2017
1.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
2.Yonder Godoy Wilier-Selle Italia Venezuela
3.Fausto Masnada Androni-Sidermec Italië
4.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec Italië
5.Jesper Hansen Astana Denemarken
6.Daniel Martinez Wilier-Selle Italia Colombië
7.Jarlinson Pantano Trek-Segafredo Colombië
8.Ilya Koshevoy Wilier-Selle Italia Wit-Rusland
9.Andrey Zeits Astana Kazkastan
10.Edward Theuns Trek-Segafredo België
11.Eduard Prades Caja Rural-RGA Spanje
12.Ildar Arslanov Gazprom-RusVelo Rusland
13.Darwin Atapuma UAE-Fly Emirates Colombië
14.Mateusz Taciak CCC-Sprandi Polen
15.Chris Butler Caja Rural-RGA U.S.A.
16.Kiel Reijnen Trek-Segafredo U.S.A.
17.Sergey Firsanov Gazprom-RusVelo Rusland
18.Ahmet Orken Torku Sekerspor Turkije
19.Aleksejs Saramotins Bora-Hansgrohe Letland
20.Enrico Barbin Bardiani-CSF Italië

2016
1.David Arroyo Caja Rural-RGA Spanje
2.Jose Goncalves Caja Rural-RGA Portugal
3.Adam Hansen Lotto-Soudal Australië
4.Jaime Roson Caja Rural-RGA Spanje
5.Gert Dockx Lotto-Soudal België
6.Nikita Stalnov Astana City Kazakstan
7.Mauro Finetto Unieuro-Willier Italië
8.Quentin Pacher Delko-Marseille Frankrijk
9.Greg Henderson Lotto-Soudal Nieuw-Zeeland
10.Luis Mas Bonet Caja Rural-RGA Spanje
11.Stig Broeckx Lotto-Soudal België
12.Ricardo Vilela Caja Rural-RGA Portugal
13.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
14.Giovanni Carboni Unieuro-Willier Italië
15.Pawel Cieslik Verva-ActiveJet Polen
16.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
17.Jasper Ockeloen Parkhotel ValkenburgNederland
18.Karel Hnik Verva-ActiveJet Tsjechië
19.Antonio Piedra Funvic-Carrefour Spanje
20.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
2015
1.Kristian Durasek Lampre-Merida Croatië
2.Serge Pauwels MTN-Qhubeka België
3.Eduardo Sepulveda Bretagne-Seche Env. Argentinië
4.Adam Hansen Lotto-Soudal Australië
5.Tomasz Marczynski Torku Sekerspor Polen
6.Mirko Selvaggi Wanty-Groupe Gobert Italië
7.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
8.Alex Cano Ardila Colombia Colombië
9.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
10.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
11.Enrico Barbin Bardiani-CSF Italië
12.Luis Mas Bonet Caja Rural-RGA Spanje
13.Enrico Battaglin Bardiani-CSF Italië
14.Victor Campenaerts Vlaanderen-Baloise België
15.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
16.Carlos Julian Quintero Colombia Colombië
17.Eduard Prades Reverte Caja Rural-RGA Portugal
18.Youcef Reguigui MTN-Qhubeka Algerijë
19.Jose Goncalves Caja Rural-RGA Portugal
20.Thomas De Gendt Lotto-Soudal België
2014
1.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
2.Davide Rebellin CCC-Polsat Italië
3.Davide Formolo Cannondale Italië
4.Kristian Durasek Lampre-Merida Croatië
5.Adam Hansen Lotto-Belisol Australië
6.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
7.Romain Hardy Cofidis Frankrijk
8.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
9.Rein Taaramae Cofidis Estland
10.Peio Bilbao Caja Rural-RGA Spanje
11.Enrico Barbin Bardiani-CSF Italië
12.Kevin Seeldrayers Wanty-Groupe Gobert België
13.Tomasz Marczynski CCC-Polsat Polen
14.Dennis Van Niekerk MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
15.Juan Jose Cobo Torku Sekerspor Spanje
16.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
17.Linus Gerdemann MTN-Qhubeka Duitsland
18.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
19.Valerio Conti Lampre-Merida Italië
20.Greg Henderson Lotto-Belisol Nieuw-Zeeland
2013
1.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
2.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
3.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
4.Darwin Atapuma Colombia Colombië
5.Maxime Mederel Sojasun Frankrijk
6.Daniel Andonov Caja Rural-RGA Bulgarijë
7.Kevin Seeldrayers Astana België
8.Jose Joao Pimenta Mendes Netapp-Endura Portugal
9.Rory Sutherland Saxo-Tinkoff Australië
10.Serge Pauwels Omega Pharma-Q.Step België
11.Marc De Maar UnitedHealthcare Curacao
12.Mustafa Sayar Torku Sekerspor Turkijë
13.Warren Barguil Argos-Shimano Frankrijk
14.Andrei Kashechkin Astana Kazakstan
15.Angelo Pagani Bardiani-CSF Italië
16.Adam Hansen Lotto-Belisol Australië
17.Robinson Chalapud Colombia Colombië
18.Jurgen Van Goolen Accent-Wanty België
19.Sebastien Duret Bretagne-Seche Env. Frankrijk
20.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
2012
1.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
2.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
3.Adrian Palomares Andalucia Spanje
4.Michal Golas Omega Pharma-Q.Step Polen
5.Daniel Andonov Caja Rural Bulgarijë
6.Andre Fernando Cardoso Caja Rural Portugal
7.Valdimir Gusev Katusha Rusland
8.Florian Guillou Bretagne-Schuller Frankrijk
9.Andrey Zeits Astana Kazakstan
10.Daniel Teklehaimanot Orica-GreenEdge Eritrea
11.Enrico Battaglin Colnago-CSF Italië
12.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
13.Jerome Baugnies Netapp België
14.Ivailo Gabrovski Konya-Torku Bulgarijë
15.Fabio Duarte Colombia Colombië
16.Nicolas Maes Omega Pharma-Q.Step België
17.Fabricio Ferrari Caja Rural Uruguay
18.Armindo Fonseca Bretagne-Schuller Frankrijk
19.Leif Hoste Accent-Willems België
20.Rafai Chtioui Europcar Tunesië
2011
1.Thibaut Pinot Francaise des Jeux Frankrijk
2.Bartosz Huzarski NetApp Polen
3.Andrey Zeits Astana Kazakstan
4.Riccardo Chiarini Androni Giocattoli Italië
5.Thomas Peterson Garmin-Cervelo U.S.A.
