2016
1.Guillaume Martin Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
2.Delio Fernandez Cruz Delko-Marseille Spanje
3.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
4.Brendan Canty Drapac Pro Cycling Australië
5.Markus Eibegger Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
6.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk
7.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
8.Patrick Schelling Parkhotel Valkenburg Zwitserland
9.Alexey Rybalkin Gazprom-RusVelo Rusland
10.Clemens Fankhauser Tirol Oostenrijk
11.David Belda Roth Gruppe Spanje
12.Hermann Pernsteiner Ampltaz-BMC Oostenrijk
13.Lachlan Norris Drapac Pro Cycling Australië
14.Radoslav Rogina Adria Mobil Croatië
15.Francesco Bongiorno Bardiani-CSF Italië
16.Rudy Molard Cofidis Frankrijk
17.Antwan Tolhoek Roompot Nederland
18.Stefan Rabitsch Felbermayr Simplon Wels Oostenrijk
19.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
20.Jure Golcer Adria Mobil Slovenië

2015
1.Ben Hermans BMC Racing België
2.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
3.Natnael Berhane MTN-Qhubeka Eritrea
4.Pawel Poljanski Tinkoff-Saxo Polen
5.Pierre Roger Latour Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Egor Silin Katusha Rusland
7.Dylan Teuns BMC Racing België
8.Jan Hirt CCC-Sprandi Tsjechië
9.Victor De La Parte Vorarlberg Spanje
10.Robert Kiserlovski Tinkoff-Saxo Croatië
11.Chris Anker Sorensen Tinkoff-Saxo Denemarken
12.Sylvetser Szmyd CCC-Sprandi Polen
13.Tom Jelte Slagter Cannondale-Garmin Nederland
14.Davide Villella Cannondale-Garmin Italië
15.Lawrence Warbasse IAM Cycling U.S.A.
16.Eduard Vorganov Katusha Rusland
17.Huub Duyn Roompot Nederland
18.Karel Hnik Cult Energy Tsjechië
19.Hubert Dupont Ag2r-La Mondiale Frankrijk
20.Branislau Samoilau CCC-Sprandi Wit-Rusland
2014
1.Damiano Caruso Cannondale Italië
2.Riccardo Zoidl Trek Factory Oostenrijk
3.Jerome Coppel Cofidis Frankrijk
4.Oliver Zaugg Tinkoff-Saxo Zwitserland
5.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
6.Javier Moreno Movistar Spanje
7.Thomas Degand Wanty-Groupe Gobert België
8.Dayer Quintana Movistar Colombië
9.Christophe Le Mevel Cofidis Frankrijk
10.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
11.Janez Brajkovic Astana Slovenië
12.Eros Capecchi Movistar Italië
13.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
14.Bob Jungels Trek Factory Luxemburg
15.Francis De Greef Wanty-Groupe Gobert België
16.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
17.Lawrence Warbasse BMC Racing U.S.A.
18.Evgeny Petrov Tinkoff-Saxo Rusland
19.Francesco Gavazzi Astana Italië
20.Jesper Hansen Tinkoff-Saxo Denemarken
2013
1 Sergey Chernetski Katusha Rusland
2 Petr Ignatenko Katusha Rusland
3 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
4 Sergio Pardilla Bellon M.T.N. Spanje
5 Matthew Busche RadioShack VSA
6 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
7 Riccardo Zoidl Simplon Oostenrijk
8 Kevin Seeldraeyers Astana België
9 Dries Devenyns Quickstep België
10 Fabio Aru Astana Italië
11 Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
12 Matija Kvasina Simplon Kroatië
13 Chris Anker Sorensen Tinkoff Denemarken
14 Mathias Frank B.M.C. Zwitserland
15 Ian Boswell Team Sky VSA
16 Patrick Facchini Androni Italië
17 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
18 Gianluca Brambilla Quickstep Italië
19 George Bennett RadioShack NZl
20 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2012
1 Thomas Rohregger RadioShack Oostenrijk
2 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
3 Marcel Wyss TeamNetApp Zwitserland
4 Petr Ignatenko Katusha Rusland
5 Jakob Fuglsang Radioshack Denemarken
6 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
7 Robert Vrecer Vorarlberg Slovenië
8 Danilo Di Luca Aqua&Sapone Italië
9 Alexandr Dyachenko Astana Kazakstan
10 Marco Pinotti B.M.C. Italië
11 Sergio Pardilla Bellon Movistar Spanje
12 Angelo Pagani Colnago Italië
13 Laurent Didier RadioShack Luxemburg
14 Jonathan Castroviejo Movistar Spanje
