2016
1.Gustavo Cesar Veloso W52-FC Porto Spanje
2.Joni Silva Brandao Efapel Portugal
3.Daniel Moreira Silva Radio Popular-Boavista Portugal
4.Raul Alarcon W52-FC Porto Spanje
5.Vicente Garcia De Mateos Louletano-Hospital Loule Spanje
6.Manuel Antunes Amaro LA Aluminios-Antarte Portugal
7.Ricardo Vilela Caja Rural-RGA Portugal
8.Rui Vinhas W52-FC Porto Portugal
9.Antonio Carcalho W52-FC Porto Portugal
10.Henrique Casimiro Efapel Portugal
11.Federico Figueiredo Radio Popular-Boavista Portugal
12.Rui Miguel Sousa Barbosa Radio Popular-Boavista Portugal
13.Franco Pellizotti Androni-Sidermec Italië
14.Rodolfo Torres Agudelo Androni-Sidermec Colombië
15.David Belda Roth Gruppe Spanje
16.Antonio Molina Caja Rural-RGA Spanje
17.Rinaldo Nocentini SCP-Tavira Italië
18.Alejandro Marque Porto LA Aluminios-Antarte Spanje
19.Francesco Gavazzi Androni-Sidermec Italië
20.Garikoitz Bravo Oiarbide Euskadi-Murias Spanje

2015
1.Gustavo Cesar Veloso W52-Quinta Da Lixa Spanje
2.Delio Fernandez Cruz W52-Quinta Da Lixa Spanje
3.Joni Silva Brandao Efapel Portugal
4.Alejandro Marque Proto Efapel Spanje
5.Rui Miguel Sousa Radio Popular-Boavista Portugal
6.Marcos Garcia Louletano Spanje
7.Antonio Carvalho W52-Quinta Da Lixa Portugal
8.Hernani Broco LA-Antarte Portugal
9.Sergio Sousa Ferreira LA-Antarte Portugal
10.Daniel Moreira Silva Radio Popular-Boavista Portugal
11.Ricardo Vilela Caja Rural-RGA Portugal
12.Jasper Ockeloen Parkhotel Valkenburg Nederland
13.Cesar Fonte Radio Popular-Boavista Portugal
14.Gaetan Bille Verandas Willems België
15.Joao Benta Louletano Portugal
16.Federico Figueiredo Radio Popular-Boavista Portugal
17.Evgeny Shalunov Lokosphinx Rusland
18.Manuel Amaro LA-Antarte Portugal
19.Virgillio Dos Santos Radio Popular-Boavista Portugal
20.Raul Alarcon W52-Quinta Da Lixa Spanje
2014
1 Gustavo CESAR VELOSO ESP OFM 34 42:40:23 80 80
2 Rui Miguel SOUSA BARBOSA POR BOA 38 +1:45 56 56
3 Delio FERNANDEZ CRUZ ESP OFM 28 +2:38 32 32
4 Jóni SILVA BRANDÃO POR EFG 25 +2:54 24 24
5 Edgar Miguel LEMOS PINTO POR LAA 29 +3:10 20 20
6 Ricardo VILELA POR OFM 27 +4:38 16 16
7 Víctor DE LA PARTE ESP EFG 28 +5:15 12 12
8 Virgilio Martins DOS SANTOS POR BOA 38 +6:42 8 8
9 Manuel Antures AMARO POR PRT 24 +7:04 7 7
10 Sandro Filipe SILVA PINTO POR LDD 26 +7:08 6 6
11 Nuno RIBEIRO POR OFM 37 +7:25 5 5
12 Hernani BROCO POR LDD 33 +7:29 3 3
13 José GONÇALVES POR LPM 25 +8:49
14 Hugo SABIDO POR LAA 35 +10:02
15 António CARVALHO POR LAA 25 +10:45
16 David BELDA GARCIA ESP BUR 31 +10:52
17 Higinio FERNANDEZ ESP ECU 26 +11:52
18 Sergio Ferreira SOUSA POR EFG 31 +12:36
19 David Miguel Costa RODRIGUES POR 23 +12:40
20 Federico FIGUEIREDO POR BOA 23 +13:46
2013
1 Rui Sousa Barbosa Efapel Portugal
2 Daniel Eduardo Moreira Silva Popular Portugal
3 Virgilio Martins Dos Santos Popular Portugal
4 Nuno Ribeiro Efapel Portugal
5 Hernani Broco Efapel Portugal
6 Alejandro Marque Porto O.F.M. Spanje
7 Gustavo Cesar Veloso O.F.M. Spanje
8 Edgar Lemos Pinto Antarte Portugal
9 Marcel Wyss IAMCycling Zwitserland
10 Celio Sousa Popular Portugal
11 Delio Fernandez Cruz O.F.M. Spanje
12 Vladislav Gorbunov Astana Kazakstan
13 Ricardo Augusto Vilela Afonso Efapel Portugal
14 Hugo Sancho Antarte Portugal
15 Rui Vinhas Louletano Portugal
16 Jan Hirt Leopard Tsjechië
17 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
18 Marcio Barbosa Santos Antarte Portugal
19 Vegard Stake Laengen Bretagne Noorwegen
20 Rafael Jose Silva Martins Antarte Brazilië
2012
1 Eros Capecchi Liquigas Italië
2 Janez Brajkovic Astana Slovenië
3 Daniel Navarro Garcia Saxo Bank Spanje
4 Johann Tschopp B.M.C. Zwitserland
5 Rui Sousa Barbosa Efapel Portugal
6 Robert Gesink Rabobank Nederland
7 Luis Leon Sanchez Gil Rabobank Spanje
8 Sergio Miguel Vieira Ribeiro Efapel Portugal
9 Daniel Silva Moreira Onda Portugal
10 Nelson Nuno Vitorino Carmim Portugal
11 Virgilio Martins Dos Santos L.A.Pecol Portugal
12 David Blanco Rodriguez Efapel Spanje
13 Hugo Sabido L.A.Pecol Portugal
14 David Da Silva Livramento Carmim Portugal
15 Patrick Sinkewitz Meridiana BRD
16 David De La Cruz Melgarejo Caja Rural Spanje
17 Brice Feillu Saur Frankrijk
18 Nuno Ribeiro Efapel Portugal
19 John Darwin Atapuma Coldeportes Colombia
20 Cesar Fonte Efapel Portugal
2011
1 Ricardo Mestre Tavira Portugal
2 Rui Sousa Barbosa Barbot Portugal
3 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
4 Andre Fern. Cardoso Martins Tavira Portugal
5 Nelson Victorino Tavira Portugal
6 SergioMiguel Vieira Ribeiro Barbot Portugal
7 Virgilio Martins Dos Santos L.A.Pecol Portugal
8 Sergio Ferreira Sousa Barbot Portugal
9 Joao Cabreira Onda Portugal
10 Daniel Ed. Moreira Silva Onda Portugal
11 Delio Fernandez Cruz Onda Spanje
12 Ricardo Aug. Vilela Afonso Onda Portugal
13 Alessandro Bisolti Farnese Italië
14 Sergey Firsanov Itera Rusland
15 Garikoitz Bravo Oiarbide Caja Rural Spanje
16 Bruno Silva L.A.Pecol Portugal
17 Francesco Gavazzi Lampre Italië
18 David Da Silva Livramento Tavira Portugal
19 Rob Squire Chipotle VSA
20 Eduardo Gonzalo Ramirez La Pomme Spanje
2010
1 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
2 David Bernabeu Armengol Barbot Spanje
3 Sergio Pardilla Bellon N.G.C. Spanje
4 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
5 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
6 Rui Sousa Barbosa Barbot Portugal
7 Hugo Sabido L.A.Pecol Portugal
8 Ricardo Mestre Tavira Portugal
9 Andre Cardoso Tavira Portugal
10 Vitor Hugo Rodrigues Caja Rural Portugal
11 Virgilio Santos L.A.Pecol Portugal
