2012
1 Michael Baer Atlas Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Sebastien Reichenbach Maca-Loca Zwitserland
4 Jonathan Fumeaux Atlas Zwitserland
5 Peter Erdin Atlas Zwitserland
6 Nico Bruengger VC Hittnau Zwitserland
7 Dominik Fuchs RV Zürich Zwitserland
8 Nicolas Luthi G.A.B. Zwitserland
9 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
10 Colin-Chris Stussi Maca-Loca Zwitserland
11 Tino Eicher Mendrisio Zwitserland
12 Marcel Weber Rothaus Zwitserland
13 Raphael Lee Rufalex GBr
14 Lionel Wust Maca-Loca BRD
15 Adrien Chenaux Maca-Loca Zwitserland
16 Roland Thalmann Maca-Loca Zwitserland
17 Marcel Wildhaber Eschenbach Zwitserland
18 Michael Kyburz Lukas Bike Zwitserland
19 Friedrich Dahler VC Reinach Zwitserland
20 Mirco Saggiorato Ehrendingen Zwitserland

2011
1 Bernhard Oberholzer Price Bike Zwitserland
2 Dominik Fuchs E.K.Z. Zwitserland
3 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
4 Mirco Saggiorato E.K.Z. Zwitserland
5 Christian Heule E.K.Z. Zwitserland
6 Michael Baer Team NetApp Zwitserland
7 Fabio Nappa Lugano Zwitserland
8 Daniel Henggeler Price Bike Zwitserland
9 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
10 Moreno Angst E.K.Z. Zwitserland
11 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
12 Fabian Herold B.M.C. Zwitserland
13 Till Dreier Hoermann Zwitserland
14 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
15 Nikodemus Holler Arboe Oostenrijk
16 Felix Baur RMV Elgg Zwitserland
17 Lucien Besan‡on Zollinger Zwitserland
18 Elias Schmaeh Price Bike Zwitserland
19 Remo Schuler E.K.Z. Zwitserland
20 Nico Knab Waldshut Zwitserland
2010
1 Pirmin Lang Team Buergi Zwitserland
2 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
3 Christian Heule Team Buergi Zwitserland
4 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
5 Olivier Beer Team Geneve Zwitserland
6 David Bartl RSV Wolfi’s Duitsland
7 Rolf Kobel Mendrisio Zwitserland
8 Raymond Kuenzli Team Buergi Zwitserland
9 Patrick Schelling Fischingen Zwitserland
10 Roman Strecker Mendrisio Zwitserland
11 Lorenzo Rossi Mendrisio Zwitserland
12 Joel Frey Hoermann Zwitserland
13 Fabio Ursi Team Buergi Zwitserland
14 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
15 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
16 Remo Schuler Steinmaur Zwitserland
17 Till Dreier Hoermann Zwitserland
18 Luca Conrad Cycling Sp. Zwitserland
19 Adrien Chenaux Sogecoma Zwitserland
20 Romain Beney Mendrisio Zwitserland
2009
1 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Steve Bovay B.M.C. Zwitserland
4 Bruno Guggisberg Mendrisio Zwitserland
5 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
6 Andreas Kugler Multivan Zwitserland
7 Daniel Suter Hoermann Zwitserland
8 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
9 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
10 Guillaume Dessibourg Hadimec Zwitserland
11 Frank Scherzinger Atlas Zwitserland
12 Alex Meehorst Hadimec Zwitserland
13 Roger Beuchat Neotel-CKT Zwitserland
14 Mirco Jaisli Hoengg Zwitserland
15 Joel Frey Hoermann Zwitserland
16 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
17 Guillaume Bourgeois Atlas Zwitserland
18 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
19 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
20 Janick Wisler Atlas Zwitserland
2008
1 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
2 Michael Randin Hadimec Zwitserland
3 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
4 Patrick Weber Buergis Zwitserland
5 Benjamin Baumgartner Atlas Zwitserland
6 Nico Keinath Team Ista BRD
7 Timo Albiez Steg Comp. BRD
8 Matthias Braendle Team Ista Oostenrijk
9 Sebastian Baldauf Team Ista BRD
10 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
11 Roland Golderer Schwalbe BRD
12 Roman Andres Rufalex Zwitserland
13 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
14 Janusch Laule Steg Comp. Zwitserland
15 Andreas Rutishauser Hagendorn Zwitserland
16 Patrick Wettstein RockyMountain Zwitserland
17 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
18 Daniel Henggeler Hadimec Zwitserland
19 Roman Stricker Hadimec Zwitserland
20 Rudi Keller Gippingen Zwitserland
2007
1 Markus Zberg Gerolstein Zwitserland
2 Thomas Lovkvist High Road Zweden
3 Allan Davis Jartazi Australië
4 Greg Van Avermaet Lotto België
5 Oliver Zaugg Gerolstein Zwitserland
6 Andreas Klier High Road BRD
7 Martin Elmiger AG2R Zwitserland
8 Petr Bencik P.S.K. Tsjechië
9 Johan Coenen Vlaanderen België
10 Pieter Jacobs Lotto België
11 Lloyd Mondory AG2R Frankrijk
12 Thomas Fothen Gerolstein BRD
13 Sven Renders Vlaanderen België
14 Laurent Beuret N.G.C. Zwitserland
15 Marcel Sieberg High Road BRD
16 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
17 Andreas Dietziker Volksbank Zwitserland
18 Frantisek Rabon High Road Tsjechië
19 Niklas Axelsson Androni Zweden
20 Marco Pinotti High Road Italië
2006
1.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
3.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
4.Michael Boogerd Rabobank Nederland
5.Filippo Pozzato Quickstep-Innergetic Italië
6.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
7.Luca Paolini Liquigas-Bianchi Italië
8.Karsten Kroon Team CSC Nederland
9.Fabian Cancellara Team CSC Zwitserland
10.Cadel Evans Davitamon-Lotto Australië
11.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië
12.Stuart O`Grady Team CSC Australië
13.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
14.Alessandro Ballan Lampre-Fondital Italië
15.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
16.Cristian Moreni Cofidis Italië
17.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
18.Chris Horner Davitamon-Lotto U.S.A.
19.Stijn Devolder Discovery Channel België
20.Andry Grivko Team Milram Oekraine
2005
1.Paolo Bettini Quick Step-Innergetic Italië
2.Danilo Di Luca Liquigas-Bianchi Italië
3.Mirko Celestino Domina Vacanze Italië
4.Steffen Wesemann T-Mobile Duitsland
5.Samuel Sanchez Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Sylvain Chavanel Cofidis Frankrijk
7.Damiano Cunego Lampre-Caffita Italië
8.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
9.Frank Schleck Team CSC Luxemburg
10.Alejandro Valverde Illes Balears-Epargne Spanje
11.Martin Elmiger Phonak Zwitserland
12.Gregory Rast Phonak Zwitserland
13.Carlos Sastre Team CSC Spanje
14.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
15.Gorazd Stangelj Lampre-Caffita Slovenia
16.Leonardo Bertagnoli Cofidis Italië
17.Lorenzo Bernucci Fassa Bortolo Italië
18.Pablo Lastras Illes Balears-Epargne Spanje
19.Heinrich Haussler Gerolsteiner Duitsland
20.Giampaolo Caruso Liberty Seguros Italië
2004
1.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Oscar Freire Rabobank Spanje
4.Georg Hincapie US Postal Berry Floor V.S.A.
