2017
1.Richie Porte BMC-Tag Heuer Australië
2.Nathan Haas Dimension Data Australië
3.Esteban Chaves Orica-Scott Colombië
4.Jay McCarthy Bora-Hansgrohe Australië
5.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
6.Rohan Dennis BMC-Tag Heuer Australië
7.Rafael Valls Lotto-Soudal Spanje
8.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Nathan Earle UniSa Australië
10.Wilco Kelderman Sunweb-Giant Nederland
11.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
12.Jhonatan Restrepo Katusha-Alpecin Colombië
13.Michael Storer UniSa Australië
14.Ruben Guerreiro Trek-Segafredo Portugal
15.Jesus Herrada Movistar Spanje
16.Tom Jelte Slagter Cannondale-Drapac Nederland
17.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
18.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
19.Odd Christian Eiking FDJ-Lapierre Noorwegen
20.Michael Woods Cannondale-Drapac Australië

2016
1.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
2.Jay McCarthy Tinkoff Australië
3.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
4.Michael Woods Cannondale Australië
5.Richie Porte BMC Racing Australië
6.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
7.Rafael Valls Lotto-Soudal Spanje
8.Ruben Fernandez Movistar Spanje
9.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
10.Steve Morabito FDJ-Lapierre Frankrijk
11.Patrick Bevin Cannondale Nieuw-Zeeland
12.Cameron Meyer Dimension Data Australië
13.Rohan Dennis BMC Racing Australië
14.Jesus Herrada Movistar Spanje
15.Chris Hamilton UniSa Australië
16.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
17.Louis Meintjes Lampre-Merida Zuid-Afrika
18.Egor Silin Katusha Rusland
19.Tiago Machado Katusha Portugal
20.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
2015
1.Cadel Evans BMC Racing Australië
2.Rohan Dennis BMC Racing Australië
3.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
4.Daryl Impey Orica-GreenEdge Zuid-Afrika
5.Richie Porte Sky-21st Century Fox Australië
6.Ruben Fernandez Movistar Spanje
7.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
8.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
9.Tiago Machado Katusha Portugal
10.Michael Rogers Tinkoff-Saxo Australië
11.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
12.Maxime Bouet Etixx-Quickstep Frankrijk
13.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
14.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
15.Tsgabu Grmay Lampre-Merida Ethiopië
16.Jack Haig UniSa Australië
17.Simon Geschke Giant-Alpecin Duitsland
18.Adam Hansen Lotto-Soudal Australië
19.Moreno Moser Cannondale-Garmin Italië
20.Jeremy Roy FDJ-Lapierre Frankrijk
2014
1.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
2.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
3.Cadel Evans BMC Racing Australië
4.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
5.Richie Porte Sky-21 Century Fox Australië
6.Robert Gesink Belkin Nederland
7.Daryl Impey Orica-GreenEdge Zuid-Afrika
8.Adam Hansen Lotto-Belisol Australië
9.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Rory Sutherland Tinkoff-Saxo Australië
11.Geraint Thomas Sky-21 Century Fox Groot-Brittannië
12.Egor Silin Katusha Rusland
13.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
14.Francesco Gavazzi Astana Italië
15.Jan Bakelants Omega Pharma-Quick Step België
16.Ruben Plaza Movistar Spanje
17.Eduard Vorganov Katusha Rusland
18.Anthony Roux FDJ.fr Frankrijk
19.Jack Haig UniSa Australië
20.Robbie Hucker Drapac Australië
2013
1.Tom Jelte Slagter Blanco-Giant Nederland
2.Javier Moreno Movistar Spanje
3.Geraint Thomas Sky-Rapha Groot-Brittannië
4.Daniele Pietropolli Lampre-Merida Italië
5.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
7.Wilco Kelderman Blanco-Giant Nederland
8.Gorka Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Tiago Machado Radioshack-Leopard Portugal
10.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
11.Rafael Valls Vacansoleil-DCM Spanje
12.Jussi Veikkanen FDJ-La Pierre Finland
13.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
14.Kenny Elissonde FDJ-La Pierre Frankrijk
15.George Bennet Radioshack-Leopard Nieuw-Zeeland
16.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
17.Ivan Santaromita BMC Racing Italië
18.Adam Hansen Lotto-Belisol Australië
19.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Simone Ponzi Astana Italië
2012
1.Simon Gerrans GreenEdge Australië
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
4.Edvald Boasson Hagen Team Sky Noorwegen
5.Michael Matthews Rabobank Australië
6.Michael Rogers Team Sky Australië
7.Rohan Dennis UniSa Australië
8.Gerald Ciolek Omega Pharma-Quick Step Duitsland
9.Jan Bakelants Radioshack-Nissan België
10.Javier Moreno Movistar Spanje
11.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
12.Jack Bauer GarminBarracuda Nieuw-Zeeland
13.Eduard Vorganov Katusha Rusland
14.Linus Gerdemann RadioshackNissan Duitsland
15.Angel Madrazo Movistar Spanje
16.Martin Kohler BMC Racing Zwitserland
17.Xavier Florencio Katusha Spanje
18.Serge Pauwels Omega PharmaQuick Step België
19.Biel Kadri Ag2rLa Mondiale Frankrijk
20.Kristjan Koren LiquigasCannondale Slovenië
2011
1.Matthew Goss HTC-Highroad Australië
2.Ben Swift Team Sky Groot-Brittannië
3.Michael Matthews Rabobank Australië
4.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
5.Francisco Ventoso Movistar Spanje
6.Cameron Meyer Garmin-Cervelo Australië
7.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
8.Luke Roberts UniSa Australië
9.Allan Davis Astana Australië
10.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
11.Biel Kadri Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Romain Feillu Vacansoleil-DCM Frankrijk
13.Allesandro Ballan BMC Racing Italië
14.Inaki Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
15.Ben Hermans Radioshack België
16.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Uzbekistan
17.Robbie McEwen Radioshack Australië
18.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
19.Jose Ivan Gutierrez Movistar Spanje
20.Simone Ponzi Liquigas-Cannondale Italië
2010
1.Andre Greipel HTC-Columbia Duitsland
2.Greg Henderson Team Sky Nieuw-Zeeland
3.Robbie McEwen Katusha Australië
4.Luke Roberts Milram Australië
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
7.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
8.Robert Hunter Garmin-Transitions Zuid-Afrika
9.Marcus Fothen Milram Duitsland
10.Baden Cooke Saxo Bank Australië
11.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
12.Eduard Vorganov Katusha Rusland
13.Julian Dean Garmin-Transitions Nieuw-Zeeland
14.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
15.Andry Grivko Astana Ukraine
16.Jurgen Van De Walle Quick Step België
17.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
18.Peter Sagan Liquigas-Doimo Slovakije
19.Rene Mandri Ag2r-La Mondiale Estland
20.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
2009
1.Allan Davis Quick Step Australië
2.Stuart O`Grady Saxo Bank Australië
3.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
4.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
5.Wesley Sulzberger Francaise des Jeux Australië
6.Mauro Santambrogio Lampre-NGC Italië
7.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
8.Georg Hincapie Columbia-High Road U.S.A.
