2008
1 Manuele Spadi Cinelli Italië
2 Tim Klinger Gerolsteiner BRD
3 Roger Aiken Thornton Ierland
4 Paul Griffin Giant Asia Ierland
5 Marco Pinotti Columbia Italië
6 Russell Downing Pinarello GBr
7 Julian Dean Garmin NZl
8 Cameron Jennings Pezula Australië
9 Matthew Wilson Type 1 Australië
10 Michael Barry Columbia Canada
11 Simon Clarke South-Aus. Australië
12 Lars Petter Nordhaug Joker Noorwegen
13 Ciaran Power Pezula Ierland
14 Gonzalo Rabunal Rios Xacobeo Spanje
15 Nikolas Maes Topsport België
16 Kevin Evans M.T.N. ZAf
17 Luca Mazzanti Tinkoff Italië
18 Alexander Gottfried Tinkoff BRD
19 Daniel Fleeman An Post GBr
20 Kurt Hovelynck Topsport België

2007
1 Stijn Van Den Bergh Unibet.com België
2 Marcus Ljungqvist C.S.C. Zweden
3 Aaron Olson T-Mobile VSA
4 Wesley Sulzberger South-Aus. Australië
5 Pieter Jacobs Unibet.com België
6 Craig Lewis Slipstream VSA
7 Glenn Bak Murphy & Gunn Denemarken
8 Kristian House Navigators GBr
9 Valery Kobzarenko Navigators Oekraïne
10 Thomas Berkhout Rabobank Nederland
11 Marco Marcato L.P.R. Italië
12 Matti Breschel C.S.C. Denemarken
13 Edvald Boasson Hagen Maxbo Noorwegen
14 Bernhard Eisel T-Mobile Oostenrijk
15 Borut Bozic L.P.R. Slovenië
16 Daniel Lloyd D.F.L. GBr
17 Martijn Maaskant Rabobank Nederland
18 Moises Aldape Chavez Panaria Mexico
19 David O’Loughlin Navigators Ierland
20 Danny Pate Slipstream VSA
2006
1 Tommy Evans Usher IRC Ierland
2 David O’Loughlin Thornton Ierland
3 Kristian House Recycling GBr
4 Danny Pate TIAA-CREF VSA
5 Morten Hegreberg Sparebank Noorwegen
6 Ciaran Power Morrissey Ierland
7 Paidy O’Brien Thornton Ierland
8 Simon Kelly Murphy&Gunn Ierland
9 Peter John Herzig Caravello Australië
10 Wayne Randle Stena Line GBr
11 Bartlomiej Matysiak G.S.Legia Polen
12 Ryan Connor Thornton Ierland
13 Martin Prazdnovsky Sparebank Slovakije
14 Michael Friedman TIAA-CREF VSA
15 Robin Sharman Recycling GBr
16 Chris Newton Recycling GBr
17 Lukasz Modzelewski G.S.Legia Polen
18 Jehudi Schoonacker Sean Kelly België
19 Greg Reian Stevens Canada
20 John McCarthy Desmond Ierland
2005
1 David McCann Giant Asia Ierland
2 Andrew Roche Rochelle GBr
3 Tommy Evans Planet X Ierland
4 Kevin Dawson Planet X GBr
5 David O’Loughlin Navigators Ierland
6 Paul Healion BioAgrico Ierland
7 Marc Scanlon AG2R Ierland
8 John Tanner Planet X GBr
9 Stephen Gallagher Flanders Ierland
10 Leigh Cowell Recycling GBr
11 Paidy O’Brien Lochness Ierland
12 Brian Keane Dublin Wh. Ierland
13 Ben Morrow Glenarm CC Ierland
14 Ciaran Power Navigators Ierland
15 Raymond Clarke Meath Ierland
16 Ryan Connor D.F.L. Ierland
17 Malcolm Elliott MurphyGunn GBr
18 Eugene Moriarty Cycleways Ierland
19 Rory Wyley CarrickWh. Ierland
20 Vincent Gleeson Kerry Ierland
2004
1 David McCann Thornton Ierland
2 Walter Bonca Perutnina Slovenië
3 David O’Loughlin Thornton Ierland
4 Dermot Nally Galway Ierland
5 Malcolm Elliott Murphy & Gunn GBr
6 Denis Lynch Thornton Ierland
7 Anthony Malarczyk Stena Line GBr
8 Stefan Cohnen Comnet Nederland
9 Tobias Lergard Bianchi Zweden
10 Mark Lovatt Murphy & Gunn GBr
11 Tommy Evans Thornton Ierland
