2010
1 Simon Richardson SigmaSport GBr
2 Bauke Mollema Rabobank Nederland
3 Alexander Wetterhall Sprocket Zweden
4 Peter Williams Motorpoint GBr
5 Dan Craven Condor Namibië
6 Connor McConvey Sean Kelly Ierland
7 Jonathan Tiernan-Lock Condor GBr
8 Robert Partridge Endura GBr
9 Pieter Ghyllebert Sean Kelly België
10 Joseph Lewis Drapac Australië
11 John Degenkolb Thuringer BRD
12 Maximilian May Thuringer BRD
13 Jakob Steigmiller Thuringer BRD
14 Josef Kugler Arboe-KTM Oostenrijk
15 John Jack Anderson Sprocket Australië
16 Tomislav Danculovic Loborika Kroatië
17 David Pell Drapac Australië
18 Rhys Lloyd Endura GBr
19 Ryan Sherlock Polygon Ierland
20 Stuart Shaw Drapac Australië

2009
1 Russell Downing Candi TV GBr
2 Simon Richardson Condor GBr
3 Mads Christensen Designa Denemarken
4 Florian Stalder B.M.C. Zwitserland
5 Jan Barta Arboe-KTM Tsjechië
6 Darren Lapthorne Condor Australië
7 Dennis Van Winden Rabobank Nederland
8 David O’Loughlin An Post Ierland
9 Martijn Maaskant Garmin Nederland
10 Ian Wilkinson Halfords GBr
11 Chris Newton Condor GBr
12 David McCann Giant Asia Ierland
13 Alexander Gottfried Team Kuota BRD
14 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
15 Sean Patrick Downey Banbridge Ierland
16 Marco Pinotti Columbia Italië
17 Rune Jogert Giant Noorwegen
18 Lars Petter Nordhaug Team Joker Noorwegen
19 Paidy O’Brien An Post Ierland
20 Matti Breschel Saxo Bank Denemarken
2008
1 Daniel Martin Garmin
2 Paidy O’Brien An Post
3 Nicholas Roche Crédit Agricole
4 Robin Seymour Team Worc
5 Sean Lacey Eurocycles
6 Neil Delahaye Usher IRC
7 Paul Healion Pezula
8 Brian Kenneally Meath
9 John Heverin Carn Wheelers
10 Denis Dunworth An Post
11 Adam Armstrong Dave Kane
12 Ronan McLaughlin An Post
13 Peter Hawkins Usher IRC
14 Stephen O’Sullivan Bray Wheelers
15 Kerry Sloan Usher IRC
16 Connor McConvey Team Worc
17 Niall Davis Meath
18 Roger Aiken Banbridge
19 Joseph McCall Rocky Mountain
20 Philip Roche Team Worc
2007
1 David O’Loughlin Navigators
2 Paidy O’Brien Sean Kelly
3 Nicholas Roche Crédit Agricole
4 Mark Cassidy Sean Kelly
5 Rory Wyley Morrissey
6 Eugene Moriarty My Home
7 Glenn Kinning Castlereagh
8 Sean Lacey Murphy & Gunn
9 Neil Delahaye Usher IRC
10 Paul Griffin Giant Asia
11 Paul Healion Sean Kelly
12 Ciaran Power Navigators
13 Martyn Irvine Ards C.C.
14 David McCann Colavita
15 Michael Hennessy Fermoy CC
16 Damien McCabe Team Pointe
17 Simon Coughlan Donamon
18 John Dempsey Sean Kelly
19 Timothy Cassidy Sean Kelly
20 Daniel Martin La Pomme
2006
1 David McCann Giant Asia
