2006
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Bartek Matysiak G.S.Legia Polen
3 Konstantyn Pasternak Nikolayev Oekraïne
4 Lukasz Kryzewski T.R.W. Polen
5 Jakub Oborski U.C.Artix Polen
6 Radoslaw Wasilewski Ziemia Polen
7 Janar Jermakov Kalev Estland
8 Piotr Chudzyaski Ziemia Polen
9 Marcin Jasinski Nobless Polen
10 Dmytro Novosad Nikolayev Oekraïne
11 Robin Sharman Nat.selectie Gr.Brit.
12 Rene Jorgensen Designa Denemarken
13 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
14 Roman Vyshenskyy Odessa Oekraïne
15 Aleksey Shepylov Odessa Oekraïne
16 Vladislav Borisov Omnibike Rusland
17 Przemyslaw Pietrzak Wojska Polen
18 Patrice Halgand Crédit Agricole Frankrijk
19 Alexey Kolessov La Pomme Kazakstan
20 Daniele Colli Liquigas Italië



2005
1 Indrek Rannama Saaremaa Estland
2 Tarmo Raudsepp Jalgrattur Estland
3 Gert Joeaar Rattaklubi Estland
4 Andre Aduson Rattaklubi Estland
5 Mika Nieminen Koiviston Finland
6 Raivo Maimre Alexeia Estland
7 Olegs Melehs Rietumu Letland
8 Markku Ainsalu Alexeia Estland
9 Peep Mikli Arctic Estland
10 Mathias Hannus S.F.I. Finland
11 Rein Taaramae Jalgrattur Estland
12 Vahur Valvas Arctic Estland
13 Andrei Mustonen Kalev Estland
14 Jukka Huhtasaari S.F.I. Finland
15 Toni Liias Turun Finland
16 Gven Hallop Jalgrattur Estland
17 Juha-Matti Alaluusua Turun Finland
18 Normunds Lasis Rietumu Letland
19 Antti Traskelin Koiviston Finland
20 Sami Hiltunen S.F.I. Finland
2004
1.Risto Usin Nat.selectie Estland
2.Artur Gornischeff Tartu Estland
3.Sergei Vassiljev Ida-Viru Estland
4.Oliver Dalberg Tartu Estland
5.Arnaud Coyot Cofidis Frankrijk
6.Indrek Rannama Nat.selectie Estland
7.Méderic Clain Cofidis Frankrijk
8.Andrei Laptsenkov Pärnu Estland
9.Zbigniew Piatek Mroz Polen
10.Jeremy Hunt Oktos Gr.Brit.
11.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
12.Allan Aulik Nat.selectie Estland
13.Andrei Pchelkine Nat.selectie Rusland
14.Jacky Durand Marco Polo Frankrijk
15.Janek Tombak Cofidis Estland
16.Jonathan Dayus Ringerike Gr.Brit.
17.Irki Pütsep AG2R Estland
18.Veiko Sinimäe Tallinn Estland
19.Kalle Kriit Tartu Estland
20.Sebastian Jezierski Legia Polen
2003
1.René Mandri Nat.selectie Estland
2.Caspar Austa Nat.selectie Estland
3.Denis Birjukov Nat.selectie Estland
4.Allan Oras Nat.selectie Estland
5.Sergei Kuzmin Ida-Viru Estland
6.Raimo Ruus Nat.selectie Estland
7.Martin Aun Tallinn Estland
8.Lauri Aus AG2R Estland
9.Urmas Karlson Tallinn Estland
10.Helmet Tamkörv Tailwind Estland
11.Ain-Alar Juhanson Nat.selectie Estland
12.Juri Molev Mäe Estland
13.Kimmo Kananen Mälarenergi Finland
14.Vahur Valvas Mäe Estland
15.Kert Väinsalu Tartu Estland
16.Igors Dobrovolskis Nat.selectie Letland
17.Dmitri Mihhaljov Ida-Viru Estland
18.Andrei Laptsenkov Pärnu Estland
19.André Aduson Kalevi Estland
20.Raivo Maimre Mäe Estland
2002
1 Andrus Aug De Nardi Estland
2 Andre Aduson Jalgrattur Oekraïne
3 Jacky Durand La Française des Jeux Frankrijk
4 Oleg Grishkin Moscow City Rusland
5 Erki Putsep Kalevi Estland
6 Jukka Heinikainen Mälarenergi Finland
7 Jacek Walczak Bazyliszek Polen
8 Janek Tombak Cofidis Estland
9 Jaan Kirsipuu AG2R Estland
10 Sergei Krushevski St.Quentin Oezbekistan
11 Innar Mandoja AG2R Estland
12 Kjell Carlstroem Amore&Vita Finland
13 Oscari Kargu Jalgrattur Estland
14 Sergei Osipov Moscow City Rusland
15 Raivis Belohvosciks Lampre Letland
16 Samuel Le Gallais St.Quentin Frankrijk
17 Artur Gornischeff Tampereen Estland
18 Kimmo Kananen Mälarenergi Finland
19 Kalle Kriit Pikkuus Estland
20 Lauri Aus AG2R Estland
2001
1 Oscari Kargu Tuul Post Estland
2 Allan Oras Pikkuus Estland
3 Indrek Rannama Saaremaa Estland
4 Andrus Aug Amore&Vita Estland
5 Ivari Rannama Saaremaa Estland
6 Innar Mandoja AG2R Estland
7 Janek Tombak Cofidis Estland
8 Helmet Tamkorv Tallinn Estland
9 Jaan Kirsipuu AG2R Estland
10 Caspar Austa Tartu Estland
11 Markku Ainsalu Tartu Estland
12 Tarmo Raudsepp Pikkuus Estland
13 Andri Lebedev Tartu Estland
14 Lauri Aus AG2R Estland
15 Margus Salumets Penna Miche Estland
16 Erki Putsep St.Etienne Estland
17 Peep Mikli Jo Piels Estland
18 Alex Andel K.H.S. VSA
19 Gerd Kodanik Tartu Estland
20 Sigvard Kukk Kayaba Estland
2000
1 Markku Ainsalu Tartu Estland
2 Innar Mandoja Jogeva Estland
3 Jaan Kirsipuu Casino Estland
4 Lauri Aus Casino Estland
5 Andres Lauk Turun Estland
6 Alges Maasikmets Tallinn Estland
7 Andrus Aug PTT Metz Estland
8 Janek Tombak Vendée U Estland
9 Allan Oras Tartu Estland
10 Andre Aduson Tallinn Estland
11 Margus Salumets Tartu Estland
12 Raido Kodanipork Tallinn Estland
13 Romes Gainetdinov Plastimer Rusland
14 Oscari Kargu Tartu Estland
15 Peep Mikli Tegeltoko Estland
16 Sigvard Kukk Tallinn Estland
17 Erki Putsep Jogeva Estland
18 Marat Ganeev Lada Rusland
19 Riho Raim Saaremaa Estland
20 Indrek Rannama Saaremaa Estland


