2012
1.Rusland (Evgeny Kovalev, Alexei Markov, Alexander Serov, Artur Ershov)
2.Denemarken (Lasse Norman Hansen, Rasmus Quaade, Christian Ranneries, Casper Von Folsach)
3.België (Dominique Cornu, Kenny De Ketele, Jonathan Dufrasne, Gijs Van Hoecke)
4.Australië (Rohan Dennis, Jack Bobridge, Michael Hepburn, Glenn O’Shea)
5.Duitsland (Niklas Arndt, Henning Bommel, Stefan Schäfer, Jakob Steigmiller)
6.Nieuw-Zeeland (Sam Bewley, Aaron Gate, Marc Ryan, Wesley Gough)
7.Nederland (Levi Heimans, Peter Schep, Arno Van der Zwet, Tim Veldt)
8.Spanje (Pablo Bernal, Asier Maeztu, Sebastian Mora, Albert Torres)
9.Groot-Brittannië (Steven Burke, Edward Clancy, Peter Kennaugh, Geraint Thomas)
10.Zwitserland (Silvan Dillier, Olivier Beer, Loic Perizzolo, Cyrille Thiery)
11.Oekraïne (Maksym Polischuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov, Oleksandr Lobov)
12.Korea (Sun Jae Jang, Keon Woo, Sang Hoon & Sung Baek Park)
13.Hong Kong (King Lok & King Wai Cheung, Ki Ho Choi, Ho Ting Kwok)
14.Chili (Antonio Cabrera, Pablo Seisdesos, Gonzalo Miranda, Luis Sepulveda)
15.Kazakstan (Alexey Lyalko, Dias Omirzakov, Ivan Tsissaruk, Artyom Zakharov)
16.Frankrijk (Vivien Brisse, Benoit Daeninck, Julien Duval, Julien Morice)
17.Colombia (Juan Arango, Edwin Avila, Arles Castro, Weimar Roldan) 28
18.Italië (Omar Bertazzo, Giairo Ermeti, Michele Scartezzini, Elia Viviani)
19.Polen (Pawel Brylowski, Dawid Glowacki, Mateusz Nowaczek, Mateusz Nowak)
20.Tsjechië (Jiri Bares, Jan Kaduch, Alois Kankovsky, Ondrej Vendolsy)

2011
1.Rusland (Evgeny & Ivan Kovalev, Alexei Markov, Alexander Serov)
2.Denemarken (Lasse Norman Hansen, Rasmus Quaade, Christian Ranneries, Casper Von Folsach)
3.België (Dominique Cornu, Ingmar De Poortere, Jonathan Dufrasne, Gijs Van Hoecke)
4.Nederland (Levi Heimans, Jenning Huizenga, Arno Van der Zwet, Tim Veldt)
5.Duitsland (Niklas Arndt, Henning Bommel, Stefan Schäfer, Jakob Steigmiller)
6.Spanje (Pablo Bernal, Asier Maeztu, David Muntaner, Eloy Teruel)
7.Australië (Rohan Dennis, Luke Durbridge, Michael Hepburn, Mitchell Mulhern)
8.Frankrijk (Vivien Brisse, Benoit Daeninck, Julien Duval, Julien Morice)
9.Colombia (Juan Arango, Edwin Avila, Arles Castro, Weimar Roldan)
10.Nieuw-Zeeland (Sam Bewley, Aaron Gate, Marc Ryan, Jesse Sergent)
11.Oekraïne (Sergiy Lagkuti, Maksym Polischuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov)
12.Groot-Brittannië (Steven Burke, Edward Clancy, Peter Kennaugh, Geraint Thomas)
13.Zwitserland (Silvan Dillier, Claudio Imhof, Loic Perizzolo, Cyrille Thiery)
14.Hong Kong (King Lok & King Wai Cheung, Ki Ho Choi, Ho Ting Kwok)
15.Italië (Omar Bertazzo, Giairo Ermeti, Michele Scartezzini, Elia Viviani)
16.Chili (Antonio Cabrera, Luis Mansilla, Gonzalo Miranda, Luis Sepulveda)
17.Polen (Pawel Brylowski, Dawid Glowacki, Mateusz Nowaczek, Mateusz Nowak)
18.Korea (Seung Woo Choi, Sun Jae Jang, Sang Hoon & Sung Baek Park)
19.Tsjechië (Jiri Bares, Jan Kaduch, Alois Kankovsky, Ondrej Vendolsy)
20.Canada (Jean-Michel Lachance, Cameron MacKinnon, Remi Pelletier-Roy, Jacob Swingboth)
2010
1.Gr.Brit. (Edward Clancy, Steven Burke, Jason Queally, Andrew Tennant)
2.Nederland (Levi Heimans, Arno Van der Zwet, Tim Veldt, Sipke Zijlstra)
3.Rusland (Alexei Markov, Alexander Serov, Evgeny & Ivan Kovalev)
4.Italië (Marco Coledan, Angelo Ciccone, Alessandro De Marchi, Elia Viviani)
5.Australië (Jack Bobridge, Rohan Dennis, Michael Hepburn, Cameron Meyer)
6.Frankrijk (Vivien Brisse, Julien Duval, Nicolas Giulia, Julien Morice)
7.Spanje (Asier Maeztu, David Muntaner, Pablo Bernal, Unai Elorriaga)
8.Nieuw-Zeeland (Peter Latham, Jesse Sergent, Wes Gough, Sam Bewley)
9.Oekraïne (Polatayko, Polischyuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov)
10.Zwitserland (Claudio Imhof, Kilian Moser, Loic Perizzolo, Cyrille Thiéry)
11.Duitsland (Henning Bommel, Robert Bengsch, Marcel Kalz, Stefan Schäfer)
12.Polen (Rafal Ratajczyk, Dawid Glowacki, Adrian Kurek, Grzegorz Stepniak)
13.Denemarken (Jens Madsen, Christensen, Alex Rasmussen, Niki Byrgesen)
14.België (Ingmar De Poortere, Nicky Cocquyt, Moreno De Pauw, Gijs Van Hoecke)
15.China (Pan Chen, Xiao Jiang, Chuanmei Li, Jie Wang)
16.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Jiri Hochmann)
17.Ierland (Stephen Barrett, Matt Brammeier, Martyn Irvine, David O’Loughlin)
18.Korea (Sun Jae Jang, Ho Sung Cho, Inhyeok Hwang, Seon Ho Park)
19.Hong Kong (King Lok Cheung, King Wai Cheung, Ki Ho Choi, Ho Ting Kwok)
20.Griekenland (Georgios Bouglas, Dimitris Chaidemenakis, Polydoropoulos, Tzortzakis)
2009
1.Denemarken (Jörgensen, Jens Madsen, Christensen, Alex Rasmussen)
2.Australië (Jack Bobridge, Rohan Dennis, Leigh Howard, Cameron Meyer)
3.Nieuw-Zeeland (Peter Latham, Jesse Sergent, Wes Gough, Marc Ryan)
4.Gr.Brit. (Edward Clancy, Jonathan Bellis, Steven Burke, Peter Kennaugh)
5.Spanje (Escobar, Asier Maeztu, David Muntaner, Toni Tauler)
6.Duitsland (Robert Bartko, Daniel Becke, Henning Bommel, Patrick Gretsch)
7.Nederland (Jenning Huizenga, Levi Heimans, Jens Mouris, Peter Schep)
8.Oekraïne (Polatayko, Polischyuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov)
9.België (Cornu, Kenny De Ketele, Ingmar De Poortere, Tim Mertens)
10.Colombia (Carlos Alzate, Arles Castro, Juan Arango, Jairo Perez)
11.China (Wen Hao, Gang Xu, Hai Jun Ma, Meiyin Wang)
12.Frankrijk (Gaudin, Ladagnous, Nicolas Rousseau, Fabien Sanchez)
13.Polen (Kwiatkowski, Golas, Rafal Ratajczyk, Jaroslaw Rebiewski)
14.Rusland (Ignatiev, Alexei Markov, Petrovskiy, Alexander Serov)
15.Korea (Jong Gyun Choi, Sun Jae Jang, Jae Won Jung, Dong Hun Kim)
16.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Konovalovas, Tomas Vaitkus)
17.Italië (Gianpaolo Biolo, Marco Coledan, Giairo Ermeti, Daniel Oss)
18.Witrusland (Kiryenka, Andrey Kunitski, Rapinski, Yauhen Sobal)
19.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Petr Lazar)
20.Chili (Marco Arriagada, Enzo Cesario, Gonzalo Miranda, Sepulveda)
2008
1.Gr.Brit. (Edward Clancy, Paul Manning, Geraint Thomas, Brad Wiggins)
2.Denemarken (Jörgensen, Jens Madsen, Christensen, Alex Rasmussen)
3.Australië (Graeme Brown, Brad McGee, Luke Roberts, Mark Jamieson)
4.Nieuw-Zeeland (Sam Bewley, Wes Gough, Haydn Roulston, Marc Ryan)
5.Rusland (Ignatiev, Alexei Markov, Petrovskiy, Alexander Serov)
6.Frankrijk (Gaudin, Ladagnous, Nicolas Rousseau, Fabien Sanchez)
7.Spanje (Escobar, Asier Maeztu, David Muntaner, Toni Tauler)
8.Nederland (Jenning Huizenga, Levi Heimans, Jens Mouris, Peter Schep)
9.Duitsland (Robert Bartko, Daniel Becke, Henning Bommel, Patrick Gretsch)
10.Oekraïne (Polatayko, Polischyuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov)
11.Colombia (Carlos Alzate, Arles Castro, Juan Arango, Jairo Perez)
12.Korea (Jong Gyun Choi, Sun Jae Jang, Jae Won Jung, Dong Hun Kim)
13.België (Cornu, Kenny De Ketele, Ingmar De Poortere, Tim Mertens)
14.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Konovalovas, Tomas Vaitkus)
15.Italië (Gianpaolo Biolo, Marco Coledan, Giairo Ermeti, Daniel Oss)
16.Witrusland (Kiryenka, Andrey Kunitski, Rapinski, Yauhen Sobal)
17.Polen (Kwiatkowski, Golas, Rafal Ratajczyk, Jaroslaw Rebiewski)
18.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Petr Lazar)
19.Chili (Marco Arriagada, Enzo Cesario, Gonzalo Miranda, Sepulveda)
20.Argentinië (Brunetta, Juan Curuchet, Walter Perez, Edgardo Simon)
2007
1.België (Cornu, Kenny De Ketele, Ingmar De Poortere, Tim Mertens)
2.Gr.Brit. (Edward Clancy, Paul Manning, Geraint Thomas, Brad Wiggins)
3.Oekraïne (Polatayko, Polischyuk, Vitaliy Popkov, Vitaliy Shchedov)
4.Denemarken (Jörgensen, Jens Madsen, Morkov, Alex Rasmussen)
5.Nieuw-Zeeland (Sam Bewley, Wes Gough, Peter Latham, Marc Ryan)
6.Duitsland (Robert Bartko, Robert Bengsch, Guido Fülst, Leif Lampater)
7.Australië (Peter Dawson, Dempster, Matt Goss, Mark Jamieson)
8.Polen (Kosciecha, Piotr Mazur, Rafal Ratajczyk, Jaroslaw Rebiewski)
9.Nederland (Jenning Huizenga, Ismael Kip, Jens Mouris, Peter Schep)
10.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Konovalovas, Tomas Vaitkus)
11.Rusland (Kovalev, Ivan Rovny, Alexander Serov, Nikolai Trussov)
12.Spanje (Escobar, Asier Maeztu, David Muntaner, Carlos Torrent)
13.Frankrijk (Lalouette, Lemair, Nicolas Rousseau, Fabien Sanchez)
14.Italië (Gianpaolo Biolo, Marco Coledan, Giairo Ermeti, Daniel Oss)
15.Witrusland (Kiryenka, Andrey Kunitski, Rapinski, Yauhen Sobal)
16.Colombia (Carlos Alzate, Arles Castro, Juan Forero, Jairo Perez)
17.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Petr Lazar)
18.Chili (Marco Arriagada, Enzo Cesario, Gonzalo Miranda, Sepulveda)
19.Argentinië (Brunetta, Juan Curuchet, Walter Perez, Edgardo Simon)
20.Canada (Matt Potma, Thorpe, Cody Campbell, Mike Rothengatter)
2006
1.Duitsland (Robert Bartko, Robert Bengsch, Guido Fülst, Leif Lampater)
2.Nederland (Levi Heimans, Jens Mouris, Peter Schep, Niki Terpstra)
3.België (Cornu, Ingmar De Poortere, Tim Mertens, Steve Schets)
4.Australië (Peter Dawson, Matt Goss, Mark Jamieson, Wooldridge)
5.Spanje (Carlos Castano, Sergi Escobar, David Muntaner, Carlos Torrent)
6.Groot-Brittannië (Steven Cummings, Hayles, Manning, Geraint Thomas)
7.Frankrijk (Ladagnous, Mouchel, Nicolas Rousseau, Fabien Sanchez)
8.Nieuw-Zeeland (Sam Bewley, Hayden Godfrey, Tim Gudsell, Marc Ryan)
9.Oekraïne (Dyudya, Roman Kononenko, Polatayko, Maksym Polyshchuk)
10.Denemarken (Jörgensen, Jens Erik Madsen, Morkov, Alex Rasmussen)
11.Rusland (Mikhail Ignatiev, Sergei Klimov, Alexander Serov, Nikolai Trussov)
12.Italië (Gianpaolo Biolo, Angelo Ciccone, Mario Masnata, Traficante)
