2009
1 Linus Gerdemann Milram BRD
2 Maxime Monfort Columbia België
3 Thomas Lovkvist Columbia Zweden
4 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
5 Wim Van Huffel Vorarlberg België
6 Jens Voigt Saxo Bank BRD
7 Christian Knees Milram BRD
8 George Hincapie Columbia VSA
9 Peter Velits Milram Slovakije
10 David Lelay Agritubel Frankrijk
11 Lasse Bochmann Saxo Bank Denemarken
12 Markus Eibegger Elk Haus Oostenrijk
13 Sylvain Calzati Agritubel Frankrijk
14 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
15 Markus Fothen Milram BRD
16 Thomas Peterson Garmin VSA
17 Simon Geschke Skil BRD
18 Thomas De Gendt Topsport België
19 Michael Morkov Saxo Bank Denemarken
20 Dionisio Galparsoro Contentpolis Spanje

2008
1.Thomas Lovkvist Columbia Zweden
2.Jose Rujano Caisse D`Epargne Venezuela
3.Andrea Noe Liquigas Italië
4.Eros Capecchi Scott-American Beef Italië
5.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Jussi Veikkanen Francaise des Jeux Finland
7.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
8.Marcus Fothen Gerolsteiner Duitsland
9.Christophe Le Mevel Credit Agricole Frankrijk
10.Josep Jufre Scott-American Beef Spanje
11.Janez Brajkovic Astana Slovenië
12.Daniel Navarro Astana Spanje
13.Maxime Monfort Cofidis België
14.Stephane Goubert Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Johann Tschopp Bouygues Telecom Zwitserland
16.Linus Gerdemann Columbia Duitsland
17.Christian Knees Milram Duitsland
18.Aleksander Botcharov Credit Agricole Rusland
19.Marcus Ljunqvist CSC-Saxo Bank Zweden
20.Kevin Seeldrayers Quick Step België
2007
1.Levi Leipheimer Discovery Channel U.S.A.
2.Jens Voigt Team CSC Duitsland
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
4.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
6.Robert Gesink Rabobank Nederland
7.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
8.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
9.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
10.Josep Jufre Predictor-Lotto Spanje
11.Luis Leon Sanchez Gil Caisse D`Epargne Spanje
12.Maxime Monfort Cofidis België
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
15.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
16.Peter Velits Wiesenhof-Felt Slovakijë
17.Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
18.Wim Van Huffel Predictor-Lotto België
19.Alexander Kolobnev Team CSC Rusland
20.Leonardo Bertagnoli Liquigas Italië
2006
1.Jens Voigt Team CSC Duitsland
2.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
3.Levi Leipheimer Gerolsteiner U.S.A.
4.Andrey Kashechkin Astana Kazakstan
5.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
6.Eddy Mazzoleni T-Mobile Italië
7.Thomas Dekker Rabobank Nederland
8.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
9.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
10.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
11.Pablo Lastras Caisse D`Epargne-Balears Spanje
12.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
13.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
14.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne-Balears Rusland
15.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
16.Stijn Devolder Discovery Channel België
17.Michael Barry Discovery Channel Canada
18.Andrea Noe Liquigas-Bianchi Italië
19.Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
20.Jurgen Van De Walle Quickstep-Innergetic België
2005
1 Cadel Evans Lotto Australië
2 Levi Leipheimer Gerolsteiner VSA
3 Jan Ullrich T-Mobile BRD
4 Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
5 Jorg Jaksche Liberty BRD
6 Tadej Valjavec Phonak Slovenië
7 Fabian Jeker Saunier Duval Zwitserland
8 Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italië
9 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
10 Patrick Sinkewitz Quickstep BRD
11 Wim Van Huffel Lotto België
12 David Arroyo Duran Illes Balears Spanje
13 Bobby Julich C.S.C. VSA
14 Pieter Weening Rabobank Nederland
15 Alberto Contador Velasco Liberty Seguros Spanje
16 Thomas Lovkvist La Francaise des Jeux Zweden
17 Guido Trentin Cofidis Italië
