2013
1 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
2 Angelo Ciccone Friuli Italië
3 Andreas Graf Arboe Oostenrijk
4 Kirill Sveshnikov Lokosphinx Rusland
5 Kenny De Ketele Topsport Vlaanderen België
6 Eloy Teruel Rovira Movistar Spanje
7 Simon Yates 100 % me GBr
8 Stefan Kueng B.M.C. Zwitserland
9 Henning Bommel RSV Berlin BRD
10 Thomas Boudat Vendée U Frankrijk
11 Alexander Edmondson Jayco Australië
12 Jesper Morkov Tre-For Denemarken
13 Cameron Meyer Orica-Greenedge Australië
14 Wojciech Pszczolarski SKC Tufo Polen
15 Pavel Gatskiy Astana Kazakstan
16 Raman Ramanau Minsk WitRusland
17 Amrit Singh New Dehli India
18 Mykhaylo Radionov Koloss Rusland
19 Vladimir Tuychiev Reality Oezbekistan
20 Wim Stroetinga Koga Miyata Nederland

2012
1 Cameron Meyer Garmin Australië
2 Angelo Ciccone Friuli Italië
3 Theo Reinhardt Rad-Net BRD
4 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
5 Tristan Marguet Olympia Biel Zwitserland
6 Andreas Graf Arboe Oostenrijk
7 Elia Viviani Liquigas Italië
8 Edison Bravo Mansilla Extremadura Chili
9 Ben Swift Team Sky GBr
10 Fabrizio Von Nacher Suess CashCall Mexico
11 Kirill Sveshnikov Lokosphinx Rusland
12 Kenny De Ketele Topsport Vlaanderen België
13 Juan Nicolas Gaspari Virgen de Fatima Argentinië
14 Sergiy Lagkuti Kolss Oekraïne
15 Armando Reis Camargo Filho Sao Lucas Brazilië
16 Aaron Gate Auckland NZl
17 Andreas Muller Arboe Oostenrijk
18 LuisFernando Sepulveda Mostazal Chili
19 Unai Elorriaga Cespa Spanje
20 Thiago Nardin Duarte Funvic Brazilië
2011
1 Jose Rujano Venezuela
2 Jussi Veikkanen Finland
3 Cameron Meyer Australië
4 David Lopez Garcia Spanje
5 Peter Schep Nederland
6 Milan Kadlec Tsjechië
7 Stefan Schumacher B.R.D.
8 Ingmar De Poortere België
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas Colombia
10 Morgan Kneisky Frankrijk
11 Alexander Khatuntsev Rusland
12 Gerardo Fernandez Argentinië
13 Silvan Dillier Zwitserland
14 Polychronis Tzortzakis Griekenland
15 Ki Ho Choi Hong Kong
16 Sergiy Lagkuti Oekraïne
17 Berik Kupeshov Kazakstan
18 Omar Bertazzo Italië
19 Roman Dronin Oezbekistan
20 Franz Schiewer B.R.D.
2010
1 Cameron Meyer Garmin Australië
2 Muhamad Adiq Othman Drapac Maleisië
3 Aaron Gate An Post NZl
4 Vladimir Tuychiev Palazzago Oezbekistan
5 George Atkins Raleigh GBr
6 Peter Schep A.A.Drinks Nederland
7 Kam Po Wong McDonald’s Hong Kong
8 Mark Christian Manx Road GBr
9 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
10 Mahdi Sohrabi Tabriz Iran
11 Sam Harrison Cardiff Wheelers GBr
12 Alexey Lyalko Ulan Kazakstan
13 Chris Newton Condor GBr
14 Ingmar De Poortere Topsport Vlaanderen België
15 Ho Ting Kwok H.K.S.I. Hong Kong
16 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
17 Evan Oliphant Endura GBr
18 Christophe Riblon AG2R Frankrijk
19 Martyn Irvine Ards C.C. Ierland
20 Walter Perez Buenos Aires Argentinië
2009
1 Cameron Meyer Garmin Australië
2 Vasili Kiryenka Caisse d’Epargne Witrusland
3 Daniel Kreutzfeldt Capinordic Denemarken
4 Chris Newton Condor GBr
5 Eloy Teruel Rovira Contentpolis Spanje
6 Elia Viviani Marchiol Italië
7 Colby Pearce Horizon VSA
8 Roger Kluge L.K.T. BRD
9 Kam Po Wong McDonald’s Hong Kong
10 Zachary Bell Kelly Canada
11 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
12 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
13 Kenny De Ketele Topsport Vlaanderen België