9.Jussi Veikkanen Francaise des Jeux Finland
10.Michael Rogers Columbia-High Road Australië
11.Matthew Wilson Unisa-Australia Australië
12.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
13.Mickael Cherel Francaise des Jeux Frankrijk
14.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
15.Jeremy Roy Francaise des Jeux Frankrijk
16.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
17.Mathieu Perget Caisse D`Epargne Frankrijk
18.Jens Voigt Saxo Bank Duitsland
19.Markel Irizar Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Thomas Rohregger Team Milram Oostenrijk
2008
1.Andre Greipel High Road Duitsland
2.Allan Davis Unisa-Australia Australië
3.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
4.Alberto Benitez Saunier Duval-Scott Spanje
5.Stuart O`Grady Team CSC Australië
6.Mickael Delage Française des Jeux Frankrijk
7.Philippe Gilbert Française des Jeux België
8.Mickael Buffaz Cofidis Frankrijk
9.Michael Albasini Liquigas Zwitserland
10.Kjell Carlstrom Liquigas Finland
11.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
12.Richie Porte Unisa-Australia Australië
13.Mirco Lorenzetto Lampre-Fondital Italië
14.Martin Elmiger Ag2r-La Mondiale Zwitserland
15.Ant. Murillo Fischer Liquigas Brazilië
16.Pieter Jacobs Silence-Lotto België
17.William Walker Rabobank Australië
18.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
19.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
20.Iban Velasco Murillo Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Martin Elmiger AG2R Zwitserland
2.Pieter Jacobs Unibet.com België
3.Gordon McCauley Nat.selectie NewZealand
4.Serge Pauwels Jacques België
5.Karl Menzies UniSA Australië
6.Lars Bak C.S.C. Denemarken
7.Matthew Lloyd Lotto Australië
8.Gustav Larsson Unibet.com Zweden
9.Luke Roberts C.S.C. Australië
10.Gene Bates South-Aus. Australië
11.Paolo Longo Borghini Barloworld Italië
12.Yannick Talabardon Agricole Frankrijk
13.Simon Clarke South-Aus. Australië
14.Andy Flickinger Bouygues Frankrijk
15.Juan Miguel Mercado Martin Agritubel Spanje
16.Mario Aerts Lotto België
17.Elia Rigotto Milram Italië
18.Nicolas Crosbie Bouygues Frankrijk
19.Glen Chadwick Navigators Australië
20.Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2006
1.Robbie McEwen Lotto Australië
2.Frederik Willems Jacques België
3.Allan Davis Liberty Australië
4.Rony Martias Bouygues Frankrijk
5.Elia Rigotto Domina Italië
6.Simone Cadamuro Domina Italië
7.Phil Zajicek Navigators VSA
8.Gene Bates Nat.selectie Australië
9.Russel Van Hout Savings Australië
10.Luis Leon Sanchez Gil Liberty Spanje
11.Simon Clarke Savings Australië
12.Matthew Goss Savings Australië
13.Simon Gerrans AG2R Australië
14.William Walker Nat.selectie Australië
15.Dimitri De Fauw Quickstep België
16.Paul Crake Savings Australië
17.Samuel Dumoulin AG2R Frankrijk
18.Jose Joaquim Rojas Gil Liberty Spanje
19.Sebastien Chavanel Bouygues Frankrijk
20.Eros Capecchi Domina Italië
2005
1.Allan Davis Liberty Australië
2.Stuart O’Grady Cofidis Australië
3.Robbie McEwen Lotto Australië
4.Paride Grillo Panaria Italië
5.Mark Renshaw Francaise Australië
6.Luis Leon Sanchez Gil Liberty Spanje
7.David McPartland Nat.selectie Australië
8.Johan Van Summeren Lotto België
9.Robert McLachlan Nat.selectie Australië
10.Nathan O’Neill Navigators Australië
11.Javier Ramirez Abeja Liberty Spanje
12.Giosue Bonomi Lampre Italië
13.Simon Gerrans AG2R Australië
14.Nicolas Portal AG2R Frankrijk
15.Gene Bates Nat.selectie Australië
16.David Loosli Lampre Zwitserland
17.Erki Putsep AG2R Estland
18.Henk Vogels Lotto Australië
19.Ruben Bongiorno Panaria Argentinië
20.Aaron Kemps Liberty Australië
2004
1.Luke Roberts UniSA Australia
2.Simon Gerrans Ringerike Australia
3.Matt Wilson fdesjeux.com Australia
4.Patrick Jonker UniSA Australia
5.Robbie McEwen Lotto-Domo Australia
6.Adrian Laidler UniSA Australia
7.Baden Cooke fdesjeux.com Australia
8.Philippe Gilbert fdesjeux.com Belgium
9.Massimo Giunti Domina Vacanze Italia
10.Antonio Fisher Domina Vacanze Brasil
11.Giuliano Figueras Panaria Italia
12.Alexandre Botcharov Credit Agricole Rusland
13.Gene Bates UniSA Australia
14.David McKenzie Navigators Australia
15.Kevin Hulsmans Quickstep-Davitamon Belgium
16.Massimiliano Gentili Domina Vacanze Italia
17.Ben Day Mr.Bookmaker Australia
18.Nicolas Portal AG2R Frankrijk
19.Paolo Tiralongo Panaria Italia
20.David McPartland Nat.selectie Australia
2003
1.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
2.Mikel Astarloza AG2R Spanje
3.Lennie Kristensen C.S.C. Denemarken
4.Stuart O’Grady Credit Agricole Australia
5.Andris Reiss Alexia Letland
6.Giampaolo Caruso O.N.C.E. Italia
7.Paolo Lanfranchi Panaria Italia
8.Xavier Florencio O.N.C.E. Spanje
9.Patrick Jonker Big Mat Australia
10.Felix Garcia Casas Big Mat Spanje
11.David Canada Quickstep-Davitamon Spanje
12.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
13.Cadel Evans Telekom Australia
14.Fabio Sacchi Saeco Italia
15.Andy Flickinger AG2R Frankrijk
16.Russell Van Hout UniSA Australia
17.Gene Bates UniSA Australia
18.Michael Rogers Quickstep-Davitamon Australia
19.Daniele Nardello Telekom Italia
20.Luke Roberts UniSA Australia
2002
1.Inigo Chaurreau AG2R Spanje
2.Danilo Hondo Telekom Duitsland
3.Alexander Botcharov AG2R Rusland
4.Thierry Loder AG2R Frankrijk
5.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italia
6.Michael Rogers A.I.S. Australia
7.Kurt Van De Wouwer Lotto Belgium
8.Patrick Jonker UniSA Australia
9.Cadel Evans Mapei Quickstep Australia
10.Frederic Bessy Credit Agricole Frankrijk
11.Paul Van Hyfte CSC-Tiscali Belgium
12.Stuart O’Grady Credit Agricole Australia
13.Kai Hundertmark Telekom Duitsland
14.Andrea Tafi Mapei Quickstep Italia
15.Anthony Morin Credit Agricole Frankrijk
16.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
17.Rob Tighello A.I.S. Australia
18.Scott Davis A.I.S. Australia
19.Kevin Hulsmans Mapei Quickstep Belgium
20.Mikel Astarloza AG2R Spanje
2001
1.Lado Fumic Unilever Duitsland
2.John Tanner Linda McCartney Gr.Brit.
