2009
1 Linus Gerdemann Milram BRD
2 Maxime Monfort Columbia België
3 Thomas Lovkvist Columbia Zweden
4 Bjorn Glasner Team Kuota BRD
5 Wim Van Huffel Vorarlberg België
6 Jens Voigt Saxo Bank BRD
7 Christian Knees Milram BRD
8 George Hincapie Columbia VSA
9 Peter Velits Milram Slovakije
10 David Lelay Agritubel Frankrijk
11 Lasse Bochmann Saxo Bank Denemarken
12 Markus Eibegger Elk Haus Oostenrijk
13 Sylvain Calzati Agritubel Frankrijk
14 Stefan Denifl Elk Haus Oostenrijk
15 Markus Fothen Milram BRD
16 Thomas Peterson Garmin VSA
17 Simon Geschke Skil BRD
18 Thomas De Gendt Topsport België
19 Michael Morkov Saxo Bank Denemarken
20 Dionisio Galparsoro Contentpolis Spanje

2008
1.Thomas Lovkvist Columbia Zweden
2.Jose Rujano Caisse D`Epargne Venezuela
3.Andrea Noe Liquigas Italië
4.Eros Capecchi Scott-American Beef Italië
5.Haimar Zubeldia Euskaltel-Euskadi Spanje
6.Jussi Veikkanen La Française des Jeux Finland
7.Vladimir Karpets Caisse D`Epargne Rusland
8.Marcus Fothen Gerolsteiner Duitsland
9.Christophe Le Mevel Crédit Agricole Frankrijk
10.Josep Jufre Scott-American Beef Spanje
11.Janez Brajkovic Astana Slovenië
12.Daniel Navarro Astana Spanje
13.Maxime Monfort Cofidis België
14.Stephane Goubert Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Johann Tschopp Bouygues Telecom Zwitserland
16.Linus Gerdemann Columbia Duitsland
17.Christian Knees Milram Duitsland
18.Aleksander Botcharov Crédit Agricole Rusland
19.Marcus Ljunqvist CSC-Saxo Bank Zweden
20.Kevin Seeldrayers Quick Step België
2007
1.Levi Leipheimer Discovery Channel U.S.A.
2.Jens Voigt Team CSC Duitsland
3.Laurens Ten Dam Unibet.Com Nederland
4.David Lopez Garcia Caisse D`Epargne Spanje
5.Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
6.Robert Gesink Rabobank Nederland
7.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
8.Linus Gerdemann T-Mobile Duitsland
9.Gustav Erik Larsson Unibet.Com Zweden
10.Josep Jufre Predictor-Lotto Spanje
11.Luis Leon Sanchez Gil Caisse D`Epargne Spanje
12.Maxime Monfort Cofidis België
13.Thomas Lovkvist Francaise des Jeux Zweden
14.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
15.Pablo Lastras Caisse D`Epargne Spanje
16.Peter Velits Wiesenhof-Felt Slovakijë
17.Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
18.Wim Van Huffel Predictor-Lotto België
19.Alexander Kolobnev Team CSC Rusland
20.Leonardo Bertagnoli Liquigas Italië
2006
1.Jens Voigt Team CSC Duitsland
2.Vladimir Goussev Discovery Channel Rusland
3.Levi Leipheimer Gerolsteiner U.S.A.
4.Andrey Kashechkin Astana Kazakstan
5.Stefan Schumacher Gerolsteiner Duitsland
6.Eddy Mazzoleni T-Mobile Italië
7.Thomas Dekker Rabobank Nederland
8.Marzio Bruseghin Lampre-Fondital Italië
9.Wim Van Huffel Davitamon-Lotto België
10.Evgueni Petrov Lampre-Fondital Rusland
11.Pablo Lastras Caisse D`Epargne-Balears Spanje
12.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
13.Leonardo Piepoli Saunier Duval-Prodir Italia
14.Vladimir Efimkin Caisse D`Epargne-Balears Rusland
15.Aleksander Vinokourov Astana Kazakstan
16.Stijn Devolder Discovery Channel België
17.Michael Barry Discovery Channel Canada
18.Andrea Noe Liquigas-Bianchi Italië
19.Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
20.Jurgen Van De Walle Quickstep-Innergetic België
2005
1 Cadel Evans Lotto Australië
2 Levi Leipheimer Gerolsteiner VSA
3 Jan Ullrich T-Mobile BRD
4 Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
5 Jorg Jaksche Liberty BRD
6 Tadej Valjavec Phonak Slovenië
7 Fabian Jeker Saunier Duval Zwitserland
8 Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italië
9 Saul Raisin Crédit Agricole VSA
10 Patrick Sinkewitz Quickstep BRD
11 Wim Van Huffel Lotto België
12 David Arroyo Duran Illes Balears Spanje
13 Bobby Julich C.S.C. VSA
14 Pieter Weening Rabobank Nederland
15 Alberto Contador Velasco Liberty Seguros Spanje
16 Thomas Lovkvist La Francaise des Jeux Zweden
17 Guido Trentin Cofidis Italië
18 Alexander Moos Phonak Zwitserland
19 Ryder Hesjedal Discovery Channel Canada
20 Jesus Hernandez Blazquez Liberty Seguros Spanje
2004
1 Michael Sandstod C.S.C. Denemarken
2 Patrick Sinkewitz Quickstep BRD
3 Jens Voigt C.S.C. BRD
4 Jan Hruska Liberty Seguros Tsjechië
5 Igor Gonzalez De Galdeano Liberty Seguros Spanje
6 Francisco Mancebo Perez Illes Balears Spanje
7 Andreas Kloeden T-Mobile BRD
8 Jan Ullrich T-Mobile BRD
9 Jose Ivan Gutierrez Palacios Illes Balears Spanje
10 Davide Rebellin Gerolsteiner Italië
11 Sergio Marinangeli Domina Vacanze Italië
12 Bjorn Schroder Wiesenhof BRD
13 Pieter Weening Rabobank Nederland
14 Marius Sabaliauskas Saeco Litouwen
15 Rolf Aldag T-Mobile BRD
16 Martin Muller Wiesenhof BRD
17 Tim Jones Domina Vacanze Zimbabwe
18 George Hincapie US-Postal VSA
19 Peter Luttenberger C.S.C. Oostenrijk
20 Grischa Niermann Rabobank BRD
2003
1.Rudy Kemna Bankgiroloterij Nederland
2.Thomas Fothen Kostritzer Duitsland
3.Michael Schlickau Nat.selectie Duitsland
4.Andreas Kappes Koenig Duitsland
5.Rolf Aldag Telekom Duitsland
6.Steffen Radochla Bianchi Duitsland
7.Bjorn Glasner Lamonta Duitsland
8.Daniel Gathof Nat.selectie Duitsland
9.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
10.Bjorn Schroder Wiesenhof Duitsland
11.Zdenek Mlynar Sparta Praha Tsj.Rep.
