2016
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
3.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
4.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
7.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
8.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
9.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
10.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
12.Michael Woods Cannondale Canada
13.Arnold Jeannesson Cofidis Frankrijk
14.Diego Rosa Astana Italië
15.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
16.Jan Bakelants Ag2r-La Mondiale België
17.Michael Matthews Orica-GreenEdge Australië
18.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
19.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
20.Serge Pauwels Dimension Data België

2015
1.Alejandro Valverde Movistar Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Daniel Moreno Katusha Spanje
4.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
5.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
6.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
7.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
8.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
11.Michele Scarponi Astana Italië
12.Vincenzo Nibali Astana Italië
13.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
14.Ben Hermans BMC Racing België
15.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
16.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
17.Fabio Felline Trek Factory Racing Italië
18.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
19.Jonathan Hivert Bretagne-Seche Environment Frankrijk
20.Warren Barguil Giant-Alpecin Frankrijk
2014
1.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Bauke Mollema Belkin Nederland
4.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
5.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
6.Philippe Gilbert BMC Racing België
7.Daniel Moreno Katusha Spanje
8.Vincenzo Nibali Astana Italië
9.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
10.Paul Martens Belkin Duitsland
11.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
12.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
13.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
14.Tom Dumoulin Giant-Shimano Nederland
15.Gorka Izaguirre Movistar Spanje
16.Julian Arredondo Trek Factory Racing Colombië
17.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
18.Lars Petter Nordhaug Belkin Noorwegen
19.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
20.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
2013
1.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
2.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Bauke Mollema Blanco-Giant Nederland
6.Peter Sagan Cannondale Slovakije
7.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Carlos Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
9.Philippe Gilbert BMC Racing België
10.Daniel Moreno Katusha Spanje
11.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
12.Tony Gallopin Radioshack-Leopard Frankrijk
13.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
14.Rigoberto Uran Sky-Rapha Colombië
15.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
16.Paul Martens Blanco-Giant Duitsland
17.Enrico Gasparotto Astana Italië
18.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
19.Arthur Vichot FDJ.fr Frankrijk
20.Giampaolo Caruso Katusha Italië
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Philippe Gilbert BMC Racing België
3.Daniel Martin Garmin-Barracuda Ierland
4.Vincenzo Nibali Liquigas-Cannondale Italië
5.Bauke Mollema Rabobank Nederland
6.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
7.Robert Kiserlovski Astana Kroatië
8.Diego Ulissi Lampre-ISD Italië
9.Sergio Henao Sky-IG Markets Colombië
10.Jurgen Van Den Broeck Lotto-Belisol België
11.Jelle Vanendert Lotto-Belisol België
12.Michael Albasini Orica-GreenEdge Zwitserland
13.Rui A.Faria Da Costa Movistar Portugal
14.Paul Martens Rabobank Duitsland
15.Frank Schleck Radioshack-Nissan Luxemburg
16.Daniel Moreno Katusha Spanje
17.Robert Gesink Rabobank Nederland
18.Ryder Hesjedal Garmin-Barracuda Canada
19.Fabian Wegmann Garmin-Barracuda Duitsland
20.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
2011
1.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
2.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Alexander Vinokourov Astana Kazakstan
5.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
6.Daniel Moreno Katusha Spanje
7.Paul Martens Rabobank Duitsland
8.Robert Gesink Rabobank Nederland
9.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
10.Jelle Vanendert Omega Pharma-Lotto België
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Ben Hermans Radioshack België
13.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
14.Remy Di Gregorio Astana Frankrijk
15.Simon Gerrans Team Sky Australië
16.Rigoberto Uran Team Sky Colombië
17.Alberto Contador Saxo Bank-Sungard Spanje
18.Michael Albasini HTC-Highroad Zwitserland
19.Bert De Waele Landbouwkrediet België
20.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
2010
1.Cadel Evans BMC Racing Australië
2.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
3.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
5.Chris Horner Radioshack U.S.A.
