2009
1 Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
2 David Pagnier Mulhouse Frankrijk
3 Pascal Triebel Tetange Luxemburg
4 Jonathan Page PlanetBike VSA
5 Peter Presslauer Stevens Oostenrijk
6 Vladimir Kyzivat Budvar Tsjechië
7 Gusty Bausch V.C.Kayl Luxemburg
8 Pascal Perrin Nancy Frankrijk
9 Steve Chainel Bouygues Frankrijk
10 Aurelien Duval A.S.P.T.T. Frankrijk
11 Martin Zlamalik Budvar Tsjechië
12 Joachim Parbo Leopard Denemarken
13 Jan Chrobak Johnson Tsjechië
14 Sebastien Hansen Atlas Frankrijk
15 Keiichi Tsujiura Testach Japan
16 Nicolas Bazin Differdange Frankrijk
17 Stijn Huys Palmans België
18 Marek Konwa Empella Polen
19 David Kasek Murdich Tsjechië
20 Claude Wolter Differdange Luxemburg

2008
1 Tom Van Noppen A.V.B. België
2 Steve Chainel Auber 93 Frankrijk
3 David Pagnier Mulhouse Frankrijk
4 Marek Cichosz Legia Polen
5 Eddy Forner Differdange Italië
6 Geoffrey Clochez Suresnes Frankrijk
7 Pascal Perrin Nancy Frankrijk
8 Marco Bianco Carraro Italië
9 Philippe Gilbert Francaise België
10 Jan Chrobak Johnson Tsjechië
11 Giovanni De Nolf Palmans België
12 Pascal Triebel Tetange Luxemburg
13 Emil Hekele Zekof Team Tsjechië
14 Sylwester Janiszewski Legia Polen
15 Tomasz Repinski Gdynia Polen
16 Laurent Didier Dippach Luxemburg
17 Kim Michely VC Arbedo Luxemburg
18 Ondrej Lukes Budvar Tsjechië
19 Julien Laidoun Pictoflex Frankrijk
20 Tom Flammang Dippach Luxemburg
2007
1 Pirmin Lang Mendrisio Zwitserland
2 Vladimir Kyzivat Author Tsjechië
3 Jonathan Page Colavita VSA
4 Ondrej Lukes Budvar Tsjechië
5 Frantisek Kloucek Guerciotti Tsjechië
6 Pavel Adel Author Tsjechië
7 Simon Zahner Bürgis Zwitserland
8 Torsten Struch Stuttgart BRD
9 Jorn Van Der Veken Profel CT België
10 Pascal Perrin Wasquehal Frankrijk
11 Gerben De Knegt Rabobank Nederland
12 David Pagnier Charvieu Frankrijk
13 Gusty Bausch Diekirch Luxemburg
14 Pascal Triebel Differdange Luxemburg
15 Lukas Kloucek Guerciotti Tsjechië
16 Davide Malacarne Lucchini Italië
17 Jiri Chrobak Sparta Praha Tsjechië
18 Derik Zampedri Bianchi Italië
19 Tom De Kort Booischot België
20 Luca Damiani Bianchi Italië
2006
1 Tom Van Noppen Palmans België
2 David Pagnier Charvieu Frankrijk
3 Ondrej Lukes Johnson Tsjechië
4 Vladimir Kyzivat Johnson Tsjechië
5 Peter Dlask Fidea Tsjechië
6 Davide Malacarne G.S.Zalf Italië
7 Ronny Poelvoorde Flanders België
8 Radomir Simunek Palmans Tsjechië
9 Dariusz Gil Guerciotti Polen
10 Luca Damiani Bianchi Italië
11 Enrico Franzoi Lampre Italië
12 Jonathan Page Cervelo VSA
13 Frantisek Kloucek Author Tsjechië
14 Pavel Adel Hlinsko Tsjechië
15 Simon Zahner Wetzikon Zwitserland
16 Torsten Struch Stuttgart BRD
17 Jorn Van Der Veken Profel CT België
18 Pascal Perrin A.S.P.T.T. Frankrijk
19 Gusty Bausch Diekirch Luxemburg
20 Pascal Triebel Tetange Luxemburg
2005
1 Tom Van Noppen Palmans België
2 Steve Chainel A.S.P.T.T. Frankrijk
3 David Pagnier Charvieu Frankrijk
4 Philippe Gilbert Francaise België
5 Ondrej Lukes TatraMleko Tsjechië
6 Pascal Perrin A.S.P.T.T. Frankrijk
7 Emil Hekele Zekof Team Tsjechië
8 Josef Soukup Budvar Tsjechië
9 Pirmin Lang Mendrisio Zwitserland
10 Pascal Triebel Tetange Luxemburg
11 Christian Wasmer Denzlingen BRD
12 Frantisek Kloucek Author Tsjechië
13 Renaud Vaubourg St.Etienne Frankrijk
14 Eric Salvetat Castres Frankrijk
15 Tomas Hruby Mercedes Tsjechië
16 Rene Lang Mendrisio Zwitserland
17 Marco Keller Frankfurt BRD
18 Joachim Parbo Aarhus Denemarken
19 Benoit Joachim Discovery Luxemburg
20 Geoffrey Clochez Suresnes Frankrijk
2004
1 Tom Van Noppen Palmans België
2 Steve Chainel Nancy Frankrijk
3 Gusty Bausch Dommeldange Luxemburg
4 Mario De Clercq Palmans België
5 Jiri Pospisil Stevens Tsjechië
6 Dominique Arnould Giant Frankrijk
7 David Pagnier Charvieu Frankrijk
8 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
9 Geoffrey Clochez Suresnes Frankrijk
10 Marek Cichosz Ekolog Polen
11 Jan Ramsauer Macandina Zwitserland
12 Ondrej Lukes TatraMleko Tsjechië
13 Roger Schuppli Luongo Zwitserland
14 Mark Schuppli Luongo Zwitserland
15 Joachim Parbo Aarhus Denemarken
16 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
17 David Rusch Wetzikon Zwitserland
18 Thomas Bonne Den Blaa Denemarken
19 Marc Ernster V.C.Kayl Luxemburg
20 Ales Mudroch TatraMleko Tsjechië
2003
1 Tom Van Noppen Palmans België
2 Ales Mudroch TatraMleko Tsjechië
3 David Pagnier Charvieu Frankrijk