3.Ciaran Power Linda McCartney Ierland
4.Gennadi Mikhailov Lotto Rusland
5.Alexandre Botcharov AG2R Rusland
6.Serge Baguet Lotto België
7.Christopher Jenner Crédit Agricole Nieuw-Zeeland
8.Gilles Maignan AG2R Frankrijk
9.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
10.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italië
11.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
12.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
13.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
14.Kevin Livingstone Telekom V.S.A.
15.Fabio Sacchi Saeco Italië
16.Alexandre Chouffe Big Mat Frankrijk
17.Marlon Perez Linda McCartney Colombia
18.Kai Hundertmark Telekom Duitsland
19.Rik Verbrugghe Lotto België
20.Patrick Jonker Big Mat Nederland
2000
1.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
2.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
3.Emmanuel Magnien La Française Frankrijk
4.Gilles Maignan Décathlon Frankrijk
5.Erik Zabel Telekom Duitsland
6.Jeremy Hunt Big Mat Gr.Brit.
7.Robbie McEwen Farm Frites Australië
8.Massimiliano Mori Saeco Italië
9.Ludovic Turpin Décathlon Frankrijk
10.Brad McGee La Française Australië
11.Jacob Rasmussen Jack & Jones Denemarken
12.Sandy Casaer La Française Frankrijk
13.Dominique Rault Big Mat Frankrijk
14.Maurizio De Pasquale Linda McCartney Italië
15.Jan Ullrich Telekom Duitsland
16.Torsten Nitsche Saeco Duitsland
17.Franck Pencolé Crédit Agricole Frankrijk
18.Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
19.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
20.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
1999
1.Jesper Skibby Jack&Jones Denemarken
2.Stuart O’Grady Agricole Australië
3.Massimiliano Mori Saeco Italië
4.Jean-Marc Riviere Pontivy Canada
5.Magnus Backstedt Agricole Zweden
6.Duncan Smith Jayco Australië
7.Nicolai Bo Larsen Jack&Jones Denemarken
8.Christian Andersen Jack&Jones Denemarken
9.Alexander Vinokourov Casino Kazakstan
10.Rolf Aldag Telekom BRD
11.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
12.Cadel Evans Volvo Australië
13.Graeme Miller Shaklee Nieuw-Zeeland
14.Alberto Elli Telekom Italië
15.Rene Jorgensen Jack&Jones Denemarken
16.Matt Wilson Victoria Australië
17.Gabriele Missaglia Lampre Italië
18.Erik Zabel Telekom BRD
19.Christopher Jenner Agricole Nieuw-Zeeland
20.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
1998
1.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
2.Tony Bracke Collstrop België
3.Scott Sunderland Palmans Australië
4.Max Van Heeswijk Mapei Nederland
5.Franky Van Haesebroucke Collstrop België
6.Marcel Wüst Festina Duitsland
7.Torsten Wilhelms Geese Duitsland
8.Michael Rogers Canberra Australië
9.André Korff Festina Duitsland
10.Danny Daelman Collstrop België
11.Huw Pritchard Men’s Health Gr.Brit.
12.Axel Merckx Mapei België
13.Jonathan Hall Festina Australië
14.Baden Burke N.S.W. Australië
15.Brent Dawson N.S.W. Australië
16.Zbigniew Piatek Mroz Polen
17.Dennis Mungovern Canberra Australië
18.Gianni Faresin Mapei Italië
19.Bart Hickson Caravello Australië
20.Harm Jansen Canberra Nederland
1997
1.Brett Aitkin Jayco Australië
2.Peter Verbeken Ipso België
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Andreas Walzer Continentale B.R.D.
5.Roberto Gaggioli W.A.I.S. Italië
6.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
7.Ludovic Auger Big Mat Frankrijk
8.Jay Sweet Big Mat Australië
9.Marc Lotz Rabobank Nederland
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Johan Bruinsma Rabobank Nederland
12.Robbie McEwen Rabobank Australië
13.Eddie Hollands W.A.I.S. Australië
14.Jens Voigt Gan B.R.D.
15.Vjatsjeslav Djavanian Big Mat Rusland
16.Franky Van Haesebroucke Ipso België
17.Tristan Priem Jayco Australië
18.Brent McCaig W.A.I.S. Australië
19.Andreas Beikirch Continentale B.R.D.
20.Steve Williams Jayco Australië
1996
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Fabian Jeker Festina Zwitserland
3.Jaime Hernandez Festina Spanje
4.Yvon Ledanois Gan Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
7.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
8.Chris Walker Nutrafig Gr.Brit.
9.Cédric Vasseur Gan Frankrijk
10.Tristan Priem Jayco Australië
11.Dirk Schumann Continentale Duitsland
12.Stuart O’Grady Gan Australië
13.Rolf Huser Post Swiss Zwitserland
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Raphael Schweda Continentale Duitsland
16.Neil Stephens Festina Australië
17.Sébastien Médan Festina Frankrijk
18.Jacques Jolidon Cologne Zwitserland
19.Zach Conrad Continentale V.S.A.
20.Chann McRae Saturn V.S.A.
1995
1 Bjorn Stenersen Motorola Noorwegen
2 Kiko Garcia Armendaris O.N.C.E. Spanje
3 Kevin Livingstone Motorola VSA
4 Scott McGrory Jayco Australië
5 Bradley McGee Jayco Australië
6 Stephen Wooldridge Interedge Australië
7 Luke Roberts Herald Sun Australië
8 Lance Armstrong Motorola VSA
9 Chris White Skilled Australië
10 Neil Stephens O.N.C.E. Australië
11 Herminio Diaz Zabala O.N.C.E. Spanje
12 Marcelino Garcia Alonso O.N.C.E. Spanje
13 Patrick Jonker O.N.C.E. Australië
14 Tim Jamieson Jayco Australië
15 Gordon Fraser Motorola Canada
16 Brent McCaig Sunnicrust Australië
17 Warren Doyle Qantas Australië
18 Robbie McEwen Skilled Australië
19 David McKenzie Quix Australië
20 Brett Dennis Quix Australië
1994
1.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
2.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
3.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
4.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
5.Michel Dernies Motorola België
6.Wiebren Veenstra Motorola Nederland
7.Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
8.Johnny Weltz Motorola Denemarken
9.Henk Vogels Novell Australië
10.John Tanner Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jeff Stewart Nat.selectie Australië
12.Herminio Diaz Zabala O.N.C.E. Spanje
13.Neil Stephens O.N.C.E. Australië
14.Allan Iacuone Jayco Australië
15.Chris Lillywhite Nat.selectie Gr.Brit.