12 Kevin Dawson Murphy & Gunn GBr
13 Valentin Iglinskiy Capec Kazakstan
14 Paul Griffin Kerry Ierland
15 James Norfolk Stena Line GBr
16 Massimo Demarin Perutnina Kroatië
17 Evan Oliphant Recycling GBr
18 Alexandr Dyachenko Capec Kazakstan
19 Simon Kelly Cork Ierland
20 Matej Stare Perutnina Slovenië
2003
1 Ian McLeod H.S.B.C. ZAf
2 John Tanner Life Repair GBr
3 Chris Newton Life Repair GBr
4 Tobias Lergard Bianchi Zweden
5 Ari Hojgaard Jylland Denemarken
6 Mark Lovatt Life Repair GBr
7 Hamish Haynes Life Repair GBr
8 Tommy Evans Telekom Ierland
9 Adriano Baffi EC Bayer Italië
10 Thomas Lovkvist Bianchi Zweden
11 Paddy Moriarty Skip Hire Ierland
12 Daniel Spence H.S.B.C. ZAf
13 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
14 Andrey Medyannikov Nat.selectie Kazakstan
15 Paul Griffin Skip Hire Ierland
16 Paul Manning St.Raphael GBr
17 Ciaran Power Navigators Ierland
18 Eugene Moriarty Meath Ierland
19 Andrew Donnellan Skip Hire Ierland
20 Jamie Lamb Nat.selectie Canada
2002
1 Patrick Van Hoolandt Nat.selectie België
2 Jan Bluekens Nat.selectie België
3 Ju Hyun Ri Nat.selectie Korea
4 Bart Eelen Nat.selectie België
5 Geert Claes Nat.selectie België
6 Christophe Deluche Nat.selectie Frankrijk
7 Chris Newton Lancaster GBr
8 Paddy Moriarty Skip Hire Ierland
9 Ciaran Power Navigators Ierland
10 Franz Neumuller Nat.selectie Oostenrijk
11 Hubert Nowak Bazyliszek Polen
12 Hicham Menad La Pomme Algerije
13 Alfredo Palavecino Nat.selectie Argentinië
14 Milan Vocadlo Louny Tsjechië
15 John Tanner Lancaster GBr
16 Gatis Kelle Nat.selectie Letland
17 Mark Lovatt Lancaster GBr
18 Markus Eichler Nat.selectie B.R.D.
19 Ari Hojgaard Herning Denemarken
20 David Kenig Nat.selectie Argentinië
2001
1 Frank Corvers Ville de Charleroi België
2 Stefan Loeffler Nat.selectie B.R.D.
3 Dragomir Zivkovic Lemond Joegoslavië
4 David Garbelli Site Frezza Italië
5 Christian Wasmer Nat.selectie B.R.D.
6 Alexei Shmidt Nat.selectie Rusland
7 Gethin Butler Surrey GBr
8 Laurent D’Olivier Nat.selectie Frankrijk
9 Roger Jakob Nat.selectie Zwitserland
10 Sammie Moreels John Saey/De Schacht België
11 Roger Morgan Surrey GBr
12 Anthony Malarczyk Team Atom GBr
13 Chris Young Marie Curie GBr
14 Dominique Perras Servisco Canada
15 Paddy Moriarty Shannon Ierland
16 Michael Fuchs Nat.selectie B.R.D.
17 Alastair Kay Scotland GBr
18 Etienne De Wilde John Saey/De Schacht België
19 Huw Pritchard Wales GBr
20 Paul Manning Pro Vision GBr
2000
1 Ben Early Nat.selectie V.S.A.
2 Jean-Marc Maurin Nat.selectie Frankrijk
3 Nicolas Reynaud Nat.selectie Frankrijk
4 Bart Hickson Caravello Australië
5 Sebastien Morvan Nat.selectie Frankrijk
6 Uwe Nepp Team Coast BRD
7 Gaylord Tourneur Nat.selectie Frankrijk
8 Flavio Zandarin Alessio Italië
9 Dong-Woo Kang Panasonic Korea
10 Piero Ravaglia Panasonic Costa Rica
11 Guillaume Corniau U.V.Aube Frankrijk
12 Vygantas Kaminskas Nat.selectie Litouwen
13 Steve Sterritt Panasonic Bermuda
14 Piotr Formicki Nat.selectie Polen
15 Julien Tejada Nat.selectie Frankrijk
16 Gabor Kisko Mapei Hongarije
17 Eddy Lamoureux U.V.Aube Frankrijk