4 Dariusz Gil Bonda Polen
5 Josef Soukup Author Tsjechië
6 Dominique Arnould Giant Frankrijk
7 Tadeusz Korzeniewski Bonda Polen
8 Ondrej Lukes TatraMleko Tsjechië
9 Gusty Bausch Dommeldange Luxemburg
10 Geoffrey Clochez Suresnes Frankrijk
11 Radoslaw Czapla Ekolog Polen
12 Jean-Pierre Serafini Differdange Luxemburg
13 Pawel Cierpikowski Ekolog Polen
14 Constantino Fernandez Differdange Spanje
15 Pascal Triebel Differdange Luxemburg
16 Radek Tichy TatraMleko Tsjechië
17 Marek Cichosz Ekolog Polen
18 Steve Chainel Nancy Frankrijk
19 Olivier Corpus Tetange BRD
20 Christophe Mengin Francaise Frankrijk
2002
1 Hannes Genze Corratec BRD
2 Beat Wabel Focus Zwitserland
3 Ben Berden Vlaanderen België
4 Tom Van Noppen Palmans België
5 Bjorn Rondelez Beveren België
6 Jan Ramsauer KED/SWOCK Zwitserland
7 Dominique Arnould Giant Frankrijk
8 Marc Janssens Palmans België
9 Ales Mudroch Hlinsko Tsjechië
10 Radek Tichy Hlinsko Tsjechië
11 Michael Baumgartner Hoermann Zwitserland
12 Valeriano Vandelli Serramazzo Italië
13 David Pagnier Charvieu Frankrijk
14 Giuseppe Atzeni KED/SWOCK Zwitserland
15 Jonathan Page Wheelworks VSA
16 Pascal Triebel Differdange Luxemburg
17 Sven Nys Rabobank België
18 Mario De Clercq Palmans België
19 Gusty Bausch Dommeldange Luxemburg
20 Wesley Van Der Linden Beveren België
2001
1.Thomas Frischknecht Zwitserland
2.Adri Van Der Poel Nederland
3.Alexander Moos Zwitserland
4.Daniele Pontoni Italia
5.Christoph Morel Frankrijk
6.Petr Dlask Tsjechië
7.Sven Nijs Belgium
8.Richard Groenendaal Nederland
9.Beat Wabel Zwitserland
10.David Derepas Frankrijk
11.Mario De Clercq Belgium
12.Marc Janssens Belgium
13.Ben Berden Belgium
14.Gerben De Knegt Nederland
15.Peter Van Santvliet Belgium
16.Igor Tavella Italia
17.Vaclav Jezek Tsjechië
18.Erwin Vervecken Belgium
19.Massimo Sargenti Italia
20.Jiri Pospisil Tsjechië
2000
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Erwin Vervecken België
3.Mario De Clercq België
4.Jiri Pospisil Tsjechië
5.Tom Vannoppen België
6.Peter Van Santvliet België
7.Gerben De Knegt Nederland
8.Vaclav Jezek Tsjechië
9.Bart Wellens België
10.Daniele Pontoni Italië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Luca Bramati Italië
13.Sven Nys België
14.Petr Dlask Tsjechië
15.Roland Schaetti Zwitserland
16.Dominique Arnould Frankrijk
17.David Pagnier Frankrijk
18.Tadeusz Korzeniewski Polen
19.Massimo Sargenti Italië
20.David Derepas Frankrijk
1999
1.Sven Nys België
2.Richard Groenendaal Nederland
3.Mario De Clercq België
4.Adrie Van Der Poel Nederland
5.Petr Dlask Tsjechië
6.Daniele Pontoni Italië
7.Erwin Vervecken België
8.Marc Janssens België
9.Peter Van Santvliet België
10.Jiri Pospisil Tsjechië
11.Ben Berden België
12.Gerben De Knegt Nederland
13.Beat Wabel Zwitserland
14.Thomas Frischknecht Zwitserland
15.Roland Schaetti Zwitserland
16.Kamil Ausbuher Tsjechië
17.Dieter Runkel Zwitserland
18.Vaclav Metlicka Slovakije
19.Tadeusz Korzeniewski Polen
20.Vaclav Jezek Tsjechië
1998
1.Mario De Clercq België
2.Marc Janssens België
3.Sven Nys België
4.Adrie Van Der Poel Nederland
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Daniele Pontoni Italië
7.Erwin Vervecken België
8.Wim De Vos Nederland
9.Peter Van Santvliet België
10.Petr Dlask Tsjechië
11.Beat Wabel Zwitserland
12.Jiri Pospisil Tsjechië
13.Radomir Simunek Tsjechië
14.Roland Schaetti Zwitserland
15.Pavel Prosek Tsjechië
16.Maarten Nijland Nederland
17.Luca Bramati Italië
18.Beat Blum Zwitserland
19.Vaclav Jezek Tsjechië
20.Christophe Morel Frankrijk
1997
1 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
2 Daniele Pontoni Selle Italia Italië
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Radomir Simunek Olpran Tsjechië
5 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
6 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
7 Erwin Vervecken Pesant België
8 Mario De Clercq Palmans België
9 Peter Van Den Abeele Pro Flex België
10 Laurent Lefevre Fourmies Frankrijk
11 Alex Moonen Schwinn België
12 Roger Hammond Vendée U GBr
13 Arne Daelmans Rolupo België
14 Paul Herijgers Knapp België
15 Danny De Bie Rolini België
16 Pascal Triebel V.C.Kayl Luxemburg
17 Erwin Bollen Pesant België
18 Cyrille Bonnand Volvo Frankrijk
19 Jiri Pospisil Olpran Tsjechië
20 Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
1996
1.Richard Groenendaal Nederland
2.Adri Van Der Poel Nederland
3.Pascal Meyers Luxemburg