16.Max Van Heeswijk Motorola Nederland
17.Andy Bishop Composite Team V.S.A.
18.Patrick Jonker O.N.C.E. Australië
19.Robbie McEwen Nat.selectie Australië
20.Scott Mercier Saturn V.S.A.
1993
1 Jan Ullrich Bosch BRD
2 Tony Gaudry N.S.W. Australië
3 Servais Knaven Websdale Nederland
4 Arvis Piziks Saucony Letland
5 Brett Dennis Ansett Australië
6 Conor Henry Multi Ierland
7 John Den Braber Websdale Nederland
8 Dainis Ozols Saucony Letland
9 Thomas Liese Bosch BRD
10 Rob Compas Websdale Nederland
11 Damian McDonald Ansett Australië
12 Robbie McEwen WyongShire Australië
13 Chris Newton Caltex GBr
14 Arnolds Udris Saucony Letland
15 Jeremy Hunt Caltex GBr
16 Grant Rice Ansett Australië
17 Henk Vogels Ansett Australië
18 Piotr Chmielewski Abpol Polen
19 Chris Wherry Pacific VSA
20 Kaspars Ozers Saucony Letland
1992
1.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
2.Benny Heylen La William België
3.Grant Rice Jayco Australië
4.Scott McGrory Jayco Australië
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Darren Smith Queensland Australië
7.Neil Stephens O.N.C.E. Australië
8.Stephen Hodge O.N.C.E. Australië
9.Patrick Jonker Jayco Australië
10.Juan Llaneras O.N.C.E. Spanje
11.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
12.Anthony Hickey Nat.selectie Nieuw-Zeeland
13.Dave Perry Hampshire Australië
14.Paul Leitch Hampshire Nieuw-Zeeland
15.Mark Rendell Nat.selectie Nieuw-Zeeland
16.Jason Phillips Jayco Australië
17.Richard Reid Nat.selectie Nieuw-Zeeland
18.Scott Moninger Coors V.S.A.
19.Franco Ballerini GB-MG Italië
20.Jan Goessens GB-MG België
1991
1.Glen Mitchell Nat.selectie NewZealand
2.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
3.Eddie Salas Repco Australië
4.Jens Voigt Nat.selectie B.R.D.
5.Neil Stephens Paternina Australië
6.Yogi Muller T.V.M. Zwitserland
7.Stefano Giraldi Amore&Vita Italië
8.Brian Miller Repco Australië
9.Rob Rasenberg T.V.M. Nederland
10.Stefano Della Santa Amore&Vita Italië
11.Gary Clively Tibaldi Australië
12.Dimitri Konyshev T.V.M. Sovjetunie
13.Robbie McEwen CentralReg Australië
14.Graeme Miller Nat.selectie NewZealand
15.Roberto Pelliconi Amore&Vita Italië
16.Brian Petersen Amore&Vita Denemarken
17.Karsten Wolf Telekom BRD
18.Roberto Gaggioli Coors Italië
19.Gary Neiwand Kelly Australië
20.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
1990
1 Michael Lynch Repco Australië
2 Eddie Salas Amore&Vita Australië
3 Wim Arras Lotto België
4 Pedro Delgado Banesto Spanje
5 Arjan Jagt Alpine Stars Nederland
6 Nestor Mora Kelme Colombia
7 Alberto Elli Ariostea Italië
8 Henri Dorgelo Tulip Nederland
9 Jesus Blanco Vilar Festina-Lotus Spanje
10 Leonardo Sierra Eurocar Venezuela
11 Peter Besanko Budget Motels Australië
12 Toni Rominger Chateau d’Ax Zwitserland
13 Jelle Nijdam Buckler Nederland
14 Robert Martin Nat.selectie BRD
15 Teuns Mulder CSM Persan ZAf
16 Paul Rugari HartHealth Australië
17 Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
18 Michel Cornelissen Panasonic Nederland
19 Americo Da Silva Clas Portugal
20 Gavin Parsonage Jayco Australië
1989
1.Denis Roux Toshiba Frankrijk
2.Eddie Salas Polli Australië
3.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
4.Paul Millar Polli Australië
5.Greg Lemond A.D.R. VSA
6.Dag Erik Pedersen P.D.M. Noorwegen
7.Stefano Della Santa Pepsi Cola Italië
8.Gary Clively 24 Pies Australië
9.Scott Stewart Polli Australië
10.Guido Bontempi Carrera Italië
11.Malcolm Van Unen Ray’s Australië
12.Michael Lynch Polli Australië
13.Paul Rugari Bike Power Australië
14.Ludo Peeters Caja Rural België
15.Paolo Rosola Gewiss Italië
16.Niki Ruttimann Helvetia Zwitserland
17.Johan Van Der Velde T.V.M. Nederland
18.Dominique Arnaud Reynolds Frankrijk
19.Alan Dipple RareSpares Australië
20.Frederic Brun Z-Peugeot Frankrijk
1988
1.Bo-André Namtvedt Nat.selectie Noorwegen
2.Neil Stephens Zero Australië
3.Gavin Stevens Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Stefano Tomasini Fanini Italië
5.Kurt Betschart Nat.selectie Zwitserland
6.Alessio di Basco Fanini Italië
7.Bruce Whitesel Zero V.S.A.
8.Christian Henn Nat.selectie B.R.D.
9.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
10.Eddie Salas Adidas Australië
11.Pierino Gavazzi Fanini Italië
12.Allan Peiper Panasonic Australië
13.Phil Anderson T.V.M. Australië
14.Cesary Zamana Nat.selectie Polen
15.Bruno Risi Nat.selectie Zwitserland
16.Pawel Kowalski Nat.selectie Polen
17.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
18.Rob Rasenberg Zero Nederland
19.Eros Poli Nat.selectie Italië
20.Sergio Finazzi Fanini Italië
1987
1.Jorgen Marcussen Pepsi Cola Denemarken
2.Bruno Bulic Pepsi Cola Joegoslavië
3.Paul Curran Caltex Gr.Brit.
4.Barrie Mitchell Caltex Gr.Brit.
5.Deno Davie Caltex Gr.Brit.
6.Mike Harrison Caltex Gr.Brit.