13.Verenigde Staten (Michael Creed, Friedman, Charles Huff, Danny Pate)
14.Argentinië (Brunetta, Juan Curuchet, Walter Perez, Edgardo Simon)
15.Polen (Dawid Glowacki, Rafal Ratajczyk, Jakub Sredzinki, Ziolkowski)
16.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Konovalovas, Tomas Vaitkus)
17.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Petr Lazar)
18.Witrusland (Kiryenka, Andrey Kunitski, Rapinski, Yauhen Sobal)
19.Colombia (Carlos Alzate, Arles Castro, Juan Forero, Jairo Perez)
20.Chili (Marco Arriagada, Enzo Cesario, Gonzalo Miranda, Sepulveda)
2005
1.Duitsland (Robert Bartko, Robert Bengsch, Guido Fülst, Leif Lampater)
2.Nederland (Levi Heimans, Jens Mouris, Peter Schep, Niki Terpstra)
3.Australië (Matt Goss, Ashley Hutchinson, Mark Jamieson, Wooldridge)
4.Groot-Brittannië (Steven Cummings, Hayles, Manning, Chris Newton)
5.Frankrijk (Andy Flickinger, Ladagnous, Riblon, Fabien Sanchez)
6.Oekraïne (Volodymyr Dyudya, Roman Kononenko, Polatayko, Zagorodny)
7.Nieuw-Zeeland (Jason Allen, Tim Gudsell, Peter Latham, Marc Ryan)
8.Rusland (Mikhail Ignatiev, Sergei Klimov, Alexander Serov, Nikolai Trussov)
9.Denemarken (Jörgensen, Jens Erik Madsen, Morkov, Alex Rasmussen)
10.Kazakstan (Bushanskiy, Alexey Kolessov, Alexey Lyalko, Yuriy Yuda)
11.Italië (Federico Bontorin, Francesco Giuliani, Martino Marcotto, Mazzolani)
12.België (Cornu, Ingmar De Poortere, Tim Mertens, Steve Schets)
13.Spanje (Carlos Castano, Sergi Escobar, David Muntaner, Carlos Torrent)
14.Verenigde Staten (Michael Creed, Friedman, Charles Huff, Danny Pate)
15.Argentinië (Brunetta, Juan Curuchet, Walter Perez, Edgardo Simon)
16.Polen (Dawid Glowacki, Rafal Ratajczyk, Jakub Sredzinki, Ziolkowski)
17.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Konovalovas, Tomas Vaitkus)
18.Tsjechië (Martin Blaha, Milan Kadlec, Aloïs Kankovsky, Petr Lazar)
19.Witrusland (Kiryenka, Andrey Kunitski, Rapinski, Yauhen Sobal)
20.Colombia (Carlos Alzate, Arles Castro, Juan Forero, Jairo Perez)
2004
1.GREAT-BRITAIN (Manning, Hayles, Bryan Steel, Chris Newton)
2.DUITSLAND (Bartko, Guido Fulst, Lademann, Leif Lampater)
3.SPANJE (Asier Maeztu, Escobar, Carlos Castano, Torrent)
4.AUSTRALIA (Wooldridge, Peter Dawson, Roberts, Hutchinson)
5.LITOUWEN (Vaitkus, Baranauskas, Balciunas, Vilcinskas)
6.FRANKRIJK (Merciris, Fabien Sanchez, Langella, Neuville)
7.NEDERLAND (Mouris, Schep, Levi Heimans, Jeroen Straathof)
8.UKRAINE (Dyudya, Roman Konenko, Vitaly Popkov, Zagorodny)
9.RUSLAND (Markov, Borisov, Alex.Hatuntsev, Alexei Schmidt)
10.NEW‑ZEALAND (Blackgrove, Marc Ryan, Godfrey, Randall)
11.WITRUSLAND (Kiriyenka, Yauhen Sobal, Kunitski, Rapinsky)
12.DENEMARKEN (Christiansen, Jorgensen, Madsen, Rasmussen)
13.COLOMBIA (Gonzalez, Arles Laverde, Serpa, Carlos Alzate)
14.GRIEKENLAND (Potouridis, Gianniosis, Tsakouridis, Ninos)
15.CHILI (Marco Arriagada, Farias, Fingueroa, Medina)
16.ARGENTINA (Antogna, Brunetta, Cancio, Edgardo Simon)
17.TSJECHIE (Libor Hlavac, Blaha, Petr Lazar, Ondyas)
18.POLEN (Rebiewski, Zugaj, Przem.Tokarski, Rafal Ratajczyk)
19.ITALIA (Ciccone, Masnata, Francesco Giuliani, Marenco)
20.VERENIGDE STATEN (Friedick, Carney, Casey, Vandevelde)
2003
1.Frankrijk (Fabien Merciris, Neuville, Perque, Fabien Sanchez)
2.Duitsland (Christian Bach, Guido Fülst, Jens Lehmann, Siedler)
3.Rusland (Sergei Klimov, Alexei Markov, Mikheev, Alexander Serov)
4.Groot-Brittannië (Rob Hayles, Manning, Bryan Steel, Brad Wiggins)
5.Australië (Graeme Brown, Peter Dawson, Hutchinson, Wooldridge)
6.Denemarken (Christiansen, Hansen, Jens Erik Madsen, Rasmussen)
7.Nederland (Jens Mouris, Slippens, Straathof, Wilco Zuijderwijk)
8.Nieuw-Zeeland (Blackgrove, Peter Latham, Roulston, Marc Ryan)
9.Zwitserland (Patrick Fäh, Marvulli, Pfister, Christian Weber)
10.Spanje (Carlos Castano, Sergi Escobar, Ferrer, Asier Maeztu)
11.Litouwen (Balciunas, Baranauskas, Tomas Vaitkus, Vilcinskas)
12.Witrusland (Aulasenka, Kiryenka, Sivtsov, Yauhen Sobal)
13.Colombia (Juan Forero, Alex Gonzalez, Luis Laverde, José Serpa)
14.Tsjechië (Martin Blaha, Libor Hlavac, Petr Lazar, Richard Ondryas)
15.Polen (Rafal Ratajczyk, Rebiewski, Tokarski, Pawel Zugaj)
16.Griekenland (Anastopoulos, Gianniosis, Potouridis, Tsakouridis)
17.Italië (Angelo Ciccone, Francesco Giuliani, Marenco, Masnata)
18.Oekraïne (Chernyavsky, Kononenko, Popkov, Simonenko)
19.Argentinië (Lisandro Cruel, G. & J.Curuchet, Edgardo Simon)
20.Verenigde Staten (Jonas Carney, Dylan Casey, Friedick, Vandevelde)
2002
1.AUSTRALIA (Lancaster, Roberts, Stephen Woodbridge, Dawson)
2.GREAT-BRITAIN (Newton, Bryan Steel, Wiggins, Paul Manning)
3.DUITSLAND (Christian Bach, Guido Fulst, Lehmann, Siedler)
4.UKRAINE (Simonenko, Kononenko, Chernyavskyi, Poopkov)
5.FRANKRIJK (Merciris, Fabien Sanchez, Perque, Gaumont)
6.COLOMBIA (Alexander Gonzalez, Arles Laverde, Duque, Serpa)
7.NEDERLAND (Jens Mouris, Peter Schep, Slippens, Zuyderwijk)
8.RUSLAND (Serov, Smyslov, Serguei Klimov, Markov)
9.WITRUSLAND (Aulusenka, Kiriyenka, Rapinski, Yohen Sobal)
10.SPANJE (Asier Maeztu, Forcadell, Ferrer, Escobar)
11.POLEN (Rebiewski, Marcin Mientki, Pawel Zugaj, Karsnicki)
12.TSJECHIE (Libor Hlavac, Martin Blaha, Kadlec, Petr Laza)
13.ITALIA (Mazzolani, Ciccone, Maicol Valgiusti, Strazzer)
14.LITOUWEN (Baranauskas, Balciunas, Vilcinskas, Apionkinas)
15.HELLAS (Armenatzoglou, Potourdis, Rodopoulos, Basileios)
16.DENEMARKEN (Christiansen, Hansen, Jan Madsen, Rasmussen)
17.NIEUW-ZEELAND (Godfrey, Randall, Roulston, Henderson)
18.VERENIGDE STATEN (Friedick, Carney, Casey, Vandevelde)
19.ZWITSERLAND (Fäh, Marvulli, Pfister, Weber)
20.ARGENTINIE (Cruel, Simon, Gabriel & Juan Curuchet)
2001
1.DUITSLAND (Lehmann, Siedler, Bach, Fülst)
2.FRANKRIJK (Perque, Neuville, Pommereau, Bos)
3.RUSLAND (Markov, Serov, Klimov, Karpets)
4.NEDERLAND (Den Braber, Mouris, Schep, Zuijderwijk)
5.GROOT-BRITTANNIE (Manning, Wiggins, Steel, Newton)
6.OEKRAINE (Fedenko, Chernyavsky, Simonenko, Polotayko)
7.NIEUW-ZEELAND (Godfrey, Randall, Roulston, Henderson)
8.DENEMARKEN (Madsen, Piil, Hansen, Sandstöd)
9.SPANJE (Ferrer, Maeztu, Escobar, Forcadell)
10.VERENIGDE STATEN (Friedick, Carney, Casey, Vandevelde)
11.TSJECHIE (Kadlec, Kankovsky, Blaha, Hlavac)
12.ZWITSERLAND (Fäh, Marvulli, Pfister, Weber)
13.ARGENTINIE (Cruel, Simon, Gabriel & Juan Curuchet)
14.POLEN (Karsnicki, Kurdynowski, Rebiewski, Zugaj)
15.ITALIE (Garbelli, Martinello, Trentini, Villa)
16.AUSTRALIE (Aitken, Brown, Roberts, Lancaster)
17.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
18.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Garber, Stocher)
19.SLOVAKIJE (Zabka, Jerabek, Lepka, Liska)
20.BELGIE (Van Mechelen, Van Loocke, De Fauw, Vandenabeele)
2000
1.RUSLAND (Markov, Smyslov, Gritsoun, Karpets)
2.DUITSLAND (Lehmann, Siedler, Becke, Fülst)
3.DENEMARKEN (Madsen, Piil, Braikia, Sandstöd)
4.BELGIE (Van Hoolandt, Vandenbossche, Lapage, Corvers)
5.FRANKRIJK (Gaumont, Neuville, Pommereau, Bos)
6.GROOT-BRITTANNIE (Manning, Wiggins, Clay, Newton)
7.TSJECHIE (Kadlec, Kankovsky, Blaha, Hlavac)
8.NEDERLAND (Den Braber, Mouris, Schep, Zuijderwijk)
9.VERENIGDE STATEN (Friedick, Carney, Casey, Vandevelde)
10.SPANJE (Carrion, Tauler, Alzamora, Forcadell)
11.ARGENTINIE (Cruel, Simon, Gabriel & Juan Curuchet)
12.POLEN (Karsnicki, Kurdynowski, Rebiewski, Zugaj)
13.ZWITSERLAND (Fäh, Marvulli, Pfister, Weber)
14.OEKRAINE (Fedenko, Chernyavsky, Pidgorny, Matveev)
15.AUSTRALIE (Aitken, Brown, Roberts, Lancaster)
16.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
17.ITALIE (Collinelli, Martinello, Trentini, Villa)
18.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
19.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Garber, Stocher)
20.SLOVAKIJE (Zabka, Jerabek, Lepka, Liska)
1999
1.DUITSLAND (Lehmann, Bartko, Becke, Fülst)
2.FRANKRIJK (Ermenault, Neuville, Moreau, Bos)
3.RUSLAND (Markov, Borisov, Gritsoun, Smyslov)
4.OEKRAINE (Fedenko, Chernyavsky, Pidgorny, Matveyev)
5.AUSTRALIE (Aitken, Brown, Roberts, Lancaster)
6.GROOT-BRITTANNIE (Steel, Wiggins, Clay, Illingworth)
7.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
8.TSJECHIE (Kadlec, Krasek, Tesar, Vodicka)
9.DENEMARKEN (Madsen, Piil, Braikia, Sandstöd)
10.SPANJE (Gonzalez, Jarque, Torrent, Galvez)
11.BELGIE (Van Hoolandt, Vandenbossche, Lapage, Corvers)
12.VERENIGDE STATEN (Friedick, Carney, Casey, Vandevelde)
13.ITALIE (Collinelli, Martinello, Trentini, Villa)
14.ZWITSERLAND (Fäh, Marvulli, Pfister, Weber)
15.NEDERLAND (Bos, Mulder, Stam, Slippens)
16.ARGENTINIE (Cruel, Cuni, Gabriel & Juan Curuchet)
17.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
18.ZUID-AFRIKA (Dale, Bloch, Jubber, Welgemoed)
19.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Garber, Stocher)
20.SLOVAKIJE (Glajza, Jerabek, Lepka, Stejskal)
1998
1.ZUID-AFRIKA (Dale, Irvin, Parsons, Welgemoed)
2.DUITSLAND (Becke, Bartko, Fülst, Lademann)
3.FRANKRIJK (Ermenault, Neuville, Moreau, Capelle)
4.AUSTRALIE (O’Grady, Brad McGee, Lyons, Lancaster)
5.RUSLAND (Markov, Ekimov, Ganeev, Kuznetsov)
6.NEDERLAND (Den Braber, Pieters, Rozendaal, Slippens)
7.OEKRAINE (Fedenko, Simonenko, Klimenko, Matveyev)
8.ITALIE (Collinelli, Capelli, Citton, Benetton)
9.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
10.VERENIGDE STATEN (Friedick, Laurent, Copeland, McCarthy)
11.SPANJE (Llaneras, Tauler, Martinez-Oliver, Alperi)
12.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Clay, Illingworth, Sturgess)
13.BELGIE (Van Hoolandt, Van Itterbeeck, Lapage, Corvers)
14.DENEMARKEN (Madsen, Piil, Braikia, Sandstöd)