4.Sven Nijs België
5.Daniel Bintz Luxemburg
6.Jérôme Junker Luxemburg
7.Mario De Clercq België
8.Bart Wellens België
9.Jean-Pierre Serafini Luxemburg
10.Claude Degano Luxemburg
11.Claudy Michely Luxemburg
12.Erwin Vervecken België
13.Marc Janssens België
14.Marco Lux Luxemburg
15.Radomir Simunek Tsjechië
16.Laurent Wack Luxemburg
17.Peter Van Santvliet België
18.Pascal Triebel Luxemburg
19.Virgile Maus Luxemburg
20.Luca Bramati Italië
1995
1.Pascal Triebel V.C.Kayl Luxemburg
2.Richard Groenendaal American Eagle Nederland
3.Peter Van den Abeele Espace Card Belgium
4.Bart Brentjens American Eagle Nederland
5.Henk Baars H.E.K. Nederland
6.Jan Van Doninck Saxon Tonissteiner Belgium
7.Claude Michely Rudy Project Luxemburg
8.Pascal Meyers V.C.Kayl Luxemburg
9.Mario De Clercq Lotto Belgium
10.Gert-Jan Bijnen Fassbender Nederland
11.Erwin Bollen Espace Card Belgium
12.Jurgen De Wit Elite z/c Belgium
13.Wilfred Veldkamp Wilton Nederland
14.Thomas Norup Corratec Denemarken
15.Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
16.Gerben De Knegt Cannondale Nederland
17.Virgile Maus V.C.Kayl Luxemburg
18.Martin Hendriks Van Lingen Nederland
19.Luc Steines V.C.Kayl Luxemburg
20.Wim De Vos Jacobs Nederland
1994
1.Emmanuel Magnien Frankrijk
2.Erwin Vervecken België
3.Richard Groenendaal Nederland
4.Daniele Pontoni Italië
5.Wim De Vos Nederland
6.Jérome Chiotti Frankrijk
7.Radomir Simunek Tsjechië
8.Adri Van Der Poel Nederland
9.Dominique Arnould Frankrijk
10.Pavel Elsnic Tsjechië
11.Marc Janssens België
12.Patrice Halgand Frankrijk
13.Peter Van Santvliet België
14.Andreas Büsser Zwitserland
15.Erik Boezewinkel Nederland
16.Danny De Bie België
17.Paul Herijgers België
18.Huub Kools Nederland
19.Frank Van Bakel Nederland
20.Beat Wabel Zwitserland
1993
1.Wim De Vos Nederland
2.Peter Van Den Abeele België
3.Daniele Pontoni Italië
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Richard Groenendaal Nederland
6.Beat Wabel Zwitserland
7.Danny De Bie België
8.Paul De Brauwer België
9.Paul Herijgers België
10.Adri Van der Poel Nederland
11.Rudy De Bie België
12.Henk Baars Nederland
13.David Pagnier Frankrijk
14.Karl Kälin Zwitserland
15.Guy Van Dijck België
16.Laurent Cailleau Frankrijk
17.Emmanuelle Magnin Frankrijk
18.Roger Honegger Zwitserland
19.Pascal Van Riet België
20.Martin Hendriks Nederland
1992
1.Guy Van Dijck België
2.Martin Hendriks Nederland
3.Daniele Pontoni Italië
4.Staf Van Bouwel België
5.Henk Baars Nederland
6.Wim Lambrechts België
7.Erwin Vervecken België
8.Roland Liboton België
9.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
10.Huub Kools Nederland
11.Thomas Frischknecht Zwitserland
12.Danny De Bie België
13.Pascal Van Riet België
14.Henrik Djernis Denemarken
15.Ludo De Rey België
16.Paul De Brauwer België
17.Robert Bondaryk Polen
18.Frank Van Bakel Nederland
19.Christiaan Hautekeete België
20.Dirk Van Bever België
1991
1.Huub Kools Nederland
2.Dieter Runkel Zwitserland
3.Jan Wiejak Polen
4.Don Myrah V.S.A.
5.Ralf Berner B.R.D.
6.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
7.Danny De Bie België
8.Johnny Blomme België
9.Marc Vandevivere België
10.Kurt De Roose België
11.Chris David België
12.Filip Van Luchem België
13.Rudy De Bie België
14.Christiaan Hautekeete België
15.Paul Curley V.S.A.
16.Martin Hendriks Nederland
17.Andreas Büsser Zwitserland
18.Marc Janssens België
19.Laurent Dufaux Zwitserland
20.Claudio Chiappucci Italië
1990
1.Martin Hendriks Nederland
2.Adri van der Poel Nederland
3.Paul Curley V.S.A.
4.Paul De Brauwer België
5.Kurt De Roose België
6.Guy Van Dijck België
7.Barrie Clarke G.B.
8.Claude Michely Luxemburg
9.Rudy De Bie België
10.Olivier Triebel Luxemburg
11.Thomas Frischknecht Zwitserland
12.Pascal Triebel Luxemburg
13.Huub Kools Nederland
14.Jan Ostergaard Denemarken
15.Jean-Pierre Drucker Luxemburg
16.Ivan Messelis België
17.Pascal Meyers Luxemburg
18.Christiaan Hautekeete België
19.Marco Lux Luxemburg
20.Mario Raach Luxemburg
1989
1.Danny De Bie België
2.Christophe Lavainne Frankrijk
3.Henk Baars Nederland
4.Hansrüdi Büchi Zwitserland
5.Karel Camrda Tsjechoslovakije
6.Paul De Brauwer België
7.Frank Van Bakel Nederland
8.Huub Kools Nederland
9.Roland Liboton België
10.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
11.Ivan Messelis België
12.Albert Zweifel Zwitserland
13.Hennie Stamsnijder Nederland
14.Klaus Peter Thaler B.R.D.
