2016
1.Christopher Juul Jensen Tinkoff Denemarken
2.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
3.Davide Vilella Cannondale-Drapac Italië
4.Yukiya Arashiro Lampre-Merida Japan
5.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
6.Oscar Pujol UKYO Spanje
7.Joey Rosskopf BMC Racing U.S.A.
8.Benjamin Prades UKYO Spanje
9.Robert Power Orica-Bike Exchange Australië
10.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
11.Matthew Hayman Orica-Bike Exchange Australië
12.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
13.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
14.Iuri Filosi Nippo-Vini Fantini Italië
15.Alex Peters Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
16.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
17.Simone Petilli Lampre-Merida Italië
18.Kristoffer Skjerping Cannondale-Drapac Noorwegen
19.Mattia Cattaneo Lampre-Merida Italië
20.Cameron Bayly Attaque Team Gusto Australië

2015
1.Bauke Mollema Trek Factory Racing Nederland
2.Diego Ulissi Lampre-Merida Italië
3.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
4.Ben Swift Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
5.Yukiya Arashiro Europcar Japan
6.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
7.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
8.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
9.Floris Gerfs BMC Racing Nederland
10.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
11.Pier Paolo De Negri Nippo-Vini Fantini Italië
12.Matej Mohoric Cannondale-Garmin Slovenië
13.Benjamin Prades Matrix Powertag Spanje
14.Tomohiro Hayakawa Aisan Racing Japan
15.Yusuke Hatanaka UKYO Japan
16.Manuel Senni BMC Racing Italië
17.Charles Planet Novo Nordisk Frankrijk
18.Sho Hatsuyama Bridgestone Anchor Japan
19.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
20.Ruben Zepuntke Cannondale-Garmin Duitsland
2014
1.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
2.Julian Arredondo Trek Factory Racing Colombië
3.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
4.Davide Formolo Cannondale Italië
5.Jan Polanc Lampre-Merida Slovenië
6.Grega Bole Vini Fantini-Nippo Slovenië
7.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
8.Christopher Juul Jensen Tinkoff-Saxo Denemarken
9.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
10.Manuele Boaro Tinkoff-Saxo Italië
11.Valerio Conti Lampre-Merida Italië
12.Moreno Moser Cannondale Italië
13.Christopher Sutton Sky-21st Century Fox Australië
14.Paolo Longo Borghini Cannondale Italië
15.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
16.Cristiano Salerno Cannondale Italië
17.Bernard Sulzberger Drapac Australië
18.Thomas Lebas Bridgestone Anchor Frankrijk
19.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
20.Yukiya Arashiro Europcar Japan
2013
1.Damiano Cunego Lampre-Merida Italië
2.Manuele Mori Lampre-Merida Italië
3.David Lopez Sky-Rapha Spanje
4.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
5.Carlos Verona Omega Pharma-Quick Step Spanje
6.Joseph Dombrowski Sky-Rapha U.S.A.
7.Pieter Serry Omega Pharma-Quick Step België
8.Ben Hermans Radioshack-Leopard België
9.Elia Favilli Lampre-Merida Italië
10.Ivan Basso Cannondale Italië
11.Steele Von Hoff Garmin-Sharp Australië
12.Julian Arredondo Nippo-De Rosa Colombië
13.Sergey Tvetchov Jelly Belly-Kenda Moldavië
14.Joshua Edmondson Sky-Rapha Groot-Brittannië
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
17.Evgueny Petrov Saxo-Tinkoff Rusland
18.Rory Sutherland Saxo-Tinkoff Australië
19.Bernard Eisel Sky-Rapha Oostenrijk
20.Matthias Krizek Cannondale Oostenrijk
2012
1.Daniel Martin Garmin-Sharp Ierland
2.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
3.Rafal Majka Saxo Bank-Tinkoff Polen
4.Simon Clarke Orica-GreenEdge Australië
5.Christophe Le Mevel Garmin-Sharp Frankrijk
6.Christian Meier Orica-GreenEdge Canada