15 Peter Latham Subway NZl
16 Jure Golcer Tirol C.T. Slovenië
17 David Arroyo Duran Movistar Spanje
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Rubens Bertogliati Type 1 Zwitserland
20 Carlos Alberto Betancur Gomez Aqua&Sapone Colombia
2011
1 Fredrik Kessiakoff Astana Zweden
2 Valery Kaikov Lokomotiv Rusland
3 Morris Possoni Team Sky Italië
4 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
5 Tiago Machado RadioShack Portugal
6 Leopold Koenig TeamNetApp Tsjechië
7 Carlos Sastre Geox Spanje
8 Alexandre Kolobnev Katusha Rusland
9 Thomas Rohregger Leopard Oostenrijk
10 Denis Menchov Geox Rusland
11 Mauro Santambrogio B.M.C. Italië
12 Jan Barta TeamNetApp Tsjechië
13 Geoffroy Lequatre RadioShack Frankrijk
14 Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15 Alessandro Bisolti Farnese Italië
16 Petr Ignatenko Katusha Rusland
17 Marcel Wyss Geox Zwitserland
18 Mickael Bourgain Cofidis Frankrijk
19 Johannes Frohlinger Skil B.R.D.
20 Marc Schroder Skil B.R.D.
2010
1 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
2 Damiano Caruso De Rosa Italië
3 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
4 Stefan Denifl Cervelo Oostenrijk
5 Pieter Weening Rabobank Nederland
6 Vladimir Gusev Katusha Rusland
7 Mathias Braendle Footon Oostenrijk
8 Riccardo Ricco Flaminia Italië
9 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
10 Sergio Pardilla Bellon Carmio’oro Spanje
11 Emanuele Sella Carmio’oro Italië
12 Tiago Machado RadioShack Portugal
13 Artem Ovechkin Katusha Rusland
14 Morris Possoni Team Sky Italië
15 Ben Hermans RadioShack België
16 John-Lee Augustyn Team Sky Zuid-Afrika
17 Markus Fothen Milram BRD
18 Matthew Busche RadioShack VSA
19 Stijn De Volder Quickstep België
20 Egor Silin Katusha Rusland
2009
1 Michael Albasini Columbia Zwitserland
2 Ruslan Pidgorny I.S.D. Oekraïne
3 Branislau Samoilau Quickstep Witrusland
4 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
5 Francesco Reda Quickstep Italië
6 Pieter Weening Rabobank Nederland
7 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
8 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
9 Jelle Van Endert Lotto België
10 Thomas Peterson Garmin VSA
11 Robert Kiserlovski Fuji Kroatië
12 Bram Tankink Rabobank Nederland
13 Dries Devenyns Quickstep België
14 Mathias Braendle Elk Haus Oostenrijk
15 Timothy Duggan Garmin VSA
16 Jan Barta K.T.M. Tsjechië
17 Svein Tuft Garmin Canada
18 Reto Hollenstein Vorarlberg Zwitserland
19 Sergei Klimov Katusha Rusland
20 Dario Cataldo Quickstep Italië
2008
1 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
2 Paolo Bettini Quickstep Italië
3 Jure Golcer L.P.R. Slovenië
4 Michael Barry Columbia Canada
5 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
6 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
7 Vladimir Gusev Astana Rusland
8 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
9 Giampaolo Caruso Flaminia Italië
10 Gerhard Trampusch Elk Haus Oostenrijk
11 Janez Brajkovic Astana Slovenië
12 Alexander Gottfried Tinkoff BRD
13 Ruslan Pidgorny L.P.R. Oekraïne
14 Michael Schaer Astana Zwitserland
15 Paolo Bossoni Lampre Italië
16 Robert Gesink Rabobank Nederland
17 Pieter Jacobs Lotto België
18 Wim Van Huffel Lotto België
19 Harald Morscher Volksbank Oostenrijk
20 Tom Boonen Quickstep België
2007
1 Mirko Celestino Milram Italië
2 Jure Golcer Tenax Slovenië
3 Gerrit Glomser Volksbank Oostenrijk
4 Michael Barry T-Mobile Canada
5 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
6 Oscar Sevilla Ribera Relax Spanje
7 Fabio Sacchi Milram Italië
8 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
9 Tomas Konecny Elk Haus Tsjechië
10 Steffen Wesemann Wiesenhof Zwitserland
11 Johan Coenen Chocolade Jacques België
12 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
13 Stijn De Volder Discovery Channel België
14 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
15 Matthew Lloyd Lotto Australië
16 Gorazd Stangelj Lampre Slovenië
17 Steven Kleynen Landbouwkrediet België
18 Geert Verheyen Quickstep België
