2016
1.Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
2.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
3.Davide Vilella Cannondale-Drapac Italië
4.Yukiya Arashiro Lampre-Merida Japan
5.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
6.Oscar Pujol UKYO Spanje
7.Joey Rosskopf BMC Racing U.S.A.
8.Benjamin Prades UKYO Spanje
9.Robert Power Orica-Bike Exchange Australië
10.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
11.Matthew Hayman Orica-Bike Exchange Australië
12.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
13.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
14.Iuri Filosi Nippo-Vini Fantini Italië
15.Alex Peters Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
17.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
18.Kristoffer Skjerping Cannondale-Drapac Noorwegen
19.Mattia Cattaneo Lampre-Merida Italië
20.Cameron Bayly Attaque Team Gusto Australië

2015
1.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
2.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
3.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Yukiya Arashiro Europcar Japan
6.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
7.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
8.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
9.Floris Gerfs BMC Racing Nederland
10.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
11.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
12.Matej Mohoric Cannondale-Garmin Slovenië
13.Benjamin Prades Matrix Powertag Spanje
14.Tomohiro Hayakawa Aisan Racing Japan
15.Yusuke Hatanaka UKYO Japan
16.Manuel Senni BMC Racing Italië
17.Charles Planet Novo Nordisk Frankrijk
18.Sho Hatsuyama Bridgestone Anchor Japan
19.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
20.Ruben Zepuntke Cannondale-Garmin Duitsland
2014
1.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
2.Julian Arredondo Trek Factory Racing Colombië
3.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
4.Davide Formolo Cannondale Italië
5.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
6.Grega Bole Vini Fantini-Nippo Slovenië
7.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
8.Christopher Juul Jensen Tinkoff-Saxo Denemarken
9.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
10.Manuele Boaro Tinkoff-Saxo Italië
11.Valerio Conti Lampre-Merida Italië
12.Moreno Moser Cannondale Italië
13.Christopher Sutton Sky-21st Century Fox Australië
14.Paolo Longo Borghini Cannondale Italië
15.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
16.Cristiano Salerno Cannondale Italië
17.Bernard Sulzberger Drapac Australië
18.Thomas Lebas Bridgestone Anchor Frankrijk
19.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
20.Yukiya Arashiro Europcar Japan
2013
1.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
2.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
3.David Lopez Sky-Rapha Spanje
4.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
5.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step Spanje
6.Joseph Dombrowski Sky-Rapha U.S.A.
7.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
8.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
9.Elia Favilli Lampre-Merida Italië
10.Ivan Basso Cannondale Italië
11.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
12.Julian Arredondo Nippo-De Rosa Colombië
13.Sergey Tvetchov Jelly Belly-Kenda Moldavië
14.Joshua Edmondson Sky-Rapha Groot-Brittannië
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
17.Evgueny Petrov Saxo-Tinkoff Rusland
18.Rory Sutherland Saxo-Tinkoff Australië
19.Bernard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
20.Matthias Krizek Cannondale Oostenrijk
2012
1.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
2.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
3.Rafal Majka Saxo Bank-Tinkoff Polen
4.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
5.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
6.Christian Meier Orica-GreenEdge Canada
7.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
8.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
9.Julian Arredondo Nippo Colombië
10.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
11.Francois Parisien Spidertech-C10 Canada
12.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
13.Fumiyuki Beppu Orica-GreenEdge Japan
14.Jaroslaw Marycz Saxo Bank-Tinkoff Polen
15.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
16.Brian Vandborg Spidertech-C10 Denemarken
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Tomoyuki Iino Utsonomiya Blitzen Japan
19.Takashi Miyazawa Saxo Bank-Tinkoff Japan
20.Ryan Roth Spidertech-C10 Canada
2011
1.Nathan Haas Genesys Wealth Advisers Australië
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
4.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
5.Cristiano Salerno Liquigas-Cannondale Italië
6.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
7.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
8.Takashi Miyazawa Farnese Vini-Neri Sottoli Japan
9.Yukiya Arashiro Europcar Japan
10.Junya Sano D´Angelo&Antenucci-Nippo Japan
11.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
12.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
13.Gustav Erik Larsson Saxo Bank-Sungard Zweden
14.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
16.Rafal Majka Saxo Bank-Sungard Polen
17.Ryota Nishizono Shimano Racing Japan
18.Shinichi Fukushima Terengganu Japan
19.Josep Jufre Astana Spanje
20.Vincenzo Garofolo Matrix Powertag Italië
2010
1.Daniel Martin Garmin-Transitions Ierland
2.Peter McDonald Drapac Porsche Australië
3.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
4.Yukiya Arashiro Bbox-Bouygues Telecom Japan
5.Johannes Frohlinger Milram Duitsland
6.Anders Lund Saxo Bank Denemarken
7.Luca Mazzanti Katusha Italië
8.Thomas Peterson Garmin-Transitions U.S.A.
9.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
10.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
11.Takashi Miyazawa Nippo Japan
12.Shinichi Fukushima Geumsan Ginseng Japan
13.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
14.Cristiano Salerno De Rosa-Stac Plastic Italië
15.Timothy Duggan Garmin-Transitions U.S.A.
