2011
1 Bernard Sulzberger Fly V
2 Jack Bobridge Garmin
3 Matthew Wilson Garmin
4 Travis Meyer Garmin
5 Matthew Goss High Road
6 Simon Gerrans Team Sky
7 Lachlan Norris M.T.B.A.
8 Cameron Meyer Garmin
9 Nathan Earle Genesys
10 Baden Cooke Saxo Bank
11 Timothy Roe Norwood CC
12 Leigh Howard High Road
13 Mark O’Brien Tableware
14 David Pell Drapac
15 Steele Von Hoff Chipotle
16 Jay Crawford Giant Kenda
17 Allan Davis Astana
18 Michael Matthews Rabobank
19 Peter McDonald Drapac
20 John Jack Anderson Endura

2010
1 David Pell Drapac
2 Matthew Wilson Garmin
3 Bernard Sulzberger Fly V
4 Travis Meyer Garmin
5 David Kemp Fly V
6 Damian Turner RushRacing
7 Russell Van Hout Savings
8 Hayden Brooks Fly V
9 Jack Bobridge Garmin
10 Cameron Jennings Budget
11 William Clarke Genesys
12 Mark O’Brien Letua
13 Johnny Walker Footon
14 Adam Hansen Columbia
15 John Jack Anderson Sprocket
16 Darren Rolfe Fly V
17 Matthew Lloyd Lotto
18 Jay Crawford Fly V
19 Baden Cooke Saxo Bank
20 Zakkari Dempster Condor
2009
1 Adam Hansen Columbia
2 Peter McDonald Drapac
3 Matthew Lloyd Lotto
4 Michael Rogers Columbia
5 Cameron Meyer Garmin
6 Matthew Wilson Type 1
7 Karl Menzies Ouch
8 Simon Clarke I.S.D.
9 Mathew Hayman Rabobank
10 Chris Sutton Garmin
11 Wesley Sulzberger Francaise
12 David Pell Savings
13 William Walker Fuji
14 Rory Sutherland Ouch
15 Bernard Sulzberger Fly V
16 Darren Lapthorne Condor
17 Hilton Clarke Fuji
18 Chris Jongewaard Trek
19 Cameron Jennings Budget
20 Murray Spink Victoria
2008
1 Matthew Lloyd Lotto
2 Adam Hansen Columbia
3 Rory Sutherland Health Net
4 Richie Porte Praties
5 Simon Gerrans Crédit Agricole
6 Matthew Wilson Type 1
7 Mathew Hayman Rabobank
8 Chris Sutton Garmin
9 Peter McDonald Drapac
10 Cameron Hughes O.R.D.
11 Daniel McConnell Victoria
12 William Walker Rabobank
13 Joshua Wilson Praties
14 Trent Wilson Jittery Joe
15 Scott Davis Astana
16 Darren Lapthorne Drapac
17 Cameron Wurf Volksbank
18 David Pell Savings
19 Allan Davis Jartazi
20 Karl Menzies Health Net
2007
1 Darren Lapthorne Drapac
2 Robert McLachlan Drapac
3 Karl Menzies Health Net
4 Hilton Clarke Navigators
5 David McPartland Hadimec
6 Matthew Lloyd Lotto
7 Rory Sutherland Health Net
8 Jonathon Clarke South-Australia
9 Baden Cooke Unibet.com
10 Peter McDonald Caravello
11 David Pell Savings
12 Matthew Wilson Unibet.com
13 Rhys Pollock D.F.L.
14 Jay Crawford Giant Asia
15 Cameron Jennings D.F.L.
16 Cameron Wurf Bissell
17 Tyler Butterfield Slipstream
18 Peter John Herzig Fiordifrutti
19 Nathan Jones Montauban
20 Brett Lancaster Milram
2006
1 Russel Van Hout Savings
2 Adam Hansen Krone Linz
3 Henk Vogels Lotto
4 Peter McDonald N.S.W.
5 Gene Bates L.P.R.
6 Matthew Wilson Unibet.com
7 David Betts Queensland
8 Tony Mann MG Xpower
9 Nathan Jones West-Australia
10 Bernard Sulzberger Tasmania
11 Nick Gates Lotto
12 David Pell Savings
13 Josh Collingwood Regiostrom
14 David McPartland Tenax
15 Hilton Clarke Navigators
16 Trent Wilson Jittery Joe
17 Peter John Herzig Caravello
18 Sean Sullivan Savings
