2010
1 Jairo Perez Suarez Empresa Colombia
2 Sergio Henao Montoya Medellin Colombia
3 Oscar Sevilla Ribera Medellin Spanje
4 Jose Rujano Boyaca Venezuela
5 Francisco Colorado EPM-UNE Colombia
6 Juan Pablo Suarez Suarez EPM-UNE Colombia
7 John Darwin Atapuma Pasion Colombia
8 Freddy Montana Orgullo Colombia
9 Alex N. Cano Pasion Colombia
10 Javier Gonzalez Barrera EPM-UNE Colombia
11 Diego Calderon Nectar Colombia
12 Ivan Romero Parra Pinto GW-Shimano Colombia
13 Dalivier Ospina Pasion Colombia
14 Javier Alexis Acevedo Medellin Colombia
15 Rodolfo Andres Torres Agudelo Orgullo Colombia
16 Libardo Nino Corredor Empresa Colombia
17 Luis Laverde Pasion Colombia
18 John Martinez Pasion Colombia
19 Jonathan Camargo Boyaca Venezuela
20 Alvaro Gomez Nectar Colombia

2009
1 Jose Rujano Zulia Venezuela
2 Freddy Montana Boyaca Colombia
3 Cesar Salazar Tachira Venezuela
4 Mauricio Ortega TelecomUne Colombia
5 Luis Laverde Coldeportes Colombia
6 Edwin Parra Bustamante Boyaca Colombia
7 Javier Gonzalez Barrera Loteria Colombia
8 Giovanny Baez Alvarez TelecomUne Colombia
9 Oscar Sevilla Ribera RockRacing Spanje
10 Francisco Colorado GW-Shimano Colombia
11 Fernando Camargo Loteria Colombia
12 Ismael Sarmiento Riano Tunja Colombia
13 Ivan Romero Parra Pinto Loteria Colombia
14 Jose Joaquin Castelblanco Romero Nectar Colombia
15 Victor Hugo Pena Grisales RockRacing Colombia
16 Victor Nino Corredor Ebsa Colombia
17 Daniel Rincon Quintana TelecomUne Colombia
18 Diego Quintero Ebsa Colombia
19 Jhon Martinez TelecomUne Colombia
20 Juan Pablo Suarez Suarez Antioquia Colombia
2008
1 Juan Pablo Suarez Aguardientes Colombia
2 Oscar Sevilla Ribera Tunja Spanje
3 Luis Laverde Aguardientes Colombia
4 Felix Rafael Cardenas Tunja Colombia
5 Victor Becerra Ebsa Colombia
6 Ismael Sarmiento Tunja Colombia
7 Hernan Dario Munoz Aguardientes Colombia
8 Victor Nino Ebsa Colombia
9 Alvaro Sierra Ebsa Colombia
10 Graciano Fonseca Loteria Colombia
11 Giovanny Baez Une Colombia
12 Juan Carlos Lopez Une Colombia
13 Daniel Rincon Une Colombia
14 Mauricio Ortega Une Colombia
15 Fernando Camargo Loteria Colombia
16 Janier A. Acevedo Aguardientes Colombia
17 Jairo Hernandez Coldeportes Colombia
18 Fabio Montenegro Frugos Colombia
19 Jhon D. Atapuma Aguardientes Colombia
20 Olmedo Capacho Ebsa Colombia
2007
1 Libardo Nino Ebsa Colombia
2 Flober Pena Casanare Colombia
3 Elder Herrera Frugos Colombia
4 Javier Zapata Orgullo Colombia
5 Jose Joaquin Castelblanco Loteria Colombia
6 Hernan Buenahora Loteria Colombia
7 Israel Ochoa Loteria Colombia
8 Javier Gonzalez Barrera UneTelecom Colombia
9 Jairo Perez Loteria Colombia
10 Fredy Gonzalez Martinez Pasion Colombia
11 Uberlino Mesa Estepa Loteria Colombia
12 Herbert Gutierrez Garcia Frugos Colombia
13 John Freddy Garcia Frugos Colombia
14 Ismael Sarmiento Casanare Colombia
15 Luis Ricardo Mesa Loteria Colombia
16 Juan Sebastian Arango Orgullo Colombia
17 Hector Orlando Mesa Mesa UneTelecom Colombia
18 Carlos Edgar Fonseca Pasion Colombia
19 Carlos Ospina GW-Shimano Colombia
20 Freddy Piamonte UneTelecom Colombia
2006
1 Jose Joaquin Castelblanco Zulia Colombia
2 Daniel Rincon Orbitel Colombia
3 Edwin Parra Bustamante Orbitel Colombia
4 Luis Oran Castaneda Ramos Pasion Colombia
5 Javier Zapata Orbitel Colombia
6 Alvaro Sierra Loteria Colombia