7.Erik Saebo Apollo Noorwegen
8.Wayne Morgan Cut Price New-Zealand
9.Frank Loftus Caltex Gr.Brit.
10.Graeme Miller Cut Price New-Zealand
11.Wayne Bennington Caltex Gr.Brit.
12.Michael Wilson Pepsi Cola Australië
13.Atle Kvalsvoll Apollo Noorwegen
14.Shane Sutton Lycra Australië
15.Eddie Salas Cyclesport Australië
16.Gary Clively Bike Power Australië
17.Olaf Lurvik Apollo Noorwegen
18.Michael Lynch Repco Cycles Australië
19.Leigh Chapman Cut Price New-Zealand
20.Brian Miller Cyclesport Australië
1986
1.Manuel Cunha Lousa Portugal
2.Luis Herrera Cafe de Colombia
3.Peter Besanko Peugeot Australië
4.Adri Van Der Poel Kwantum Nederland
5.Wayne Hildred RareSpares Australië
6.Robert Millar Panasonic GBr
7.Milan Jurco Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Frederic Vichot Kas Frankrijk
9.Stephen Roche Carrera Ierland
10.Shane Sutton Falcon Australië
11.Michael Lynch Repco Australië
12.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
13.Thomas Barth Nat.selectie D.D.R.
14.Tony Hughes Victoria Australië
15.Laurie Venn 7-Eleven Australië
16.Jerome Simon Peugeot Frankrijk
17.Andrei Vedernikov Nat.selectie U.S.S.R.
18.Murray Hall Repco Australië
19.Terry Hammond RareSpares Australië
20.Wayne Nichols Hillman Australië
1985
1.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
2.Stephen Hodge Mavic Australië
3.Jan Koba Mavic Tsjechoslovakije
4.Pello Ruiz Cabestany Orbea Spanje
5.Toni Rominger Mavic Zwitserland
6.Jan Bogaert Verandalux België
7.Thomas Wegmüller Mavic Zwitserland
8.Neil Stephens Britton Australië
9.Jesus Suarez Cuevas Hueso Spanje
10.Pascal Richard Mavic Zwitserland
11.Jason Lange Nat.selectie V.S.A.
12.Jon Eguiarte Hueso Spanje
13.Eddy Schurer Wintermans Nederland
14.Steven Rooks Panasonic Nederland
15.Dean Barnett Nat.selectie Nieuw-Zeeland
16.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
17.Andy Paulin Nat.selectie V.S.A.
18.André Wernli Mavic Zwitserland
19.Sabino Angoitia Hueso Spanje
20.Phil Anderson Panasonic Australië
1984
1.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Michael Wilson Alfa Lum Australië
4.Laurent Fignon Renault Frankrijk
5.Eddie Salas N.S.W. Australië
6.John Trevorrow Action Australië
7.Frank Hoste Europdecor België
8.Gary Clively Bike Power Australië
9.Pierino Gavazzi Atala Italië
10.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
11.David McFarlane Santini Australië
12.Greg Lemond Renault VSA
13.Jeff Pierce Nat.selectie VSA
14.Steve Tilford Nat.selectie V.S.A.
15.Peter Besanko Peugeot Australië
16.Alan Dipple Galli ZAf
17.Olaf Ludwig Nat.selectie D.D.R.
18.Guido Bontempi Carrera Italië
19.Markus Burns Alfa Lum Australië
20.Terry Stacey Pirelli Australië
1983
1.Alan McCormack Killian’s Red Ierland
2.Doug Shapiro Kwantumhallen V.S.A.
3.Michael Lynch Forster’s Australia
4.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
5.Alex Stieda 7-Eleven Canada
6.Tom Broznowski 7-Eleven V.S.A.
7.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Philippe Louviot Peugeot Frankrijk
9.Eddy Planckaert Panasonic Belgium
10.Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
11.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
12.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
13.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
14.Phil Anderson Panasonic Australia
15.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
16.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
17.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
18.Richy Flood Forster’s Australia
19.Ron Hayman 7-Eleven Canada
20.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
1982
1.Bruno Wojtinek Nat.selectie Frankrijk
2.Clyde Sefton Malvor Australië
3.Bernard Chesneau Nat.selectie Frankrijk
4.Shane Sutton Clemenso Australië
5.Terry Hammond Ramon-Nissan Australië
6.Gerhard Schönbacher Puch Oostenrijk
7.Steele Bishop Malvern Australië
8.Wayne Hildred Clemenso Australië
9.John Woodman Collie Australië
10.Eric Van De Perre Europdecor België
11.Chris Hunt Yarrawonga Australië
12.Helmut Wechselberger Puch Oostenrijk
13.Jean-Jacques Philipp Nat.selectie Frankrijk
14.Marc Gomez Wolber Frankrijk
15.Dominique Garde Peugeot Frankrijk
16.René Martens Aernoudt België
17.Gary Sutton Termolan Australië
18.Barry Burns Yarrawonga Australië
19.Silvano Ricco Termolan Italië
20.Alan Dipple Ramon-Nissan Zuid-Afrika
1981
1.Giovanni Mantovani Hoonved Italië
2.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
3.Peter Besanko Clemenso Australië
4.Donald Wilson Farleigh Australië
5.Jean-François Rault Puch Frankrijk
6.John Trevorrow Safir Australië
7.Graeme Hodgkiss Farleigh Australië
8.Graham Jones Peugeot GBr
9.Francesco Moser Famcucine Italië
10.Shane Bartley Vermeer Australië
11.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
12.Clyde Sefton Murcia Australië
13.Paul Watson Nat.selectie Gr.Brit.
14.Graham McVilly Tasmania Australië
15.Andre Chappuis Sem Frankrijk
16.Jiri Skoda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Philippe Leleu Puch Frankrijk
18.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
19.Noel De Jonckheere Teka België
20.Loic Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
1980
1.Graham McVilly Tasmania Australië
2.Guy Gallopin Miko Frankrijk
3.Rafael Acevedo Nat.selectie Colombia
4.Graham Jones Peugeot GBr
5.Argemiro Bohorquez Nat.selectie Colombia
6.Kevin Spencer Parker Australië
7.Shane Sutton Clemenso Australië
8.Frank Atkins Bika Australië
9.Gilbert Glaus Nat.selectie Zwitserlad
10.Loic Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
11.Patrice Thevenard Nat.selectie Frankrijk
12.Andre Chappuis Nat.selectie Frankrijk
13.Jean-François Rault Nat.selectie Frankrijk
14.Jean-Marie Grezet Nat.selectie Zwitserland
15.Eric Louvel Nat.selectie Frankrijk
16.Marc Durant Nat.selectie La Redoute Frankrijk
17.Philippe Leleu Nat.selectie Frankrijk
18.Cristobal Perez Nat.selectie Colombia
19.Jan Van Houwelingen Boule d’Or Nederland
20.Alfonso Flores Na.selectie Colombia
1979
1.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
2.Charly Berard Nat.selectie Frankrijk
3.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
4.Robert Millar Nat.selectie GBr
5.Steve Jones Nat.selectie Gr.Brit.
