2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
3.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
4.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
5.Gianni Moscon Sky-21st Century Fox Italië
6.Edward Theuns Trek-Segafredo België
7.John Degenkolb Trek-Segafredo Duitsland
8.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
9.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
10.Tom Boonen Quick Step Floors België
11.Yoann Offredo Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
12.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Drapac Nederland
13.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
14.Sylvain Chavanel Direct Energie Frankrijk
15.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
16.Daniel Oss BMC-Tag Heuer Italië
17.Marcus Burghardt Bora-Hansgrohe Duitsland
18.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
19.Marco Marcato UAE-Fly Emirates Italië
20.Bert Van Lerberghe Vlaanderen-Baloise België

2016
1.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
2.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
6.Aleksejs Saramotins IAM Cycling Letland
7.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
8.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
9.Imanol Erviti Movistar Spanje
10.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Olivier Naesen IAM Cycling België
12.Matthew Hayman Orica-GreenEdge Australië
13.Dylan Van Baarle Cannondale Nederland
14.Luke Durbridge Orica-GreenEdge Australië
15.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo België
16.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
17.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
18.Koen De Kort Giant-Alpecin Nederland
19.Mark Cavendish Dimension Data Groot-Brittannië
20.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
2015
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
3.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
4.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
5.Yves Lampaert Etixx-Quick Step België
6.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
7.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
8.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
9.Lars Boom Astana Nederland
10.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
11.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
12.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
13.Gregory Rast Trek Factory Racing Zwitserland
14.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
15.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
16.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
17.Andre Greipel Lotto-Soudal Duitsland
18.Borut Bozic Astana Slovenië
19.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
20.Laurens De Vreese Astana België
2014
1.John Degenkolb Giant-Shimano Duitsland
2.Peter Sagan Cannondale Slovakije
3.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
4.Fabian Cancellara Trek Factory Racing Zwitserland
5.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
6.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
7.Sep Vanmarcke Belkin België
8.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
9.Geraint Thomas Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
10.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
11.Greg Van Avermaet BMC Racing België
12.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
13.Bernhard Eisel Sky-21st Century Fox Oostenrijk
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Gobert België
16.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
17.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
18.Jean Pierre Drucker Wanty-Groupe Gobert Luxemburg
19.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
20.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
2013
1.Fabian Cancellara Radioshack-Leopard Zwitserland
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
4.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
5.Sebastiaan Langeveld Orica-GreenEdge Nederland
6.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
7.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
8.Bernhard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
9.Matti Breschel Saxo-Tinkoff Denemarken
10.Sep Vanmarcke Blanco-Giant België
11.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
12.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
13.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
14.Luca Paolini Katusha Italië
15.Filippo Pozzato Lampre-Merida Italië
16.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
17.John Degenkolb Argos-Shimano Duitsland
18.Lars Boom Blanco-Giant Nederland
19.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
20.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
3.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
4.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
5.Johan Van Summeren Garmin-Barracuda België
6.Luca Paolini Katusha Italië
7.Mathieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
8.Maarten Wijnants Rabobank België
9.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
10.Matteo Tosatto Saxo Bank Italië
11.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
12.Steve Chainel FDJ-Big Mat Frankrijk
13.Gregory Rast Radioshack-Nissan Zwitserland
14.Lars Boom Rabobank Nederland
15.Jacopo Guarnieri Astana Italië
16.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
17.Sylvai Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
18.Hayden Roulston Radioshack-Nissan Nieuw-Zeeland
19.Kevin Hulsmans Farnese Vini-Selle Italia België
20.Thor Hushovd BMC Racing Noorwegen
2011
1.Fabian Cancellara Leopard-Trek Zwitserland
2.Alessandro Ballan BMC Racing Italië
3.Lars Ytting Bak HTC-Highroad Denemarken
4.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
5.Bernhard Eisel HTC-Highroad Oostenrijk
6.Lars Boom Rabobank Nederland
7.Matthew Hayman Team Sky Australië
8.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
9.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
10.Gregory Rast Radioshack Zwitserland
11.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
12.Tomas Vaitkus Astana Litouwen
13.Thor Hushovd Garmin-Cervelo Noorwegen
14.Johan Van Summeren Garmin-Cervelo België
15.Andre Greipel Omega Pharma-Lotto Duitsland
16.Baden Cooke Saxo Bank-Sungard Australië
17.Manuel Quinziato BMC-Racing Italië
18.Maarten Tjallingii Rabobank Nederland
19.Tyler Farrar Garmin-Cervelo U.S.A.
20.Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
2010
1.Fabian Cancellara Saxo Bank Zwitserland
2.Tom Boonen Quick Step België
3.Juan Antonio Flecha Team Sky Spanje
4.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
5.Filippo Pozzato Katusha Italië
6.Bjorn Leukemans Vacansoleil België
7.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
8.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
9.Maarten Wijnants Quick Step België
10.Gregory Rast Radioshack Zwitserland
11.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
13.Hayden Roulston HTC-Columbia Nieuw-Zeeland
14.Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
15.Matthew Hayman Team Sky Australië
16.Leif Hoste Omega Pharma-Lotto België
17.George Hincapie BMC Racing U.S.A.
