2017
1.Peter Sagan Bora-Hansgrohe Slovakijë
2.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
3.Fabio Felline Trek-Segafredo Italië
4.Matteo Trentin Quick Step Floors Italië
5.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
6.Sep Vanmarcke Cannondale-Drapac België
7.Oscar Gatto Astana Italië
8.Olivier Naesen Ag2r-La Mondiale België
9.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
10.Jurgen Roelandts Lotto-Soudal België
11.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
12.Frederik Backaert Wanty-Groupe Gobert België
13.Magnus Cort Nielsen Orica-Scott Denemarken
14.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
15.Mike Teunissen Sunweb-Giant Nederland
16.Dylan Groenewegen Lotto.nl-Jumbo Nederland
17.Philippe Gilbert Quick Step Floors België
18.Zdenek Stybar Quick Step Floors Tsjechië
19.Soren Kragh Andersen Sunweb-Giant Denemarken
20.Justin Jules WB-Veranclassic Frankrijk

2016
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
3.Tiesj Benoot Lotto-Soudal België
4.Adrien Petit Direct Energie Frankrijk
5.Peter Sagan Tinkoff Slovakije
6.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
7.Mathieu Ladagnous FDJ-Lapierre Frankrijk
8.Dimitri Claeys Wanty-Groupe Gobert België
9.Alexis Gougeard Ag2r-La Mondiale Frankrijk
10.Jasper Stuyven Trek-Segafredo België
11.Edward Theuns Trek-Segafredo België
12.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
13.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
14.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
15.Olivier Naesen IAM Cycling België
16.Maarten Wijnants Lotto.nl-Jumbo België
17.Salvatore Puccio Sky-21st Century Fox Italië
18.Oscar Gatto Tinkoff Italië
19.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
20.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
2015
1.Niki Terpstra Etixx-Quick Step Nederland
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Sep Vanmarcke Lotto.nl-Jumbo België
4.Philippe Gilbert BMC Racing België
5.Zdenek Stybar Etixx-Quick Step Tsjechië
6.Tom Boonen Etixx-Quick Step België
7.Aleksander Kristoff Katusha Noorwegen
8.Arnaud Demare FDJ-Lapierre Frankrijk
9.Jens Debusschere Lotto-Soudal België
10.Marco Marcato Wanty-Group Gobert Italië
11.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
12.Edward Theuns Vlaanderen-Baloise België
13.Luke Rowe Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
14.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
15.Stijn Vandenbergh Etixx-Quick Step België
16.Alexey Tsatevich Katusha Rusland
17.Nicolas Maes Etixx-Quick Step België
18.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
19.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
20.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
2014
1.Greg Van Avermaet BMC Racing België
2.Edvald Boasson Hagen Sky-21st Century Fox Noorwegen
3.Sep Vanmarcke Belkin België
4.Niki Terpstra Omega Pharma-Quick Step Nederland
5.Jean Pierre Drucker Wanty-Group Gobert Luxemburg
6.Ian Stannard Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Arnaud Demare FDJ.fr Frankrijk
8.Sebastiaan Langeveld Garmin-Sharp Nederland
9.Dries Devenyns Giant-Shimano België
10.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
11.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
12.Taylor Phinney BMC Racing U.S.A.
13.Yoann Offredo FDJ.fr Frankrijk
14.Florian Senechal Cofidis Frankrijk
15.Lars Boom Belkin Nederland
16.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
17.Laurens De Vreese Wanty-Groupe Gobert België
18.Zico Waeytens Vlaanderen-Baloise België
19.Sylvain Chavanel IAM Cycling Frankrijk
20.Zdenek Stybar Omega Pharma-Quick Step Tsjechië
2013
1.Luca Paolini Katusha Italië
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Geraint Thomas Sky-Rapha Groot-Brittannië
4.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
5.Jurgen Roelandts Lotto-Belisol België
6.Stijn Vandenbergh Omega Pharma-Quick Step België
7.Gerald Ciolek MTN-Qhubeka Duitsland
8.Maarten Wijnants Blanco-Giant België
9.Manuele Belletti Ag2r-La Mondiale Italië
10.Alexey Tsatevich Katusha Rusland
11.Marco Bandiera IAM Cycling Italië
12.Egoitz Garcia Cofidis Spanje
13.Sven Vandousselaere Vlaanderen-Baloise België
14.Edvald Boasson Hagen Sky-Rapha Noorwegen
15.Heinrich Haussler IAM Cycling Australië
16.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
17.Martin Elmiger IAM Cycling Zwitserland
18.Maxime Vantomme Crelan-Euphony België
19.Adrien Petit Cofidis Frankrijk
20.Jack Bauer Garmin-Sharp Nieuw-Zeeland
2012
1.Tom Boonen Omega Pharma-Quick Step België
2.Greg Van Avermaet BMC Racing België
3.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
4.Heinrich Haussler Garmin-Barracuda Australië
5.Loyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
6.Juan Antonio Flecha Sky-IG Markets Spanje
7.John Degenkolb Shimano-1t4i Duitsland
8.Luca Paolini Katusha Italië
9.Matthieu Ladagnous FDJ-Big Mat Frankrijk
10.Maarten Wijnants Rabobank België
11.Sep Vanmarcke Garmin-Barracuda België
12.Kristof Goddaert Ag2r-La Mondiale België
13.Oscar Gatto Farnese Vini Italië
14.Sebastien Turgot Europcar Frankrijk
15.Alexandre Pichot Europcar Frankrijk
16.Sylvain Chavanel Omega Pharma-Quick Step Frankrijk
17.Davy Commeyne Landbouwkrediet-Euphony België
18.Laurens De Vreese Vlaanderen-Mercator België
19.Matti Breschel Rabobank Denemarken
20.Christian Knees Sky-IG Markets Duitsland
2011
1.Juan Antonio Flecha Sky Pro Cycling Spanje
2.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
3.Matthew Hayman Sky Pro Cycling Australië
4.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
5.Niki Terpstra Quick Step Nederland
6.Sebastiaan Langeveld Rabobank Nederland
7.Lars Boom Rabobank Nederland
8.John Degenkolb HTC-Highroad Duitsland
9.Luca Paolini Katusha Italië
10.Manuel Quinziato BMC Racing Italië
11.Frederic Amorison Landbouwkrediet België
12.Martijn Maaskant Garmin-Cervelo Nederland
13.Bjorn Leukemans Vacansoleil-DCM België
14.Sebastien Hinault Ag2r-La Mondiale Frankrijk
15.Maarten Wijnants Rabobank België
16.Marco Marcato Vacansoleil-DCM Italië
17.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
18.Aleksejs Saramotins Cofidis Letland
19.Greg Van Avermaet BMC Racing België
20.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
2010
1.Tyler Farrar Garmin-Transitions U.S.A.
