2017
1.Rafal Majka Bora-Hansgrohe Polen
2.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
3.Brent Bookwalter BMC-Tag Heuer U.S.A.
4.Sam Oomen Sunweb-Giant Nederland
5.Vegaerd Stake Laengen UAE-Fly Emirates Noorwegen
6.Tao Geoghegan Hart Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
7.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
8.Lachlan Morton Dimension Data Australië
9.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
10.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
11.Enric Mas Quick Step Floors Spanje
12.Maximilian Schachmann Quick Step Floors Duitsland
13.Samuel Sanchez BMC-Tag Heuer Spanje
14.Janier Acevedo United Healthcare Colombië
15.Andrew Talansky Cannondale-Drapac U.S.A.
16.Tiago Machado Katusha-Alpecin Portugal
17.Michael Schaer BMC-Tag Heuer Zwitserland
18.Pawel Poljanski Bora-Hansgrohe Polen
19.Jhonatan Restrepo Katusha-Alpecin Colombië
20.Stephane Rossetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
2.Samuel Sanchez BMC Racing Spanje
3.Lawson Craddock Cannondale U.S.A.
4.Jurgen Van Den Broeck Katusha België
5.Georg Bennet Lotto.nl-Jumbo Nieuw-Zeeland
6.Rohan Dennis BMC Racing Australië
7.Brent Bookwalter BMC Racing U.S.A.
8.Andrew Talansky Cannondale U.S.A.
9.Neilson Powless Axeon-Hagens Berman U.S.A.
10.Rob Britton Rally Cycling Canada
11.Javier Megias Novo Nordisk Spanje
12.Laurens Ten Dam Giant-Alpecin Nederland
13.Peter Stetina Trek-Segafredo U.S.A.
14.Janez Brajkovic United Healthcare Slovenië
15.Tao Geoghegan Hart Axeon-Hagens Berman Groot-Brittannië
16.Daniel Jaramillo United Healthcare Colombië
17.Ruben Guerreiro Axeon-Hagens Berman Portugal
18.Robin Carpenter Holowesko-Citadel U.S.A.
19.Greg Van Avermaet BMC Racing België
20.Petr Vakoc Etixx-Quick Step Tsjechië
2015
1.Peter Sagan Tinkoff-Saxo Slovakije
2.Sergio Henao Sky-21st Century Fox Colombië
3.Robert Gesink Lotto.nl-Jumbo Nederland
4.Julian Alaphilippe Etixx-Quick Step Frankrijk
5.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
6.Riccardo Zoidl Trek Factory Racing Oostenrijk
7.Ben Hermans BMC Racing België
8.Joseph Dombrowski Cannondale-Garmin U.S.A.
9.Lachlan Norris Drapac Australië
10.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
11.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
12.Peter Kennaugh Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
13.Benjamin King Cannondale-Garmin U.S.A.
14.Danilo Wyss BMC Racing Zwitserland
15.Tao Geoghegan Hart Axeon Groot-Brittannië
16.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
17.Rob Britton Smartstop Canada
18.Dion Smith Hincapie Sportswear Nieuw-Zeeland
19.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
20.Lawson Craddock Giant-Alpecin U.S.A.
2014
1.Bradley Wiggins Sky-21st Century Fox Groot-Brittannië
2.Tiago Machado Netapp-Endura Portugal
3.Adam Yates Orica-GreenEdge Groot-Brittannië
4.Laurens Ten Dam Belkin Nederland
5.Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
6.Rohan Dennis Garmin-Sharp Australië
7.Haimar Zubeldia Trek Factory Racing Spanje
8.David De La Cruz Netapp-Endura Spanje
9.Peter Stetina BMC Racing U.S.A.
10.Daan Olivier Giant-Shimano Nederland
11.Matt Busche Trek Factory Racing U.S.A.
12.Janier Acevedo Garmin-Sharp Colombië
13.Kristjan Koren Cannondale Slovenië
14.Thomas Damuseau Giant-Shimano Frankrijk
15.Tom Danielson Garmin-Sharp U.S.A.