16.Jure Golcer De Rosa-Stac Plastic Slovenië
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Junya Sano Nippo Japan
19.Wim De Vocht Milram België
20.Kenji Itami Bridgestone Anchor Japan
2009
1.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
2.Joaquin Rodriguez Caisse D´Epargne Spanje
3.Daniel Moreno Caisse D´Epargne Spanje
4.Giovanni Visconti ISD-Neri Italië
5.Pablo Lastras Caisse D´Epargne Spanje
6.Juan Jose Cobo Fuji-Servetto Spanje
7.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
8.Valerio Agnoli Liquigas-Doimo Italië
9.Johann Tschopp Bbox-Bouygues Telecom Zwitserland
10.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo Italië
11.Takashi Miyazawa EQA-Meitan Hompo Japan
12.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
13.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
14.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
17.Alessandro Proni ISD-Neri Italië
18.Kjell Carlstrom Liquigas-Doimo Finland
19.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
20.Imanol Erviti Caisse D´Epargne Spanje
2008
1 Gorazd Stangelj Liquigas Slovenië
2 Giovanni Visconti Quickstep Italië
3 Ivan Basso Liquigas Italië
4 Tomoya Kano Skil Japan
5 Kazuya Okazaki Meitan Japan
6 Thomas Voeckler Bouygues Frankrijk
7 Yukiya Arashiro Meitan Japan
8 Francesco Gavazzi Lampre Italië
9 Erki Putsep Bouygues Estland
10 Damiano Cunego Lampre Italië
11 Marco Bandiera Lampre Italië
12 Shinichi Fukushima Meitan Japan
13 Miyataka Shimizu Meitan Japan
14 Valerio Agnoli Liquigas Italië
15 Kjell Carlstroem Liquigas Finland
16 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
17 Alessandro Proni Quickstep Italië
18 Yukihiro Doi Skil Japan
19 Erik Hoffmann Giant Asia Namibië
20 Shinpei Fukuda Bridgestone Japan
2007
1 Manuele Mori Saunier Italië
2 Fabian Wegmann Gerolsteiner BRD
3 Francesco Gavazzi Lampre Italië
4 Jesus Del Nero Saunier Spanje
5 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
6 Rubens Bertogliati Saunier Zwitserland
7 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
8 Marco Marzano Lampre Italië
9 Yukihiro Doi Skil Japan
10 Takashi Miyazawa Team Nippo Japan
11 Hidenori Nodera Skil Japan
12 Darren Lapthorne Drapac Australië
13 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
14 Makoto Iijima Ravanello Japan
15 Wang Yip Tang Nat.selectie Hong-Kong
16 Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
17 Ronny Scholz Gerolsteiner BRD
18 Tomoya Kano Skil Japan
19 Nariyuki Masuda Meitan Japan
20 Takahiro Yamashita Meitan Japan
2006
1 Riccardo Ricco Saunier Italië
2 Ruggero Marzoli Lampre Italië
3 Vladimir Gusev Discovery Rusland
4 Stijn De Volder Discovery België
5 Sylwester Szmyd Lampre Polen
6 Manuele Mori Saunier Italië
7 Takashi Miyazawa R.T.Vang Japan
8 Xavier Florencio Cabre Bouygues Spanje
9 Hidenori Nodera Skil Japan
10 Shinichi Fukushima C.T.Vang Japan
11 Yukihiro Doi Skil Japan
12 Fumiyuki Beppu Discovery Japan
13 Guido Trentin Saunier Italië
14 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
15 Yukiya Arashiro C.T.Vang Japan
16 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
17 Kazuya Okazaki Team Nippo Japan
18 Trent Lowe Discovery Australië
19 Yoshimasa Hirose Skil Japan
20 Javier Mejias Saunier Spanje
2005
1 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
2 Kam Po Wong Purapharm Hong-Kong
3 Damiano Cunego Lampre Italië
4 Francisco Mancebo Perez Illes Balears Spanje
5 Cristian Moreni Quickstep Italië
6 Pablo Lastras Garcia Illes Balears Spanje
7 Manuele Mori Saunier Italië
8 Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
9 Morris Possoni Lampre Italië
10 Shinri Suzuki Bridgestone Japan
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Andrei Mizourov Capec Kazakstan
13 Matteo Carrara Barloworld Italië
14 Phil Thuaux Wismilak Australië
15 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
16 Tomoya Kano Shimano Japan
17 James Perry Barloworld Zuid-Afrika
18 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
19 David McKenzie Wismilak Australië
20 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
2004
1 Tomoya Kano Shimano Japan
2 Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
3 Damiano Cunego Saeco Italië
4 Manuel Quinziato Lampre Italië
5 Sylwester Szmyd Saeco Polen
6 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
7 Bram Tankink Quickstep Nederland
8 Marco Marzano Lampre Italië
