2017
1.Ryan Gibbons Dimension Data Zuid-Afrika
2.Cameron Bayly Isowey Sports Australië
3.Alberto Cecchin Wilier-Selle Italia Italië
4.Ben Alexander O´Connor Dimension Data Australië
5.Mekseb Debesay Dimension Data Eritrea
6.Daniel Jaramillo Diez United Healthcare Colombië
7.Egan Arley Bernal Androni-Sidermec Colombië
8.Chris Harper Isowey Sports Australië
9.Enrico Barbin Bardiani-CSF Italië
10.Timothey Roe Isowey Sports Australië
11.Fernando Orjuela Manzana Postobon Colombië
12.Hideto Nakane Nippo-Vini Fantini Japan
13.Robbie Hucker Isowey Sports Australië
14.Bernardo Suaza Manzana Postobon Colombië
15.Ivan Ramiro Sosa Manzana Postobon Colombië
16.Filippo Pozzato Wilier-Selle Italia Italië
17.Fausto Masnada Androni-Sidermec Italië
18.Dmitriy Lukyanov Vino-Astana Motors Kazakstan
19.Travis McCabe United Healthcare U.S.A.
20.Victor Nino Corredor Sapura Cycling Colombië

2016
1.Reinhardt J.V.Rensburg Dimension Data Zuid-Afrika
2.Miguel Angel Lopez Astana Colombië
3.Daniel Jaramillo Diez United Healthcare Colombië
4.Lachlan Norris Drapac Pro Cycling Australië
5.Luca Chirico Bardiani-CSF Italië
6.Francisco Mancebo SkyDive Dubay-Al Ahli Spanje
7.Jonathan Clarke United Healthcare Australië
8.Janez Brajkovic United Healthcare Slovenië
9.Jesper Hansen Tinkoff Denemarken
10.George Harper ONE Pro Cycling Groot-Brittannië
11.Ivan Santaromita SkyDive Dubay-AlAhli Italië
12.Antonio Piedra Funvic-Carrefour Spanje
13.James Oram ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
14.Julen Amezqueta SouthEast-Venezuela Spanje
15.John Bohn Ebsen ONE Pro Cycling Denemarken
16.Simone Sterbini Bardiani-CSF Italië
17.Jaco Venter Dimesion Data Zuid-Afrika
18.Karol Domagalski ONE Pro Cycling Polen
19.Laurens De Vreese Astana België
20.Tomas Gil Martinez SouthEast-Venezuela Venezuela
2015
1.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
2.Pierre Luc Perichon Bretagne-Seche Env. Frankrijk
3.Jesper Hansen Tinkoff-Saxo Denemarken
4.Rodolfo Torres Colombia Colombië
5.Jacques J.V.Rensburg MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
6.Youcef Reguigui MTN-Qhubeka Algerijë
7.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
8.Leonardo Duque Colombia Colombië
9.Ian Boswell Sky-21st Century Fox U.S.A.
10.Natnael Berhane MTN-Qhubeka Ertitrea
11.Francisco Mancebo SkyDive Dubay Spanje
12.Luca Chirico Bardiani-CSF Italië
13.Tomasz Marczynski Torku Sekerspor Polen
14.Valerio Agnoli Astana Italië
15.Frederic Brun Bretagne-Seche Env. Frankrijk
16.Marco Frapporti Androni Giocattoli Italië
17.Rafai Chtioui SkyDive Dubay Tunesië
18.Tomohiro Hayakawa Aisan Racing Japan
19.Pavel Brutt Tinkoff-Saxo Rusland
20.Bruno Pires Tinkoff-Saxo Portugal
2014
1.Mirasamad Pourseyed Tabriz Petrochemical Iran
2.Johan Esteban Chaves Orica-GreenEdge Colombië
3.Jacques J.V.Rensburg MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
4.Steven Kruijswijk Belkin Nederland
5.Gianfranco Zilioli Androni Giocattoli Italië
6.Merhawi Kudus MTN-Qhubeka Eritrea
7.Louis Meintjes MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
8.Jonathan Monsalve Neri Sottoli-Yellow Fluo Venezuela
9.Carlos Quintero Colombia Colombië
10.Pavel Brutt Katusha Rusland
11.Petr Ignatenko Katusha Rusland
12.Isaac Bolivar United Healthcare Colombië
13.Jesper Hansen Tinkoff-Saxo Denemarken
14.Natnael Berhane MTN-Qhubeka Ertitrea
15.Amir Kolahdozagh Tabriz Petrochemical Iran
16.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
17.Leonardo Duque Colombia Colombië
18.Vahid Ghaffari Tabriz Petrochemical Iran
19.Alexander Rybakov Katusha Rusland
20.John Bohn Ebsen CCN Technical wear Denemarken
2013
1.Pieter Weening Orica-GreenEdge Nederland
2.Peter Stetina Garmin-Sharp U.S.A.