18.Greg Van Avermaet Omega Pharma-Lotto België
19.Michael Barry Team Sky Canada
20.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
2009
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Filippo Pozzato Katusha Italië
3.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
4.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
5.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
6.Andreas Klier Cervelo Duitsland
7.Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
8.Manuel Quinziato Liquigas Italië
9.Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
10.Leif Hoste Silence-Lotto België
11.Roger Hammond Cervelo Groot-Brittannië
12.Kevin Van Impe Quick Step België
13.Johan Van Summeren Silence-Lotto België
14.Matthew Hayman Rabobank Australië
15.Bert Scheirlinckx Landbouwkrediet België
16.Jeremy Hunt Cervelo Groot-Brittannië
17.Staf Scheirlinckx Silence-Lotto België
18.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
19.Yauhni Hutarovich Francaise des Jeux Wit-Rusland
20.Said Haddou Bbox-Bouygues Telecom Frankrijk
2008
1.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
2.Alessandro Ballan Lampre Italië
3.Tom Boonen Quickstep België
4.Georg Hincapie High Road U.S.A.
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Stijn Devolder Quickstep België
7.Leif Hoste Silence-Lotto België
8.Manuel Quinziato Liquigas Italië
9.Stuart O`Grady Team CSC Australië
10.Matti Breschel Team CSC Denemarken
11.Bernhard Eisel High Road Oostenrijk
12.Martijn Maaskant Slipstream-Chipotle Nederland
13.Nick Nuyens Cofidis België
14.Roger Hammond High Road Groot-Brittannië
15.Staf Scheirlinckx Cofidis België
16.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
17.Greg Van Avermaet Silence-Lotto België
18.Wouter Weylandt Quickstep België
19.Antonio M.Fischer Liquigas Brazilië
20.Christophe Mengin Francaise des Jeux Frankrijk
2007
1.Stuart O`Grady Team CSC Australië
2.Tom Boonen Quickstep-Innergetic België
3.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
4.Roger Hammond T-Mobile Groot-Brittannië
5.Bjorn Leukemans Predictor-Lotto België
6.David Kopp Gerolsteiner Duitsland
7.Leif Hoste Predictor-Lotto België
8.Steffen Wesemann Wiesenhof-Felt Zwitserland
9.Enrico Franzoi Lampre-Fondital Italië
10.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
11.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
12.Staf Scheirlinckx Cofidis België
13.Martin Elmiger Ag2r-Prevoyance Zwitserland
14.Stijn Devolder Discovery Channel België
15.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
16.Ralf Grabsch Team Milram Duitsland
17.Olaf Pollack Wiesenhof-Felt Duitsland
18.Jose Joaquin Rojas Caisse D`Epargne Spanje
19.Fabio Baldato Lampre-Fondital Italië
20.Matti Breschel Team CSC Denemarken
2006
1.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserl.
2.Tom Boonen Quickstep-Innergetic Belgium
3.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italia
4.Bernhard Eisel Francaise des Jeux Oostenrijk
5.Juan Antonio Flecha Rabobank Spanje
6.Leif Hoste Discovery Channel Belgium
7.Erik Zabel Team Milram Duitsland
8.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
9.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
10.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italia
11.Baden Cooke Unibet.Com Australia
12.Peter Van Peteghem Davitamon-Lotto Belgium
13.Martin Elmiger Phonak Zwitserl.
14.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
15.Staf Scheirlinckx Cofidis Belgium
16.Bert Roesems Davitamon-Lotto Belgium
17.Kurt Asle Arvesen Team CSC Noorwegen
18.Pedro Horillo Rabobank Spanje
19.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
20.Aart Vierhouten Skil-Shimano Nederland
2005
1.Tom Boonen Quick Step Belgium
2.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
5.Vladimir Goussev Team CSC Rusland
6.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
7.Nico Mattan Davitamon-Lotto Belgium
8.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
9.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
10.Stuart O`Grady Cofidis Australia
11.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
12.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
13.Marcus Ljunqvist Liquigas-Bianchi Zweden
14.Magnus Backstedt Liquigas-Bianchi Zweden
15.Frank Hoj Gerolsteiner Denemarken
16.Kevin Hulsmans Quick Step Belgium
17.Steven De Jongh Rabobank Nederland
18.Roberto Petito Fassa Bortolo Italia
19.Roy Sentjens Rabobank Belgium
20.Nicolas Jalabert Phonak Frankrijk
2004
1.Roger Hammond Mr.Bookmaker.Com Gr.Brit.
2.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
3.Georg Hincapie US Postal Berry Floor U.S.A.
4.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
5.Romans Vainsteins Lampre Letland
6.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
7.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
8.Leon Van Bon Lotto Domo Nederland
9.Frank Hoj Team CSC Denemarken
10.Steffen Wesemann T Mobile Duitsland
11.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
12.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
13.Jaan Kirsipuu AG2R Prevoyance Estland
14.Fabio Baldato Alessio Bianchi Italia
15.Leif Hoste Lotto Domo Belgium
16.Magnus Backstedt Alessio Bianchi Zweden
17.Rolf Aldag T Mobile Duitsland
18.Lorenzo Bernucci Landbouwkrediet Colnago Italia
19.Tristan Hoffman Team CSC Nederland
20.Sergei Ivanov T Mobile Rusland
2003
1.Dario Pieri Saeco Italia
2.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
3.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
4.Stuart O`Grady Credit Agricole Australia
5.Fabio Baldato Alessio Italia
6.Viatcheslav Ekimov US Postal Berry Floor Rusland
7.Bernhard Eisel Fdjeux.Com Oostenrijk
8.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
9.Tom Boonen Quick Step Davitamon Belgium
10.Nico Mattan Cofidis Belgium
11.Romans Vainsteins Vini Caldirola Sidermec Letland
12.Peter Van Petegem Lotto Domo Belgium
13.Max Van Heeswijk US Postal Berry Floor Nederland
14.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Sidermec Italia
15.Frederic Guesdon Fdjeux.Com Frankrijk
16.Roger Hammond Palmans Collstrop Gr.Brit.
