2016
1.Tim Wellens Lotto-Soudal België
2.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
3.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
4.Alberto Bettiol Cannondale-Drapac Italië
5.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
6.Lawrnece Warbasse IAM Cycling U.S.A.
7.Ruben Fernandez Movistar Spanje
8.Bart De Clercq Lotto-Soudal België
9.Andrey Zeits Astana Kazakstan
10.Ben Hermans BMC Racing België
11.Jesper Hansen Tinkoff Denemarken
12.Mirco Maestri Bardiani-CSF Italië
13.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Simon Yates Orica-Bike Exchange Groot-Brittannië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Simon Clarke Cannondale-Drapac Australië
18.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
19.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
20.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland

2015
1.Jon Izaguirre Movistar Spanje
2.Fabio Aru Astana Italië
3.Ben Hermans BMC Racing België
4.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
5.Davide Formolo Cannondale-Garmin Italië
6.Sebastien Reichenbach IAM Cycling Zwitserland
7.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
8.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
9.Davide Rebellin CCC-Sprandi Italië
10.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
11.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
12.Maxime Monfort Lotto-Soudal België
13.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
14.Paolo Tiralongo Astana Italië
15.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
16.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
17.Bart De Clercq Lotto-Soudal België
18.Maciej Paterski CCC-Sprandi Polen
19.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
20.Diego Rosa Astana Italië
2014
1.Rafal Majka Tinkoff-Saxo Polen
2.Jon Izaguirre Movistar Spanje
3.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
4.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
5.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
7.Benat Intxausti Movistar Spanje
8.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
9.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
10.Gianluca Brambilla Omega Pharma-Quick Step Italië
11.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
12.Giampaolo Caruso Katusha Rusland
13.Davide Rebellin CCC Polsat Polkowice Italië
14.Maxime Monfort Lotto-Belisol België
15.Georg Preidler Giant-Shimano Oostenrijk
16.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
19.Davide Formolo Cannondale Italië
20.Philipp Deignan Sky-21st Century Fox Ierland
2013
1.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
2.Sergio Luis Henao Sky-Rapha Colombië
3.Rafal Majka Saxo-Tinkoff Polen
4.Tanel Kangert Astana Estland
5.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
6.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
7.Chris Anker Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
8.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
10.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
11.Vladimir Gusev Katusha Rusland
12.Darwin Atapuma Colombia Colombië
13.Eros Capecchi Movistar Italië
14.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
15.Ivan Santaromita BMC Racing Italië
16.Warren Barguil Argos-Shimano Frankrijk
17.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
18.Paul Voss Netapp-Endura Duitsland
19.Jose Rodolfo Serpa Lampre-Merida Colombië
20.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
2012
1.Sergio Luis Henao Sky-IG Markets Colombië
2.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
3.Moreno Moser Liquigas-Cannondale Italië
4.Jon Izaguirre Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Tiago Machado Radioshack Portugal
6.Rigoberto Uran Sky-IG Markets Colombië
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
9.Alexander Geniez Argos-Shimano Frankrijk
10.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Fabian Wegmann Radioshack-Nissan Duitsland
13.Sergio Pardilla Movistar Spanje
14.Jan Bakelants Radioshack-Nissan België
15.Eros Capecchi Liquigas-Cannondale Italië
16.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
17.Paul Martens Rabobank Duitsland
18.Michal Golas Omega Pharma-Quick Step Polen
19.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
20.Bruno Pires Saxo Bank-Tinkoff Portugal
2011
1.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
2.Peter Sagan Liquigas-Cannondale Slovakije
3.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
4.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
5.Steven Cummings Team Sky Groot-Brittannië
6.Przemyslaw Niemec Lampre-ISD Polen
7.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
8.Sergey Lagutin Vacansoleil-DCM Oezbekistan
9.Giampaolo Caruso Katusha Italië
10.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Tiago Machado Radioshack Portugal
12.Lars Peter Nordhaug Team Sky Noorwegen
13.Kevin Seeldrayers Quick Step België
14.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
15.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België
16.Olivier Zaugg Leopard-Trek Zwitserland
17.Fabian Wegmann Leopard-Trek Duitsland
18.Mark De Maar Quick Step Curaçao
19.Mauro Santambrogio BMC Racing Italië
20.Luca Paolini Katusha Italië
2010
1.Bauke Mollema Rabobank Nederland
2.Daniel Martin Garmin-Transitions Ierland
3.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