14 Morgan Kneisky Bisontine Frankrijk
15 Martin Garrido Tavira Argentinië
16 Volodymyr Rybin Donetsk Oekraïne
17 Juan Sebast. Arango Carvajal Antioquia Colombia
18 Alexander Aeschbach SindelfingenZwitserland
19 Pim Ligthart V.C.Aix Nederland
20 Joon Yong Seo Meitan Zuid-Korea
2008
1 Vasili Kiryenka Tinkoff Witrusland
2 Christophe Riblon AG2R Frankrijk
3 Peter Schep Ubbink Nederland
4 Cameron Meyer South-Australia Australië
5 Greg Henderson High Road NZl
6 Milan Kadlec Dukla Praha Tsjechië
7 Juan Sebast. Arango Carvajal Antioquia Colombia
8 Rafal Ratajczyk M.B.K. Polen
9 Kam Po Wong McDonald’s Hong Kong
10 Mikhail Ignatiev Tinkoff Rusland
11 Milton Wynants Echuca Ecuador
12 Martino Marcotto G.S.Coppi Italië
13 Iljo Keisse Topsport Vlaanderen België
14 Mark Cavendish High Road GBr
15 Makoto Iijima Bridgestone Japan
16 Juan Llaneras Rossello Illes Balears Spanje
17 Marco Arriagada Maurizio Baez Chili
18 Andreas Graf Arboe Oostenrijk
19 Colby Pearce Horizon VSA
20 Casper Jorgensen G.L.S. Denemarken
2007
1 Mikhail Ignatiev Rusland
2 Vasili Kiryenka Witrusland
3 Milan Kadlec Tsjechië
4 Juan Llaneras Spanje
5 Matthieu Ladagnous Frankrijk
6 Cameron Meyer Australië
7 Iljo Keisse België
8 Oleksandr Polivoda Ukraine
9 Juan Curuchet Argentinië
10 Kam Po Wong Hong Kong
11 Peter Schep Nederland
12 Ioannis Tamouridis Griekenland
13 Vladimir Tuychiev Oezbekistan
14 Alexander Aeschbach Zwitserland
15 Andreas Graf Oostenrijk
16 Carlos Alzate Escobar Colombia
17 Jens Erik Madsen Denemarken
18 Hayden Roulston NewZealand
19 Makoto Iijima Japan
20 Daniel Oss Italia
2006
1 Christian Grassmann R.S.V.Göttingen B.R.D.
2 Alexander Aeschbach Sindelfingen Zwitserland
3 Erik Mohs R.S.V.Leipzig B.R.D.
4 Peter Schep Ubbink Nederland
5 Vasili Kiryenka Rietumu Witrusland
6 Rafal Ratajczyk Team M.B.K. Polen
7 Robert Forstemann Team S.W.E. B.R.D.
8 Chris Newton Recycling Groot-Brittannië
9 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
10 Mikhail Ignatiev Tinkoff Rusland
11 Juan Llaneras Rossello Illes Balears Spanje
12 Kazuhiro Mori Aisan R.T. Japan
13 Iljo Keisse Chocolade Jacques België
14 Sebastian Cancio Romero Argentinië
15 Masaki Inoue Aisan R.T. Japan
16 Angelo Ciccone Pinarello Italië
17 Andreas Muller T.S.C.Berlin B.R.D.
18 Martin Blaha Dukla Praha Tsjechië
19 Bruno Menzi V.C.Uster Zwitserland
20 Rene Schibli V.C.Uster Zwitserland
2005
1 Volodymyr Rybin Universal Oekraïne
2 Ioannis Tamouridis Gatsoulis Griekenland
3 Sean Finning Jayco Australië
4 Juan Llaneras Rossello Illes Balears Spanje
5 Chris Newton Recycling Groot-Brittannië
6 Rafal Ratajczyk Team P.S.B. Polen
7 Guido Fulst R.S.V.Otto Duitsland
8 Greg Henderson Health Net Nieuw-Zeeland
9 Juan Curuchet Nacional Argentinië
10 Alexander Aeschbach Gloria Golf Zwitserland
11 Kam Po Wong Purapharm Hong Kong
12 Ilya Chernyshov Capec Kazakstan
13 Wim Stroetinga Lowik Nederland
14 Anthony Chapman Bike Place Nieuw-Zeeland
15 Yauhen Sobal G.S.Lupi Witrusland
16 Peter Schep Axa Nederland
17 Martin Gilbert Volkswagen Canada
18 Colby Pearce Lombardi VSA
19 James Carney Prime Alliance VSA
20 Wouter Van Mechelen Chocolade Jacques België
2004
1.Frank Perque Frankrijk
2.Juan Llaneras Spanje
3.Franz Stocher Oostenrijk
4.Alexander Aeschbach Zwitserland
5.Greg Henderson Nieuw‑Zeeland
6.Juan Curuchet Argentinië
7.Milan Kadlec Tsjechië
8.Jos Pronk Nederland
9.Colby Pearce V.S.A.
