2017
1.Greg Van Avermaet BMC-Tag Heuer België
2.Xandro Meurisse Wanty-Groupe Gobert België
3.Huub Duyn Verandas Willems-Crelan Nederland
4.Nicolas Edet Cofidis Frankrijk
5.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
6.Jerome Baugnies Wanty-Groupe Gobert België
7.Julien Loubet Armée de Terre Frankrijk
8.Benjamin Thomas Armée de Terre Frankrijk
9.Anthony Perez Cofidis Frankrijk
10.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
11.Franck Bonnamour Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
12.Florent Delfosse WB-Veranclassic België
13.Maxime Bouet Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
14.Rasmus Guldhammer Veloconcept-Nortec Denemarken
15.Alessandro Bisolti Nippo-Vini Fantini Italië
16.Piet Allegaert Vlaanderen-Baloise België
17.Eduardo Sepulveda Fortuneo-Vital Concept Argentinië
18.Fabien Doubey Wanty-Groupe Gobert Frankrijk
19.Loic Vliegen BMC-Tag Heuer België
20.Stephane Rosetto Cofidis Frankrijk

2016
1.Maurits Lammertink Roompot Nederland
2.Pieter Vanspeybroeck Vlaanderen-Baloise België
3.Philippe Gilbert BMC Racing België
4.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
5.Huub Duyn Roompot Nederland
6.Gaetan Bille Wanty-Groupe Gobert België
7.Dion Smith ONE Pro Cycling Nieuw-Zeeland
8.Chris Juul Jensen Orica-GreenEdge Denemarken
9.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
10.Luis Angel Mate Cofidis Spanje
11.Sander Armee Lotto-Soudal België
12.Anthony Turgis Cofidis Frankrijk
13.Dylan Teuns BMC Racing België
14.Olivier Pardini Wallonie Bruxelles België
15.Francis Mourey Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
16.Alex Kirsch Stolting Group Luxemburg
17.Yohan Bagot Cofidis Frankrijk
18.Rasmus Guldhammer Stolting Group Denemarken
19.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
20.Chris Anker Sorensen Fortuneo-Vital Concept Denemarken
2015
1 Linus GERDEMANN GER CLT 33 18:12:51 100 100
2 Marc DEMAAR NED ROP 31 +8 70 70
3 Huub DUYN NED ROP 31 +41 40 40
4 Jelle WALLAYS BEL TSV 26 +42 30 30
5 Rudy MOLARD FRA COF 26 +50 25 25
6 Oliver NAESEN BEL TSV 25 +51 20 20
7 Yohan BAGOT FRA COF 28 +54 15 15
8 Florian VACHON FRA BSE 30 +54 10 10
9 Kristian SBARAGLI ITA MTN 25 +1:01 9 9
10 Miguel Angel RUBIANO CHAVEZ COL COL 31 +1:01 8 8
11 Fabio Andres DUARTE AREVALO COL COL 29 +1:04 7 7
12 Fabian WEGMANN GER CLT 35 +1:07 6 6
13 Enrico GASPAROTTO ITA WGG 33 +1:34 5 5
14 Kevin LEDANOIS FRA BSE 22 +1:52 4 4
15 Georg PREIDLER AUT TGA 25 +1:53 3 0*
16 Armindo FONSECA FRA BSE 26 +1:54
17 Gerald CIOLEK GER MTN 29 +1:57
18 Rodolfo Andres TORRES AGUDELO COL COL 28 +2:01
19 Gregory HABEAUX BEL WBC 33 +2:19
20 Christopher JONES USA UHC 36 +2:19
2014
1 Matti BRESCHEL DEN TCS 30 17:59:04 100 0*
2 Jean-Pierre DRUCKER LUX WGG 28 +19 70 70
3 Michael MORKOV DEN TCS 29 +20 40 0*
4 Rudy MOLARD FRA COF 25 +21 30 30
5 Sergey LAGUTIN RUS RVL 33 +26 25 25
6 Silvio HERKLOTZ GER STG 20 +35 20 20
7 Romain HARDY FRA COF 26 +43 15 15
8 Laurent EVRARD BEL WBC 24 +48 10 10
9 Frank SCHLECK LUX TFR 34 +56 9 0*
10 Björn LEUKEMANS BEL WGG 37 +1:01 8 8
11 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN 26 +1:01 7 7
12 Joel ZANGERLE LUX LDT 26 +1:04 6 6
13 Diego MILAN JIMENEZ DOM CCD 29 +1:06 5 5
14 Robinson Eduardo CHALAPUD GOMEZ COL COL 30 +1:06 4 4
15 Vegard BREEN NOR LTB 24 +1:24 3 0*
16 Ignatas KONOVALOVAS LTU MTN 29 +1:30
17 Jarlinson PANTANO COL COL 26 +1:36
18 Christian Mager GER STG 22 +1:39
