De Ronde van Catalonië (Volta Ciclista a Catalunya) is een Spaanse wielerwedstrijd. Het is een rondewedstrijd in de autonome regio Catalonië, die sinds 1911 jaarlijks wordt verreden. Na de Ronde van Frankrijk en de Ronde van Italië is het de oudste ronde ter wereld. In de beginjaren werd de koers afwisselend in verschillend maanden verreden. Van 1941-1994 en in 2002 werd de wedstrijd in september gehouden, van 1995-2001 en 2003-2004 in juni en met de invoering van de UCI ProTour in 2005 in mei. In 2010 verhuisde de Ronde van Catalonië op de wielerkalender naar de oude stek van de Catalaanse week, eind maart. Vanaf 2011 behoort hij tot de UCI World Tour. De Spanjaard Mariano Cañardo is met zeven eindoverwinningen recordhouder, hij won de koersen van 1928, 1929, 1930, 1932, 1935, 1936 en 1939. (Wikipedia)

2019

1.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
2.Egan Bernal Sky-21st Century Fox Colombië
3.Michael Woods Education First Canada
4.Nairo Quintana Movistar Colombië
5.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
6.Steven Kruijswijk Jumbo-Visma Nederland
7.Alejandro Valverde Movistar Spanje
8.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
9.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
10.Simon Philip Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
11.Hermann Pernsteiner Bahrein-Merida Oostenrijk
12.Enric Mas Deceuninck-Quick Step Spanje
13.Davide Formolo Bora-Hansgrohe Italië
14.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
15.Guillaume Martin Wanty-Gobert Frankrijk
16.Daniel Martin UAE-Emirates Ierland
17.James Knox Deceuninck-Quick Step Groot-Brittannië
18.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
19.Giulio Ciccone Trek-Segafredo Italië
20.Richard Carapaz Movistar Ecuador

2018
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
3.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
4.Marc Soler Movistar Spanje
5.Siomon Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
6.Nairo Quintana Movistar Colombië
7.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
8.Ben O´Connor Dimension Data Australië
9.Jesper Hansen Astana Denemarken
10.Mathias Frank Ag2r-La Mondiale Zwitserland
11.Warren Barguil Fortuneo-Samsic Frankrijk
12.Thibaut Pinot Groupama-FDJ Frankrijk
13.Matej Mohoric Bahrein-Merida Slovenië
14.Ben Hermans Israel Cycling Academy België
15.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
16.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Bob Jungels Quick Step Floors Luxemburg
18.Daniel Martinez Education First-Drapac Colombië
19.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
20.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België

2017
1.Alberto Contador Trek-Segafredo Spanje
2.Daniel Martin Quick Step Floors Ierland
3.Alejandro Valverde Movistar Spanje
4.Marc Soler Movistar Spanje
5.Adam Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
6.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
7.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Tejay Van Garderen BMC-Tag Heuer U.S.A.
10.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
11.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
12.Carlos Verona Orica-Scott Spanje
13.Tsgabu Grmay Bahrein-Merida Ethiopië
14.Laurens Ten Dam Sunweb-Giant Nederland
15.Davide Formolo Cannondale-Drapac Italië
16.Cyril Gautier Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Ruben Fernandez Movistar Spanje
18.Darwin Atapuma UAE-Fly Emirates Colombië
19.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
20.Jose Joaquin Rojas Movistar Spanje
2016
1.Alberto Contador Tinkoff Spanje
2.Richie Porte BMC Racing Australië
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Nairo Quintana Movistar Colombië
7.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
8.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
9.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
10.Rigoberto Uran Cannondale Colombië
11.Fabio Aru Astana Italië
12.Davide Formolo Cannondale Italië
13.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
14.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
15.Michael Woods Cannondale Canada
16.Merhawi Kudus Dimension Data Eritrea
17.Tanel Kangert Astana Estland
18.Winner Anacona Movistar Colombië
19.Carlos Verona Etixx-Quick Step Spanje
20.Daniel Navarro Cofidis Spanje
2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Richie Porte Sky-21st Century Fox Australië
3.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
4.Rigoberto Uran Etixx-Quick Step Colombië
5.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
6.Rafael Valls Lampre-Merida Spanje
7.Jarlinson Pantano IAM Cycling Colombië
8.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Daniel Martin Cannondale-Garmin Ierland
10.Fabio Aru Astana Italië
11.Giampaolo Caruso Katusha Italië
12.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
13.Gianluca Brambilla Etixx-Quick Step Italië
14.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
15.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Soudal België
16.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
17.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
18.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
19.Yuri Trofimov Katusha Rusland
20.Alex Cano Ardila Colombia Colombië
2014
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Nairo Quintana Movistar Colombië
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Wilco Kelderman Belkin Nederland
7.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
8.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
9.Chris Froome Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
10.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
11.Daniel Moreno Katusha Spanje
12.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
13.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
14.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
15.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step Spanje
16.David Lopez Sky-21st Century Fox Spanje
17.Rigoberto Uran Omega Pharma-Quick Step Colombië
18.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
19.Luis Leon Sanchez Caja Rural-RGA Spanje
20.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2013
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Nairo Quintana Movistar Colombië
3.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
4.Przemyslaw Niemec Lampre-Merida Polen
5.Michele Scarponi Lampre-Merida Italië
6.Robert Gesink Blanco-Giant Nederland
7.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
8.Bradely Wiggins Sky-Rapha Groot-Brittannië
9.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
10.Egor Silin Astana Rusland
11.Tiago Machado Radioshack-Leopard Portugal
12.Daniel Navarro Cofidis Spanje
13.Daniel Moreno Katusha Spanje
14.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
15.Robert Kiserlovski Radioshack-Leopard Croatië
16.Peter Stetina Garmin-Sharp U.S.A.
17.George Bennet Radioshack-Leopard Nieuw-Zeeland
18.Rigoberto Uran Sky-Rapha Colombië
19.Chris Anker Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
20.Thibaut Pinot FDJ-La Pierre Frankrijk
2012
1.Michael Albasini GreenEdge Zwitserland
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
4.Robert Kiserlovski Astana Croatië
5.Matteo Carrara Vacansoleil-DCM Italië
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
8.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
9.Denis Menchov Katusha Rusland
10.Dario Cataldo Omega Pharma-Quick Step Italië
11.Sylvester Szmyd Liquigas-Cannondale Polen
12.Sergio Pardilla Movistar Spanje
13.Daniel Martin Garmin-Barracuda Ierland
14.Levy Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
15.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
16.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
17.Julien Simon Saur-Sojasun Frankrijk
18.Alberto Losada Katusha Spanje
19.Nairo Quintana Movistar Colombië
20.Peter Stetina Garmin-Barracuda U.S.A.
2011
1.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
2.Xavier Tondo Movistar Spanje
3.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
4.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
5.Cadel Evans BMC Racing Australië
6.Biel Kadri Ag2r-La Mondiale Frankrijk
7.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
8.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
9.Bauke Mollema Rabobank Nederland
10.Daniel Martin Garmin-Cervelo Ierland
11.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
12.Luis Pasamontes Movistar Spanje
13.Mark De Maar Quick Step Ned.Antillen
14.Chris Horner Radioshack U.S.A.
15.Kevin Seeldrayers Quick Step België
16.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
17.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
18.Morris Possoni Team Sky Italië
19.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
20.Christian Vandevelde Garmin-Cervelo U.S.A.
2010
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
4.Rein Taaramae Cofidis Estland
5.Roman Kreuziger Liquigas-Doimo Tsjechië
6.Xavier Tondo Cervelo Spanje
7.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
8.Aitor Perez Arrieta Footon-Servetto Spanje
9.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
10.Michel Kreder Garmin-Transitions Nederland
11.Jens Voigt Saxo Bank Duitsland
12.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
13.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
14.Levy Leipheimer Radioshack U.S.A.
15.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
16.Remy Di Gregorio Francaise des Jeux Frankrijk
17.Jan Bakelants Omega Pharma-Lotto België
18.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
19.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
20.Francis De Greef Omega Pharma-Lotto België
2009
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
3.Haimar Zubeldia Astana Spanje
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Michael Albasini Columbia-High Road Zwitserland
7.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
8.Christophe Le Mevel Francaise des Jeux Frankrijk
9.Jussi Veikkanen Francaise des Jeux Finland
10.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
11.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
12.Vladimir Karpets Katusha Rusland
13.Xavier Tondo Andalucia-Cajastur Spanje
14.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
15.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
17.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
18.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
19.Daniel Martin Garmin-Slipstream Ierland
20.José Angel Gomez Marchante Cervelo Spanje
2008
1.Gustavo Cesar Veloso Karpin-Galicia Spanje
2.Josep Jufre Saunier Duval-Scott Spanje
3.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Thomas Lovkvist High Road Zweden
5.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
6.Remi Pauriol Credit Agricole Frankrijk
7.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraine
8.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
9.Rigoberto Uran Caisse D`Epargne Colombië
10.Georg Hincapie High Road U.S.A.
11.John Gadret Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Daniel Moreno Caisse D`Epargne Spanje
13.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
14.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
15.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
16.David Garcia Dapena Karpin-Galicia Spanje
17.Cyril Dessel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Janez Brajkovic Astana Slovenië
19.Daniel Navarro Astana Spanje
20.Laurent Lefevre Bouygues Telecom Frankrijk