9 Fabian Jeker Saunier Zwitserland
10 Juan Jose Cobo Acebo Saunier Spanje
11 Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
12 Roberto Lozano Montero Etxe-Ondo Spanje
13 Christian Heule Macandina Zwitserland
14 Mikhail Teteriuk Team Nippo Kazakstan
15 Shinri Suzuki Shimano Japan
16 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
17 David Betts Tenax Australië
18 Guozhang Wang Nat.selectie China
19 Ghader Mizbani Iranagh Giant Asia Iran
20 Kazuyuki Manabe Miyata Japan
2003
1.Bert Scheirlinckx RDM-Flanders Belgium
2.Oleksandr Klymenko Mroz Ukrania
3.Simone Mori Team Jura Italia
4.Maxim Iglinsky Nat.selectie Kazakstan
5.Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
6.Kam-Po Wong Hong Kong China
7.Shinri Suzuki Shimano Japan
8.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
9.Pavel Nevdakh Orbea Kazakstan
10.Scott Davis Nat.selectie Australia
11.Wolfram Wiese Comnet Duitsland
12.Koki Shinbo Aisan Japan
13.Kazuyuki Manabe Miyata Japan
14.Mattheus Mroz Mroz Polen
15.David McPartland Nat.selectie Australia
16.Hisafumi Imanishi Shimano Japan
17.Karait Baigudinov Orbea Kazakstan
18.Assan Bazayev Nat.selectie Kazakstan
19.Hans-Jurgen Juretzek Comnet Duitsland
20.Mitsuteru Tanaka Aisan Japan
2002
1.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
2.Claude Lamour Cofidis Frankrijk
3.Massimo Codol Lampre Italia
4.Christophe Brandt Lotto Belgium
5.Gilberto Simoni Lampre Italia
6.Andrei Tchmil Lotto Belgium
7.Steve Zampieri Post Swiss Zwitserland
8.Aurelien Clerc Post Swiss Zwitserland
9.Gregory Rast Post Swiss Zwitserland
10.Guillem Munoz Rigida Spanje
11.Reto Bergmann Post Swiss Zwitserland
12.Steve Tilford Shimano V.S.A.
13.Mirko Celestino Saeco Italia
14.Zbigniew Spruch Lampre Polen
15.Lars Teutenberg Rigida Duitsland
16.Fabien Dewaele Lotto Belgium
17.Jorg Ludewig Saeco Duitsland
18.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
19.Armin Meier Saeco Zwitserland
20.Roger Argelaguer Rigida Spanje
2001
1.Satoshi Hirose Nippon Hodo Japan
2.Gregory Vollet St.Quentin Frankrijk
3.Scott Guyton Flanders Nieuw-Zeeland
4.Seth Pelusi Flanders V.S.A.
5.Masamichi Yamamoto Shimano Japan
6.Pawel Niedzwiecki Mroz Polen
7.Pietro Zucconi Tacconi Sport Zwitserland
8.Scott Davis Mapei Aqua Australië
9.Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
10.Ken Hashikawa Bridgestone Japan
11.Andy Cappelle St.Quentin België
12.Kazuya Okazaki Kinan Japan
13.Tomoya Kano Shimano Japan
14.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
15.Dariusz Skoczylas Mroz Polen
16.Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
17.Jérôme Desjardins St.Quentin Frankrijk
18.Jeremy Yates Mapei Aqua Nieuw-Zeeland
19.Kyoshi Miura Kinan Japan
20.Guillaume Laloux St.Quentin Frankrijk
2000
1.Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserland
2.Pjotr Wadecki Mroz Polen
3.Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië
4.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
5.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
6.Jaroslav Bilek Wüstenrot Tsjechië
7.Leandro Fioroni Alexia Italië
8.Richard Faltus Wüstenrot Tsjechië
9.Guido Trentin Vini Caldirola Italië
10.Hidenori Nodera Shimano Japan
11.Kyrill Baigudinov Nat.selectie Kazakstan
12.Allan Iacuone Wüstenrot Australië
13.Kazuyuki Manabe Miyata Japan
14.Stefano Della Santa Alexia Italië
15.Mikhail Andreyev Nat.selectie Kazakstan
16.Dariusz Skoczylas Mroz Polen
17.Vadim Kravtsjenko Nat.selectie Kazakstan
18.Tetsuya Okada Bridgestone Japan
19.Tomoya Kano Shimano Japan
20.Hideto Yukinari Miyata Japan
1999
1 Stefano Zanini Mapei Quickstep Italië
2 Richard Virenque Polti Frankrijk
3 Javier Ochoa Palacios Kelme Spanje
4 Ivan Gotti Polti Italië
5 Radim Korinek Corratec Tsjechië
6 Frank Corvers Spar RDM België
7 Vladislav Bobrik Riso Scotti Rusland
8 Tadeusz Korzeniewski Corratec Polen
9 Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
10 Keiichi Tsujiura Testach Japan
11 Masahiko Mifune Tönissteiner Japan
12 Dominique Arnould St.Quentin Frankrijk
13 Orlando Gomes Rodrigues Banesto Portugal
14 Yukinaga Kodaira Suwako Japan
15 Andy Lyons Scott GBr
16 Jose Antonio Hermida Ramos Scott Spanje
17 Eddy Seigneur St.Quentin Frankrijk
18 Raita Suzuki Bridgestone Japan
19 Andrea Ferrigato Ballan Italië
20 Shinobu Noguchi Mitani Japan
1998
1.Steve De Wolf Lotto België
2.Mauro Gianetti La Française Zwitserland
3.Frank McCormack Saturn V.S.A.