6.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
7.Damiano Cunego Lampre-Farnese Vini Italië
8.Vincenzo Nibali Liquigas-Doimo Italië
9.Robert Gesink Rabobank Nederland
10.Bert De Waele Landbouwkrediet België
11.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
12.Xavier Florencio Cervelo Spanje
13.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
14.Alberto Contador Astana Spanje
15.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
16.Sebastien Minard Cofidis Frankrijk
17.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
18.Thomas Lovkvist HTC-Columbia Zweden
19.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
20.Thomas Voeckler Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2009
1.Davide Rebellin PVC Diquigiovanni Italië
2.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
5.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
6.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
7.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
8.Sergei Ivanov Katusha Rusland
9.Andy Schleck Saxo Bank Luxemburg
10.Simon Gerrans Cervelo Australië
11.Fabian Wegmann Milram Duitsland
12.Bert De Waele Landbouwkrediet België
13.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
14.Ryder Hesjedal Garmin-Slipstream Canada
15.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
16.Michael Albasini Columbia-High Road Zwitserland
17.Michele Scarponi PVC Diquigiovanni Italië
18.Matteo Carrara Vacansoleil Italië
19.Maxim Iglinskiy Astana Kazakstan
20.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
2008
1.Damiano Cunego Lampre Italië
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Robert Gesink Rabobank Nederland
4.Joaquin Rodriguez Caisse D`Epargne Spanje
5.Thomas Dekker Rabobank Nederland
6.Kim Kirchen High Road Luxemburg
7.Aitor Galdos Euskaltel-Euskadi Spanje
8.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
10.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
11.Benoit Vaugrenard Francaise des Jeux Frankrijk
12.Michael Albasini Liquigas Zwitserland
13.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
14.Bert De Waele Landbouwkrediet België
15.Christian Knees Gerolsteiner Duitsland
16.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
17.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
18.Luca Mazzanti Tinkoff Italië
19.Christian Pfannberger Barloworld Oostenrijk
20.Matthew Lloyd Silence-Lotto Australië
2007
1.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Ricardo Ricco Saunier Duval-Prodir Spanje
5.Oscar Freire Rabobank Spanje
6.Rinaldo Nocentini Ag2r-prevoyance Italië
7.Massimiliano Mori Saunier Duval-Prodir Italië
8.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië
9.Tadej Valjavec Lampre-Fondital Italië
10.Philippe Gilbert Française des Jeux Frankrijk
11.Matthias Kessler Astana Duitsland
12.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
13.Jerome Pineau Bouygues Telecom Frankrijk
14.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
15.Bram Tankink Quickstep-Innergetic Nederland
16.Xavier Florencio Bouygues Telecom Spanje
17.Karsten Kroon Team CSC Nederland
18.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
19.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
20.Bert De Waele Landbouwkrediet België
2006
1.Samuel Sanchez Euskatel-Euskadi Spanje
2.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
3.Karsten Kroon Team CSC Nederland
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
5.Paolo Bettini Quickstep-Innergetic Italië
6.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
7.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
8.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
9.David Etxebarria Liberty Seguros-Wurth Spanje
10.Igor Astarloa Barloworld Spanje
11.Chris Horner Davitamon-Lotto V.S.A.
12.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
13.Philippe Gilbert Francaise des Jeux Frankrijk
14.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
15.Jurgen Van Den Broeck Discovery Channel België
16.Maxim Iglinskiy Team Milram Kazakstan
17.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
18.Stefano Garzelli Liquigas-Bianchi Italië
19.Giuliano Figueras Lampre-Fondital Italië
20.Eddy Mazzoleni T-Mobile Italië
2005
1.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
2.Oscar Freire Rabobank Spanje
3.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
4.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
5.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
6.Oscar Pereiro Phonak Spanje
7.David Etxebarria Liberty Seguros Spanje
8.Alexander Vinokourov T-Mobile Kazakstan
9.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
10.Mirco Celestino Domina Vacanze Italia
11.Laurent Brochard Bouygues Telecom Frankrijk
12.Manuele Mori SaunierDuval-Prodir Italia
13.Erik Dekker Rabobank Nederland
14.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
15.Joaquin Rodriguez SaunierDuval-Prodir Spanje
16.Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
17.Axel Merckx Davitamon-Lotto Belgium
18.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
19.Aitor Osa Illes Balears Spanje
20.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
2004
1.Franco Pellizotti Alessio Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Danilo Di Luca Saeco Italia
4.Matthias Kessler T-Mobile Duitsland
5.Alexander Vinokourov T-Mobile Kazakstan
6.Andreas Klöden T-Mobile Duitsland
7.Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
8.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
9.Manuel Beltran US-Postal Spanje
10.Samuel Sanchez Euskaltel Spanje
11.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
12.Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
13.Rik Verbrugghe Lotto-Domo Belgium
14.Andrea Noe Alessio Italia
15.Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
16.Serge Baguet Lotto-Domo Belgium
17.Inigo Landaluze Euskaltel Spanje
18.Floyd Landis US-Postal V.S.A.
