2013
1 Mark Frendo Shortis Australië
2 Cory Wallace Kona Canada
3 Jiri Krivanek Prestige Tsjechië
4 Mario Faerberboeck Bikepalast Oostenrijk
5 Paul Mashford Tenni’s Australië
6 Josef Benetseder Team Eybl Oostenrijk
7 Matthew Page Pivot GBr
8 Hans Planckaert Smart C.T. België
9 Steve Rankine Tenni’s Australië
10 Bart Duraj Tenni’s Australië
11 Patrick Schoerkmayer Beniva Oostenrijk
12 Hamish Morrin ATAC-Team NZl
13 Kristof Schrauwen Houtambacht België
14 Bevan Spratt ATAC-Team NZl
15 Peter Selkrig RockyTrail Australië
16 Johan Schrauwen Houtambacht België
17 Adam Cobain Amy Gillet Australië
18 Peter Muehl Beniva Oostenrijk
19 Huub Tankink G.T. Nederland
20 Zbigniew Mossoczy Wertykal Polen

2012
1 Mike Mulkens Dovy Keukens Belgium
2 Josef Benetseder Team Eybl Oostenrijk
3 Cory Wallace Fraser Canada
4 Steve Rankine S.K.M. Australië
5 Ondrej Fojtik V.I.G. Tsjechië
6 Wolfgang Krenn McSabutage Oostenrijk
7 Ondrej Slezak Rubena Tsjechië
8 Luke Haines Fraser Australië
9 Paul Mashford S.K.M. Australië
10 Ritchie Motke Bike One Nederland
11 Mike Blewitt Subaru Australië
12 Justin Morris Subaru Australië
13 Evan Corry Corry Cycles Australië
14 Michiel Van Aelbroeck Schwalbe België
15 Dominik Hrinkow Arbö Oostenrijk
16 Ivan Rybarik Rubena Tsjechië
17 Patrick Konrad Vorarlberg Oostenrijk
18 Peter Frohlich Rams Cycles Oostenrijk
19 Guillaume Bourgeois Atlas Zwitserland
20 Sebastian Einsle Roeserbann Luxemburg
2011
1 Mike Mulkens Kipeo België
2 Jeroen Boelen Milka-Trek Nederland
3 Josef Benetseder McSabutage Oostenrijk
4 Kevin Hulsmans Donckers België
5 Huub Duyn Donckers Nederland
6 Wolfgang Krenn McSabutage Oostenrijk
7 Justin Morris Subaru Australië
8 Ondrej Slezak Rocky Trail Tsjechië
9 Bruno Naessens Resibike België
10 Sam Van De Gucht Resibike België
11 Sander Van Schuerbeeck Resibike België
12 Roeland Suys Kipeo België
13 Samuel McGregor Fitzroy Australië
14 Rene Haselbacher McSabutage Oostenrijk
15 Christoph Sokoll McSabutage Oostenrijk
16 Chris Hellman Fraser Australië
17 Bram Donckers Donckers België
18 Gert Maes Den Outback België
19 Graeme Arnott Subaru Australië
20 Steve Petre Fraser Australië
2010
1 Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
2 Urs Huber Stöckli Zwitserland
3 Bart Brentjens Trek Nederland
4 Mike Mulkens Dovy Keukens België
5 Vladimir Gusev Katusha Rusland
6 Andrei Kashechkin Lampre Kazakstan
7 Cory Wallace Fraser Canada
8 Christoph Tschellnig Morethanbike Oostenrijk
9 Matthijs Pot La Pierre Nederland
10 Taigh Banson McSabutage  Australië
11 Peter Van Mill Jef Abels Nederland
12 Marc Locherer Fraser Australië
13 James Lamb Rocky Trail Australië
14 Allan Oras Rietumu Estland
15 Paul Ensink La Pierre Nederland
16 Philipp Ludescher McSabutage Oostenrijk
17 Rene Haselbacher McSabutage Oostenrijk
18 Vinne Los La Pierre Nederland
19 Bart Verberckmoes Resibike België
20 Raf De Bakker Resibike België
2009
1 Vladimir Karpets Katusha Rusland
2 Tomas Kozak Di-Elcom Tsjechië
3 Urs Huber Stöckli Zwitserland
4 Bart Brentjens Trek Nederland
5 Mike Mulkens Dovy Keukens België
6 Jure Robic Matej&Jure Slovenië
7 Stijn De Volder Quickstep België
8 Kai Hundertmark Dream Team BRD
9 Steve Rankine Tablelands Australië
10 Shane Taylor Rocky Trail Australië
11 Lorenzo Bernucci L.P.R. Italië
12 Daris Zubani Neviprogetto Italië
13 Morten Larsen Sun-Print Denemarken
14 Ivan Negro Neviprogetto Italië
15 James Banner-Smith Rattle&Hum Australië
16 Christoph Kirchmeier Nat.selectie Oostenrijk
17 Isaac Tonello Tablelands Australië
18 Alexander Valdiek Sepsisgesellschaft BRD
19 Nikolaus Syc VulkanBike BRD
20 Raimund Burbock Nat.selectie Oostenrijk
2008
1 Craig Gordon Rockstar Australië
2 Ivan Rybarik V.I.G. Tsjechië
3 Tomas Trunschka V.I.G. Tsjechië
4 Lubomir Kejval V.I.G. Tsjechië
5 Ondrej Fojtik V.I.G. Tsjechië
6 Nathan Dyke Slattery Australië
7 Nick Both Merida Australië
8 Martin Horak V.I.G. Tsjechië
9 Daniel Wyss Swisscrocs Zwitserland
10 Nicolas Vermeulen Versluys België
11 Kris Hertsens NomaDesk België
12 Stephens Reece Slattery Australië
13 Tomas Kozak LaserSteel Tsjechië
14 Robert Novotny V.I.G. Tsjechië
15 Zdenek Krizek V.I.G. Tsjechië
16 Christian Birngruber Nat.selectie Oostenrijk
17 Tim Bennett Merida Australië
18 Benedikt De Vreese De Winter België
19 Adrian Jackson Merida Australië
20 Axel Strauss Nat.selectie Oostenrijk
2007
1 Mauro Bettin Dream Team Italië
2 Stefan Rucker Elk Haus Oostenrijk
3 Ondrej Fojtik Toyota Tsjechië
4 Radoslav Sibl Ironbike Tsjechië
5 Benoit Joachim Dream Team Luxemburg
6 Michael Borup Team Ghost Denemarken
7 Slawomir Michalak B.G.Z. Polen
8 Tim Bennett Merida Australië
9 Attila Marton Meditech Hongarije
10 Gerald Bauer PowerBike Oostenrijk
11 Nick Both Merida Australië
12 Brett Anderson Dream Team Australië
13 Max Becker Dream Team Luxemburg
14 Allen Carlsen Alb-Gold Denemarken
15 Roberto Haegdons Joven Team België
16 Roman Stastny Cyklomax Tsjechië
17 Darren O’Grady Dream Team Australië
18 Valentin Zeller Kaernten Oostenrijk
19 Christophe Heinix Sjette België
20 Ewart Van Der Putten Herbalife Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s