18 Gethin Butler Middridge GBr
19 Yukinaga Kodaira Panasonic Japan
20 Robert Nagy Dukla Trencin Slovakije
1999
1 Alexander Aeschbach EC Bayer Zwitserland
2 Brett Aitken Nat.selectie Australië
3 Marco Villa Cantina Tollo Italië
4 Martin Rys Nat.selectie Tsjechië
5 Radek Dite Nat.selectie Tsjechië
6 Morten Pedersen Nat.selectie Denemarken
7 Nicky Vermeersch Nat.selectie België
8 Kelvin Martin Nat.selectie Australië
9 Rob Meiland Nat.selectie Nederland
10 Abdelkader Rahmani Nat.selectie Algerije
11 Renaud Boxus Nat.selectie België
12 Andrei Dolgih Nat.selectie Rusland
13 Marc Altmann EC Bayer B.R.D.
14 Kim Herremans Nat.selectie België
15 Slawomir Barul Optex Polen
16 Philip Cassidy Avonmore Ierland
17 Scott Mercer Nat.selectie VSA
18 Derek Finnegan Avonmore Ierland
19 Alexei Levdanski Nat.selectie Witrusland
20 Colby Pearce Nat.selectie VSA
1998
1 Uwe Hardter Nat.selectie BRD
2 Ciaran Power Comeragh Ierland
3 Tommy Evans Armagh Ierland
4 Stephane Rifflet V.C.Rouen Frankrijk
5 Wayne Randle Manchester Wheelers GBr
6 Martin Maguire McNally Ierland
7 Etienne De Wilde Spar RDM België
8 Andreas Kappes Nat.selectie BRD
9 Jeff Wright Bentec GBr
10 Gabor Aranyi Nat.selectie Hongarije
11 Unai Elorriaga Nat.selectie Spanje
12 Sigvard Kukk Tallinn Estland
13 Peter Pieters Tegeltoko Nederland
14 Danny Clark Spar RDM Australië
15 Paul Griffin Morrissey Ierland
16 Derek Finnegan Latrobe Ierland
17 Richard Hobby V.C.Lincoln GBr
18 Daniel Palicki Nat.selectie BRD
19 Paddy Moriarty Baltic Ierland
20 Dave Williams Bentec GBr
1997
1 Erik Weisspfennig Agro-Adler BRD
2 Steffen Blochwitz Agro-Adler BRD
3 Bruno Risi Möbel Märki Zwitserland
4 Torsten Schmidt Roslotto BRD
5 Werner Stutz Möbel Märki Zwitserland
6 Jean-Michel Monin Aubervilliers Frankrijk
7 Kurt Betschart Möbel Märki Zwitserland
8 Danilo Hondo Agro-Adler BRD
9 Matthew Gilmore RDM-Asfra Australië
10 Dean Woods Kelly Australië
11 Uwe Messerschmidt Agro-Adler BRD
12 Pierre-Yves Archambault Aubervilliers Frankrijk
13 Kevin Dawson Manchester Wheelers GBr
14 Andrew Roche Kelly GBr
15 Matt Guy Kelly GBr
16 Mark McKay Ambrosia GBr
17 Tommy Evans Phoenix CC Ierland
18 Igor Kranjec Ljubljana Slovenië
19 Ciaran Power Comeragh Ierland
20 Karl Donnelly I.R.C. Ierland
1996
1 Danny Clark Die Continentale Australië
2 Andrea Collinelli Scrigno Italië
3 Torsten Rellensmann Merida BRD
4 Gerd Dorich Merida BRD
5 Urs Freuler Credit Suisse Zwitserland
6 Marat Ganeev Lada Rusland
7 Philip Collins Heritage Ierland
8 Ray Eden US Corbeil GBr
9 Jeff Wright Hardisty GBr
10 Piotr Chmielewski Pekaes Polen
11 Dave Williams Ambrosia GBr
12 Matthew Stephens Kodak GBr
13 Bjorn Glasner Die Continentale BRD
14 Finn O’Sullivan Maestro Ierland
15 Mark McKay Ambrosia GBr
16 Richard Prebble Wembley RC GBr
17 Mariusz Bilewski Pekaes Polen
18 Markus Hess Merida BRD
19 Leandro Fioroni Scrigno Italië
20 Paul McQuaid Dublin Wheelers Ierland
1995
1 Rik Van Slijcke Vosschemie België
2 Jens Veggerby Nat. selectie Denemarken
3 Kurt Hermann Nat. selectie Zwitserland
4 Johnny Dauwe Vosschemie België
5 Pierangelo Bincoletto Z.G. Italië