2007

1.Michael Rogers T-Mobile Australië
2.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
4.John Gadret Ag2r-Prevoynance Frankrijk
5.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
6.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
7.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadie Spanje
8.Matteo Carrara Unibet.Com Italië
9.Francisco Mancebo Relax-Gam Spanje
10.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
11.Angel Vicioso Relax-Gam Spanje
12.Oscar Sevilla Relax-Gam Spanje
13.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
14.David De La Fuente Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
16.Johann Tschopp Bouygues Telecom Zwitserland
17.Nicki Sorensen Team CSC Denemarken
18.Denis Menchov Rabobank Rusland
19.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
20.Alberto Fernandez Saunier Duval-Prodir Spanje

2006

1.Christophe Moreau Ag2r-Prevoyance Frankrijk
2.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenië
3.Francisco Mancebo Ag2r-Prevoyance Spanje
4.Ryder Hesjedal Phonak Canada
5.David Arroyo Caisse D'Epargne-Balears Spanje

6.Vladimir Karpets D’Epargne-Balears Rusland
7.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
8.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne-Balears Spanje
9.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
10.Didier Rous Bouygues Telecom Frankrijk
11.Matej Mugerli Liquigas-Bianchi Slovenië
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Cyril Dessel Ag2r-Prevoyance Frankrijk
15.Marco Marzano Lampre-Fondital Italia
16.Santiago Botero Phonak Colombia
17.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
18.David De La Fuente Saunier Duval-Prodir Spanje
19.David Canada Saunier Duval-Prodir Spanje
20.Carlos Castano Kaiku Spanje

2005

1.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
2.M.Angel M.Perdiguero Phonak Spanje
3.Aitor Osa Illes Balears-Epargne Spanje
4.Christophe Moreau Credit Agricole Frankrijk
5.Santiago Botero Phonak Colombia
6.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
7.Axel Merckx Davitamon-Lotto België
8.Michael Rogers Quickstep Australia
9.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
11.Benjamin Noval Discovery Channel Spanje
12.Pierrick Fedrigo Bouygues Telecom Frankrijk
13.Andrey Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
14.Eladio Jiménez Comunitat Valenciana Spanje
15.Ezequiel Mosquera Kaiku Spanje
16.Bingen Fernandez Cofidis Spanje
17.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
18.Carlos Barredo Liberty Seguros Spanje
19.Luis Perez Cofidis Spanje
20.Inigo Cuesta Saunier Duval-Prodir Spanje

2004

1 Benjamin Prades Reverte Tarragona Spanje
2 Carlos Barbero Cuesta Naturgas Spanje
3 Garikoitz Bravo Oiarbide Caja Rural Spanje
4 Oscar Pujol Cervelo Spanje
5 Mikel Landa Meana Orbea Spanje
6 David Arroyo Duran Caisse d’Epargne Spanje
7 Alberto Losada Alguacil Caisse d’Epargne Spanje
8 Victor De La Parte Caja Rural Spanje
9 Daniel Bizkarra Etxegibel Naturgas Spanje
10 Ruben Plaza Molina Spiuk Spanje
11 Angel Madrazo Caisse d’Epargne Spanje
12 David Belda Guerola Spanje
13 Alejandro Valverde Belmonte Caisse d’Epargne Spanje
14 Jesus Herrada Lopez Caja Rural Spanje
15 Vicente Garcia De Mateos SuperFroiz Spanje
16 Luis Angel Mate Mardones Cofidis Spanje
17 Carlos Jimenez Lozano Castilla Spanje
18 Jordi Simon Casulleras Caja Rural Spanje
19 Alberto Gallego Ruiz Spiuk Spanje
20 Oscar Sevilla Ribera Medellin Spanje

2003

1 Sergio Pardilla Bellon Carmio’oro Spanje
2 Tejay Van Garderen Rabobank VSA
3 Jonathan Castroviejo Orbea Spanje
4 Rafael Valls Ferri Burgos Spanje
5 Rafael Rodriguez Segarra SuperFroiz Spanje
6 Ghader Mizbani Iranagh Tabriz Iran
7 Carlos Oyarzun SuperFroiz Chili
8 Michel Kreder Rabobank Nederland
9 Angel Vallejo Fernandez Andorra Spanje
10 Yannick Talabardon Besson Frankrijk
11 David Belda Boyaca Spanje
12 Francisco Torrella Valencia Spanje
13 Andrei Mizourov Tabriz Kazakstan
14 Raul Garcia De Mateo Andorra Spanje
15 Romain Sicard Orbea Frankrijk
16 Alexander Mironov Katusha Rusland
17 Miguel Minguez Orbea Spanje
18 Fabricio Ferrari Barcelo Caja Rural Uruguay
19 Ruben Garcia Perez Caja Rural Spanje
20 Higinio Fernandez Suarez El Soplao Spanje

2002
1 Nicolas Fritsch Saunier Frankrijk
2 Ricardo Serrano Gonzalez Kaiku Spanje
3 Iban Mayo Euskaltel Spanje
4 Igor Anton Hernandez Euskaltel Spanje
5 David Bernabeu Armengol Valenciana Spanje
6 Jose Antonio Pecharroman Fabian Valenciana Spanje
7 Anton Luengo Celaya Euskaltel Spanje
8 Julian Sanchez Pimienta Valenciana Spanje
9 Francisco Jose Martinez Perez Andalucia Spanje
10 Ruben Plaza Molina Valenciana Spanje
11 Ezequiel Mosquera Miguez Valenciana Spanje
12 Alexis Rodriguez Hernandez 3 Molinos Spanje
13 Enrique Salgueiro Spiuk Spanje
14 Jose Miguel Elias Galindo Relax Spanje
15 Jorge Garcia Marin Relax Spanje
16 Marco Fertonani Epargne Italië
17 Alejandro Valverde Belmonte Epargne Spanje
18 Ruben Lobato Elvira Saunier Spanje
19 Iker Camano Ortuzar Euskaltel Spanje
20 Michael Lange TIAA-CREF VSA

