2008
1 Martinien Tega Nat.selectie Kameroen
2 Guillaume Soula Reine Blanche Frankrijk
3 Dennis Cledor Boissy Nat.selectie Senegal
4 Joseph Sanda Nat.selectie Kameroen
5 Peter Woestenberg Nat.selectie Nederland
6 Sadrac Teguimaha Nat.selectie Kameroen
7 Lionel Syne Nat.selectie België
8 Guy Smet Nat.selectie België
9 Laurent Donnay Nat.selectie België
10 Hamido Yameogo A.S.Fadoul Burkina Faso
11 Ahmed Mohamed Ali Nat.selectie Lybië
12 Julien Petilleau U.C.Cholet Frankrijk
13 Hassan Zahbouki Nat.selectie Marokko
14 Ahmed Yousef Belgasem Nat.selectie Lybië
15 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
16 Gueswende Sawadogo A.S.Sifa Burkina Faso
17 Saidou Tall A.S.Fadoul Burkina Faso
18 David Garnier U.C.Cholet Frankrijk
19 Bastien Leraud Reine Blanche Frankrijk
20 Mouhcine Rhaili Nat.selectie Marokko

2007
1 Abdoul Wahab Sawadogo Café Samba Burkina Faso
2 Sylvain Ilboudo A.S.Sifa Burkina Faso
3 Seydou Sanfo A.S.Sifa Burkina Faso
4 Seydou Rouamba A.S.Fadoul Burkina Faso
5 Jeremie Ouedraogo A.S.Sifa Burkina Faso
6 Adil Jelloul Nat.selectie Marokko
7 Sadrac Teguimaha Nat.selectie Kameroen
8 Mikhaylo Khalilov Flaminia Oekraïne
9 Mouhssine Lahsaini Nat.selectie Marokko
10 Laurent Zongo A.S.Fadoul Burkina Faso
11 Roel Egelmeers Van Vliet Nederland
12 Abdelati Saadoune Nat.selectie Marokko
13 Guy Smet StMartinus België
14 Lionel Syne Bio Avia België
15 Marc Laureys Rudyco België
16 Geoff Kabush Symmetrics Canada
17 Nicolas Edet Chartrain Frankrijk
18 Rasmane Ouedraogo A.S.Sifa Burkina Faso
19 Jeremie Galland Auber 93 Frankrijk
20 Vincent Graczyk Loire&Cher Frankrijk
2006
1.Laurent Zongo A.S.Sifa
2.Lucien Zongo A.S.Sifa
3.Jeremie Ouedraogo Ziniare
4.Karim Kabore A.S.F.A.
5.Abdelei Ouedraogo Ziniare
6.Hamado Pafadnam Ziniare
7.Seydou Sanfo Ziniare
8.Gueswende Sawadogo A.S.Sifa
9.Sylvain Tonde A.S.Sifa
10.Ibrahim Belem Ziniare
11.Seydou Rouamba Ziniare
12.Mahamadi Sawadogo A.S.Sifa
13.Boubacar Sanfo Ziniare
14.Tidiane Ouedraogo Ziniare
15.Abdoul Ouedraogo Ziniare
16.Jean Ibouldo A.S.Sifa
17.Seydou Kabore z/c
18.Bernard Winna A.S.Sifa
19.Henri Zangre z/c
20.Hamidou Ouedraogo z/c
2005
1.Laurent Zongo A.S.Sifa
2.Jeremie Ouedraogo Ziniare
3.Abdelei Ouedraogo Ziniare
4.Seydou Sanfo Ziniare
5.Gueswende Sawadogo A.S.Sifa
6.Sylvain Tonde A.S.Sifa
7.Ibrahim Belem Ziniare
8.Hamado Pafadnam Ziniare
9.Seydou Rouamba Ziniare
10.Mahamadi Sawadogo A.S.Sifa
11.Boubacar Sanfo Ziniare
12.Seydou Kabore z/c
13.Abdoul Ouedraogo Ziniare
14.Tidiane Ouedraogo Ziniare
15.Jean Ibouldo A.S.Sifa
16.Bernard Winna A.S.Sifa
17.Henri Zangre z/c
18.Karim Kabore A.S.F.A.