15.ZWITSERLAND (Kurt Hermann, Kunz, Aeschbach, P.Vetsch)
16.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
17.TSJECHIE (Kadlec, Krasek, Tesar, Vodicka)
18.ARGENTINIE (Cruel, Cuni, Gabriel & Juan Curuchet)
19.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
20.SLOVAKIJE (Glajza, Jerabek, Lepka, Stejskal)
1997
1.FRANKRIJK (Ermenault, Neuville, Da Cruz, Perque)
2.ITALIE (Collinelli, Capelli, Citton, Benetton)
3.DUITSLAND (Lehmann, Steinweg, Fülst, Lademann)
4.RUSLAND (Markov, Chantyr, Gritsoun, Kuznetsov)
5.OEKRAINE (Fedenko, Simonenko, Klimenkov, Matveyev)
6.VERENIGDE STATEN (Friedick, Laurent, Van De Velde, Mulkey)
7.SPANJE (Martinez, Alperi, Galvez, Llaneras)
8.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
9.AUSTRTRALIE (O’Grady, Aitkin, Brad McGee, Dean Woods)
10.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Wallace, Illingworth, Gritton)
11.DENEMARKEN (Madsen, Olsen, Pedersen, Sandstöd)
12.NEDERLAND (Den Braber, Pieters, Rozendaal, Ten Kortenaar)
13.BELGIE (De Winne, Mathy, Lorenzo Lapage, Frank Corvers)
14.ZWITSERLAND (Kurt Hermann, Kunz, Aeschbach, R.Frischknecht)
15.ZUID-AFRIKA (Dale, Irvin, Parsons, Welgemoed)
16.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
17.TSJECHIE (Kadlec, Krasek, Tesar, Vodicka)
18.ARGENTINIE (Cruel, Cuni, Gabriel & Juan Curuchet)
19.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
20.SLOVAKIJE (Glajza, Jerabek, Lepka, Stejskal)
1996
1.FRANKRIJK (Ermenault, Francis Moreau, Capelle, Monin)
2.AUSTRALIE (O’Grady, Brett Aitkin, Bradley McGee, Woods)
3.ITALIE (Andrea Collinelli, Mario Citton, Capelli, Trentin)
4.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Wallace, Illingworth, Gritton)
5.SPANJE (Llaneras, Santos Gonzalez, Garrido, Martinez-Oliver)
6.DENEMARKEN (Jimmy Madsen, Olsen, Jan-Bo Pedersen, Sandstöd)
7.DUITSLAND (Torsten Rund, Heiko Szonn, Danilo Hondo, Fülst)
8.OEKRAINE (Andrei Iatsenko, Gontchenkov, Fedenko, Iakovlev)
9.RUSLAND (Markov, Chantyr, Gritsoun, Kuznetsov)
10.VERENIGDE STATEN (Friedick, Laurent, Van De Velde, Mulkey)
11.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
12.NEDERLAND (Den Braber, Pieters, Rozendaal, Ten Kortenaar)
13.BELGIE (De Winne, Mathy, Lorenzo Lapage, Frank Corvers)
14.ZWITSERLAND (Kurt Hermann, Kunz, Aeschbach, R.Frischknecht)
15.ZUID-AFRIKA (Dale, Irvin, Parsons, Welgemoed)
16.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
17.TSJECHIE (Kadlec, Krasek, Tesar, Vodicka)
18.ARGENTINIE (Cruel, Cuni, Gabriel & Juan Curuchet)
19.CHILI (Cesario, Corvalan, Perez, Sepulveda)
20.SLOVAKIJE (Glajza, Jerabek, Lepka, Stejskal)
1995
1.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
2.OEKRAINE (Simonenko, Matveev, Bondariev, Tolstenkov)
3.DUITSLAND (Jens Lehmann, Andreas Bach, Hondo, Fülst)
4.NEDERLAND (Den Braber, Pieters, Rozendaal, Ten Kortenaar)
5.SPANJE (Santos Gonzalez, Llaneras, Martinez-Oliver, Garrido)
6.VERENIGDE STATEN (Friedick, Zach, Copeland, Hamon)
7.FRANKRIJK (Ermenault, Moreau, Eric Magnin, Cyrille Bos)
8.ITALIE (Andrea Collinelli, Contri, Meneguzzo, Trezzi)
9.AUSTRALIE (O’Grady, Tim O’Shannessy, Brad & Rod McGee)
10.BELGIE (De Winne, Naessens, Lorenzo Lapage, Corvers)
11.GREAT-BRITAIN (Wallace, Illingworth, Boardman, Gritton)
12.DENEMARKEN (Madsen, Kyneb, Jan-Bo Petersen, Sandstöd)
13.RUSLAND (Chalkine, Chantyr, Gritsoun, Kuznetsov)
14.OOSTENRIJK (Berein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
15.ZWITSERLAND (K.Hermann, Kunz, Aeschbach, R.Frischknecht)
16.ARGENTINIE (Cruel, Guidoni, Gabriel & Juan Curuchet)
17.TSJECHIE (Kadlec, Buran, Tesar, Polak)
18.ZUID-AFRIKA (Ribbens, Sanders, Van Zijl, Welgemoed)
19.CHILI (Contreras, Valenzuela, Vera, Sepulveda)
20.SLOVAKIJE (Glajza, Jerabek, Lepka, Hrbacek)
1994
1.GR.-BRIT. (Wallace, Illingworth, Lilleston, Gritton)
2.DUITSLAND (Jens Lehmann, Andreas Bach, Hondo, Fülst)
3.AUSTRRALIE (O’Grady, O’Shannessy, Rod McGee, Aitkin)
4.FRANKRIJK (Ermenault, Francis Moreau, Dagorne, Bos)
5.V.S.A. (Friedick, Laurent, Copeland, Sundquist)
6.NEDERLAND (Den Braber, Jelle Nijdam, Pieters, Van Bon)
7.SPANJE (Martinez-Oliver, Mancebo, Alperi, Gonzalez)
8.BELGIE (De Winne, Streel, Lapage, Frank Corvers)
9.DENEMARKEN (Madsen, Olsen, Bertelsen, Kynde Nielsen)
10.OEKRAINE (Iatsenko, Gontchenkov, Oetsjakov, Iakovlev)
11.ZWITSERLAND (Hermann, Kunz, Aeschbach, Frischknecht)
12.NIEUW-ZEELAND (Cameron, Anderson, Henderson, Carswell)
13.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
14.RUSLAND (Anachkine, Batouro, Loshakov, Lukianskov)
15.ITALIE (Citton, De Beni, Gianni Patuelli, Trentini)
16.ZUID-AFRIKA (Dale, Irvin, Welgemoed, Van Zijl)
17.ARGENTINIE (Cruel, Simon, Gabriel & Juan Curuchet)
18.TSJECHIE (Kadlec, Tesar, Marek & Tomas Sedlacek)
19.CHILI (Arriagada, Corvalan, Perez, Sepulveda)
20.SLOVAKIJE (Rastislav & Robert Glajza, Jerabek, Lepka)
1993
1.NOORWEGEN (Kjaergaard, Kristiansen, Johnsen, Ledaal)
2.B.R.D. (Jens Lehmann, Bach, Steinweg, Schmidt)
3.DENEMARKEN (Jan-Bo Petersen, Madsen, Nielsen Kynde, Sandstöd)
4.AUSTRALIE (Aitken, O’Grady, Tim O’Shannessy, Shearsby)
5.FRANKRIJK (Moreau, Ermenault, Herve Dagorne, Seigneur)
6.POLEN (Dawidowicz, Karsnicki, Grochala, Gajek)
7.RUSLAND (Saprykin, Byakov, Soloviev, Kuznetsov)
8.V.S.A. (Chris Huber, Steve Hegg, Carl Sundquist, McCarthy)
9.OEKRAINE (Iakovlev, Simonenko, Matveev, Bondariev)
10.WITRUSLAND (Smirnov, Volsjek, Patenko, Golovanov)
11.GROOT-BRITTANNIE (Wallace, Boardman, Hayles, Coltman)
12.ITALIE (Andrea Collinelli, Martinello, Meneguzzo, Trezzi)
13.TSJECHIE (Kadlec, Capek, Camrda, Tesar)
14.ZWITSERLAND (Hermann, Kunz, Aeschbach, Frischknecht)
15.JAPAN (Yasuhara, Ehara, Iijima, Ando)
16.OOSTENRIJK (Behrein, Lontscharitsch, Müller, Stocher)
17.SPANJE (Mancebo, Alperi, Gonzalez Capilla, Garrido)
18.ZUID-KOREA (Ji, Hak-Kyu, In-Kyu & Min-Soo Park)
19.COLOMBIA (Leyton, Sierra, Velasquez, Robles)
20.TAIWAN (An-Hsiang, Hsien-His Huang, Lin, Shou-Sheng Chang)
1992
1.JAPAN (Yasuhara, Ehara, Iijima, Ando)
2.COLOMBIA (Leyton, Sierra, Velasquez, Robles)
3.KOREA (Ji, Hak-Kyu, In-Kyu & Min-Soo Park)
4.DUITSLAND (Glöckner, Lehmann, Steinweg, Walzer)
5.G.O.S. (Batouro, Kuznetsov, Neliubine, Saprykin)
6.AUSTRALIE (Aitken, McGlede, O’Grady, O’Brien)
7.ITALIE (Cerioli, Brasi, Lombardi, Beltrami)
8.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Jennings, Steel, Sword)
9.DENEMARKEN (Frost, Madsen, Nielsen, Petersen)
10.VERENIGDE STATEN (Chris Huber, Steve Hegg, Carl Sundquist, McCarthy)
11.NIEUW-ZEELAND (Anderson, Donnelly, McLeay, Williams)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Buchta, Juricky, Panacek, Tesar)
13.NEDERLAND (Broeren, Cent, Knaven, Van Der Steen)
14.SPANJE (Alperi, Mancebo, Moreno, Vizcaino)
15.CUBA (Leiva, Rodriguez, Soler, Valdes)
16.FRANKRIJK (Dagorne, Peyrieras, Pandelé, Peré)
17.MEXICO (Arvizu, Juarez, Alberto & Mario Velasco)
18.ARGENTINIE (Bergamin, Colla, Erminio & Antonio Suarez)
19.IRAN (Nasery, Reza, Afsharian, Zareyan)
20.ZWITSERLAND (Hermann, Rüegg, Vetsch, Risi)
1991
1.DUITSLAND (Lehmann, Glöckner, Steinweg, Walzer)
2.NEDERLAND (Gerben Broeren, Servais Knaven, Beumer, Cent)
3.BULGARIJE (Chumanov, Georgiev, Naidenov, Stanchev)
4.FRANKRIJK (Magnin, Ermenault, Francis Moreau, Dagorne)
5.SOVJETUNIE (Berzin, Bobrik, Kravtsjenko, Neliubine)
6.AUSTRALIE (Aitken, McGlede, O’Brien, O’Grady)
7.FINLAND (Hamalainen, Hietanen, Hotinen, Myyrylainen)
8.DENEMARKEN (Dan & Ken Frost, Madsen, Petersen)
9.BELGIE (Pierrache, Van Den Bossche, Mathy, Vermaercke)
10.ITALIE (Collinelli, Ivan Cerioli, Marco Villa, Capelli)
11.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Illingworth, Sturgess, Wallace)
12.NIEUW-ZEELAND (Anderson, Grace, McLeay, Neylon)
13.VERENIGDE STATEN (McCarthy, Hincapie, Levkulic, Steve Hegg)
14.ZWITSERLAND (Holenweger, Kunz, Risi, Travella)
15.JAPAN (Ando, Ehara, Kojima, Yoshioka)
16.SPANJE (Alperi, Garrido, Gonzalez Capilla, Mancebo)
17.CANADA (Harnett, Innes, Stieda, Walton)
18.NOORWEGEN (Andersen, Fossun, Kjaergaard, Kristiansen)
19.POLEN (Dawidowicz, Korzyniewski, Krejner, Pawlak)
20.HONGARIJE (Heyges, Hohner, Kovacs, Pais)
1990
1.D.D.R. (Fülst, Kühnert, Liese, Wolf)
2.SOVJETUNIE (Batouro, Berzin, Gontsjenkov, Neliubine)
3.AUSTRALIE (Aitken, Kingsland, McGlede, Winter)
4.B.R.D. (Glockner, Steinweg, Walzer, Weisspfennig)
5.VERENIGDE STATEN (Hartwell, Hegg, Lundquist, McCarthy)
6.FRANKRIJK (Bos, Dagorne, Ermenault, Magnin)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Baldrian, Buchta, Panacek, Tesar)
8.DENEMARKEN (Dan & Ken Frost, Madsen, Petersen)
9.NIEUW-ZEELAND (Anderson, Harding, McLeay, Smith)
10.NEDERLAND (Beumer, Broeren, Cent, Knaven)
11.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Hawkins, Lillistone, Steel)
12.FINLAND (Hamalainen, Heinikainen, Hietanen, Tujunen)
13.ITALIE (Cerioli, Lombardi, Solari, Villa)
14.SPANJE (Alperi, Aranguren, Mancebo, Revert)
15.KOREA (Chung, Hyun, Kim, Um)
16.POLEN (Dawidowicz, Krejner, Magosz, Pawlak)
17.JAPAN (Ando, Ehara, Kojima, Miyaki)
18.TAIPEH (Chou, Kao, Lee, Lin)
19.BELGIE (Braeckman, De Winne, Mathy, Steels)
20.BULGARIJE (Chumanov, Georgiev, Stancho & Stoiko Stanchev)
1989
1.D.D.R. (Karsten Wolf, Blochwitz, Guido Fülst, Liese)
2.ITALIE (Lombardi, Marco Villa, Solari, Ivan Cerioli)
3.FINLAND (Lahde, Teravuo, Hamalainen, Tujunen)
4.SOVJETUNIE (Ekimov, Orlov, Dimitri Neliubine, Berzin)
5.POLEN (Dawidowicz, Halupczok, Kolaczek, Sztkiel)
6.AUSTRALIE (Bink, McGlede, 0’Brien, Winter)
7.B.R.D. (Steinweg, Walzer, Nagel, Stach)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Hargas, Lom, Novak, Tesar)
