2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Xandro Meurisse Wanty-Groupe Gobert België
3.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan Nederland
4.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
5.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
6.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
7.Julien Loubet Armée de Terre Frankrijk
8.Benjamin Thomas Armée de Terre Frankrijk
9.Anthony Perez Cofidis Frankrijk
10.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
11.Franck Bonnamour Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
12.Florent Delfosse WB-Veranclassic België
13.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
14.Rasmus Guldhammer Veloconcept-Nortec Denemarken
15.Alessandro Bisolti Nippo-Vini Fantini Italië
16.Piet Allegaert Vlaanderen-Baloise België
17.Eduardo Sepulveda Fortuneo-Vital Concept Argentinië
18.Fabien Doubey Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
19.Loic Vliegen BMC-Tag Heuer België
20.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Maurits Lammertink Roompot Nederland
2.Pieter Vanspeybroeck Vlaanderen-Baloise België
3.Philippe Gilbert BMC Racing België
4.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
5.Huub Duyn Roompot Nederland
6.Gaetan Bille Wanty-Groupe Gobert België
7.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
8.Chris Juul Jensen Orica-GreenEdge Denemarken
9.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
10.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
11.Sander Armee Lotto-Soudal België
12.Anthony Turgis Cofidis Frankrijk
13.Dylan Teuns BMC Racing België
14.Olivier Pardini Wallonie Bruxelles België
15.Francis Mourey Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
16.Alex Kirsch Stolting Group Luxemburg
17.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
18.Rasmus Guldhammer Stolting Group Denemarken
19.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
20.Chris Anker Sorensen Fortuneo-Vital Concept Denemarken
2015
1 Linus GERDEMANN GER CLT 33 18:12:51 100 100
2 Marc DEMAAR NED ROP 31 +8 70 70
3 Huub DUYN NED ROP 31 +41 40 40
4 Jelle WALLAYS BEL TSV 26 +42 30 30
5 Rudy MOLARD FRA COF 26 +50 25 25
6 Oliver NAESEN BEL TSV 25 +51 20 20
7 Yohan BAGOT FRA COF 28 +54 15 15
8 Florian VACHON FRA BSE 30 +54 10 10
9 Kristian SBARAGLI ITA MTN 25 +1:01 9 9
10 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL 31 +1:01 8 8
11 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL 29 +1:04 7 7
12 Fabian WEGMANN GER CLT 35 +1:07 6 6
13 Enrico GASPAROTTO ITA WGG 33 +1:34 5 5
14 Kevin LEDANOIS FRA BSE 22 +1:52 4 4
15 Georg PREIDLER AUT TGA 25 +1:53 3 0*
16 Armindo FONSECA FRA BSE 26 +1:54
17 Gerald CIOLEK GER MTN 29 +1:57
18 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL 28 +2:01
19 Gregory HABEAUX BEL WBC 33 +2:19
20 Christopher JONES USA UHC 36 +2:19
2014
1 Matti BRESCHEL DEN TCS 30 17:59:04 100 0*
2 Jean-Pierre DRUCKER LUX WGG 28 +19 70 70
3 Michael MORKOV DEN TCS 29 +20 40 0*
4 Rudy MOLARD FRA COF 25 +21 30 30
5 Sergey LAGUTIN RUS RVL 33 +26 25 25
6 Silvio HERKLOTZ GER STG 20 +35 20 20
7 Romain HARDY FRA COF 26 +43 15 15
8 Laurent EVRARD BEL WBC 24 +48 10 10
9 Frank SCHLECK LUX TFR 34 +56 9 0*
10 Björn LEUKEMANS BEL WGG 37 +1:01 8 8
11 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN 26 +1:01 7 7
12 Joel ZANGERLE LUX LDT 26 +1:04 6 6
13 Diego MILAN JIMENEZ DOM CCD 29 +1:06 5 5
14 Robinson Eduardo CHALAPUD GOMEZ COL COL 30 +1:06 4 4
15 Vegard BREEN NOR LTB 24 +1:24 3 0*
16 Ignatas KONOVALOVAS LTU MTN 29 +1:30
17 Jarlinson PANTANO COL COL 26 +1:36
18 Christian Mager GER STG 22 +1:39
19 Fabio TABORRE ITA NRI 29 +1:44
20 César BIHEL FRA CCD 26 +1:54
2013
1 Paul MARTENS GER BLA 30 16:45:38 100 0*
2 Jonathan HIVERT FRA SOJ 28 +4 70 70
3 Jan BAKELANTS BEL RLT 27 +6 40 0*
4 Matthias BRANDLE AUT IAM 24 +6 30 30
5 Bob JUNGELS LUX RLT 21 +13 25 0*
6 Marco MARCATO ITA VCD 29 +15 20 0*
7 Julien EL FARES FRA SOJ 28 +20 15 15
8 Jonathan FUMEAUX SUI IAM 25 +21 10 10
9 Robert GESINK NED BLA 27 +21 9 0*
10 Nico SIJMENS BEL COF 35 +22 8 8
11 Damien GAUDIN FRA EUC 27 +24 7 7
12 Alexey TSATEVITCH RUS KAT 24 +24 6 0*
13 Vincent JEROME FRA EUC 29 +25 5 5
14 Manuele BOARO ITA TST 26 +26 4 0*
15 Björn LEUKEMANS BEL VCD 36 +27 3 0*
16 Laurens TEN DAM NED BLA 33 +31
17 Pier Paolo DE NEGRI ITA VIN 27 +32
18 Maarten WYNANTS BEL BLA 31 +32
19 Wouter POELS NED VCD 26 +37