2 Ciaran Power Navigators
3 Paidy O’Brien Sean Kelly
4 Nicholas Roche Cofidis
5 Timothy Cassidy Sean Kelly
6 David O’Loughlin Navigators
7 Paul Griffin Giant Asia
8 Daniel Martin La Pomme
9 Mark Cassidy Sean Kelly
10 Andrew McQuaid Sean Kelly
11 Adam Armstrong Dave Kane
12 Philip Finegan Murphy & Gunn
13 Sean Rock McNally
14 Mick Steed Murphy Surveyors
15 Greg Swinand Usher IRC
16 Rory Wyley Morrissey
17 Craig Sweetman Stamullen
18 Martin O’Loughlin Morrissey
19 Tom Shanahan Limerick
20 Ryan Connor Ballymena
2005
1 Marc Scanlon AG2R
2 Paul Griffin Giant Asia
3 David O’Loughlin Navigators
4 Tommy Evans Planet X
5 Robin Seymour Marin
6 Eugene Moriarty Listowel
7 Ciaran Power Navigators
8 Brian Kenneally Meath
9 David McCann Giant Asia
10 Brian Keane Dublin Wheelers
11 Philip Deignan La Pomme
12 Paidy O’Brien Lochness
13 Nicholas Roche Cofidis
14 Mark Cassidy Navan R.C.
15 Philip Finnegan Murphy Gunn
16 Ryan Connor D.F.L.
17 Paul Healion BioAgrico
18 Morgan Fox Shannon
19 Stephen Gallagher Flanders
20 Greg Swinand Usher
2004
1.Derek Finnegan Avonmore
2.Scott McDonald Orwell
3.Simon Kelly Mayo
4.Vincent Gleeson Stena Line
5.Tony Brady Avonmore
6.Craig Sweetman Avonmore
7.Feargal Kelly Wicklow
8.Michael McNena Galway
9.Padraig Marrey Mayo
10.Michael Devins Mayo
11.Morgan Fox Shannon
12.Fintan McCormack Newbridge
13.Marc Scanlon AG2R
14.Daniel Lynch La Pomme
15.Brian Lynch Orwell
16.David O’Loughlin Lombardi
17.Brian Harris Wicklow
18.Brian Kenneally Morrissey
19.David Tansey Orwell
20.Paul Griffin Dublin
2003
1.Tommy Evans La Pomme
2.Robin Seymour Down
3.David McCann Volksbank
4.Keith Gallagher Antrim
5.Ciaran Power Navigators
6.David O’Loughlin Lombardi
7.Paddy Moriarty Skip Hire
8.Eugene Moriarty Meath
9.Brendan Doherty Total Cycling
10.Don Travers Banbridge
11.Roger Lamont Newry
12.Philip Cassidy Cycleways
13.Rodger Aiken Banbridge
14.Aidan McDonald Down
15.Aaron Layhe Elite z/c
16.Paul Griffin Desmond
17.Chad Campbell Elite z/c
18.Myles McCorry Apollo
19.Stephen O’Sullivan Morrissey
20.Oscar Jeffries Elite z/c
2002
1.David McCann Volksbank
2.Sean Lacey Earl of Desmond
3.Stephen Gallagher Earl of Desmond
4.Paddy Moriarty Skip Hire
5.Kieran McMahon Earl of Desmond
6.Marc Scanlon La Pomme
7.Ciaran Power Navigators
8.Tommy Evans La Pomme
9.Aidan Crowley Meath
10.Kealan O’Connor Earl of Desmond
11.Andrew Donnellan Dublin Wheelers
12.Denis Lynch La Pomme
13.Richard Cahill Banteer
14.Martin O’Loughlin Cidona Carrick
15.Philip Finnegan Cycleways Lee Strand
16.Danny Gardiner Apollo C.C.