9.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Lillistone, Steel, Sword)
10.DENEMARKEN (Dan & Ken Frost, Clausen, Ropke)
11.BELGIE (Mathy, Tom Steels, De Winne, Bos)
12.SPANJE (Llaneras, Mancebo, Moreno, Tomas)
13.FRANKRIJK (Ermenault, Gouvenou, Magné, Potié)
14.NEDERLAND (Peelen, Knaven, Rasch, den Braber)
15.JAPAN (Ando, Fujita, Kishihara, Toyooka)
16.V.S.A. (Hartwell, Livingstone, Nothstein, Swift)
17.CANADA (Harnett, Vignaduzzi, Ward, Young)
18.ZWITSERLAND (Furrer, Grivel, Travella, Vetsch)
19.NIEUW-ZEELAND (Andrews, Graham, Mortimore, McLeay)
20.NOORWEGEN (Naess, Nordhagen, Overaas Lied, Karlsen)
1988
1.ITALIE (Baldato, Brunelli, Grisandi, Solari)
2.NEDERLAND (Akkermans, Harmeling, Siemons, Van Loenhout)
3.D.D.R. (Blochwitz, Karsten Wolf, Preissler, Meier)
4.AUSTRALIE (Dean Woods, McGlede, Dutton, McCarney)
5.TSJECHOSLOVAKIJE (Tesar, Trcka, Buchta, Soukup)
6.U.S.S.R. (Ekimov, Kasputis, Neliubine, Umaras)
7.BELGIE (Dauwe, Mario Liboton, Moreels, Schauvlieghe)
8.ZWITSERLAND (Chassot, Guidotti, Hermann, Puttini)
9.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Coull, Lillistone, Sword)
10.FRANKRIJK (Dagorne, Lino, Pasgrimaud, Potié)
11.B.R.D. (Colpak, Hildebrand, Moster, Messerschmidt)
12.OOSTENRIJK (Hauer, R. & T.Königshofer, Stocher)
13.JOEGOSLAVIE (Bonca, Brkovic, Papez, Pavlic)
14.POLEN (Dawidowicz, Halupczok, Sikorski, Turowski)
15.DENEMARKEN (Dan & Ken Frost, Madsen, Lars Olsen)
16.ZWEDEN (Carlsson, Kindberg, Lafis, Magnusson)
17.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Kristiansen, Larsen)
18.VERENIGDE STATEN (Adams, Alvis, Andreu, Lundquist)
19.MEXICO (Gutierrez, Rodrigo Alcala, G. & M.Youshimatz)
20.IERLAND (Lonergan, Lawrence Roche, Dalby, Herety)
1987
1.POLEN (Krawzyck, Ludwiniak, Mierzejewski, Sypytkowski)
2.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Lurvik, Nordhagen)
3.U.S.S.R. (Viktor Manakov, Ekimov, Krasnov, Khmelinin)
4.D.D.R. (Blochwitz, Karsten Wolf, Henning, Meier)
5.TSJECHOSLOVAKIJE (Junek, Kundera, Buchta, Soukup)
6.B.R.D. (Roland Günther, Alber, Durst, Kaufmann)
7.ZWEDEN (Andersson, Fahlin, Jarl, Olsson)
8.GROOT-BRITTANNIE (Boardman, Sturgess, Walshaw, Wood)
9.BELGIE (Van Hoolandt, De Vos, Lapage, Verbeeck)
10.AUSTRALIE (Dean Woods, Bartley, Davis, Neiwand)
11.FRANKRIJK (Lino, Crottier-Combe, Dagorne, Surault)
12.ITALIE (Brunelli, Boarin, Sarti, Vitri)
13.VERENIGDE STATEN (Lange, Lettieri, McDonough, Mercier)
14.NEDERLAND (Detant, Huveneers, Van Baarle, Van Egmond)
15.JOEGOSLAVIE (Bonca, Papez, Pavlic, Sebenik)
16.DENEMARKEN (Petersen, Clausen, Gullach, Ropke)
17.ZWITSERLAND (Gerber, Kurmann, Meier, Meister)
18.MEXICO (Gutierrez, Enriquez, German & Manuel Youshimatz)
19.OOSTENRIJK (Hubel, Hutter, Roland & Thomas Konigshofer)
20.FINLAND (Hamalainen, Karhu, Lahde, Tujunen)
1986
1.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Elliot, Glenn Mitchell, Yates)
2.BELGIE (Vanderaerden, Vandenbroucke, Tourné, Costermans)
3.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Freuler, Jörg Müller, Ledermann)
4.TSJECHOSLOVAKIJE (Ales Trcka, Soukup, Buchta, Czerny)
5.B.R.D. (Gregor Braun, Gölz, Roland Günther, Messerschmidt)
6.AUSTRALIE (Grenda, Kevin Nichols, Turtur, Dean Woods)
7.FRANKRIJK (Bondue, Patrick Clerc, Lino, Crottier-Combe)
8.SOVJETUNIE (Ekimov, Krasnov, Vassily Shpundov, Umaras)
9.ITALIE (Roberto Amadio, Martinello, Brunelli, Grisandi)
10.V.S.A. (John Beckman, Steve Hegg, Nitz, Mark Whitehead)
11.DENEMARKEN (Kim Eriksen, Gerd Frank, Oersted, Michael Sandstöd)
12.D.D.R. (Blochwitz, Dittert, Meier, Henning)
13.NEDERLAND (Oosterbosch, Jelle Nijdam, Charles Decaluwé, Berend Huveneers)
14.POLEN (Richard Davidovich, Roman Ovcharek, Andrzej Sikorski, Marian Turowski)
15.BULGARIJE (Veselin Kolev, Valentin Markov, Iwan & Stancho Stanchev)
16.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
17.HONGARIJE (Peter Pais, Bela Pinter, Miklos Somogyi, Lajos Verebelyi)
18.FINLAND (Mika Hietanen, Pekka Riihela, Timo Varjoniemi, Petri Viljanen)
19.ZWEDEN (Carlsson, Tomas Kallin, Magnus Knutsson, Torbjorn Olsson)
20.JOEGOSLAVIE (Bulic, Jure & Srecko Glivar, Jure Pavlic)
1985
1.SOVJETUNIE (Ekimov, Krasnov, Ganeev, Schpundov)
2.D.D.R. (Dittert, Hernig, Kapuste, Winkler)
3.ITALIE (Amadio, Martinello, Brunelli, Grisandi)
4.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Johansen, Kristiansen)
5.V.S.A. (John Beckman, Steve Hegg, Lettieri, Whitehead)
6.AUSTRALIE (Bartley, King, Zajik, Woods)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Martin Penc, Junek, Vondracek, Trcka)
8.DENEMARKEN (Frank, Petersen, Holstrut, Sörensen)
9.ZWITSERLAND (Buchmüller, Keller, Pedretti, Straum)
10.JOEGOSLAVIE (Bulic, Cubric, Kovac, Stojanovic)
11.POLEN (Davidowicz, Turowski, Stepniewski, Sikorski)
12.JAPAN (Kobashi, Sato, Takahara, Yamamoto)
13.BELGIE (De Wit, Mattheus, De Rijcke, Vermeeren)
14.B.R.D. (Günther, Agneskircher, Kirn, Strittmatter)
15.GREAT-BRITAIN (Coltman, Muzio, Noble, Pike)
16.ZWEDEN (Carlsson, Linder, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
17.HONGARIJE (Fabian, Somogyi, Szabo, Zaka)
18.NEDERLAND (Gerrit & Rob De Vries, Vanvlimmeren, Rovers)
19.FRANKRIJK (Potié, Bonvoisin, Henriet, Vermoote)
20.BULGARIJE (Anghelov, Chubenov, Dobrev, Petrov)
1984
1.B.R.D. (Günther, Marx, Strittmatter, Gölz)
2.VERENIGDE STATEN (Steve Hegg, McDonough, Nitz, Grylls)
3.AUSTRALIE (Dean Woods, Turtur, Kevin Nichols, Grenda)
4.BELGIE (Vandenbroucke, Vanderaerden, Ilegems, Costermans)
5.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Yates, Elliot, Russell Williams)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Soukup, Sterba, Trcka, Rabon)
7.DENEMARKEN (Dan Frost, Brian Holm, Jorgen Pedersen, Michael Marcussen)
8.ZWITSERLAND (Rominger, Dill-Bundi, Gisiger, Müller)
9.SOVJETUNIE (Manakov, Ekimov, Krasnov, Khrabsov)
10.NEDERLAND (Huveneers, Ummels, Bert Oosterbosch, Nijdam)
11.FRANKRIJK (Bondue, Didier Garcia, Dubreuil, Louvel)
12.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans & Peter Jonsson)
13.D.D.R. (Detlev Macha, Barth, Hernig, Winkler)
14.JOEGOSLAVIE (Bulic, Subelj, Matjaz Zanoskar, Zrimsek)
15.ITALIE (Amadio, Brunelli, Grisandi, Martinello)
16.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
17.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Hansen, Odegaard)
18.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
19.POLEN (Antkowiak, Bartowiak, Piasecki, Sypytkowski)
20.COLOMBIA (Bruno & Sergio Jaramillo, Montoya, Ortiz)
1983
1.B.R.D. (Günther, Marx, Strittmatter, Gölz)
2.D.D.R. (Wolf, Dittert, Pohl, Hernig)
3.FRANKRIJK (Robert, Casas, Potié, Lecrocq)
4.SOVJETUNIE (Khrabsov, Kupovets, Liepinch, Krasnov)
5.ITALIE (Brunelli, Martinello, Amadio, Colombo)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Soukup, Sterba, Trcka, Rabon)
7.POLEN (Jankiewicz, Dawidowicz, Sikorski, Stepniewski)
8.AUSTRALIE (Turtur, Clarke, Poole, West)
9.ZWITSERLAND (Joho, Ledermann, Harald & Jörg Müller)
10.BELGIE (Lippens, Ceyssens, Ilegems, Costermans)
11.DENEMARKEN (Frost, Holm, Larsen, Pedersen)
12.NEDERLAND (Nijdam, Pieters, Van Der Hulst, Van Egmond)
13.GROOT-BRITTANNIE (Curran, Mayer, Timmis, Wallace)
14.BULGARIJE (Dimitrov, Dobrev, Kolev, Nikolov)
15.HONGARIJE (Pais, Pasztor, Somogyi, Szabo)
16.CANADA (Altwasser, Raux, Stieda, Trevisiol)
17.SPANJE (Peregrina, Pliego, Pou, Sebastian)
18.V.S.A. (Beckman, O’Reilly, Nitz, Grylls)
19.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Odegaard, Saether)
20.MAROKKO (Adlaoui, Afandi, Moumen, Rhaili)
1982
1.ITALIE (Martinello, Amadio, Maurizio Bidinost, Bincoletto)
2.D.D.R. (Detlev Macha, Hernig, Winkler, Mortag)
3.SOVJETUNIE (Khrabsov, Krasnov, Novtschan, Nikitenko)
4.NEDERLAND (Oosterbosch, Pijnen, Wijnands, Leo Van Vliet)
5.BELGIE (Vandenbroucke, Vanderaerden, Ilegems, Costermans)
6.B.R.D. (Roland Günther, Strittmatter, Bokeloh, Marx)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Pavel Homolka, Czerny, Penc, Rabon)
8.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Yates, Wallace, Russell Williams)
9.V.S.A. (Beckman, Eric Heiden, Leonard Nitz, Roger Young)
10.AUSTRALIE (Donald Allan, Clark, Gary Sutton, Wiggins)
11.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Gisiger, Urs Freuler, Savary)
12.FRANKRIJK (Bondue, Biondi, Serge Crottier-Combe, Leleu)
13.POLEN (Jankiewicz, Jan Brezny, Tadeusz Wojtas, Sujka)
14.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
15.JOEGOSLAVIE (Bulic, Bozo Subelj, Zanoskar, Zrimsek)
16.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
17.DENEMARKEN (Andersen, John Hansen, James Möller, Worre)
18.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
19.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
20.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
1981
1.V.S.A. (Beckman, Eric Heiden, Leonard Nitz, Roger Young)
2.BELGIE (Vandenhaute, Vandenbroucke, Baert, Vanderaerden)
3.AUSTRALIE (Donald Allan, Danny Clark, Gary Sutton, Wiggins)
4.NEDERLAND (Pijnen, Pieters, Herman Ponsteen, Oosterbosch)
5.B.R.D. (Gregor Braun, Dietrich Thurau, Gölz, Schumacher)
6.ITALIE (Algeri, Bincoletto, Maurizio Bidinost, Moser)
7.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Gisiger, Urs Freuler, René Savary)
8.FRANKRIJK (Bondue, Biondi, Serge Crottier-Combe, Leleu)
9.D.D.R. (Detlev Macha, Dittert, Grosser, Winkler)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Martin Penc, Rabon, Pokorny, Trcka)
11.SOVJETUNIE (Manakov, Kuznetsov, Alex.Krasnov, Kulikov)
12.POLEN (Jankiewicz, Jan Brezny, Tadeusz Wojtas, Sujka)
13.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Sean Yates, Sid Barras, Herety)