6 Peter Pieters Vosschemie Nederland
7 Anthony Doyle Futurama Gr.Brit.
8 Pascal Lance Gan Frankrijk
9 Gilbert Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
10 Tom Jacobs Vosschemie België
11 Jean-Claude Colotti Gan Frankrijk
12 Russell Williams Futurama Gr.Brit.
13 Jacob Rasmussen Nat. selectie Denemarken
14 Sebastien Morelon Nat. selectie Frankrijk
15 Stephen Maher Futurama Ierland
16 Sylvain Renaux Nat. selectie Frankrijk
17 Phil West Futurama Gr.Brit.
18 Gilles Delion Chazal Frankrijk
19 Fabiano Fontanelli Z.G. Italië
20 John Kent Futurama Australië
1994
1.Steve Farrell Nat.selectie Gr.Brit.
2.Roddy Riddle Reg.selectie Schotland
3.Lee Davis C.C.Giro Gr.Brit.
4.Paul Slane Nat.selectie Ierland
5.Danny Stam Giant Nederland
6.Dave Rayner Townsend Gr.Brit.
7.Declan Lonergan Townsend Ierland
8.Steve Douce Nat.selectie Gr.Brit.
9.Chris Walker Townsend Gr.Brit.
10.Simon Lillistone North Wiral Gr.Brit.
11.Erik Becker Jeantex Duitsland
12.Ian Chivers Antrim Ierland
13.Julian Ramsbottom Dinnington Gr.Brit.
14.Richard McCauley Nat.selectie Ierland
15.Matthew Stephens North Wiral Gr.Brit.
16.Matthew Illingworth North Wiral Gr.Brit.
17.Kenny Riddle Reg.selectie Schotland
18.Stephen Maher Nat.selectie Ierland
19.Ben Wilson Stretford Gr.Brit.
20.Neil Martin Dinnington Gr.Brit.
1993
1.David Hourigan Limerick Ierland
2.Kevin Kimmage Navan R.C. Ierland
3.Conor Henry Phoenix C.C. Ierland
4.John Tanner Neilson Engeland
5.Neil Hoban Neilson Engeland
6.Gethin Butler R.T.Italia Engeland
7.Eamonn Byrne Dublin Wheelers Ierland
8.Paul Slane Nat.selectie Ierland
9.Roddy Riddle Moray Firth Schotland
10.Matthew Stephens R.T.Italia Engeland
11.Stephen Maher Nat.selectie Ierland
12.Finn O’Sullivan Nat.selectie Ierland
13.Ian Chivers Fuel Services Ierland
14.Robin Seymour Dublin Wheelers Ierland
15.Mark McKay C.C.Luton Engeland
16.Anthony Doyle Neilson Engeland
17.Dean Downing Neilson Engeland
18.Andrew Moss Nat.selectie Ierland
19.Paddy Callaly Navan R.C. Ierland
20.Phil Collins Dublin Wheelers Ierland
1992
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Robert Millar T.V.M. G.B.
3.Oliverio Rincon O.N.C.E. Colombia
4.Eric Caritoux Chazal Frankrijk
5.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
6.Laurent Roux Castorama Frankrijk
7.Sean Kelly Catavana Ierland
8.Jens Veggerby Subaru Denemarken
9.Falk Boden Festina Duitsland
10.Ronan Pensec Histor Frankrijk
11.Steve Bauer Motorola Canada
12.Jean-Claude Bagot Castorama Frankrijk
13.Marc Madiot Catavana Frankrijk
14.Janus Kuum Trident Noorwegen
15.Gert Jakobs Festina Nederland
16.Zenon Jaskula Jolly Polen
17.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
18.Thierry Claveyrolat Gan Frankrijk
19.Gilbert Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
20.Phil Anderson Motorola Australië
1991
1.Kevin Kimmage Navan R.C. Ierland
2.Declan Lonergan Waterford Ierland
3.Gethin Butler Nat.sel. Gr.Brit.
4.Milan Soula Nat.sel. Tsjechosl.
5.Patrick Jonker Nat.sel. Australië
6.Barney McLoughlin Cork Ierland
7.Cormac McCann Phoenix C.C. Ierland
8.Paul Barrett Nat.sel. Gr.Brit.