19.Giampaolo Caruso Liberty Seguros Italia
20.Jose Azevedo US-Postal Portugal
2003
1.Iban Mayo Euskaltel Spanje
2.Igor Astarloa Saeco Spanje
3.Aitor Osa Banesto Spanje
4.Alexander Chefer Saeco Kazakstan
5.Unai Etxebarria Euskaltel Venezuela
6.Oscar Mason Sidermec Italia
7.Samuel Sanchez Euskaltel Spanje
8.Cristian Moreni Alessio Italia
9.Denis Lunghi Alessio Italia
10.Angel Castresana O.N.C.E. Spanje
11.Eddy Mazzoleni Sidermec Italia
12.Danilo Di Luca Saeco Italia
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.Javier Pascual Banesto Spanje
15.Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
16.Andrea Noe Alessio Italia
17.Frank Vandenbroucke Quickstep Belgium
18.Walter Beneteau Brioches Frankrijk
19.Didier Rous Brioches Frankrijk
20.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
2002
1.Matthias Kessler Telekom Duitsland
2.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
3.David Etxebarria Euskaltel Spanje
4.Fabio Sacchi Saeco Italia
5.Igor Astarloa Saeco Spanje
6.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
7.José Azevedo O.N.C.E. Portugal
8.Danilo Di Luca Saeco Italia
9.Nicola Loda Fassa Bortolo Italia
10.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
11.Unai Etxebarria Euskaltel Venezuela
12.Torsten Schmidt Gerolsteiner Duitsland
13.Axel Merckx Domo Farm Frites Belgium
14.Marcos Serrano O.N.C.E. Spanje
15.Michael Boogerd Rabobank Nederland
16.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia
17.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
18.Jorg Jaksche O.N.C.E. Duitsland
19.Geert Verheyen Rabobank Belgium
20.Peter Farazijn Cofidis Belgium
2001
1.Roel Paulissen Lotto België
2.Gaizka Lejaretta O.N.C.E. Spanje
3.Michel Vanhaecke Landbouwkrediet België
4.Marco Velo Mercatone Uno Italië
5.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italië
6.Mikel Pradera O.N.C.E. Spanje
7.Nicola Loda Fassa Bortolo Italië
8.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
9.Roberto Petito Fassa Bortolo Italië
10.Matteo Tosatto Fassa Bortolo Italië
11.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
12.Franco Ballerini Mapei-Quickstep Italië
13.Fabiano Fontanelli Mercatone Uno Italië
14.Bart Leysen Mapei-Quickstep België
15.David Arroyo O.N.C.E. Spanje
16.Cesar Solaun Ibanesto.com Spanje
17.Gerben Löwik Rabobank Nederland
18.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italië
19.Steven De Jongh Rabobank Nederland
20.Matthew Hayman Rabobank Nederland
2000
1.Peter Farazijn Cofidis België
2.Giuseppe Di Grande Festina Italië
3.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
4.Rik Verbrugghe Lotto België
5.Mario Aerts Lotto België
6.Marco Velo Mercatone Uno Italië
7.Rolf Huser Festina Zwitserland
8.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
9.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
10.Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
11.Axel Merckx Mapei Quickstep België
12.Andrea Ferrigato Fassa Bortolo Italië
13.Serge Baguet Lotto België
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Oscar Mason Mercatone Uno Italië
16.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
17.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italië
18.Rinaldo Nocentini Mapei Quickstep Italië
19.Geert Verheyen Lotto België
20.Gianmaria Ortenzi Mercatone Uno Italië
1999
1.Gianmaria Ortenzi Mercatone Uno Italië
2.Francisco Mancebo Banesto Spanje
3.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
4.Abraham Olano O.N.C.E. Spanje
5.Paolo Savoldelli Saeco Italië
6.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
7.Alvaro Gonzalez de Galdeano Vitalicio Spanje
8.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
9.Maarten den Bakker Rabobank Nederland
10.Mario Aerts Lotto België
11.Michael Boogerd Rabobank Nederland
12.Kurt Van de Wouwer Lotto België
