De Ronde van het Baskenland (Spaans: Vuelta Ciclista al Pais Vasco, Baskisch: Euskal Herriko txirrindulari itzulia) is een meerdaagse wielerwedstrijd in Spaans Baskenland. De wedstrijd wordt, met een aantal kleine onderbrekingen, sinds 1924 jaarlijks georganiseerd en is daarmee een van de oudste meerdaagse wedstrijden; bijvoorbeeld ouder dan de Ronde van Spanje. Tegenwoordig wordt de ronde begin april georganiseerd, in de week tussen de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix. Sinds 2005 maakte de Ronde van Baskenland deel uit van de UCI ProTour. Vanaf 2011 behoort hij tot de UCI World Tour. Vanwege het bergachtige karakter van de regio wordt de wedstrijd meestal gewonnen door klimmers. De wedstrijd werd driemaal door een Belg gewonnen, tweemaal door Maurice De Waele, eenmaal door Auguste Verdyck en eenmaal door een NederlanderErik Breukink. Het recordaantal van vier overwinningen wordt gedeeld door de Spanjaarden José Antonio González, die de wedstrijd in de jaren zeventig vier keer won, en Alberto Contador. (Wikipedia)

2019

1.Daniel Martin UAE-Emirates Ierland
2.Adam Yates Mitchelton-Scott Groot-Brittannië
3.Jakob Fuglsang Astana Denemarken
4.Tadej Pogacar UAE-Emirates Slovenië
5.Jon Izaguirre Astana Spanje
6.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
7.Maximilian Schachmann Bora-Hansgrohe Duitsland
8.Enric Mas Deceuninck-Quick Step Spanje
9.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
10.Diego Ulissi UAE-Emirates Italië
11.Lucas Hamilton Mitchelton-Scott Australië
12.Mikel Landa Movistar Spanje
13.Valentin Madouas Groupama-FDJ Frankrijk
14.Daniel Martinez Education First Colombia
15.David Gaudu Groupama-FDJ Frankrijk
16.George Bennet Jumbo-Visma Nieuw-Zeeland
17.Dylan Teuns Bahrein-Merida België
18.David De La Parte CCC-Reno Spanje
19.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
20.Alessandro De Marchi CCC-Reno Italië

2018
1.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
2.Mikel Landa Movistar Spanje
3.Primoz Roglic Lotto.nl-Jumbo Slovenië
4.Nairo Quintana Movistar Colombia
5.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
6.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
7.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
8.Dylan Teuns BMC-Tag Heuer België
9.David De La Cruz Sky-21st Century Fox Spanje
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Rui Faria da Costa UAE-Emirates Portugal
12.Jesper Hansen Astana Denemarken
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Emanuel Buchmann Bora-Hansgrohe Duitsland
15.Bjorg Lambrecht Lotto-Soudal België
16.Ilnur Zakarin Katusha-Alpecin Rusland
17.Pieter Serry Quick Step Floors België
18.Carlos Verona Mitchelton-Scott Spanje
19.Jose Herrada Cofidis Spanje
20.Omar Fraile Astana Spanje

