Wereldkampioenschap veldrijden

2017
1.Wout Van Aert België
2.Kevin Pauwels België
3.Mathieu Van Der Poel Nederland
4.Laurens Sweeck België
5.Corne Van Kessel Nederland
6.Gianni Vermeersch België
7.Michael Boros Tsjechië
8.Lars Van Der Haar Nederland
9.Simon Zahner Zwitserland
10.Tim Merlier België
11.Philipp Walsleben Duitsland
12.Sacha Weber Duitsland
13.Michael Vanthourenhout België
14.Stephen Hyde Verenigde Staten
15.Jan Nesvadba Tsjechië
16.Joris Nieuwenhuis Nederland
17.Marcel Wildhaber Zwitserland
18.Quinten Hermans België
19.Severin Saegesser Zwitserland
20.Julien Taramarcaz Zwitserland

2016
1.Wout Van Aert België
2.Kevin Pauwels België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Sven Nys België
5.Tom Meeusen België
6.Mathieu Van Der Poel Nederland
7.Laurens Sweeck België
8.Michael Vanthourenhout België
9.Clement Venturini Frankrijk
10.Marcel Meisen Duitsland
11.David Van Der Poel Nederland
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Corne Van Kessel Nederland
14.Thijs Van Amerongen Nederland
15.Michael Boros Tsjechië
16.Francis Mourey Frankrijk
17.Stan Godrie Nederland
18.Julien Taramarcaz Zwitserland
19.Steve Chainel Frankrijk
20.Eli Iserbyt België
2015
1.Lars Van Der Haar Nederland
2.Mathieu Van Der Poel Nederland
3.Kevin Pauwels België
4.Tom Meeusen België
5.Philipp Walsleben Duitsland
6.Wout Van Aert België
7.Klaas Vantornout België
8.Gianni Vermeersch België
9.Julien Taramarcaz Zwitserland
10.Laurens Sweeck België
11.Fabien Canal Frankrijk
12.Marcel Meisen Duitsland
13.Michael Boros Tsjechië
14.Thijs Van Amerongen Nederland
15.Michael Vanthourenhout België
16.Sven Nys België
17.Francis Mourey Frankrijk
18.Rob Peeters België
19.Tomas Paprstka Tsjechië
20.Simon Zahner Zwitserland
2014
1.Sven Nys België
2.Kevin Pauwels België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Klaas Vantornout België
5.Tom Meeusen België
6.Rob Peeters België
7.Philipp Walsleben Duitsland
8.Francis Mourey Frankrijk
9.Corne Van Kessel Nederland
10.Enrico Franzoi Italië
11.Wietse Bosmans België
12.Zdenek Stybar Tsjechië
13.Niels Albert België
14.Thijs Van Amerongen Nederland
15.Julien Taramarcaz Zwitserland
16.Marcel Wildhaber Zwitserland
17.Mathieu Van Der Poel Nederland
18.Niels Wubben Nederland
19.Jeremy Powers Verenigde Staten
20.Wout Van Aert België
2013
1.Sven Nys België
2.Klaas Vantornout België
3.Lars Van Der Haar Nederland
4.Bart Wellens België
5.Niels Albert België
6.Radomir Simunek Tsjechië
7.Kevin Pauwels België
8.Francis Mourey Frankrijk
9.Bart Aernouts België
10.Thijs Van Amerongen Nederland
11.Julien Taramarcaz Zwitserland
12.Rob Peeters België
13.Martin Bina Tsjechië
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Marcel Meisen Duitsland
16.Philipp Walsleben Duitsland
17.Enrico Franzoi Italië
18.Marcel Wildhaber Zwitserland
19.Wietse Bosmans België
20.Jeremy Powers Verenigde Staten
2012
1.Kevin Pauwels België
2.Klaas Vantornout België
3.Tom Meeusen België
4.Sven Nys België
5.Niels Albert België
6.Bart Aernouts België
7.Francis Mourey Frankrijk
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Zdenek Stybar Tsjechië
10.Steve Chainel Frankrijk
11.Simon Zahner Zwitserland
12.Rob Peeters België
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Aurelien Duval Frankrijk
15.Ryan Trebon Verenigde Staten
16.Thijs Van Amerongen Nederland
17.Mariusz Gil Polen
18.Christoph Pfingsten Duitsland
19.Julien Taramarcaz Zwitserland
20.Enrico Franzoi Italië
2011
1.Sven Nys België
2.Kevin Pauwels België
3.Zdenek Stybar Tsjechië
4.Klaas Vantornout België
5.Francis Mourey Frankrijk
6.Bart Wellens België
7.Philipp Walsleben Duitsland
8.Gerben De Knegt Nederland
9.Tom Meeusen België
10.Steve Chainel Frankrijk
11.Bart Aernouts België
12.Christian Heule Zwitserland
13.Marcel Wildhaber Zwitserland
14.Mariusz Gil Polen
15.Jeremy Powers Verenigde Staten
16.John Gadret Frankrijk
17.Niels Albert België
18.Jonathan Page Verenigde Staten
19.Martin Zlamalik Tsjechië
20.Petr Dlask Tsjechië
2010
1.Zdenek Stybar Tsjechië
2.Sven Nys België
3.Klaas Vantornout België
4.Gerben De Knegt Nederland
5.Francis Mourey Frankrijk
6.Christian Heule Zwitserland
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Martin Zlamalik Tsjechië
9.Steve Chainel Frankrijk
10.Martin Bina Tsjechië
11.Erwin Vervecken België
12.Bart Wellens België
13.Thijs Van Amerongen Nederland
14.Kevin Pauwels België