9.Stephen Spratt Waterford Ierland
10.Ian Chivers Cyprus C.C. Ierland
11.Mike Bell Nat.sel. Gr.Brit.
12.Brendan Graham Newry C.C. Ierland
13.Paddy Callaly Les Jeunes Ierland
14.Martin Lema Nat.sel. Australië
15.Anthony O’Gorman Les Jeunes Ierland
16.Dennis Easton Newry C.C. Ierland
17.Jason Phillips Nat.sel. Australië
18.Bryan Long Nat.sel. Gr.Brit.
19.Robert Tersaj Nat.sel. Tsjechosl.
20.Darren Lawson Nat.sel. Australië
1990
1.Robert Power Nat.selectie Ierland
2.Ian Chivers Paragon Ierland
3.Nick Noble Paragon Gr.Brit.
4.Philip Leigh C.C.Bowland Gr.Brit.
5.Kevin Kimmage Nat.selectie Ierland
6.Dave McCall Nat.selectie Ierland
7.Norman Dunn Paragon Gr.Brit.
8.Mick Walsh Nat.selectie Ierland
9.Frank Relf Les Jeunes Ierland
10.Barry Fullerton Ballymena Ierland
11.Dave Fowler Nat.selectie Ierland
12.Phil Sheard Paragon Gr.Brit.
13.David Hourigan Limerick Ierland
14.John Sheehan Les Jeunes Ierla nd
15.Joey Barr Nat.selectie Ierland
16.Klaus De Muynck V.S.Eeklo België
17.Cormac McCann Phoenix C.C. Ierland
18.Brian Johnson Paragon Gr.Brit.
19.Declan Power Cork Ierland
20.Raymond Power Carrick Wheelers Ierland
1989
1.Paul McQuaid Dublin I.R.C. Ierland
2.Eric Chanton Nat.selectie Frankrijk
3.Philippe Magnien Nat.selectie Frankrijk
4.Jean-Philippe Rouxel Nat.selectie Frankrijk
5.Arvis Piziks Nat.selectie U.S.S.R.
6.Ian Chivers Cyprus C.C. Ierland
7.Dainis Ozols Nat.selectie U.S.S.R.
8.Christophe Garçon Nat.selectie Frankrijk
9.John Tanner Nat.selectie Gr.Brit.
10.Andrew Moss Antrim Ierland
11.Frank Relf Les Jeunes Ierland
12.Nicolas Dubois Nat.selectie Frankrijk
13.John Sheehan Les Jeunes Ierland
14.Andrei Iarmolis Nat.selectie U.S.S.R.
15.Alastair Martin Antrim Ierland
16.Paul Kimmage Fagor Ierland
17.Anthony O’Gorman Cork Ierland
18.Paul Madden Nat.selectie Ierland
19.Loic Le Flohic Nat.selectie Frankrijk
20.Robert Vinovskis Nat.selectie U.S.S.R.
1988
1.Paul McCormack Nat.selectie Ierland
2.Ian Chivers Nat.selectie Ierland
3.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Andy Hurford Nat.selectie Gr.Brit.
5.Stephen Spratt Nat.selectie Ierland
6.Cormac McCann Phoenix Ierland
7.Malcolm Elliott Fagor Gr.Brit.
8.Vladimir Berka Nat.selectie Tsjechoslov.
9.Paul Leitch Nat.selectie Nieuw-Zeeland
10.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
11.Russell Harrington Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jeff Wright Nat.selectie Gr.Brit.
13.Mick Walsh Nat.selectie Ierland
14.Gareth Talbot Nat.selectie Ierland
15.Sean Yates Fagor Gr.Brit.
16.John McQuaid Nat.selectie Ierland
17.Chris McCann Phoenix Ierland
18.François Lemarchand Fagor Frankrijk
19.Stephen Roche Fagor Ierland
20.Santos Hernandez Kas Spanje
1987
1 Sean Kelly Kas Ierland
2 Johannes Draaijer P.D.M. Nederland
3 Joel Pelier Système U Frankrijk
4 Eric Boyer Système U Frankrijk
5 Stephen Roche Carrera Ierland
6 Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
7 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
8 Martin Earley Fagor Ierland
9 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
10 Paul Kimmage R.M.O. Ierland
11 Johnny Weltz Fagor Denemarken
12 Sean Yates Fagor GBr
13 Chris Lillywhite Lycra GBr
14 Johan Lammerts Toshiba Nederland
15 Maarten Ducrot Superconfex Nederland
16 Frans Maassen Superconfex Nederland
17 Shane Sutton Lycra Australië
18 Malcolm Elliott Lycra GBr
19 Edwig Van Hooydonck Superconfex België
20 Per Pedersen R.M.O. Denemarken
1986
1.Alan McCormack Killian’s Ierland
2.Doug Shapiro Kwantumhallen V.S.A.