6.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
7.David McFarlane Bike Power Australië
8.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
9.Gary Clively Bike Power Australië
10.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
11.Mario Beccia Hoonved Italië
12.Graham Jones Peugeot GBr
13.Franky De Gendt Raleigh België
14.Dave Cuming Glemp GBr
15.Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
16.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
17.Sid Barras Carlton GBr
18.Dominique Sanders Teka
19.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
20.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
1978
1.Bernt Johansson Fiorella Zweden
2.Thierry Claveyrolat Nat.selectie Frankrijk
3.Ludo Loos C & A België
4.Klaus Peter Thaler Raleigh BRD
5.Stan Tourne Miniflat België
6.Morten Saether Nat.selectie Noorwegen
7.Graham Rowley Malvern Australië
8.Michel Vaarten Nat.selectie België
9.Wayne Stetina Nat.selectie V.S.A.
10.George Mount Nat.selectie V.S.A.
11.Mark Pringle Nat.selectie V.S.A.
12.Vic Adams Malvern Australië
13.Jacques Hardy Fiat Frankrijk
14.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
15.Emiel De Haes Nat.selectie België
16.Gery Verlinden IJsboerke België
17.Noel De Jonckheere Nat.selectie België
18.Paul Sherwen Nat.selectie GBr
19.Tony Branchflower Malvern Australië
20.Chris Hunt Malvern Australië
1977
1.Bill Nickson Raleigh GBr
2.Roland Schaer Kanel Zwitserland
3.Roger Legeay Lejeune Frankrijk
4.Peter Besanko Clemenso Australië
5.Doug Dailey Nat.selectie GBr
6.Serge Van Daele Maes Pils België
7.Jiri Bartolsic Nat.selectie Tsjechoslovakije
8.Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Keith Oliver Clemenso Australië
10.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
11.Michel Pollentier Flandria België
12.Alvaro Pacho Morales Nat.selectie Colombia
13.Miroslav Hrazdira Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Urs Dietschi Nat.selectie Zwitserland
15.Jos Jacobs IJsboerke België
16.Albertus Boom Nat.selectie Nederland
17.Patrick Mauvilly Miko Frankrijk
18.Juan Jose Moral Nat.selectie Spanje
19.Thierry Grandsire Nat.selectie Frankrijk
20.Serge Gasparollo Nat.selectie Frankrijk
1976
1.Kerry Hoole Mainline Australië
2.Barry Waddell N.S.W. Australië
3.Bert Pronk Raleigh Nederland
4.Paul Clinckart Miko België
5.Luis Manrique Corzo Nat.selectie Colombia
6.Mark Jansen Nat.selectie V.S.A.
7.Pierre Leurquin Nat.selectie België
8.Enrico Guadrini Zonca Italië
9.Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
10.Ernst Nyffeler Nat.selectie Zwitserland
11.Luis Rosendo Ramos Nat.selectie Mexico
12.Matthias Wiegand Nat.selectie DDR
13.Oscar Dierickx Nat.selectie België
14.Andreas Neuer Nat.selectie DDR
15.Eric Van De Wiele Maes Pils België
16.Hans Jorg Aemisegger Nat.selectie Zwitserland
17.Giancarlo Casiraghi Nat.selectie Italië
18.Antonio Madera Nat.selectie Cuba
19.Remo Sansonetti Victoria Australië
20.Juan Manuel Santisteban Kas Spanje
1975
1.Kerry Hoole Mainline Australië
2.Roberto Ceruti Nat.selectie Italië
3.Alan Williams Falcon GBr
4.Jean-Luc Van Den Broucke Nat.selectie België
5.Jose Gomez Lucas Super Ser Spanje
6.Rudolf Michalsky Nat.selectie B.R.D.
7.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
8.Michel Kuhn Nat.selectie Zwitserland
9.Jose Carvalho Nat.selectie Portugal
10.Mike Dye Mainline Australië
11.Barry Waddell Mainline Australië
12.Albert Zweifel Nat.selectie Zwitserland
13.Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
14.Karel Sels Raleigh België
15.Herve Inaudi Nat.selectie Frankrijk
16.Vittorio Algeri Nat.selectie Italië
17.Leif Hansson Nat.selectie Zweden
18.Domingos Barbosa Nat.selectie Portugal
19.Gordon Johnson Bantel Australië
20.Karl-Dieter Diers Nat.selectie DDR
1974
1.Kerry Hoole Hodgkiss Australië
2.Brian Kent Hodgkiss Australië
3.Erich Spahn Zonca Zwitserland
4.Frans Kerremans Nat.selectie België
5.Graham Wilson Girardengo Australië
6.Roberto Ceruti Nat.selectie Italië
7.Tim Mountford Levi’s VSA
8.Luis Edgar Diaz Nat.selectie Colombia
9.Alan Williams Falcon GBr
10.Fedor Den Hertog Frisol Nederland
11.Jean-Luc Van Den Broucke Nat.selectie België
12.Alfonso Flores Nat.selectie Colombia
13.Wilfred Ruud Girardengo Australië
14.Alvaro Pachon Nat.selectie Colombia
15.Norberto Caceres Nat.selectie Colombia
16.Manuel Oliveira Nat.selectie Portugal
17.Mike Hollingworth Hodgkiss Australië
18.Leonel Miranda Nat.selectie Portugal
19.Miguel Samaca Nat.selectie Colombia
20.Finn Clausen Nat.selectie Denemarken
1973
1.Kerry Hoole Hodgkiss Australië
2.Brian Kent Hodgkiss Australië
3.Fedor Den Hertog Nat.selectie Nederland
4.Piet Van Katwijk Nat.selectie Nederland
5.Nigel Dean Holdsworth GBr
6.Roy Schuiten Nat.selectie Nederland
7.Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
8.Ronald Gronlund Nat.selectie Zweden
9.Phil Edwards Nat.selectie GBr
10.Antonio Graca Nat.selectie Portugal
11.Jose Sa Nat.selectie Portugal
12.Jiri Soucek Nat.selectie Tsjechoslovakije
13.Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
14.Aad Van Den Hoek Nat.selectie Nederland
15.Peter Doyle Nat.selectie Ierland
16.Jiri Hava Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Hendrik Vogels Hodgkiss Australië