14.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
15.JOEGOSLAVIE (Bulic, Bozo Subelj, Matjaz Zanoskar, Zrimsek)
16.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
17.DENEMARKEN (Andersen, John Hansen, James Möller, Worre)
18.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
19.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
20.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
1980
1.D.D.R. (Haueisen, Mortag, Grosser, Winkler)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Martin Penc, Junec, Rabon, Jiskra)
3.SOVJETUNIE (Manakov, Movchan, Osokin, Petrakov)
4.POLEN (Jankiewicz, Jan Brezny, Tadeusz Wojtas, Sujka)
5.FRANKRIJK (Alain Bondue, Patrick Clerc, Bertin, Poisson)
6.ITALIE (Bincoletto, Maurizio Bidinost, Milani, Callari)
7.AUSTRALIE (Danny Clark, Gary Sutton, Gary Wiggins, Turtur)
8.BELGIE (VanDerAerden, VanDenBroucke, Baert, VanDenHaute)
9.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Sean Yates, Mitchell, Elliott)
10.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Urs Freuler, Gisiger, Mörlen)
11.B.R.D. (Uwe Bolten, Matschke, Rechenberg, Nutz)
12.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
13.JOEGOSLAVIE (Bulic, Bozo Subelj, Zanoskar, Zrimsek)
14.NEDERLAND (Luyten, De Bruin, Ronald Bessems, Lammertinck)
15.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
16.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
17.DENEMARKEN (Andersen, John Hansen, James Möller, Worre)
18.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
19.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
20.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
1979
1.D.D.R. (Haueisen, Mortag, Grosser, Winkler)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Martin Penc, Junec, Rabon, Jiskra)
3.SOVJETUNIE (Manakov, Ehrlich, Osokin, Petrakov)
4.POLEN (Jankiewicz, Jan Brezny, Tadeusz Wojtas, Sujka)
5.FRANKRIJK (Alain Bondue, Patrick Clerc, Bertin, Poisson)
6.ITALIE (P.Bincoletto, Maurizio Bidinost, Milani, Callari)
7.GROOT-BRITTANNIE (Doyle, Sean Yates, Sid Barras, Herety)
8.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Urs Freuler, Gisiger, P.Mörlen)
9.B.R.D. (Uwe Bolten, Matschke, Rechenberg, Nutz)
10.BELGIE (Luc Colijn, Kurt Dockx, Bernard Huyghe, Nevens)
11.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
12.JOEGOSLAVIE (Bulic, Subelj, Matjaz Zanoskar, Zrimsek)
13.NEDERLAND (Luyten, De Bruin, Ronald Bessems, Lammertinck)
14.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
15.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Ole Silseth)
16.DENEMARKEN (Andersen, John Hansen, James Möller, Worre)
17.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
18.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
19.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
20.AUSTRALIE (Stephen Ashton, Anderson, Nichols, Phillips)
1978
1.D.D.R. (Unterwalder, Mortag, Wiegand, Winkler)
2.SOVJETUNIE (Ehrlich, Osokin, Petrakov, Pilipenko)
3.ZWITSERLAND (Freuler, Dill-Bundi, Känel, Baumgartner)
4.B.R.D. (Colombo, Rinklin, Vonhof, Zehner)
5.POLEN (Bedgen Bezdzietny, Ciekanski, Mokijewski, Pajor)
6.BELGIE (Luc Colijn, Kurt Dockx, Baugnies, Jan Nevens)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Czerny, Dolezal, Penc, Pokorny)
8.ITALIE (Bincoletto, Callari, Candido, Pizzoferrato)
9.DENEMARKEN (Ellegaard, Larsen, Oersted, Schröder)
10.FRANKRIJK (Bondue, Harmand, Poisson, Rebière)
11.ZWEDEN (Carlsson, Göransson, Hans Jonsson, Peter Jonsson)
12.JOEGOSLAVIE (Bulic, Subelj, Matjaz Zanoskar, Zrimsek)
13.NEDERLAND (Luyten, De Bruin, Ron Bessems, Lammertinck)
14.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
15.NOORWEGEN (Eng, Kolbrekk, Dag Erik Pedersen, Silseth)
16.AUSTRALIE (Stephen Ashton, Anderson, Nichols, Phillips)
17.OOSTENRIJK (Jonas, Karel Krenauer, Obermann, Schwarzer)
18.MEXICO (Gutierrez, Silva, Jorge Torrijos, Nicolas Xopa)
19.FINLAND (Hannus, Lehtelä, Nieme, Patrick Wackström)
20.CUBA (C.Cardet, Juan Rivera, Aldo Arencibia, A.Madera)
1977
1.B.R.D. (Lutz, Schumacher, Vonhof, Rinklin)
2.BELGIE (Luc Colijn, Kurt Dockx, Bernard Huyghe, Jan Nevens)
3.ITALIE (Giacomini, Corrado Donadio, Ivano Maffei, Testori)
4.SOVJETUNIE (Dedenov, Lazarev, Igor Shirikov, Skrebnikov)
5.FRANKRIJK (Philippe Guesdon, Castaing, Rimbaud, Thimaille)
6.POLEN (Bezdzietny, Stefan Ciekanski, Adolf Krejci, Szostak)
7.NEDERLAND (Jac Van Meer, Ad Wijnands, Bessems, Lammertinck)
8.D.D.R. (Dürpisch, Mortag, Wiegand, Winkler)
9.ZWEDEN (Perove Carlsson, Göransson, Hans & Peter Jonsson)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Jiri Korous, Zdenek Lipa, Masek, Walter)
11.ZWITSERLAND (Dill-Bundi, Gisiger, Känel, Baumgartner)
12.JOEGOSLAVIE (Bruno Bulic, Bozo Subelj, Zanoskar, Zrimsek)
13.V.S.A. (Eric Allen, Todd Morey, Steve Pyle, Dean Smith)
14.NOORWEGEN (Thorbjorn Eng, Kolbrekk, Dag Pedersen, Silseth)
15.AUSTRALIE (Ashton, De Longueville, Wayne Hildred, Phillips)
16.DENEMARKEN (Kim Andersen, John Hansen, Möller, Worre)
17.OOSTENRIJK (Gerhard Jonas, Krenauer, Obermann, Schwarzer)
18.MEXICO (Rodolfo Gutierrez, Roberto Silva, Torrijos, Xopa)
19.GROOT-BRITTANNIE (Vernon Connor, Derek Hunt, Murray, Parry)
20.IERLAND (Thomas Greene, McCormick, McKenna, Montgomery)
1976
1.SOVJETUNIE (Osokin, Petrakov, Sokolov, Perov)
2.D.D.R. (Dürpisch, Huschke, Unterwalder, Grünke)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Dolezal, Kocek, Klasa, Dohnal)
4.B.R.D. (Schumacher, Vonhof, Lutz, Braun)
5.CUBA (Arencibia, Cardet, Antonio Madera, Raul Vasquez)
6.FRANKRIJK (Bernaudeau, Bodier, Gallopin, Vincendeau)
7.POLEN (Czeslaw Lang, Jankiewicz, Sujka, Szczepkowski)
8.GROOT-BRITTANNIE (Banbury, Bennett, Croker, Hallam)
9.ITALIE (Callari, Cipollini, Donadio, Saronni)
10.NEDERLAND (Möhlmann, Nieuwenhuis, Ponsteen, Slot)
11.BULGARIJE (Nentscho Staikov, Timkev, Vasilev, Velikov)
12.AUSTRALIE (Chandler, Remo & Sal Sansonetti, Sefton)
13.BELGIE (De Wolf, Dirk Heirweg, René Martens, Willems)
14.DENEMARKEN (Fredborg, Svendsen, Marcussen, Sörensen)
15.V.S.A. (Deem, Nitz, Skarin, Therrio)
16.ZWITSERLAND (Hans Berger, Gisiger, Glaus, Stefan Mutter)
17.ZWEDEN (Fagerlund, Tord Filipsson, Nilsson, Segersall)
18.NOORWEGEN (Aasmundsen, Hansen, Ole Stenseth, Wilmann)
19.CANADA (Hayman, Lovell, Prosser, Walton)
20.SPANJE (Alfonsel, Cabrero, Alberto Fernandez, Mayoz)
1975
1.POLEN (Tadeusz Mytnik, Nowicki, Szosda, Szurkowski)
2.DENEMARKEN (Blaudzun, Gerd Frank, Hansen, Jorn Lund)
3.ZWEDEN (Tommi Prim, Filipsson, Bernt Johansson, Nilsson)
4.GROOT-BRITTANNIE (Croker, Carbutt, Griffiths, Hayton)
5.SOVJETUNIE (Osokin, Petrakov, Sokolov, Perov)
6.D.D.R. (Dürpisch, Huschke, Unterwalder, Grünke)
7.B.R.D. (Schumacher, Vonhof, Lutz, Thurau)
8.TSJECHOSLOVAKIJE (Dolezal, Kocek, Klasa, Dohnal)
9.NOORWEGEN (Stein Brathen, Digerud, Klavenes, Magne Orre)
10.CUBA (Cardet, Arencibia, Jorge Gomez, Raul Vasquez)
11.AUSTRALIE (Chandler, Remo & Sal Sansonetti, Clyde Sefton)
12.NEDERLAND (Hassink, Van Katwijk, Gödde, Van Houwelingen)
13.BELGIE (Fons De Wolf, Dirk Heirweg, Hoste, Willems)
14.ITALIE (Carmelo Barone, Vito Da Ros, Lori, Dino Porrini)
15.BULGARIJE (Bobekov, Gheorghi, Popov, Nedialko Stoyanov)
16.OOSTENRIJK (Humenberger, Karner, Mitteregger, Summer)
17.CANADA (Marc Blouin, Brian Chewter, Tom Morris, Proulx)
18.MEXICO (José Castaneda, Estrada, Huerta, Vitela)
19.FRANKRIJK (Gauthier, Claude Buchon, Maho, Richeux)
20.V.S.A. (John Howard, Kingsbery, Wayne Stetina, Thomson)
1974
1.ZWITSERLAND (Gilbert Glaus, Kuhn, Iwan Schmidt, Wolfer)
2.BELGIE (Fons De Wolf, Lefevre, Vandenbroucke, Wellens)
3.POLEN (Kowalski, Matusiak, Ryszard Szurkowski, Trybala)
4.ZWEDEN (Hansson, Bernt Johansson, Nilsson, Segersall)
5.AUSTRALIE (Clively, Clyde & Kevin Sefton, Michael Wilson)
6.SOVJET-UNIE (Basko, Chaplygin, Gusiatnikov, Aavo Pikkuus)
7.GROOT-BRITTANNIE (Hallam, Moore, Bennett, Evans)
8.FRANKRIJK (Bernaudeau, Blandon, Hubert Inaudi, Lalouette)
9.ITALIE (Vittorio Algeri, Ceruti, Gialdini, Tremolada)
10.D.D.R. (Huschke, Herbert Richter, Unterwalder, Grünke)
11.NIEUW-ZEELAND (Bell, Hanaray, Eric McKenzie, John Mullan)
12.DENEMARKEN (Blaudzun, Jorgensen, Marcussen, Rasmussen)
13.NEDERLAND (Aad Gevers, Arie Hassink, Langkruis, Schür)
14.TSJECHOSLOVAKIJE (Dolezal, Kocek, Klasa, Dohnal)
15.NOORWEGEN (Torsten Andresen, Kvernerud, Saether, Wilmann)
16.AUSTRIA (Humenberger, Mitteregger, Spindler, Steinmayer)
17.FINLAND (Hannus, Jussila, Carl Mansner, Mika Pelkonen)
18.CUBA (Cardet, Juan Rivera, Eddy Rodriguez, Raul Vasquez)
19.COLOMBIA (Corzo, Florez, Pacho Morales, Pacho Rodriguez)
20.B.R.D. (Schumacher, Vonhof, Lutz, Thurau)
1973
1.SOVJETUNIE (Osokin, Aleksandr Petrov, Petrakov, Sokolov)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Klasa, Kocek, Martin Penc, Jiri Pokorny)
3.B.R.D. (Haritz, Hans Lutz, Günther Schumacher, Vonhof)
4.D.D.R. (Dürpisch, Huschke, Hans Mortag, Unterwalder)
5.GROOT-BRITTANNIE (Evans, Moore, Bennett, Ian Hallam)
6.POLEN (Jankiewicz, Lang, Krzysztof Sujka, Szczepkowski)
7.NEDERLAND (Schuiten, Nieuwenhuis, Ponsteen, Fens)
8.ITALIE (Sandro Callari, De Candido, Morandi, Pizzoferrato)
9.FRANKRIJK (Bavaye, Fussien, Legrand, Van Overschelde)
10.AUSTRALIE (Donald Allan, Bylsma, Danny Clark, Jonker)
11.BELGIE (Dirk Baert, Ferdinand Bracke, Crapez, Wesemael)
12.ZWITSERLAND (Baumgartner, Bischoff, Fuchs, Kurmann)
13.DENEMARKEN (Asmussen, Johansen, Lyngemark, Fredborg)
14.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Cutting)
15.CANADA (Harvey, Hocker, Lovell, Ludtke)
16.CUBA (Cabrera, Martinez, Mendez, Vazquez)
17.BULGARIJE (Dimitrov, Iordanov, Marinov, Stefanov)