12 Daniel Silva Louletano Portugal
13 Santiago Perez Fernandez Louletano Spanje
14 Sergio Ribeiro Barbot Portugal
15 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
16 Joao Benta Boavista Portugal
17 Alfredo Balloni Lampre Italië
18 Ricardo Aug. Vilela Afonso Boavista Portugal
19 Nelson Nuno Vitorino Tavira Portugal
20 Edgar Pinto L.A.Pecol Portugal
2009
1 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
2 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
3 David Bernabeu Armengol Barbot Spanje
4 Ruben Plaza Molina Liberty Spanje
5 Joao Cabreira Louletano Portugal
6 Eladio Jimenez Sanchez Louletano Spanje
7 Tiago Machado Boavista Portugal
8 Nelson Nuno Vitorino Tavira Portugal
9 Andre Cardoso Tavira Portugal
10 Patrick Sinkewitz P.S.K. BRD
11 Bruno Pires Barbot Portugal
12 Hugo Sabido Paredes Portugal
13 Paolo Tiralongo Lampre Italië
14 Virgilio Santos Paredes Portugal
15 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
16 Nelson Hugo Rocha Boavista Portugal
17 Carlos Pinho Barbot Portugal
18 Martin Mares P.S.K. Tsjechië
19 Oleg Chuzhda Contentpolis Oekraïne
20 Vitor Hugo Rodrigues Liberty Portugal
2008
1 Francisco Mancebo Perez Fercase Spanje
2 Daryl Impey Barloworld Zuid-Afrika
3 Helder Jose Oliveira Barbot Portugal
4 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
5 Ruben Plaza Molina Benfica Spanje
6 Candido Barbosa Benfica Portugal
7 Andre Cardoso Fercase Portugal
8 Christophe Rinero Agritubel Frankrijk
9 Rui Sousa Barbosa Liberty Portugal
10 Daniel Martin Garmin Ierland
11 Koldo Gil Perez Liberty Spanje
12 Jose Herrada Lopez Murcia Spanje
13 Francesco Bellotti Barloworld Italië
14 Jose Azevedo Benfica Portugal
15 Tiago Machado Boavista Portugal
16 Jonathan McCarty Garmin VSA
17 Hector Guerra Garcia Liberty Spanje
18 Juan Jose Cobo Acebo Scott Spanje
19 Lucas Euser Garmin VSA
20 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
2007
1 Francisco Mancebo Perez Relax Spanje
2 Candido Barbosa Liberty Portugal
3 Oscar Sevilla Ribera Relax Spanje
4 Bruno Miguel Castanheira Gomes Benfica Portugal
5 Ricardo Mestre Tavira Portugal
6 Claus Moller Barbot Denemarken
7 Hernani Broco Liberty Portugal
8 Eladio Jimenez Sanchez Karpin Spanje
9 David Blanco Rodriguez Tavira Spanje
10 Jose Azevedo Benfica Portugal
11 Nuno Ribeiro Liberty Portugal
12 Andre Cardoso Fercase Portugal
13 David Bernabeu Armengol Canarias Spanje
14 Hugo Sabido Barloworld Portugal
15 Hector Guerra Garcia Liberty Spanje
16 Tiago Machado Boavista Portugal
17 Santos Gonzalez Capilla Karpin Spanje
18 Jose Antonio Pecharroman Fabian Benfica Spanje
19 Jose Rodrigues A.S.C. Portugal
20 Helder Jose Oliveira C.C.Loule Portugal
2006
1 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
2 Claus Moller Barbot Denemarken
3 Ricardo Mestre Tavira Portugal
4 David Blanco Rodriguez Valenciana Spanje
5 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
6 Jose Adrian Bonilla Valenciana Costa Rica
7 Juan Gomis Lopez Valenciana Spanje
8 Andre Cardoso Paredes Portugal
9 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
10 Andre Vital Madeinox Portugal
11 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
12 Hector Guerra Garcia L.A.Pecol Spanje
13 Tiago Machado Boavista Portugal
14 Andrei Zintsjenko Riberalves Rusland
15 Jose Rodrigues Boavista Portugal
16 Carlos Pinho Barbot Portugal
17 Rui Sousa Barbosa L.A.Pecol Portugal
18 Helder Jose Oliveira Madeinox Portugal
19 Bruno Pires Maia Portugal
20 Joaquim Adrego Andrade Riberalves Portugal
2005
1 Bruno Miguel Castanheira Gomes Maia Portugal
2 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
3 Hernani Broco L.A.Pecol Portugal
4 Jose Rodrigues Paredes Portugal
5 Gerrit Glomser Lampre Oostenrijk
6 Peio Arreitunandia Barloworld Spanje
7 Sylwester Szmyd Lampre Polen
8 Adolfo Garcia Quesada Valenciana Spanje
9 Celio Sousa Boavista Portugal
10 Andrei Zintsjenko Maia Rusland
11 Juan Gomis Lopez Valenciana Spanje
12 Claudio Faria Madeinox Portugal
13 Hugo Sabido Paredes Portugal
14 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
15 Joaquim Adrego Andrade Riberalves Portugal
16 Helder Oliveira Madeinox Portugal
17 Massimo Codol Fassa Bortolo Italië
18 Rui Lavarinhas Riberalves Portugal
19 Francisco Perez Sanchez Maia Spanje
20 Konstantin Sivtsov Fassa Bortolo Witrusland
2004
1 David Blanco Rodriguez Kelme Spanje
2 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
3 Andrei Zintsjenko Maia Rusland
4 Piotr Przydzial C.C.C. Polen
5 Dario Frigo Fassa Bortolo Italië
6 David George Barloworld Zuid-Afrika
7 Fabio Sacchi Fassa Bortolo Italië
8 Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
9 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
10 Sergio Paulinho L.A.Pecol Portugal
11 Victoriano Fernandez A.S.C. Spanje
12 David Bernabeu Armengol Maia Spanje
13 Thomas Danielson Fassa Bortolo VSA
14 David Plaza Romero Antarte Spanje
15 Txema Del Olmo Maia Spanje
16 Rui Sousa Barbosa Maia Portugal
17 Nuno Alves Barbot Portugal
18 Luis Pinheiro L.A.Pecol Portugal
19 Pavel Brutt Lokomotiv Rusland
20 Krassimir Vasilev BomPetisco Bulgarije
2003
1.Sergio Paulinho A.S.C. Portugal
2.Daniele Righi Lampre Italia
3.Claus Moller Maia-Milaneza Denemarken
4.Rubens Bertogliati Lampre Zwitserland
5.Nuno Ribeiro L.A.Pecol Portugal
6.Christophe Rinero Oktos Frankrijk
7.Alessandro Cortinovis Lampre Italia
8.Trent Wilson Flanders Australia
9.Joaquim Andrade Ravessa Portugal
10.Frederic Gabriel Oktos Frankrijk
11.Pedro Soeiro Boavista Portugal
12.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
