2017
1.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Michael Matthews Sunweb-Giant Australië
4.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
5.Michael Albasini Orica-Scott Zwitserland
6.Daniel Martin Quick Step Floors Ierland
7.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Michael Woods Cannondale-Drapac Canada
10.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
11.Rui Alberto Faria Costa UAE-Fly Emirates Portugal
12.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
13.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
14.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
15.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
16.Tom Dumoulin Sunweb-Giant Nederland
17.Rudy Molard FDJ-Lapierre Frankrijk
18.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië
19.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
20.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen

2016
1.Rui Alberto Faria Costa Lampre-Merida Portugal
2.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
3.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
4.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
5.Bauke Mollema Trek-Segafredo Italië
6.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
7.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
8.Diego Rosa Astana Italië
9.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
12.Michael Albasini Orica-GreenEdge Zwitserland
13.Alejandro Valverde Movistar Spanje
14.Arnold Jeannesson Cofidis Frankrijk
15.Tanel Kangert Astana Estland
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
18.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
19.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
20.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
3.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
4.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
5.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
6.Daniel Moreno Katusha Spanje
7.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
8.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
9.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
10.Vincenzo Nibali Astana Italië
11.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
12.Giampaolo Caruso Katusha Italië
13.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
14.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
15.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
16.Lars Petter Nordhaug Sky-21st Century Fox Noorwegen
17.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
18.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
19.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Kroatië
20.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
2014
1.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
6.Daniel Moreno Katusha Spanje
7.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Bauke Mollema Belkin Nederland
9.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
10.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
11.Domenico Pozzovivo Ag2r-La Mondiale Italië
12.Giampaolo Caruso Katusha Italië
13.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
14.Simon Geschke Giant-Shimano Duitsland
15.Frank Schleck Trek Factory Racing Luxemburg
16.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
17.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
18.Vincenzo Nibali Astana Italië
19.Anthony Roux FDJ.fr Frankrijk
20.Julian David Arredondo Trek Factory Racing Colombië
2013
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Enrico Gasaparotto Astana Italië
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
6.Simon Gerrans Orica-GreenEdge Australië
7.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
9.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
10.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
11.Sergio Luis Henao Sky-Rapha Colombië
12.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
13.Simon Geschke Argos-Shimano Duitsland
14.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
15.Vincenzo Nibali Astana Italië
16.Nicki Sorensen Saxo-Tinkoff Denemarken
17.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
18.Tony Gallopin Radioshack-Leopard Frankrijk
19.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
20.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
2012
1.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
2.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
3.Thomas Voeckler Europcar Frankrijk
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Bauke Mollema Rabobank Nederland
6.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
7.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
8.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
9.Robert Kiserlovski Astana Kroatië
10.Daniel Moreno Katusha Spanje
11.Rui Alberto Faria Costa Movistar Portugal
12.Simon Gerrans GreenEdge Australië
13.Philippe Gilbert BMC Racing België
14.Oscar Freire Katusha Spanje
15.Karsten Kroon Saxo Bank Nederland
16.Johnny Hoogerland Vacansoleil-DCM Nederland
17.Ryder Hesjedal Garmin-Barracuda Canada
18.Frank Schleck Radioshack-Nissan Luxemburg
19.Dries Devenyns Omega Pharma-Quick Step België
20.Sergio Luis Henao Team Sky Colombia
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
3.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
4.Greg Van Avermaet BMC Racing België
5.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
8.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
9.Paul Martens Rabobank Duitsland
10.Oscar Freire Rabobank Spanje
11.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
12.Simon Gerrans Team Sky Australië
13.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
14.Ben Hermans Radioshack België
15.Jelle Vanendert Omega Pharma-Lotto België
16.Nicki Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
17.Robert Gesink Rabobank Nederland
18.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
19.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
20.Vasili Kiryienka Movistar Wit-Rusland
2010
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Cadel Evans BMC Racing Australië
4.Chris Horner Radioshack U.S.A.
5.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
6.Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
7.Alberto Contador Astana Spanje
8.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
9.Paul Martens Rabobank Duitsland
10.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
11.Robert Gesink Rabobank Nederland
12.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
13.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
14.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
15.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
16.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
17.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
18.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
19.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
20.Xavier Florencio Cervelo Spanje
2009
1.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni Italië
2.Philippe Gilbert Silence-Lotto België
3.Sergei Ivanov Katusha Rusland
4.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
5.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
6.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
7.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Jerome Pineau Quick Step Frankrijk
9.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
10.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
11.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
12.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
13.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
14.Simon Gerrans Cervelo Australië
15.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
16.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
17.Fabian Wegmann Milram Duitsland
18.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
19.Nicki Sorensen Saxo Bank Denemarken
20.Luca Mazzanti Katusha Italië
2008
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
3.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Thomas Dekker Rabobank Nederland
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
9.Kim Kirchen High Road Luxemburg
10.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
11.Karsten Kroon Team CSC Nederland
12.Bert De Waele Landbouwkrediet België
13.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
14.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
15.Christian Pfannberger Barloworld Oostenrijk
16.Luca Mazzanti Tinkoff Credit System Italië
17.Damiano Cunego Lampre Italië
18.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
19.Franco Pellizotti Liquigas Italië
20.Nicki Sorensen Team CSC Denemarken
2007
1.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
4.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
5.Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
6.Michael Boogerd Rabobank Nederland
7.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadie Spanje
8.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
9.Danilo Di Luca Liquigas Italië
10.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
11.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Italië
12.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
13.Manuele Mori Saunier Duval-Prodir Italië
14.Yaroslav Popovych Discovery Channel Oekraine
15.Rinaldo Nocentini Ag2r-Prevoyance Italië
16.Matthias Kessler Astana Duitsland
17.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
18.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
19.Alberto Contador Discovery Channel Spanje
20.Franco Pellizotti Liquigas Italië
2006
1.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
2.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
5.Chris Horner Davitamon-Lotto U.S.A.