19 Jurgen Pauritsch Swiag Oostenrijk
20 Bjorn Leukemans Lotto België
2006
1 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2 Michael Weiss Krone Linz Oostenrijk
3 Marco Serpellini Unibet.com Italië
4 Gerrit Glomser Vorarlberg Oostenrijk
5 Roy Sentjens Rabobank België
6 Steffen Wesemann T-Mobile Zwitserland
7 Giuliano Figueras Lampre Italië
8 Geert Verheyen Quickstep België
9 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
10 Christian Pfannberger Elk Haus Oostenrijk
11 Gerhard Trampusch Wiesenhof Oostenrijk
12 Lazslo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
13 Ruslan Pidgorny Tenax Oekraïne
14 Jurgen Van Goolen Discovery Channel België
15 Stephan Schreck T-Mobile BRD
16 Massimo Codol Tenax Italië
17 Thomas Danielson Discovery Channel VSA
18 Roger Hammond Discovery Channel GBr
19 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
20 Fabio Baldato Tenax Italië
2005
1 Erik Zabel T-Mobile BRD
2 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
3 Beat Zberg Gerolsteiner Zwitserland
4 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
5 Cadel Evans Lotto Australië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Paolo Bettini Quickstep Italië
8 Francesco Casagrande Naturino Italië
9 Sven Nys Rabobank België
10 Rolf Aldag T-Mobile BRD
11 Marco Serpellini Gerolsteiner Italië
12 Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
13 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
14 Stuart O’Grady Cofidis Australië
15 Serge Baguet Lotto België
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Daniele Nardello T-Mobile Italië
18 Peter Van Petegem Lotto België
19 Steffen Wesemann T-Mobile BRD
20 Kurt Van De Wouwer Mr.Bookmaker België
2004
1 Michele Bartoli C.S.C. Italië
2 Cadel Evans T-Mobile Australië
3 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
4 Christoph Soukup Bank Austria Oostenrijk
5 Francesco Casagrande Lampre Italië
6 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
7 Ryder Hesjedal US-Postal Canada
8 Paolo Bettini Quickstep Italië
9 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
10 Erik Zabel T-Mobile BRD
11 Sven Nys Rabobank België
12 Rolf Aldag T-Mobile BRD
13 Mario Aerts T-Mobile België
14 Bart Brentjens T-Mobile Nederland
15 Marco Bui Marin Italië
16 Jeremy Horgan-Kobelski Polo Sport VSA
17 Mario De Clercq Mr.Bookmaker België
18 Erwin Vervecken SpaarSelect België
19 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
20 Bruno Risi Möbel Märki Zwitserland
2003
1 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
2 Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
3 Jure Golcer Volksbank Slovenië
4 Hans Peter Obwaller Arboe Oostenrijk
5 Walter Bonca Perutnina Slovenië
6 Christophe Moreau Crédit Agricole Frankrijk
7 Steven Kleynen Vlaanderen 2002 België
8 Rinaldo Nocentini Pinzolo Italië
9 Igor Pugaci Saeco Moldavië
10 Matteo Carrara De Nardi Italië
11 Thomas Rohregger Hervis Oostenrijk
12 Adriano Baffi EC Bayer Italië
13 Pieter Weening Rabobank Nederland
14 Rudolf Wentzel Vlaanderen 2002 Zuid-Afrika
15 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
16 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
17 Francisco Lara Bianchi Spanje
18 Nico Sijmens Vlaanderen 2002 België
19 Bert De Waele Landbouwkrediet België
20 Uros Silar Arboe Slovenië
2002
1.Gianluca Valoti Alexia Italia
2.Fabio Bulgarelli De Nardi Italia
3.Erwin Thijs Collstrop-Palmans Belgium
4.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet Belgium
5.Paolo Bossoni Tacconi Sport Italia
6.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italia
7.Mario Cipollini Acqua & Sapone Italia
8.Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
9.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
10.Sebastian Denke Quattro Duitsland
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Hannes Hempel Bike Drive Oostenrijk
13.Jorgen Bo Petersen Fakta Denemarken
14.Maurizio Vandelli Elk Haus Italia
15.Walter Bonca Perutnina Slovenia
16.Evgeny Petrov Mapei Quickstep Rusland