7 Fabian Andres Duarte Arevalo Orbitel Colombia
8 Jairo Hernandez Pasion Colombia
9 Carlos Maya Tachira Venezuela
10 Libardo Nino Loteria Colombia
11 Jackson Rodriguez Tachira Venezuela
12 Franklin Chacon Tachira Venezuela
13 Victor Becerra Coordinador Colombia
14 Jose Serpa Selle Italia Colombia
15 Victor Nino Loteria Colombia
16 Herbert Gutierrez Garcia Orbitel Colombia
17 Graciano Fonseca Loteria Colombia
18 Ronald Gonzalez Tachira Venezuela
19 John Freddy Garcia Orbitel Colombia
20 Juan Diego Ramirez Orbitel Colombia
2005
1 Marlon Alirio Perez Arango Selle Italia Colombia
2 Daniel Rincon Orbitel Colombia
3 Libardo Nino Loteria Colombia
4 Victor Becerra Loteria Colombia
5 Walter Pedraza Orbitel Colombia
6 Jorge Humberto Martinez Orbitel Colombia
7 Javier Zapata Orbitel Colombia
8 Hernan Dario Munoz Orbitel Colombia
9 Alvaro Sierra Orbitel Colombia
10 Graciano Fonseca Loteria Colombia
11 Victor Nino Loteria Colombia
12 John Fredy Garcia Orbitel Colombia
13 Herbert Gutierrez Garcia Orbitel Colombia
14 Rafael Montiel Los Plinios Colombia
15 Uberlino Mesa Estepa Boyaca Colombia
16 Jairo Hernandez Orbitel Colombia
17 Alexis Castro Aguardientes Colombia
18 Elder Herrera Loteria Colombia
19 Israel Ochoa Loteria Colombia
20 Jairo Perez Loteria Colombia
2004
1 Libardo Nino Loteria Colombia
2 Jairo Hernandez Orbitel Colombia
3 Hebert Gutierrez Garcia Orbitel Colombia
4 Jose Joaquin Castelblanco Orbitel Colombia
5 John Freddy Garcia Orbitel Colombia
6 Elder Herrera Antioqueno Colombia
7 Luis Ricardo Mesa Loteria Colombia
8 Juan Diego Ramirez Antioqueno Colombia
9 Leonardo Duque Antioqueno Colombia
10 Javier Zapata Orbitel Colombia
11 Ismael Sarmiento Loteria Colombia
12 Francisco Colorado Antioqueno Colombia
13 Jairo Perez Loteria Colombia
14 Mauricio Neiza Alvarado Coldeportes Colombia
15 Hector Orlando Mesa Mesa Antioqueno Colombia
16 Walter Pedraza Orbitel Colombia
17 Jonny Ruiz Sierra Fusagasuga Colombia
18 Albeiro Sanchez Gomez Gripofen Colombia
19 Victor Nino Loteria Colombia
20 Hernan Dario Bonilla Orbitel Colombia
2003
1.Mauricio Ortega Aguardientes Antioqueno Medellin
2.Juan Ramirez Aguardientes Antioqueno Medellin
3.Hernan Dario Munoz Colombia Selle Italia
4.Jose Rujano Colombia Selle Italia
5.Victor Becerra Loteria de Boyaca
6.Ruben Marin Colombia Selle Italia
7.Mauricio Henao Colombia Selle Italia
8.Felix Cardenas Orbitel 05
9.José Castelblanco Colombia Selle Italia
10.Marlon Perez Orbitel 05
11.Ismael Sarmiento Loteria de Boyaca
12.Elder Herrera Orbitel 05
13.Paulo Velez Rotarios de Bello
14.Emiro Mata Coldeportes Boyaca Aguardientes Lider
15.Alvaro Sierra Aguardientes Antioqueno Medellin
16.Jairo Hernandez Orbitel 05
17.Hernan Buenahora Orbitel 05
18.Daniel Rincon Loteria de Boyaca
19.Nestor Bernal Coldeportes Boyaca Aguardientes Lider
20.Alexis Rojas Cundeportes Juegos Nales 2004
2002
1.Mauricio Ardila Cano Papeles Scott
2.Hernan Dario Munoz Colombia Selle Italia
3.Hector Manuel Castano Bike House-Rotarios de Bello
4.Luis Ricardo Mesa Loteria de Boyaca
5.Giovanny Chacon Colombia Selle Italia
6.José Castelblanco Colombia Selle Italia
7.Herbert Gutierrez Colombia Selle Italia
8.Mauricio Henao Colombia Selle Italia
9.Jorge Humberto Martinez Colombia Selle Italia
10.Marlon Perez Arango Orbitel 05
11.Victor Hugo Gonzalez Condublex S.A.
