W.K. madison (voorheen: E.K.)

2015
1.Sebastian Mora – Albert Torres (Spanje)
2.Kenny De Ketele – Moreno De Pauw (België)
3.Bryan Coquard – Morgan Kneisky (Frankrijk)
4.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
5.Roman Gladysh – Vladyslav Kreminskyi (Oekraïne)
6.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
7.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
8.Leon Rohde – Kersten Thiele (Duitsland)
9.Mykhaylo Radionov – Andrey Sazanov (Rusland)
10.Jack Bobridge – Glenn O’Shea (Australië)
11.Mark Christian – Oliver Wood (Groot-Brittannië)
12.Stefan Küng – Thery Schir (Zwitserland)
13.Nick Stöpler – Wim Stroetinga (Nederland)
14.Mateusz Nowak – Wojciech Pszczolarski (Polen)
15.Elias Helleskov – Michael Morkov (Denemarken)
16.Yauheni Akhramenka – Mikhail Shemetau (Witrusland)
17.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
18.Emiliano Contreras – Juan Ignacio Curuchet (Argentinië)
19.Edwin Avila – Jordan Parra (Colombia)
20.Ivo Alves – Rui Oliveira (Portugal)

2014
1.Martin Blaha – Vojtech Hacecky (Tsjechië)
2.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
3.David Muntaner – Alberto Torres (Spanje)
4.Stefan Küng – Théry Schir (Zwitserland)
5.Jasper De Buyst – Kenny De Ketele (België)
6.Marco Coledan – Elia Viviani (Italië)
7.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
8.King Lok Cheung – Chun Wing Leung (Hong Kong)
9.Shane Archbold – Tom Scully (Nieuw-Zeeland)
10.Thomas Boudat – Vivien Brisse (Frankrijk)
11.Artur Ershov – Alexander Serov (Rusland)
12.Juan Sebastian Arango – Edwin Alcibiades Avila (Colombia)
13.José Ramon Infante – Diego Johnathan Yepez (Mexico)
14.Alexander Edmondson – Glenn O’Shea (Australië)
15.Jonathan Dibben – Owain Doull (Groot-Brittannië)
16.Pavel Gatskiy – Nikita Panassenko (Kazakstan)
17.Sun Jae Jang – Keon Woo Park (Korea)
18.Ahmed Almansory – Yousef Mirza (Verenigde Arabische Emiraten)
19.Ruslan Fedorov – Sergei Medvedev (Oezbekistan)
20.Behnam Khalilikhosroshahi – Hossein Nateghi (Iran)
2013
1.David Muntaner – Alberto Torres (Spanje)
2.Liam Bertazzo – Elia Viviani (Italië)
3.Jiri Hochmann – Milan Kadlec (Tsjechië)
4.Kenny De Ketele – Gijs Van Hoecke (België)
5.Tristan Marguet – Loic Perizzolo (Zwitserland)
6.Andreas Graf – Patrick Konrad (Oostenrijk)
7.Vivien Brisse – Morgan Kneisky (Frankrijk)
8.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
9.Nick Stöpler – Wim Stroetinga (Nederland)
10.Roman Lutsyshyn – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
11.Jonathan Dibben – Owain Doull (Groot-Brittannië)
12.Mathias Möller – Jesper Morkov (Denemarken)
13.King Lok Cheung – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
14.Evgeny Kovalev – Ivan Kovalev (Rusland)
15.Alexander Edmondson – Glenn O’Shea (Australië)
16.José Ramon Infante – Diego Yepez (Mexico)
17.Walter Perez – Eduardo Sepulveda (Argentinië)
18.Seung Woo Choi – Sun Jae Jang (Korea)
19.Juan Carlos Arias – Ramon Martin (Cuba)
20.Juan Sebastian Molano – William David Munoz (Colombia)
2012
1.Omar Bertazzo – Angelo Ciccone (Italië)
2.Artur Ershov – Valery Kaykov (Rusland)
3.Sebastian Mora – Alberto Torres (Spanje)
4.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
5.Silvan Dillier – Tristan Marguet (Zwitserland)
6.Vojtech Hacecky – Marek Mixa (Tsjechië)
7.Peter Schep – Wim Stroetinga (Nederland)
8.Kenny De Ketele – Gijs Van Hoecke (België)
9.Ben Swift – Geraint Thomas (Groot-Brittannië)
10.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
11.Vivien Brisse – Bryan Coquard (Frankrijk)
12.Henning Bommel – Theo Reinhardt (Duitsland)
13.Antonio Cabrera – Cristopher Mansilla (Chili)
14.Shane Archbold – Marc Ryan (Nieuw-Zeeland)
15.Armando Camargo – Thiago Nardin (Brazilië)
16.Byron Guama de la Cruz – José Ragonessi (Ecuador)
17.Lasse Norman Hansen – Christian Ranneries (Denemarken)
18.Marcos Crespo – Juan Gaspari (Argentinië)
19.Ki Ho Choi – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
20.Pavel Gatskiy – Artyom Zahkarov (Kazakstan)
2011
1.Morgan Kneisky – Vivien Brisse (Frankrijk)
2.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
3.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
4.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
5.Unai Elorriaga – David Muntaner (Spanje)
6.Peter Schep – Theo Bos (Nederland)
7.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
8.Claudio Imhof – Cyrille Thiery (Zwitserland)
9.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
10.Davide Cimolai – Elia Viviani (Italië)
11.Jason Allen – Tom Scully (Nieuw-Zeeland)
12.Michael Morkov – Christian Ranneries (Denemarken)
13.Carlos Uran – Weimar Roldan (Colombia)
14.Ivan Savitskiy – Kiril Yatsevich (Rusland)
15.Robert Bengsch – Ralf Matzka (Duitsland)
16.Sebastian Donadio – Gerardo Fernandez (Argentinië)
17.Ki Ho Choi – Ho Ting Kwok (Hong Kong)
18.Luis Macias – Ignacio Sarabia (Mexico)
19.Rafael German – Augusto Sanchez (Dominikaanse Republiek)
20.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
2010
1.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
2.Morgan Kneisky – Christophe Riblon (Frankrijk)
3.Alexei Chmidt – Sergei Kolesnikov (Rusland)
4.Kenny De Ketele – Ingmar De Poortere (België)
5.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
6.Angelo Ciccone – Fabio Masotti (Italië)
7.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
8.Juan Arango – Weimar Roldan (Colombia)
9.Luis Macias – Ignacio Sarabia (Mexico)
10.Rafael German – Augusto Sanchez (Dominikaanse Republiek)
11.Robert Bartko – Roger Kluge (Duitsland)
12.Peter Schep – Sipke Zijlstra (Nederland)
13.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
14.Sebastian Donadio – Walter Perez (Argentinië)
15.Unai Elorriaga – Asier Maeztu (Spanje)
16.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
17.Andreas Graf – Georg Tazreiter (Oostenrijk)
18.Claudio Imhof – Kilian Moser (Zwitserland)
19.Lukasz Bujko – Dawid Glowacki (Polen)
20.Ki Ho Choi – Kam Po Wong (Hong Kong)
2009
1.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
2.Leigh Howard – Cameron Meyer (Australië)
3.Roger Kluge – Olaf Pollack (Duitsland)
4.Martin Blaha – Jiri Hochmann (Tsjechië)
5.Kenny De Ketele – Tim Mertens (België)
6.Mark Cavendish – Peter Kennaugh (Groot-Brittannië)
7.Angelo Ciccone – Elia Viviani (Italië)
8.Daniel Holloway – Colby Pearce (Verenigde Staten)
9.Sergiy Lagkuti – Mykhaylo Radionov (Oekraïne)
10.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
11.Pim Ligthart – Wim Stroetinga (Nederland)
12.Unai Elloriaga – David Muntaner (Spanje)
13.Lukasz Bujko – Rafal Ratajczyk (Polen)
14.Sebastian Donadio – Martin Garrido (Argentinië)
15.Mikhail Ignatiev – Alexei Markov (Rusland)
16.Aurelien Duval – Morgan Kneisky (Frankrijk)
17.Andreas Graf – Andreas Müller (Oostenrijk)
18.Juan Arango – Carlos Uran (Colombia)
19.Georgios Tzortzakis – Polychronis Tzortzakis (Griekenland)
20.Linas Balciunas – Vytautas Kaupas (Litouwen)
2008
1.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
3.Robert Bartko – Leif Lampater (Duitsland)
4.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
5.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
6.Juan Llaneras – Toni Tauler (Spanje)
7.Mark Cavendish – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Alois Kankovsky – Petr Lazar (Tsjechië)
10.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
11.Jérôme Neuville – Matthieu Ladagnous (Frankrijk)
12.Matthew Goss – Brett Lancaster (Australië)
13.Paolo Bettini – Davide Vigano (Italië)
14.Mikhail Ignatiev – Sergei Koudentsov (Rusland)
15.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
16.Linas Balciunas – Vytautas Kaupas (Litouwen)
17.Greg Henderson – Hayden Roulston (Nieuw-Zeeland)
18.Wojciech Dybel – Rafal Ratajczyk (Polen)
19.Michael Friedman – Colby Pearce (V.S.A.)