10.Matthew Gilmore België
11.Tomas Vaitkus Litouwen
12.Makuto Iijima Japan
13.Mark Renshaw Australië
14.Milton Wynants Uruguay
15.Angelo Ciccone Italië
16.Alexander Gonzalez Colombia
17.Dean Downing Groot‑Brittannië
18.Nikita Eskov Rusland
19.Sven Teutenberg Duitsland
20.Marco Arriagada Chili
2003
1.Juan Llaneras Spanje
2.Franz Stocher Oostenrijk
3.Chris Newton Great‑Britain
4.Jos Pronk Nederland
5.Tomas Vaitkus Litouwen
6.Leonardo Duque Colombia
7.Milan Kadlec Tsjech.Republiek
8.Robert Sassone Frankrijk
9.Andreas Muller Duitsland
10.Franco Marvulli Zwitserland
11.Mark Renshaw Australia
12.Greg Henderson New‑Zealand
13.Colby Pearce U.S.A.
14.Makuto Iijima Japan
15.Mark Ernsting Canada
16.Ioannis Tamouridis Griekenland
17.Juan Curuchet Argentina
18.Jozef Zabka Slovakia
19.Matthew Gilmore Belgium
20.Jukka Heinikainen Finland
2002
1.Juan Curuchet Argentina
2.Franz Stocher Oostenrijk
3.Juan Llaneras Spanje
4.Franck Perque Frankrijk
5.Leonardo Duque Colombia
6.Chris Newton Great‑Britain
7.Serguei Kudentsov Rusland
8.Bruno Risi Zwitserland
9.Makuto Iijima Japan
10.Mylton Wynants Uruguay
11.Andreas Muller Duitsland
12.Volodmyr Rybin Oekraïne
13.Marco Villa Italia
14.Colby Pearce U.S.A.
15.Graeme Brown Australia
16.Matthew Gilmore Belgium
17.Milan Kadlec Tsjechië
18.Jukka Heinikainen Finland
19.Wilco Zuyderwijk Nederland
20.Jure Zrimsek Slovenia
2001
1.Robert Sassone Frankrijk
2.Bruno Risi Zwitserland
3.Juan Llaneras Spanje
4.Milton Wynants Uruguay
5.Juan Curuchet Argentinië
6.Franz Stocher Oostenrijk
7.Matthew Gilmore België
8.Greg Henderson Nieuw-Zeeland
9.Milan Kadlec Tsjechië
10.Makoto Iijima Japan
11.James Carney V.S.A.
12.Leonardo Duque Colombia
13.Alexei Markov Rusland
14.Jean-Pierre Van Zijl Zuid-Afrika
15.Wilco Zuijderwijk Nederland
16.Jukka Heinikainen Finland
17.Andreas Müller Duitsland
18.Jimmy Madsen Denemarken
19.Scott McGrory Australië
20.Vassili Iakovlev Oekraïne
2000
1 Alexei Markov Lokosphinx Rusland
2 Silvio Martinello Polti Italië
3 Matthew Gilmore Jack&Jones België
4 Andreas Beikirch Agro-Adler BRD
5 Juan Curuchet Toledo Argentinië
6 Guido Fulst Peugeot BRD
7 Juan Llaneras Rossello Fuenlabrada Spanje
8 Robert Hayles Athletes GBr
9 James Carney Shaklee VSA
10 Milan Kadlec Mobilvetta Tsjechië
11 Beat Blum Wetzikon Zwitserland
12 Franz Stocher Elk Haus Oostenrijk
13 Kam Po Wong T.M.S. Hong Kong
14 Tayeb Braikia McCartney Denemarken
15 Franck Perque Francaise Frankrijk
16 Makoto Iijima Sumita Japan
17 Yungyang Ma Qinghai CVR
18 Mattheus Pronk Rabobank Nederland
19 Jukka Heinikainen Wirsbo Finland
20 Fabrizio Dall’Oste Antera Italië
1999
1 Maurizio De Pasquale Amore&Vita Italië
2 Andreas Kappes Agro-Adler BRD
3 Bruno Risi MobelMarki Zwitserland
4 Francis Moreau Cofidis Frankrijk
5 Giovanni Lombardi Telekom Italië
6 Marc Jacobsen Jack&Jones Denemarken
7 Jimmy Madsen Acceptcard Denemarken
8 Dimitri De Fauw Go Pass België
9 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
10 Lubor Tesar P.S.K. Tsjechië
11 Pierre-Yves Archambault Chambéry Frankrijk
12 Vassili Iakovlev Donetsk Oekraïne
13 Ho-Sung Cho Seoul C.T. Korea
14 Sebastien Da Silva Chambéry Frankrijk
15 Silvio Martinello Polti Italië