13.Segismundo De La Torre Pepolim Spanje
14.Rui Lavarinhas Maia-Milaneza Portugal
15.Nelson Vitorino Ravessa Portugal
16.David Blanco Ravessa Spanje
17.Vitor Gamito Cantanhede Portugal
18.Rui Pinto Barbot Portugal
19.Virgilio Santos Antarte Portugal
20.Bert Scheirlinckx Flanders Belgium
2002
1 Joaquim Gomes Boavista Portugal
2 Alexander Nikacevic Alessio Joegoslavië
3 Jay Sweet Saturn Australië
4 Luke Weir Barbot Australië
5 Filippo Baldo De Nardi Italië
6 Nicolai Bo Larsen Tiscali Denemarken
7 Laurent Brochard Delatour Frankrijk
8 Nuno Ribeiro Barbot Portugal
9 Andrei Tchmil Lotto België
10 David Garcia Dapena Cantanhede Spanje
11 Unai Emilio Yus Cantanhede Spanje
12 Ezequiel Mosquera Miguez Paredes Spanje
13 Joan Horrach Maia Spanje
14 Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
15 Claus Moller Maia Denemarken
16 Peio Arreitunandia Boavista Spanje
17 David Bernabeu Armengol Boavista Spanje
18 Slawomir Kohut Amore&Vita Polen
19 Adolfo Garcia Quesada Banesto Spanje
20 Bruno Miguel Castanheira Gomes L.A.Pecol Portugal
2001
1.Nuno Ribeiro Barbot Portugal
2.Pedro Martins Tavira Portugal
3.Felix Garcia Casas Festina Spanje
4.Ezequiel Mosquera Paredes Spanje
5.Melchor Mauri Maia Spanje
6.Vidal Fitas Ravessa Portugal
7.Fabian Jeker Maia Zwitserland
8.Dariusz Baranowski Banesto Polen
9.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
10.Juan Mercado Banesto Spanje
11.Vitor Gamito Ravessa Portugal
12.Joaquim Gomes Boavista Portugal
13.Rui Sousa Ravessa Portugal
14.Virgilio Santos Paredes Portugal
15.Nuno Alves Ravessa Portugal
16.Claus Möller Maia Denemarken
17.Orlando Rodrigues L.A.Pecol Portugal
18.Joeri Soerkov L.A.Pecol Moldavië
19.Carlos Pinho Barbot Portugal
20.David Plaza Festina Spanje
2000
1.Alessandro Spezialetti Liquigas Italië
2.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol Rusland
3.Vitor Gamito Ravessa Portugal
4.Candido Barbosa Banesto Portugal
5.Claus Möller Maia Denemarken
6.Juan Mercado Vitalicio Spanje
7.Eladio Jimenez Banesto Spanje
8.Luis Perez Vitalicio Spanje
9.José Azevedo Maia Portugal
10.Joaquim Gomes L.A.Pecol Portugal
11.José Luis Rebollo Vitalicio Spanje
12.Marzio Bruseghin Banesto Italië
13.Gustavo Otero Ravessa Spanje
14.Rui Sousa Ravessa Portugal
15.José Castelblanco Kelme Colombia
16.Felix Cardenas Kelme Colombia
17.Melchor Mauri Benfica Spanje
18.Oscar Pereiro Ravessa Spanje
19.Hugo Lucio Benfica Portugal
20.Bruno Castanheira L.A.Pecol Portugal
1999
1.Arnoldas Saprykinas Riso Scotti Litouwen
2.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
3.David Plaza Benfica Spanje
4.Unai Osa Banesto Spanje
5.Vitor Gamito Milaneza Portugal
6.Melchor Mauri Benfica Spanje
7.Candido Barbosa Banesto Portugal
8.Rui Lavarinhas Maia Portugal
9.Oscar Pozzi Riso Scotti Italië
10.Joaquim Sampaio Milaneza Portugal
11.José Azevedo Maia Portugal
12.Delmino Pereira Boavista Portugal
13.Bruno Castanheira L.A.Pecol Portugal
14.Quintino Rodrigues Benfica Portugal
15.Michele Laddomada L.A.Pecol Italië
16.Gustavo Otero Boavista Spanje
17.Pjotr Wadecki Mroz Polen
18.Vitoriano Fernandez Boavista Spanje
19.Philippe Fernandes Milaneza Frankrijk
20.Valentino Fois Vini Caldirola Italië
1998
1.Romans Vainsteins Kross Letland
2.Vladimir Douma Scrigno Oekraïne
3.Marco Serpellini BresciaLat Italië
4.Michele Laddomada Scrigno Italië
5.Wladimir Belli Festina Italië
6.Gerrit Glomser Scrigno Oostenrijk
7.Joeri Soerkov Malveira Rusland
8.Joaquim Gomes Malveira Portugal
9.Cristiano Frattini BresciaLat Italië
10.José Luis Rebollo Boavista Spanje
11.Orlando Rodrigues Banesto Portugal
12.Inaki Aiarzaguena Euskadi Spanje
13.Paulo Ferreira Maia Portugal
14.Mauro Zanetti Vini Caldirola Italië
15.Quintino Rodrigues Boavista Portugal
16.Massimo Apollonio Vini Caldirola Italië
17.Armin Meier Festina Zwitserland
18.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
19.Joaquin Andrade Maia Portugal
20.Gonçalo José Amorim Maia Portugal
1997
1.Wladimir Belli Brescia Lat Italië
2.Zenon Jaskula Mapei-GB Polen
3.Joaquim Gomes Malveira Portugal
4.Candido Barbosa Maia Portugal
5.Michele Laddomada Amore & Vita Italië
6.Daniel Clavero Deportpublic Spanje
7.Luca Gelfi Brescia Lat Italië
8.Vladislav Bobrik Ideal-Ros Mary Rusland
9.Fabrizio Guidi Scrigno Italië
10.Carlos Teixeira Boavista Portugal
11.Jan Svorada Mapei-GB Tsjechië
12.Claus Möller Deportpublic Denemarken
13.Luis Machado Troiamarigo Portugal
14.Quintino Rodrigues Boavista Portugal
15.Roberto Caruso Ideal-Ros Mary Italië
16.Fausto Dotti Ideal-Ros Mary Italië
17.Delmino Pereira Boavista Portugal
18.Daniele Contrini Brescia Lat Italië
19.Marco Della Vedova Brescia Lat Italië
20.Vitor Manuel Gamito Deportpublic Portugal
1996
1.Igor Gonzalez de Galdeano Euskadi Spanje
2.José Javier Gomez Gonzalo Kelme Spanje
3.Orlando Rodrigues Banesto Portugal
4.Carlos Neves Janotas Portugal
5.Candido Barbosa Paredes Portugal
6.Francesco Casagrande Saeco Italië
7.Miguel Indurain Banesto Spanje
8.José Luis Rubiera Kelme Spanje
9.Manuel Abreu Maia Portugal
10.Joaquim Sampaio Maia Portugal
11.Marcos Serrano Kelme Spanje
12.Massimiliano Lelli Saeco Italië
13.Antonio Correia Janotas Portugal
14.Quintino Rodrigues Kelme Portugal
15.Paulo Ferreira Maia Portugal
16.José Ramon Uriarte Banesto Spanje
17.José Azevedo Maia Portugal
18.Germano Pierdomenico Saeco Italië
19.Prudencio Indurain Banesto Spanje
20.Joaquim Gomes Aluminios Portugal
1995
1.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
2.Peter Van Petegem T.V.M. België
3.Servais Knaven T.V.M. Nederland