19 Mathew Hayman Rabobank
20 Paul Crake Naturino
2005
1 Nathan O’Neill Navigators
2 Henk Vogels Lotto
3 Brett Aitken South-Australia
4 Robert McLachlan Caravello
5 Jobie Dajka South-Australia
6 Robbie McEwen Lotto
7 Rory Sutherland Rabobank
8 Russel Van Hout SelleItalia
9 Cadel Evans Lotto
10 Paul Crake Corratec
11 Troy Glennan Sutherland
12 Matthew White Cofidis
13 Peter John Herzig Uni Cycle
14 Aaron Salisbury H.L.P.
15 Nick Sanderson Wurth
16 David McKenzie Wismilak
17 Peter Mueller Savings
18 Adam Hansen Elk Haus
19 Nick Gates Lotto
20 Andrew Mason Herald Sun
2004
1 Cadel Evans T-Mobile
2 Stuart O’Grady Cofidis
3 Josh Fleming Down Under
4 Nick Gates Lotto
5 Mathew Hayman Rabobank
6 Tim Wilson Marco Polo
7 Adam Hansen Corratec
8 Craig Gordon Yeti
9 Patrick Jonker UniSA
10 Robbie McEwen Lotto
11 Scott Sunderland Alessio
12 Allan Davis Liberty
13 Adrian Laidler UniSA
14 David McKenzie Navigators
15 Sid Taberlay Yeti
16 Michael Rogers Quickstep
17 Leigh Palmer Down Under
18 Rory Sutherland Rabobank
19 Gene Bates Saeco
20 Allan Iacuone Giant Asia
2003
1.Stuart O’Grady Crédit Agricole
2.Cadel Evans Telekom
3.Michael Rogers Quickstep-Davitamon
4.Ben Day Boavista
5.Adrian Laidler Lemond
6.Matthew Hayman Rabobank
7.Jonathan Hall Saunier
8.Nick Sanderson Jayco
9.Chris Carr Carnegie
10.Brent Dawson Jelly Belly
11.Sean Sullivan Barloworld
12.Trent Wilson Flanders-iTeamNova
13.Peter Milostic Skilled
14.Brett Aitken UniSA
15.Patrick Jonker Van Hemert Groep
16.Alan Davis O.N.C.E.
17.Mark Roland Giant Asia
18.Luke Roberts Comnet
19.Hilton Clarke Barloworld
20.Russell Van Hout Axa
2002
1.Tim Bartholomew Burke’s Cycles
2.Jeremy Hunt Big Mat Aubervilliers
3.Robbie McEwen Lotto
4.Nathan O’Neill Panaria
5.Robert Tighello Australian Institute of Sports
6.Patrick Jonker Big Mat Aubervilliers
7.Simon Gerrans Mapei-Aqua
8.Allan Iacuone Iteam Nova
9.Peter Hatton Australian Institute of Sports
10.Tom Leaper Navigators
11.Henk Vogels Mercury
12.Stuart O’Grady Crédit Agricole
13.Cadel Evans Mapei Quickstep
14.Ben Brooks South-Australia
15.Matthew Hayman Rabobank
16.Cameron Hughes Queensland
17.Paul Redenbach Team Down Under
18.Russell Downing Iteam Nova
19.Adrian Laidler Mapei-Aqua
20.Scott Sunderland Fakta
2001
1.Scott Sunderland Fakta
2.Stuart O’Grady Crédit Agricole
3.Robbie McEwen Domo Farm Frites
4.Corey Sweet Bankgiroloterij Batavus
5.Scott Davis Mapei Aqua
6.Alan Davis Mapei Aqua
7.Paul Redenbach Team Down Under
8.Sid Taberlay Avanti
9.David McKenzie Ficonseils
10.Matthew White US-Postal
11.Perren Delacour G.T.
12.Brad Davidson Saeco
13.Matthew Hayman Rabobank
14.Mark Roland Team Down Under
15.Scott McGrory Mapei Quickstep
16.Ashley Humbert Team Down Under
17.Jonathan Cantwell Team Down Under
18.Nick Gates Agro Adler
19.Henk Vogels Mercury
20.Rory Sutherland Rabobank
2000
1.Craig Gordon Skilled
2.Paul Redenbach Skilled
3.Henk Vogels Mercury
4.Baden Cooke United Water
5.Scott Davis United Water
6.Corey Sweet Hohenfelder
7.Stuart O’Grady Crédit Agricole
8.Josh Fleming G.T.