4.Andrei Teteriuk Lotto Kazakstan
5.Claudio Chiappucci Ros Mary Italië
6.Davide Bramati Mapei Italië
7.Fabien De Waele Lotto België
8.Peter Rogers Amore & Vita Australië
9.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
10.Andrea Tafi Mapei Italië
11.Daniele Nardello Mapei Italië
12.José Luis Rubiera Kelme Spanje
13.Yoshiyuki Abe Shimano Japan
14.Zenon Jaskula Ros Mary Polen
15.Stefano Zanini Mapei Italië
16.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
17.Andrea Peron La Française Italië
18.Marc Wauters Rabobank België
19.Bart Bowen Saturn V.S.A.
20.José Rodriguez Garcia Kelme Spanje
1997
1.Ludo Dierckxsens Saxon België
2.Pascal Lino Big Mat Frankrijk
3.Hervé Boussard Big Mat Frankrijk
4.Bart Bowen Saturn V.S.A.
5.Peter Rogers ZVVZ-Giant Australië
6.Piotr Wadecki Mroz Polen
7.Riccardo Ferrari Azurra Italië
8.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
9.Grischa Niermann Continentale Duitsland
10.Sören Petersen Saxon Denemarken
11.Jean-Jacques Henry Big Mat Frankrijk
12.Matthew White ZVVZ-Giant Australië
13.Brett Dennis ZVVZ-Giant Australië
14.Bjorn Glasner Continentale Duitsland
15.Hagen Bernutz Continentale Duitsland
16.Daisuke Imanaka Polti Japan
17.Damian McDonald ZVVZ-Giant Australië
18.Scott McGrory Continentale Australië
19.Paolo Lanfranchi Mapei-GB Italië
20.Jay Sweet ZVVZ-Giant Australië
1996
1.Stefano Zanini Gewiss Italië
2.Mauro Santaromita Gewiss Italië
3.Davide Rebellin Polti Italië
4.Michele Bartoli MG-Technogym Italië
5.Andrea Ferrigato ZG-Roslotto Italië
6.Pascal Hervé Festina Frankrijk
7.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië
8.Richard Virenque Festina Frankrijk
9.Udo Bölts Telekom Duitsland
10.Daisuke Imanaka Polti Japan
11.Daniele Nardello Mapei-GB Italië
12.Fabian Jeker Festina Zwitserland
13.Luc Leblanc Polti Frankrijk
14.Vladislav Bobrik Gewiss Rusland
15.Daniel Clavero MX-Onda Spanje
16.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
17.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
18.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
19.Johan Museeuw Mapei-GB België
20.Dario Frigo Saeco Italië
1995
1.Giorgio Furlan Gewiss Italië
2.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië
3.Stefano Zanini Gewiss Italië
4.Gabriele Colombo Gewiss Italië
5.Rossano Brasi Polti Italië
6.Claudio Chiappucci Carrera Italië
7.Bennie Gosink Saxon Nederland
8.Ivan Gotti Gewiss Italië
9.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië
10.Nicola Minali Gewiss Italië
11.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië
12.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
13.Silvio Martinello Mercatone Uno Italië
14.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië
15.Guido Bontempi Gewiss Italië
16.Massimiliano Mori Mercatone Uno Italië
17.Dirk Baldinger Polti Duitsland
18.Daisuke Imanaka Polti Japan
19.Pascal Hervé Festina Frankrijk
20.Gianluca Pianegonda Polti Italië
1994
1.Alessandro Spezialetti Baggioni Italië
2.Kohzoh Fujita J.P.C.A. Japan
3.Marc Streel Saxon België
4.Richard Virenque Festina Frankrijk
5.Alessandro Baronti Panaria Italië
6.Marco Serpellini Panaria Italië
7.Valentino Fois Panaria Italië
8.David Lefèvre Aulnat 63 Frankrijk
9.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België
10.Andrea Peron Motorola Italië
11.Tom Steels Mapei-GB België
12.Axel Merckx Motorola België
13.Alessandro Calzolari Mapei-GB Italië
14.Daisuke Imanaka Polti Japan
15.Gianni Faresin Panaria Italië
16.Adriano Baffi Mapei-GB Italië
17.Johan Museeuw Mapei-GB België
18.Maximilian Sciandri Motorola Gr.Brit.
19.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63 Frankrijk
20.Paolo Lanfranchi Mapei-GB Italië
1993
1 Claudio Chiappucci Carrera Italië
2 Beat Zberg Carrera Zwitserland
3 Dimitri Neliubine Histor Rusland
4 Gilles Delion Castorama Frankrijk
5 Vjatsjeslav Ekimov Histor Rusland
6 Heinrich Trumheller Castorama BRD
7 Thomas Wegmuller Festina Zwitserland
8 Thierry Bourguignon Castorama Frankrijk
9 Masahiro Yasuhara JP-Project Japan
10 Tom De Smet Lotto België
11 Dimitri Zhdanov Histor Rusland
12 Takahiro Yamada JP-Project Japan
13 Kurt Van De Wouwer Lotto België
14 Mario De Clercq Lotto België
15 Peter De Clercq Lotto België
16 Masatoshi Ichikawa Navigare Japan
17 Andrei Sitnov Russ Rusland
18 Mario Moermans Lotto België
19 Neil Stephens O.N.C.E. Australië
20 Ken Hashikawa Motorola Japan
1992
1.Thierry Marie Castorama Frankrijk
2.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland
3.Bart Bowen Subaru V.S.A.