2017
1.Alberto Contador Trek-Segafredo Spanje
2.Alejandro Valverde Movistar Spanje
3.Primoz Roglic Lotto.nl-Jumbo Slovenië
4.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
5.Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Colombië
6.Patrick Konrad Bora-Hansgrohe Oostenrijk
7.Michael Woods Cannondale-Drapac Canada
8.George Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
9.Simon Spilak Katusha-Alpecin Slovenië
10.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
11.Jon Izaguirre Bahrein-Merida Spanje
12.David De La Cruz Quick Step Floors Spanje
13.Giovanni Visconti Bahrein-Merida Italië
14.Louis Meintjes UAE-Fly Emirates Zuid-Afrika
15.Warren Barguil Sunweb-Giant Frankrijk
16.Diego Ulissi UAE-Fly Emirates Italië
17.Simon Yates Orica-Scott Groot-Brittannië
18.Rudy Molard FDJ-Lapierre Frankrijk
19.Michal Kwiatkowski Sky-21st Century Fox Polen
20.Tsgabu Grmay Bahrein-Merida Ethiopië
2016
1.Alberto Contador Tinkoff Spanje
2.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
3.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
4.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
5.Nairo Quintana Movistar Colombië
6.Lawson Craddock Cannondale U.S.A.
7.Simon Spilak Katusha Slovenië
8.Wilco Kelderman Lotto.nl-Jumbo Nederland
9.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
10.Sebastien Reichenbach FDJ-Lapierre Zwitserland
11.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
12.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
13.Giovanni Visconti Movistar Italië
14.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
15.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
16.Daniel Navarro Cofidis Spanje
17.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Louis Vervaeke Lotto-Soudal België
19.Roman Kreuziger Tinkoff Tsjechië
20.Pierre Rolland Cannondale Frankrijk
2015
1.Jon Izaguirre Movistar Spanje
2.Michele Scarponi Astana Italië
3.Simon Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
4.Michal Kwiatkowski Etixx-Quick Step Polen
5.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
6.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
7.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
8.Nairo Quintana Movistar Colombië
9.Thibaut Pinot FDJ-Lapierre Frankrijk
10.Simon Spilak Katusha Slovenië
11.Luis Leon Sanchez Astana Spanje
12.Darwin Atapuma BMC Racing Colombië
13.Alexis Vuillermoz Ag2r-La Mondiale Frankrijk
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Sergio Luis Henao Sky-21st Century Fox Colombië
16.Johan Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
17.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
18.Davide Formolo Cannondale-Garmin Italië
19.Rafael Majka Tinkoff-Saxo Polen
20.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2014
1.Alberto Contador Tinkoff-Saxo Spanje
2.Michal Kwiatkowski Omega Pharma-Quick Step Polen
3.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Alejandro Valverde Movistar Spanje
5.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
6.Cadel Evans BMC Racing Australië
7.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
8.Tom Jelte Slagter Garmin-Sharp Nederland
9.Simon Spilak Katusha Slovenië
10.Yuri Trofimov Katusha Rusland
11.Roman Kreuziger Tinkoff-Saxo Tsjechië
12.Robert Kiserlovski Trek Factory Racing Croatië
13.Cyril Gautier Europcar Frankrijk
14.Philippe Gilbert BMC Racing België
15.Arnold Jeannesson FDJ.fr Frankrijk
16.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
17.Bauke Mollema Belkin Nederland
18.Mikel Nieve Sky-21st Century Fox Spanje
19.Thibaut Pinot FDJ.fr Frankrijk
20.Wouter Poels Omega Pharma-Quick Step Nederland
2013
1.Nairo Quintana Movistar Colombië
2.Richie Porte Sky-Rapha Australië
3.Alberto Contador Saxo-Tinkoff Spanje
4.Simon Spilak Katusha Slovenië
5.Sergio Henao Sky-Rapha Colombië
6.Giampaolo Caruso Katusha Italië
7.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
8.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
9.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
10.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
11.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
13.Alberto Losada Katusha Spanje
14.Maxime Monfort Radioshack-Leopard België
15.Tom Danielson Garmin-Sharp U.S.A.
16.Roman Kreuziger Saxo-Tinkoff Tsjechië
17.Daniele Pietropolli Lampre-Merida Italië
18.Andrew Talansky Garmin-Sharp U.S.A.
19.Bart De Clercq Lotto-Belisol België
20.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
2012
1.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Chris Horner Radioshack U.S.A.
5.Michele Scarponi Lampre-ISD Italië
6.Robert Kiserlovski Astana Croatië
7.Jurgen Van Den Broeck LottoBelisol België
8.Rui Alberto Faria Costa Movistar Portugal
9.Lars Petter Nordhaug Team Sky Noorwegen
10.Simon Spilak Katusha Slovenië
11.Christophe Riblon Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Wouter Poels Vacansoleil-DCM Nederland
13.Daniel Navarro Saxo Bank Spanje
14.Michael Rogers Team Sky Australië
15.Daniel Moreno Katusha Spanje
16.Bauke Mollema Rabobank Nederland
17.Maxime Monfort Radioshack-Nissan België
18.Nicki Sorensen Saxo Bank Denemarken
19.Marco Pinotti BMC Racing Italië
20.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2011
1.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
2.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
3.Xavier Tondo Movistar Spanje
4.Robert Gesink Rabobank Nederland
5.Ryder Hesjedal Garmin-Cervelo Canada
6.Chris Horner Radioshack U.S.A.
7.Vasili Kiryienka Movistar Wit-Rusland
8.David Lopez Garcia Movistar Spanje
9.Benat Intxausti Movistar Spanje
10.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
11.Chris Anker Sorensen Saxo Bank-Sungard Denemarken
12.Andy Schleck Leopard-Trek Luxemburg
13.Frank Schleck Leopard-Trek Luxemburg
14.Remy Di Gregorio Astana Frankrijk
15.Maxime Monfort Leopard-Trek België
16.David Arroyo Movistar Spanje
17.Alexander Kolobnev Katusha Rusland
18.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
