2012
1.Frankrijk (Gregory Bauge, Michael D’Almeida, Kevin Sireau)
2.Nederland (Hugo Haak, Teun Mulder, Roy Van Den Berg)
3.Nieuw-Zeeland (Edward Dawkins, Ethan Mitchell, Sam Webster)
4.Polen (Maciej Bielecki, Kamil Kuczynski, Damian Zielinski)
5.Rusland (Denis Dmitriev, Sergey Kucherov, Sergey Borisov)
6.Australië (Matthew Glaetzer, Shane Perkins, Scott Sunderland)
7.Japan (Kazuki Amagai, Seiichiro Nakagawa, Kazunari Watanabe)
8.China (Changsong Cheng, Lei & Miao Zhang)
9.Duitsland (René Enders, Maximilian Levy, Stefan Nimke)
10.Tsjechië (Filip Ditzel, Adam Ptacnik, Denis Spicka)
11.Venezuela (Hersony Canelon, Cesar Marcano, Angel Pulgar)
12.Groot-Brittannië (Philip Hinds, Chris Hoy, Jason Kenny)
13.Canada (Hugo Barrette, Travis Smith, Joseph Veloce)
14.Maleisië (Edrus Mohd Yunos, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Farhan Zaid)
15.Verenigde Staten (Michael Blatchford, Kevin Mansker, Jimmy Watkins)
16.India (Amarjeet, Amrit & Bikram Singh)
17.Griekenland (Christos Tserentzoulias, Christos & Zafeiris Volikakis)
18.Oekraïne (Oleksandr Golovash, Andriy Kutsenko, Andrei Vynokurov)
19.Colombia (Jonathan Marin, Ruben Murillo, Fabian Puerta)
20.Spanje (David Alonso, Hodei Mazquiaran, Juan Peralta)

2011
1.Nederland (Hugo Haak, Teun Mulder, Roy Van Den Berg)
2.Duitsland (René Enders, Maximilian Levy, Stefan Nimke)
3.Rusland (Denis Dmitriev, Sergey Kucherov, Pavel Yakushevskiy)
4.Polen (Maciej Bielecki, Kamil Kuczynski, Damian Zielinski)
5.Nieuw-Zeeland (Edward Dawkins, Ethan Mitchell, Sam Webster)
6.Frankrijk (Gregory Bauge, Michael D’Almeida, Kevin Sireau)
7.Australië (Daniel Ellis, Jason Niblett, Scott Sunderland)
8.Groot-Brittannië (Matthew Crampton, Chris Hoy, Jason Kenny)
9.Japan (Kazuki Amagai, Yudai Nitta, Kazunari Watanabe)
10.Tsjechië (Filip Ditzel, Adam Ptacnik, Denis Spicka)
11.China (Changsong Cheng, Lei & Miao Zhang)
12.Verenigde Staten (Michael Blatchford, Kevin Mansker, Dean Tracy)
13.Venezuela (Hersony Canelon, Cesar Marcano, Angel Pulgar)
14.Oekraïne (Artem Frolov, Andriy Kutsenko, Andrei Vynokurov)
15.Colombia (Jonathan Marin, Ruben Murillo, Fabian Puerta)
16.Spanje (David Alonso, Hodei Mazquiaran, Juan Peralta)
17.Canada (Hugo Barrette, Travis Smith, Joseph Veloce)
18.Griekenland (Sotirios Bretas, Anargyros Kollaras, Ilias Kourtelis)
19.Hongarije (Juhasz Balasz, Sandor Szalontay, Barnabas Toth)
20.Maleisië (Edrus Mohd Yunos, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
2010
1.Duitsland (Maximilian Levy, Robert Forstemann, Stefan Nimke)
2.Frankrijk (Gregory Bauge, Michael D’Almeida, Kevin Sireau)
3.Rusland (Sergey Borisov, Sergey Kucherov, Denis Dmitriev)
4.Groot-Brittannië (Ross Edgar, Jason Kenny, Chris Hoy)
5.Polen (Kamil Kuczynski, Maciej Bielecki, Damian Zielinski)
6.Nederland (Hugo Haak, Teun Mulder, Roy Van den Berg)
7.Australië (Daniel Ellis, Shane Perkins, Scotty Sunderland)
8.Nieuw-Zeeland (Adam Stewart, Edward Dawkins, Sam Webster)
9.China (Changsong Cheng, Miao Zhang, Lei Zhang)
10.Tsjechië (Tomas Babek, Martin Feiferlik, Denis Spicka)
11.Spanje (David Alonso, Itmar Esteban, Juan Peralta)
12.Italië (Valerio Catellini, Francesco Ceci, Luca Ceci)
13.Oekraïne (Artem Frolov, Sergiy Omelchenko, Andrei Vynokourov)
14.Japan (Kota Asai, Yudai Nitta, Kazunari Watanabe)
15.Canada (Stephane Cossette, Travis Smith, Joseph Veloce)
16.Oostenrijk (Daniel Baldauf, Clemens Selzer, Georg Tazreiter)
17.Griekenland (Vasileios Reppas, Christos & Zafeiris Volikakis)
18.Maleisië (Azizulhasni Awang, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
19.Trinidad (Njisane Phillip, Christopher Sellier, Thireef Smart)
20.Colombia (Leonardo Narvaez, Fabian Puerta, Christian Tamayo)
2009
1.Frankrijk (Gregory Bauge, Mickael Bourgain, Kevin Sireau)
2.Duitsland (René Enders, Robert Forstemann, Stefan Nimke)
3.Groot-Brittannië (Ross Edgar, Jason Kenny, Matthew Crampton)
4.Australië (Daniel Ellis, Shane Perkins, Scotty Sunderland)
5.Nederland (Theo Bos, Teun Mulder, Tim Veldt)
6.Rusland (Sergey Borisov, Sergey Kucherov, Sergey Ruban)
7.China (Yong Feng, Wen Hao Lin, Lei Zhang)
8.Japan (Tsubasa Kitatsaru, Kiyofumi Nagai, Kazunari Watanabe)
9.Oekraïne (Yevgen Bolibrukh, Yuriy Tsyupyk, Andrei Vynokourov)
10.Spanje (José Escuredo, Hodei Mazquiaran, Salvador Melia)
11.Polen (Kamil Kuczynski, Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski)
12.Slovakije (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
13.Tsjechië (Tomas Babek, Adam Ptacnik, Ivan Vrba)
14.Griekenland (Mantzouranis, Reppas, Christos Volikakis)
15.Maleisië (Azizulhasni Awang, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
16.Cuba (Jose Cartaya, Julio Cesar Herrera, Achmed Lopez)
17.V.S.A. (Adam Duvendeck, Gideon Massie, Christian Stahl)
18.Nieuw-Zeeland (Daniel Beatson, Edward Dawkins, Jonathan Hamlin)
19.Colombia (Rodrigo Barros, Jonathan Marin, Jairo Meneses)
20.Italië (Marco Brossa, Roberto Chiappa, Domenico Mei)
2008
1.Frankrijk (Gregory Bauge, Mickael Bourgain, Arnaud Tournant)
2.Groot-Brittannië (Ross Edgar, Chris Hoy, Matthew Crampton)
3.Nederland (Theo Bos, Teun Mulder, Tim Veldt)
4.Duitsland (René Enders, Maximilian Levy, Stefan Nimke)
5.Australië (Daniel Ellis, Mark French, Ben Kersten)
6.Rusland (Sergey Borisov, Sergey Kucherov, Sergey Ruban)
7.China (Yong Feng, Wen Hao Lin, Lei Zhang)
8.Japan (Tsubasa Kitatsaru, Kiyofumi Nagai, Kazunari Watanabe)
9.Oekraïne (Yevgen Bolibrukh, Yuriy Tsyupyk, Andrei Vynokourov)
10.Spanje (José Escuredo, Hodei Mazquiaran, Salvador Melia)
11.Polen (Kamil Kuczynski, Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski)
12.Slovakije (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
13.Tsjechië (Tomas Babek, Adam Ptacnik, Ivan Vrba)
14.Griekenland (Mantzouranis, Reppas, Christos Volikakis)
15.Maleisië (Azizulhasni Awang, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
16.Cuba (Jose Cartaya, Julio Cesar Herrera, Achmed Lopez)
17.V.S.A. (Adam Duvendeck, Gideon Massie, Christian Stahl)
18.Nieuw-Zeeland (Daniel Beatson, Edward Dawkins, Jonathan Hamlin)
19.Colombia (Rodrigo Barros, Jonathan Marin, Jairo Meneses)
20.Italië (Marco Brossa, Roberto Chiappa, Domenico Mei)
2007
1.Frankrijk (Gregory Bauge, Mickael Bourgain, Arnaud Tournant)
2.Nederland (Theo Bos, Teun Mulder, Tim Veldt)
3.Groot-Brittannië (Ross Edgar, Chris Hoy, Craig McLean)
4.Duitsland (Robert Forstemann, Maximilian Levy, Stefan Nimke)
5.Australië (Ryan Bayley, Mark French, Shane Perkins)
6.Spanje (Alvaro Alonso, Ruben Donet, Salvador Melia)
7.Japan (Masaki Inoue, Kazuya Narita, Kazunari Watanabe)
8.China (Yong Feng, Feng Lin, Lei Zhang)
9.Polen (Maciej Bielecki, Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski)
10.Rusland (Sergey Borisov, Denis Dmitriev, Sergey Polynskiy)
11.Oekraïne (Yevgen Bolibrukh, Yuriy Tsyupyk, Andrei Vynokourov)
12.Slovakije (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
13.Tsjechië (Tomas Babek, Adam Ptacnik, Ivan Vrba)
14.Griekenland (Mantzouranis, Reppas, Panagiotis Voukelatos)
15.Maleisië (Azizulhasni Awang, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
16.Cuba (Jose Cartaya, Julio Cesar Herrera, Achmed Lopez)
17.V.S.A. (Adam Duvendeck, Gideon Massie, Christian Stahl)
18.Nieuw-Zeeland (Daniel Beatson, Jonathan Hamlin, Anthony Peden)
19.Colombia (Rodrigo Barros, Jonathan Marin, Jairo Meneses)
20.Italië (Marco Brossa, Roberto Chiappa, Domenico Mei)
2006
1.Frankrijk (Gregory Bauge, François Pervis, Arnaud Tournant)
2.Nederland (Theo Bos, Teun Mulder, Tim Veldt)
3.Polen (Lukasz Kwiatkowski, Krzystof Szymanek, Damian Zielinski)
4.Australië (Ryan Bayley, Shane Kelly, Shane Perkins)
5.China (Yong Feng, Feng Lin, Lei Zhang)
6.Groot-Brittannië (Matthew Crampton, Chris Hoy, Craig McLean)
7.Spanje (Alvaro Alonso, Ruben Donet, Salvador Melia)
8.V.S.A. (Benjamin Barczewski, Gideon Massie, Christian Stahl)
9.Duitsland (Matthias John, Stefan Nimke, Michael Seidenbecher)
10.Japan (Toshiaki Fushimi, Takashi Kaneko, Seiichiro Nakagawa)