20.Denis Cioban – Alexandr Pliuschin (Moldavië)
2007
1.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Peter Schep – Danny Stam (Nederland)
3.Guido Fülst – Christian Lademann (Duitsland)
4.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
5.Fabio Masotti – Marco Villa (Italië)
6.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
7.Konstantin Ponomarev – Alexei Shmidt (Rusland)
8.Mark Cavendish – Paul Manning (Groot-Brittannië)
9.Wojciech Dybel – Rafal Ratajczyk (Polen)
10.Juan Llaneras – Carlos Torrent (Spanje)
11.Brett Lancaster – Cameron Meyer (Australië)
12.Alois Kankovsky – Peter Lazar (Tsjechië)
13.Andy Flickinger – Matthieu Ladagnous (Frankrijk)
14.Michael Friedman – Colby Pearce (V.S.A.)
15.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
16.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
17.Peter Latham – Marc Ryan (Nieuw-Zeeland)
18.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
19.Denis Cioban – Alexandr Pliuschin (Moldavië)
20.Tigran Korkotyan – Sevacher Martirosyan (Armenië)
2006
1.Jens Mouris – Robert Slippens (Nederland)
2.Angelo Ciccone – Fabio Masotti (Italië)
3.Michael Morkov – Alex Rasmussen (Denemarken)
4.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
5.Mikhail Ignatiev – Nikolai Trussov (Rusland)
6.Mark Cavendish – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
7.Lyubomyr Polatayko – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
8.Leif Lampater – Erik Weisspfennig (Duitsland)
9.Angel Colla – Walter Perez (Argentinië)
10.Kenny De Ketele – Iljo Keisse (België)
11.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
12.Milan Kadlec – Petr Lazar (Tsjechië)
13.Simon Clarke – Richard England (Australië)
14.Roland Garber – Andreas Graf (Oostenrijk)
15.Zachary Bell – Martin Gilbert (Canada)
16.Michael Friedman – Chad Hartley (Verenigde Staten)
17.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
18.Sun Jae Jang – Sung Baek Park (Korea)
19.Matthieu Ladagnous – Jérôme Neuville (Frankrijk)
20.Siarhei Daubniuk – Dzmitry Smirnou (Witrusland)
2005
1.Robert Bartko – Andreas Beikirch (Duitsland)
2.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
3.Matthew Gilmore – Iljo Keisse (België)
4.Mikhail Ignatiev – Nikolai Trussov (Rusland)
5.Alexander Aeschbach – Bruno Risi (Zwitserland)
6.Jens Erik Madsen – Jakob Piil (Denemarken)
7.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
8.Fabio Masotti – Marco Villa (Italië)
9.Mark Cavendish – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
10.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Andy Flickinger – Jérôme Neuville (Frankrijk)
13.Sean Finning – Matthew Goss (Australië)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.Miguel Alzamora – Isaac Galvez (Spanje)
16.Richard Bowker – Tim Gudsell (Nieuw-Zeeland)
17.Vassili Iakovlev – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
18.Marty Nothstein – Colby Pearce (Verenigde Staten)
19.Ilya Chernyshov – Yuriy Yuda (Kazakstan)
20.Saeiditanha Abbas – Amir Zargari (Iran)
2004
1.Guido Fülst – Andreas Kappes (Duitsland)
2.Franco Marvulli – Bruno Risi (Zwitserland)
3.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
4.Steven De Neef – Matthew Gilmore (België)
5.Giovanni Lombardi – Marco Villa (Italië)
6.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
7.Scott McGrory – Luke Roberts (Australië)
8.Jimmy Madsen – Michael Smith Larsen (Denemarken)
9.Francis De Jager – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
10.Robbie Dale – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
11.Jérôme Neuville – Franck Perque (Frankrijk)
12.Mikhail Ignatiev – Alexei Markov (Rusland)
13.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
14.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
15.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
16.Vassili Iakovlev – Volodymyr Rybin (Oekraïne)
17.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
18.Dean Downing – Russell Downing (Groot-Brittannië)
19.Tomas Margaleff – Milton Wynants (Uruguay)
20.Marty Nothstein – Colby Pearce (Verenigde Staten)
2003
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Andreas Beikirch – Gerd Dörich (Duitsland)
3.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
4.Jimmy Madsen – Michael Sandstöd (Denemarken)
5.Jérôme Neuville – Robert Sassone (Frankrijk)
6.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
7.Matthew Gilmore – Wouter Van Mechelen (België)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Scott McGrory – Mark Renshaw (Australië)
10.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Robbie Dale – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
13.Andrei Minachkine – Konstantin Ponomarev (Rusland)
14.Aitor Alonso – Juan Llaneras (Spanje)
15.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
16.James Carney – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
17.Greg Henderson – Hayden Roulston (Nieuw-Zeeland)
18.Leonardo Duque – Leonardo Gonzalez (Colombia)
19.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
20.Alexandre Cloutier – Martin Gilbert (Canada)
2002
1.Alexander Aeschbach – Franco Marvulli (Zwitserland)
2.Andreas Müller – Lars Teutenberg (Duitsland)
3.Adriano Baffi – Marco Villa (Italië)
4.Matthew Gilmore – Lorenzo Lapage (België)
5.Morten Christiansen – Jimmy Hansen (Denemarken)
6.Matthé Pronk – Robert Slippens (Nederland)
7.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
8.Franck Perque – Jean-Michel Tessier (Frankrijk)
9.Graeme Brown – Scott McGrory (Australië)
10.Juan Curuchet – Edgardo Simon (Argentinië)
11.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
12.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
13.Robert Hunter – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
14.Marty Nothstein – Ryan Oelkers (Verenigde Staten)
15.Alexei Chmidt – Sergei Koudentsov (Rusland)
16.Tony Gibb – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
17.Leonardo Duque – Victor Herrera (Colombia)
18.Sergei Lavrinenko – Sergei Tretyakov (Kazakstan)
19.Francis De Jager – Lee Vertonghen (Nieuw-Zeeland)
20.Martin Blaha – Petr Lazar (Tsjechië)
2001
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Andreas Kappes – Erik Weisspfennig (Duitsland)
3.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
4.Jimmy Hansen – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Matthew Gilmore (België)
6.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
7.Jérôme Neuville – Robert Sassone (Frankrijk)
8.Graeme Brown – Scott McGrory (Australië)
9.Gabriel Curuchet – Javier Gomez (Argentinië)
10.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
11.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
12.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
13.Robert Hunter – Jean-Pierre Van Zijl (Zuid-Afrika)
14.James Carney – Colby Pearce (Verenigde Staten)
15.Robert Hayles – Bryan Steel (Groot-Brittannië)
16.Leonardo Duque – Victor Herrera (Colombia)
17.Glen Thompson – Lee Vertonghen (Nieuw-Zeeland)
18.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
19.Juan Contreras – Luis Macias (Mexico)
20.Noriyuki Iijima – Kouji Yoshii (Japan)
2000
1.Andreas Beikirch – Gerd Dörich (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Silvio Martinello (Italië)
3.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
4.Tayeb Braikia – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Matthew Gilmore (België)
6.Isaac Galvez – Juan Llaneras (Spanje)
7.David Hubschwerlin – Jean-Michel Tessier (Frankrijk)
8.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
9.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
10.Brett Aitken – Scott McGrory (Australië)
11.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
12.Evgeny Berzin – Oleg Grishkin (Rusland)
13.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.James Carney – Mariano Friedick (Verenigde Staten)
16.Tim Carswell – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
17.Luis Martinez – José Sanchez (Mexico)
18.Linas Balciunas – Tomas Ciuplys (Litouwen)
19.Robert Karsnicki – Cesary Zamana (Polen)
20.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
1999
1.Andrea Collinelli – Marco Villa (Italië)
2.Olaf Pollack – Stefan Steinweg (Duitsland)
3.Frank Corvers – Lorenzo Lapage (België)
4.Tayeb Braikia – Jakob Piil (Denemarken)