17.Philip Cassidy Cycleways Lee Strand
18.Rory Wiley Sdeals.com
19.Brendan Doherty Totalcycling.com
20.Michael O’Donnell V.C.Quimper
2001
1.Keith Gallagher Antrim
2.Paul Griffin Dublin Wheelers
3.David O’Loughlin Mayo
4.Michael McNena Galway
5.Eugene Moriarty Cycleways
6.Raymond Clarke Derry
7.Andrew Roche Carlow
8.Matthew Slattery Kerry
9.Richard Cahill Cork
10.Martin O’Loughlin Carlow
11.Colm McGuinness Kildare
12.Eddie O’Donoghue Carlow
13.Kieran McMahon Dublin Wheelers
14.Brian Lennon Kildare
15.Brendan Doherty Antrim
16.Robin Seymour Marin
17.Michael Mulcahy Carlow
18.Joseph Fenlon Carlow
19.Andrew Donnellan Skip Hire
20.Stephen O’Sullivan Derry
2000
1 David O’Loughlin Polo Sport
2 David McCann Clarke’s
3 Robin Seymour Marin
4 Brian Kenneally Qantas
5 Alastair Martin Avonmore
6 Michael McNena Sintofarm
7 Robert Lamont Phoenix CC
8 Eugene Moriarty Latrobe
9 Keith Gallagher Antrim
10 Matthew Slattery Clarke’s
11 Philip McNamara Oregon
12 David McQuaid Avonmore
13 Morgan Fox Tönissteiner
14 Don Travers Clarke’s
15 Myles McCrory Down
16 Stephen O’Sullivan Clarke’s
17 Richard McCauley Dublin Wheelers
18 Ciaran Power Linda McCartney
19 Philip Cassidy Avonmore
20 Marc Scanlon Etupes
1999
1 Eugene Moriarty Baltic
2 Philip Cassidy Avonmore
3 David Peelo I.R.C.
4 Ciaran Power Latrobe
5 Tommy Evans Nissan
6 Morgan Fox D.C.M.
7 Bill Moore Stamullen
8 Derek Finnegan D.C.M.
9 Paddy Moriarty Baltic
10 David O’Loughlin Mayo
11 Karl Donnelly Morrissey
12 Simon Whelan McNally
13 Mark Kiernan Kildare
14 John Grant Ulster
15 Shane Connaughton Westmeath
16 Nigel Forde Galway
17 John Carroll Kildare
18 Brian Kenneally Wicklow
19 Dan Cutting Baltic
20 Justin McGee Ravens
1998
1.Ciaran Power Latrobe
2.Derek Finnegan Latrobe
3.David O’Loughlin Latrobe
4.Marc Scanlon Sligo
5.Karl Donnelly Morrissey
6.Eugene Moriarty Latrobe
7.Robin Seymour Raleigh
8.Michael Smith Mayo
9.Neil Teggart Sligo
10.Dan Cutting Sorrento
11.Christopher Greene Antrim
12.David Peelo I.R.C.
13.Noel Lanigan Limerick
14.Paddy Moriarty Dublin Wheelers
15.Keith O’Sullivan Sorrento
16.Simon Devlin Southend
17.Tommy Evans Nissan
18.Bill Moore Stamullen
19.Adrian Hedderman Morrissey
20.Paul Griffin Morrissey
1997
1.Ciaran Power Latrobe
2.Dermot Healy Hillebrand
3.Robin Seymour Raleigh
4.David O’Loughlin Latrobe
5.Paul Griffin Morrissey
6.Michael Butler Limerick
7.Michael Wall Premier
8.Tony Doyle Limerick
9.Derek Finnegan Latrobe
10.Bill Moore Stamullen
11.Adrian Hedderman Morrissey
12.David Peelo I.R.C.