4.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
5.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
6.Gabriele Missaglia Brescia Lat Italië
7.Michel Lafis Amore & Vita Zweden
8.Mario Manzoni Brescia Lat Italië
9.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
10.Remigius Lupeikis Boavista Litouwen
11.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
12.Paulo Ferreira Sicasal Portugal
13.Orlando Rodrigues Artiach Portugal
14.Quintino Rodrigues Sicasal Portugal
15.Serafim Vieira Sicasal Portugal
16.Delmino Pereira Boavista Portugal
17.Cassio Freitas Boavista Brazilië
18.José Andrade Maia Portugal
19.Manuel Abreu Sicasal Portugal
20.Joaquim Sampaio Maia Portugal
1994
1.Jorge Silva Sicasal Portugal
2.Harm Jansen Europolis Nederland
3.Anthony Theus Europolis Nederland
4.Joaquim Gomes Boavista Portugal
5.Franky De Buyst Vlaanderen 2002 Belgium
6.Orlando Rodrigues Artiach Portugal
7.Vitor Gamito Sicasal Portugal
8.Paulo Ferreira Sicasal Portugal
9.Marcel Luppes Europolis Nederland
10.Lutz Lehmann Leipzig Duitsland
11.Manuel Abreu Sicasal Portugal
12.Juan Arenas Artiach Spanje
13.Joaquim Andrade Boavista Portugal
14.Jean-Jacques Henry Festina Frankrijk
15.Danny Dierckx Vlaanderen 2002 Belgium
16.Hans De Meester Palmans Belgium
17.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
18.Joaquim Salgado Maia Portugal
19.Jans Koerts Festina Nederland
20.Steven Van Aken Vlaanderen 2002 Belgium
1993
1.Toni Rominger Mapei/Clas Zwitserland
2.Erik Breukink ONCE Nederland
3.Mikel Zarrabeitia Banesto Spanje
4.Luc Leblanc Festina Frankrijk
5.Alex Zülle ONCE Zwitserland
6.Oliveiro Rincon ONCE Colombia
7.Manuel Abreu Sicasal Portugal
8.Neil Stephens ONCE Australië
9.Pedro Delgado Banesto Spanje
10.Melchior Mauri Banesto Spanje
11.John Talen Mercatone Uno Nederland
12.Jon Unzaga Mapei/Clas Spanje
13.Joaquim Gomes Boavista Portugal
14.Vincente Aparicio Banesto Spanje
15.Stephen Hodge Festina Australië
16.Angel Camargo Kelme Spanje
17.Fernando Escartin Mapei/Clas Spanje
18.Pascal Hervé Festina Frankrijk
19.Cassio Freitas Boavista Brazilië
20.Serafim Viera Sicasal Portugal
1992
1.Eduardo Correia Philips Portugal
2.Acacio da Silva Festina Portugal
3.Argemiro Blanco Tensai Spanje
4.Cassio Freitas Boavista Brazilië
5.Quintino Rodrigues Philips Portugal
6.Manuel Abreu Tensai Portugal
7.José Marques Festina Portugal
8.Joaquim Gomes Boavista Portugal
9.Romes Gainetdinov Festina G.O.S.
10.Paulo Ferreira Tensai Portugal
11.Erwin Nijboer Artiach Nederland
12.Carlos Coelho Quintanilha Portugal
13.José Diaz Quintanilha Portugal
14.Paolo Ernesto Quintanilha Portugal
15.José Ferreira Quintanilha Portugal
16.Alberto Parente Quintanilha Portugal
17.Joaquin Andrade Sicasal Portugal
18.Antonio Araujo Sicasal Portugal
19.Carlos Araujo Sicasal Portugal
20.Manuel Cunha Sicasal Portugal
1991
1.Jorge Silva Sicasal Portugal
2.Orlando Rodrigues Ruquita Portugal
3.Luis Santos Boavista Portugal
4.Vicente Ridaura Artiach Spanje
5.Joaquin Andrade Sicasal Portugal
6.Alvaro Lozano Pony Malta Colombia
7.Paulo Ferreira Tensai Portugal
8.Fernando Baptista Tavira Portugal
9.Sergio Rodrigues Tavira Portugal
10.Pedro Silva Boavista Portugal
11.Joaquim Gomes Lousa Portugal
12.Jacinto Paulinho Orima Portugal
13.Serafim Vieira Sicasal Portugal
14.Manuel Cunha Lousa Portugal
15.Delmino Pereira Boavista Portugal
16.Roque De La Cruz Seur Spanje
17.Antonio Pinto Sicasal Portugal
18.Petar Petrov Tavira Bulgarije
19.Joaquim Sampaio Tensai Portugal
20.Alberto Amaral Boavista Portugal
1990
1 Manuel Cunha Lousa Portugal
2 Jorge Manuel Silva Sicasal Portugal
3 Joaquim Gomes Sicasal Portugal
4 Delmino Pereira Boavista Portugal
5 Antonio Oliveira Pinto Sicasal Portugal
6 Fernando Carvalho Ruquita Portugal
7 Neil Stephens Artiach Australië
8 Marco Chagas Orima Portugal
9 Manuel Zeferino Boavista Portugal
10 Jose Santiago Boavista Portugal
11 Moreno Argentin Ariostea Italië
12 Orlando Gomes Rodrigues Olhanense Portugal
13 Luis Santos Boavista Portugal
14 Vicente Ridaura Seur Spanje
15 Joaquim Adrego Andrade Sicasal Portugal
16 Alvaro Lozano Moncada Pony Malta Colombia
17 Michael Lynch Repco Australië
18 Paulo Jorge Ferreira Tensai Portugal
19 Fernando Baptista Tavira Portugal
20 Sergio Rodrigues Tavira Portugal
1989
1.Pello Ruiz-Cabestany O.N.C.E. Spanje
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Americo da Silva Lousa Portugal
4.Manuel Cunha Lousa Portugal
5.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
6.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
7.José Dias Lousa Portugal
8.Fabio Parra Kelme Colombia
9.Marco Giovanetti SEUR Italië
10.Mariano Sanchez Teka Spanje
11.Adri van der Poel Domex Nederland
12.Martin Farfan Kelme Colombia
13.José Salvador Sanchis Caja Rural Spanje
14.Othmar Häfliger Helvetia Zwitserland
15.Manuel Dominguez SEUR Spanje
16.Roberto Gusmeroli Atala Italië
17.Massimiliano Lelli Atala Italië
18.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
19.Victor Gonzalo Reynolds Spanje
20.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
1988
1.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
2.Alvaro Pino B.H. Spanje
3.Fernando Carvalho Teka Portugal
4.Fabio Parra Kelme Spanje
5.Mathieu Hermans Caja Rural Nederland
6.Argemiro Bohorquez Café de Colombia Colombia
7.Federico Echave B.H. Spanje
8.Humberto Parra Kelme Colombia
9.Erwin Nijboer Caja Rural Nederland
10.Peter Hilse Teka Duitsland
11.Carlos Santos Louletano Portugal
12.Jon Eguiarte Caja Rural Spanje
13.Cain Theakston Louletano Gr.Brit.
