2008
1 Christian Pfannberger Barloworld
2 Thomas Rohregger Elk Haus
3 Hans Peter Obwaller Arboe
4 Markus Eibegger Elk Haus
5 Stefan Rucker Elk Haus
6 Rupert Probst Junkers
7 Michael Knopf Junkers
8 Jurgen Pauritsch Orbea Graz
9 Michael Pichler Arboe
10 Gerhard Trampusch Elk Haus
11 Martin Schoeffmann Arboe
12 Hannes Grundlinger Junkers
13 Michael Weiss Junkers
14 Hansjorg Leopold Askoe
15 Alexander Tuma K.T.M.
16 Stefan Poell Junkers
17 Stefan Probst Junkers
18 Josef Kugler Junkers
19 David Schoeggl Focus
20 Christoph Sokoll Volksbank

2007
1 Christian Pfannberger Elk Haus
2 Thomas Rohregger Elk Haus
3 Markus Eibegger Elk Haus
4 Rupert Probst Resch
5 Hans Peter Obwaller Resch
6 Jurgen Pauritsch Swiag Teka
7 Jochen Summer Elk Haus
8 Stefan Denifl Elk Haus
9 Stefan Rucker Elk Haus
10 Michael Knopf Swiag Teka
11 Christian Pomer Volksbank
12 Mario Lexmuller Resch
13 Peter Presslauer Stevens
14 Roland Morx Arboe
15 Gerald Hauer Sportunion
16 Markus Rothberger Sarleinsbach
17 Martin Hammerle Dornbirn
18 Daniel Federspiel Oetztal
19 Daniel Hufnagel Uniqa
20 Thomas Widhalm K.T.M.
2006
1 Harald Morscher Vorarlberg
2 Bernhard Kohl T-Mobile
3 Harald Totschnig Elk Haus
4 Thomas Rohregger Elk Haus
5 Harald Starzengruber Elk Haus
6 Paul Kasis Team Plast
7 Andreas Matzbacher Vorarlberg
8 Christian Pfannberger Elk Haus
9 Jochen Summer Elk Haus
10 Mario Holler Arboe
11 Hansjorg Leopold Askoe
12 Gerrit Glomser Vorarlberg
13 Peter Pichler Elk Haus
14 Jurgen Pauritsch Krone Linz
15 Peter Luttenberger C.S.C.
16 Bernhard Eisel Francaise
17 Michael Pichler Elk Haus
18 Martin Comploi Elk Haus
19 Johann Jauk Union
20 Roland Wafler Swiag Teka
2005
1 Markus Eibegger Arboe
2 Hans Peter Obwaller Sava
3 Martin Moser Bikepalast
4 Stefan Rucker Elk Haus
5 Mario Lexmuller R.C.Swiag
6 Christian Lener Hervis/Vorarlberg
7 Gerald Hauer Cycle Circle
8 Markus Rothberger Sarleinsbach
9 Martin Hammerle Dornbirn
10 Johannes Horner Cycle Circle
11 Gerrit Glomser Lampre
12 Gerhard Trampusch Akud
13 Harald Morscher Volksbank
14 Andreas Matzbacher Lampre
15 Harald Totschnig Elk Haus
16 Bernhard Eisel La Française des Jeux
17 Patrick Riedesser Apo Sport
18 Christian Ebner Team Plast
19 Andreas Graf Arboe
20 Roland Garber Elk Haus
2004
1 Harald Morscher Volksbank
2 Christian Pfannberger Z.V.V.Z.
3 Georg Totschnig Gerolsteiner
4 Stefan Rucker Elk Haus
5 Werner Riebenbauer Hervis
6 Martin Moser Bikepalast
7 Harald Starzengruber Trevigiani
8 Michael Pichler Eybl Wels
9 Bernhard Eisel Francaise
10 Hans Peter Obwaller Volksbank
11 Werner Faltheiner Corratec
12 Mario Holler Elk Haus
13 Rene Haselbacher Gerolsteiner
14 Peter Pichler Eybl Wels
15 Harald Totschnig Elk Haus
16 Peter Wrolich Gerolsteiner
17 Andreas Matzbacher Saeco
18 Markus Eibegger Arbö Rapsö
19 Patrick Riedesser Hervis
20 Christoph Kerschbaum Sky Plastic
2003
1 Stefan Rucker Elk Haus
2 Hans Peter Obwaller Arboe
3 Friedrich Berein Elk Haus
4 Andrew Bradley Elk Haus
5 Georg Totschnig Gerolsteiner
6 Rene Haselbacher Gerolsteiner
7 Martin Angerer Union
8 Martin Moser Elk Haus
9 Andreas Matzbacher Rapsoe
10 Christian Pfannberger Volksbank
11 Mario Lexmuller Volksbank
12 Bernhard Kohl Rabobank
13 Siegfried Bauer Arboe
14 Peter Luttenberger C.S.C.
15 Wolfgang Murer Rapsoe
16 Hansjorg Leopold Karnten
17 Roland Garber Elk Haus
18 Harald Morscher Elk Haus
19 Michael Neumann Salzburg
20 Ralf Scherzer Elk Haus
2002
1.Georg Totschnig Gerolsteiner
2.Hans Peter Obwaller F.O.T.
3.Gerhard Trampusch Mapei Quickstep
4.Martin Fischerlehner Volksbank
5.Stefan Rucker Rapsö
6.Patrick Kofler Volksbank
7.Werner Faltheiner F.O.T.
8.Jochen Summer Volksbank
9.Andreas Knapp F.O.T.
