2016
1.Tom Dumoulin Giant-Alpecin Nederland
2.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
3.Nicolas Roche Sky-21st Century Fox Ierland
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Dylan Van Baarle Cannondale-Drapac Nederland
6.Stephen Cummings Dimension Data Groot-Brittannië
7.Rohan Dennis BMC Racing Australië
8.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
9.Xandro Meurisse Crelan-Vastgoedservice België
10.Daniel Martin Etixx-Quick Step Ierland
11.Tao Geoghegan Hart nationale selectie Groot-Brittannië
12.Julien Vermote Etixx-Quick Step België
13.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Ruben Zepuntke Cannondale-Drapac Duitsland
15.Edoardo Zardini Bardiani-CSF Italië
16.Giovanni Visconti Movistar Italië
17.Jack Bauer Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
18.Steven Lampier JLT-Condor Groot-Brittannië
19.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
20.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië

2015
1.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
2.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
3.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
4.Steven Kruijswijk Lotto.nl-Jumbo Nederland
5.Wouter Poels Sky-21st Century Fox Nederland
6.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
7.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
8.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
9.Dylan Van Baarle Cannondale-Garmin Nederland
10.Bram Tankink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Sebastiaan Langeveld Cannondale-Garmin Nederland
12.Stef Clement IAM Cycling Nederland
13.Ruben Fernandez Movistar Spanje
14.Matteo Trentin Etixx-Quick Step Italië
15.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Stefan Kueng BMC Racing Zwitserland
17.Owain Doull Wiggins Groot-Brittannië
18.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
19.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
20.Alberto Bettiol Cannondale-Garmin Italië
2014
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
3 Sebastien Reichenbach IAMCycling Zwitserland
4 Dylan Van Baarle Garmin Nederland
5 Michal Kwiatkowski Quickstep Polen
6 Jack Bauer Garmin NZl
7 Edoardo Zardini Bardiani Italië
8 Nicholas Roche Tinkoff Ierland
9 Jon Izaguirre Insausti Movistar Spanje
10 Sylvain Chavanel IAMCycling Frankrijk
11 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
12 Alex Dowsett Movistar GBr
13 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
14 Dylan Teuns B.M.C. België
15 Michal Golas Quickstep Polen
16 Ignatas Konovalovas M.T.N. Litouwen
17 Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
18 Steve Lampier Giordana GBr
19 Tao Geoghegan Hart Bissell GBr
20 Rory Sutherland Tinkoff Australië
2013
1 Bradley Wiggins Team Sky GBr
2 Martin Elmiger I AM Cycling Zwitserland
3 Simon Yates Nat.selectie GBr
4 David Lopez Garcia Team Sky Spanje
5 Jack Bauer Garmin NZl
6 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
7 Ian Stannard Team Sky GBr
8 Sebastien Reichenbach I AM Cycling Zwitserland
9 Michal Golas Quickstep Polen
10 Marcel Wyss I AM Cycling Zwitserland
11 Evaldas Siskevicius Sojasun Litouwen
12 Francesco Bongiorno Bardiani Italië
13 Daniel Martin Garmin Ierland
14 Nairo Alex. Quintana Rojas Movistar Colombia
15 Cesare Benedetti Team NetApp Italië
16 Richard Handley Condor GBr
17 Steve Lampier Giordana GBr
18 Marcin Bialoblocki UK-Youth Polen
19 David Lelay Sojasun Frankrijk
20 Alexander Wetterhall Team Netapp Zweden
2012
1 Jonathan Tiernan-Lock Endura GBr
2 Nathan Haas Garmin Australië
3 Damiano Caruso Liquigas Italië
4 Leigh Howard Greenedge Australië
5 Christopher Jones Healthcare VSA
6 Bartosz Huzarski Team NetApp Polen
7 David Lelay Saur Frankrijk
8 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
9 Christian Knees Team Sky BRD
10 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
11 Jerome Coppel Saur Frankrijk
12 David Clarke Giordana GBr
13 Paul Voss Endura BRD
14 Samuel Sanchez Gonzalez Euskaltel Spanje
15 Pierre Cazaux Euskaltel Frankrijk
16 Joshua Edmondson Nat.selectie GBr
17 Jacek Morajko Vacansoleil Polen
18 Luke Rowe Team Sky GBr
19 Ivan Basso Liquigas Italië
20 Yannick Talabardon Saur Frankrijk
2011
1 Lars Boom Rabobank Nederland
2 Steven Cummings Team Sky GBr
3 Jan Barta Team NetApp BRD
4 Linus Gerdemann Leopard BRD
5 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
6 Iker Camano Ortuzar Endura Spanje
7 Jelle Wallays Topsport België
8 Joost Posthuma Leopard Nederland
9 Leopold Koenig Team NetApp Tsjechië
10 Daniel Lloyd Garmin GBr
11 Michael Rogers Team Sky Australië
12 Geraint Thomas Team Sky GBr
13 Mark Cavendish High Road GBr
14 Gediminas Bagdonas An Post Litouwen
15 Boy Van Poppel Healthcare Nederland
16 Andy Fenn An Post GBr
17 Dominik Klemme Leopard BRD
18 Bert-Jan Lindeman Vacansoleil Nederland
19 Dan Craven Condor Namibië
20 Bram Tankink Rabobank Nederland
2010
1 Andre Greipel Columbia BRD
2 Michael Albasini Columbia Zwitserland
3 Borut Bozic Vacansoleil Slovenië
4 Greg Henderson Team Sky NZl
5 Richie Porte Saxo Bank Australië
6 Johnny Hoogerland Vacansoleil Nederland
7 Patrick Sinkewitz I.S.D. BRD
8 Christian Meier Garmin Canada
9 Robert Partridge Endura GBr
10 Koen De Kort Skil Nederland
11 Marco Frapporti Colnago Italië
12 Lucas Haedo Saxo Bank Argentinië
13 Geraint Thomas Team Sky GBr
14 Ian Bibby Motorpoint GBr
15 Simon Richardson Sigma Sport GBr
16 Jack Bauer Endura NZl
17 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
18 Russell Downing Team Sky GBr
19 Pieter Jacobs Topsport België
20 Domenico Pozzovivo Colnago Italië
2009
1 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
2 Chris Sutton Garmin Australië
3 Russell Downing Pinarello GBr
4 Martin Reimer Cervelo BRD
5 Kai Reus Rabobank Nederland
6 Geraint Thomas Barloworld GBr
7 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
8 Simon Clarke I.S.D. Australië