14.Laudelino Cubino B.H. Spanje
15.Jorge Silva Sicasal Portugal
16.Anselmo Fuerte B.H. Spanje
17.Joaquim Gomes Louletano Portugal
18.Antonio Araujo Sicasal Portugal
19.Juan Zapatero Zahor Spanje
20.Sean Kelly Kas Ierland
1987
1.Pello Ruiz Cabestany Seat Spanje
2.Rolando Ovando Teka Guatemala
3.Maurizio Fondriest Ecoflam Italië
4.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
5.Laudelino Cubino B.H. Spanje
6.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
7.Manuel Cunha Lousa Portugal
8.José Oliveira Nat.amateurploeg Portugal
9.Inaki Gaston Kas Spanje
10.Paulo Pinto Nat.amateurploeg Portugal
11.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
12.Jiri Skoda Ecoflam C.S.S.R.
13.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
14.Alvaro Pino B.H. Spanje
15.Marino Alonso Teka Spanje
16.Manuel Neves Nat.amateurploeg Portugal
17.Serafim Vieira Louletano Portugal
18.Antonio Pinto Lousa Portugal
19.Fernando Fernandes Sporting Lisboa Portugal
20.Orlando Neves Nat.amateurploeg Portugal
1986
1.Bruno Cornillet Peugeot Frankrijk
2.Jan Koba Peugeot Tsjechoslovakije
3.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
4.Gilbert Glaus Peugeot Zwitserland
5.Wim Van Eynde Lotto België
6.Manuel Cunha Lousa Portugal
7.Rik Mannaerts Lotto België
8.Fernando Carvalho Lousa Portugal
9.Geert Vandewalle Lotto België
10.Jan Nevens Lotto België
11.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
12.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
13.Jean-François Bernard La Vie Claire Frankrijk
14.Antonio Alves Boavista Portugal
15.Manuel Correia Sporting Lisboa Portugal
16.Antonio Pinto Lousa Portugal
17.Jérôme Simon Peugeot Frankrijk
18.Eduardo Correia Sporting Lisboa Portugal
19.José Passos Boavista Portugal
20.José Xavier Sporting Lisboa Portugal
1985
1.Eduardo Correia Sporting Lisboa Portugal
2.Jesus Blanco Vilar Teka Spanje
3.Roland Leclerc amateur Frankrijk
4.Venceslau Fernandes Ajacto Portugal
5.Antonio Fernandes Ajacto Portugal
6.Firmino Bernardino Ajacto Portugal
7.Benedito Ferreira Nat.am.pl. Portugal
8.José Xavier Sporting Lisboa Portugal
9.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
10.Manuel Cunha Lousa Portugal
11.Renato Ferraro Malvor Brazilië
12.Fons De Wolf Fagor België
13.Carlos Santos Sporting Lisboa Portugal
14.Modesto Urrutibeazcoa Teka Spanje
15.Alexandre Ruas Sporting Lisboa Portugal
16.Paolo Ferreira Sporting Lisboa Portugal
17.Petar Petrov amateur Bulgarije
18.Manuel Zeferino Zor Portugal
19.Americo da Silva Ajacto Portugal
20.Eric Dall’Armelina Skil Frankrijk
1984
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Jef Lieckens Safir België
3.Sean Kelly Skil Ierland
4.Eduardo Correia Lisboa Portugal
5.Luc Colijn Safir België
6.Vincente Belda Kelme Spanje
7.Guy Gallopin Skil Frankrijk
8.Herman Frison Safir België
9.Manuel Zeferino Lisboa Portugal
10.Jan Wijnants Lotto België
11.Marco Chagas Lisboa Portugal
12.Juan Fernandez Zor Spanje
13.Dirk Heirweg Safir België
14.Benny Van Brabant Lotto België
15.Felipe Yanez Orbea Spanje
16.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
17.Claudio Bortolotto Del Tongo Italië
18.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
19.Antonio Coll Teka Spanje
20.José Xavier Lisboa Portugal
1983
1.Carlos Santos Sporting Lisboa Portugal
2.Marco Chagas Mako Jeans Portugal
3.Eugenio Passos Boavista Portugal
4.Steven Rooks Sem Nederland
5.Antonio Araujo Rovodil-Ajacto Portugal
6.Manuel Cunha Sporting Lisboa Portugal
7.Benjamin Carvalho Lousa Portugal
8.Venceslau Fernandes Rovodil-Ajacto Portugal
9.Antonio Fernandes Rovodil-Ajacto Portugal
10.Eduardo Correia Mako Jeans Portugal
11.Jose Xavier Sporting Lisboa Portugal
12.Firmino Bernardino Sporting Lisboa Portugal
13.Antonio Pinto Sporting Lisboa Portugal
14.Manuel Carneiro Boavista Portugal
15.Manuel Neves Boavista Portugal
16.Alexandre Rua Lousa Portugal
17.Avelino Teixeira Hueso Portugal
18.Sean Kelly Sem Ierland
19.Juan Pujol Hueso Spanje
20.Belmiro Silva Sangalhos Portugal
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
3.Vincente Belda Kelme Spanje
4.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
5.Daniel Willems Boule d’Or België
6.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
7.Greg Lemond Renault V.S.A.
8.Juan Fernandez Zor Spanje
9.Angel Arroyo Reynolds Spanje
10.Pedro Delgado Reynolds Spanje
11.Marino Lejaretta Alfa Lum Spanje
12.Jan Wijnants Boule d’Or België
13.Faustino Ruperez Zor Spanje
14.Paulinho Martinez Teka Spanje
15.Bernardo Alfonsel Teka Spanje
16.Antonio Coll Teka Spanje
17.Roger De Cnijf Boule d’Or België
18.Rolf Weber Hueso B.R.D.
19.Rudy Pevenage Del Tongo België
20.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
1981
1.Miguel-Maria Lasa Teka Spanje
2.Sean Kelly Splendor Ierland
3.Claude Criqueilion Splendor België
4.Jan Aling HB-Alarmsystemen Nederland
5.Johan Van Der Meer HB-Alarmsystemen Nederland
6.Eddy Planckaert Splendor België
7.Guido Van Calster Splendor België
8.Ronald De Witte Boule D’Or België
9.Heddie Nieuwdorp HB-Alarmsystemen Nederland
10.Sven-Ake Nilsson Splendor Zweden
11.Guido Bontempi Inoxpran Italië
12.Rudy Matthijs Boule D’Or België
13.Raymond Martin Miko Frankrijk
14.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
15.Giovanni Bataglin Inoxpran Italië
16.Régis Clère Miko Frankrijk
17.Martin Havik Boule D’Or Nederland
18.Celestino Prieto Manzaneque Spanje
19.Frédéric Vichot Miko Frankrijk
20.Javier Cedeno Teka Spanje
1980
1.Wim De Ruiter HB-Alarmsystemen Nederland
2.Sean Kelly Splendor Ierland
3.Paul Jesson Splendor Nieuw-Zeeland
4.Pedro Torres Teka Spanje
5.Miguel-Maria Lasa Teka Spanje
6.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
7.Guido Van Calster Splendor België
8.Francesco Galdos Flavia Spanje
9.Klaus-Peter Thaler Teka B.R.D.