5.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
6.Damien Pommereau – Robert Sassone (Frankrijk)
7.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
8.Juan Curuchet – Walter Perez (Argentinië)
9.Brett Aitken – Scott McGrory (Australië)
10.Robert Hayles – Bradley Wiggins (Groot-Brittannië)
11.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
12.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
13.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
14.Roland Garber – Franz Stocher (Oostenrijk)
15.Tim Carswell – Greg Henderson (Nieuw-Zeeland)
16.James Carney – Mariano Friedick (Verenigde Staten)
17.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
18.Martin Blaha – Lubor Tesar (Tsjechië)
19.Robert Karsnicki – Cesary Zamana (Polen)
20.Linas Balciunas – Tomas Ciuplys (Litouwen)
1998
1.Andreas Kappes – Mario Vonhof (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Silvio Martinello (Italië)
3.Frank Corvers – Etienne De Wilde (België)
4.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
5.Peter Jörg – Christian Weber (Zwitserland)
6.Carlos Da Cruz – Jean-Michel Monin (Frankrijk)
7.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
8.Jonathan Clay – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
9.Scott McGrory – Luke Roberts (Australië)
10.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
11.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
12.Robert Slippens – Danny Stam (Nederland)
13.Wayne Burgess – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
14.Kirk O’Bee – Brian Whitcomb (Verenigde Staten)
15.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
16.Alexander Fedenko – Alexander Simonenko (Oekraïne)
17.Linas Balciunas – Remigius Lupeikis (Litouwen)
18.Steve Rover – Brian Walton (Canada)
19.Glenn McLeay – Anthony Peden (Nieuw-Zeeland)
20.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
1997
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Gerd Dörich – Karsten Wolf (Duitsland)
3.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
5.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
6.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
7.Peter Pieters – Robert Slippens (Nederland)
8.Andy Flickinger – Jérôme Neuville (Frankrijk)
9.Miguel Alzamora – Juan Llaneras (Spanje)
10.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
11.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
12.Remigius Lupeikis – Ivanas Romanovas (Litouwen)
13.Robert Hayles – Paul Jennings (Groot-Brittannië)
14.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
15.Dimitri Galkine – Oleg Grishkine (Rusland)
16.Alexander Fedenko – Alexander Simonenko (Oekraïne)
17.Frankie Andreu – James Carney (Verenigde Staten)
18.Steve Rover – Brian Walton (Canada)
19.Glenn McLeay – Anthony Peden (Nieuw-Zeeland)
20.John Gonzalez – Marlon Perez (Colombia)
1996
1.Andreas Kappes – Erik Weisspfennig (Duitsland)
2.Adriano Baffi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
3.Michael Sandstöd – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
5.Etienne De Wilde – Lorenzo Lapage (België)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Eric Magnin – Jean-Michel Monin (Frankrijk)
8.Peter Pieters – Tommy Post (Nederland)
9.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
10.Adolfo Alperi – Juan Llaneras (Spanje)
11.Steve Bauer – Brian Walton (Canada)
12.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
13.Marat Ganeev – Gennadi Mikhailov (Rusland)
14.Frankie Andreu – Mike McCarthy (Verenigde Staten)
15.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
16.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
17.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
18.Greg Henderson – Glenn McLeay (Nieuw-Zeeland)
19.Remigius Lupeikis – Ivanas Romanovas (Litouwen)
20.Robert Hayles – Paul Jennings (Groot-Brittannië)
1995
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
3.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitsland)
4.Silvio Martinello – Marco Villa (Italië)
5.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
6.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
7.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
8.Pascal Lino – Frédéric Magné (Frankrijk)
9.Erik Bos – Peter Pieters (Nederland)
10.Anthony Doyle – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
11.José Escuredo – Isaac Galvez (Spanje)
12.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
13.Ruben Marin – Jorge Otalvaro (Colombia)
14.Mike Engleman – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
15.Martin Liska – Jozef Zabka (Slovakije)
16.Bogdan Fink – Bogdan Ravbar (Slovenië)
17.Michael Fitzgerald – David Hourigan (Ierland)
18.Candido Barbosa – Vidal Fitas (Portugal)
19.Marek Lesniewski – Zbigniew Spruch (Polen)
20.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
1994
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
3.Andreas Kappes – Lars Teutenberg (Duitsland)
4.Johnny Dauwe – Etienne De Wilde (België)
5.Jakob Piil – Jens Veggerby (Denemarken)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Jean-Michel Monin – Francis Moreau (Frankrijk)
8.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
9.Erik Bos – Peter Pieters (Nederland)
10.Anthony Doyle – Robert Hayles (Groot-Brittannië)
11.Mike Engleman – Marty Nothstein (Verenigde Staten)
12.Cassio Freitas – Mauro Ribeiro (Brazilië)
13.Noriyuki Iijima – Kouji Yoshii (Japan)
14.José Escuredo – Isaac Galvez (Spanje)
15.Jean-Pierre Van Zijl – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
16.Martin Kadlec – Lubor Tesar (Tsjechië)
17.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
18.Steve Bauer – Brian Walton (Canada)
19.Uldis Ansons – Dainis Grantisch (Letland)
20.Alexander Fedenko – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
1993
1.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
2.Gerd Dörich – Karsten Wolf (Duitsland)
3.Adriano Baffi – Marco Villa (Italië)
4.Jens Veggerby – Jimmy Madsen (Denemarken)
5.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
6.Gilbert Duclos-Lasalle – Eric Magnin (Frankrijk)
7.Danny Clark – Matthew Gilmore (Australië)
8.John Den Braber – Peter Pieters (Nederland)
9.Konstantin Khrabsov – Sergei Tkatsjenko (Rusland)
10.Anthony Doyle – Spencer Wingrave (Groot-Brittannië)
11.Alexander Gontsjenkov – Vassili Iakovlev (Oekraïne)
12.Angel Colla – Julio Velasquez (Argentinië)
13.Steve Hegg – Robbie Ventura (Verenigde Staten)
14.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
15.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
16.Masamitsu Ehara – Masahiro Yasuhara (Japan)
17.Robbie Dale – Moolman Welgemoed (Zuid-Afrika)
18.Dimitrios Georgalis – George Portelanos (Griekenland)
19.Uldis Ansons – Dainis Grantisch (Letland)
20.Glen McLeay – Glen Thompson (Nieuw-Zeeland)
1992
1.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
2.Lorenzo Lapage – Johnny Dauwe (België)
3.Pierangelo Bincoletto – Silvio Martinello (Italië)
4.Rolf Sörensen – Pascal Carrara (Denemarken)
5.Roland Günther – Uwe Messerschmidt (Duitsland)
6.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
7.Christophe Capelle – Philippe Louviot (Frankrijk)
8.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Rusland)
9.Anthony Doyle – Bryan Steel (Groot-Brittannië)
10.Servais Knaven – Peter Pieters (Nederland)
11.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
12.Steve Hegg – Mike McCarthy (Verenigde Staten)
13.Tomas Capek – Martin Kadlec (Tsjechië)
14.Dimitrios Georgalis – George Portelanos (Griekenland)
15.Josef Lontscharitsch – Franz Stocher (Oostenrijk)
16.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
17.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
18.Willy Engelbrecht – Colin Parsons (Zuid-Afrika)
19.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
20.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
1991
1.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
2.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
3.Andreas Beikirch – Jens Lehmann (Duitsland)
4.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
5.Jesper Skibby – Jens Veggerby (Denemarken)
6.Danny Clark – Stuart O’Grady (Australië)
7.Jean-Claude Colotti – Marc Meilleur (Frankrijk)
8.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (G.O.S.)