15.Jean-Pierre Drucker Luxemburg
16.Guy Van Dijck België
17.Alex Moonen België
18.Ludo De Rey België
19.Albert Zweifel Zwitserland
20.David Baker G.B.
1988
1.David Baker G.B.
2.Tim Gould G.B.
3.Eric Vervaet België
4.Christophe Lavainne Frankrijk
5.Claude Michely Luxemburg
6.Eddy Van Bouwel België
7.Paul Herijgers België
8.Steve Douce G.B.
9.Danny De Bie België
10.Martin Hendriks Nederland
11.Hennie Stamsnijder Nederland
12.Rudy Thielemans België
13.Frank Van Bakel Nederland
14.Paul De Brauwer België
15.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
16.Beat Breu Zwitserland
17.Huub Kools Nederland
18.Ivan Messelis België
19.Ludo De Rey België
20.Rein Groenendaal Nederland
1987
1.Pascal Richard Zwitserland
2.Roland Liboton België
3.Mike Kluge Duitsland
4.Frantisek Kloucek Tsjechoslovakije
5.Rein Groenendaal Nederland
6.Klaus Peter Thaler Duitsland
7.Hennie Stamsnijder Nederland
8.Peter Hric Tsjechoslovakije
9.Claude Michely Luxemburg
10.Albert Zweifel Zwitserland
11.Paul De Brauwer België
12.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
13.Johan Ghyllebert België
14.Ivan Messelis België
15.Beat Breu Zwitserland
16.Miroslav Kvasnicka Tsjechoslovakije
17.Milos Fisera Tsjechoslovakije
18.Bruno d’Arsié Zwitserland
19.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
20.Adri van der Poel Nederland
1986
1.Ivan Messelis België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Roland Liboton België
4.Paul De Brauwer België
5.Henk Baars Nederland
6.Frank Van Bakel Nederland
7.Rein Groenendaal Nederland
8.Ludo De Rey België
9.Johan Ghyllebert België
10.Huub Kools Nederland
11.Sandro Bono Italië
12.Rudy Thielemans België
13.Peter Harings Nederland
14.Bert Vermeire België
15.Rudy De Bie België
16.Mike Kluge B.R.D.
17.Antonio Saronni Italië
18.Marcel Russenberger Zwitserland
19.Jan Jensen Denemarken
20.Eugenio Passos Portugal
1985
1.Roland Liboton België
2.Hennie Stamsnijder Nederland
3.Rein Groenendaal Nederland
4.Rudy Thielemans België
5.Frank Van Bakel Nederland
6.Huub Kools Nederland
7.Rudy De Bie België
8.Christiaan Hautekeete België
9.Johan Ghyllebert België
10.Paul De Brauwer België
11.Henk Baars Nederland
12.Ivan Messelis België
13.Ludo De Rey België
14.Vito di Tano Italië
15.Dirk Pauwels België
16.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
17.Bert Vermeire België
18.Albert Zweifel Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
20.Filip Van Luchem België
1984
1.Roland Liboton België
2.Rein Groenendaal Nederland
3.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrep.
4.Adri Van Der Poel Nederland
5.Martial Gayant Frankrijk
6.Claude Michely Luxemburg
7.Beat Schumacher Zwitserland
8.Ottavio Paccagnella Italië
9.Bert Vermeire België
10.Hennie Stamsnijder Nederland
11.Paul De Brauwer België
12.Mike Kluge Duitse Bondsrepubliek
13.Marcel Russenberger Zwitserland
14.Frank Van Bakel Nederland
15.Henk Baars Nederland
16.Sandro Bono Italië
17.Bruno d’Arsié Zwitserland
18.Albert Zweifel Zwitserland
19.Dieter Uebing Duitse Bondsrepubliek
20.Bernard Woodtli Zwitserland
1983
1.Hennie Stamsnijder Nederland
2.Guy Van Dijck België
3.Rudy Thielemans België
4.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
5.Danny De Bie België
6.Roland Liboton België
7.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
8.Barrie Clarke G.B.
9.Paul De Brauwer België
10.Ivan Messelis België
11.Henk Baars Nederland
12.Frank Van Bakel Nederland
13.Adri Van der Poel Nederland
14.Peter Kloucek Tsjechoslovakije
15.Huub Kools Nederland
16.Rein Groenendaal Nederland
17.Roman Kreuziger Tsjechoslovakije
18.Ludo De Rey België
19.Beat Breu Zwitserland
20.Albert Zweifel Zwitserland
1982
1.Claude Michely
2.Heinz Weis
3.Kunibert Bock
4.Jempy Drucker
5.Eric Vervaet
6.Daniel Wirth
7.Michel Joly
8.Alex Gerardin
9.Peter Haegi
10.Kim Andersen
11.Danny Vandenbosch
12.Milos Fisera
13.Paul Herijgers
14.Neil Martin
15.Lucien Didier
16.Josef Meissen
17.Raimund Dietzen
18.Lucien Zeimes
19.Alex Heremans
20.Rainer Paus
1981
1.Rein Groenendaal Nederland
2.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
3.Albert Zweifel Zwitserland
4.Roland Liboton België
5.Bert Vermeire België
6.Uwe Raab D.D.R.