9 Reinier Honig Vacansoleil Nederland
10 Kristian House Condor GBr
11 Rob Ruygh Vacansoleil Nederland
12 Serge Pauwels Cervelo België
13 Tom Stamsnijder Rabobank Nederland
14 Federico Canuti Navigare Italië
15 Pierpaolo De Negri I.S.D. Italië
16 Malcolm Elliott Pinarello GBr
17 Daniel Lloyd Cervelo GBr
18 Renaud Dion AG2R Frankrijk
19 Franc.Javier Aramendia Llorente Euskaltel Spanje
20 Arnoud Van Groen Vacansoleil Nederland
2008
1 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
2 Roger Hammond Columbia GBr
3 Daryl Impey M.T.N. ZAf
4 Malcolm Elliott Pinarello GBr
5 Fred Rodriguez RockRacing VSA
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 David George M.T.N. ZAf
9 Jonathan Bellis C.S.C. GBr
10 Steven Cummings Barloworld GBr
11 Alessandro Petacchi L.P.R. Italië
12 Geoffroy Lequatre Agritubel Frankrijk
13 Tyler Hamilton Rock Racing VSA
14 Edvald Boasson Hagen Columbia Noorwegen
15 Chris Sutton Garmin Australië
16 Magnus Backstedt Garmin Zweden
17 Ben Swift 100% me GBr
18 Benny De Schrooder Sean Kelly België
19 Kristian House Recycling GBr
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2007
1 Servais Knaven T-Mobile Nederland
2 Roger Hammond T-Mobile GBr
3 Aart Vierhouten Skil Nederland
4 Gene Bates A.I.S. Australië
5 Jonathan Bellis 100% me GBr
6 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Simon Clarke A.I.S. Australië
9 Evan Oliphant D.F.L. GBr
10 Maarten Tjallingii Skil Nederland
11 Luke Roberts C.S.C. Australië
12 Wesley Sulzberger A.I.S. Australië
13 Piet Rooijakkers Skil Nederland
14 Ben Swift Barloworld GBr
15 Nicolas Vogondy Agritubel Frankrijk
16 Paul Manning Landbouwkrediet GBr
17 Nikolai Trussov Tinkoff Rusland
18 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
19 Salvatore Commesso Tinkoff Italië
20 Serge Pauwels Jacques België
2006
1 Leon Van Bon Lotto Nederland
2 Axel Merckx Phonak België
3 Nico Mattan Lotto België
4 Roger Hammond Discovery GBr
5 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
6 Aart Vierhouten Skil Nederland
7 Mark Cavendish T-Mobile GBr
8 Michael Rogers T-Mobile Australië
9 Filippo Pozzato Quickstep Italië
10 Tom Boonen Quickstep België
11 Karsten Kroon C.S.C. Nederland
12 Russell Downing D.F.L. GBr
13 Iljo Keisse Jacques België
14 Martin Pedersen C.S.C. Denemarken
15 Maarten Tjallingii Skil Nederland
16 Andy Cappelle Landbouwkrediet België
17 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
18 Nick Nuyens Quickstep België
19 Luke Roberts C.S.C. Australië
20 Johan Van Summeren Lotto België
2005
1 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
2 Lars Michaelsen C.S.C. Denemarken
3 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
4 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
5 Roger Hammond Discovery GBr
6 Michael Rogers Quickstep Australië
7 Kieran Page V.C.Aix GBr
8 Iljo Keisse Jacques België
9 Matthew Gilmore Jacques België
10 Nick Nuyens Quickstep België
11 Phil Zajicek Navigators VSA
12 Tom Van Noppen Bookmaker België
13 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
14 Piotr Mazur Navigators Polen
15 David George Barloworld ZAf
16 Tobias Steinhauser T-Mobile BRD
17 Wilfried Cretskens Quickstep België
18 Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
19 Mark Cavendish Sparkasse GBr
20 Paul Manning Recycling GBr
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Rolf Aldag T-Mobile BRD
3 Mario De Clercq Bookmaker België
4 Roger Hammond Bookmaker GBr
5 Nico Mattan Bodysol België
6 Mario Aerts T-Mobile België
7 Paolo Lanfranchi Panaria Italië
8 John Gadret Jacques Frankrijk
9 Tristan Hoffman C.S.C. Nederland
10 Andrea Peron C.S.C. Italië
11 Andrei Kashechkin Agricole Kazakstan
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Julian Dean Agricole NZl
14 Nicki Sorensen C.S.C. Denemarken
15 Nick Nuyens Quickstep België
16 Geert Verheyen Jacques België
17 Kieran Page Wightlink GBr
18 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
19 Russell Downing MG-XPower GBr
20 Paolo Savoldelli T-Mobile Italië
2003
1.Mark Lovatt Life Repair Gr.Brit.
2.John Tanner Life Repair Gr.Brit.
3.Bryan Taylor V.C.Londres Gr.Brit.
4.Roy Chamberlain Milton Keynes Gr.Brit.
5.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
6.Kevin Dawson Life Repair Gr.Brit.
7.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
8.Chris Newton Science in Sport Gr.Brit.
9.Malcolm Elliot Pinarello Gr.Brit.
10.Paul Crook Anglia Sport Gr.Brit.
11.James Flanagan Milton Keynes Gr.Brit.
12.Kieran Page Nationale selectie Gr.Brit.
13.Justin Hoy Evans Cycles Gr.Brit.
14.Abbas Saeidi Tanha Nationale selectie Iran
15.Rory Wyley V.C.Londres Ierland
16.Alessandro Del Sarto Pinarello Italia
17.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
18.Andreas Kugler Nationale selectie Zwitserland
19.John Charlesworth V.C.York Gr.Brit.
20.Lukas Flückiger Nationale selectie Zwitserland
2002
1.Mark Lovatt Lancaster Gr.Brit.
2.John Tanner Lancaster Gr.Brit.
3.Kevin Dawson Lancaster Gr.Brit.
4.Roger Morgan Parrot Print Gr.Brit.
5.Gary Dodd Sigma Gr.Brit.
6.Chris Newton Pinarello Gr.Brit.
7.James Taylor Schotse selectie Gr.Brit.
8.Roy Chamberlain Sigma Gr.Brit.
9.James Norfolk Nationale selectie Gr.Brit.
10.Martin Ford Nationale selectie Gr.Brit.
11.Bryan Taylor Milton Keynes Gr.Brit.
12.Julian Winn Pinarello Gr.Brit.
13.Paul Crook Sigma Gr.Brit.
14.Colin Roshier Surrey Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Anglia Sport Gr.Brit.
16.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
17.Anthony Malarczyk Atom Elite Gr.Brit.
18.Jason Streather St.Raphael Gr.Brit.
19.Justin Hoy Surrey Gr.Brit.
20.Danny Axford Parrot Print Gr.Brit.
2001
1.Martin Ford Grinsell Gr.Brit.
2.Barry Kipling Grinsell Gr.Brit.
3.Tim Bartholomew Team Down Under Australia
4.Ryan Russell Marco Polo Nieuw-Zeeland
5.Vincent Flanagan Team Down Under Australia
6.Steve Jolley Red Kite Gr.Brit.
7.Michael Jones Grinsell Gr.Brit.