20 Egoitz GARCIA ECHEGUIBEL ESP COF 27 +38
2012
1 Jakob FUGLSANG DEN RNT 27 17:08:40 100 0*
2 Wouter POELS NED VCD 25 +2 70 0*
3 Frank SCHLECK LUX RNT 32 +5 40 0*
4 Jonathan HIVERT FRA SAU 27 +20 30 30
5 Tom DUMOULIN NED ARG 22 +24 25 25
6 Samuel DUMOULIN FRA COF 32 +25 20 20
7 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 30 +28 15 15
8 Maxime MONFORT BEL RNT 29 +29 10 0*
9 Bob JUNGELS LUX LUX 20 +29 9 9
10 Martin ELMIGER SUI ALM 34 +32 8 0*
11 Salvatore PUCCIO ITA SKY 23 +36 7 0*
12 Michael BARRY CAN SKY 37 +37 6 0*
13 Jurgen VAN GOOLEN BEL ACC 32 +39 5 5
14 Eliot LIETAER BEL TSV 22 +40 4 4
15 Vincent JEROME FRA EUC 28 +41 3 3
16 Johnny HOOGERLAND NED VCD 29 +41
17 Ben GASTAUER LUX ALM 25 +44
18 Lucas EUSER USA SPI 29 +45
19 David VEILLEUX CAN EUC 25 +58
20 Laurens DE VREESE BEL TSV 24 +1:03
2011
1 Linus GERDEMANN GER LEO 29 18:35:32
2 Alexandre GENIEZ FRA SKS 23 +2
3 Tony GALLOPIN FRA COF 23 +3
4 Maxime MONFORT BEL LEO 28 +5
5 Mickael DELAGE FRA FDJ 26 +8
6 Jérémie GALLAND FRA SAU 28 +10
7 Jurgen VAN GOOLEN BEL VWA 31 +11
8 Julien EL FARES FRA COF 26 +11
9 Björn LEUKEMANS BEL VCD 34 +12
10 Alan MARANGONI ITA LIQ 27 +13
11 Arthur VICHOT FRA FDJ 23 +14
12 Anthony CHARTEAU FRA EUC 32 +15
13 Jean Marc MARINO FRA SAU 28 +18
14 Anthony ROUX FRA FDJ 24 +55
15 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 29 +57
16 Romain ZINGLE BEL COF 24 +1:00
17 Damien GAUDIN FRA EUC 25 +1:41
18 Mathew HAYMAN AUS SKY 33 +1:47
19 Dirk BELLEMAKERS NED LAN 27 +1:51
20 Rémi CUSIN FRA COF 25 +1:53
2010
1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 17:43:21
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:51
10 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux 0:00:52
11 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux 0:00:55
12 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:56
13 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom
14 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri 0:00:59
15 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:01:01
16 Serge Pauwels (Bel) Sky Professionel Cycling Team 0:01:02
17 Thomas Lofkvist (Swe) Sky Professionel Cycling Team 0:01:05
18 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:01:07
19 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:08
20 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi
2009
1 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 17.51.49
2 Andreas Klöden (Ger) Astana 0.10
3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 1.32
4 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 1.34
5 Assan Bazayev (Kaz) Astana 1.59
6 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 2.13
7 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 2.17
8 Emanuele Vona (Ita) ISD
9 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Group – Navigare 2.20
10 Amets Txurruka (Spa) Euskatel – Euskadi 2.24
11 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 2.32
12 Canuti Ederico (Ita) CSF Group – Navigare 2.39
13 Chris Anker Sorensen (Den) Team Saxo Bank 2.43
14 Sébastine Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
15 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD 3.15
16 Rémi Cusin (Fra) Agritubel 3.58
17 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank 4.05
18 Aitor Galdos Alonso (Spa) Euskatel – Euskadi 4.33
19 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 4.52
20 Michael Schär (Swi) Astana 4.56
2008
1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank 17.43.02
2 Michael Albasini (Swi) Liquigas 0.01
3 Frank Schleck (Lux) Team CSC 0.18
4 Ignatas Konovalovas (Ltu) Credit Agricole 0.54
5 Assan Bazayev (Kaz) Astana 0.56
6 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank 1.00
7 Thomas Rohregger (Aut) Elkhaus – Simplon 1.08
8 Sergey Lagutin (Uzb) Cycle Collstrop 1.09
9 Jos Pimenta Costa M (Por) Benfica 1.10
10 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 1.29
11 Salvatore Commesso (Ita) Preti Mangi 2.00
12 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank 2.02
13 Sergey Rudaskov (Rus) Cycle Collstrop 2.16
14 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC 3.16
15 Borut Bozic (Slo) Cycle Collstrop 4.53
16 Nico Sijmens (Bel) Landbouwkrediet-Tönissteiner 4.56
17 Cyril Lemoine (Fra) Credit Agricole 4.58
18 Laszlo Bodrogi (Hun) Credit Agricole 5.06
19 Clement Lhotellerie (Fra) Skil – Shimano 5.07