19.Kanstantsin Sivtsov HTC-Highroad Wit-Rusland
20.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
2010
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
2.Joaquin Rodriguez Katusha Spanje
3.Benat Intxausti Euskaltel-Euskadi Spanje
4.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
5.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
6.Ryder Hesjedal Garmin-Transitions Canada
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Chris Horner Radioshack U.S.A.
9.Jean Christophe Peraud Omega Pharma-Lotto Frankrijk
10.Dries Devenyns Quick Step België
11.Iban Velasco Euskaltel-Euskadi Spanje
12.Maxime Monfort HTC-Columbia België
13.Andreas Kloden Radioshack Duitsland
14.Francesco Gavazzi Lampre-Farnese Vini Italië
15.Marco Pinotti HTC-Columbia Italië
16.Paolo Tiralongo Astana Italië
17.Eduard Vorganov Katusha Rusland
18.Manuel Vazquez Andalucia-Cajasur Spanje
19.Peter Velits HTC-Columbia Slovakije
20.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
2009
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Luis Leon Sanchez Caisse D`Epargne Spanje
3.Antonio Colom Katusha Spanje
4.Vincenzo Nibali Liquigas Italië
5.Michael Rogers Columbia-High Road Australië
6.Christian Knees Milram Duitsland
7.Robert Gesink Rabobank Nederland
8.Egoi Martinez Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
11.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
12.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
13.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
14.Amael Moinard Cofidis Frankrijk
15.Damiano Cunego Lampre-NGC Italië
16.Vladimir Efimkin Ag2r-La Mondiale Rusland
17.Thomas Lovkvist Columbia-High Road Zweden
18.Alexander Kolobnev Saxo Bank Rusland
19.Gorka Verdugo Euskaltel-Euskadi Spanje
20.Jakob Fuglsang Saxo Bank Denemarken
2008
1.Alberto Contador Astana Spanje
2.Damiano Cunego Lampre Italië
3.Maxime Monfort Cofidis België
4.Cadel Evans Silence-Lotto Australië
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
6.Robert Gesink Rabobank Nederland
7.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
8.Mikel Astarloza Euskaltel-Euskadi Spanje
9.Thomas Dekker Rabobank Nederland
10.Francisco Vila Lampre Spanje
11.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
12.Kim Kirchen High Road Luxemburg
13.Yaroslav Popovych Silence-Lotto Oekraïne
14.Peter Velits Team Milram Slovakije
15.Ezequiel Mosquera Karpin-Galicia Spanje
16.David De La Fuente Saunier Duval-Scott Spanje
17.Joaquim Rodríguez Caisse D`Epargne Spanje
18.Dimitri Fofonov Credit Agricole Kazakstan
19.Andry Grivko Team Milram Oekraïne
20.Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
2007
1.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
4.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne Spanje
5.Joaquim Rodríguez Caisse D`Epargne Spanje
6.Tadej Valjavec Lampre-Fondital Slovenië
7.Alberto Contador Discrovery Channel Spanje
8.Juan Jose Cobo Saunier Duval-Prodir Spanje
9.Angel Vicioso Relax-Gam Spanje
10.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
11.Cadel Evans Predictor-Lotto Australië
12.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italië
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Koldo Gil Saunier Duval-Prodir Spanje
15.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
16.Antonio Colom Mas Astana Spanje
17.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
18.Francesco Bellotti Credit Agridole Italië
19.Oscar Sevilla Relax-Gam Spanje
20.Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
2006
1.Alejandro Valverde Caisse D`Epargne-Balears Spanje
2.Samuel Sanchez Eukaltel-Euskadi Spanje
3.Antonio Colom Mas Caisse D`Epargne-Balears Spanje
4.Francisco Vila Lampre-Fondital Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
6.Patrick Sinkewitz T-Mobile Duitsland
7.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italia
8.Alberto Contador Liberty Seguros-Wurth Spanje
9.Jose Azevedo Discovery Channel Portugal
10.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
11.Andry Grivko Team Milram Oekraina
12.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
13.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
14.Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
15.Ignacio Gutierrez Phonak Spanje
16.M.Angel M.Perdiguero Phonak Spanje
17.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
18.Angel Gomez Marchante Saunier Duval-Prodir Spanje
19.Janez Brajkovic Discovery Channel Slovenia
20.Mikel Astarloza Ag2r-Prevoyance Spanje
2005
1.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Bobby Julich Team CSC V.S.A.
4.Alberto Contador Liberty Seguros Spanje
5.Oscar Pereiro Phonak Spanje
6.Ricardo Serrano Kaiku Spanje
7.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australia
8.Michael Boogerd Rabobank Nederland
9.Aitor Osa Illes Balears-Epargne Spanje
10.Angel Vicioso Liberty Seguros Spanje
11.Jose Luis Rubiera Discovery Channel Spanje
12.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Damiano Cunego Lampre-Fondital Italia
15.Bradley McGee Francaise des Jeux Australia
16.Dario Frigo Fassa Bortolo Italia
17.Alejandro Valverde Illes Balears-Eparge Spanje
18.Constantino Zaballa Saunier Duval-Prodir Spanje
19.Serhiy Honchar Domina Vacanze Oekraina
20.Michael Rogers Quickstep Australia
2004
1 Alejandro Valverde Belmonte Kelme Spanje
2 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
3 Denis Menchov Illes Balears Rusland
4 Iban Mayo Euskaltel Spanje
5 David Etxebarria Euskaltel Spanje
6 Bobby Julich C.S.C. VSA
7 Damiano Cunego Saeco Italië
8 Jorge Ferrio Luque Paternina Spanje
9 Levi Leipheimer Rabobank VSA
10 Marcos Serrano Liberty Seguros Spanje
11 Manuel Beltran US-Postal Spanje
12 Floyd Landis US-Postal VSA
13 Juan Manuel Garate Lampre Spanje
14 Koldo Gil Perez Liberty Seguros Spanje
15 Aitor Osa Illes Balears Spanje
16 Danilo Di Luca Saeco Italië
17 Tyler Hamilton Phonak VSA
18 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
19 Ivan Basso C.S.C. Italië
20 Matthias Kessler T-Mobile BRD