2.Edvald Boasson Hagen Sky Pro Cycling Noorwegen
3.Bernhard Eisel HTC-Columbia Oostenrijk
4.Juan Antonio Flecha Sky Pro Cycling Spanje
5.Filippo Pozzato Katusha Italië
6.Luca Paolini Aqua&Sapone Italië
7.Yoann Offredo Francaise des Jeux Frankrijk
8.Marcel Sieberg HTC-Columbia Duitsland
9.Frederic Guesdon Francaise des Jeux Frankrijk
10.Sylvain Chavanel Quick Step Frankrijk
11.William Bonnet Bbox-Bouygues Frankrijk
12.Tom Veelers Skil-Shimano Nederland
13.Roy Curvers Skil-Shimano Nederland
14.Koen De Kort Skil-Shimano Nederland
15.Alexandre Pichot Bbox-Bouygues Frankrijk
16.Heinrich Haussler Cervelo Duitsland
17.Philippe Gilbert Omega Pharma-Lotto België
18.Marco Marcato Vacansoleil Italië
19.Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto België
20.Marcus Burghardt BMC Racing Duitsland
2009
1 Thor Hushovd Cervelo Noorwegen
2 Philippe Gilbert Lotto België
3 Nick Nuyens Rabobank België
4 Kevyn Ista Agritubel België
5 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
6 Greg Van Avermaet Lotto België
7 Marcus Burghardt Columbia BRD
8 Frederic Amorison Landbouwkrediet België
9 Andreas Klier Cervelo BRD
10 Heinrich Haussler Cervelo BRD
11 Niki Terpstra Milram Nederland
12 Tom Boonen Quickstep België
13 Thomas Voeckler Bouygues Frankrijk
14 Bram Tankink Rabobank Nederland
15 David Boucher Landbouwkrediet Frankrijk
16 Roy Sentjens Lotto België
17 Joost Posthuma Rabobank Nederland
18 Sylvain Chavanel Quickstep Frankrijk
19 Wim De Vocht Vacansoleil België
20 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
2008
1.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
2.Nick Nuyens Cofidis België
3.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
4.Leif Hoste Silence-Lotto België
5.Aleksander Kuchynski Liquigas Wit-Rusland
6.Jan Kuyckx Landbouwkrediet België
7.Allan Johansen CSC-Saxo Bank Denemarken
8.Fabian Cancellara CSC-Saxo Bank Zwitserland
9.Maarten Tjallingii Silence-Lotto Nederland
10.Sebastien Minard Cofidis Frankrijk
11.M.Antonio Fischer Liquigas Brazilië
12.Wouter Weylandt Quick Step België
13.Arnaud Gerard Francaise des Jeux Frankrijk
14.Roy Sentjens Silence-Lotto België
15.Steven Caethoven Agritubel België
16.Floris Goesinnen Skil-Shimano Nederland
17.Lloyd Mondory Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Ralf Grabsch Milram Duitsland
19.Nico Sijmens Landbouwkrediet België
20.Kevin Ista Agritubel België
2007
1 Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
2 Tomas Vaitkus Discovery Litouwen
3 Philippe Gilbert Francaise België
4 Michiel Elijzen Cofidis Nederland
5 Frederik Veuchelen Jacques België
6 Filippo Pozzato Liquigas Italië
7 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
8 Tom Boonen Quickstep België
9 Nick Nuyens Cofidis België
10 Stefan Van Dijk Wiesenhof Nederland
11 Bas Giling Wiesenhof Nederland
12 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
13 Baden Cooke Unibet.com Australië
14 Gorik Gardeyn Unibet.com België
15 Robbie McEwen Lotto Australië
16 Steven De Jongh Quickstep Nederland
17 Andreas Klier T-Mobile BRD
18 Nico Eeckhout Jacques België
19 Murillo Ant. Fischer Liquigas Brazilië
20 Mathew Hayman Rabobank Australië
2006
1.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
2.Filippo Pozzato Quick Step Italië
3.Gert Steegmans Davitamon-Lotto België
4.Joost Posthuma Rabobank Nederland
5.Leon Van Bon Davitamon-Lotto Nederland
6.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
7.Steffen Wesemann T-Mobile Zwitserland
8.Tom Boonen Quick Step België
9.Staf Scheirlinckx Cofidis België
10.Franck Renier Bouygues Telecom Frankrijk
11.Roger Hammond Discovery Channel Groot-Brittannië
12.Marco Serpellini Unibet.Com Italië
13.Andy Flickinger Bouygues Telecom Frankrijk
14.Maarten Tjallingii Skil-Shimano Nederland
15.Matthew Hayman Rabobank Australië
16.Gorik Gardeyn Unibet.Com België
17.Sebastien Hinault Credit Agricole Frankrijk
18.Marcus Burghardt T-Mobile Duitsland
19.Bert De Waele Landbouwkrediet België
20.Mark De Maar Rabobank Nederland
2005
1.Tom Boonen Quick Step België
2.Uros Murn Phonak Slovenië
3.Nick Nuyens Quick Step België
4.Karsten Kroon Rabobank Nederland
5.Steven De Jongh Rabobank Nederland
6.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
7.Roy Sentjens Rabobank Nederland
8.Anthony Geslin Bouygues Telecom Frankrijk
9.Robbie McEwen Davitamon-Lotto Australië
10.Allan Johansen Team CSC Denemarken
11.Stuart O`Grady Cofidis Australië
12.Jimmy Casper Cofidis Frankrijk
13.Jaan Kirsipuu Credit Agricole Estland
14.Philippe Gilbert Francaise des Jeux België
15.Gregory Rast Phonak Zwitserland
16.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
17.Georg Hincapie Discovery Channel U.S.A.