17.Mitja Mahoric Perutnina Slovenia
18.Harald Morscher Nurnberger Oostenrijk
19.Andrei Mizourov Mercatone Uno Kazakstan
20.Fabian Cancellara Mapei Quickstep Zwitserland
2001
1.Michael Rasmussen Schwinn Denemarken
2.Dario Cioni Mapei Quickstep Italië
3.Siegfried Bauer Bank Austria Oostenrijk
4.Timo Scholz Wiesenhof Leipzig Duitsland
5.Jürgen Pauritsch Bank Austria Oostenrijk
6.Martin Moser Bank Austria Oostenrijk
7.Roland Müller Post Swiss Zwitserland
8.Maurizio Vandelli Stabil Steiermark Italië
9.Werner Riebenbauer Nürnberger Oostenrijk
10.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
11.Hans Peter Obwaller Stabil Steiermark Oostenrijk
12.Paolo Tiralongo Fassa Bortolo Italië
13.Pedro Horrillo Mapei Quickstep Spanje
14.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
15.Andrea Noe Mapei Quickstep Italië
16.Enrico Poitschke Wiesenhof Leipzig Duitsland
17.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
18.Arkadiusz Wojtas Nürnberger Polen
19.Boris Premuzic Krka Slovenië
20.Gerrit Glomser Post Swiss Oostenrijk
2000
1.Antonio Rizzi Mapei Quickstep Italië
2.Dainis Ozols Mat Ceresit Letland
3.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
4.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
5.Fred Rodriguez Mapei Quickstep V.S.A.
6.René Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
7.Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
8.Walter Bonca Bosch Slovenië
9.Thomas Mühlbacher Gerolsteiner Oostenrijk
10.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
11.Hans Peter Obwaller Schartner Oostenrijk
12.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
13.Marco Serpellini Lampre Italië
14.Alexander Chefer Alessio Kazakstan
15.Holger Sievers Nürnberger Duitsland
16.Cesary Zamana Mat Ceresit Polen
17.Alessandro Bertolini Alessio Italië
18.Martin Derganc Krka Slovenië
19.Harald Morscher Nürnberger Oostenrijk
20.Max Van Heeswijk Mapei Quickstep Nederland
1999
1.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
2.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Maurizio Vandelli Stabil Graz Italië
5.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Arnold Eisel Elk-Haus Oostenrijk
8.Georg Totschnig Telekom Oostenrijk
9.Gianluca Bortolami Vini Caldirola Italië
10.Filip Branko Gerolsteiner Slovenië
11.Gerhard Trampusch Stabil Graz Oostenrijk
12.Thomas Mülbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Holger Sievers Concorde Duitsland
14.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
15.Walter Bonca Mroz Slovenië
16.Matthias Buxhofer Bosch Oostenrijk
17.Hannes Hempel Bosch Oostenrijk
18.Giovanni Lombardi Telekom Italië
19.Josef Lontscharitsch Elk-Haus Oostenrijk
20.Guido Trentin Vini Caldirola Italië
1998
1.Markus Zberg Post-Swiss Zwitserland
2.Massimo Donati Saeco Italië
3.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
4.Franz Hotz Post-Swiss Zwitserland
5.Michele Laddomada Scrigno Italië
6.Paolo Lanfranchi Mapei-Bricobi Italië
7.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
8.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
9.Peter Luttenberger Rabobank Oostenrijk
10.Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
11.Adriano Baffi Ballan Italië
12.Massimo Codol Mapei-Bricobi Italië
13.Wim Van Sevenant Vlaanderen 2002 België
14.Philippe Buschor Saeco Zwitserland
15.Matteo Tosatto Ballan Italië
16.Petr Petek Nat.selectie Slovenië
17.Patrick Vetsch Post-Swiss Zwitserland
18.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
19.Thomas Mülbacher Nat.selectie Oostenrijk
20.Richard Chassot Post-Swiss Zwitserland
1997
1.Roberto Pistore MG-Technogym Italië
2.Ludo Dierckxens Saxon België
3.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
4.Steffen Kjaergaard T.V.M. Noorwegen
5.Marcel Buxhofer Nat.selectie Oostenrijk
6.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
7.Alex Kastenhuber Nürnberger Duitsland
8.Fausto Dotti Ideal Italië
9.Stefano Finesso Ideal Italië
10.Roland Meier Post-Swiss Zwitserland
11.Christian Van De Velde Nat.selectie V.S.A.