19.Hamidou Ouedraogo z/c
20.Lucien Zongo A.S.Sifa
2004
1.Abdelei Ouedraogo Ziniare
2.Seydou Sanfo Ziniare
3.Hamado Pafadnam Ziniare
4.Seydou Rouamba Ziniare
5.Mahamadi Sawadogo A.S.Sifa
6.Boubacar Sanfo Ziniare
7.Seydou Kabore z/c
8.Abdoul Ouedraogo Ziniare
9.Tidiane Ouedraogo Ziniare
10.Jean Ibouldo A.S.Sifa
11.Jeremie Ouedraogo Ziniare
12.Bernard Winna A.S.Sifa
13.Henri Zangre z/c
14.Ibrahim Belem Ziniare
15.Karim Kabore A.S.F.A.
16.Hamidou Ouedraogo z/c
17.Gueswende Sawadogo A.S.Sifa
18.Sylvain Tonde A.S.Sifa
19.Laurent Zongo A.S.Sifa
20.Lucien Zongo A.S.Sifa
2003
1.Russell Van Hout Axa Australia
2.Thomas Dietsch Alsace Frankrijk
3.Peter Van Agtmaal Axa Nederland
4.Maarten Tjallingii Marco Polo Nederland
5.Kay Kermer Marco Polo Duitsland
6.Christophe Kern Alsace Frankrijk
7.Malik Thiam Nat.selectie Senegal
8.Martinien Tega Nat.selectie Kameroen
9.Laurent Zongo A.S.Fadoul Burkina Faso
10.Lucien Zongo A.S.Fadoul Burkina Faso
11.Mahamadi Sawadogo Sofitex Burkina Faso
12.Seydou Sanfo A.S.Sifa Burkina Faso
13.Alain Van Katwijk Axa Nederland
14.Thierry David G.M.C.I.38 Frankrijk
15.Gunther Cuylits Aliplast Belgium
16.Kossi Nossi Nat.selectie Togo
17.Alexandre Lecocq G.M.C.I.38 Frankrijk
18.Gueswende Sawadogo A.S.Sifa Burkina Faso
19.Papa Amadou Diouf Nat.selectie Senegal
20.Jonathan Kern Alsace Frankrijk
2002
1.Abdelati Saadoune Nat.selectie Marokko
2.Alexandre Lecoq Isere Frankrijk
3.Hamado Pafadnam Cafes Baque Burkina Faso
4.Seydou Rouamba Ziniare Burkina Faso
5.Tayeb Ed Daiyf Nat.selectie Marokko
6.Aitor Galdos Cafes Baque Spanje
7.Lionel Syne Marco Polo Belgium
8.Mohamed Ouzraoui Nat.selectie Marokko
9.Mahamadi Sawadogo A.S.Sifa Burkina Faso
10.Kristof De Reeper Aliplast Belgium
11.Tarik Haraki Nat.selectie Marokko
12.Seydou Sanfo Ziniare Burkina Faso
13.Maxime Mederel Panorimmo Frankrijk
14.Folkert De Haan Marco Polo Nederland
15.Vincent Dubot Panorimmo Frankrijk
16.Osoze Owen Nat.selectie Nigeria
17.Joost Legtenberg Marco Polo Nederland
18.Francisco Gutierrez Cafes Baque Spanje
19.Laurent Zongo A.S.Sifa Burkina Faso
20.Gueswende Sawadogo A.S.Sifa Burkina Faso
2001
1.Joost Legtenberg Marco Polo Nederland
2.Nathan Dahlberg Marco Polo Nieuw-Zeeland
3.Ghulijanyan Vazgen Nat.selectie Armenia
4.Igor Demyashkin Nat.selectie Azerbeidjan
5.Maarten Tjallingii Marco Polo Nederland
6.Abdelati Saadoune Nat.selectie Marokko
7.Mohammed Er-Ragragui Nat.selectie Marokko
8.Florian Joalland V.C.Loire Frankrijk
9.Dominique Peré La Creuse Frankrijk
10.Patrice Hemroulle Aliplast Belgium
11.Johann Sorel Seine Maritime Frankrijk
12.Philippe Lepeurien Pays d’Allier Frankrijk
13.Tigran Korkotyan Nat.selectie Armenia
14.Nicolas Gand Seine Maritime Frankrijk
15.Guillaume Retailleau V.C.Loire Frankrijk
16.Bram De Waard Marco Polo Nederland
17.Martinien Tega Nat.selectie Kameroen