12.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
13.Danilo Hondo Telekom Duitsland
14.Roman Jordens Lamonta Duitsland
15.Ralph Grabsch Wiesenhof Duitsland
16.Jason Phillips Vermarc Australia
17.Alexander Gottfried Nat.selectie Duitsland
18.Martin Pecenka Sparta Praha Tsj.Rep.
19.Martin Hebik Sparta Praha Tsj.Rep.
20.Robert Retschke Vermarc Duitsland
2002
1.Paolo Bettini Mapei Quickstep Italia
2.Davide Rebellin Gerolsteiner Italia
3.Mauro Gianetti Team Coast Zwitserland
4.Niki Aebersold Team Coast Zwitserland
5.Richard Virenque Domo Farm Frites Frankrijk
6.Johan Museeuw Domo Farm Frites Belgium
7.Daniel Schnider Phonak Zwitserland
8.Andrea Tafi Mapei Quickstep Italia
9.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italia
10.Stuart O’Grady Credit Agricole Australia
11.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
12.Oscar Camenzind Phonak Zwitserland
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Matthe Pronk Rabobank Nederland
15.Pjotr Wadecki Domo Farm Frites Polen
16.Jens Voigt Credit Agricole Duitsland
17.Miguel Martinez Mapei Quickstep Frankrijk
18.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje
19.Cadel Evans Mapei Quickstep Australia
20.Sven Teutenberg Phonak Duitsland
2001
1.Scott Sunderland Fakta Australië
2.Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
3.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
4.Udo Bölts Telekom Duitsland
5.Reto Bergmann Post Swiss Zwitserland
6.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
7.Aitor Garmendia Team Coast Spanje
8.Peter Wrolich Gerolsteiner Oostenrijk
9.Rolf Aldag Telekom Duitsland
10.Bart Voskamp Bankgiroloterij Nederland
11.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
12.Bert Grabsch Phonak Duitsland
13.Andreas Klöden Telekom Duitsland
14.Jens Zemke Nürnberger Duitsland
15.Fernando Escartin Team Coast Spanje
16.Grischa Niermann Rabobank Duitsland
17.Matthias Buxhofer Phonak Oostenrijk
18.Kurt Van De Wouwer Lotto België
19.Gennadi Mikhailov Lotto Rusland
20.Lukas Zumsteg Phonak Zwitserland
2000
1.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
2.Jurgen Van Roosbroeck Vlaanderen 2002 België
3.Angel Luis Casero Festina Spanje
4.Stephan Gottschling Post Swiss Duitsland
5.Andreas Klöden Telekom Duitsland
6.David Plaza Festina Spanje
7.Udo Bölts Telekom Duitsland
8.Jörn Reuss Nürnberger Duitsland
9.Torsten Schmidt Gerolsteiner Duitsland
10.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
11.Jens Heppner Telekom Duitsland
12.Matthias Buxhofer Phonak Oostenrijk
13.Rolf Aldag Telekom Duitsland
14.Jaime Hernandez Festina Spanje
15.Richard Virenque Polti Frankrijk
16.Laurent Dufaux Saeco Zwitserland
17.Bo Hamburger Jack & Jones Denemarken
18.Allan Johansen Jack & Jones Denemarken
19.Fabio Sacchi Polti Italië
20.Michele Bartoli Mapei Quickstep Italië
1999
1.Andrei Kivilev Festina Kazakstan
2.Uros Murn Krka Slovenië
3.Robert Hunter Lampre Zuid-Afrika
4.Ralf Schmidt Peugeot Berlin Duitsland
5.Fabian Jeker Festina Zwitserland
6.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
7.André Korff Festina Duitsland
8.Pasquale Santoro Krka Italië
9.Miguel Meza Record Cucine Mexico
10.Roland Müller Nürnberger Zwitserland
11.Jens Heppner Telekom Duitsland
12.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
13.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
14.Christian Wegmann Die Continentale Duitsland
15.Grischa Niermann Rabobank Duitsland
16.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002 België
17.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