4.Cesary Zamana Bud Light Polen
5.Wilfried Nelissen Panasonic België
6.Jean-Cyril Robin Castorama Frankrijk
7.Gérard Rué Castorama Frankrijk
8.Laurent Madouas Castorama Frankrijk
9.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
10.Louis De Koning Panasonic Nederland
11.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan
12.Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
13.Martin Aun Subaru Estland
14.Nicola Puttini Mendrisio Zwitserland
15.Kazuya Hashizume JP-Project Japan
16.Heinz Imboden Subaru Zwitserland
17.Eric Van Lancker Panasonic België
18.Sandro Vitali Bleiker Italië
19.Christophe Lavainne Castorama Frankrijk
20.Akito Yasuhiro Nat.selectie Japan
1991
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Eric Caritoux Chazal Frankrijk
3.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
4.Jens Veggerby Subaru Denemarken
5.Falk Boden Festina Duitsland
6.Robert Millar T.V.M. G.B.
7.Jean-Claude Bagot Castorama Frankrijk
8.Marc Madiot Subaru Frankrijk
9.Gert Jakobs Festina Nederland
10.Thierry Claveyrolat Gan Frankrijk
11.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
12.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
13.Adri van der Poel Mercatone Uno Nederland
14.Greg Lemond Gan V.S.A.
15.Laurent Biondi Chazal Frankrijk
16.Jérôme Simon Gan Frankrijk
17.Milan Jurco Varta Tsjechië
18.Erich Maechler Jolly Zwitserland
19.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
20.Marat Ganeev Varta Rusland
1990
1.Scott Moninger Coors V.S.A.
2.Franco Ballerini GB-MG Italië
3.Jan Goessens GB-MG België
4.Corné Van Rijen Varta Nederland
5.Davis Phinney Coors V.S.A.
6.Carlo Bomans GB-MG België
7.Marek Kulas La William Polen
8.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
9.Dick Dekker Varta Nederland
10.Benny Heylen La William België
11.Zenon Jaskula GB-MG Polen
12.Thierry Marie Castorama Frankrijk
13.Denis Roux Subaru Frankrijk
14.Mike Engleman Coors V.S.A.
15.Jan Siemons T.V.M. Nederland
16.Roberto Gaggioli Coors Italië
17.Bart Bowen Subaru V.S.A.
18.Dave Mann Coors Gr.Brit.
19.Thomas Barth T.V.M. Duitsland
20.Nigel Perry Varta Gr.Brit.
1989
1.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
2.Gary Clively Grand Prix Cycles Australië
3.Brian Miller Repco Australië
4.Dimitri Konyshev T.V.M. Sovjetunie
5.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
6.Roberto Pelliconi Amore & Vita Italië
7.Brian Petersen Amore & Vita Denemarken
8.Michael Hübner Telekom Duitsland
9.Karsten Wolf Telekom Duitsland
10.Eddie Salas Amore & Vita Australië
11.Gary Neiwand Kelly Australië
12.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
13.Mike Engleman Coors V.S.A.
14.Erwin Nijboer Telekom Nederland
15.John Talen P.D.M. Nederland
16.Jörg Müller T.V.M. Zwitserland
17.Udo Bölts Telekom Duitsland
18.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
19.Stephen Fairless Grand Prix Cycles Australië
20.Scott Sunderland T.V.M. Australië
1988
1.Shane Sutton Banana Australië
2.Dag Erik Pedersen T.V.M. Noorwegen
3.Greg Lemond “Z” V.S.A.
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Denis Roux Toshiba Frankrijk
6.Ludo Peeters Stuttgart België
7.Paolo Rosola Gis Italië
8.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
9.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
10.Frédéric Brun R.M.O. Frankrijk
11.Giuseppe Saronni Diana Italië
12.Fons De Wolf Tulip België op 48″
13.Johan van der Velde Tulip Nederland
14.Kim Andersen “Z” Denemarken
15.Philippe Chevalier Histor Frankrijk
16.René Martens Tulip België op 1′
17.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
18.Stéphane Guay Tulip Frankrijk
19.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
20.Pascal Poisson “Z” Frankrijk
1987
1.Daniel Castro Polli Argentinië
2.John Mullan Percy Bilton Nieuw-Zeeland
3.Rob Holden Percy Bilton G.B.
4.Scott Stewart Polli Australië
5.Eddie Salas Polli Australië
6.Marcello Alexandre Polli Argentinië
7.Tim Jamieson Polli Australië
8.Abadi Kazem Khatoum amateur Iran
9.Vagn Scharling amateur Denemarken
10.Mark Matthews amateur Australië
11.Stefano Tomasini Pepsi Cola Italië
12.Christian Thary Pepsi Cola Frankrijk
13.Steve Sefton Percy Bilton G.B.
14.Robert Dowdell Topsport V.S.A.
15.Scott Berryman Schwinn V.S.A.
16.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
17.Robert Burns amateur Australië
18.Enrico Galleschi Pepsi Cola Italië
19.Jan Jörgensen amateur Denemarken
20.Alessio di Basco Pepsi Cola Italië
1986
1.Frédéric Vichot R.M.O. Frankrijk
2.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
3.Thomas Barth T.V.M. D.D.R.