12.Gilberto Simoni MG-Technogym Italië
13.Vladimri Pulnikov Kross-Montana Oekraïne
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Nicola Loda MG-Technogym Italië
16.Maurizio Frizzo Cantina Tollo Italië
17.Fabrizio Arzilli Cantina Tollo Italië
18.Andreas Klier Nürnberger Duitsland
19.Uwe Peschel Cantina Tollo Duitsland
20.Frank Schinck Nürnberger Duitsland
1996
1.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
2.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
3.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
4.Angelo Citracca Ideal Italië
5.Danny Nelissen Rabobank Nederland
6.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
7.Peter Van Petegem T.V.M. België
8.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002 België
9.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
10.Casper Van Der Meer Palmans Nederland
11.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
12.José Angel Robles Nat.selectie Colombia
13.Jon Unzaga Mapei-GB Spanje
14.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
15.Javier Mauleon Mapei-GB Spanje
16.Leon Van Bon Rabobank Nederland
17.Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
18.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
19.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
20.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
1995
1.Dario Pieri Grassi Italië
2.Davide Rebellin Polti Italië
3.Benoit Salmon Collstrop Frankrijk
4.Peter Farazijn Lotto België
5.Sébastien Demarbaix Lotto België
6.Stéphane Heulot Gan Frankrijk
7.Magnus Bäckstedt Collstrop Zweden
8.Giuseppe Di Grande Mapei-GB Italië
9.Johan Museeuw Mapei-GB België
10.Fabiano Fontanelli MG-Technogym Italië
11.Oscar Mason Grassi Italië
12.Mirko Gualdi Polti Italië
13.Johan Capiot Collstrop België
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Tom Steels Mapei-GB België
16.Tom De Smet Collstrop België
17.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
18.Oleg Kozlitine Lotto Kazakstan
19.Nicola Loda MG-Technogym Italië
20.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
1994
1.Erik Zabel Telekom Duitsland
2.Zbigniew Spruch Lampre Polen
3.Lars Michaelsen Festina Denemarken
4.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
5.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
6.Marco Serpellini Lampre Italië
7.Marc Sergeant Lotto België
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Maurizio Fondriest Lampre Italië
10.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
11.Stephen Hodge Festina Australië
12.Wim Feys Vlaanderen 2002 België
13.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
14.Edwig Van Hooydonck Novell België
15.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
16.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
17.Wilfried Nelissen Lotto België
18.Tom Steels Vlaanderen 2002 België
19.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
20.Herman Frison Lotto België
1993
1.Jan Ullrich Cottbus Duitsland
2.Servais Knaven Koga Miyata Nederland
3.John den Braber Koga Miyata Nederland
4.John Tanner Neilson Gr.Brit.