4.Michael Albasini HTC-Columbia Zwitserland
5.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
6.Tiago Machado Radioshack Portugal
7.Grega Bole Lampre-Farnese Vini Slovenië
8.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
9.Jean Christophe Peraud Omega Pharma-Lotto Frankrijk
10.Sergey Lagutin Vacansoleil Uzbekistan
11.Paul Voss Milram Duitsland
12.Vladimir Gusev Katusha Rusland
13.Assan Bazayev Astana Kazakstan
14.Peter Velits HTC-Columbia Slovakijë
15.Dimitri Fofonov Astana Kazakstan
16.Ivan Rovny Radioshack Rusland
17.Vasili Kiryienka Caisse D`Epargne Wit-Rusland
18.Lars Peter Nordhaug Team Sky Noorwegen
19.Kjell Carlstrom Team Sky Finland
20.Giampaolo Cheula Footon-Servetto Italië
2009
1.Edvald Boasson Hagen Columbia-HTC Noorwegen
2.Francesco Reda Quick Step Italië
3.Alessandro Ballan Lampre-NGC Italië
4.Sylvester Szmyd Liquigas-Doimo Polen
5.Marco Marcato Vacansoleil Italië
6.Francesco Gavazzi Lampre-NGC Italië
7.Michael Albasini Columbia-HTC Zwitserland
8.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
9.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
10.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
11.Sergey Lagutin Vacansoleil Oezbekistan
12.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
13.Vasili Kiryienka Caisse D`Epargne Wit-Rusland
14.Ivan Basso Liquigas-Domo Italië
15.Pieter Weening Rabobank Nederland
16.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
17.Bram Tankink Rabobank Nederland
18.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
19.David Loosli Lampre-NGC Zwitserland
20.Kevin De Weert Quick Step België
2008
1.Franco Pellizotti Liquigas Italië
2.Allan Davis Quick Step Australië
3.Jens Voigt CSC-Saxo Bank Duitsland
4.Mirco Lorenzetto Lampre-NGC Italië
5.Gregory Rast Astana Zwitserland
6.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
7.Kjell Carlstrom Liquigas Finland
8.Lars Ytting Bak CSC-Saxo Bank Denemarken
9.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
10.Tadej Valjavec Ag2r-La Mondiale Slovenië
11.Aleksander Kuchynski Liquigas Wit-Rusland
12.Alexander Efimkin Quick Step Rusland
13.David Canada Scott-American Beef Spanje
14.Tanel Kangert Ag2r-La Mondiale Estland
15.Daniel Navarro Astana Spanje
16.Jonathan Hivert Credit Agricole Frankrijk
17.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
18.Sylvester Szmyd Lampre-NGC Polen
19.Robert Forster Gerolsteiner Duitsland
20.Inaki Isasi Euskaltel-Euskadi Spanje
2007
1.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
2.Allesandro Ballan Lampre-Fondital Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Danilo Di Luca Liquigas Italië
5.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
6.Jens Voigt Team CSC Duitsland
7.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
8.Gregory Rast Astana Zwitserland
9.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
10.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
11.Robert Gesink Rabobank Nederland
12.Johan Van Summeren Predictor-Lotto België
13.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
14.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
15.Cedric Vasseur Quickstep-Innergetic Frankrijk
16.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
17.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
18.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
19.Pieter Weening Rabobank Nederland
20.William Walker Rabobank Australië
2006
1.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
2.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
3.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië
4.Cristian Moreni Cofidis Italië
5.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
6.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
7.Jens Voigt Team CSC Duitsland
8.Gregory Rast Phonak Zwitserland
9.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
10.Alexander Kolobnev Rabobank Rusland
11.Vincenzo Nibali Liquigas-Bianchi Italië
12.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
15.Francisco Perez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
16.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne-Balears Rusland
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
18.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
19.Joost Posthuma Rabobank Nederland
20.Nicolas Vogondy Credit Agricole Frankrijk
2005
1.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
2.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Thomas Dekker Rabobank Nederland
5.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
6.Pieter Weening Rabobank Nederland
7.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
8.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
9.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
10.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
11.Carlos Barredo Liberty Seguros Spanje
12.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
13.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
14.Jens Voigt Team CSC Duitsland
15.Bram Tankink Quick Step-Innergetic Nederland
16.Paolo Valoti Domina Vacanze Italia
17.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Gorazd Stangelj Lampre-Caffita Slovenië
20.Gregory Rast Phonak Zwitserland
2004
1.Franco Pellizotti Alessio‑Bianchi Italia
2.Allan Davis Liberty Seguros Australia
3.Tomasz Brozyna Action‑ATI Polen
4.Ondrej Sosenka Aqua&Sapone‑Mokambo Tsjech.Rep.