18.Rolf Huser Festina Zwitserland
19.Geert Van Bondt T.V.M. België
20.Bert Grabsch P.S.V.Köln Duitsland
1998
1.Emanuele Lupi Amore & Vita Italië
2.Marco Milesi Brescialat Italië
3.Mirko Celestino Polti Italië
4.Tim Jones Amore & Vita Zimbabwe
5.Bert Grabsch Agro-Adler Duitsland
6.Daniele Contrini Brescialat Italië
7.Richard Virenque Festina Frankrijk
8.Christophe Bassons Festina Frankrijk
9.Michael Rich Saeco Duitsland
10.Johan Verstrepen Vlaanderen 2002 België
11.Stephan Gottschling Agro-Adler Duitsland
12.Felix Garcia-Casas Festina Spanje
13.Gilles Maignan Mut.Seine & Marne Frankrijk
14.Harald Morscher Saeco Oostenrijk
15.Alberto Ongarato Ballan Italië
16.Rodolfo Ongarato Ballan Italië
17.Francisque Teyssière Mut.Seine & Marne Frankrijk
18.Jörn Reuss Agro-Adler Duitsland
19.Felice Puttini Ros Mary Zwitserland
20.Kurt Van Lancker Vlaanderen 2002 België
1997
1 Christian Henn Telekom BRD
2 Jens Lehmann Leipzig BRD
3 Thomas Liese Leipzig BRD
4 Guido Fulst TSC Berlin BRD
5 Bert Dietz Telekom BRD
6 Arnaud Pretot Gan Frankrijk
7 Massimiliano Mori Saeco Italië
8 Servais Knaven T.V.M. Nederland
9 Andreas Kloeden Telekom BRD
10 Dainis Ozols Mroz Letland
11 Michael Kyneb Team Cologne Denemarken
12 Andreas Kappes Team Cologne BRD
13 Cesary Zamana Mroz Polen
14 Fred Rodriguez Saturn VSA
15 Bart Bowen Saturn VSA
16 Jens Voigt ZVVZ-Giant BRD
17 Martin Muller Agro-Adler BRD
18 Jan Schaffrath Telekom BRD
19 Olaf Pollack Agro-Adler BRD
20 Steffen Blochwitz Agro-Adler BRD
1996
1 Jan Ullrich Telekom BRD
2 Jens Heppner Telekom BRD
3 Sergei Ivanov Lada Rusland
4 Christian Henn Telekom BRD
5 Uwe Peschel Schauff BRD
6 Pjotr Ugrumov Roslotto Rusland
7 Mirko Celestino Polti Italië
8 Filippo Casagrande Scrigno Italië
9 Erik Dekker Rabobank Nederland
10 Armin Meier PMU-Romand Zwitserland
11 Carlo Finco MG-Technogym Italië
12 Udo Bolts Telekom BRD
13 Michael Rich Schauff BRD
14 Andreas Walzer Schauff BRD
15 Jorn Reuss Schauff BRD
16 Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
17 Robert Pintaric Krka Slovenië
18 Servais Knaven T.V.M. Nederland
19 Artur Babaitsev Lada Rusland
20 Boris Premuzic Krka Slovenië
1995
1.Zbigniew Spruch Lampre Polen
2.Arvis Piziks Novell Letland
3.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
4.Fabio Baldato MG-Technogym Italië
5.Sven Teutenberg Novell Duitsland
6.Giovanni Fidanza Polti Italië
7.Marco Serpellini Lampre Italië
8.Johan Museeuw Mapei-GB België
9.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
10.Nicola Loda MG-Technogym Italië
11.Jan Ullrich Telekom Duitsland
12.Claudio Chiappucci Carrera Italië
13.Fabrizio Bontempi Brescia Lat Italië
14.Rolf Aldag Telekom Duitsland
15.Maurizio Fondriest Lampre Italië
16.Jens Heppner Telekom Duitsland
17.Giovanni Lombardi Polti Italië
18.Francesco Frattini Gewiss Italië
19.Gianluca Pianegonda Polti Italië
20.Mauro Gianetti Polti Zwitserland
1994
1.Phil Anderson Motorola Australië
2.Eric Van Lancker Wordperfect België
3.Bo-André Namtvedt Wordperfect Noorwegen
4.Kai Hundertmark Motorola Duitsland
5.Josef Holzmann Trident Duitsland
6.George Hincapie Motorola V.S.A.
7.Nico Verhoeven Histor Nederland
8.Matthias Schulze Leipzig Duitsland
9.Eddy Schurer Histor Nederland
10.Torsten Wilhelms Nürnberger Duitsland
11.Steve Larsen Motorola V.S.A.
12.Heinrich Trumheller Castorama Duitsland
13.Christian Henn Telekom Duitsland
14.Laurent Roux Castorama Frankrijk
15.Eric Magnin Castorama Frankrijk
16.Jacky Durand Castorama Frankrijk
17.Yvon Ledanois Wordperfect Frankrijk
18.Sébastien Vandenabeele Trident België
19.Brian Smith Motorola Gr.Brit.