15.Marco Bianco Italië
16.John Gadret Frankrijk
17.Jonathan Page Verenigde Staten
18.Tim Johnson Verenigde Staten
19.Nicolas Bazin Frankrijk
20.James Driscoll Verenigde Staten
2009
1.Sven Nys België
2.Bart Wellens België
3.Kevin Pauwels België
4.Zdenek Stybar Tsjechië
5.Niels Albert België
6.Klaas Vantornout België
7.Thijs Al Nederland
8.Sven Vanthourenhout België
9.Francis Mourey Frankrijk
10.Simon Zahner Zwitserland
11.Lars Boom Nederland
12.Erwin Vervecken België
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Petr Dlask Tsjechië
15.Christian Heule Zwitserland
16.Marco Aurelio Fontana Italië
17.Radomir Simunek Tsjechië
18.Enrico Franzoi Italië
19.Steve Chainel Frankrijk
20.Nicolas Bazin Frankrijk
2008
1.Sven Nys België
2.Erwin Vervecken België
3.Zdenek Stybar Tsjechië
4.Lars Boom Nederland
5.Sven Vanthourenhout België
6.Klaas Vantornout België
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Bart Wellens België
9.Bart Aernouts België
10.Kevin Pauwels België
11.Christian Heule Zwitserland
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Wilant Van Gils Nederland
15.Jonathan Page Verenigde Staten
16.Simon Zahner Zwitserland
17.Dieter Vanthourenhout België
18.Enrico Franzoi Italia
19.John Gadret Frankrijk
20.Niels Albert België
2007
1.Erwin Vervecken België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Gerben De Knegt Nederland
4.Jonathan Page Verenigde Staten
5.Sven Nys België
6.Bart Wellens België
7.Klaas Vantornout België
8.Sven Vanthourenhout België
9.Kevin Pauwels België
10.Enrico Franzoi Italië
11.Thijs Al Nederland
12.Christian Heule Zwitserland
13.John Gadret Frankrijk
14.Maarten Nijland Nederland
15.Petr Dlask Tsjechië
16.Arnaud Labbe Frankrijk
17.Niels Albert België
18.Zdenek Stybar Tsjechië
19.Simon Zahner Zwitserland
20.David Derepas Frankrijk
2006
1.Erwin Vervecken België
2.Bart Wellens België
3.Tom Vannoppen België
4.Kamil Ausbuher Tsjechië
5.Gerben De Knegt Nederland
6.Enrico Franzoi Italia
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Steve Chainel Frankrijk
9.Christian Heule Zwitserland
10.Klaas Vantornout België
11.Francis Mourey Frankrijk
12.Petr Dlask Tsjechië
13.Sven Vanthourenhout België
14.Bart Aernouts België
15.Richard Groenendaal Nederland
16.Michael Baumgartner Zwitserland
17.Zdenek Stybar Tsjechië
18.Jonathan Page Verenigde Staten
19.Arnaud Labbe Frankrijk
20.Camiel Van Den Bergh Nederland
2005
1.Sven Nys België
2.Sven Vanthourenhout België
3.Erwin Vervecken België
4.Tom Vannoppen België
5.Enrico Franzoi Italia
6.Davy Commeyne België
7.Petr Dlask Tsjechië
8.John Gadret Frankrijk
9.Wilant Van Gils Nederland
10.Michael Baumgartner Zwitserland
11.Francis Mourey Frankrijk
12.Jonathan Page U.S.A.
13.Arnaud Labbe Frankrijk
14.Simon Zahner Zwitserland
15.Richard Groenendaal Nederland
16.Zdenek Mlynar Tsjechië
17.Maarten Nijland Nederland
18.David Derepas Frankrijk
19.Bart Wellens België
20.Vaclav Jezek Tsjechië
2004
1.Bart Wellens België
2.Sven Vanthourenhout België
3.Ben Berden België
4.Erwin Vervecken België
5.Francis Mourey Frankrijk
6.Petr Dlask Tsjechië
7.Mario De Clercq België
8.Michael Baumgartner Zwitserland
9.Wilant Van Gils Nederland
10.Alessandro Fontana Italië
11.Jiri Pospisil Tsjechië
12.Martin Zlamalik Tsjechië
13.Maarten Nijland Nederland
14.Arnaud Labbe Frankrijk
15.David Derepas Frankrijk
16.Gerben De Knegt Nederland
17.Vaclav Jezek Tsjechië
18.Enrico Franzoi Italië
19.Kamil Ausbuher Tsjechië
20.David Seco Spanje
2003
1.Mario De Clercq België
2.Bart Wellens België
3.Sven Nijs België
4.Ben Berden België
5.Erwin Vervecken België
6.Jiri Pospisil Tsjechië
7.Tom Vannoppen België
8.Petr Dlask Tsjechië
9.Arnaud Labbe Frankrijk
10.Gerben De Knegt Nederland
11.Daniele Pontoni Italië
12.Maarten Nijland Nederland
13.Richard Groenendaal Nederland
14.Christian Heule Zwitserland
15.Dominique Arnould Frankrijk
16.Enrico Franzoi Italië
17.Dariusz Gil Polen
18.David Seco Spanje
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.Francis Mourey Frankrijk
2002
1.Mario De Clercq België
2.Sven Nijs België
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Gerben De Knegt Nederland
5.Bart Wellens België
6.Tom Vannoppen België
7.Wim De Vos Nederland
8.Ben Berden België
9.Dominique Arnould Frankrijk
10.Kamil Ausbuher Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Thomas Frischknecht Zwitserland
13.Tim Johnson U.S.A.