12.Emiro Matta Coflonorte-Aquitania-Educar
13.Julio Cesar Rangel Papeles Scott
14.Alexis Rojas Diaz Aguardiente Cristal
15.Cesar Laverde Bike House-Rotarios de Bello
16.Graciano Fonseca Loteria de Boyaca
17.Victor Becerra Loteria de Boyaca
18.Jhonny Leal Orbitel 05
19.Alejandro Ivan Cortes Orbitel 05
20.John Gilberto Durango Papeles Scott
2001
1.Ismael Sarmiento Boyaca Loteria Colombia
2.Libardo Nino Boyaca Loteria Colombia
3.Olmedo Capacho Orbitel Colombia
4.Marlon Perez Orbitel Colombia
5.Herbert Gutierrez Cristal Colombia
6.Oscar Alvarez Indeportes Colombia
7.Antonio Cruz US-Postal V.S.A.
8.Ferney Naranjo Cristal Colombia
9.Javier Diego Indeportes Colombia
10.Javier Zapata Orbitel Colombia
11.Hernan Buenahora Selle Italia Colombia
12.Matthew White US-Postal Australië
13.Hector Castano Antioqueno Colombia
14.Juan Diego Ramirez Orbitel Colombia
15.Santiago Botero Kelme Colombia
16.Israel Ochoa Boyaca Loteria Colombia
17.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal Rusland
18.Elder Herrera Orbitel Colombia
19.Victor Hugo Pena US-Postal Colombia
20.Duban Ramirez Orbitel Colombia
2000
1.Hector Castano Orbitel Colombia
2.Duban Ramirez Orbitel Colombia
3.Hector Palacio Orbitel Colombia
4.Elder Herrera Orbitel Colombia
5.Uberlino Mesa Boyaca Loteria Colombia
6.Jair Bernal Boyaca Loteria Colombia
7.Alexis Rojas Cristal Colombia
8.Julio Aguirre Orbitel Colombia
9.Federico Munoz Jesucristo Colombia
10.German Ospina Antioqueno Colombia
11.Angel Camargo Boyaca Loteria Colombia
12.Ubaldo Mesa Boyaca Loteria Colombia
13.Raul Montana Nectar Colombia
14.Alvaro Lozano Cristal Colombia
15.Alvaro Sierra Boyaca Loteria Colombia
16.Graciano Fonseca Boyaca Loteria Colombia
17.Israel Ochoa Nectar Colombia
18.José Luis Vanegas Nectar Colombia
19.Javier Zapata Orbitel Colombia
20.Victor Hugo Gonzalez Nectar Colombia
1999
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Walter Bonca Mroz Joegoslavië