16 Franz Stocher Elk Haus Oostenrijk
17 Marco Villa Cantina Tollo Italië
18 Juan Curuchet Toledo Argentinië
19 Nikolaos Grekas Velos Griekenland
20 Emmanuel Lahonta Chambéry Frankrijk
1998
1 Kurt Betschart MobelMarki Zwitserland
2 Stephane Piriac V.C.Cholet Frankrijk
3 Rolf Aldag Telekom BRD
4 Gerd Dorich EC Bayer BRD
5 Louis Lauk Elk Haus Oostenrijk
6 Brian Walton Saturn Canada
7 John Lieswyn Shaklee VSA
8 Ronny Lerche Postgirot Denemarken
9 Michael Hansen Amager Denemarken
10 Peter Pieters Tegeltoko Nederland
11 Stefan Adamsson Orebrö Zweden
12 Andreas Kappes Team Cologne BRD
13 Juan Llaneras Rossello US-Postal Spanje
14 LuisFernando Sepulveda Publiguias Chili
15 Silvio Martinello Polti Italië
16 Dominique Bozzi V.C.Aix Frankrijk
17 Michael Sandstod Chicky World Denemarken
18 Michael Rogers A.C.T. Australië
19 Franz Stocher Elk Haus Oostenrijk
20 Matthew Gilmore Spar RDM België
1997
1 Darren Baker US-Postal VSA
2 Mario Cipollini Saeco Italië
3 Eric Schoefs RDM-Asfra België
4 Gary Neiwand Oakley Australië
5 Bart Heireweg Ipso België
6 Steve Knight M.I.Racing GBr
7 Frederic Magne Fenioux Frankrijk
8 Gabriel Curuchet Toledo Argentinië
9 Stephen Pate Sweetheart Australië
10 Luca Colombo Batik Italië
11 Peter Pieters D.T.S. Nederland
12 Tim Davies Abergavenny GBr
13 Juan Llaneras Rossello Macario Spanje
14 Bruno Risi MobelMarki Zwitserland
15 Jakob Piil RDM-Asfra Denemarken
16 Juan Curuchet Toledo Argentinië
17 Silvio Martinello Saeco Italië
18 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
19 Tayeb Braikia Vosschemie Denemarken
20 Philippe Ermenault Liancourt Frankrijk
1996
1 Johnny Dauwe R.D.M. België
2 Antonio Fanelli Selle Italia Italië
3 Pascal Lino Roslotto Frankrijk
4 Uwe Nepp E-Plus BRD
5 Dean Woods Agrigel Australië
6 Barrie Clarke Raleigh GBr
7 Henrik Djernis American Eagle Denemarken
8 Rolf Furrer Lacher Zwitserland
9 Dieter Runkel Gerber Zwitserland
10 Silvio Martinello Saeco Italië
11 Tommy Post Mitsubishi Nederland
12 Marco Villa BresciaLat Italië
13 Daniele Bruschi Marin Italië
14 Karsten Wolf Merida BRD
15 Brian Walton Saturn Canada
16 Juan Curuchet Toledo Argentinië
17 Viktor Kunz Trek Zwitserland
18 Pascal Meyers Trek Luxemburg
19 Michael Sandstod Baunsoe Denemarken
20 Pascal Triebel Festina Luxemburg
1995
1 Sammie Moreels Lotto België
2 Serge Barbara Corbeil Frankrijk
3 Remy Hello Mantes Frankrijk
4 Andreas Klaus Aitos BRD
5 Philippe Tarantini Gourdel Frankrijk
6 Curtis Harnett Pearl Izumi Canada
7 Nikolai Kovsch Rusvelo Rusland
8 Rene Vink Aforma Nederland
9 Kurt Hermann Wheeler Zwitserland
10 Jose Maria Lovito Morales Toledo Argentinië
11 Rik Van Slijcke Vosschemie België
12 Rolf Sorensen MG-Techno Denemarken
13 Thierry Bricaud Vendee U Frankrijk
14 Silvio Martinello Mercatone Uno Italië
15 Ruben Marin Valencia Manzana Colombia
16 Andreas Beikirch Rizi BRD
17 Andy Bishop Saab VSA
18 Bill Huck Go Line BRD
19 Sergei Lavrinenko Brisaspor Kazakstan
20 Brett Aitken Jayco Australië
1994
1 Martin Vinnicombe Giramondo Australië
2 Ondrej Glajza Rudy Project Slovakije
3 Benoit Salmon Castorama Frankrijk
4 Benjamin Van Itterbeeck Collstrop België