13.Udo Bölts Telekom Duitsland
14.Marco Velo Mercatone Uno Italië
15.Koos Moerenhout Rabobank Nederland
16.Gianni Faresin Mapei Quickstep Italië
17.Aitor Osa Banesto Spanje
18.Axel Merckx Mapei Quickstep België
19.Jens Heppner Telekom Duitsland
20.Francesco Secchiari Saeco Italië
1998
1 Bo Hamburger Casino Denemarken
2 Michele Bartoli Asics Italië
3 Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
4 Francesco Casagrande Cofidis Italië
5 Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
6 Mauro Gianetti Francaise Zwitserland
7 Alberto Elli Casino Italië
8 Luc Leblanc Polti Frankrijk
9 Frank Van Den Broucke MapeiBrico België
10 Roberto Petito Saeco Italië
11 Andrea Ferrigato Vitalicio Italië
12 Michael Boogerd Rabobank Nederland
13 Pascal Herve Festina Frankrijk
14 Rodolfo Massi Casino Italië
15 Andrea Noe Asics Italië
16 Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
17 Laurent Dufaux Festina Zwitserland
18 Dario Frigo Saeco Italië
19 Rik Verbrugghe Lotto België
20 Gilles Bouvard Casino Frankrijk
1997
1.Marco Pantani Mercatone Uno Italië
2.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Luc Leblanc Polti Frankrijk
5.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
6.Richard Virenque Festina Frankrijk
7.Benoit Salmon Lotto Frankrijk
8.Andrea Noe Asics Italië
9.Pascal Hervé Festina Frankrijk
10.Michael Boogerd Rabobank Nederland
11.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
12.Beat Zberg Mercatone Uno Zwitserland
13.Mauro Gianetti Française Des Jeux Zwitserland
14.Marcelino Garcia O.N.C.E. Spanje
15.Davide Rebellin Française Des Jeux Italië
16.Erik Breukink Rabobank Nederland
17.Johan Bruyneel Rabobank België
18.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
19.Laurent Madouas Lotto Frankrijk
20.Fabio Roscioli Asics Italië
1996
1.Maurizio Fondriest Roslotto Italië
2.Pascal Hervé Festina Frankrijk
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Richard Virenque Festina Frankrijk
5.Bruno Cenghialta Gewiss Italië
6.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
7.Pascal Richard MG-Technogym Zwitserland
8.Stefano Della Santa Mapei-GB Italië
9.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
10.Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
11.Didier Rous Gan Frankrijk
12.Michele Coppollilo MG-Technogym Italië
13.Gabriele Colombo Gewiss Italië
14.Enrico Zaina Carrera Italië
15.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
16.Laurent Brochard Festina Frankrijk
17.Francesco Frattini Gewiss Italië
18.Laurent Madouas Motorola Frankrijk
19.Jean-Cyrille Robin Festina Frankrijk
20.Luc Leblanc Polti Frankrijk
1995
1.Dainis Ozols Novell Letland
2.Maurizio Fondriest Lampre Italië
3.Dimitri Konyshev Aki-Gipiemme Rusland
4.Francesco Frattini Gewiss Italië
5.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
6.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
7.Angel Edo Kelme Spanje
8.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
9.José Rodriguez Garcia Kelme Spanje
10.Stéphane Heulot Banesto Frankrijk
11.Davide Rebellin MG-Latexco Italië
12.Roland Meier T.V.M. Zwitserland
13.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
14.José Maria Jimenez Banesto Spanje
15.Julio Cesar Ortegon Kelme Colombia
16.Steven Rooks T.V.M. Nederland
17.Maarten den Bakker T.V.M. Nederland
18.Peter Meinert T.V.M. Denemarken
19.Alberto Elli MG-Latexco Italië
20.Gianni Bugno MG-Latexco Italië
1994
1.Giorgio Furlan Gewiss Italië
2.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
3.Gianni Bugno Polti Italië
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië
5.Stefano Della Santa Mapei Italië
6.Davide Cassani GB-MG boys Italië
7.Moreno Argentin Gewiss Italië
8.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
9.Ronan Pensec Histor Frankrijk
10.Rolf Aldag Telekom Duitsland