10.Faustino Ruperez Zor Spanje
11.Johan Van Der Meer HB-Alarmsystemen Nederland
12.Claude Criquielion Splendor België
13.Roberto Visentini San Giacomo Italië
14.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
15.Johan De Muynck Splendor België
16.Javier Elloriaga Flavia Spanje
17.Marino Lejaretta Teka Spanje
18.Giuseppe Martinelli San Giacomo Italië
19.Joseph Borguet Splendor België
20.José Martinez-Heredia Teka Spanje
1979
1.Sean Kelly Splendor Ierland
2.Felipe Yanez Helios Spanje
3.Joop Zoetemelk Miko Nederland
4.Pedro Torres Teka Spanje
5.Faustino Ruperez Moliner Spanje
6.Ismael Lejaretta Teka Spanje
7.Miguel Maria Lasa Teka Spanje
8.Francesco Galdos Flavia Spanje
9.Marco Chagas Lousa Portugal
10.Michel Pollentier Splendor België
11.Fons De Wolf Boule d’Or België
12.Lucien Van Impe Kas België
13.José Martinez-Heredia Helios Spanje
14.Julian Andiano Flavia Spanje
15.Sebastian Pozo Flavia Spanje
16.José Luis Viejo Teka Spanje
17.Christian Seznec Miko Frankrijk
18.Alain De Saever Splendor België
19.Carlos Melero Teka Spanje
20.José Luis Mayoz Teka Spanje 1978
1.Eric Vanderaerden België
2.Steven Rooks Nederland
3.Rolf Gölz B.R.D.
4.Brian Holm Denemarken
5.Teun Van Vliet Nederland
6.Sean Yates G.B.
7.Acacio Da Silva Portugal
8.Manuel Cunha Portugal
9.Marc Sergeant België
10.Maarten Ducrot Nederland
11.Adelino Teixeira Portugal
12.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
13.Danny Schoonbaert België
14.Alexandr Ruas Portugal
15.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
16.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
17.Andreas Petermann D.D.R.
18.Gerard Veldscholten Nederland
19.Joeri Barinov Sovjet-Unie
20.Rudy Rogiers België
1977
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Marc Demeyer Flandria België
3.Fedor den Hertog Frisol Nederland
4.Michel Pollentier Flandria België
5.Gonzalo Aja Super Ser Spanje
6.Francesco Galdos Kas Spanje
7.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
8.Andres Oliva Super Ser Spanje
9.Julian Cuevas Super Ser Spanje
10.Jaime Huelamo Super Ser Spanje
11.Ludo Van der Linden Frisol België
12.Jan Raas Frisol Nederland
13.Luis Ocana Frisol Spanje
14.José Luis Abilleira Super Ser Spanje
15.José Errandonea Teka Spanje
16.Rolf Haller Teka B.R.D.
17.Domingo Perurena Kas Spanje
18.José Martins Teka Portugal
19.Joaquim Agostinho Teka Portugal
20.Herculeano Oliveira Super Ser Portugal
1976
1.Vittorio Algeri amateur Italië
2.Florian Andrzejewski amateur Polen
3.Roberto Ceruti amateur Italië
4.Carmelo Barone amateur Italië
5.Tomas Nistal Kas Spanje
6.Jan Brzezny amateur Polen
7.Firmino Bernardino nat.ploeg Portugal
8.Franco Conti amateur Italië
9.Leonardo Mazzantini amateur Italië
10.Czeslaw Lang amateur Polen
11.Tadeusz Wojtas amateur Polen
12.Giuseppe Martinelli amateur Italië
13.Tadeo Debreceni amateur Hongarije
14.Ryszard Szurkowski amateur Polen
15.Marco Chagas Sporting Lisboa Portugal
16.Jan Jankiewicz amateur Polen
17.Joaquim Sousa-Santos nat.ploeg Portugal
18.Domingo Barbosa nat.ploeg Portugal
19.Venceslau Fernandes Sangalhos Portugal
20.Andreas Takacs amateur Hongarije 1975
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Antonio Martos Kas Spanje
3.Domingo Perurena Kas Spanje
4.José Martins Coelima Portugal
5.Martin Rodriguez Bianchi Colombia
6.Augustin Tamames Super Ser Spanje
7.Luis Ocana Super Ser Spanje
8.Andres Oliva Kas Spanje
9.Hennie Kuiper Frisol Nederland
10.Fernando Mendes Sporting Lisboa Portugal
11.Giuseppe Perletto Magniflex Italië
12.Jesus Manzaneque Monteverde Spanje
13.Santiago Lazcano Super Ser Spanje
14.José Pesarrodona Kas Spanje
15.Mario Branchi Magniflex Italië
16.José Madeira Sporting Lisboa Portugal
17.Antonio Martins Sporting Lisboa Portugal
18.Pedro Torres Super Ser Spanje
19.Ottavio Crepaldi Magniflex Italië
20.Nemesio Jimenez Monteverde Spanje
1974
1.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
4.José Gomez Lucas Werner Spanje
5.Willy Planckaert Goldor België
6.Ventura Diaz Werner Spanje
7.Augustin Tamames Werner Spanje
8.José Manuel Fuente Kas Spanje
9.Juan Zurano Karpy Spanje
10.Luis Ocana Bic Spanje
11.Eric Leman Bic België
12.Julian Cuevas Karpy Spanje
13.Luis Balague Werner Spanje
14.Ant.Gomez del Moral Karpy Spanje
15.Eduardo Castello Karpy Spanje
16.J.-Ant.Gonzales-Lin. Kas Spanje
17.Gonzalo Aja Karpy Spanje
18.Frans Verbeeck Watney België
19.Raf Hooyberghs Watney België
20.José Pessarodona Kas Spanje
1973
1.José Gonzalez-Linares Kas Spanje
2.Javier Elorriaga Kas Spanje
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Pedro Torres La Casera Spanje
5.Luis Ocana Bic Spanje
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.José Pesarrodona Kas Spanje
8.Joaquim Agostinho Bic Portugal
9.Augustin Tamames La Casera Spanje
10.Luis Balague La Casera Spanje
11.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
12.Roger Swerts Molteni België
13.Jesus Manzaneque La Casera Spanje
14.Herman Van Springel Rokado België
15.José Catieau Bic Frankrijk
16.Vic Van Schil Molteni België
17.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
18.José Luis Abilleira La Casera Spanje
19.Luigi Casteletti Bianchi Italië
20.Juan Zurano La Casera Spanje
1972
1.Miguel Maria Lasa Kas Spanje
2.Domingo Perurena Kas Spanje
3.Augustin Tamames Werner Spanje
4.André Doyen Magniflex België
5.Gonzalo Aja Karpy Spanje
6.José-Ant.Gonz.-Linares Kas Spanje
7.José Manuel Fuente Kas Spanje
8.Jesus Manzaneque Kas Spanje
9.José Pesarrodona Kas Spanje
10.Frans Verbeeck Watney België
11.Pieter Nassen Watney België
12.Leif Mortensen Bic Denemarken
13.Désiré Letort Bic Frankrijk
14.Ger Harings Goudsmit Nederland
15.René Pijnen Bic Nederland