5 Pascal Carrara Haelebaren Denemarken
6 Brian Dandanell Nissan Denemarken
7 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
8 Adriano Baffi Mercatone Uno Italië
9 Johnny Macharis Vosschemie België
10 Johan De Vos Vlaanderen 2002 België
11 Alex Pedersen Herning Denemarken
12 Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
13 Gianni Bugno Polti Italië
14 Jon Walshaw Kodak GBr
15 Markus Schleicher Mongoose BRD
16 Danny Fox Scott VSA
17 Marat Ganeev Roberg Rusland
18 Jan-Bo Petersen Postgirot Denemarken
19 Franz Stocher Schuh Ski Oostenrijk
20 Stuart O’Grady South-Australia Australië
1993
1 Geert De Vlaeminck V.S.Eeklo België
2 Remig Stumpf Collstrop BRD
3 Markus Hess Southern Sun BRD
4 Etienne De Wilde Telekom België
5 Stephan Joho Ariostea Zwitserland
6 Alexandre Ivankin Rusvelo Rusland
7 Patrick Van Hoolandt Sigma België
8 Christian Lademann Agro-Adler BRD
9 Kenneth Ropke Hvidovre Denemarken
10 Marcello Alexandre Toledo Argentinië
11 Michael Haase Corratec BRD
12 Murad Essenmuradov Rusvelo Turkmenistan
13 Dante Rezze Castorama Frankrijk
14 Jens Glucklich Cottbus BRD
15 Marc Wauters Lotto België
16 Norman Alvis Motorola VSA
17 Glen Clarke Ideal Dairy Australië
18 Silvio Martinello Mercatone Uno Italië
19 Bruno Risi Corratec Zwitserland
20 Andreas Beikirch Die Continentale BRD
1992
1 Bruno Risi Amore&Vita Zwitserland
2 Kurt Betschart Amore&Vita Zwitserland
3 Guido Fulst Cottbus BRD
4 Juan Curuchet Rudy Project Argentinië
5 Franz Stocher Biovital Oostenrijk
6 Giovanni Lombardi Caneva Italië
7 Svatopluk Buchta Dukla Brno Tsjechoslovakije
8 Eric Magnin R.M.O. Frankrijk
9 Cedric Mathy Vosschemie België
10 Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
11 Leon Van Bon Sachs Nederland
12 Stephen McGlede Jayco Australië
13 Roland Gunther Subaru BRD
14 Rik Van Slijcke Lotto België
15 Glenn McLeay Repco NZl
16 Peter Pieters Tulip Nederland
17 Marino Revert Macario Spanje
18 Lubor Tesar Tico Tsjechoslovakije
19 Ken Frost Gittermand Denemarken
20 Mike McCarthy Mengoni VSA
1991
1 Rudy Dhaenens Panasonic België
2 Thierry Grandjean Chambéry Frankrijk
3 Werner Wuller Telekom BRD
4 Eddy Seigneur Z-Lemond Frankrijk
5 Marc Verbeeck S.E.F.B. België
6 Eichi Sakamoto Bud Light Japan
7 Pierangelo Bincoletto Colnago Italië
8 Hartmut Bolts Telekom BRD
9 John Van Den Akker P.D.M. Nederland
10 Patrick Da Rocha Peugeot Frankrijk
11 Juan Maria Tolin Macario Spanje
12 Jerry Cooman S.E.F.B. België
13 Jose Dias Orima Portugal
14 Thomas Bamford Cambridge NZl
15 Geert Lauwers Oppemse Hoeve België
16 Jean-Claude Colotti Tonton Tapis Frankrijk
17 Arno Ottevanger Het Luchtschip Nederland
18 Daniel De Bie Hasselt België
19 Ludovic Dubau Sbike Frankrijk
20 Pascal Kohlvelter Ettelbruck Luxemburg
1990
1 Laurent Laurendon St.Etienne Frankrijk
2 Jacques Desclos St.Brieuc Frankrijk
3 Michael Donike Donike BRD
4 Norbert Begin Donike België
5 Johan De Lathouwer Boccaccio België
6 Jurg Brugmann Frank Zwitserland
7 Pascal Reverdy Mulhouse Frankrijk
8 Kim Eriksen Nordkysten Denemarken
9 Moreno Argentin Ariostea Italië
10 Danny Clark Histor Australië
11 Sylvain Abadie Toulouse Frankrijk
12 Teun Van Vliet Panasonic Nederland