3.Sergio Pardilla MTN-Qhubeka Spanje
4.Julian David Arredondo Nippo-De Rosa Colombië
5.Nathan Haas Garmin-Sharp Australië
6.Tsgabu Grmay MTN-Qhubeka Ethiopië
7.Fortunato Baliani Nippo-De Rosa Italië
8.Jonathan Monsalve Vini Fantini Venezuela
9.Meiyin Wang Hengziang China
10.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
11.Ghader Mizbani Tabriz Petrochemical Iran
12.Amir Kolahdozagh Tabriz Petrochemical Iran
13.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
14.Serge Pauwels Omega Pharma-Quick Step België
15.Jackson Rodriguez Androni Giocattoli Venezuela
16.Yukiya Arashiro Europcar Japan
17.Chris Butler Champion System U.S.A.
18.Andrey Kashechkin Astana Kazakstan
19.Marc Goos Blanco-Giant Nederland
20.Lucas Euser United Healthcare U.S.A.
2012
1.Jose Rujano Androni Giocattoli Venezuela
2.Alexander Dyachenko Astana Kazakstan
3.Jose Rodolfo Serpa Androni Giocattoli Colombië
4.Andrey Zeits Astana Kazakstan
5.Jackson Rodriguez Androni Giocattoli Venezuela
6.Stefano Locatelli Colnago-CSF Italië
7.Chris Butler Champion System U.S.A.
8.Thomas Peterson Garmin-Sharp U.S.A.
9.Victor Nino Corredor Azad University Colombië
10.Jonathan Monsalve Androni Giocattoli Venezuela
11.Jay Crawford RTS Racing Australië
12.Dennis Van Niekerk MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
13.Artem Ovechkin Rusvelo Rusland
14.Muhamad Adiq Othman Champion System Maleisië
15.Ghader Mizbani Tabriz Petrochemical Iran
16.Hossein Askari Tabriz Petrochemical Iran
17.Carlos Jose Ochoa Androni Giocattoli Venezuela
18.Jacques J.V.Rensburg MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
19.Matteo Rabottini Farnese Vini Italië
20.Dmitry Gruzdev Astana Kazakstan
2011
1.Emanuele Sella Androni Giocattoli Italië
2.Libardo Nino Corredor Letua Colombië
3.Jonathan Monsalve Androni Giocattoli Venezuela
4.Domenico Pozzovivo Colnago-CSF Italië
5.Hossein Askari Tabriz Petrochemical Iran
6.Rahim Ememi Azad University Iran
7.Pierre Rolland Europcar Frankrijk
8.Jose Mendes Pimenta CCC Polsat Portugal
9.Dennis Van Niekerk MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
10.Amir Zargari Azad University Iran
11.Lachlan Morton Chipotle-Garmin Australië
12.Ghader Mizbani Tabriz Petrochemical Iran
13.Perrig Quemeneur Europcar Frankrijk
14.Hyo Suk Gong Geumsan Ginseng Zuid-Korea
15.Markus Eibegger Tabriz Petrochemical Oostenrijk
16.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
17.Alex Howes Chipotle-Garmin U.S.A.
18.Kirk Carlsen Chipotle-Garmin U.S.A.