11.Griekenland (Vasileios Reppas, Christos Volikakis, Panagiotis Voukelatos)
12.Rusland (Denis Dmitriev, Anton Rudoy, Mikhail Shikhalev)
13.Oekraïne (Yevgen Bolibrukh, Yuriy Tsyupyk, Andrei Vynokurov)
14.Maleisië (Juanidi Mohd Nasir, Josiah Ng Onn Lam, Mohd Rizal Tisin)
15.Canada (Cam McKinnon, Yannik Morin, Travis Smith)
16.Nieuw-Zeeland (Justin Grace, Nathan Seddon, Adam Stewart)
17.Tsjechië (Adam Ptacnik, Denis Spicka, Ivan Vrba)
18.Korea (Yeong Gyu Jeon, Dong Jin Kang, Hee Chun Yang)
19.Slovakije (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Gabriel Jonasek)
20.Trinidad (Azikiwe Kellar, Haseem McLean, Christopher Sellier)
2005
1.Groot-Brittannië (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
2.Japan (Kazuya Narita, Yusho Oikawa, Kazunari Watanabe)
3.Polen (Lukasz Kwiatkowski, Tomasz Schmidt, Damian Zielinski)
4.Rusland (Sergey Borisov, Vladimir Kiriltsev, Sergey Ruban)
5.Duitsland (Carsten Bergemann, Matthias John, Stefan Nimke)
6.Frankrijk (Mickael Bourgain, Kevin Sireau, Arnaud Tournant)
7.Nederland (Theo Bos, Teun Mulder, Tim Veldt)
8.Griekenland (Athanasios Mantzouranis, Konstandinos Pendarakis, Panagiotis Voukelatos)
9.Canada (Cam McKinnon, Yannik Morin, Travis Smith)
10.Tsjechië (Aloïs Kankovsky, Adam Ptacnik, Ivan Vrba)
11.Australië (Shane Kelly, Ben Kersten, Joel Leonard)
12.V.S.A. (Michael Blatchford, Gideon Massie, Christian Stahl)
13.Oekraïne (Vitaliy Kulachkovskiy, Yuriy Tsyupyk, Andrei Vynokurov)
14.Spanje (José Escuredo, Salvador Melia, José Villanueva)
15.China (Wu Dan, Qiming Wang, Lei Zhang)
16.Slovakije (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Gabriel Jonasek)
17.Argentinië (Leandro Botasso, Sergio Guatto, Diego Vargas)
18.Iran (Mohammad Aboheidari, Mahmoud Parash, Hassanali Varposhti)
19.Nieuw-Zeeland (David Cresswell, Justin Grace, Nathan Seddon)
20.Cuba (Ahmed Lopez, Jose Cartaya, Julio Cesar Herrera)
2004
1.FRANKRIJK (Tournant, Mickael Bourgain, Laurent Gane)
2.GREAT‑BRITAIN (Chris Hoy, Jason Quealley, Jamie Staff)
3.SPANJE (Salvador Melia, Villanueva, Jose Antonio Escudero)
4.NEDERLAND (Theo Bos, Jan Bos, Teun Mulder)
5.DUITSLAND (Carsten Bergemann, Jens Fiedler, Mathias John)
6.AUSTRALIA (Jobie Dajka, Sean Eadie, Shane Kelly)
7.JAPAN (Kiyofumi Nagai, Nagatsuka, Toshiaki Fushimi)
8.POLEN (Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski, Rafal Furman)
9.GRIEKENLAND (Georgalis, Georgis Cheimonetos, Vasilopoulos)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Arnost Dromanek, Alois Kankovsky)
11.CUBA (Ahmed Lopez, Jose Cartaya, Julio Cesar Herrera)
12.SLOVAKIA (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
13.V.S.A. (Adam Duvendeck, Giddeon Massie, Christian Stahl)
14.RUSLAND (Kiriltsev, Denis Dmitriev, Stoyan Vasev)
15.NIEUW-ZEELAND (Daniel Beatson, Jonathan Hamlin, Peden)
16.COLOMBIA (Jonathan Marin, Menenses, Rodrigo Barros)
17.UKRANIA (Gontarenko, Sergiy Ruban, Andrei Vynokourov)
18.ITALIE (Roberto Chiappa, Marco Brossa, Domenico Mei)
19.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
20.BELGIE (Andries Verspeeten, Vandenabeele, Defauw)
2003
1.DUITSLAND (Rene Wolff, Carsten Bergemann, Jens Fiedler)
2.GROOT‑BRITTANNIE (Chris Hoy, Jason Quealley, Greg McLean)
3.AUSTRALIA (Ryan Bayley, Jobie Dajka, Mark French)
4.SPANJE (Salvador Melia, Juan Villanueva, Jose Escudero)
5.FRANKRIJK (Tournant, Mickael Bourgain, Laurent Gané)
6.JAPAN (Kiyofumi Nagai, Toshiyaki Fushimi, Nagatsuka)
7.NEDERLAND (Theo Bos, Jan Bos, Teun Mulder)
8.GRIEKENLAND (Georgalis, Kleanthis Bargas, Vasilopoulos)
9.POLEN (Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski, Rafal Furman)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Arnost Dromanek, Alois Kankovsky)
11.CUBA (Ahmed Lopez, Michel Pedrozo, Julio Cesar Herrera)
12.COLOMBIA (Jonathan Marin, Menenses, Rodrigo Barros)
13.RUSLAND (Vladimir Kiriltsev, Koucherov, Dmitri Leopold)
14.SLOVAKIA (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
15.UKRANIA (Gontarenko, Sergiy Ruban, Andrei Vynokourov)
16.V.S.A. (Labauve, Garreth Blackburn, Giddeon Massie)
17.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
18.ITALIE (Roberto Chiappa, Marco Brossa, Domenico Mei)
19.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
20.BELGIE (Andries Verspeeten, Vandenabeele, Defauw)
2002
1.GREAT BRITAIN (Chris Hoy, Jamie Staff, Greg McLean)
2.FRANKRIJK (Arnaud Tournant, Mickael Bourgain, Fl.Rousseau)
3.AUSTRALIA (Sean Eadie, Ryan Bayley, Jobie Dajka)
4.DUITSLAND (Soren Lausberg, Carsten Bergemann, Fiedler)
5.GRIEKENLAND (Georgalis, Kleanthis Bargas, Vasilopoulos)
6.NEDERLAND (Theo Bos, Jan Bos, Teun Mulder)
7.SPANJE (Salvador Melia, Villanueva, J.Antonio Escudero)
8.POLEN (Gr.Krejner, Lukasz Kwiatkowski, Damian Zielinski)
9.SLOVAKIA (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
10.JAPAN (Kiyofumi Nagai, Keiichi Omori, Tomohiro Nagatsuka)
11.TSJECHIE (Pavel Buran, Arnost Drcmanek, Ivan Vrba)
12.COLOMBIA (Jonathan Marin, Menenses, Hernan Sanchez)
13.UKRANIA (Gontarenko, Sergiy Ruban, Andrei Vynokourov)
14.V.S.A. (Labauve, Garreth Blackburn, Giddeon Massie)
15.RUSLAND (Serguei Borisov, Vlad.Kiriltsev, Denis Terenin)
16.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
17.ITALIE (Roberto Chiappa, Marco Brossa, Domenico Mei)
18.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
19.CANADA (Douglas Baron, James Fisher, Kyle Hudson)
20.BELGIE (Andries Verspeeten, Vandenabeele, Defauw)
2001
1.FRANKRIJK (Laurent Gané, Florian Rousseau, Tournant)
2.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
3.SPANJE (José Escuredo, Salvador Melia, José Villanueva)
4.GRIEKENLAND (Dimitri Georgalis, Skoubas, Mantzouranis)
5.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
6.V.S.A. (Marcello Arrue, Jeffrey Labauve, Marty Nothstein)
7.AUSTRALIE (Jobie Dajka, Ryan Bayley, Sean Eadie)
8.DUITSLAND (Sören Lausberg, Stefan Nimke, Eyk Pokorny)
9.NEDERLAND (Martin Benjamin, Erik Bos, Teun Mulder)
10.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
11.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Ivan Vrba)
12.JAPAN (Tomohiro Nagatsuka, Takashi Kaneko, Keiichi Omori)
13.POLEN (Grzegorz Krejner, Kwiatkowski, Marcin Mientki)
14.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
15.ITALIE (Roberto Chiappa, Marco Brossa, Domenico Mei)
16.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
17.CANADA (Douglas Baron, James Fisher, Kyle Hudson)
18.OEKRAINE (Sergei Demchenko, Sergei Panasenko, Vynokurov)
19.ZUID-AFRIKA (Garen Bloch, Charl Jubber, Dean Edwards)
20.BELGIE (Andries Verspeeten, Vandenabeele, Van Loocke)
2000
1.FRANKRIJK (Laurent Gané, Florian Rousseau, Tournant)
2.DUITSLAND (Sören Lausberg, Matthias John, Jan Van Eijden)
3.JAPAN (Toshiaki Fushimi, Yuichiro Kamiyama, Nagatsuka)
4.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
5.GRIEKENLAND (Dimitris Georgalis, Himonetos, Vassilopoulos)
6.POLEN (Grzegorz Krejner, Bartolome Saczuk, Mientki)
7.V.S.A. (Marcello Arrue, Johnny Bairos, Marty Nothstein)
8.AUSTRALIE (Jobie Dajka, Darryn Hill, Shane Kelly)
9.SPANJE (José Escuredo, Salvador Melia, José Villanueva)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Marek Hromalda, Ivan Vrba)
11.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
12.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
13.ITALIE (Roberto Chiappa, Gabriele Gentile, Domenico Mei)
14.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
15.CANADA (Douglas Baron, James Fisher, Kyle Hudson)
16.NEDERLAND (Martin Benjamin, Erik Bos, Teun Mulder)
17.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
18.OEKRAINE (Sergei Demchenko, Sergei Panasenko, Salnikov)
19.ZUID-AFRIKA (Garen Bloch, Charl Jubber, Welgemoed)
20.CHILI (Enzo Cesario, Arturo Corvalan, Angel Perez)
1999
1.FRANKRIJK (Laurent Gané, Florian Rousseau, Tournant)
2.AUSTRALIE (Jobie Dajka, Darryn Hill, Shane Kelly)
3.DUITSLAND (Sören Lausberg, Stefan Nimke, Eyk Pokorny)
4.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