6.M. A. M. Perdiguero Phonak Spanje
7.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadie Spanje
8.Oscar Freire Rabobank Spanje
9.Michael Boogerd Rabobank Nederland
10.Allesandro Ballan Lampre-Fondital Italië
11.Karsten Kroon Team CSC Nederland
12.Andry Grivko Team Milram Oekrainë
13.Igor Astarloa Barloworld Spanje
14.Thomas Dekker Rabobank Nederland
15.Ivan Basso Team CSC Italië
16.David Etxebarria Liberty Seguros-Wurth Spanje
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
18.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
19.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
20.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
2005
1.Jens Voigt Team CSC Duitsland
2.Aleksander Vinokourov T-Mobile Kazakstan
3.Mirko Celestino Domina Vacanze Italia
4.David Etxebarria Liberty Seguros Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
7.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
8.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
9.Michael Boogerd Rabobank Nederland
10.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
11.Oscar Pereiro Phonak Spanje
12.Mig. A. M. Perdiguero Phonak Spanje
13.Joaquin Rodriguez Saunier Duval Spanje
14.Paolo Bettini Quick Step Italia
15.Andrey Kashechkin Credit Agricole Kazakstan
16.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
17.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
18.Karsten Kroon Rabobank Nederland
19.Patrick Sinkewitz Quick Step Duitsland
20.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italia
2004
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
2.Erik Dekker Rabobank Nederland
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Samuel Sanchez Euskatel Euskadie Spanje
5.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
6.Aleksander Vinokourov T Mobile Kazakstan
7.Oscar Freire Rabobank Spanje
8.Matthias Kessler T Mobile Duitsland
9.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
10.Frank Vandenbroucke Fassa Bortolo Belgium
11.Laurent Brochard Ag2r Prevoyance Frankrijk
12.Floyd Landis US Postal Berry Floor U.S.A.
13.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
14.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
15.Mirko Celestino Saeco Italia
16.Marcus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
17.Michele Bartoli Team CSC Italia
18.Franco Pellizotti Alessio Bianchi Italia
19.Denis Menchov Illes Baleares Banesto Rusland
20.Michele Scarponi Domina Vacanze Italia
2003
1.Michael Boogerd Rabobank Nederland
2.Samuel Sanchez Euskatel Euskadi Spanje
3.Danilo Di Luca Saeco Italia
4.Frank Vandenbroucke Quick Step Davitamon Belgium
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Oscar Pereiro Phonak Spanje
7.Andrea Noe Alessio Italia
8.Angel Vicioso ONCE Eroski Spanje
9.Mirko Celestino Saeco Italia
10.Aitor Osa iBanesto.Com Spanje
11.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
12.Oscar Freire Rabobank Spanje
13.Igor Astarloa Saeco Spanje
14.Tyler Hamilton Team CSC U.S.A.
15.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
16.Romans Vainsteins Vini Caldirola Sidermec Letland
17.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
18.Nico Mattan Cofidis Belgium
19.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
20.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
2002
1.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
2.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
3.Mirko Celestino Saeco-Longoni Italië
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Francesco Casagrande Fasa Bortolo Italië
6.Peter Van Petegem Lotto-Adecco België
7.Alexander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Andrei Kivilev Cofidis Kazakstan
10.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites België
11.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
12.Mario Aerts Lotto-Adecco België
13.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
14.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
15.Jorg Jaksche ONCE-Eroski Duitsland
16.Stefano Garzelli Mapei-Quick Step Italië
17.Eddy Mazzoleni Tacconi-Vini Caldirola Italië
18.Nicki Sorensen CSC-Tiscali Denemarken
19.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
20.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
2001
1.Davide Rebellin Liquigas Pata Italia
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
3.Raimundas Rumsas Fassa Bortolo Litouwen
4.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
5.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
8.Paolo Bettini Mapei Quick Step Italia
9.Oscar Camenzind Lampre Daikin Zwitserland
10.David Etxebarria Euskatel Euskadie Spanje
11.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
12.Marcos Serrano Once Wurth Spanje
13.Igor Astarloa Mercatone Uno Albacom Spanje
14.Mikel Pradera Once Wurth Spanje
15.Mikel Zarrabeitia Once Wurth Spanje
16.Peter Luttenberger Tacconi Vini Caldirola Oostenrijk
17.Michele Bartoli Mapei Quick Step Italia
18.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
19.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
20.Francisco Mancebo iBanesto.Com Spanje
2000
1.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
2.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank Spanje
3.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
4.Wladimir Belli Fassa Bortolo Italië
5.Laurent Jalabert ONCE-Deutsche Bank Frankrijk
6.Peter Farazijn Cofidis Frankrijk
7.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
8.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
9.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
10.Mario Aerts Lotto-Adecco België
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserland
13.Fabio Sacchi Polti Italië
14.Andreas Kloden Deutsche Telecom Duitsland
15.Aleksander Vinokourov Deutsche Telekom Kazakstan
16.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italia
17.Rik Verbrugghe Lotto-Adecco België
18.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
19.Axel Merckx Mapei-Quickstep Italië
20.Unai Osa Banesto Spanje
1999
1.Frank Vandenbroucke Cofidis België
2.Michele Bartoli Mapei-Quick Step Italië
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
5.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
7.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
8.Davide Rebellin Polti Italië
9.Laurent Roux Casino Frankrijk
10.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
12.Peter Farazijn Cofidis Frankrijk
13.Stefano Garzelli Mercatone Uno-Bianchi Italië
14.Jens Voigt Credit Agricole Duitsland
15.Marty Jemison US Postal Service U.S.A.