18.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
19.Nico Mattan Davitamon-Lotto België
20.Thomas Voeckler Bouygues Telecom Frankrijk
2004
1.Paolo Bettini Quick Step Italië
2.Stuart O`Grady Cofidis Australië
3.Steven De Jongh Rabobank Nederland
4.Juan Antonio Flecha Fassa Bortolo Spanje
5.Tom Boonen Quick Step België
6.Thor Hushovd Credit Agricole Noorwegen
7.Fabian Cancellara Fassa Bortolo Zwitserland
8.Max Van Heeswijk US Postal Nederland
9.Roger Hammond Mr.Bookmaker Groot-Brittannië
10.Andreas Klier T-Mobile Duitsland
11.Karsten Kroon Rabobank Nederland
12.Paolo Bossoni Lampre Italië
13.Lars Michaelsen Team CSC Denemarken
14.Sergei Ivanov T-Mobile Rusland
15.Frank Vandenbroucke Fassa Bortolo België
16.Roberto Petito Fassa Bortolo Italië
17.Geert Van Bondt Landbouwkrediet België
18.Guido Trenti Fassa Bortolo U.S.A.
19.Johan Museeuw Quick Step België
20.Gerben Lowik Chocolade Jacques Nederland
2003
1.Irki Putsep AG2R Estland
2.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
3.Johan Museeuw Quickstep Belgium
4.Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
5.Paolo Bettini Quickstep Italia
6.Frank Vandenbroucke Quickstep Belgium
7.Tom Boonen Quickstep Belgium
8.Filippo Pozzato Fassa Bortolo Italia
9.Peter Farazijn Cofidis Belgium
10.Romans Vainsteins Sidermec Letland
11.Gabriele Balducci Sidermec Italia
12.Robbie McEwen Lotto-Domo Australia
13.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
14.Remco Van der Ven Bankgiroloterij Nederland
15.Gianluca Bortolami Sidermec Italia
16.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
17.Peter Van Petegem Lotto-Domo Belgium
18.Sebastien Hinault Credit Agricole Frankrijk
19.Bernhard Eisel FdJeux.com Oostenrijk
20.Marcus Ljungqvist Credit Agricole Zweden
2002
1.Laurent Brochard Delatour Frankrijk
2.Lazslo Bodrogi Mapei Hongarije
3.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
4.Nicolas Vogondy La Française Frankrijk
5.Frederic Guesdon La Française Frankrijk
6.Peter Van Peteghem Lotto Belgium
7.Frank Hoj Team Coast Denemarken
8.Robbie McEwen Lotto Australia
9.Paolo Bettini Mapei Italia
10.Kevin Hulsmans Mapei Belgium
11.Andrei Tchmil Lotto Belgium
12.Hendrik Van Dijck Palmans Belgium
13.Jo Planckaert Cofidis Belgium
14.Chris Peers Cofidis Belgium
15.Glenn D’Hollander Lotto Belgium
16.Karsten Kroon Rabobank Nederland
17.Geoffrey Demeyere Vlaanderen Belgium
18.Steven De Jongh Rabobank Nederland
19.Cedric Vasseur Cofidis Frankrijk
20.Yoeri Beyens Vlaanderen Belgium
2001
1.Didier Rous Bonjour Frankrijk
2.Walter Beneteau Bonjour Frankrijk
3.Peter Farazijn Cofidis België
4.Hans De Meester Collstrop België
5.Frédéric Guesdon La Française Frankrijk
6.Oleg Pankov Collstrop Oekraïne
7.Andrei Tchmile Lotto België
8.Olivier Perraudeau Bonjour Frankrijk
9.Fabien Dewaele Lotto België
10.Michele Bartoli Mapei Italië
11.Paul Van Hyfte Lotto België
12.Hendrik Van Dijck Lotto België
13.Matthé Pronk Rabobank Nederland
14.Arvis Piziks CSC-Online Letland
15.Jean-Cyril Robin Bonjour Frankrijk
16.Daniele Nardello Mapei Italië
17.Janek Tombak Cofidis Estland
18.Maarten den Bakker Rabobank Nederland
19.Erik Weisspfenning Batavus Duitsland
20.Pieter Vries Batavus Nederland
2000
1.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
2.Johan Museeuw Mapei België
3.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
4.Servais Knaven Farm Frites Nederland
5.Franco Ballerini Lampre Italië
6.Tom Steels Mapei België
7.Tristan Hoffman Jack & Jones Nederland
8.Andrei Tchmile Lotto België
9.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
10.Daniele Nardello Mapei Italië
11.Jo Planckaert Cofidis België
12.Kai Hundertmark Telekom Duitsland
13.Chris Peers Cofidis België
14.Mario Aerts Lotto België
15.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
16.Jan Schaffrath Telekom Duitsland
17.Lars Michaelsen La Française Denemarken
18.Lauri Aus AG2R Estland
19.Stéphane Barthe AG2R Frankrijk
20.Jean-Patrick Nazon La Française Frankrijk
1999
1.Daniele Nardello Mapei Italië
2.Peter Van Petegem T.V.M. België
3.Servais Knaven T.V.M. Nederland
4.Frank Vandenbroucke Cofidis België
5.Wilfried Peeters Mapei België
6.Rolf Aldag Telekom Duitsland
7.Tom Steels Mapei België
8.Andrei Tchmile Lotto België
9.Jo Planckaert Lotto België
10.Johan Museeuw Mapei België
11.Cyril Saugrain La Française Frankrijk
12.Wim Feys Lotto België
13.Stuart O’Grady Gan Australië
14.Chris Peers Lotto België
15.Peter Farazijn Cofidis België
16.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
17.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
18.Fabien De Waele Lotto België
19.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
20.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
1998
1.Bruno Thibout Cofidis Frankrijk
2.Johan Museeuw Mapei-Bricobi België
3.Andrei Tchmile Lotto België
4.Richard Virenque Festina Frankrijk
5.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
