2006
1 John Gadret AG2R Frankrijk
2 Bartek Matysiak G.S.Legia Polen
3 Konstantyn Pasternak Nikolayev Oekraïne
4 Lukasz Kryzewski T.R.W. Polen
5 Jakub Oborski U.C.Artix Polen
6 Radoslaw Wasilewski Ziemia Polen
7 Janar Jermakov Kalev Estland
8 Piotr Chudzyaski Ziemia Polen
9 Marcin Jasinski Nobless Polen
10 Dmytro Novosad Nikolayev Oekraïne
11 Robin Sharman Nat.selectie Gr.Brit.
12 Rene Jorgensen Designa Denemarken
13 Jan Faltynek P.S.K. Tsjechië
14 Roman Vyshenskyy Odessa Oekraïne
15 Aleksey Shepylov Odessa Oekraïne
16 Vladislav Borisov Omnibike Rusland
17 Przemyslaw Pietrzak Wojska Polen
18 Patrice Halgand Crédit Agricole Frankrijk
19 Alexey Kolessov La Pomme Kazakstan
20 Daniele Colli Liquigas Italië

2005
1 Indrek Rannama Saaremaa Estland
2 Tarmo Raudsepp Jalgrattur Estland
3 Gert Joeaar Rattaklubi Estland
4 Andre Aduson Rattaklubi Estland
5 Mika Nieminen Koiviston Finland
6 Raivo Maimre Alexeia Estland
7 Olegs Melehs Rietumu Letland
8 Markku Ainsalu Alexeia Estland
9 Peep Mikli Arctic Estland
10 Mathias Hannus S.F.I. Finland
11 Rein Taaramae Jalgrattur Estland
12 Vahur Valvas Arctic Estland
13 Andrei Mustonen Kalev Estland
14 Jukka Huhtasaari S.F.I. Finland
15 Toni Liias Turun Finland
16 Gven Hallop Jalgrattur Estland
17 Juha-Matti Alaluusua Turun Finland
18 Normunds Lasis Rietumu Letland
19 Antti Traskelin Koiviston Finland
20 Sami Hiltunen S.F.I. Finland
2004
1.Risto Usin Nat.selectie Estland
2.Artur Gornischeff Tartu Estland
3.Sergei Vassiljev Ida-Viru Estland
4.Oliver Dalberg Tartu Estland
5.Arnaud Coyot Cofidis Frankrijk
6.Indrek Rannama Nat.selectie Estland
7.Méderic Clain Cofidis Frankrijk
8.Andrei Laptsenkov Pärnu Estland
9.Zbigniew Piatek Mroz Polen
10.Jeremy Hunt Oktos Gr.Brit.
11.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
12.Allan Aulik Nat.selectie Estland
13.Andrei Pchelkine Nat.selectie Rusland
14.Jacky Durand Marco Polo Frankrijk
15.Janek Tombak Cofidis Estland
16.Jonathan Dayus Ringerike Gr.Brit.
17.Irki Pütsep AG2R Estland
18.Veiko Sinimäe Tallinn Estland
19.Kalle Kriit Tartu Estland
20.Sebastian Jezierski Legia Polen
2003
1.René Mandri Nat.selectie Estland
2.Caspar Austa Nat.selectie Estland
3.Denis Birjukov Nat.selectie Estland
4.Allan Oras Nat.selectie Estland
5.Sergei Kuzmin Ida-Viru Estland
6.Raimo Ruus Nat.selectie Estland
7.Martin Aun Tallinn Estland
8.Lauri Aus AG2R Estland
9.Urmas Karlson Tallinn Estland
10.Helmet Tamkörv Tailwind Estland
11.Ain-Alar Juhanson Nat.selectie Estland
12.Juri Molev Mäe Estland
13.Kimmo Kananen Mälarenergi Finland
14.Vahur Valvas Mäe Estland
15.Kert Väinsalu Tartu Estland
16.Igors Dobrovolskis Nat.selectie Letland
17.Dmitri Mihhaljov Ida-Viru Estland
18.Andrei Laptsenkov Pärnu Estland
19.André Aduson Kalevi Estland
20.Raivo Maimre Mäe Estland
2002
1 Andrus Aug De Nardi Estland
2 Andre Aduson Jalgrattur Oekraïne
3 Jacky Durand La Française des Jeux Frankrijk
4 Oleg Grishkin Moscow City Rusland
5 Erki Putsep Kalevi Estland
6 Jukka Heinikainen Mälarenergi Finland
7 Jacek Walczak Bazyliszek Polen
8 Janek Tombak Cofidis Estland
9 Jaan Kirsipuu AG2R Estland
10 Sergei Krushevski St.Quentin Oezbekistan
11 Innar Mandoja AG2R Estland
12 Kjell Carlstroem Amore&Vita Finland
13 Oscari Kargu Jalgrattur Estland
14 Sergei Osipov Moscow City Rusland
15 Raivis Belohvosciks Lampre Letland
16 Samuel Le Gallais St.Quentin Frankrijk
17 Artur Gornischeff Tampereen Estland
18 Kimmo Kananen Mälarenergi Finland
19 Kalle Kriit Pikkuus Estland