13.Tommy Evans Nissan
14.Peter Daley St.Quentin
15.Liam Murphy Mayo
16.Declan Hanrahan Premier
17.Martin Maguire Morrissey
18.Conor Henry Antrim
19.Keith O’Sullivan Hillebrand
20.William Byrne Hillebrand
1996
1 Tommy Evans Giant
2 Peter Daley St.Quentin
3 Robin Seymour Raleigh
4 Bill Moore Donnelly
5 Aidan Duff Vendée U
6 David McCann Phoenix CC
7 Ciaran Power Comeragh
8 Derek Finnegan Latrobe
9 Martin Earley Raleigh
10 Alan McCormack Higher Gear
11 Conor Henry Antrim
12 Paul Giles Maestro
13 Michael Smith Antrim
14 Declan Lonergan Giant
15 Dennis Easton Maryland
16 Robert Power Avonmore
17 Ian Chivers Antrim
18 Christopher Kimmage Carlow
19 Cian Lynch Hillebrand
20 Scott McDonald Dublin Wheelers
1995
1.Martin Earley Raleigh
2.Derek Finnegan Latrobe
3.Conor Henry Antrim
4.Tommy Evans Nissan
5.Alan McCormack Guiltless
6.John Brady Lombardi
7.Declan Lonergan Saab
8.Robin Seymour Kona
9.Leslie McKay Individueel
10.Peter Daley St.Quentin
11.Bill Moore Stamullen
12.Paul Giles Bann Valley
13.Dave McQuaid Diamond Back
14.Michael Smith Antrim
15.Robert Power Cork
16.Ian Chivers Antrim
17.Aidan Duff Nantes
18.Cian Lynch Hillebrand
19.Paul McCormack Saab
20.Christopher Kimmage Antrim
1994
1 Martin Earley Raleigh 
2 Sean Kelly Catavana 
3 Conor Henry Team Cologne
4 Robin Seymour Kona 
5 Joey Barr Clarke’s 
6 Declan Lonergan Townsend 
7 Mark Kane Northern 
8 Paddy Callaly Navan R.C.
9 Derek Finnegan Latrobe 
10 Paul Slane Team Devlin 
11 Tommy Evans Banbridge 
12 John Brady Guiltless 
13 Leslie McKay Dublin Wheelers
14 Alan McCormack Klein 
15 Darragh McQuaid Dublin Wheelers
16 Peter Daley St.Quentin 
17 Richard McCauley Wexford 
18 Michael Smith Antrim 
19 Stephen Maher Carrick Wheelers
20 Norman Campbell Sunlight
1993
1.David Hourigan Limerick
2.Kevin Kimmage Navan R.C.
3.Rory Walsh Dublin Wheelers
4.Paul Doyle Lee Strand
5.Nigel Somers Northern Ireland
6.Ray Brownfield Toyota
7.Stephen Healy Meath
8.Raymond Clarke Tipperary
9.Alan Cranston Madigan Wheelers
10.Mark Lyttle Trainor
11.Kieran Downey Clann
12.Brendan Graham O’Rourke
13.Barry Monaghan Newry C.C.
14.Michael Fitzgerald Clonmel C.C.
15.Joey Barr Clarke Brothers
16.Joseph McCall Stephens
17.Declan McMacken V.C.Bangor
18.Barry Fullerton Ballymena
19.Scott McDonald Orwell
20.Gary Scott Newry C.C.
1992
1.Sean Kelly Festina
2.Stephen Roche Carrera
3.Martin Earley P.D.M.
4.Conor Henry Bonnat
5.Robin Seymour Dublin
6.John Brady Spago
7.Alan McCormack Ritchey
8.Paul Slane CSM Persan
9.Alastair Martin Scott
10.Paul McCormack IME-Bolla
11.Mark Kane C.M.Aubervilliers
12.David Peelo Sorrento
13.Stephen Spratt Dublin
14.Declan Lonergan Waterford
15.Ian Chivers Cyprus C.C.
16.Mick Walsh z/c
17.Brendan Doherty Northern
18.Vincent Gleeson Limerick
19.Paul McQuaid z/c
20.Shaun Macken Invicta R.C.
1991
1 Massimo Podenzana Navigare Italië
2 Davide Cassani Ariostea Italië
3 Kevin Kimmage Navan R.C. Ierland
4 Declan Lonergan Waterford Ierland
5 Gethin Butler Nat.selectie GBr
6 Milan Soula Nat.selectie Tsjechoslovakije
7 Patrick Jonker Nat.selectie Australië
8 Barney McLoughlin Cork Ierland
9 Cormac McCann Phoenix CC Ierland
10 Paul Barrett Nat.selectie GBr
11 Stephen Spratt Waterford Ierland
12 Ian Chivers Cyprus CC Ierland
13 Mike Bell Nat.selectie GBr
14 Brendan Graham Newry C.C. Ierland
15 Paddy Callaly Les Jeunes Ierland
16 Martin Lema Nat.selectie Australië
17 Anthony O’Gorman Les Jeunes Ierland
18 Dennis Easton Newry C.C. Ierland
19 Jason Phillips Nat.selectie Australië
20 Bryan Long Nat.selectie GBr
1990
1 Erik Breukink P.D.M. Nederland
2 Johan Museeuw Lotto België
3 Bobby Power Tipperary Ierland
4 Sean Yates 7-Eleven GBr
5 Vjatsjeslav Ekimov Panasonic Sovjetunie