8.Rob Eva Team Down Under Australia
9.Kevin Dawson Peter Read Gr.Brit.
10.Alan Perry Terry Wright Gr.Brit.
11.Adrian Bird Grinsell Gr.Brit.
12.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
13.Julian Winn Wales Gr.Brit.
14.Matthew Stephens Sigma Gr.Brit.
15.Huw Pritchard Wales Gr.Brit.
16.Ross Adams Red Kite Gr.Brit.
17.Alistair Kay Schotland Gr.Brit.
18.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
19.Cameron Hughes Team Down Under Australia
20.Ian Holt Grinsell Gr.Brit.
2000
1.Maximilian Sciandri Linda McCartney Gr.Brit.
2.Mark Lovatt Pro Vision Gr.Brit.
3.Maurice Wordsworth Sigma Gr.Brit.
4.Steve Joseph Raleigh Gr.Brit.
5.Gavin Poupart G.S.Strada Gr.Brit.
6.Gethin Butler Middridge Gr.Brit.
7.Paul Manning Pro Vision Gr.Brit.
8.James Shaw Stourbridge Gr.Brit.
9.Dave Berkeley Sigma Gr.Brit.
10.John Tanner Pro Vision Gr.Brit.
11.Matthew Larner Atom Elite Gr.Brit.
12.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
13.Rod Ellingworth Raleigh Gr.Brit.
14.Andy Lyons Terry Wright Gr.Brit.
15.Rory Wiley Sigma Gr.Brit.
16.Julian Winn G.S.Strada Gr.Brit.
17.Huw Pritchard Linda McCartney Gr.Brit.
18.Paul Sheppard Linda McCartney Gr.Brit.
19.John Lindsay Atom Elite Gr.Brit.
20.Richard Bowater Stourbridge Gr.Brit.
1999
1.Ian McLeod Nat.selectie Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
4.Jacob Rasmussen Accept Card Denemarken
5.Marc Wauters Rabobank België
6.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
7.Björnar Vestöl Accept Card Noorwegen
8.Jens Voigt Crédit Agricole Duitsland
9.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Juris Silovs Jack & Jones Letland
12.Jonathan Vaughters US-Postal V.S.A.
13.Simon Kessler Nat.selectie Zuid-Afrika
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Allan Iacuone Linda McCartney Australië
16.Lylian Lebreton Big Mat Frankrijk
17.David Latasa Banesto Spanje
18.Massimo Gimondi Amore & Vita Italië
19.Russell Downing Linda McCartney Gr.Brit.
20.Erik Dekker Rabobank Nederland
1998
1.Chris Newton Brite Gr.Brit.
2.David Derepas La Pierre Frankrijk
3.Huw Pritchard P.D.M. Gr.Brit.
4.Kevin Dawson Manchester Wheelers Gr.Brit.
5.Matt Stephens Harrods Gr.Brit.
6.Lincoln Headford R.A.F. Gr.Brit.
7.Julian Winn P.D.M. Gr.Brit.
8.David Millar Cofidis Gr.Brit.
9.Russell Downing Brite Gr.Brit.
10.Charly Wegelius Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Roland Meier Cofidis Zwitserland
12.Paul Esposti P.D.M. Gr.Brit.
13.Anthony Malarczyk P.D.M. Gr.Brit.
14.Guy Lawton R.A.F. Gr.Brit.
15.Andrew McLean R.A.F. Zuid-Afrika
16.Gerben Nijmeijer Batavus Nederland
17.Mark Ter Schure Giant Nederland
18.Robin Everson R.A.F. Gr.Brit.
19.Rich Hobby Lincoln Gr.Brit.
20.James Taylor Giant Gr.Brit.
1997
1.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
2.Maximilian Sciandri La Francaise des Jeux Groot-Brittannië
3.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
4.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
5.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
6.Alberto Elli Casino Italië
7.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
8.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
9.Bo Hamburger TVM-Farm Frites Denemarken
10.Jo Planckaert Lotto-Mobistar België
11.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar Ukraine
12.Henk Vogels Gan Australië
13.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
14.Peter Van Petegem TVM-Farm Frites België
15.Erik Dekker Rabobank Nederland
16.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
17.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
18.Christophe Mengin La Francaise des Jeux Frankrijk
19.Emmanuel Magnien Festina-Lotus Frankrijk
20.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
1996
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Maximiliaan Sciandri Motorola Groot-Brittannië
6.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
7.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
8.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
9.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
10.Stefano Faustini Aki-Gipiemme-Safi Italië
11.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
12.Bjarne Riis Deutsche Telekom Denemarken
13.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
14.Alberto Elli MG-Technogym Italië
15.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
16.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
17.Andrea Peron Motorola Italië
18.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
19.Joona Laukka Festina-Lotus Finland
20.Cristiano Frattini Brescialat-Verynet Italië
1995
1.Maximilian Sciandri MG-Technogym G.B.
2.Johan Museeuw Mapei-GB België
3.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
4.Andrea Ferrigato ZG-Mobile Italië
5.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
6.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
7.Arvis Piziks Novell Letland
8.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Roberto Caruso ZG-Mobile Italië
11.Alberto Elli MG-Technogym Italië
12.Marco Milesi Brescia Lat Italië
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jens Heppner Telekom Duitsland
15.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
16.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
17.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
18.Sean Yates Motorola G.B.
19.Stefano Colage ZG-Mobile Italië
20.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
1994
1.Chris Newton Middridge Gr.Brit.
2.Richard Prebble Wembley R.C. Gr.Brit.
3.Nick Gardiner Optimum Gr.Brit.
4.Robert Montgomery Letchworth Gr.Brit.
5.Bryan Steel Taylor’s Gr.Brit.
6.Graham Waddington Pendle Gr.Brit.
7.Paul Main 34 Nomads Gr.Brit.
8.Richard Bradley Team Sabre Gr.Brit.
9.John Pritchard Olympia Gr.Brit.
10.Paul Manning Wrekinsport Gr.Brit.
11.John Stollery Wrekinsport Gr.Brit.
12.William Elliot Team Sabre Gr.Brit.
13.Gavin Pardoe Team Sabre Gr.Brit.
14.Rob Hayles Taylor’s Gr.Brit.
15.Sam Phillips Pendle Gr.Brit.
16.Wayne Randle Optimum Gr.Brit.
17.Kevin Dawson Optimum Gr.Brit.
18.Paul Curran Optimum Gr.Brit.
19.Mark Lovatt Optimum Gr.Brit.
20.Vic Haines Olympia Gr.Brit.
1993
1.Chris Boardman Reebok Gr.Brit.
2.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
3.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
4.Mark Walsham Ideal Gr.Brit.
5.Petr Konecny Nat.selectie Tsjechië
6.Pete Longbottom Manchester Gr.Brit.
7.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
8.Stuart Dangerfield Reebok Gr.Brit.