6.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis Polen
7.Stuart O’Grady Gan Australië
8.Wim Feys Lotto België
9.Fabio Baldato Riso Scotti Italië
10.Gianluca Bortolami Festina Italië
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Tom Steels Mapei-Bricobi België
13.Servais Knaven T.V.M. Nederland
14.Peter Van Petegem T.V.M. België
15.André Korff Festina Duitsland
16.Max Van Heeswijk Rabobank Nederland
17.Juris Silovs Jack & Jones Letland
18.Chris Peers Lotto België
19.Thierry Marichal Lotto België
20.Bruno Cenghialta Riso Scotti Italië
1997
1.Johan Museeuw Mapei-GB België
2.Richard Virenque Festina Frankrijk
3.Johan Capiot T.V.M. België
4.Andrei Tchmile Lotto Oekraïne
5.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
6.Peter Van Petegem T.V.M. België
7.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
8.Tom Steels Mapei-GB België
9.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
10.Peter Farazijn Lotto België
11.Jaan Kirsipuu Casino Estland
12.Hendrik Redant T.V.M. Nederland
13.Wim Feys Lotto België
14.Andreas Klier Nürnberger Duitsland
15.Jo Planckaert Lotto België
16.Wilfried Peeters Mapei-GB België
17.Christophe Mengin Française Frankrijk
18.Flavio Vanzella Française Italië
19.Nico Eeckhout Lotto België
20.Maximilian Sciandri Française Groot-Brittannië
1996
1.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
2.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
3.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
4.Laurent Brochard Festina Frankrijk
5.Marc Sergeant Lotto België
6.Hendrik Redant T.V.M. België
7.Sammie Moreels Palmans België
8.Frank Corvers Lotto België
9.Edwig Van Hooydonck Rabobank België
10.Emmanuel Magnien Festina Frankrijk
11.Herman Frison Lotto België
12.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
13.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
14.Tom Steels Mapei-GB België
15.Hans De Meester Palmans België
16.Mario De Clercq Palmans België
17.Carlo Bomans Mapei-GB België
18.Johan Capiot Collstrop België
19.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
20.Lars Michaelsen Festina Denemarken
1995
1.Franco Ballerini Mapei-GB Italië
2.Andrei Tchmile Lotto Oekraïne
3.Mario Manzoni Brescia Lat Italië
4.Leon Van Bon Novell Nederland
5.Edwig Van Hooydonck Novell België
6.Johan Museeuw Mapei-GB België
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Adri Van der Poel Collstrop Nederland
9.Frédéric Moncassin Novell Frankrijk
10.George Hincapie Motorola V.S.A.
11.Jo Planckaert Collstrop België
12.Peter Van Petegem T.V.M. België
13.Wilfried Nelissen Lotto België
14.Wilfried Peeters Mapei-GB België
15.Nico Mattan Lotto België
16.Mario Scirea Polti Italië
17.Carlo Bomans Mapei-GB België
18.Hendrik Redant T.V.M. België
19.Gianluca Pianegonda Polti Italië
20.Christophe Capelle Gan Frankrijk
1994
1.Johan Museeuw GB-MG boys België
2.Andreas Kappes Trident Duitsland
3.Hendrik Redant ZG-Mobili België
4.Wilfried Nelissen Histor België
5.Stefan Sels Trident België
6.Luc Roosen Lotto België
7.Maximilian Sciandri GB-MG boys Italië
8.Frederic Moncassin Word Perfect Frankrijk
9.Roberto Menegotto ZG-Mobili Italië
10.Richard Virenque Festina Frankrijk
11.Fabio Baldato GB-MG boys Italië
12.Mario De Clercq Lotto België
13.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
14.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Jo Planckaert Histor België
17.Ludwig Willems GB-MG boys België
18.Johan Capiot T.V.M. België
19.Raymond Meys Trident Nederland
20.Axel Merckx Telekom België
1993
1.Fabian Jeker Castorama Zwitserland
2.Nico Verhoeven Histor Nederland
3.Johan Museeuw GB-MG België
4.Wilfried Nelissen Histor België
5.Johan Capiot T.V.M. België
6.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
7.Eric Vanderaerden Word Perfect België
8.Brian Holm Telekom Denemarken
9.Thierry Gouvenou Gan Frankrijk
10.Christophe Capelle Gan Frankrijk
11.Mario De Clercq Lotto België
12.Etienne De Wilde Telekom België
13.Marc Sergeant Histor België
14.Mario Cipollini GB-MG Italië
15.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
16.Frankie Andreu Motorola V.S.A.
17.Kai Hundertmark Motorola Duitsland
18.Gilbert Duclos-Lasalle Gan Frankrijk
19.Christophe Manin Motorola Frankrijk
20.Laurent Brochard Castorama Frankrijk
1992
1.Johan Capiot T.V.M. België
2.Olaf Ludwig Panasonic Duitsland
3.Eric Vanderaerden Buckler België
4.Wilfried Nelissen Panasonic België
5.Michel Zanoli Motorola Nederland
6.Peter Pieters Tulip Nederland
7.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
8.Dag-Otto Lauritzen Motorola Noorwegen
9.Fabio Baldato GB-MG boys Italië
10.Uwe Raab P.D.M. Duitsland
11.Johan Museeuw Lotto België
12.Alain Vandenbossche T.V.M. België
13.Jelle Nijdam Buckler Nederland
14.Benny Van Brabant La William België
15.Peter Huyghe La William België
16.Jan Wijnants Collstrop België
17.Jean-Marie Wampers Collstrop België
18.Viatcheslav Ekimov Panasonic G.O.S.