6.Jurgen Van Goolen Willems-Accent België
7.Alexander Efimkin Type 1-Sanofi Rusland
8.Cameron Wurf Liquigas-Cannondale Australië
9.Egoitz Garcia Caja Rural Spanje
10.Wesley Sulzberger Francaise des Jeux Australië
11.Leopold Konig NetApp Tsjechië
12.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
13.Rubens Bertogliati Type 1-Sanofi Zwitserland
14.Assan Bazayev Astana Kazakstan
15.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
16.Adrian Palomares Andalucia Spanje
17.Ramunas Navardauskas Garmin-Cervelo Lithouwen
18.Anthony Roux Francaise des Jeux Frankrijk
19.Adam Hansen Omega Pharma-Lotto Australië
20.Francesco Bellotti Liquigas-Cannondale Italië
2010
1 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 32:42:28
2 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC – Columbia 0:00:29
3 David Moncoutié (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:33
4 Gian-Paolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:00:54
5 Christiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:01:48
6 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 0:02:52
7 Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri 0:03:48
8 André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:04:16
9 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:05
10 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:13
11 Dmytro Grabovsky (Ukr) ISD – Neri
12 Arkaitz Duran Aroca (Spa) Footon-Servetto
13 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:17
14 Gustavo Dominguez Lemos (Spa) Xacobeo Galicia 0:05:21
15 Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic 0:05:26
16 Clemens Fankhauser (Aut) Vorarlberg – Corratec
17 Hubert Schwab (Swi) Vorarlberg – Corratec 0:05:29
18 Frederik Wilmann (Nor) Skil – Shimano 0:05:33
19 Davide Cimolai (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:34
20 Kalle Kriit (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:05:46
2009
1 Daryl Impey (RSA) Barloworld 29.19.32
2 Davide Malacarne (Ita) Quick Step 0.01
3 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia 0.03
4 Gustavo César Veloso (Spa) Xacobeo Galicia 0.10
5 Diego Milan Jimenez (Spa) Acqua & Sapone – Caffe Mokambo 1.42
6 Mauro Finetto (Ita) CSF Group – Navigare
7 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone – Caffe Mokambo 1.45
8 Marco Frapporti (Ita) CSF Group – Navigare 1.54
9 Martijn Keizer (Ned) Rabobank Continental 4.02
10 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto 4.20
11 Marco Velo (Ita) Quick Step 6.26
12 Paolo Longo Borghini (Ita) Barloworld 6.27
13 Danilo Hondo (Ger) PSK Whirlpool – Author 7.50
14 Hrvoje Miholjevic (Cro) Loborika 17.16
15 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone – Caffe Mokambo 21.13
16 Paul Voss (Ger) Team Milram 22.54
17 Alan Marangoni (Ita) CSF Group – Navigare 23.03
18 Markus Fothen (Ger) Team Milram 27.46
19 Luca Barla (Ita) Team Milram 29.37
20 Gian-Paolo Cheula (Ita) Barloworld 30.44
2008
1 David Garcia Dapena (Spa) Karpin Galicia 25.40.41
2 Jose Benitez Roman (Spa) Saunier Duval-Scott 0.18
3 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto
4 Gustavo Cesar Veloso (Spa) Karpin Galicia 0.21
5 Danail Petrov (Bul) Benfica 1.38
6 Assan Bazayev (Kaz) Astana 8.54
7 Gabriele Missaglia (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni 8.56
8 Dries Devenyns (Bel) Silence-Lotto 9.11
9 Josu Mondelo Diaz (Spa) Extremadura 9.23
10 David Canada Gracia (Spa) Saunier Duval-Scott 9.38
11 Alonso Salgueiro (Spa) Extremadura 10.15
12 Danilo Hondo (Ger) Serramenti PVC Diquigiovanni 10.22
13 José De Azevedo (Por) Benfica 10.26
14 Francesco Ginanni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni 10.32
15 David Loosli (Swi) Lampre 10.49
16 Matteo Priamo (Ita) CSF Group Navigare 10.56
17 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 11.26
18 Piergiorgio Camussa (Ita) NGC Medical – OTC 11.42
19 Grégory Rast (Swi) Astana 12.12