13 Eduardo Chozas O.N.C.E. Spanje
14 Robert D’Hondt Histor België
15 Pius Schwarzentruber Frank Zwitserland
16 Roberto Amadio Château d’Ax Italië
17 Emmanuel Dewez Douai Frankrijk
18 Othmar Hafliger Helvetia Zwitserland
19 Martins Martinez B.H. Spanje
20 Volker Diehl Histor BRD
1989
1 Dieter Giebken Benotto BRD
2 Uwe Bolten Benotto BRD
3 Tom Sawyer Out Spokin’ Australië
4 Hans-Jurgen Greil Blacky BRD
5 Michel Vaarten Schwinn België
6 Joachim Schlaphoff Benotto BRD
7 Gary Sutton P.M.S. Australië
8 Romain Costermans Boccaccio België
9 Jorgen Pedersen Café de Colombia Denemarken
10 Alfred Achermann Domex Zwitserland
11 Giuseppe Manenti Jolly Italië
12 Jesper Worre Café de Colombia Denemarken
13 Anthony Doyle Ever Ready GBr
14 Richy Flood Polli Australië
15 Leo Peelen W.V.Breda Nederland
16 Michael Rosborg Kobenhavn Denemarken
17 Lutz Hesslich S.C.Cottbus D.D.R.
18 Silvio Martinello Atala Italië
19 Dan Frost Postgirot Denemarken
20 Jens Schroder Kobenhavn Denemarken
1988
1 Luc Colyn A.D.R. België
2 Josef Kristen Gonso BRD
3 Brian Tilley Bike Power Australië
4 Jean-Paul Le Bris Dammarie Frankrijk
5 Kunibert Bock Die Continentale BRD
6 Roberto Dill-Bundi Diner’s Club Zwitserland
7 Leo Peelen Moonen Nederland
8 Olaf Ludwig Wismut Gera DDR
9 Marat Ganeev R.S.F.S.R. Sovjetunie
10 Dan Frost Nordkysten Denemarken
11 Daniel Wyder Isoglass Zwitserland
12 Juan Curuchet Toledo Argentinië
13 Silvio Martinello Atala Italië
14 Philippe Tarantini CSM Persan Frankrijk
15 Robert Burns Bike Power Australië
16 Ottavio Dazzan Selca Italia Italië
17 Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
18 Michael Marcussen Nordkysten Denemarken
19 Arthur Tenn Kingston Jamaica
20 Roger Ilegems Sigma België
1987
1 Yave Cahard Peugeot Frankrijk
2 Terry Hammond Hammond Cycles Australië
3 Ralf Hofeditz Commodore BRD
4 Didier Garcia Kas Frankrijk
5 Henri Rinklin Commodore BRD
6 Maurizio Bidinost Fibok Italië
7 Peter Sorensen Dammarie Denemarken
8 Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
9 Olaf Ludwig Wismut Gera DDR
10 David Sanders Mainline Australië
11 Marat Ganeev R.S.F.S.R. Sovjetunie
12 Christian Goldschagg Schauff BRD
13 Urs Freuler Atala Zwitserland
14 Uwe Messerschmidt R.S.B.Bonn BRD
15 Michael Grenda Rutherglen Australië
16 Dan Frost Dammarie Denemarken
17 Hans Ledermann Fibok Zwitserland
18 Theodor Czerny Kotter Tsjechoslovakije
19 Hans Hendrik Oersted Gis Denemarken
20 Paolo Rosola Gewiss Italië
1986
1 Urs Freuler Atala Zwitserland
2 Hans Neumayer Schauff BRD
3 Marat Ganeev R.S.F.S.R. Sovjetunie
4 Fons De Wolf Skala België
5 Viktor Manakov Leningrad Sovjetunie
6 Ales Trcka Dukla Praha Tsjechoslovakije
7 Stancho Stanchev Plovdiv Bulgarije
8 Miklos Somogyi Budapest Hongarije
9 Dave Lettieri 7-Eleven VSA
10 Glen Clarke Victoria Australië
11 Michel Vaarten Schwinn België
12 Philippe Grivel Mavic Zwitserland
13 Wayne McCarney South-Australia Australië
14 Michael Turtur Fenchurch Australië
15 Carl Sundquist Miami VSA
16 Marat Satybaldiev R.S.F.S.R. Sovjetunie
17 Arturas Kasputis Vilnius Sovjetunie
18 John Beckman Murray VSA
19 Lubos Lom Bohemia Tsjechoslovakije
20 Zoltan Liptak Budapest Hongarije
1985