16.Giuliano Figueras Mapei-Quick Step Italië
17.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
18.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
19.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
20.Paolo Savoldelli Saeco-Cannondale Italië
1998
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Michele Bartoli Asics-CGA Italië
3.Rodolfo Massi Casino Italië
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Bo Hamburger Casino Denemarken
6.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
7.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
8.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi België
9.Christophe Moreau Festina-Lotus Frankrijk
10.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
11.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
12.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
13.Alberto Elli Casino Italië
14.Mirko Celestino Polti Italië
15.Gabriele Colombo Ballan Italië
16.Peter Van Peteghem TVM-Farm Frites België
17.Scott Sunderland Palmans-Ideal Australië
18.Andrea Noe Asics-CGA Italië
19.Francesco Casagrande Cofidis Italië
20.Marco Velo Mercatone Uno-Bianchi Italië
1997
1.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
5.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
6.Marco Pantani Mercatone Uno-Wega Italië
7.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
8.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
9.Richard Virenque Festina Frankrijk
10.Stefano Della Santa Mercatone Uno-Wega Italië
11.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
12.Claudio Chiappucci Asics-CGA Italië
13.Axel Merckx Polti België
14.Chris Boardmann Gan Groot-Brittannië
15.Luc Leblanc Polti Frankrijk
16.Pascal Herve Festina Frankrijk
17.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
18.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
19.Enrico Zaina Asics-CGA Italië
20.Evgeni Berzin Batik-Del Monte Italië
1996
1.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
2.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
3.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
4.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
5.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
6.Gabriele Colombo Gewiss-Playbus Italië
7.Abraham Olano Mapei-GB Spanje
8.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Axel Merckx Motorola België
11.Davide Rebellin Polti Italië
12.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
13.Michele Coppolilo MG-Technogym Italië
14.Gabriele Missaglia San Marco Group-Fago Italië
15.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
16.Francesco Frattini Gewiss-Playbus Italië
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rodolfo Massi Refin-Mobilvetta Italië
19.Laurent Madouas Motorola Frankrijk
20.Fabrizio Bontempi Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
2.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
3.Ganni Bugno MG-Technogym Italië
4.Rolf Sorensen MG-Technogym Denemarken
5.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
6.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
7.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Alex Zulle ONCE Zwitserland
10.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
11.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
12.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme Rusland
13.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
14.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Evgeni Berzin Gewiss-Ballan Rusland
17.Beat Zberg Carrera-Tassoni Italië
18.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
19.Francesco Frattini Gewiss-Ballan Italië
20.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
1994
1.Evgeni Berzin Gewiss-Ballan Rusland
2.Tony Rominger Mapei-Clas Zwitserland
3.Giorgio Furlan Gewiss-Ballan Italië
4.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
5.Stefano Della Santa Mapei-Clas Italië
6.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
7.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
8.Alberto Elli GB-MG Maglificio Italië
9.Andrea Peron Polti Italië
10.Ronan Pensec Novemail-Histor Frankrijk
11.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
12.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
13.Maximilian Sciandri GB-MG Maglificio Groot-Brittannië
14.Guy Nulens Novemail-Histor België
15.Luca Gelfi Brescialat-Refin Italië
16.Luc Roosen Lotto-Caloi België
17.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
18.Nico Verhoeven Novemail-Histor België
19.Giuseppe Petito Mercatone Uno Italië
20.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
1993
1.Abraham Olano Clas Spanje
2.Moreno Argentin Mecair Italië
3.Tony Rominger Clas Zwitserland
4.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
5.Jan Nevens Lotto België
6.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
7.Giorgio Furlan Ariostea Italië
8.Maurizio Fondriest Lampre Italië
9.Francesco Frattini Mecair Italië
10.Eric Van Lancker Festina België
11.Gérard Rué Banesto Frankrijk
12.Beat Zberg Carrera Zwitserland
13.Erik Breukink ONCE Nederland
14.Viatcheslav Ekimov Histor Rusland
15.Claudio Chiappucci Carrera Italië
16.Roberto Sierra Clas Spanje
17.Luc Roosen Lotto België
18.Eddy Bouwmans Histor Nederland
19.Steven Rooks Festina Nederland
20.Peter Farazijn Lotto België
1992
1.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
2.Gianni Bugno Gatorade Italië
3.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
4.Jeff Bernard Banesto Frankrijk
5.Dimitri Konyshev T.V.M. G.O.S.