20 Miguel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 12.19
2007
1 Ivailo Gabrowski (Bul) Velo-M-Hemus-Makedonya 2.35.11
2 Jan Sipeky (Svk) Dukla Trencin Merida 1.40
3 Hossein Askari (IRI) Iran National Team 2.21
4 Mert Mutlu (Tur) Kocaeli Brisa Spor 2.34
5 Ghader Mizbani (IRI) Iran National Team 2.52
6 Ahad Kazemi Sarai (IRI) Iran National Team
7 Pavel Nevdakh (Kaz) Kocaeli Brisa Spor 3.01
8 Svetoslav Chanliev (Bul) Kocaeli Brisa Spor 3.05
9 Evgen Wacker (Ger) Kocaeli Brisa Spor 4.14
10 Baktiyar Mamyrov (Kaz) Kocaeli Brisa Spor 4.44
11 Igor Pajovic (Srb) Serbian National Team 7.04
12 Plamen Dimov (Bul) Bulgarian National Team 15.48
13 Arno Van Der Zwet (Ned) Dinamo Secrom Bucuresti 20.00
14 Zolt Der (Srb) Serbian National Team 21.35
15 Stanislav Rudyy (Ukr) Mirage Ukraine 23.30
16 Roman Vyshnevskyy (Ukr) Mirage Ukraine 24.46
17 Stefan Freivolt (Svk) Dukla Trencin Merida 25.09
18 Evgeni Gerganov (Bul) Bulgarian National Team 25.57
19 Hossein Jahanbanian (IRI) Iran National Team 27.50
20 Andriy Gladkyy (Ukr) Mirage Ukraine 31.05
2006
1 Ghader Mizbani (IRI) Kocaeli Brisa 26.27.33
2 Hossein Askari (IRI) Iran National Team 0.37
3 Igor Pugaci (Mda) Partizan Whistle 0.52
4 Oleksandr Klymenko (Ukr) Ukraina Mirage 1.04
5 Mert Mutlu (Tur) Kocaeli Brisa 1.34
6 Kemal Kucukbay (Tur) Kocaeli Brisa 2.03
7 Pavel Nevdakh (Kaz) Kocaeli Brisa 2.04
8 Periklis Ilias (Gre) Hellenic Cycling Team 2.21
9 Alfonso Falzarano (Ita) Partizan Whistle 2.22
10 Vladimir Koev (Bul) Bulgaria 2.28
11 Sirous Hashemzadeh (IRI) Iran National Team 2.54
12 S. Mostafa Rezaei Khormizi (IRI) Iran National Team 2.55
13 Plamen Dimov (Bul) Car Simeon Plovdiv 3.06
14 Amir Zargari (IRI) Iran National Team 3.36
15 Juan Torres (Ven) Partizan Whistle 3.50
16 Sergey Lavrenenko (Kaz) Kocaeli Brisa 4.14
17 Mehdi Sohrabi (IRI) Iran National Team 4.16
18 Ahad Kazami (IRI) Kocaeli Brisa 4.48
19 Vasyl Yakovlev (Ukr) Ukraina Mirage 5.46
20 Mehdi Faridi (IRI) Neftchi 7.02
2005
1 Svetoslav Tchanliev (Bul) 25.33.42
2 Martin Prazdnovsky (Svk-Zps) 0.15
3 Evgeni Gerganov (Bul) 0.21
4 Mert Mutlu (Tur) 0.32
5 Zoltan Remak (Svk-Zps) 0.38
6 Amir Zargari (Iri) 0.39
7 Tim Barry (Irl) 1.03
8 Pavel Shumanov (Bul) 1.22
9 Kemal Küçükbay (Tur) 1.26
10 Der Zsolt (Scg) 1.47
11 Ghader Mizbani (IRI) Kocaeli Brisa 2.33
12 Hossein Askari (IRI) Iran National Team 2.37
13 Igor Pugaci (Mda) Partizan Whistle 2.52
14 Oleksandr Klymenko (Ukr) Ukraina Mirage 3.04
15 Mert Mutlu (Tur) Kocaeli Brisa 3.34
16 Kemal Kucukbay (Tur) Kocaeli Brisa 4.03
17 Pavel Nevdakh (Kaz) Kocaeli Brisa 4.04
18 Periklis Ilias (Gre) Hellenic Cycling Team 4.21
19 Alfonso Falzarano (Ita) Partizan Whistle 4.22
20 Vladimir Koev (Bul) Bulgaria 4.28
2004
1. KAZEMI SARAI Ahad (Ira)
2. ASKARI Hossein (Ira)
3. TCHANLIEV Svetoslav (Bul)
4 Svetoslav Tchanliev (Bul)
5 Martin Prazdnovsky (Svk-Zps) 0.15
6 Evgeni Gerganov (Bul) 0.21
7 Mert Mutlu (Tur) 0.32
8 Zoltan Remak (Svk-Zps) 0.38
9 Amir Zargari (Iri) 0.39
10 Tim Barry (Irl) 1.03
11 Pavel Shumanov (Bul) 1.22
12 Kemal Küçükbay (Tur) 1.26
13 Der Zsolt (Scg) 1.47
14 Ghader Mizbani (IRI) Kocaeli Brisa 2.33
15 Hossein Askari (IRI) Iran National Team 2.37
16 Igor Pugaci (Mda) Partizan Whistle 2.52
17 Oleksandr Klymenko (Ukr) Ukraina Mirage 3.04
18 Mert Mutlu (Tur) Kocaeli Brisa 3.34
19 Kemal Kucukbay (Tur) Kocaeli Brisa 4.03
20 Pavel Nevdakh (Kaz) Kocaeli Brisa 4.04
2003
1 Svetoslav Tchanliev Burgas Bulgarije
2 Ghader Mizbani Iranagh Giant Asia Iran
3 Mert Mutlu Brisaspor Turkije
4 Hossein Askari Giant Asia Iran
5 Sarai Ahad Kazemi Giant Asia Iran
6 Kemal Kucukbay Brisaspor Turkije
7 Muhammad El Aziz Nat.selectie Egypte
8 Amar El Nady Nat.selectie Egypte
9 Martin Prazdnovsky Z.P.S. Slovakije
10 Evgeny Gerganov Burgas Bulgarije
11 Zoltan Remak Z.P.S. Slovakije
12 Amir Zargari Giant Asia Iran
13 Tim Barry Morrissey Ierland
14 Pavel Chumanov Burgas Bulgarije
15 Der Zolt Z.P.S. Servië
16 Igor Pugaci Z.P.S. Moldavië