19 Fabio TABORRE ITA NRI 29 +1:44
20 César BIHEL FRA CCD 26 +1:54
2013
1 Paul MARTENS GER BLA 30 16:45:38 100 0*
2 Jonathan HIVERT FRA SOJ 28 +4 70 70
3 Jan BAKELANTS BEL RLT 27 +6 40 0*
4 Matthias BRANDLE AUT IAM 24 +6 30 30
5 Bob JUNGELS LUX RLT 21 +13 25 0*
6 Marco MARCATO ITA VCD 29 +15 20 0*
7 Julien EL FARES FRA SOJ 28 +20 15 15
8 Jonathan FUMEAUX SUI IAM 25 +21 10 10
9 Robert GESINK NED BLA 27 +21 9 0*
10 Nico SIJMENS BEL COF 35 +22 8 8
11 Damien GAUDIN FRA EUC 27 +24 7 7
12 Alexey TSATEVITCH RUS KAT 24 +24 6 0*
13 Vincent JEROME FRA EUC 29 +25 5 5
14 Manuele BOARO ITA TST 26 +26 4 0*
15 Björn LEUKEMANS BEL VCD 36 +27 3 0*
16 Laurens TEN DAM NED BLA 33 +31
17 Pier Paolo DE NEGRI ITA VIN 27 +32
18 Maarten WYNANTS BEL BLA 31 +32
19 Wouter POELS NED VCD 26 +37
20 Egoitz GARCIA ECHEGUIBEL ESP COF 27 +38
2012
1 Jakob FUGLSANG DEN RNT 27 17:08:40 100 0*
2 Wouter POELS NED VCD 25 +2 70 0*
3 Frank SCHLECK LUX RNT 32 +5 40 0*
4 Jonathan HIVERT FRA SAU 27 +20 30 30
5 Tom DUMOULIN NED ARG 22 +24 25 25
6 Samuel DUMOULIN FRA COF 32 +25 20 20
7 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 30 +28 15 15
8 Maxime MONFORT BEL RNT 29 +29 10 0*
9 Bob JUNGELS LUX LUX 20 +29 9 9
10 Martin ELMIGER SUI ALM 34 +32 8 0*
11 Salvatore PUCCIO ITA SKY 23 +36 7 0*
12 Michael BARRY CAN SKY 37 +37 6 0*
13 Jurgen VAN GOOLEN BEL ACC 32 +39 5 5
14 Eliot LIETAER BEL TSV 22 +40 4 4
15 Vincent JEROME FRA EUC 28 +41 3 3
16 Johnny HOOGERLAND NED VCD 29 +41
17 Ben GASTAUER LUX ALM 25 +44
18 Lucas EUSER USA SPI 29 +45
19 David VEILLEUX CAN EUC 25 +58
20 Laurens DE VREESE BEL TSV 24 +1:03
2011
1 Linus GERDEMANN GER LEO 29 18:35:32
2 Alexandre GENIEZ FRA SKS 23 +2
3 Tony GALLOPIN FRA COF 23 +3
4 Maxime MONFORT BEL LEO 28 +5
5 Mickael DELAGE FRA FDJ 26 +8
6 Jérémie GALLAND FRA SAU 28 +10
7 Jurgen VAN GOOLEN BEL VWA 31 +11
8 Julien EL FARES FRA COF 26 +11
9 Björn LEUKEMANS BEL VCD 34 +12
10 Alan MARANGONI ITA LIQ 27 +13
11 Arthur VICHOT FRA FDJ 23 +14
12 Anthony CHARTEAU FRA EUC 32 +15
13 Jean Marc MARINO FRA SAU 28 +18
14 Anthony ROUX FRA FDJ 24 +55
15 Sébastien DELFOSSE BEL LAN 29 +57
16 Romain ZINGLE BEL COF 24 +1:00
17 Damien GAUDIN FRA EUC 25 +1:41
18 Mathew HAYMAN AUS SKY 33 +1:47
19 Dirk BELLEMAKERS NED LAN 27 +1:51
20 Rémi CUSIN FRA COF 25 +1:53
2010
1 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 17:43:21
2 Fränk Schleck (Lux) Team Saxobank 0:00:01
3 Lance Armstrong (USA) Team Radioshack 0:00:30
4 Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professionel Cycling Team 0:00:34
5 Serguei Ivanov (Rus) Team Katusha
6 Bjorn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:00:35
7 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano 0:00:39
8 Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:00:50
9 Grégory Rast (Swi) Team Radioshack 0:00:51
10 Sandy Casar (Fra) Francaise des Jeux 0:00:52
11 Jérémy Roy (Fra) Francaise des Jeux 0:00:55
12 Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri 0:00:56
13 Mathieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom
14 Patrick Sinkewitz (Ger) ISD – Neri 0:00:59
15 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:01:01
16 Serge Pauwels (Bel) Sky Professionel Cycling Team 0:01:02
17 Thomas Lofkvist (Swe) Sky Professionel Cycling Team 0:01:05
18 Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack 0:01:07
19 Eduard Vorganov (Rus) Team Katusha 0:01:08
20 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskatel – Euskadi