7.Hennie Stamsnijder Nederland
8.Gregor Jaroszewski Polen
9.Andrzej Makowski Polen
10.Paul De Brauwer België
11.Antonio Saronni Italië
12.Peter Kloucek Tsjechoslovakije
13.Erwin Lienhard Zwitserland
14.Michel Laurent Frankrijk
15.André Wilhelm Frankrijk
16.Fritz Saladin Zwitserland
17.Radomir Simunek Tsjechoslovakije
18.Milos Fisera Tsjechoslovakije
19.Claude Michely Luxemburg
20.Jean Allegrini Luxemburg
1980
1.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
2.Roland Liboton België
3.Albert Zweifel Zwitserland
4.Bert Vermeire België
5.Hans-Joachim Hartnick Duitse Democratische Republiek
6.Kees Van Der Wereld Nederland
7.Hennie Stamsnijder Nederland
8.Gregor Jarozewski Polen
9.Rein Groenendaal Nederland
10.Ivan Messelis België
11.Michel Laurent Frankrijk
12.Alex Gerardin Frankrijk
13.Antonio Saronni Italië
14.Andrei Makowski Polen
15.Vito Di Tano Italië
16.Erwin Lienhard Zwitserland
17.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
18.Mariano Martinez Frankrijk
19.Claude Michely Luxemburg
20.Lucien Zeimes Luxemburg
1979
1.Albert Zweifel Zwitserland
2.Jan Teugels België
3.Pierre-Raymond Villemiane Frankrijk
4.Franco Vagneur Italië
5.Hennie Stamsnijder Nederland
6.Vito Di Tano Italië
7.Gilles Blaser Zwitserland
8.Janusz Cielecki Polen
9.Ueli Müller Zwitserland
10.Grzegorz Jaroszewski Polen
11.Robert Vermeire België
12.Krzysztov Steink Polen
13.Willi Lienhard Zwitserland
14.Max Steiner Zwitserland
15.Lucien Zeimes Luxemburg
16.Herman Snoeyink Nederland
17.Juan Gorostidi Spanje
18.Iwan Marponski Polen
19.Giuseppe Fatato Italië
20.Claude Michely Luxemburg
1978
1.Roger Gilson Luxemburg
2.Cees Van Der Wereld Nederland
3.Heinz Weis B.R.D.
4.Ekkehard Theichreber B.R.D.
5.Nico Ney Luxemburg
6.Lucien Zeimes Luxemburg
7.Chris Wreghitt GBR
8.Frans Van Den Driessche België
9.Jozef Thielemans België
10.Raymond Laures Luxemburg
11.Ralf Wicke B.R.D.
12.Milos Fisera Tsjechoslovakije
13.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
14.Gilles Blaser Zwitserland
15.Peter Frischknecht Zwitserland
16.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
17.Roland Liboton België
18.Jean-Yves Plaisance Frankrijk
19.Hennie Stamsnijder Nederland
20.Charles Bourgmeyer Luxemburg
1977
1.Eric De Vlaeminck Gios Belgium
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn Belgium
3.Erwin Lienhard Mobel Marki Zwitserland
4.Albert Zweifel Sempione Zwitserland
5.Pierre Bernet Orthez Frankrijk
6.Klaus Peter Thaler Teka B.R.D.
7.Peter Frischknecht Weros Zwitserland
8.Willi Lienhard Mobel Marki Zwitserland
9.Roger Gilson Gios Luxemburg
10.Lucien Zeimes Gios Luxemburg
11.Cees Van de Wereld Gios Nederland
12.Nico Ney Amateur Luxemburg
13.Nico Fischer Amateur Luxemburg
14.Johnny Michely U.C.Esch Luxemburg
15.Franco Vagneur Amateur Italia
16.Gerhard Klein Amateur B.R.D.
17.Georges Schranz Gios Luxemburg
18.Karl Heinz Helbling Amateur Zwitserland
19.Robert Vermeire Amateur Belgium
20.Giuseppe Saronni Scic Italia
1976
1.Klaus-Peter Thaler Duitse Bondsrepubliek
2.Albert Zweifel Zwitserland
3.Robert Vermeire België
4.Hennie Kuiper Nederland
5.Cyrille Guimard Frankrijk
6.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
7.Marc De Block België
8.André Wilhelm Frankrijk
9.Franco Vagneur Italië
10.Peter Frischknecht Zwitserland
11.Willi Lienhard Zwitserland
12.Eric Desruelles België
13.Milos Fisera Tsjechoslovakije
14.Uwe Freese D.D.R.
15.Ekkehardt Teichreber Duitse Bondsrepubliek
16.Gerrit Scheffer Nederland
17.Hermann Gretener Zwitserland
18.Lucien Zeimes Luxemburg
19.Johnny Michely Luxemburg
20.Lucien Didier Luxemburg
1975
1.Hennie Kuiper Nederland
2.André Wilhelm Frankrijk
3.Joaquin Ortega Tomas Spanje
4.Roger De Vlaeminck België
5.Albert Van Damme België
6.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
7.Robert Vermeire België
8.Peter Frischknecht Zwitserland
9.Franco Vagneur Italië
10.Walter Obersberger Oostenrijk
11.Willi Lienhard Zwitserland
12.Mosch D.D.R.
13.Leif Jörgensen Denemarken
14.John Atkins G.B.
15.Czeslaw Polewiak Polen
16.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
17.Lucien Didier Luxemburg
18.Johnny Michely Luxemburg
19.Lucien Zeimes Luxemburg
20.Guy Bidinger Luxemburg
1974
1.André Wilhelm Frankrijk
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
5.Johnny Michely Luxemburg
6.Robert Vermeire België
7.Michel Baele België
8.Cees Zoontjens Nederland
9.Christopher Dodd G.B.
10.Giovanni de Franceschi Italië
11.Walter Obersberger Oostenrijk
12.Leif Jörgensen Denemarken
13.Hermann Gretener Zwitserland
14.José Maria Basualdo Spanje
15.Jozef Pytowski Polen
16.Mosch D.D.R.