6.Steven Rooks Buckler Nederland
7.Frank Van den Abbeele Lotto België
8.Dirk De Wolf Gatorade België
9.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
10.Luc Roosen Tulip België
11.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic G.O.S.
12.Pedro Delgado Banesto Spanje
13.Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
14.Erik Breukink P.D.M. Nederland
15.Atle Kvalsvoll “Z” Noorwegen
16.Giorgio Furlan Ariostea Italië
17.Toni Rominger CLAS Zwitserland
18.Thierry Gouvenou “Z” Frankrijk
19.Jim Van de Laer Tulip België
20.Davide Cassani Ariostea Italië
1991
1.Raul Alcala P.D.M. Mexico
2.Eric Van Lancker Panasonic België
3.Claude Criquielion Lotto België
4.Stephen Roche Tonton Tapis Ierland
5.Carlo Bomans Weinmann België
6.Moreno Argentin Ariostea Italië
7.Gianni Bugno Gatorade Italië
8.Edwig Van Hooydonck Buckler België
9.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
10.Miguel Indurain Banesto Spanje
11.Benny Van Brabant S.E.F.B. België
12.Phil Anderson Motorola Australië
13.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
14.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
15.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
16.Gérard Rué Helvetia Frankrijk
17.Michel Dernies Weinmann België
18.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
19.Claudio Chiappucci Carrera Italië
20.Frans Maassen Buckler Nederland
1990
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Steven Rooks Panasonic Nederland
3.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
4.Anselmo Fuerte O.N.C.E. Spanje
5.Luigi Furlan Helvetia Italië
6.Marco Giovanetti SEUR Italië
7.Martin Earley P.D.M. Ierland
8.Johan Capiot T.V.M. België
9.Stephen Roche Histor Ierland
10.Adri van der Poel Weinmann Nederland
11.Johnny Weltz O.N.C.E. Denemarken
12.Peter De Clercq Lotto België
13.Pedro Delgado Banesto Spanje
14.Phil Anderson T.V.M. Australië
15.Greg Lemond “Z” V.S.A.
16.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
17.Eddy Schepers Tulip België
18.Patrick Vallet R.M.O. Frankrijk
19.Koen Vekemans Lotto België
20.Stéphane Guay Tulip Frankrijk
1989
1.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
2.Michel Dernies Domex België
3.Luc Roosen Histor België
4.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
5.Gabriel Sabaio Reynolds Brazilië
6.Claude Criquielion Hitachi België
7.Eddy Schepers Fagor België
8.Phil Anderson T.V.M. Australië
9.Pedro Delgado Reynolds Spanje
10.Miguel Indurain Reynolds Spanje
11.Raul Alcala P.D.M. Mexico
12.Daan Luyckx T.V.M. Nederland
13.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
14.Frans Maassen Superconfex Nederland
15.Wilfried Peeters Histor België
16.Sean Kelly P.D.M. Ierland
17.Kim Andersen Z-Peugeot Denemarken
18.Jan Goessens Domex België
19.Paul Haghedoorn Histor België
20.Valerio Piva Ariostea Italië
1988
1.Sean Kelly Kas Ierland
2.Michel Dernies Lotto België
3.Gianni Bugno Château D’Ax Italië
4.Steve Bauer Weinmann Canada
5.Charly Mottet Système U Frankrijk
6.Eric Boyer Système U Frankrijk
7.Fons De Wolf A.D.R. België
8.Steven Rooks P.D.M. Nederland
9.Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
10.Yvon Madiot Toshiba Frankrijk
11.Martin Earley Kas Ierland
12.Fabian Fuchs Isotonic Zwitserland
13.Frédéric Vichot Weinmann Frankrijk
14.Michael Wilson Weinmann Australië
15.Rudy Dhaenens P.D.M. België
16.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Gert-Jan Theunisse P.D.M. Nederland
19.Dominique Gaigne Toshiba Frankrijk
20.Erik Vanderaerden Panasonic België
1987
1.Martin Earley Fagor Ierland
2.Mauro Ribeiro R.M.O. Brazilië
3.Arno Küttel Gewiss Zwitserland
4.Stephen Roche Carrera Ierland
5.Moreno Argentin Gewiss Italië
6.Eddy Schepers Carrera België
7.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
8.Willem Wijnant Lotto België
9.Claude Criquielion Hitachi België
10.Marc Madiot Système U Frankrijk
11.Jean-Claude Bagot Fagor Frankrijk
12.Sean Kelly Kas Ierland
13.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
14.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
15.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
16.Yvon Madiot Système U Frankrijk
17.Laurent Fignon Système U Frankrijk
18.Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
19.Gérard Rué Système U Frankrijk
20.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
1986
1.Sergio Santimaria Ariostea Italië
2.Dag Erik Pedersen Ariostea Noorwegen
3.Jean-Claude Leclercq Kas Frankrijk
4.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
5.Hennie Kuiper Skala Nederland
6.Adri van der Poel Kwantum Nederland
7.Stephen Roche Carrera Ierland
8.Steve Bauer La Vie Claire Canada
9.Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
10.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
11.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
12.Erik Breukink Panasonic Nederland
13.Eddy Planckaert Panasonic België
14.Fons De Wolf Skala België
15.Adri Van Houwelingen Skala Nederland
16.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
17.Claude Criquielion Hitachi België
18.Ferdi Vandenhaute Skala België
19.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
20.Lech Piasecki Del Tongo Polen
1985
1 Moreno Argentin Sammontana Italië