5.GRIEKENLAND (Dimitris Georgalis, Himonetos, Vassilopoulos)
6.POLEN (Grzegorz Krejner, Bartolome Saczuk, Mientki)
7.V.S.A. (Marcello Arrue, Johnny Bairos, Marty Nothstein)
8.JAPAN (Fuyiko Fushimi, Takanobu Jumonji, Iijiko Inamura)
9.SPANJE (José Escuredo, David Cabrero, José Villanueva)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Ivan Vrba)
11.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
12.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
13.ITALIE (Chiappa, Gabriele Gentile, Mario McFarlane)
14.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
15.CANADA (Bart Baron, James Fisher, Steen Madsen)
16.NEDERLAND (Martin Benjamin, Erik Bos, Teun Mulder)
17.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
18.OEKRAINE (Denis Demchenko, Peter Panasenko, Troyanovsky)
19.ZUID-AFRIKA (Garen Bloch, Charl Jubber, Welgemoed)
20.CHILI (Enzo Cesario, Arturo Corvalan, Angel Perez
1998
1.AUSTRALIE (Denny Day, Shane Kelly, Graham Sharman)
2.FRANKRIJK (Vincent Le Quellec, Florian Rousseau, Tournant)
3.VERENIGDE STATEN (Christopherson, Hartwell, Nothstein)
4.DUITSLAND (Sören Lausberg, Stefan Nimke, Eyk Pokorny)
5.POLEN (Krejner, Bartolome Saczuk, Grzegorz Trebski)
6.RUSLAND (Kyrill Khromykh, Alexander Kiritsjenko, Potapov)
7.SPANJE (José Escuredo, José Moreno, José Villanueva)
8.GRIEKENLAND (Dimitris Georgalis, Himonetos, Vassilopoulos)
9.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
10.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Ivan Vrba)
11.JAPAN (Fuyiko Fushimi, Takanobu Jumonji, Osako Ohi)
12.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
13.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
14.ITALIE (Roberto Chiappa, Gabriele Gentile, Stefanelli)
15.OEKRAINE (Denis Demchenko, Peter Panasenko, Troyanovsky)
16.CANADA (Bart Baron, James Fisher, Steen Madsen)
17.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
18.NEDERLAND (Martin Benjamin, Erik Bos, Teun Mulder)
19.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
20.ZUID-AFRIKA (Garen Bloch, Charl Jubber, Welgemoed)
1997
1.DUITSLAND (Eyk Pokorny, Sören Lausberg, Jens Fiedler)
2.FRANKRIJK (Florian Rousseau, Frédéric Magné, Tournant)
3.AUSTRALIE (Darryn Hill, Shane Kelly, Gary Niewand)
4.V.S.A. (Marty Nothstein, Marcello Arrue, Erin Hartwell)
5.SPANJE (José Moreno, Fernando Escuredo, José Villanueva)
6.ZUID-AFRIKA (Jean-Pierre Van Zijl, Garen Bloch, Welgemoed)
7.ITALIE (Roberto Chiappa, Federico Paris, Gentile)
8.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Rocco Travella, Urs Freuler)
9.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
10.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
11.POLEN (Grzegorz Krejner, Bartolome Saczuk, Trebski)
12.RUSLAND (Kyrill Khromykh, Alexander Kiritsjenko, Potapov)
13.GRIEKENLAND (Georgalis, Himonetos, Vassilopoulos)
14.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
15.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Ivan Vrba)
16.JAPAN (Fuyiko Fushimi, Takanobu Jumonji, Osako Ohi)
17.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
18.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
19.OEKRAINE (Denis Demchenko, Peter Panasenko, Troyanovsky)
20.CANADA (Bart Baron, James Fisher, Steen Madsen)
1996
1.AUSTRALIE (Gary Niewand, Darryn Hill, Shane Kelly)
2.DUITSLAND (Sören Lausberg, Jens Fiedler, Michael Hübner)
3.FRANKRIJK (Florian Rousseau, Frédéric Magné, Hervé Thuet)
4.V.S.A. (Marty Nothstein, Erin Hartwell, Marcello Arrue)
5.ITALIE (Roberto Chiappa, Federico Paris, Gentile)
6.CANADA (Curtis Harnett, James Fisher, Steen Madsen)
7.SPANJE (José Moreno, Fernando Escuredo, José Villanueva)
8.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, Erik Bos, Teun Mulder)
9.ZUID-AFRIKA (Jean-Pierre Van Zijl, Garen Bloch, Welgemoed)
10.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Rocco Travella, Urs Freuler)
11.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Mietis)
12.NIEUW-ZEELAND (Anthony Peden, Seddon, Matthew Sinton)
13.POLEN (Grzegorz Krejner, Bartolome Saczuk, Trebski)
14.RUSLAND (Kyrill Khromykh, Alexander Kiritsjenko, Potapov)
15.GRIEKENLAND (Georgalis, Himonetos, Vassilopoulos)
16.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Jason Queally)
17.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Ivan Vrba)
18.JAPAN (Fuyiko Fushimi, Takanobu Jumonji, Osako Ohi)
19.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Jaroslav Jerabek, Jan Lepka)
20.DENEMARKEN (Dion Akerstrom, Brian Dandanell, Hammel)
1995
1.FRANKRIJK (Vincent Le Quellec, Laurent Accart, Patrice Sulpice)
2.DUITSLAND (Michael Hübner, Sören Lausberg, Raasch)
3.RUSLAND (Alexander Kiritchenko, Nikolai Kovsch, Zinoviev)
4.AUSTRALIE (Gary Niewand, Shane Kelly, Darryn Hill)
5.V.S.A. (Erin Hartwell, Marty Nothstein, Bill Clay)
6.CANADA (Curtis Harnett, James Fisher, Douglas Baron)
9.NEDERLAND (Matthijs Van Bon, Jan Denekamp, René Vink)
7.SPANJE (José Moreno, José Escuredo, Juan Llaneras)
8.ITALIE (Federico Paris, Roberto Chiappa, Benetton)
10.JAPAN (Toshimassa Yoshioka, Takanobu Jumonji, Kamiyama)
11.ZUID-AFRIKA (Van Zijl, Woolman Welgemoed, Ribbens)
12.ZWITSERLAND (Rolf & Roger Furrer, Urs Freuler)
13.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis, Uldis Ansons)
14.NIEUW-ZEELAND (Anthony Seddon, Matthew Sinton, McKenzie)
15.BELGIE (Erik Schoefs, Tom Steels, Wim Van Rengen)
16.POLEN (Grzegor Krejner, Bartolome Saczuk, Andrzej Bycka)
17.GRIEKENLAND (Georgalis, Giorgios Himonetos, Grekos)
18.GROOT-BRITTANNIE (Chris Hoy, Craig McLean, Wallace)
19.TSJECHIE (Pavel Buran, Martin Polak, Lubor Tesar)
20.DENEMARKEN (D.Akerström, Lars Otto Olsen, Brian Dandanell)
1994
1.ITALIE (Roberto Chiappa, Federico Paris)
2.FRANKRIJK (Frédéric Magné, Fabrice Colas)
3.V.S.A. (Marty Nothstein, Paul Swift)
4.JAPAN (Toshimassa Yoshioka, Takanobu Jumonji)
5.SPANJE (José Moreno, Fernando Escuredo)
6.RUSLAND (Alexander Kiritchenko, Nikolai Kovsch)
7.DUITSLAND (Jens Glücklich, Emmanuel Raasch)
8.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, Erik Bos)
9.ZUID-AFRIKA (Jean-Pierre Van Zijl, Woolman Welgemoed)
10.AUSTRALIE (Danny Day, Stephen Pate)
11.BELGIE (Erik Schoefs, Jürgen De Winne)
12.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
13.TSJECHIE (Arnost Drcemanek, Lubomir Hargas)
14.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Lars Brian Nielsen)
15.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Urs Freuler)
16.CANADA (Curtis Harnett, Brian Walton)
17.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis)
18.SLOVAKIJE (Peter Bazalik, Rastislav Novak)
19.NIEUW-ZEELAND (Anthony Seddon, Matthew Sinton)
20.POLEN (Grzegorz Krejner, Bartolome Saczuk)
1993
1.AUSTRALIE (Darryn Hill, Gary Neiwand)
2.ITALIE (Roberto Chiappa, Federico Paris)
3.TSJECHIE (Pavel Buran, Milan Hajek)
4.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
5.DUITSLAND (Jens Fiedler, Michael Hübner)
6.FRANKRIJK (Frédéric Magné, Fabrice Colas)
7.SPANJE (José Moreno, José Escuredo)
8.OEKRAINE (Evgeny Toerovsky, Andrei Belostetski)
9.V.S.A. (Marty Nothstein, Paul Swift)
10.CANADA (Curtis Harnett, Curt Innes)
11.BELGIE (Erik Schoefs, Dominique De José)
12.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, Erik Bos)
13.JAPAN (Toshimassa Yoshioka, Takanobu Jumonji)
14.ZUID-AFRIKA (Jean-Pierre Van Zijl, Woolman Welgemoed)
15.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Urs Freuler)
16.LETLAND (Viesturs Berzins, Ainars Kiksis)
17.NIEUW-ZEELAND (Gary Anderson, Jon Andrews)
18.POLEN (Grzegorz Krejner, Ryszard Dawidowicz)
19.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
20.GRIEKENLAND (Dimitris Georgalis, Labros Vassilopoulos)
1992
1.VERENIGDE STATEN (Erin Hartwell, Marty Nothstein)
2.ITALIE (Gianluca Capitano, Federico Paris)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Pavel Buran, Lubomir Hargas)
4.AUSTRALIE (David Dew, Anthony Peden)
5.COLOMBIA (Jaime Gonzalez, José Velasquez)
6.DUITSLAND (Eyk Pokorny, Emmanuel Raasch)