11.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
12.Franco Ballerini Mapei Italië
13.Eric Van Lancker Word Perfect België
14.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
15.Marco Giovanetti Mapei Italië
16.Franco Vona GB-MG boys Italië
17.Michael Boogerd Word Perfect Nederland
18.Rolf Sörensen GB-MG boys Denemarken
19.Raul Alcala Motorola Mexico
20.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
1993
1.Maurizio Fondriest Lampre Italië
2.Gérard Rué Banesto Frankrijk
3.Erik Breukink ONCE Nederland
4.Claudio Chiappucci Carrera Italië
5.Laurent Dufaux ONCE Zwitserland
6.Stéphane Heulot Banesto Frankrijk
7.Rolf Sörensen Carrera Denemarken
8.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
9.Serge Baguet Lotto België
10.Andrea Chiurato Gatorade Italië
11.Marco Zen Lampre Italië
12.Stephen Roche Carrera Ierland
13.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
14.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
15.Ramon Gonzalez Arrieta Festina Spanje
16.Miguel Indurain Banesto Spanje
17.Roberto Petito Mercatone Uno Italië
18.Abelardo Rondon Gatorade Colombia
19.Steven Rooks Festina Nederland
20.Frank Vandenabeele Lotto België
1992
1.Alex Zülle O.N.C.E. Zwitserland
2.Pedro Delgado Banesto Spanje
3.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
4.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
5.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
6.Michel Dernies Motorola België
7.Steven Rooks Buckler Nederland
8.Gert-Jan Theunisse T.V.M. Nederland
9.Stephen Roche Carrera Ierland
10.Gérard Rué Castorama Frankrijk
11.Giorgio Furlan Ariostea Italië
12.Moreno Argentin Ariostea Italië
13.Davide Cassani Ariostea Italië
14.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
15.Jérôme Simon Z-Lemond Frankrijk
16.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
17.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
18.Armand De Las Cuevas Banesto Frankrijk
19.Dimitri Konyshev T.V.M. G.O.S.
20.Herminio Diaz Zabala O.N.C.E. Spanje
1991
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Jesus Rodriguez-Magro Banesto Spanje
3.Claudio Chiappucci Carrera Italië
4.Atle Kvalsvoll “Z” Noorwegen
5.Claude Criquielion Lotto België
6.Stephen Roche Tonton Tapis Ierland
7.Patrick Robeet Buckler Nederland
8.Hartmut Bölts Telekom Duitsland
9.Fabrice Philipot Banesto Frankrijk
10.Moreno Argentin Ariostea Italië
11.Enrico Zaina Carrera Italië
12.Giorgio Furlan Ariostea Italië
13.Eric De Clercq La William België
14.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
15.Johan Bruyneel Lotto België
16.Marek Kulas La William Polen
17.Atle Pedersen Tonton Tapis Noorwegen
18.Rolf Gölz Ariostea Duitsland
19.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
20.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
1990
1.Raul Alcala P.D.M. Mexico
2.Stephen Roche Histor Ierland
3.Gert-Jan Theunisse Panasonic Nederland
4.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
5.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
6.Viatcheslav Ekimov Panasonic Sovjet-Unie
7.Claude Criquielion Lotto België
8.Pedro Delgado Banesto Spanje
9.Erik Breukink P.D.M. Nederland
10.Moreno Argentin Ariostea Italië
11.Miguel Indurain Banesto Spanje
12.Johan Bruyneel Lotto België
13.Steven Rooks Panasonic Nederland
14.Gerard Veldscholten Helvetia Nederland
15.Laurent Biondi Histor Frankrijk
16.Robert Millar Z-Peugeot Groot-Brittannië
17.Davide Cassani Aiostea Italië
18.Maarten Den Bakker P.D.M. Nederland
19.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
20.Jérôme Simon Z-Peugeot Frankrijk
1989
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
3.Moreno Argentin Bianchi Italië
4.Inaki Gaston Kelme Spanje
5.Jesus Cruz-Martin O.N.C.E. Spanje
6.Fabio Parra Kelme Colombia
7.Dimitri Konyshev Alfa Lum U.S.S.R.