2 Claude Criquielion Hitachi België
3 Guido Van Calster Ariostea België
4 Stephen Roche La Redoute Ierland
5 Sean Kelly Skil Ierland
6 Laurent Fignon Renault Frankrijk
7 Phil Anderson Panasonic Australië
8 Gerrie Knetemann Skil Nederland
9 Steven Rooks Panasonic Nederland
10 Mario Beccia Malvor Italië
11 Acacio Da Silva Malvor Portugal
12 Marc Madiot Renault Frankrijk
13 Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
14 Joel Pelier Skil Frankrijk
15 Frederic Vichot Skil Frankrijk
16 Emanuele Bombini Del Tongo Italië
17 Yvon Madiot Renault Frankrijk
18 Niki Ruttimann La Vie Claire Zwitserland
19 Silvano Contini Ariostea Italië
20 Greg Lemond La Vie Claire VSA
1984
1.Stephen Roche La Redoute Ierland
2.Claude Criquielion Splendor België
3.Martin Ramirez Système U Colombia
4.Phil Anderson Panasonic Australië
5.Pablo Wilches Splendor Colombia
6.Hendrik De Vos Splendor België
7.Alan Peiper Peugeot Australië
8.Sean Kelly Skil Ierland
9.Fons De Wolf Europdecor België
10.Greg Lemond Renault V.S.A.
11.Jan Bogaert Dries België
12.Nico Emonds Teka België
13.Giuseppe Passuello Gis Italië
14.Wim De Ruiter Elro Nederland
15.Peter Winnen Panasonic Nederland
16.Joop Zoetemelk Kwantumhallen Nederland
17.Eric Caritoux Skil Frankrijk
18.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
19.Acacio da Silva Malvor Portugal
20.Steven Rooks Panasonic Nederland
1983
1.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
2.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
3.Steven Rooks Sem Nederland
4.Phil Anderson Peugeot Australië
5.Henk Lubberding Raleigh Nederland
6.Fons De Wolf Bianchi België
7.Pascal Jules Renault Frankrijk
8.Rene Bittinger Sem Frankrijk
9.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
10.Guido Van Calster Del Tongo België
11.Daniel Willems Boule d’Or België
12.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
13.Paul Haghedoorn Splendor België
14.Marc Sergeant Europ Decor België
15.Adri Van der Poel Aernoudt Nederland
16.Rudy Mathijs Boule d’Or België
17.Ad Wijnands Raleigh Nederland
18.Dirk De Wolf Boule d’Or België
19.Gerard Veldscholten Raleigh Nederland
20.Johan Lammerts Raleigh Nederland
1982
1.Silvano Contini Bianchi Italië
2.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
3.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
4.Claude Criquielion Splendor België
5.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
6.Roger De Vlaeminck Daf België
7.Stephen Roche Peugeot Ierland
8.Tommi Prim Bianchi Zweden
9.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
10.Patrick Versluys Splendor België
11.Phil Anderson Peugeot Ierland
12.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
13.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
14.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
15.Henk Lubberding Raleigh Nederland
16.Stefan Mutter Puch Zwitserland
17.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
18.Sven-Ake Nilsson Wolber Zweden
19.Ludo De Keulenaar Raleigh Nederland
20.Sean Kelly Sem Ierland
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Eddy Schepers Daf-Trucks België
3.Joseph Fuchs Cilo Zwitserland
4.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
5.Claude Criquielion Splendor België
6.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
7.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
8.Stephen Roche Peugeot Ierland
9.Ludo Peeters Raleigh België
10.Guido Van Calster Splendor België
11.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
12.Silvano Contini Bianchi Italië
13.Rudi Pevenage Capri Sonne België
14.Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
15.Sean Kelly Splendor Ierland
16.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
17.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
18.Tommi Prim Bianchi Zweden
19.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
20.Phil Anderson Peugeot Australië
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
4.Fons De Wolf Boule d’Or België
5.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
6.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Giuseppe Saronni Gis Italië
8.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Ludo Peeters IJsboerke België
11.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
12.Joaquim Agostinho Puch Portugal
13.Raymond Martin Miko Frankrijk
14.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
15.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
16.Daniël Willems IJsboerke België
17.Michel Pollentier Splendor België
18.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
19.Henk Lubberding Raleigh Nederland
20.Mario Beccia Hoonved Italië
1979
1.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Daniël Willems IJsboerke België
4.Gibi Baronchelli Scic Italië
5.Jan Raas Raleigh Nederland
6.Eddy Schepers Kas België
7.Pedro Torres Teka Spanje
8.Marc De Meyer Flandria België
9.Raymond Delisle Miko Frankrijk
10.Lucien Van Impe Kas België
11.Michel Pollentier Splendor België
12.Fons De Wolf Lano België
13.Valerio Lualdi Gis België
14.Herman Van Springel IJsboerke België
15.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
16.Klaus-Peter Thaler Teka B.R.D.