17 Oleksandr Klymenko Mirage Oekraïne
18 Danail Petrov BomPetisco Bulgarije
19 Mustafa Güler Brisaspor Turkije
20 Kam Po Wong Marco Polo Hong Kong
2002
1.Daniel Petrov Nat.selectie Bulgarije
2.Mustafa Guler Brisaspor Turkije
3.Kam-Po Wong Telekom Hong Kong
4.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
5.Hamar El Nady Nat.selectie Egypte
6.Mohammed Abdelfattah Nat.selectie Egypte
7.Michael Haas Kostritzer Duitsland
8.Ahmed Mohammed Khaled Nat.selectie Egypte
9.Mahmoud Abass Nat.selectie Egypte
10.Kemal Kucukbay Brisaspor Turkije
11.Maros Kovac De Nardi Slovakije
12.Svetoslav Tchanliev Nat.selectie Bulgarije
13.Amr Ahmed El Nady Nat.selectie Egypte
14.Omar Hassani Nat.selectie Syria
15.Ghader Mizbani Telekom Iriyan Jari
16.Stefan Steinweg Kostritzer Duitsland
17.Maxim Iglinsky Nat.selectie Kazakstan
18.Frank Kowatschitsch Kostritzer Duitsland
19.Igor Demyashkin Nat.selectie Azerbeidjan
20.Sarai Ahad Kazemi Telekom Iriyan Jari
2001
1.Joost Legtenberg Marco Polo Nederland
2.Nathan Dahlberg Marco Polo Nieuw-Zeeland
3.Ghulijanyan Vazgen Nat.selectie Armenia
4.Igor Demyashkin Nat.selectie Azerbeidjan
5.Maarten Tjallingii Marco Polo Nederland
6.Abdelati Saadoune Nat.selectie Marokko
7.Mohammed Er-Ragragui Nat.selectie Marokko
8.Florian Joalland V.C.Loire Frankrijk
9.Dominique Peré La Creuse Frankrijk
10.Patrice Hemroulle Aliplast Belgium
11.Johann Sorel Seine Maritime Frankrijk
12.Philippe Lepeurien Pays d’Allier Frankrijk
13.Tigran Korkotyan Nat.selectie Armenia
14.Nicolas Gand Seine Maritime Frankrijk
15.Guillaume Retailleau V.C.Loire Frankrijk
16.Bram De Waard Marco Polo Nederland
17.Martinien Tega Nat.selectie Kameroen
18.Seydou Rouamba Nat.selectie Burkina Faso
19.Mahamai Sawadogo B-ploeg Burkina Faso
20.Vincent Socquin La Creuse Frankrijk
2000
1.Herman Beyssens Aliplast België
2.Mikhail Khalilov Nectar Oekraïne
3.Carl Pauwels Palmans België
4.Pavi Degl’Innocenti Nectar Italië
5.Jean Ilboudo Nat.selectie Burkina Faso
6.Mahamedi Sawadogo U.S.F.A. Burkina Faso
7.Marc Laureys Aliplast België
8.Guido Trombetta Nectar Italië
9.Jacques Castan Club de l’Aude Frankrijk
10.Andres Tarallo Nectar Italië
11.Seydou Sanfo U.S.F.A. Burkina Faso
12.Alessio Girelli Nectar Italië
13.Hamado Pafadnam U.S.F.A. Burkina Faso
14.Csaba Szekeres Nectar Hongarije
15.Roel Van Schalen Nat.selectie Nederland
16.Jérémie Ouedraogo Nat.selectie Burkina
17.Jean-Yves Duzellier Club de l’Aude Frankrijk
18.Hamar El Nady Nat.selectie Egypte
19.Martin Dijkhuizen Nat.selectie Nederland
20.Jean Frossard Roue d’Or Zwitserland
1999
1.Christophe Kern Club de l’Aude Frankrijk
2.Jean-Yves Duzellier Club de l’Aude Frankrijk
3.Seydou Kaboré A.S.F.A. Burkina Faso
4.Ondrej Slobodnik Nat.selectie Slovakije
5.Martin Liska Nat.selectie Slovakije
6.Hamado Pafadnam U.S.F.A. Burkina Faso
7.Pascal Sawadogo U.S.F.A. Burkina Faso
8.Nicolas Filippi Club de l’Aude Frankrijk
9.Seydou Sanfo U.S.F.A. Burkina Faso
10.Ton Hillen Nat.selectie Nederland
11.Stefaan Van Duyse Club Beyssens België
12.Seydou Rouamba A.S.F.A. Burkina Faso
13.Dawit Mehari A.S.Sifa Eritrea
14.Siaka Diallo A.S.Sifa Mali
15.Milan Dvorscik Nat.selectie Slovakije
16.Wim Sels W.C.Buggenhout België
17.Said Masry Nat.selectie Egypte
18.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
19.Gianni Rivera Club Beyssens België
20.Isidore Sorgho A.S.Sifa Burkina Faso
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Murad Essenmuradov Turkmenistan
2.Wendy Cruz Dominicaanse Republiek
3.Rolf Furrer Zwitserland
4.Anton Ballat Zwitserland
5.Frank Augustin Duitsland
6.Sergei Beloussov Kazakstan
7.Sarai Ahad Kazemi Iran
8.Ioerty Sinoekov Oekraïne
9.Sergei Iakovlev Kazakstan
10.Olivier Martinez Frankrijk
11.Viktor Makarin Oekraïne
12.Matt Robins V.S.A.
13.Ivan Mendes V.S.A.
14.Girahad Mizbani Iran
15.Kyril Kuznetsov Kazakstan
16.Karim El Sayed Egypte
17.Robert Schmitt Duitsland
18.Ahmed Hohlov Turkmenistan
19.Elliot Hubbard V.S.A.