20 Lauri Aus AG2R Estland
2001
1.Jaan Kirsipuu AG2R
2.Innar Mandoja AG2R
3.Caspar Austa z/c
4.Markkus Ainsalu z/c
5.Andres Aug Amore & Vita
6.Oscari Kargu z/c
7.Janek Tombak Cofidis
8.Lauri Aus AG2R
9.Indrek Rannama z/c
10.Markkus Salumets z/c
11.Irki Putsep St.Etienne
12.Andrej Lebedev z/c
13.Peep Mikli Piels
14.Allan Oras z/c
15.André Andson z/c
16.Gerd Kodanik z/c
17.Sigvard Kukk Kayaba
18.Kristjan Laanema z/c
19.Erik Raadom z/c
20.Tarmo Randsepp z/c
2000
1.Riho Kask Pikkuus Estland
2.Priit Tuisk Pärnu Estland
3.Kalle Kriit Pikkuus Estland
4.Magnus Mändoja Pikkuus Estland
5.Urmas Välbe Tallinn Estland
6.Gabriel Köiv Tartu Estland
7.Indrek Rannama Viiking Estland
8.Aleksanders Trofimovs Nat.selectie Letland
9.Ivari Rannama Viiking Estland
10.Andrus Aug Amore & Vita Estland
11.Raivo Maimre Pikkuus Estland
12.Mirko Pöldma Lääne-Viru Estland
13.Tarmo Raudsepp Pikkuus Estland
14.Pertti Juronen Tartu Estland
15.Janek Tombak Cofidis Estland
16.Jacky Durand La Française Frankrijk
17.Jaan Veeranna Tartu Estland
18.Innar Mändoja AG2R Estland
19.Linas Balciunas AG2R Litouwen
20.Mart Ojavee Tallinn Estland
1999
1.Andri Lebedev Nat.selectie
2.Indrek Rannama Nat.selectie
3.Caspar Austa Nat.selectie
4.Gerd Kodanik Nat.selectie
5.Ivo Pöld Nat.selectie
6.Margus Püvi Nat.selectie
7.Juri Molev Tallinn
8.Raul Arula Tartu
9.Raivo Maimre Tartu
10.Kert Väinsalu Tartu
11.Margus Tamm Tallinn
12.Mait Nanits Tartu
13.Oliver Johanson Tallinn
14.Kalev Vist Tallinn
15.Indrek Olkonen Tartu
16.Jaan Kirsipuu AG2R
17.Lauri Aus AG2R
18.Igor Tarassov Tallinn
19.Markko Ainsalu Tartu
20.Urmas Karlson Tallinn
1998
1 Markku Ainsalu Tartu Estland
2 Innar Mandoja Jogeva Estland
3 Jaan Kirsipuu Casino Estland
4 Lauri Aus Casino Estland
5 Andres Lauk Turun Estland
6 Alges Maasikmets Tallinn Estland
7 Andrus Aug PTT Metz Estland
8 Janek Tombak Vendée U Estland
9 Allan Oras Tartu Estland
10 Andre Aduson Tallinn Estland
11 Margus Salumets Tartu Estland
12 Raido Kodanipork Tallinn Estland
13 Romes Gainetdinov Plastimer Rusland
14 Oscari Kargu Tartu Estland
15 Peep Mikli Tegeltoko Estland
16 Sigvard Kukk Tallinn Estland
17 Erki Putsep Jogeva Estland
18 Marat Ganeev Lada Rusland
19 Riho Raim Saaremaa Estland
20 Indrek Rannama Saaremaa Estland
1997
1.Urmas Välbe Nat.selectie
2.Hanno Kross Nat.selectie
3.Vahur Valvas Nat.selectie
4.Jaanus Linkreim Nat.selectie
5.Jaak Evert Nat.selectie
6.Hardi Randma Nat.selectie
7.Lauri Aus Casino
8.Jaan Kirsipuu Casino
9.Sigvard Kukk Batauwers
10.Alges Maasikmets Eemland
11.Ivari Rannama Saaremaa
12.Riko Räim Saaremaa
13.Markko Ainsalu Tartu
14.Toomas Kirsipuu Tartu
15.Oscari Kargu Tartu
16.Raido Kodanipork Tallinn
17.Marko Kurits Tartu
18.Urmas Karlson Tallinn
19.Irki Pütsep Jögeva
20.Tarmo Raudsepp Jögeva
1996
1 Jaan Kirsipuu Casino Estland
2 Sigvard Kukk Doetinchem Estland
3 Janek Tombak Vendee U Estland
4 Andrus Aug Tartu Estland
5 Peep Mikli Dextro Estland
6 Allan Oras Tartu Estland
7 Oscari Kargu Tartu Estland
8 Lauri Aus Mutuelle Estland
9 Andres Lauk Tallinn Estland
10 Bennie Gosink Giant Nederland
11 Sebastien Guenee La Poste Frankrijk
12 Marcel Luppes Rabobank Nederland
13 Tristan Priem A.I.S. Australië
14 Niels Van Der Steen T.V.M. Nederland
15 Romans Vainsteins Brunero Letland
16 Tobias Steinhauser Refin Duitsland
17 Pavel Padrnos Tico Tsjechië
18 Tadeusz Rizi W-Cup Letland
19 Rosario Fina Gewiss Italië
20 Lauri Resik Winning Estland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.