2001
1 Sergio Dominguez Rodriguez Spiuk Spanje
2 Diego Gallego Cropusa Spanje
3 Pedro Martinez Murcia Spanje
4 Sergio Pardilla Bellon Caprabo Spanje
5 Andrei Mizourov Capec Kazakstan
6 Pavel Brutt Lokomotiv Rusland
7 Jesus Ramirez Torres Spiuk Spanje
8 Fernando Herrero Cropusa Spanje
9 Victor Hugo Gonzalez Melo Soctec Colombia
10 Pedro Romero Ocampo Spiuk Spanje
11 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
12 Israel Perez Rodriguez Spiuk Spanje
13 Jorge Nogaledo SuperFroiz Spanje
14 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
15 Victor Garcia AlfusTedes Spanje
16 Juan Carlos Lopez Saunier Duval Colombia
17 Paulo Vargas Cropusa Costa Rica
18 Giovanny Baez Cropusa Colombia
19 Miguel Silvestre AlfusTedes Spanje
20 Jose Joaquin Rojas Gil Wurth Spanje

2000
1 David De La Fuente Saunier Spanje
2 Oscar Serrano Alonso A.S.C. Spanje
3 Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
4 Jeremy Hunt Big Mat GBr
5 Jon Bru Pascal L.A.Pecol Spanje
6 Gustavo Cesar Veloso Boavista Spanje
7 Luis Leon Sanchez Gil Wurth Spanje
8 Angel Edo Maia Spanje
9 Rafael Fernandez A.S.C. Spanje
10 Adrian Palomares Boavista Spanje
11 Antonio Olmo Menacho Valenciana Spanje
12 Vidal Celis Zabala Wurth Spanje
13 Juan Llaneras Rossello Macario Spanje
14 Franc.Jose Ventoso Alberdi Saunier Spanje
15 Marco Serpellini Lampre Italië
16 Sergio Dominguez Rodriguez Alcosto Spanje
17 Jose Manuel Osuna Jimenez Spiuk Spanje
18 Alberto Leon Coronas Spanje
19 Robert Forster Nurnberger Duitsland
20 Iban Mayo Euskaltel Spanje

1999
1.Juan Fuentes Cafes Baque Spanje
2.Manuel Calvente Avila Rojas Spanje
3.Ruben Galvan Castilla Spanje
4.Ruben Lobato Cafes Baque Spanje
5.Julen Fernandez Olarra Spanje
6.Jeremy Hunt Big Mat Gr.Brit.
7.Rafael Mila Cropusa Spanje
8.Roger Lucia Cropusa Spanje
9.Inigo Urretxua Saunier Spanje
10.Vicente Elvira Cropusa Spanje
11.David Kopp Telekom Duitsland
12.Nico Sijmens Vlaanderen 2002 Belgium
13.Alberto Hierro Cafes Baque Spanje
14.Danny Van Capellen Vlaanderen 2002 Belgium
15.Geoffrey Demeyere Vlaanderen 2002 Belgium
16.Alejandro Valverde Kelme Spanje
17.Jan Verstraeten Vlaanderen 2002 Belgium
18.Tom Stremersch Vlaanderen 2002 Belgium
19.Pavel Broutt Itera Rusland
20.Eligio Requejo Castilla Spanje

1998
1.Samuel Sanchez Olarra Spanje
2.Angel Vicioso C.A.I. Spanje
3.Luis Pasamontes Asturias Spanje
4.Alexei Sivakov Big Mat Rusland
5.Daniel Schnider Post Swiss Zwitserland
6.Graziano Recinella Mobilvetta Italië
7.Benjamin Noval Banesto Spanje
8.Igor Astarloa Cafés Baqué Spanje
9.Jorge Ferrio Luque Banesto Spanje
10.Joseba Albizu Iberdrola Spanje
11.Rafael Casero Goriet Spanje
12.Inaki Isasi Saunier Duval Spanje
13.Jose Antonio Pecharroman Coinpol Spanje
14.Jose Ivan Gutierrez Iberdrola Spanje
15.Mikel Artexte Olarra Spanje
16.Jon Bru Caja Rural Spanje
17.Nacor Burgos Alcosto Spanje
18.Unai Yus Kaiku Spanje
19.Egoi Martinez Caja Rural Spanje
20.Constantino Zaballa Burgos Spanje

1997
1.Kurt Van De Wouwer Vlaanderen 2002 België
2.Francisco Tomas Garcia Rodriguez C.A.I. Spanje
3.José Luis Sanchez De La Rocha Maia Spanje
4.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
5.Mario Aerts Vlaanderen 2002 België
6.Eddy Bouwmans Foreldorado-Golff Nederland
7.José Manuel Vazquez Palomo C.A.I. Spanje
8.Marc Lotz Rabobank Nederland
9.Erwin Thys Vlaanderen 2002 België
10.Isaac Villanueva Estepona Spanje
11.Wim Van de Meulenhof Foreldorado-Golff Nederland
12.Adolfo Garcia Quesada Estepona Spanje
13.Michael Van der Wolf Foreldorado-Golff Nederland
14.Oscar Freire Gomez Banaka Spanje
15.Bert Hiemstra Rabobank Nederland
16.Carlos Da Cruz Big Mat Frankrijk
17.José Luis Herrera Cantabria Spanje
18.Unai Uriarte Banaka Spanje
19.Matias Cagigas Amedo Estepona Spanje
20.José Luis Rebollo Porcelena Spanje

1996
1.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca
2.Angel Casero Vitalicio Seguros
3.Jon Odriozola Banesto
4.Ramon Gonzalez Arrieta Euskaltel-Euskadi
5.Joseba Beloki Euskaltel-Euskadi
6.Manuel Beltran Banesto
7.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi
8.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank
9.Marcos Serrano ONCE-Deutsche Bank
10.Luis Perez ONCE-Deutsche Bank
11.Francisco Cerezo Vitalicio Seguros
12.Santos Gonzalez ONCE-Deutsche Bank
13.Cesar Solaun Banesto
14.Jose Manuel Vazquez amateur
15.Ernesto Machon Vitalicio Seguros
16.Alvaro Gonzalez De Galdeano Vitalicio Seguros
17.Melchior Mauri Lisboa Benfica-Winterthur
18.David Plaza Lisboa Benfica-Winterthur
19.Jose Miguel Elizburu Fuenlabrada
20.Pedro Horillo Vitalicio Seguros

1995
1.Oscar Freire Vitalicio Seguros
2.Angel Casero Vitalicio Seguros
3.Angel Edo Kelme-Costa Blanca
4.Juan Carlos Dominguez Vitalicio Seguros
5.Francisco Mancebo Banesto
6.Manuel Fernandez Banesto
7.David Garcia Marquina Vitalicio Seguros
8.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
9.Francisco Benitez Vitalicio Seguros
10.Jaime Hernandez Festina-Lotus
11.Abraham Olano Banesto
12.Santiago Blanco Vitalicio Seguros
13.Melchior Mauri ONCE
14.Luis Perez ONCE
15.Prudencio Indurain Vitalicio Seguros
16.Eleuterio Anguita Estepona-Brepac
17.Jose Maria Jimenez Banesto
18.Francisco Mauleon ONCE
19.Matias Cagigas Estepona-Brepac
20.Jose Rodriguez Garcia Kelme-Costa Blanca

1994
1.Abraham Olano Mapei-GB
2.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
3.Manuel Fernandez Gines Mapei-GB
4.Federico Echave Mapei-GB
5.Fernando Escartin Kelme-Artiach
6.Angel Edo Kelme-Artiach
7.Santiago Blanco Banesto
8.Vicente Aparicio Banesto
9.Cesar Solaun Euskadi
10.Javier Pascual Llorente Santa Clara-CSKA Samara
11.Alvaro Gonzalez de Galdeano Euskadi
12.Francisco Cerezo MX Onda
13.Marino Alonso Banesto
14.Arsenio Gonzalez Mapei-GB
15.Miguel Angel Pena Mapei-GB
16.Antonio M. Diaz Rodriguez MX Onda
17.Aitor Osa Euskadi
18.Juan Rodrigo Arenas Gonzalez Festina-Lotus
19.Jon Unzaga Mapei-GB
20.Oscar Lopez Uriarte Euskadi