18.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
19.Robert Thompson Nat.selectie GBr
20.Peter Watson Nat.selectie GBr
1972
1.Kerry Hoole Hodgkiss Australië
2.Cees Priem Nat.selectie Nederland
3.Dave Lloyd Nat.selectie GBr
4.Alfons Scheys Goldor België
5.John Young Hodgkiss Australië
6.Hennie Kuiper Nat.selectie Nederland
7.Francisco Valada Nat.selectie Portugal
8.Marcel Duchemin Nat.selectie Frankrijk
9.Ole Pedersen Nat.selectie Denemarken
10.Allan-Henrik Jacobsen Nat.selectie Denemarken
11.Fritz Pfenniger MobelMarki Zwitserland
12.Martyn Roach Nat.selectie GBr
13.Bernard Bourreau Nat.selectie Frankrijk
14.Janusz Zwirko Nat.selectie Polen
15.Manuel Antonio Correia Reis Nat.selectie Portugal
16.Phil Edwards Nat.selectie GBr
17.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
18.Guy Dolhats Nat.selectie Frankrijk
19.Jiri Marek Nat.selectie Tsjechoslovakije
20.Alan Smith Nat.selectie GBr
1971
1.Kerry Hoole Hodgkiss Australië
2.Laurie Rogers Bika Australië
3.Pierino Primavera Zonca Italië
4.Valeer Van Sweevelt Goldor België
5.Pieter Nassen Flandria België
6.Mario Anni Ferretti Italië
7.Cees Priem Acifit Nederland
8.Wes Mason Carlton GBr
9.John Howells Nat.selectie GBr
10.Dave Lloyd Nat.selectie GBr
11.Kurt Rub Zonca Zwitserland
12.Gianni Sartori Ferretti Italië
13.Ken Craven Nat.selectie GBr
14.Jozef Valencic Nat.selectie Joegoslavië
15.Neville Veale Bika Australië
16.Joao Fonseca Coelima Portugal
17.Sandy Gordon Nat.selectie GBr
18.Jimmy Millar Nat.selectie GBr
19.Barry Waddell N.S.W. Australië
20.John Young Victoria Australië
1970
1.Winfried Boelke Batavus BRD
2.Kerry Hoole Hodgkiss Australië
3.Primo Mori Salvarani Italië
4.Bernard Vifian Frimatic Zwitserland
5.Peter Glemser Batavus BRD
6.George Goodchild Hodgkiss Australië
7.Gordon Johnson Carlton Australië
8.Ron Baensch Casagrande Australië
9.Michel Coulon Flandria België
10.Lijn Loevesijn Flandria Nederland
11.Hendrik Vogels Hodgkiss Australië
12.Stefan Wodejszo Nat.selectie Polen
13.Danny Clark Tasmania Australië
14.Laurie Rogers Hodgkiss Australië
15.Robert Ryan Hodgkiss Australië
16.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
17.Bill Lawrie Falcon Australië
18.Dave Orford GS Halcyon GBr
19.John Young Victoria Australië
20.Jack Ciavola Hodgkiss Australië
1969
1 Graeme Gilmore Mackeson Australië
2 Jacques Anquetil Bic Frankrijk
3 Ugo Colombo Filotex Italië
4 Norbert De Deckere Pull Novy België
5 Gianni Motta Sanson Italië
6 Armando Pellegrini CostaAzura Italië
7 Adriano Passuello Filotex Italië
8 Hans Junkermann Batavus BRD
9 Dieter Puschel Zimba BRD
10 Juan Jose Sagarduy Karpy Spanje
11 Warwick Dalton Mackeson Nieuw-Zeeland
12 Rik Van Looy Willem II België
13 Peter Post Willem II Nederland
14 Keith Oliver N.S.W. Australië
15 Willy Spuhler CostaAzura Zwitserland
16 Graham McVilly Tasmania Australië
17 Ken Evans Victoria Australië
18 Roland Smaniotto Zimba Luxemburg
19 Frans Van De Ruit Amstel Nederland
20 Barry Waddell West Australië
1968
1 Barry Waddell West Australië
2 John Young Victoria Australië
3 Peter Panton Victoria Australië
4 Bill Lawrie Butler Australië
5 Graeme Gilmore Mackeson Australië
6 William Knevitt Victoria Australië
7 Sid Patterson Butler Australië
8 Ron Grenda New Castle Australië
9 Ron Baensch Casagrande Australië
10 John Christian Bylsma Mackeson Australië
11 Keith Oliver N.S.W. Australië
12 Robert Ryan New Castle Australië
13 Charly Walsh Casagrande Australië
14 Jack Ciavola N.S.W. Australië
15 Darryl Perkins Launceston Australië
16 Ian Campbell Coffee Mio Australië
17 Giuseppe Chiesa Coffee Mio Australië
18 Ray Crowe G.P.C. Australië
19 Ken Evans Victoria Australië
20 Jacky Mourioux Nat.selectie Frankrijk
1967
1 Jacky Mourioux Nat.selectie Frankrijk
2 Harry Bond Nat.selectie GBr
3 Renato Longo Salvarani Italië
4 Hugh Porter Nat.selectie GBr
5 Barry Waddell Carlton Australië
6 Robert Whetters Fyppeg Australië
7 Bob Panter Carlton Australië
8 John Young Falcon Australië
9 Peter Panton Carlton Australië
10 Bill Lawrie Fyppeg Australië
11 Alain Van Lancker Nat.selectie Frankrijk
12 Graeme Gilmore Falcon Australië
13 Jurg Schneider Nat.selectie Zwitserland
14 Horst Gnas Nat.selectie B.R.D.
15 William Knevitt Fyppeg Australië
16 Winfried Peffgen Ruberg BRD
17 Jaroslav Antos Nat.selectie Tsjechoslovakije
18 Ferenc Keseru Nat.selectie Hongarije
19 Sid Patterson Falcon Australië
20 Rene Pijnen Nat.selectie Nederland
1966
1 Guy Thomas Nat.selectie Frankrijk
2 Barry Waddell West-Australië Australië
3 Peter Panton Victoria Australië
4 William Knevitt Victoria Australië
5 Graeme Gilmore Melbourne Australië
6 Wolfgang Stamm Nat.selectie DDR
7 John Young Victoria Australië
8 Glen Bermingham Melbourne Australië
9 Bill Lawrie Queen Anne Australië
10 Deszo Polaneczky Nat.selectie Hongarije
11 Gilbert Schmartz Zeus-Karpy Luxemburg
12 Tarok Magyar Nat.selectie Hongarije
13 Santos Ruiz Bermudez Zeus-Karpy Spanje
14 Jan Van Geest Nat.selectie Nederland
15 Franz Allgaier Nat.selectie BRD
16 Jacky Mourioux Nat.selectie Frankrijk
17 Harry Bond Nat.selectie GBr
18 Renato Longo Salvarani Italië
19 Hugh Porter Nat.selectie GBr
20 Robert Whetters Queen Anne Australië
1965
1 Barry Walker South-Aus. Australië
2 Edwin Lauter Nat.sel. Zwitserland
3 Graeme Gilmore Victoria Australië
4 Barry Waddell West-Aust. Australië