5.David Bernabeu Milaneza‑Maia Spanje
6.Florent Brard Jacques‑Wincor Nixdorf Frankrijk
7.Andrei Zintsjenko Milaneza‑Maia Rusland
8.Zbigniew Piatek Jacques‑Wincor Nixdorf Polen
9.Hugo Sabido Milaneza‑Maia Portugal
10.Rafael Nuritdinov De Nardi Oezbekistan
11.Rui Miguel Sousa Milaneza‑Maia Portugal
12.Marek Rutkiewicz Action‑ATI Polen
13.Gerhard Trampusch Aqua&Sapone‑Mokambo Oostenrijk
14.Javier Ramirez Liberty Seguros Spanje
15.Robert Radosz Grupa PSB Polen
16.Piotr Chmielewski Action‑ATI Polen
17.Angel Edo Milaneza‑Maia Spanje
18.Przemyslaw Niemec Miche Polen
19.Pedro Cardoso Milaneza‑Maia Portugal
20.Marcin Sapa Knauf‑Mikomax Polen
2003
1.Andrea Noe Alessio Italia
2.Laurent Brochard Ag2R‑Prevoyance Frankrijk
3.Dave Bruylandts Marlux‑Wincor Belgium
4.Cezary Zamana Action Nvidia Mroz Polen
5.Paolo Valoti Domina Vacanze Italia
6.Marek Rutkiewicz Cofidis Polen
7.Giuliano Figueras Panaria‑Fiordo Italia
8.Jens Voigt Credit Agricole Duitsland
9.Tomasz Brozyna CCC‑Atlas‑Polsat Polen
10.Pietro Caucchioli Alessio Italia
11.Piotr Przydzial CCC‑Atlas‑Polsat Polen
12.Nuno Ribeiro LA‑Pecol Portugal
13.Alexander Botcharov AG2R‑Prevoyance Rusland
14.Sebastien Hinault Credit Agricole Frankrijk
15.Vladimir Miholjevic Alessio Kroatië
16.Radoslaw Romanik CCC‑Atlas‑Polsat Polen
17.Christophe Agnolutto Ag2r‑Prevoyance Frankrijk
18.Luis Felipe Laverde Formaggi Pinzolo Colombia
19.Dawid Krupa Legia Bazylisek Polen
20.Zbigniew Piatek Action Nvidia Mroz Polen
2002
1 Gabriele Missaglia Lampre Italië
2 Roman Bronis Podbrezova Slovakije
3 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
4 Marcin Sapa Ambra Polen
5 Kazimierz Stafiej Mroz Polen
6 Tomasz Lisowicz Mikomax Polen
7 Kazuya Okazaki Team Jura Japan
8 Piotr Chmielewski Mroz Polen
9 Krzysztof Jezowski Mikomax Polen
10 Marcin Gebka Weltour Polen
11 Tomasz Kiendys Mikomax Polen
12 Dariusz Rudnicki Bazyliszek Polen
13 Lukasz Podolski Nat.selectie Polen
14 Lukasz Goralewski Nat.selectie Polen
15 Wojciech Pawlak Mikomax Polen
16 Miroslav Keliar Podbrezova Slovakije
17 Andri Lebedev Nat.selectie Estland
18 Jaroslaw Zarebski C.C.C. Polen
19 Pawel Bentkowski Nat.selectie Polen
20 Timo Scholz Nat.selectie B.R.D.
2001
1.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
2.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
3.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
4.Leonardo Giordani Fassa Bortolo Italië
5.Thierry Loder AG2R Frankrijk
6.Ondrej Sosenka Mat Ceresit Tsjechië
7.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
8.Zbigniew Piatek Mroz Polen
9.Innar Mandoja AG2R Estland
10.Vladimir Karpets Itera Rusland
11.Volodymyr Gustov Fassa Bortolo Oekraïne
12.Alexander Botcharov AG2R Rusland
13.Krzystof Ciesielski Servisco Polen
14.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
15.Enrico Cassani Domo Farm Frites Italië
16.Pavel Broutt Itera Rusland
17.Grzegorz Rosolinski Servisco Polen
18.Alexei Nakazny Mikomax Oekraïne
19.Dominique Perras Servisco Canada
20.Sergei Klimov Itera Rusland
2000
1.Levi Leipheimer US-Postal V.S.A.
2.David Clinger Festina V.S.A.
3.Andrei Tchmil Lotto België