20 Kalle Kriit (Est) Mitsubishi-Jartazi 5.23
2007
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
3 Gregory Rast Astana Zwitserland
4 Laurent Brochard Bouygues Frankrijk
5 Tiziano Dall’Antonia Panaria Italië
6 Paul Martens Skil BRD
7 Jonathan Hivert Crédit Agricole Frankrijk
8 Jose Azevedo Benfica Portugal
9 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
10 Daniel Andonov Petrov Benfica Bulgarije
11 Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
12 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
13 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
14 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
15 Hannes Blank Differdange BRD
16 Laurens Ten Dam Unibet.com Nederland
17 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
18 Frederic Amorison Landbouwkrediet België
19 Kai Reus Rabobank Nederland
20 Rui Lavarinhas Benfica Portugal
2006
1 Pablo Lastras Garcia Caisse d’Epargne Spanje
2 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
3 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
4 Johan Coenen Unibet.com België
5 Bert De Waele Landbouwkrediet België
6 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
7 Tomasz Brozyna Action Polen
8 Allan Johansen C.S.C. Denemarken
9 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
10 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
11 Omar Cervantes  Nat.selectie Mexico
12 Abundio Guerrero  Nat.selectie Mexico
13 Cyril Lemoine Crédit Agricole Frankrijk
14 Rodolfo Avila  Nat.selectie Mexico
15 Eros Capecchi Liquigas Italië
16 Roy Sentjens Rabobank België
17 Luis Alejandro Zamudio Nat.selectie Mexico
18 Fermin Hernandez Nat.selectie Mexico
19 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
20 Carlos Arturo Carrasco Nat.selectie Mexico
2005
1 Lazslo Bodrogi Agricole Hongarije
2 Fabian Cancellara Bortolo Zwitserland
3 Jukka Vastaranta Rabobank Finland
4 Lorenzo Bernucci Bortolo Italië
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Niels Scheuneman Rabobank Nederland
7 Christian Knees Wiesenhof BRD
8 Laurens Ten Dam Shimano Nederland
9 Yuri Krivtsov AG2R Oekraïne
10 Johan Coenen Bookmaker België
11 Angel Castresana Del Val Bookmaker Spanje
12 Sergey Lagutin Landbouwkrediet Oezbekistan
13 Andy Flickinger AG2R Frankrijk
14 Mathew Hayman Rabobank Australië
15 Peter Wuyts Bookmaker België
16 Jan Boven Rabobank Nederland
17 Jan Valach Z.V.V.Z. Slovakije
18 Jindrich Vana Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Arnaud Coyot Cofidis Frankrijk
20 Claudio Corioni Bortolo Italië
2004
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Michael Barry US-Postal Canada
3 Michael Creed US-Postal VSA
4 Damon Kluck US-Postal VSA
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Jens Voigt C.S.C. BRD
7 Thomas Bruun Eriksen C.S.C. Denemarken
8 Torsten Hiekmann T-Mobile BRD
9 Manuel Beltran US-Postal Spanje
10 Ludo Dierckxsens Landbouwkrediet België
11 Jorg Jaksche C.S.C. BRD
12 Markus Zingen Differdange Luxemburg
13 Marc Schiltz Zeisseng Luxemburg
14 Cyrille Heymans Nat.selectie Luxemburg
15 Laurent Didier Nat.selectie Luxemburg
16 Constantino Fernandez Differdange Spanje
17 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
18 Nick Clesen Zeisseng Luxemburg
19 Dennis Haueisen R.S.H. BRD
20 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2003
1 Julian Dean C.S.C. NZl
2 Kevin Van Impe Lotto België
3 Marc Lotz Rabobank Nederland
4 Serge Baguet Lotto België
5 Levi Leipheimer Rabobank VSA
6 Marc Wauters Rabobank België
7 Thomas Voeckler Brioches Frankrijk
8 Tyler Hamilton C.S.C. VSA
9 Peter Van Petegem Lotto België
10 Jerome Pineau Brioches Frankrijk
11 Piotr Wadecki Quickstep Polen
12 Mario Aerts Telekom België
13 Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
14 Grischa Niermann Rabobank BRD
15 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
16 Erik Zabel Telekom BRD
17 Erik Dekker Rabobank Nederland
18 Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
19 Aurelien Clerc Quickstep Zwitserland
20 Marc Bastian Nat.selectie Luxemburg
2002
1.Andrei Tchmil Lotto Belgium
2.Mario Aerts Lotto Belgium
3.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
4.Peter Van Petegem Lotto Belgium
5.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Laurent Jalabert CSC Tiscali Frankrijk
8.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
9.Marc Wauters Rabobank Belgium