7.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
8.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
9.Julian Arredondo Nippo Colombië
10.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
11.Francois Parisien Spidertech-C10 Canada
12.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
13.Fumiyuki Beppu Orica-GreenEdge Japan
14.Jaroslaw Marycz Saxo Bank-Tinkoff Polen
15.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
16.Brian Vandborg Spidertech-C10 Denemarken
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Tomoyuki Iino Utsonomiya Blitzen Japan
19.Takashi Miyazawa Saxo Bank-Tinkoff Japan
20.Ryan Roth Spidertech-C10 Canada
2011
1.Nathan Haas Genesys Wealth Advisers Australië
2.Damiano Cunego Lampre-ISD Italië
3.Manuele Mori Lampre-ISD Italië
4.Damiano Caruso Liquigas-Cannondale Italië
5.Cristiano Salerno Liquigas-Cannondale Italië
6.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
7.Ivan Basso Liquigas-Cannondale Italië
8.Takashi Miyazawa Farnese Vini-Neri Sottoli Japan
9.Yukiya Arashiro Europcar Japan
10.Junya Sano D´Angelo&Antenucci-Nippo Japan
11.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
12.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
13.Gustav Erik Larsson Saxo Bank-Sungard Zweden
14.Andrei Mizourov Astana Kazakstan
15.Miyataka Shimizu Bridgestone Anchor Japan
16.Rafal Majka Saxo Bank-Sungard Polen
17.Ryota Nishizono Shimano Racing Japan
18.Shinichi Fukushima Terengganu Japan
19.Josep Jufre Astana Spanje
20.Vincenzo Garofolo Matrix Powertag Italië
2010
1.Daniel Martin Garmin-Transitions Ierland
2.Peter McDonald Drapac Porsche Australië
3.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
4.Yukiya Arashiro Bbox-Bouygues Telecom Japan
5.Johannes Frohlinger Milram Duitsland
6.Anders Lund Saxo Bank Denemarken
7.Luca Mazzanti Katusha Italië
8.Thomas Peterson Garmin-Transitions U.S.A.
9.Yusuke Hatanaka Shimano Racing Japan
10.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
11.Takashi Miyazawa Nippo Japan
12.Shinichi Fukushima Geumsan Ginseng Japan
13.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
14.Cristiano Salerno De Rosa-Stac Plastic Italië
15.Timothy Duggan Garmin-Transitions U.S.A.
16.Jure Golcer De Rosa-Stac Plastic Slovenië
17.Masahiro Shinagawa Aisan Racing Japan
18.Junya Sano Nippo Japan
19.Wim De Vocht Milram België
20.Kenji Itami Bridgestone Anchor Japan
2009
1.Chris Anker Sorensen Saxo Bank Denemarken
2.Joaquin Rodriguez Caisse D´Epargne Spanje
3.Daniel Moreno Caisse D´Epargne Spanje
4.Giovanni Visconti ISD-Neri Italië
5.Pablo Lastras Caisse D´Epargne Spanje
6.Juan Jose Cobo Fuji-Servetto Spanje
7.Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
8.Valerio Agnoli Liquigas-Doimo Italië
9.Johann Tschopp Bbox-Bouygues Telecom Zwitserland
10.Ivan Santaromita Liquigas-Doimo Italië
11.Takashi Miyazawa EQA-Meitan Hompo Japan
12.Shinri Suzuki Shimano Racing Japan
13.David De La Fuente Fuji-Servetto Spanje
14.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
15.Taiji Nishitani Aisan Racing Japan
16.Ivan Basso Liquigas-Doimo Italië
17.Alessandro Proni ISD-Neri Italië
18.Kjell Carlstrom Liquigas-Doimo Finland
19.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
20.Imanol Erviti Caisse D´Epargne Spanje
2008
1 Gorazd Stangelj Liquigas Slovenië
2 Giovanni Visconti Quickstep Italië
3 Ivan Basso Liquigas Italië
4 Tomoya Kano Skil Japan
5 Kazuya Okazaki Meitan Japan
6 Thomas Voeckler Bouygues Frankrijk
7 Yukiya Arashiro Meitan Japan
8 Francesco Gavazzi Lampre Italië
9 Erki Putsep Bouygues Estland
10 Damiano Cunego Lampre Italië
11 Marco Bandiera Lampre Italië
12 Shinichi Fukushima Meitan Japan
13 Miyataka Shimizu Meitan Japan
14 Valerio Agnoli Liquigas Italië
15 Kjell Carlstroem Liquigas Finland
16 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
17 Alessandro Proni Quickstep Italië