2003
1 Luis Angel Mate Mardones Andalucia Spanje
2 Jaume Rovira Pous Estremadura Spanje
3 Pedro Romero Ocampo LA-MSS Spanje
4 Luis Maldonado Cantabria Spanje
5 Francisco Torrella Murcia Spanje
6 Simon Clarke Drapac Australië
7 Ignacio Sarabia Diaz Estremadura Mexico
8 Jesus Gonzalez Garcia Galicia Spanje
9 Alberto Fernandez Karpin Spanje
10 Sven Nevens Jartazi België
11 Gene Bates Drapac Australië
12 Florian Guillou VC Roubaix Frankrijk
13 Thijs Zonneveld Parkhotel Nederland
14 Israel Perez Rodriguez Solidario Spanje
15 Carlos Oyarzun Leon Chili
16 Sergio Dominguez Mateos Spanje
17 Jesus Ramirez Torres Estremadura Spanje
18 Javier Moreno Bazan Andalucia Spanje
19 Jon Izaguirre Insausti Bilbao Spanje
20 Gorka Izaguirre Insausti Bilbao Spanje

2002
1 Bauke Mollema Rabobank Nederland
2 Lucas Persson Unibet Zweden
3 Jaume Rovira Pous Vina Magna Spanje
4 Pedro Romero Ocampo Spiuk Spanje
5 Luis Maldonado Ditec Spanje
6 Francisco Torrella Valenciana Spanje
7 Simon Clarke South-Aus. Australië
8 Ignacio Sarabia Diaz Spiuk Mexico
9 Jesus Gonzalez Garcia Galicia Spanje
10 Alberto Fernandez SuperFroiz Spanje
11 Sven Nevens Jartazi België
12 Gene Bates South-Aus. Australië
13 Florian Guillou Unibet Frankrijk
14 Thijs Zonneveld Marco Polo Nederland
15 Israel Perez Rodriguez La Mancha Spanje
16 Carlos Oyarzun Oviedo Chili
17 Sergio Dominguez Soctec Spanje
18 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
19 Jesus Ramirez Torres Spiuk Spanje
20 Dennis Van Winden Rabobank Nederland