17.Albert Van Damme België
18.Eigil Sörensen Denemarken
19.Milos Fisera Tsjechoslovakije
20.Lucien Zeimes Luxemburg
1973
1.James Herbain Frankrijk
2.Johnny Michely Luxemburg
3.Alex Gérardin Frankrijk
4.Patrice Thevenard Frankrijk
5.André Wilhelm Frankrijk
6.Marian Polansky Luxemburg
7.Lucien Zeimes Luxemburg
8.Walter Müller Zwitserland
9.Walter Ricci Frankrijk
10.Willy De Vos België
11.Karl-Heinz Helbling Zwitserland
12.Albert Meierhofer Zwitserland
13.Theo Teschke Frankrijk
14.Gilbert Pijnaert België
15.Carlo Lafranchi Zwitserland
16.Georges Schranz Luxemburg
17.André Fischer Luxemburg
18.René De Clercq België
19.Jean-Pierre Danguillaume Frankrijk
20.Alain Bellouis Frankrijk
1972
1.Eric De Vlaeminck België
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Hermann Gretener Zwitserland
4.Karl Sinzinger Oostenrijk
5.Walter Obersberger Oostenrijk
6.Wolfgang Renner B.R.D.
7.Norbert Dedeckere België
8.Milos Fisera Tsjechoslovakije
9.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
10.Lucien Zeimes Luxemburg
11.Witold Wozniak Polen
12.Oliver Nagle G.B.
13.Cees Zoontjens Nederland
14.John Atkins G.B.
15.Renato Longo Italië
16.Jean-Michel Richeux Frankrijk
17.José Maria Basualdo Spanje
18.Bertram D.D.R.
19.Christopher Dodd G.B.
20.Jakob Kuster Zwitserland
1971
1.Eric De Vlaeminck België
2.Albert Van Damme België
3.Robert Vermeire België
4.Jaak Spetgens Nederland
5.René Declercq België
6.Dieter Uebing B.R.D.
7.John Atkins G.B.
8.Lucien Zeimes Luxemburg
9.Czeslaw Polewiak Polen
10.Wolfgang Renner B.R.D.
11.Michael Kaltofen D.D.R.
12.Renato Longo Italië
13.Jean-Michel Richeux Frankrijk
14.Alfredo Irusta Spanje
15.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
16.Gert Wildeboer Nederland
17.Hermann Gretener Zwitserland
18.Franciszek Surminski Polen
19.Robert Johanns Luxemburg
20.Johnny Michely Luxemburg
1970
1.Albert Van Damme België
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Robert Vermeire België
5.José Maria Basualdo Spanje
6.Norbert Dedeckere België
7.Wolfgang Renner B.R.D.
8.José Maria Gonzalez Perez Spanje
9.Czeslaw Polewiak Polen
10.Renato Longo Italië
11.Jakob Kuster Zwitserland
12.Pedd D.D.R.
13.John Atkins G.B.
14.Pierre Bernet Frankrijk
15.Lucien Zeimes Luxemburg
16.Huub Harings Nederland
17.Pavel Krejci Tsjechoslovakije
18.Robert Johanns Luxemburg
19.Johnny Michely Luxemburg
20.Nicolas Morn Luxemburg
1969
1.Robert Vermeire België
2.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
3.Eric De Vlaeminck België
4.Rolf Wolfshohl B.R.D.
5.Renato Longo Italië
6.Luca Luciani Italië
7.Freddy Nijs België
8.Heinz Boller Zwitserland
9.René De Clercq België
10.Hermann Gretener Zwitserland
11.Roger De Vlaeminck België
12.Albert Van Damme België
13.Jakob Kuster Zwitserland
14.Franco Livian Italië
15.Oscar Bettinelli Italië
16.Walter Ricci Frankrijk
17.José Maria Basualdo Spanje
18.Robert Johanns Luxemburg
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Gilbert Schmartz Luxemburg
1968
1.Vojtech Cervinek Tsjechoslovakije
2.Hermann Gretener Zwitserland
3.Eric De Vlaeminck België
4.Michel Pelchat Frankrijk
5.Roger De Vlaeminck België
6.Cock Van der Hulst Nederland
7.Peter Frischknecht Zwitserland
8.Michael Ives G.B.
9.Rolf Wolfshohl B.R.D.
10.Liebold D.D.R.
11.José Martinez Hernandez Spanje
12.Nicolas Morn Luxemburg
13.Bretislav Soucek Tsjechoslovakije
14.Renato Longo Italië
15.Emmanuel Plattner Zwitserland
16.Ryszard Szurkowski Polen
17.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
18.Albert Van Damme België
19.Johnny Michely Luxemburg
20.Gilbert Schmartz Luxemburg
1967
1.Renato Longo Italië
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Hermann Gretener Zwitserland
4.Michel Pelchat Frankrijk
5.Julien Van de Haesevelde België
6.Peter Frischknecht Zwitserland
7.José Martinez Hernandez Spanje
8.Keith Mernickle G.B.
9.Krzysztof Stec Polen
10.Emmanuel Plattner Zwitserland
11.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
12.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
13.Kleinig D.D.R.
14.Eric De Vlaeminck België
15.Huub Harings Nederland
16.Nicolas Morn Luxemburg
17.Freddy Nijs België
18.Sfolcini Italië
19.Gilbert Schmartz Luxemburg
20.Jean Schmit Luxemburg
1966
1.Hermann Gretener Zwitserland
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Eric De Vlaeminck België
4.Jean-Pierre Ducasse Frankrijk
5.Renato Longo Italië
6.Czeslaw Polewiak Polen
7.John Atkins G.B.
8.Michel Pelchat Frankrijk
9.Gilbert Schmartz Luxemburg
10.Albert Van Damme België
11.Liebold D.D.R.