14.Enrico Franzoi Italië
15.Maarten Nijland Nederland
16.Arnaud Labbe Frankrijk
17.John Gadret Frankrijk
18.Thomas Trunschka Tsjechië
19.Michael Baumgartner Zwitserland
20.Vaclav Jezek Tsjechië
2001
1.Mario De Clercq België
2.Erwin Vervecken België
3.Sven Nys België
4.Jiri Pospisil Tsjechië
5.Tom Vannoppen België
6.Gerben De Knegt Nederland
7.Peter Dlask Tsjechië
8.Vaclav Jezek Tsjechië
9.David Pagnier Frankrijk
10.Wim De Vos Nederland
11.Maarten Nijland Nederland
12.Sven Vanthourenhout België
13.Gretinus Gommers Nederland
14.Ondrej Lukes Tsjechië
15.Henrik Djernis Denemarken
16.Richard Groenendaal Nederland
17.David Derepas Frankrijk
18.Tadeusz Korzeniewski Polen
19.Camiel Van Den Bergh Nederland
20.Matthew Ellis Groot-Brittannië
2000
1.Sven Nys België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Mario De Clercq België
4.Adrie Van Der Poel Nederland
5.Daniele Pontoni Italië
6.Peter Van Santvliet België
7.Wim De Vos Nederland
8.Ben Berden België
9.Gerben De Knegt Nederland
10.Roland Schaetti Zwitserland
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Bart Wellens België
13.Christophe Morel Frankrijk
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.Tom Vannoppen België
16.Petr Dlask Tsjechië
17.Marc Janssens België
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.David Derepas Frankrijk
1999
1.Mario De Clercq België
2.Adri Van der Poel Nederland
3.Sven Nys België
4.Daniele Pontoni Italië
5.Erwin Vervecken België
6.Radomir Simunek Tsjechië
7.Wim De Vos Nederland
8.Peter Van Santvliet België
9.Jiri Pospisil Tsjechië
10.Bart Wellens België
11.Peter Dlask Tsjechië
12.Maarten Nijland Nederland
13.Thomas Frischknecht Zwitserland
14.Beat Wabel Zwitserland
15.Gerben De Knegt Nederland
16.Kamil Ausbuher Tsjechië
17.Ben Berden België
18.Roland Schaetti Zwitserland
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.Dieter Runkel Zwitserland
1998
1.Mario De Clercq België
2.Erwin Vervecken België
3.Adri Van der Poel Nederland
4.Sven Nijs België
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Emmanuel Magnien Frankrijk
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Marc Janssens België
9.Daniele Pontoni Italië
10.Danny De Bie België
11.Henrik Djernis Denemarken
12.Dieter Runkel Zwitserland
13.Dominique Arnould Frankrijk
14.Beat Wabel Zwitserland
15.Christophe Mengin Frankrijk
16.Bjorn Rondelez België
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Peter Stevenson Groot-Brittannië
19.Patrick Blum Zwitserland
20.Jérôme Chiotti Frankrijk
1997
1.Erwin Vervecken België
2.Daniele Pontoni Italië
3.Wim De Vos Nederland
4.Adri Van der Poel Nederland
5.Christophe Morel Frankrijk
6.Thomas Frischknecht Zwitserland
7.Sven Nijs België
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Luca Bramati Italië
10.Miguel Martinez Frankrijk
11.Richard Groenendaal Nederland
12.Bart Wellens België
13.Christophe Mengin Frankrijk
14.Guillaume Benoîst Frankrijk
15.Dariusz Gzil Polen
16.Gretinus Gommers Nederland
17.Mario De Clercq België
18.Peter Van Santvliet België
19.Gerben De Knegt Nederland
20.Erik Boezewinkel Nederland
1996
1.Adri Van der Poel Nederland
2.Daniele Pontoni Italië
3.Emmanuel Magnien Frankrijk
4.Luca Bramati Italië
5.Dieter Runkel Zwitserland
6.Erwin Vervecken België
7.Richard Groenendaal Nederland
8.Radomir Simunek Tsjechië
9.Henrik Djernis Denemarken
10.Jérôme Chiotti Frankrijk
11.Dominique Arnould Frankrijk
12.Patrice Halgand Frankrijk
13.Beat Wabel Zwitserland
14.Wim De Vos Nederland
15.Patrick Blum Zwitserland
16.Zdenek Mlynar Tsjechië
17.Marc Janssens België
18.Miguel Martinez Frankrijk
19.Peter Van Santvliet België
20.Thomas Frischknecht Zwitserland
1995
1.Barrie Clarke Groot-Brittannië
2.Peter Van Den Abeele België
3.Marc-Timo Weichert Duitsland
4.Gary Foord Groot-Brittannië
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Dieter Runkel Zwitserland
7.Emmanuel Magnien Frankrijk
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Radomir Simunek Tsjechië
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Daniele Pontoni Italië
12.Ralf Berner Duitsland
13.Erwin Vervecken België
14.Pavel Camrda Tsjechië
15.Peter Van Santvliet België
16.Andreas Busser Zwitserland
17.Dariusz Gil Polen
18.Marc Janssens België
19.Jan Östergaard Denemarken
20.Beat Blum Zwitserland
1994