20.Hamar El Nady Egypte
1995
1.Dimitri Konyshev Aki Rusland
2.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
3.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
4.Denis Zanette Aki Italië
5.Stuart O’Grady Gan Australië
6.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
7.Gert-Jan Theunisse Collstrop Nederland
8.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
9.Francis Moreau Gan Frankrijk
10.Michel Van Haecke Collstrop België
11.Laurent Brochard Festina Frankrijk
12.Miguel Indurain Banesto Spanje
13.Richard Virenque Festina Frankrijk
14.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
15.François Simon Castorama Frankrijk
16.Jo Planckaert Collstrop België
17.Santiago Blanco Banesto Spanje
18.Ramon Gonzalez Arrieta Banesto Spanje
19.Thierry Marie Castorama Frankrijk
20.Franck Jarno Aki Frankrijk
1994
1.Michele Bartoli Mercatone Italië
2.Gert Vanderaerden amateur België
3.Jon Odriozola amateur Spanje
4.Koos Moerenhout amateur Nederland
5.Alain Van der Borght amateur België
6.Steve De Wolf amateur België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion amateur Frankrijk
9.Niels Van der Steen amateur Nederland
10.Rikkie Matthijssens amateur België
11.Xavier Jan amateur Frankrijk
12.Frédéric Gabriel amateur Frankrijk
13.Christophe Rinéro amateur Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele amateur België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven amateur Nederland
17.Mariano Moreda amateur Spanje
18.Sébastien Demarbaix amateur België
19.Franck Laurance amateur Frankrijk
20.Max Van Heeswijk amateur Nederland
1993
1.Jan Ullrich Duitsland
2.Uwe Peschel Duitsland
3.Hristo Zaikov Bulgarije
4.Ivan Stanchev Bulgarije
5.Pjotr Kochelenko Rusland
6.Sergei Autko Witrusland
7.Alexandr Nadobenko Kazakstan
8.Holger Schardt Duitsland
9.Andrei Mizourov Kazakstan
10.Alexander Charapov Witrusland
11.Igor Patenko Witrusland
12.Bostjan Mervar Slovenië
13.Alexei Nakazny Oekraïne
14.André Korff Duitsland
15.Pavel Tsjerkassov Rusland
16.Martin Ales Pagon Slovenië
17.Joeri Soerkov Witrusland
18.Andrei Zintsjenko Rusland
19.Tsjerpa Tsjoegoenov Rusland
20.Lutz Lehmann Duitsland
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.François Simon Castorama Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.François Simon Castorama Frankrijk
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Freddy Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Francesco Frattini Italië
2.Vit Kouril Tsjechoslovakije
3.Richard Banat Tsjechoslovakije
4.Mieczyslaw Karlowicz Polen
5.Alexander Gontsjenkov Sovjetunie
6.Jean-Louis Harel Frankrijk
7.Philippe Delaurier Frankrijk
8.Philippe Adam Frankrijk
9.Andrei Vedernikov Sovjetunie
10.Tew Fik Chabani Algerije
11.Jens Heppner D.D.R.
12.Khelil Haddad Algerije
13.Emanuele Lupi Italië
14.Abdel Chikhoune Algerije
15.Azine El Hadi Algerije
16.Mario Hernig D.D.R.
17.Marek Lesniewski Polen
18.Sebti Benzine Algerije
19.Uwe Preissler D.D.R.
20.Joao Silva Portugal
1989
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Claude Criquielion Lotto België
3.Steven Rooks Buckler Nederland
4.Rolf Gölz Ariostea B.R.D.
5.Jan Goessens Weinmann België
6.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
9.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
10.Claudio Chiappucci Carrera Italië
11.Viatcheslav Ekimov Panasonic Sovjet-Unie
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
15.Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
16.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
17.Eric Pichon Castorama Frankrijk
18.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
19.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
20.Marc Sergeant Panasonic België
1988
1.Johan Lammerts A.D.R./Coors Nederland
2.Adrian Timmis Banana G.B.
3.Rudy Verdonck Lotto België
4.Dirk De Mol A.D.R. België
5.Doug Shapiro A.D.R./Coors V.S.A.
6.Frans Maassen Superconfex Nederland
7.Helmut Wechselberger Paternina Oostenrijk
8.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
9.Luc Roosen Histor België
10.Sammie Moreels Lotto België
11.Massimiliano Lelli Atala Italië
12.Kim Eriksen T.V.M. Denemarken
13.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
14.Arjan Jagt Superconfex Nederland
15.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
18.Dario Mariuzzo Bianchi Italië
19.Ludo Peeters Caja Rural België
20.Fons De Wolf A.D.R./Coors België
1987
1.Willem Wijnant Teveblad België
2.Marc Maertens Teveblad België
3.Ludo De Keulenaer Panasonic België
4.Adrian Timmis A.N.C. G.B.
5.Dave Lloyd Falcon G.B.
6.Peter Van Impe Teveblad België
7.Eddy Planckaert Panasonic België
8.Robert Millar Panasonic G.B.
9.Sean Yates Peugeot G.B.
10.Jos Op het Eyndt Teveblad België
11.Steve Jones A.N.C. G.B.
12.Joey McLoughlin A.N.C. G.B.
13.Alan Peiper Panasonic Australië
14.Paul Watson Raleigh G.B.
15.Bill Nickson Falcon G.B.
16.Keith Lambert Falcon G.B.
17.Paul Sherwen Raleigh G.B.
18.Jean Guérin Peugeot Frankrijk
19.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
20.Phil Thomas A.N.C. G.B.