16.George Bennet Cannondale Nieuw-Zeeland
17.Benjamin King Garmin-Sharp U.S.A.
18.Lawson Craddock Giant-Shimano U.S.A.
19.Jens Keukeleire Orica-GreenEdge België
20.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
2013
1.Michael Rogers Saxo-Tinkoff Australië
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Matt Busche Radioshack-Leopard U.S.A.
4.Mathias Frank BMC Racing Zwitserland
5.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
6.Janier Acevedo Jamis-Hagens Berman Colombië
7.Leopold Konig Netapp-Endura Tsjechië
8.Philipp Deignan United Healthcare Ierland
9.Lawson Craddock Bontrager U.S.A.
10.Francisco Mancebo 5 Hour Energy-Kenda Spanje
11.Marc De Maar United Healthcare Curaçao
12.Brian Vandborg Cannondale Denemarken
13.Haimar Zubeldia Radioshack-Leopard Spanje
14.Lieuwe Westra Vacansoleil-DCM Nederland
15.Bartosz Huzarski Netapp-Endura Polen
16.Juan Antonio Flecha Vacansoleil-DCM Spanje
17.Amael Moinard BMC Racing Frankrijk
18.Andy Schleck Radioshack-Leopard Luxemburg
19.Michael Schaer BMC Racing Zwitserland
20.Gianni Meersman Omega Pharma-Quick Step België
2012
1.Robert Gesink Rabobank Nederland
2.Tejay Van Garderen BMC Racing U.S.A.
3.Levi Leipheimer Omega Pharma-Quick Step U.S.A.
4.Chris Horner Radioshack-Nissan U.S.A.
5.Tiago Machado Radioshack-Nissan Portugal
6.Wilco Kelderman Rabobank Nederland
7.Cameron Meyer Orica-GreenEdge Australië
8.Fabio Duarte Colombia-Coldeportes Colombië
9.Tom Danielson Garmin-Barracuda U.S.A.
10.Georg Hincapie BMC Racing U.S.A.
11.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
12.David Zabriskie Garmin-Barracuda U.S.A.