9.Brian Smith Banana Gr.Brit.
10.John Den Braber Koga Miyata Nederland
11.Conor Henry Nat.selectie Ierland
12.Ole Simensen Nat.selectie Noorwegen
13.Danilo Kovar Nat.selectie Tsjechië
14.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
15.Wayne Randle Ideal Gr.Brit.
16.Ben Luckwell F.S.M. Gr.Brit.
17.Andrei Kivilev Nat.selectie Kazakstan
18.Paul Jennings Nat.selectie Gr.Brit.
19.Rob Holden Subaru Gr.Brit.
20.Dave Williams Birmingham Gr.Brit.
1992
1.Claudio Chiappucci Carrera Italië
2.Stephen Roche Carrera Ierland
3.Eric Vanderaerden Buckler België
4.Johan Museeuw Lotto België
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
7.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
8.Jelle Nijdam Buckler Nederland
9.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
10.Luc Roosen Tulip België
11.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
12.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
13.Marc Sergeant Panasonic België
14.Dirk De Mol Lotto België
15.Frans Maassen Buckler Nederland
16.Janus Kuum Subaru Noorwegen
17.Dave Rayner Buckler Gr.Brit.
18.Sören Lilholt Tulip Denemarken
19.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
20.Jan Schur Motorola Duitsland
1991
1.Hilton McMurdo Townsend Gr.Brit.
2.Jesper Worre Scott Denemarken
3.Chris Walker Banana Gr.Brit.
4.Jan Bogaert Collstrop België
5.José Rodriguez Garcia Seur Spanje
6.Sean Wilson Scott V.S.A.
7.Keith Reynolds Banana Gr.Brit.
8.Ben Luckwell Townsend Gr.Brit.
9.Thomas Jörgensen Scott Denemarken
10.Jonathan Clay Banana Gr.Brit.
11.Rob Holden Banana Gr.Brit.
12.Mark Walsham K.J.C. Gr.Brit.
13.Spencer Wingrave Nat.selectie Gr.Brit.
14.Shane Sutton Banana Australië
15.Malcolm Elliot Seur Gr.Brit.
16.Chris Boardman Nat.selectie Gr.Brit.
17.Steve Douce Dawes Gr.Brit.
18.Russell Williams A.M.S. Gr.Brit.
19.Simeon Hempshall Nat.selectie Gr.Brit.
20.Neil Hoban Townsend Gr.Brit.
1990
1.Johan Museeuw Lotto Belgium
2.Steve Bauer 7-Eleven Canada
3.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
4.John Brady 7-Eleven Ierland
5.Frans Maassen Buckler Nederland
6.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
7.Johan Lammerts “Z” Nederland
8.Raul Alcala P.D.M. Mexico
9.Sean Kelly P.D.M. Ierland
10.Erik Breukink P.D.M. Nederland
11.Herman Frison Histor Belgium
12.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
13.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
14.Etienne De Wilde Histor Belgium
15.Louis De Koning Panasonic Nederland
16.Peter De Clercq Lotto Belgium
17.Shane Sutton Banana Australia
18.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
19.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
20.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
1989
1.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
2.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Raleigh-Banana Gr.Brit.
4.Gary Baker Ever Ready Gr.Brit.
5.Malcolm Elliott Teka Gr.Brit.
6.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
7.Dave Mann Raleigh-Banana Gr.Brit.
8.Paul Curran Percy Bilton Gr.Brit.
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
11.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
12.Mauro Gianetti Helvetia Zwitserland
13.Tim Harris Raleigh-Banana Gr.Brit.
14.Martin Earley P.D.M. Ierland
15.Mariano Sanchez Teka Spanje
16.Alberto Leanizbarrutia Teka Spanje
17.Bruno Cornillet Z-Peugeot Frankrijk
18.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
19.Sean Kelly P.D.M. Ierland
20.Gary Coltman Ever Ready Gr.Brit.
1988
1.Vassili Zhdanov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Andy Naylor San Fairy Gr.Brit.
3.Adrian Timmis Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Petr Prikryl Nat.selectie Tsjechoslovakije
5.Steve Jones P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
6.Slawomir Krawzyck Nat.selectie Polen
7.Nick Barnes P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
8.Ivan Ivanov Nat.selectie U.S.S.R.
9.Mike Twelves Tunstall Wheelers Gr.Brit.
10.Jonathan Clay P.M.S.-Dawes Gr.Brit.
11.Dave Rayner Raleigh-Banana Gr.Brit.
12.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
13.Shane Sutton P.M.S.-Dawes Australië
14.Vladimir Kozarek Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Nate Reiss Nat.selectie V.S.A.
17.Chris Lillywhite Raleigh-Banana Gr.Brit.
18.Norman Alvis Nat.selectie V.S.A.
19.Philippe Casado Z-Peugeot Frankrijk
20.Andrei Teteriuk Nat.selectie U.S.S.R.
1987
1.Gethin Butler Nat.selectie Gr.Brit.
2.Malcolm Elliott A.N.C. Gr.Brit.
3.Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4.Graham Jones A.N.C. Gr.Brit.
5.Paul Watson Lycra Gr.Brit.
6.Dave Rayner Bradford Gr.Brit.
7.Neil Martin Percy Bilton Gr.Brit.
8.Martin Kankovsky Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Stephen Swart A.N.C. Nieuw-Zeeland
10.Stuart Coles Coldra R.C. Gr.Brit.
11.John Mullan A.D.R.Nieuw-Zeeland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie Sovjetunie
13.Shane Sutton Lycra Australia
14.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Pavel Camrda Nat.selectie Tsjechoslovakije
17.Henri Dorgelo A.D.R. Nederland
18.Ivan Ivanov Nat.selectie Sovjetunie
19.John Herety Percy Bilton Gr.Brit.
20.Valery Sapronov Nat.selectie Sovjetunie
1986
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Phil Anderson Panasonic Australië
3.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
4.Gianluca Tonetti Nat.selectie Italië
5.Rodolfo Massi Nat.selectie Italië
6.Erik Breukink Panasonic Nederland
7.Phil Bayton Moducel Gr.Brit.
8.David Baker Raleigh Gr.Brit.
9.Johan Capiot Roland België
10.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
11.Dan Frost Nat.selectie Denemarken
12.Jonathan Clay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Jesper Skibby Nat.selectie Denemarken
15.Maurizio Fondriest Nat.selectie Italië
16.Gilles Sanders A.C.B.B. Frankrijk
17.Marc Meilleur A.C.B.B. Frankrijk
18.Claude Seguy A.C.B.B. Frankrijk
19.Paul Watson Raleigh Gr.Brit.
20.Joey McLoughlin A.N.C. Gr.Brit.
1985
1.Tomas Kirsipuu Nat.selectie U.S.S.R.
2.Malcolm Elliott Raleigh Gr.Brit.
3.Paul Curran Manchester Wheelers Gr.Brit.