19.Steve Bauer Motorola Canada
20.Hendrik Redant Lotto België
1991
1.Andrei Tchmile S.E.F.B. Sovjet-Unie
2.Pascal Lino R.M.O. Frankrijk
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Wilfried Peeters Histor België
5.Rudy Verdonck Weinmann België
6.Johan Museeuw Lotto België
7.Danny Neskens La William België
8.Wilfried Nelissen Weinmann België
9.Claude Criquielion Lotto België
10.Thierry Gouvenou Z-Peugeot Frankrijk
11.Edwig Van Hooydonck Buckler België
12.Ludwig Willems Weinmann België
13.Andreas Kappes Histor Duitsland
14.Peter Huyghe La William België
15.Jelle Nijdam Buckler België
16.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
17.Marc Sergeant Panasonic België
18.Etienne De Wilde Histor België
19.Jan Goessens Weinmann België
20.Gert Jakobs P.D.M. Nederland
1990
1.Etienne De Wilde Histor België
2.Edwig Van Hooydonck Buckler België
3.Carlo Bomans Weinmann België
4.Marc Sergeant Panasonic België
5.Johan Museeuw Lotto België
6.Johan Capiot T.V.M. België
7.Eddy Planckaert Panasonic België
8.Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
9.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
10.Brian Holm Histor Denemarken
11.Adri Van Der Poel Weinmann Nederland
12.Dirk De Wolf P.D.M. België
13.Eric Van Der Aerden Buckler België
14.Ja Goessens Weinmann België
15.Sean Kelly P.D.M. Ierland
16.Marc Madiot Toshiba Frankrijk
17.Claude Criquielion Lotto België
18.Peter Pieters T.V.M. Nederland
19.Frank Pirard S.E.F.B. Nederland
20.Benny Heylen S.E.F.B. België
1989
1.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
2.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
3.Sean Kelly P.D.M. Ierland
4.Johannes Draaijer P.D.M. Nederland
5.Roland Liboton A.D.R. België
6.Dominique Arnould Toshiba Frankrijk
7.Fons De Wolf A.D.R. België
8.Eddy Planckaert A.D.R. België
9.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
10.Franck Pineau R.M.O. Frankrijk
11.Johan Museeuw A.D.R. België
12.Etienne De Wilde Histor België
13.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
14.Michel Vermote R.M.O. België
15.Eric Vanderaerden Panasonic België
16.Alex Pedersen R.M.O. Denemarken
17.Charly Mottet R.M.O. Frankrijk
18.Othmar Häfliger Helvetia Zwitserland
19.Brian Holm Histor Denemarken
20.Steve Bauer Helvetia Canada
1988
1.Fons De Wolf A.D.R. België
2.Adri van der Poel P.D.M. Nederland
3.Pascal Simon Système U Frankrijk
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Martin Earley Kas Ierland
6.Remig Stumpf Toshiba B.R.D.
7.Jean-Claude Colotti R.M.O. Frankrijk
8.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
9.Michel Vermote R.M.O. België
10.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
11.Dante Rezze R.M.O. Frankrijk
12.Othmar Häfliger Weinmann Zwitserland
13.Etienne De Wilde Sigma België
14.Eddy Planckaert A.D.R. België
15.Steve Bauer Weinmann Canada
16.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
17.Ludo Peeters Superconfex België
18.Martial Gayant Toshiba Frankrijk
19.Ad Wijnands Superconfex Nederland
20.Luc Colijn A.D.R. België
1987
1.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
2.Eddy Schepers Carrera België
3.Ludwig Wijnants Roland België
4.Ronny Van Holen Lucas België
5.Stephen Roche Carrera Ierland
6.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
7.Andreas Kappes Toshiba B.R.D.
8.Herman Frison Roland België
9.Eddy Vanhaerens Sigma België
10.Etienne De Beule Teveblad België
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
13.Claude Criquielion Hitachi België
14.Steven Rooks P.D.M. Nederland
15.Rudy Dhaenens Hitachi België
16.Rik Van Slijcke Teveblad België
17.John Talen Panasonic Nederland
18.Eric Vanderaerden Panasonic België
19.John Bogers Roland Nederland
20.Stan Tourné Sigma België
1986
1.Jef Lieckens Lotto België
2.Sean Kelly Kas Ierland
3.Herman Frison Roland België
4.Guy Gallopin Kas Frankrijk
5.Andy Hampsten La Vie Claire V.S.A.
6.Phil Anderson Panasonic Australië
7.Guido Bontempi Carrera Italië
8.Adri van der Poel Kwantum Nederland
9.Jesus Blanco-Vilar Teka Spanje
10.Guido Van Calster Zor België
11.Dirk De Wolf Hitachi België
12.Alex Stieda 7-Eleven Canada
13.Ludo Schurgers Teveblad België
14.Rolf Gölz Del Tongo B.R.D.
15.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
16.Rudy Dhaenens Hitachi België
17.Rudy Matthijs Hitachi België
18.Jos Haex Hitachi België
19.Yvon Madiot Système U Frankrijk
20.Jacques Hanegraaf Kwantum Nederland
1985
1.Willem Wijnant Tönissteiner België
2.Marc Van Geel Safir België
3.Dirk Heirweg Safir België
4.André Lurquin Tönissteiner België
5.Jos Jacobs Verandalux België
6.Marc Maertens Teveblad België
7.Philippe Leleu La Vie Claire Frankrijk
8.Ad Wijnants Kwantumhallen Nederland
9.Eddy Planckaert Panasonic België
10.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
11.Jef Lieckens Lotto België
12.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
13.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
14.Luc Colijn Safir België
15.Walter Planckaert Panasonic België
16.Jan Bogaert Verandalux België
17.Etienne De Wilde Safir België
18.Adri van Houwelingen Verandalux Nederland
19.Sean Kelly Skil Ierland
20.Rudy Dhaenens Hitachi België
1984
1.Fons De Wolf Europdecor België
2.Ludo Schurgers Teveblad België
3.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
4.Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
5.Patrick De Vos Eurosoap België
6.Luc Govaerts Europdecor België
7.Jos Schipper Viditel Nederland
8.Eddy Schepers Dromedario België
9.Alain Bondue La Redoute Frankrijk
10.Jacques Hanegraaf Kwantumhallen Nederland
11.René Martens Teka België
12.Michel Pollentier Safir België
13.Gregor Braun La Redoute B.R.D.
14.Eddy Planckaert Panasonic België
15.Rudi Pevenage Del Tongo België
16.Sean Kelly Skil Ierland
17.Michel Dernies Fangio België
18.Jan Bogaert Dries België
19.Theo Smit Elro Nederland
20.Claude Criquielion Splendor België
1983
1.Jef Lieckens Safir België
2.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
3.Luc Colijn Fangio België
4.Adri Van Der Poel Aernoudt Nederland
5.Fons De Wolf Bianchi België
6.Etienne De Wilde La Redoute België
7.Jan Raas Raleigh Nederland
8.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
9.Ludo Peeters Raleigh België
10.Kim Andersen Coop Denemarken
11.Paul Sherwen La Redoute G.B.