18 Yukihiro Doi Skil Japan
19 Erik Hoffmann Giant Asia Namibië
20 Shinpei Fukuda Bridgestone Japan
2007
1 Manuele Mori Saunier Italië
2 Fabian Wegmann Gerolsteiner BRD
3 Francesco Gavazzi Lampre Italië
4 Jesus Del Nero Saunier Spanje
5 Yukiya Arashiro Team Nippo Japan
6 Rubens Bertogliati Saunier Zwitserland
7 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
8 Marco Marzano Lampre Italië
9 Yukihiro Doi Skil Japan
10 Takashi Miyazawa Team Nippo Japan
11 Hidenori Nodera Skil Japan
12 Darren Lapthorne Drapac Australië
13 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
14 Makoto Iijima Ravanello Japan
15 Wang Yip Tang Nat.selectie Hong-Kong
16 Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
17 Ronny Scholz Gerolsteiner BRD
18 Tomoya Kano Skil Japan
19 Nariyuki Masuda Meitan Japan
20 Takahiro Yamashita Meitan Japan
2006
1 Riccardo Ricco Saunier Italië
2 Ruggero Marzoli Lampre Italië
3 Vladimir Gusev Discovery Rusland
4 Stijn De Volder Discovery België
5 Sylwester Szmyd Lampre Polen
6 Manuele Mori Saunier Italië
7 Takashi Miyazawa R.T.Vang Japan
8 Xavier Florencio Cabre Bouygues Spanje
9 Hidenori Nodera Skil Japan
10 Shinichi Fukushima C.T.Vang Japan
11 Yukihiro Doi Skil Japan
12 Fumiyuki Beppu Discovery Japan
13 Guido Trentin Saunier Italië
14 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
15 Yukiya Arashiro C.T.Vang Japan
16 Taiji Nishitani Aisan R.T. Japan
17 Kazuya Okazaki Team Nippo Japan
18 Trent Lowe Discovery Australië
19 Yoshimasa Hirose Skil Japan
20 Javier Mejias Saunier Spanje
2005
1 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
2 Kam Po Wong Purapharm Hong-Kong
3 Damiano Cunego Lampre Italië
4 Francisco Mancebo Perez Illes Balears Spanje
5 Cristian Moreni Quickstep Italië
6 Pablo Lastras Garcia Illes Balears Spanje
7 Manuele Mori Saunier Italië
8 Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
9 Morris Possoni Lampre Italië
10 Shinri Suzuki Bridgestone Japan
11 Felix Rafael Cardenas Ravelo Barloworld Colombia
12 Andrei Mizourov Capec Kazakstan
13 Matteo Carrara Barloworld Italië
14 Phil Thuaux Wismilak Australië
15 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
16 Tomoya Kano Shimano Japan
17 James Perry Barloworld Zuid-Afrika
18 Takumi Beppu Aisan R.T. Japan
19 David McKenzie Wismilak Australië
20 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
2004
1 Tomoya Kano Shimano Japan
2 Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
3 Damiano Cunego Saeco Italië
4 Manuel Quinziato Lampre Italië
5 Sylwester Szmyd Saeco Polen
6 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
7 Bram Tankink Quickstep Nederland
8 Marco Marzano Lampre Italië
9 Fabian Jeker Saunier Zwitserland
10 Juan Jose Cobo Acebo Saunier Spanje
11 Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
12 Roberto Lozano Montero Etxe-Ondo Spanje
13 Christian Heule Macandina Zwitserland
14 Mikhail Teteriuk Team Nippo Kazakstan
15 Shinri Suzuki Shimano Japan
16 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
17 David Betts Tenax Australië
18 Guozhang Wang Nat.selectie China
19 Ghader Mizbani Iranagh Giant Asia Iran
20 Kazuyuki Manabe Miyata Japan
2003
1 Tomoya Kano Shimano Japan
2 Sergio Barbero Lampre Italië
3 Patrick Sinkewitz Quickstep Duitsland
4 Guido Trentin Cofidis Italië
5 Felix Garcia Casas Big Mat Spanje
6 Daniel Atienza Cofidis Spanje
7 Damiano Cunego Saeco Italië
8 Gerrit Glomser Saeco Oostenrijk
9 Marek Rutkiewicz Cofidis Polen
10 Alessandro Spezialetti Saeco Italië
11 Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan
12 Shinri Suzuki Shimano Japan
13 Shinichi Fukushima Bridgestone Japan
14 Patxi Vila Errandonea Lampre Spanje
15 Hisafumi Imanishi Shimano Japan
16 Mitsuteru Tanaka Aisan R.T. Japan
17 Guillem Munoz Orbea-Etxe Spanje
18 Leonardo Bertagnolli Saeco Italië
19 Daniele Righi Lampre Italië
20 Ken Hashikawa Bridgestone Japan
2002