7.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
8.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Rocco Travella)
9.GRIEKENLAND (Nikolaos Grekas, Dimitrios Vavilis)
10.BELGIE (Dominique De José, Erik Schoefs)
11.FRANKRIJK (Frédéric Lancien, Denis Lemyre)
12.RUSLAND (Alexander Kiritsjenko, Nikolai Kovsch)
13.CANADA (Curtis Harnett, Curt Innes)
14.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
15.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
16.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
17.TRINIDAD (Charly Cheesman, Gene Samuels)
18.NIEUW-ZEELAND (Gary Anderson, Jon Andrews)
19.JAPAN (Keiji Kojima, Teruo Sasaki)
20.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, José Lovito)
1991
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Pavel Buran, Lubomir Hargas)
2.DUITSLAND (Eyk Pokorny, Emmanuel Raasch)
3.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
4.FRANKRIJK (Frédéric Lancien, Denis Lemyre)
5.ITALIE (Gianluca Capitano, Federico Paris)
6.VERENIGDE STATEN (Gary Nothstein, Erin Hartwell)
7.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Shane Kelly)
8.HONGARIJE (Janos Hegyes, Peter Hohner)
9.JAPAN (Keiji Kojima, Toshinobu Saito)
10.BELGIE (Tom Steels, Erik Schoefs)
11.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
12.CANADA (Curtis Harnett, Curt Innes)
13.GRIEKENLAND (Gavros Grekas, Vavros Vavilis)
14.SOVJETUNIE (Igor Chelinski, Evgeny Toerovsky)
15.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
16.ZWITSERLAND (Roy Salveter, Rocco Travella)
17.TRINIDAD (Charly Cheesman, Gene Samuels)
18.NIEUW-ZEELAND (Gary Anderson, Jon Andrews)
19.ARGENTINIE (Carlos Piazza, José Lovito)
20.DENEMARKEN (Brian Dandanell, René Gullach)
1990
1.ITALIE (Gianluca Capitano, Federico Paris)
2.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
3.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Evgeny Turovsky)
4.B.R.D. (Uwe Buchtmann, Markus Nagel)
5.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Frédéric Magné)
6.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Miroslav Burcik, Petr Malicek)
8.VERENIGDE STATEN (Marty Nothstein, Paul Swift)
9.JAPAN (Narihiro Imamura, Toshinobu Saito)
10.D.D.R. (Eyk Pokorny, Emmanuel Raasch)
11.CANADA (Curtis Harnett, Richard Young)
12.BELGIE (Dominique De José, Erik Schoefs)
13.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
14.GRIEKENLAND (Nikolaos Grekas, Vavros Vavilis)
15.COLOMBIA (John Gonzalez, José Velasquez)
16.TRINIDAD (Charly Cheeseman, Gene Samuel)
17.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
18.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Rocco Travella)
19.NIEUW-ZEELAND (Russell Ownsworth, Jon Andrews)
20.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
1989
1.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Frédéric Magné)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Jiri Illek, Lubomir Hargas)
3.ITALIE (Andrea Faccini, Federico Paris)
4.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Evgeny Toerovsky)
5.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
6.B.R.D. (Andreas Herold, Markus Nagel)
7.AUSTRALIE (Stephen Pate, Gary Neiwand)
8.CANADA (Trevor Ward, Richard Young)
9.GROOT-BRITTANNIE (Peter Boyd, Gary Hibbert)
10.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Roy Salveter)
11.BELGIE (Dominique De José, Erik Schoefs)
12.JAPAN (Hitoshi Sato, Matsuyoshi Takahashi)
13.VERENIGDE STATEN (Marty Nothstein, Paul Swift)
14.D.D.R. (Eyk Pokorny, Emmanuel Raasch)
15.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
16.GRIEKENLAND (Gavros Grekas, Vavros Vavilis)
17.COLOMBIA (José Gonzalez, Jorge Casas)
18.TRINIDAD (Charly Cheesman, Gene Samuels)
19.NIEUW-ZEELAND (Anthony Graham, Jon Andrews)
20.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
1988
1.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
2.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Frédéric Magné)
3.B.R.D. (Uwe Buchmann, Jurgen Greil)
4.TSJECHOSLOVAKIJE (Jiri Illek, Lubomir Hargas)
5.ITALIE (Patrizio Rampazzo, Renzo Sarti)
6.JAPAN (Hideyuki Matsui, Tsutomu Sakamoto)
7.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Gabriel Curuchet)
8.VERENIGDE STATEN (Bart Bell, Tom Brinker)
9.TRINIDAD (Maxwell Cheesman, Gene Samuel)
10.ZWITSERLAND (Rolf Furrer, Rocco Travella)
11.BELGIE (Erik Schoefs, Dominique De José)
12.AUSTRALIE (Stephen Pate, Gary Neiwand)
13.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, Thierry Detant)
14.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
15.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Evgeny Turovsky)
16.GRIEKENLAND (Nikolaos Grekas, Vavros Vavilis)
17.D.D.R. (Eyk Pokorny, Emmanuel Raasch)
18.GROOT-BRITTANNIE (Eddie Alexander, Stewart Brydon)
19.CANADA (Curtis Harnett, Alex Stieda)
20.IERLAND (Declan Lonergan, Aidan Ryan)
1987
1.D.D.R. (Michael Hübner, Lutz Hesslich)
2.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Frédéric Magné)
3.ITALIE (Andrea Faccini, Roberto Nicotti)
4.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Konstantin Khrabsov)
5.TSJECHOSLOVAKIJE (Vitezlav Voboril, Lubomir Hargas)
6.CANADA (Curtis Harnett, Brian Walton)
7.VERENIGDE STATEN (Dave Lindsey, Russell Mead)
8.GROOT-BRITTANNIE (Eddie Alexander, Stewart Brydon)
9.HONGARIJE (Imre Fabian, Peter Pais)
10.GRIEKENLAND (Kanellos Kanellopoulos, Dimitris Katsanis)
11.B.R.D. (Frank Weber, Jurgen Greil)
12.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
13.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Daniel Castro)
14.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
15.SPANJE (José Moreno, Ramiro Gil Cutillas)
16.JAPAN (Hideyuki Matsui, Mitsuo Ishii)
17.BELGIE (Erik Schoefs, Stephane Wernimont)
18.NEDERLAND (Henk Van Beusekom, Jerry Vanderink)
19.ZWITSERLAND (Andrea Bellati, Rocco Travella)
20.COLOMBIA (Jorge Ivan Casas, Libardo Leyton)
1986
1.ITALIE (Claudio Golinelli, Ottavio Dazzan)
2.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
3.D.D.R. (Lutz Hesslich, Bill Huck)
4.JAPAN (Hideyuki Matsui, Koichi Nakano)
5.VERENIGDE STATEN (Gibby Hatton, Mark Gorski)
6.BELGIE (Erik Schoefs, Michel Vaarten)
7.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Sergei Kopylov)
8.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Uwe Greil)
9.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Laurent Sikorski)
10.CANADA (Curtis Harnett, Gordon Singleton)
11.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Daniel Castro)
12.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
13.SPANJE (José Moreno, Ramiro Gil Cutillas)
14.GROOT-BRITTANNIE (Mike Borman, Chris Pyatt)
15.ZWITSERLAND (Andrea Bellati, Rocco Travella)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Vitezlav Voboril, Roman Rehounek)
17.NEDERLAND (Henk Van Beusekom, Jerry Vanderink)
18.GRIEKENLAND (Kanellos Kanellopoulos, Dimitris Katsanis)
19.COLOMBIA (Francisco Giraldo, Libardo Leyton)
20.TRINIDAD (Robert Farrell, Gene Samuels)
1985
1.ITALIE (Gabriele Sarti, Gabriele Sella)
2.VERENIGDE STATEN (Leigh Barczewski, Nelson Vails)
3.FRANKRIJK (Fabrice Colas, Franck Depine)
4.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Alexandre Klaus)
5.B.R.D. (Sascha Wallscheid, Frank Weber)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Vitezlav Voboril, Roman Rehounek)
7.D.D.R. (Lutz Hesslich, Jens Glücklich)
8.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
9.SPANJE (Cyrille Francello, Jaime Tomas)
10.BELGIE (Daniel De Bie, Frederic Delcambre)
11.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Damien Manco)
12.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
13.GROOT-BRITTANNIE (Mike Borman, Chris Pyatt)
14.CANADA (Curtis Harnett, Gervais Rioux)
15.NEDERLAND (Ab Harren, Sjaak Pieters)
16.TRINIDAD (Robert Farrell, Gene Samuels)
17.JAPAN (Toshimitsu Yamamoto, Naotomo Yoshida)
18.ZWITSERLAND (Philippe Grivel, Rocco Travella)
19.GRIEKENLAND (Iosif Dalezios, George Ginis)
20.COLOMBIA (Francisco Giraldo, Libardo Leyton)