1.Bart Brentjens Nederland
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Peter Van Den Abeele België
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Jan Ullrich Duitsland
6.Paul Herijgers België
7.Daniele Pontoni Italië
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Marc Janssens België
10.Radomir Simunek Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Erwin Vervecken België
13.Wim De Vos Nederland
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.Danny De Bie België
16.Ralf Berner Duitsland
17.Pavel Elsnic Tsjechië
18.David Pagnier Frankrijk
19.Cyrille Bonnand Frankrijk
20.Karel Camrda Tsjechië
1993
1.Adri Van der Poel Nederland
2.Beat Wabel Zwitserland
3.Wim De Vos Nederland
4.Daniele Pontoni Italië
5.Paul Herijgers België
6.David Pagnier Frankrijk
7.Marc Janssens België
8.Dominique Arnould Frankrijk
9.Mike Kluge Duitsland
10.Thomas Frischknecht Zwitserland
11.Henrik Djernis Denemarken
12.Danny De Bie België
13.Richard Groenendaal Nederland
14.Paul De Brauwer België
15.Beat Breu Zwitserland
16.Radovan Fort Tsjechië
17.Ralph Berner Duitsland
18.Fabrizio Margon Italië
19.Peter Van den Abeele België
20.Cyrille Bonnand Frankrijk
1992
1.Andreas Hubmann Zwitserland
2.Daniele Pontoni Italië
3.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
4.Mike Kluge Duitsland
5.Beat Wabel Zwitserland
6.Danny De Bie België
7.Thomas Frischknecht Zwitserland
8.Beat Breu Zwitserland
9.Adri van der Poel Nederland
10.Andreas Busser Zwitserland
11.Karel Camrda Tsjechoslovakije
12.Paul De Brauwer België
13.Dieter Runkel Zwitserland
14.Frank Van Bakel Nederland
15.Emmanuel Magnien Frankrijk
16.Guy Van Dijck België
17.David Baker Groot-Brittannië
18.Georg Bickel Duitsland
19.Pavel Elsnic Tsjechoslovakije
20.Ralph Berner Duitsland
1991
1.Jean-Pierre Drucker Luxemburg
2.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
3.Bruno Lebras Frankrijk
4.Edward Kuyper Nederland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Radovan Fort Tsjechoslovakije
7.Adri van der Poel Nederland
8.Frank Van Bakel Nederland
9.Roger Honegger Zwitserland
10.Wim Lambrechts België
11.Marcel Gerritsen Nederland
12.Paul De Brauwer België
13.Henk Baars Nederland
14.Andreas Büsser Zwitserland
15.Henrik Djernis Denemarken
16.David Pagnier Frankrijk
17.Christophe Lavainne Frankrijk
18.Beat Wabel Zwitserland
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Karel Camrda Tsjechoslovakije
1990
1.Adri Van Der Poel Nederland
2.Martin Hendriks Nederland
3.Johnny Blomme België
4.Danny De Bie België
5.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
6.Pascal Richard Zwitserland
7.Henk Baars Nederland
8.Paul De Brauwer België
9.Bruno Lebras Frankrijk
10.Frank Van Bakel Nederland
11.Beat Breu Zwitserland
12.Karel Camrda Tsjechoslovakije
13.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
14.Henrik Djernis Denemarken
15.Andy Büsser Zwitserland
16.Wim Lambrechts België
17.Thomas Frischknecht Zwitserland
18.Claudio Vandelli Italië
19.David Baker Groot-Brittannië
20.Roger Honegger Zwitserland
1989
1 Ondrej Glajza Fuji Tsjechoslovakije
2 Beat Wabel Titan Zwitserland
3 Dieter Runkel Blacky Zwitserland
4 Danny De Bie S.E.F.B. België
5 Adri Van Der Poel Domex Nederland
6 Henk Baars Protekta Nederland
7 Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland
8 Ivan Messelis La William België
9 Radko Simunek Guerciotti Tsjechoslovakije
10 Christophe Lavainne Castorama Frankrijk
11 Beat Breu Domex Zwitserland
12 Paul De Brauwer S.E.F.B. België
13 Volker Krukenbaum Rudy Project BRD
14 Roger Honegger Weinmann Zwitserland
15 Petr Hric Carrera Tsjechoslovakije
16 Frank Van Bakel S.E.F.B. Nederland
17 Robert Dane Alpha GBr
18 Bruno D’Arsie Mondia Zwitserland
19 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
20 Richard Koberna Dvorak Tsjechoslovakije
1988
1 Henrik Djernis Guerciotti Denemarken
2 Dieter Runkel Blacky Zwitserland
3 Pascal Richard Weinmann Zwitserland
4 Roland Liboton Guerciotti België
5 Roman Kreuziger R.H.Plzen Tsjechoslovakije
6 Martin Hendriks Panasonic Nederland
7 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
8 Petr Hric Bratislava Tsjechoslovakije
9 Christophe Lavainne Systeme U Frankrijk
10 Beat Breu Isotonic Zwitserland
11 Karel Camrda Guerciotti Tsjechoslovakije
12 Radovan Fort R.H.Plzen Tsjechoslovakije