4.Roy Knickman Nat.selectie V.S.A.
5.Eric Van Lancker Fangio Belgium
6.Vladimir Pulnikov Nat.selectie U.S.S.R.
7.Johnny Weltz Nat.selectie Denemarken
8.Paul Watson Alpha Racing Club Gr.Brit.
9.Pete Longbottom Manchester Wheelers Gr.Brit.
10.Jeff Pierce Nat.selectie V.S.A.
11.Adrian Timmis Paragon Gazelle Gr.Brit.
12.Milan Jonak Nat.selectie C.S.S.R.
13.Kvetoslav Palov Nat.selectie C.S.S.R.
14.Zenon Jaskula Nat.selectie Polen
15.Pete Sanders Manchester Wheelers Gr.Brit.
16.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
17.Zbigniew Ludwiniak Nat.selectie Polen
18.Bjarne Riis Nat.selectie Denemarken
19.Sergei Voronin Nat.selectie U.S.S.R.
20.Chris Walker Paragon Gazelle Gr.Brit.
1984
1.Pete Longbottom Manchester Wheelers G.B.
2.Geoff Platts Coalville Wheelers G.B.
3.Eddie Adkins Manchester Wheelers G.B.
4.John French Nationale selectie G.B.
5.Alan Morley Nationale selectie G.B.
6.Sid Barras Falcon G.B.
7.Mike McLaughlin Nationale selectie Ierland
8.Chris Walker Nationale selectie G.B.
9.Henry Walker Nationale selectie G.B.
10.Bruno Holenweger Nationale selectie Zwitserland
11.Paul Rogers Nationale selectie G.B.
12.Richard Bradley Nationale selectie G.B.
13.Francisco Antequera Orbea Spanje
14.Gines Garcia Orbea Spanje
15.Michael McNamara Rockingham Wheelers G.B.
16.Carlos Alba Nationale selectie Venezuela
17.Norbert Begin Nationale selectie B.R.D.
18.Miguel Ugartemendia Orbea Spanje
19.Ian Chivers Nationale selectie Ierland
20.Felipe Yanez Orbea Spanje
1983
1.Krzystof Sujka Nat.selectie Polen
2.Eric Heiden Nat.selectie V.S.A.
3.Malcolm Elliot Manchester Wheelers G.B.
4.Alan Peiper Peugeot Australië
5.Phil Anderson Peugeot Australië
6.Doug Shapiro Nat.selectie V.S.A.
7.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
8.Janus Kuum Nat.selectie Noorwegen
9.Joey McLoughlin Nat.selectie G.B.
10.Rigobert Matt Nat.selectie B.R.D.
11.Dariusz Kaizer Nat.selectie Polen
12.Paul Curran Manchester Wheelers G.B.
13.Brian Holm Nat.selectie Denemarken
14.David Akam Nat.selectie G.B.
15.Matthew Eaton Nat.selectie V.S.A.
16.Michal Klasa Nat.selectie Tsj.Rep.
17.Jörgen Pedersen Nat.selectie Denemarken
18.Sean Yates Peugeot G.B.
19.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
20.Stefan Brykt Nat.selectie Zweden
1982
1.Bill Nickson Falcon G.B.
2.Keith Lambert Falcon G.B.
3.Sid Barras Falcon G.B.
4.Hans-Peter Odegaard Nat.selectie Noorwegen
5.Dave Lloyd Manchester G.B.
6.Malcolm Elliot Halfords G.B.
7.Sean Kelly Sem Ierland
8.Dan Matthews Falcon G.B.
9.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
10.Joey McLoughlin Halfords G.B.
11.Robert Crossley Nat.selectie Australië
12.Kevin Sefton Nat.selectie Australië
13.Graham Harrison Viking G.B.
14.Graham Bufton Falcon G.B.
15.Dave Cumming Viking G.B.
16.Pat McQuaid Viking Ierland
17.Pierre-Henri Menthéour Coop Frankrijk
18.Olaf Lurvik Nat.selectie Noorwegen
19.Tim Jamieson Nat.selectie Australië
20.Aleksandr Krasnov Nat.selectie U.S.S.R.
1981
1 Myron Lind Nat.selectie V.S.A.
2 Tadeusz Krzeslak Nat.selectie Polen
3 Sean Yates Peugeot GBr
4 Hans Van Staten Nat.selectie Nederland
5 Danny Clark Nat.selectieAustralië
6 Eric Vanderaerden Nat.selectie België
7 Jiri Miksik Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Ronny Van Holen Safir België
9 Laurent Fignon Nat.selectie Frankrijk
10 Keith Lambert Falcon GBr
11 Allan Peiper Nat.selectie Australië
12 Rudy Rogiers Nat.selectie België
13 Herman Van Springel Safir België
14 Massimo Ghirotto Nat.selectie Italië
15 Bill Nickson Graham Raws GBr
16 Wies Van Dongen Alarmsystemen Nederland
17 Jos Lammertink Alarmsystemen Nederland
18 Jiri Pokorny Nat.selectie Tsjechoslovakije
19 Francois Caethoven Nat.selectie België
20 Marc Van Geel Safir België
1980
1 Hansjorg Winkler Nat.selectie Zwitserland
2 Rudi Flierl Nat.selectie B.R.D.
3 Hansueli Russenberger Nat.selectie Zwitserland
4 Andreas Wolter Nat.selectie B.R.D.
5 Luc De Vuyst Nat.selectie België
6 Roy Schuiten Scic Nederland
7 Dirk Coolens Nat.selectie België
8 Krzysztof Sadura Nat.selectie Polen
9 Andoni Garay Nat.selectie Spanje
10 Julio Alberto Rubiano Pachon Nat.selectie Colombia
11 Greg Lemond Nat.selectie VSA
12 Tom Broznowski Nat.selectie VSA
13 GianDomenico Pietta Nat.selectie Italië
14 Philippe Delaurier Nat.selectie Frankrijk
15 Jean Feinen Nat.selectie Luxemburg
16 Doug Shapiro Nat.selectie VSA
17 Frans Timmermans Nat.selectie Nederland
18 Phil Bayton KP Crisps GBr
19 John Beckman Nat.selectie VSA
20 Philippe Mertens Nat.selectie Frankrijk
1979
1.Ad Wijnands Nat.selectie Nederland
2.Robert Millar Nat.selectie G.B.