20.Karsten Podlesch Leipzig Duitsland
1993
1 Lubor Tesar Tico Tsjechië
2 Bert Dietz Nurnberger BRD
3 Alex Kastenhuber Nurnberger BRD
4 Josef Holzmann Mongoose BRD
5 Jens Zemke Die Continentale BRD
6 Daniel Lanz Schumacher Zwitserland
7 Hartmut Bolts Marin BRD
8 Jeremy Hunt Caltex GBr
9 Jurgen Werner Telekom BRD
10 Jorn Reuss Bosch BRD
11 Sven Teutenberg Telekom BRD
12 Dirk Muller Bosch BRD
13 Frank Augustin Bosch BRD
14 Dirk Baldinger Oschelbron BRD
15 Roland Meier Scott Zwitserland
16 Ralf Schmidt Bosch BRD
17 George Hincapie Mengoni VSA
18 Alexei Sivakov CSKA Moskou Rusland
19 Claudio Chiappucci Carrera Italië
20 Arno Wohlfahrter Varta Oostenrijk
1992
1 Mike Kluge Wheeler BRD
2 Steffen Wesemann Frankfurt am Oder BRD
3 Jacques Jolidon Wheeler Zwitserland
4 Willy Willems Collstrop België
5 Dirk Schiffner Frankfurt am Oder BRD
6 Gerd Audehm Cottbus BRD
7 Peter Luttenberger Nat.selectie Oostenrijk
8 Lutz Lehmann Leipzig BRD
9 Alexandre Ivankin CSKA Moskou Rusland
10 Bert Dietz Leipzig BRD
11 Roland Nestler Wismut Gera BRD
12 Sergei Oetsjakov Nat.selectie Oekraïne
13 Alberto Elli Ariostea Italië
14 Uwe Ampler Telekom BRD
15 Etienne De Wilde Telekom België
16 Ernst Denifl Nat.selectie Oostenrijk
17 Rolf Sorensen Ariostea Denemarken
18 Robert Millar T.V.M. GBr
19 Ivan Ivanov Seur Rusland
20 Jan Siemons T.V.M. Nederland
1991
1 Mike Kluge Berlin BRD
2 Steffen Wesemann Frankf./O. BRD
3 Norbert Arnold Berlin BRD
4 Achmed Wolke Cottbus BRD
5 Dirk Meier Cottbus BRD
6 Thomas Will Cottbus BRD
7 Steffen Blochwitz Cottbus BRD
8 Dan Radtke Frankf./O. BRD
9 Dirk Schiffner Frankf./O. BRD
10 Ralf Koldewitz Frankf./O. BRD
11 Steffen Rein Nuernberg BRD
12 Mike Weissmann Nuernberg BRD
13 Gerd Audehm Nuernberg BRD
14 Bert Dietz Nuernberg BRD
15 Andreas Walzer Wuerttemberg BRD
16 Uwe Messerschmidt Wuerttemberg BRD
17 Michael Glockner Wuerttemberg BRD
18 Cedric Guthe Wuerttemberg BRD
19 Thomas Liese Leipzig BRD
20 Jens Lehmann Leipzig BRD
1990
1 Lars Wahlqvist Wirsbo Zweden
2 Fergus Watt G.S.Modena GBr
3 Peter Harings Orbea Nederland
4 Mike Kluge Berlin BRD
5 Andy Hampsten Motorola VSA
6 Luc Roosen Histor België
7 Steffen Wesemann Frankf./O. BRD
8 Michel Dernies Weinmann België
9 Norbert Arnold Berlin BRD
10 Achmed Wolke Cottbus BRD
11 Thomas Wegmuller Weinmann Zwitserland
12 Pascal Reverdy Mulhouse Frankrijk
13 Gerhard Zadrobilek P.D.M. Oostenrijk
14 Dirk Meier Cottbus BRD
15 Imanol Murga Artiach Spanje
16 Thomas Will Cottbus BRD
17 Josef Holzmann Stuttgart BRD
18 Steffen Blochwitz Cottbus BRD
19 Dirk Schiffner Frankf./O. BRD
20 Dan Radtke Frankf./O. BRD
1989
1 Michael Glockner Stuttgart BRD
2 Walter Klein R.C.Amor BRD
3 Sigi Prieler R.C.Amor BRD
4 Manfred Kaplan R.C.Amor BRD
5 Martin Schaefer R.C.Amor BRD
6 Tom Fischer RSV Reute BRD
7 Andreas Walzer Stuttgart BRD
8 Michael Rich RSV Reute BRD
9 Maik Muller RSV Reute BRD
10 Andrzej Polkosnik Exbud Polen
11 Geir Dahlen Nat.selectie Noorwegen
12 Mario Hernig Hannover DDR
13 Bernd Dittert Hannover DDR
14 Jens Zemke Wiesbaden BRD
15 Wolfgang Lotzsch Hannover DDR
16 Jorg Echtermann Wiesbaden BRD
17 Jorg Weida Wiesbaden BRD
18 Patrick Lahmer Hannover DDR
19 Mathias Egyed Wiesbaden BRD
20 Markus Romani RSV Reute BRD
1988
1 Hartmut Bölts R.M.O.
2 Hans Neumayer Dancelli
3 Andreas Kappes Toshiba
4 Dieter Giebken Krabo
5 Dieter Thurau Panasonic
6 Rolf Gölz Superconfex
7 Raimund Dietzen Teka
8 Peter Hilse Teka
9 Remig Stumpf Hercules
10 Volker Diehl Schwinn
11 Werner Betz Centurion
12 Jochen Görgen Die Continentale
13 Uwe Bolten Schwaben
14 Markus Hess Schwaben
15 Torsten Rellensmann Krabo
16 Josef Kristen Colnago
17 Roland Günther Schwinn
18 Joachim Schlaphoff Boccaccio
19 Stefan Schröpfer Kotter
20 Werner Wüller Hercules
1987
1 Peter Hilse Teka
2 Torsten Rellensmann Schwinn
3 Andreas Kappes Toshiba
4 Volker Diehl Colnago
5 Dieter Giebken Krabo