1993
1.Angel Edo Kelme
2.Laudelino Cubino Kelme
3.José Ramon Uriarte Banesto
4.Abraham Olano MAPEI/CLAS
5.Melchor Mauri Banesto
6.Ignacio Camacho-Garcia Kelme
7.Miguel Indurain Banesto
8.Fernando Escartin MAPEI/CLAS
9.Miguel Angel Martinez-Torres O.N.C.E.
10.Ramon Gonzalez-Arrieta Banesto
11.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E.
12.Pello Ruiz-Cabestany Euskadi
13.Jon Unzaga MAPEI/CLAS
14.Marino Alonso Banesto
15.Alfonso Guttierez Artiach
16.Inaki Gaston MAPEI/CLAS
17.Javier Murguialday Banesto
18.Manuel Rodriguez Gil Santa Clara
19.José Angel Vidal Kelme
20.Pedro Delgado Banesto

1992
1.Marino Lejaretta O.N.C.E.
2.Francisco Antequera Amaya
3.Jesus Blanco-Vilar Festina
4.Inaki Gaston CLAS
5.Federico Echave CLAS
6.Fernando Martinez de Guerenu Puertas Mavisa
7.Jorge Dominguez CLAS
8.Juan José Martinez Wigarma
9.Eduardo Chozas O.N.C.E.
10.Pedro Delgado Banesto
11.Juan Gonzalez Salvador Puertas Mavisa
12.José Rodriguez Garcia Seur
13.Laudelino Cubino Amaya
14.Alfonso Gutierrez Paternina
15.Enrique Guerricagoitia Amaya
16.Pello Ruiz-Cabestany CLAS
17.Casimiro Moreda CLAS
18.Herminio Diaz-Zabala O.N.C.E.
19.Manuel Martinez Costa Festina
20.Vicente Prado CLAS

1991
1.Miguel Indurain Banesto
2.Pedro Delgado Banesto
3.Laudelino Cubino B.H.
4.Pello Ruiz Cabestany O.N.C.E.
5.Inaki Gaston Kelme
6.José Andres Ripoll Tulip
7.Antonio Balboa Tulip
8.Federico Echave CLAS
9.Anselmo Fuerte O.N.C.E.
10.José Luis Diaz B.H.
11.Jesus Blanco Vilar Lotus
12.Jesus Hernandez-Ubeda Tulip
13.Juan Tomas Martinez Lotus
14.Manuel Dominguez-Diaz Tulip
15.Angel Ocana Lotus
16.Enrique Alonso Lotus
17.Javier Mauleon CLAS
18.Martin Martinez B.H.
19.Antonio Esparza Puertas Mavisa
20.Miguel Angel Martinez O.N.C.E.

1990
1.Vicente Belda Kelme
2.Juan Tomas Martinez Zahor
3.Inaki Gaston Kas
4.José Recio Kelme
5.Santiago Portillo Zahor
6.Omar Echevarria Elite z/c
7.Federico Echave B.H.
8.Roberto Torres Zahor
9.Luis Perez Garcia Zahor
10.Juan Fernandez Zahor
11.Pedro Algorta Elite z/c
12.Pedro Delgado P.D.M.
13.Alvaro Pino B.H.
14.Alfonso Guttierez Teka
15.Anselmo Fuerte B.H.
16.Juan Martin Zapatero B.H.
17.Marino Lejaretta Seat
18.Juan Carlos Rozas Salgado B.H.
19.Pedro Ruiz-Cabestany Seat
20.Jesus Ibanez Loyo Zahor

1989
1.Marino Lejaretta Seat
2.Jesus Blanco-Vilar Teka
3.Julian Gorospe Reynolds
4.Eduardo Chozas Teka
5.Pedro Delgado P.D.M.
6.Angel Arroyo Reynolds
7.Alfonso Guttierez Teka
8.Ricardo Martinez Kelme
9.Jorge Dominguez Seat
10.Casimiro Moreda Zor
11.Jesus Suarez-Cuevas Zahor
12.Miguel Indurain Reynolds
13.Sabino Angoitia Zahor
14.Miguel Angel Iglesias Kelme
15.José Maria Moreno Dormilon
16.José Enrique Carrera Reynolds
17.Alvaro Pino Zor
18.Anselme Fuerte Zor
19.Inaki Gaston Kas
20.Carlos Guttierez Kelme

1988
1.Miguel Iglesias Kelme
2.Alfonso Gutierrez Teka
3.Vincente Belda Kelme
4.Modesto Urrutibeazcoa Teka
5.Antonio Coll Teka
6.Mariano Sanchez Kelme
7.Jesus Blanco-Vilar Teka
8.Enrique Aja Reynolds
9.Pedro Delgado Reynolds
10.Angel Arroyo Reynolds
11.Julian Gorospe Reynolds
12.Jaime Villamajo Reynolds
13.Marino Lejaretta Teka
14.Celestino Prieto Reynolds
15.José-Enrique Martinez-Heredia Hueso
16.Carlos Hernandez Reynolds
17.Faustino Ruperez Zor
18.Juan Fernandez Zor
19.José Luis Laguia Reynolds
20.Federico Echave Teka

1987

1. Sean KELLY (Irl) en 22h16’31”
2. Rolf Golz (All) à 1’13”
3. Julian Gorospe (Esp) à 1’17”
4. Jesus Blanco-Villar (Esp) à 1’40”
5. Martin Earley (Irl) à 1’41”
6. José-Luis Laguia (Esp) à 1’54”
7. Acacio Da Silva (Por) à 1’57”
8. Angel Arroyo (Esp) à 2’04”
9. Gianbattista Baronchelli (Ita) à 2’07”
10. Marino Lejarreta (Esp) à 2’18”
11. Pedro Delgado (Esp) à 2’34”
12. Stephen Roche (Irl) à 2’40”
13. Alvaro Pino (Esp) à 2’41”
14. Joaquin Llach (Esp) à 3’53”
15. Joop Zoetemelk (Hol) à 3’55”
16. Ruben Gorospe (Esp) m.t
17. Anselmo Fuerte (Esp) à 3’56”
18. Juan-Tomas Martinez (Esp) à 4’36”
19. Patrick Van Passel (Hol) à 5’01”
20. Marco Votolo (Ita) à 5’02”

1986

1. Sean KELLY (Irl) en 20h21’53”
2. Maurizio Rossi (Ita) à 18″
3. Federico Echave (Esp) à 1’08”
4. Anselmo Fuerte (Esp) à 1’12”
5. Jesus Blanco-Villar (Esp) à 1’21”
6. Inaki Gaston (Esp) à 1’24”
7. Raimund Dietzen (All) à 1’25”
8. Martin Earley (Irl) à 1’33”
9. Pello Ruiz-Cabestany (Esp) à 1’42”
10. Angel Arroyo (Esp) à 1’46”
11. Marino Lejarreta (Esp) à 1’57”
12. Pedro Delgado (Esp) à 2’06”
13. Alvaro Pino (Esp) m.t
14. Daniele Caroli (Ita) à 2’38”
15. Dominique Garde (Fra) à 3’17”
16. Franco Chioccioli (Ita) à 3’21”
17. Peter Winnen (Hol) à 4’35”
18. Peter Stevenhaagen (Hol) à 5’51”
19. Michael Wilson (Aus) à 5’53”
20. Julian Gorospe (Esp) à 5’55”

1985

1. Pello RUIZ-CABESTANY (Esp) en 22h44’27”
2. Greg LeMond (Usa) à 29″
3. Marino Lejarreta (Esp) à 46″
4. José Recio (Esp) à 1’15”
5. Pedro Delgado (Esp) à 1’18”
6. Sean Kelly (Irl) à 1’31”
7. José-Luis Laguia (Esp) à 1’53”
8. Jorg Muller (Sui) à 2’07”
9. Claude Criquielion (Bel) à 2’39”
10. Federico Echave (Esp) à 2’49”
11. Eric Caritoux (Fra) à 2’52”
12. Pedro Diaz-Zabala (Esp) à 2’58”
13. Vicente Belda (Esp) à 2’59”
14. Guillermo Arenas (Esp) à 3’14”
15. Mathieu Hermans (Hol) à 3’15”
16. Alvaro Pino (Esp) à 3’16”
17. Dominique Arnaud (Fra) à 3’21”
18. Mariano Sanchez (Esp) à 3’32”
19. Niki Ruttimann (Sui) à 3’33”
20. Pedro Munoz (Esp) à 4’02”

