2017
1.Bauke Mollema Trek-Segafredo Nederland
2.Nicolas Roche BMC-Tag Heuer Ierland
3.Tim Wellens Lotto-Soudal België
4.Julian Alaphilippe Quick Step Floors Frankrijk
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Silvan Dillier BMC-Tag Heuer Zwitserland
7.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
8.Matej Mohoric UAE-Fly Emirates Slovenië
9.Ben Hermans BMC-Tag Heuer België
10.Jesus Herrada Movistar Spanje
11.Grega Bole Bahrain-Merida Slovenië
12.Hugh Carthy Cannondale-Drapac Groot-Brittannië
13.Mikel Landa Sky-21st Century Fox Spanje
14.Jack Haig Orica-Scott Australië
15.Valerio Conti UAE-Fly Emirates Italië
16.Mike Teunissen Sunweb-Giant Nederland
17.Lachlan Morton Dimension Data Australië
18.Rein Taaramae Katusha-Alpecin Estland
19.Jens Keukeleire Orica-Scott België
20.Jakob Fuglsang Astana Denemarken

2016
1.Matej Mugerli Synergy Baku Slovenië
2.Alberto Cecchin Roth Gruppe Italië
3.Vitaly Buts Kolss-BDC Ukraine
4.Yevgeniy Gidich Vino4Ever-SKO Kazakstan
5.Sergiy Lagkuti Kolss-BDC Ukraine
6.Mykhaylo Kononenko Kolss-BDC Ukraine
7.Ghader Mizbani Tabriz Shahrdari Iran
8.Amir Kolahdozhagh Pishgaman-Giant Iran
9.Andriy Vasylyuk Kolss-BDC Ukraine
10.Federico Zurlo Lampre-Merida Italië
11.Sven Van Luijk Parkhotel Valkenburg Nederland
12.Jahir Perez Ning Xia Sports Lottery Colombië
13.Rahim Emami Pishgaman-Giant Iran
14.Francisco Colorado RTS-Monton Colombië
15.Antonio Santoro Meridiana-Kamen Italië
16.Hossein Alizadeh RTS-Monton Iran
17.Saeid Safarzadeh Tabriz Shahrdari Iran
18.Miguel Angel Rubiano Gansu Bank Colombië
19.Edwin Avila Vanegas Illuminate Colombië
20.Hossaini Reza Pishgaman-Giant Iran
2015
1 Radoslav Rogina AdriaMobil Kroatië
2 Hossein Alizadeh R.T.S. Iran
3 Francisco Colorado Hernandez Ningxia Colombia
4 Primoz Roglic AdriaMobil Slovenië
5 Oleksandr Polivoda Kolss C.T. Oekraïne
6 Matteo Busato Southeast Italië
7 Andriy Vasylyuk Kolss C.T. Oekraïne
8 Thomas Vaubourzeix Lupus R.T. Frankrijk
9 Matej Mugerli Synergy Slovenië
10 Tsgabu Grmay Lampre Ethiopië
11 Emanuel Kiserlovski Meridiana Kroatië
12 Giorgio Cecchinel Southeast Italië
13 Ilia Koshevoy Lampre Witrusland
14 Rui Alberto Faria Da Costa Lampre Portugal
15 MarioAlberto Rojas Rojas R.T.S. Colombia
16 Daniel Martin Cannondale Ierland
17 Mykhaylo Kononenko Kolss C.T. Oekraïne
18 BenAlexander O’Connor Navitas Australië
19 Uri Martins Amore&Vita Mexico
20 Juan Pablo Wilches Rodriguez Qinghai Colombia
2014
1.Philippe Gilbert BMC Racing België
2.Rui Alberto Faria Da Costa Lampre-Merida Portugal
3.Warren Barguil Giant-Shimano Frankrijk
4.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
5.Rigoberto Uran Omega Pharma-Quick Step Colombië
6.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
7.Julian Arredondo Trek Factory Racing Colombië
8.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
9.Mickael Cherel Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Johan Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
11.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
12.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
13.Steven Kruijswijk Belkin Nederland
14.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
15.Riccardo Zoidl Trek Factory Racing Oostenrijk
16.Paul Martens Belkin Duitsland
17.Georg Preidler Giant-Shimano Oostenrijk
18.Jesus Herrada Movistar Spanje
19.Adam Hansen Lotto-Belisol Australië
20.Sergey Chernetskiy Katusha Rusland
2013
1.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
2.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal
3.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
4.Robert Gesink Belkin Nederland
5.Jan Bakelants Radioshack-Leopard België
6.Carlos Alberto Betancur Ag2r-La Mondiale Colombië
7.Tony Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
8.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
9.Benat Intxausti Movistar Spanje
10.Ivan Basso Cannondale Italië
11.Wilco Kelderman Belkin Nederland
12.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
13.David Lopez Sky-Rapha Spanje
14.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
15.Maxime Bouet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
16.Bob Jungels Radioshack-Leopard Luxemburg
17.Giovanni Visconti Movistar Italië
18.Matt Busche Radioshack-Leopard U.S.A.