13 Ondrej Glajza Bleiker Tsjechoslovakije
14 John Van Gessel Arkel Nederland
15 Josef Faller Schauff B.R.D.
16 Zbigniew Spruch Trasa Polen
17 Danny De Bie S.E.F.B. België
18 Roger Honegger Blacky Zwitserland
19 Thierry Valette CSM Persan Frankrijk
20 Peter Muller Gerber Zwitserland
1987
1 Pascal Richard Toshiba Zwitserland
2 Radovan Fort R.H.Plzen Tsjechoslovakije
3 Klaus Peter Thaler Ashton Tate BRD
4 Danny De Bie S.E.F.B. België
5 Christophe Lavainne Systeme U Frankrijk
6 Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland
7 Martin Hendriks Panasonic Nederland
8 Mike Kluge Guerciotti BRD
9 Frantisek Kloucek Dukla Praha Tsjechoslovakije
10 Angelo Tosi Remac Italië
11 Rein Groenendaal Skala Nederland
12 Paul De Brauwer Hertekamp België
13 Volker Krukenbaum Rizi BRD
14 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
15 Frank Van Bakel Arkel Nederland
16 Roman Kreuziger R.H.Plzen Tsjechoslovakije
17 Albert Zweifel Blacky Zwitserland
18 Johan Museeuw De Zeemeeuw België
19 Christian Redomski Schauff BRD
20 Steve Douce Rawlinson GBr
1986
1.Steve Douce Nico Sport GBr
2 Pascal Richard Kas Zwitserland
3 Ivan Messelis Sigma België
4 Hennie Stamsnijder P.D.M. Nederland
5 Hansruedi Buchi Gerber Zwitserland
6 Albert Zweifel Gerber Zwitserland
7 Paul De Brauwer Hertekamp België
8 Rein Groenendaal Skala Nederland
9 Vito Di Tano Guerciotti Italië
10 Frank Van Bakel Arkel Nederland
11 Beat Breu Carrera Zwitserland
12 Ondrej Glajza Poprad Tsjechoslovakije
13 Martial Gayant Systeme U Frankrijk
14 Ludo De Rey Diamant België
15 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
16 Dirk Pauwels Deerlijk België
17 Chris Young Paragon GBr
18 Huub Kools Batavus Nederland
19 Claude Michely Blacky Luxemburg
20 Damiano Grego Selle Italia Italië
1985
1 Bernard Woodtli Mobel Marki Zwitserland
2 Claude Michely Xerox Luxemburg
3 Klaus Peter Thaler Reusch BRD
4 Adri Van Der Poel Kwantum Nederland
5 Marcel Russenberger Cilo Zwitserland
6 Beat Schumacher Peugeot Zwitserland
7 Mike Kluge Schauff BRD
8 Rein Groenendaal Skala Nederland
9 Martial Gayant Renault Frankrijk
10 Petr Hric Bratislava Tsjechoslovakije
11 Bruno Lebras CSM Persan Frankrijk
12 Ottavio Paccagnella Maggi Italië
13 Bruno D’Arsie Mondia Zwitserland
14 Roland Liboton Guerciotti België
15 Henk Baars Panasonic Nederland
16 Frank Van Bakel Impac Nederland
17 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
18 Sandro Bono Guerciotti Italië
19 Paul De Brauwer Hertekamp België
20 Claudio Fasolo Santini Italië
1984
1 Christophe Lavainne Renault Frankrijk
2 Radomir Simunek Guerciotti Tsjechoslovakije
3 Roland Liboton Guerciotti België
4 Frank Van Bakel Impac Nederland
5 Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
6 Albert Zweifel Gerber Zwitserland
7 Paul De Brauwer Hertekamp België
8 Robert Vermeire Marc België
9 Johan Ghyllebert De Wulf België
10 Claude Michely Motta Luxemburg
11 Raimund Dietzen Teka BRD
12 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsawa Polen
13 Cees Van Der Wereld Bezemer Nederland
14 Martial Gayant Renault Frankrijk
15 Rein Groenendaal Skala Nederland
16 Ottavio Paccagnella Fanini Italië
17 Peter Frischknecht Piatti Zwitserland
18 Erwin Lienhard Fanini Zwitserland
19 Yvon Madiot Renault Frankrijk
20 Eric De Bruyne Neon Volca België
1983
1.Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
2 Alain Daniel CSM Persan Frankrijk
3 Edward Piech Strzelce Krajenskie Polen
4 Rein Groenendaal Superia Nederland
5 Johan Ghyllebert De Wulf België
6 Miloslav Kvasnicka Dukla Praha Tsjechoslovakije
7 Vito Di Tano Guerciotti Italië
8 Roland Liboton Guerciotti België
9 Antonio Saronni Del Tongo Italië
10 Albert Zweifel Möbel Märki Zwitserland
11 Werner Van Der Fraenen Gilals België
12 Jan Teugels Duvel België
13 Radko Simunek Ruda Plzen Tsjechoslovakije
14 Robert Vermeire Marc België
15 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
16 Ivan Messelis Placora België
17 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
18 Martial Gayant Renault Frankrijk
19 Andrzej Makowski Chemnik Polen
20 Klaus Peter Thaler Maredo BRD
1982
1 Roland Liboton Vermeer België
2 Ivan Messelis Placora België
3 Robert Vermeire Marc België
4 Albert Zweifel Europdecor Zwitserland
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Fritz Saladin Gerber Zwitserland