1984

1. Sean KELLY (Irl) en 22h29’28”
2. Faustino Ruperez (Esp) à 2’30”
3. Marino Lejarreta (Esp) à 5’02”
4. Claude Criquiélion (Bel) à 5’28”
5. Alberto Fernandez (Esp) à 5’32”
6. Eric Caritoux (Fra) m.t
7. Jean-Marie Grezet (Sui) à 5’59”
8. Pello Ruiz-Cabestany (Esp) à 6’00”
9. Pedro Delgado (Esp) à 6’17”
10. Angel De las Heras (Esp) à 6’18”
11. Celestino Prieto (Esp) à 6’35”
12. Jokin Mujika (Esp) à 6’49”
13. Eduardo Chozas (Esp) à 6’55”
14. Gody Schmutz (Sui) à 7’07”
15. Jaime Salva (Esp) à 7’13”
16. Guillermo De la Pena (Esp) à 7’33”
17. Edgar Corredor (Col) à 7’52”
18. Jesus Ibanez-Loyo (Esp) à 8’49”
19. José-Luis Navarro (Esp) à 11’16”
20. Julian Gorospe (Esp) à 11’28”

1983

1. Julian GOROSPE (Esp) en 23h05’31”
2. Roberto Visentini (Ita) à 36″
3. Marino Lejarreta (Esp) à 38″
4. Vicente Belda (Esp) à 1’02”
5. Felipe Yanez (Esp) m.t
6. Juan-Carlos Alonso (Esp) m.t
7. Faustino Ruperez (Esp) à 1’07”
8. Alberto Fernandez (Esp) à 1’16”
9. Giovanni Battaglin (Ita) 1’36”
10. José Recio (Esp) à 1’42”
11. Pedro Delgado (Esp) à 1’48”
12. Bernardo Alfonsel (Esp) à 2’29”
13. Jaime Vilamajo (Esp) à 2’36”
14. Miguel-Angel Iglesias (Esp) à 2’42”
15. Angel De las Heras (Esp) à 3’18”
16. Luciano Loro (Ita) à 3’24”
17. Jesus Rodriguez-Magro (Esp) à 3’27”
18. Juan Fernandez (Esp) à 3’45”
19. Moreno Argentin (Ita) à 3’49”
20. Jesus Ibanez (Esp) à 4’17”

