Veldrit te Wetzikon

2011
1 Lukas Fluckiger Trek Zwitserland
2 Kenneth Van Compernolle Style&Concept België
3 Theo Dumanchin Bisontine Frankrijk
4 Laurent Colombatto Bisontine Frankrijk
5 Thomas Paccagnella W.S.Brenta Italië
6 Nico Bruengger E.K.Z. Zwitserland
7 Andreas Moser Zaunteam Zwitserland
8 Bart Hofman Landbouwkrediet België
9 Rene Lang VC Liestal Zwitserland
10 Floris De Tier Baboco België
11 Raymond Kunzli E.K.Z. Zwitserland
12 Kevin Bouvard Bisontine Frankrijk
13 Markus Bauer Centurion BRD
14 Michael Wildhaber Tower Sports Zwitserland
15 Jurg Graf Altenrhein Zwitserland
16 Nicola Rohrbach VC Schoetz Zwitserland
17 Jonas Baumann Haibike Zwitserland
18 Dario Stauble Gansingen Zwitserland
19 Tim Van Nuffel D.C.M. België
20 Markus Kaufmann Centurion BRD

2010
1.Zdenek Stybar Tsjechië
2.Francis Mourey Frankrijk
3.Niels Albert België
4.Sven Nys België
5.Kevin Pauwels België
6.Klaas Vantornout België
7.Bart Aernouts België
8.Steve Chainel Frankrijk
9.Dieter Vanthourenhout België
10.Sven Vanthourenhout België
11.Jeremy Powers U.S.A.
12.Bart Wellens België
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Enrico Franzoi Italië
15.Radomir Simunek Tsjechië
16.Jonathan Page U.S.A.
17.Tim Johnson U.S.A.
18.Philipp Walsleben Duitsland
19.Mariusz Gil Polen
20.Thijs Van Amerongen Nederland
2009
1.Sven Nijs België
2.Bart Wellens België
3.Zdenek Stybar Tsjechië
4.Klaas Vantornout België
5.Lars Boom Nederland
6.Thijs Al Nederland
7.Niels Albert België
8.Erwin Vervecken België
9.Sven Vanthourenhout België
10.Francis Mourey Frankrijk
11.Kevin Pauwels België
12.Gerben De Knegt Nederland
13.Richard Groenendaal Nederland
14.Bart Aernouts België
15.Peter Dlask Tsjechië
16.Simon Zahner Zwitserland
17.Enrico Franzoi Italië
18.Marco Aurelio Fontana Italië
19.Kamil Ausbuher Tsjechië
20.Steve Chainel Frankrijk
2008
1.Sven Nijs België
2.Bart Wellens België
3.Erwin Vervecken België
4.Gerben De Knegt Nederland
5.Christian Heule Zwitserland
6.Richard Groenendaal Nederland
7.Enrico Franzoi Italië
8.Sven Vanthourenhout België
9.Francis Mourey Frankrijk
10.Zdenek Mlynar Tsjechië
11.Bart Aernouts België
12.Peter Dlask Tsjechië
13.John Gadret Frankrijk
14.Klaas Vantornout België
15.Steve Chainel Frankrijk
16.Kamil Ausbuher Tsjechië
17.Radomir Simunek Tsjechië
18.Zdenek Stybar Tsjechië
19.Simon Zahner Zwitserland
20.Maarten Nijland Nederland
2007
1.Sven Nijs Belgium
2.Erwin Vervecken Belgium
3.Bart Wellens Belgium
4.Ben Berden Belgium
5.Enrico Franzoi Italia
6.Sven Vanthourenhout Belgium
7.Jan Verstraeten Belgium
8.Tom Vannoppen Belgium
9.Christian Heule Zwitserland
10.Maarten Nijland Nederland
11.Peter Dlask Tsjechië
12.Bart Aernouts Belgium
13.Wim Jacobs Belgium
14.Jiri Pospisil Tsjechië
15.Wilant Van Gils Nederland
16.Camiel Van Den Bergh Nederland
17.Kamil Ausbuher Tsjechië
18.Jonathan Page U.S.A.