2009
1 Fränk Schleck (Lux) Team Saxo Bank 17.51.49
2 Andreas Klöden (Ger) Astana 0.10
3 Marco Marcato (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 1.32
4 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 1.34
5 Assan Bazayev (Kaz) Astana 1.59
6 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team 2.13
7 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 2.17
8 Emanuele Vona (Ita) ISD
9 Domenico Pozzovivo (Ita) CSF Group – Navigare 2.20
10 Amets Txurruka (Spa) Euskatel – Euskadi 2.24
11 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 2.32
12 Canuti Ederico (Ita) CSF Group – Navigare 2.39
13 Chris Anker Sorensen (Den) Team Saxo Bank 2.43
14 Sébastine Delfosse (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
15 Ruslan Pidgornyy (Ukr) ISD 3.15
16 Rémi Cusin (Fra) Agritubel 3.58
17 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank 4.05
18 Aitor Galdos Alonso (Spa) Euskatel – Euskadi 4.33
19 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano 4.52
20 Michael Schär (Swi) Astana 4.56
2008
1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank 17.43.02
2 Michael Albasini (Swi) Liquigas 0.01
3 Frank Schleck (Lux) Team CSC 0.18
4 Ignatas Konovalovas (Ltu) Credit Agricole 0.54
5 Assan Bazayev (Kaz) Astana 0.56
6 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank 1.00
7 Thomas Rohregger (Aut) Elkhaus – Simplon 1.08
8 Sergey Lagutin (Uzb) Cycle Collstrop 1.09
9 Jos Pimenta Costa M (Por) Benfica 1.10
10 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 1.29
11 Salvatore Commesso (Ita) Preti Mangi 2.00
12 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank 2.02
13 Sergey Rudaskov (Rus) Cycle Collstrop 2.16
14 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC 3.16
15 Borut Bozic (Slo) Cycle Collstrop 4.53
16 Nico Sijmens (Bel) Landbouwkrediet-Tönissteiner 4.56
17 Cyril Lemoine (Fra) Credit Agricole 4.58
18 Laszlo Bodrogi (Hun) Credit Agricole 5.06
19 Clement Lhotellerie (Fra) Skil – Shimano 5.07
20 Kalle Kriit (Est) Mitsubishi-Jartazi 5.23
2007
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
3 Gregory Rast Astana Zwitserland
4 Laurent Brochard Bouygues Frankrijk
5 Tiziano Dall’Antonia Panaria Italië
6 Paul Martens Skil BRD
7 Jonathan Hivert Crédit Agricole Frankrijk
8 Jose Azevedo Benfica Portugal
9 Gustav Erik Larsson Unibet.com Zweden
10 Daniel Andonov Petrov Benfica Bulgarije
11 Sebastian Langeveld Rabobank Nederland
12 Romain Feillu Agritubel Frankrijk
13 Thomas Rohregger Elk Haus Oostenrijk
14 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
15 Hannes Blank Differdange BRD
16 Laurens Ten Dam Unibet.com Nederland
17 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
18 Frederic Amorison Landbouwkrediet België
19 Kai Reus Rabobank Nederland
20 Rui Lavarinhas Benfica Portugal
2006
1 Pablo Lastras Garcia Caisse d’Epargne Spanje
2 Lorenzo Bernucci T-Mobile Italië
3 Laszlo Bodrogi Crédit Agricole Hongarije
4 Johan Coenen Unibet.com België
5 Bert De Waele Landbouwkrediet België
6 Christian Van De Velde C.S.C. VSA
7 Tomasz Brozyna Action Polen
8 Allan Johansen C.S.C. Denemarken
9 Jonas Ljungblad Unibet.com Zweden
10 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank Spanje
11 Omar Cervantes  Nat.selectie Mexico
12 Abundio Guerrero  Nat.selectie Mexico
13 Cyril Lemoine Crédit Agricole Frankrijk
14 Rodolfo Avila  Nat.selectie Mexico
15 Eros Capecchi Liquigas Italië