1982
1.Alberto Fernandez Teka
2.Jesus Blanco-Vilar Teka
3.Bernardo Alfonsel Teka
4.José Luis Laguia Reynolds
5.Marino Lejaretta Teka
6.Angel Arroyo Reynolds
7.Eulalio Garcia Reynolds
8.Antonio Coll Teka
9.Federico Echave Zor
10.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
11.José-Luis Viejo Teka
12.Faustino Ruperez Zor
13.Angel Camarillo Zor
14.Jesus Hernandez-Ubeda Reynolds
15.José Recio Kelme
16.José Rodriguez-Magro Zor
17.Juan Fernandez Kelme
18.Jaime Villamajo Reynolds
19.Eduardo Chozas Zor
20.Julian Gorospe Reynolds
1981
1.Miguel-Maria Lasa Teka
2.Alberto Fernandez Teka
3.Vicente Belda Kelme
4.Marino Lejaretta Teka
5.Faustino Ruperez Zor
6.Eulalio Garcia Teka
7.Federico Echave Teka
8.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
9.Enrique Martinez-Heredia Kelme
10.Juan Fernandez Kelme
11.Jose Laguia Manzaneque
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Angel Arroyo Manzaneque
14.Antonio Coll Teka
15.José-Luis Viejo Teka
16.Jaime Villamajo Kelme
17.José Rodriguez-Magro Zor
18.Eduardo Chozas Zor
19.Celestino Prieto Manzaneque
20.Alvaro Pino Zor
1980
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kelme
2.Ismael Lejaretta Teka
3.José Luis Viejo Teka
4.José Luis Mayoz Teka
5.Jaime Albisu Teka
6.José Nazabal Flavia
7.Javier Cedena Teka
8.Carlos Melero Teka
9.Felipe Yanez Flavia
10.Marino Lejaretta Teka
11.Juan Pujol Flavia
12.Bernardo Alfonsel Teka
13.Pedro Torres Teka
14.Alberto Fernandez Teka
15.Sebastian Pozo Flavia
16.Miguel-Maria Lasa Teka
17.Eulalio Garcia Teka
18.Jesus Suarez-Cuevas Kelme
19.Angel Arroyo Zor
20.Juan Fernandez Kelme
1979
1.Faustino Ruperez Moliner
2.Miguel-Maria Lasa Teka
3.Jesus Suarez-Cuevas Novostil
4.Miro Sobrino Moliner
5.Vicente Belda Flavia
6.Jaime Albisu Teka
7.José Luis Mayoz Teka
8.José Nazabal Novostil
9.Marino Lejaretta Teka
10.Alberto Fernandez Teka
11.Sebastian Pozo Flavia
12.José Luis Viejo Teka
13.Felipe Yanez Helios
14.Gonzalo Aja Novostil
15.Angel Ocana Moliner
16.Ismael Lejaretta Teka
17.Bernardo Alfonsel Teka
18.José-Enrique Martinez-Heredia Helios
19.Juan Pujol Novostil
20.Antonio Menendez Novostil
1978
1.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
2.Luis Alberto Ordiales Novostil
3.Antonio Menendez Kas
4.Anastasio Greciano Super Ser
5.Pedro Torres Teka
6.José Luis Enfedaque Novostil
7.José Luis Mayoz Teka
8.Ismael Lejaretta Kas
9.Bernardo Alfonsel Teka
10.Sebastian Pozo Kas
11.Jaime Albisu Teka
12.Gonzalo Aja Novostil
13.Felipe Yanez Kas
14.José Nazabal Kas
15.José Luis Viejo Teka
16.Andres Oliva Teka
17.Juan Pujol Kas
18.Manuel Esparza Teka
19.Eulalio Garcia Teka
20.José Pesarrodona Kas
1977
1.Julian Andiano Kas
2.Faustino Fernandez-Ovies Kas
3.Eulalio Garcia Kas
4.Rafaël Ladron de Guevara Kas
5.Luis Alberto Ordiales Novostil
6.Vicente Lopez-Carril Kas
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.Gonzalo Aja Teka
9.José Nazabal Kas
10.Bernardo Alfonsel Teka
11.Andres Oliva Kas
12.José Pesarrodona Kas
13.Javier Elorriaga Teka
14.Juan Pujol Kas
15.Manuel Esparza Teka
16.Felipe Yanez Kas
17.Fernando Cabrero Novostil
18.Andres Gandarias Teka
19.José Enrique Cima Kas
20.Miguel Maria Lasa Teka
1976
1.Pedro Torres Super Ser
2.Vicente Lopez-Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Scic
4.Francesco Galdos Kas
5.José Pesarrodona Kas
6.José Enrique Cima Novostil
7.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
8.José Luis Viejo Super Ser
9.Antonio Martos Kas
10.Luis Ocana Super Ser
11.Julian Andiano Teka
12.Domingo Perurena Kas
13.Andres Gandarias Teka
14.Luis Balague Super Ser
15.Carlos Melero Kas
16.Javier Elorriaga Teka
17.Santiago Lazcano Super Ser
18.Bartolomeo Pastors Elite z/c
19.Jesus Manzaneque Super Ser
20.Juan José Moral Elite z/c
1975
1.Augustin Tamames Super Ser
2.Miguel Maria Lasa Scic
3.José Luis Viejo Super Ser
4.Julian Andiano Teka
5.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Vicente Lopez-Carril Kas
8.Ventura Diaz Teka
9.Andres Oliva Kas
10.Fernando Plaza Novostil
11.Luis Alberto Ordiales Novostil
12.Carlos Ocana Kas
13.Manuel Esparza Teka
14.Francesco Galdos Kas
15.Antonio Menendez Kas
16.Santiago Lazcano Super Ser
17.Domingo Perurena Kas
18.Faustino Fernandez-Ovies Kas
19.Juan Pujol Kas
20.Carlos Melero Kas
1974
1.Jesus Manzaneque La Casera
2.Domingo Perurena Kas
3.Francisco Galdos Kas
4.Andres Oliva La Casera
5.Augustin Tamames La Casera
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.Vicente Lopez Carril Kas
8.José Nazabal Kas
9.José Luis Viejo La Casera
10.Juan Zurano Kas
11.José Pesarrodona Kas
12.José Luis Abilleira La Casera
13.Luis Balague La Casera
14.José Enrique Cima Kas
15.Faustino Fernandez Ovies Kas
16.Julian Andiano La Casera
17.José-Enrique Martinez-Heredia Kas
18.Ventura Diaz Novostil
19.Fernando Plaza Novostil
20.Luis Alberto Ordiales Novostil
1973
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Miguel Maria Lasa Kas
4.Domingo Perurena Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.José Pesarrodona Kas
7.Augustin Tamames La Casera
8.Andres Gandarias De Kova
9.José Manuel Fuente Kas
10.Pedro Torres La Casera
11.Batista Baronrena Kas
12.Luis Balague La Casera
13.Jesus Manzaneque La Casera
14.José Antonio Gonzalez Linares Kas
15.José Luis Abilleira La Casera
16.Antonio Martos Kas
17.Ventura Diaz Monteverde
18.Gonzalo Aja Kas
19.Julian Cuevas La Casera
20.Javier Elloriaga Kas
1972
1.Luis Ocana Bic
2.Vicente Lopez Carril Kas
3.Domingo Perurena Kas
4.José Pesarrodona Kas
5.Santiago Lazcano Kas
6.Miguel Maria Lasa Kas
7.José Luis Uribezubia Kas
8.Jesus Esperanza La Casera
9.Gonzalo Aja Kas
10.Andres Gandarias La Casera
11.José Manuel Fuente Kas
12.José Gomez Lucas La Casera
13.Francisco Galdos Kas
14.Felix Gonzalez La Casera
15.Jaime Huelamo Kas
16.Jesus Manzaneque La Casera