19.Dominique Nerz BMC Racing Duitsland
20.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
2012
1.Edvald Boasson Hagen Sky-IG Markets Noorwegen
2.Rinaldo Nocentini Ag2r-La Mondiale Italië
3.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
4.Rui Alberto Faria Da Costa Movistar Portugal
5.Toni Martin Omega Pharma-Quick Step Duitsland
6.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
7.Francesco Gavazzi Astana Italië
8.Tomasz Marczynski Vacansoleil-DCM Polen
9.Eros Capecchi Liquigas-Cannondale Italië
10.Tom Jelte Slagter Rabobank Nederland
11.Ryder Hesjedal Garmin-Sharp Canada
12.Haimar Zubeldia Radioshack-Nissan Spanje
13.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
14.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
15.Daniele Bennati Radioshack-Nissan Italië
16.Moreno Moser Liquigas-Cannondale Italië
17.Igor Anton Euskaltel-Euskadi Spanje
18.Allan Davis Orica-GreenEdge Australië
19.Vladimir Gusev Katusha Rusland
20.Steven Kruijswijk Rabobank Nederland
2011
1.Toni Martin HTC-Highroad Duitsland
2.David Millar Garmin-Cervelo Groot-Brittannië
3.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
4.Christopher Froome Team Sky Groot-Brittannië
5.Jean Christophe Peraud Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
7.Niki Terpstra Quick Step Nederland
8.Steven Cummings Team Sky Groot-Brittannië
9.Dario Cataldo Quick Step Italië
10.Michael Barry Team Sky Canada
11.Janez Brajkovic Radioshack Slovenië
12.Nick Nuyens Saxo Bank-Sungard België
13.Paul Martens Rabobank Duitsland
14.Tiago Machado Radioshack Portugal
15.Daniel Oss Liquigas-Cannondale Italië
16.Dennis Van Winden Rabobank Nederland
17.Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto België
18.Haimar Zubeldia Radioshack Spanje
19.Kristof Vandewalle Quick Step België
20.Thomas De Gendt Vacansoleil-DCM België
2010
1 Francis Mourey Francaise Frankrijk
2 Valentin Iglinskiy Astana Kazakstan
3 John Gadret AG2R Frankrijk
4 Johnny Walker Footon Australië
5 Alexei Markov Astana Rusland
6 Tomasz Marczynski C.C.C. Polen
7 Kiel Reijnen JellyBelly VSA
8 Matthias Bertling Team Kuota BRD
9 Ruslan Tleubayev Astana Kazakstan
10 Yukihiro Doi Skil Japan
11 Alexander Schmitt Team Kuota BRD
12 Volodymyr Bileka Amore&Vita Oekraïne
13 Roger Kluge Milram BRD
14 Robert Retschke Differdange BRD
15 Maxim Gurov Astana Kazakstan
16 Enrique Mata Cabello Footon Spanje
17 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
18 Yosvani Caceres Nat.selectie Cuba
19 Bernard Van Ulden JellyBelly VSA
20 Yeinier Lopez Fonseca Nat.selectie Cuba
2009
1 Ben Berden Nat.selectie België
2 Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
3 Christian Heule Nat.selectie Zwitserland
4 Francisco Jose Ventoso Alberdi CamioOro Spanje
5 Erwin Vervecken Nat.selectie België
6 Wilant Van Gils Nat.selectie Nederland
7 Grega Bole AmicaChips Slovenië