19.Michael Baumgartner Zwitserland
20.Vaclav Jezek Tsjechië
2006
1.Sven Nijs België
2.Erwin Vervecken België
3.Bart Wellens België
4.Gerben De Knegt Nederland
5.Zdenek Mlynar Tsjechië
6.Christian Heule Zwitserland
7.Sven Vanthourenhout België
8.Enrico Franzoi Italië
9.Zdenek Stybar Tsjechië
10.Francis Mourey Frankrijk
11.Richard Groenendaal Nederland
12.Bart Aernouts België
13.Kamil Ausbuher Tsjechië
14.Steve Chainel Frankrijk
15.Peter Dlask Tsjechië
16.Radomir Simunek Tsjechië
17.Klaas Vantornout België
18.Marco Bianco Italië
19.Tim Van Nuffel België
20.Simon Zahner Zwitserland
2005
1.Sven Nys België
2.Bart Wellens België
3.Gerben De Knegt Nederland
4.Sven Vanthourenhout België
5.Erwin Vervecken België
6.Richard Groenendaal Nederland
7.Peter Dlask Tsjechië
8.Tom Vannoppen België
9.John Gadret Frankrijk
10.Enrico Franzoi Italië
11.Zdenek Stybar Tsjechië
12.Christian Heule Zwitserland
13.Davy Commeyne België
14.Michael Baumgartner Zwitserland
15.Bart Aernouts België
16.Jonathan Page U.S.A.
17.Wilant Van Gils Nederland
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Steve Chainel Frankrijk
20.Martin Zlamalik Tsjechië
2004
1.Sven Nys België
2.Erwin Vervecken België
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Zdenek Mlynar Tsjechië
5.Sven Vanthourenhout België
6.Peter Dlask Tsjechië
7.Ben Berden België
8.Enrico Franzoi Italië
9.Davy Commeyne België
10.John Gadret Frankrijk
11.Bart Wellens België
12.Maarten Nijland Nederland
13.Christian Heule Zwitserland
14.Wilant Van Gils Nederland
15.Bart Aernouts België
16.Wim Jacobs België
17.Francis Mourey Frankrijk
18.Kamil Ausbuher Tsjechië
19.Jonathan Page U.S.A.
20.Camil Van Den Bergh Nederland
2003
1.Mario De Clercq België
2.Bart Wellens België
3.Sven Nys België
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Ben Berden België
6.Erwin Vervecken België
7.Sven Vanthourenhout België
8.Jiri Pospisil Tsjechië
9.Gerben De Knegt Nederland
10.John Gadret Frankrijk
11.Christian Heule Zwitserland
12.Vaclav Jezek Tsjechië
13.Petr Dlask Tsjechië
14.Dominique Arnould Frankrijk
15.Arnaud Labbe Frankrijk
16.Michael Baumgartner Zwitserland
17.Matthew Ellis Groot-Brittannië
18.Tadeusz Korzeniewski Polen
19.Jonathan Page U.S.A.
20.David Derepas Frankrijk
2002
1.Sven Nys België
2.Erwin Vervecken België
3.Mario De Clercq België
4.Bart Wellens België
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Tom Vannoppen België
7.Gerben De Knegt Nederland
8.Wim De Vos Nederland
9.Vaclav Jezek Tsjechië
10.Jan Ramsauer Zwitserland
11.Dominique Arnould Frankrijk
12.Jiri Pospisil Tsjechië
13.Maarten Nijland Nederland
14.David Derepas Frankrijk
15.Beat Wabel Zwitserland
16.Enrico Franzoi Italië
17.Marc Gullikson U.S.A.
18.Tim Johnson U.S.A.