10.Peter Pichler Volksbank
11.Christoph Kerschbaum Trodat
12.Rene Haselbacher Gerolsteiner
13.Hannes Hempel Bike Drive
14.Harald Morscher Nurnberger
15.Matthias Buxhofer Phonak
16.Gerrit Glomser Saeco
17.Bernhard Kohl Elk Haus
18.Bernhard Eisel Mapei Quickstep
19.Friedrich Berein Elk Haus
20.Siegfried Bauer Arbö
2001
1.Georg Totschnig Gerolsteiner
2.Arnold Eisel KIA-Villiger
3.Arno Kaspret Elk Haus
4.Patrick Kofler Volksbank
5.Roman Rametsteiner Bank Austria
6.Franz Stocher Elk Haus
7.Christian Pömer Arbö
8.Friedrich Berein Elk Haus
9.Peter Presslauer Corratec
10.Harald Starzengruber Bosch
11.Stefan Rucker Rapso
12.Siegfried Bauer Bank Austria
13.Jürgen Pauritsch Bike Drive
14.Richard Zinthauer Stabil Steiermark
15.Roland Wafler Elk Haus
16.Stefan Probst Bosch
17.Josef Lontscharitsch Elk Haus
18.Markus Weber Corratec
19.Valentin Zeller Stabil Steiermark
20.Martin Moser Elk Haus
2000
1.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner
2.Matthias Buxhofer Phonak
3.Gerrit Glomser Panaria
4.Josef Lontscharitz Elk Haus
5.Patrick Kofler Schwinn
6.Werner Riebenbauer Elk Haus
7.René Haselbacher Gerolsteiner
8.Peter Wrolich Gerolsteiner
9.Werner Faltheiner Stabil Steiermark
10.Andreas Kittinger Schartner
11.Christian Pömer Schartner
12.Roland Wafler Schartner
13.Ralf Scherzer Elk Haus
14.Franz Stocher Elk Haus
15.Bernhard Gugganig Bosch
16.Hannes Hempel Bosch
17.Georg Totschnig Telekom
18.Christian Eminger Wetzikon
19.Patrick Riedesser Villiger
20.Arnold Eisel Bosch
1999
1 Peter Luttenberger O.N.C.E.
2 Georg Totschnig Telekom
3 Josef Lontscharitsch Elk Haus
4 Hannes Hempel Bosch
5 Peter Wrolich Gerolsteiner
6 Arno Kaspret Elk Haus
7 Harald Maier Red Bull
8 Dietmar Stari Mondia
9 Arnold Eisel Elk Haus
10 Heinz Marchel Schartner
11 Rene Haselbacher Gerolsteiner
12 Florian Wiesinger Schartner
13 Werner Riebenbauer Elk Haus
14 Bernhard Eisel Elk Haus
15 Peter Presslauer Corratec
16 Thomas Muhlbacher Gerolsteiner
17 Jochen Summer Elk Haus
18 Gerrit Glomser Navigare
19 Thomas Schneider Volksbank
20 Werner Faltheiner Stabil
1998
1 Georg Totschnig Telekom
2 Peter Luttenberger Rabobank
3 Peter Wrolich Mineralwol
4 Josef Lontscharitsch Elk Haus
5 Berndt Grabner Mineralwol
6 Thomas Muhlbacher Elk Haus
7 Rene Haselbacher Mineralwol
8 Roland Garber Elk Haus
9 Arnold Eisel Elk Haus
10 Florian Wiesinger Schartner
11 Matthias Buxhofer Arboe
12 Robert Hodl Beveren
13 Harald Morscher Saeco
14 Harald Maier Red Bull