8 Vitaly Buts Lampre Oekraïne
9 John Gadret AG2R Frankrijk
10 George Hincapie Columbia VSA
11 Gordon McCauley Subway NZl
12 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
13 Hai Jun Ma Qinghai C.T. China
14 Marc De Maar Nat.selectie Nederland
15 Daniele Colli CamioOro Italië
16 Blazej Janiaczyk Mroz Polen
17 Volodymyr Zagorodny Lampre Oekraïne
18 Mateusz Taciak Mroz Polen
19 Mitja Schlueter Nutrixxion BRD
20 Aurelien Clerc AG2R Zwitserland
2008
1 Alexandr Dyachenko Ulan Kazakstan
2 Hossein Askari Tabriz Iran
3 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
4 Peter Andres Steg Comp. Zwitserland
5 David McCann Giant Asia Ierland
6 Ghader Mizbani Tabriz Iran
7 Dmitriy Gruzdev Ulan Kazakstan
8 Boris Shpilevskiy Magnimi Rusland
9 Blazej Janiaczyk Nat.selectie Polen
10 Jay Crawford Marco Polo Australië
11 Amir Zargari Azad Univ. Iran
12 Mateusz Taciak Nat.selectie Polen
13 Mariusz Witecki Nat.selectie Polen
14 Wojciech Dybel Nat.selectie Polen
15 Erik Hoffmann Giant Asia Namibië
16 Chun Hing Chan Nat.selectie Hong-Kong
17 Alex Coutts Giant Asia GBr
18 Sergei Matveev Nat.selectie Oekraïne
19 Kiel Reynen JellyBelly VSA
20 Jacek Morajko Nat.selectie Polen
2007
1. Robert RADOSZ (Pol) en 26h40’48”
2. Roman Klimov (Rus) à 28″
3. Pascal Hungerbühler (Sui) à 33″
4. Kazuya Okazaki (Jap) m.t.
5. Haijun Ma (Chn) à 37″
6. Miyataka Shimizu (Jap) à 40″
7. Shaun Davel (Afs) à 42″
8. Peter-John Herzig (Aus) m.t.
9. Marcin Osinski (Pol) à 46″
10. Alexandr Dyachenko (Kaz) à 50″
11. Blazej Janiaczyk (Pol) à 53″
12. Waylon Woolcock (Afs) à 55″
13. Chris Jory (Aus) à 56″
14. Wang Yip Tang (Hkg) à 57″
15. Ghader Mizbani (Ira) à 58″
16. Thijs Zonneveld (Hol) à 1’01”
17. Robert Lyte (Aus) à 1’06”
18. Sergey Firsanov (Rus) à 1’14”
19. Jeremy Maartens (Afs) à 1’15”
20. Rongxi Zou (Chn) à 1’20”
2006
1. Sergey KOLESNIKOV (Rus) en 19h52’53”
2. Satoshi Hirose (Jap) à 16″
3. Yoshiyuki Abe (Jap) m.t.
4. Kazuya Okazaki (Jap) à 17″
5. Peter Herzig (Aus) à 33″
6. Alexandr Dyachenko (Kaz) à 35″
7. Haijun Ma (Chn) à 50″
8. Thomas Rabou (Hol) à 1’00”
9. Ilya Chernyshov (Kaz) à 1’46”
10. Andrey Klyuev (Rus) à 6’59”
11. Hari Fitrianto (Ind) à 8’01”
12. Alexander Khatuntsev (Rus) à 8’09”
13. Vadim Vdovinov (Kaz) à 9’22”
14. Fuyu Li (Chn) à 11’36”
15. Kai Tsun Lam (Hkg) à 11’47”
16. Chun Hing Chan (Hkg) à 12’35”
17. Jason Hegerg (Aus) à 12’39”
18. Shinri Suzuki (Jap) à 12’47”
19. Alexandr Kozyrenko (Kaz) à 14’45”
20. Wang Yip Tang (Hkg) à 15’07”
2005
1 Andrey Mizourov (Kaz) Cycling Team Capec 9.56.36
2 Xiao Hai Zheng (Chn) China National 0.08
3 Dawid Krupa (Pol) Paged-MBK-Scout 0.08
4 Taiji Nishitani (Jpn) Aisan Racing Team 0.09
5 Assan Bazayev (Kaz) Cycling Team Capec 0.13
6 Kazuhiro Mori (Jpn) Aisan Racing Team 0.17
7 Makoto Iijima (Jpn) Japan National Team 0.18
8 Kazuya Okazaki (Jpn) Japan National Team 0.18