1984
1.JAPAN (Koichi Nakano, Yoshiyuchi Matsueda)
2.FRANKRIJK (Philippe Vernet, Fabrice Colas)
3.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Nelson Vails)
4.CANADA (Curtis Harnett, Gordon Singleton)
5.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Uwe Greil)
6.ITALIE (Claudio Baudino, Ottavio Dazzan)
7.AUSTRALIE (Max Rainsford, Martin Vinnicombe)
8.D.D.R. (Lutz Hesslich, Jens Glücklich)
9.JAMAICA (David Weller, Gene Tenn)
10.SOVJETUNIE (Konstantin Khrabsov, Sergei Kopylov)
11.BELGIE (Michel Vaarten, Romain Costermans)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Jaromir Rehounek, Ondrej Junek)
13.ZWITSERLAND (Heinz Isler, Urs Freuler)
14.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Gabriel Curuchet)
15.GROOT-BRITTANNIE (Chris Pyatt, Mark Barry)
16.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Henning Rasmussen)
17.NIEUW-ZEELAND (Craig Adair, Peter Cox)
18.OOSTENRIJK (Andreas Hahn, Paul Popp)
19.NOORWEGEN (Hans Hansen, Hans Petter Odegaard)
20.BRAZILIË (Carlos Greuel, Antonio Silvestre)
1983
1.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Dieter Giebken)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Pavel Martinek)
3.FRANKRIJK (Philippe Vernet, Franck Dépine)
4.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Ton Vrolijk)
5.JAPAN (Katsuo Nakatake, Tsutomu Sakamoto)
6.D.D.R. (Lutz Hesslich, Michael Hübner)
7.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Nelson Vails)
8.GROOT-BRITTANNIE (Russell Williams, Mark Barry)
9.SOVJETUNIE (Konstantin Khrabsov, Sergei Kopylov)
10.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Gabriel Curuchet)
11.ZWITSERLAND (Heinz Isler, Andreas Hiestand)
12.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Henning Rasmussen)
13.ITALIE (Claudio Golinelli, Ottavio Dazzan)
14.AUSTRALIE (Terry Hammond, Martin Vinnicombe)
15.CANADA (Alex Ongaro, Michel Lacouline)
16.NIEUW-ZEELAND (Craig Adair, Murray Steele)
17.FINLAND (Kari Myllymaki, Arto Makila)
18.POLEN (Andrzej Michalak, Andrzej Serediuk)
19.NOORWEGEN (Hans Hansen, Hans Petter Odegaard)
20.MAROKKO (Mustafa Afandi, Mustafa Bouhia)
1982
1.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Dieter Giebken)
2.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Ton Vrolijk)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Pavel Martinek)
4.JAPAN (Toru Kitamura, Koichi Nakano)
5.FRANKRIJK (Philippe Vernet, Yavé Cahard)
6.D.D.R. (Lutz Hesslich, Michael Hübner)
7.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Nelson Vails)
8.ITALIE (Claudio Golinelli, Ottavio Dazzan)
9.SOVJETUNIE (Konstantin Khrabsov, Sergei Kopylov)
10.BELGIE (Romain Costermans, Michel Vaarten)
11.ZWITSERLAND (Heinz Isler, Urs Freuler)
12.CANADA (Jocelyn Lovell, Gordon Singleton)
13.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Gabriel Curuchet)
14.JAMAICA (Peter Aldridge, David Weller)
15.NIEUW-ZEELAND (Craig Adair, Peter Cox)
16.GROOT-BRITTANNIE (Russell Williams, Trevor Bull)
17.DENEMARKEN (Dan Frost, Henning Rasmussen)
18.NOORWEGEN (Jon Rangfred Hansen, Hans Petter Odegaard)
19.OOSTENRIJK (Helmut Popp, Paul Popp)
20.BRAZILIE (Carlos Greuel, Antonio Silvestre)
1981
1.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Dieter Giebken)
2.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Ton Vrolijk)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Pavel Martinek)
4.JAPAN (Toru Kitamura, Koichi Nakano)
5.FRANKRIJK (Philippe Vernet, Yavé Cahard)
6.D.D.R. (Lutz Hesslich, Michael Hübner)
7.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Nelson Vails)
8.ITALIE (Claudio Golinelli, Ottavio Dazzan)
9.SOVJETUNIE (Konstantin Khrabsov, Sergei Kopylov)
10.BELGIE (Romain Costermans, Michel Vaarten)
11.ZWITSERLAND (Heinz Isler, Urs Freuler)
12.CANADA (Jocelyn Lovell, Gordon Singleton)
13.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Gabriel Curuchet)
14.JAMAICA (Peter Aldridge, David Weller)
15.NIEUW-ZEELAND (Craig Adair, Peter Cox)
16.GROOT-BRITTANNIE (Russell Williams, Trevor Bull)
17.DENEMARKEN (Dan Frost, Henning Rasmussen)
18.NOORWEGEN (Jon Rangfred Hansen, Hans Petter Odegaard)
19.OOSTENRIJK (Helmut Popp, Paul Popp)
20.BRAZILIE (Carlos Greuel, Antonio Silvestre)
1980
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
2.D.D.R. (Lutz Hesslich, Lothar Thoms)
3.JAPAN (Hiroshi Kitamura, Eiichi Sakamoto)
4.ITALIE (Ottavio Dazzan, Guido Bontempi)
5.FRANKRIJK (Yavé Cahard, Franck Dépine)
6.SOVJETUNIE (Nikolai Kovsch, Sergei Kopylov)
7.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Gibby Hatton)
8.BELGIE (Michel Vaarten, Romain Costermans)
9.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Uwe Greil)
10.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
11.CANADA (Curtis Harnett, Gordon Singleton)
12.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
13.GROOT-BRITTANNIE (Paul McHugh, Kevin Barry)
14.JAMAICA (David Weller, Gene Samuels)
15.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, José Lovito)
16.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
17.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
18.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
19.GRIEKENLAND (Gavros Grekas, Vavros Vavilis)
20.COLOMBIA (Giovanni Jimenez, José Velasquez)
1979
1.D.D.R. (Lutz Hesslich, Lothar Thoms)
2.JAPAN (Hiroshi Kitamura, Koichi Nakano)
3.BELGIE (Michel Vaarten, Patrick Sercu)
4.FRANKRIJK (Yavé Cahard, Pierre Trentin)
5.SOVJETUNIE (Sergei Kopylov, Eduard Rapp)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Svatopluk Buchta, Anton Tkac)
7.ITALIE (Ottavio Dazzan, Guido Bontempi)
8.VERENIGDE STATEN (Mark Gorski, Gibby Hatton)
9.B.R.D. (Freddy Schmidtke, Uwe Greil)
10.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
11.CANADA (Curtis Harnett, Gordon Singleton)
12.AUSTRALIE (Gary Neiwand, Martin Vinnicombe)
13.GROOT-BRITTANNIE (Steve Cronshaw, Paul Sydenham)
14.JAMAICA (David Weller, Gene Samuels)
15.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, José Lovito)
16.DENEMARKEN (Brian Dandanell, Kenneth Ropke)
17.SPANJE (José Moreno, Marino Revert)
18.NEDERLAND (Dirk-Jan Van Hameren, René Vink)
19.GRIEKENLAND (Gavros Grekas, Vavros Vavilis)
20.COLOMBIA (Giovanni Jimenez, José Velasquez)
1978
1.JAPAN (Hiroshi Sugano, Koichi Nakano)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Vlastimil Vackar, Miroslav Vymazal)
3.ITALIE (Ottavio Dazzan, Fulvio Finamore)
4.FRANKRIJK (Pierre Trentin, Franck Dépine)
5.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
6.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
7.D.D.R. (Lothar Thoms, Emanuel Raasch)
8.B.R.D. (Dieter Giebken, Hans Peter Reimann)
9.POLEN (Benedyct Kocot, Vitaly Kotlincky)
10.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
11.BELGIE (Michel Vaarten, Gerard Grootvriendt)
12.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
13.SOVJETUNIE (Sergei Kopylov, Alexander Romanov)
14.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
15.AUSTRALIE (Gary Sutton, Aaron Tucker)
16.GROOT-BRITTANNIE (Dave LeGrys, Trevor Gadd)
17.DENEMARKEN (Willy Salee, Eigil Sörensen)
18.SPANJE (Jaime Villamajo, Avelino Perea)
19.NOORWEGEN (Harald Bundli, Svein Langholm)
20.FILIPIJNEN (Guido Guaves, Quantos Querimit)
1977
1.D.D.R. (Hans Jürgen Geschke, Lutz Hesslich)
2.FRANKRIJK (Alex Pontet, Eric Vermeulen)
3.BELGIE (Michel Vaarten, Patrick Sercu)
4.JAPAN (Yoshikazu Sugata, Koichi Nakano)
5.TSJECHOSLOVAKIJE (Leo Vackar, Ivan Kucirek)
6.SOVJETUNIE (Eduard Rapp, Vladimir Semenetz)
7.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Rudy Ruchansky)
8.CUBA (Pedro Perez, Carlos Cardet)
9.ITALIE (Ottavio Dazzan, Fulvio Finamore)
10.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
11.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
12.B.R.D. (Dieter Giebken, Hans Peter Reimann)
13.POLEN (Benedyct Kocot, Vitaly Kotlincky)
14.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
15.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