3.Michael Lynch Forster’s Australia
4.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
5.Alex Stieda 7-Eleven Canada
6.Tom Broznowski 7-Eleven V.S.A.
7.Joeri Barinov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Philippe Louviot Peugeot Frankrijk
9.Eddy Planckaert Panasonic Belgium
10.Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
11.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
12.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
13.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
14.Phil Anderson Panasonic Australia
15.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
16.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
17.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
18.Richy Flood Forster’s Australia
19.Ron Hayman 7-Eleven Canada
20.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
1985
1.Nikolai Kociakov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Stephen Roche La Redoute Ierland
3.Vladimir Zveriuk Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Chris Lillywhite Nat.selectie G.B.
6.Stephen Spratt Raleigh Dublin Ierland
7.Tim Harris A.V.P. G.B.
8.Mike Fagg Nat.selectie G.B.
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Simon Cope Nat.selectie G.B.
11.Paul Curran Nat.selectie G.B.
12.Vladimir Malakov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Tonu Roosmae Nat.selectie U.S.S.R.
15.Jean-Claude Leclercq Skil Frankrijk
16.Vladimir Chubikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Jerome Simon La Redoute Frankrijk
18.John McQuaid Emerald Wheelers Ierland
19.Dominique Garde Skil Frankrijk
20.Sean Kelly Skil Ierland
1984
1 Freddy De Schacht Nat.selectie België
2 Luc Naudts Nat.selectie België
3 Rein Valkenburg Nat.selectie Nederland
4 Stephen Roche La Redoute Ierland
5 Emanuele Bombini Del Tongo Italië
6 Miguel Indurain Reynolds Spanje
7 Eduardo Chozas Zor Spanje
8 Martin Earley Fontainebleau Ierland
9 Phil Anderson Panasonic Australië
10 Benno Wiss Olmo Zwitserland
11 Mario Beccia Malvor Italië
12 Steve Bauer Mengoni Canada
13 Jesper Worre Baunsoe Denemarken
14 Henk Lubberding Panasonic Nederland
15 Stephen Delaney Leyland Ierland
16 Joe Shortt Galway Ierland
17 Jurg Brugmann Malvor Zwitserland
18 Pierino Gavazzi Atala Italië
19 Jimmy McQuillan Armagh Ierland
20 Raphael Kimmage Raleigh Ierland
1983
1 Paul Kimmage Raleigh Ierland
2 Philip Cassidy Raleigh Ierland
3 Glenn Thompson Raleigh Ierland
4 Jamie McGahan Scotland GBr
5 Raphael Kimmage Dublin Wh. Ierland
6 John McQuaid Dublin Wh. Ierland
7 Aidan Harrison Dublin Wh. Ierland
8 Robert Melrose Scotland GBr
9 Bernard McCormack Dublin Wh. Ierland
10 Tom Murphy Dublin Wh. Ierland
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Tommi Prim Bianchi Zweden
13 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
14 Phil Anderson Peugeot Australië
15 Kim Andersen Coop Denemarken
16 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
17 Jan Raas Raleigh Nederland
18 Greg Lemond Renault VSA
19 Sean Kelly Sem Ierland
20 Joey McLoughlin Scotland GBr
1982
1 Jose Martins Ramalho Coelima Portugal
2 Dermot Gilleran Emerald Wheelers Ierland
3 Jamie McGahan Glasgow Wheelers GBr
4 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
5 Will Kerr Ballymena Ierland
6 Philip Cassidy Navan R.C. Ierland
7 Paul Kimmage Balbriggan Ierland
8 Glenn Thompson Antrim Ierland
9 John McQuaid Dublin Wheelers Ierland
10 Bill Nickson Fibrax GBr
11 Keith Lambert Falcon GBr
12 Sid Barras Falcon GBr
13 Hans Petter Odegaard Nat.selectie  Noorwegen
14 Dave Lloyd Manchester Wheelers GBr
15 Malcolm Elliott Manchester Wheelers GBr
16 Sean Kelly Sem Ierland
17 Alan Matthews Wrexham GBr
18 Joeri Barinov Nat.selectie  U.S.S.R.
19 Robert Crossley Nat.selectie  Australië
20 Clyde Sefton Nat.selectie  Australië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s