17.Antonio Martos Kas
18.Ramon Medina La Casera
19.Julian Cuevas La Casera
20.Tomas Nistal La Casera
1971
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque La Casera
3.Domingo Perurena Kas
4.José Luis Viejo La Casera
5.Santiago Lazcano Kas
6.José Luis Abilleira La Casera
7.Miguel Maria Lasa Kas
8.Luis Balague La Casera
9.Juan Zurano La Casera
10.Vicente Lopez-Carril Kas
11.Antonio Menendez Kas
12.Antonio Martos Kas
13.Damaso Torres La Casera
14.José Pesarrodona Kas
15.Ventura Diaz Monteverde
16.José Ponton La Casera
17.Juan Manuel Santisteban Kas
18.Luis Zubero Kas
19.Juan Maria Uribezubia Monteverde
20.Javier Elorriaga Monteverde
1970
1.Miguel Maria Lasa Orbea
2.Luis Ocana Bic
3.Domingo Perurena Kas
4.Andres Gandarias Kas
5.Miguel Maria Sanchez La Casera
6.Vicente Lopez Carril Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.José Manuel Fuente Kas
9.Augustin Tamames Werner
10.Joaquim Galera Karpy
11.Antonio Martos Werner
12.Antonio Menendez La Casera
13.José Luis Abilleira La Casera
14.Gonzalo Aja Karpy
15.Luis Balague Werner
16.Francisco Gabica Kas
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.Santiago Lazcano Kas
19.Francisco Galdos Kas
20.Nemesio Jimenez Kas
1969
1.Luis Ocana Bic
2.Jesus Manzaneque Werner
3.Carlos Echevarria Kas
4.José Ant.Gonzalez Linares Kas
5.Francisco Galdos Kas
6.Nemesio Jimenez Kas
7.Jesus Aranzabal Bic
8.Miguel Maria Lasa La Casera
9.Joaquim Galera La Casera
10.Andres Gandarias Kas
11.Aurelio Gonzalez Kas
12.Francisco Gabica Kas
13.Augustin Tamames Werner
14.Vicente Lopez Carril Kas
15.Manuel José Lasa La Casera
16.Juan Manuel Santisteban Karpy
17.Luis Pedro Santamarina Werner
18.José Manuel Fuente Karpy
19.Luis Zubero Kas
20.Eduardo Castello Karpy
1968
1.José Errandonea Fagor
2.Jesus Aranzabal Fagor
3.Ventura Diaz Ferrys
4.Luis Otano Fagor
5.José Perez-Frances Kas
6.Eusebio Velez Fagor
7.Francesco Gabica Fagor
8.Antonio Gomez del Moral Kas
9.Julio Jimenez Bic
10.Gines Garcia Fagor
11.Carlos Echevarria Kas
12.Domingo Perurena Fagor
13.Luis Santamarina Fagor
14.José Lopez Rodriguez Fagor
15.Joaquim Galera Kas
16.Sebastian Elorza Kas
17.José Momene Fagor
18.Angelino Soler Karpy
19.Eduardo Castello Ferrys
20.Miguel Maria Lasa Fagor
1967
1.Francisco Gabica Kas
2.Antonio Gomez del Moral Kas
3.Luis Otano Fagor
4.Julio Jimenez Bic
5.Gines Garcia Fagor
6.Carlos Echevarria Kas
7.Domingo Perurena Fagor
8.Luis Santamarina Fagor
9.José Lopez Rodriguez Fagor
10.Joaquim Galera Kas
11.José Errandonea Fagor
12.Sebastian Elorza Kas
13.José Momene Fagor
14.Angelino Soler Karpy
15.José Perez Frances Kas
16.Eduardo Castello Ferrys
17.Ventura Diaz Ferrys
18.Jesus Aranzabal Fagor
19.Miguel Maria Lasa Fagor
20.Jorge Marine Fagor
1966
1.José Errandonea Fagor
2.Ventura Diaz Ferrys
3.Jesus Manzaneque Ferrys
4.Angelino Soler Karpy
5.Eduardo Castello Ferrys
6.Ramon Saez Ferrys
7.José Perez-Frances Kas
8.José Lopez-Rodriguez Fagor
9.Antonio San Miguel Kas
10.Julio Jimenez Bic
11.Ant.Gomez del Moral Kas
12.Domingo Fernandez Karpy
13.Aurelio Gonzalez Kas
14.Luis Otano Fagor
15.Mariano Diaz Fagor
16.Francesco Gabica Kas
17.Fernando Manzaneque Ferrys
18.Luis Santamarina Fagor
19.Agustin Ochao Karpy
20.Antonio Bertran Ferrys
1965
1.Sebastian Elorza Kas
2.Francisco Gabica Kas
3.José Bernardez Ferrys
4.Antonio Gomez Moral Kas
5.Joaquim Galera Kas
6.Julio Jimenez Kas
7.Luis Otano Ferrys
8.Fernando Manzaneque Ferrys
9.Raul Rey Ferrys
10.Gines Garcia Margnat
11.Martin Colmenarejo Margnat
12.Ventura Diaz Olsa
13.Gregorio San Miguel Olsa
14.Rogelio Hernandez Ferrys
15.Federico Bahamontes Margnat
16.José Perez-Frances Ferrys
17.Antonio Suarez I.B.A.C.
18.Antonio Blanco Margnat
19.José Antonio Momene Kas
20.Angelino Soler I.B.A.C.
1964
1.Federico Bahamontes Margnat
2.Julio Jimenez Kas
3.Luis Otano Margnat
4.José Perez-Frances Ferrys
5.Joaquim Galera Kas
6.Antonio Suarez I.B.A.C.
7.José Colmenarejo Kas
8.Antonio Blanco Margnat
9.José Antonio Momene Kas
10.Angelino Soler I.B.A.C.
11.Rogelio Hernandez Ferrys
12.Fernando Manzaneque Ferrys
13.Esteban Martin Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Antonio Karmany Ferrys
16.Antonio Gomez del Moral Kas
17.Gabriel Mas Ferrys
18.Francesco Gabica Kas
19.Valentin Uriona Kas
20.Juan Campillo Margnat
1963
1.Luis Otano Margnat
2.Rogelio Hernandez Ferrys
3.Fernando Manzaneque Ferrys
4.Esteban Martin Ferrys
5.Sebastian Elorza Kas
6.José Perez-Frances Ferrys
7.Federico Bahamontes Margnat
8.Antonio Karmany Ferrys
9.Angelino Soler Ghigi
10.Antonio Gomez del Moral Faema
11.Gabriel Mas Ferrys
12.Francesco Gabica Kas
13.Valentin Uriona Kas
14.Juan Campillo Margnat
15.Antonio Bertran Ferrys
16.Antonio Barrutia Kas
17.Francisco Tortella Faema
18.José Antonio Momene Kas
19.Miguel Pacheco Kas
20.Raul Rey Ferrys
1962
1.Antonio Suarez Ghigi
2.Juan Campillo Margnat
3.Luis Otano Margnat
4.Francesco Gabica Kas
5.José Perez-Frances Ferrys
6.Federico Bahamontes Margnat
7.José Segu Ghigi
8.Francisco Tortella Faema
9.Fernando Manzaneque Ferrys
10.Angelino Soler Ghigi
11.Antonio Gomez del Moral Faema
12.Miguel Pacheco Kas
13.Antonio Bertran Ferrys
14.Sebastian Elorza Kas
15.Rogelio Hernandez Ferrys
16.Manuel Martin Pinera Kas
17.Antonio Barrutia Kas
18.Carlos Echevarria Kas
19.Guillermo Timoner Faema
20.Eusebio Velez Kas
1961
1.Luis Otano Ferrys
2.Fernando Manzaneque Ferrys
3.Federico Bahamontes Margnat
4.José Perez-Frances Catigene
5.Angelino Soler Faema
6.Carmelo Morales Kas
7.Antonio Suarez Faema
8.Juan Campillo Margnat
9.Jesus Lorono Faema
10.José Segu Liberia
11.Miguel Pacheco Kas
12.Antonio Bertran Ferrys
13.Antonio Barrutia Kas
14.Carlos Echevarria Kas
15.José Bernardez Ferrys
16.René Marigil Catigene
17.José San Emeterio Ferrys
18.Vicente Iturat Catigene
19.José Gomez del Moral Faema
20.José Mateo Gil Urago