10.Peter Pieters – Leon Van Bon (Nederland)
11.Thomas Armstrong – Jim Pollak (Verenigde Staten)
12.Martin Kadlec – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
13.Masamitsu Ehara – Masahiro Yasuhara (Japan)
14.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
15.Lawrence Roche – Stephen Roche (Ierland)
16.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
17.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
18.George Portelanos – Dimitrios Vavilis (Griekenland)
19.Roland Konigshofer – Franz Stocher (Oostenrijk)
20.John Gonzalez – José Velasquez (Colombia)
1990
1.Markus Hess – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
2.Stan Tourné – Rik Van Slijcke (België)
3.Urs Freuler – Bruno Holenweger (Zwitserland)
4.Guido Fülst – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
5.Adriano Baffi – Guido Bontempi (Italië)
6.Laurent Biondi – Philippe Tarantini (Frankrijk)
7.Jimmy Madsen – Jens Veggerby (Denemarken)
8.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
9.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Johan Lammerts – Peter Pieters (Nederland)
12.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
13.Mike McCarthy – Brian McDonough (Verenigde Staten)
14.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
15.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
16.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
17.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
18.Franz Stocher – Arno Wohlfahrter (Oostenrijk)
19.Noriyuki Iijima – Masaru Saito (Japan)
20.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
1989
1.Roland Günther – Andreas Klaus (Duitse Bondsrepubliek)
2.Luc Colijn – Etienne De Wilde (België)
3.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
4.Olaf Ludwig – Erik Zabel (Duitse Democratische Republiek)
5.Gilbert Duclos-Lassalle – Pascal Lino (Frankrijk)
6.Pierangelo Bincoletto – Claudio Chiappucci (Italië)
7.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
8.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
9.Brian Holm – Pascal Carrara (Denemarken)
10.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
11.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Ralph Moorman – Peter Pieters (Nederland)
13.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
14.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
15.Alex Stieda – Brian Walton (Canada)
16.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
17.Jorge Casas – John Gonzalez (Colombia)
18.Gary Anderson – Glenn McLeay (Nieuw-Zeeland)
19.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
20.Lawrence Roche – Stephen Roche (Ierland)
1988
1.Etienne De Wilde – Luc Govaerts (België)
2.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
3.Pascal Carrara – Jens Veggerby (Denemarken)
4.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
5.Volker Diehl – Rolf Gölz (Duitse Bondsrepubliek)
6.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
7.Pierangelo Bincoletto – Giovanni Lombardi (Italië)
8.Steffen Blochwitz – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
9.Michel Legrand – Peter Pieters (Nederland)
10.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
11.Peter Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Kurt Betschart – Bruno Risi (Zwitserland)
13.Marc Meilleur – Philippe Tarantini (Frankrijk)
14.Hideyuki Matsui – Eiichi Sakamoto (Japan)
15.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
16.Ken Carpenter – Nelson Vails (Verenigde Staten)
17.Gabriel Curuchet – Juan Curuchet (Argentinië)
18.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
19.Adolfo Alperi – Eleuterio Mancebo (Spanje)
20.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
1987
1.Etienne De Wilde – Roger Ilegems (België)
2.Roland Günther – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
3.Urs Freuler – Hansruedi Märki (Zwitserland)
4.Adriano Baffi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
5.Danny Clark – Gary Neiwand (Australië)
6.Gary Coltman – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
7.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
8.Pascal Lino – Bernard Vallet (Frankrijk)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
10.Jesper Skibby – Jesper Worre (Denemarken)
11.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
12.Hideyuki Matsui – Eiichi Sakamoto (Japan)
13.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
14.Ad Wijnands – Peter Pieters (Nederland)
15.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
16.Paul Popp – Franz Stocher (Oostenrijk)
17.Juan Curuchet – Gabriel Curuchet (Argentinië)
18.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
19.Theodor Czerny – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
20.Maxwell Cheeseman – Gene Samuel (Trinidad)
1986
1.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
2.Volker Diehl – Andreas Kappes (Duitse Bondsrepubliek)
3.Danny Clark – Dean Woods (Australië)
4.Jon Walshaw – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
5.Urs Freuler – Werner Stutz (Zwitserland)
6.Guido Bontempi – Pierangelo Bincoletto (Italië)
7.Laurent Biondi – Charly Mottet (Frankrijk)
8.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
9.Pascal Carrara – Jens Veggerby (Denemarken)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Ad Wijnands – Peter Pieters (Nederland)
12.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
13.Czeslaw Lang – Lech Piasecki (Polen)
14.Hideyuki Matsui – Koichi Nakano (Japan)
15.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
16.Anton Lecuona – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Wanderley Magalhaes – Mauro Ribeiro (Brazilië)
19.Acacio da Silva – Americo da Silva (Portugal)
20.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
1985
1.Jochen Görgen – Roland Günther (Duitse Bondsrepubliek)
2.Etienne De Wilde – Rik Van Slijcke (België)
3.Urs Freuler – Yogi Müller (Zwitserland)
4.Gilbert Duclos-Lassalle – Bernard Vallet (Frankrijk)
5.Gerd Frank – Michael Marcussen (Denemarken)
6.Adriano Baffi – Francesco Moser (Italië)
7.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
8.Shaun Wallace – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.René Pijnen – Peter Pieters (Nederland)
10.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
11.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
12.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
13.Yoshiyuchi Matsueda – Koichi Nakano (Japan)
14.Tom Finklea – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
15.Anton Lecuona – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
16.Juan Curuchet – Gabriel Curuchet (Argentinië)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Acacio da Silva – Americo da Silva (Portugal)
19.Curtis Harnett – Alex Stieda (Canada)
20.Theodor Czerny – Roman Rehounek (Tsjechoslovakije)
1984
1.Andreas Kappes – Torsten Rellensman (Duitse Bondsrepubliek)
2.Daniel Gisiger – Bruno Holenweger (Zwitserland)
3.Pierangelo Bincoletto – Guido Bontempi (Italië)
4.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
5.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
6.Laurent Biondi – Alain Bondue (Frankrijk)
7.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
8.Rolf Sörensen – Jens Veggerby (Denemarken)
9.René Pijnen – Bert Oosterbosch (Nederland)
10.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
11.Sigmund Hermann – Roman Hermann (Lichtenstein)
12.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
13.Theodor Czerny – Miroslav Junec (Tsjechoslovakije)
14.Yoshiyuchi Matsueda – Koichi Nakano (Japan)
15.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
16.Roland Konigshofer – Paul Popp (Oostenrijk)
17.Stephen Roche – Paul Kimmage (Ierland)
18.David Weller – André Tenn (Jamaica)
19.Curtis Harnett – Daniel Therer (Canada)
20.Marcello Alexandre – Gabriel Curuchet (Argentinië)
1983
1.Roland Günther – Joachim Schlaphoff (Duitse Bondsrepubliek)
2.Urs Freuler – Hansruedi Märki (Zwitserland)
3.Etienne De Wilde – Stan Tourné (België)
4.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
5.Gerd Frank – Hans Hendrik Oersted (Denemarken)
6.Pierangelo Bincoletto – Claudio Golinelli (Italië)
7.Philippe Louviot – Marc Meilleur (Frankrijk)
8.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
9.Marat Ganeev – Konstantin Khrabsov (Sovjetunie)
10.Peter Pieters – Ad Wijnands (Nederland)
11.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
12.Alan Dipple – Willy Engelbrecht (Zuid-Afrika)
13.Katsuo Nakatake – Tsutomu Sakamoto (Japan)
14.Ivan Kucirek – Robert Sterba (Tsjechoslovakije)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Marcello Alexandre – Gabriel Curuchet (Argentinië)
17.Miguel Indurain – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
18.Eric McKenzie – Murray Steele (Nieuw-Zeeland)
19.Olaf Ludwig – Karsten Wolf (Duitse Democratische Republiek)
20.Lech Piasecki – Wojciech Rudowicz (Polen)
1982
1.Volker Diehl – Josef Kristen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Romain Costermans – Rik Van Slijcke (België)
3.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
4.Roberto Dill-Bundi – Daniel Gisiger (Zwitserland)
5.Charly Mottet – Bernard Vallet (Frankrijk)
6.Danny Clark – Tom Sawyer (Australië)
7.Maurizio Bidinost – Francesco Moser (Italië)
8.Gerd Frank – Michael Marcussen (Denemarken)
9.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
10.Hugh Cameron – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
11.Lutz Hesslich – Michael Hübner (Duitse Democratische Republiek)
12.Sergei Kopylov – Viktor Manakov (Sovjetunie)
13.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
14.Martin Penc – Frantisek Rabon (Tsjechoslovakije)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Edson Fischer – Fernando Louro (Brazilië)
17.Avelino Perea – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
18.Claudio Iannone – Eduardo Trillini (Argentinië)
19.Gordon Singleton – Daniel Therer (Canada)
20.Arthur Tenn – David Weller (Jamaica)
1981
1.Horst Schutz – Dieter Thurau (Duitse Bondsrepubliek)
2.Etienne De Wilde – Michel Vaarten (België)
3.Urs Freuler – Hans Ledermann (Zwitserland)
4.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
5.Laurent Biondi – Philippe Vernet (Frankrijk)
6.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
7.René Pijnen – Joop Zoetemelk (Nederland)
8.Pierangelo Bincoletto – Ottavio Dazzan (Italië)
9.Anthony Doyle – Russell Williams (Groot-Brittannië)
10.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