5.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
6.Jerome Pineau Brioches La Boulangere Frankrijk
7.Serhiy Honchar De Nardi Ukrania
8.Michael Barry US Postal Berry Floor Canada
9.Alexander Kolobnev Domina Vacanze Rusland
10.Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserl.
11.Mirko Celestino Saeco Italia
12.David Moncoutie Cofidis Frankrijk
13.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
14.Michele Bartoli Team CSC Italia
15.Fabian Wegmann Gerolsteiner Duitsland
16.Rik Verbrugghe Lotto Domo Belgium
17.Tadej Valjavec Phonak Slovenia
18.Francisco Vila Lampre Spanje
19.Serge Baguet Lotto Domo Belgium
20.Volodmir Gustov Fassa Bortolo Oekraïne
2003
1.Jan Ullrich Bianchi Medion Duitsland
2.Paolo Bettini Quick Step Davitamon Italia
3.Michael Boogerd Rabobank Nederland
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
5.Francesco Casagrande Lampre Italia
6.Michele Scarponi Domina Vacanze Elitron Italia
7.Danilo Di Luca Saeco Ballan Italia
8.Patrick Sinkewitz Quick Step Davitamon Duitsland
9.Didier Rous Brioches La Boulangere Frankrijk
10.Richard Virenque Quick Step Davitamon Frankrijk
11.Ivan Basso Fassa Bortolo Italia
12.Beat Zberg Rabobank Zwitserl.
13.Daniele Nardello Deutsche Telekom Italia
14.Laurent Dufaux Alessio Zwitserl.
15.Juan Antonio Flecha iBanesto.Com Spanje
16.Massimilliano Lelli Cofidis Italia
17.Oscar Camenzind Phonak Zwitserl.
18.Mirko Celestino Saeco Ballan Italia
19.David Canada Quick Step Davitamon Spanje
20.Matthias Kessler Deutsche Telekom Duitsland
2002
1.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
2.Dario Frigo Tacconi-Vini Caldirola Italië
3.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
4.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
5.Ivan Basso Fassa Bortolo Italië
6.Danilo Di Luca Saeco-Longoni Italië
7.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
8.Gianluca Bortolami Tacconi-Vini Caldirola Italië
9.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
10.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
11.Fabio Sacchi Saeco-Longoni Italië
12.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
13.Richard Virenque Domo-Farm Frites Frankrijk
14.Oscar Freire Mapei-Quick Step Spanje
15.Marco Serpellini Lampre-Daikin Italië
16.Dave Bruylandts Domo-Farm Frites België
17.Michael Boogerd Rabobank Nederland
18.Juan Antonio Flecha Ibanesto.Com Spanje
19.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
20.Laurent Dufaux Alessio Zwitserland
2001
1.Paolo Bettini Mapei‑Quick Step Italia
2.Erik Dekker Rabobank Nederland
3.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
4.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
5.Davide Rebellin Liquigas‑Pata Italia
6.Oscar Camenzind Lampre‑Daikin Zwitserland
7.Romans Vainsteins Domo‑Farm Frites Letland
8.Georg Hincapie US Postal U.S.A.
9.Mario Aerts Lotto‑Adecco Belgium
10.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
11.Marco Serpellini Lampre‑Daikin Italia
12.Mirko Celestino Saeco Italia
13.Bobby Julich Credit Agricole U.S.A.
14.Eddy Mazzoleni Tacconi‑Vini Caldirola Italia
15.Fernando Escartin Team Coast Spanje
16.Dave Bruylandts Domo‑Farm Frites Belgium
17.Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
18.Fabio Sacchi Saeco Italia
19.Benoit Salmon Ag2r‑Prevoyance Frankrijk
20.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
2000
1.Francesco Casagrande Vini Caldirola Italië
2.Davide Rebellin Liquigas-Pata Italië
3.Lance Armstrong US Postal Service U.S.A.
4.Oscar Freire Mapei-Quikcstep Spanje
5.Romans Vainsteins Vini Caldirola Letland
6.Oscar Camenzind Lampre-Daikin Zwitserland
7.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
8.Laurent Dufaux Saeco-Valli&Valli Zwitserland
9.Andrei Kivilev Ag2r-Prevoyance Kazakstan
10.Axel Merckx Mapei-Quickstep België
11.Bo Hamburger Memory Card-Jack&Jones Denemarken
12.Michele Bartoli Mapei-Quickstep Italië
13.Erik Zabel Deutsche Telekom Duitsland
14.Paolo Bettini Mapei-Quickstep Italië
15.Kurt Van De Wouwer Lotto-Adecco België
16.Mikel Zarrabeitia ONCE-Deutsche Bank Spanje
17.Andrei Tchmil Lotto-Adecco België
18.Zbigniew Spruch Lampre-Daikin Polen
19.Daniel Atienza Saeco-Valli&Valli Spanje
20.Daniele De Paoli Mercatone Uno-Albacom Italië
1999
1.Andrei Tchmil Lotto-Mobistar België
2.Michael Boogerd Rabobank Nederland
3.Paolo Bettini Mapei-Quick Step Italië
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Andrei Kivilev Festina-Lotus Kazakstan
6.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale Zwitserland
7.Erik Dekker Rabobank Nederland
8.Daniele Nardello Mapei-Quick Step Italië
9.Johan Museeuw Mapei-Quick Step België
10.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis Polen
11.Peter Farazijn Cofidis België
12.Abraham Olano ONCE-Deutsche Bank Spanje
13.Mauro Gianetti Vini Caldirola-Sidermec Zwitserland
14.Marcus Zberg Rabobank Zwitserland
15.Frederic Bessy Casino Frankrijk
16.Massimiliano Mori Saeco-Cannondale Italië
17.Sergio Barbero Mercatone Uno-Bianchi Italië
18.Kurt Van De Wouwer Lotto-Mobistar België
19.Giuliano Figueras Mapei-Quick Step Italië
20.Cedric Vasseur Credit Agricole Frankrijk
1998
1.Stefano Cattai Ballan Italië
2.Andrea Tafi Mapei-Bricobi Italië
3.Markus Zberg Post Swiss Zwitserland
4.Davide Rebellin Polti Italië
5.Daniele Nardello Mapei-Bricobi Italië
6.Pascal Richard Casino Zwitserland
7.Salvatore Commesso Saeco Italië
8.Alessandro Varocchi Ros Mary Italië
9.Sergei Ivanov T.V.M. Rusland
10.Massimo Gentili Cantina Tollo Italië
11.Alberto Elli Casino Italië
12.Michele Bartoli Asics Italië
13.Paolo Valoti Cantina Tollo Italië
14.Frank Vandenbroucke Mapei-Bricobi België
15.Paolo Bettini Asics Italië
16.Gianni Faresin Mapei-Bricobi Italië
17.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
18.Dario Frigo Saeco Italië
19.Stefano Zanini Mapei-Bricobi Italië
20.Alessandro Calzolari Ros Mary Italië
1997
1.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
2.Richard Virenque Festina-Lotus Frankrijk
3.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
4.Alberto Elli Casino Italië
5.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
6.Beat Zberg Mercatone Uno-Wega Zwitserland
7.Davide Rebellin La Francaise des Jeux Italië
8.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
9.Roberto Petito Saeco-Estro Italië
10.Stephane Heulot La Francaise des Jeux Frankrijk
11.Udo Bolts Deutsche Telekom Duitsland
12.Laurent Roux TVM-Farm Frites Frankrijk
13.Mauro Gianetti La Francaise des Jeux Zwitserland
14.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
15.Alexander Gontchenkov Roslotto-ZG Mobili Ukraine
16.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
17.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
18.Enrico Zaina Asics-CGA Italië
19.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
20.Gianluca Bortolami Festina-Lotus Italië
1996
1.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
2.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
3.Johan Museeuw Mapei-GB België
4.Maurizio Fondriest Roslotto-ZG Mobili Italië
5.Francesco Casagrande Saeco-Estro Italië
6.Rolf Sorensen Rabobank Denemarken
7.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
8.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
9.Jan Ullrich Deutsche Telekom Duitsland
10.Andrea Ferrigato Roslotto-ZG Mobili Italië
11.Laurent Brochard Festina-Lotus Frankrijk
12.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Ukraine
13.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
14.Laurent Dufaux Festina-Lotus Zwitserland
15.Andrea Tafi Mapei-GB Italië
16.Stefano Cattai Roslotto-ZG Mobili Italië
17.Maarten Den Bakker TVM-Farm Frites Nederland
18.Alessandro Baronti Panaria-Vinavil Italië
19.Fabio Roscioli Refin-Mobilvetta Italië
20.Pascal Chanteur Petit Casino Frankrijk
1995
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Maarten Den Bakker TVM-Gazelle Nederland
3.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
4.Maurizio Fondriest Lampre-Panaria Italië
5.Andrea Ferrigato ZG Mobili-Selle Italia Italië
6.Laurent Jalabert ONCE Frankrijk
7.Lance Armstrong Motorola U.S.A.