2001
1 Fernando Serrano AvilaRojas Spanje
2 Antonio Lopez Murcia Spanje
3 Alexis Rodriguez Hernandez Cropusa Spanje
4 Pavel Brutt Lokomotiv Rusland
5 Daniel Navarro Wurth Spanje
6 Jose Ignacio Gutierrez C.C.M. Spanje
7 Xavier Tondo Volpini Angel Mir Spanje
8 Dailos Diaz Saunier Duval Spanje
9 Aaron Villegas Enypesa Spanje
10 Vicente Elvira Cropusa Spanje
11 Alexei Bougrov Cropusa Rusland
12 Joaquin Soler Cropusa Spanje
13 Oleg Ruban Nagares Oekraïne
14 Sergio Dominguez Rodriguez SuperFroiz Spanje
15 Moises Alfredo Levoso SuperFroiz Spanje
16 Jorge Nogaledo SuperFroiz Spanje
17 Leonid Timchenko Nagares Oekraïne
18 Jon Bikendi Serbitzu Spanje
19 Sergio Pardilla Bellon Caprabo Spanje
20 Wesley Van Der Linden Vlaanderen 2002 België

2000
1 Luis Leon Sanchez Wurth Spanje
2 Patrick Vetsch Nat.selectie Zwitserland
3 Jos Pronk Nat.selectie Nederland
4 Carlos Quiroga Nat.selectie Argentinië
5 Wim Stroetinga Nat.selectie Nederland
6 Oscar Serrano Alonso A.S.C. Spanje
7 Xavier Sigrist Nat.selectie Zwitserland
8 Daniel Paradis Nat.selectie Zwitserland
9 Thomas Gerardi Nat.selectie Zwitserland
10 Laurent Gremaud Nat.selectie Zwitserland
11 Thierry Charriere Nat.selectie Zwitserland
12 Tobias Baumgartner Nat.selectie Zwitserland
13 Jose Medina Andrade Nat.selectie Chili
14 Ricky Federau Nat.selectie Canada
15 Nicolas Jaunet Big Mat Frankrijk
16 Marcelo Arriagada Nat.selectie Chili
17 Andrew Watson Nat.selectie Canada
18 Steven Kleynen Topsport Vlaanderen België
19 Jose Angel Gomez Marchante SuperFroiz Spanje
20 Daniel Moreno Fernandez Alcosto Spanje