9.Marcel Gono Crédit Agricole
10.Murray Spink A.I.S.
11.Nathan Beckingham A.I.S.
12.Alan Davis United Water
13.Scott McGrory Gerolsteiner
14.Nathan Clarke Nortas
15.Sean Sullivan De Nardi
16.Nathan O’Neill Panaria
17.Scott Sunderland Palmans
18.Bruce McIntosh Superstore
19.Brett Aitken Palmans
20.Andrew Stadler De Nardi
1999
1 Mackie Craig Murwillum
2 Stuart O’Grady Crédit Agricole
3 Brent Miller A.C.T.
4 Sid Taberlay Victoria
5 Colm Thornton Victoria
6 Andrew Molan Broadford
7 Henk Vogels Crédit Agricole
8 Jamie Drew Selle Italia
9 Ben Brooks Linda McCartney
10 Chris Jongewaard Avanti
11 Matthew White Vini Caldirola
12 Cadel Evans Volvo-Cannondale
13 Duncan Smith Jayco
14 Daniel Trinne A.I.S.
15 David McKenzie Linda McCartney
16 Miles Davis Gary Fisher
17 Robbie McEwen Rabobank
18 Matt Wilson Victoria
19 Sean Sullivan Victoria
20 Josh Street Ironhorse
1998
1.Luke Stockwell Zaxby’s
2.Paul Redenbach Skilled
3.Robbie McEwen Domo Farm Frites
4.Baden Cooke United Water
5.Cameron Hughes Queensland
6.Jason Phillips Team Coast
7.Cadel Evans Sunsmart
8.Paul Rowney Giant
9.Rob Woods G.T.
10.Michael Johnson Net Zero
11.David McKenzie Linda McCartney
12.Matthew Wilson Victoria
13.Luke Roberts South-Australia
14.Corey Sweet Hohenfelder
15.Gregory Brown Woolmark
16.Hilton Clarke Skilled
17.Nathan O’Neill Panaria
18.Brad McGee La Française
19.Nigel Grigg Herald Sun
20.Brent Dawson N.S.W.
1993
1.Tim Jamieson Polli
2.Stephen Hodge Festina
3.Paul Rowney Giant
4.Henk Vogels Novell
5.Shane Sutton Banana
6.Eddie Salas Amore & Vita
7.Tristan Priem Jayco
8.Jeff Stewart Ray’s
9.Nick Gates Giant
10.Stuart O’Grady Gan
11.Jay Sweet Giant
12.Neil Stephens O.N.C.E.
13.Paul Brosnan Wyong Shire
14.Allan Iacuone Jayco
15.Matthew White Giant
16.Patrick Jonker O.N.C.E.
17.Robbie McEwen Wyong Shire
18.Damian McDonald Giant
19.Luke Stockwell Zaxby’s
20.Paul Redenbach Skilled
1992
1.Phil Anderson Motorola
2.Nigel Perry Varta
3.Tony Davis Body Torque
4.Scott Sunderland T.V.M.
5.David McFarlane E.J.Steel
6.Gavin Parsonage E.J.Steel
7.Tim Jamieson E.J.Steel
8.Chris White Giramondo
9.Eddie Salas Ansett
10.Michael Crowe G.P.C.
11.Peter Besanko Varta
12.Chris Meate Giramondo
13.John Flood Giramondo
14.Richard McCorkell Hillman
15.David McKenzie Giant
16.Stephen Pate Jayco
17.Stephen Hodge O.N.C.E.
