2006
1 Pedro Pablo Perez Marquez Cubano Cuba
2 Juan Torres Parolin Venezuela
3 Franklin Chacon Loteria Venezuela
4 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
5 Gianluca Cavalli Parolin Italië
6 Matija Kvasina Perutnina Slovenië
7 Victor Gomez Vina Magna Spanje
8 Borut Bozic Perutnina Slovenië
9 Joe Papp Parolin VSA
10 Adonis Cardoso Havana Cuba
11 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
12 Jose Contreras Loteria Venezuela
13 Yasmani Martinez La Habana Cuba
14 Alexander Gonzalez Pena Caico Colombia
15 Jorge Luis Perez Nat.selectie Domin.Rep.
16 Alexander Gottfried Sparkasse BRD
17 Radoslav Rogina Perutnina Kroatië
18 Ernesto Cano Iscariot Cuba
19 Bostjan Mervar Perutnina Slovenië
20 Michael Franzl Sparkasse BRD

2005
1 Luis Antonio Romero Cienfuegos Cuba
2 Paulo Vargas Barrantes Cropusa Costa Rica
3 Damier Martinez Guantanamo Cuba
4 Mitja Mahoric Perutnina Slovenië
5 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
6 Ronald Gonzalez Tachira Venezuela
7 Gianluca Cavalli Whistle Italië
8 Arthur Garcia Tachira Venezuela
9 Cesar Salazar Tachira Venezuela
10 Ben Berden Saey/De Schacht België
11 Adonis Cardoso Havana Cuba
12 Arnold Alcolea Orientales Cuba
13 Jackson Rodriguez Tachira Venezuela
14 Josue Aran Calpe Cropusa Spanje
15 Matej Stare Perutnina Slovenië
16 Yeinier Lopez Cubano Cuba
17 Aaron Olson U.P.M.C. VSA
18 Yulien Rodriguez La Habana Cuba
19 Reldy Perez De La Rosa Cubano Cuba
20 Laurent Brochard Bouygues Frankrijk
2004
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Damier Martinez Guantanamo Cuba
3.Luis Antonio Romero Cienfuegos Cuba
4.Reldys Perez Nat.selectie Cuba
5.Jordi Riera Cropusa Spanje
6.Arnold Alcolea Nat.selectie Cuba
7.José Chacon Nat.selectie Venezuela
8.Tomas Gil Martinez Nat.selectie Venezuela
9.Miguel Ubeto Nat.selectie Venezuela
10.Ronald Gonzalez Nat.selectie Venezuela
11.Lizardo Benitez Nat.selectie Cuba
12.Adonis Cardoso Nat.selectie Cuba
13.Yulien Rodriguez La Habana Cuba
14.Mikel Elguezabal Paternina Spanje
15.Vicente Sanabria Matanzas Cuba
16.Lander Euba Paternina Spanje
17.Dermot Nally Paternina Ierland
18.Eneas Freyre Cropusa V.S.A.
19.Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
20.Michel Fernandez Matanzas Cuba
2003
1.Elieser Valdes Guantanamo Cuba
2.Edgar Ortega Loteria Venezuela
3.Todd Herriott Fuji V.S.A.