4.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
5.Andrei Vedernikov Petrosport Rusland
6.Luis Herrera Ryalcao Colombia
7.Kim Andersen “Z” Denemarken
8.Guido Bontempi Carrera Italië
9.Falk Boden P.D.M. D.D.R.
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Manuel Cunha Sicasal Portugal
12.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
13.Edgar Corredor Sicasal Colombia
14.Greg Lemond “Z” V.S.A.
15.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
16.Adri van der Poel Tulip Nederland
17.Robert Millar T.V.M. G.B.
18.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
19.Milan Jurco Varta Tsjechoslovakije
20.Marat Ganeev Petrosport Rusland
1985
1.Yvon Madiot Toshiba Frankrijk
2.Noah Kaufman M.S.E. V.S.A.
3.Paolo Cimini Gis Italië
4.Laurent Jalabert Toshiba Frankrijk
5.Kurt Stockton Am.Commerce V.S.A.
6.Angelo Canzonieri Gis Italië
7.Andy Bishop 7-Eleven V.S.A.
8.Kenny Adams Am.Commerce V.S.A.
9.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
10.Gary Mulder Spago V.S.A.
11.Oliver Starr Spago V.S.A.
12.James Urbonas Spago V.S.A.
13.Danny Fox Amore & Vita V.S.A.
14.Alexi Grewal Coors V.S.A.
15.Roberto Gaggioli Coors Italië
16.Armin Purner Scott Oostenrijk
17.Matthew Eaton Pinarello V.S.A.
18.David Farmer Coors V.S.A.
19.Ad Wijnands Stuttgart Nederland
20.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
1984
1.Marc Gomez Reynolds Frankrijk
2.Dominique Garde Système U Frankrijk
3.Gary Sutton P.M.S. Australië
4.Greg Lemond A.D.R. V.S.A.
5.S.Soekhoroetsjenkov Alfa Lum U.S.S.R.
6.Tim Jamieson Polli Australië
7.René Martens A.D.R. België
8.Steve Jones P.M.S. G.B.
9.Christian Jourdan R.M.O. Frankrijk
10.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
11.Bruno Wojtinek Système U Frankrijk
12.Fons De Wolf A.D.R. België
13.Pascal Poisson Toshiba Frankrijk
14.Rafael Azevedo Café de Colombia
15.Kim Eriksen T.V.M. Denemarken
16.Ludo Peeters Caja Rural België
17.Kim Andersen “Z” Denemarken
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Jeff Bradley 7-Eleven V.S.A.
20.Frédéric Brun “Z” Frankrijk
1983
1.Jean-François Rault R.M.O. Frankrijk
2.Graham Jones Emmelle G.B.
3.Francesco Moser Château d’Ax Italië
4.Francis Castaing “Z” Frankrijk
5.Marc Gomez Fagor Frankrijk
6.Paul Watson Hitachi G.B.
7.Fin Larsen Caja Rural Denemarken
8.André Chappuis R.M.O. Frankrijk
9.Jiri Skoda Ecoflam Tsjechoslovakije
10.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
11.Bruno Wojtinek “Z” Frankrijk
12.Rob Rasenberg S.E.F.B. Nederland
13.Noël De Jonckheere Seur België
14.Stefan Mutter P.D.M. Zwitserland
15.Giovanni Mantovani Atala Italië
16.Loïc Le Flohic “Z” Frankrijk
17.Yvan Lamote Isoglass België
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Steve Jones Dawes G.B.
20.Hennie Kuiper Sigma Nederland
1982
1.Graham Jones A.N.C. G.B.
2.Dominique Lecrocq Hitachi Frankrijk
3.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
4.Gilbert Glaus “Z” Zwitserland
5.Argemiro Bohorquez Café de Colombia
6.Loic Le Flohic “Z” Frankrijk
7.André Chappuis R.M.O. Frankrijk
8.Rafael Acevedo Café de Colombia
9.Jean-François Rault R.M.O. Frankrijk
10.Jean-Marie Grezet Paini Zwitserland
11.Eric Louvel “Z” Frankrijk
12.Patrice Thevenard A.N.C. Frankrijk
13.Marc Durant B.H. Frankrijk
14.Philippe Leleu Toshiba Frankrijk
15.Cristobal Perez Café de Colombia
16.Jan Van Houwelingen Transvemij Nederland
17.Alfonso Florez Café de Colombia
18.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
19.Jiri Skoda Ecoflam C.S.S.R.
20.Pierre Le Bigaut “Z” Frankrijk
1981
1.Phil Anderson Panasonic Australië
2.Gert Jan Theunisse Panasonic Nederland
3.Louis Luyten Verandalux België
4.Robert Crossley Förster’s Australië
5.Jan Bogaert Verandalux België
6.Juan Maria Eguiarte Hueso Spanje
7.Johan Van Der Linde Wintermans Nederland
8.Steven Rooks Panasonic Nederland
9.Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
10.Jan Koba Bianchi Tsjechoslovakije
11.Gert Jakobs Verandalux België
12.Sabino Angoita Hueso Spanje
13.Paul Watson Fangio G.B.