15 Matthias Knaubert Arboe
16 Gerrit Glomser Scrigno
17 Friedrich Berein Elk Haus
18 Franz Stocher Elk Haus
19 Dietmar Stari Mondia
20 Gerhard Trampusch Heilquelle
1997
1 Peter Luttenberger Rabobank
2 Matthias Buxhofer Scrigno
3 Friedrich Berein Elk Haus
4 Georg Totschnig Telekom
5 Harald Morscher Schartner
6 Thomas Muhlbacher Bosch
7 Franz Stocher Elk Haus
8 Gerhard Eberle Winterthur
9 Dietmar Muller Scott
10 Alois Pfleger Dunkerque
11 Werner Riebenbauer Elk Haus
12 Robin Schroll Oschelbronn
13 Ernst Denifl Scott
14 Christoph Demel Austria Wien
15 Markus Petschenig Heavy Tools
16 Josef Lontscharitsch Musher
17 Kurt Pospichal Trek
18 Wolfgang Tenor Elk Haus
19 Martin Hammerschmid ParkPre
20 Martin Angerer Union
1996
1 Friedrich Berein Elk Haus
2 Peter Luttenberger Carrera
3 Peter Wrolich K.T.M.
4 Franz Stocher Elk Haus
5 Georg Totschnig Polti
6 Alois Pfleger Winterthur
7 Gerrit Glomser Schartner
8 Werner Riebenbauer Elk Haus
9 Gerhard Eberle Winterthur
10 Josef Lontscharitsch Varta
11 Ernst Denifl Scott
12 Thomas Muhlbacher Bosch
13 Dietmar Stari Mondia
14 Dietmar Muller Elk Haus
15 Christian Meidlinger Winterthur
16 Kurt Pospichal Trek
17 Wolfgang Kotzmann Elk Haus
18 Harald Maier Red Bull
19 Christian Eminger Wetzikon
20 Erwin Hammerschmid ParkPre
1995
1 Alois Pfleger Winterthur
2 Werner Riebenbauer Elk Haus
3 Georg Totschnig Polti
4 Harald Maier Red Bull
5 Gerrit Glomser Schartner
6 Ernst Denifl Scott
7 Thomas Muhlbacher Bosch
8 Josef Lontscharitsch Varta
9 Friedrich Berein Elk Haus
10 Dietmar Muller Elk Haus
11 Dietmar Stari Mondia
12 Peter Wrolich K.T.M.
13 Christian Meidlinger Winterthur
14 Kurt Pospichal HeavyTools
15 Wolfgang Kotzmann Elk Haus
16 Franz Stocher Elk Haus
17 Erwin Hammerschmid ParkPre
18 Matthias Buxhofer Mineralwol
19 Hannes Hempel Winterthur
20 Wolfgang Tenor Elk Haus
1994
1 Siegfried Hochenwarter Red Bull
2 Markus Pinggera Schuh Ski
3 Heinz Hechenberger Bosch
4 Werner Riebenbauer Elk Haus
5 Albin Kern Winterthur
6 Alois Pfleger Varta
7 Harald Maier Red Bull
8 Georg Totschnig Polti
9 Roland Konigshofer Wiesbauer
10 Gerrit Glomser Schartner
11 Christian Meidlinger Winterthur
12 Kurt Pospichal Heavy Tools
13 Wolfgang Kotzmann Elk Haus
14 Franz Schoibl K.T.M.
15 Friedrich Berein Elk Haus
16 Roland Garber Elk Haus
17 Roland Wafler Schuh Ski
18 Christian Hofer Janger
19 Bernd Rassinger Varta
20 Peter Luttenberger Carrera
1993
1.Georg Totschnig Scott
2.Heinz Hechenberger Scott
3.Gerhard Zadrobilek G.T.