19.Thomas Frischknecht Zwitserland
20.John Gadret Frankrijk
2001
1 Beat Wabel Focus Zwitserland
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Tadeusz Korzeniewski SpaarSelect Polen
4 Jan Ramsauer Luongo Zwitserland
5 Vaclav Jezek Author Tsjechië
6 Mario De Clercq Domo België
7 Radoslaw Czapla Ekolog Polen
8 Mathias Mende Jeantex BRD
9 Zbigniew Adamus Optex Polen
10 Francis Mourey La Poste Frankrijk
11 Peter Presslauer Bank Austria Oostenrijk
12 Erwin Vervecken SpaarSelect België
13 Dariusz Gil P.Z.U. Polen
14 Ralph Berner Hawk BRD
15 Slawomir Frejowski Katowice Polen
16 Dominique Arnould Giant Frankrijk
17 Mariusz Gil Krajenskie Polen
18 Sven Nys Rabobank België
19 Harald Starzengruber Bosch Oostenrijk
20 Marek Galinski P.Z.U. Polen
2000
1 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
2 Danny De Bie Woondecor België
3 Mario De Clercq Palmans België
4 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
5 Gareth Sheppard Don Skene GBr
6 Daniele Pontoni Guerciotti Italië
7 James Gilfillian Team Hed GBr
8 Toby Newton Undergear GBr
9 Radomir Simunek Ben Car Tsjechië
10 Raita Suzuki Bridgestone Japan
11 Yoshiyuki Abe Shimano Japan
12 Danny Axford Real Cost GBr
13 Masahiko Mifune Tönissteiner Japan
14 Mitsuru Ohara Inoac Japan
15 Neil Swithenbank Bollington GBr
16 Florian Wiesinger Bosch Oostenrijk
17 Masanori Kosaka Inoac Japan
18 Sven Nys Rabobank België
19 Shaun Snodden Ace R.T. GBr
20 John Veness Ace R.T. GBr
1999
1.Sven Nys België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Mario De Clercq België
4.Jiri Pospisil Tsjechië
5.Erwin Vervecken België
6.Marc Janssens België
7.Peter Van Santvliet België
8.Wim De Vos Nederland
9.Beat Wabel Zwitserland
10.Petr Dlask Tsjechië
11.Dieter Runkel Zwitserland
12.Ben Berden België
13.Gerben De Knegt Nederland
14.Tadeusz Korzeniewski Polen
15.Vaclav Metlicka Slovakije
16.Daniele Pontoni Italië
17.Roland Schaetti Zwitserland
18.Tim Johnson U.S.A.
19.Kamil Ausbuher Tsjechië
20.Beat Blum Zwitserland
1997
1.Erwin Vervecken Espace Card België
2.Lukas Zumsteg Frank Zwitserland
3.Paul Herijgers Saxon Tonissteiner België
4.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
5.Urs Markwalder Gerber Zwitserland
6.Filip Meirhaeghe Batavus België
7.Roger Honegger Scott Zwitserland
8.Matthias Buxhofer Mineralwol Oostenrijk
9.Roland Schaetti Gerber Zwitserland
10.Thomas Muhlbacher Mineralwol Oostenrijk
11.Martin Obrist Schumacher Zwitserland
12.Pascal Muller Wuthrich Zwitserland
13.Bernhard Gerstbauer Mondia Oostenrijk
14.Thomas Clark Guerciotti V.S.A.
15.Christophe Dupouey Sunn Chipie Frankrijk
16.Edward Piech Pekaes Polen
17.Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
18.Sebastien Loigerot C.S.M.Persan Frankrijk
19.Lennie Kristensen Giant Denemarken
20.Beat Wabel B.M.W. Pro Flex Zwitserland
1997
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Peter Van Santvliet B.B.S. België
3 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
4 Dieter Runkel Wheeler Zwitserland
5 Erwin Vervecken Pesant België
6 Luca Bramati Yeti Italië
7 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
8 Mario De Clercq Palmans België
9 Daniele Pontoni Selle Italia Italië
10 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
11 Radomir Simunek Olpran Tsjechië
12 Marc Janssens Palmans België
13 Andreas Busser Mondia Zwitserland
14 Roland Schatti Gerber Zwitserland
15 Urs Markwalder Gerber Zwitserland
16 Wim De Vos V.K.S. Nederland
17 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
18 Tobias Nestle Focus BRD
19 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
20 Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
1996