6 Raul Alcala P.D.M. Mexico
7 Frans Maassen Buckler Nederland
8 Paul McCormack Bolla Wine Ierland
9 Herman Frison Histor België
10 Steve Bauer 7-Eleven Canada
11 Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
12 Sean Kelly P.D.M. Ierland
13 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
14 Martin Earley P.D.M. Ierland
15 Olaf Ludwig Panasonic DDR
16 Brian Holm Sorensen Histor Denemarken
17 Edwig Van Hooydonck Buckler België
18 Michael Wilson Helvetia Australië
19 Keith Reynolds Banana GBr
20 Udo Bolts Stuttgart BRD
1989
1 Eric Vanderaerden Panasonic België
2 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
3 Thomas Wegmuller Domex Zwitserland
4 Sean Kelly P.D.M. Ierland
5 Johan Museeuw A.D.R. België
6 Brian Walton 7-Eleven Canada
7 Erik Breukink Panasonic Nederland
8 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
9 Benjamin Van Itterbeeck Lotto België
10 Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
11 Raul Alcala P.D.M. Mexico
12 Martin Earley P.D.M. Ierland
13 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
14 Marcel Arntz Paternina Nederland
15 Peter Stevenhaagen Helvetia Nederland
16 Martial Gayant Toshiba Frankrijk
17 Frans Maassen Superconfex Nederland
18 Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
19 Phil Anderson T.V.M. Australië
20 Stephen Hodge Kas Australië
1988
1.Paul McCormack Nat.selectie Ierland
2.Ian Chivers Nat.selectie Ierland
3.Graeme Miller Nat.selectie Nieuw-Zeeland
4.Andy Hurford Nat.selectie Gr.Brit.
5.Stephen Spratt Nat.selectie Ierland
6.Cormac McCann Phoenix Ierland
7.Malcolm Elliott Fagor Gr.Brit.
8.Vladimir Berka Nat.selectie Tsjechoslovakije
9.Paul Leitch Nat.selectie Nieuw-Zeeland
10.Thomas Bamford Nat.selectie Nieuw-Zeeland
11.Russell Harrington Nat.selectie Gr.Brit.
12.Jeff Wright Nat.selectie Gr.Brit.
13.Mick Walsh Nat.selectie Ierland
14.Gareth Talbot Nat.selectie Ierland
15.Sean Yates Fagor Gr.Brit.
16.John McQuaid Nat.selectie Ierland
17.Chris McCann Phoenix Ierland
18.François Lemarchand Fagor Frankrijk
19.Stephen Roche Fagor Ierland
20.Santos Hernandez Kas Spanje
1987
1 Sean Kelly Kas Ierland
2 Stephen Roche Carrera Ierland
3 Paul Kimmage R.M.O. Ierland
4 Johannes Draaijer P.D.M. Nederland
5 Joel Pelier Système U Frankrijk
6 Eric Boyer Système U Frankrijk
7 Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
8 Adri Van Der Poel P.D.M. Nederland
9 Martin Earley Fagor Ierland
10 Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
11 Johnny Weltz Fagor Denemarken
12 Sean Yates Fagor GBr
13 Chris Lillywhite Lycra GBr
14 Johan Lammerts Toshiba Nederland
15 Maarten Ducrot Superconfex Nederland
16 Frans Maassen Superconfex Nederland
17 Shane Sutton Lycra Australië
18 Malcolm Elliott Lycra GBr
19 Edwig Van Hooydonck Superconfex België
20 Per Pedersen R.M.O. Denemarken
1986
1 Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
2 Sean Kelly Kas Ierland
3 Phil Anderson Panasonic Australië
4 Martin Earley Fagor Ierland
5 Alan McCormack Red Killian’s Ierland
6 Steve Bauer La Vie Claire Canada
7 Teun Van Vliet Panasonic Nederland
8 Adrian Timmis A.N.C. GBr
9 Adri Van Der Poel Kwantumhallen Nederland
10 Ron Kiefel 7-Eleven VSA
11 Joey McLoughlin A.N.C. GBr
12 Doug Shapiro 7-Eleven VSA
13 Michael Lynch Repco Australië
14 Eric Heiden 7-Eleven VSA
15 Alex Stieda 7-Eleven Canada
16 Tom Broznowski Schwinn VSA
17 Philippe Louviot Peugeot Frankrijk
18 Eddy Planckaert Panasonic België
19 Ronan Pensec Peugeot Frankrijk
20 Davis Phinney 7-Eleven VSA
1985
1.Nikolai Kociakov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Stephen Roche La Redoute Ierland
3.Vladimir Zveriuk Nat.selectie U.S.S.R.