13.Nicolas Roche Ag2r-La Mondiale Ierland
14.Peter Velits Omega Pharma-Quick Step Slovakije
15.Luke Durbridge Orica-GreenEdge Australië
16.Luis Leon Sanchez Rabobank Spanje
17.Romain Bardet Ag2r-La Mondiale Frankrijk
18.Tom Dumoulin Argos-Shimano Nederland
19.Bram Tankink Rabobank Nederland
20.Sylvain Georges Ag2r-La Mondiale Frankrijk
2011
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Chris Horner RadioShack VSA
3 Rory Sutherland Healthcare Australië
4 Ryder Hesjedal Garmin Canada
5 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
6 George Hincapie B.M.C. VSA
7 David Zabriskie Garmin VSA
8 Francesco Bellotti Liquigas Italië
9 Peter Sagan Liquigas Slovakije
10 Christopher Jones Healthcare VSA
11 Lucas Euser Spidertech VSA
12 Thomas Danielson Garmin VSA
13 Christian Van De Velde Garmin VSA
14 Tejay Van Garderen High Road VSA
15 Laurens Ten Dam Rabobank Nederland
16 Andy Schleck Leopard Luxemburg
17 Linus Gerdemann Leopard BRD
18 Phil Zajicek Monster Media VSA
19 Alexandre Efimkin Type 1 Rusland
20 Daniel Martin Garmin Ierland
2010
1 Levi Leipheimer RadioShack VSA
2 Michael Rogers Columbia Australië
3 David Zabriskie Garmin VSA
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Chris Horner RadioShack VSA
6 Ryder Hesjedal Garmin Canada
7 Rory Sutherland Healthcare Australië
8 Peter Sagan Liquigas Slovakije
9 Janez Brajkovic RadioShack Slovenië
10 George Hincapie B.M.C. VSA
11 Phil Zajicek Fly V VSA
12 Peter Stetina Garmin VSA
13 Steve Morabito B.M.C. Zwitserland
14 Marc De Maar Healthcare Nederland
15 Valery Kobzarenko Type 1 Oekraïne
16 Christopher Jones Type 1 VSA
17 Tony Martin Columbia BRD
18 Lucas Euser Spidertech VSA
19 Jeremy Vennell Bissell NZl
20 Francesco Bellotti Liquigas Italië
2009
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Zabriskie Garmin VSA
3 Michael Rogers Columbia Australië
4 Jens Voigt Saxo Bank BRD
5 Thomas Lovkvist Columbia Zweden
6 Vincenzo Nibali Liquigas Italië
7 Lance Armstrong Astana VSA
8 Robert Gesink Rabobank Nederland
9 Thomas Danielson Garmin VSA
10 Jose Luis Rubiera Astana Spanje
11 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
12 Frank Schleck Saxo Bank Luxemburg
13 Oscar Sevilla Ribera Rock Racing Spanje
14 Jurgen Van De Walle Quickstep België
15 George Hincapie Columbia VSA
16 Bauke Mollema Rabobank Nederland
17 Grischa Niermann Rabobank BRD
18 Gustav Erik Larsson Saxo Bank Zweden
19 Inigo Cuesta Cervelo Spanje
20 Jose Enrique Gutierrez Rock Racing Spanje
2008
1 Levi Leipheimer Astana VSA
2 David Millar Garmin GBr
3 Christian Van De Velde Garmin VSA
4 Fabian Cancellara C.S.C. Zwitserland
5 Gustav Erik Larsson C.S.C. Zweden
6 David Zabriskie Garmin VSA
7 Chris Horner Astana VSA
8 Jurgen Van De Walle Quickstep België
9 Robert Gesink Rabobank Nederland
10 Alexander Moos B.M.C. Zwitserland
11 Thomas Peterson Garmin VSA
12 Victor Hugo Pena Grisales Rock Racing Colombia
13 Bernhard Kohl Gerolsteiner Oostenrijk
14 Kevin Seeldraeyers Quickstep België
15 Iker Camano Ortuzar Saunier Spanje
16 Benjamin Jacques-Mayne Bissell VSA
17 Matteo Tosatto Quickstep Italië
18 George Hincapie High Road VSA
19 Mauricio Ardila Cano Rabobank Colombia
20 Oscar Freire Gomez Rabobank Spanje
2007
1 Chris Horner Lotto VSA
2 Rory Sutherland Health Net Australië
3 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
4 Bobby Julich C.S.C. VSA
5 Benjamin Jacques-Mayne Priority VSA
6 Levi Leipheimer Discovery VSA
7 Jens Voigt C.S.C. BRD
8 Franco Pellizotti Liquigas Italië
9 Jason McCartney Discovery VSA
10 Stuart O’Grady C.S.C. Australië
11 Danny Pate Slipstream VSA
12 Russell Downing Health Net GBr
13 Michael Rogers T-Mobile Australië
14 Ben Day Navigators Australië
15 Ryder Hesjedal Health Net Canada
16 Dimitri Fofonov Agricole Kazakstan
17 Kim Kirchen T-Mobile Luxemburg
18 Jakob Piil T-Mobile Denemarken
19 Bram Tankink Quickstep Nederland
20 Christopher Baldwin Toyota VSA
2006
1 David Zabriskie C.S.C. VSA