7 Rein Groenendaal Superia Nederland
8 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
9 Radko Simunek Ruda Plzen Tsjechoslovakije
10 Raimund Dietzen Teka BRD
11 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
12 Uli Muller Bonanza Zwitserland
13 Vito Di Tano Guerciotti Italië
14 Antonio Saronni Del Tongo Italië
15 Hans Boom De Zwaluwen Nederland
16 Johan Ghyllebert Kendall België
17 Klaus Peter Thaler Puch BRD
18 Paul De Brauwer Hertekamp België
19 Christopher Wreghitt Allegro GBr
20 Jean-Yves Plaisance V.C.Loire Frankrijk
1981
1 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
2 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
3 Roland Liboton Vermeer België
4 Albert Zweifel Sem Zwitserland
5 Danny De Bie B.B.S. België
6 Klaus Peter Thaler Puch BRD
7 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
8 Robert Vermeire Marc België
9 Paul De Brauwer Romy Pils België
10 Rein Groenendaal Superia Nederland
11 Andrzej Makowski Chemnik Polen
12 Jan Teugels Duvel België
13 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
14 Erwin Lienhard Cilo Zwitserland
15 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
16 Antonio Saronni Gis Italië
17 Vito Di Tano Guerciotti Italië
18 Gilles Blaser Orbea Zwitserland
19 Peter Frischknecht Mobel Marki Zwitserland
20 Fritz Saladin Gerber Zwitserland
1980
1 Roland Liboton Marc België
2 Klaus Peter Thaler Teka BRD
3 Albert Zweifel A.P.G. Zwitserland
4 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
5 Hennie Stamsnijder Daf Trucks Nederland
6 Robert Vermeire Marc België
7 Andrzej Makowski Chemnik Polen
8 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
9 Alex Gerardin Messina Frankrijk
10 Ivan Messelis Placora België
11 Rein Groenendaal Superia Nederland
12 Erwin Lienhard Cilo Zwitserland
13 Antonio Saronni Gis Italië
14 Vito Di Tano Guerciotti Italië
15 Fritz Saladin Colnago Zwitserland
16 Paul De Brauwer Romy Pils België
17 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
18 Uli Muller Steinmaur Zwitserland
19 Dieter Uebing Prodimex BRD
20 Ignacio Mayora Cafés Baqué Spanje
1979
1 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
2 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
3 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
4 Jan Teugels Duvel België
5 Robert Vermeire Marc België
6 Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
7 Uli Muller Steinmaur Zwitserland
8 Vito Di Tano Guerciotti Italië
9 Franco Vagneur Guerciotti Italië
10 Erwin Lienhard Willora Zwitserland
11 Richard Steiner Willora Zwitserland
12 Pierre Raymond Villemiane Renault Frankrijk
13 Tadeusz Steinke Polonia Pila Polen
14 Fritz Saladin Aviotech Zwitserland
15 Mieczyslaw Cielecki Szczecin Polen
16 Andrzej Makowski Chemnik Polen
17 Cees Van Der Wereld De Uitkomst Nederland
18 Lucien Zeimes Miko Luxemburg
19 Antonio Saronni Scic Italië
20 Herman Snoeyink Elitemeubelen Nederland
1978
1 Peter Frischknecht Willora Zwitserland
2 Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
3 Gilles Blaser Jelmoli Zwitserland
4 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
5 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
6 Roland Liboton WIK Tielen België
7 Jean-Yves Plaisance Gitane Frankrijk
8 Hennie Stamsnijder DeZwaluwen Nederland
9 Andrzej Makowski Chemnik Polen
10 Willi Lienhard Willora Zwitserland
11 Karl Heinz Helbling Gerber Zwitserland
12 Marc De Block Hertekamp België
13 Vito Di Tano Guerciotti Italië
14 Alex Gerardin Charleville Frankrijk
15 Eric Desruelle Flandria België
16 Hilaire Desclos Vannes Frankrijk
17 Roger Gilson Dudelange Luxemburg
18 Franco Bitossi Gis Italië
19 Cees Van Der Wereld DeUitkomst Nederland
20 Andre Wilhelm Miko Frankrijk
1977
1 Peter Frischknecht Weros Zwitserland
2 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
3 Willi Lienhard MobelMarki Zwitserland
4 Marc De Block Hertekamp België
5 Albert Van Damme IJsboerke België
6 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
7 Eric De Vlaeminck Gios België
8 Robert Vermeire Ebo België
9 Jiri Kvapil DuklaLouny Tsjechoslovakije
10 Klaus Peter Thaler Teka BRD
11 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
12 Gert Wildeboer Frisol Nederland
13 Dieter Uebing Westfalen BRD
14 Alex Gerardin Aiglemont Frankrijk
15 Hermann Gretener Gartenbau Zwitserland
16 Jean-Yves Plaisance U.C.Reze Frankrijk
17 Roger Gilson Gios Luxemburg
18 Franco Bitossi Vibor Italië
19 Eric Desruelle Flandria België
20 Jose Antonio Martinez Albeniz Kas Spanje
1976
1 Albert Zweifel Känel Zwitserland
2 Klaus Peter Thaler Westfalen B.R.D.
3 Robert Vermeire Ebo België
4 Cyrille Guimard Gitane Frankrijk
5 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
6 Marc De Block Hertekamp België
7 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
8 Andre Wilhelm Jobo Frankrijk
9 Franco Vagneur amateur Italië
10 Eric Desruelle Flandria België
11 Willi Lienhard Steinmaur Zwitserland
12 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
13 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
14 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
15 Hermann Gretener Gartenbau Zwitserland
16 Wil Brouwers De Uitkomst Nederland
17 Wladimiro Panizza Scic Italië
18 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
19 Keith Mernickle Ryall GBr
20 Gregor Jaroszewski Zyrardow Warsaw Polen
1975
1 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2 Eric De Vlaeminck Gios België
3 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
4 Rolf Wolfshol Rokado BRD
5 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
6 Robert Vermeire Ebo België
7 Albert Zweifel Mobel Marki Zwitserland
8 Mariano Martinez Gitane Frankrijk
9 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
10 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
11 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
12 Willi Lienhard Steinmaur Zwitserland
13 Alex Gerardin Champagne Frankrijk
14 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
15 Czeslaw Polewiak Nowogard Polen
16 Juan Gorostidi Teka Spanje
17 Hermann Gretener Mobel Marki Zwitserland
18 John Atkins Shimano GBr
19 Leif Jorgensen amateur Denemarken
20 Franco Vagneur amateur Italië
1974
1 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2 Albert Van Damme Beck’s België
3 Peter Frischknecht Weros Zwitserland
4 Franco Vagneur amateur Italia
5 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
6 Robert Vermeire Ebo België
7 Andre Wilhelm Messina Frankrijk
8 Czeslaw Polewiak Szczecin Polen
9 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
10 John Atkins Carlton GBr
11 Pierre Bernet Aquitaine Frankrijk
12 Juan Gorostidi La Casera Spanje
13 Hermann Gretener Mobel Marki Zwitserland
14 Alex Gerardin Champagne Frankrijk
15 Michel Baele Bridgestone België
16 Jose Maria Gonzalez Perez Burgos Spanje
17 Ekkehard Teichreber amateur B.R.D.
18 Julien Van Den Haesevelde Beck’s België
19 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
20 Albert Zweifel Mobel Marki Zwitserland
1973
1 Andre Wilhelm Sonolor Frankrijk
2 Rolf Wolfshol Haro BRD
3 Eric De Vlaeminck Brooklyn België
4 Klaus Peter Thaler Westfalen BRD
5 Robert Vermeire Flandria België
6 Michel Baele Novy België
7 Albert Van Damme Rokado België
8 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
9 Hermann Gretener MobelMarki Zwitserland
10 Milos Fisera Jiskra Tsjechië
11 Ekkehard Teichreber Westfalen BRD
12 Cees Zoontjens Hebro Nederland
13 John Atkins Carlton GBr
14 Norbert De Deckere Flandria België
15 Peter Frischknecht MobelMarki Zwitserland
16 Franco Livian Guerciotti Italia
17 Albert Zweifel MobelMarki Zwitserland
18 Jozef Pytowski Gornik Klimontow Polen
19 Keith Mernickle Ryall GBr
20 Gerrit Scheffer Ketting Nederland
1972
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Rolf Wolfshol Rokado BRD
3 Hermann Gretener Mondia Zwitserland
4 Milos Fisera Jiskra Tsjechoslovakije
5 Vojtech Cervinek Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
6 Norbert De Deckere Flandria België
7 Wolfgang Renner Stuttgart BRD
8 Jose Maria Basualdo Elejalde Kas Spanje
9 John Atkins Raleigh GBr
10 Albert Van Damme Rokado België
11 Renato Longo Vittorio Italië
12 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
13 Andre Wilhelm Sonolor Frankrijk
14 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
15 Cees Zoontjens Wybert Nederland
16 Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
17 Pavel Krejci Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
18 Michel Baele Novy België
19 Karl Stahle Stuttgart BRD
20 Jose Maria Gonzalez Perez Xey Spanje
1971
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Albert Van Damme Watney België