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Chris Lillywhite Nat.selectie G.B.
6.Stephen Spratt Raleigh Dublin Ierland
7.Tim Harris A.V.P. G.B.
8.Mike Fagg Nat.selectie G.B.
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Simon Cope Nat.selectie G.B.
11.Paul Curran Nat.selectie G.B.
12.Vladimir Malakov Nat.selectie U.S.S.R.
13.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
14.Tonu Roosmae Nat.selectie U.S.S.R.
15.Jean-Claude Leclercq Skil Frankrijk
16.Vladimir Chubikov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Jerome Simon La Redoute Frankrijk
18.John McQuaid Emerald Wheelers Ierland
19.Dominique Garde Skil Frankrijk
20.Sean Kelly Skil Ierland
1984
1 Raphael Kimmage Raleigh Ierland
2 John Shortt Galway Ierland
3 Stephen Roche La Redoute Ierland
4 Stephen Delaney Leyland Ierland
5 Marc Gomez La Vie Claire Frankrijk
6 Freddy De Schacht Nat.selectie België
7 Anthony O’Gorman Tipperary Ierland
8 Luc Naudts Nat.selectie België
9 Plinio Casas Buitrago Gran Via Colombia
10 Gerald Irvine Armagh Ierland
11 Rein Valkenburg Realtime Nederland
12 Dave McCall Down Ierland
13 Terry McManus Dublin Wheelers Ierland
14 Emanuele Bombini Del Tongo Italië
15 John McQuaid Skil Ierland
16 Miguel Indurain Reynolds Spanje
17 Eduardo Chozas Zor Spanje
18 Paul McCormack Obelisk Ierland
19 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
20 Phil Anderson Panasonic Australië
1983
1 Paul Kimmage Raleigh Ierland
2 Philip Cassidy Raleigh Ierland
3 Glenn Thompson Raleigh Ierland
4 Jamie McGahan Scotland GBr
5 Raphael Kimmage Dublin Wh. Ierland
6 John McQuaid Dublin Wh. Ierland
7 Aidan Harrison Dublin Wh. Ierland
8 Robert Melrose Scotland GBr
9 Bernard McCormack Dublin Wh. Ierland
10 Tom Murphy Dublin Wh. Ierland
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Tommi Prim Bianchi Zweden
13 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
14 Phil Anderson Peugeot Australië
15 Kim Andersen Coop Denemarken
16 Francis Castaing Peugeot Frankrijk
17 Jan Raas Raleigh Nederland
18 Greg Lemond Renault VSA
19 Sean Kelly Sem Ierland
20 Joey McLoughlin Scotland GBr
1982
1 Jose Martins Ramalho Coelima Portugal
2 Dermot Gilleran Emerald Wheelers Ierland
3 Jamie McGahan Glasgow Wheelers GBr
4 Martin Earley Dublin Wheelers Ierland
5 Will Kerr Ballymena Ierland
6 Philip Cassidy Navan R.C. Ierland
7 Paul Kimmage Balbriggan Ierland
8 Glenn Thompson Antrim Ierland
9 John McQuaid Dublin Wheelers Ierland
10 Bill Nickson Fibrax GBr
11 Keith Lambert Falcon GBr
12 Sid Barras Falcon GBr
13 Hans Petter Odegaard Nat.selectie  Noorwegen
14 Dave Lloyd Manchester Wheelers GBr
15 Malcolm Elliott Manchester Wheelers GBr
16 Sean Kelly Sem Ierland
17 Alan Matthews Wrexham GBr
18 Joeri Barinov Nat.selectie  U.S.S.R.
19 Robert Crossley Nat.selectie  Australië
20 Clyde Sefton Nat.selectie  Australië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.