16.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
17.AUSTRALIE (Gary Sutton, Aaron Tucker)
18.GROOT-BRITTANNIE (Dave LeGrys, John Tudor)
19.DENEMARKEN (Willy Salee, Eigil Sörensen)
20.SPANJE (Jaime Villamajo, Avelino Perea)
1976
1.D.D.R. (Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Iva Kucirek, Milos Jelinek)
3.SOVJETUNIE (Viktor Kopylov, Vladimir Semenets)
4.POLEN (Janusz Kotlinski, Benedyct Kocot)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.B.R.D. (Horst Gewiss, Wolfgang Schäffer)
7.CUBA (Pedro Perez, Carlos Cardet)
8.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
9.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
10.AUSTRALIE (Kevin Nichols, Geoff Skaines)
11.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
12.SPANJE (Antonio Abad, Domingo Blas Llido)
13.GROOT-BRITTANNIE (Dave LeGrys, Dave Rowe)
14.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
15.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
16.ITALIE (Giorgio Rossi, Floriano Finamore)
17.FINLAND (Hakan Lento, Pekka Saarelainen)
18.HONGARIJE (Lazlo Morcz, Istvan Szür)
19.ZUID-AFRIKA (John Billet, Albert Hauptfleisch)
20.DENEMARKEN (Henrik Salee, Bjarne Sörensen)
1975
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Vackar, Vymazal)
2.SOVJETUNIE (Jablunovski, Komelkov)
3.POLEN (Kotlinski, Kocot)
4.D.D.R. (Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
5.B.R.D. (Barth, Müller)
6.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
7.ITALIE (Giordano Turrini, Gorini)
8.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
9.JAPAN (Inoue, Madarame)
10.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Rudy Ruchansky)
11.CUBA (Pedro Perez, Carlos Cardet)
12.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
13.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
14.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
15.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
16.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
17.AUSTRALIE (Gary Sutton, Aaron Tucker)
18.GROOT-BRITTANNIE (Paul Gilbert, Charly Cronshaw)
19.DENEMARKEN (Willy Salee, Eigil Sörensen)
20.SPANJE (Jaime Villamajo, Avelino Perea)
1974
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Vackar, Vymazal)
2.SOVJETUNIE (Kopylov, Semenets)
3.POLEN (Bek, Kocot)
4.D.D.R. (Otto, Geschke)
5.B.R.D. (Barth, Müller)
6.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
7.ITALIE (Giordano Turrini, Gorini)
8.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
9.GROOT-BRITTANNIE (Geoff Cooke, Ernie Crutchlow)
10.JAPAN (Inoue, Madarame)
11.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Rudy Ruchansky)
12.CUBA (Pedro Perez, Carlos Cardet)
13.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
14.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
15.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
16.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
17.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
18.AUSTRALIE (Gary Sutton, Aaron Tucker)
19.DENEMARKEN (Willy Salee, Eigil Sörensen)
20.SPANJE (Jaime Villamajo, Avelino Perea)
1973
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Vackar, Vymazal)
2.SOVJETUNIE (Kopylov, Semenets)
3.D.D.R. (Otto, Geschke)
4.B.R.D. (Barth, Müller)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.ITALIE (Giordano Turrini, Gorini)
7.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
8.JAPAN (Inoue, Madarame)
9.POLEN (Bek, Kocot)
10.ARGENTINIE (Marcello Alexandre, Rudy Ruchansky)
11.CUBA (Pedro Perez, Carlos Cardet)
12.VERENIGDE STATEN (Jerry Ash, Leigh Barczewski)
13.NEDERLAND (Sjaak Pieters, Louis Veldt)
14.ZWITSERLAND (Urs Freuler, Roberto Dill-Bundi)
15.CANADA (Gordon Singleton, Jocelyn Lovell)
16.JAMAICA (David Weller, Xavier Mirander)
17.AUSTRALIE (Gary Sutton, Aaron Tucker)
18.GROOT-BRITTANNIE (Paul Gilbert, Charly Cronshaw)
19.DENEMARKEN (Willy Salee, Eigil Sörensen)
20.SPANJE (Jaime Villamajo, Avelino Perea)
1972
1.DUITSE DEMOCR.REP.(Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
2.B.R.D. (Jürgen Barth, Rainer Müller)
3.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Peder Pedersen)
4.JAPAN (Shigenori Inoue, Icki Komata)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.ITALIE (Ottavio Orlati, Giovanni Gorini)
7.BELGIE (Dirk Baert, Willy De Bosscher)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Anton Tkac, Ivan Kucirek)
9.VERENIGDE STATEN (Jack Simes, Tim Mountford)
10.SOVJETUNIE (Andrei Agapov, Viktor Petrov)
11.POLEN (Sylwester Skozec, Vitaly Kotlincky)
12.CUBA (Mario Mendez, Luis Lugo)
13.SPANJE (José Moreno, Angel Barrigon)
14.ROEMENIE (G. & F.Negoescu)
15.AUSTRALIE (John Christian Bylsma, Danny Clark)
16.NEDERLAND (Piet Koopman, Cees Van Dooren)
17.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider)
18.CANADA (Barry Harvey, Jocelyn Lovell)
19.OOSTENRIJK (Robert Csenar, Stefan Skola)
20.BULGARIJE (Jordi Jordanov, Iwan Stanchev)
1971
1.DUITSE DEMOCR.REP.(Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
2.B.R.D. (Jürgen Barth, Rainer Müller)
3.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Peder Pedersen)
4.JAPAN (Shigenori Inoue, Icki Komata)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.ITALIE (Ottavio Orlati, Giovanni Gorini)
7.BELGIE (Dirk Baert, Willy De Bosscher)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Anton Tkac, Ivan Kucirek)
9.VERENIGDE STATEN (Jack Simes, Tim Mountford)
10.SOVJETUNIE (Andrei Agapov, Viktor Petrov)
11.POLEN (Sylwester Skozec, Vitaly Kotlincky)
12.CUBA (Mario Mendez, Luis Lugo)
13.SPANJE (José Moreno, Angel Barrigon)
14.ROEMENIE (G. & F.Negoescu)
15.AUSTRALIE (John Christian Bylsma, Danny Clark)
16.NEDERLAND (Piet Koopman, Cees Van Dooren)
17.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider)
18.CANADA (Barry Harvey, Jocelyn Lovell)
19.OOSTENRIJK (Robert Csenar, Stefan Skola)
20.BULGARIJE (Jordi Jordanov, Iwan Stanchev)
1970
1.DUITSE DEMOCR.REP.(Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
2.B.R.D. (Jürgen Barth, Rainer Müller)
3.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Peder Pedersen)
4.JAPAN (Shigenori Inoue, Icki Komata)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.ITALIE (Ottavio Orlati, Giovanni Gorini)
7.BELGIE (Dirk Baert, Willy De Bosscher)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Anton Tkac, Ivan Kucirek)
9.VERENIGDE STATEN (Jack Simes, Tim Mountford)
10.SOVJETUNIE (Andrei Agapov, Viktor Petrov)
11.POLEN (Sylwester Skozec, Vitaly Kotlincky)
12.CUBA (Mario Mendez, Luis Lugo)
13.SPANJE (José Moreno, Angel Barrigon)
14.ROEMENIE (G. & F.Negoescu)
15.AUSTRALIE (John Christian Bylsma, Danny Clark)
16.NEDERLAND (Piet Koopman, Cees Van Dooren)
17.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider)
18.CANADA (Barry Harvey, Jocelyn Lovell)
19.OOSTENRIJK (Robert Csenar, Stefan Skola)
20.GROOT-BRITTANNIE (John Hatfield, John Beswick)
1969
1.DUITSE DEMOCR.REP.(Werner Otto, Hans-Jürgen Geschke)
2.B.R.D. (Jürgen Barth, Rainer Müller)
3.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Peder Pedersen)
4.JAPAN (Shigenori Inoue, Icki Komata)
5.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
6.ITALIE (Ottavio Orlati, Giovanni Gorini)
7.BELGIE (Dirk Baert, Willy De Bosscher)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Anton Tkac, Ivan Kucirek)
9.VERENIGDE STATEN (Jack Simes, Tim Mountford)
10.SOVJETUNIE (Andrei Agapov, Viktor Petrov)
11.POLEN (Sylwester Skozec, Vitaly Kotlincky)
12.CUBA (Mario Mendez, Luis Lugo)
13.SPANJE (José Luis Errandonea, Angel Barrigon)
14.ROEMENIE (G. & F.Negoescu)
15.AUSTRALIE (John Christian Bylsma, Danny Clark)
16.NEDERLAND (Piet Koopman, Cees Van Dooren)
17.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider)
18.CANADA (Barry Harvey, Jocelyn Lovell)
19.OOSTENRIJK (Robert Csenar, Stefan Skola)
20.BULGARIJE (Jordi Jordanov, Iwan Stanchev)
1968
1.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
2.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