20.Pedro Placanica Nat.selectie Argentinië
1998
1 Federico Munoz Fernandez Telecom Colombia
2 Jose Joaquin Castelblanco Romero Telecom Colombia
3 Libardo Nino Corredor Nectar Colombia
4 Miguel Angel Nino Corredor Nectar Colombia
5 Ivan Ramiro Parra Pinto Petroleos Colombia
6 Victor Hugo Pena Grisales Telecom Colombia
7 Jairo Perez Suarez Loteria Colombia
8 Israel Ochoa Plazas Loteria Colombia
9 Juan Diego Ramirez Calderon Antioqueno Colombia
10 Fredy Gonzalez Martinez Nectar Colombia
11 Hector Ivan Palacio Montoya Antioqueno Colombia
12 Angel Miguel Sanabria Acevedo Loteria Colombia
13 Javier Anaya Torres Santander Colombia
14 Argiro Zapata Franco Antioqueno Colombia
15 Carlos Saavedra Ospina Jesucristo Colombia
16 Raul Montana Herrera Nectar Colombia
17 Jairo Hernandez Montoya Telecom Colombia
18 Jose Alexis Rojas Diaz Petroleos Colombia
19 Victor Becerra Castro Loteria Colombia
20 Elder Herrera Cortes Telecom Colombia
1997
1 Jose Jaime Gonzalez Pico Kelme Colombia
2 Jose Joaquin Castelblanco Romero Telecom Colombia
3 Hector Ivan Palacio Montoya Telecom Colombia
4 Raul Montana Herrera Caprecom Colombia
5 Juan Diego Ramirez Calderon Telecom Colombia
6 Carlos Alberto Contreras Cano Telecom Colombia
7 Henry Cardenas Orduz Glacial Colombia
8 Jair Bernal Sepulveda Loteria Colombia
9 Libardo Nino Corredor Glacial Colombia
10 Jose Daniel Bernal Garcia Petroleos Colombia
11 Federico Munoz Fernandez Telecom Colombia
12 Hernan Buenahora Gutierrez Kelme Colombia
13 Hernan Dario Munoz Giraldo Antioqueno Colombia
14 Jairo Perez Suarez Loteria Colombia
15 Israel Ochoa Plazas Loteria Colombia
16 Fredy Alonso Moncada Torres Caprecom Colombia
17 Alvaro Sierra Pena Loteria Colombia
18 Julio Ernesto Bernal Gonzalez Jesucristo Colombia
19 Elkin Gilberto Barrera Chaparro Glacial Colombia
20 Julio Cesar Rangel Melo Caprecom Colombia
1996
1.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
2.Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
3.Aitor Garmendia O.N.C.E. Spanje
4.Duban Ramirez Medellin Colombia
5.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
6.Angel Becerra Manzana Colombia
7.Luis Alberto Gonzalez Gallego Manzana Colombia
8.Angel Miguel Sanabria Glacial Colombia
9.Santiago Botero Echeverry Kelme Colombia
10.Neil Stephens O.N.C.E. Australië
11.Hector Ivan Palacio Medellin Colombia
12.Ricardo Otxoa O.N.C.E. Spanje
13.Efrain Rico Manzana Colombia
14.José Jaime Gonzalez Pico Kelme Colombia
15.Elkin Barrera Glacial Colombia
16.Israel Ochoa Glacial Colombia
17.Alvaro Lozano Manzana Colombia
18.Celio Roncancio Glacial Colombia
19.Hernan Buenahora Kelme Colombia
20.Carlos Contreras Kelme Colombia
1995
1.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
5.Alessandro Baronti Nat.selectie Italië
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
1994
1 Jose Jaime Gonzalez Pico Manzana Colombia
2 Alvaro Sierra Pena Glacial Colombia
3 Efrain Rico Lizarazo Manzana Colombia
4 Celio Roncancio Gonzalez Glacial Colombia
5 Carlos Mario Jaramillo Mesa Aguardiente Colombia
6 Pascal Lievens Nat.selectie België
7 Luis Alberto Gonzalez Gallego Glacial Colombia
8 Hernan Buenahora Gutierrez Kelme Colombia
9 Jean-Franc. Anti Nat.selectie Frankrijk
10 Pedro Alvaro Rodriguez Pony Malta Ecuador
11 Tim Rutherford Nat.selectie V.S.A.
12 Jan Schaffrath Nat.selectie B.R.D.
13 Magnus Astroem Nat.selectie Zweden
14 Hector Ivan Palacio Montoya Manzana Colombia
15 Oscar Vargas Restrepo Aguardiente Colombia
16 Martin Vinnicombe Nat.selectie Australië
17 Israel Ochoa Plazas Glacial Colombia
18 Ruben Marin Valencia Manzana Colombia
19 Jeff Evanshine Nat.selectie V.S.A.
20 Jorge Leon Otalvaro Aguardiente Colombia
1993
1 Christian Lademann Nat.selectie B.R.D.
2 Magnus Backstedt Nat.selectie Zweden
3 Tom Stremersch Nat.selectie Belgium
4 Markus Kammermann Nat.selectie Zwitserland
5 Marzio Debo Nat.selectie Italia
6 Matthew Goold Nat.selectie Australia
7 Michael Kyneb Nat.selectie Denemarken
8 Marc Streel Nat.selectie Belgium
9 Steffen Kjaergaard Nat.selectie Norway
10 Nick Van De Cauter Nat.selectie Belgium
11 Lewis Olivier Nat.selectie Z.-Afrika
12 Mario Vonhof Nat.selectie B.R.D.
13 Filippo Belloni Nat.selectie Italia
14 Philip Collins Nat.selectie Ierland