4.Harald Maier Festina
5.Dietmar Stari Mondia
6.Gert Amenitsch Biovital
7.Ernst Denifl Scott
8.Siegfried Hochenwarter K.T.M.
9.Franz Stocher Schuh Ski
10.Dietmar Hauer Biovital
11.Markus Pinggera Schuh Ski
12.Aloïs Pfleger Varta
13.Peter Lammer Scott
14.Andreas Langl Winterthur
15.Roland Königshofer Schuh Ski
16.Josef Lontscharitsch Varta
17.Christian Meidlinger Varta
18.Paul Popp Varta
19.Bernd Rassinger Varta
20.Christoph Demel Varta
1992
1.Peter Wrolich K.T.M.
2.Harald Maier P.D.M.
3.Harald Wisiak K.T.M.
4.Andreas Langl Winterthur
5.Mario Traxl Varta
6.Georg Totschnig Scott
7.Johann Lienhart Varta
8.Aloïs Pfleger Varta
9.Dietmar Hauer K.T.M.
10.Albin Kern Winterthur
11.Paul Popp Varta
12.Josef Lontscharitsch Biovital
13.Gerhard Zadrobilek G.T.
14.Norbert Kostel Scott
15.Roland Königshofer Biovital
16.Bernd Rassinger Varta
17.Peter Luttenberger Keli Linz
18.Armin Purner Scott
19.Erwin Hammerschmid Scott
20.Albert Heinz Winterthur
1991
1 Armin Purner Biovital
2 Andreas Langl Winterthur
3 Anton Lorenz Varta
4 Albin Kern Winterthur
5 Georg Totschnig Tyrolia
6 Peter Luttenberger Desserta
7 Gerhard Zauner Mondia
8 Martin Aichholzer Mondia
9 Gerhard Streit Keli Linz
10 Johann Lienhart Varta
11 Harald Maier P.D.M.
12 Paul Popp Varta
13 Mario Traxl Varta
14 Dietmar Stari Mondia
15 Heinz Hechenberger Scott
16 Arno Wohlfahrter Selle Italia
17 Dietmar Hauer Tulip
18 Thomas Konigshofer Bosch
19 Gerhard Eberle Varta
20 Alois Pfleger Varta
1992
1 Andreas Langl Winterthur
2 Armin Purner Biovital
3 Johann Lienhart Varta
4 Mario Traxl Innsbruck
5 Harald Maier P.D.M.
6 Albin Kern Winterthur
7 Anton Lorenz Elk Haus
8 Dietmar Stari Mondia
9 Heinz Hechenberger Scott
10 Paul Popp Varta
11 Dietmar Hauer Tulip
12 Arno Wohlfahrter Varta
13 Georg Totschnig Tyrolia
14 Thomas Konigshofer Biovital
15 Alois Pfleger Varta
16 Gerhard Eberle Varta
17 Peter Lammer Kindberg
18 Gerhard Posekany Schwalbe
19 Gerhard Kroll Bank Austria
20 Andreas Blumel Scott
1989
1 Peter Lammer Kindberg
2 Andreas Langl Bosch
3 Gerhard Zadrobilek 7-Eleven
4 Dietmar Hauer Biovital
5 Mario Traxl Innsbruck
6 Gerhard Zauner Mondia
7 Johann Lienhart Asko Puch
8 Josef Lontscharitsch Biovital
9 Armin Purner Biovital
10 Albert Hainz Winterthur
11 Martin Aichholzer Mondia
12 Roland Konigshofer Biovital
13 Helmut Wechselberger Caja Rural
14 Harald Maier 7-Eleven
15 Alois Pfleger Kindberg
16 Thomas Konigshofer Biovital
17 Franz Spilauer Duracell
18 Arno Wohlfahrter Gewiss
19 Norbert Kostel Keli Linz
20 Christian Deinhammer Heavy Tools

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s