1986
1.Francesco Moser Brianzoli Italië
2.Nentscho Staikov amateur Bulgarije
3.Leigh John Chapman Bic Nieuw-Zeeland
4.Gianluca Tonetti amateur Italië
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
7.Bernard Vallet R.M.O. Frankrijk
8.Alejandro Munoz amateur Spanje
9.Jean-Marie Angelotti amateur Frankrijk
10.Sean Kelly Kas Ierland
11.Jacques Decrion Kas Frankrijk
12.Bruno Bruyère amateur België
13.Xavier Cordayeda amateur Spanje
14.Claude Carlin La Poste Frankrijk
15.Guy Gallopin Kas Frankrijk
16.Bernard Chesneau Kas Frankrijk
17.Benjamin Van Itterbeeck amateur België
18.Gilbert Glaus Peugeot Zwitserland
19.Yvan Frébert Peugeot Frankrijk
20.Didier Garcia Peugeot Frankrijk
1985
1.Hans Hendrik Oersted Postgirot Denemarken
2.Jean-Louis Peillon R.M.O. Frankrijk
3.Jesper Worre Santini Denemarken
4.Johan Capiot Roland België
5.Sean Kelly Kas Ierland
6.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
7.Dan Frost Postgirot Denemarken
8.Martial Gayant Système U Frankrijk
9.Christophe Lavainne Système U Frankrijk
10.Guido Bontempi Carrera Italië
11.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
12.Jean-Claude Leclercq Kas Frankrijk
13.Walter Delle Case Murella Italië
14.Riccardo Magrini Vini Ricordi Italië
15.Frédéric Garnier La Vie Claire Frankrijk
16.Dominique Lecrocq Système U Frankrijk
17.Johan Lammerts Vini Ricordi Nederland
18.Dominique Gaigne Système U Frankrijk
19.Francis Castaing R.M.O. Frankrijk
20.Maurizio Bidinost Murella Italië
1984
1.Luca Rota Murella Italië
2.Moreno Argentin Sammontana Italië
3.Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
4.Jörgen Pedersen Carrera Denemarken
5.Guido Bontempi Carrera Italië
6.Etienne De Wilde Safir België
7.Tommi Prim Sammontana Zweden
8.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
9.Hans Petter Odegaard amateur Noorwegen
10.Paolo Rosola Sammontana Italië
11.Didi Foubert Safir België
12.Jesper Worre Sammontana Denemarken
13.Nico Verhoeven Skala Nederland
14.Valerio Piva Sammontana Italië
15.Ronny Van Holen Safir België
16.Werner De Vos Safir België
17.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
18.Charly Bérard La Vie Claire Frankrijk
19.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
20.Bruno Cornillet La Vie Claire Frankrijk
1983
1.Ronan Pensec Bretagne
2.Yvan Frebert Normandie
3.Philippe Magnien Fr.nat.ploeg
4.Philippe Galvez Fr.nat.ploeg
5.Loic Le Flohic Bretagne
6.Nentscho Staikov Bulgarije
7.Laurent Eudeline Fr.nat.ploeg
8.Roland Leclerc Bretagne
9.Mustafa Najari Marokko
10.Jean-Louis Conan Bretagne
11.Uwe Ampler D.D.R.
12.Raymond Reis Zwitserland
13.Denis Poisson Fr.nat.ploeg
14.Andreas Lux D.D.R.
15.Michael Prix D.D.R.
16.Oleg Ljadov U.S.S.R.
17.Richard Trinkler Zwitserland
18.Stephane Guay Fr.nat.ploeg
19.Matthias Lendt D.D.R.
20.Guido Winterberg Zwitserland
1982
1.Djamolidine Abdoesjaparov amateur U.S.S.R.
2.Frank Van De Vijver amateur België
3.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds Spanje
4.Erik Breukink Gazelle Nederland
5.Bernard Richard amateur Frankrijk
6.Alexandr Zinoviev amateur U.S.S.R.
7.Martin Ramirez Varta Colombia
8.Stéphane Guay amateur Frankrijk
9.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
12.Samuel Cabrera Varta Colombia
13.Antonio Agudelo Varta Colombia
14.Guillermo Arenas Reynolds Spanje
15.Martin Earley Fagor Ierland
16.Pedro Munoz Fagor Spanje
17.Jean-Paul Van Poppel Gazelle Nederland
18.Philippe Casado amateur Frankrijk
19.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
20.Daniel Amardheil amateur Frankrijk
1981
1.Egbert Schmidt Nederland
2.Tom Broznowski V.S.A.
3.Joe McLoughlin G.B.
4.Tim Jamieson Australië
5.Vasily Zhdanov U.S.S.R.
6.Dag-Otto Lauritzen Noorwegen
7.Atle Pedersen Noorwegen
8.John Niclasson Denemarken
9.Louis Van Wely Nederland
10.Franz Spilauer Oostenrijk
11.Norman Hughes G.B.
12.Bjarne Riis Denemarken
13.Sören Lilholt Denemarken
14.Brian Holm Denemarken
15.Matthew Eaton V.S.A.
16.Malcolm Elliot G.B.
17.Jesper Skibby Denemarken
18.Shane Sutton Australië
19.Ladislav Ferebauer Tsjechoslovakije
20.Keith Reynolds G.B.
1980
1.Greg Lemond Renault V.S.A.
2.Sergei Morosov Nat.ploeg U.S.S.R.
3.Robert Millar Peugeot G.B.
4.Falk Boden Nat.ploeg D.D.R.
5.Luis Herrera Nat.ploeg Colombia
6.Thierry Claveyrolat Nat.ploeg Frankrijk
7.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
8.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.ploeg U.S.S.R.
9.Andreas Petermann Nat.ploeg D.D.R.
10.Olaf Ludwig Nat.ploeg D.D.R.
11.Miroslav Sykora Nat.ploeg C.S.S.R.
12.Rafael Acevedo Nat.ploeg Colombia
13.Bernd Drogan Nat.ploeg D.D.R.
14.Cristobal Perez Nat.ploeg Colombia
15.Andrei Vedernikov Nat.ploeg U.S.S.R.
16.Eric Caritoux Sem Frankrijk
17.Gérard Kerbrat Wolber Frankrijk
18.Christian Seznec Wolber Frankrijk
19.Pascal Jules Renault Frankrijk
20.Serge Beucherie Sem Frankrijk
1979
1.Julio Alberto Rubiano Varta Colombia
2.Greg Lemond Renault V.S.A.
3.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
4.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
5.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
6.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
7.John Beckman Eddy Merckx V.S.A.