11.Ivan Kucirek – Milan Mach (Tsjechoslovakije)
12.Konstantin Khrabsov – Marat Satybaldiev (Sovjetunie)
13.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
14.Lutz Hesslich – Michael Hübner (Duitse Democratische Republiek)
15.Mark Gorski – Nelson Vails (Verenigde Staten)
16.Acacio Da Silva – José Da Silva (Portugal)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Gordon Singleton – Daniel Therer (Canada)
19.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
20.Paul Kimmage – Stephen Roche (Ierland)
1980
1.Albert Fritz – Henri Rinklin (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Stan Tourné (België)
3.Hans Hendrik Oersted – Jesper Worre (Denemarken)
4.Urs Freuler – Daniel Gisiger (Zwitserland)
5.Alain Bondue – Bernard Vallet (Frankrijk)
6.Bert Oosterbosch – René Pijnen (Nederland)
7.Danny Clark – Shane Sutton (Australië)
8.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
9.Paul Curran – Anthony Doyle (Groot-Brittannië)
10.Pierangelo Bincoletto – Francesco Moser (Italië)
11.Ivan Kucirek – Anton Tkac (Tsjechoslovakije)
12.Lutz Hesslich – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
13.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
14.Erik McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
15.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
16.Konstantin Khrabsov – Sergei Kopylov (Sovjetunie)
17.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
18.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
19.Avelino Perea – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
20.Acacio Da Silva – José Da Silva (Portugal)
1979
1.Winfried Peffgen – Dieter Thurau (Duitse Bondsrepubliek)
2.Patrick Sercu – Michel Vaarten (België)
3.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
4.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Roberto Dill-Bundi – Urs Freuler (Zwitserland)
7.Serge Beucherie – Patrick Clerc (Frankrijk)
8.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
9.Guido Bontempi – Giordano Turrini (Italië)
10.Lutz Hesslich – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
11.Anthony Doyle – Stuart Morris (Groot-Brittannië)
12.Toru Kitamura – Koichi Nakano (Japan)
13.Martin Penc – Frantisek Rabon (Tsjechoslovakije)
14.Sergei Kopylov – Eduard Rapp (Sovjetunie)
15.Mark Gorski – Gibby Hatton (Verenigde Staten)
16.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
17.Ron Hayman – Hugh Walton (Canada)
18.José Recio – Modesto Urrutibeazcoa (Spanje)
19.Peter Aldridge – David Weller (Jamaica)
20.Plinio Casas – Giovanni Jimenez (Colombia)
1978
1.Albert Fritz – Horst Schutz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Geest – Patrick Sercu (België)
3.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
4.René Pijnen – Jan Raas (Nederland)
5.Roberto Dill-Bundi – René Savary (Zwitserland)
6.Gerd Frank – Nils Fredborg (Denemarken)
7.Ottavio Dazzan – Francesco Moser (Italië)
8.Patrick Cluzeaud – Franck Depine (Frankrijk)
9.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
10.Jiri Miksik – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
11.Anthony Doyle – Barry Hoban (Groot-Brittannië)
12.Jerry Ash – Roger Young (Verenigde Staten)
13.Koichi Nakano – Yoshikazu Sugata (Japan)
14.Emmanuel Raasch – Lothar Thoms (Duitse Democratische Republiek)
15.Ron Hayman – Jocelyn Lovell (Canada)
16.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
17.Eric McKenzie – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
18.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
19.Eduard Rapp – Alexander Romanov (Sovjetunie)
20.Avelino Perea – Jaime Villamajo (Spanje)
1977
1.Gunther Haritz – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Stan Tourné (België)
3.Graeme Gilmore – Gary Wiggins (Australië)
4.Gerrie Knetemann – Martin Venix (Nederland)
5.Urs Freuler – Hans Ledermann (Zwitserland)
6.Hans-Hendrik Oersted – Ole Ritter (Denemarken)
7.Pietro Algeri – Felice Gimondi (Italië)
8.Ivan Kucirek – Vladimir Vackar (Tsjechoslovakije)
9.Patrick Clerc – Alain Van Lancker (Frankrijk)
10.Hans-Jurgen Geschke – Uwe Unterwalder (Duitse Democratische Republiek)
11.Eric McKenzie – Roger Sumich (Nieuw-Zeeland)
12.Jerry Ash – Leigh Barczewski (Verenigde Staten)
13.Koichi Nakano – Yoshikazu Sugata (Japan)
14.Roman Hermann – Sigmund Hermann (Lichtenstein)
15.Eduard Rapp – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
16.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
17.Robin Croker – Paul Gilbert (Groot-Brittannië)
18.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
19.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
20.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
1976
1.Klaus Bugdahl – Wolfgang Schulze (Duitse Bondsrepubliek)
2.Eddy Merckx – Patrick Sercu (België)
3.Gerben Karstens – René Pijnen (Nederland)
4.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Milos Jelinek – Martin Penc (Tsjechoslovakije)
7.Patrick Clerc – Yves Daniel (Frankrijk)
8.Hans Jurgen Geschke – Werner Otto (Duitse Democratische Republiek)
9.Jan Jankiewicz – Janusz Kotlinski (Polen)
10.Daniel Gisiger – René Savary (Zwitserland)
11.Robin Croker – Danny Horton (Groot-Brittannië)
12.Miguel Espinos – Bartolomeo Pastor (Spanje)
13.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
14.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
15.Francesco Moser – Giuseppe Saronni (Italië)
16.Hakan Lento – Pekka Saarelainen (Finland)
17.Lazlo Morcz – Istvan Szur (Hongarije)
18.Vladimir Osokin – Aavo Pikkuus (Sovjetunie)
19.John Billet – Albert Hauptfleisch (Zuid-Afrika)
20.Leonard Nitz – Roger Young (Verenigde Staten)
1975
1.Albert Fritz – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Julien Stevens – Patrick Sercu (België)
3.Graeme Gilmore – Gary Wiggins (Australië)
4.Gerd Frank – Kjell Rodian (Denemarken)
5.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
6.Serge Aubey – Patrick Cluzeaud (Frankrijk)
7.Roland Salm – René Savary (Zwitserland)
8.Vladimir Vackar – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
9.Walter Avogadri – Giordano Turrini (Italië)
10.Anatoli Jablunovski – Sergei Komelkov (Sovjetunie)
11.Benedyct Kocot – Janusz Kotlinski (Polen)
12.Hans Jurgen Geschke – Werner Otto (Duitse Democratische Republiek)
13.Robin Croker – Steve Heffernan (Groot-Brittannië)
14.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
15.Tim Mountford – Roger Young (Verenigde Staten)
16.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
17.Yoshikazu Sugata – Koichi Nakano (Japan)
18.Xavier Mirander – David Weller (Jamaica)
19.Miguel Espinos – Bartolomeo Pastor (Spanje)
20.Hakan Lento – Pekka Saarelainen (Finland)
1974
1.Dieter Kemper – Rolf Wolfshol (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Geest – Patrick Sercu (België)
3.Donald Allan – Danny Clark (Australië)
4.Gerrie Knetemann – René Pijnen (Nederland)
5.Gerd Frank – Jorgen Marcussen (Denemarken)
6.Serge Aubey – Patrick Cluzeaud (Frankrijk)
7.Hans Jurgen Geschke – Werner Otto (Duitse Democratische Republiek)
8.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
9.Vittorio Algeri – Giordano Turrini (Italië)
10.Vladimir Vackar – Miroslav Vymazal (Tsjechoslovakije)
11.Benedyct Kocot – Andrzej Bek (Polen)
12.Joseph Fuchs – Daniel Gisiger (Zwitserland)
13.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
14.Anatoli Jablunovski – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
15.Carlos Cardet – Jorge Perez Castro (Cuba)
16.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
17.Jocelyn Lovell – Gordon Singleton (Canada)
18.Yoshikazu Sugata – Koichi Nakano (Japan)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez (Colombia)
20.Tim Mountford – Roger Young (Verenigde Staten)
1973
1.Dieter Puschel – Horst Schutz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Willy De Bosscher – Patrick Sercu (België)
3.Leo Duyndam – Jan Raas (Nederland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Danny Clark – Gary Wiggins (Australië)
6.Finn Clausen – Jorgen Marcussen (Denemarken)
7.René Savary – Fritz Wehrli (Zwitserland)
8.Hans Jurgen Geschke – Werner Otto (Duitse Democratische Republiek)
9.Domenico De Lillo – Giordano Turrini (Italië)
10.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
11.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
12.Ivan Kucirek – Milan Puzrla (Tsjechoslovakije)
13.Andrzej Bek – Benedyct Kocot (Polen)
14.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
15.Anatoli Jablunovski – Vladimir Semenetz (Sovjetunie)
16.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
17.Aldo Arencibia – Carlos Cardet (Cuba)
18.Jocelyn Lovell – Tom Morris (Canada)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Fukuyoshi Hayasaka – Yoshikazu Sugata (Japan)
1972
1.Albert Fritz – Gunther Haritz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Roger De Vlaeminck – Norbert Seeuws (België)
3.Pieter De Wit – Martin Venix (Nederland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Donald Allan – Graeme Gilmore (Australië)
6.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
7.Nils Fredborg – Kjell Rodian (Denemarken)
8.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
9.Sid Barras – Keith Lambert (Groot-Brittannië)
10.Alberto Della Torre – Giorgio Morbiato (Italië)
11.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
12.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
13.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
14.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
15.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
16.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
17.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
18.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
19.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
20.Iwan Jordanov – Iwan Stanchev (Bulgarije)
1971
1.Udo Hempel – Sigi Renz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Leo Duyndam – René Pijnen (Nederland)
3.Patrick Sercu – Theo Verschueren (België)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Fritz Pfenniger – Erich Spahn (Zwitserland)
6.Donald Allan – Graeme Gilmore (Australië)
7.Michael Bennett – Nigel Dean (Groot-Brittannië)
8.Alberto Della Torre – Giorgio Morbiato (Italië)
9.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
10.Nils Fredborg – Kjell Rodian (Denemarken)
11.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
12.Lennard Fagerlund – Tord Filipsson (Zweden)
13.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