18.Seydou Rouamba Nat.selectie Burkina Faso
19.Mahamai Sawadogo B-ploeg Burkina Faso
20.Vincent Socquin La Creuse Frankrijk
2000
1 Seydou Rouamba A.S.F.A. Bur
2 Seydou Sanfo A.S.Onatel Bur
3 Mahamadi Sawadogo A.S.Sifa Bur
4 Hamado Pafadnam Esperance Bur
5 Pascal Sawadogo Houet Bur
6 Boubacar Sanfo A.S.Onatel Bur
7 Karim Kabore A.S.F.A. Bur
8 Abdelei Ouedraogo Ziniare Bur
9 Seydou Kabore A.S.F.A. Bur
10 Dominique Nikiema Kadiogo Bur
11 Abdoul Salam Ouedraogo A.S.F.A. Bur
12 Jean Ilboudo A.S.Sifa Bur
13 Isidore Sorgho Tenkodogo Bur
14 Pierre Yanogo Burkina Bur
15 Henri Zangre U.S.F.A. Bur
16 Ibrahim Belem Ziniare Bur
17 Hamidou Ouedraogo Ziniare Bur
18 Gueswende Sawadogo A.S.Sifa Bur
19 Jeremie Ouedraogo A.S.F.A. Bur
20 Laurent Zongo A.S.Sifa Bur
1999
1.Christophe Kern Club de l’Aude Frankrijk
2.Jean-Yves Duzellier Club de l’Aude Frankrijk
3.Seydou Kaboré A.S.F.A. Burkina Faso
4.Ondrej Slobodnik Nat.selectie Slovakije
5.Martin Liska Nat.selectie Slovakije
6.Hamado Pafadnam U.S.F.A. Burkina Faso
7.Pascal Sawadogo U.S.F.A. Burkina Faso
8.Nicolas Filippi Club de l’Aude Frankrijk
9.Seydou Sanfo U.S.F.A. Burkina Faso
10.Ton Hillen Nat.selectie Nederland
11.Stefaan Van Duyse Club Beyssens België
12.Seydou Rouamba A.S.F.A. Burkina Faso
13.Dawit Mehari A.S.Sifa Eritrea
14.Siaka Diallo A.S.Sifa Mali
15.Milan Dvorscik Nat.selectie Slovakije
16.Wim Sels W.C.Buggenhout België
17.Said Masry Nat.selectie Egypte
18.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
19.Gianni Rivera Club Beyssens België
20.Isidore Sorgho A.S.Sifa Burkina Faso
1998
1.Erich Eisel Nat.selectie Oostenrijk
2.Charles Canet Nat.selectie Frankrijk
3.Txema Del Olmo Euskadi Spanje
4.Ludwig Lauk Nat.selectie Oostenrijk
5.Frédéric Finot V.C.Lyon Frankrijk
6.Gérard Geslin Nat.selectie Frankrijk
7.Peter Wuyts Vlaanderen 2002 België
8.Christophe Rinéro Cofidis Frankrijk
9.Aidan Duff Vendée U Ierland
10.Blaise Chauvière Vendée U Frankrijk
11.Janek Tombak Vendée U Estland
12.Thierry Loder Etupes Frankrijk
13.Saulius Ruskys St.Quentin Litouwen
14.Thomas Mühlbacher Nat.selectie Oostenrijk
15.Joseba Beloki Euskadi Spanje
16.Nicolas Filippi Nat.selectie Frankrijk
17.Christophe Faudot Vendée U Frankrijk
18.Bjarke Nielsen St.Quentin Denemarken
19.Bram De Groot Rabobank Nederland
20.Stéphane Corlay Châteauroux Frankrijk
1997
1.Stéphane Cougé Nat.selectie Frankrijk
2.Michel Lallouët Nat.selectie Frankrijk
3.Frédéric Bessy Casino Frankrijk
4.Denis Leproux Etupes Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Sandy Casaer Mantes Frankrijk
7.Anthony Morin Aubervilliers Frankrijk
8.Christophe Oriol Etupes Frankrijk
9.Cédric De Doncker Roubaix Frankrijk
10.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
11.Giuseppe Palumbo Nat.selectie Italië
12.Laurent Planchaud Orléans Frankrijk
13.Roger Hammond Vendée U Gr.Brit.