5 Bill Dove Queensland Australië
6 John Young Victoria Australië
7 Sid Patterson Victoria Australië
8 Matt Martino Victoria Australië
9 Bill Lawrie Queensland Australië
10 Lionel Cook N.S.W. Australië
11 Piet Van Der Touw Nat.sel. Nederland
12 Warwick Dalton Nat.sel. New-Zealand
13 Jack Ciavola Victoria Australië
14 John Perry Victoria Australië
15 Amelio Mendijur Nat.sel. Spanje
16 Emmanuel Plattner Nat.sel. Zwitserland
17 Heiner Hofmann Nat.sel. Oostenrijk
18 Maurice Gandolfo Nat.sel. Frankrijk
19 Walter Carbonare Nat.sel. Oostenrijk
20 Robert Whetters Tasmania Australië
1964
1 John Young Victoria Australië
2 Barry Waddell West-Aus. Australië
3 Peter Panton Victoria Australië
4 Graeme Gilmore Victoria Australië
5 Bill Lawrie Queensland Australië
6 William Knevitt Victoria Australië
7 Robert Whetters Tasmania Australië
8 Guy Thomas Nat.selectie Frankrijk
9 Glen Bermingham West-Aus. Australië
10 Harry Bond Nat.selectie Gr.Brit.
11 Renato Longo Nat.selectie Italië
12 Hugh Porter Nat.selectie Gr.Brit.
13 Sid Patterson Victoria Australië
14 Amelio Mendijur Nat.selectie Spanje
15 Emmanuel Plattner Nat.selectie Zwitserland
16 Heiner Hofmann Nat.selectie Oostenrijk
17 Maurice Gandolfo Nat.selectie Frankrijk
18 Walter Carbonare Nat.selectie Oostenrijk
19 Matt Martino Victoria Australië
20 Bill Dove Queensland Australië
1963
1 William Knevitt Victoria Australië
2 Glen Bermingham West-Aus. Australië
3 Peter Panton Victoria Australië
4 Heiner Hofmann Nat.selectie Oostenrijk
5 Walter Carbonare Nat.selectie Oostenrijk
6 Matt Martino Victoria Australië
7 Bill Dove Queensland Australië
8 Bill Lawrie Queensland Australië
9 John Young Victoria Australië
10 Ronald Murray Tasmania Australië
11 Warwick Dalton Nat.selectie New Zealand
12 Trevor Hookway Tasmania Australië
13 Gunther Karner Nat.selectie Oostenrijk
14 Giacomo Micich Nat.selectie Italië
15 Jim Johns Tasmania Australië
16 Alex Fulcher N.S.W. Australië
17 William McLaren Tasmania Australië
18 Neville Veale South-Aus. Australië
19 Graeme Davis Tasmania Australië
20 Geoff Molloy Tasmania Australië
1962
1 Sid Patterson Victoria Australië
2 Willy Fluck Nat.selectie Zwitserland
3 Ronald Murray Tasmania Australië
4 John Green Victoria Australië
5 Keith Reynolds N.S.W. Australië
6 Claus Stiefler Tasmania Australië
7 Bruce Clarke Victoria Australië
8 Robert Ryan N.S.W. Australië
9 Warwick Dalton Nat.selectie New Zealand
10 Nino Solari Nat.selectie Italia
11 Josef Coser Nat.selectie Oostenrijk
12 Gunther Karner Nat.selectie Oostenrijk
13 Alan McLennan N.S.W. Australië
14 William Knevitt Victoria Australië
15 John Tressider N.S.W. Australië
16 John Young Victoria Australië
17 Peter Panton Victoria Australië
18 Orazio D’Amico Nat.selectie Italia
19 Ron Grenda Victoria Australië
20 Peter Reichelt Nat.selectie Oostenrijk
1961
1 John Young Victoria Australië
2 Claus Stiefler Victoria Australië
3 Jack Sommer N.S.W. Australië
4 William Knevitt Victoria Australië
5 Fred Roche Victoria Australië
6 Keith Reynolds N.S.W. Australië
7 Peter Panton Victoria Australië
8 John Beasley Victoria Australië
9 Ralph Bishop Victoria Australië
10 Neville Veale South-Aus. Australië
11 John Adams South-Aus. Australië
12 Bob Jobson N.S.W. Australië
13 John Green Victoria Australië
14 Ted Harrison South-Aus. Australië
15 Ronald Murray Tasmania Australië
16 John McDonough Victoria Australië
17 Carlo Volpato Nat.selectie Italië
18 Vic Roberts Tasmania Australië
19 Jack McDonough Victoria Australië
20 Peter Lafferty N.S.W. Australië
1960
1 John Young Victoria Australië
2 Peter Panton Victoria Australië
3 William Knevitt Victoria Australië
4 John Brendan O’Sullivan Victoria Australië
5 Doug Everett Victoria Australië
6 Trevor Hookway Tasmania Australië
7 Jack McDonough Victoria Australië
8 Vin Beasley Victoria Australië
9 Jack Nevin Hartley Australië
10 Stuart Willis Canberra Australië
11 Ken Walters Queensland Australië
12 Morris Horder Wally Green Australië
13 Kevin Gason Perth Australië
14 Frank Carroll Tyne Velo Australië
15 Jack Sommer N.S.W. Australië
16 Roy Warren N.S.W. Australië
17 Vic Roberts Cootamunda Australië
18 Ted Harrison N.S.W. Australië
19 Morrie Myers Victoria Australië
20 Federico Mason Sydney Australië
1959
1 Peter Panton Victoria Australië
2 William Knevitt Victoria Australië
3 Vin Beasley Victoria Australië
4 Morris Horder Wally Green Australië
5 John Young Victoria Australië
6 Doug Everett Victoria Australië
7 Roy Warren N.S.W. Australië
8 Ken Walters Queensland Australië
9 Hec Sutherland Victoria Australië
10 Lyell Cubit Tasmania Australië
11 Frank Newstroski Wally Green Australië
12 Bill Arnold N.S.W. Australië
13 John Beasley Victoria Australië
14 George Goodwin Victoria Australië
15 Les Cook N.S.W. Australië
16 Ted Harrison N.S.W. Australië
17 John McDonough Victoria Australië
18 Antonio Marchese Wally Green Australië
19 Gunther Kamer Wally Green Australië
20 Morrie Myers Victoria Australië

2 gedachtes over “Tour Down Under (voorheen: Sun Tour)

  1. Ronny

    Ik zie hier Barinov en Vedernikov in de eindklassementen van vroegere edities van de Tour Down Under staan. Klopt dat wel? Want ik kan nergens anders bevestiging voor die uitslagen vinden…

    Groeten
    Tom

    Liked by 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s