9 Eugen Wacker (Kgz) Cycling Team Capec 0.18
10 Kam Po Wong (HKg) Hong Kong National 0.32
11 Phillip Thuaux (Aus) Wismilak International 0.35
12 Hai Jun Ma (Chn) China National 0.37
13 Wojciech Kalemba (Pol) Paged-MBK-Scout 0.39
14 Xi Tao Ji (Chn) China National 0.47
15 Ulzii-Orshikh Jamsran (Mgl) Mongolian National Team 0.48
16 Kaoru Ouchi (Jpn) Shimano-Memory Corp 0.53
17 Tonton Susanto (Ina) Wismilak International 0.54
18 Shuai Jun Chang (Chn) Beijing 0.56
19 Yu Tong (Chn) Beijing 0.56
20 Akira Kakinuma (Jpn) Japan National Team 0.58
2004
1 Alexander Khatuntsev Moscow City Rusland
2 Kam Po Wong Pocari Hong Kong
3 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
4 Ngai Ching Wong Pocari Hong Kong
5 Jacob Nielsen Glud Denemarken
6 Vladislav Borissov Moscow City Rusland
7 Marcel Sieberg Bianchi Duitsland
8 Jun Chen Sp.Instit. China
9 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
10 Yan Liu Guangdong China
11 Alexey Kolessov Capec Kazakstan
12 Cameron Hughes Bicisport Australië
13 Laurent Arn Rietumu Zwitserland
14 Maros Kovac Dukla Trencin Slovakije
15 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
16 Stanislav Kozubek Dukla Praha Tsjechië
17 Xueli Jiang Yunnan China
18 Chi Yin Leung Marco Polo Hong Kong
19 Yuriy Yuda Capec Kazakstan
20 Jan Sipeky Dukla Trencin Slovakije
2003
1ITA Damiano Cunego ITA in
2IRI Ghader Mizbani Iranagh IRI op
3CHN Guozhang Wang CHN op
4JPN Yoshiyuki Abe JPN op
5BEL Jurgen Van De Walle BEL op
6JPN Kazuyuki Manabe JPN op
7GER Ronny Lauke GER op
8ESP Guillem Muñoz Cubeles ESP op
9CAN Dominique Perras CAN op
10AUS Eddy Hollands AUS op
11NED Tjarco Cuppens NED op
12BEL Nico Sijmens BEL op
13ITA Elio Aggiano ITA op
14KAZ Yuriy Yuda KAZ op
15AUS Chadwick AUS op
16ITA Denis Lunghi ITA op
17JPN Hidenori Nodera JPN op
18ITA Matteo Carrara ITA op
19CAN Carter Hovey CAN op
20GER Gregor Willwohl GER op
2002
1.Kam Po Wong
2.Ngai Ching Wong
3.Kim Wah Yeung
4.Ho Siu Lun
5.Lau King Nin
6.John Tonks
7.Kai Chow How
8.Lee Ho Tsun
9.Siu Jun Chiu
10.Wei Chan Wang
11.Yuet Shan Chung
12.Kon Hang Kan
13.Ben Bright
14.Cheuk Chun Cheng
15.Chung Yam Hung
16.Ka Ho Wong
17.King On Kan
18.Chun Ming Tsoi
19.Ho Ping Hong
20.Kwok Yiu Chung
2001
1.Xuez Hong Tang Volksrepubliek
2.Fuyu Li Volksrepubliek
3.Guozhang Wang Volksrepubliek
4.Guijun Shi Volksrepubliek
5.Ngai Ching Wong Hong Kong
6.Xiaohai Zheng Volksrepubliek
7.Chi Hang Leung Hong Kong
8.King Yu Lau Hong Kong
9.Ho siu Lun Hong Kong
10.Yechen Xiao Volksrepubliek
11.Kai Ming Tsang Hong Kong
12.Sheng Hung Chen Taipei
13.King Nin Lau Hong Kong
14.Kuo Fang Hsieh Taipei
15.Hsu Ying Hung Taipei
16.Keng Hsien Chen Taipei
17.Kuan Hua Lai Taipei
18.Li Heng Yan Volksrepubliek
19.Tse Ho Lam Hong Kong
20.Huang Chih Ying Taipei
2000
1.Kam Po Wong Hong Kong China
2.Jens Renders D.C.M. Belgium
3.Sven Renders D.C.M. Belgium
4.Gunther Cuylits Tönissteiner Belgium