4.Laurent Madouas Festina Frankrijk
5.Stéphane Heulot La Française Frankrijk
6.George Hincapie US-Postal V.S.A.
7.Piotr Przydzial Mat Ceresit Polen
8.Piotr Wadecki Mroz Polen
9.Serge Baguet Lotto België
10.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
11.Aitor Gonzalez Kelme Spanje
12.Kurt Van De Wouwer Lotto België
13.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
14.Radoslaw Romanik Mat Ceresit Polen
15.Daniel Schnider La Française Zwitserland
16.Zbigniew Piatek Mat Ceresit Polen
17.Xavier Jan La Française Frankrijk
18.Jaroslaw Ryszewski Lukullus Polen
19.Andrea Tonti Cantina Tollo Italië
20.Alessandro Baronti Cantina Tollo Italië
1999
1.Marek Galinski Nat.selectie Polen
2.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
3.Chris Boardman Crédit Agricole Gr.Brit.
4.Gorazd Stangelj Mobilvetta Slovenië
5.Slawomir Kohut Nat.selectie Polen
6.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
7.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
8.Mariusz Kowal Nat.selectie Polen
9.Nicola Minali Cantina Tollo Italië
10.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
11.Lukasz Bodnav Nat.selectie Polen
12.Robert Radosz Servisco Polen
13.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
14.Martin Van Steen T.V.M. Nederland
15.Patrick Köhler Agro-Adler Duitsland
16.Cédric Vasseur Crédit Agricole Frankrijk
17.Mariusz Wrona Lukullus Polen
18.Marcin Karczynski Nat.selectie Polen
19.Francesco Secchiari Saeco Italië
20.Grzegorz Krejner Nat.selectie Polen
1998
1.Oscar Camenzind Mapei-Bricobi Zwitserland
2.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
3.Nico Mattan Mapei-Bricobi België
4.Roland Meier Cofidis Zwitserland
5.Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
6.Tom Steels Mapei-Bricobi België
7.Jean-Cyril Robin US-Postal Frankrijk
8.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis Polen
9.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
10.Laurent Desbiens Cofidis Frankrijk
11.Sebastian Wolski Pekaes Polen
12.Jaroslaw Ryszewski Weltour Polen
13.Zbigniew Spruch Mapei-Bricobi Polen
14.Naddeo Niemiec Nat.selectie Polen
15.Dariusz Baranowski US-Postal Polen
16.Sultan Sosik Weltour Polen
17.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
18.Stani Szaniawski Nat.selectie Polen
19.Pavel Zugaj Nat.selectie Polen
20.Jan Svorada Mapei-Bricobi Tsjechië
1997
1.Andrzej Mierzejewski Mroz Polen
2.Marek Lesniewski Szurkowski Polen
3.Stefano Checchin Mercatone Uno Italië
4.Cesary Zamana Mroz Polen
5.Markus Zberg Mercatone Uno Zwitserland
6.Bart Leysen Mapei-GB België
7.Paolo Savoldelli Roslotto Italië
8.Zbigniew Spruch Mapei-GB Polen
9.Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
10.Mario Manzoni Roslotto Italië
11.Alexei Sivakov Roslotto Rusland
12.Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
13.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
14.Dario Andriotto Amore & Vita Italië
15.Rolf Järmann Casino Zwitserland
16.Dario Bottaro Mercatone Uno Italië
17.Andrea Patuelli Amore & Vita Italië
18.Zenon Jaskula Mapei-GB Polen
19.Dainis Ozols Mroz Letland
20.Saso Sviben Nat.selectie Slovenië
1996