2 Nathan O’Neill Health Net Australië
3 Saul Raisin Agricole VSA
4 Floyd Landis Phonak VSA
5 Bobby Julich C.S.C. VSA
6 George Hincapie Discovery VSA
7 Levi Leipheimer Gerolstein VSA
8 Cadel Evans Lotto Australië
9 Thomas Danielson Discovery VSA
10 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
11 Jason McCartney Discovery VSA
12 Nicolas Vogondy Agricole Frankrijk
13 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
14 Chris Horner Lotto VSA
15 Josep Jufre Lotto Spanje
16 Remi Pauriol Agricole Frankrijk
17 Michael Barry Discovery Canade
18 Alexander Moos Phonak Zwitserland
19 Jose Angel Gomez Marchante Saunier Spanje
20 Riccardo Ricco Saunier Italië
2005
1 Marc Collard Webcor VSA
2 Doug Ollerenshaw Health Net VSA
3 Gordon Fraser Health Net Canada
4 Roman Kilun McGuire VSA
5 Ivan Stevic Aerospace VSA
6 Michael Sayers Health Net VSA
7 Marco Rios La Grange VSA
8 Chris Greene Peddler VSA
9 Cameron Hughes Subway Australië
10 Zachary Walker McGuire VSA
11 John Kelly Webcor VSA
12 Chris Wherry Health Net VSA
13 Anthony Colby Roadhouse VSA
14 David Richter Subway VSA
15 Daniel Ramsey Seasilver VSA
16 Jackson Stewart Nevada VSA
17 Carlos Vargas Team Monex VSA
18 Hugh Moran Aerospace VSA
19 Ian Tubbs Broadmark VSA
20 Ted Huang Webcor VSA
2004
1 Chris Frederick Nat.selectie V.S.A.
2 Keith Miller Kissena VSA
3 Ryan Blickem Nat.selectie V.S.A.
4 Christopher Gottwald Giant VSA
5 Luke Rice Nat.selectie V.S.A.
6 Bret Williamson Nat.selectie V.S.A.
7 Lincoln Brown Nat.selectie V.S.A.
8 Andy Applegate Cane Creek VSA
9 Christopher Walker Nat.selectie V.S.A.
10 Keith Skiles Mengoni VSA
11 Ainslie McEachran Colorado VSA
12 Jason Fernschuss Ofoto VSA
13 Thomas Danielson Fassa Bortolo VSA
14 Billy Innes Ofoto VSA
15 Jason Schneider Mengoni VSA
16 Evan Elken Broadmark VSA
17 Tim Larkin Ofoto VSA
18 Paul Bell Cane Creek VSA
19 Jonathan Card Cane Creek VSA
20 Heath Dotson Cane Creek VSA
2003
1 Michael Norton Nat.selectie V.S.A.
2 Bill Stolte Nat.selectie V.S.A.
3 Hatcher Rosebrock Nat.selectie V.S.A.
4 Terence Keenan Nat.selectie V.S.A.
5 Hugh Moran Nat.selectie V.S.A.
6 Kevin Nicol Nat.selectie V.S.A.
7 Josh Seldman Krystal VSA
8 Christopher Harkey Subaru VSA
9 Thad Dulin Colavita VSA
10 Mariano Friedick JellyBelly VSA
11 Craig Snydal BikeDoctor VSA
12 Allen Horton Giant VSA
13 Eddy Hilger Colavita VSA
14 Stosh Bankston BikeDoctor VSA
15 John Lieswyn Seven Up VSA
16 Michael Sayers Health Net VSA
17 Dirk Friel JitteryJoe VSA
18 Zach Zimmerman BikeDoctor VSA
19 John Murphy Krystal VSA
20 Craig Dodson BikeDoctor VSA
2002
1 Jon Hamblen Wheelworks VSA
2 Paul Martin Go Mart VSA
3 Scottie Weiss Go Mart VSA
4 Mark Fitzgerald JellyBelly VSA
5 Jon Retseck Mercury VSA
6 Christopher Walker Zombies VSA
7 Shawn Milne Wheelworks VSA
8 Peter Baker Go Mart VSA
9 Chandler Weekes Fairway VSA
10 Michael Voigt Evolution VSA
11 George Menard SnowValley VSA
12 Ryan Blickem Reality VSA
13 Scott Zwizanski SnowValley VSA
14 Michael Olheiser VeloClips VSA
15 Sandy Perrins Logan R.C. VSA
16 Hugh Moran Volkswagen VSA
17 Eneas Freyre Kissena VSA
18 Brian Rick Peddler VSA
19 Saul Raisin Krystal VSA
20 Patrick Sullivan Krystal VSA
2001
1 Jeremiah Bishop K2 VSA
2 Eric Wohlberg Saturn Canada
3 John Osguthorpe Nutrafig VSA
4 Gregg Germer Leipzig VSA
5 Ryan Lane Zombies VSA
6 Mark Howland Blackmarket VSA
7 Steve Speaks Litebites VSA
8 Joseph Ackerman Essex VSA
9 Brian Ecker Recycled VSA
10 Steve Larsen Alliance VSA
11 Matthew Nyiri Soulcraft VSA
12 Rich Thurman Outdoor VSA
13 Tom Archer G & G VSA
14 Yuri Hauswald Soulcraft VSA
15 Jason Baer Mengoni VSA
16 Ian Dille Mercy VSA
17 Aron Norman Owens VSA
18 Svein Tuft Broadmark Canada
19 Bryan Smith Smartwool VSA
20 David Zabriskie US-Postal VSA
2000
1.Graeme Miller Shaklee Nieuw-Zeeland
2.Salvatore Commesso Saeco Italië
3.Glen Mitchell Shaklee Nieuw-Zeeland
4.Vassili Davidenko Navigators Rusland
5.Eddy Gragus Jelly Belly V.S.A.