18.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
19.JAPAN (Myochi, Ono, Ota, Teramoto)
20.ROEMENIE (Gontea, Ionita, Laibner, Mircea)
1972
1.B.R.D. (Jürg Colombo, Haritz, Udo Hempel, Schumacher)
2.FRANKRIJK (Bavaye, Fussien, Legrand, Van Overschelde)
3.ITALIE (Luciano Borgognoni, Castelan, Oggioni, Rossignoli)
4.AUSTRALIE (Donald Allan, Bylsma, Danny Clark, Jonker)
5.NEDERLAND (Roy Schuiten, Fens, Nieuwenhuis, Ponsteen)
6.BELGIE (Dirk Baert, Ferdinand Bracke, Crapez, Wesemael)
7.D.D.R. (Huschke, Heinz & Herbert Richter, Unterwalder)
8.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Ian Hallam, Moore, Keeble)
9.SOVJETUNIE (Bykov, Kuznetsov, Nazarenko, Stepanenko)
10.ZWITSERLAND (Baumgartner, Bischoff, Fuchs, Kurmann)
11.TSJECHOSLOVAKIJE (Dohnal, Kondr, Puzrla, Rezac)
12.DENEMARKEN (Asmussen, Johansen, Lyngemark, Fredborg)
13.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Cutting)
14.POLEN (Weryk, Kaczorowski, Lenglewicz, Nowicki)
15.CANADA (Harvey, Hocker, Lovell, Ludtke)
16.CUBA (Cabrera, Martinez, Mendez, Vazquez)
17.BULGARIJE (Dimitrov, Iordanov, Marinov, Stefanov)
18.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
19.JAPAN (Myochi, Ono, Ota, Teramoto)
20.ROEMENIE (Gontea, Ionita, Laibner, Mircea)
1971
1.ITALIE (Bazzan, Borgognoni, Morbiato, Algeri)
2.GROOT-BRITTANNIE (Hallam, Dave Lloyd, Hugh Porter, Smith)
3.B.R.D. (Haritz, Hempel, Vonhof, Colombo)
4.BELGIE (Baert, Paul Crapez, Julien Vermote, Zeebroeck)
5.FRANKRIJK (Buchon, Bernard Darmet, Grosskost, Mongeard)
6.SOVJETUNIE (Bykov, Kuznetsov, Nazarenko, Stepanenko)
7.ZWITSERLAND (Baumgartner, Bischoff, Fuchs, Kurmann)
8.D.D.R. (Huschke, Heinz & Herbert Richter, Unterwalder)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Dohnal, Kondr, Puzrla, Rezac)
10.DENEMARKEN (Asmussen, Johansen, Lyngemark, Fredborg)
11.NEDERLAND (Hoekstra, Vanderuit, Tabak, Loevesijn)
12.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Cutting)
13.POLEN (Weryk, Kaczorowski, Lenglewicz, Nowicki)
14.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Hollingworth, Clark)
15.CANADA (Harvey, Hocker, Lovell, Ludtke)
16.CUBA (Cabrera, Martinez, Mendez, Vazquez)
17.BULGARIJE (Dimitrov, Iordanov, Marinov, Stefanov)
18.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
19.JAPAN (Myochi, Ono, Ota, Teramoto)
20.ROEMENIE (Gontea, Ionita, Laibner, Mircea)
1970
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Dohnal, Kondr, Puzrla, Rezac)
2.FRANKRIJK (Rebillard, Grignon, Buchon, Darmet)
3.DENEMARKEN (Asmussen, Johansen, Lyngemark, Fredborg)
4.SOVJETUNIE (Bykov, Semionev, Kuznetsov, Moskvin)
5.B.R.D. (Haritz, Vonhof, Lutz, Schumacher)
6.NEDERLAND (Hoekstra, Vanderuit, Tabak, Loevesijn)
7.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Cutting)
8.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider, Thalmann, Kurmann)
9.ITALIE (Morbiato, Algeri, Bazzan, Castello)
10.POLEN (Weryk, Kaczorowski, Lenglewicz, Nowicki)
11.BELGIE (Baert, Bens, Crapez, Lindekens)
12.GROOT-BRITTANNIE (Bilsland, Rollinson, Bayton, Barras)
13.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Hollingworth, Clark)
14.CANADA (Harvey, Hocker, Lovell, Ludtke)
15.D.D.R. (Huschke, Heinz & Herbert Richter, Ulbricht)
16.CUBA (Cabrera, Martinez, Mendez, Vazquez)
17.BULGARIJE (Dimitrov, Iordanov, Marinov, Stefanov)
18.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
19.JAPAN (Myochi, Ono, Ota, Teramoto)
20.ROEMENIE (Gontea, Ionita, Laibner, Mircea)
1969
1.TSJECHOSLOVAKIJE (Dohnal, Kondr, Puzrla, Rezac)
2.FRANKRIJK (Rebillard, Grignon, Buchon, Darmet)
3.DENEMARKEN (Asmussen, Johansen, Lyngemark, Fredborg)
4.SOVJETUNIE (Bykov, Kuskov, Kuznetsov, Moskvin)
5.B.R.D. (Hempel, Haritz, Podlesch, Vonhof)
6.NEDERLAND (Hoekstra, Vanderuit, Tabak, Loevesijn)
7.V.S.A. (Mountford, Vandevelde, Simes, Cutting)
8.ZWITSERLAND (Edi & Jürg Schneider, Thalmann, Kurmann)
9.ITALIE (Morbiato, Algeri, Bazzan, Castello)
10.POLEN (Weryk, Kaczorowski, Lenglewicz, Nowicki)
11.BELGIE (Baert, Bens, Crapez, Lindekens)
12.GROOT-BRITTANNIE (Bilsland, Rollinson, Bayton, Barras)
13.AUSTRALIE (Bylsma, McVilly, Hollingworth, Clark)
14.CANADA (Harvey, Hocker, Lovell, Ludtke)
15.D.D.R. (Gruner, Huschke, Richter, Schneiber)
16.CUBA (Cabrera, Martinez, Mendez, Vazquez)
17.BULGARIJE (Dimitrov, Iordanov, Marinov, Stefanov)
18.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
19.JAPAN (Myochi, Ono, Ota, Teramoto)
20.SPANJE (Yuste, V.Diaz, Gonzalez-Linares, José L.Errandonea)
1968
1.ITALIE (Chemello, Bosisio, Morbiato, Roncaglia)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
3.DENEMARKEN (Frey, Olsen, Blaudzun, Asmussen)
4.B.R.D. (Kissner, Hempel, Henrichs, Link)
5.FRANKRIJK (Rebillard, Darmet, Mourioux, Pommier)
6.AUSTRALIE (Bylsma, Allan, Ryan, Hollingworth)
7.NEDERLAND (Bongers, Jansen, Kisner, Pijnen)
8.SOVJETUNIE (Dimitriev, Tkatsjenko, Bykov, Neliubine)
9.BELGIE (Lindekens, Van Marcke, Crapez, Schoep)
10.POLEN (Hanusik, Matusiak, Zadrozny, Czechowski)
11.ZWITSERLAND (Schneider, Erwin & Rob.Thalmann, Kurmann)
12.V.S.A. (Schwartz, Vandevelde, Disney, Cutting)
13.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Huster, Marx)
14.GROOT-BRITTANNIE (Lambert, Barnett, Barras, West)
15.ARGENTINIE (Alvarez, Alves, Contreras, Merlos)
16.ZWEDEN (Ripfel, Erik, Gösta & Tomas Pettersson)
17.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Kretz, Steinmayer)
18.JAPAN (Imamura, Madarame, Murakami, Yamamota)
19.URUGUAY (Chemello, Etchebarne, Lopez, Scricki)
20.SPANJE (Gonzalez-Linares, Casas, Nistal, Pau)
1967
1.NEDERLAND (Bongers, Dubois, Boom, Solaro)
2.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
3.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Blaudzun, Fredborg)
4.B.R.D. (Podlesch, Kissner, Henrichs, Link)
5.ITALIE (Chemello, Roncaglia, Castello, Pancini)
6.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Wall)
7.BELGIE (Landuyt, Crapez, Merlin, Schoep)
8.FRANKRIJK (Jupillat, Gruchet, Botherel, Duchemin)
9.SOVJETUNIE (Latsis, Bykov, Koluchev, Moskvin)
10.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
11.GROOT-BRITTANNIE (Horton, Lewis, Bonner, Porter)
12.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Liebold)
13.LUXEMBURG (Gilson, Back, Geisslem, Michely)
14.POLEN (Hanusik, Kudra, Zadrozny, Zapala)
15.ZWITSERLAND (Schneider, Thalmann, Köchli, Luthi)
16.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
17.IERLAND (Foster, Johnston, Doyle, Madigan)
18.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Kretz, Steinmayer)
19.SPANJE (José M.Errandonea, Carrasco, Luis Ocana, Tortella)
20.ZWEDEN (Wennlöf, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
1966
1.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Chisman)
2.B.R.D. (Honz, Kissner, Henrichs, Link)
3.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
4.NEDERLAND (Koel, Boom, Solaro, Groen)
5.ITALIE (Roncaglia, Chemello, Castello, Pancini)
6.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Blaudzun, Fredborg)
7.LUXEMBURG (Gilson, Zago, Michely, Schmartz)
8.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Thorne)
9.BELGIE (Landuyt, Seye, Van Loo, Meesters)
10.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
11.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Stamm)
12.SOVJETUNIE (Moskvin, Bykov, Koljusjev, Voukolov)
13.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zapala)
14.FRANKRIJK (Grosskost, Gruchet, Botherel, Duchemin)
15.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
16.IERLAND (Foster, Johnston, Jones, Powell)
17.SPANJE (Erenozaga, Gonzalez-Linares, Lopez-Carril, Lasa)
18.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
19.OOSTENRIJK (Csenar, Humenberger, Pruscha, Steinmayer)
20.ZWEDEN (Wennlöf, Erik, Gösta & Sture Pettersson)
1965
1.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Isaksson, Fredborg)
2.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bull, Porter, McKeown)
3.B.R.D. (Adler, Ebert, Henrichs, Link)
4.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Puzrla, Rezak, Jelinek)
5.NEDERLAND (Koel, Boom, Solaro, Groen)
6.ITALIE (Mantovani, Roncaglia, Spadoni, Chemello)
7.SOVJETUNIE (Terestjenkov, Koluchev, Voukolov, Moskvin)
8.BELGIE (Landuyt, Seye, Van Loo, Walschaerts)
9.LUXEMBURG (Gilson, Zago, Michely, Schmartz)
10.V.S.A. (Grieco, Simes, Thomson, Thorne)
11.AUSTRALIE (Ryan, Grenda, Hollingworth, Waddell)
12.D.D.R. (Hoffmann, Peschel, Mosch, Stamm)
13.SPANJE (José M.Errandonea, Mateu, Hortelano, San Emeterio)
14.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zapala)
15.FRANKRIJK (Grosskost, Gruchet, Botherel, Duchemin)
16.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
17.BULGARIJE (Christov, Adrinsi, Farouch, Stoion)
18.JOEGOSLAVIE (Bilic, Boltezar, Skerl, Valencic)
19.OOSTENRIJK (Csenar, Manzl, Pruscha, Steinmayer)
20.IERLAND (Foster, Johnston, Jones, Powell)
1964
1.B.R.D. (Claesges, Streng, Henrichs, Link)
2.DENEMARKEN (Frey, Hansen, Isaksson, Fredborg)
3.NEDERLAND (Koel, Cornelisse, Groen, Oudkerk)
4.BELGIE (Geers, Seeuws, Van Loo, Walschaerts)
5.OOSTENRIJK (Buchelle, Garschal, Oberst, Seidenberger)
6.LUXEMBURG (Binsfeld, Grisius, Michely, Schmartz)
7.HONGARIJE (Bicskey, Lang, Lendval, Sore)
8.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Chisman)
9.ITALIE (Mantovani, Benfatto, Testa, Rancati)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Hava, Heller, Smolik)
11.SOVJETUNIE (Moskvin, Belgard, Kolumbet, Terestsjenkov)
12.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Shimunra, Yamafuji)
13.V.S.A. (Grieco, Simes, Staub, Thorne)