1935

1. Gino BARTALI (Ita) en 30h09’28”
2. Dante Gianello (Fra) à 47″
3. Julian Berrendero (Esp) à 3’31”
4. Federico Ezquerra (Esp) à 5’34”
5. Emilio Alvarez (Esp) à 6’30”
6. Joseph Neri (Fra) à 7’23”
7. Fermin Trueba (Esp) à 7’35”
8. Antonio Negrini (Ita) à 10’13”
9. Cipriano Elys (Esp) à 15’19”
10. Alfredo Bovet (Ita) à 16’39”
11. Salvador Cardona (Esp) à 20’52”
12. Luis Esteve (Esp) à 23’27”
13. Juan Larrinoa (Esp) à 28’13”
14. José Menendez (Esp) à 28’42”
15. Paul Egli (Sui) à 28’42”
16. Antonio Montes (Esp) à 34’35”
17. Renato Scorticati (Ita) à 36’11”
18. Severiano Hevia (Esp) à 45’35”
19. Paul Larrouy (Fra) à 47’49”
20. Alejandro Martinez (Esp) à 52’07”

1934
1. Antoine Dignef Ganna België
2. Bobby Echevarria Americanos V.S.A.
3. Antonio Escuriet Orbea Spanje
4. Mariano Cañardo Orbea Spanje
5. Vicente Bachero Montjuich Spanje
6. Jaime Pagés Espanol Spanje
7. José Nicolau Benfica Portugal
8. Bernardo Rogora Gloria Italië
9. Joaquin Tudela Espanol Spanje
10. Alphonse Deloor Catalunya België
11. Nino Sella Gloria Italië
12. Juan Gimeno Montjuich Spanje
13. Carlo Romanatti Ganna Italië
14.Jack McCoy Americanos V.S.A.
15.Mike Rodak Americanos V.S.A.
16. Michel Catteeuw Terrot België
17. Gustave Deloor Catalunya België
18. Emiliano Alvarez Barcelona Spanje
19. Severino Canavesi Ganna Italië
20. Bautista Salom Orbea Spanje
1933
1. Alfredo BOVET (Ita) en 55h04’19”
2. Ambrogio Morelli (Ita) à 31’59”
3. Antoine Dignef (Bel) à 34’57”
4. Vicente Trueba à 1h05’18”
5. Felice Gremo (Ita) à 1h09’27”
6. Luigi Marchisio (Ita) à 1h26’51”
7. Federico Ezquerra à 1h30’44”
8. Vicente Bachero à 1h31’03”
9. Emile Decroix (Bel) à 1h34’45”
10. José Nicolau à 1h37’24”
11. Antonio Escuriet à 1h39’55”
12. Cipriano Elys à 1h40’45”
13. Jaime Pagés à 1h45’57”
14. Antonio Andrés Sancho à 2h14’12”
15. Joaquin Tudela à 2h18’47”
16. Alphonse Corthout (Bel) à 2h50’18”
17. Pedro Albiñana à 3h03’57”
18. José Casamada à 3h33’23”
19. Manuel Izquierdo à 3h54’35”
20. Rafael Martinez à 4h01’09”
1932
1. Mariano CAÑARDO en 40h53’14”
2. Domenico Piemontesi (Ita) à 4’02”
3. Isidro Figueras à 16’15”
4. Antoine Dignef (Bel) à 20’09”
5. Aristide Cavallini (Ita) à 33’07”
6. Marcel Maurel (Fra) à 35’30”
7. Allegro Grandi (Ita) à 39’10”
8. Juan Mateu à 51’10”
9. Ricardo Montero à 54’20”
10. Salvador Cardona à 59’21”
11. Luciano Montero à 1h16’36”
12. Vicente Bachero à 1h20’18”
13. Antonio Escuriet à 1h21’01”
14. Emiliano Alvarez à 1h22’07”
15. Jean Manche (Fra) à 1h25’36”
16. José Casamada à 1h26’00”
17. Simón Monreal à 1h52’34”
18. Vicente Buisán à 1h52’41”
19. Jean-Baptiste Intcegaray (Fra) à 1h56’38”
20. José Nicolau à 1h57’55”
1931
1. Salvador CARDONA en 54h48’42”
2. Mariano Cañardo à 4’45”
3. Aleardo Simoni (Ita) à 11’14”
4. Aristide Cavallini (Ita) à 18’30”
5. José Nicolau à 26’26”
6. Cipriano Elys à 32’33”
7. Ettore Balmamion (Ita) à 49’03”
8. Valeriano Riera à 51’21”
9. Antonio Escuriet à 1h04’55”
10. Amulio Viarengo (Ita) à 1h05’22”
11. José Gascón à 1h08’34”
12. Hermann Müller (All) à 1h15’40”
13. Vicente Cebrián Ferrer à 1h25’25”
14. Agustín Sardañons à 1h25’59”
15. Isaac Caño à 1h32’21”
16. Eliseo Aubalat à 1h32’52”
17. Sebastián Aguilar à 1h42’01”
18. Francisco Gascón à 1h53’00”
19. Vicente Buisán à 1h55’05”
20. Manuel Pontes à 2h01’06”
1930
1. Mariano CANARDO en 53h17’37”
2. Marcel Maurel (Fra) à 22’05”
3. Ricardo Montero à 30’01”
4. Juan Mateu à 35’56”
5. Giuseppe Pancera (Ita) à 37’39”
6. Pedro Albiñana à 1h10’00”
7. Nicolas Tubau à 1h16’39”
8. Julio Borras à 1h21’48”
9. Vicente Carrion à 1h42’31”
10. Isaac Cano à 2h14’39”
11. Antonio Escuriet à 2h30’50”
12. Federico Ezquerra à 2h47’23”
13. José Casamada à 2h58’40”
14. Francisco Soler à 3h07’13”
15. Raphaël Dupau (Fra) à 3h08’29”
16. Agustin Sardanons à 3h18’39”
17. Antonio Aramberri à 3h20’10”
18. Francisco Gascon à 3h41’47”
19. Manuel Pontes à 3h57’19”
20. Jaime Pages à 4h09’15”
1929
1. Mariano CAÑARDO (Esp) en 40h01’44”
2. Jean Aerts (Bel) à 2’51”
3. Arturo Bresciani (Ita) à 8’33”
4. Juan Mateu à 16’01”
5. Vicente Trueba à 17’57”
6. José Maria Sans à 27’25”
7. Adrien Buttafocchi (Fra) à 30’23”
8. Lazare Venot (Fra) à 31’30”
9. José Maria Figueras à 38’07”
10. Joseph Mauclair (Fra) à 40’24”
11. Pierre Saury (Fra) à 41’29”
12. Valeriano Riera à 50’50”
13. Salvador Cardona à 59’28”
14. Federico Ezquerra à 1h02’26”
15. José Pons à 1h04’24”
16. Nicolas Tubau à 1h14’36”
17. Georges Cuvelier (Fra) à 1h23’00”
18. Pedro Sant à 1h26’16”
19. Robert Brugère (Fra) à 1h49’11”
20. Manuel Martinez à 1h49’58”
1928
1. Mariano CAÑARDO (Esp) en 51h03’36”
2. Mucio Miquel (Esp) à 5’52”
3. Julio Borras (Esp) à 16’32”
4. Valeriano Riera (Esp) à 56’18”
5. José Maria Figueras (Esp) à 57419″
6. Manuel Martinez (Esp) à 1h03’28”
7. Juan Segarra (Esp) à 1h10’09”
8. Ricardo Ferrando (Esp) à 1h25’59”
9. Juan Bibiloni (Esp) à 1h27’48”
10. José Maria Pallares (Esp) à 1h35’00”
11. José Cañardo (Esp) à 1h39’30”
12. Juan Bautista Lorente (Esp) à 1h45’12”
13. Victorino Otero (Esp) à 1h52’23”
14. Marcel Autaa (Fra) à 1h55’44”
15. José Anon (Esp) à 2h08’46”
16. Juan Munne (Esp) à 2h15’32”
17. Eduardo Vendrell (Esp) à 2h21’01”
18. Gaspar Calvo (Esp) à 2h58’43”
19. Antonio Noguera (Esp) à 3h02’57”
20. José Pons (Esp) à 3h06’27”
1927
1. Victor FONTAN (Fra) en 51h03’34”
2. Mariano Canardo (Esp) à 3’01”
3. Georges Cuvelier (Fra) à 12’02”
4. Giuseppe Pancera (Ita) à 23’51”
5. Juan Mateu (Esp) à 1h02’33”
6. Julio Borras (Esp) à 1h05’14”
7. Juan De Juan (Esp) à 1h25’25”
8. Ferdinand Le Drogo (Fra) à 1h48’46”
9. José Pons (Esp) à 1h59’18”
10. José Maria Murcia (Esp) à 1h59’46”
11. Pedro Sant (Esp) à 2h24’43”
12. Gaspar Calvo (Esp) à 2h54’23”
13. Manuel Martinez (Esp) à 3h11’52”
14. Juan Bautista Llorente (Esp) à 3h38’01”
15. José Romagosa (Esp) à 6h17’07”
16. Antonio Balart (Esp) à 6h28’06”
17. Jaime Inglada (Esp) à 6h50’33”
18. Jaime Palau (Esp) à 7h46’35”
19. Juan Figueras (Esp) à 10h24’17”
20. José Basaganes (Esp) à 11h48’15”
1926
1. Victor FONTAN (Fra) en 44h04’40”
2. Mucio Miquel (Esp) à 2’06”
3. Mariano Cañardo (Esp) à 9’49”
4. Secondo Martinetto (Ita) à 27’29”
5. Juan Juan (Esp) à 40’54”
6. Teodoro Monteys (Esp) à 1h12’29”
7. Arturo Tallada (Esp) à 1h48’08”
8. José Pons (Esp) à 1h52’39”
9. Angelo Gremo (Ita) à 2h32’31”
10. Gabriel Cruz (Esp) à 2h35’37”
11. Félix Estape (Esp) à 3h39’06”
12. Marcos Jimenez (Esp) à 3h50’27”
13. José Bueso (Esp) à 4h05’58”
14. Michele Robotti (Ita) à 4h16’17”
15. Pedro Domingo (Esp) à 5h11’37”
16. François Robert (Sui) à 5h37’07”
17. Tomas Llorente (Esp) à 5h39’21”
18. Pedro Sant senior (Esp) à 6h01’30”
19. Nicolas Tubau (Esp) à 6h01’59”
20. Julio Borras (Esp) à 6h56’01”
1925
1 Ernest Strobino Nat.selectie Zwitserland
2 Jos Rasqui Nat.selectie Luxemburg
3 Charles Martinet Nat.selectie Zwitserland
4 Segundo Barruetabena Arenas Spanje
5 Victor Rojo Gijon Spanje
6 Angel Castro Gijon Spanje
7 Enrique Aguirre Gipuzkoa Spanje
8 Vicente Trueba Torrelavega Spanje
9 Jose Menendez Gijon Spanje
10 Joaquin Diaz Gijon Spanje
11 Eduardo Nunez Aviles Spanje
12 Salomon Perez Gijon Spanje
13 Jesus Cuesta Gijon Spanje
14 Benigno Gonzalez Gijon Spanje
15 Juan Ruiperez Gijon Spanje
16 Artur Bjurberg Nat.selectie Zweden
17 Jose Trueba Torrelavega Spanje
18 Demetrio Del Val Burgos Spanje
19 Georg Johnsson Nat.selectie Zweden
20 Nicolas Rios Gijon Spanje
1924
1 Charles Pelissier Automoto Frankrijk
2 Teodoro Monteys U.D.Sans Spanje
3 Miguel Mucio U.D.Sans Spanje
4 Jaime Janer U.D.Sans Spanje
5 Francis Pelissier Automoto Frankrijk
6 Henri Pelissier Automoto Frankrijk
7 Charles Lacquehay J.B.Louvet Frankrijk
8 Victorino Otero Leon Spanje
9 Juan De Juan Barcelona Spanje
10 Victor Fontan Elvish Frankrijk
11 Guillermo Anton Teruel Spanje
12 Simon Tequi Automoto Frankrijk
13 Antonio Torrell Teruel Spanje
14 Jean Brunier J.B.Louvet Frankrijk
15 Jean Van Den Bosch Nat.selectie België
16 Pedro Sant U.D.Sans Spanje
17 Henri Colle J.B.Louvet Zwitserland
18 Manuel Alegre Teruel Spanje
19 Jose Maria Sans U.D.Sans Spanje
20 Eric Pilcher Nat.selectie Gr.Brit.

2 gedachtes over “Ronde van Catalonië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.