6.Antonio Cruz Saturn V.S.A.
7.Kevin Monahan Seven Up V.S.A.
8.David McCook Shaklee V.S.A.
9.Oscar Pineda Seven Up Guatemala
10.Mark McCormack Saturn V.S.A.
11.Chris Horner Mercury V.S.A.
12.John Lieswyn Shaklee V.S.A.
13.Henk Vogels Mercury Australië
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Alessandro Guerra Saeco Italië
16.George Hincapie US-Postal V.S.A.
17.Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
18.Gordon Fraser Mercury Canada
19.Julian Dean US-Postal Nieuw-Zeeland
20.Trent Klasna Saturn V.S.A.
1999
1.Eddy Gragus Ikon Lexus V.S.A.
2.George Hincapie US-Postal V.S.A.
3.Harm Jansen Composite Nederland
4.Jakob Piil Acceptcard Denemarken
5.Uros Murn Krka Slovenië
6.Bart Bowen Saturn V.S.A.
7.David Clinger Mercury V.S.A.
8.Levi Leipheimer Saturn V.S.A.
9.Fred Rodriguez Mapei Quick V.S.A.
10.Morten Sonne Acceptcard Denemarken
11.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
12.Anton Villatoro Composite V.S.A.
13.Michael Sayers Mercury V.S.A.
14.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
15.Jesus Zarate Estrada Mercury Mexico
16.Thurlow Rogers Mercury V.S.A.
17.Davide Bramati Mapei Quick Italië
18.Chris Wherry Saturn V.S.A.
19.Tayeb Braikia Acceptcard Denemarken
20.Pelle Kil Composite Nederland
1998
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn V.S.A.
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn V.S.A.
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn V.S.A.
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Jacek Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
20.Salvatore Commesso Saeco Italië
1997
1.Mike McCarthy Saturn V.S.A.
2.Frank McCormack Saturn V.S.A.
3.Brett Aitken Jayco Australië
4.Graeme Miller Torelli Nieuw-Zeeland
5.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
6.Steve Hegg Saturn V.S.A.
7.Tim Lefevre Pasta V.S.A.
8.Yannick Cojan Laval Canada
9.John Harris Pasta V.S.A.
10.Ryan Oelkers Torelli V.S.A.
11.Jason Snow Breakaway V.S.A.
12.Alex Lavalec Laval Canada
13.Kevin Monahan Breakaway V.S.A.
14.Adam Myerson Breakaway V.S.A.
15.Dave Pro Torelli V.S.A.
16.Jacques Landry Ever Fresh Canada
17.J.D.Durso Avocet V.S.A.
18.John Walrod Pasta V.S.A.
19.Stephen Pate Jayco Australië
20.Sebastian Morrissette Ever Fresh V.S.A.
1996
1.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
2.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
3.Viatcheslav Ekimov Rabobank Rusland
4.Glenn D’Hollander Vlaanderen 2002 België
5.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brit.
6.Andrei Tchmil Lotto Oekraïne
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Peter Verbeken Lotto België
9.Leon Van Bon Rabobank Nederland
10.Scott Sunderland Lotto Australië
11.Pascal Hervé Festina Frankrijk
12.Steve Bauer Saturn Canada
13.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
14.Norman Alvis Saturn V.S.A.