1.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.

2.Claude Lamour Cofidis Frankrijk

3.Massimo Codol Lampre Italia

4.Christophe Brandt Lotto Belgium

5.Gilberto Simoni Lampre Italia

6.Andrei Tchmil Lotto Belgium

7.Steve Zampieri Post Swiss Zwitserland

8.Aurelien Clerc Post Swiss Zwitserland

9.Gregory Rast Post Swiss Zwitserland

10.Guillem Munoz Rigida Spanje

11.Reto Bergmann Post Swiss Zwitserland

12.Steve Tilford Shimano V.S.A.

13.Mirko Celestino Saeco Italia

14.Zbigniew Spruch Lampre Polen

15.Lars Teutenberg Rigida Duitsland

16.Fabien Dewaele Lotto Belgium

17.Jorg Ludewig Saeco Duitsland

18.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland

19.Armin Meier Saeco Zwitserland

20.Roger Argelaguer Rigida Spanje

2001

1.Satoshi Hirose Nippon Hodo Japan

2.Gregory Vollet St.Quentin Frankrijk

3.Scott Guyton Flanders Nieuw-Zeeland

4.Seth Pelusi Flanders V.S.A.

5.Masamichi Yamamoto Shimano Japan

6.Pawel Niedzwiecki Mroz Polen

7.Pietro Zucconi Tacconi Sport Zwitserland

8.Scott Davis Mapei Aqua Australië

9.Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië

10.Ken Hashikawa Bridgestone Japan

11.Andy Cappelle St.Quentin België

12.Kazuya Okazaki Kinan Japan

13.Tomoya Kano Shimano Japan

14.Kazimierz Stafiej Mroz Polen

15.Dariusz Skoczylas Mroz Polen

16.Yasutaka Tashiro Bridgestone Japan

17.Jérôme Desjardins St.Quentin Frankrijk

18.Jeremy Yates Mapei Aqua Nieuw-Zeeland

19.Kyoshi Miura Kinan Japan

20.Guillaume Laloux St.Quentin Frankrijk

2000

1.Mauro Gianetti Vini Caldirola Zwitserland

2.Pjotr Wadecki Mroz Polen

3.Petr Bencik Wüstenrot Tsjechië

4.Kazimierz Stafiej Mroz Polen

5.Jacek Mickiewicz Mroz Polen

6.Jaroslav Bilek Wüstenrot Tsjechië

7.Leandro Fioroni Alexia Italië

8.Richard Faltus Wüstenrot Tsjechië

9.Guido Trentin Vini Caldirola Italië

10.Hidenori Nodera Shimano Japan

11.Kyrill Baigudinov Nat.selectie Kazakstan

12.Allan Iacuone Wüstenrot Australië

13.Kazuyuki Manabe Miyata Japan

14.Stefano Della Santa Alexia Italië

15.Mikhail Andreyev Nat.selectie Kazakstan

16.Dariusz Skoczylas Mroz Polen

17.Vadim Kravtsjenko Nat.selectie Kazakstan

18.Tetsuya Okada Bridgestone Japan

19.Tomoya Kano Shimano Japan

20.Hideto Yukinari Miyata Japan

1999

1 Stefano Zanini Mapei Quickstep Italië

2 Richard Virenque Polti Frankrijk

3 Javier Ochoa Palacios Kelme Spanje

4 Ivan Gotti Polti Italië

5 Radim Korinek Corratec Tsjechië

6 Frank Corvers Spar RDM België

7 Vladislav Bobrik Riso Scotti Rusland

8 Tadeusz Korzeniewski Corratec Polen

9 Peter Presslauer Corratec Oostenrijk

10 Keiichi Tsujiura Testach Japan

11 Masahiko Mifune Tönissteiner Japan

12 Dominique Arnould St.Quentin Frankrijk

13 Orlando Gomes Rodrigues Banesto Portugal

14 Yukinaga Kodaira Suwako Japan

15 Andy Lyons Scott GBr

16 Jose Antonio Hermida Ramos Scott Spanje

17 Eddy Seigneur St.Quentin Frankrijk

18 Raita Suzuki Bridgestone Japan

19 Andrea Ferrigato Ballan Italië

20 Shinobu Noguchi Mitani Japan

1998

1.Steve De Wolf Lotto België

2.Mauro Gianetti La Française Zwitserland

3.Frank McCormack Saturn V.S.A.

4.Andrei Teteriuk Lotto Kazakstan

5.Claudio Chiappucci Ros Mary Italië

6.Davide Bramati Mapei Italië

7.Fabien De Waele Lotto België

8.Peter Rogers Amore & Vita Australië

9.Beat Zberg Rabobank Zwitserland

10.Andrea Tafi Mapei Italië

11.Daniele Nardello Mapei Italië

12.José Luis Rubiera Kelme Spanje

13.Yoshiyuki Abe Shimano Japan

14.Zenon Jaskula Ros Mary Polen

15.Stefano Zanini Mapei Italië

16.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen

17.Andrea Peron La Française Italië

18.Marc Wauters Rabobank België

19.Bart Bowen Saturn V.S.A.

20.José Rodriguez Garcia Kelme Spanje

1997

1.Ludo Dierckxsens Saxon België

2.Pascal Lino Big Mat Frankrijk

3.Hervé Boussard Big Mat Frankrijk

4.Bart Bowen Saturn V.S.A.

5.Peter Rogers ZVVZ-Giant Australië

6.Piotr Wadecki Mroz Polen

7.Riccardo Ferrari Azurra Italië

8.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.