16 Roy Sentjens Rabobank België
17 Luis Alejandro Zamudio Nat.selectie Mexico
18 Fermin Hernandez Nat.selectie Mexico
19 Jan Barta Elk Haus Tsjechië
20 Carlos Arturo Carrasco Nat.selectie Mexico
2005
1 Lazslo Bodrogi Agricole Hongarije
2 Fabian Cancellara Bortolo Zwitserland
3 Jukka Vastaranta Rabobank Finland
4 Lorenzo Bernucci Bortolo Italië
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Niels Scheuneman Rabobank Nederland
7 Christian Knees Wiesenhof BRD
8 Laurens Ten Dam Shimano Nederland
9 Yuri Krivtsov AG2R Oekraïne
10 Johan Coenen Bookmaker België
11 Angel Castresana Del Val Bookmaker Spanje
12 Sergey Lagutin Landbouwkrediet Oezbekistan
13 Andy Flickinger AG2R Frankrijk
14 Mathew Hayman Rabobank Australië
15 Peter Wuyts Bookmaker België
16 Jan Boven Rabobank Nederland
17 Jan Valach Z.V.V.Z. Slovakije
18 Jindrich Vana Z.V.V.Z. Tsjechië
19 Arnaud Coyot Cofidis Frankrijk
20 Claudio Corioni Bortolo Italië
2004
1 Bert De Waele Landbouwkrediet België
2 Michael Barry US-Postal Canada
3 Michael Creed US-Postal VSA
4 Damon Kluck US-Postal VSA
5 Maxime Monfort Landbouwkrediet België
6 Jens Voigt C.S.C. BRD
7 Thomas Bruun Eriksen C.S.C. Denemarken
8 Torsten Hiekmann T-Mobile BRD
9 Manuel Beltran US-Postal Spanje
10 Ludo Dierckxsens Landbouwkrediet België
11 Jorg Jaksche C.S.C. BRD
12 Markus Zingen Differdange Luxemburg
13 Marc Schiltz Zeisseng Luxemburg
14 Cyrille Heymans Nat.selectie Luxemburg
15 Laurent Didier Nat.selectie Luxemburg
16 Constantino Fernandez Differdange Spanje
17 Jose Luis Rubiera US-Postal Spanje
18 Nick Clesen Zeisseng Luxemburg
19 Dennis Haueisen R.S.H. BRD
20 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2003
1 Julian Dean C.S.C. NZl
2 Kevin Van Impe Lotto België
3 Marc Lotz Rabobank Nederland
4 Serge Baguet Lotto België
5 Levi Leipheimer Rabobank VSA
6 Marc Wauters Rabobank België
7 Thomas Voeckler Brioches Frankrijk
8 Tyler Hamilton C.S.C. VSA
9 Peter Van Petegem Lotto België
10 Jerome Pineau Brioches Frankrijk
11 Piotr Wadecki Quickstep Polen
12 Mario Aerts Telekom België
13 Michele Bartoli Fassa Bortolo Italië
14 Grischa Niermann Rabobank BRD
15 Markus Zberg Gerolsteiner Zwitserland
16 Erik Zabel Telekom BRD
17 Erik Dekker Rabobank Nederland
18 Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
19 Aurelien Clerc Quickstep Zwitserland
20 Marc Bastian Nat.selectie Luxemburg
2002
1.Andrei Tchmil Lotto Belgium
2.Mario Aerts Lotto Belgium
3.Michele Bartoli Fassa Bortolo Italia
4.Peter Van Petegem Lotto Belgium
5.Markus Zberg Rabobank Zwitserland
6.Erik Zabel Telekom Duitsland
7.Laurent Jalabert CSC Tiscali Frankrijk
8.Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
9.Marc Wauters Rabobank Belgium
10.Bjorn Leukemans Palmans-Collstrop Belgium
11.Serge Baguet Lotto Belgium
12.Beat Zberg Rabobank Zwitserland
13.Kim Kirchen Fassa Bortolo Luxemburg
14.Michael Boogerd Rabobank Nederland
15.Nicki Sorensen CSC Tiscali Denemarken
16.Francesco Casagrande Fassa Bortolo Italia
17.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
18.Vicente Garcia Acosta Banesto Spanje
19.Hendrik Van Dijck Palmans-Collstrop Belgium
20.Benoit Joachim Nat.selectie Luxemburg
2001
1.Mauro Gerosa Tacconi Sport Italië
2.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
3.Bert Hiemstra Bankgiroloterij Nederland
4.Jörgen Bo Petersen Fakta Denemarken
5.Raivis Belohvosciks Lampre-Daikin Letland
6.Fred Rodriguez Domo-Farm Frites V.S.A.