15 Dean Downing Nat.selectie Gr.Brit.
16 Frederic Pontier Nat.selectie Frankrijk
17 Henrik Sparr Nat.selectie Zweden
18 Clinton Curtis Nat.selectie Z.-Afrika
19 Theodoor Timius Nat.selectie BRD
20 Carlos Jaramillo Medellin Colombia
1992
1.Hernan Buenahora Kelme Colombia
2.Ramon Rota Kelme Spanje
3.Antonio Pinto Sicasal Portugal
4.Felice Puttini Z.G. Zwitserland
5.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
6.Gianni Faresin Z.G. Italië
7.Fabio Parra Amaya Colombia
8.Fernando Mota Sicasal Portugal
9.Oscar de Jesus Vargas Amaya Colombia
10.Gerardo Moncada Postobon Colombia
11.Augusto Triana Kelme Colombia
12.Angelo Canzonieri Mercatone Italië
13.Alberto Camargo Postobon Colombia
14.Luis Edgar Espinosa Postobon Colombia
15.Juan Carlos Martin Amaya Spanje
16.Angel Camargo Kelme Colombia
17.Fabio Bernardi Mercatone San Marino
18.Asensio Navarro Amaya Spanje
19.Greg Oravetz Coors V.S.A.
20.Segundo Gilarte Kelme Spanje
1991
1.Sean Wilson Scott V.S.A.
2.Oscar de Jesus Vargas Postobon Colombia
3.Rolando Ovando Wigarma Guatemala
4.Jesper Worre Scott Denemarken
5.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
6.Walter Brugna Amore & Vita Italië
7.Alvaro Sierra Postobon Colombia
8.Brian Petersen Amore & Vita Denemarken
9.Miguel Arroyo Z-Lemond Mexico
10.Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
11.Oliverio Rincon Kelme Colombia
12.Luis Edgar Espinosa Nat.selectie Colombia
13.José Gonzalez Nat.selectie Colombia
14.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
15.Carlos Jaramillo Postobon Colombia
16.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
17.Fabio Rodriguez Pony Malta Colombia
18.Juan Diego Ramirez Nat.selectie Colombia
19.Martin Farfan Kelme Colombia
20.Luis Gonzalez Gallego Pony Malta Colombia
1990
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Raul Alcala P.D.M. Mexico
3.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
5.Dirk De Wolf P.D.M. België
6.Vladislav Bobrik Lokosphinx U.S.S.R.
7.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
8.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
9.Jos Van Aert P.D.M. Nederland
10.Miguel Arroyo Z-Peugeot Mexico
11.Dimitri Zhdanov Lokosphinx U.S.S.R.
12.Hector Patarroyo Postobon Colombia
13.Vassili Davidenko Contract U.S.S.R.
14.Sergei Savinitchkin Contract U.S.S.R.
15.Federico Munoz Postobon Colombia
16.Evgeny Berzin Lokosphinx U.S.S.R.
17.Hector Palacio Castalia Colombia
18.Evgeny Zagrebelny Contract U.S.S.R.
19.Viktor Rjaksinski Contract U.S.S.R.
20.Marco Bernal Postobon Colombia
1989
1.Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
5.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
6.Michel Zanoli Coors Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Rolf Aldag Nat.selectie B.R.D.
9.Greg Lemond Coors V.S.A.
10.Kai Hundertmark Nat.selectie B.R.D.
11.Guy Nulens Panasonic België
12.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
13.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
14.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
15.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Segundo Chaparro Postobon Colombia
19.Oscar de Jesus Vargas Postobon Colombia
20.Reynel Montoya Postobon Colombia
1988
1 Luis Herrera Café de Colombia
2 Carlos Jaramillo Postobon Colombia
3 Alvaro Mejia Castrillon Castalia Colombia
4 Pablo Wilches Postobon Colombia
5 Reynel Montoya Pony Malta Colombia
6 Alvaro Sierra Pena Philaac Colombia
7 Alberto Camargo Postobon Colombia
8 Luis Alberto Gonzalez Gallego Pony Malta Colombia
9 Henry Cardenas Orduz Café de Colombia
10 William Pulido Castalia Colombia
11 Nelson Rodriguez Serna Varta Colombia
12 Anthony Doyle Ever Ready GBr
13 Josef Kristen Gonso BRD
14 Heriberto Castro Philaac Colombia
15 Juan Carlos Arias Acosta Varta Colombia
16 Fabio Parra Kelme Colombia
17 Nestor Mora Postobon Colombia
18 Francesco Moser Château d’Ax Italië
19 Gustavo Wilches Postobon Colombia
20 Hector Manuel Betancourt Castalia Colombia
1987
1.Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
2.Steve Bauer Toshiba Canada
3.Tom Schuler American Pro V.S.A.
4.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
5.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
6.Pablo Wilches Postobon Colombia
7.Rigobert Matt A.D.R. B.R.D.