14.Arnold Van Hooft Wintermans Nederland
15.Malcolm Elliot Raleigh G.B.
16.Ruud Lieverst Wintermans Nederland
17.Graham Jones Ever Ready G.B.
18.Richy Flood amateur Australië
19.William Tackaert Fangio België
20.Ronny Veeke Wintermans Nederland
1980
1.Ad Wijnands amateur Nederland
2.Robert Millar amateur G.B.
3.Stephen Jones amateur G.B.
4.Patrick Perret Peugeot Frankrijk
5.Hubert Linard Peugeot Frankrijk
6.Charly Bérard amateur Frankrijk
7.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
8.Urs Freuler amateur Zwitserland
9.Mario Beccia Sanson Italië
10.Graham Jones Peugeot G.B.
11.Franky De Gendt Raleigh België
12.Dave Cumming Viking G.B.
13.Ivan Guseinov amateur U.S.S.R.
14.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Dominique Sanders Fiat Frankrijk
17.Marc Gomez amateur Frankrijk
18.Moreno Argentin amateur Italië
19.Patrick Friou Miko Frankrijk
20.Ad Van Der Poel amateur Nederland
1979
1.Michel Vaarten Nat.selectie België
2.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
3.George Mount Kansas V.S.A.
4.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
5.Gordon Singleton Nat.selectie Canada
6.Gery Verlinden Nat.selectie België
7.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
8.Mark Jansen Pescadero V.S.A.
9.Paul Sherwen Nat.selectie Gr.Brit.
10.Glenn Mitchell Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jim Huff Miami V.S.A.
12.John Bare Brazos V.S.A.
13.Mike Neel Pescadero V.S.A.
14.Gilbert Anderson Pescadero V.S.A.
15.Lawrence Malone Pescadero V.S.A.
16.Dave Cumming Nat.selectie Gr.Brit.
17.Jim Meyer Alabama V.S.A.
18.Curtis Mills Miami V.S.A.
19.Huey Mast Brazos V.S.A.
20.Keith Vierra Alabama V.S.A.
1978
1.Doug Dailey Kirkby G.B.
2.Jiri Bartolsic amateur Tsjechoslovakije
3.Jiri Prchal amateur Tsjechoslovakije
4.Bill Nickson nat.am.pl. G.B.
5.Bernard Hinault Gitane Frankrijk
6.Michel Pollentier Flandria België
7.Miroslav Hrazdira amateur Tsjechoslovakije
8.Jos Jacobs IJsboerke België
9.Patrick Mauvilly Miko Frankrijk
10.Juan José Moral amateur Spanje
11.Roland Schär Lejeune Zwitserland
12.Roger Legeay Lejeune Frankrijk
13.Sean Kelly amateur Ierland
14.Pat McQuaid amateur Ierland
15.Ryszard Szurkowski amateur Polen
16.Serge Van Daele Maes Pils België
17.Alan McCormack amateur Ierland
18.Ludo Peeters IJsboerke België
19.Jean Chassang Gitane Frankrijk
20.Serge Gerosa amateur Zwitserland
1977
1.Remo Sansonetti Victoria Australië
2.Peter Besanko Europe Australië
3.John Trevorrow Europe Australië
4.Clyde Sefton Victoria Australië
5.Sal Sansonetti Victoria Australië
6.Fedor den Hertog Frisol Nederland
7.Graham McVilly A.C.F. Australië
8.Tony Blanchflower Foster’s Australië
9.Ian Chandler Victoria Australië
10.Steele Bishop Foster’s Australië
11.Terry Stacey Nat.am.pl. Australië
12.Alan Goodrope Melbourne Australië
13.Maurice Sansonetti Victoria Australië
14.Robert Hine Melbourne Australië
15.Wayne Roberts A.C.F. Australië
16.Willy Vanneste Frisol België
17.Tony McCaig A.C.F. Australië
18.Robert Fairless Tasmania Australië
19.Dennis Shaw Tasmania Australië
20.Peter Phillips Foster’s Australië
1976
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Roberto Ceruti Italië
3.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
4.Hervé Inaudi Frankrijk
5.Vittorio Algeri Italië
6.Leif Hansson Zweden
7.Jean-Luc Vandenbroucke België
8.Karl-Dieter Diers D.D.R.
9.Eric Lalouette Frankrijk
10.Basil Basko U.S.S.R.
11.Bruno Wolfer Zwitserland
12.Janusz Kowalski Polen
13.Iwan Schmidt Zwitserland
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Paul Wellens België
16.Petr Matousek Tsjechoslovakije
17.Patrick Lefever België
18.Vlastimil Vondracek Tsjechoslovakije
19.Michel Kuhn Zwitserland
20.Ryszard Szurkowski Polen
1975
1.Ryszard Szurkowski Polen
2.Roy Schuiten Nederland
3.Tord Filipsson Zweden
4.Stanislas Boniecki Polen
5.Frantisek Kondr Tsjechoslovakije
6.Aad Van den Hoek Nederland
7.Bernt Johansson Zweden
8.Anthony Gornall Groot-Britannië
9.Sven Ake Nilsson Zweden
10.Jostein Wilmann Noorwegen
11.Jan Raas Nederland
12.Willi Singer B.R.D.