7.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
8.Ivaylo Gabrovski Jean Delatour Bulgarije
9.Fabio Baldato Fassa Bortolo Italië
10.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport Rusland
11.Corey Sweet Bankgiroloterij Australië
12.Gianluca Bortolami Tacconi Sport Italië
13.Steffen Kjaergaard US-Postal Noorwegen
14.Rolf Aldag Telekom Duitsland
15.Sergei Ivanov Fassa Bortolo Rusland
16.Marcel Duijn Rabobank Nederland
17.Johan Museeuw Domo-Farm Frites België
18.Oscar Pozzi Fassa Bortolo Italië
19.Peter Luttenberger Tacconi Sport Oostenrijk
20.Jens Heppner Telekom Duitsland
2000
1.Matteo Tosatto Fassa Bortolo Italië
2.Sergei Ivanov Farm Frites Rusland
3.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
4.Dave Bruylants Palmans België
5.Benoît Joachim US-Postal Luxemburg
6.Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
7.Alberto Elli Telekom Italië
8.Nicola Loda Fassa Bortolo Italië
9.Nicki Sörensen Fakta Denemarken
10.Fabio Malberti Amica Chips Italië
11.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
12.Massimiliano Lelli Cofidis Italië
13.Leon Van Bon Rabobank Nederland
14.Danny Jonasson Fakta Denemarken
15.Erik Zabel Telekom Duitsland
16.Bram De Groot Rabobank Nederland
17.Rolf Aldag Telekom Duitsland
18.Filippo Simeoni Amica Chips Italië
19.Alain Turicchia Amica Chips Italië
20.Marc Wauters Rabobank België
1999
1.George Hincapie US-Postal V.S.A.
2.Marc Wauters Rabobank België
3.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
4.Tobias Steinhauser Mapei Quickstep Duitsland
5.Olivier Perraudeau Crédit Agricole Frankrijk
6.Martin Rittsel Chicky World Zweden
7.Frédéric Finot Crédit Agricole Frankrijk
8.Alexander Fedenko De Nardi Oekraïne
9.Lauri Aus Casino Estland
10.Alberto Elli Telekom Italië
11.Geert Van Bondt T.V.M. België
12.Christian Henn Telekom Duitsland
13.Michael Boogerd Rabobank Nederland
14.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
15.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 België
16.Dimitri Sedun De Nardi Rusland
17.Erik Zabel Telekom Duitsland
18.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
19.Patrick Jonker Rabobank Nederland
20.Allan Johansen Chicky World Denemarken
1998
1.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
2.Lance Armstrong US-Postal V.S.A.
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Jo Planckaert Lotto België
5.Dirk Müller Telekom Duitsland
6.Erik Dekker Rabobank Nederland
7.Alberto Elli Casino Italië
8.Torsten Schmidt Chicky World Duitsland
9.Rolf Huser Post-Swiss Zwitserland
10.Jacky Durand Casino Frankrijk
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
13.Bert Dietz Telekom Duitsland
14.Christopher Jenner Gan Nieuw-Zeeland
15.Frankie Andreu US-Postal V.S.A.
16.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
17.Arnaud Prétot Gan Frankrijk
18.Christian Andersen Jack & Jones Denemarken
19.Jaan Kirsipuu Casino Estland
20.Michael Blaudzun Telekom Denemarken
1997
1.Alberto Elli Casino Italië
2.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
3.Henk Vogels Gan Australië
4.Bjarne Riis Telekom Denemarken
5.Erik Breukink Rabobank Nederland
6.Luis Perez Rodriguez O.N.C.E. Spanje
7.Nico Mattan Mapei-GB België
8.Rafaël Justo O.N.C.E. Spanje
9.Jacky Durand Casino Frankrijk
10.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
11.Lauri Aus Casino Estland
12.Paul Van Hyfte Lotto België
13.Angelo Lecchi MG-Technogym Italië
14.Laurent Lefèvre Festina Frankrijk
15.François Simon Gan Frankrijk
16.Stuart O’Grady Gan Australië
17.Kiko Garcia O.N.C.E. Spanje
18.Luca Scinto MG-Technogym Italië
19.Laurent Brochard Festina Frankrijk
20.Paolo Bettini MG-Technogym Italië
1996
1 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