19.Geert Verheyen Landbouwkrediet België
20.Mirsamad Pourseyed Azad University Iran
2010
1.Hossein Askari Tabriz Petrochemical Iran
2.Markus Eibegger Footon-Servetto Oostenrijk
3.Peter McDonald Drapac Porsche Australië
4.Matthias Brandle Footon-Servetto Oostenrijk
5.Ghader Mizbani Tabriz Petrochemical Iran
6.Alexander Shushemoin national team Kazakstan
7.Ruslan Pidgornyy ISD-Neri Ukraine
8.Jose Rujano ISD-Neri Venezuela
9.Hyo Suk Gong Seoul cycling Zuid-Korea
10.Ian McLeod MTN cycling Zuid-Afrika
11.Amir Zargari Azad University Iran
12.Ahad Kazemi Tabriz Petrochemical Iran
13.Ruslan Tleubayev national team Kazakstan
14.Andrei Mizourov Tabriz Petrochemical Kazakstan
15.Jay Robert Thomson national team Zuid-Afrika
16.David McCann Giant Asia Ierland
17.Dmytro Grabovskyy ISD-Neri Ukraine
18.Michael Matthews Jayco-Skins Australië
19.Tonton Susanto Azad University Indonesië
20.Jaco Venter MTN cycling Zuid-Afrika
2009
1.Jose Rodolfo Serpa PVC Diquigiovanni Colombië
2.Frederik Kessiakoff Fuji-Servetto Zweden
3.Jackson Rodriguez PVC Diquigiovanni Venezuela
4.Angel Gomez Marchante Cervelo test team Spanje
5.Johann Tschopp Bbox-Bouygues Telecom Zwitserland
6.Jai Crawford national team Australië
7.Philipp Deignan Cervelo test team Ierland
8.Juan Jose Cobo Fuji-Servetto Spanje
9.Jacques J.V.Rensburg Trek-Marco Polo Zuid-Afrika
10.Domenico Pozzovivo CSF-Navigare Italië
11.Jean Charles Senac Ag2r-La Mondiale Frankrijk
12.Lucas Euser Garmin-Slipstream U.S.A.
13.Ghader Mizbani Tabriz Petrochemical Iran
14.Cameron Wurf national team Australië
15.Hossein Askari Tabriz Petrochemical Iran
16.Daniel Fleeman Cervelo test team Groot-Brittannië
17.Ricardo Van Der Velde Garmin-Slipstream Nederland
18.Fortunato Baliani CSF-Navigare Italië
19.Christian Meier Garmin-Slipstream Canada
20.Arkaitz Duran Fuji-Servetto Spanje
2008
1.Gustavo Cesar Veloso Karpin-Galicia Spanje
2.Ruslan Ivanov PVC Diquigiovanni Moldavië
3.Matthieu Sprick Bouygues Telecom Frankrijk
4.Jackson Rodriguez PVC Diquigiovanni Venezuela
5.Jean Marc Marino Credit Agricole Frankrijk
6.Mitchell Docker Drapac Porsche Australië
7.Jeremy Yates national team Nieuw-Zeeland
8.Matthew Wilson Team Type 1 Australië
9.Yauheni Sobal Tinkoff Credit System Wit-Rusland
10.Ian McLeod national team Zuid-Afrika
11.Hidenori Nodera Skil-Shimano Japan
12.Shinichi Fukushima Meitan Hompo-GDR Japan
13.Jose Rodolfo Serpa PVC Diquigiovanni Colombië
14.Glen Chadwick Team Type 1 Nieuw-Zeeland
15.Alex Coutts Giant Asia Groot-Brittannië
16.Pavel Brutt Tinkoff Credit System Rusland
17.Johann Tschopp Bouygues Telecom Zwitserland
18.David George national team Zuid-Afrika
19.Walter Pedraza Tinkoff Credit System Colombië
20.Enrico Rossi NGC medical-OTC Italië
2007
1.Anthony Charteau Credit Agricole Frankrijk
2.David George national team Zuid-Afrika
3.Jose Rodolfo Serpa PVC Diquigiovani Colombië
4.Pavel Brutt Tinkoff Credit System Rusland
5.Luis Pasamontes Unibet.com Spanje
6.Walter Pedraza PVC Diquigiovani Colombië
7.Yoann Le Boulanger Bouygues Telecom Frankrijk
8.Hossein Askari Giant Asia Iran
9.Sergei Kolesnikov Unibet.com Rusland
10.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
11.Sergei Klimov Tinkoff Credit System Rusland
12.Jay Crawford Giant Asia Australië
13.Gene Michael Bates SouthAustralia.com-AIS Australië
14.Yukihiro Doi Skil-Shimano Japan
15.Jonathon Clarke SouthAustralia.com-AIS Australië
16.Sandy Casar Francaise des Jeux Frankrijk
17.Huub Duyn Slipstream-Chipotle Nederland
18.Ghader Mizbani Giant Asia Iran
19.Ian McLeod Francaise des Jeux Zuid-Afrika
20.Michael Lange Slipstream-Chipotle U.S.A.