17.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
18.Claude Criquielion Kas België
19.René Martens Flandria België
20.Osvaldo Bettoni Scic Italië
1978
1 Joseph Bruyere C & A België
2 Francesco Moser Sanson Italië
3 Herman Van Springel Marc België
4 Michel Pollentier Flandria België
5 Freddy Maertens Flandria België
6 Jos Jacobs IJsboerke België
7 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
8 Yves Hezard Peugeot Frankrijk
9 Ferdi Van Den Haute Marc België
10 Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot België
11 Gregor Braun Peugeot BRD
12 Dieter Thurau IJsboerke BRD
13 Michel Laurent Peugeot Frankrijk
14 Gianbattista Baronchelli Scic Italië
15 Marcel Laurens C & A België
16 Ludo Peeters IJsboerke België
17 Gody Schmutz Willora Zwitserland
18 Henk Lubberding Raleigh Nederland
19 Carmelo Barone Fiorella Italië
20 Eddy Verstraeten Zoppas België
1977
1 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2 Michel Pollentier Flandria België
3 Frans Verbeeck IJsboerke België
4 Dieter Thurau Raleigh BRD
5 Andre Dierickx Maes Pils België
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Bernard Hinault Gitane Frankrijk
8 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
9 Ronald De Witte Brooklyn België
10 Freddy Maertens Flandria België
11 Eddy Merckx Fiat België
12 Joseph Bruyere Fiat België
13 Jean Chassang Gitane Frankrijk
14 Patrick Beon Peugeot Frankrijk
15 Jan Raas Frisol Nederland
16 Ronny Van De Vijver Carpenter België
17 Robert Bouloux Fiat Frankrijk
18 Ludo Peeters IJsboerke België
19 Simone Fraccaro Jolly Italië
20 Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
1976
1.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Joseph Bruyère Molteni België
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Eddy Merckx Molteni België
6.Frans Verbeeck IJsboerke België
7.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
8.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
9.Herman Van Springel Flandria België
10.André Dierickx Maes Pils België
11.Régis Ovion Peugeot Frankrijk
12.Michel Pollentier Flandria België
13.Joop Zoetemelk Gan Nederland
14.Walter Godefroot IJsboerke België
15.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
16.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
17.Pierino Gavazzi Jollyceramica Italië
18.André Mollet Maes Pils Frankrijk
19.Jürgen Tschan Peugeot B.R.D.
20.Lucien Van Impe Gitane België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Jean-Claude Meunier Peugeot Frankrijk
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.J.-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
9.Rik Van Linden Rokado België
10.Jean-Jacques Fussien Bic Frankrijk
11.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Frans Verbeeck Watney België
14.Eric Leman Peugeot België
15.Jacky Mourioux Gan Frankrijk
16.Louis Verreydt IJsboerke België
17.Bernard Croyet Gan Frankrijk
18.Joseph Bruyère Molteni België
19.Walter Godefroot Flandria België
20.Dirk Baert Pull Novy België
1972
1 Eddy Merckx Molteni België
2 Herman Van Springel Molteni België
3 Joop Zoetemelk Flandria Nederland
4 Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
5 Wim Schepers Rokado Nederland
6 Roger Swerts Molteni België
7 Georges Pintens Magniflex België
8 Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
9 Leif Mortensen Bic Denemarken
10 Gilbert Bellone Rokado Frankrijk
11 Vic Van Schil Molteni België
12 Robert Bouloux Peugeot Frankrijk
13 Barry Hoban Gan GBr
14 Alain Santy Bic Frankrijk
15 Lucien Aimar Rokado Frankrijk
16 Jos Spruyt Molteni België
17 Willy Van Neste Flandria België
18 Ward Janssens Magniflex België
19 Joaquim Agostinho Magniflex Portugal
20 Willy Van Malderghem Watney België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Eddy Merckx Faema België
2.Eric Leman Flandria België
3.Roger Cooreman Mann België
4.Jos Huysmans Mann België
5.Jos De Schoenmaecker Mann België
6.Roger Swerts Faema België
7.Wim Schepers Caballero Nederland
8.Willy Vekemans Goldor België
9.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
10.Vic Van Schil Faema België
11.Guido Reybroeck Faema België
12.Arie Den Hartog Caballero Nederland
13.Georges Pintens Mann België
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jaak Frijters Mann Nederland
16.Roger Rosiers Mann België
17.Frans Verbeeck Okay België
18.Gerard Vianen Caballero Nederland
19.Etienne Antheunis Faema België
20.Valeer Van Sweevelt Faema België
1968
1.Valeer Van Sweevelt Smiths België
2.Walter Godefroot Flandria België
3.Herman Van Springel Mann België
4.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
5.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
6.Franco Bitossi Filotex Italië
7.Eddy Peelman Mercier België
8.Wim Schepers Caballero Nederland
9.Maurice Iziers Frimatic Frankrijk
10.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
11.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
12.Willy In’t Ven Mann België
13.Daniël Van Rijckeghem Mann België
14.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
15.Francis Ducreux Mercier Frankrijk
16.Georges Pintens Mann België
17.Willy Van Neste Mann België
18.Christian Robini Mercier Frankrijk
19.André Desvages Peugeot Frankrijk
20.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
1967
1.Jos Spruyt Mercier België
2.Roger Swerts Mercier België
3.Walter Godefroot Flandria België
4.Eddy Merckx Peugeot België
5.Willy Monty Pelforth België
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Vittorio Adorni Salamini Italië
8.Ferdinand Bracke Peugeot België
9.Roger Rosiers Mann België
10.Italo Zilioli Salvarani Italië
11.Georges Vandenberghe Smiths België
12.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
13.Flaviano Vicentini Salvarani Italië
14.Rudi Altig Molteni B.R.D.