14.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
15.Bruce Biddle – Paul Medhurst (Nieuw-Zeeland)
16.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
17.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
18.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
19.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
20.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
1970
1.Dieter Kemper – Winfried Peffgen (Duitse Bondsrepubliek)
2.Eddy Merckx – Julien Stevens (België)
3.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.Gerben Karstens – René Pijnen (Nederland)
6.Davide Boifava – Gianni Motta (Italië)
7.Michael Bennett – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
8.Finn Clausen – Kjell Rodian (Denemarken)
9.John Nicholson – Graeme Gilmore (Australië)
10.Bruce Biddle – Tino Tabak (Nieuw-Zeeland)
11.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
12.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
13.Janusz Kotlinski – Sylwester Skozec (Polen)
14.Miguel Espinos – Domingo Perurena (Spanje)
15.Andrei Agapov – Viktor Petrov (Sovjetunie)
16.José Lugo – Mario Mendez (Cuba)
17.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
18.Francescu Negoescu – Gheorghe Negoescu (Roemenië)
19.Robert Csenar – Stefan Skola (Oostenrijk)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1969
1.Klaus Bugdahl – Albert Fritz (Duitse Bondsrepubliek)
2.Peter Post – Cees Stam (Nederland)
3.Romain Deloof – Patrick Sercu (België)
4.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
5.René Savary – Erich Spahn (Zwitserland)
6.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
7.Cipriano Chemello – Alberto Della Torre (Italië)
8.José Gomez Lucas – José Antonio Gonzalez Linares (Spanje)
9.Gordon Johnson – Graeme Gilmore (Australië)
10.Nigel Dean – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
11.Jiri Daler – Vladimir Vackar (Tsjechoslovakije)
12.Tim Mountford – Jack Simes (Verenigde Staten)
13.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
14.Hans Jürgen Geschke – Thomas Huschke (Duitse Democratische Republiek)
15.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
16.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
17.Knut Knudsen – Tore Milsett (Noorwegen)
18.Roberto Breppe – Bruno Sivilotti (Argentinië)
19.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1968
1.Hans-Martin Bautz – Horst Oldenburg (Duitse Bondsrepubliek)
2.Edi Schneider – Jurg Schneider (Zwitserland)
3.Sanji Inoue – Hideo Madarame (Japan)
4.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
5.Eddy Merckx – Patrick Sercu (België)
6.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
7.Cipriano Chemello – Alberto Della Torre (Italië)
8.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
9.Reg Barnett – Sid Barras (Groot-Brittannië)
10.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
11.Jiri Daler – Vladimir Popelka (Tsjechoslovakije)
12.Luis Carlos Flores – Roberto Simonetti (Brazilië)
13.José Miguel Echevarri – José Luis Pau (Spanje)
14.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
15.Peter Post – Cees Stam (Nederland)
16.Arturo Leon Martinez – Aburto Pena (Chili)
17.Alberto Dominguez – Adolfo Suarez (Uruguay)
18.Hans Jürgen Geschke – Thomas Huschke (Duitse Democratische Republiek)
19.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
20.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
1967
1.Sigi Renz – Wolfgang Schulze (Duitse Bondsrepubliek)
2.Pieter De Wit – Leo Duyndam (Nederland)
3.Fritz Pfenniger – Jurg Schneider (Zwitserland)
4.Theo Verschueren – Herman Vrijders (België)
5.Jacky Mourioux – Alain Van Lancker (Frankrijk)
6.Domenico De Lillo – Giordano Turrini (Italië)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.Sanji Inoue – Hideo Madarame (Japan)
9.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
10.Tony Gowland – Hugh Porter (Groot-Brittannië)
11.Wojciech Matusiak – Waclaw Watocha (Polen)
12.Jiri Daler – Jiri Kolar (Tsjechoslovakije)
13.Ron Baensch – Gordon Johnson (Australië)
14.Hans Jürgen Geschke – Thomas Huschke (Duitse Democratische Republiek)
15.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
16.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
17.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
18.Eduardo Castello Vilanova – Francisco Tortella (Spanje)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Barry Harvey – Jocelyn Lovell (Canada)
1966
1.Rudi Altig – Willi Altig (Duitse Bondsrepubliek)
2.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
3.Eddy Merckx – Ferdinand Bracke (België)
4.Pieter De Wit – Peter Post (Nederland)
5.Lucien Gillen – Roland Smaniotto (Luxemburg)
6.Domenico De Lillo – Giuseppe Beghetto (Italië)
7.Fritz Pfenniger – Jurg Schneider (Zwitserland)
8.Michel Scob – Alain Van Lancker (Frankrijk)
9.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
10.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
11.Jiri Daler – Jiri Kolar (Tsjechoslovakije)
12.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
13.Fukuyoshi Hayasaka – Hideo Madarame (Japan)
14.Ron Baensch – Sid Patterson (Australië)
15.Vladimir Kuznetsov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
16.Tom Simpson – Reg Barnett (Groot-Brittannië)
17.Josef Ripfel – Sune Wennlof (Zweden)
18.Hans Jürgen Geschke – Thomas Huschke (Duitse Democratische Republiek)
19.Eduardo Castello Vilanova – Francisco Tortella (Spanje)
20.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
1965
1.Klaus Bugdahl – Hans Junkermann (Duitse Bondsrepubliek)
2.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
3.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
4.Fritz Pfenniger – Oscar Plattner (Zwitserland)
5.Leandro Faggin – Giordano Turrini (Italië)
6.Ron Baensch – Barry Waddell (Australië)
7.Peter Post – Piet Van der Touw (Nederland)
8.Michel Scob – Jean Raynal (Frankrijk)
9.Wojciech Matusiak – Rajmund Zielinski (Polen)
10.José Julian Munoz – Francisco Tortella (Spanje)
11.Lucien Gillen – Roland Smaniotto (Luxemburg)
12.Jack Disney – Harry Cutting (Verenigde Staten)
13.Jiri Daler – Ivan Kucirek (Tsjechoslovakije)
14.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
15.Bruno Sivilotti – Carlos Roqueiro (Argentinië)
16.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
17.Joeri Melikov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
18.Rune Thulin – Sune Wennlof (Zweden)
19.Giovanni Jimenez – Martin Rodriguez Gutierrez (Colombia)
20.Hans Jürgen Geschke – Herbert Richter (Duitse Democratische Republiek)
1964
1.Sigi Renz – Rolf Roggendorf (Duitse Bondsrepubliek)
2.Rik Van Looy – Jos De Bakker (België)
3.Leandro Faggin – Fernando Terruzzi (Italië)
4.José Luis Talamillo – Guillermo Timoner (Spanje)
5.Fritz Pfenniger – Peter Tiefenthaler (Zwitserland)
6.Peter Post – Jan Derksen (Nederland)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.Michel Scob – André Darrigade (Frankrijk)
9.Sid Patterson – Barry Waddell (Australië)
10.Lucien Gillen – Johnny Schleck (Luxemburg)
11.Jorge Batiz – Carlos Roqueiro (Argentinië)
12.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
13.Joeri Melikov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Laurie Byers – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
15.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
16.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
17.Jiri Daler – Josef Kratina (Tsjechoslovakije)
18.Wojciech Matusiak – Jan Magiera (Polen)
19.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1963
1.Rik Van Steenbergen – Emiel Severeyns (België)
2.Mino De Rossi – Leandro Faggin (Italië)
3.Klaus Bugdahl – Horst Oldenburg (Duitse Bondsrepubliek)
4.Amalio Hortelano – Francisco Tortella (Spanje)
5.Reginald Arnold – Ron Baensch (Australië)
6.Fritz Gallati – Oscar Plattner (Zwitserland)
7.Michel Scob – Jean Raynal (Frankrijk)
8.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
9.Peter Post – Johan Plantaz (Nederland)
10.Ricardo Senn – Bruno Sivilotti (Argentinië)
11.Lucien Gillen – Johnny Schleck (Luxemburg)
12.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
13.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
14.Tom Simpson – Derek Green (Groot-Brittannië)
15.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
16.Jiri Daler – Josef Kratina (Tsjechoslovakije)
17.Zbyslaw Zajac – Jan Magiera (Polen)
18.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
19.Laurie Byers – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1962
1.Rik Van Steenbergen – Emiel Severeyns (België)
2.Fritz Pfenniger – Walter Bucher (Zwitserland)
3.Klaus Bugdahl – Dieter Kemper (Duitse Bondsrepubliek)
4.Fernando Terruzzi – Leandro Faggin (Italië)
5.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
6.Peter Post – Johan Plantaz (Nederland)
7.Freddy Eugen – Palle Lykke (Denemarken)
8.André Darrigade – Jean Graczyk (Frankrijk)
9.Jorge Batiz – Carlos Vazquez (Argentinië)
10.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Jiri Daler – Jiri Pravacek (Tsjechoslovakije)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
14.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
15.Zbyslaw Zajac – Jan Magiera (Polen)
16.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
17.Toshiro Akamatsu – Hideo Madarame (Japan)
18.Manfred Klieme – Bernd Barleben (Duitse Democratische Republiek)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1961
1.Rik Van Looy – Paul De Paepe (België)
2.Jean Roth – Oscar Plattner (Zwitserland)
3.Rudi Altig – Gunther Ziegler (Duitse Bondsrepubliek)
4.Niels Baunsoe – Jens Sörensen (Denemarken)
5.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
6.Ron Murray – Sid Patterson (Australië)
7.Peter Post – Johan De Roo (Nederland)
8.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
9.André Retrain – Dominique Forlini (Frankrijk)
10.Jorge Batiz – Bruno Sivilotti (Argentinië)
1l.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
12.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
13.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Jan Kudra – Jan Magiera (Polen)
15.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
16.Jack Disney – Jack Simes (Verenigde Staten)
17.Siegfried Köhler – Wolfgang Schmelze (Duitse Democratische Republiek)
18.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1960
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Klaus Bugdahl – Sigi Renz (Duitse Bondsrepubliek)
3.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Walter Bucher – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