18 Alexander Moos Phonak Zwitserland
19 Ryder Hesjedal Discovery Channel Canada
20 Jesus Hernandez Blazquez Liberty Seguros Spanje
2004
1 Michael Sandstod C.S.C. Denemarken
2 Patrick Sinkewitz Quickstep BRD
3 Jens Voigt C.S.C. BRD
4 Jan Hruska Liberty Seguros Tsjechië
5 Igor Gonzalez De Galdeano Liberty Seguros Spanje
6 Francisco Mancebo Perez Illes Balears Spanje
7 Andreas Kloeden T-Mobile BRD
8 Jan Ullrich T-Mobile BRD
9 Jose Ivan Gutierrez Palacios Illes Balears Spanje
10 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
11 Sergio Marinangeli Domina Vacanze Italië
12 Bjorn Schroder Wiesenhof BRD
13 Pieter Weening Rabobank Nederland
14 Marius Sabaliauskas Saeco Litouwen
15 Rolf Aldag T-Mobile BRD
16 Martin Muller Wiesenhof BRD
17 Tim Jones Domina Vacanze Zimbabwe
18 George Hincapie US-Postal VSA
19 Peter Luttenberger C.S.C. Oostenrijk
20 Grischa Niermann Rabobank BRD
2003
1.Rudy Kemna Bankgiroloterij Nederland
2.Thomas Fothen Kostritzer Duitsland
3.Michael Schlickau Nat.selectie Duitsland
4.Andreas Kappes Koenig Duitsland
5.Rolf Aldag Telekom Duitsland
6.Steffen Radochla Bianchi Duitsland
7.Bjorn Glasner Lamonta Duitsland
8.Daniel Gathof Nat.selectie Duitsland
9.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
10.Bjorn Schroder Wiesenhof Duitsland
11.Zdenek Mlynar Sparta Praha Tsj.Rep.
12.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
13.Danilo Hondo Telekom Duitsland
14.Roman Jordens Lamonta Duitsland
15.Ralph Grabsch Wiesenhof Duitsland
16.Jason Phillips Vermarc Australia
17.Alexander Gottfried Nat.selectie Duitsland
18.Martin Pecenka Sparta Praha Tsj.Rep.
19.Martin Hebik Sparta Praha Tsj.Rep.
20.Robert Retschke Vermarc Duitsland
2002
1.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Mauro Gianetti Team Coast Zwitserland
4.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
5.Richard Virenque Domo Farm Frites Frankrijk
6.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
7.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
8.Andrea Tafi Mapei Quickstep Italia
9.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italia
10.Stuart O’Grady Credit Agricole Australia
11.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
12.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Matthe Pronk Rabobank Nederland
15.Pjotr Wadecki Domo Farm Frites Polen
16.Jens Voigt Credit Agricole Duitsland
17.Miguel Martinez Mapei Quickstep Frankrijk
18.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje
19.Cadel Evans Mapei Quickstep Australia
20.Sven Teutenberg Phonak Duitsland
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
3.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
4.Udo Bölts Telekom Duitsland
5.Reto Bergmann Post Swiss Zwitserland
6.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
7.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
8.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
9.Rolf Aldag Telekom Duitsland
10.Bart Voskamp Bankgiroloterij Nederland
11.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
12.Bert Grabsch Phonak Duitsland
13.Andreas Klöden Telekom Duitsland
14.Jens Zemke Nürnberger Duitsland
15.Fernando Escartin Team Coast Spanje
16.Grischa Niermann Rabobank Duitsland
17.Matthias Buxhofer Phonak Oostenrijk
18.Kurt Van De Wouwer Lotto België
19.Gennadi Mikhailov Lotto Rusland
20.Lukas Zumsteg Phonak Zwitserland
2000
1.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
2.Jurgen Van Roosbroeck Vlaanderen 2002 België
3.Angel Luis Casero Festina Spanje
4.Stephan Gottschling Post Swiss Duitsland
5.Andreas Klöden Telekom Duitsland
6.David Plaza Festina Spanje
7.Udo Bölts Telekom Duitsland
8.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
9.Torsten Schmidt Gerolsteiner Duitsland
10.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
11.Jens Heppner Telekom Duitsland
12.Matthias Buxhofer Phonak Oostenrijk
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jaime Hernandez Festina Spanje
15.Richard Virenque Polti Frankrijk
16.Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
17.Bo Hamburger Jack & Jones Denemarken