1 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3 Ben Berden B.B.S. België
4 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
5 Bart Brentjens American Eagle Nederland
6 Kipcho Volckaerts Rolupo België
7 Dario Acquaroli Bianchi Italië
8 Mario De Clercq Palmans België
9 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
10 Henrik Djernis American Eagle Denemarken
11 Marc Janssens Espace Card België
12 Ales Mudroch Hlinsko Tsjechië
13 Roger Honegger Schumacher Zwitserland
14 Albert Iten Giant Zwitserland
15 David Meys Wielerpromotie België
16 Dieter Runkel Gerber Zwitserland
17 Daniele Pontoni Antera Italië
18 John Tomac Giant VSA
19 Tim Davies Paddington GBr
20 Steve Knight M.I.Racing GBr
1995
1 Petr Hric Diamond Back Slovakije
2 Martin Hendriks Van Lingen Nederland
3 Paul De Brauwer Kärcher België
4 Christiaan Hautekeete Trek België
5 Paul Herijgers Saxon België
6 Mike Kluge Focus BRD
7 Richard Groenendaal American Eagle Nederland
8 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
9 Volker Krukenbaum Giant BRD
10 Adri Van Der Poel American Eagle Nederland
11 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
12 Radovan Fort Selle Italia Tsjechië
13 Dieter Runkel Scott Zwitserland
14 Roger Honegger Scott Zwitserland
15 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
16 Beat Breu Wheeler Zwitserland
17 Karel Camrda Dvorak Tsjechië
18 Luca Bramati Selle Italia Italië
19 Frank Van Bakel Wilvo Nederland
20 Urs Markwalder Gerber Zwitserland
1994
1 Beat Wabel Titan Zwitserland
2 Richard Groenendaal Concorde Nederland
3 Adri Van Der Poel Collstrop Nederland
4 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
5 Wim De Vos Jacobs Nederland
6 Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
7 Lukas Zumsteg Saeco Zwitserland
8 Henk Baars H.E.K. Nederland
9 Andreas Russer Gerber Zwitserland
10 Franz Josef Nieberding Diamond Back BRD
11 Danny De Bie Bankunie België
12 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
13 Jorg Arenz Focus BRD
14 Urs Markwalder Wetzikon Zwitserland
15 Dariusz Gil Krajenskie Polen
16 Marc Janssens EspaceCard België
17 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
18 Daniele Pontoni Guerciotti Italië
19 Dieter Runkel WordPerfect Zwitserland
20 Erwin Bollen Pesant België
1993
1 Daniele Pontoni BresciaLat Italië
2 Pavel Camrda Dvorak Tsjechië
3 Beat Breu Wheeler Zwitserland
4 Beat Wabel Mongoose Zwitserland
5 Danny De Bie Bankunie België
6 Wim De Vos Schwalbe Nederland
7 Henk Baars H.E.K. Nederland
8 Paul Herijgers Saxon België
9 Richard Groenendaal Willemsen Nederland
10 Karl Kalin Naessens Zwitserland
11 Pavel Elsnic Diamond Back Tsjechië
12 Peter Van Den Abeele Guerciotti België
13 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
14 Marc Janssens EspaceCard België
15 Roland Schatti Wetzikon Zwitserland
16 Cyrille Bonnand CSM Persan Frankrijk
17 Andreas Busser Diamond Back Zwitserland
18 Paul De Brauwer Kärcher België
19 Dominique Arnould Castorama Frankrijk
20 Radomir Simunek Saxon Tsjechië
1992
1.Adri Van der Poel Tulip Nederland
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Danny De Bie Bankunie Belgium
4.Beat Wabel Mongoose Zwitserland
5.Ronan Pensec R.M.O. Frankrijk
6.Alex Moonen Van De Veire Belgium
7.Peter Vandenabeele Guerciotti Belgium
8.Huub Kools Moonen Nederland
9.Filip Van Luchem Saxon Belgium
10.Christophe Lavainne Castorama Frankrijk
11.Rudy Thielemans C.T.C. Belgium
12.Daniele Pontoni G.S.Zalf Italia
13.Radomir Simunek Saxon Tsj.Rep.
14.Beat Breu Wheeler Zwitserland
15.Henk Baars H.E.K. Nederland
16.Karel Camrda Assos Tsj.Rep.
17.Marc Janssens Espace Card Belgium
18.Dieter Runkel Cilo Zwitserland
19.Jiri Pospisil Olpran Tsj.Rep.