3.Stephen Jones Nat.selectie G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard Nat.selectie Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler Nat.selectie Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez Nat.selectie Frankrijk
18.Moreno Argentin Nat.selectie Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel Nat.selectie Nederland
1978
1 Bob Downs Gr.Brit.
2 Jan Rasmussen Denemarken
3 Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
4 Jan Brzezny Polen
5 Lechoslaw Michalak Polen
6 Bernt Scheler Zweden
7 Joeri Kashirin U.S.S.R.
8 Lennard Fagerlund Zweden
9 George Mount V.S.A.
10 Vlastimil Moravec C.S.S.R.
11 Zbigniew Szczepkowski Polen
12 Hans Boom Nederland
13 Mats Ericsson Zweden
14 Will Kerr Ierland
15 Eigil Sorensen Denemarken
16 Alexandr Kisliak U.S.S.R.
17 Anatoli Miklasjevitsj U.S.S.R.
18 Sandy Gilchrist Gr.Brit.
19 Janusz Kowalski Polen
20 Tadeusz Wojtas Polen
1977
1 Jacky Mourioux Gan Frankrijk
2 Alain Van Lancker Gan Frankrijk
3 Andre Chalmel Gitane Frankrijk
4 Said Guseinov Nat.selectie U.S.S.R.
5 Alf Segersall Nat.selectie Zweden
6 Herman Van Springel IJsboerke België
7 Paul Carbutt G.S.Strada GBr
8 Bob Downs G.S.Strada GBr
9 Walter Godefroot IJsboerke België
10 Sergei Morosov Nat.selectie U.S.S.R.
11 Enzo Mattioda Miko Frankrijk
12 Werner Fretz Nat.selectie Zwitserland
13 Frans Verbeeck IJsboerke België
14 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
15 Tommi Prim Nat.selectie Zweden
16 Tadeusz Wojtas Nat.selectie Polen
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Ian Chandler Nat.selectie Australië
19 Charly Rouxel Miko Frankrijk
20 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
1976
1 Fernando Mendes Nat.selectie Portugal
2 Bill Nickson Nat.selectie GBr
3 Sid Barras Bantel GBr
4 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
5 Ryszard Szurkowski Nat.selectie Polen
6 Keith Lambert Holdsworth GBr
7 Fernando Vieira Nat.selectie Portugl
8 Phil Corley Holdsworth GBr
9 Phil Bayton Dawes GBr
10 Jiri Prchal Nat.selectie Tsjechoslovakije
11 Geoff Wiles Holdsworth GBr
12 Danny Horton Bantel GBr
13 Leslie West Holdsworth GBr
14 Joe Waugh Colindale GBr
15 Jan Brzezny Nat.selectie Polen
16 Freddy Maertens Flandria België
17 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
18 Trevor Bull Dawes GBr
19 Hans-Joachim Hartnick Nat.selectie D.D.R.
20 Antonio Marcalo Nat.selectie Portugal
1975
1 Sven Ake Nilsson Nat.selectie Zweden
2 Vladimir Vondracek Nat.selectie C.S.S.R.
3 Roine Gronlund Nat.selectie Zweden
4 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
5 Attilio Rota Nat.selectie Italië
6 Tord Filipsson Nat.selectie Zweden
7 Bill Nickson Liverpool GBr
8 Wojciech Matusiak Nat.selectie Polen
9 Jan Trybala Nat.selectie Polen
10 Joe Waugh G.S.Strada GBr
11 Josef Dvorak Nat.selectie C.S.S.R.
12 Junker Jorgensen Nat.selectie Denemarken
13 Gaby Minnebo Nat.selectie Nederland
14 Jaroslav Poslusny Nat.selectie C.S.S.R.
15 Tadeusz Zawada Nat.selectie Polen
16 Lennard Fagerlund Nat.selectie Zweden
17 Jorgen Marcussen Nat.selectie Denemarken
18 Milos Hrazdira Nat.selectie C.S.S.R.
19 John Allis Nat.selectie V.S.A.
20 Richard Foster Bradford GBr
1974
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Brittannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Brittannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1973
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Brittannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Brittannië
14.Chris Davison Groot-Brittannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1972
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Bent Pedersen Denemarken
4.Svend Jacobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Jerzy Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Brittannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Brittannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Brittannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1971
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Milos Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Markus Berger Zwitserland
18.Zygmunt Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland
1970
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Brittannië
8.Pavel Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Brittannië
10.Dusan Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Brittannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Henryk Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1969