8.Alex Stieda Eddy Merckx Canada
9.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
10.Ron Hayman 7-Eleven Canada
11.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
12.Alexi Grewal Mengoni V.S.A.
13.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
14.Phil Bayton Lancia Groot-Brittannië
15.Pascal Jules Seat Frankrijk
16.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
17.Herbert Spindler Peugeot Oostenrijk
18.Tom Resh Mengoni V.S.A.
19.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
20.John Cavanaugh Levi’s V.S.A.
1978
1.Rafael Tolosa Colombia
2.Stephen Roche Michelin
3.Régis Clère Mavic
4.Laurent Fignon Fr.nat.ploeg
5.Joeri Kashirin U.S.S.R.
6.Frédéric Vichot Mavic
7.Czeslaw Lang Polen
8.Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
9.Kryztov Sujka Polen
10.Acacio da Silva Portugal
11.Jean-Paul Lebris Fr.nat.ploeg
12.Marc Madiot Fr.nat.ploeg
13.Marc Gomez Fr.nat.ploeg
14.Patrocinio Jimenez Colombia
15.Rafael Acevedo Colombia
16.Alberto Coelho Portugal
17.Rikho Suun U.S.S.R.
18.Sergei Morosov U.S.S.R.
19.François Terrapon Tesag
20.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
1977
1.Paul McCormack Red Kilian Ierland
2.Pablo Wilches Varta Colombia
3.Viktor Manakov Nat.selectie U.S.S.R.
4.Steve Tilford Gios V.S.A.
5.Theo De Rooy Raleigh Nederland
6.Joeri Kashirin Nat.selectie U.S.S.R.
7.George Mount Gios V.S.A.
8.Jon Haldeman Mengoni V.S.A.
9.Viktor Demidenko Nat.selectie U.S.S.R.
10.Alexandre Panfilov Nat.selectie U.S.S.R.
11.Alexei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
12.Dale Stetina Specialized V.S.A.
13.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
14.Patrocinio Jimenez Varta Colombia
15.Greg Lemond Renault V.S.A.
16.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
17.Antonio Londono Varta Colombia
18.Martin Ramirez Varta Colombia
19.Luis Herrera Varta Colombia
20.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
1976
1.Willi Lienhard Zwitserland
2.Manolo Lopez Mexico
3.Aavo Pikkuus Sovjetunie
4.Mustafa Najari Marokko
5.Torben Hjort Denemarken
6.Serge Demierre Zwitserland
7.Arie Hassink Nederland
8.Urs Dietschi Zwitserland
9.Jan Van Houwelingen Nederland
10.Roger Stadelmann Zwitserland
11.Paul Wells Groot-Brittannië
12.Andreas Neuer D.D.R.
13.Richard Trinkler Zwitserland
14.Yusuf Egevit Turkije
15.Erol Kucukbagirci Turkije
16.Hansjörg Aemisegger Zwitserland
17.Jorgen Timm Denemarken
18.Ben Bella Rauf Irak
19.Leo Van Vliet Nederland
20.Hassan Can Turkije
1975
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Claude Chabanel Franse nat.ploeg
3.Pierre Bazzo Franse nat.ploeg
4.Gilbert Chaumaz Franse nat.ploeg
5.Fernando Cabrero Spanje
6.Tommi Prim Zweden
7.Henk Lubberding Nederland
8.Lennard Fagerlund Zweden
9.Tord Filipsson Zweden
10.Alberto Fernandez Spanje
11.Mieczyslaw Nowicki Polen
12.Bill Nickson Groot-Brittannië
13.Ryszard Szurkowski Polen
14.Philippe Bodier Orléans
15.Wim Mijngheer België
16.Alain De Carvalho Franse nat.ploeg
17.Patrick Busolini Franse nat.ploeg
18.Marino Lejaretta Spanje
19.Jan Brzezny Polen
20.Joe Waugh Groot-Brittannië
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Jozef Gijsemans België
3.José-Enrique Martinez-Heredia Spanje
4.Stanislaw Szozda Polen
5.Marc Renier België
6.Janusz Kowalski Polen
7.Bernt Johansson Zweden
8.Tord Filipsson Zweden
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.Bill Nickson Groot-Brittannië
15.Willi Matusiak Polen
16.Wim Kelleneers Nederland
17.Joe Waugh Groot-Brittannië
18.Jan Dvorak Tsjechoslovakije
19.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
20.Rudi Schiffner D.D.R.
1973
1.André Corbeau Nationale ploeg Frankrijk
2.Patrick Béon A.C.B.B. Frankrijk
3.Bernard Bourreau A.C.B.B. Frankrijk
4.Georges Talbourdet La Hutte Frankrijk
5.Joël Hauvieux La Hutte Frankrijk
6.Jean-Pierre Richard La Hutte Frankrijk
7.Robert Chardon A.C.B.B. Frankrijk
8.Michel Demore A.C.B.B. Frankrijk
9.Gilbert Bischoff Nationale ploeg Zwitserland
10.Simone Fraccaro Nationale ploeg Italië
11.André Meunier A.C.B.B. Frankrijk
12.Claudio Bortolotto Nationale ploeg Italië
13.Basilio Baronrena Nationale ploeg Spanje
14.Alain Cigana Bouscat Frankrijk
15.Jean-Pierre Hannotin U.S.Créteil Frankrijk
16.Marcel Duchemin A.B.C. Frankrijk
17.Claude Collinelli Mermoz Frankrijk
18.Patrick Perret Nationale ploeg Frankrijk
19.Tsin Chan Nationale ploeg Frankrijk
20.Bernard Boccande Nationale ploeg Frankrijk
1972
1.Francesco Moser Nationale ploeg Italië
2.Thorleif Andresen Nationale ploeg Noorwegen
3.Jean-Pierre Guitard Puteaux Frankrijk
4.Claude Aiguesparses Puteaux Frankrijk
5.André Corbeau Poitou Frankrijk
6.Jacques Boulas A.C.B.B. Frankrijk
7.Luciano Borgognoni Nationale ploeg Italië
8.Patrick Béon A.C.B.B. Frankrijk
9.Rachel Dard A.C.B.B. Frankrijk
10.Daniel Leveau A.B.C. Frankrijk
11.Jean-Pierre Richard La Hutte Frankrijk
12.Freddy Maertens Nationale ploeg België
13.Magne Orre Nationale ploeg Noorwegen
14.Hans Lutz Nationale ploeg B.R.D.