9.Grischa Niermann Continentale Duitsland

10.Sören Petersen Saxon Denemarken

11.Jean-Jacques Henry Big Mat Frankrijk

12.Matthew White ZVVZ-Giant Australië

13.Brett Dennis ZVVZ-Giant Australië

14.Bjorn Glasner Continentale Duitsland

15.Hagen Bernutz Continentale Duitsland

16.Daisuke Imanaka Polti Japan

17.Damian McDonald ZVVZ-Giant Australië

18.Scott McGrory Continentale Australië

19.Paolo Lanfranchi Mapei-GB Italië

20.Jay Sweet ZVVZ-Giant Australië

1996

1.Stefano Zanini Gewiss Italië

2.Mauro Santaromita Gewiss Italië

3.Davide Rebellin Polti Italië

4.Michele Bartoli MG-Technogym Italië

5.Andrea Ferrigato ZG-Roslotto Italië

6.Pascal Hervé Festina Frankrijk

7.Maurizio Fondriest ZG-Roslotto Italië

8.Richard Virenque Festina Frankrijk

9.Udo Bölts Telekom Duitsland

10.Daisuke Imanaka Polti Japan

11.Daniele Nardello Mapei-GB Italië

12.Fabian Jeker Festina Zwitserland

13.Luc Leblanc Polti Frankrijk

14.Vladislav Bobrik Gewiss Rusland

15.Daniel Clavero MX-Onda Spanje

16.Gianni Bugno MG-Technogym Italië

17.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland

18.Mauro Gianetti Polti Zwitserland

19.Johan Museeuw Mapei-GB België

20.Dario Frigo Saeco Italië

1995

1.Giorgio Furlan Gewiss Italië

2.Francesco Casagrande Mercatone Uno Italië

3.Stefano Zanini Gewiss Italië

4.Gabriele Colombo Gewiss Italië

5.Rossano Brasi Polti Italië

6.Claudio Chiappucci Carrera Italië

7.Bennie Gosink Saxon Nederland

8.Ivan Gotti Gewiss Italië

9.Mario Cipollini Mercatone Uno Italië

10.Nicola Minali Gewiss Italië

11.Michele Bartoli Mercatone Uno Italië

12.Mauro Gianetti Polti Zwitserland

13.Silvio Martinello Mercatone Uno Italië

14.Gianmatteo Fagnini Mercatone Uno Italië

15.Guido Bontempi Gewiss Italië

16.Massimiliano Mori Mercatone Uno Italië

17.Dirk Baldinger Polti Duitsland

18.Daisuke Imanaka Polti Japan

19.Pascal Hervé Festina Frankrijk

20.Gianluca Pianegonda Polti Italië

1994

1.Alessandro Spezialetti Baggioni Italië

2.Kohzoh Fujita J.P.C.A. Japan

3.Marc Streel Saxon België

4.Richard Virenque Festina Frankrijk

5.Alessandro Baronti Panaria Italië