8.Francesco Casagrande Mercatone Uno-Saeco Italië
9.Bruno Cenghialta Gewiss-Ballan Italië
10.Bo Hamburger TVM-Gazelle Denemarken
11.Andrei Tchmil Lotto-Isoglass Rusland
12.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
13.Stefano Cattai ZG Mobili-Selle Italia Italië
14.Paolo Lanfranchi Brescialat-Fago Italië
15.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
16.Davide Cassani MG-Technogym Italië
17.Giorgio Furlan Gewiss-Ballan Italië
18.Claudio Chiappucci Carrera-Tassoni Italië
19.Alberto Elli MG-Technogym Italië
20.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
1994
1.Rolf Aldag Telekom Duitsland
2.Felice Puttini BresciaLat Zwitserland
3.Udo Bölts Telekom Duitsland
4.Gianni Bugno Polti Italië
5.Johan Museeuw GB/MG Boys België
6.Maurizio Fondriest Lampre Italië
7.Mario Kummer Telekom Duitsland
8.Pascal Richard GB/MG Boys Zwitserland
9.Gianluca Bortolami Mapei Italië
10.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
11.Giorgio Furlan Gewiss Italië
12.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
13.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
14.Franco Chioccioli Mercatone Uno Italië
15.Rolf Jaermann GB/MG Boys Zwitserland
16.Claudio Chiappucci Carrera Italië
17.Massimo Donati Mercatone Uno Italië
18.Vladimir Pulnikov Carrera Oekraïne
19.Zbigniew Spruch Lampre Polen
20.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
1993
1 Maurizio Fondriest Lampre Italië
2 Oleg Chuzhda Deportpublic Oekraïne
3 Rik Van Slijcke Lotto België
4 Lance Armstrong Motorola VSA
5 Johan Museeuw GB-MG België
6 Charly Mottet Histor Frankrijk
7 Maximilian Sciandri Motorola Italië
8 Udo Bolts Telekom BRD
9 Thierry Marie Festina Frankrijk
10 Jelle Nijdam W.P. Nederland
11 Manuel Abreu Sicasal Portugal
12 Fabian Jeker Castorama Zwitserland
13 Arno Kuttel Mosimann Zwitserland
14 Ronan Pensec Histor Frankrijk
15 Mario Chiesa Carrera Italië
16 Davide Rebellin GB-MG Italië
17 Roland Konigshofer Schuh Ski Oostenrijk
18 Neil Stephens O.N.C.E. Australië
19 Gertjan Theunisse T.V.M. Nederland
20 Kai Hundertmark Motorola BRD
1992
1.Peter De Clerq Lotto België
2.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
3.Scott Sunderland T.V.M. Australië
4.Dmitri Konyshev T.V.M. Rusland
5.Jan Nevens Lotto België
6.Johan Museeuw Lotto België
7.Viatcheslav Ekimov Panasonic Rusland
8.Giorgio Furlan Ariostea Italië
9.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
10.Dave Rayner Buckler Groot-Brittannië
11.Thomas Wegmuller Festina Zwitserland
12.Johan Bruyneel O.N.C.E. België
13.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
14.Jim Van De Laer Tulip België
15.Adri Van Der Poel Tulip Nederland
16.Kai Hundertmark P.D.M. Duitsland
17.Beat Zberg Helvetia Zwitserland
18.Alessandro Giannelli Carrera Italië
19.Michel Dernies Motorola België
20.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
1991
1.Luc Roosen Tulip België
2.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
3.Maximiliaan Sciandri Carrera Italië
4.Maurizio Fondriest Panasonic Italië
5.Dimitri Konyshev T.V.M. U.S.S.R.
6.Gianni Bugno Gatorade Italië
7.Johan Museeuw Lotto België
8.Phil Anderson Motorola Australië
9.Franco Ballerini Del Tongo Italië
10.Dirk De Wolf Tonton Tapis België
11.Jan Schur Gatorade D.D.R.
12.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
13.Edwig Van Hooydonck Buckler België
14.Andrei Tchmile S.E.F.B. U.S.S.R.
15.Falk Boden P.D.M. D.D.R.
16.Toni Rominger Toshiba Zwitserland
17.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
18.Martin Kokkelkoren Buckler Nederland
19.Michel Dernies Weinmann België
20.Rudy Verdonck Weinmann België
1990
1.Uwe Ampler P.D.M. D.D.R.
2.Stéphane Joho Ariostea Zwitserland
3.Erik Van Lancker Panasonic België
4.Gerrit Solleveld Buckler Nederland
5.Werner Stutz Frank Zwitserland
6.Giorgio Furlan Diana Italië
7.Giuseppe Petito Ariostea Italië
8.Giuseppe Saronni Diana Italië
9.Luis Herrera Café Colombia
10.Bruno Holenweger Frank Zwitserland
11.Patrick Robeet Weinmann België
12.Fabio Parra Kelme Colombia
13.Laudelino Cubino B.H. Spanje
14.Gianluca Bortolami Diana Italië
15.Gertjan Theunisse Panasonic Nederland
16.Francisco Antequera B.H. Spanje
17.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
18.Gerard Veldscholten Helvetia Nederland
19.Fernando Quevedo B.H. Spanje
20.Dario Mariuzzo Ariostea Italië
1989
1.Tony Rominger Château d’Ax Zwitserland
2.Marino Lejaretta Caja Rural Spanje
3.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
4.Sean Kelly P.D.M. Ierland
5.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
6.Martin Earley P.D.M. Ierland
7.Moreno Argentin Bianchi Italië
8.Sergei Uslamine Alfa Lum U.S.S.R.
