2008
1 Christian Bach Milram BRD
2 Dragan Spasic Nat.selectie Serbia
3 Stefan Poell K.T.M. Oostenrijk
4 Lukas Rohner Atlas Zwitserland
5 Martin Riska Arboe Slovakije
6 Janick Wisler Atlas Zwitserland
7 Ivan Stevic Nat.selectie Serbia
8 Vlado Kerkez Sava Kranj Slovenië
9 Hans Bloks Jo Piels Nederland
10 Felix Gniot Nordland BRD
11 Martin Lang Atlas BRD
12 Maint Berkenbosch Jo Piels Nederland
13 Michael Gaubitzer Austria Oostenrijk
14 Dominik Hrinkow Arboe Oostenrijk
15 Jorne Videler Rietveld Nederland
16 Balazs Szoradi F.T.C. Hongarije
17 Andrew Bradley Arboe Oostenrijk
18 Aleksandar Dukic Nat.selectie Serbia
19 Blaz Furdi Sava Kranj Slovenië
20 Josef Kugler K.T.M. Oostenrijk

2007
1 Jan Sipeky Trencin Slovakije
2 Patrik Tybor Trencin Slovakije
3 Bronislav Zachar Trencin Tsjechië
4 Anatoliy Varvaruk Kamen Oekraïne
5 Sander Oostlander Lowik Nederland
6 Peter Kusztor P-Nivo Hongarije
7 Evgeni Germanov Bourgas Bulgarije
8 Gergely Ivanics Cornix Hongarije
9 Ivan Viglasky Podbrezova Slovakije
10 Attila Arvai Cornix Hongarije
11 Juraj Sagan Trencin Slovakije
12 Balint Szeghalmi Cornix Hongarije
13 Stefan Poell Arboe Oostenrijk
14 Jozef Palcak Podbrezova Slovakije
15 Marc Lotz Lowik Nederland
16 Priit Prous Kalev Estland
17 Goran Smelcerovic Nat.selectie Servië
18 Istvan Cziraki P-Nivo Hongarije
19 Matej Vysna Trencin Slovakije
20 Christoph Pfingsten KED-Bianchi BRD
2006
1.Szilard Buruczki Fonix
2.Zsolt Vinczeffy Matav
3.Andrei Kovacsis P.M.S.C.
4.Richard Ruszin Elite z/c
5.Zoltan Csomor Cornix
6.Tamas Lengyel Ferencvaros
7.Csaba Szekeres Selle Italia
8.Peter Legradi Cornix
9.David Sipocz Mapei
10.Zsolt Gyepes Matav
11.Gabor Bogar Matav
12.Csaba Nemeth Elite z/c
13.Tamas Vilmanyi Mapei
14.Peter Nagy Vasas Budapest
15.Peter Hasenfratz Elite z/c
16.Arpad Kaloczi Mapei
17.Gabor Csiszar Elite z/c
18.Balint Szeghalmi Elite z/c
19.Zoltan Halasz Elite z/c
20.Andrei Hanzely Elite z/c
2005
1.Aurel Vig Impruneta
2.Gabor Aranyi Mapei
3.Szilard Buruczki Fonix
4.Zsolt Vinczeffy Matav
5.Tamas Lengyel Ferencvaros
6.Lazslo Bodrogi Quickstep-Davitamon
7.Viktor Specziar Matav
8.Balint Szeghalmi Fonix
9.Andras Parti Fonix
10.Gergo Bakos Pottospec
11.Andras Szabo Matav
12.Selim Sandor z/c
13.Laszlo Garamszegi Ferencvaros
14.Csaba Szekeres z/c
15.Zoltan Madaras Fonix
16.Attila Arvai z/c
17.Balasz Rothmer z/c
18.Andras Farkas z/c
19.Gergely Ivanics Ferencvaros
20.Zoltan Csomor Mapei
2004
1.Laszlo Bodrogi Mapei
2.Aurel Vig Impruneta
3.David Sipocz Mapei
4.David Arato Coppi
5.Richard Ruszin z/c
6.Zoltan Csomor Cornix
7.Tamas Lengyel Ferencvaros
8.Csaba Szekeres Selle Italia
9.Balazs Rothmer Amore & Vita
10.Gergely Zsombok Mapei
11.Laszlo Garamszegi Ferencvaros
12.Zoltan Madaras Colombina
13.Tamas Baumgartner Mapei
14.Jozsef Major z/c
15.Peter Legradi Mapei
16.Bence Szuromi z/c
17.Arpad Kaloczi Mapei
18.Gabor Kisko Mapei
19.Csaba Steig Mapei
20.Benedek Voros Mapei
2003
1.Laszlo Bodrogi Mapei
2.Aurel Vig Impruneta
3.Gabor Kisko Mapei
4.Gabor Aranyi Mapei
5.Csaba Szekeres Nectar
6.Zoltan Vanik Mapei
7.Csaba Steig Mapei
8.David Arato Coppi
9.Peter Legradi Cornix
10.David Sipocz Mapei
11.Zsolt Gyepes Matav
12.Zsolt Vinczeffy Matav
13.Viktor Speczair Matav
14.Gabor Lengyel Ferencvaros
15.Zoltan Madaras Colombina
16.Laszlo Barkoczi Ferencvaros
17.Zoltan Csomor Cornix
18.Gergo Bakos Pottospec
19.Laszlo Garamszegi Ferencvaros
20.Peter Mundt Nagy
2002
1.Laszlo Bodrogi Mapei
2.Peter Legradi Elite z/c
3.Casba Steig Elite z/c
4.Richard Ruszin Elite z/c
5.David Sipocz Elite z/c
6.Csaba Szekeres Nectar
7.David Arato De Nardi
8.Gabor Steig Elite z/c
9.Tamas Vilmanyi Mapei
10.Gabor Kisko Mapei
11.Attila Arvai Elite z/c
12.Laszlo Barkoczi Elite z/c
13.Jozsef Major Elite z/c
14.Andras Szabo Elite z/c
15.Tibor Valter Elite z/c
16.Zoltan Vanik Elite z/c
17.Zsolt Vinczeffy Elite z/c
18.Laszlo Garamszegi Elite z/c
19.Jozsef Otto Cornix
20.Gabor Bogar Budapest
2001
1 Aurel Vig Impruneta Hongarije
2 Zoltan Madaras Mapei Hongarije
3 Gabor Aranyi Mapei Hongarije
4 Peter Legradi Mapei Hongarije
5 Csaba Steig Mapei Hongarije
6 David Arato Montegrappa Hongarije
7 Gabor Kisko Mapei Hongarije
8 Balasz Rothmer Nat.selectie Hongarije
9 Csaba Szekeres Selle Italia
10 Tamas Vilmanyi Mapei Hongarije
11 Csaba Mero Nat.selectie Hongarije
12 Zoltan Bebto Nat.selectie Hongarije
13 Gyula Farkas Mapei Hongarije
14 Jozsef Otto Cornix Hongarije
15 Balazs Lipka Mapei Hongarije
16 Gabor Steig Nat.selectie Hongarije
17 Peter Pais Ferencvaros Hongarije
18 David Sipocz Nat.selectie Hongarije
19 Gergely Zsombok Nat.selectie Hongarije
20 Gabor Bogar Budapest Hongarije

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.