17.Johan Museeuw Quick Step Davitamon Belgium
18.Jaan Kirsipuu AG2R Prevoyance Estland
19.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
20.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
2002
1.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
2.Lars Michaelsen Team Coast Denemarken
3.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
4.Nico Mattan Cofidis België
5.Tom Boonen US Postal Service België
6.Tristan Hoffman CSC-Tiscali Nederland
7.Raphael Schweda Team Coast Duitsland
8.Servais Knaven Domo-Farm Frites Nederland
9.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
10.Frank Hoj Team Coast Denemarken
11.Marc Wauters Rabobank België
12.Maximiliaan Sciandri Lampre-Dainkin Groot-Brittannië
13.Enrico Cassani Domo-Farm Frites Italië
14.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
15.Aart Vierhouten Lotto-Adecco Nederland
16.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
17.Eric Zabel Deutsche Telekom Duitsland
18.Fred Rodriguez Domo-Fram Frites U.S.A.
19.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
20.Max Van Heeswijk Domo-Farm Frites Nederland
2001
1.Romans Vainsteins Domo Farm Frites Letland
2.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
3.Andrei Tchmile Lotto Adecco Belgium
4.Chirs Peers Cofidis Belgium
5.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
6.Rolf Sorensen CSC World Online Denemarken
7.Nico Mattan Cofidis Belgium
8.Gianluca Bortolami Tacconi Vini Caldirola Italia
9.Maximiliaan Sciandri Lampre Daikin Gr.Brit.
10.Arvis Piziks CSC World Online Letland
11.Denis Zanette Liquigas Pata Italia
12.Servais Knaven Domo Farm Frites Nederland
13.Peter Van Petegem Mercury Viatel Belgium
14.Dario Pieri Saeco Italia
15.Hans De Clercq Lotto Adecco Belgium
16.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
17.Frank Hoj Team Coast Denemarken
18.Ludo Dierckxsens Lampre Daikin Belgium
19.Leon Van Bon Mercury Viatel Nederland
20.Hendrik Van Dijck Lotto Adecco Belgium
2000
1.Peter Van Petegem Farm-Frites België
2.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
3.Tristan Hoffman Memory Card-Jack&Jones Nederland
4.Johan Museeuw Mapei-Quickstep België
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
7.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
8.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
9.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
10.Viatcheslav Ekimov US Postal Rusland
11.Wilfried Peeters Mapei-Quickstep België
12.Steffen Wesemann Deutsche Telekom Duitsland
13.Andrei Tchmile Lotto-Adecco België
14.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
15.Dimitri Konychev Fassa Bortolo Rusland
16.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
17.Peter Farazijn Cofidis België
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Andrea Tafi Mapei-Quickstep Italië
1999
1.Wilfried Peeters Mapei-Quick Step België
2.Georg Hincapie US Postal Service U.S.A.
3.Leon Van Bon Rabobank Nederland
4.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
5.Frank Vandenbroucke Cofidis België
6.Lars Michaelsen La Francaise des Jeux Denemarken
7.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
8.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
9.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
10.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
11.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
12.Chris Peers Lotto-Mobistar België
13.Tom Steels Mapei-Quick Step België
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Peter Farazijn Cofidis België
16.Franco Ballerini Lampre-Daikin Italië
17.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
18.Maximiliaan Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
19.Servais Knaven TVM-Farm Frites Nederland
20.Andrea Tafi Mapei-Quick Step Italië
1998
1.Franco Ballerini Mapei-Bricobi Italië
2.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
3.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
4.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
5.Leon Van Bon Rabobank Nederland
6.Wilfried Peeters Mapei-Bricobi België
7.Henk Vogels Gan Australië
8.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
9.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
10.Ludo Dierckxsens Lotto-Mobistar België
11.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
12.Stuart O`Grady Gan Australië
13.Mario Aerts Lotto-Mobistar België
14.Emmanuel Magnien La Francaise des Jeux Frankrijk
15.Viatcheslav Ekimov US Postal Service Rusland
16.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
17.Lars Michaelsen TVM-Farm Frites Denemarken
18.Bruno Boscardin Festina-Lotus Zwitserland
19.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
20.Hendrik Van Dijck TVM-Farm Frites België
1997
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
3.Davide Casarotto Scrigno-Gaerne Italië
4.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
5.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
6.Frederic Moncassin Gan Frankrijk
7.Henk Vogels Gan Australië
8.Johan Capiot TVM-Farm Frites België
9.Marc Wauters Lotto-Mobistar België
10.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
11.Stuart O`Grady Gan Australië
12.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
13.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
14.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
15.Peter Farazijn Lotto-Mobistar België
16.Christophe Capelle Cofidis Frankrijk
17.Frederic Guesdon La Francaise des Jeux Frankrijk
18.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
19.Leon Van Bon Rabobank Nederland
20.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
3.Stefano Zanini Gewiss-Playbus Italië
4.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
5.Brian Holm Deutsche Telekom Denemarken
6.Wilfried Peeters Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
9.Tristan Hoffman TVM-Farm Frites Nederland
10.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
11.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
12.Mauro Bettin Refin-Mobilvetta Italië
13.Marco Milesi Brescialat-Verynet Italië
14.Francis Moreau Gan Frankrijk
15.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
16.Denis Zanette Aki-Gipiemme-Safi Italië
17.Johan Capiot Collstrop-Lystex België
18.Georg Hincapie Motorola U.S.A.