15.Herman Van Springel Mann België
16.Noël De Pauw Mann België
17.Jos Huysmans Mann België
18.Noël Van Clooster Flandria België
19.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
20.Franco Bitossi Filotex Italië
1966
1.Jacques Anquetil Ford Frankrijk
2.Jos Spruyt Mercier België
3.Jean-Pierre Genet Mercier Frankrijk
4.Johnny Schleck Pelforth Luxemburg
5.Vittorio Adorni Salvarani Italië
6.Rudi Altig Salvarani B.R.D.
7.Ferdinand Bracke Peugeot België
8.Eddy Merckx Peugeot België
9.Noël Van Clooster Romeo België
10.Italo Zilioli Salvarani Italië
11.Jean-Pierre Wuillemin Bic Frankrijk
12.Jean-Marie Leblanc Pelforth Frankrijk
13.Emile Bodart Pelforth België
14.Frans Brands Romeo België
15.André Desvages Peugeot Frankrijk
16.Vic Denson Bic G.B.
17.Mario Vanughi Salvarani Italië
18.Willy Vanneste Mann België
19.Roger Milliot Pelforth Frankrijk
20.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Frans Melckenbeeck Mercier België
2.Pino Cerami Peugeot België
3.Vittorio Adorni Salvarani Italië
4.Rik Van Looy Faema België
5.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
6.Jef Planckaert Faema België
7.Rolf Wolfshol Gitane B.R.D.
8.Claude Colette St.Raphael Frankrijk
9.Jos Wouters Solo België
10.Gérard Thiélin Gitane Frankrijk
11.Noël Foré Faema België
12.Frans Schoubben Peugeot België
13.Norbert Kerkhove Faema België
14.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
15.Piet Damen Libertas Nederland
16.Daniël Doom Wiel’s België
17.Piet Rentmeester Gitane Nederland
18.Romain Van Wijnsberge Faema België
19.John Van Tongerloo Faema België
20.Laurent Christiaens Libertas België
1962
1.Jos Hoevenaers Philco België
2.Henri De Wolf Gitane België
3.André Darrigade Gitane Frankrijk
4.Rik Van Looy Faema België
5.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
6.Jef Planckaert Faema België
7.Rolf Wolfshol Gitane B.R.D.