6 Dieter Thurau Roland
7 Josef Kristen Gonso
8 Hans Neumayer Commodore
9 Rolf Golz Superconfex
10 Raimund Dietzen Teka
11 Markus Hess Baschin
12 Werner Betz Centurion
13 Hartmut Bolts Dortmund
14 Horst Schutz Assos
15 Gregor Braun A.D.R.
16 Rigobert Matt A.D.R.
17 Uwe Bolten Krabo
18 Remig Stumpf Nuernberg
19 Jochen Gorgen Dortmund
20 Joachim Schlaphoff Blacky
1986
1.Raimund Dietzen Teka
2.Peter Hilse Teka
3.Roman Hermann Hermann
4.Horst Schutz Union
5.Sigmund Hermann Hermann
6.Markus Hess Union
7.Rudi Weber Gianni Motta
8.Rolf Gölz Del Tongo
9.Joachim Schlaphoff Union
10.Christian Goldschlagg Union
11.Gregor Braun Brianzoli
12.Josef Kristen Union
13.Henri Rinklin Union
14.Stefan Schröpfer Union
15.Dieter Giebken Union
16.Werner Betz Union
17.Uwe Bolten Union
18.Dieter Thurau Brianzoli
19.Hans Hindelang Union
20.Hans Neumayer Union
1985
1.Rolf Gölz Del Tongo
2.Gregor Braun Ariostea
3.Peter Hilse Teka
4.Uwe Bolten Verandalux
5.Ralf Hofeditz Skil
6.Martin Matt Santini
7.Horst Schutz Union
8.Raimund Dietzen Teka
9.Henri Rinklin Union
10.Albert Fritz Union
11.Dieter Thurau Hitachi
12.Joachim Schlaphoff Union
13.Stefan Schröpfer Union
14.Christian Goldschlagg Union
15.Josef Kristen Union
16.Hans Hindelang Union
17.Hans Neumayer Union
18.Heinz Betz Union
19.Roman Hermann Hermann
20.Sigmund Hermann Hermann
1984
1.Raimund Dietzen Teka
2.Uwe Bolten Union
3.Heinz Heine Union
4.Hans Hindelang Union
5.Josef Kristen Union
6.Claude Michely Gios
7.Gregor Braun La Redoute
8.Ralf Hofeditz Système U
9.Lucien Didier Renault
10.Henri Rinklin Union
11.Joachim Schlaphoff Dries
12.Albert Fritz Union
13.Horst Schutz Union
14.Günther Schumacher Union
15.Heinz Betz Union
16.Hans Neumayer Union
17.Stefan Schröpfer Union
18.Roman Hermann Hermann
19.Sigmund Hermann Hermann
20.Dieter Thurau Malvor
1983
1.Hans Hindelang Portas
2.Horst Schutz Portas
3.Gregor Braun Benotto
4.Henri Rinklin Portas
5.Heinz Betz Maredo
6.Hans Neumayer Perlav
7.Dieter Thurau Del Tongo
8.Albert Fritz Peugeot
9.Peter Kehl Dromedario
10.Rolf Weber Hueso
11.Götz Heine Kotter
12.Udo Hempel A.B.C.
13.Winfried Peffgen Peugeot
14.Raimund Dietzen Teka
15.Detlef Kursweg Vorselaars Autobedrijf
16.Günther Schumacher Rizi
17.Uwe Bolten Benotto
18.Josef Kristen Peugeot
19.Klaus Peter Thaler Maredo
20.Ralf Hofeditz Wolber
1982
1.Gregor Braun Capri Sonne
2.Dietrich Thurau Hoonved
3.Peter Kehl Kondor
4.Uwe Bolten Royal
5.Raimund Dietzen Teka
6.Werner Betz Kondor
7.Klaus-Peter Thaler Puch
8.Rolf Weber Hueso
9.Hans Hindelang Puch
10.Jupp Kristen Royal
11.Hans-Peter Jakst Puch
12.Hans Neumayer Royal
13.Wolfgang Renner Puch
14.Gunther Schumacher Royal
15.Hans Müller Puch
16.Heinz Betz Kondor
17.Henri Rinklin Puch
18.Rolf Haller Teka
19.Horst Schutz Kondor
20.Albert Fritz Royal
1981
1.Peter Kehl Kotter
2.Hans Neumayer Kotter
3.Hans-Peter Jakst Puch
4.Hans Hindelang Puch
5.Rolf Weber Kotter
6.Hans Müller Puch
7.Gregor Braun Famcucine
8.Heinz Betz Kotter
9.Stefan Schröpfer Kotter
10.Gunther Schumacher Kotter
11.Wolfgang Renner Puch
12.Albert Fritz Kotter
13.Udo Hempel Kotter
14.Jupp Kristen Kotter
15.Winfried Peffgen Kotter
16.Horst Schutz Kotter
17.Dietrich Thurau Kotter
18.Uwe Bolten Kotter
19.Henri Rinklin Puch
20.Klaus-Peter Thaler Puch
1980
1.Peter Kehl Puch
2.Rolf Haller Teka
3.Günther Haritz Raleigh
4.Jürgen Kraft Teka
5.Klaus-Peter Thaler Puch
6.Udo Hempel Union
7.Uwe Bolten IJsboerke
8.Albert Fritz Union
9.Winfried Peffgen Union
10.Gregor Braun Sanson
11.Heinz Betz Union
12.Hans Hindelang Puch
13.Horst Schutz Union
14.Hans Neumayer Union
15.Gunther Schumacher Union
16.Hans-Peter Jakst Puch
17.Hans Müller Puch
18.Wolfgang Renner Puch
19.Henri Rinklin Puch
20.Dietrich Thurau Puch
1979
1.Horst Schutz Kondor
2.Hans-Peter Jakst IJsboerke
3.Günther Haritz Schauff
4.Klaus-Peter Thaler Raleigh
5.Werner Betz Kondor
6.Uwe Bolten IJsboerke