12.Frank Hoste Europ Decor België
13.Eddy Planckaert Splendor België
14.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
15.Didi Foubert Safir België
16.Jan Van Houwelingen Boule d’Or Nederland
17.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
18.Eric Van Der Aerden Aernoudt België
19.Walter Planckaert Splendor België
20.Paul Verschuere Bianchi België
1982
1.Sean Kelly Sem Ierland
2.Stephen Roche Peugeot Ierland
3.Benny Van Brabant Splendor België
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Graham Jones Wolber G.B.
6.Phil Anderson Peugeot Australië
7.Henk Lubberding Raleigh Nederland
8.Ad Wijnands Raleigh Nederland
9.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
10.Gregor Braun Capri Sonne B.R.D.
11.Jos Lammertinck Alarmsystemen Nederland
12.Bert Janbroers Alarmsystemen Nederland
13.Adri Van Houwelingen Vermeer-Thijs Nederland
14.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
15.Ludo Peeters Raleigh België
16.Adri Van der Poel Daf Trucks Nederland
17.Gerrie Kneteman Raleigh Nederland
18.William Tackaert Daf Trucks België
19.Jostein Wilmann Capri Sonne Noorwegen
20.Eddy Planckaert Splendor België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf-Trucks België
2.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
3.Ad Van Peer HB-Alarmsystemen Nederland
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Ferdi Van Den Haute La Redoute België
6.Cees Priem Raleigh Nederland
7.Daniel Willems Capri Sonne België
8.William Tackaert Daf-Trucks België
9.Gilbert Duclos-Lasalle Peugeot Frankrijk
10.Philip Van Den Brande Boston België
11.Jean-Luc VanDenBroucke La Redoute België
12.Frank Hoste Raleigh België
13.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
14.Jacques Bossis Peugeot Frankrijk
15.Walter Planckaert Splendor België
16.Hennie Kuiper Daf-Trucks Nederland
17.Rik Van Linden Boule D’Or België
18.Henk Lubberding Raleigh Nederland
19.Paul Verschuere Capri Sonne België
20.Rudi Pevenage Capri Sonne België
1980
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Johan De Muynck Splendor België
3.Jan Raas Raleigh Nederland
4.Hennie Kuiper Peugeot Nederland
5.Herman Van Springel Safir België
6.Jos Bruyère Zeepcentrale België
7.Henk Lubberding Raleigh Nederland
8.Fons De Wolf Boule d’Or België
9.Jean-Luc Vandenbroucke La Redoute België
10.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
11.Gilbert Duclos-Lassalle Peugeot Frankrijk
12.Francesco Moser Sanson Italië
13.Joaquim Agostinho Puch Portugal
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
16.Jean-René Bernaudeau Renault Frankrijk
17.Michel Pollentier Splendor België
18.Wladimiro Panizza Gis Italië
19.Sven Ake Nilsson Miko Zweden
20.Sean Kelly Splendor Ierland
1979
1.Daniël Willems IJsboerke België
2.Eddy Schepers Daf Trucks België
3.Herman Van Springel Zeepcentrale België
4.Fons De Wolf Boule d’Or België
5.Michel Pollentier Splendor België
6.Carlos Cuyle Zeepcentrale België
7.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
8.Lucien Van Impe Kas België
9.Jos Schipper Zeepcentrale Nederland
10.Marc Renier Kas België
11.Sean Kelly Splendor Ierland
12.Guido Van Calster Daf Trucks België
13.Benny Schepmans Safir België
14.Roger De Cnijf Boule d’Or België
15.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
16.Frans Van Looy Kas België
17.Jos Bruyère Flandria België
18.Jan Van Houwelingen Boule d’Or Nederland
19.Eddy Vanhaerens Boule d’Or België
20.Walter Planckaert Miniflat België
1978
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Fons Van Katwijk Zeepcentrale Nederland
3.Jan Raas Frisol Nederland
4.André Dierickx IJsboerke België
5.Dieter Thurau IJsboerke B.R.D.
6.Etienne Van Der Helst Safir België
7.Ronan De Meyer Ebo België
8.Guido Van Calster C & A België
9.Marc De Meyer Flandria België
10.Jean Van Der Stappen Flandria België
11.Walter Godefroot IJsboerke België
12.Jos Jacobs IJsboerke België
13.Wilfried Wesemael Raleigh België
14.Eric Van De Wiele Maes Pils België
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Jan Aling Zeepcentrale Nederland
17.Nigel Dean Moducel G.B.