9.Antonio Agudelo Café Colombia
10.Laudelino Cubino B.H. Spanje
11.Luk Suyckerbuyck Zahor Nederland
12.Dimitri Konyshev Alfa Lum U.S.S.R.
13.José Rolando Ovando O.N.C.E. Guatemala
14.Olaf Lurvik “Z” Noorwegen
15.Jean-Claude Bagot R.M.O. Frankrijk
16.Maurizio Fondriest Del Tongo Italië
17.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
18.Roland Leclerc Caja Rural Frankrijk
19.Johan Lammerts A.D.R. Nederland
20.Rob Harmeling Histor Nederland
1988
1.Claude Criquielion Hitachi België
2.Gianni Bugno Château d’Ax Italië
3.Edwig van Hooydonck Superconfex België
4.Moreno Argentini Bianchi-Gewiss Italië
5.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
6.Michel Vermote R.M.O. België
7.Giuseppe Calcaterra Atala Italië
8.Steven Rooks P.D.M. Nederland
9.Erich Maechler Carrera Zwitserland
10.Michel Bibollet R.M.O. Frankrijk
11.Per Pedersen R.M.O. Denemarken
12.Maurizio Vandelli Atala Italië
13.Toni Rominger Château d’Ax Zwitserland
14.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
15.Adri Van der Poel P.D.M. Nederland
16.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
17.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
18.Mauro Gianetti Weinmann Zwitserland
19.Ludo Peeters Superconfex België
20.Steve Bauer Weinmann Canada
1987
1.Loic Le Flohic Z-Peugeot Frankrijk
2.Jiri Skoda Ecoflam Tsjechoslovakije
3.Steve Bauer Toshiba Canada
4.Steven Rooks P.D.M. Nederland
5.Philippe Vandenbranden Hitachi België
6.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
7.Rolf Sörensen Remac Denemarken
8.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
9.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
10.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
11.Edwig van Hooydonck Superconfex België
12.Antonio Balboa Kas Spanje
13.Gerard Veldscholten P.D.M. Nederland
14.Camillo Passera Ecoflam Italië
15.Guido Winterberg Toshiba Zwitserland
16.Jesper Skibby Roland Denemarken
17.Jean-Claude Leclercq Toshiba Frankrijk
18.Othmar Häfliger Toshiba Zwitserland
19.Acacio da Silva Kas Portugal
20.Jan Siemons P.D.M. Nederland
1986
1.Gianni Bugno Atala Italië
2.Adri Vanderpoel Kwantumhallen Nederland
3.Pascal Richard Kas Zwitserland
4.Jan Nevens Lotto België
5.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
6.Acacio da Silva Kas Portugal
7.Philippe Vandenbranden Hitachi België
8.Steve Bauer La Vie Claire Canada
9.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
10.Jörg Müller Kas Zwitserland
11.Jürg Brügmann Cilo Zwitserland
12.Johan Vandervelde Panasonic Nederland
13.Gody Schmutz Cilo Zwitserland
14.Harald Maier Brianzoli Oostenrijk
15.Marco Vitali Cilo Italië
16.Ezio Moroni Atala Italië
17.Hubert Seiz Hitachi Zwitserland
18.Heinz Imboden Cilo Zwitserland
19.Marc Sergeant Lotto België
20.Jean-Marie Wampers Hitachi België
1985
1.Roberto Pagnin Malvor Italië
2.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
3.Fiorenzo Aliverti Atala Italië
4.Salvatore Maccali Alpilatte Italië
5.Pierre-Henry Menthéour La Redoute Frankrijk
6.Silvestro Milani Malvor Italië
7.Urs Freuler Atala Zwitserland
8.Marcel Tinazzi Fagor Frankrijk
9.Pierre Le Bigaut La Redoute Frankrijk
10.Paul Wellens Tönissteiner België
11.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
12.Pierre Bazzo Fagor Frankrijk
13.Dominique Lecrocq Peugeot Frankrijk
14.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
15.Stephen Roche La Redoute Ierland
16.Paul Sherwen La Redoute G.B.
17.Ludo Peeters Kwantumhallen België
18.Guy Gallopin Skil Frankrijk
19.Mario Beccia Malvor Italië
20.Serge Demierre Alpilatte Zwitserland
1984
1.Phil Anderson Panasonic Australië
2.Charly Mottet Renault Frankrijk
3.Czeslaw Lang Carrera Polen
4.Jef Lieckens Lotto België
5.Martin Ramirez Système U Colombia
6.Jos Schipper Viditel Nederland
7.Francesco Moser Gis Italië
8.Leonardo Natale Del Tongo Italië
9.Harald Maier Europdecor Oostenrijk
10.Giovanni Battaglin Carrera Italië
11.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
12.Daniel Gisiger Atala Zwitserland
13.Etienne De Wilde La Redoute België
14.Johan Lammerts Panasonic Nederland
15.Gerrie Kneteman Skil Nederland
16.Jan Raas Kwantumhallen Nederland
17.Paul Wellens Ariostea België
18.Claude Criquielion Splendor België
19.Stephen Roche La Redoute Ierland
20.Jean-Marie Wampers Splendor België
1983
1.Giovanni Battaglin Inoxpran Italië
2.Frits Pirard Metauro Nederland
3.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
4.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
5.Stefan Mutter Eorotex Zwitserland
6.Frank Hoste Europ Decor België
7.Erich Mächler Cilo Zwitserland
8.Jan Jonkers Beckers Nederland
9.Ludo De Keulenaer Raleigh België
10.Bernard Hinault Renault Frankrijk
11.Hennie Kuiper Aernoudt Nederland
12.Patrick Mörlen Sem Zwitserland
13.Lucien Van Impe Metauro België
14.Ludo Peeters Raleigh België
15.Luciano Rabottini Metauro Italië
16.Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
17.Henk Lubberding Raleigh Nederland
18.Mario Van Vlimmeren Beckers Nederland
19.Heddie Nieuwdorp Beckers Nederland
20.Hans Langerijs Beckers Nederland
1982
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Raymond Martin Coop Frankrijk
3.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
4.Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
5.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
6.Tommi Prim Bianchi Zweden
7.Silvano Contini Bianchi Italië
8.Régis Clère Coop Frankrijk
9.Wladimiro Panizza Gis Italië
10.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
11.Jacques Michaud Coop Frankrijk
12.Kim Andersen Coop Denemarken
13.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
14.Mark Dierickx Daf Trucks België
15.Czeslaw Lang Gis Polen
16.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
17.Guy Nulens Daf Trucks België
18.Gilbert Glaus Cilo Zwitserland
19.Theo De Rooy Capri Sonne Nederland
20.Paul Haghedoorn Capri Sonne België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Raymond Martin Miko Frankrijk
3.Eddy Schepers Daf Trucks België
4.Henri Rinklin Puch B.R.D.