16.Gerard Vianen Goudsmit Nederland
17.Andres Oliva La Casera Spanje
18.Claudio Michelotto G.B.C. Italië
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Jos Van Der Vleuten Goudsmit Nederland
1971
1.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
2.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
3.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
4.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
5.Walter Godefroot Peugeot België
6.Rolf Wolfshol Fagor Duitsland
7.Jean-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
8.Evert Dolman Flandria Nederland
9.Domingo Perurena Kas Spanje
10.José Manuel Fuente Kas Spanje
11.Ferdinand Bracke Peugeot België
12.Wilfried David Peugeot België
13.Luis Ocana Bic Spanje
14.Miguel Maria Lasa Orbea Spanje
15.Wim Schepers Goudsmit Nederland
16.Augustin Tamames Werner Spanje
17.Antonio Martos Werner Spanje
18.Eddy Schutz Flandria Luxemburg
19.Bernard Labourdette Bic Frankrijk
20.Ventura Diaz Werner Spanje
1970
1.Carlos Echevarria Kas Spanje
2.Celestino Vercelli Germanvox Italië
3.Miguel Maria Lasa La Casera Spanje
4.Joaquim Galera La Casera Spanje
5.Francisco Galdos Kas Spanje
6.Jesus Manzaneque Werner Spanje
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.Francisco Gabica Kas Spanje
9.Augustin Tamames Werner Spanje
10.Herman Van Springel Mann België
11.Willy In’t Ven Mann België
12.Juan Manuel Santisteban Karpy Spanje
13.Luis Pedro Santamarina Werner Spanje
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Andres Gandarias Kas Spanje
16.José Manuel Fuente Karpy Spanje
17.Anatole Novak Bic Frankrijk
18.Ventura Diaz Werner Spanje
19.Eduardo Castello Karpy Spanje
20.Manuel José Lasa La Casera Spanje 1969
1 Fernando Mendes Benfica Portugal
2 Joaquim Andrade Sangalhos Portugal
3 Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
4 Joaquim Agostinho Sporting Portugal
5 Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
6 Firmino Bernardino Sporting Portugal
7 Jose Luis Pacheco F.C.Porto Portugal
8 Leonel Miranda Sporting Portugal
9 Jose Acevedo F.C.Porto Portugal
10 Antonio Graca Tavira Portugal
11 Americo Silva Benfica Portugal
12 Herculeano Oliveira Sangalhos Portugal
13 Augusto Fortes Da Silva Benfica Portugal
14 Joao Pinhal Sporting Portugal
15 Vitor Manuel Rocha Gomes Sporting Portugal
16 Hubert Niel F.C.Porto Frankrijk
17 JoaoHenrique Roque Dos Santos Sporting Portugal
18 Jose Santos Tavira Portugal
19 Manuel Da Costa Pereira Benfica Portugal
20 Joaquim Coelho Campos Ambar Portugal
21 Daniel Vitorino Coelho Benfica Portugal 1968
1.José Errandonea Fagor Spanje
2.Jesus Aranzabal Fagor Spanje
3.Eddy Merckx Faema België
4.Roberto Ballini Max Meyer Italië
5.Jacques Anquetil Bic Frankrijk
6.Ugo Colombo Filotex Italië
7.Gianni Motta Molteni Italië
8.Armando Pelligrini Germanvox Italië
9.Renato Laghi Germanvox Italië
10.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
11.Adriano Passuello Filotex Italië
12.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
13.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
14.Jo De Roo Willem II Nederland
15.Raymond Mastrotto Frimatic Frankrijk
16.Franco Bitossi Filotex Italië
17.Alberto Della Torre Filotex Italië
18.Pietro Campagnari Molteni Italië
19.Joaquim Andrade Ferrys Portugal
20.Fernando Mendes Ferrys Portugal
1967
1.José Errandonea Fagor Spanje
2.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
3.Ventura Diaz Ferrys Spanje
4.Roger Swerts Mercier België
5.Gilbert Bellone Mercier Frankrijk
6.Rik Wouters Televizier Nederland
7.Silvano Schiavon Vittadello Italië
8.Johan De Roo Televizier Nederland
9.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
10.Jesus Manzaneque Ferrys Spanje
11.Angelino Soler Karpy Spanje
12.Giancarlo Polidori Vittadello Italië
13.Jean-Cl.Theillière Bic Frankrijk
14.Eduardo Castello Ferrys Spanje
15.Ramon Saez Ferrys Spanje
16.José Perez-Frances Kas Spanje
17.Cees Haast Televizier Nederland
18.José Lopez-Rodriguez Fagor Spanje
19.Antonio San Miguel Kas Spanje
20.Julio Jimenez Bic Spanje
1966
1.Bruno Fantinato Salvarani Italië
2.José Cardoso Sousa F.C.Porto Portugal
3.Francisco Valada Benfica Portugal
4.Francisco Gabica Kas Spanje
5.Joao Alves Peixoto Benfica Portugal
6.Carlos Echevarria Kas Spanje
7.Johan De Roo Televizier Nederland
8.Sergio Pascoa Betinho Tavira Portugal
9.José Antonio Momene Kas Spanje
10.Sebastian Elorza Kas Spanje
11.Eusebio Velez Kas Spanje
12.Vittorio Casati Salvarani Italië
13.Joao Roque Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
14.Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
15.Domingo Perurena Fagor Spanje
16.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
17.Luis Otano Fagor Spanje
18.Jorge Corvo Tavira Portugal
19.Valentin Uriona Kas Spanje
20.José Pacheco F.C.Porto Portugal
1965
1.Antonio Barrutia Kas Spanje
2.Antonio Gomez DelMoral Kas Spanje
3.Francisco Gabica Kas Spanje
4.Joao Alves Peixoto Benfica Portugal
5.Hans Junkermann Margnat Duitsland
6.Joao Roque Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
7.Carlos Echevarria Kas Spanje
8.Jean-Claude Wuillemin Ford Frankrijk
9.Mario Silva Pereira F.C.Porto Portugal
10.Joaquim Galera Kas Spanje
11.Sebastian Elorza Kas Spanje
12.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
13.Juan Sanchez Camero Montjuich Spanje
14.Jorge Corvo Sporting Lisboa Portugal
15.José Pacheco F.C.Porto Portugal
16.Claude Mattio Montjuich Frankrijk
17.Alberto Carvalho Academico Portugal
18.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
19.Lucien Aimar Ford Frankrijk
20.Rolf Wolfshol Mercier Duitsland
1964
1.Jan Pieterse Nat.selectie Nederland