2 Mario De Clercq Palmans België
3 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
4 Pascal Triebel Festina Luxemburg
5 Virgile Maus Nat.selectie Luxemburg
6 Jan Van Doninck Saxon België
7 Wim De Vos EspaceCard Nederland
8 Erwin Bollen EspaceCard België
9 Adri Van Der Poel Rabobank Nederland
10 Jurgen De Wit Nat.selectie België
11 Pascal Meyers Nat.selectie Luxemburg
12 Claude Michely Nat.selectie Luxemburg
13 Radko Simunek Saxon Tsjechië
14 Erwin Vervecken EspaceCard België
15 Laurent Roux T.V.M. Frankrijk
16 Jens Voigt Nat.selectie BRD
17 Tom Pijnaert Nat.selectie België
18 Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
19 Alex Moonen Nat.selectie België
20 Gerard Rue Gan Frankrijk
1995
1.Francis Moreau Gan Frankrijk
2.Davide Cassani MG-Technogym Italië
3.Arvis Piziks Novell Letland
4.Max Van Heeswijk Motorola Nederland
5.Stuart O’Grady Gan Australië
6.Bart Leysen Mapei-GB België
7.Marco Saligari MG-Technogym Italië
8.Thierry Gouvenou Gan Frankrijk
9.Rolf Järmann MG-Technogym Zwitserland
10.Roberto Menegotto ZG-Mobili Italië
11.Frank Van Den Broucke Mapei-GB België
12.Flavio Vanzella MG-Technogym Italië
13.Nicola Loda MG-Technogym Italië
14.Gianni Bugno MG-Technogym Italië
15.Didier Rous Gan Frankrijk
16.Pascal Lance Gan Frankrijk
17.Henk Vogels Novell Australië
18.Eddy Seigneur Gan Frankrijk
19.Johan Museeuw Mapei-GB België
20.Erik Dekker Novell Nederland
1994
1.Jelle Nijdam WordPerfect Nederland
2.Carlo Bomans GB/MG Boys België
3.Nico Verhoeven Histor Nederland
4.Johan Museeuw GB/MG Boys België
5.Eric Vanderaerden Brescia Lat België
6.Olaf Ludwig Panasonic B.R.D.
7.Marc Sergeant Histor België
8.Brian Holm Telekom Denemarken
9.Marcel Wust Histor B.R.D.
10.Nico Emonds Mapei-Clas België
11.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
12.Charly Mottet Histor Frankrijk
13.Rolf Sörensen GB/MG Boys Denemarken
14.Adri Van der Poel Collstrop Nederland
15.Guido Bontempi Gewiss Italië
16.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
17.Johan Capiot T.V.M. België
18.Michel Vermote Festina België
19.Herman Frison Lotto België
20.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
1993
1.Nico Mattan Eddy Merckx België
2.Carl Pauwels Sigma België
3.Axel Merckx Eddy Merckx België
4.Marc Patry Eddy Merckx België
5.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
6.Stig Guldbaek Nat.selectie Denemarken
7.Casper Van Der Meer Van Vliet Nederland
8.Juris Silovs Nat.selectie Letland
9.Andreas Walzer Nat.selectie Duitsland
10.Tom Steels Eddy Merckx België
11.Olivier Van Coningsloo Eddy Merckx België
12.Christian Meyer Nat.selectie Duitsland
13.Dainis Ozols Nat.selectie Letland
14.Janis Pipars Nat.selectie Letland
15.Peter Peys Sigma België
16.Michael Blaudzun Nat.selectie Denemarken
17.Peter Saey Sigma België
18.Pascal Triebel Nat.selectie Luxemburg
19.Patrick Van Hoolandt Sigma België
20.Lauri Aus Nat.selectie Estland
1992
1.Frédéric Vichot R.M.O. Frankrijk
2.Hervé Garel R.M.O. Frankrijk
3.Patrick Esnault Chazal Frankrijk
4.Raul Alcala P.D.M. Mexico
5.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
6.Konstantin Khrabsov La William G.O.S.
7.Eric Caritoux R.M.O. Frankrijk
8.Johan Lammerts “Z” Nederland
9.Jean-Philippe Dojwa R.M.O. Frankrijk
10.Marek Kulas La William Polen
11.Ron Kiefel Motorola V.S.A.
12.John Van Den Akker P.D.M. Nederland
13.Laurent Biondi Chazal Frankrijk
14.Dag Otto Lauritzen Motorola Noorwegen
15.Rolf Järmann Ariostea Zwitserland
16.Frans Maassen Buckler Nederland
17.Gilbert Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
18.Gilles Bénichon Eurotel Frankrijk
19.Benny Heylen La William België
20.Alberto Elli Ariostea Italië
1991
1.Viatcheslav Ekimov Panasonic U.S.S.R.