5.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
6.Beat Breu Cilo Zwitserland
7.Daniel Willems Capri Sonne België
8.Fons De Wolf Vermeer Thijs België
9.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
10.Sean Kelly Splendor Ierland
11.Silvano Contini Bianchi Italië
12.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
13.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
14.Hennie Kuiper Daf Truks Nederland
15.Tommi Prim Bianchi Zweden
16.Régis Clère Miko Frankrijk
17.Wladimiro Panizza Atala Italië
18.Adri Van Der Poel Daf Truks Nederland
19.Kim Andersen Miko Denemarken
20.Peter Winnen Capri Sonne Nederland
1980
1.Gerry Verlinden IJsboerke België
2.Giuseppe Saronni Gis Italië
3.Fons De Wolf Boule d’Or België
4.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
5.Daniël Willems IJsboerke België
6.Gilb.Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
7.Mario Beccia Hoonved Italië
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Flup Vandenbranden Safir België
10.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
11.Bernard Hinault Renault Frankrijk
12.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
13.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
14.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
15.Marcel Summermatter Cilo Zwitserland
16.Joaquim Agostinho Puch Portugal
17.Raymond Martin Miko Frankrijk
18.Michel Pollentier Splendor België
19.Rudy Pevenage IJsboerke België
20.Peter Kehl Kondor B.R.D.
1979
1.Roger De Vlaeminck Gis België
2.Michel Pollentier Splendor België
3.Etienne Vanderhelst Kas België
4.Giuseppe Saronni Scic Italië
5.Carmelo Barone Gis Italië
6.Henk Lubberding Raleigh Nederland
7.Uli Sutter Raleigh Zwitserland
8.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
9.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
10.Willy De Geest Gis België
11.Bernt Johansson Magniflex Zweden
12.Gianbattista Baronchelli Magniflex Italië
13.Joseph Fuchs Scic Zwitserland
14.Francesco Moser Sanson Italië
15.Stefan Mutter Raleigh Zwitserland
16.Marc Renier Kas België
17.Paul Wellens Raleigh België
18.Jean-Marie Michel La Redoute Frankrijk
19.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
20.Daniël Willems IJsboerke België
1978
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Giuseppe Saronni Gis Italië
3.Ferdinand Bracke Lejeune België
4.Marc De Meyer Flandria België
5.Daniël Willems IJsboerke België
6.Roger De Vlaeminck Sanson België
7.Marc Renier Kas België
8.Josef Fuchs Fiorella Zwitserland
9.Osvaldo Bettoni Scic Italië
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Henk Lubberding Raleigh Nederland
12.Tony Houbrechts Marc België
13.Frank Hoste Marc België
14.Carmelo Barone Fiorella Italië
15.Jan Raas Raleigh Nederland
16.Pierre Bazzo La Redoute Frankrijk
17.Bruno Wolfer Cilo Zwitserland
18.Beat Breu Cilo Zwitserland
19.Klaus-Peter Thaler Teka B.R.D.
20.Valerio Lualdi Gis Italië
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Uli Sutter Zonca Zwitserland
3.Mariano Martinez Flandria Frankrijk
4.José Martins Kas Portugal
5.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
6.Antonio Menendez Kas Spanje
7.Lucien Van Impe Lejeune België
8.Bert Pronk Raleigh Nederland
9.Juan Pujol Kas Spanje
10.Albert Zweifel S.R.B. Zwitserland
11.Dieter Thurau Raleigh Duitsland
12.Johan De Muynck Brooklyn België
13.Eddy Merckx Fiat België
14.Marcello Bergamo Zonca Italië
15.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
16.Joseph Bruyère Fiat België
17.Francisco Galdos Kas Spanje
18.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
19.Enrico Guadrini Zonca Italië
20.Faustino Fernandez Ovies Kas Spanje
1976
1.Francesco Moser Sanson Italië
2.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
5.Walter Godefroot IJsboerke België
6.Marcello Bergamo Jollyceramica Italië
7.Eddy Merckx Molteni België
8.Ronald De Witte Brooklyn België
9.Michel Pollentier Flandria België
10.Knud Knudsen Jollyceramica Noorwegen
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Simone Fraccaro Jollyceramica Italië
13.Alessio Antonini Jollyceramica Italië
14.Roland Salm Zonca Zwitserland
15.Lieven Malfait Maes Pils België
16.Claudio Bortolotto Sanson Italië
17.René Leuenberger Känel Zwitserland
18.Marc De Meyer Flandria België
19.Antoine Gutierrez Miko Frankrijk
20.Tino Tabak Flandria Nederland
1975
1.Uli Sutter Zonca Zwitserland
2.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.René Leuenberger Filotex Zwitserland
5.Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
6.Bert Pronk Raleigh Nederland
7.Walter Riccomi Scic Italië
8.André Dierickx Rokado België
9.Giancarlo Bellini Brooklyn Italië
10.Gabriele Mugnaini Filotex Italië
11.Ward Janssens Molteni België
12.Italo Zilioli Magniflex Italië
13.Alberto Caiumi Zonca Italië
14.Celestino Vercelli Scic Italië
15.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
16.Wladimiro Panizza Brooklyn Italië
17.Enrico Paolini Scic Italië
18.Dave Lloyd Raleigh Gr.Brit.
19.Joseph Fuchs Filotex Zwitserland
20.Valerio Lualdi Brooklyn Italië
1974
1.Renato Laghi Scic Italië
2.Alessio Antonini Jollyceramica Italië
3.José Grande Kas Spanje
4.Franco Bitossi Scic Italië
5.Giorgio Favaro Zonca Italië
6.Gösta Pettersson Magniflex Zweden
7.Sandro Quintarelli Magniflex Italië
8.Eddy Merckx Molteni België
9.José Gonzalez Linares Kas Spanje
10.José Antonio Ponton La Casera Spanje
11.Louis Pfenniger Zonca Zwitserland
12.Bruno Vicino Jollyceramica Italië
13.Vicente Lopez Carril Kas Spanje
14.Constantino Conti Zonca Italië
15.Gonzalo Aja Kas Spanje
16.Santiago Lazcano Kas Spanje
17.Giovanni Battaglin Jollyceramica Italië
18.Erich Spahn Zonca Zwitserland
19.Joseph Bruyère Molteni België
20.Silvano Schiavon Magniflex Italië
1973
1.Lucien Van Impe Sonolor België
2.Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
3.Herman Van Springel Molteni België
4.Giorgio Favaro Ferretti Italië
5.Willy Vanneste Sonolor België
6.Erwin Thalmann Filotex Zwitserland
7.Franco Bitossi Filotex Italië
8.Emanuele Bergamo Filotex Italië
9.Vic Van Schil Molteni België
10.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.André Poppe Magniflex België
13.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
14.Louis Pfenniger Rokado Zwitserland
15.Willy In’t Ven Molteni België
16.Roger Swerts Molteni België
17.Pierre Martelozzo Peugeot Frankrijk
18.Kurt Rub Gitane Zwitserland
19.Gösta Petterson Ferretti Zweden
20.Giancarlo Polidori Scic Italië
1972
1.Willy Vanneste Flandria België
2.Vic Van Schil Molteni België
3.André Poppe Magniflex België
4.Erwin Thalmann Filotex Zwitserland
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Louis Pfenniger Rokado Zwitserland
7.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
8.Emanuele Bergamo Filotex Italië
9.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
10.Lucien Van Impe Sonolor België
11.Willy In’t Ven Molteni België
12.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13.Georges Pintens Magniflex België
14.Mariano Martinez Magniflex Frankrijk
15.Roger Swerts Molteni België
16.Kurt Rub Gitane Zwitserland
17.Gösta Pettersson Ferretti Zweden
18.Gianni Motta Ferretti Italië
19.Jürgen Tschan Peugeot B.R.D.