18.Scott McGrory Die Continentale
19.Richy Flood Raider
20.Anthony Peden Kelly
1991
1 Peter Besanko Varta
2 Neil Stephens Paternina
3 Phil Anderson Motorola
4 Markus Burns Tibaldi
5 Tim Jamieson E.J.Steel
6 Scott Sunderland T.V.M.
7 Eddie Salas Repco
8 Tony Davis 24 Pies
9 David McFarlane A.B.O.M.
10 Michael Wilson Ariostea
11 Gary Neiwand Kelly
12 Scott Stewart Repco
13 Richy Flood Mosoca
14 Shane Sutton Banana
15 Gary Clively Tibaldi
16 Brian Miller Repco
17 Gary Sutton Repco
18 Terry Stacey Pirelli
19 Stephen Fairless Tibaldi
20 Wayne Roberts Hillman
1990
1 Neil Stephens Artiach
2 Eddie Salas Amore&Vita
3 Damian McDonald Jayco
4 Malcolm Van Unen Repco
5 Phil Anderson T.V.M.
6 Allan Peiper Panasonic
7 Michael Wilson Helvetia
8 Danny Clark Histor
9 Steve Griffiths Giant
10 Stephen Hodge Paternina
11 Peter Wilson Repco
12 Dean Woods Mazda
13 Tim Jamieson E.J.Steel
14 Simon Carter Elita
15 Tom Sawyer Lapage
16 Scott Sunderland T.V.M.
17 Shane Sutton Banana
18 Scott Stewart Amore&Vita
19 Michael Lynch Repco
20 Richy Flood Mosoca
1989
1 Eddie Salas Polli
2 Gary Sutton P.M.S.
3 Scott Stewart Polli
4 Gary Clively Bike Power
5 Peter Attard Univega
6 Robert Burns Univega
7 Brett Dutton W.V.Breda
8 Richy Flood A.C.B.B.
9 Clayton Stevenson A.C.B.B.
10 Craig Chapman N.S.W.
11 Bruce Keech Queensland
12 Phil Anderson T.V.M.
13 Michael Wilson Helvetia
14 Allan Peiper Panasonic
15 Danny Clark A.D.R.
16 Steve Griffiths Neoplex
17 Stephen Hodge Kas
18 Peter Wilson Repco
19 Tom Sawyer Lapage
20 Simon Carter Trek
1988
1.Phil Anderson
2.Allan Peiper
3.Michael Wilson
4.Danny Clark
5.Stephen Hodge
6.Steve Griffiths
7.Tom Sawyer
8.Shane Sutton
9.Michael Lynch
10.Paul Parker
11.Gary Sutton
12.Rod Evans
13.Neil Stephens
14.Carl Harris
15.Scott Stewart
16.Martin Vinnicombe
17.Dean Woods
18.Simon King
19.Victor Phillips
20.Stephen Pate
1987
1.Michael Wilson Pepsi Cola
2.Michael Lynch Repco
3.Scott Sunderland G.S.Geneve
4.Stephen Hodge Kas
5.Robert Crossley Repco
6.Clayton Stevenson A.C.B.B.
7.Kvetoslav Palov A.N.C.
8.Dean McDonald Repco
9.Michael Turtur Fenchurch
10.Rob Woods N.S.W.
11.Eddie Salas Elite z/c
12.Alan Dipple Carnegie-Caulfield
13.Paul Rugari Barclay
14.Terry Hammond Carnegie-Caulfield
15.Wayne Hildred Rare Spares
16.Paul Miller Rogelli
17.Shane Bartley Preston
18.Richy Flood Bendigo
19.Neil Stephens Ever Ready
20.Gary Trowell Fort Knox
1986
1.Phil Anderson
2.Michael Wilson
3.Danny Clark
4.Allan Peiper
5.Tom Sawyer
6.Michael Lynch
7.Neil Stephens
8.Steve Berglund
9.Greg James
10.Shane Sutton
11.Jim Burke
12.Colin Barnes
13.Robert Bradford
14.Philip Jones
15.Michael Quinn
16.Gary Reardon
17.Gary Wiggins
18.Gary Sutton
19.Michael Grenda
20.Richy Flood
1985
1.Phil Anderson Panasonic
2.Michael Wilson Alpilatte
3.John Niklason Elite z/c
4.Allan Peiper Peugeot
5.Danny Clark Halfords
6.Michael Lynch Repco
7.Stephen Hodge Mavic
8.Shane Sutton Falcon
9.Martin Vinnicombe Giramondo
10.Gary Sutton Spenco
11.John Stevenson Jonathan Boyer
12.Peter Besanko Peugeot
13.Richy Flood Vic Bike
14.Robert Waller Elite z/c
15.Neil Stephens Yarrawonga
16.Gary Neiwand Forster’s Beer
17.Tom Sawyer A.P.P.A.