20.Pavel Elsnic Diamond Back Tsj.Rep.
1991
1.Karl Kälin Zwitserland
2.Pascal Van Riet België
3.Fabian Jeker Zwitserland
4.Richard Groenendaal Nederland
5.Daniele Pontoni Italië
6.Beat Wabel Zwitserland
7.Huub Kools Nederland
8.Ondrej Lukesj Tsjechië
9.Wim De Vos Nederland
10.Beat Breu Zwitserland
11.Guy Van Dijck België
12.Danny De Bie België
13.Thomas Frischknecht Zwitserland
14.Pavel Elsnic Tsjechië
15.Henk Baars Nederland
16.Adri Van Der Poel Nederland
17.Peter Van Den Abeele België
18.Alex Moonen België
19.Andreas Busser Zwitserland
20.Roger Honegger Zwitserland
1990
1.Roger Honegger Zwitserland
2.Thomas Frischknecht Zwitserland
3.Dieter Runkel Zwitserland
4.Beat Breu Zwitserland
5.Andreas Busser Zwitserland
6.Henk Baars Nederland
7.Huub Kools Nederland
8.Marc Van Orsouw Nederland
9.Peter Müller Zwitserland
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Frank Van Bakel Nederland
12.Peter Harings Nederland
13.Daniele Pontoni Italië
14.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
15.Erwin Vervecken België
16.Niki Rüttimann Zwitserland
17.Jean-Pierre Drucker Luxemburg
18.Steve Douce Groot-Brittannië
19.Martial Gayant Frankrijk
20.Jack Olsen Denemarken
1989
1.Beat Wabel Zwitserland
2.Frank Van Bakel Nederland
3.Rudy Thielemans België
4.Adri van der Poel Nederland
5.Rudy De Bie België
6.Staf Van Bouwel België
7.Roger Honegger Zwitserland
8.Bruno Lebras Frankrijk
9.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
10.Martin Hendriks Nederland
11.Paul De Brauwer België
12.Roland Liboton België
13.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
14.Henk Baars Nederland
15.Christiaan Hautekeete België
16.Wim Lambrechts België
17.Thomas Frischknecht Zwitserland
18.Kurt De Roose België
19.Claudio Vandelli Italië
20.Volker Krukenbaum B.R.D.
1988
1.Beat Breu Zwitserland
2.Danny De Bie België
3.Henryk Djernis Denemarken
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Ralph Berner Duitsland
6.Tim Gould Gr.Brit.
7.Marc Janssens België
8.Paul Herijgers België
9.Daniele Pontoni Italië
10.Beat Wabel Zwitserland
11.Karl Kälin Zwitserland
12.Radomir Simunek Tsjechië
13.Henk Baars Nederland
14.Albert Iten Zwitserland
15.Adri Van Der Poel Nederland
16.Erwin Vervecken België
17.Richard Groenendaal Nederland
18.Peter Van Den Abeele België
19.Roland Schätti Zwitserland
20.Andreas Busser Zwitserland
1987
1.Thomas Frischknecht Zwitserland
2.Niki Rüttimann Zwitserland
3.Danny De Bie België
4.Alain Daniel Frankrijk
5.Paul De Brauwer België
6.Beat Breu Zwitserland
7.Mike Kluge B.R.D.
8.Yvon Madiot Frankrijk
9.Roland Liboton België
10.Bruno Lebras Frankrijk
11.Henrik Djernis Denemarken
12.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
13.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
14.Christophe Lavainne Frankrijk
15.Martin Hendriks Nederland
16.Hermann Mandler Oostenrijk
17.Beat Wabel Zwitserland
18.George Bickel B.R.D.
19.Frank Van Bakel Nederland
20.Henk Baars Nederland
1986
1.Hennie Stamsnijder Nederland
2.Jan Wiejak Polen
3.Patrice Thevenard Frankrijk
4.Dieter Runkel Zwitserland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Roland Liboton België
7.Marc Madiot Frankrijk
8.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
9.Paul Curley V.S.A.