20.Wim Schepers Rokado Nederland
1971
1.Herman Van Springel Molteni België
2.Rini Wagtmans Molteni Nederland
3.Erwin Thalmann Möbel Märki Zwitserland
4.Eric Leman Flandria België
5.Franco Bitossi Filotex Italië
6.Jürg Schneider Möbel Märki Zwitserland
7.Edi Schneider Möbel Märki Zwitserland
8.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
9.Ugo Colombo Filotex Italië
10.Gianni Motta Salvarani Italië
11.Guido Reybroeck Salvarani België
12.Romano Tumellero Molteni Italië
13.René De Clercq Magniflex België
14.Roger Swerts Molteni België
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Franco Cortinovis G.B.C. Italië
17.Jesus Aranzabal Bic Spanje
18.Georges Vandenberghe Salvarani België
19.Vic Van Schil Molteni België
20.Giovanni Cavalcanti Filotex Italië
1970
1.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
2.Arie Den Hartog Caballero Nederland
3.Roberto Poggiali Salvarani Italië
4.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
5.Primo Mori Salvarani Italië
6.Franco Bitossi Filotex Italië
7.Ugo Colombo Filotex Italië
8.Kurt Rub Zimba Zwitserland
9.Felice Gimondi Salvarani Italië
10.Bernard Vifian Bonanza Zwitserland
11.Wladimiro Panizza Salvarani Italië
12.Giovanni Cavalcanti Salvarani Italië
13.Michel Coulon Flandria België
14.Rudi Altig G.B.C. B.R.D.
15.Karl-Heinz Kunde Batavus B.R.D.
16.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
17.Noël Van Clooster Hertekamp België
18.Albert Fritz Bonanza B.R.D.
19.Willy De Geest Hertekamp België
20.Ernie De Blaere Hertekamp België
1969
1.Gerben Karstens Peugeot Nederland
2.Lucien Aimar Bic Frankrijk
3.Bernard Vifian Frimatic Zwitserland
4.Eddy Merckx Faema België
5.Bart Zoet Batavus Nederland
6.Hans Junkermann Batavus B.R.D.
7.Luis Zubero Kas Spanje
8.Roger Swerts Faema België
9.Gregorio San Miguel Kas Spanje
10.Roger De Vlaeminck Flandria België
11.Vittorio Adorni Scic Italië
12.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
13.Wilfried David Flandria België
14.Bart Solaro Batavus Nederland
15.Guido Reybroeck Faema België
16.Louis Pfenniger Zimba Zwitserland
17.Dieter Puschel Zimba B.R.D.
18.Daniel Van Rijckeghem Mann België
19.Herman Van Springel Mann België
20.Martin Vandenbossche Faema België
1968
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Valeer Van Sweevelt Smiths België
3.Marino Basso Molteni Italië
4.Huib Zilverberg Willem II Nederland
5.Daniël Van Rijckeghem Mann België
6.Carmine Preziosi Frimatic Italië
7.Luciano Dalla Bona Salvarani Italië
8.Jan Harings Caballero Nederland
9.Evert Dolman Smiths Nederland
10.Eddy Beugels Mercier Nederland
11.Roland Smaniotto Mann Luxemburg
12.Gianni Motta Molteni Italië
13.Walter Godefroot Flandria België
14.Henk Nijdam Peugeot Nederland
15.Arie Den Hartog Bic Nederland
16.Jos Van Der Vleuten Peugeot Nederland
17.Remi Van Vreckom Pull Novy België
18.Albert Herger Frimatic Zwitserland
19.Jan Janssen Pelforth Nederland
20.Harm Ottenbros Willem II Nederland
1967
1.Gerben Karstens Televizier Nederland
2.Willy Spuhler Zimba Zwitserland
3.Armand Desmet Flandria België
4.Robert Hagmann Tigra Zwitserland
5.Hans Junkermann Torpedo B.R.D.
6.Mario Anni Molteni Italië
7.Cees Haast Televizier Nederland
8.Paul Zollinger Tigra Zwitserland
9.Louis Pfenniger Tigra Zwitserland
10.Giampaolo Cucchietti Max Meyer Italië
11.René Bingelli Max Meyer Zwitserland
12.Gianni Motta Molteni Italië
13.Rolf Maurer Filotex Zwitserland
14.Freddy Ruegg Zimba Zwitserland
15.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
16.Karl Brand Tigra Zwitserland
17.José Errandonea Fagor Spanje
18.Walter Godefroot Flandria België
19.André Messelis Flandria België
20.Horst Oldenburg Torpedo B.R.D.
1966
1.Barry Hooban Mercier G.B.
2.Bill Bilsland Peugeot G.B.
3.Rik Van Looy Solo België
4.Italo Zilioli Salvarani Italië
5.Willy Planckaert Smiths België
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Eddy Schutz Smiths Luxemburg
8.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
9.Arie den Hartog Ford Nederland
10.Paul Zollinger Tigra Zwitserland
11.Louis Pfenniger Tigra Zwitserland
12.Felice Gimondi Salvarani Italië
13.Rolf Wolfshol Mercier B.R.D.
14.Jan Janssen Pelforth Nederland
15.Jos Van der Vleuten Televizier Nederland
16.Herman Van Springel Mann België
17.Guido Reybroeck Smiths België
18.Georges Van den Berghen Smiths België
19.Karl-Heinz Kunde Peugeot B.R.D.
20.Luciano Armani Salvarani Italië
1965
1.Franco Bitossi Filotex Italië
2.Jos Huysmans Mann België
3.Walter Boucquet Romeo België
4.Marcello Mugnaini Lygie Italië
5.Ugo Colombo Filotex Italië
6.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
7.Guido Carlesi Gazzola Italië
8.Herman Van Springel Mann België
9.Dieter Wiedemann Torpedo B.R.D.
10.Marino Fontana Lygie Italië
11.Enzo Moser Lygie Italië
12.Maurice Iziers Frimatic Frankrijk
13.André Messelis Mann België
14.Karl Brand Tigra Zwitserland
15.Aldo Moser Lygie Italië
16.Romain Van Wijnsberghe Romeo België
17.Willi Henzi Filotex Zwitserland
18.Vittorio Chiarini Filotex Italië
19.Jan Hugens Torpedo Nederland
20.John Van Tongerloo Romeo België
1964
1.Rolf Maurer Cynar Zwitserland
2.Franco Balmanion Cynar Italië
3.Italo Zilioli Carpano Italië
4.Vendramino Bariviera Carpano Italië
5.Werner Weber Cynar Zwitserland
6.Martin Colmenarejo Ignis Spanje
7.Huib Zilverberg Romeo Nederland
8.Robert Hagmann Tigra Zwitserland
9.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
10.René Bingelli Mondia Zwitserland
11.Antonio Gomez del Moral Ignis Spanje
12.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
13.Germano Barale Carpano Italië
14.Vittorio Casati Carpano Italië
15.Giovanni Bettinelli Ignis Italië
16.Diego Ronchini Cynar Italië
17.Freddy Rüegg Zimba Zwitserland
18.Cees Haast Televizier Nederland
19.Kurt Gimmi Mondia Zwitserland
20.Freddy Dubach Zimba Zwitserland
1963
1.Kurt Gimmi Bertin Zwitserland
2.Werner Weber Cynar Zwitserland
3.Ernesto Bono San Pellegrino Italië
4.Martin Colmenarejo Faema-Flandria Spanje
5.Giuseppe Fezzardi Ignis Italië
6.Rolf Maurer Bertin Zwitserland
7.Attilio Moresi Cynar Zwitserland
8.Alberto Marzaioli San Pellegrino Italië
9.Armand Desmet Faema-Flandria België
10.Italo Zilioli Carpano Italië
11.Robert Hagmann San Pellegrino Zwitserland
12.Klaus Bugdahl Torpedo B.R.D.