19.Frederic Guesdon Polti Frankrijk
20.Nicola Loda MG-Technogym Italië
1995
1.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
4.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
5.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
6.Maximilian Sciandri MG-Technogym Groot-Brittannië
7.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
8.Edwig Van Hooydonck Novell België
9.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
10.Rolf Aldag Deutsche Telekom Duitsland
11.Stefano Zanini Gewiss-Ballan Italië
12.Wilfried Nelissen Lotto-Isoglass België
13.Johan Capiot Refin-Cantina Tollo België
14.Gianluca Gorini Aki-Gipiemme Italië
15.Wilfried Peeters Mapei-GB België
16.Marc Sergeant Lotto-Isoglass België
17.Fabiano Fontanelli ZG Mobili-Selle Italia Italië
18.Lars Michaelsen Festina-Lotus Denemarken
19.Bert Dietz Deutsche Telekom Duitsland
20.George Hincapie Motorola U.S.A.
1994
1.Andrei Tchmil Lotto-Caloi Rusland
2.Fabio Baldato GB-MG Maglificio Italië
3.Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
4.Johan Capiot TVM-Bison Kit België
5.Frankie Andreu Motorola U.S.A.
6.Nico Verhoeven Novemail-Histor België
7.Dario Bottaro Gewiss-Ballan Italië
8.Johan Museeuw GB-MG Maglificio België
9.Charly Mottet Novemail-Histor Frankrijk
10.Mario De Clercq Lotto-Caloi België
11.Peter Farazijn Lotto-Caloi België
12.Frank Corvers Collstrop België
13.Adrie Van Der Poel Collstrop Nederland
14.Rob Harmeling TVM-Bison Kit Nederland
15.Hendrik Redant ZG Mobili-Selle Italia België
16.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
17.Guy Nulens Novemail-Histor België
18.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
19.Brian Holm Telekom Denemarken
20.Mario Scirea Polti Italië
1993
1.Marc Van Orsouw Telekom Nederland
2.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
3.Adri Van der Poel Mercatone-Uno Nederland
4.Gilbert Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
5.Franco Ballerini GB-MG Italië
6.Edwig Van Hooydonck Word-Perfect België
7.Wilfried Nelissen Histor België
8.Johan Museeuw GB-MG België
9.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
10.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
11.Marc Bouillon Collstrop België
12.Andrei Tchmil GB-MG Moldavië
13.Johan Capiot T.V.M. België
14.Marc Sergeant Histor België
15.Francis Moreau Gan Frankrijk
16.Nico Verhoeven Histor Nederland
17.Hendrik Redant Collstrop België
18.Frans Maassen Word-Perfect Nederland
19.Frederic Moncassin Word-Perfect Frankrijk
20.Jelle Nijdam Word-Perfect Nederland
1992
1.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
2.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
3.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Lemond Frankrijk
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
6.Johan Capiot T.V.M. België
7.Jean-Claude Colotti Z-Lemond Frankrijk
8.Sean Yates Motorola Groot-Brittannië
9.Hendrik Redant Lotto België
10.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
11.Peter Pieters Tulip Nederland
12.Etienne De Wilde Telekom België
13.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
14.Marc Sergeant Panasonic België
15.Franco Ballerini GB-MG boys Italië
16.Jelle Nijdam Buckler Nederland
17.Sean Kelly Festina Ierland
18.Wilfried Peeters Telekom België
19.Andrei Tchmil GB-MG boys G.O.S.
20.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
1991
1.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
2.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
5.John Talen P.D.M. Nederland
6.Steve Bauer Motorola Canada
7.Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
8.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
9.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
10.Franco Ballerini Del Tongo Italië
11.Wilfried Peeters Histor België
12.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
13.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
14.Marc Sergeant Panasonic België
15.Mario Cipollini Del Tongo Italië
16.Rudy Dhaenens Panasonic België
17.Hendrik Redant Lotto België
18.Peter De Clercq Lotto België
19.Eric Vanderaerden Buckler België
20.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
1990
1.Brian Holm Histor Denemarken
2.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
3.Jean-Marie Wampers Panasonic België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eddy Planckaert Panasonic België
6.Steve Bauer 7-Eleven Canada
7.Thomas Wegmüller Weinmann Zwitserland
8.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
9.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
10.Edwig Van Hooydonck Buckler België
11.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
12.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
13.Adri Van Der Poel Weinmann Nederland
14.Rudy Dhaenens P.D.M. België
15.Stefan Räkers Isoglass België
16.John Talen P.D.M. Nederland
17.Zenon Jaskula Diana Polen
18.Thierry Laurent R.M.O. Frankrijk
19.Kurt Van Keirsbulck Isoglass België
20.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
1989
1.Dirk De Wolf Hitachi België
2.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
3.Jacques Hanegraaf T.V.M. Nederland
4.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
5.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
6.Johan Lammerts A.D.R. Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Jean-Marie Wampers Panasonic België