3.ITALIE (Giordano Turrini, Giovanni Gorini)
4.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
5.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Skelde Pedersen)
6.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
7.POLEN (Janusz Kierzkowski, Ladislaw Latocha)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
9.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
10.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
11.NEDERLAND (Klaas Balk, Lijn Loevesijn)
12.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
13.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
14.ZWITSERLAND (Edi Schneider, Jürg Schneider)
15.B.R.D. (Martin Stenzel, Klaus Kobusch)
16.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
17.SOVJETUNIE (Viktor Bykov, Omar Phakadze)
18.ZWEDEN (Josef Ripfel, Werner Wennlöf)
19.GROOT-BRITTANNIE (Reg Barnett, Sid Barras)
20.SPANJE (José Echevarri, José Luis Pau)
1967
1.ITALIE (Verzini, Gonzato)
2.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
3.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
4.B.R.D. (Kobusch, Stenzel)
5.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
6.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Skelde Pedersen)
7.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
8.POLEN (Janusz Kierzkowski, Ladislaw Latocha)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
10.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
11.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
12.NEDERLAND (Klaas Balk, Lijn Loevesijn)
13.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
14.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
15.ZWITSERLAND (Edi Schneider, Jürg Schneider)
16.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
17.SOVJETUNIE (Viktor Bykov, Omar Phakadze)
18.ZWEDEN (Josef Ripfel, Werner Wennlöf)
19.GROOT-BRITTANNIE (Trevor Bull, Fred Brooker)
20.SPANJE (Juan Carlos Perez, Francisco Tortella)
1966
1.FRANKRIJK (Daniel Morelon, Pierre Trentin)
2.B.R.D. (Kobusch, Stenzel)
3.ITALIE (Giordano Turrini, Gorini)
4.BELGIE (Robert Van Lancker, Daniel Goens)
5.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
6.DENEMARKEN (Nils Fredborg, Skelde Pedersen)
7.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
8.POLEN (Janusz Kierzkowski, Ladislaw Latocha)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
10.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
11.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
12.NEDERLAND (Klaas Balk, Lijn Loevesijn)
13.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
14.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
15.ZWITSERLAND (Edi Schneider, Jürg Schneider)
16.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
17.SOVJETUNIE (Viktor Bykov, Omar Phakadze)
18.ZWEDEN (Josef Ripfel, Werner Wennlöf)
19.GROOT-BRITTANNIE (Trevor Bull, Fred Brooker)
20.SPANJE (José Echevarri, José Luis Pau)
1965
1.BELGIE (Patrick Sercu, Paul Seye)
2.FRANKRIJK (Pierre Trentin, Daniel Morelon)
3.ITALIE (Giordano Turrini, Sante Gaiardoni)
4.AUSTRALIE (Barry Waddell, Ron Baensch)
5.LUXEMBURG (Dominique Zago, Roger Gilson)
6.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
7.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
8.SPANJE (Francisco Tortella, Juan Martin Julia)
9.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
10.B.R.D. (Kobusch, Stenzel)
11.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
12.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
13.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
14.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
15.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
16.NEDERLAND (Klaas Balk, Lijn Loevesijn)
17.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
18.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
19.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
20.SOVJETUNIE (Viktor Bykov, Omar Phakadze)
1964
1.BELGIE (Patrick Sercu, Jos De Bakker)
2.ITALIE (Antonio Maspes, Sergio Bianchetto)
3.FRANKRIJK (Pierre Trentin, Daniel Morelon)
4.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Oleg Logoenov)
5.B.R.D. (Karl Kobusch, Fritz Fuggerer)
6.AUSTRALIE (Barry Waddell, Ron Baensch)
7.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
8.LUXEMBURG (Dominique Zago, Roger Gilson)
9.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
10.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
11.SPANJE (Francisco Tortella, Juan Martin Julia)
12.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Jürg Boller)
13.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
14.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
16.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
17.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1963
1.FRANKRIJK (Pierre Trentin, Daniel Morelon)
2.ITALIE (Antonio Maspes, Sante Gaiardoni)
3.BELGIE (Patrick Sercu, Jos De Bakker)
4.AUSTRALIE (Barry Waddell, Ron Baensch)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
6.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Jürg Boller)
8.B.R.D. (Karl Kobusch, Stefan Schillinger)
9.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
10.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
11.SPANJE (Francisco Tortella, Juan Martin Julia)
12.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Geoff Cooke)
13.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
14.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
16.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
17.ARGENTINIE (Mario Molinaroli, Ruggero Roqueiro)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1962
1.ITALIE (Antonio Maspes, Sante Gaiardoni)
2.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
3.FRANKRIJK (Pierre Trentin, Roger Gaignard)
4.AUSTRALIE (Ron Baensch, Sid Patterson)
5.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Jürg Boller)
6.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
7.ARGENTINIE (Jorge Batiz, Ruggero Roqueiro)
8.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Dave Handley)
9.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
10.B.R.D. (Karl Kobusch, Stefan Schillinger)
11.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
12.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
13.SPANJE (Miguel Poblet, Francisco Tortella)
14.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
15.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1961
1.ITALIE (Antonio Maspes, Sergio Bianchetto)
2.FRANKRIJK (Roger Gaignard, Michel Rousseau)
3.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
4.AUSTRALIE (Ron Baensch, Sid Patterson)
5.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
6.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
7.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Dave Handley)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
10.B.R.D. (Karl Kobusch, Stefan Schillinger)
11.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
12.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
13.SPANJE (Miguel Poblet, Juan Martin Julia)
14.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
15.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1960
1.ITALIE (Bianchetto, Beghetto)
2.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
3.FRANKRIJK (Roland Surrugue, Michel Scob)
4.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Dave Handley)
5.B.R.D. (Lothar Stäber, Jürgen Simon)
6.ZWITSERLAND (Peter Vogel, Peter Hirzel)
7.NEDERLAND (Mees Gerritsen, Marinus Paul)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.AUSTRALIE (Geoffrey Smith, Ian Browne)
10.SOVJETUNIE (Boris Vasiliev, Vladimir Leonov)
11.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
12.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
13.SPANJE (Miguel Poblet, José Saura)
14.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