5.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
6.Fernando Terruzzi – Antonio Domenicali (Italië)
7.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
8.Roger Gaignard – Jean Raynal (Frankrijk)
9.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
10.Jorge Batiz – Ramon Vazquez (Argentinië)
11.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
12.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
13.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
14.Jozef Grundman – Jan Kudra (Polen)
15.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
16.Manfred Klieme – Rolf Nitzsche (Duitse Democratische Republiek)
17.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
18.Jack Disney – Robert Best (Verenigde Staten)
19.Anthony Walsh – Warwick Dalton (Nieuw-Zeeland)
20.Giuseppe Marinoni – Guy Morin (Canada)
1959
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
3.Jacques Anquetil – André Darrigade (Frankrijk)
4.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
5.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
6.Jean Roth – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
7.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
8.Klaus Bugdahl – Valentin Petry (Duitse Bondsrepubliek)
9.Jorge Batiz – Antonio Alexandre (Argentinië)
10.Norman Sheil – John Geddes (Groot-Brittannië)
11.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
14.Antonio Alba – Claudio Rosa (Brazilië)
15.Lucjan Jozefowicz – Mariusz Religa (Polen)
16.Harry Seidel – Egon Adler (Duitse Democratische Republiek)
17.Jack Disney – Fred Weltrowski (Verenigde Staten)
18.Jiri Daler – Ladislav Molnar (Tsjechoslovakije)
19.Luis Angel De Los Santos – Alberto Dominguez (Uruguay)
20.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
1958
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Palle Lykke – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
3.Jean Roth – Fritz Pfenniger (Zwitserland)
4.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
5.Reginald Arnold – Sid Patterson (Australië)
6.Jacques Anquetil – André Darrigade (Frankrijk)
7.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Klaus Bugdahl – Hans Junkermann (Duitse Bondsrepubliek)
9.Jorge Batiz – Bruno Sivilotti (Argentinië)
10.Alfredo Esmatges – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Viktor Romanov – Stanislav Moskvin (Sovjetunie)
12.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
13.Dave Handley – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Antonio Alba – Claudio Rosa (Brazilië)
15.Zbigniew Makowski – Jerzy Bek (Polen)
16.Goran Karlsson – Knut Karlsson (Zweden)
17.Fred Weltrowski – Jack Disney (Verenigde Staten)
18.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
19.Jaromir Rehounek – Josef Volf (Tsjechoslovakije)
20.Siegfried Köhler – Manfred Klieme (Duitse Democratische Republiek)
1957
1.Jean Roth – Walter Bucher (Zwitserland)
2.Rik Van Looy – Fred De Bruyne (België)
3.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
4.Evan Klamer – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
5.Fernando Terruzzi – Mino De Rossi (Italië)
6.Reginald Arnold – John Tressider (Australië)
7.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Herbert Weinrich – Heinz Zoll (Duitse Bondsrepubliek)
9.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
10.Jorge Batiz – Antonio Alexandre (Argentinië)
11.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
12.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
13.Zbigniew Makowski – Jan Chtiej (Polen)
14.Alfredo Esmatges – José Amettler (Spanje)
15.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
16.Vaclav Machek – Ferdinand Duchon (Tsjechoslovakije)
17.Viktor Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
18.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
19.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
20.Siegfried Köhler – Manfred Klieme (Duitse Democratische Republiek)
1956
1.Rik Van Steenbergen – Miel Severeyns (België)
2.Armin von Büren – Walter Bucher (Zwitserland)
3.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
4.Kjeld Leveau – Evan Klamer (Denemarken)
5.Reginald Arnold – Sid Patterson (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Klaus Bugdahl – Valentin Petry (Duitse Bondsrepubliek)
8.Peter Post – Gerrit Schulte (Nederland)
9.Horst Tüller – Fritz Jährling (Duitse Democratische Republiek)
10.Ernesto Giacchi – Orlando Giacchi (Argentinië)
11.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
12.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Alfredo Esmatges – José Amettler (Spanje)
15.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
16.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
17.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
18.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
19.Viktor Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
20.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
1955
1.Armin von Büren – Oscar Plattner (Zwitserland)
2.Roger De Corte – Paul De Paepe (België)
3.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
4.Dominique Forlini – Georges Senfftleben (Frankrijk)
5.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
6.Gerrit Peters – Gerrit Schulte (Nederland)
7.Hans Preiskeit – Gunther Ziegler (Duitse Bondsrepubliek)
8.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Miguel Bover (Spanje)
11.Ernesto Giacchi – Orlando Giacchi (Argentinië)
12.Steve Hromjak – Jack Heid (Verenigde Staten)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1954
1.Stan Ockers – Rik Van Steenbergen (België)
2.Louison Bobet – Milo Carrara (Frankrijk)
3.Hugo Koblet – Ferdi Kübler (Zwitserland)
4.Theo Intra – Heinz Zoll (Duitse Bondsrepubliek)
5.John Tressider – Alfred Strom (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Gerrit Peters – Gerrit Schulte (Nederland)
8.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
11.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
12.Miguel Poblet – Miguel Bover (Spanje)
13.Norman Sheil – Peter Brotherton (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1953
1.Jean Roth – Oscar Plattner (Zwitserland)
2.Ludwig Hörmann – Otto Ziege (Duitse Bondsrepubliek)
3.Gerrit Schulte – Gerrit Peters (Nederland)
4.Roger Godeau – Georges Senfftleben (Frankrijk)
5.Achiel Bruneel – Ernest Thyssen (België)
6.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
7.Fernando Terruzzi – Fausto Coppi (Italië)
8.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Otto Olsen – Hans Andresen (Denemarken)
11.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
12.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
13.Norman Sheil – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
14.Enio Simoës – Giuseppe Sunzere (Brazilië)
15.Kurt Schneider – Edwin Simic (Oostenrijk)
16.Ladislav Foucek – Jiri Opavsky (Tsjechoslovakije)
17.Jozef Grundman – Jerzy Bek (Polen)
18.Boris Romanov – Nikolai Kolumbet (Sovjetunie)
19.Virgilio Pereyra – Alberto Velasquez (Uruguay)
20.Karl Johansson – Knut Karlsson (Zweden)
1952
1.Rik Van Steenbergen – Jos De Beuckelaer (België)
2.Ludwig Hörmann – Harry Saager (Duitse Bondsrepubliek)
3.Walter Bucher – Armin Von Büren (Zwitserland)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Bernard Bouvard – Guy Lapébie (Frankrijk)
6.Jan Derksen – Arie Van Vliet (Nederland)
7.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
8.Kay Allan Olsen – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Pedro Sant (Spanje)
11.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
12.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
13.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
14.Marian Wieckowski – Jerzy Bek (Polen)
15.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
16.Romano Ferri – Vincent Vitetta (Monaco)
17.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
18.Antonio Alexandre – Jorge Batiz (Argentinië)
19.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
20.Dominic Burgess – Cyril Cartwright (Groot-Brittannië)
1951
1.René Adriaenssens – Achiel Bruneel (België)
2.Cor Bakker – Henk Lakeman (Nederland)
3.Arthur Sérès – Guy Lapébie (Frankrijk)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Walter Diggelmann – Hugo Koblet (Zwitserland)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Werner Holthofer – Waldemar Knocke (Duitse Bondsrepubliek)
8.Helge Hansen – Kay Werner Nielsen (Denemarken)
9.Lucien Gillen – Francis Gelhausen (Luxemburg)
10.Miguel Poblet – Guillermo Timoner (Spanje)
11.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
12.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
13.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
14.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
15.Rudi Fensl – Hans Weinert (Duitse Democratische Republiek)
16.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
17.Al Stiller – Jack Heid (Verenigde Staten)
18.Romano Ferri – Vincent Vitetta (Monaco)
19.Stanislaw Krolak – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1950
1.Maurice De Pauw – Robert Naeye (België)
2.Milo Carrara – Alvaro Giorgetti (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Rudi Mirke – Heinrich Schwarzer (Duitse Bondsrepubliek)
5.Russell Mockridge – Sid Patterson (Australië)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Eugen Kamber – Jean Roth (Zwitserland)
8.Lucien Gillen – Robby Bintz (Luxemburg)
9.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
10.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
11.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
12.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
13.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
14.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
15.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
16.Rudi Fensl – Hans Weinert (Duitse Democratische Republiek)
17.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
18.Stanislaw Krolak – Jerzy Bek (Polen)
19.Roberto Guerrero – Pedro Salas (Argentinië)
20.Jules Audy – Gaston Langlois (Canada)
1949
1.Albert Bruylandt – Ernest Thyssen (België)
2.Roger Godeau – Raymond Goussot (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
5.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
6.Fernando Terruzzi – Severino Rigoni (Italië)
7.Lucien Gillen – Robby Bintz (Luxemburg)
8.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
9.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
10.Roberto Guerrero – Angel Castellani (Argentinië)