18.Allan Johansen Jack & Jones Denemarken
19.Fabio Sacchi Polti Italië
20.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
1999
1.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
2.Uros Murn Krka Slovenië
3.Robert Hunter Lampre Zuid-Afrika
4.Ralf Schmidt Peugeot Berlin Duitsland
5.Fabian Jeker Festina Zwitserland
6.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
7.André Korff Festina Duitsland
8.Pasquale Santoro Krka Italië
9.Miguel Meza Record Cucine Mexico
10.Roland Müller Nürnberger Zwitserland
11.Jens Heppner Telekom Duitsland
12.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
13.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
14.Christian Wegmann Die Continentale Duitsland
15.Grischa Niermann Rabobank Duitsland
16.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002 België
17.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
18.Rolf Huser Festina Zwitserland
19.Geert Van Bondt T.V.M. België
20.Bert Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
1998
1.Emanuele Lupi Amore & Vita Italië
2.Marco Milesi Brescialat Italië
3.Mirko Celestino Polti Italië
4.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
5.Bert Grabsch Agro-Adler Duitsland
6.Daniele Contrini Brescialat Italië
7.Richard Virenque Festina Frankrijk
8.Christophe Bassons Festina Frankrijk
9.Michael Rich Saeco Duitsland
10.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002 België
11.Stephan Gottschling Agro-Adler Duitsland
12.Felix Garcia-Casas Festina Spanje
13.Gilles Maignan Mut.Seine & Marne Frankrijk
14.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
15.Alberto Ongarato Ballan Italië
16.Rodolfo Ongarato Ballan Italië
17.Francisque Teyssière Mut.Seine & Marne Frankrijk
18.Jörn Reuss Agro-Adler Duitsland
19.Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
20.Kurt Van Lancker Vlaanderen 2002 België
1997
1 Christian Henn Telekom BRD
2 Jens Lehmann Leipzig BRD
3 Thomas Liese Leipzig BRD
4 Guido Fulst TSC Berlin BRD
5 Bert Dietz Telekom BRD
6 Arnaud Pretot Gan Frankrijk
7 Massimiliano Mori Saeco Italië
8 Servais Knaven T.V.M. Nederland
9 Andreas Kloeden Telekom BRD
10 Dainis Ozols Mroz Letland
11 Michael Kyneb Team Cologne Denemarken
12 Andreas Kappes Team Cologne BRD
13 Cesary Zamana Mroz Polen
14 Fred Rodriguez Saturn VSA
15 Bart Bowen Saturn VSA
16 Jens Voigt ZVVZ-Giant BRD
17 Martin Muller Agro-Adler BRD
18 Jan Schaffrath Telekom BRD
19 Olaf Pollack Agro-Adler BRD
20 Steffen Blochwitz Agro-Adler BRD
1996
1 Jan Ullrich Telekom BRD
2 Jens Heppner Telekom BRD
3 Sergei Ivanov Lada Rusland
4 Christian Henn Telekom BRD
5 Uwe Peschel Schauff BRD
6 Pjotr Ugrumov Roslotto Rusland
7 Mirko Celestino Polti Italië
8 Filippo Casagrande Scrigno Italië
9 Erik Dekker Rabobank Nederland
10 Armin Meier PMU-Romand Zwitserland
11 Carlo Finco MG-Technogym Italië
12 Udo Bolts Telekom BRD
13 Michael Rich Schauff BRD
14 Andreas Walzer Schauff BRD
15 Jorn Reuss Schauff BRD
16 Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
17 Robert Pintaric Krka Slovenië
18 Servais Knaven T.V.M. Nederland
19 Artur Babaitsev Lada Rusland
20 Boris Premuzic Krka Slovenië
1995
1.Zbigniew Spruch Lampre Polen
2.Arvis Piziks Novell Letland
3.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
4.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
5.Sven Teutenberg Novell Duitsland
6.Giovanni Fidanza Polti Italië
7.Marco Serpellini Lampre Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
10.Nicola Loda MG-Technogym Italië
11.Jan Ullrich Telekom Duitsland
12.Claudio Chiappucci Carrera Italië
13.Fabrizio Bontempi Brescia Lat Italië
14.Rolf Aldag Telekom Duitsland
15.Maurizio Fondriest Lampre Italië
16.Jens Heppner Telekom Duitsland
17.Giovanni Lombardi Polti Italië
18.Francesco Frattini Gewiss Italië
19.Gianluca Pianegonda Polti Italië
20.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
1994
1.Phil Anderson Motorola Australië
2.Eric Van Lancker Wordperfect België
3.Bo-André Namtvedt Wordperfect Noorwegen
4.Kai Hundertmark Motorola Duitsland
5.Josef Holzmann Trident Duitsland
6.George Hincapie Motorola V.S.A.