15.VERENIGDE STATEN (Jack Hartman, David Sharp)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Juraj Muklusica, Dusan Skavernina)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.MEXICO (Luis Mucino, José Luis Tellez Gonzalez)
20.ZUID-AFRIKA (Leslie Haupt, Sydney Burns)
1959
1.ITALIE (Antonio Maspes, Valentino Gasparella)
2.FRANKRIJK (Michel Rousseau, André Gruchet)
3.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
4.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Dave Handley)
5.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
6.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.AUSTRALIE (Ron Baensch, Sid Patterson)
10.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
11.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
12.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
13.SPANJE (Miguel Poblet, Alfredo Esmatges)
14.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
15.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1958
1.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Georges Senfftleben)
2.ITALIE (Antonio Maspes, Enzo Sacchi)
3.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
4.GROOT-BRITTANNIE (Eric Thompson, Dave Handley)
5.AUSTRALIE (Sid Patterson, Richard Ploog)
6.OOSTENRIJK (Edwin Simic, Hans Schein)
7.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
8.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
9.NEDERLAND (Jan Derksen, Gust De Graaf)
10.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (José Ametller, Alfredo Esmatges)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
18.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
19.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
20.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
1957
1.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
2.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Roger Gaignard)
3.ITALIE (Guglielmo Pesenti, Valentino Gasparella)
4.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
5.GROOT-BRITTANNIE (Reginald Harris, Dave Handley)
6.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
8.AUSTRALIE (Sid Patterson, Richard Ploog)
9.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
10.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
11.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
12.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
13.SPANJE (José Ametller, Alfredo Esmatges)
14.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
15.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
16.TSJECHOSLOVAKIJE (Ivan Kucirek, Anton Tkac)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1956
1.ITALIE (Guglielmo Pesenti, Antonio Maspes)
2.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Georges Senfftleben)
3.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
4.AUSTRALIE (John Tressider, Jan Browne)
5.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
6.GROOT-BRITTANNIE (Pete Brotherton, Eric Thompson)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
9.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
10.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Guillermo & Antonio Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1955
1.ITALIE (Antonio Maspes, Giuseppe Ogna)
2.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Georges Senfftleben)
3.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
4.AUSTRALIE (John Tressider, Jan Browne)
5.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
6.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
7.GROOT-BRITTANNIE (Reginald Harris, Dave Handley)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
9.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
10.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Alfredo Esmatges)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Heinz Wahl, Werner Malitz)
1954
1.GROOT-BRITTANNIE (Reginald Harris, Cyril Peacock)
2.ITALIE (Antonio Maspes, Enzo Sacchi)
3.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Roger Gaignard)
4.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
5.AUSTRALIE (John Tressider, Jan Browne)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
9.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
10.B.R.D. (Dieter Gieseler, Jan Simon)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (José Ametller, Alfredo Esmatges)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1953
1.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
2.GROOT-BRITTANNIE (Reginald Harris, Cyril Peacock)
3.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
3.FRANKRIJK (Michel Rousseau, Roger Gaignard)
5.AUSTRALIE (John Tressider, Jan Browne)
6.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Olaf Holmstrup, Jens Juul Eriksen)
14.SPANJE (José Ametller, Alfredo Esmatges)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1952
1.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
2.ZUID-AFRIKA (Steve Shardelow, Robbie Robinson)
3.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
4.GROOT-BRITTANNIE (Alan Bannister, Les Wilson)
5.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Michel Rousseau)
6.AUSTRALIE (John Tressider, Jan Browne)
7.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
8.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
9.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
11.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
12.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
13.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
14.DENEMARKEN (Olaf Holmstrup, Jens Juul Eriksen)
15.SPANJE (José Ametller, Alfredo Esmatges)
16.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
17.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
18.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
19.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
20.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
1951
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Alan Bannister, Len Jackson)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Olaf Holmstrup, Jens Juul Eriksen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Guillermo Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1950
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Alan Bannister, Len Jackson)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Guillermo Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1949
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Alan Bannister, Len Jackson)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Alfredo Esmatges)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1948
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Reginald Harris, Alan Bannister)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Guillermo Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Mich.Marx)
1947
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Reg Harris, Alan Bannister)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Guillermo Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Michael Marx)
1946
1.AUSTRALIE (Sid Patterson, Russell Mockridge)
2.ITALIE (Enzo Sacchi, Mario Morettini)
3.FRANKRIJK (Georges Senfftleben, Jacques Bellenger)
4.GROOT-BRITTANNIE (Ian Scott, Dave Thorpe)
5.NEDERLAND (Jan Derksen, Arie Van Vliet)
6.ZWITSERLAND (Werner Rezzonico, Oscar Plattner)
7.B.R.D. (Dieter Gieseler, Werner Potzernheim)
8.ARGENTINIE (Rudy Ruchansky, Jorge Batiz)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Vaclav Vymazal, Ladislav Foucek)
10.BELGIE (Jos De Bakker, Leo Sterckx)
11.SOVJETUNIE (Imant Bodnicks, Viktor Romanov)
12.POLEN (Janusz Kocot, Ladislaw Latocha)
13.DENEMARKEN (Niels Fredborg, Skelde Pedersen)
14.SPANJE (Miguel Poblet, Guillermo Timoner)
15.JAPAN (Shigenori Inoue, Takao Madarame)
16.VERENIGDE STATEN (Jack Disney, Jack Simes)
17.BRAZILIE (Luis Carlos Flores, Simon Simonetti)
18.CHILI (Arturo Leon Martinez, Aburto Pena)
19.URUGUAY (Daniel Dominguez, Severino Suarez)
20.D.D.R. (Thomas Huschke, Michael Marx)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s