4.Dixon Carmona Loteria Venezuela
5.Maxim Gurov Cropusa Kazakstan
6.Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
7.Simone Biasci Krka Italia
8.Alfonzo Falzarano Krka Italia
9.John Navas Loteria Venezuela
10.Yeinier Lopez Beloftenteam Cuba
11.Damian Martinez Guantanamo Cuba
12.Yosvany Falcon Guantanamo Cuba
13.Luis Romero Pinar del Rio Cuba
14.Vicente Zanabria Matanzas Cuba
15.Yosvany Gutierrez Sancti Spiritus Cuba
16.Francisco Cabrera Ekono Chili
17.Adonis Cardoso Havana Cuba
18.Yosvani Amigo Matanzas Cuba
19.Antonio Cabrera Ekono Chili
20.Reldys Perez Beloftenteam Cuba
2002
1.Graziano Gasparre Mapei Italia
2.Yosvany Gutierrez Sanctus Spiritus Cuba
3.Martin Muller Wiesenhof Duitsland
4.Filippo Pozzato Mapei Italia
5.Bernhard Eisel Mapei Oostenrijk
6.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
7.Luis Romero Nat.selectie Cuba
8.Timo Scholz Wiesenhof Duitsland
9.Gianpaolo Cheula Mapei Italia
10.Elieser Valdes Nat.selectie Cuba
11.Michael Giebelmann Wiesenhof Duitsland
12.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
13.Marco Wittwer Wiesenhof Duitsland
14.Aurelien Clerc Mapei Zwitserland
15.Yeinier Lopez B-selectie Cuba
16.Rolando Basulto Nat.selectie Cuba
17.Adonis Cardoso Havana Cuba
18.Reldy Perez B-selectie Cuba
19.Yunier Alonso La Habana Cuba
20.Reynaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
2001
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Torsten Wilhelms Nürnberger Duitsland
3.Luis Romero Nat.selectie Cuba
4.Rolando Basulto Nat.selectie Cuba
5.Robert Förster Nürnberger Duitsland
6.Manuel Valencia Nat.selectie Mexico
7.Reinaldo Rodriguez Guantanamo Cuba
8.Joel Marino Beloftenploeg Cuba
9.Juan Gomis Cropusa Spanje
10.William Franco La Habana Cuba
11.Elieser Valdes Nat.selectie Cuba
12.Jens Lehmann Nürnberger Duitsland
13.Iddis Tabares Nat.selectie Cuba
14.Pablo Getafe Cropusa Spanje
15.Dionesis Valdes Beloftenploeg Cuba
16.Damian Martinez Guantanamo Cuba
17.Yosvany Gutierrez Nat.selectie Cuba
18.Pio Batista Beloftenploeg Cuba
19.Yarousi Poitou Guantanamo Cuba
20.Artur Babaitsev Nürnberger Rusland
2000
1.Pedro Pablo Perez Nat.selectie Cuba
2.Joel Marino Beloftenploeg Cuba
3.Petr Herman P.S.K. Tsjechië
4.Yosvany Falcon Nat.selectie Cuba
5.Josef Lontscharitsch Stadler Oostenrijk
6.Pio Batista Beloftenploeg Cuba
7.Lubor Tesar P.S.K. Tsjechië
8.Aldrin Salamanca Loteria Venezuela
9.Giolan Cuenca Guantanamo Cuba
10.Robinson Merchan Loteria Venezuela
11.Miguel Arroyo Nat.selectie Mexico
12.Lubomir Kejval P.S.K. Tsjechië
13.Manuel Mendoza Beloftenploeg Cuba
14.Omar Pumar Loteria Venezuela
15.Massimiliano Martini Amore & Vita Italië
16.Carlos Maya Loteria Venezuela
17.Yosvany Gutierrez Nat.selectie Cuba
18.Artur Krzescowiec Amore & Vita Polen
19.Michael Stenzel Stadler Duitsland
20.Jean Babler Stadler Duitsland
1999
1 Bart Bowen Saturn-Trek VSA
2 Pedro Pablo Perez Marquez Aviacion Cuba
3 Pio Batista Nat.selectie Cuba
4 Luis Antonio Romero Pinar del Rio Cuba
5 Yosvany Falcon Guantanamo Cuba
6 Yosvany Gutierrez Centrales Cuba
7 Lizardo Benitez Guantanamo Cuba
8 Joel Marino Matanzas Cuba
9 Adonis Cardoso Havana Cuba
10 Rolando Basulto Guantanamo Cuba
11 Damier Martinez Guantanamo Cuba
12 Iddis Tabares VillaClara Cuba
13 Giolan Cuenca Guantanamo Cuba
14 Mackley Alvarez Nat.selectie Cuba
15 Alexander Clavero Cienfuegos Cuba
16 Dionesis Valdes CiegoAvila Cuba
17 Manuel Mendoza Nat.selectie Cuba
18 Elieser Valdes Guantanamo Cuba
19 Daryl Price Saturn-Trek VSA
20 AhmedMohamed Khaled Nat.selectie Egypte

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s