14.Alberto Elli Casino Italië
15.Andrea Peron La Française Italië
16.Nicolas Fritsch Nat.selectie Frankrijk
17.David Hubschwerlin Nat.selectie Frankrijk
18.Denis Dugouchet Bic Frankrijk
19.Frédéric Delalande Mantes Frankrijk
20.Erwin Vervecken Pesant België
1996
1.Xavier Jan Force Sud Frankrijk
2.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
3.Lauri Aus Mutuelle Estland
4.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
5.Inigo Cuesta O.N.C.E. Spanje
6.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
7.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
8.Anthony Morin Force Sud Frankrijk
9.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
10.Guillaume Auger Nat.selectie Frankrijk
11.Maurizio Fondriest Cofidis Italië
12.Laurent Brochard Festina Frankrijk
13.Pascal Chanteur Casino Frankrijk
14.Olivier Perraudeau Nat.selectie Frankrijk
15.Herman Frison Lotto België
16.Christophe Moreau Festina Frankrijk
17.Thomas Fleischer Lotto Duitsland
18.Nicolas Jalabert Mutuelle Frankrijk
19.David Delrieu Nat.selectie Frankrijk
20.Johan Capiot Collstrop België
1995
1.Dimitri Konyshev Aki Rusland
2.Ernest Zongo Nat.selectie Burkina Faso
3.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
4.Denis Zanette Aki Italië
5.Stuart O’Grady Gan Australië
6.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
7.Gert-Jan Theunisse Collstrop Nederland
8.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
9.Francis Moreau Gan Frankrijk
10.Michel Van Haecke Collstrop België
11.Laurent Brochard Festina Frankrijk
12.Miguel Indurain Banesto Spanje
13.Richard Virenque Festina Frankrijk
14.Laurent Desbiens Castorama Frankrijk
15.François Simon Castorama Frankrijk
16.Jo Planckaert Collstrop België
17.Santiago Blanco Banesto Spanje
18.Ramon Gonzalez Arrieta Banesto Spanje
19.Thierry Marie Castorama Frankrijk
20.Franck Jarno Aki Frankrijk
1994
1.Karim Yameogo amateur Burkina Faso
2.Gert Vanderaerden amateur België
3.Jon Odriozola amateur Spanje
4.Koos Moerenhout amateur Nederland
5.Alain Van der Borght amateur België
6.Steve De Wolf amateur België
7.Asier Guenetxea Artiach Spanje
8.Laurent Davion amateur Frankrijk
9.Niels Van der Steen amateur Nederland
10.Rikkie Matthijssens amateur België
11.Xavier Jan amateur Frankrijk
12.Frédéric Gabriel amateur Frankrijk
13.Christophe Rinéro amateur Frankrijk
14.Sébastien Vandenabeele amateur België
15.Ralph Gartmann Schumacher Zwitserland
16.Jan Boven amateur Nederland
17.Mariano Moreda amateur Spanje
18.Sébastien Demarbaix amateur België
19.Franck Laurance amateur Frankrijk
20.Max Van Heeswijk amateur Nederland
1993
1.Jacek Bodyk Aulnat 63 Polen
2.Maurice Sawadogo Nat.selectie Burkina Faso
3.Sergei Gontsjar Nat.selectie Oekraïne
4.Christophe Moreau Etupes Frankrijk
5.Thierry Dupuy La Poste Frankrijk
6.Stéphane Goubert Vaulx Frankrijk
7.Grégoire Balland Lorraine Frankrijk
8.Jean-Philippe Rouxel Armor Frankrijk
9.Christophe Leroscuet La Poste Frankrijk
10.Frédéric Pontier Aubervilliers Frankrijk
11.Denis Leproux Corbeil Frankrijk
12.Christophe Malet Corbeil Frankrijk
13.Christophe Rinéro Montauban Frankrijk
14.Hervé Boussard Aubervilliers Frankrijk
15.Daniel Dubois Mérignac Frankrijk
16.Eric Durbay Aubervilliers Frankrijk
17.Laurent Roux Tarbes Frankrijk
18.Denis Farama U.V.Aube Frankrijk
19.Cédric Vasseur Roubaix Frankrijk
20.Saulius Sarkauskas Vilnius Litouwen
1992
1.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
2.Patrick Evenepoel Collstrop België
3.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
4.Rik Reinerink Nat.selectie Nederland
5.Robert Forest Chazal Frankrijk
6.Anton Tak Nat.selectie Nederland
7.Marcel Wüst R.M.O. Duitsland
8.Franz Nieberding Nat.selectie Duitsland
9.Didier Rous Nat.selectie Frankrijk
10.Marcel Vegt Nat.selectie Nederland
11.Eric Van Lancker Panasonic België
12.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
13.Philippe Lepeurien Nat.selectie Frankrijk
14.Pascal Lance “Z” Frankrijk
15.Dimitri Zhdanov Panasonic G.O.S.