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Herman Van Springel Zeepcentrale België
20.Ferdi Van den Haute Zeepcentrale België
1977
1.Jan Raas Frisol Nederland
2.Bert Pronk Raleigh Nederland
3.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
4.Fedor den Hertog Frisol Nederland
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jan Krekels De Onderneming Nederland
7.Wilfried Wesemael Frisol België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Rudy Pevenage IJsboerke België
10.Jos Bruyère Fiat België
11.Jos De Schoenmaeker Fiat België
12.Jos Huysmans Fiat België
13.Marc Dierickx Carlos België
14.Ronny Van Marcke Carlos België
15.Ronny De Bisschop Carpenter België
16.Eric Leman Carpenter België
17.Jan Aling Ebo Nederland
18.Fons Van Katwijk Carpenter Nederland
19.Etienne De Beule Fiat België
20.Ronny Van De Vijver Carpenter België
1976
1.Patrick Sercu Brooklyn België
2.Johan Demuynck Brooklyn België
3.Wilfried Wesemael Miko België
4.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
5.Willem Peeters IJsboerke België
6.Roger Swerts Molteni België
7.Walter Planckaert Maes Pils België
8.Luc Leman Miko België
9.Jos Spruyt Molteni België
10.Frans Verhaegen Flandria België
11.Cees Bal Molteni België
12.Frans Verbeeck IJsboerke België
13.Jan Raas Raleigh Nederland
14.Freddy Maertens Flandria België
15.Walter Godefroot IJsboerke België
16.Eric Leman Splendor België
17.Eddy Merckx Molteni België
18.Jos Jacobs IJsboerke België
19.Willy Teirlinck Gitane België
20.André Dierickx Maes Pils België
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
3.Jean-Claude Meunier Peugeot Frankrijk
4.Eddy Merckx Molteni België
5.Guy Sibille Peugeot Frankrijk
6.Bernard Thevenet Peugeot Frankrijk
7.Luis Ocana Bic Spanje
8.J.-Pierre Danguillaume Peugeot Frankrijk
9.Rik Van Linden Rokado België
10.Jean-Jacques Fussien Bic Frankrijk
11.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
12.Raymond Poulidor Gan Frankrijk
13.Frans Verbeeck Watney België
14.Eric Leman Peugeot België
15.Jacky Mourioux Gan Frankrijk
16.Louis Verreydt IJsboerke België
17.Bernard Croyet Gan Frankrijk
18.Joseph Bruyère Molteni België
19.Walter Godefroot Flandria België
20.Dirk Baert Pull Novy België
1972
1 Frans Verbeeck Watney België
2 Eddy Merckx Molteni België
3 Andre Dierickx Flandria België
4 Willy De Geest Magniflex België
5 Walter Godefroot Peugeot België
6 Jos Abelshausen Watney België
7 Rolf Wolfshol Rokado BRD
8 Walter Planckaert Watney België
9 Noel Van Tyghem Novy België
10 Jacky Mourioux Fagor Frankrijk
11 Georges Claes Flandria België
12 Willy Vekemans Rokado België
13 Emiel Cambre Goldor België
14 Frans Mintjens Molteni België
15 Herman Vrijders Goldor België
16 Daniel Verplancke Flandria België
17 Georges Pintens Magniflex België
18 Gilbert Wuytack Magniflex België
19 Ronald De Witte Peugeot België
20 Guido Van Sweevelt Magniflex België
1971
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Frans Verbeeck Watney België
3.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
4.Jos Bruyère Molteni België
5.Patrick Sercu Brooklyn België
6.Daniël Van Rijckeghem Sonolor België
7.André Dierickx Flandria België
8.Roger Rosiers Bic België
9.Noël Van Tyghem Novy België
10.Valeer Van Sweevelt Watney België
11.Albert Van VlierbergheFlandria België
12.Rik Van Linden Bianchi België
13.José De Cauwer Hertekamp België
14.Georges Vandenberghe Smiths België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
17.Jos Huysmans Mann België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1970
1.Eddy Merckx Faema België
2.Roger De Vlaeminck Flandria België
3.Walter Godefroot Salvarani België
4.Willy Vekemans Goldor België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Herman Van Springel Molteni België
7.Jan Janssen Bic Nederland
8.Raymond Poulidor Fagor Frankrijk
9.Rini Wagtmans Molteni Nederland
10.Eric Leman Flandria België
11.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
12.Georges Pintens Magniflex België
13.Eric De Vlaeminck Flandria België
14.Bernard Guyot Sonolor Frankrijk
15.Mariano Martinez Hoover Frankrijk
16.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
17.Charly Grosskost Bic Frankrijk
18.Barry Hoban Sonolor Engeland
19.Tony Houbrechts Salvarani België
20.André Poppe Magniflex België
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Herman Van Springel Mann België
2.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
3.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
4.Walter Godefroot Flandria België
5.Ward Sels Bic België
6.Daniël Van Rijckeghem Mann België
7.Alfons De Bal Okay België
8.Remi Van Vreckom Pull Novy België
9.Jean Monteyne Flandria België
10.Leo Duyndam Smiths Nederland
11.Willy Vekemans Goldor België
12.Eric Leman Flandria België
13.Jean Dumont Peugeot Frankrijk
14.Georges Vandenberghe Smiths België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
17.Jos Huysmans Mann België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1967
1.Eddy Merckx Peugeot België
2.Jan Janssen Pelforth Nederland
3.Ward Sels Bic België
4.Jos Huysmans Mann België
5.Herman Van Springel Mann België
6.Noël Foré Flandria België
7.Willy Planckaert Romeo België
8.Jaak De Boever Romeo België
9.Frans Melckenbeeck Pull Novy België
10.Eric De Munster Flandria België
11.Tuur De Cabooter Pull Novy België
12.Gerben Karstens Peugeot Nederland
13.Francis Campaner Mercier Frankrijk
14.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
15.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
16.Willy Bocklant Pull Novy België
17.Tony Houbrechts Flandria België
18.Jacques Cadiou Frimatic Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube Frimatic Frankrijk
20.Arie den Hartog Bic Nederland
1966
1.Jo De Roo Televizier Nederland
2.Noël De Pauw Solo België
3.Willy Vekemans Goldor België
4.Frans Melckenbeeck Mercier België
5.Tuur De Cabooter Solo België
6.Jos Spruyt Mercier België
7.Martin Van den Bogaert Libertas België
8.Walter Godefroot Wiel’s België
9.Eddy Merckx Peugeot België
10.Jos Van Der Vleuten Televizier Nederland
11.Ward Sels Bic België
12.Jean-Baptist Claes Wiel’s België
13.Jos Huysmans Mann België
14.Jos Spruyt Mercier België
15.Willy Planckaert Smiths België
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Victor Nuelandt Pull Novy België