2.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
3.Brian Holm Histor Denemarken
4.Davide Cassani Ariostea Italië
5.Allan Peiper Tulip Australië
6.Wiebren Veenstra Buckler Nederland
7.Johan Museeuw Lotto België
8.Danny Neskens La William België
9.Eddy Seigneur Z-Peugeot Frankrijk
10.Christophe Capelle Z-Peugeot Frankrijk
11.Christian Chaubet Toshiba Frankrijk
12.Sébastien Flicher Toshiba Frankrijk
13.Andreas Kappes Histor B.R.D.
14.Olaf Ludwig Panasonic D.D.R.
15.Jos Lieckens Panasonic België
16.Robert Forrest Z-Peugeot Frankrijk
17.Tom De Smet Tulip België
18.Hendrik Redant Lotto België
19.Peter Roes Lotto België
20.Benny Van Brabant S.E.F.B. België
1990
1.Maximilian Sciandri Carrera Italia
2.Christian Henn Carrera Duitsland
3.Jan Siemons T.V.M. Nederland
4.Jorge Silva Sicasal Portugal
5.Eric Pichon Castorama Frankrijk
6.Michael Wilson Helvetia Australia
7.Christophe Lavainne Castorama Frankrijk
8.Erich Maechler Carrera Zwitserland
9.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
10.Bruno Bonnet Carrera Frankrijk
11.Bjarne Riis Castorama Denemarken
12.Cassio Freitas Sicasal Brazil
13.Jorg Muller T.V.M. Zwitserland
14.Jan Wijnants S.E.F.B. Belgium
15.Twan Poels Buckler Nederland
16.Luc Govaerts Westwood Belgium
17.Philip Vandenbranden T.V.M. Belgium
18.Joaquim Andrade Sicasal Portugal
19.Rob Kleinsman T.V.M. Nederland
20.Jan Goessens Weinmann Belgium
1989
1.Marnix Lameire A.D.R. België
2.Pierino Gavazzi Polli Italië
3.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
4.Eric Van Lancker Panasonic België
5.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
6.Eric Vanderaerden Panasonic België
7.Carlo Bomans Domex België
8.Johan Museeuw A.D.R. België
9.Laurent Fignon Système U Frankrijk
10.Daniel Wyder Eurotex Zwitserland
11.Johan Capiot T.V.M. België
12.Etienne De Wilde Histor België
13.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
14.Peter Roes Lotto België
15.Sean Kelly P.D.M. Ierland
16.Jef Lieckens Hitachi België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Frank Hoste A.D.R. België
19.Eddy Planckaert A.D.R. België
20.Edwig Van Hooydonck Superconfex België
1988
1.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
2.Laurent Fignon Système U Frankrijk
3.Marnix Lameire A.D.R. België
4.Sean Kelly Kas Ierland
5.Eric Van Lancker Panasonic België
6.Christophe Lavainne Système U Frankrijk
7.Peter Roes Lotto België
8.Carlo Bomans Lotto België
9.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
10.Eric Vanderaerden Panasonic België
11.Luc Colijn A.D.R. België
12.Greg Lemond A.D.R. V.S.A.
13.Pierino Gavazzi Fanini Italië
14.Etienne De Wilde Sigma België
15.Johan Museeuw A.D.R. België
16.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
17.Corneille Daems S.E.F.B. België
18.Jan Nevens Sigma België
19.Daniel Wyder Isotonic Zwitserland
20.Jef Lieckens Hitachi België
1987
1.Benjamin Van Itterbeek Lotto België
2.Jef Lieckens Lotto België
3.Etienne De Wilde Sigma België
4.Eric Vanderaerden Panasonic België
5.Phil Anderson Panasonic Australië
6.Daniel Gisiger Fibok Zwitserland
7.Ferdi Vandenhaute A.D.R. België
8.Sean Kelly Kas Ierland
9.Cees Priem Superconfex Nederland
10.Frans Maassen Superconfex Nederland
11.Wim Arras P.D.M. België
12.Jan Goessens Lotto België
13.Eric Van Lancker Panasonic België
14.Charly Mottet Système U Frankrijk
15.Laurent Fignon Système U Frankrijk
16.Sören Lilholt Système U Denemarken
17.Marc Sergeant Lotto België
18.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
19.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
20.Jacques Decrion Kas Frankrijk
1986
1.Ferdi Vandenhaute Skala België
2.Joe McLoughlin A.N.C. G.B.
3.Nico Verhoeven Skala Nederland
4.Cees Priem Kwantum Nederland
5.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
6.Etienne De Wilde Hitachi België
7.Eric Vanderaerden Panasonic België
8.Bruno Wojtinek Peugeot Frankrijk
9.Pierino Gavazzi Atala Italië
10.Jef Lieckens Lotto België
11.Sean Kelly Kas Ierland
12.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
13.Alexi Grewal 7-Eleven V.S.A.