15.Théophile Testier A.B.C. Frankrijk
16.Raymond Martin A.B.C. Frankrijk
17.Théophile Troyard Nationale ploeg Frankrijk
18.Roger Legeay A.B.C. Frankrijk
19.Pierre Raymond Villemiane Puteaux Frankrijk
20.Javier Elorriaga Nationale ploeg Spanje
1971
1.Francesco Moser Italië
2.Karl Koslar B.R.D.
3.Karsten Mickein D.D.R.
4.Jürgen Kraft B.R.D.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Claude Aiguesparses Frankrijk
7.Michel Le Denmat Frankrijk
8.Stanislaw Szozda Polen
9.Jean-Claude Meunier Frankrijk
10.Maurice Morvan Frankrijk
11.Séverin Salles Frankrijk
12.Roy Schuiten Nederland
13.Eigil Sörensen Denemarken
14.Adri Duijker Nederland
15.Giuseppe Perletto Italië
16.Jörn Lund Denemarken
17.Guido Lussignoli Italië
18.Phil Bayton Gr.Brit.
19.Frits Schür Nederland
20.Doug Dailey Gr.Brit.
1970
1.Giuseppe Perletto Italië
2.Eigil Sörensen Denemarken
3.Pierre Ravel Frankrijk
4.Régis Ovion Frankrijk
5.Peter Vonhof B.R.D.
6.Pierre Rivory Frankrijk
7.Philippe Bodier Frankrijk
8.Frits Schür Nederland
9.Ian Hallam Gr.Brit.
10.Raymond Martin Frankrijk
11.Eric Escudier Frankrijk
12.Horst Gnas B.R.D.
13.Phil Bayton Gr.Brit.
14.Willy Skibby Denemarken
15.Erwin Derlick B.R.D.
16.Aldo Parecchini Italië
17.Cees Stam Nederland
18.Cees Koeken Nederland
19.Jörgen Müller B.R.D.
20.Oliver Nagle Gr.Brit.
1969
1.Gainan Saidshunin Sovjet-Unie
2.Boris Schukov Sovjet-Unie
3.Alex Kulibin Sovjet-Unie
4.Ali Huryilmaz Turkije
5.Rifat Caliskan Turkije
6.Cengiz Odzogan Turkije
7.Jean-Pierre Monseré België
8.Jean-Pierre Parenteau Frankrijk
9.Hans-Rüdi Keller Zwitserland
10.Miguel Maria Lasa Spanje
11.Henri Heuzebroc Frankrijk
12.Daniel Ducreux Frankrijk
13.Marcel Duchemin Frankrijk
14.Joël Millard Frankrijk
15.Karol Jasinski Polen
16.William Bilsland Gr.Brit.
17.Jan Van de Wiele België
18.Damaso Torres Spanje
19.Leif Mortensen Denemarken
20.Manuel Sanchez Munoz Spanje
1968
1.Alex Kulibin Sovjet-Unie
2.Marek Jindrich Tsjechoslovakije
3.Gainan Saidshunin Sovjet-Unie
4.Zenon Zadejev Sovjet-Unie
5.Jan Van Katwijk Nederland
6.Edward Savin Sovjet-Unie
7.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
8.Robert Bouloux Frankrijk
9.Gösta Pettersson Zweden
10.Roger Gilson Luxemburg
11.Jean-Pierre Paranteau Frankrijk
12.Sture Pettersson Zweden
13.Giovanni Cavalcanti Italië
14.Michel Coulon België
15.Erik Pettersson Zweden
16.Alain Van Lancker Frankrijk
17.André Wilhelm Frankrijk
18.Erich Spahn Zwitserland
19.Joeri Mikhailov Sovjet-Unie
20.Xavier Kurmann Zwitserland
1967
1.Dimitri Kotev Bulgarije
2.Rifat Caliskan Turkije
3.Roman Humenberger Oostenrijk
4.Joop Zoetemelk Nederland
5.Daan Holst Nederland
6.Pierre Ghisellini Frankrijk
7.Denis Lisarelli Frankrijk
8.José Moreno Spanje
9.Daniel Samy Frankrijk
10.Alberto Morellini Italië
11.Cyrille Guimard Frankrijk
12.Rini Wagtmans Nederland
13.Dave Rollinson Gr.Brit.
14.Valeer Van Sweevelt België
15.Fedor den Hertog Nederland
16.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
17.Jürgen Walther B.R.D.
18.Pierre Gautier Frankrijk
19.Brian Jolly Gr.Brit.
20.Arturo Pecchielan Italië
1966
1.Ivan Bobekov Bulgarije
2.Wladimir Kotev Bulgarije
3.Edward Weckx België
4.Angel Kirilov Bulgarije
5.Rifat Caliskan Turkije
6.José Gomez Lucas Spanje
7.Paul Maes Frankrijk
8.Derek Harrison Gr.Brit.
9.Robert Bouloux Frankrijk
10.Giorgio Favaro Italië
11.Giancarlo Polidori Italië
12.José Samyn Frankrijk
13.Alexander Dochljakov U.S.S.R.
14.Roland Berland Frankrijk
15.Augustin Tamames Spanje
16.Bruno Bilic Joegoslavië
17.Bruno Biolley Zwitserland
18.Pietro Guerra Italië
19.Mino Denti Italië
20.Eddy Beugels Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.