9.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
10.Eddy Planckaert A.D.R. België
11.Sean Kelly P.D.M. Ierland
12.Herman Frison Histor België
13.Adri van der Poel Domex Nederland
14.Urs Freuler Panasonic Zwitserland
15.Claude Criquielion Hitachi België
16.Carlo Bomans Domex België
17.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
18.Ad Wijnands Domex Nederland
19.Jos Lieckens Hitachi België
20.Etienne De Wilde Histor België
1988
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Steve Bauer Weinmann Canada
4.Marc Sergeant Hitachi België
5.John Talen Panasonic Nederland
6.Fons De Wolf A.D.R. België
7.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
8.Michael Wilson Weinmann Australië
9.Eddy Planckaert A.D.R. België
10.Eric Vanderaerden Panasonic België
11.Frédéric Vichot Weinmann Frankrijk
12.Rudy Rogiers Hitachi België
13.Phil Anderson T.V.M. Australië
14.Philippe Vandenbranden Hitachi België
15.Thomas Wegmüller Kas Zwitserland
16.Noël Segers T.V.M. België
17.Laurent Fignon Système U Frankrijk
18.Corné Van Rijen Panasonic Nederland
19.Dirk De Mol A.D.R. België
20.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
1987
1.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
2.Edwig van Hooydonck Superconfex België
3.François Lemarchand Fagor Frankrijk
4.Jean-Claude Bagot Fagor Frankrijk
5.Bruno Wojtinek Z-Peugeot Frankrijk
6.Sean Kelly Kas Ierland
7.Claudio Chiappucci Carrera Italië
8.Etienne De Wilde Sigma België
9.Bruno Leali Carrera Italië
10.Eddy Planckaert Panasonic België
11.Marc Sergeant Lotto België
12.Jean-Marie Wampers Hitachi België
13.Eric Vanderaerden Panasonic België
14.Patrick Versluys A.D.R. België
15.Frank Hoste Fagor België
16.Cain Theakston Fagor Gr.Brit.
17.Rudy Dhaenens Hitachi België
18.Gerrit Solleveld Superconfex Nederland
19.André Meeuwissen Hitachi België
20.Thomas Wegmüller Kas Zwitserland
1986
1 Adri Van Der Poel Kwantum Nederland
2 Sean Kelly Kas Ierland
3 Marc Sergeant Lotto België
4 Paul Haghedoorn Lotto België
5 Francesco Moser Brianzoli Italië
6 Ludo Peeters Kwantum België
7 Rudy Dhaenens Hitachi België
8 Eric Vanderaerden Panasonic België
9 Ferdi Van Den Haute Skala België
10 Johan Van Der Velde Panasonic Nederland
11 Patrick Versluys Fangio België
12 Nico Verhoeven Skala Nederland
13 Jac Van Der Poel Skala Nederland
14 Urs Freuler Atala Zwitserland
15 Frank Hoste Fagor België
16 Noel Segers Lotto België
17 Etienne De Wilde Hitachi België
18 Dirk De Wolf Hitachi België
19 Greg Lemond La Vie Claire VSA
20 Jan Wijnants Hitachi België
1985
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Eddy Planckaert Panasonic België
3.Jan Nevens Kwantumhallen België
4.Marc Madiot Renault Frankrijk
5.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
6.Etienne De Wilde Safir België
7.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
8.Adri Van der Poel Kwantumhallen Nederland
9.Rudy Dhaenens Hitachi België
10.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
11.Hennie Kuiper Verandalux Nederland
12.Eric Vanderaerden Panasonic België
13.Fons De Wolf Fagor België
14.Jörg Müller Skil Zwitserland
15.Patrick Versluys Hitachi België
16.Stephen Roche La Redoute Ierland
17.Johan Lammerts Panasonic Nederland
18.Eric Salomon La Vie Claire Frankrijk
19.Ludo Peeters Kwantumhallen België
20.Pierre Bazzo Fagor Frankrijk
1984
1.Sean Kelly Skil Ierland
2.Marc Sergeant Europdecor België
3.Leo Van Vliet Kwantum Nederland
4.Michel Laurent Coop Frankrijk
5.Erik Vanderaerden Panasonic België
6.Charly Mottet Renault Frankrijk
7.Stephen Roche La Redoute Ierland
8.Dirk De Wolf Kwantum België
9.Laurent Fignon Renault Frankrijk
10.Eddy Planckaert Panasonic België
11.Angel Arroyo Reynolds Spanje
12.Greg Lemond Renault V.S.A.
13.Francesco Moser Gis Italië
14.Michel Pollentier Safir België
15.Guido Bontempi Carrera Italië
16.Piero Ghibaudo Sammontana Italië
17.Roger De Vlaeminck Gis België
18.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
19.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
20.Jos Schipper Viditel Nederland
1983
1.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
2.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
3.Francesco Moser Gis Italië
4.Mario Noris Atala Italië
5.Patrick Versluys Splendor België
6.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Roger De Cnijf Boule d’Or België
8.Frank Hoste Europ Decor België
9.Daniel Willems Boule d’Or België
10.Paul Sherwen La Redoute Groot-Brit.
11.Ronan de Meyer Boule d’Or België
12.Pierino Gavazzi Atala Italië
13.Marc Madiot Renault Frankrijk
14.Stephen Roche Peugeot Ierland
15.Jan Wijnants Boule d’Or België
16.Philippe Saudet Renault Frankrijk
17.Luc Colijn Fangio België
18.Adri Van der Poel Aernoudt Nederland
19.Eddy Planckaert Splendor België
20.Eric Vanderaerden Aernoudt België
1982
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Francesco Moser Famcucine Italië
4.Sean Kelly Sem Ierland
5.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
6.Stephen Roche Peugeot Ierland
7.Yvon Bertin Coop Frankrijk
8.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Daniel Willems Boule d’Or België
11.Stefan Mutter Puch Zwitserland
12.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
13.Paul Sherwen La Redoute G.B.