16.Franck Laurance Nat.selectie Frankrijk
17.Joaquim Gomes Boavista Portugal
18.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
19.Jocelyn Jolidon Chazal Zwitserland
20.Bart Voskamp Nat.selectie Nederland
1991
1.Christophe Hérisset Nat.selectie Frankrijk
2.Thierry Claveyrolat R.M.O. Frankrijk
3.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
4.Saidou Rouamba Nat.selectie Burkina Faso
5.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
6.Jean-Jacques Henry Nat.selectie Frankrijk
7.Didier Faivre-Pierret La Poste Frankrijk
8.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
9.Daniel Pandelé Nat.selectie Frankrijk
10.Freddy Friedmann La Poste Frankrijk
11.Bruno Wojtinek V.C.Roubaix Frankrijk
12.Laurent Eudeline Nat.selectie Frankrijk
13.Sylvain Bolay Nat.selectie Frankrijk
14.Yvon Madiot R.M.O. Frankrijk
15.Jean-François Laffilée V.C.Roubaix Frankrijk
16.Michel Jean V.C.Roubaix Frankrijk
17.Anthony Rokia V.C.Roubaix Frankrijk
18.Frédéric Delalande La Poste Frankrijk
19.Bernard Jousselin La Poste Frankrijk
20.Marino Alonso Banesto Spanje
1990
1.Francesco Frattini Italië
2.Vit Kouril Tsjechoslovakije
3.Richard Banat Tsjechoslovakije
4.Mieczyslaw Karlowicz Polen
5.Alexander Gontsjenkov Sovjetunie
6.Jean-Louis Harel Frankrijk
7.Philippe Delaurier Frankrijk
8.Philippe Adam Frankrijk
9.Andrei Vedernikov Sovjetunie
10.Tew Fik Chabani Algerije
11.Jens Heppner D.D.R.
12.Khelil Haddad Algerije
13.Emanuele Lupi Italië
14.Abdel Chikhoune Algerije
15.Azine El Hadi Algerije
16.Mario Hernig D.D.R.
17.Marek Lesniewski Polen
18.Sebti Benzine Algerije
19.Uwe Preissler D.D.R.
20.Aimé Zongo Burkina Faso
1989
1.Eric Van Lancker Panasonic België
2.Maxime Ouedraogo Nat.selectie Burkina Faso
3.Steven Rooks Buckler Nederland
4.Rolf Gölz Ariostea B.R.D.
5.Jan Goessens Weinmann België
6.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
7.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
8.Marc Madiot R.M.O. Frankrijk
9.Luc Leblanc Castorama Frankrijk
10.Claudio Chiappucci Carrera Italië
11.Viatcheslav Ekimov Panasonic Sovjet-Unie
12.Frans Maassen Buckler Nederland
13.Franco Ballerini Del Tongo Italië
14.Franco Chioccioli Del Tongo Italië
15.Laurent Dufaux Helvetia Zwitserland
16.Massimiliano Lelli Ariostea Italië
17.Eric Pichon Castorama Frankrijk
18.Bruno Cenghialta Ariostea Italië
19.Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
20.Marc Sergeant Panasonic België
1988
1.Johan Lammerts A.D.R./Coors Nederland
2.Adrian Timmis Banana G.B.
3.Rudy Verdonck Lotto België
4.Mady Kaboré Nat.selectie Burkina Faso
5.Doug Shapiro A.D.R./Coors V.S.A.
6.Frans Maassen Superconfex Nederland
7.Helmut Wechselberger Paternina Oostenrijk
8.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
9.Luc Roosen Histor België
10.Sammie Moreels Lotto België
11.Massimiliano Lelli Atala Italië
12.Kim Eriksen T.V.M. Denemarken
13.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
14.Arjan Jagt Superconfex Nederland
15.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
18.Dario Mariuzzo Bianchi Italië
19.Ludo Peeters Caja Rural België
20.Fons De Wolf A.D.R./Coors België

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.