10.Bjorn Leukemans Palmans-Collstrop Belgium
11.Serge Baguet Lotto Belgium
12.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
13.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Nicki Sorensen CSC Tiscali Denemarken
16.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
17.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
18.Vicente Garcia Acosta Banesto Spanje
19.Hendrik Van Dijck Palmans-Collstrop Belgium
20.Benoit Joachim Nat.selectie Luxemburg
2001
1.Mauro Gerosa Tacconi Sport Italië
2.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
3.Bert Hiemstra Bankgiroloterij Nederland
4.Jörgen Bo Petersen Fakta Denemarken
5.Raivis Belohvosciks Lampre-Daikin Letland
6.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
7.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
8.Ivaylo Gabrovski Jean Delatour Bulgarije
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport Rusland
11.Corey Sweet Bankgiroloterij Australië
12.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italië
13.Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
14.Rolf Aldag Telekom Duitsland
15.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
16.Marcel Duijn Rabobank Nederland
17.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
18.Oscar Pozzi Fassa Bortolo Italië
19.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
20.Jens Heppner Telekom Duitsland
2000
1.Matteo Tosatto Fassa Bortolo Italië
2.Sergei Ivanov Farm Frites Rusland
3.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
4.Dave Bruylants Palmans België
5.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
6.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
7.Alberto Elli Telekom Italië
8.Nicola Loda Fassa Bortolo Italië
9.Nicki Sörensen Fakta Denemarken
10.Fabio Malberti Amica Chips Italië
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
13.Leon Van Bon Rabobank Nederland
14.Danny Jonasson Fakta Denemarken
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Bram De Groot Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag Telekom Duitsland
18.Filippo Simeoni Amica Chips Italië
19.Alain Turicchia Amica Chips Italië
20.Marc Wauters Rabobank België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Marc Wauters Rabobank België
3.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
4.Tobias Steinhauser Mapei Quickstep Duitsland
5.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
6.Martin Rittsel Chicky World Zweden
7.Frédéric Finot Crédit Agricole Frankrijk
8.Alexander Fedenko De Nardi Oekraïne
9.Lauri Aus Casino Estland
10.Alberto Elli Telekom Italië
11.Geert Van Bondt T.V.M. België
12.Christian Henn Telekom Duitsland
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
15.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 België
16.Dimitri Sedun De Nardi Rusland
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
19.Patrick Jonker Rabobank Nederland
20.Allan Johansen Chicky World Denemarken
1998
1.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
2.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Jo Planckaert Lotto België
5.Dirk Müller Telekom Duitsland
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Alberto Elli Casino Italië
8.Torsten Schmidt Chicky World Duitsland
9.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
10.Jacky Durand Casino Frankrijk
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
13.Bert Dietz Telekom Duitsland
14.Christopher Jenner Gan Nieuw-Zeeland
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
17.Arnaud Prétot Gan Frankrijk
18.Christian Andersen Jack & Jones Denemarken
19.Jaan Kirsipuu Casino Estland
20.Michael Blaudzun Telekom Denemarken
1997
1.Alberto Elli Casino Italië
2.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
3.Henk Vogels Gan Australië
4.Bjarne Riis Telekom Denemarken
5.Erik Breukink Rabobank Nederland
6.Luis Perez Rodriguez O.N.C.E. Spanje
7.Nico Mattan Mapei-GB België
8.Rafaël Justo O.N.C.E. Spanje
9.Jacky Durand Casino Frankrijk
10.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Paul Van Hyfte Lotto België
13.Angelo Lecchi MG-Technogym Italië
14.Laurent Lefèvre Festina Frankrijk
15.François Simon Gan Frankrijk
16.Stuart O’Grady Gan Australië
17.Kiko Garcia O.N.C.E. Spanje
18.Luca Scinto MG-Technogym Italië
19.Laurent Brochard Festina Frankrijk
20.Paolo Bettini MG-Technogym Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s