1 Popke Oosterhof Nederland 
2 Andreas Troche B.R.D. 
3 Jozef Mikolajczyk Polen
4 Fedor Den Hertog Nederland 
5 Peter Doyle Ierland 
6 Peter Buckley Gr.Brit.
7 Jiri Mainus C.S.S.R. 
8 Joseph Fuchs Zwitserland
9 Doug Dailey Gr.Brit.
10 Mathijs De Koning Nederland 
11 Phil Edwards Gr.Brit. 
12 Vladimir Sokolov U.S.S.R. 
13 Czeslaw Polewiak Polen 
14 Gary Crewe Gr.Brit. 
15 Pavel Konecny C.S.S.R. 
16 Kazimierz Jasinski Polen 
17 Dusan Zeman C.S.S.R.
18 Wojciech Matusiak Polen 
19 Tino Tabak NewZealand 
20 Brian Jolly Gr.Brit.
1968
1 Peter Doyle Ierland
2 Vladimir Sokolov U.S.S.R.
3 Gosta Pettersson Zweden
4 Dave Rollinson Gr.Brit.
5 Sid Barras Gr.Brit.
6 Dave Paling Gr.Brit.
7 Liam Horner Ierland
8 Leslie West Gr.Brit.
9 Noel Teggart Ierland
10 Novel Fadeev U.S.S.R.
11 Howard Walmsley Gr.Brit.
12 Jaan Klaassepp U.S.S.R.
13 John Bettinson Gr.Brit.
14 Stanislaw Pawlowski Polen
15 Mick Hesson Gr.Brit.
16 Dave Vose Gr.Brit.
17 Erik Pettersson Zweden
18 Grzegorz Szumlakowski Polen
19 Tadeusz Zadrozny Polen
20 William Bilsland Gr.Brit.
1967
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Dave Rollinson Groot-Brittannië
3.Leslie West Groot-Brittannië
4.Stéphane Abrahamian Frankrijk
5.Peter Buckley Groot-Brittannië
6.Stanislas Demel Polen
7.Viktor Petrov Sovjet-Unie
8.Taddeo Giroli Italië
9.Zbigniew Hanusik Polen
10.Giovanni Corradini Italië
11.Stanislas Pawlowski Polen
12.Anatoli Starkov Sovjet-Unie
13.Vladimir Neliubine Sovjet-Unie
14.Rini Wagtmans Nederland
15.Michal Forma Polen
16.Alain Vasseur Frankrijk
17.Lucien Van Impe België
18.Jan Kudra Polen
19.Leen De Groot Nederland
20.Vladimir Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
1966
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Werner Blaudzun Denemarken
3.Frédéric Lancien Frankrijk
4.Jan Gawliczek Polen
5.Sergei Shepel Sovjet-Unie
6.Joeri Pominov Sovjet-Unie
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Peter Abt Zwitserland
9.Mike Cowley Groot-Brittannië
10.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
11.Hugh Porter Groot-Brittannië
12.Dave Paling Groot-Brittannië
13.Franek Surminski Polen
14.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
15.Paul Seye België
16.Jan Van Der Horst Nederland
17.Luigi Roncaglia Italië
18.Evert Dolman Nederland
19.Tiemen Groen Nederland
20.TOmas Zadrozny Polen
1965
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Battista Monti Italië
3.Eddy Merckx België
4.Leslie West Groot-Brittannië
5.John Bettinson Groot-Brittannië
6.Werner Blaudzun Denemarken
7.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
8.Janusz Janiak Polen
9.Wladimir Kowlowski Polen
10.Nick Baty Groot-Brittannië
11.Tomas Zadrozny Polen
12.Harry Steevens Nederland
13.Frédéric Lancien Frankrijk
14.Dave Hepple Groot-Brittannië
15.Patrick Sercu België
16.Jonas Anton Ek Zweden
17.Eddy De Sitter België
18.Jacques Botherel Frankrijk
19.Herman Vrijders België
20.Tiemen Groen Nederland
1964
1.Eigil Sörensen Denemarken
2.Vicente Lopez-Carril Spanje
3.Arthur Metcalfe Groot-Brittannië
4.Mike Cowley Groot-Brittannië
5.Jaap Oudkerk Nederland
6.Gabino Erenozaga Spanje
7.Leslie West Groot-Brittannië
8.Colin Lewis Groot-Brittannië
9.Eddy Merckx België
10.Jiri Daler Tsjechoslovakije
11.Peter Chisman Groot-Brittannië
12.Ernst Streng B.R.D.
13.Pete Gordon Groot-Brittannië
14.Lothar Claesges B.R.D.
15.Herman Van Loo België
16.Karl Link B.R.D.
17.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
18.Tiemen Groen Nederland
19.Cor Schuuring Nederland
20.Mario Zanin Italië
1963
1.Lucien Aimar Frankrijk
2.Gösta Pettersson Zweden
3.Julien Stevens België
4.Marcello Mugnaini Italië
5.Winfried Bölke B.R.D.
6.Flaviano Vicentini Italië
7.Joeri Melikov U.S.S.R.
8.Jos Huysmans België
9.Gerben Karstens Nederland
10.Gainan Saidshunin U.S.S.R.
11.Victor Kapitanov U.S.S.R.
12.Paul Lemeteyer Frankrijk
13.Roger Swerts België
14.Arie Den Hartog Nederland
15.Felice Gimondi Italië
16.Stig Blom Zweden
17.Raymond Delisle Frankrijk
18.Noël De Pauw België
19.Sture Pettersson Zweden
20.Kjell Rodian Denemarken
1962
1.Erik Pokorny Polen
2.Norman Baty G.B.
3.William Holmes G.B.
4.John Hinds G.B.
5.Kenneth Hill G.B.
6.Ken Nutall G.B.
7.Miklos Laczo Tsjechoslovakije
8.Wes Mason G.B.
9.Franek Surminski Polen
10.Romain De Loof België
11.Arie den Hartog Nederland
12.Jorgen Emil Hansen Denemarken
13.Jan Gawliczek Polen
14.Herman Van Loo België
15.Henk Nijdam Nederland
16.Renato Bongioni Italië
17.Julien Stevens België
18.Cees Lute Nederland
19.Kay Erik Jensen Denemarken
20.Bernhard Rohr B.R.D.
1961
1.William Dalton G.B.
2.William Holmes G.B.
3.José Luis Uribezubia Spanje
4.Peter Chisman G.B.
5.Lothar Appler D.D.R.
6.Geoff Coles G.B.
7.Henry McGuire G.B.
8.Andrzej Piechaczek Polen
9.Alexander Kulibin U.S.S.R.
10.Fedor Tarakanov U.S.S.R.
11.Dan Hill G.B.
12.Henk Nijdam Nederland
13.Bernd Barleben D.D.R.
14.José Echevarria Spanje
15.Frans Melckenbeeck België
16.Romain De Loof België
17.Jean Jourden Frankrijk
18.Karol Bednarczyk Polen
19.Mik Snijder Nederland
20.Jaap Oudkerk Nederland
1960
1.William Bradley G.B.
2.William Holmes G.B.
3.Willy Vandenberghe België
4.Ove Adamsson Zweden
5.Livio Trape Italië
6.Gustav Adolf Schur D.D.R.
7.Bernhard Eckstein D.D.R.
8.Henry McGuire G.B.
9.Vic Denson G.B.
10.Sture Hansson Zweden
11.Ken Laidlaw G.B.
12.John Hinds G.B.
13.Roger Thull Luxemburg
14.Dirk Groeneweg Nederland
15.Peter Crinnion Ierland
16.Ramon Mendiburu Spanje
17.Victor Kapitanov U.S.S.R.
18.Ernst Fuchs Zwitserland
19.Roland Lacombe Frankrijk
20.Jos Geurts België
1959
1.Stanny Goossens België
2.William Bradley G.B.
3.Jack Geddes G.B.
4.Constant De Keyser België
5.Wolfgang Braune D.D.R.
6.Karl Müller D.D.R.
7.Ben Pusey G.B.
8.Jean-Baptist Claes België
9.Mathias Brüning D.D.R.
10.Rudi Altig B.R.D.
11.Oliver Blower G.B.
12.Klaus Oldenburg D.D.R.
13.James Perks G.B.
14.Vic Denson G.B.
15.Renko Revay C.S.S.R.
16.Bas Maliepaard Nederland
17.Gerhard Löffler D.D.R.
18.Mario Valotto Italië
19.Alexei Petrov U.S.S.R.
20.Danilo Kotev Bulgarije
1958
1.William Bradley G.B.
2.Richard Durlacher Oostenrijk
3.Alfons Sweeck België
4.Ronald Coe G.B.
5.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
6.Alexei Petrov U.S.S.R.
7.Frans De Speghel België
8.Joeri Melikov U.S.S.R.
9.Dave Collins G.B.
10.Steve Brittain G.B.
11.Bogdan Kotsev Bulgarije
12.Danilo Kolev Bulgarije
13.Ab Van Egmond Nederland
14.Henry Reynolds G.B.
15.Gyorgy Georgiev Bulgarije
16.Dave Bedwell G.B.
17.Norbert Coreelman België
18.Valeer Paulissen België
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Gustav Adolf Schur D.D.R.
1957
1.William Bradley G.B.
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Horst Tüller D.D.R.
4.Carlo Simonigh Italië
5.Ian Sandbach G.B.
6.Nentscho Christov Bulgarije
7.Norman Sheil G.B.
8.Clement Roman België
9.Louis Proost België
10.José Denoyette België
11.Adri Roks Nederland
12.Francesco Gandini Italië
13.Bogdan Kotsev Bulgarije
14.Abe Geldermans Nederland
15.Schalk Verhoef Nederland
16.Jaap Huissoon Nederland
17.Ken Laidlaw G.B.