2006
1.Francesco Bellotti Credit Agricole Italië
2.David George national team Zuid-Afrika
3.Jose Rodolfo Serpa Selle Italia Colombië
4.Jose Miguel Elias Relax-Gam Spanje
5.Laurent Lefevre Bouygues Telecom Frankrijk
6.Gabriele Missaglia Selle Italia Italië
7.Benoit Poilvet Credit Agricole Frankrijk
8.Cesar Grajales Navigators Colombië
9.Saul Raisin Credit Agricole U.S.A.
10.David McCann Giant Asia Ierland
11.Sergiy Matveyev Panaria-Navigare Ukraine
12.Raul Garcia De Mateo Relax-Gam Spanje
13.Yoann Le Boulanger Bouygues Telecom Frankrijk
14.Darren Lill national team Zuid-Afrika
15.Ryan Cox national team Zuid-Afrika
16.Sven Renders Landbouwkrediet België
17.Hossein Askari Giant Asia Iran
18.Shinichi Fukushima national team Japan
19.Christophe Le Mevel Credit Agricole Frankrijk
20.Takashi Miyazawa national team Japan
2005
1.Jose Rujano Colombia-Selle Italia Venezuela
2.Tom Danielson Discovery Channel U.S.A.
3.Ryan Cox Barloworld-Valsir Zuid-Afrika
4.Jesus Hernandez Liberty Seguros Spanje
5.Sergio Ghisalberti Domina Vacanze-De Nardi Italië
6.Tiaan Kannemeyer Barloworld-Valsir Zuid-Afrika
7.Giuseppe Palumbo Acqua&Sapone-Adria Mobil Italië
8.Matej Jurco Domina Vacanze-De Nardi Slovakijë
9.Jurgen Van De Walle Landbouwkrediet België
10.Michael Barry Discovery Channel Canada
11.Kurt Van De Wouwer Mr.Bookmaker-Sport Tech België
12.Nathan O´Neill Navigators Australië
13.Christophe Le Mevel Credit Agricole Frankrijk
14.Saul Raisin Credit Agricole U.S.A.
15.Shinichi Fukushima Bridgestone Anchor Japan
16.Yannick Talabardon Credit Agricole Frankrijk
17.Eric Leblacher Credit Agricole Frankrijk
18.Mark Walters Navigators Canada
19.Koen De Kort Liberty Seguros Nederland
20.Rodney Green Barloworld-Valsir Zuid-Afrika
2004
1.David McCann Nat.selectie Ierland
2.Scott Moninger Health Net V.S.A.
3.Yasutaka Tashiro Nat.selectie Japan
4.Roland Green Nat.selectie Canada
5.Dave Bruylandts Chocolade Jacques Belgium
6.Fredy Gonzalez Selle Italia Colombia
7.Ryan Cox Barloworld Zuid-Afrika
8.Tiaan Kannemeyer Barloworld Zuid-Afrika
9.Nicholas White Nat.selectie Zuid-Afrika
10.Ruben Marin Selle Italia Colombia
11.Marlon Perez Selle Italia Colombia
12.David George Barloworld Zuid-Afrika
13.Kurt Van De Wouwer Mr.Bookmaker Belgium
14.Ghader Mizbani Nat.selectie Irian Jaya
15.Xavier Florencio Relax Bodysol Spanje
16.Wladimir Belli Lampre Italia
17.Santiago Blanco Relax Bodysol Spanje
18.Philip Deignan Nat.selectie Ierland
19.Eric Wohlberg Nat.selectie Canada
20.Antonio Rizzi De Nardi Italia
2003
1.Fredy Gonzalez Selle Italia Colombia
2.Jorgen-Bo Petersen Team Fakta Denemarken
3.Thomas Danielson Saturn V.S.A.
4.Hernan-Dario Munoz Selle Italia Colombia
5.Roland Green Nat.selectie Canada
6.Josep Jufre Colchon-Relax Spanje
7.Fortunato Baliani Formaggi Pinzolo Italia
8.Miguel Martin Perdiguero Vacanza Domina Italia
9.David George Nat.selectie Zuid-Afrika
10.Ruben Marin Selle Italia Colombia
11.Paolo Lanfranchi Panaria Italia
12.Gabriele Missaglia Lampre Italia
13.Allan Iacuone Flanders-IteamNova Australia
14.Michele Gobbi De Nardi-Colpack Italia
15.Stuart O’Grady Credit Agricole Australia
16.Rene Jorgensen Team Fakta Denemarken
17.Charly Wegelius De Nardi-Colpack Gr.Brit.
18.Tomoya Kano Nat.selectie Japan
19.Jose Rujano Selle Italia Venezuela
20.Dave Bruylandts Marlux Belgium

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s