18.Gary Wiggins Victoria
19.Michael Turtur Fenchurch
20.Stephen Pate Malvern Star
1984
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Robert Crossley
4.Brian Bateman
5.Allan Peiper
6.Shane Sutton
7.Gary Wiggins
8.John Stevenson
9.Michael Wilson
10.Michael Lynch
11.Clyde Sefton
12.Gary Sutton
13.Kevin Nichols
14.Neil Stephens
15.Tom Sawyer
16.Paul Jones
17.Richy Flood
18.Gary Neiwand
19.Gary Reardon
20.Michael Grenda
1983
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Clyde Sefton
4.Allan Peiper
5.Shane Sutton
6.Martin Rantall
7.Michael Lynch
8.Michael Wilson
9.Tom Sawyer
10.Neil Stephens
11.Terry Hammond
12.Wayne Hildred
13.Gary Sutton
14.Gary Wiggins
15.Nick Payne
16.Robert Kypriotis
17.Richy Flood
18.Gary Reardon
19.Michael Turtur
20.Ian Grindlay
1982
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Michael Wilson
4.Clyde Sefton
5.Allan Peiper
6.Shane Sutton
7.Gary Wiggins
8.Michael Lynch
9.Ken Muiraney
10.Richy Flood
11.Gary Sutton
12.Donald Allan
13.Tom Sawyer
14.Neil Stephens
15.Ken Metcalfe
16.Terry Hammond
17.Wayne Hildred
18.David Allan
19.Ian Grindlay
20.Bob Shannon
1981
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Allan Peiper
4.Clyde Sefton
5.Michael Lynch
6.Shane Sutton
7.Gary Sutton
8.Alan Lovell
9.Gary Wiggins
10.Donald Allan
11.Neil Stephens
12.Terry Hammond
13.Wayne Hildred
14.Tom Sawyer
15.Kevin Jamieson
16.David Allan
17.Ian Grindlay
18.Bob Shannon
19.Murray Hall
20.Phil Sawyer
1980
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Clyde Sefton
4.Gary Sutton
5.Kerry Hopkins
6.Donald Allan
7.Ken Evans
8.David Allan
9.Shane Sutton
10.Gary Wiggins
11.Tom Sawyer
12.Terry Hammond
13.Kevin Jamieson
14.Bob Shannon
15.Gary Clively
16.Murray Hall
17.Wayne Hildred
18.Malcolm Hill
19.Peter De Longville
20.Phil Sawyer
1979
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Clyde Sefton
4.Gary Sutton
5.Donald Allan
6.Chris Hammersly
7.Bob Shannon
8.Ken Evans
9.Gary Wiggins
10.Malcolm Hill
11.Kevin Jamieson
12.Shane Sutton
13.David Allan
14.Gary Clively
15.Wayne Hildred
16.Ross Forster
17.Len Hammond
18.John Nicholson
19.John Trevorrow
20.Eric Bishop
1978
1.Phil Anderson
2.Danny Clark
3.Clyde Sefton
4.Donald Allan
5.Ian Yates
6.Gary Wiggins
7.Kevin Nichols
8.Bob Shannon
9.Ken Evans
10.Gary Sutton
11.David Allan
12.Ian Chandler
13.Kevin Jamieson
14.Peter Hall
15.Wayne Hildred
16.Murray Hall
17.Robert Hine
18.David McLean
19.Gary Clively
20.John Trevorrow
1977
1.Danny Clark
2.Clyde Sefton
3.Donald Allan
4.Remo Sansonetti
5.Gary Wiggins
6.Graeme Gilmore
7.Chris Copperway
8.Ken Evans
9.Bob Shannon
10.Ian Chandler
11.Kevin Jamieson
12.Peter Hall
13.Maurice Sansonetti
14.Sal Sansonetti
15.Wayne Hildred
16.John Trevorrow
17.Kevin Nichols
18.Keith Oliver
19.Phil Sawyer
20.David Allan
1976
1.Danny Clark
2.Donald Allan
3.Clyde Sefton
4.Gary Wiggins
5.Stephen Goodall
6.Tony Branchflower
7.Remo Sansonetti
8.Graham McVilly
9.Bob Shannon
10.Ian Chandler
11.Wayne Dixon
12.Graeme Gilmore
13.Alan Goodrope
14.Sal Sansonetti
15.Scott Sanders
16.John Trevorrow
17.Kevin Nichols
18.Gary Fromhold
19.Keith Oliver
20.Dale Richards

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.