18.Frans Brandts Smiths België
19.Willy In’t Ven Mann België
20.Willy Bocklant Pull Novy België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1 Rene Van Meenen Wiel’s België
2 Ludo Janssens Flandria België
3 Jean-Baptist Claes Wiel’s België
4 Frans Melckenbeeck Mercier België
5 Frans Van Immerseel Libertas België
6 Jos De Wit Pelforth België
7 Walter Muylaert Pelforth België
8 Daniel Doom Wiel’s België
9 Rene Thyssen Pelforth België
10 Romain Van Wijnsberghe Pelforth België
11 Piet Van Est Mann Nederland
12 Willy Bocklant Flandria België
13 Edmond Coppens Dossche België
14 Willy Raes Mann België
15 Vic Van Schil Mercier België
16 Gustaaf De Smet Wiel’s België
17 Vin Denson Pelforth GBr
18 Ivo Molenaers Wiel’s België 19 Dieter Puschel Wiel’s BRD
20 Albert Van D’Huynslager Ruberg België
1962
1.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
2.Tuur De Cabooter Wiel’s-Groene Leeuw België
3.René Van Meenen Wiel’s-Groene Leeuw België
4.Seamus Elliott Heylett Ierland
5.Fred De Bruyne Carpano België
6.Ludo Janssens G.B.C. België
7.Frans Schoubben Peugeot België
8.Jean-Baptist Claes Wiel’s-Groene Leeuw België
9.Roger De Coninck Mann België
10.Georges Decraeye Libertas België
11.Yvo Molenaers Wiel’s-Groene Leeuw België
12.Theo Dingens Libertas Nederland
13.Piet Van Est Lokomotief Nederland
14.Ritten De Wolf Gitane-Leroux België
15.Van De Caveye Solo België
16.Frans De Mulder Wiel’s-Groene Leeuw België
17.Leon Van Daele Flandria België
18.Leo Vanderlinden Libertas België
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Libertas België
1961
1.Jo De Roo St.Raphael Nederland
2.Jean Graczyk Helyett Frankrijk
3.Gilbert Desmet Carpano België
4.Marcel Janssens Mann België
5.Angelo Conterno Carpano Italië
6.Lode Troonbeeckx Mann België
7.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
8.Leon Van Daele Wiel’s België
9.Pino Cerami Peugeot België
10.Frans Schoubben Peugeot België
11.Rik Van Looy Faema België
12.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
13.Armand Desmet Faema België
14.Jean-Claude Annaert Helyett Frankrijk
15.Mies Stolker Helyett Nederland
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jos Bosmans Wiel’s België
18.Michel Van Aerde Carpano België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Seamus Elliott Helyett Ierland
4.Martin Van Geneugden Carpano België
5.Noël Foré Groene Leeuw België
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Briek Schotte Libertas België
8.Jos Hoevenaers Faema België
9.Rik Van Steenbergen Elvé België
10.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
11.Gastone Nencini Leo Italië
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Piet Haan Eroba Nederland
16.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
17.Brian Haskell Viking G.B.
18.Heinz Traxel Tigra Zwitserland
19.Wim Van Est Lokomotief Nederland
20.Leopold Rosseel Elvé België
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Lode Anthonis Bertin België
3.Norbert Kerckhove Bertin België
4.Pino Cerami Peugeot België
5.André Rosseel Libertas België
6.Briek Schotte Libertas België
7.Leopold Schaecken Gr.Leeuw België
8.André Vlayen Libertas België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Louison Bobet Bobet Frankrijk
11.Warre Borgmans Bertin België
12.Roger Decock Bertin België
13.Wim Van Est Lokomotief Nederland
14.Ward Theuns Libertas België
15.Julien Schepens Flandria België
16.Rik Van Looy Faema België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1.Raymond Impanis Alcyon België
2.Fred De Bruyne Mercier België
3.Rik Van Steenbergen Peugeot België
4.Germain De Rijcke Alcyon België
5.Jean Forestier Follis Frankrijk
6.Fausto Coppi Bianchi Italië
7.Donato Piazza Bianchi Italië
8.Stan Ockers Peugeot België
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
11.Louison Bobet Stella Frankrijk
12.Robert Varnajo Gitane Frankrijk
13.Antonin Rolland Stella Frankrijk
14.Roger De Cock Bertin België
15.Loretto Petrucci Bianchi Italië
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Valère De Vos Splendor België
18.André De Clerck Groene Leeuw België
19.Bernard Gauthier Mercier Frankrijk
20.André Dolhats Le Grevès Frankrijk
1953
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Jean Bogaerts Libertas België
3.Raphael Geminiani Metropole Frankrijk
4.Karel De Baere Mercier België
5.Roger De Corte Gr.Leeuw België
6.Lionel Van Brabant Bertin België
7.Maurice Mollin Bertin België
8.Fritz Schär La Perle Zwitserland
9.Marcel Rijckaert Peugeot België
10.Raymond Impanis Alcyon België
11.Aloïs De Hertog Alcyon België
12.Georges Maelbrancke Bertin België
13.Jean De Valck Libertas België
14.Briek Schotte Alcyon België
15.Theo Mertens Peugeot België
16.Fernand Buyl Alcyon België
17.Wout Wagtmans Lokomotief Nederland
18.André Declerck Bertin België
19.Germain De Rijcke Alcyon België
20.Wim Van Est Lokomotief Nederland
1952
1.Roger De Corte Groene Leeuw België
2.Marcel Dussault Alcyon Frankrijk
3.André Declerck Alcyon België
4.Fernand Buyl Alcyon België
5.Nest Sterckx Peugeot België
6.Karel De Baere Mercier België
7.Marcel De Mulder Alcyon België
8.Jean Schorn Rochet Luxemburg
9.Fausto Coppi Bianchi Italië
10.Ettore Milano Bianchi Italië
11.Vital Sneyers Libertas België
12.Raymond Impanis Alcyon België
13.Boudewijn De Vos Libertas België
14.Serge Blusson Le Grevès Frankrijk
15.Jacques Geus Rochet België
16.Roger Ghyselinck Groene Leeuw België
17.Loretto Petrucci Bianchi Italië
18.Robert Bonnaventure La Française Frankrijk
19.Raphael Geminiani Le Grevès Frankrijk
20.Giuseppe Minardi Legnano Italië
1951
1.Nest Sterckx Peugeot België
2.Raymond Impanis Alcyon België
3.Albert Dubuisson Rochet België
4.Jean Baldassari Mercier Frankrijk
5.Pierre Brambilla Mercier Frankrijk
6.Alain Moineau Mercier Frankrijk
7.Vincenzo Rossello Allegro Italië
8.Jacques Renaud Stella Frankrijk
9.Vittorio Rossello Allegro Italië
10.André Dufraisse Rochet Frankrijk
11.Jean-Marie Cieleska Gitane Frankrijk
12.Marcel Huber Peugeot Zwitserland
13.Ettore Milano Bianchi Italië
14.Pasquale Fornara Allegro Italië
15.Dino Alessio Allegro Italië
16.Pino Cerami Peugeot België
17.Henk Faanhof Peugeot Nederland
18.Robert Bonnaventure Terrot Frankrijk
19.Gino Sciardis Mercier Frankrijk
20.Jean Gueguen Mercier Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s