8.Claude Colette St.Raphael Frankrijk
9.Jos Wouters Solo België
10.Gérard Thiélin Gitane Frankrijk
11.Noël Foré Faema België
12.Frans Schoubben Peugeot België
13.Norbert Kerkhove Faema België
14.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
15.Piet Damen Libertas Nederland
16.Daniël Doom Wiel’s België
17.Piet Rentmeester Gitane Nederland
18.Romain Van Wijnsberge Faema België
19.John Van Tongerloo Faema België
20.Laurent Christiaens Libertas België
1961
1.Ezio Pizzoglio Carpano Italië
2.Piet Van Est Faema Nederland
3.Marcel Janssens Mann België
4.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
5.Rik Van Looy Faema België
6.Jos Vloeberghs Mann België
7.Armand Desmet Faema België
8.John Van Tongerloo Faema België
9.Jef Planckaert Wiel’s België
10.Miel Daems Philco België
11.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
12.Luis Otano St.Raphael Spanje
13.Fons Hermans Mann België
14.Willy Schroeders Faema België
15.Jan Zagers Libertas België
16.Raymond Impanis Faema België
17.Henri De Wolf St.Raphael België
18.Emiel Verheyden Libertas België
19.Antonio Accorsi Philco Italië
20.Michel Van Aerde Carpano België
1960
1.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
2.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Rik Van Looy Faema België
5.Jean Graczyk Fynsec Frankrijk
6.Martin Van der Borgh Lokomotief Nederland
7.René Privat Mercier Frankrijk
8.Henri De Wolf Gitane België
9.Mies Stolker Fynsec Nederland
10.Marcel Janssens Mann België
11.Miel Daems Philco België
12.Pierre Ruby Peugeot Frankrijk
13.Luis Otano St.Raphael Spanje
14.Fons Hermans Mann België
15.Willy Schroeders Faema België
16.Jan Zagers Libertas België
17.Raymond Impanis Faema België
18.Emiel Verheyden Libertas België
19.Antonio Accorsi Philco Italië
20.Michel Van Aerde Carpano België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Jef Planckaert Carpano België
5.Briek Schotte Libertas België
6.Jos Hoevenaers Faema België
7.Seamus Elliott Helyett Ierland
8.Rik Van Steenbergen Elvé België
9.Wim Van Est Lokomotief Nederland
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Leopold Rosseel Elvé België
14.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
15.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
16.Peet Oelibrandt Libertas België
17.Karel Clerckx Libertas België
18.Piet Haan Eroba Nederland
19.Willy Schroeders Faema België
20.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1 Jean Brankart Peugeot-Elvé België
2 Fred De Bruyne Mercier België
3 Rik Van Looy Faema België
4 Andre Vlayen Peugeot-Elvé België
5 Knud Lynge Imholz Denemarken
6 Jean Forestier Follis Frankrijk
7 Richard Van Genechten Peugeot-Elvé België
8 Stan Ockers Peugeot-Elvé België
9 Pino Cerami Peugeot-Elvé België
10 Alex Close Peugeot-Elvé België
11 Jose Denoyette Groene Leeuw België
12 Pierre Brun Helyett Frankrijk
13 Desire Keteleer Faema België
14 Jean Vliegen Libertas België
15 Wim Van Est Locomotief Nederland
16 Willy Truye Mercier België
17 Marcel De Mulder Groene Leeuw België
18 Francis Kemplaire Peugeot-Elvé België
19 Alfons Van Den Branden Libertas België
20 Jan Zagers Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Pierre Barbotin Stella Frankrijk
2.Godfried Weilenmann Tebag Zwitserland
3.Wim Van Est Garin Nederland
4.Louison Bobet Stella Frankrijk
5.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
6.Raymond Impanis Alcyon België
7.Jean Robic Automoto Frankrijk
8.Désiré Keteleer Garin België
9.Alex Close Terrot België
10.Paul Giguet Alcyon Frankrijk
11.Jean-Marie Cieleska Gitane Frankrijk
12.André De Clerck Bertin België
13.Maurice Quentin Gitane Frankrijk
14.Robert Bonnaventure Automoto Frankrijk
15.Jean Kirchen Garin Luxemburg
16.Gino Sciardis Mercier Frankrijk
17.Roger De Cock Bertin België
18.Bim Diederich Garin Luxemburg
19.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
20.Armand Baeyens Garin België
1951
1.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
2.Wout Wagtmans Garin Nederland
3.Germain De Rijcke Alcyon België
4.Jean Brun Peugeot Zwitserland
5.Jean Robic Automoto Frankrijk
6.Gino Bartali Bartali Italië
7.Louison Bobet Stella Frankrijk
8.Nest Sterckx Elvé België
9.Marcel Kint Mercier België
10.René Janssens Elvé België
11.Raymond Impanis Alcyon België
12.Noël Lajoie Automoto Frankrijk
13.Virgilio Salimbeni Bartali Italië
14.Jean Engels Elvé België
15.Rik Evens Elvé België
16.André Rosseel Terrot België
17.Ward Van Ende Peugeot België
18.Hilaire Couvreur Terrot België
19.Fritz Zbinden Tebag Zwitserland
20.Marcel Rijckaert Peugeot België
1950
1 Prosper Depredomme Garin België
2 Jean Bogaerts Ruche België
3 Ward Van Dijck Dilecta België
4 Briek Schotte Alcyon België
5 Andre Rosseel Alcyon België
6 Andre De Clerck Bertin België
7 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
8 Edward Peeters Garin België
9 Albert Dubuisson Rochet België
10 Omer Huwel Dossche België
11 Marcellus Buysse Rochet België
12 Omer Braeckeveldt Terrot België
13 Jean Chateau Automoto Frankrijk
14 Albert Anciaux Peugeot België
15 Jean Breuer Automoto België
16 Jean Kirchen Garin Luxemburg
17 Gustaaf Speeckaert Alcyon België
18 Fermo Camellini Elvish Frankrijk
19 Edouard Klabinski Mercier Polen
20 Nello Sforacchi Viscontea Italië

2 gedachtes over “Luik-Bastenaken-Luik

  1. Ik had na de Waalse Pijl ook nog tegen Gaby gezegd: dat is nu eens een oude rakker, die bij mijn weten nog nooit met doping in aanraking is gekomen. En ik legde zowaar een verband met zijn bijnaam “de pater”, omdat hij dus een “brave gelovige” zou zijn. Maar IK was het die de naïeve gelovige was. Dedju, dedju.

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s