3 Robert Vermeire Flandria België
4 Jacobus Spetgens Mars Nederland
5 Rene De Clercq Hertekamp België
6 Dieter Uebing Westfalen B.R.D.
7 John Atkins Carlton Gr.Brit.
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
10 Hermann Gretener Mondia Zwitserland
11 Jean-Michel Richeux Puteaux Frankrijk
12 Peter Frischknecht Mondia Zwitserland
13 Ekkehard Teichreber Westfalen B.R.D.
14 Jakob Kuster Sankt Gallen Zwitserland
15 Christopher Dodd Leamington Gr.Brit.
16 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
17 Jiri Murdych Mlada Boleslav Tsjechoslovakije
18 Wolfgang Renner Stuttgart B.R.D.
19 Charles Rigon Hoover Frankrijk
20 Albert Scheffer Ketting Nederland
1970
1 Albert Van Damme Watney België
2 Rolf Wolfshol Fagor B.R.D.
3 Eric De Vlaeminck Flandria België
4 Robert Vermeire Flandria België
5 Jose Maria Basualdo Elejalde Guipuzkoa Spanje
6 Roger De Vlaeminck Flandria België
7 Norbert De Deckere Flandria België
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Wolfgang Renner Stuttgart B.R.D.
10 Jose Maria Gonzalez Perez Karpy Spanje
11 John Atkins Falcon GBr
12 Pierre Bernet Bic Frankrijk
13 Rene De Clercq Hertekamp België
14 Huib Harings Caballero Nederland
15 Roger Bijn Watney België
16 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
17 Gert Wildeboer Apeldoorn Nederland
18 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
19 Luigi Torresani Guerciotti Italië
20 Karl Stahle Schauff B.R.D.
1969
1 Eric De Vlaeminck Flandria België
2 Rolf Wolfshol Bic BRD
3 Domenico Garbelli Guerciotti Italië
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Luciano Luciani G.B.C. Italië
6 Robert Vermeire Flandria België
7 Rene De Clercq Pull Novy België
8 Giovanni Bettinelli Sagit Italië
9 Freddy Nys Okay België
10 Ernst Boller Huser Zwitserland
11 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
12 Roger De Vlaeminck Flandria België
13 Jakob Kuster Wetzikon Zwitserland
14 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
15 Franco Livian Guerciotti Italië
16 Huib Harings Caballero Nederland
17 Pierre Bernet CSM Persan Frankrijk
18 Bretislav Soucek Bratislava Tsjechoslovakije
19 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
20 Flory Ongenae Flandria België
1968
1 Michel Pelchat Frimatic Frankrijk
2 Huib Harings Caballero Nederland
3 Albert Van Damme Goldor België
4 Eric De Vlaeminck Goldor België
5 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
6 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
7 Karl Stahle Schauff B.R.D.
8 Renato Longo Salvarani Italië
9 Leon Scheirs Goldor België
10 Cock Van Der Hulst Caballero Nederland
11 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
12 Jose Martinez Hernandez Fagor Spanje
13 Luciano Luciani Kelvinator Italië
14 Roger De Vlaeminck Goldor België
15 Joseph Mahe Puteaux Frankrijk
16 Pierre Bernet Bic Frankrijk
17 John Atkins Bantel GBr
18 Mick Ives Bantel GBr
19 Alfredo Irusta Irusta Karpy Spanje
20 Enrico Sfolcini Guerciotti Italië
1967
1 Renato Longo Salvarani Italia
2 Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
3 Hermann Gretener Zimba Zwitserland
4 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
5 Julien Van Den Haesevelde Goldor België
6 Emmanuel Plattner Zimba Zwitserland
7 Eric De Vlaeminck Goldor België
8 Huib Harings Televizier Nederland
9 Jaroslav Kvapil Dukla Louny Tsjechoslovakije
10 Jose Martinez Hernandez Ibarra-Pol Spanje
11 Enrico Sfolcini Guerciotti Italia
12 Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
13 Peter Frischknecht Wetzikon Zwitserland
14 Pierre Bernet Bic Frankrijk
15 Jean Gerardin Messina Frankrijk
16 Franco Livian Guerciotti Italia
17 Keith Mernickle Ken Ryall GBr
18 Giovanni Bettinelli G.B.C. Italia
19 Luciano Luciani Germanvox Italia
20 Karl Stahle Schauff B.R.D.
1966
1 Hermann Gretener Savro Zwitserland
2 Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
3 Karl Stahle Schauff B.R.D.
4 Renato Longo Salvarani Italië
5 Michel Pelchat Kamome Frankrijk
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 John Atkins Coventry Gr.Brit.
8 Albert Van Damme Goldor België
9 Jan Hanzl Kralove Tsjechoslovakije
10 Alfredo Irusta Irusta Coral Spanje
11 Graham Moore Coventry Gr.Brit.
12 Huib Harings Televizier Nederland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
15 Jan Van Geest Apeldoorn Nederland
16 Angelo Bugini Legnano Italië
17 Luciano Armani Salvarani Italië
18 Danilo Polaneczky Budapest Hongarije
19 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
20 Rene De Rey Okay België
1965
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Eric De Vlaeminck Wiel’s België
3 Rolf Wolfshol Mercier BRD
4 Jean Schmit Gios Luxemburg
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Czeslaw Polewiak Flota Gdynia Polen