8.Luis Alberto Gonzalez Occidente Colombia
9.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
10.Rogelio Araujo Occidente Colombia
11.Gustavo Wilches Postobon Colombia
12.Reynel Montoya Occidente Colombia
13.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
14.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
15.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
16.Alberto Camargo Postobon Colombia
17.Alexander Troubine Nat.selectie U.S.S.R.
18.Nestor Mora Occidente Colombia
19.Alvaro Mejia Nat.selectie Colombia
20.Jairzinho Rivas Nat.selectie Colombia
1986
1.Pedro Munoz Fagor Spanje
2.Martin Earley Fagor Ierland
3.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
4.Fabio Parra Café Colombia
5.Jean-René Bernaudeau Fagor Frankrijk
6.Pablo Wilches Postobon Colombia
7.Roy Knickman La Vie Claire V.S.A.
8.Celestino Prieto Reynolds Spanje
9.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
10.Benno Wiss La Vie Claire Zwitserland
11.Rogelio Arango Postobon Colombia
12.Janus Kuum Schwinn Noorwegen
13.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
14.Francisco Rodriguez Zor Colombia
15.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
16.Luis Herrera Café Colombia
17.Chris Huber Schwinn V.S.A.
18.Carlos Jaramillo Postobon Colombia
19.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
20.Alvaro Pino Zor Spanje
1985
1.Martin Esparza Denti Mexico
2.Carlos Alba Reusch Venezuela
3.Luis Herrera Varta Colombia
4.Marcello Alexandre Reusch Argentina
5.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
6.Ismaël Corredor Varta Colombia
7.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
8.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
9.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
10.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
11.Raul Alcala Denti Mexico
12.Gabriel Sabaio Caloi Brazilië
13.Francisco Antequera Zor Spanje
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Francisco Rodriguez Zor Colombia