1 Gregor Braun Ariostea BRD
2 Fredy Schmidtke Team Cologne BRD
3 Frank Hoste Del Tongo België
4 Noel De Jonckheere Teka België
5 Sjaak Pieters Mindex Nederland
6 Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
7 Leo Van Vliet Kwantum Nederland
8 Erwin Ummels Mindex Nederland
9 Dirk Heirweg Safir België
10 Patrick Moerlen Skil Zwitserland
11 Rene Kos Panasonic Nederland
12 Heinz Isler Bülach Zwitserland
13 Peter Kehl Olympia BRD
14 Wayne Hildred Farleigh Australië
15 Craig Price Ansett Australië
16 Alain De Roo TeVeBlad België
17 Urs Freuler Atala Zwitserland
18 Serge Beucherie Rustines Frankrijk
19 Hans Ledermann Blacky Zwitserland
20 Gotz Heine Kotter BRD
1984
1 Dieter Thurau Portas BRD
2 Heinz Betz Maredo BRD
3 Hans-Peter Jakst Schröder BRD
4 Pierangelo Bincoletto Metauro Italië
5 Urs Freuler Atala Zwitserland
6 Gary Sutton Clemenso Australië
7 Karsten Wolf T.S.C.Berlin DDR
8 Manuel Youshimatz Denti Mexico
9 Daniel Gisiger Atala Zwitserland
10 Uwe Messerschmidt R.S.B.Bonn BRD
11 Yogi Muller Hochdorf Zwitserland
12 Rudi Ruchansky Toledo Argentinië
13 Willy Sprangers Safir België
14 Roger Ilegems Hoboken België
15 Rudy Ceyssens Leopoldsburg België
16 Roman Hermann Hermann Liechtenstein
17 Jo Maas Teka Nederland
18 Henri Rinklin Portas BRD
19 Michael Marcussen Nordkysten Denemarken
20 Juan Curuchet Toledo Argentinië
1983
1 Werner Betz Maredo BRD
2 Murray Hall Ramon Australië
3 Laurie Venn Farleigh Australië
4 Peter De Longville Frisol Australië
5 Palmiro Masciarelli Gis Italië
6 Gerrie Van Gerwen Vorselaar Nederland
7 Vittorio Algeri Metauro Italië
8 Gary Sutton Termolan Australië
9 Urs Freuler Atala Zwitserland
10 Hans Kanel Eorotex Zwitserland
11 Alex Stieda British Columbia Canada
12 Yvon Bertin Coop Frankrijk
13 Henri Rinklin Selle Royal BRD
14 Roger Ilegems Hoboken België
15 Ladislav Sulc Dukla Praha Tsjechoslovakije
16 Guido Bontempi Inoxpran Italië
17 Fritz Saladin Gerber Zwitserland
18 Stefano Allocchio Lombardia Italië
19 Andrzej Makowski Szczecin Polen
20 Josef Kristen Peugeot BRD
1982
1 Freddy Maertens Boule d’Or België
2 Ferdi Vandenhaute La Redoute België
3 Bruno Vicino Amici della Pista Italië
4 Len Hammond Ramon Australië
5 Pierangelo Bincoletto Sammontana Italië
6 Malcolm Hill Ramon Australië
7 Urs Freuler Atala Zwitserland
8 Stefano Allocchio Lombardia Italië
9 Danny Clark Qantas Australië
10 Silvio Martinello Padova Italië
11 Gary Sutton N.S.W. Australië
12 Wolfgang Winter Arboe Oostenrijk
13 Steve Bauer Ontario Canada
14 Geoffrey De Longville Ramon Australië
15 Willi Lienhard Almobau Zwitserland
16 Franco Vagneur Guerciotti Italië
17 Alex Stieda British Columbia Canada
18 Konstantin Khrabsov R.S.F.S.R. Sovjetunie
19 Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
20 Uwe Messerschmidt R.S.B.Bonn BRD
1981
1 Hans Hindelang Puch BRD
2 David Allan Pony Australië
3 Phil Sawyer Mansfield Australië
4 Gerrit Slot Alcmaria Nederland
5 Jorgen Marcussen Inoxpran Denemarken
6 Jacques Michaud Sem Frankrijk
7 Ross Forster Golden Reeks Australië
8 Clyde Sefton Mansfield Australië
9 Willi Singer Colnago BRD
10 Horst Schutz Colnago BRD
11 Rolf Golz R.S.V.Berlin BRD