15.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
16.Bart Bowen Saturn V.S.A.
17.Andy Hampsten US-Postal V.S.A.
18.Eddy Gragus US-Postal V.S.A.
19.Frank McCormack Saturn V.S.A.
20.Darren Baker US-Postal V.S.A.
1995
1.Christophe Mengin Chazal Frankrijk
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Zenon Jaskula Aki-Gipiemme Polen
4.George Hincapie Motorola V.S.A.
5.Andrea Peron Motorola Italië
6.Jan Kirsipuu Chazal Estland
7.Norman Alvis Saturn V.S.A.
8.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brittannië
9.Gianluca Bortolami Mapei-GB Italië
10.Viatcheslav Ekimov Novell Rusland
11.Danielle Nardello Mapei-GB Italië
12.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
13.Frank McCormack Saturn V.S.A.
14.Craig Schommer Montgomery V.S.A.
15.Nate Reiss Montgomery V.S.A.
16.Darren Baker Montgomery V.S.A.
17.Ron Kiefel Saturn V.S.A.
18.Marty Jemison Montgomery V.S.A.
19.Scott Moninger Chevrolet V.S.A.
20.Bart Bowen Saturn V.S.A.
1994
1 Lance Armstrong Motorola VSA
2 Gianni Bugno Polti Italië
3 Johan Capiot T.V.M. België
4 Franco Ballerini Mapei-Clas Italië
5 Raul Alcala Motorola Mexico
6 Mauro Gianetti Mapei-Clas Zwitserland
7 Andrea Peron Polti Italië
8 Vjatsjeslav Ekimov W.P. Rusland
9 Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
10 Johan Bruyneel O.N.C.E. België
11 Gerard Rue Banesto Frankrijk
12 Peter Verbeken Collstrop België
13 Stephen Swart Motorola Nieuw-Zeeland
14 Pascal Herve Festina Frankrijk
15 Luc Roosen Lotto België
16 Wiebren Veenstra Collstrop Nederland
17 Oscar Pellicioli Polti Italië
18 Dainis Ozols Trident Letland
19 Alessandro Tresin G.S.Zalf Italië
20 Steve Hegg Chevrolet VSA
1993
1.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Abraham Olano Clas Spanje
4.Raul Alcala W.P. Mexico
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
7.Andres Brenes Chevrolet Costa Rica
8.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
9.Erik Van Lancker Festina België
10.Ron Kiefel Coors V.S.A.
11.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
12.Jelle Nijdam W.P. Nederland
13.Frans Maassen W.P. Nederland
14.Erik Dekker W.P. Nederland
15.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
16.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
17.Jörg Müller Clas Zwitserland
18.Bob Mionske Saturn V.S.A.
19.Miguel Arroyo Subaru Mexico
20.Davis Phinney Coors V.S.A.
1992
1.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
2.Scott Moninger Coors V.S.A.
3.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
4.André-Bo Namtvedt Subaru Noorwegen
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
7.Phil Anderson Motorola Australië
8.Nate Reiss Subaru V.S.A.
9.Heinz Imboden Subaru Zwitserland
10.Alexi Grewal Coors V.S.A.
11.Massimo Iannicello Mercatone Italië
12.Stefano Casagrande Mercatone Italië
13.Lance Armstrong Nat.selectie V.S.A.
14.Roy Knickman Coors V.S.A.
15.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
16.Sandro Vitali Bleiker Italië
17.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
18.Bobby Julich Nat.selectie V.S.A.
19.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
20.Michael Carter Subaru V.S.A.
1991
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Vladislav Bobrik Nat.selectie U.S.S.R.
3.Steve Bauer Motorola Canada
4.Mike Engleman Coors V.S.A.
5.Bobby Julich Ritchey V.S.A.
6.Fabian Jeker Helvetia Zwitserland
7.Alan McCormack Ritchey Ierland
8.Phil Anderson Motorola Australië
9.Greg Lemond Z-Peugeot V.S.A.