8.Sammy Moreels Lotto België
9.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
10.Thomas Wegmüller Domex Zwitserland
11.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
12.Rolf Järmann Frank Zwitserland
13.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
14.Claudio Chiappucci Carrera Italië
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
16.Stephen Roche Fagor Ierland
17.Jean-Claude Leclercq Helvetia Frankrijk
18.Raul Alcala P.D.M. Mexico
19.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
20.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
1988
1.Stephane Joho Ariostea Zwitserland
2.Yvon Madiot Toshiba Frankrijk
3.Moreno Argentin Gewiss Italia
4.Pedro Delgado Reynolds Spanje
5.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
6.Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
7.Jesus Rodriguez Magro Reynolds Spanje
8.John Talen Panasonic Nederland
9.Andreas Kappes Toshiba BRD
10.Rolf Golz Superconfex BRD
11.Brian Holm Roland Denemarken
12.Patrick Verschueren Roland Belgium
13.Claude Criquielion Hitachi Belgium
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Pascal Simon Systeme U Frankrijk
16.Charly Mottet Systeme U Frankrijk
17.Bruno Bruyere Hitachi Belgium
18.Edwig Van Hooydonck Superconfex Belgium
19.Patrick Jacobs Hitachi Belgium
20.Herman Frison Roland Belgium
1987
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Charly Mottet Système U Frankrijk
3.Robert Millar Panasonic Gr.Brit.
4.Martial Gayant Système U Frankrijk
5.Jesper Skibby Roland Denemarken
6.Jean-Claude Leclercq Toshiba Frankrijk
7.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
8.Luc Roosen Superconfex België
9.Pascal Simon “Z” Frankrijk
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
12.Eric Boyer Système U Frankrijk
13.Yvon Madiot Système U Frankrijk
14.Alex Stieda 7-Eleven Canada
15.Paul Watson A.N.C. Gr.Brit.
16.Frans Maassen Superconfex Nederland
17.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
18.Eddy Planckaert Panasonic België
19.Phil Anderson Panasonic Australië
20.Shane Sutton A.N.C. Australië
1986
1.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
2.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
3.Steven Rooks P.D.M. Nederland
4.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
5.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
6.Joop Zoetemelk Kwantum Nederland
7.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
8.Dirk De Mol Fangio België
9.Eddy Planckaert Panasonic België
10.Claude Criquielion Hitachi België
11.Etienne De Wilde Hitachi België
12.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
13.Charly Mottet Système U Frankrijk
14.Michel Bibollet Fagor Frankrijk
15.Laurent Fignon Système U Frankrijk
16.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
17.Eric Van Lancker Panasonic België
18.Jos Haex Hitachi België
19.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
20.Steve Bauer La Vie Claire Canada
1985
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Laurent Fignon Renault Frankrijk
3.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
4.Pascal Poisson Renault Frankrijk
5.Moreno Argentin Bianchi Italië
6.Acacio da Silva Malvor Portugal
7.Fabio Parra Café Colombia
8.Sean Kelly Skil Ierland
9.Paolo Rosola Sammontana Italië
10.Alan Peiper Peugeot Australië
11.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
12.Dominique Lecrocq Peugeot Frankrijk
13.Yvon Madiot Renault Frankrijk
14.Emanuele Bombini Del Tongo Italië
15.Jörg Müller Skil Zwitserland
16.Mario Beccia Malvor Italië
17.Sean Yates Peugeot G.B.