1999
1 Alejandro Valverde Belmonte Kelme Spanje
2 Adolfo Garcia Quesada Banaka Spanje
3 Francisco Lara Avila Rojas Spanje
4 Dave Bruylants Palmans België
5 Tom Stremersch Vlaanderen 2002 België
6 Antonio Juan Martin Rodriguez Cafés Baqué Spanje
7 Bjornar Vestol McCartney Noorwegen
8 Patxi Ugarte Tegui Spanje
9 Bjorn Leukemans Vlaanderen 2002 België
10 Carlos Garcia Quesada Kelme Spanje
11 Juan Gomis Lopez Cropusa Spanje
12 Yoann Le Boulanger Cofidis Frankrijk
13 Pablo Fernandez Aparicio Alcosto Spanje
14 Daniel Moreno Fernandez Level Spanje
15 Joaquin Rodriguez Oliver Iberdrola Spanje
16 Miguel Soro Garcia Banaka Spanje
17 Sergio Villamil Alcosto Spanje
18 Jorge Ferrio Luque Tegui Spanje
19 Sergio Dominguez Rodriguez Alcosto Spanje
20 Hendrik Van Dijck Palmans België

1998
1 Juan Manuel Garate Iberdrola Spanje
2 Ricardo Valdes Prieto Banaka Spanje
3 Josu Silloniz Aresti Banaka Spanje
4 David Vazquez Garcia Burgos Spanje
5 Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
6 Thorwald Veneberg Rabobank Nederland
7 Jurgen Van Roosbroeck Vlaanderen 2002 België
8 Addy Engels Rabobank Nederland
9 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
10 Stive Vermaut Vlaanderen 2002 België
11 Leonardo Giordani Vellutex Italië
12 Jesus Angel Oliveira Banaka Spanje
13 Tom Stremersch Vlaanderen 2002 België
14 Ruben Oarbeaskoa Olarra Spanje
15 Roger Persson Crescent Zweden
16 Juan Gomis Lopez Sodexho Spanje
17 Fabio Quercioli Benfica Italië
18 Ricardo Ochoa Palacios Tegui Spanje
19 Gustavo Toledo Kaiku Argentinië
20 Frederic Ivars Banaka Spanje

1997
1.José Luis Rebollo Porcelena Spanje
2.Matias Cagigas Amedo Cafés Baqué Spanje
3.Javier Ochoa Palacios ONCE-Wurth Spanje
4.Davy Dubbeldam Foreldorado Nederland
5.Domingo José Segado Sanchez Tavira Spanje
6.Juan Vicente Navarro Nat.selectie Spanje
7.José Giovanny Vargas Nat.selectie Venezuela
8.José Ruiz Nat.selectie Ecuador
9.Igor Pavlov Nat.selectie Rusland
10.Hugues Ane Nat.selectie Frankrijk
11.Manuel Rodriguez Gil Maia Spanje
12.Lucien De Louw Foreldorado Nederland
13.Daniel Atienza Nat.selectie Spanje
14.Juan Carlos Guillamon Murcia Spanje
15.Marco Cannone Nat.selectie Italië
16.Jaime Carlos Gutierrez Nat.selectie Spanje
17.José Luis Herrera Cantabria Spanje
18.Unai Uriarte Banaka Spanje
19.José Rodriguez Garcia Kelme Spanje
20.Miguel Angel Martin Perdiguero Kaiku Spanje