5.Ho Siu Lun Hong Kong China
6.Yuichiro Kamiyama Y.C.S.T. Japan
7.Fuyu Li Nat.selectie China
8.Neil McDonald H.S.B.C. Zuid-Afrika
9.Malcolm Lange H.S.B.C. Zuid-Afrika
10.Darryn Hill Turramurra Australia
11.Shane Kelly Turramurra Australia
12.Guozhang Wang Nat.selectie China
13.Junichi Shibuya Bridgestone Japan
14.Patrick Laenen D.C.M. Belgium
15.Guijun Shi Nat.selectie China
16.Darren Benson Turramurra Australia
17.Yoshimasa Hirose Y.C.S.T. Japan
18.Nathan Dahlberg Village Peddler Nieuw-Zeeland
19.Sang Kai Ming Hong Kong China
20.Nicholas White H.S.B.C. Zuid-Afrika
1999
1.Maximilian Sciandri La Française Gr.Brit.
2.Wim Feys Lotto België
3.Marco Velo Mercatone Uno Italië
4.Sergio Barbero Mercatone Uno Italië
5.Masahiko Mifune Tönissteiner Japan
6.Mirko Celestino Polti Italië
7.Dominique Perras Post Swiss Canada
8.Sébastien Demarbaix Lotto België
9.Franck Perque La Française Frankrijk
10.Xavier Jan La Française Frankrijk
11.Makoto Iijima Sumita Japan
12.Fabiano Fontanelli Mercatone Uno Italië
13.Roger Beuchat Post Swiss Zwitserland
14.Jean-Denis Vandenbroucke Lotto België
15.Hisatumi Imanishi Shimano Japan
16.Denis Lunghi Polti Italië
17.Hidero Yukinari Miyata Japan
18.Franck Bouyer La Française Frankrijk
19.Osamu Sumida Shimano Japan
20.Cyril Saugrain La Française Frankrijk
1998
1.Kam Po Wong Hong Kong China
2.Xuez Hong Tang Nat.selectie China
3.Jon Hamblen Navigators V.S.A.
4.Ho Siu Lun Hong Kong China
5.Jan Bratkowski De Nardi Duitsland
6.Glen Mitchell Shaklee Nieuw-Zeeland
7.Martin Riska De Nardi Slovakije
8.Brendan Vesty Navigators Nieuw-Zeeland
9.Kent Bostick Shaklee V.S.A.
10.James Carney Shaklee V.S.A.
11.Mitsuru Ohara Nat.selectie Japan
12.Vassili Davidenko Navigators Rusland
13.Jonas Carney Shaklee V.S.A.
14.Viliam Liptak Nat.selectie Slovakije
15.Radovan Husar Nat.selectie Slovakije
16.Amir Zargari Nat.selectie Iran
17.Makoto Iijima Sumita Japan
18.Masanori Kosaka Nat.selectie Japan
19.Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
20.Ken Hashikawa Bridgestone Japan
1997
1.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
2.Paul Rowney ZVVZ-Giant Australië
3.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
4.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
5.Christian Henn Telekom Duitsland
6.Andy Bishop Dupont V.S.A.
7.Brian Holm Telekom Denemarken
8.Bert Dietz Telekom Duitsland
9.Declan Lonergan ZVVZ-Giant Ierland
10.Michael Andersson Telekom Zweden
11.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
12.Jens Heppner Telekom Duitsland
13.Wim Van Sevenant Vlaanderen 2002 België
14.Thomas Brozyna US-Postal Polen
15.Nate Reiss US-Postal V.S.A.
16.Tom Steels Mapei-GB België
17.Jeff Evanshine Saturn V.S.A.
18.Marc Patry Vlaanderen 2002 België
19.Steve Speaks Dupont V.S.A.
20.Chris Horner Dupont V.S.A.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.