14.J.-L. Van Den Broucke La Redoute België
15.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
16.Eddy Planckaert Splendor België
17.Ludo Peeters Raleigh België
18.Pierino Gavazzi Atala Italië
19.Jef Lieckens Capri Sonne België
20.Frank Hoste Raleigh België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Marc De Meyer Capri Sonne België
4.Francesco Moser Famcucine Italië
5.Jean-René Bernaudeau Peugeot Frankrijk
6.Rene Bittinger Miko Frankrijk
7.Guido Van Calster Splendor Blegië
8.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
9.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
10.Jean Chassang Puch Frankrijk
11.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
12.Frank Hoste België Raleigh
13.Cesar Cattaneo Famcucine Italië
14.Eddy Planckaert Splendor België
15.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
16.Sean Kelly Splendor Ierland
17.Daniel Willems Capri Sonne België
18.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
19.Gilb. Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
20.Jan Raas Raleigh Nederland
1980
1.Dieter Thurau Puch B.R.D.
2.Marc De Meyer IJsboerke België
3.Willy Govaerts Miniflat België
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Francesco Moser Sanson Italië
6.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Fons De Wolf Boule d’Or België
8.Ludo Peeters IJsboerke België
9.Jostein Wilmann Puch Noorwegen
10.Giuseppe Saronni Gis Italië
11.Daniël Willems IJsboerke België
12.Gibi Baronchelli Bianchi Italië
13.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
14.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
15.Régis Ovion Puch Frankrijk
16.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
17.Michel Pollentier Splendor België
18.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
19.Joaquim Agostinho Puch Portugal
20.Herman Van Springel Safir België
1979
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Francesco Moser Sanson Italië
3.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
4.Bernard Hinault Renault Frankrijk
5.Joop Zoetemelk Miko Nederland
6.Marc De Meyer Flandria België
7.Freddy Maertens Flandria België
8.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
9.Jan Raas Raleigh Nederland
10.Johan De Muynck Bianchi België
11.Willy Teirlinck Renault België
12.Giovanni Battaglin Fiorella Italië
13.Gibi Baronchelli Scic Italië
14.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
15.Michel Pollentier Splendor België
16.Silvano Contini Bianchi Italië
17.Walter Planckaert Miniflat België
18.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
19.Claude Criquielion Kas België
20.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
1978
1.Marc Demeyer Flandria België
2.Lieven Malfait Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Francesco Moser Sanson Italië
5.Roger De Vlaeminck Sanson België
6.Jan Raas Raleigh Nederland
7.Ferdi Vandenhaute Marc België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Bernard Hinault Renault Frankrijk
10.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
11.Herman Van Springel Marc België
12.Ronan De Meyer Marc België
13.Walter Godefroot IJsboerke België
14.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
15.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
16.Willy Teirlinck Renault België
17.Paul Verschuere Flandria België
18.Joop Zoetemelk Miko Nederland
19.Marcello Osler Sanson Italië
20.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
1977
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Willy Teirlinck Gitane België
3.Francesco Moser Sanson Italië
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Eddy Merckx Molteni België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Georges Pintens Miko België
10.Jean-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
14.Willem Peeters IJsboerke België
15.Ronald De Witte Brooklyn België
16.Joop Zoetemelk Gan Nederland
17.Johan De Muynck Brooklyn België
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
3.Patrick Cluzeaud Gan-Mercier Frankrijk
4.Marc Demeyer Flandria België
5.Willy Teirlinck Gitane België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.Eddy Merckx Molteni België
8.Jan Raas Raleigh Nederland
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Georges Pintens Miko België
11.Jean-P.Danguillaume Peugeot Frankrijk
12.Frans Verbeeck IJsboerke België
13.Raymond Poulidor Gan-Mercier Frankrijk
14.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
15.Willem Peeters IJsboerke België
16.Ronald De Witte Brooklyn België
17.Joop Zoetemelk Gan-Mercier Nederland
18.Johan Demuynck Brooklyn België
19.Roger Swerts Molteni België
20.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
1975
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Walter Planckaert Maes Pils België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Dirk Baert Carlos België
7.Willy Teirlinck Gitane België
8.Eric Leman Splendor België
9.Walter Godefroot IJsboerke België
10.Frans Verbeeck IJsboerke België
11.André Dierickx Maes Pils België
12.Jan Raas Raleigh Nederland
13.Lucien Van Impe Gitane België
14.Eddy Merckx Molteni België
15.Johan De Muynck Brooklyn België
16.Ferdi Vandenhaute Ebo België
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Ronald De Witte Brooklyn België
19.Rik Van Linden Bianchi België
20.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
1974
1.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
2.Eddy Merckx Molteni België
3.André Dierickx Rokado België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Francesco Moser Filotex Italië
6.Felice Gimondi Salvarani Italië
7.Johan De Muynck Flandria België
8.Walter Godefroot Peugeot België
9.Eric Leman Flandria België
10.Barry Hoban Mercier Gr.Brit.