16.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
17.Fabio Parra Varta Colombia
18.Alfonso Florez Varta Colombia
19.Cristobal Perez Occidente Colombia
20.Antonio Agudelo Varta Colombia
1984
1 Luis Herrera Herrera Varta Colombia
2 Francisco Rodriguez Maldonado Gran Via Colombia
3 Fabio Parra Pinto Gran Via Colombia
4 Reynel Montoya Gran Via Colombia
5 Israel Corredor Fonseca Varta Colombia
6 Manuel Cardenas Espitia Varta Colombia
7 Pablo Wilches Tumbia Gran Via Colombia
8 Alfonso Flores Ortiz Varta Colombia
9 Alirio Chizabas Torres Reina Colombia
10 Rafael Acevedo Porras Varta Colombia
11 Ramon Tolosa Calvo Yaneth Colombia
12 Cristobal Perez Leal Varta Colombia
13 Antonio Agudelo Gomez Varta Colombia
14 Argemiro Bohorquez Ortega Varta Colombia
15 Martin Ramirez Ramirez Gran Via Colombia
16 Rafael Tolosa Calvo Yaneth Colombia
17 Omar Neira Varta Colombia
18 Luis Giraldo Del Valle Colombia
19 Carlos Emilio Gutierrez Jerez Bogota Colombia
20 Marco Antonio Leon Castro Bogota Colombia
1983
1 Alfonso Flores Ortiz Varta Colombia
2 Patrocinio Jimenez Bautista Varta Colombia
3 Jose Alfonso Lopez Linares Varta Colombia
4 Abelardo Rios Osorio Varta Colombia
5 Luis Herrera Herrera Gran Via Colombia
6 Edgar Corredor Alvarez Varta Colombia
7 Samuel Cabrera Castaneda Varta Colombia
8 Rogelio Arango Canada Dry Colombia
9 Israel Corredor Fonseca Gran Via Colombia
10 Carlos Rafael Tolosa Calvo Boyaca Colombia
11 Ramon Tolosa Calvo Banco de Colombia Colombia
12 Reynel Montoya Canada Dry Colombia
13 Fabio Casas Buitrago Varta Colombia
14 Argemiro Bohorquez Ortega Banco de Colombia Colombia
15 Manuel Ignacio Gutierrez Gran Via Colombia
16 Segundo Chaparro Boyaca Colombia
17 Antonio Londono Canada Dry Colombia
18 German Antonio Castillo Cabrera Canada Dry Colombia
19 Antonio Agudelo Gomez Canada Dry Colombia
20 Plinio Casas Buitrago Boyaca Colombia
1982
1 Rafael Acevedo Porras Boyaca Colombia
2 Cristobal Perez Leal Bogota Colombia
3 Patrocinio Jimenez Bautista Lechesana Colombia
4 Israel Corredor Fonseca Collette Colombia
5 Epifanio Arcila Pilsen Colombia
6 Fabio Parra Pinto Yaneth Colombia
7 Alfonso Florez Ortiz Collette Colombia
8 JulioAlberto Rubiano Pachon Collette Colombia
9 Jose Alfonso Lopez Linares Boyaca Colombia
10 Rafael Ant. Nino Munevar Boyaca Colombia
11 Eddy Schurer Nat.selectie Nederland
12 Jose Franc. Rodriguez Maldonado Collette Colombia
13 Rogelio Arango Freskola Colombia
14 Abelardo Rios Osorio Pilsen Colombia
15 Samuel Cabrera Castaneda Superior Colombia
16 Dariusz Kajzer Nat.selectie Polen
17 Pablo Emilio Wilches Tumbia Superior Colombia
18 Antonio Londono Freskola Colombia
19 Patrick Robin Nat.selectie Frankrijk
20 Teun Van Vliet Nat.selectie Nederland
1981
1 Fabio Parra Pinto Boyaca Colombia
2 Yvon Bertin Nat.selectie Frankrijk
3 Patrocinio Jimenez Bautista Freskola Colombia
4 Alfred Richeux Nat.selectie Frankrijk
5 Alex Gerardin Nat.selectie Frankrijk
6 Epifanio Arcila Pilsen Colombia
7 Gilbert Lahalle Normandie Frankrijk
8 JulioAlberto Rubiano Pachon Yaneth Colombia
9 Samuel Cabrera Castaneda Yaneth Colombia
10 Serge Simonin Nat.selectie Frankrijk
11 Rafael Ant. Nino Munevar Boyaca Colombia
12 Miguel Tanguy Normandie Frankrijk
13 Pierre-Yves Duzellier Nat.selectie Frankrijk
14 Carlos Julio Siachoque Quinones Yaneth Colombia
15 Bruno De Santi Normandie Frankrijk
16 Jean-Michel Richeux Nat.selectie Frankrijk
17 Ronald De Witte Boule d’Or België
18 Christian Faure Normandie Frankrijk
19 Vincent Lavenu Normandie Frankrijk
20 Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
1980
1 Rafael Antonio Nino Munevar Yaneth Colombia
2 Alfonso Florez Ortiz Freskola Colombia
3 Patrocinio Jimenez Bautista Freskola Colombia
4 Rafael Acevedo Porras Cervunion Colombia
5 Epifanio Arcila Almacenes Colombia
6 Manuel Ignacio Gutierrez Yaneth Colombia
7 Romain Hilger Contern Luxemburg
8 Efrain Pulido Yaneth Colombia
9 Marat Satybaldiev Nat.selectie U.S.S.R.
10 Francisco Giner Romaguera Kelme Spanje
11 Antonio Londono Freskola Colombia
12 Fabio Parra Pinto Boyaca Colombia
13 Alvaro Pachon Morales Yaneth Colombia
14 Arturo Matamoros Onix Sello Colombia
15 Rogelio Arango Freskola Colombia
16 Heriberto Uran Durango Freskola Colombia
17 Abelardo Rios Osorio Cervunion Colombia