13.Ad Dekkers Nederland
14.Mieczyslaw Nowicki Polen
15.Ronald Gronlund Zweden
16.Steve Heffernan Groot-Britannië
17.Herman Snoeyink Nederland
18.Anton Kaczmarek Polen
19.Jan Aling Nederland
20.Klaus-Peter Thaler B.R.D.
1974
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Piet Van Katwijk Nederland
3.Nigel Dean Groot-Britannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Ronald Gronlund Zweden
6.Phil Edwards Groot-Britannië
7.Bruno Soucek Tsjechoslovakije
8.Sven Ake Nilsson Zweden
9.Aad Van den Hoek Nederland
10.Peter Doyle Ierland
11.Jiri Hava Tsjechoslovakije
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Paul Watson Groot-Britannië
14.Chris Davison Groot-Britannië
15.Karel Rottiers België
16.Lennard Fagerlund Zweden
17.Roy Schuiten Nederland
18.Albert Knobel Zwitserland
19.Jean Lindekens België
20.Jan Aling Nederland
1973
1.Hennie Kuiper Nederland
2.Marcel Duchemin Frankrijk
3.Omar Pedersen Denemarken
4.Svend Jakobsen Denemarken
5.Cees Priem Nederland
6.Bernard Bourreau Frankrijk
7.Janusz Zwirko Polen
8.Phil Edwards Groot-Britannië
9.Werner Blaudzun Denemarken
10.Guy Dolhats Frankrijk
11.Dave Lloyd Groot-Britannië
12.Jiri Marek Tsjechoslovakije
13.Martyn Roach Groot-Britannië
14.Ben Kooken Nederland
15.Janusz Mikolajczyk Polen
16.Sven Ake Nilsson Zweden
17.Frits Schür Nederland
18.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
19.Tord Filipsson Zweden
20.Jan De Boer Nederland
1972
1.Fedor den Hertog Nederland
2.Jiri Prchal Tsjechoslovakije
3.Staf Van Cauter België
4.Jack Disney V.S.A.
5.Régis Ovion Frankrijk
6.Jan Smolik Tsjechoslovakije
7.Ryszard Szurkowski Polen
8.Ludo Van der Linden België
9.Bruno Hubschmid Zwitserland
10.Cees Priem Nederland
11.Harry Cutting V.S.A.
12.Freddy Maertens België
13.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
14.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
15.Fritz Wehrli Zwitserland
16.Popke Oosterhof Nederland
17.Urs Berger Zwitserland
18.Henryk Hanusik Polen
19.Peter Doyle Ierland
20.Henk Poppe Nederland
1971
1.Popke Oosterhof Nederland
2.Janusz Mikolajczyk Polen
3.Jan Mainus Tsjechoslovakije
4.Andreas Troche B.R.D.
5.Matthijs De Koning Nederland
6.Viktor Sokolov U.S.S.R.
7.George Crewe Groot-Britannië
8.Petr Konecny Tsjechoslovakije
9.Phil Edwards Groot-Britannië
10.Daniel Zeman Tsjechoslovakije
11.Tino Tabak Nederland
12.Georges Barras België
13.Tony Gakens België
14.Eddie McGourley Groot-Britannië
15.Daniel Morelon Frankrijk
16.Harald Wozniak Polen
17.Victor Peeters België
18.Jörgen Schmidt Denemarken
19.Egon Laursen Denemarken
20.Wolfgang Renner B.R.D.
1970
1.Pietro Guerra Salvarani Italië
2.Mino Denti Faema Italië
3.Arthur Metcalfe Carlton G.B.
4.Derek Harrison Frimatic G.B.
5.Bob Addy Holdsworth G.B.
6.Barry Hoban Mercier G.B.
7.Colin Lewis Mackeson G.B.
8.Ugo Colombo Filotex Italië
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Michael Wright Bic G.B.
11.John Clarey Clive Stuart G.B.
12.Carlo Chiappano Salvarani Italië
13.Paul Köchli Frimatic Zwitserland
14.Silvano Schiavon Pepsi Cola Italië
15.Flaviano Vicentini Filotex Italië
16.Derek Green Mackeson G.B.
17.Franco Bitossi Filotex Italië
18.Hugh Porter Mackeson G.B.
19.Italo Zilioli Filotex Italië
20.Adriano Passuello Filotex Italië
1969
1.Jan Van Katwijk Willem II Nederland
2.Albert Van Vlierberghe Smiths Belgium
3.Eddy Peelman Mercier Belgium
4.Francis Ducreux Mercier Frankrijk
5.Manuel Martin Pinera Karpy Spanje
6.Shigenori Inoue Nat.selectie Japan
7.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
8.Leo Duyndam Smiths Nederland
9.John Atkins Bantel Gr.Brit.
10.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
11.Wim Dubois Smiths Nederland
12.Werner Blaudzun Nat.selectie Denemarken
13.Madimoshi Madarame Nat.selectie Japan
14.Miguel Maria Lasa Karpy Spanje
15.Roger Kindt Smiths Belgium
16.Pedro Sanchez Nat.selectie Colombia
17.Giovanni Jimenez Mann Colombia
18.Kunio Yamaguchi Nat.selectie Japan
19.Javier Suarez Nat.selectie Colombia
20.Herman Van Springel Mann Belgium

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.