11.Roger Rosiers Bic België
12.Richard Buckaki Hertekamp Nederland
13.Herman Van Springel Rokado België
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
16.Leif Mortensen Bic Denemarken
17.Joop Zoetemelk Gan Nederland
18.Roger Swerts Molteni België
19.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
20.Ole Ritter Sanson Denemarken
1973
1.Roger Rosiers Bic België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Hennie Kuiper Rokado Nederland
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Freddy Maertens Flandria België
6.Frans Verbeeck Watney België
7.Herman Van Springel Rokado België
8.Albert Van Vlierberghe Rokado België
9.Ronald De Witte Flandria België
10.Walter Godefroot Flandria België
11.Santiago Lazcano Kas Spanje
12.Georges Pintens Rokado België
13.Noël Van Clooster Flandria België
14.Marc Lievens Molteni België
15.Staf Van Roosbroeck Rokado België
16.Tony Houbrechts Rokado België
17.Jos Schoeters Peugeot België
18.Ludo Van Stayen Watney België
19.Jos Huysmans Molteni België
20.José Catieau Bic Frankrijk
1972
1 Roger De Vlaeminck Flandria België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Roger Swerts Molteni België
4 Andre Dierickx Flandria België
5 Barry Hoban Gan GBr
6 Willy Teirlinck Sonolor België
7 Willy Van Malderghem Watney België
8 Staf Van Roosbroeck Watney België
9 Eddy Peelman Fagor België
10 Ole Ritter Dreher Denemarken
11 Raymond Poulidor Gan Frankrijk
12 Herman Van Springel Molteni België
13 Roger Rosiers Bic België
14 Cyrille Guimard Gan Frankrijk
15 Gerben Karstens Rokado Nederland
16 Karl-Heinz Muddemann Rokado BRD
17 Winfried Peffgen Rokado BRD
18 Leif Mortensen Bic Denemarken
19 Enrico Paolini Scic Italië
20 Julien Stevens Molteni België
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
2.Vittorio Adorni Faema Italië
3.Eddy Merckx Faema België
4.Herman Van Springel Mann België
5.Walter Godefroot Flandria België
6.Ward Sels Bic België
7.Vic Van Schil Faema België
8.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
9.Henk Nijdam Peugeot Nederland
10.Jean-Pierre Ducasse Pelforth Frankrijk
11.Lucien Aimar Bic Frankrijk
12.Jan Janssen Pelforth Nederland
13.Georges Chappe Mercier Frankrijk
14.Fernand Etter Pelforth Frankrijk
15.Gilbert Bellone Mercier Frankrijk
16.Serge Bolley Bic Frankrijk
17.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
18.Guido Reybroeck Faema België
19.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
20.Henri Rabaute Peugeot Frankrijk
1967
1.Rik Van Looy Solo België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Felice Gimondi Salvarani Italië
4.Ward Sels Solo België
5.Peter Post Romeo Nederland
6.Benoni Beheyt Wiel’s België
7.Yvo Molenaers Wiel’s België
8.Willy Bocklant Romeo België
9.Willy Vannitsen Wiel’s België
10.Gustaaf Desmet Wiel’s België
11.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
12.Georges Vandenberghe Romeo België
13.Willy Planckaert Romeo België
14.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
15.Eddy Merckx Peugeot België
16.Tuur De Cabooter Solo België
17.Gianni Motta Molteni Italië
18.Guido Reybroeck Faema België
19.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
20.Henri Rabaute Peugeot Frankrijk
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Vittorio Adorni Salvarani Italië
2.Georges Van Coningsloo Peugeot België
3.Willy Bocklandt Romeo België
4.Martin Van Den Bossche Wiel’s België
5.Jef Planckaert Romeo België
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Michael Wright Wiel’s Gr.Brit.
8.Fons Hermans Mann België
9.Rik Van Steenbergen Solo België
10.Willy Monty Pelforth België
11.Gustaaf Desmet Wiel’s België
12.Bernard Vandekerkhove Solo België
13.Romain Vanwijnsberghe Romeo België
14.Jean Forestier Peugeot Frankrijk
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Pietro Partesotti Lygie Italië
17.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Ward Sels Solo België
20.Gilbert Desmet Wiel’s België
1963
1.Rik Van Looy G.B.C. België
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Jan Janssen Pelforth België
4.Miel Daems Peugeot België
5.Marcel Janssens Solo België
6.Armand Desmet Faema België
7.Peter Post Mann Nederland
8.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
9.Tuur De Cabooter Solo België
10.Jef Planckaert Faema België
11.Rolf Wolfshol Peugeot B.R.D.