2.Pietro Campagnari Nat.selectie Italië
3.Gösta Pettersson Intern.selectie Zweden
4.Adolf Heeb Intern.selectie Liechtenstein
5.Alberto Carvalho Academico Portugal
6.Albert Lacroix Pelforth België
7.Frans Meert Romeo België
8.Mario Da Dalt Nat.selectie Italië
9.Antonio Acurcio Benfica Portugal
10.Hans Luthi Intern.selectie Zwitserland
11.José Costa F.C.Porto Portugal
12.Joao Dos Santos Sporting Lisboa Portugal
13.Laurentino Mendes Benfica Portugal
14.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
15.Willy Bocklant Romeo België
16.Huib Zilverberg Romeo België
17.Jan Lauwers Romeo België
18.Albano Ferrer Sporting Lisboa Portugal
19.Franco Testa Nat.selectie Italië
20.Fernando Mendes Benfica Portugal
1963
1.Antonio Suarez Faema Spanje
2.Antonio Karmany Ferrys Spanje
3.Bas Maliepaard St.Raphael Nederland
4.John Van Tongerloo G.B.C. België
5.Miguel Pacheco Kas Spanje
6.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
7.Antonio Bertran Ferrys Spanje
8.Frans Aerenhouts G.B.C. België
9.Antonio Barrutia Kas Spanje
10.Francesco Gabica Kas Spanje
11.Martin Colmenarejo Faema Spanje
12.Edgard Sorgeloos G.B.C. België
13.Jesus Galdeano Rüberg Spanje
14.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
15.Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
16.Antonio Gomez Moral Faema Spanje
17.Francesco Sune Faema Spanje
18.Eusebio Velez Kas Spanje
19.José Perez-Frances Ferrys Spanje
20.Esteban Martin Ferrys Spanje
1962
1.José Urrestarazu Kas Spanje
2.Manuel Martin Pinera Kas Spanje
3.Salvador Rosa Faema Spanje
4.Miguel Pacheco Kas Spanje
5.Antonio Karmany Kas Spanje
6.Gabriel Company Ferrys Spanje
7.Francisco Gabica Kas Spanje
8.Mario Minieri Ghigi Italië
9.José San Emeterio Ferrys Spanje
10.Bruno Mealli Ghigi Italië
11.Antonio Jimenez-Quilez Licor 43 Spanje
12.Guido Boni Ghigi Italië
13.José Gomez del Moral Faema Spanje
14.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
15.José Perez-Frances Ferrys Spanje
16.Antonio Beltran Ferrys Spanje
17.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
18.Arnaldo di Maria Carpano Italië
19.Indalecio Jesus Sporting LisboaPortugal
20.Raul Rey Fomosel Licor 43 Spanje
1961
1.Frans Van Immerseel Libertas België
2.Marino Fontana San Pellegrino Italië
3.Frans Van Looveren Libertas België
4.Luigi Arienti Ignis Italië
5.Giovanni Garau Atala Italië
6.Antonio Jimenez Quilez Licor 43 Spanje
7.José Berrendero Faema Spanje
8.Jan Zagers Libertas België
9.Antonio Franchi San Pellegrino Italië
10.Luigi Tezza Philco Italië
11.Salvador Rosa Faema Portugal
12.José Carvalho F.C.Porto Portugal
13.Vito Favero Atala Italië
14.Mario Pereira Da Silva F.C.Porto Portugal
15.Augusto Marcaletti Ignis Italië
16.Fernando Fernandes Sporting Lisboa Portugal
17.José Pacheco F.C.Porto Portugal
18.Juan Manuel Menendez Licor 43 Spanje
19.Alberto Carvalho Sporting Lisboa Portugal
20.Emiel Daems Philco België
1960
1.Willy Schroeders Faema België
2.Francisco Moreno Faema Spanje
3.Juan Campillo Kas Spanje
4.Rik Van Looy Faema België
5.John Van Tongerloo Faema België
6.José Segu Kas Spanje
7.Joseph Thomin Margnat Frankrijk
8.Rino Benedetti Ghigi Italië
9.Santiago Montilla Licor 43 Spanje
10.Armand Desmet Groene Leeuw België
11.Antonio Barrutia Majestad Spanje
12.Frans Demulder Groene Leeuw België
13.Miguel Pacheco Licor 43 Spanje
14.Manuel Martin Pinera Kas Spanje
15.Emilio Hernan Licor 43 Spanje
16.Antonio Karmany Kas Spanje
17.José Urrestarazu Majestad Spanje
18.Sergio Braga Ghigi Italië
19.Fernando Manzaneque Faema Spanje
20.Salvador Botella Faema Spanje
1959
1.Antonio Suarez Licor 43 Spanje
2.Jos Vloeberghs Faema-België België
3.Roger Rivière St.Raphael Frankrijk
4.Jesus Galdeano Faema-Spanje Spanje
5.José Segu Kas Spanje
6.Rik Van Looy Faema-België België
7.Juan Campillo Faema-Spanje Spanje
8.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
9.Emmanuel Busto Peugeot Frankrijk
10.Idrio Bui Coppi Italië
11.Hilaire Couvreur Faema-België België
12.Luis Otano Peugeot Spanje
13.Marcel Rohrbach Peugeot Frankrijk
14.René Marigil Licor 43 Spanje
15.Frans Van Looveren Faema-België België
16.Hans Junkermann Faema-België B.R.D.
17.José Luis Talamillo Boxing Spanje
18.Guido Boni Ghigi Italië
19.Jesus Lorono Faema-Spanje Spanje
20.Claude Colette Peugeot Frankrijk
1958
1.Anatole Novak Essor Frankrijk
2.Armando Pellegrini Faema Italië
3.Jean Stablinski Essor Frankrijk
4.Pasquale Fornara Ignis Italië
5.Jean Graczyk Essor Frankrijk
6.Fernando Manzaneque Kas Spanje
7.François Mahé Essor Frankrijk
8.Hilaire Couvreur Faema België
9.Federico Bahamontes Kas Spanje
10.Luis Otano Mobilete Spanje
11.Gabriel Mas Mobilete Spanje
12.José San Emeterio Kas Spanje
13.Jesus Lorono Faema Spanje
14.Rik Luyten Faema België
15.Francisco Moreno Faema Spanje
16.Benigno Azpuru Kas Spanje
17.Bruno Costalunga Leo Italië
18.Gilbert Desmet Faema België
19.Juan Campillo Faema Spanje
20.Antonio Ferraz Kas Spanje
1957
1.Ribeiro Da Silva Academico Portugal
2.Alves Barbosa Rochet Portugal
3.Sousa Santos Sporting Lisboa Portugal
4.Agostinho Ferreira Sangalhos Portugal
5.Raphael Geminiani Geminiani Frankrijk
6.Antonio Baptista Sangalhos Portugal
7.Jan Adriaenssens Carpano België
8.Joao Marcelino Academico Portugal
9.Emilio Rodriguez Perez Spanje
10.Manolo Rodriguez Perez Spanje
11.Federico Bahamontes Faema Spanje
12.Salvador Botella Faema Spanje
13.Bernardo Ruiz Faema Spanje
14.Jesus Lorono Gamma Spanje
15.Francisco Moreno Gamma Spanje
16.Antonio Barrutia Gamma Spanje
17.Gerard Saint Geminiani Frankrijk
18.Fausto Coppi Carpano Italië
19.Carmelo Morales Gamma Spanje
20.José Gomez Del Moral Faema Spanje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s