18.Jelle Nijdam Kwantumhallen Nederland
19.Jean-Marie Wampers Hitachi België
20.Paul Verschuere Fagor België
1984
1.Stefan Morjean Lotto België
2.Sean Kelly Skil Ierland
3.Ad Wijnands Kwantumhallen Nederland
4.Jonathan Boyer Brianzoli V.S.A.
5.Jan Wijnants Lotto België
6.Paul Verschuere Europdecor België
7.Steven Rooks Panasonic Nederland
8.Acacio da Silva Malvor Portugal
9.Roberto Ceruti Del Tongo Italië
10.Martin Ramirez Système U Colombia
11.Charly Mottet Renault Frankrijk
12.Marc Madiot Renault Frankrijk
13.Pedro Delgado Reynolds Spanje
14.Christian Jourdan La Vie Claire Frankrijk
15.Sean Yates Peugeot G.B.
16.Yvon Madiot Renault Frankrijk
17.Emanuele Bombini Del Tongo Italië
18.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
19.Mario Beccia Malvor Italië
20.Eddy Planckaert Panasonic België
1983
1.Kim Andersen Coop Denemarken
2.Sean Kelly Sem Ierland
3.Bernard Hinault Renault Frankrijk
4.Eddy Schepers Perlav België
5.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
6.Joop Zoetemelk Coop Nederland
7.René Bittinger Sem Frankrijk
8.Bernard Vallet La Redoute Frankrijk
9.Michel Pollentier Safir België
10.Johan Lammerts Raleigh Nederland
11.Ad Wijnands Raleigh Nederland
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Jonathan Boyer Sem V.S.A.
14.Etienne Vanderhelst Perlav België
15.Dietrich Thurau Del Tongo B.R.D.
16.Jef Lieckens Safir België
17.Guido Van Calster Del Tongo België
18.Fons De Wolf Bianchi België
19.Valerio Piva Bianchi Italië
20.Robert Alban La Redoute Frankrijk
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Claude Criquielion Splendor België
3.Sean Kelly Sem Ierland
4.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
5.Hans Langerijs Daf-Trucks Nederland
6.Daniel Willems Boule d’Or België
7.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
8.Mario Beccia Hoonved Italië
9.Alfons De Wolf Vermeer-Thijs België
10.Phil Anderson Peugeot Australië
11.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
12.Paul Haghedoorn Capri Sonne België
13.Ad Wijnands Raleigh Nederalnd
14.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
15.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
16.Silvano Contini Bianchi Italië
17.Hubert Seiz Cilo Zwitserland
18.Pascal Jules Renault Frankrijk
19.J.-L. Van Den Broucke La Redoute België
20.Jean-Marie Grezet Cilo Zwitserland
1981
1.Herman Van Springel Safir België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Eddy Schepers Daf-Trucks Nederland
4.Jos Jacobs Capri Sonne België
5.Claude Criquielion Splendor België
6.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
7.Willy Teirlinck Boston België
8.Ronny Van Holen Safir België
9.Daniel Willems Capri Sonne België
10.Adri Van Der Poel Daf-Trucks Nederland
11.Phil Anderson Peugeot Australië
12.Guido Van Calster Splendor België
13.Sean Kelly Splendor Ierland
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Rudi Pevenage Capri Sonne België
16.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
17.Giuseppe Saronni Gis Italië
18.Ad Wijnands Raleigh Nederland
19.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
20.Hans Langerijs Daf-Trucks Nederland
1980
1.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
2.Giuseppe Saronni Gis Italië
3.Fons De Wolf Boule d’Or België
4.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
5.Francesco Moser Sanson Italië
6.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
7.Bernard Hinault Renault Frankrijk
8.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
9.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
10.Joaquim Agostinho Puch Portugal
11.Raymond Martin Miko Frankrijk
12.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
13.Wladimiro Panizza Gis Italië
14.Herman Van Springel Safir België
15.Johan De Muynck Splendor België