13.Hans Schmidiger Bertin Zwitserland
14.René Binggelli Cynar Zwitserland
15.Lambert Van Der Ven Theugels Nederland
16.Aldo Moser San Pellegrino Italië
17.Italo Mazzacurati Ignis Italië
18.Romeo Venturelli Ignis Italië
19.Jaap Kersten Theugels Nederland
20.Georges Vandenberghe Faema-Flandria België
1962
1.Rik Van Looy Faema België
2.Louis Proost Faema België
3.Vittorio Adorni Philco Italië
4.Dino Bruni Gazzola Italië
5.Roger Baens Faema België
6.Romain Van Wijnsberghe Faema België
7.Marcel Ongenae Faema België
8.Rolf Graf Philco Zwitserland
9.Henri Anglade Liberia Frankrijk
10.Jef Planckaert Faema België
11.Nino De Filippis Carpano Italië
12.Aurelio Cestari Gazzola Italië
13.Piet Damen Libertas Nederland
14.Jan Hugens Locomotief Nederland
15.Jan Janssen Locomotief Nederland
16.Miel Daems Philco België
17.Jos Hoevenaers Philco België
18.Willy Spühler Tigra Zwitserland
19.René Van Der Veken Solo België
20.Giovanni Albisetti Cynar Zwitserland
1961
1.Wim Van Est Liberia Nederland
2.Ab Van Egmond Liberia Nederland
3.Michel Vermeulin Liberia Frankrijk
4.Rolf Wolfshol St.Raphael Duitsland
5.Sylvain Henckaerts Torpedo België
6.Hans Junkermann Torpedo Duitsland
7.Emiel Daems Philco België
8.Willy Flück Feru Zwitserland
9.Silvano Ciampi Philco Italië
10.Marcello Camillo Liberia Frankrijk
11.Georges Mortiers Philco België
12.Henri Anglade Liberia Frankrijk
13.Aldo Bolzan Gazzola Luxemburg
14.Jean Milesi Liberia Frankrijk
15.Gérard Thiélin St.Raphael Frankrijk
16.Erwin Lutz Mondia Zwitserland
17.Giovanni Verucchi Philco Italië
18.Brian Robinson St.Raphael Gr.Brit.
19.Jean-Pierre Schmitz Gazzola Luxemburg
20.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
1960
1.René Strehler Mondia Zwitserland
2.Freddy Rüegg Molteni Zwitserland
3.Kurt Gimmi Condor Zwitserland
4.Attilio Moresi Mondia Zwitserland
5.Erwin Lutz Condor Zwitserland
6.Victor Sutton Molteni Gr.Brit.
7.Marcel Blavier Libertas België
8.Jozef Lahaye Eroba Nederland
9.Peppino Dante Legnano Italië
10.Henri Epalle Liberia Frankrijk
11.Jean Selic Liberia Frankrijk
12.Ezio Pizzoglio Ghigi Italië
13.Aristide Tarri Liberia Frankrijk
14.Stefano Gaggero Bianchi Italië
15.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
16.Rolf Graf Carpano Zwitserland
17.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
18.Lucien De Munster Libertas België
19.Oreste Magni E.M.I. Italië
20.Walter Martin Carpano Italië
1959
1.Hein Van Breenen Locomotief Nederland
2.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
3.Nino Defilippis Carpano Italië
4.Gerrit Voorting Locomotief Nederland
5.Hans Hollenstein Feru Zwitserland
6.Hans Junkermann Feru B.R.D.
7.Angelo Conterno Carpano Italië
8.Kurt Gimmi Condor Zwitserland
9.Anton Graeser Tigra Zwitserland
10.Jean Dotto Liberia Frankrijk
11.Henri Anglade Liberia Frankrijk
12.Federico Bahamontes Condor Spanje
13.René Marigil Licor 43 Spanje
14.Giorgio Tinazzi Mondia Italië
15.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
16.Friedhelm Fischerkeller Feru B.R.D.
17.Martin Van Den Borgh Locomotief Nederland
18.Jean-Claude Gret Condor Zwitserland
19.Freddy Rüegg Tigra Zwitserland
20.Heinz Graf Condor Zwitserland
1958
1.Vito Favero Atala Italië
2.Nino Defilippis Carpano Italië
3.Nino Catalano Atala Italië
4.Hans Junkermann Torpedo B.R.D.
5.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
6.Richard Van Genechten Peugeot België
7.Hans Hollenstein Feru Zwitserland
8.Pasquale Fornara Atala Italië
9.Kurt Gimmi Condor Zwitserland
10.Dis Keteleer Carpano België
11.Marcel Janssens Peugeot België
12.Giorgio Menini San Pellegrino Italië
13.Adriano De Gasperi Mondia Italië
14.Ernst Traxel Tigra Zwitserland
15.Rino Benedetti Atala Italië
16.Silvestro La Cioppa San Pellegrino Italië
17.Angelo Conterno Carpano Italië
18.Carlo Azzini San Pellegrino Italië
19.Bruno Modenese Nancia Italië
20.Adolf Christian Carpano Oostenrijk
1957
1 Oscar Von Buren Feru Zwitserland
2 Rene Strehler Tebag Zwitserland
3 Hans Junkermann Feru BRD
4 Ludo Van Der Elst Libertas België
5 Franz Reitz Feru BRD
6 Ricardo Filippi Carpano Italië
7 Agostino Coletto Carpano Italië
8 Giuseppe Cainero Carpano Italië
9 Colombo Cassano Carpano Italië
10 Raymond Reisser Arliguie Frankrijk
11 Michele Gismondi Carpano Italië
12 Emil Reinecke Feru BRD
13 Ernest Ecuyer Tigra Zwitserland
14 Attilio Moresi Mondia Zwitserland
15 Adolf Christian Carpano Oostenrijk
16 Stefano Gaggero Carpano Italië
17 Ramon Annen Condor Zwitserland
18 Adriano De Gasperi Carpano Zwitserland
19 Marcel Fernandez Follis Frankrijk
20 Bernhard Flotron Tigra Zwitserland
1956
1.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
2.Stan Ockers Elvé België
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Ferdi Kübler Condor Zwitserland
5.Carlo Clerici Mondia Zwitserland
6.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
7.Pasquale Fornara Cilo Italië
8.Fritz Schaer Mondia Zwitserland
9.Wies Van Dongen Eroba Nederland
10.Oscar Becker Mondia B.R.D.