11.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
12.Eugen Kamber – Jean Roth (Zwitserland)
13.Jules Audy – René Cyr (Canada)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1948
1.Achiel Bruneel – Marcel Kint (België)
2.Robert Oubron – Alvaro Giorgetti (Frankrijk)
3.Gerrit Boeyen – Gerrit Schulte (Nederland)
4.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
5.Hugo Koblet – Walter Diggelmann (Zwitserland)
6.Lucien Gillen – Mathias Clemens (Luxemburg)
7.Cesare Moretti – Angelo De Bacco (Verenigde Staten)
8.Mario Mathieu – Angel Castellani (Argentinië)
9.Jules Audy – René Cyr (Canada)
10.Reginald Arnold – Alfred Strom (Australië)
11.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
12.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
13.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1947
1.Albert Sercu – Kamiel De Kuysscher (België)
2.Emile Ignat – Guy Lapébie (Frankrijk)
3.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
4.Gerrit Boeyen – Arie Vooren (Nederland)
5.Ferdinand Grillo – Ted Smith (Verenigde Staten)
6.Jules Audy – René Cyr (Canada)
7.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Lucien Gillen – Mathias Clemens (Luxemburg)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
12.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
13.Knud Erik Andersen – Christian Pedersen (Denemarken)
14.Dave Bedwell – Ian Steel (Groot-Brittannië)
15.Dimitr Kolev – Ilja Krestev (Bulgarije)
16.Gyula Gere – Tibor Vida (Hongarije)
17.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
18.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Piro Anghelli – Ruzdhi Cerma (Albanië)
1946
1.Gilbert Doré – Arthur Sérès (Frankrijk)
2.Emile Bruneau – Omer De Bruycker (België)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
5.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
6.Jules Audy – René Cyr (Canada)
7.Antonio Bertola – Severino Rigoni (Italië)
8.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
9.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
12.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
13.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
14.Börge Gissel – Arne Pedersen (Denemarken)
15.Onni Niemi – Eino Salminen (Finland)
16.Gyula Gere – Zoltan Tobias (Hongarije)
17.Eulind Holgersen – Aage Kjelstrup (Noorwegen)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Lucjan Pietraszewski – Jerzy Bek (Polen)
20.Eduardo Lopes – Fernando Moreira (Portugal)
1945
1.Daniel Dousset – Henri Surbatis (Frankrijk)
2.Achiel Bruneel – Rik Van Steenbergen (België)
3.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
6.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
7.Jules Audy – William Peden (Canada)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
11.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
12.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
13.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
14.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
15.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
16.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
17.Börge Gissel – Arne Pedersen (Denemarken)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
20.Nicolae Chicomban – Traian Chicomban (Roemenië)
1944
1.Lucien Acou – Rik Van Steenbergen (België) 
2.Roger Godeau – Francis Grauss (Frankrijk)
3.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
6.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
7.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
8.Angel Castellani – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Jules Audy – William Peden (Canada)
11.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
12.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
13.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
14.Alejandro Fombellida – Antonio Martin (Spanje)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
20.Nicolae Chicomban – Traian Chicomban (Roemenië)
1943
1.Guy Lapébie – Adolphe Prat (Frankrijk) 
2.Lucien Acou – Constant Huys (België)
3.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
4.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
5.Kees Pellenaars – Theo Middelkamp (Nederland)
6.Erwin Pesek – Charly Yaccino (Verenigde Staten)
7.Gottfried Hürtgen – Heinrich Schwarzer (Duitsland)
8.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
9.Hans Knecht – Ferdi Kübler (Zwitserland)
10.Jules Audy – William Peden (Canada)
11.Cipriano Elys – Juan Plans (Spanje)
12.Reginald Arnold – Stanley Bransgrove (Australië)
13.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
14.Cyril Cartwright – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Thomas Carter – Brian Marshall (Nieuw-Zeeland)
1942
1.Robert Naeye – Adelin Van Simaeys (België) 
2.Emile Ignat – Alfred Letourneur (Frankrijk)
3.Bill Anderson – Charles Bergna (Verenigde Staten)
4.Jules Audy – William Peden (Canada)
5.Frans Slaats – Chris Van Gent (Nederland)
6.Ernst Kuhn – Karl Litschi (Zwitserland)
7.Antonio Bertola – Mario Gentili (Italië)
8.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
9.Gottfried Hürtgen – Heinrich Schwarzer (Duitsland)
10.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
11.Helge-Heinrich Jacobsen – Max Jorgensen (Denemarken)
12.Bill Guyatt – Jack Walsh (Australië)
13.Cipriano Elys – Juan Plans (Spanje)
14.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Dave Ricketts – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
18.Harald Janemar – Olle Wänlund (Zweden)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Gyula Csikos – Ferenc Pelvassy (Hongarije)
1941
1.Alvaro Giorgetti – Jacques Girard (Frankrijk)
2.Angelo De Bacco – Cecil Yates (Verenigde Staten)
3.Francisco Exposito – Francisco Goenaga (Spanje)
4.Douglas Peden – William Peden (Canada)
5.Kamiel De Kuysscher – Constant Huys (België)
6.Paul Egli – Alfred Vock (Zwitserland)
7.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
8.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
9.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
10.Bill Guyatt – Stan Parsons (Australië)
11.Frans Slaats – Chris Van Gent (Nederland)
12.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
13.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
14.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
15.Helge-Heinrich Jacobsen – Kay-Werner Nielsen (Denemarken)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
18.Dave Ricketts – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Harald Janemar – Ake Seyffarth (Zweden)
1940
1.Douglas Peden – William Peden (Canada)
2.Charles Bergna – Cecil Yates (Verenigde Staten)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Emil Ignat – Georges Wambst (Frankrijk)
5.Achiel Bruneel – Robert Naeye (België)
6.Paul Egli – Fritz Hartmann (Zwitserland)
7.Francisco Exposito – Tomas de Sosa (Spanje)
8.Antonio Bertola – Raffaele Di Paco (Italië)
9.Mario Mathieu – Mario Stefani (Argentinië)
10.Gerrit Schulte – Gerrit Boeyen (Nederland)
11.Erland Christensen – Kay-Werner Nielsen (Denemarken)
12.Bill Guyatt – Stan Parsons (Australië)
13.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
14.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
15.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
16.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
17.Syd Cozens – Reginald Harris (Groot-Brittannië)
18.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
19.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
20.Harald Janemar – Ake Seyffarth (Zweden)
1939
1.Al Crossley – Jim Walthour (Verenigde Staten)
2.Douglas Peden – William Peden (Canada)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Albert Buysse – Gerard Debaets (België)
5.Marcel Guimbretière – Arthur Sérès (Frankrijk)
6.Kees Pellenaars – Gerrit Boeyen (Nederland)
7.Paul Egli – Pierre Champion (Zwitserland)
8.Luigi Ferrando – Raffaele Di Paco (Italië)
9.Erland Christensen – Bjorn Stieler (Denemarken)
10.Joe Buckley – Stan Parsons (Australië)
11.Francisco Exposito – Tomas de Sosa (Spanje)
12.Mario Mathieu – Annibal Lopez (Argentinië)
13.Stanislav Wrzesinski – Vaclav Wrzesinski (Polen)
14.Syd Cozens – Benny Clare (Groot-Brittannië)
15.Christophe Didier – Mathias Clemens (Luxemburg)
16.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
17.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
18.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
19.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
20.Juhan Suurmets – Arkadi Tammeorg (Estland)
1938
1.Henry O’Brien – Jerry Rodman (Verenigde Staten)
2.Jules Audy – William Peden (Canada)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Albert Billiet – Gerard Debaets (België)
5.Alvaro Giorgetti – Alfred Letourneur (Frankrijk)
6.Frans Slaats – Cor Wals (Nederland)
7.Ernst Bühler – Kurt Ott (Zwitserland)
8.Joseph Bintener – Josy Mersch (Luxemburg)
9.Hilton Bloomfield – Len Rogers (Australië)
10.Mario Mathieu – Remigio Saavedra (Argentinië)
11.Luigi Ferrando – Carlo Ferrando (Italië)
12.Erland Christensen – Bjorn Stieler (Denemarken)
13.Syd Cozens – Benny Clare (Groot-Brittannië)
14.Stanislav Wrzesinski – Vaclav Wrzesinski (Polen)
15.Alejandro Fombellida – Tomas de Sosa (Spanje)
16.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
17.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
18.Hans Mlady – Otokar Rozvoda (Tsjechoslovakije)
19.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)
20.Alfred Haslett – Hubert Turtill (Nieuw-Zeeland)
1937
1.Douglas Peden – William Peden (Canada)
2.Alfred Crossley – Jim Walthour (Verenigde Staten)
3.Gustav Kilian – Heinz Vopel (Duitsland)
4.Emile Diot – Emile Ignat (Frankrijk)
5.Albert Buysse – Omer De Bruycker (België)
6.Kees Pellenaars – Piet Van Kempen (Nederland)
7.Ferdinand Grillo – Cesare Moretti (Italië)
8.Roger Pipoz – Freddy Zach (Zwitserland)
9.Joe Brown – Jackie Sheehan (Ierland)
10.Annibal Lopez – Severino Suarez (Argentinië)
11.Willy Falck Hansen – Werner Grundahl Hansen (Denemarken)
12.Luciano Montero – Antonio Prior (Spanje)
13.Joseph Bintener – Josy Mersch (Luxemburg)
14.Hilton Bloomfield – Len Rogers (Australië)
15.Syd Cozens – Benny Clare (Groot-Brittannië)
16.Stanislav Wrzesinski – Vaclav Wrzesinski (Polen)
17.Eduardo Lopes – Joao Candido (Portugal)
18.Paavo Kuusinen – Aimo Pajula (Finland)
19.Santos Ruiz – Raul Torres (Chili)
20.Max Bulla – Richard Menapace (Oostenrijk)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s