7.Nico Verhoeven Histor Nederland
8.Matthias Schulze Leipzig Duitsland
9.Eddy Schurer Histor Nederland
10.Torsten Wilhelms Nürnberger Duitsland
11.Steve Larsen Motorola V.S.A.
12.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
13.Christian Henn Telekom Duitsland
14.Laurent Roux Castorama Frankrijk
15.Eric Magnin Castorama Frankrijk
16.Jacky Durand Castorama Frankrijk
17.Yvon Ledanois Wordperfect Frankrijk
18.Sébastien Vandenabeele Trident België
19.Brian Smith Motorola Gr.Brit.
20.Karsten Podlesch Leipzig Duitsland
1993
1 Lubor Tesar Tico Tsjechië
2 Bert Dietz Nurnberger BRD
3 Alex Kastenhuber Nurnberger BRD
4 Josef Holzmann Mongoose BRD
5 Jens Zemke Die Continentale BRD
6 Daniel Lanz Schumacher Zwitserland
7 Hartmut Bolts Marin BRD
8 Jeremy Hunt Caltex GBr
9 Jurgen Werner Telekom BRD
10 Jorn Reuss Bosch BRD
11 Sven Teutenberg Telekom BRD
12 Dirk Muller Bosch BRD
13 Frank Augustin Bosch BRD
14 Dirk Baldinger Oschelbron BRD
15 Roland Meier Scott Zwitserland
16 Ralf Schmidt Bosch BRD
17 George Hincapie Mengoni VSA
18 Alexei Sivakov CSKA Moskou Rusland
19 Claudio Chiappucci Carrera Italië
20 Arno Wohlfahrter Varta Oostenrijk
1992
1 Mike Kluge Wheeler BRD
2 Steffen Wesemann Frankfurt am Oder BRD
3 Jacques Jolidon Wheeler Zwitserland
4 Willy Willems Collstrop België
5 Dirk Schiffner Frankfurt am Oder BRD
6 Gerd Audehm Cottbus BRD
7 Peter Luttenberger Nat.selectie Oostenrijk
8 Lutz Lehmann Leipzig BRD
9 Alexandre Ivankin CSKA Moskou Rusland
10 Bert Dietz Leipzig BRD
11 Roland Nestler Wismut Gera BRD
12 Sergei Oetsjakov Nat.selectie Oekraïne
13 Alberto Elli Ariostea Italië
14 Uwe Ampler Telekom BRD
15 Etienne De Wilde Telekom België
16 Ernst Denifl Nat.selectie Oostenrijk
17 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
18 Robert Millar T.V.M. GBr
19 Ivan Ivanov Seur Rusland
20 Jan Siemons T.V.M. Nederland
1991
1 Mike Kluge Berlin BRD
2 Steffen Wesemann Frankf./O. BRD
3 Norbert Arnold Berlin BRD
4 Achmed Wolke Cottbus BRD
5 Dirk Meier Cottbus BRD
6 Thomas Will Cottbus BRD
7 Steffen Blochwitz Cottbus BRD
8 Dan Radtke Frankf./O. BRD
9 Dirk Schiffner Frankf./O. BRD
10 Ralf Koldewitz Frankf./O. BRD
11 Steffen Rein Nuernberg BRD
12 Mike Weissmann Nuernberg BRD
13 Gerd Audehm Nuernberg BRD
14 Bert Dietz Nuernberg BRD
15 Andreas Walzer Wuerttemberg BRD
16 Uwe Messerschmidt Wuerttemberg BRD
17 Michael Glockner Wuerttemberg BRD
18 Cedric Guthe Wuerttemberg BRD
19 Thomas Liese Leipzig BRD
20 Jens Lehmann Leipzig BRD

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s