7.Gunther Schumacher Citizen Bank
8.Karl-Heinz Bohnen Kondor
9.Gregor Braun Peugeot
10.Dietrich Thurau IJsboerke
11.Willi Singer Peugeot
12.Hans Hindelang Peugeot
13.Udo Hempel Quelle
14.Horst Maier Kondor
15.Dieter Berkmann Kondor
16.Winfried Peffgen Peugeot
17.Albert Fritz Peugeot
18.Jürgen Kraft Teka
19.Heinz Betz Kondor
20.Rolf Haller Stuttgart
1978
1.Gregor Braun Peugeot
2.Udo Hempel Union
3.Gunther Schumacher Union
4.Winfried Peffgen Union
5.Klaus Bugdahl Union
6.Günther Haritz Raleigh
7.Dieter Kemper Union
8.Wolfgang Schulze Union
9.Horst Schutz Union
10.Dieter Puschel Union
11.Hans-Peter Jakst Union
12.Dietrich Thurau Raleigh
13.Jürgen Tschan Peugeot
14.Hans Hindelang Union
15.Albert Fritz Union
16.Karl-Heinz Küster Union
17.Werner Betz Union
18.Dieter Berkmann Union
19.Heinz Betz Union
20.Karl-Heinz Bohnen Maes Pils
1977
1.Dietrich Thurau Raleigh
2.Winfried Peffgen Union
3.Albert Fritz Union
4.Günther Haritz Raleigh
5.Jürgen Tschan Peugeot
6.Klaus Bugdahl Union
7.Gunther Schumacher Union
8.Karl-Heinz Bohnen Maes Pils
9.Klaus-Peter Thaler Teka
10.Gregor Braun Peugeot
11.Karl-Heinz Küster Union
12.Dieter Kemper Union
13.Wolfgang Schulze Union
14.Hans-Peter Jakst Selle Royal
15.Jürgen Kraft Selle Royal
16.Horst Schutz Känel
17.Willi Singer Bianchi
18.Dieter Puschel Union
19.Hans Hindelang Union
20.Udo Hempel Union
1976
1.Dietrich Thurau Raleigh
2.Klaus Peter Thaler Teka
3.Willi Singer Bianchi
4.Olaf Paltian z/c
5.Albert Fritz Union
6.Friedrich Von Löffelholz z/c
7.Werner Betz Union
8.Dieter Kemper Lejeune
9.Günther Haritz Raleigh
10.Heinz Betz Union
11.Horst Schutz Känel
12.Jürgen Tschan Peugeot
13.Jürgen Kraft Teka
14.Dieter Weibel z/c
15.Dieter Berkmann Union
16.Hans Hindelang Union
17.Dieter Uebing z/c
18.Horst Gnas Union
19.Karl-Heinz Küster Maes Pils
20.Klaus Burges z/c
1975
1.Dietrich Thurau Raleigh
2.Jürgen Tschan Peugeot
3.Günther Haritz Raleigh
4.Winfried Peffgen Union
5.Horst Schutz Känel
6.Dieter Kemper Lejeune
7.Willi Singer Bianchi
8.Karl-Heinz Bohnen Maes Pils
9.Willi Paus Känel
10.Karl-Heinz Küster Maes Pils
11.Dieter Puschel Union
12.Klaus Bugdahl Union
13.Albert Fritz Union
14.Wolfgang Schulze Union
15.Udo Hempel Union
16.Sigi Renz Union
17.Hans Hindelang Union
18.Dieter Berkmann Union
19.Roman Herrmann Herrmann
20.Bernd Rasing Union
1974
1.Günther Haritz Raleigh
2.Winfried Peffgen Union
3.Udo Hempel Union
4.Dieter Kemper Lejeune
5.Albert Fritz Union
6.Wolfgang Schulze Union
7.Jürgen Tschan Peugeot
8.Klaus Bugdahl Union
9.Sigi Renz Union
10.Dietrich Thurau Raleigh
11.Horst Schutz Känel
12.Karl-Heinz Küster Maes Pils
13.Dieter Puschel Union
14.Willi Singer Bianchi
15.Karl-Heinz Bohnen Maes Pils
16.Willi Paus Känel
17.Hans Hindelang Union
18.Dieter Berkmann Union
19.Roman Herrmann Herrmann
20.Bernd Rasing Union
1973
1.Günther Haritz Rokado
2.Winfried Peffgen Rokado
3.Udo Hempel Rokado
4.Dieter Kemper Rokado
5.Wolfgang Schulze Rokado
6.Albert Fritz Rokado
7.Jürgen Tschan Peugeot
8.Klaus Bugdahl Rokado
9.Sigi Renz Rokado
10.Alfred Gaida Rokado
11.Karl-Heinz Küster Rokado
12.Erik Merks Rokado
13.Karl-Heinz Muddemann Rokado
14.Joseph Ruch Rokado
15.Ernst Tischler Rokado
16.Wilhelm Hellwig Rokado
17.Horst Schutz Känel
18.Dieter Puschel Rokado
19.Willi Paus Känel
20.Bernd Rasing Rokado
1972
1.Bernd Rasing Rokado
2.Sigi Renz Ha-Ro
3.Wolfgang Schulze Ha-Ro
4.Klaus Bugdahl Ha-Ro
5.Winfried Peffgen Ha-Ro
6.Jürgen Tschan Peugeot
7.Karl-Heinz Kunde Ha-Ro
8.Dieter Kemper Ha-Ro
9.Dieter Puschel Ha-Ro
10.Karl-Heinz Küster Rokado
11.Karl-Heinz Muddemann Ha-Ro
12.Alfred Gaida Rokado
13.Günther Haritz Rokado
14.Udo Hempel Rokado
15.Albert Fritz Rokado
16.Emil Merks Rokado
17.Joseph Ruch Rokado
18.Ernst Tischler Rokado
19.Wilhelm Hellwig Rokado
20.Willi Paus Känel
1971
1.Udo Hempel Quelle
2.Hans Junkermann Batavus
3.Rolf Wolfshol Mercier
4.Winfried Peffgen G.B.C.