10.Ettore Pastorelli Gis Italië
11.Greg Oravetz Coors V.S.A.
12.Cesary Zamana Subaru Polen
13.Rolf Aldag Helvetia Duitsland
14.Steve Larsen Ritchey V.S.A.
15.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
16.David Farmer Coors V.S.A.
17.Roy Knickman Coors V.S.A.
18.Danny Fox Poland V.S.A.
19.Angelo Canzonieri Gis Italië
20.Mike McCarthy Subaru V.S.A.
1990
1.Steve Bauer 7-Eleven Canada
2.Brian Miller Pinarello V.S.A.
3.Danny Fox Amore & Vita V.S.A.
4.Greg Oravetz Coors V.S.A.
5.Marek Szerszynski Diana Polen
6.Roy Knickman Coors V.S.A.
7.David Farmer Coors V.S.A.
8.Kurt Stockton Am.Commerce V.S.A.
9.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
10.John Seibert Pinarello V.S.A.
11.Michel Zanoli Coors Nederland
12.Michael Engleman Pinarello V.S.A.
13.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
14.Alex Stieda 7-Eleven Canada
15.Andrei Tchmil Alfa Lum U.S.S.R.
16.Davis Phinney Coors V.S.A.
17.Todd Gogulski Coors V.S.A.
18.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
19.Steve Speaks Campion V.S.A.
20.Clark Sheehan Nat.selectie V.S.A.
1989
1.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
5.Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Guy Nulens Panasonic België
7.Greg Lemond Coors V.S.A.
8.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
9.Alex Stieda 7-Eleven Canada
10.Rolf Aldag Nat.selectie B.R.D.
11.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
12.Henk Lubberding Panasonic Nederland
13.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
14.Alan Peiper Panasonic Australië
15.Thomas Craven Schwinn V.S.A.
16.Raymond Meys Nat.selectie Nederland
17.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
18.John Tomac Celestial V.S.A.
19.Michel Zanoli Coors Nederland
20.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
1988
1.Francesco Moser Château d’Ax Italië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro Nat.selectie Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Matthew Eaton Gios V.S.A.
10.Richard Scibird Gios V.S.A.
11.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
12.Chris Carmichael 7-Eleven V.S.A.
13.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
14.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
15.John Hunsinger Pepsi Cola V.S.A.
16.John Seibert Nat.selectie V.S.A.
17.Jeff Slack Nat.selectie V.S.A.
18.Jeff Kress Nat.selectie V.S.A.
19.Dick Cavanaugh Nat.selectie V.S.A.
20.Craig Schommer Nat.selectie V.S.A.
1987
1.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
2.Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
3.Steve Bauer Toshiba Canada
4.Tom Schuler American Pro V.S.A.
5.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
6.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
7.Peer Van Tilborg Nat.selectie Nederland
8.Norman Hughes Nat.selectie G.B.
9.Roberto Gaggioli Nat.selectie Italië
10.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
11.Kent Bostick American Pro V.S.A.
12.Mike Engleman American Pro V.S.A.
13.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
14.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
15.Bruce Whitesel A.D.R. V.S.A.
16.Chris Bailey Nat.selectie V.S.A.
17.Matthew Eaton A.D.R. V.S.A.
18.Michael Chaves Nat.selectie V.S.A.
19.Steve Tilford American Pro V.S.A.
20.Glenn Sanders Nat.selectie V.S.A.
1986
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
3.Adri van der Poel K.L.M. Nederland
4.Phil Anderson Levi’s Australia
5.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
6.Janus Kuum Schwinn Noorwegen
7.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
8.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Steve Speaks Schwinn V.S.A.
11.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
12.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
13.Tommi Prim Sammontana Zweden
14.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
15.Moreno Argentin Sammontana Italia
16.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
17.Dimitri Konyshev Nat.selectie U.S.S.R.
18.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
19.Steve Bauer La Vie Claire Canada
20.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
1985
1.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
2.Pascal Simon Peugeot Frankrijk
3.Robert Forest Peugeot Frankrijk
4.Michael Lynch Nat.selectie Australia
5.Kim Andersen La Vie Claire Denemarken
6.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
7.Doug Shapiro Kwantumhallen V.S.A.