11.Cipriano Ciancola Legnano Italië
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gino Guerrini Legnano Italië
15.Giuseppe Cainero Ganna Italië
16.Miguel Bover Guerra Spanje
17.Heinz Graf Condor Zwitserland
18.Jef Planckaert Guerra België
19.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
20.René Strehler Mondia Zwitserland
1955
1.Fritz Schär Legnano Zwitserland
2.Carlo Clerici Tigra Zwitserland
3.Ferdi Kübler Fréjus Zwitserland
4.Raymond Reisser Mercier Frankrijk
5.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
6.Stan Ockers Elvé België
7.Jean Brankart Elvé België
8.Max Schellenberg Allegro Zwitserland
9.José Serra Faema Spanje
10.Arrigo Padovan Bianchi Italië
11.Guido Boni Bianchi Italië
12.Marcel Huber Peugeot Zwitserland
13.Jan Nolten Locomotief Nederland
14.Antonio Gelabert Faema Spanje
15.René Strehler Allegro Zwitserland
16.Otto Meili Tigra Zwitserland
17.Remo Pianezzi Cilo Zwitserland
18.Vicente Iturat Faema Spanje
19.Wim Van Est Locomotief Nederland
20.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
1954
1.Agostino Coletto Fréjus Italië
2.Giancarlo Astrua Atala Italië
3.Andrea Carrea Bianchi Italië
4.Luciano Pezzi Arbos Italië
5.Günther Pankoke Torpedo Duitsland
6.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
7.Bruno Monti Arbos Italië
8.Fausto Coppi Bianchi Italië
9.Jan Adriaenssens Peugeot België
10.Marcel Huber Condor Zwitserland
11.Primo Volpi Arbos Italië
12.Gilbert Vermote Peugeot België
13.Armin Russenberger Allegro Zwitserland
14.Walter Serena Bottecchia Italië
15.Jos Plas Peugeot België
16.Miguel Poblet Atala Spanje
17.Mauro Gianneschi Arbos Italië
18.Hans Hollenstein Cilo Zwitserland
19.Michele Gismondi Bianchi Italië
20.Odino Baldarelli Arbos Italië
1953
1.Fritz Schär Allegro Zwitserland
2.Carlo Clerici Fréjus Zwitserland
3.Giancarlo Astrua Nat.selectie Italië
4.Nino Defilippis Nat.selectie Italië
5.Jean Goldschmit Garin Luxemburg
6.Jean De Gribaldy Garin Frankrijk
7.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
8.Louis Barès Peugeot Frankrijk
9.Dino Barozzi Nat.selectie Italië
10.Pasquale Fornara Cilo Italië
11.Louis Bergaud Peugeot Frankrijk
12.Donato Zampini Nat.selectie Italië
13.Marcel Huber Peugeot Zwitserland
14.Henri Bertrand Peugeot Frankrijk
15.Martin Metzger Fréjus Zwitserland
16.Pino Cerami Peugeot België
17.René Privat Peugeot Frankrijk
18.Franco Franchi Nat.selectie Italië
19.François Chevalley Allegro Zwitserland
20.Rolf Graf La Perle Zwitserland
1952
1.Carlo Clerici Taurea Zwitserland
2.Fritz Schär Wilier Zwitserland
3.Godfried Weilenmann Fréjus Zwitserland
4.Ferdi Kübler Tesag Zwitserland
5.Serafino Biagioni Ganna Italië
6.Jean Robic Terrot Frankrijk
7.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
8.Marcel Demulder Alcyon België
9.Pasquale Fornara Cilo Italië
10.Mario Gestri Wilier Italië
11.Pino Cerami Peugeot België
12.Pietro Giudici Ganna Italië
13.Hans Sommer Cilo Zwitserland
14.André Brulé Peugeot Frankrijk
15.Ugo Fondelli Ganna Italië
16.Martin Metzger Taurea Zwitserland
17.Ahmed Kebaili Terrot Algerije
18.Attilio Lambertini Wilier Italië
19.Alex Close Terrot België
20.Bruno Pasquini Wilier Italië
1951
1.Emilio Rodriguez Splendid Spanje
2.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
3.José Serra Splendid Spanje
4.Bernardo Ruiz Splendid Spanje
5.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
6.Henri Kass Alcyon Luxemburg
7.Alfredo Martini Ganna Italië
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Vittorio Rossello Allegro Italië
10.Bruno Pasquini Ganna Italië
11.Jean Kirchen Alcyon Luxemburg
12.Dino Rossi Allegro Italië
13.Pasquale Fornara Allegro Italië
14.Vincenzo Rossello Allegro Italië
15.Martin Metzger La Perle Zwitserland
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
18.Antonio Gelabert Splendid Spanje
19.Bim Diederich Garin Luxemburg
20.Walter Reiser Mondia Zwitserland
1950
1 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
2 Fiorenzo Magni Wilier Italië
3 Prosper Depredomme Wolf België
4 Andrea Carrea Bianchi Italië
5 Hans Schutz Condor Zwitserland
6 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
7 Desire Keteleer Garin België
8 Silvio Pedroni Frejus Italië
9 Jean Brun Cilo Zwitserland
10 Eugen Huser Tebag Zwitserland
11 Mario Ricci Viscontea Italië
12 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
13 Ettore Milano Bianchi Italië
14 Albert Ramon Bertin België
15 Ernst Kuhn Wolf Zwitserland
16 Max Meier Feru Zwitserland
17 Rene De Smet Bertin België
18 Hans Notzli Cilo Zwitserland
19 Cesare Zuretti Cilo Zwitserland
20 Emilio Croci-Torti Allegro Zwitserland
1949
1 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
2 Ferdi Kubler Tebag Zwitserland
3 Camille Danguillaume Peugeot Frankrijk
4 Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
5 Giuseppe Cerami Peugeot Italië
6 Leo Weilenmann Wolf Zwitserland
7 Pietro Tarchini Allegro Zwitserland
8 Jean Brun Cilo Zwitserland
9 Jean De Gribaldy Peugeot Frankrijk
10 Leon Jomaux Peugeot België
11 Jean Bolly Peugeot België
12 Charles Guyot Cilo Zwitserland
13 Emilio Croci-Torti Allegro Zwitserland
14 Roger Aeschlimann Condor Zwitserland
15 Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
16 Carlo Lafranchi Helvetia Zwitserland
17 Hans Notzli Tebag Zwitserland
18 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
19 Martial Colli Burtin Zwitserland
20 Alphonse De Vreese Peugeot Frankrijk
1948
1 Gino Bartali Legnano Italië
2 Leo Weilenmann Rico Zwitserland
3 Ernst Stettler Mondia Zwitserland
4 Hans Schutz Wolf Zwitserland
5 Charles Guyot Cilo Zwitserland
6 Giovanni Corrieri Legnano Italië
7 Eugen Huser Tebag Zwitserland
8 Robert Lang Cilo Zwitserland
9 Jos Somers Cilo België
10 Hans Sommer Cilo Zwitserland
11 Luciano Maggini Wilier Italië
12 Carlo Lafranchi Imholz Zwitserland
13 Hugo Koblet Tebag Zwitserland
14 Franco Della Chiesa Cilo Zwitserland
15 Hans Hutmacher Imholz Zwitserland
16 Fritz Schaer Mondia Zwitserland
17 Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
18 Walter Diggelmann Amberg Zwitserland
19 Louis Noti Cilo Zwitserland
20 Charles Tavel Cilo Zwitserland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s