12 Steve Bauer Ontario Canada
13 Urs Freuler Raleigh Zwitserland
14 Francesco Moser Famcucine Italië
15 Francois Caethoven Eurobouw België
16 Giuseppe Saronni Gis Italië
17 Alexandre Kuznetsov Leningrad Sovjetunie
18 Roger Young 7-Eleven VSA
19 Danny Clark Panasonic Australië
20 Graeme Hodgkiss Pony Australië
1980
1 Rene Pijnen Gazelle Nederland
2 Dieter Berkmann Kondor BRD
3 Roy Schuiten Inoxpran Nederland
4 Marc Demeyer IJsboerke België
5 Romain Hilger Contern Luxemburg
6 Robert Duros Pyrenées Frankrijk
7 Cees Priem Raleigh Nederland
8 Roman Hermann Colnago Liechtenstein
9 Pierangelo Bincoletto Veneto Italië
10 Wolfgang Hellwig Kondor BRD
11 Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
12 Milan Junec Slusovice Tsjechoslovakije
13 Yves Daniel Carlos Frankrijk
14 Ivor Jacobsen Herning Denemarken
15 Gary Sutton N.S.W. Australië
16 Mario Hernig Karl Marxstadt DDR
17 Herman Beyssens Splendor België
18 Mieczyslaw Cielecki Legia Warsawa Polen
19 Mark Jansen Alto Palo VSA
20 Jiri Kvapil Dukla Louny Tsjechoslovakije
1979
1 Gunter Schumacher Citizen BRD
2 Rik Van Linden Bianchi België
3 John Trevorrow Carlos Australië
4 Serge Aubey F.F.C. Frankrijk
5 Donald Allan Pony Australië
6 Alain Bondue La Redoute Frankrijk
7 Mark Pringle Cyclo Sport VSA
8 Anton Tkac Bratislava Tsjechoslovakije
9 Roberto Dill-Bundi Allegro Zwitserland
10 Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
11 Toine Van Den Bunder Soka Snacks Nederland
12 Eric Vermeulen St.Quentin Frankrijk
13 Hans Hendrik Oersted Grenaa Denemarken
14 Herman Ponsteen A.S.B. Nederland
15 Pierangelo Bincoletto Veneto Italië
16 Rene Leuenberger Peugeot Zwitserland
17 Detlef Macha Erfurt DDR
18 Regis Ovion Peugeot Frankrijk
19 Paul Rood Alcmaria Nederland
20 Harald Wolf Karl Marxstadt DDR
1978
1 Karl-Heinz Kuster Peugeot BRD
2 Staf Van Roosbroeck IJsboerke België
3 Finn Clausen Carlos Denemarken
4 Floriano Finamore Amici della Pista Italië
5 Lou Veldt Alcmaria Nederland
6 Eigil Sorensen Ravendrup Denemarken
7 Hans Hendrik Oersted Grenaa Denemarken
8 Hennie Stamsnijder De Zwaluwen Nederland
9 Anthony Doyle Amneville GBr
10 Joseph Fuchs Fiorella Zwitserland
11 Walter Baumgartner Binningen Zwitserland
12 Noel De Jonckheere Groeningespurters België
13 Gregor Braun Peugeot BRD
14 Per Breinholt Esbjerg Denemarken
15 Kim Refshammer Kobenhavn Denemarken
16 Jean-Jacques Rebiere Aquitaine Frankrijk
17 Jan Jankiewicz Ostroszowice Polen
18 Walter Obersberger Austria Wien Oostenrijk
19 Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
20 Sandro Callari Amici della Pista Italië
1977
1 Detlef Macha D.D.R.
2 Roberto Dill-Bundi Zwitserland
3 Michel Vaarten Belgium
4 Jiri Pokorny C.S.S.R.
5 Ferdinand Bracke Belgium
6 Rene Pijnen Nederland
7 Udo Hempel B.R.D.
8 Martin Rodriguez Gutierrez Colombia
9 Gregor Braun B.R.D.
10 Daniel Rebillard Frankrijk
11 Patrick Sercu Belgium
12 Jackie Disney V.S.A.
13 Leo Duyndam Nederland
14 Rene Savary Zwitserland
15 Knut Knudsen Noorwegen
16 Thomas Huschke D.D.R.
17 Walter Baumgartner Zwitserland
18 Joseph Fuchs Zwitserland
19 Maurizio Bertini Italia
20 Walter Ricci Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s