10.Beat Breu Zwitserland
11.Pascal Richard Zwitserland
12.Frank Van Bakel Nederland
13.Henrik Djernis Denemarken
14.Huub Kools Nederland
15.Henk Baars Nederland
16.Albert Zweifel Zwitserland
17.Roger Honegger Zwitserland
18.Tim Davies G.B.
19.Patrick Tolhoek Nederland
20.Adri van der Poel Nederland
1985
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Danny De Bie België
4.Ivan Messelis België
5.Henk Baars Nederland
6.Paul De Brauwer België
7.Noël Danneels België
8.Rein Groenendaal Nederland
9.Frank Van Bakel Nederland
10.Roger Honegger Zwitserland
11.Beat Breu Zwitserland
12.Rudy Thielemans België
13.Martin Hendriks Nederland
14.Paul Herijgers België
15.Beat Wabel Zwitserland
16.Albert Zweifel Zwitserland
17.Pascal Richard Zwitserland
18.Karel Camrda Tsjechoslovakije
19.Dieter Runkel Zwitserland
20.Huub Kools Nederland
1984
1.Martin Hendriks Nederland
2.Danny De Bie België
3.Roland Liboton België
4.Hennie Stamsnijder Nederland
5.Beat Breu Zwitserland
6.Beat Schumacher Zwitserland
7.Peter Kloucek Tsjechoslovakije
8.Pascal Richard Zwitserland
9.Huub Kools Nederland
10.Klaus Peter Thaler B.R.D.
11.Mike Kluge B.R.D.
12.Ivan Messelis België
13.Christophe Lavainne Frankrijk
14.Rein Groenendaal Nederland
15.Ludo De Rey België
16.Dirk Pauwels België
17.Adri van der Poel Nederland
18.Albert Zweifel Zwitserland
19.Peter Harings Nederland
20.Henk Baars Nederland
1983
1.Erwin Lienhard Zwitserland
2.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
3.Albert Zweifel Zwitserland
4.Bert Vermeire België
5.Wim Lambrechts België
6.Dirk Pauwels België
7.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
8.Uli Müller Zwitserland
9.Beat Schumacher Zwitserland
10.Herman Snoeyink Nederland
11.Pascal Richard Zwitserland
12.Roland Liboton België
13.Rudy De Bie België
14.Paul De Brauwer België
15.Adri Van Der Poel Nederland
16.Martial Gayant Frankrijk
17.Raimund Dietzen Duitse Bondsrepubliek
18.Hennie Stamsnijder Nederland
19.Eric Desruelles België
20.Petr Hric Tsjechoslovakije
1982
1.Pascal Richard Zwitserland
2.Roland Liboton België
3.Rudy Thielemans België
4.Lucien Didier Luxemburg
5.Peter Harings Nederland
6.Paul De Brauwer België
7.Albert Zweifel Zwitserland
8.Ludo De Rey België
9.Raimund Dietzen B.R.D.
10.Johan Ghyllebert België
11.Staf Van Bouwel België
12.Paul Herijgers België
13.Tomas Cielecki Polen
14.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
15.Henk Baars Nederland
16.Werner Vanderfraenen België
17.Claude Michely Luxemburg
18.Willi Lienhard Zwitserland
19.Milos Fisera C.S.S.R.