12.Jan Hanzl Tsjechoslovakije
13.Alfredo Irusta Spanje
14.Huub Harings Nederland
15.James Herbain Frankrijk
16.Emmanuel Plattner Zwitserland
17.Jean Schmit Luxemburg
18.Jan van Geest Nederland
19.Wolfgang Stamm D.D.R.
20.Nicolas Morn Luxemburg
1965
1.Erik De Vlaeminck België
2.Charly Gaul Luxemburg
3.Renato Longo Italië
4.Rolf Wolfshohl B.R.D.
5.Amerigo Severini Italië
6.Jean Schmit Luxemburg
7.Czeslaw Polewiak Polen
8.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
9.José Luis Talamillo Spanje
10.Wolfgang Stamm D.D.R.
11.Michael Stallard G.B.
12.Emmanuel Plattner Zwitserland
13.Pierre Bernet Frankrijk
14.Cor Rutgers Nederland
15.Albert Van Damme België
16.Michel Pelchat Frankrijk
17.Adam Groszka Polen
18.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Marco Thewes Luxemburg
1964
1.Renato Longo Italië
2.Roger De Clercq België
3.Michel Pelchat Frankrijk
4.Joseph Mahé Frankrijk
5.Albert Van Damme België
6.Amerigo Severini Italië
7.Jean Gerardin Frankrijk
8.René De Rey België
9.Pierre Bernet Frankrijk
10.Erik De Vlaeminck België
11.Emmanuel Plattner Zwitserland
12.Aurelio Mendijur Spanje
13.Hermann Gretener Zwitserland
14.José Luis Talamillo Spanje
15.Walter Hauser Zwitserland
16.Cor Rutgers Nederland
17.Fritz Gyger Zwitserland
18.Santos Ruiz Spanje
19.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
20.Michael Stallard G.B.
1963
1.Charly Gaul Luxemburg
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Renato Longo Italië
4.André Dufraisse Frankrijk
5.Jos Mattheussen België
6.Otto Furrer Zwitserland
7.Amerigo Severini Italië
8.Michael Stallard G.B.
9.Jängy Schmit Luxemburg
10.Huub Harings Nederland
11.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
12.Albert Van Damme België
13.José Luis Talamillo Spanje
14.Adam Gruszka Polen
15.Gunther Mosch D.D.R.
16.John Atkins G.B.
17.Günther Debusmann B.R.D.
18.Marco Thewes Luxemburg
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Jimmy Binsfeld Luxemburg
1962
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Julien Van Den Haezevelde België
3.Pierino Picco Italië
4.Jos Mattheussen België
5.Stephan Stamm D.D.R.
6.Roger Declercq België
7.Renato Longo Italië
8.André Dufraisse Frankrijk
9.Maurice Gandolfo Frankrijk
10.Charly Gaul Luxemburg
11.Michel Pelchat Frankrijk
12.Stanislaw Wawrzko Polen
13.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
14.Arnold Hungerbühler Zwitserland
15.José Luis Talamillo Spanje
16.Josef Coser Oostenrijk
17.Nicolas Morn Luxemburg
18.Jängy Schmit Luxemburg
19.Jimmy Binsfeld Luxemburg
20.Marco Thewes Luxemburg
1961
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Stephan Stamm D.D.R.
3.André Dufraisse Frankrijk
4.Emmanuel Plattner Zwitserland
5.Michael Schulz D.D.R.
6.Roger Declercq België
7.Albert Van Damme België
8.Charly Gaul Luxemburg
9.Renato Longo Italië
10.Amerigo Severini Italië
11.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
12.Maurice Gandolfo Frankrijk
13.Jaroslav Antos Tsjechoslovakije
14.Michel Pelchat Frankrijk
15.Pierre Kumps België
16.Pierre Jodet Frankrijk
17.Jängy Schmit Luxemburg
18.Marco Thewes Luxemburg
19.Jimmy Binsfeld Luxemburg
20.Nicolas Morn Luxemburg
1960
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Roger Declercq België
3.Arnold Hungerbühler Zwitserland
4.Paul Klink D.D.R.
5.Jaroslav Kvapil Tsjechoslovakije
6.René Aubry Frankrijk
7.Bruno Brüning D.D.R.
8.Dave Briggs G.B.
9.Georges Meunier Frankrijk
10.Karel Bouska Tsjechoslovakije
11.André Dufraisse Frankrijk
12.Charly Gaul Luxemburg
13.Firmin Van Kerrebroeck België
14.Albert Van Damme België
15.Jängy Schmit Luxemburg
16.Boguslaw Formalczyk Polen
17.Peter Peuker D.D.R.
18.Jimmy Binsfeld Luxemburg
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Marco Thewes Luxemburg
1959
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.Amerigo Severini Italië
3.Renato Longo Italië
4.Bruno Brüning D.D.R.
5.Otakar Slavik Tsjechoslovakije
6.Barry Spence G.B.
7.André Dufraisse Frankrijk
8.René De Rey België
9.Firmin Van Kerrebroeck België
10.Emmanuel Plattner Zwitserland
11.Marco Thewes Luxemburg
12.Eligiusz Grabowski Polen
13.José Luis Talamillo Spanje
14.Karel Bouska Tsjechoslovakije
15.Hermann Herbst D.D.R.
16.Herman Gyger Zwitserland
17.Jimmy Binsfeld Luxemburg
18.Charly Gaul Luxemburg
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Jängy Schmit Luxemburg
1958
1.Rolf Wolfshohl B.R.D.
2.André Dufraisse Frankrijk
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.Amerigo Severini Italië
5.Ivan Zimmermann D.D.R.
6.Harry Härtel D.D.R.
7.Don Stone G.B.