1.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
2.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
3.Wojciech Pawlak ZiBi Casio Polen
4.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
5.Radoslaw Romanik ZiBi Casio Polen
6.Pjotr Wadecki PZU Szurkowski Polen
7.Thomas Brozyna US-Postal Polen
8.Marty Jemison US-Postal Polen
9.Slawomir Chrzanowski ZiBi Casio Polen
10.Ludovic Auger Aubervilliers Frankrijk
11.Cesary Zamana Mroz Polen
12.Jaroslav Bilek Tico Tsjechië
13.Tomasz Lesniak Legia Warsawa Polen
14.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
15.Gilles Talmant Aubervilliers Frankrijk
16.Ryszard Szostak Etupes Polen
17.Grzegorz Wajs Legia Warsawa Polen
18.Viesturs Ozolins Nat.selectie Letland
19.Vjatsjeslav Djavanian Roslotto Armenië
20.Andris Nauduzas Nat.selectie Letland
1995
1.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
2.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
3.Zbigniew Spruch Lampre Polen
4.Roland Meier T.V.M. Zwitserland
5.Jan Poppe Rotan België
6.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
7.Marco Serpellini Lampre Italië
8.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
9.Lylian Lebreton Aubervilliers Frankrijk
10.Stéphane Barthe Aubervilliers Frankrijk
11.Maurizio Fondriest Lampre Italië
12.Andrzej Sypytkowski Rotan Polen
13.Jean-Christophe Bloy Aubervilliers Frankrijk
14.Marco Zen Lampre Italië
15.Pjotr Zaradny Nat.selectie Polen
16.Marek Lesniewski Aubervilliers Polen
17.Gianni Faresin Lampre Italië
18.Jacek Mickiewicz Rotan Polen
19.Andris Naudusas Nat.selectie Letland
20.Andrzej Makowski Nat.selectie Polen
1994
1 Maurizio Fondriest Lampre Italië
2 Tomasz Brozyna Kor.Kielce Polen
3 Oleksandr Rotar Nat.selectie Oekraïne
4 Zbigniew Spruch Lampre Polen
5 Martin Rittsel Wirsbo Zweden
6 Arvis Piziks Nat.selectie Letland
7 Marco Lietti Lampre Italië
8 Romans Vainsteins Nat.selectie Letland
9 Piotr Wadecki Damis Polen
10 Dariusz Bigos Jamin Polen
11 Kaspars Ozers Nat.selectie Letland
12 Dariusz Baranowski ZiBi Polen
13 Zbigniew Piatek Collstrop Polen
14 Kazimierz Stafiej P.Z.Kol Polen
15 Quintino Rodrigues Sicasal Portugal
16 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
17 Eric De Clercq Collstrop België
18 Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
19 Radoslaw Romanik ZiBi Polen
20 Paulo Jorge Ferreira Sicasal Portugal
1993
1 Zbigniew Spruch Lampre Polen
2 Dariusz Baranowski Abpol Polen
3 Zbigniew Piatek Pekaes Polen
4 Marek Lesniewski Abpol Polen
5 Ivanas Romanovas Nat.selectie Litouwen
6 Andrzej Sypytkowski Pekaes Polen
7 Remigius Lupeikis Nat.selectie Litouwen
8 Arturas Kasputis Nat.selectie Litouwen
9 Ranjeet Grewal Subaru VSA
10 Cesary Zamana Subaru Polen
11 Jaroslaw Chojnacki Pekaes Polen
12 Alexander Gontsjenkov Lampre Oekraïne
13 Pawel Rychlicki Warta Damis Polen
14 Piotr Zaradny Weltour Polen
15 Bart Bowen Subaru VSA
16 Alexei Nakazny Nat.selectie Oekraïne
17 Piotr Wadecki Warta Damis Polen
18 Dariusz Wojciechowski Warta Damis Polen
19 Wojciech Kalemba Weltour Polen
20 Paolo Lanfranchi Mercatone Uno Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s