18 Fabio De Jesus Arias Freskola Colombia
19 Plinio Casas Buitrago Frampinz Colombia
20 Gonzalo Marin Cervunion Colombia
1979
1 Alfonso Florez Ortiz Freskola Colombia
2 Patrocinio Jimenez Bautista Andina Colombia
3 JulioAlberto Rubiano Pachon Yaneth Colombia
4 Rafael Ant. Nino Munevar Boyaca Colombia
5 Carlos Julio Siachoque Quinones Yaneth Colombia
6 Ronny Van De Vijver Glemp België
7 Gonzalo Marin Freskola Colombia
8 Patrice Thevenard Flandria Frankrijk
9 Ron Hayman Archer RC Canada
10 Leonardo Mazzantini Zonca Italië
11 Alvaro Pachon Morales Cundinamarca Colombia
12 Roy Schuiten Scic Nederland
13 Juan De Dios Morales Cervunion Colombia
14 Pierino Gavazzi Zonca Italië
15 Norberto Caceres Yaneth Colombia
16 Enrico Paolini Scic Italië
17 Fabio De Jesus Arias Freskola Colombia
18 Rigoberto Ramirez Cervunion Colombia
19 Antonio Londono Freskola Colombia
20 Arturo Matamoros Yaneth Colombia
1978
1 Bernard Rolland Jobo Frankrijk
2 Dante Morandi Sanson Italië
3 Rafael Antonio Nino Munevar Benotto Colombia
4 Giordano Turrini Sanson Italië
5 Ronny Van De Vijver Old Lord België
6 Rigoberto Ramirez Castalia Colombia
7 Miroslav Vymazal Nat.selectie Tsjechoslovakije
8 Mario Beccia Sanson Italië
9 Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
10 Alan McCormack Old Lord Ierland
11 Jiri Korous Nat.selectie Tsjechoslovakije
12 Felix Perez Moreno Teka Spanje
13 Dave Broadbent Carlton GBr
14 Mariano Martinez Jobo Frankrijk
15 Alfonso Florez Ortiz Castalia Colombia
16 Gonzalo Marin Castalia Colombia
17 Jurgen Kraft Teka BRD
18 Luis Enrique Murillo Benotto Colombia
19 Juan Carlos Haedo Nat.selectie Argentinië
20 Vladimir Semenetz Nat.selectie U.S.S.R.
1977
1 Patrocinio Jimenez Bautista Minobras Colombia
2 Abelardo Rios Osorio Castalia Colombia
3 Rafael Ant. Nino Munevar Bancafetero Colombia
4 Manuel Ignac. Gutierrez Bancafetero Colombia
5 Victor Ladino Bancafetero Colombia
6 Norberto Caceres Boyaca Colombia
7 Carlos Julio Siachoque Quinones Libreta de Plata Colombia
8 Wilfredo Insuasti Bancafetero Colombia
9 Alfonso Florez Ortiz Castalia Colombia
10 Hugo Gonzalez Minobras Colombia
11 Alvaro Pachon Morales Libreta de Plata Colombia
12 Juan De Dios Morales Boyaca Colombia
13 Roger Gilson Gios Luxemburg
14 Luis Carlos Manrique Corzo Bancafetero Colombia
15 Hernan Donneys Bancafetero Colombia
16 Plinio Casas Buitrago Boyaca Colombia
17 Roger De Vlaeminck Brooklyn België
18 Jurgen Tschan Peugeot BRD
19 Eddy Peelman Super Ser België
20 Giordano Turrini Brooklyn Italië
1976
1 Patrocinio Jimenez Bautista Cafetero Colombia
2 Norberto Caceres Reina Colombia
3 Alvaro Pachon Morales Estadero Colombia
4 Wilfredo Insuasti Risaralda Colombia
5 Plinio Casas Buitrago Cafetero Colombia
6 Efrain Pulido Libreta Colombia
7 Manuel Ignacio Gutierrez Airport 76 Colombia
8 Abelardo Rios Osorio Antioquia Colombia
9 Victor Ladino Libreta Colombia
10 Juan De Dios Morales Boyaca Colombia
11 Jose Alfonso Lopez Linares Cafetero Colombia
12 Luis Carlos Manrique Corzo Castalia Colombia
13 Alfonso Florez Ortiz Castalia Colombia
14 Arturo Matamoros Libreta Colombia
15 Jose Luis Vasquez Philips Colombia
16 German Forero Minobras Colombia
17 Guillermo Beltran H.Macias Colombia
18 Juan Pachon Morales Estadero Colombia
19 Gonzalo Marin Mariner Colombia
20 Alvaro Gomez Libreta Colombia
1975
1 Patrocinio Jimenez Bautista Minobras Colombia
2 Efrain Pulido Libreta Colombia
3 Norberto Caceres Ferreina Colombia
4 Rafael Antonio Nino Munevar Bancafetero Colombia
5 Alvaro Pachon Morales Contranal Colombia
6 Wilfredo Insuasti Bancafetero Colombia
7 Plinio Casas Buitrago Licorera Colombia
8 Manuel Ignacio Gutierrez Ferreina Colombia
9 Abelardo Rios Osorio Libreta Colombia
10 Jose Alfonso Lopez Linares Libreta Colombia
11 Victor Ladino Libreta Colombia
12 Juan De Dios Morales Licorera Colombia
13 Peter Frischknecht Kas Zwitserland
14 Carlos Julio Siachoque Quinones Polimeros Colombia
15 Luis Carlos Manrique Corzo Sanabria Colombia
16 Alfonso Florez Ortiz Castalia Colombia
17 Gonzalo Marin Alberto VO5 Colombia
18 Carlos Campana Ramirez Contranal Colombia
19 Arturo Matamoros Libreta Colombia
20 Jorge Amable Vasquez Contranal Colombia

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s