1996
1.Francisco Cerezo Vitalicio Seguros
2.Miguel Angel Martin Perdiguero Vitalicio Seguros
3.Alvaro Gonzalez De Galdeano Vitalicio Seguros
4.Nacor Burgos Relax-Fuenlabrada
5.Igor Astarloa Mercatone Uno-Albacom
6.Jose Luis Rubiera Kelme-Costa Blanca
7.Jose Luis Arrieta Banesto
8.Francisco Mancebo Banesto
9.Jose Luis Rebollo Vitalicio Seguros
10.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi
11.Felix Garcia Casas Festina
12.Juan Antonio Flecha Relax-Fuenlabrada
13.Angel Edo Maia-MSS
14.Fernando Escartin Kelme-Costa Blanca
15.Jon Odriozola Banesto
16.Javier Pascual Llorente Kelme-Costa Blanca
17.Roberto Heras Kelme-Costa Blanca
18.David Etxebarria ONCE-Deutsche Bank
19.Oscar Sevilla Kelme-Costa Blanca
20.Jose Maria Jimenez Banesto

1995
1.Angel Luis Casero Banesto Spanje
2.Jose Maria Jimenez Banesto Spanje
3.Juan Carlos Vicario Fuenlabrada Spanje
4.Mariano Rojas Murcia Spanje
5.David Plaza Cajamadrid Spanje
6.David Etxebarria Cafés Baqués Spanje
7.Marcos Serrano Pontevedra Spanje
8.José Luis Arrieta Banesto Spanje
9.Francisco Benitez Kelme Spanje
10.Cesar Solaun Euskadi Spanje
11.Manuel Beltran Avila Rojas Spanje
12.Oscar Lopez Uriarte Banesto Spanje
13.Ruben Galvan Castilla Spanje
14.Roberto Laiseka Euskadi Spanje
15.Igor Flores Caja Rural Spanje
16.Juan José De Los Angeles A.C.R. Spanje
17.Juan Carlos Dominguez Cajamadrid Spanje
18.Manuel Fernandez Gines Avila Rojas Spanje
19.David Garcia Marquina Banesto Spanje
20.Jaime Hernandez Bertran Barcelona Spanje

1994
1.David Etxebarria ONCE
2.Abraham Olano Banesto
3.Marcos Serrano Kelme-Costa Blanca
4.Felix Garcia Casas Festina-Lotus
5.Jose Luis Arrieta Banesto
6.Mikel Zarrabeitia ONCE
7.Santiago Blanco Banesto
8.Angel Casero Banesto
9.Cesar Solaun Euskadi-Petronor
10.Francisco Benitez Kelme-Costa Blanca
11.Manuel Beltran Banesto
12.Dani Clavero Estepona-Deportpublic
13.Marino Alonso Banesto
14.Jose Manuel Uria Estepona-Deportpublic
15.Jose Maria Jimenez Banesto
16.Oscar Lopez Uriarte Euskadi-Petronor
17.Ruben Galvan Kelme-Costa Blanca
18.Roberto Laiseka Euskadi-Petronor
19.Igor Flores Euskadi-Petronor
20.Juan Jose De Los Angeles Kelme-Costa Blanca

1993
1.Francisco Antequera Amaya
2.Julian Gorospe Banesto
3.Miguel-Angel Martinez ONCE
4.José Ramon Uriarte Banesto
5.Javier Murguialday Amaya
6.Juan-Thomas Martinez Kelme
7.Antonio-Migiuel Diaz Kelme
8.Eduardo Chozas Artiach
9.Francisco-Javier Mauleon Clas
10.Anselmo Fuerte Kelme
11.Jesus Rosado Kelme
12.Francisco San Roman Banesto
13.Asensio Navarro Amaya
14.Ignacio Navarro Kelme
15.Miguel Indurain Banesto
16.Segundo Gilarte Kelme
17.Marino Alonso Banesto
18.Fernando Escartin Clas
19.Melchior Mauri Amaya
20.Angel Edo Kelme