5.Rudi Altig G.B.C.
6.Karl-Heinz Kunde Batavus
7.Dieter Puschel Zimba
8.Albert Fritz Bonanza
9.Dieter Kemper Batavus
10.Jürgen Tschan Peugeot
11.Peter Glemser Batavus
12.Herbert Wilde Batavus
13.Ernst Streng Batavus
14.Winfried Bölke Batavus
15.Otto Bennewitz Huser
16.Klaus Bugdahl Zimba
17.Sigi Renz Fritz Meyer
18.Wolfgang Schulze Batavus
19.Helmut Wolf Batavus
20.Michael Middelam Batavus
1970
1.Hans Junkermann Batavus
2.Rolf Wolfshol Mercier
3.Winfried Peffgen G.B.C.
4.Rudi Altig G.B.C.
5.Karl-Heinz Kunde Batavus
6.Dieter Puschel Zimba
7.Albert Fritz Bonanza
8.Dieter Kemper Batavus
9.Jürgen Tschan Peugeot
10.Peter Glemser Batavus
11.Herbert Wilde Batavus
12.Ernst Streng Batavus
13.Winfried Bölke Batavus
14.Otto Bennewitz Huser
15.Klaus Bugdahl Zimba
16.Sigi Renz Fritz Meyer
17.Wolfgang Schulze Batavus
18.Helmut Wolf Batavus
19.Michael Middelam Batavus
20.Martin Gombert Batavus
1969
1.Winfried Peffgen Salvarani
2.Rolf Wolfshol Bic
3.Hans Junkermann Batavus
4.Dieter Puschel Zimba
5.Peter Glemser Batavus
6.Rudi Altig Salvarani
7.Sigi Renz Zimba
8.Dieter Kemper Batavus
9.Albert Fritz Costa Azura
10.Karl-Heinz Kunde Eliolona
11.Jürgen Tschan Peugeot
12.Ernst Streng Batavus
13.Otto Bennewitz Costa Azura
14.Helmut Wolf Batavus
15.Martin Gombert Batavus
16.Winfried Bölke Peugeot
17.Klaus Bugdahl Zimba
18.Günther Weiss z/c
19.Wolfgang Schulze z/c
20.Herbert Wilde Batavus
1968
1.Klaus Grossimlinghaus Willem II
2.Rolf Wolfshol Bic
3.Winfried Gottschalk Batavus
4.Ernst Streng Batavus
5.Winfried Bölke Peugeot
6.Karl-Heinz Kunde Batavus
7.Dieter Puschel Zimba
8.Hans Junkermann Torpedo
9.Rudi Altig Molteni
10.Herbert Wilde Torpedo
11.Winfried Peffgen Rüberg
12.Dieter Kemper Rüberg
13.Ehrenfried Rudolph Rüberg
14.Klaus May Rüberg
15.Horst Oldenburg Torpedo
16.Wolfgang Schulze Rüberg
17.Klaus Bugdahl Torpedo
18.Dieter Wiedemann Torpedo
19.Willi Altig Molteni
20.Sigi Renz Molteni
1967
1.Hans Junkermann Torpedo
2.Rolf Wolfshol Bic
3.Rudi Altig Molteni
4.Karl-Heinz Kunde Peugeot
5.Dieter Puschel Torpedo
6.Winfried Boelke Peugeot
7.Herbert Wilde Torpedo
8.Winfried Peffgen Rüberg
9.Dieter Kemper Rüberg
10.Ehrenfried Rudolph Rüberg
11.Ernst Streng Rüberg
12.Klemens Grossimlinghaus Willem II
13.Klaus May Rüberg
14.Horst Oldenburg Torpedo
15.Wolfgang Schulze Rüberg
16.Klaus Bugdahl Torpedo
17.Dieter Wiedemann Torpedo
18.Willi Altig Molteni
19.Sigi Renz Molteni
20.Paul Unterkircher Torpedo
1966
1.Hans Junkermann Torpedo
2.Rolf Wolfshol Bic
3.Rudi Altig Molteni
4.Karl-Heinz Kunde Peugeot
5.Dieter Puschel Torpedo
6.Winfried Boelke Peugeot
7.Herbert Wilde Torpedo
8.Winfried Peffgen Rüberg
9.Dieter Kemper Rüberg
10.Ehrenfried Rudolph Rüberg
11.Ernst Streng Rüberg
12.Klemens Grossimlinghaus Willem II
13.Klaus May Rüberg
14.Horst Oldenburg Torpedo
15.Wolfgang Schulze Rüberg
16.Klaus Bugdahl Torpedo
17.Dieter Wiedemann Torpedo
18.Willi Altig Molteni
19.Sigi Renz Molteni
20.Paul Unterkircher Torpedo
1965
1.Rudi Altig St.Raphael
2.Hans Junkermann Margnat
3.Klaus Bugdahl Torpedo
4.Rolf Wolfshol Mercier
5.Ehrenfried Rudolph Rüberg
6.Willi Altig St.Raphael
7.Karl-Heinz Kunde Wiel’s
8.Dieter Kemper Rüberg
9.Dieter Puschel Wiel’s
10.Sigi Renz Torpedo
11.Bernhard Rohr Die Continentale
12.Horst Oldenburg Torpedo
13.Klaus Killian Die Continentale