20.Frank Van Bakel Nederland
1981
1.Albert Zweifel Zwitserland
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Rein Groenendaal Nederland
4.Patrice Blanchardon Frankrijk
5.Rigobert Matt Duitsland
6.Uli Müller Zwitserland
7.Roland Liboton België
8.Paul De Brauwer België
9.Ottavio Paccagnella Italië
10.Lucien Didier Luxemburg
11.Willi Lienhard Zwitserland
12.Peter Kloucek Tsjechoslovakije
13.Andrzej Makowski Polen
14.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
15.Ivan Messelis België
16.Rudy De Bie België
17.Marcel Summermatter Zwitserland
18.Roland Königshofer Oostenrijk
19.Vito di Tano Italië
20.Erwin Lienhard Zwitserland
1980
1.Bernard Woodtli Zwitserland
2.Albert Zweifel Zwitserland
3.Erwin Lienhard Zwitserland
4.Peter Frischknecht Zwitserland
5.Beat Schumacher Zwitserland
6.Hennie Stamsnijder Nederland
7.Roland Liboton België
8.Gregor Jaroszewski Polen
9.Adri Van der Poel Nederland
10.Peter Haegi Zwitserland
11.Jan Wiejak Polen
12.Uli Muller Zwitserland
13.Milos Fisera Tsjechoslovakije
14.Andrzej Makowski Polen
15.Rein Groenendaal Nederland
16.Carlo Lafranchi Zwitserland
17.Josef Kuriger Zwitserland
18.Beat Breu Zwitserland
19.Urs Graf Zwitserland
20.Vito Di Tano Italië
1979
1 Pierre Raymond Villemiane Renault Frankrijk
2 Robert Alban Fiat Frankrijk
3 Albert Zweifel Sempione Zwitserland
4 Peter Frischknecht Willora Zwitserland
5 Fritz Saladin Aviotech Zwitserland
6 Serge Simonin Orléans Frankrijk
7 Uli Muller Steinmaur Zwitserland
8 Jean-Rene Bernaudeau Renault Frankrijk
9 Andre Wilhelm Miko Frankrijk
10 Willi Lienhard Willora Zwitserland
11 Rafael Ant. Nino Munevar Boyaca Colombia
12 Luigi Zanchetta Franche Comté Frankrijk
13 Yvon Bertin Renault Frankrijk
14 Patrice Thevenard Flandria Frankrijk
15 Fabio Parra Pinto Boyaca Colombia
16 Richard Steiner Willora Zwitserland
17 Hennie Stamsnijder De Uitkomst Nederland
18 Peter Kloucek Budvar Tsjechoslovakije
19 Daniel Perret A.C.Bourg Frankrijk
20 Abelardo Rios Osorio Yaneth Colombia
1978
1.Ralf Wicke B.R.D.
2.Milos Fisera Tsjechoslovakije
3.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
4.Gilles Blaser Zwitserland
5.Peter Frischknecht Zwitserland
6.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
7.Roland Liboton België
8.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
9.Hennie Stamsnijder Nederland
10.Albert Zweifel Zwitserland
11.Andrzej Makowski Polen
12.Karl-Heinz Helbling Zwitserland
13.Willi Lienhard Zwitserland
14.Jacques Desclos Frankrijk
15.Marc De Block België
16.Vito Di Tano Italië
17.Franco Bitossi Italië
18.Alex Gerardin Frankrijk
19.André Wilhelm Frankrijk
20.René Häuselmann Zwitserland
1977
1.Albert Zweifel Zwitserland
2.Willi Lienhard Zwitserland
3.Peter Frischknecht Zwitserland
4.Hans Steekers Nederland
5.Gert Wildeboer Nederland
6.Wil Brouwers Nederland
7.Franco Vagneur Italië
8.Hennie Stamsnijder Nederland
9.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
10.Cees Van de Wereld Nederland
11.Robert Vermeire België
12.Roger De Vlaeminck België
13.Herman Snoeijink Nederland
14.Alex Gérardin Frankrijk
15.Gerrit Scheffer Nederland
16.Franco Bitossi Italië
17.Gino Bortoluzzo Italië
18.Carlo Lafranchi Zwitserland
19.André Wilhelm Frankrijk
20.Robert Alban Frankrijk
1976
1.Albert Zweifel Zwitserland
2.Karl Heinz Helbling Zwitserland
3.Peter Frischknecht Zwitserland
4.Willi Lienhard Zwitserland
5.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
6.Hermann Gretener Zwitserland
7.Gilles Blaser Zwitserland
8.André Geirland België
9.Carlo Lafranchi Zwitserland
10.Franco Vagneur Italië
11.Alex Gérardin Frankrijk
12.Robert Vermeire België
13.Richard Steiner Zwitserland
14.Erwin Lienhard Zwitserland
15.Eric De Vlaeminck België
16.Urs Ritter Zwitserland
17.Hennie Stamsnijder Nederland
18.Cees Koolloos Nederland
19.Rein Groenendaal Nederland
20.Cees Van de Wereld Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s