8.Alex Stieda 7-Eleven Canada
9.Falk Boden Nat.selectie D.D.R.
10.John Niklason Nat.selectie Australia
11.Frank Peter Nat.selectie D.D.R.
12.Maik Landsmann Nat.selectie D.D.R.
13.Andy Hampsten 7-Eleven V.S.A.
14.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
15.Olaf Jentzsch Nat.selectie D.D.R.
16.Phil Anderson Panasonic Australia
17.Alan McCormack Killian’s Ierland
18.Valery Sapronov Nat.selectie U.S.S.R.
19.Bernard Vallet La Vie Claire Frankrijk
20.Robert Millar Peugeot Gr.Brit.
1984
1.Pello Ruiz Cabestany Seat-Orbea Spanje
2.John Beckman Nat.selectie V.S.A.
3.Alexi Grewal Dia-Compe V.S.A.
4.Doug Shapiro Mengoni V.S.A.
5.Julio Alberto Rubiano El Gran Via Colombia
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Greg Lemond Renault V.S.A.
8.Tom Broznowski Mengoni V.S.A.
9.Philippe Delaurier La Redoute Frankrijk
10.Karl Maxon Gianni Motta V.S.A.
11.Alex Stieda 7-Eleven Canada
12.Pascal Poisson Renault Frankrijk
13.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
14.Ron Hayman Gianni Motta Canada
15.Jérôme Simon La Redoute Frankrijk
16.Chris Carmichael Mengoni V.S.A.
17.John Cavanaugh Mengoni V.S.A.
18.Michael Shermer La Redoute V.S.A.
19.Herbert Spindler Peugeot Oostenrijk
20.Andy Hampsten Mengoni V.S.A.
1983
1 Steve Bauer Mengoni Canada
2 Phil Anderson Peugeot Australië
3 Bert Oosterbosch Raleigh Nederland
4 Michel Laurent Coop Frankrijk
5 Dag Erik Pedersen Murella Noorwegen
6 Leo Van Vliet Raleigh Nederland
7 Jean-Marie Grezet Sem Zwitserland
8 Pierre Le Bigaut Coop Frankrijk
9 Silvestro Milani Malvor Italië
10 Pascal Poisson Renault Frankrijk
11 Allan Peiper Peugeot Australië
12 Ron Hayman 7-Eleven Canada
13 Daniel Gisiger Hoonved Zwitserland
14 Ad Wijnands Raleigh Nederland
15 Pierangelo Bincoletto Metauro Italië
16 Alessandro Paganessi Bianchi Italië
17 Ralf Hofeditz Wolber BRD
18 Vincent Barteau Renault Frankrijk
19 Emanuele Bombini Malvor Italië
20 Alex Stieda 7-Eleven Canada
1982
1.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
2.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
5.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
7.Alan McCormack Levi’s Ierland
8.Alf Segersall Bianchi Zweden
9.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
10.Charly Mottet Système U Frankrijk
11.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
12.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
13.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
14.Marc Madiot Système U Frankrijk
15.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
16.Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
17.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
18.Sören Lilholt Système U Denemarken
19.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
20.Ron Hayman Levi’s Canada
1981
1 Greg Lemond V.S.A.
2 Joeri Kashirin U.S.S.R.
3 Joeri Barinov U.S.S.R.
4 Steve Pyle V.S.A.
5 Kevin Lutz V.S.A.
6 Ronny Van Holen België
7 Laurent Fignon Frankrijk
8 Keith Lambert GBr
9 Sean Yates GBr
10 Allan Peiper Australië
11 Rudy Rogiers België
12 Herman Van Springel België
13 Bill Nickson GBr
14 Wies Van Dongen Nederland
15 Eric Vanderaerden België
16 Jos Lammertink Nederland
17 Marc Van Geel België
18 Herbert Spindler Oostenrijk
19 Sid Barras GBr
20 Peter Zijerveld Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s