14.AUSTRALIE (Ciavola, Grenda, Hollingworth, Waddell)
15.SPANJE (Tortella, Jaime Mateu, Miguel Mora, Saez)
16.D.D.R. (Adler, Mosch, Stamm, Wiedemann)
17.FRANKRIJK (Grosskost, Gruchet, Iziers, Lemeteyer)
18.POLEN (Beker, Kudra, Zadrozny, Zielinski)
19.ZWITSERLAND (Gyger, Herger, Köchli, Luthi)
20.BULGARIJE (Christov, Iliev, Kolev, Kotsev)
1963
1.BELGIE (Covens, Scrayen, Van Loo, Walschaerts)
2.NEDERLAND (Koel, Nijdam, Oudkerk, Post)
3.SOVJETUNIE (Belgart, Romanov, Moskvin, Terechenko)
4.FRANKRIJK (Cuch, Paré, Suire, Kotwas)
5.ITALIE (Faggin, Fornoni, Rancati, Scandelli)
6.DENEMARKEN (Stein, Hansen, Isaksson, Larsen)
7.POLEN (Jozefowicz, Latocha, Religa, Szalapski)
8.B.R.D. (Claesges, Streng, Grossimlinghaus, Henrichs)
9.ZWITSERLAND (Heinemann, Rezzonico, Rutschmann, Zoeffel)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Kriz, Rezac)
11.OOSTENRIJK (Buchelle, Garschal, Oberst, Seidenberger)
12.GROOT-BRITTANNIE (Alsop, Bonner, Porter, Sturgess)
13.AUSTRALIE (Dew, Gilmore, Lawshaw, Waddell)
14.HONGARIJE (Bicskey, Lang, Lendval, Sore)
15.LUXEMBURG (Gillen, Michely, Schmartz, Schmit)
16.ZUID-AFRIKA (Lehay, Marx, Mulder, Swift)
17.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Shimunra, Yamafuji)
18.V.S.A. (Grieco, Simes, Staub, Thorne)
19.SPANJE (Miguel Rigo, Miguel Mora, Mendijur, Seb.Sanchez)
20.D.D.R. (Kuczynski, Mosch, Stamm, Wiedemann)
1962
1.GROOT-BRITTANNIE (Baty, Hill, Hinds, Holmes)
2.POLEN (Gawliczek, Pokorny, Surminski, Zapala)
3.BELGIE (De Loof, Van Loo, Stevens, Vandenbossche)
4.NEDERLAND (Cornelisse, Den Hartog, Lute, Nijdam)
5.DENEMARKEN (Hansen, Isaksson, Jensen, Stein)
6.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
7.ITALIE (Bongioni, Grassi, Maino, Zandegu)
8.B.R.D. (Rohr, Claesges, May, Rudolph)
9.SPANJE (Miguel Mora, Tortella, Gomez del Moral, Uriona)
10.SOVJETUNIE (Beygard, Kolumbet, Moskvin, Romanov)
11.FRANKRIJK (Marcel Bidault, Michel Béchet, Chappe, Motte)
12.ZWEDEN (Stig Blom, Erik, Gösta en Sture Petterson)
13.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
14.ZWITSERLAND (Heinemann, Jaisli, Rutschmann, Stadelmann)
15.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
16.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
17.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
18.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
19.JAPAN (Akamatsu, Omiya, Shimunra, Moshiaki Yoshida)
20.TURKIJE (Asim, Cetin, Nufret, Rifat)
1961
1.FRANKRIJK (Arzé, Belena, Gestraud, Jourden)
2.ITALIE (Adorni, De Rosso, Mugnaini, Tonoli)
3.SPANJE (Miguel Mora, Elorza, Bover, Penalver)
4.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
5.D.D.R. (Eckstein, Müller, Schur, Seidel)
6.BELGIE (De Bruycker, Jongen, Lauwers, Melckenbeeck)
7.NEDERLAND (De Jongh, Nijkamp, Paul, Wesseling)
8.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Tarr)
9.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Peters, Pingel)
10.B.R.D. (Kunde, Limbach, Lippeck, Mendyka)
11.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
12.ZWITSERLAND (Jaisli, Albisetti, Hintermuller, Zoeffel)
13.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
14.SOVJETUNIE (Kapitanov, Melikov, Olizarenko, Saidshunin)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1960
1.FRANKRIJK (Delattre, Groussard, Guimbard, Gestraud)
2.BELGIE (De Smet, Geurts, Malfait, Vandenberghen)
3.NEDERLAND (Lute, Nijdam, Rol, Romijn)
4.D.D.R. (Eckstein, Schur, Hagen, Köhler)
5.ITALIE (Franco Testa, Mario Vallotto, Luigi Arienti, Marino Vigna)
6.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
7.SPANJE (Carreras, Elorza, Mendiburu, Momene)
8.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
9.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Tarr)
10.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
11.B.R.D. (Renz, Limbach, Lippeck, Mendyka)
12.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
13.ZWITSERLAND (Jaisli, Albisetti, Hintermuller, Zoeffel)
14.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
15.TSJECHOSLOVAKIJE (Daler, Duchon, Laczo, Rezac)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1959
1.FRANKRIJK (Cloarec, Poulidor, Tarri, Gestraud)
2.NEDERLAND (Lute, Maliepaard, Rentmeester, Zilverberg)
3.ZWITSERLAND (Lutz, Trepp, Beuchat, Zoeffel)
4.SPANJE (Carreras, Soler, Bover, Mendiburu)
5.BELGIE (Bar, Goossens, Hellemans, Vandenberghen)
6.ITALIE (Adorni, Vallotto, Trape, Vigna)
7.D.D.R. (Oldenburg, Höhne, Schur, Hagen)
8.B.R.D. (Renz, Rudi & Willi Altig, Kemper)
9.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
10.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
11.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
12.GROOT-BRITTANNIE (Bennett, Bradley, Butler, Tarr)
13.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
14.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
15.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1958
1.FRANKRIJK (Ignolin, Jousset, Thiélin, Foucher)
2.B.R.D. (Fischerkeller, Nadler, Altig, Kemper)
3.BELGIE (De Wolf, Dossogne, Flohimont, Torbeyns)
4.ZWITSERLAND (Lutz, Trepp, Fuchs, Rüegg)
5.GROOT-BRITTANNIE (Laidlaw, Reynolds, Simpson, Bradley)
6.NEDERLAND (Maliepaard, Rentmeester, Rol, Teunisse)
7.SPANJE (Echevarria, Soler, Elorza, Mendiburu)
8.ITALIE (Adorni, Vallotto, Trape, Vigna)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
11.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
12.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
13.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
14.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
15.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
16.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
17.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
18.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
19.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
20.OOSTENRIJK (Cscar, Deimback, Frank, Varga)
1957
1.FRANKRIJK (Lebaube, Mastrotto, Roudaud, Vermeulin)
2.B.R.D. (Fischerkeller, Altig, Altweck, Siegler)
3.SPANJE (Echevarria, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
4.BELGIE (Bar, Denoyette, Proost, Roman)
5.NEDERLAND (Gramser, Damen, De Roo, Geldermans)
6.ZWITSERLAND (Schweizer, Von Büren, Plattner, Rüegg)
7.GROOT-BRITTANNIE (Laidlaw, Reynolds, Simpson, Bradley)
8.ITALIE (Coletto, Massignan, Pambianco, Tinazzi)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Malten, Rendl, Slavik, Wiezner)
11.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
12.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
13.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
14.DENEMARKEN (Busch, Christensen, Jensen, Pingel)
15.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
16.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
17.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
18.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
1956
1.FRANKRIJK (Rivière, Queheille, Mastrotto, Vermeulin)
2.GROOT-BRITTANNIE (Geddes, Burgess, Gambrill, Simpson)
3.NEDERLAND (Post, Van Houwelingen, Niesten, De Roo)
4.ITALIE (Carlesi, Faggin, Metra, Pambianco)
5.B.R.D. (Fischerkeller, Altig, Altweck, Siegler)
6.SPANJE (Timoner, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
7.BELGIE (Denoyette, Lauwers, Hermans, Molenaers)
8.ZWITSERLAND (Schweizer, Von Büren, Plattner, Rüegg)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
11.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
12.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
13.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
14.DENEMARKEN (Dalgaard, Lykke, Lynge, Jensen)
15.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
16.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
17.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
18.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
1955
1.FRANKRIJK (Beuffeuil, Genin, Saint, Skerl)
2.SPANJE (Bover, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
3.BELGIE (Meuleman, Lauwers, Hermans, Wouters)
4.GROOT-BRITTANNIE (Geddes, Holmes, Jackson, Simpson)
5.NEDERLAND (Post, Van Houwelingen, Kooyman, De Jong)
6.ITALIE (Baldini, Grassi, Ranucci, Faggin)
7.B.R.D. (Potzernheim, Altig, Rinn, Siegler)
8.ZWITSERLAND (Schweizer, Von Büren, Plattner, Rüegg)
9.D.D.R. (Oldenburg, Henning, Klinck, Schur)
10.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
11.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
12.SOVJETUNIE (Kapitanov, Beigardt, Kolumbet, Moskvin)
13.POLEN (Gawliczek, Chtiej, Gazda, Kudra)
14.DENEMARKEN (Dalgaard, Lykke, Lynge, Ravn)
15.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
16.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
17.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
18.JOEGOSLAVIE (Panic, Skerl, Valencic, Valvic)
19.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
20.ROEMENIE (Ardelanu, Cosma, Dumitrescu, Padara)
1954
1.BELGIE (Borra, Van Cauter, Van Meenen, Van Schil)
2.FRANKRIJK (Ameline, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
3.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Ravn)
4.GROOT-BRITTANNIE (Browne, King, Robinson, Sheil)
5.NEDERLAND (Kersten, Mehagnoul, Post, Van Den Borgh)
6.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
7.ITALIE (Baldini, Messina, Zuchetti, Faggin)
8.B.R.D. (Maus, Neuser, Rinn, Siegler)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Vaucher, Strehler, Tiefenthaler)
10.SPANJE (Bover, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
11.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
13.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