18.Jim Perks G.B.
19.Tim Oldfield G.B.
20.Marc Sleeuwaert België
1956
1.Nentscho Christov Bulgarije
2.Bogdan Kotsev Bulgarije
3.Michael Wiechowski Polen
4.Sandor Bugalski Polen
5.Jan Vesely Tsjechoslovakije
6.Frans Mahn Nederland
7.Ercole Baldini Italië
8.Camil Sandru Roemenië
9.Arnaud Geyre Frankrijk
10.Hans Brinkmann B.R.D.
11.Horst Tüller D.D.R.
12.Leonardo Faggin Italië
13.Frank Ravn Denemarken
14.Jean Graczyk Frankrijk
15.Marcel Vermeulin Frankrijk
16.Norbert Verhougstraete België
17.Valentin Petrovic Joegoslavië
18.Henryk Komuniewski Polen
19.Alfons Hermans België
20.Stanislaw Krolak Polen
1955
1.Keith Mitchell Wearwell G.B.
2.Anthony Hewson Nat.selectie G.B.
3.Henryk Andresen Nat.selectie Noorwegen
4.Ron Bartrop Viking G.B.
5.Henri Guldemont Nat.selectie België
6.John Christison Viking G.B.
7.Bogdan Kotsev Nat.selectie Bulgarije
8.Brian Haskell Viking G.B.
9.John Andrews Nat.selectie G.B.
10.René Rasmussen Nat.selectie Denemarken
11.Ian Steel Viking G.B.
12.Teodor Todorov Nat.selectie Bulgarije
13.Ragnar Roussiev Nat.selectie Bulgarije
14.Sante Ranucci Nat.selectie Italië
15.Ken Russell Wilson G.B.
16.Constantin Dumitrescu Nat.selectie Roemenië
17.Dave Booker Viking G.B.
18.Valentin Petrovic Nat.selectie Joegoslavië
19.Jean Fourneau Nat.selectie Frankrijk
20.Lino Grassi Nat.selectie Italië
1954
1 Brian Robinson Ellis-Briggs GBr
2 Eugene Tamburlini Nat.selectie Frankrijk
3 Dave Bedwell Hercules GBr
4 Germain Mercier Nat.selectie Frankrijk
5 Joe Christison Viking GBr
6 Ian Greenfield Wearwell GBr
7 Clive Parker Hercules GBr
8 Dennis Talbot Hercules GBr
9 Ian Steel Viking GBr
10 Bob Maitland B.S.A. GBr
11 Fred Krebs Hercules GBr
12 Alphonse Allanic Nat.selectie Frankrijk
13 John Pottier Wearwell GBr
14 Ken Mitchell Wearwell GBr
15 Roland Bezamat Nat.selectie Frankrijk
16 Stan Jones B.S.A. GBr
17 Kenneth Joy Hercules GBr
18 Alfred Newman B.S.A. GBr
19 Willy Jacob Nat.selectie België
20 Douglas Booker Viking GBr
1953
1.Battista Monti Nat.selectie Italië
2.Reginald Harris B.S.A. G.B.
3.George Thomas B.S.A. G.B.
4.Leon Scales Wearwell G.B.
5.Rik Van Looy Nat.selectie België
6.Charly Parker Hercules G.B.
7.John Pottier Wearwell G.B.
8.Miel Van Cauter Nat.selectie België
9.Michel Baele Nat.selectie België
10.Brian Robinson Ellis Briggs G.B.
11.Dave Bedwell Hercules G.B.
12.Bob Maitland B.S.A. G.B.
13.Henri Guldemont Nat.selectie België
14.René Van Meenen Nat.selectie België
15.Ted Gerrard B.S.A. G.B.
16.Jan Pedersen Nat.selectie Denemarken
17.Giuseppe Messina Nat.selectie Italië
18.Louis Wilson Pennine G.B.
19.Ricardo Filippi Nat.selectie Italië
20.Albert Ilsley Ellis Briggs G.B.
1952
1.Leon Scales Sun G.B.
2.Ken Russell Ellis Briggs G.B.
3.Battista Monti Nat.selectie Italië
4.Ian Greenfield Sun G.B.
5.Ian Steel Viking G.B.
6.Bob Maitland B.S.A. G.B.
7.George Thomas B.S.A. G.B.
8.André Noyelle Nat.selectie België
9.Reginald Harris B.S.A. G.B.
10.Bernie Wood Pennine G.B.
11.Jacques Anquetil Nat.selectie Frankrijk
12.Paul Proctor B.S.A. G.B.
13.Marcel Michaux Nat.selectie België
14.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
15.Luigi Giancola Nat.selectie Italië
16.Loris Campana Nat.selectie Italië
17.Dave Robinson Romford G.B.
18.Piet Van Heusden Nat.selectie Nederland
19.Georges Van Den Dooren Nat.selectie België
20.William Cook Romford G.B.
1951
1.Ian Steel Viking G.B.
2.Alec Taylor Gnutti G.B.
3.Ian Greenfield Nat.selectie G.B.
4.Bevis Wood Pennine G.B.
5.John Welch Viking G.B.
6.Dave Bedwell I.T.P. G.B.
7.Ken Jowett I.T.P. G.B.
8.Georges Audemard Nat.selectie Frankrijk
9.Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
10.Kay Allan Olsen Nat.selectie Denemarken
11.Willi Emborg Nat.selectie Denemarken
12.Etienne Garnier Nat.selectie Frankrijk
13.Ken Russell Gnutti G.B.
14.André Laurent Nat.selectie Frankrijk
15.Wim Snijders Nat.selectie Nederland
16.Gianni Ghidini Nat.selectie Italië
17.Fons Jacobs Nat.selectie België
18.Marcel Janssens Nat.selectie België
19.Mino De Rossi Nat.selectie Italië
20.Jan Vesely Nat.selectie C.S.S.R.
1950
1 Dave Bedwell Frejus GBr
2 Edmond Pierre Nat.selectie Frankrijk
3 John Welch Viking GBr
4 Ken Russell I.T.P. GBr
5 George Lander Frejus GBr
6 Marcel Mouchette Nat.selectie Frankrijk
7 Clive Parker Dayton GBr
8 David Maxwell Glasgow United GBr
9 Les Wade Frejus GBr
10 Leslie Scales Dayton GBr
11 Louison Bobet Nat.selectie Frankrijk
12 Ian Steel Glasgow United GBr
13 Fausto Coppi Nat.selectie Italië
14 Alec Taylor Polhill CC GBr
15 Bernard Belaubre Nat.selectie Frankrijk
16 Gino Bartali Nat.selectie Italië
17 Ian Greenfield Edinburgh GBr
18 Stan Ockers Nat.selectie België
19 Gerrit Voorting Nat.selectie Nederland
20 Bevis Wood Preston Wheelers GBr

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s