14.Quinten Queller Rüberg
15.Valdemar Vopel Die Continentale
16.Harry Haardegs Die Continentale
17.Horst Jaroscewicz Torpedo
18.Karl-Heinz Marsell Die Continentale
19.Werner Potzernheim Die Continentale
20.Siegfried Schulz Torpedo
1964
1.Rudi Altig St.Raphael
2.Hans Junkermann Margnat
3.Klaus Bugdahl Torpedo
4.Rolf Wolfshol Mercier
5.Ehrenfried Rudolph Rüberg
6.Willi Altig St.Raphael
7.Karl-Heinz Kunde Wiel’s
8.Dieter Kemper Rüberg
9.Dieter Puschel Wiel’s
10.Sigi Renz Torpedo
11.Bernhard Rohr Die Continentale
12.Horst Oldenburg Torpedo
13.Klaus Killian Die Continentale
14.Quinten Queller Rüberg
15.Valdemar Vopel Die Continentale
16.Harry Haardegs Die Continentale
17.Horst Jaroscewicz Torpedo
18.Karl-Heinz Marsell Die Continentale
19.Werner Potzernheim Die Continentale
20.Siegfried Schulz Torpedo
1963
1.Rudi Altig St.Raphael
2.Hans Junkermann Margnat
3.Rolf Wolfshol Peugeot
4.Dieter Puschel Wiel’s
5.Sigi Renz Torpedo
6.Dieter Kemper Rüberg
7.Karl-Heinz Kunde Wiel’s
8.Bernhard Rohr Die Continentale
9.Horst Oldenburg Torpedo
10.Willi Altig St.Raphael
11.Klaus Bugdahl Torpedo
12.Klaus Killian Die Continentale
13.Quinten Queller Rüberg
14.Valdemar Vopel Die Continentale
15.Harry Haardegs Die Continentale
16.Horst Jaroscewicz Torpedo
17.Karl-Heinz Marsell Die Continentale
18.Werner Potzernheim Die Continentale
19.Siegfried Schulz Torpedo
20.Stefan Staudacher Die Continentale
1962
1.Rolf Wolfshol Gitane-Leroux
2.Hans Junkermann Wiel’s-Groene Leeuw
3.Dieter Puschel Wiel’s-Groene Leeuw
4.Rudi Altig St.Raphael
5.Dieter Kemper Rüberg
6.Sigi Renz Torpedo
7.Horst Oldenburg Torpedo
8.Willi Altig St.Raphael
9.Heinrich Ruffenach Torpedo
10.Klaus Bugdahl Torpedo
11.Horst Tüller Torpedo
12.Edi Gieseler Torpedo
13.Friedhelm FisherkellerWiel’s-Groene Leeuw
14.Horst Jaroscewicz Torpedo
15.Karl-Heinz Marsell Die Continentale
16.Ludwig Troche Torpedo
17.Josef Borghard Torpedo
18.Manfred Donike Torpedo
19.Reinhold Pommer Torpedo
20.Werner Potzernheim Die Continentale
1961
1.Rolf Wolfshol St.Raphael
2.Hans Junkermann Torpedo
3.Dieter Puschel Wiel’s-Groene Leeuw
4.Rudi Altig Gitane-Leroux
5.Dieter Kemper Rüberg
6.Sigi Renz Torpedo
7.Horst Oldenburg Torpedo
8.Willi Altig Gitane-Leroux
9.Heinrich Ruffenach Torpedo
10.Klaus Bugdahl Torpedo
11.Horst Tüller Torpedo
12.Friedhelm Fisherkeller Feru
13.Horst Jaroscewicz Torpedo
14.Ludwig Troche Torpedo
15.Josef Borghard Torpedo
16.Manfred Donike Torpedo
17.Edi Gieseler Torpedo
18.Karl-Heinz Marsell Die Continentale
19.Reinhold Pommer Torpedo
20.Werner Potzernheim Die Continentale
1960
1 Rolf Wolfshol St.Raphael BRD
2 Hans Junkermann Afri-Cola BRD
3 Klaus Bugdahl Torpedo BRD
4 Albert Geldermans St.Raphael Nederland
5 Jef Planckaert Wiel’s België
6 Rudi Altig St.Raphael BRD
7 Hans Jaroscewicz Torpedo BRD
8 Antoon Van Der Steen Locomotief Nederland
9 Willi Altig St.Raphael BRD
10 Jo De Haan St.Raphael Nederland
11 Jaap Kersten Locomotief Nederland
12 Wim Van Est Bluna Nederland
13 Otto Altweck Torpedo BRD
14 Julien Schepens Wiel’s België
15 Gerard Vergoossen Eroba Nederland
16 Arrigo Padovan Gazzola Italië
17 Piet Steenvoorden Locomotief Nederland
18 Fredy Ruegg Gazzola Zwitserland
19 Lothar Friedrich Torpedo BRD
20 Giovanni Pettinati Gazzola Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.