7 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
8 Jose Luis Talamillo Olsa Spanje
9 Danilo Polaneczky Budapest Hongarije
10 Mick Stallard Falcon GBr
11 Franz Allgaier Schauff BRD
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
14 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
15 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
16 Pete Gordon Viking GBr
17 Albert Van Damme Reno België
18 Cock Van Der Hulst Caballero Nederland
19 Karl Brand Cynar Zwitserland
20 Mel Shaw Birdwell GBr .
1964
1 Renato Longo Salvarani Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Michel Pelchat Pelforth Frankrijk
4 Joseph Mahe Peugeot Frankrijk
5 Amerigo Severini G.B.C. Italië
6 Albert Van Damme Mann België
7 Rene De Rey Lamot België
8 Jean Gerardin Messina Frankrijk
9 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
10 Amelio Mendijur Guipuzcoa Spanje
11 Eric De Vlaeminck Gentse VS België
12 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
15 Hermann Gretener Gritzner Zwitserland
16 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
17 Klaus Gyger Tigra Zwitserland
18 Santos Ruiz Bermudez Inuri Spanje
19 Michael Stallard Wolverhampton GBr
20 Huib Harings Wiel’s Nederland
1963
1 Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
2 Renato Longo Europhon Italië
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Amerigo Severini G.B.C. Italië
5 Albert Van Damme Mann België
6 Huib Harings Eroba Nederland
7 Jos Mattheussen Reno België
8 Jose Luis Talamillo Ferrys Spanje
9 Michael Stallard Wolverhampton GBr
10 Jean Schmit Gios Luxemburg
11 Roger De Clercq Wiel’s België
12 Louis Aranyi Poitou Hongarije
13 Otto Furrer Tigra Zwitserland
14 Rik Wouters Televizier Nederland
15 Charly Gaul Peugeot Luxemburg
16 Pierre Bernet Mercier Frankrijk
17 Cor Rutgers Apeldoorn Nederland
18 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
19 Andre Foucher Pelforth Frankrijk
20 Winfried Boelke Peugeot
1962
1 Renato Longo San Pellegrino Italië
2 Roger De Clercq Wiel’s België
3 Andre Dufraisse Limousin Frankrijk
4 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
5 Charly Gaul Gazzola Luxemburg
6 Michel Pelchat Normandie Frankrijk
7 Jose Luis Talamillo Gorbea Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Albert Van Damme Mann België
10 Rolf Wolfshol Gitane BRD
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Andre Foucher Liberia Frankrijk
13 Walter Hauser Tigra Zwitserland
14 Jean Schmit Gios Luxemburg
15 Franz Allgaier Schauff BRD
16 Romano Ferri Europhon Italië
17 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
18 Stanislaw Wawrzko Budowlani Lodz Polen
19 Jaroslav Antos Kralove Tsjechoslovakije
20 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
1961
1 Franz Allgaier Niedersachsen BRD
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
4 Renato Longo Ignis Italië
5 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
6 Amerigo Severini Gramaglia Italië
7 Pierre Kumps Reno België
8 Emmanuel Plattner Cynar Zwitserland
9 Roger Vindevogel Mann België
10 Albert Van Damme Mann België
11 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
12 Jose Luis Talamillo Catigene Spanje
13 Maurice Gandolfo Mercier Frankrijk
14 Jean Gerardin Messina Frankrijk
15 Wolfgang Stamm Vorwärts Leipzig DDR
16 Gunther Weiss RSV Berlin BRD
17 Otto Furrer Tigra Zwitserland
18 Gustav Peuker Vorwärts Leipzig DDR
19 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
20 Jean Schmit Gios Luxemburg
1960
1 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
2 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
5 Amerigo Severini Curti Italië
6 Antonio Barrutia Majestad Spanje
7 Jose Luis Talamillo Majestad Spanje
8 Pierre Kumps Reno België
9 Arnold Hungerbuhler Mondia Zwitserland
10 Robert Aubry Ile de France Frankrijk
11 Roger De Clercq Gr.Leeuw België
12 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
13 Roland Boschetti Mondia Zwitserland
14 Manfred Bruning Dyn.Berlin DDR
15 Gunther Debusmann Torpedo BRD
16 Otto Furrer Tigra Zwitserland
17 Miguel Chacon Ignis Spanje
18 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
19 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
20 Wilhelm Klink Vorwärts Leipzig DDR
1959
1 Georges Furniere Alcyon België
2 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
3 Renato Longo Ignis Italië
4 Andre Dufraisse St.Raphael Frankrijk
5 Amerigo Severini Giambellino Italië
6 Firmin Van Kerrebroeck Coppi België
7 Jean Schmit Dudelange Luxemburg
8 Andre Brule Liberia Frankrijk
9 Deszo Polaneczky Pecs Hongarije
10 Jose Luis Talamillo Kas Spanje
11 Antonio Barrutia Boxing Spanje
12 Rene De Rey Libertas België
13 Romano Ferri Europhon Italië
14 Pierre Kumps Reno België
15 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
16 Graziano Pertusi Ignis Italië
17 Lothar Friedrich Torpedo BRD
18 Georges Meunier Peugeot Frankrijk
19 Emmanuel Plattner Feru Zwitserland
20 Barry Spence Wolverhampton GBr
1958
1 Andre Dufraisse Frankrijk
2 Antonio Domenicali Italië
3 Roger De Clercq België
4 Horst Holzmann B.R.D. 
5 Heinz Scholl B.R.D. 
6 Rolf Wolfshol B.R.D.
7 Emmanuel Plattner Zwitserland
8 Jean Schmit Luxemburg
9 Bendy Petersen Denemarken
10 Firmin Van Kerrebroeck België
11 Amerigo Severini Italië
12 Renato Longo Italië
13 Andre Brule Frankrijk
14 Manfred Donike B.R.D. 
15 Graziano Pertusi Italië
16 Georges Meunier Frankrijk
17 Hans Strasser Zwitserland
18 Jose Luis Talamillo Spanje
19 Romano Ferri Italië
20 Albert Meier Zwitserland
1957
1 Georges Meunier Rochet Frankrijk
2 Rolf Wolfshol Cologne BRD
3 Rene De Rey Safe België
4 Firmin Van Kerrebroeck Gr.Leeuw België
5 Pablo Aguirreche Real Union Spanje
6 Albert Meier Cilo Zwitserland
7 Jean Schmit Terrot Luxemburg
8 Andre Dufraisse Geminiani Frankrijk
9 Romano Ferri Ignis Italië
10 Graziano Pertusi Ignis Italië
11 Pierre Jodet Rochet Frankrijk
12 Marco Thewes AC Contern Luxemburg
13 Jose Michelena Real Union Spanje
14 Gunther Debusmann Fichtel BRD
15 Roger De Clercq Peugeot België
16 Don Stone Kirkby CC GBr
17 Stanislaw Kaminski Warsawa Polen
18 Marcel Erdin Aargau Zwitserland
19 Frantisek Jursa Dukla Brno Tsjechoslovakije
20 Facundo Zabaleta Real Union Spanje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s