12.Noël Foré Faema België
13.Benoni Beheyt Wiel’s België
14.Robert Cazala Mercier Frankrijk
15.Gustaaf Desmet Wiel’s België
16.Michel Van Aerde Solo België
17.Martin Van Geneugden G.B.C. België
18.Theo Nijs Mann België
19.André Delort Mercier Frankrijk
20.Henri De Wolf Solo België
1962
1.Rik Van Looy Faema België
2.Michel Van Aerde Carpano België
3.Norbert Kerkhove Mann België
4.Noël Foré Groene Leeuw België
5.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Miel Daems Philco België
9.Sylvain Henckaerts Torpedo België
10.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
11.Nino Defilippis Carpano Italië
12.Jo De Haan St.Raphael Nederland
13.Mies Stolker St.Raphael Nederland
14.Silvano Ciampi Philco Italië
15.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
16.Jean Graczyk Fynsec Frankrijk
17.Nello Velucchi Philco Italië
18.Rolf Graf Philco Zwitserland
19.Heinz Graf Philco Zwitserland
20.Norbert Kerkhove Wiel’s België
1961
1.Rik Van Looy Faema België
2.Miel Daems Philco België
3.Frans Schoubben Peugeot België
4.Jef Planckaert Faema België
5.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
6.Ab Van Egmond Liberia Nederland
7.Albert Baldassaroni Liberia Frankrijk
8.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
9.Fons Hermans Mann België
10.Roger Baens Bertin België
11.Michel Vermeulin Liberia Frankrijk
12.Rolf Wolfshol St.Raphael Duitsland
13.Gilbert Desmet Carpano België
14.Claude Leclerc Bertin Frankrijk
15.Angelino Soler Faema Spanje
16.Frans Aerenhouts Mercier België
17.Jo De Haan St.Raphael Nederland
18.Jacques Simon St.Raphael Frankrijk
19.Willy Derboven Faema België
20.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
1960
1.Guy Thomas Bertin Frankrijk
2.Wim Van Est Liberia Nederland
3.Salvador Botella Faema Spanje
4.Lucien Stevens Bertin België
5.Rik Van Steenbergen Solo België
6.Pino Cerami Peugeot België
7.Noël Foré Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Flandria België
9.Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
10.Gilbert Desmet Carpano België
11.Marcel Janssens Mann België
12.Rik Van Looy Faema België
13.Miguel Poblet Ignis Spanje
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Henri De Wolf Alcyon België
16.Frans Aerenhouts Mercier België
17.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
18.Tom Simpson St.Raphael Gr.Brit.
19.Raymond Impanis Peugeot België
20.Richard Everaerts Bertin België
1959
1 Rik Van Looy Faema België
2 Fred De Bruyne Carpano België
3 Noel Fore Gr.Leeuw België
4 Gilbert De Smet Faema België
5 Marcel Janssens Flandria-Dr.Mann België
6 Tino Sabbadini Mercier Frankrijk
7 Frans De Mulder Gr.Leeuw België
8 Leon Van Daele Flandria-Dr.Mann België
9 Seamus Elliott Helyett Ierland
10 Frans Aerenhouts Mercier België
11 Raymond Impanis Faema België
12 Briek Schotte Flandria-Dr.Mann België
13 Nino Defilippis Carpano Italië
14 Desire Keteleer Carpano België
15 Gilbert Scodeller St.Raphael Frankrijk
16 Jo Groussard Helyett Frankrijk
17 Angelo Conterno Carpano Italië
18 Norbert Kerkhove Faema België
19 Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
20 Andre Darrigade Helyett Frankrijk
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Jean Forestier Follis Frankrijk
4.Rik Van Steenbergen Peugeot België
5.Leon Van Daele Faema België
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.André Darrigade Helyett Frankrijk
8.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
9.Nello Lauredi Gitane Frankrijk
10.Germain De Rijcke Faema België
11.André Vlayen Libertas België
12.Jean Robic Margnat Frankrijk
13.André Bauvin St.Raphael Frankrijk
14.Rik Van Looy Faema België
15.Briek Schotte Faema België
16.Raymond Impanis Alcyon België
17.Achiel De Baere Mercier België
18.Wim Van Est Faema Nederland
19.Pino Cerami Peugeot België
20.Stan Ockers Elvé België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Fausto Coppi Bianchi Italië
2.Ferdi Kübler Urago Zwitserland
3.Rik Van Steenbergen Mercier België
4.Désiré Keteleer Garin België
5.Louison Bobet Stella Frankrijk
6.André Mahé Le Grevès Frankrijk
7.Jacques Dupont Ant.Magne Frankrijk
8.Maurice Blomme Bertin België
9.Briek Schotte Alcyon België
10.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
11.Antonin Rolland Stella Frankrijk
12.Roger De Cock Bertin België
13.Raymond Impanis Alcyon België
14.Loretto Petrucci Bianchi Italië
15.Donato Zampini Ganna Italië
16.Valère De Vos Splendor België
17.Stan Ockers Elvé België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1951
1.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
2.Antonio Bevilacqua Benotto Italië
3.Louison Bobet Stella Frankrijk
4.Rik Van Steenbergen Mercier België
5.André De Clerck Bertin België
6.Jean Gueguen Mercier Frankrijk
7.Jan Storms Bertin België
8.Raymond Impanis Alcyon België
9.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
10.Lionel Van Brabant Bertin België
11.Maurice Diot Magne Frankrijk
12.Fiorenzo Magni Ganna Italië
13.Albert Dubuisson Thompson België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Georges Guillier Stella Frankrijk
16.Attilio Redolfi Leducq Frankrijk
17.Nello Sforacchi Magne Frankrijk
18.Emmanuel Thoma Thompson België
19.Roger De Cock Bertin België
20.Georges Van Brabant Bertin België
1950
1 Andre De Clerck Bertin België
2 Maurice Diot A.Magne Frankrijk
3 Fiorenzo Magni Wilier Italië
4 Louison Bobet Stella Frankrijk
5 Rik Van Steenbergen Mercier België
6 Fausto Coppi Bianchi Italië
7 Charles Coste Peugeot Frankrijk
8 Gino Sciardis A.Leducq Italië
9 Pierre Molineris Stella Frankrijk
10 Georges Meunier La Perle Frankrijk
11 Emmanuel Thoma Ruche België
12 George Claes Garin België
13 Marcel Kint Mercier België
14 Ward Van Dijck Dilecta België
15 Andre Rosseel Alcyon België
16 Jesus Moujica A.Magne Frankrijk
17 Oreste Conte Bianchi Italië
18 Philippe Martineau Dilecta Frankrijk
19 Omer Braeckeveldt Terrot België
20 Marcel De Mulder Gr.Leeuw België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s