1992
1.Pedro Delgado Banesto
2.Federico Echave Clas
3.Javier Mauleon Clas
4.Enrico Guerricagotia Amaya
5.Laudelino Cubino Amaya
6.Melchior Mauri Once
7.Miguel Indurain Banesto
8.Herminio Diaz Zabala Once
9.Marino Alonso Banesto
10.Juan Tomas Martinez Festina
11.José Ramon Urriate Banesto
12.Jesus Montoya Amaya
13.Pello Ruiz Cabestany Gatorade
14.Jon Unzaga Seur
15.Antonio Miguel Diaz Kelme
16.José-Luis Diaz Amaya
17.Anselmo Fuerte Once
18.Alberto Leanizbarutia Clas
19.Carlos Hernandez Festina
20.Francisco San Roman Banesto

1991
1.Pello Ruiz Cabestany O.N.C.E.
2.Alfonso Guttierez Teka
3.Xavier Castellar Seur
4.Marino Alonso Teka
5.Mariano Sanchez Teka
6.Jesus Hernandez Ubeda O.N.C.E.
7.Marino Lejaretta Caja Rural
8.Celestino Prieto O.N.C.E.
9.Laudelino Cubino B.H.
10.Pedro Delgado Reynolds
11.Vicente Prado G.A.C.
12.Anselmo Fuerte B.H.
13.Inaki Gaston Kelme
14.Miguel Indurain Reynolds
15.José Recio Kelme
16.Enrique Alonso Zahor
17.Carlos Hernandez Teka
18.Julian Gorospe Reynolds
19.Jesus Suarez Cuevas Zahor
20.Angel Ocana Zahor

1990
1.Marino Lejaretta Caja Rural
2.Pedro Delgado Reynolds
3.Jesus Blanco Vilar Teka
4.Miguel Indurain Reynolds
5.José Recio Kelme
6.Alfonso Guttierez Teka
7.Laudelino Cubino B.H.
8.Eduardo Chozas Kelme
9.Anselmo Fuerte B.H.
10.Angel Arroyo Reynolds
11.Federico Echave B.H.
12.Vicente Belda Kelme
13.Luis Diaz de Ote Seur
14.Pello Ruiz Cabestany Kas
15.Juan Fernandez Zahor
16.Jesus Hernandez Ubeda Reynolds
17.Jokin Mujika Caja Rural
18.Herminio Diaz Zabala Reynolds
19.Angel Camarillo Teka
20.José Luis Laguia Reynolds

1989
1.Pello Ruiz Cabestany Orbea
2.José Luis Navarro Zor
3.Celestino Prieto Reynolds
4.Pedro Delgado Orbea
5.Javier Castellar Kelme
6.Modesto Urrutti Teka
7.Antonio Esparza Kelme
8.Inaki Gaston Reynolds
9.Jesus Suarez Cuevas Hueso
10.Alvaro Pino Zor
11.Juan Fernandez Zor
12.Jorge Dominguez Orbea
13.Julian Gorospe Reynolds
14.Enrique Martinez Heredia Hueso
15.Vicente Ridaura Orbea
16.Antonio Coll Teka
17.Jaime Villamajo Orbea
18.Vicente Belda Kelme
19.Marino Lejaretta Alpilatte
20.Faustino Ruperez Zor

1988
1.Celestino Prieto Reynolds
2.Marino Lejaretta Alfa Lum
3.Pello Ruiz Cabestany Orbea
4.Pedro Delgado Reynolds
5.Juan Fernandez Zor
6.Enrique Martinez Heredia Hueso
7.Vicente Belda Kelme
8.Modesto Urrutibeazcoa Teka
9.Inaki Gaston Reynolds
10.Antonio Esparza Kelme
11.Angel Arroyo Reynolds
12.José Laguia Reynolds
13.Alvaro Pino Zor
14.Antonio Coll Teka
15.Jesus Suarez Cuevas Hueso
16.José-Luis Navarro Zor
17.Faustino Ruperez Zor
18.Javier Castellar Kelme
19.Jaime Villamajo Reynolds
20.Julian Gorospe Reynolds

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.