14.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
15.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
16.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
17.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
18.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
19.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
20.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
1953
1.BELGIE (Baele, Guldemont, Van Cauter, Van Looy)
2.ITALIE (Messina, Filippi, Monti, Nencini)
3.NEDERLAND (Stolker, Mahn, De Groot, Van Den Brekel)
4.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Pedersen)
5.FRANKRIJK (Ameline, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
6.GROOT-BRITTANNIE (Browne, King, Robinson, Sheil)
7.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
8.B.R.D. (Maus, Neuser, Rinn, Siegler)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Vaucher, Strehler, Tiefenthaler)
10.SPANJE (Bover, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
11.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
12.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
13.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
14.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
15.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
16.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
17.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
18.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
19.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
20.URUGUAY (Cencic, Etchebarne, Majono, Vazquez)
1952
1.ITALIE (Campana, De Rossi, Giancola, Monti)
2.BELGIE (Michaux, Noyelle, Van Den Dooren, Van Looy)
3.NEDERLAND (Aanraad, Gelissen, Kooyman, Van Heusden)
4.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
5.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
6.FRANKRIJK (Anquetil, Hoorelbeke, Mercier, Tamburlini)
7.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Stretton)
8.DENEMARKEN (Dalgaard, Andresen, Rasmussen, Pedersen)
9.ZWITSERLAND (Schweizer, Schraner, Strehler, Tiefenthaler)
10.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
11.SPANJE (Segu, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
12.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
13.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
14.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
15.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
16.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
17.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
18.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
19.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
20.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
1951
1.FRANKRIJK (Audemard, Garnier, Laurent, Pierre)
2.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
3.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Greenfield)
4.ITALIE (De Rossi, Benedetti, Ghidini, Messina)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
10.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.ZWITSERLAND (Schweizer, Schraner, Strehler, Tiefenthaler)
12.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
13.SPANJE (Timoner, Soler, Manzaneque, Perez-Frances)
14.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
15.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
16.SOVJETUNIE (Kazianki, Melikov, Olizarenko, Petrov)
17.POLEN (Bugalski, Krolak, Paradowski, Wiechowski)
18.ZWEDEN (Adamsson, Dahlblom, Hansson, Sundell)
19.LUXEMBURG (Hentges, Houdrémont, Mahnen, Schutz)
20.HONGARIJE (Capok, Jusko, Maho, Stamins)
1950
1.FRANKRIJK (Audemard, Garnier, Laurent, Pierre)
2.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
3.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Greenfield)
4.ITALIE (De Rossi, Benedetti, Ghidini, Messina)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
10.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.ZWITSERLAND (Schweizer, Schraner, Strehler, Tiefenthaler)
12.ROEMENIE (Dumitrescu, Moraru, Nicolae, Niculescu)
13.SPANJE (Segu, Poblet, Timoner, Perez-Frances)
14.D.D.R. (Hagen, Henning, Schur, Tüller)
15.BULGARIJE (Christov, Kolev, Kotsev, Roussiev)
16.ARGENTINIE (Rodolfo Caccavo, Roberto Guerrero, Armando Devoto, Oscar Giacchi)
17.ZWEDEN (Ammer, Martensson, Snell, Wänlund)
18.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Grillo, Shipman)
19.LUXEMBURG (Gillen, Goedert, Jacobs, Kass)
20.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
1949
1.FRANKRIJK (Audemard, Garnier, Laurent, Pierre)
2.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
3.GROOT-BRITTANNIE (Burgess, Newberry, Newton, Greenfield)
4.ITALIE (De Rossi, Benedetti, Ghidini, Messina)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.TSJECHOSLOVAKIJE (Rendl, Vesely, Jursa, Bouska)
8.JOEGOSLAVIE (Petrovic, Prosenik, Sebenik, Zoric)
9.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
10.B.R.D. (Potzernheim, Becker, Ludwig, Siegler)
11.SPANJE (Timoner, Amettler, Marigil, San Emeterio)
12.ARGENTINIE (Alexandre, Castellani, Giacchi, Limba)
13.ZWEDEN (Ammer, Martensson, Snell, Wänlund)
14.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Grillo, Shipman)
15.ZWITSERLAND (Bucher, Champion, Chevalley, Schraner)
16.LUXEMBURG (Gillen, Goedert, Jacobs, Kass)
17.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
18.CANADA (Audy, Cyr, Jodoin, McKenzie)
19.D.D.R. (Gaede, Meister, Schatz, Sternberg)
20.IERLAND (Cristle, McCarthy, McQuaid, O’Brien)
1948
1.BELGIE (Glorieux, Jacobs, Janssens, Pauwels)
2.FRANKRIJK (Adam, Blusson, Coste, Decanali)
3.ITALIE (Benfenati, Bernardi, Citterio, Pucci)
4.GROOT-BRITTANNIE (Geldard, Godwin, Ricketts, Waters)
5.DENEMARKEN (Dalgaard, Emborg, Olsen, Pedersen)
6.NEDERLAND (Dielissen, Grift, Plantaz, Snijders)
7.ZUID-AFRIKA (Eastman, Fowler, Shardelow, Swift)
8.JOEGOSLAVIE (Krejcu, Strain, Prosinek, Zoric)
9.SPANJE (Timoner, Amettler, Marigil, San Emeterio)
10.ARGENTINIE (Alexandre, Castellani, Giacchi, Limba)
11.TSJECHOSLOVAKIJE (Vesely, Foucek, Rozvoda, Ruzicka)
12.ZWEDEN (Ammer, Martensson, Snell, Wänlund)
13.VERENIGDE STATEN (Anderson, De Bacco, Grillo, Shipman)
14.B.R.D. (Potzernheim, Jacobi, Müller, Ziege)
15.ZWITSERLAND (Bucher, Champion, Chevalley, Schraner)
16.LUXEMBURG (Gillen, Goedert, Jacobs, Kass)
17.POLEN (Czyz, Hadasik, Kapiak, Wojcik)
18.CANADA (Audy, Cyr, Jodoin, McKenzie)
19.D.D.R. (Gaede, Meister, Schatz, Sternberg)
20.IERLAND (Cristle, McCarthy, McQuaid, O’Brien)
1947
1.Frankrijk (Henri Aubry, Jean Baldassari, Camille Cleramboscq, Joseph Morvan)
2.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
3.Italië (Umberto Drei, Alfio Ferrari, Luciano Maggini, Silvio Pedroni)
4.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Demetrius Deimback, Heinrich Schiebl, Vangelius Varga)
5.Canada (Will Anderson, Andrew Andrews, Marc McCarthy, Martin Morton)
6.Zweden (Nils Johansson, Leif Loehn, Harry Snell, Ole Wännlund)
7.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
8.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosinek, Anton Strain, Aleksander Zoric)
9.B.R.D. (Heinz Jakobi, Heinz Müller, Werner Potzernheim, Herbert Weinrich)
10.Denemarken (Knud Andersen, Hans Andresen, Eluf Dalgaard, Svend Emborg)
11.Argentinië (Antonio Alexandre, Angel Castellani, Ernesto Giacchi, Juan Limba)
12.D.D.R. (Gerhard Gaede, Lothar Meister, Eberhard Schatz, Siegfried Sternberg)
13.België (Frans Gielen, Louis Michiels, Karel Van Dormael, Lode Wouters)
14.Tsjechoslovakije (Ladislav Foucek, Otto Rozvoda, Vlastimil Ruzicka, Jan Vesely)
15.Luxemburg (Lucien Gillen, Jean Igel, Jean Majerus, Henri Ackermann)
16.Spanje (Antonio Ferraz, Sotero Lizarazu, René Marigil, Guillermo Timoner)
17.Zuid-Afrika (Eddy Eastman, Robert Fowler, Ray Robinson, Theo Shardelow)
18.Groot-Brittannië (David Addie, Stan Blair, Harold Johnston, Dave Ricketts)
19.Polen (Henryk Czyz, Henryk Hadasik, Jozef Kapiak, Waclaw Wojcik)
20.U.S.S.R. (Boris Bebenin, Nikolai Kolumbet, Boris Romanov, Viktor Verkhinin)
1946
1.Frankrijk (Camille Cleramboscq, Apo Lazarides, Joseph Morvan, Roger Piel)
2.Italië (Umberto Drei, Alfio Ferrari, Luciano Maggini, Silvio Pedroni)
3.België (Frans Gielen, Arseen Rijckaert, Albert Sercu, Karel Van Dormael)
4.Venezuela (Hector Alvarado, Prudencio Diaz, Victor Fernandez, Luis Rodriguez)
5.Colombia (Gilberto Cuevas, Jaime Gomez, Roberto Sarmiento, Vicente Torres)
6.Trinidad (Felix Brown, Ellis Bryan, Compton Gonsalves, George Terry)
7.Zwitserland (Willy Hutmacher, Oscar Plattner, Hans Sommer, Ernst Stettler)
8.Nederland (Harry Maas, Kees Pellenaars, Gerard Van Beek, Gerrit Voorting)
9.Hongarije (Gyula Csikos, Gyula Gere, Ferenc Pelvassy, Zoltan Tobias)
10.Joegoslavië (Emanuel Krejcu, August Prosinek, Anton Strain, Aleksander Zoric)
11.Canada (Jules Audy, Raymond Bedard, René Cyr, Laurent Gadou)
12.Duitsland (Horst Gaede, Heinz Jakobi, Heinz Müller, Edgar Schatz)
13.Zweden (Nils Johansson, Stig Martensson, Harry Snell, Ole Wännlund)
14.Denemarken (Knud Andersen, Hans Andresen, Svend Emborg, Arne Pedersen)
15.Verenigde Staten (Bill Anderson, Charles Morton, Howard Rupprecht, Tom Saetta)
16.Oostenrijk (Ernst Ciganek, Josef Pohnetal, Heinrich Schiebl, Rudolph Valenta)
17.Zuid-Afrika (Eddy Eastman, Robert Fowler, Ray Robinson, Theo Shardelow)
18.Argentinië (Rodolfo Caccavo, Angel Castellani, Roberto Guerrero, Remigio Saavedra)
19.Tsjechoslovakije (Josef Kebrle, Otto Rozvoda, Vlastimil Ruzicka, Jan Vesely)
20.Groot-Brittannië (Stan Blair, Alan Geldard, Tommy Godwin, Dave Ricketts)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s