16.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
17.Sean Kelly Splendor Ierland
18.Tommi Prim Bianchi Zweden
19.Jan Raas Raleigh Nederland
20.Daniël Willems IJsboerke België
1979
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Freddy Maertens Flandria België
3.Giuseppe Saronni Gis Italië
4.Ronald De Witte Sanson België
5.Bernt Johansson Magniflex Zweden
6.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
7.Christian Seznec Miko Frankrijk
8.Willy Teirlinck Renault België
9.Marc De Meyer Flandria België
10.Fons De Wolf Lano België
11.Frits Pirard Miko Nederland
12.Marc Renier Kas België
13.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
14.Joop Zoetemelk Miko Nederland
15.Roger De Vlaeminck Gis België
16.René Bittinger Flandria Frankrijk
17.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Claude Criquielion Kas België
20.René Martens Flandria België
1978
1 Joop Zoetemelk Miko Nederland
2 Dieter Thurau IJsboerke BRD
3 Ferdi Van Den Haute Marc België
4 Herman Van Springel Marc België
5 Ludo Peeters IJsboerke België
6 Gregor Braun Peugeot BRD
7 Ferdinand Bracke Old Lord België
8 Michel Laurent Peugeot Frankrijk
9 Andre Dierickx IJsboerke België
10 Eric Jacques Zoppas België
11 Sven Ake Nilsson Miko Zweden
12 Walter Godefroot IJsboerke België
13 Jean-Luc Van Den Broucke Peugeot België
14 Ludo Delcroix IJsboerke België
15 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
16 Gianbattista Baronchelli Scic Italië
17 Rene Martens C & A België
18 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
19 Christian Seznec Miko Frankrijk
20 Michel Pollentier Flandria België
1977
1 Francesco Moser Sanson Italië
2 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3 Michel Pollentier Flandria België
4 Frans Verbeeck IJsboerke België
5 Giuseppe Saronni Scic Italië
6 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
7 Herman Van Springel IJsboerke België
8 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
11 Walter Planckaert Maes Pils België
12 Renato Marchetti Sanson Italië
13 Dieter Thurau Raleigh BRD
14 Raymond Poulidor Miko Frankrijk
15 Ronald De Witte Brooklyn België
16 Alfio Vandi Magniflex Italië
17 Andre Dierickx Maes Pils België
18 Joseph Fuchs Sanson Zwitserland
19 Roberto Ceruti G.B.C. Italië
20 Patrick Beon Peugeot Frankrijk
1976
1 Freddy Maertens Flandria België
2 Frans Verbeeck IJsboerke België
3 Dieter Thurau Raleigh BRD
4 Eddy Merckx Molteni België
5 Joop Zoetemelk Gan Nederland
6 Herman Van Springel Flandria België
7 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
8 Andre Dierickx Maes Pils België
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
11 Engelbert Opdebeeck Watney België
12 Lucien Van Impe Gitane België
13 Ludo Peeters IJsboerke België
14 Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15 Eric Jacques Ebo België
16 Willy Teirlinck Gitane België
17 Ferdi Van Den Haute Ebo België
18 Ludo Delcroix Molteni België
19 Ferdinand Bracke Lejeune België
20 Patrick Perret Miko Frankrijk
1975
1 Norbert Dedeckere Flandria België
2 Freddy Maertens Flandria België
3 Frans Verbeeck Watney België
4 Eddy Merckx Molteni België
5 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6 Andre Dierickx Rokado België
7 Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
8 Gerrie Knetemann Gan Nederland
9 Marc De Block Hertekamp België
10 Walter Planckaert Watney België
11 Ferdinand Bracke Raleigh België
12 Joop Zoetemelk Gan Nederland
13 Walter Godefroot Flandria België
14 Gerben Karstens Raleigh Nederland
15 Benny Schepmans Gero België
16 Marc De Meyer Flandria België
17 Hennie Kuiper Frisol Nederland
18 Ronald De Witte Flandria België
19 Roger Rosiers Molteni België
20 Herman Beyssens Molteni België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s