8.Roger Declercq België
9.Emmanuel Plattner Zwitserland
10.Jängy Schmit Luxemburg
11.Andrzej Trochanowski Polen
12.José Luis Talamillo Spanje
13.Pablo Aguirreche Spanje
14.Graziano Pertusi Italië
15.Karel Bouska Tsjechoslovakije
16.Rudolf Rendl Tsjechoslovakije
17.Jimmy Binsfeld Luxemburg
18.Charly Gaul Luxemburg
19.Nicolas Morn Luxemburg
20.Marco Thewes Luxemburg
1957
1.Georges Meunier Frankrijk
2.Rolf Wolfshohl B.R.D.
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.René De Rey België
5.Günther Debusmann B.R.D.
6.Albert Meier Zwitserland
7.Jängy Schmit Luxemburg
8.René Aubry Frankrijk
9.Romano Ferri Monaco
10.Pablo Aguirreche Spanje
11.Bernd Beyer D.D.R.
12.André Dufraisse Frankrijk
13.Frantisek Jursa Tsjechoslovakije
14.Marco Thewes Luxemburg
15.José Michelena Spanje
16.Mario Malabrocca Italië
17.Don Stone G.B.
18.Christophe Kramp Luxemburg
19.Guido Goedert Luxemburg
20.Charly Gaul Luxemburg
1956
1.Georges Meunier Frankrijk
2.Jängy Schmit Luxemburg
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.Emmanuel Plattner Zwitserland
5.Alan Jackson G.B.
6.André Dufraisse Frankrijk
7.Kyrill Kazianski U.S.S.R.
8.Bruno Brütsch Zwitserland
9.José Michelena Spanje
10.Pablo Aguirreche Spanje
11.Luis Otano Spanje
12.Janusz Paradowski Polen
13.Hans Bieri Zwitserland
14.Ivan Moraru Roemenië
15.Charly Gaul Luxemburg
16.Heinrich Ruffenach Saarland
17.Mario Malabrocca Italië
18.Bernd Beyer D.D.R.
19.Marco Thewes Luxemburg
20.Jacques Goedert Luxemburg
1955
1.Georges Meunier Frankrijk
2.André Dufraisse Frankrijk
3.Mario Rossi Italië
4.Hans Bieri Zwitserland
5.Jurg Töpfer D.D.R.
6.Lothar Friedrich Saarland
7.José Michelena Spanje
8.Albert Meier Zwitserland
9.Pierre Jodet Frankrijk
10.Romano Ferri Monaco
11.Guido Guerciotti Italië
12.René Aubry Frankrijk
13.Hans Dubach Zwitserland
14.Antonio Barrutia Spanje
15.Pablo Aguirreche Spanje
16.Jängy Schmit Luxemburg
17.Christophe Kramp Luxemburg
18.Nicolas Morn Luxemburg
19.Jacques Goedert Luxemburg
20.Marco Thewes Luxemburg
1954
1.André Dufraisse Frankrijk
2.Jean Robic Frankrijk
3.Firmin Van Kerrebroeck België
4.José Michelena Spanje
5.Luigi Malabrocca Italië
6.Jängy Schmit Luxemburg
7.Mario Rossi Italië
8.Robert Oubron Frankrijk
9.Romano Ferri Monaco
10.Odiel Van De Meerschaut België
11.Lothar Friedrich Saarland
12.Hans Bieri Zwitserland
13.Gilbert Bauvin Frankrijk
14.Gustav Adolf Schur D.D.R.
15.Matthias Clemens Luxemburg
16.Julian Berrendero Spanje
17.Jean Goldschmidt Luxemburg
18.Jean Kirchen Luxemburg
19.Charly Gaul Luxemburg
20.Jacques Goedert Luxemburg
1953
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Jean Robic Frankrijk
3.Pierre Jodet Frankrijk
4.Gilbert Bauvin Frankrijk
5.André Dufraisse Frankrijk
6.Robert Oubron Frankrijk
7.Albert Meier Zwitserland
8.Cosme Barrutia Spanje
9.Luigi Malabrocca Italië
10.Johnny Goedert Luxemburg
11.Jean Kirchen Luxemburg
12.Henryk Hadasik Polen
13.Hans Bieri Zwitserland
14.Georges Furnière België
15.Roger Declercq België
16.Graziano Pertusi Italië
17.Henryk Czyz Polen
18.Rafael Mural Spanje
19.Jean-Pierre Bolay Zwitserland
20.Lucjan Pietraszewski Polen
1952
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Pierre Jodet Frankrijk
3.Jean Robic Frankrijk
4.Robert Oubron Frankrijk
5.André Dufraisse Frankrijk
6.Albert Meier Zwitserland
7.Charles Vaast Frankrijk
8.Firmin Van Kerrebroeck België
9.Jean-Pierre Bolay Zwitserland
10.Henryk Hadasik Polen
11.Jean Kirchen Luxemburg
12.Julian Aguirrezabal Spanje
13.Graziano Pertusi Italië
14.Frans Feremans België
15.Rafael Mural Spanje
16.Henryk Czyz Polen
17.Pierre Champion Zwitserland
18.Roger Jacobs Luxemburg
19.Luigi Malabrocca Italië
20.Jean Goldschmit Luxemburg
1951
1.Roger Rondeaux Frankrijk
2.Pierre Jodet Frankrijk
3.Robert Oubron Frankrijk
4.Jean Robic Frankrijk
5.André Dufraisse Frankrijk
6.Luigi Malabrocca Italië
7.Roger Jacobs Luxemburg
8.Francisco Exposito Spanje
9.Georges Vandermeirsch België
10.Henryk Hadasik Polen
11.Gino Proietti Frankrijk
12.Pierre Champion Zwitserland
13.Fritz Hartmann Zwitserland
14.Miguel Chacon Spanje
15.Henryk Czyz Polen
16.Sergio Toigo Italië
17.Jean Kirchen Luxemburg
18.Firmin Van Kerrebroeck België
19.Martin Metzger Zwitserland
20.Lucjan Pietraszewski Polen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s