1999
1.Andris Nauduzs Nat.selectie Letland
2.Janne Varala Nat.selectie Finland
3.Oscari Kargu Tartu Estland
4.Alges Maasikmets Tallinn Estland
5.Sigvard Kukk Tallinn Estland
6.Markku Ainsalu Tartu Estland
7.Esko Salminen Nat.selectie Finland
8.Dainis Ozols Nat.selectie Letland
9.Nathan Dahlberg Concorde Nieuw-Zeeland
10.Mohammed Kholafi Nat.selectie Egypte
11.Helmet Tamkorv Tallinn Estland
12.Marek Salermo Nat.selectie Finland
13.Mickael Wranqvist Nat.selectie Zweden
14.Said Masry Nat.selectie Egypte
15.Urmas Valbe Tallinn Estland
16.Hanno Kross Tallinn Estland
17.Jaan Kirsipuu Casino Estland
18.Lauri Aus Casino Estland
19.Patrik Wranqvist Nat.selectie Zweden
20.Vahur Valvas Tartu Estland


1998
1 Jaan Kirsipuu Casino Estland
2 Sigvard Kukk Doetinchem Estland
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Andrus Aug Tartu Estland
5 Peep Mikli Dextro Estland
6 Allan Oras Tartu Estland
7 Oscari Kargu Tartu Estland
8 Lauri Aus Mutuelle Estland
9 Andres Lauk Tallinn Estland
10 Bennie Gosink Giant Nederland
11 Sebastien Guenee La Poste Frankrijk
12 Marcel Luppes Rabobank Nederland
13 Tristan Priem A.I.S. Australië
14 Niels Van Der Steen T.V.M. Nederland
15 Romans Vainsteins Brunero Letland
16 Tobias Steinhauser Refin Duitsland
17 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
18 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
19 Rosario Fina Gewiss Italië
20 Lauri Resik Winning Estland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.