5.Camille Coualan Nat.selectie Frankrijk
6.Paul Konings Koga Miyata Nederland
7.Claude Céard Nat.selectie Frankrijk
8.Dominique Le Bon Nat.selectie Frankrijk
9.Rudy Mosole Bata Moser Italië
10.Georg Totschnig Nat.selectie Oostenrijk
11.Pascal Le Tannou Nat.selectie Frankrijk
12.Roberto Menegotto Bata Moser Italië
13.Jimmy Delbove Nat.selectie Frankrijk
14.Richard Vivien Nat.selectie Frankrijk
15.Dietmar Hauer Nat.selectie Oostenrijk
16.Jeroen Blijlevens Koga Miyata Nederland
17.Bert Dietz Nürnberger Duitsland
18.Uwe Peschel Öschelbronn Duitsland
19.Gilberto Simoni Bata Moser Italië
20.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
1992
1 Georg Totschnig Tyrolia Oostenrijk
2 Walter Bonca Nat.selectie Slovenië
3 Daniel Lanz Nat.selectie Zwitserland
4 Peter Luttenberger Desserta Oostenrijk
5 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
6 Pascal Herve Nat.selectie Frankrijk
7 Karel Vacek Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Grzegorz Piwowarski Nat.selectie Polen
9 Erik Dekker Nat.selectie Nederland
10 Boris Premuzic Nat.selectie Slovenië
11 Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
12 Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
13 Xavier Jan Nat.selectie Frankrijk
14 Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
15 Srecko Glivar Nat.selectie Slovenië
16 Andre Wernli Nat.selectie Zwitserland
17 Christian Meyer Nat.selectie B.R.D.
18 Marc Janssens Nat.selectie België
19 Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
20 Thierry Arnould Nat.selectie Frankrijk
1991
1.Michel Lafis Nat.selectie Zweden
2.Steffen Rein Nürnberger Duitsland
3.Jesper Worre Amore & Vita Denemarken
4.Bruno Risi Amore & Vita Zwitserland
5.Harald Wisiak Keli Linz Oostenrijk
6.Kurt Betschart Bleiker Zwitserland
7.Mike Weissmann Nürnberger Duitsland
8.Karl Kälin Bleiker Zwitserland
9.Andreas Langl Winterthur Oostenrijk
10.Josef Regec Keli Linz Tsjechië
11.Gordon Fraser Evian Canada
12.Klaus Meier Nürnberger Duitsland
13.Roland Königshofer Biovital Oostenrijk
14.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
15.Todd McNutt Evian Canada
16.Georg Totschnig Scott Oostenrijk
17.Richard Schmied Scott Oostenrijk
18.Horst Neumeister Scott Oostenrijk
19.Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
20.Josef Lontscharitsch Biovital Oostenrijk
1990
1.Erik Zabel Nat.selectie Duitsland
2.Alexander Chefer Nat.selectie Sovjetunie
3.Lars Kristian Johnsen Nat.selectie Noorwegen
4.Roland Meier Nat.selectie Zwitserland
5.Maarten den Bakker P.D.M. Nederland
6.John Van den Akker P.D.M. Nederland
7.Jure Pavlic Carrera Joegoslavië
8.Djamolidine Abdoesjaparov Carrera Sovjetunie
9.Vladimir Plotko Nat.selectie Sovjetunie
10.Roman Kreuziger Nat.selectie Tsjechoslovakije
11.Vassili Davidenko Nat.selectie Sovjetunie
12.Bert Dietz Nat.selectie Duitsland
13.Mario Traxl Nat.selectie Oostenrijk
14.Vegard Overaas Lied Nat.selectie Noorwegen
15.Johann Lienhart Varta Oostenrijk
16.Felice Puttini Carrera Zwitserland
17.Achmed Wolke Nat.selectie Duitsland
18.Oleg Kozlitine Nat.selectie Sovjetunie
19.Armin Meier Nat.selectie Zwitserland
20.Michaël Glöckner Nat.selectie Duitsland
1989
1 Ludek Styks Nat.selectie Tsjechoslovakije
2 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië
3 Peter Lammer Kindberg Oostenrijk
4 Arne Aadnoy Nat.selectie Noorwegen
5 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
6 Yvon Ledanois Nat.selectie Frankrijk
7 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
8 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
9 Boris Premuzic Nat.selectie Joegoslavië
10 Marian Goldyn Nat.selectie Polen
11 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
12 Mario Kummer Nat.selectie D.D.R.
13 Danny Alaerts Nat.selectie België
14 Johan Van Den Dries Nat.selectie België
15 Birger Gauslaa Nat.selectie Noorwegen
16 Jacques Dufour Nat.selectie Zwitserland
17 Armin Purner Biovital Oostenrijk
18 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
19 Bruno Huger Nat.selectie Frankrijk
20 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
1988
1 Andrzej Mierzejewski Nat.selectie Polen
2 Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
3 Dietmar Hauer Biovital Oostenrijk
4 Gerd Audehm Nat.selectie D.D.R.
5 Marek Szerzynski Nat.selectie Polen
6 Stephan Gottschling Nat.selectie D.D.R.
7 Allan Andersson Nat.selectie Zweden
8 Johann Lienhart Asko Puch Oostenrijk
9 Peter Lammer Bosch Oostenrijk
10 Libor Matejka Nat.selectie C.S.S.R.
11 Zdzislaw Krudysz Nat.selectie Polen
12 Atle Pedersen Nat.selectie Noorwegen
13 Albert Hainz Winterthur Oostenrijk
14 Hans Kindberg Nat.selectie Zweden
15 Krzystov Wiatr Nat.selectie Polen
16 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
17 Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
18 Andreas Langl Bosch Oostenrijk
19 Manfred Kornelson K.T.M. Oostenrijk
20 Walter Bonca Nat.selectie Joegoslavië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s