6.Marco Serpellini Panaria Italië

7.Valentino Fois Panaria Italië

8.David Lefèvre Aulnat 63 Frankrijk

9.Frank Vandenbroucke Mapei-GB België

10.Andrea Peron Motorola Italië

11.Tom Steels Mapei-GB België

12.Axel Merckx Motorola België

13.Alessandro Calzolari Mapei-GB Italië

14.Daisuke Imanaka Polti Japan

15.Gianni Faresin Panaria Italië

16.Adriano Baffi Mapei-GB Italië

17.Johan Museeuw Mapei-GB België

18.Maximilian Sciandri Motorola Gr.Brit.

19.Jean-Philippe Duracka Aulnat 63 Frankrijk

20.Paolo Lanfranchi Mapei-GB Italië

1993

1 Claudio Chiappucci Carrera Italië

2 Beat Zberg Carrera Zwitserland

3 Dimitri Neliubine Histor Rusland

4 Gilles Delion Castorama Frankrijk

5 Vjatsjeslav Ekimov Histor Rusland

6 Heinrich Trumheller Castorama BRD

7 Thomas Wegmuller Festina Zwitserland

8 Thierry Bourguignon Castorama Frankrijk

9 Masahiro Yasuhara JP-Project Japan

10 Tom De Smet Lotto België

11 Dimitri Zhdanov Histor Rusland

12 Takahiro Yamada JP-Project Japan

13 Kurt Van De Wouwer Lotto België

14 Mario De Clercq Lotto België

15 Peter De Clercq Lotto België

16 Masatoshi Ichikawa Navigare Japan

17 Andrei Sitnov Russ Rusland

18 Mario Moermans Lotto België

19 Neil Stephens O.N.C.E. Australië

20 Ken Hashikawa Motorola Japan

1992

1.Thierry Marie Castorama Frankrijk

2.Eddy Bouwmans Panasonic Nederland

3.Bart Bowen Subaru V.S.A.

4.Cesary Zamana Bud Light Polen

5.Wilfried Nelissen Panasonic België

6.Jean-Cyril Robin Castorama Frankrijk

7.Gérard Rué Castorama Frankrijk

8.Laurent Madouas Castorama Frankrijk

9.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk

10.Louis De Koning Panasonic Nederland

11.Masatoshi Ichikawa Bleiker Japan

12.Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland

13.Martin Aun Subaru Estland

14.Nicola Puttini Mendrisio Zwitserland

15.Kazuya Hashizume JP-Project Japan

16.Heinz Imboden Subaru Zwitserland

17.Eric Van Lancker Panasonic België

18.Sandro Vitali Bleiker Italië

19.Christophe Lavainne Castorama Frankrijk

20.Akito Yasuhiro Nat.selectie Japan

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.