14.Ronny Van Holen Lotto België
15.Raimund Dietzen Teka B.R.D.
16.Pedro Delgado P.D.M. Spanje
17.Daniel Wyder Hitachi Zwitserland
18.Luc Colijn TV-blad België
19.Jos Lammertinck Panasonic Nederland
20.Leo Nevels Zero Nederland
1985
1.Louis Luyten Verandalux België
2.Nico Verhoeven Skala Nederland
3.Adri van der Poel Kwantumhallen Nederland
4.William Tackaert Fangio België
5.John Bogers Skala Nederland
6.Filip Van Vooren Fangio België
7.Teun Van Vliet Verandalux Nederland
8.Jos Alberts Skala Nederland
9.Jelle Nijdam Kwantumhallen Nederland
10.Etienne De Beule Verandalux België
11.Stéphane Guay amateur Frankrijk
12.Dominique Gaigne Renault Frankrijk
13.Charly Mottet Renault Frankrijk
14.Francis Da Silva amateur Luxemburg
15.Marco Van der Hulst Skala Nederland
16.Leo Wellens Verandalux België
17.Bruno Wojtinek Renault Frankrijk
18.Leo Van Vliet Kwantumhallen Nederland
19.Werner Wüller amateur B.R.D.
20.Viktor Schraner Cilo Zwitserland
1984
1.Eric Vanderaerden Panasonic België
2.Pascal Jules Renault Frankrijk
3.Charly Mottet Renault Frankrijk
4.Sean Kelly Skil Ierland
5.Eric Van Lancker Fangio België
6.Patrick Clerc Skil Frankrijk
7.Stefano Guerrieri Del Tongo Italië
8.Pierino Gavazzi Atala Italië
9.Etienne De Wilde La Redoute België
10.Jonathan Boyer Skil V.S.A.
11.Phil Anderson Panasonic Australië
12.Flip Vandenbrande Splendor België
13.Yvan Lamote Splendor België
14.Cees Priem Kwantum Nederland
15.Guido Van Calster Del Tongo België
16.Ludo Peeters Kwantum België
17.Ludo De Keulenaer Panasonic België
18.Luc Colijn Safir België
19.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
20.Christian Levavasseur La Redoute Frankrijk
1983
1.Ladislav Ferebauer Nat.selectie C.S.S.R.
2.Lucien Didier Renault Luxemburg
3.Henk Boeve Nat.selectie Nederland
4.Franco Chioccioli Benotto Italië
5.Sergei Soekhoroetsjenkov Nat.selectie U.S.S.R.
6.Mike Gutmann Eorotex Zwitserland
7.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
8.Erwin Lienhard Eorotex Zwitserland
9.Vladimir Kozarek Nat.selectie C.S.S.R.
10.Gregor Braun Benotto B.R.D.
11.Claude Moreau Coop Frankrijk
12.Josef Wehrli Eorotex Zwitserland
13.Peter Hilse Nat.selectie B.R.D.
14.Bruno Wolfer Eorotex Zwitserland
15.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
16.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
17.Charly Mottet Renault Frankrijk
18.Gerhard Zadrobilek Eorotex Oostenrijk
19.Kim Andersen Coop Denemarken
20.Christian Seznec Wolber Frankrijk
1982
1.Bernard Hinault Renault Frankrijk
2.Flip Van Den Brande Splendor België
3.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
4.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
5.Giuseppe Saronni Del Tongo Italië
6.Pascal Jules Renault Frankrijk
7.Johan Van Der Velde Raleigh Nederland
8.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
9.Gregor Braun Capri-Sonne B.R.D.
10.Jan Raas Raleigh Nederland
11.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
12.Ludwig Wijnants Boule d’Or België
13.Roger De Cnijf Boule d’Or België
14.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
15.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
16.Stefan Mutter Puch Zwitserland
17.Jan Bogaert Europdecor België
18.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
19.Phil Anderson Peugeot Australië
20.Eddy Planckaert Vermeer-Thijs België
1981
1.Roger De Vlaeminck Daf Trucks België
2.Bernard Hinault Renault Frankrijk
3.Jos Jacobs Capri Sonne België
4.Jan Raas Raleigh Nederland
5.Jan Bogaert Vermeer-Thijs België
6.Rudy Pevenage Capri Sonne België
7.Patrick Bonnet Renault Frankrijk
8.Fons De Wolf Vermeer-Thijs België
9.Eddy Planckaert Splendor België
10.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
11.Philip Vandenbranden Boston België
12.Francis Castaing Peugeot Frankrijk
13.Jacques Hanegraaf Raleigh Nederland
14.Giuseppe Saronni Gis Italië
15.Johan Van der Velde Raleigh Nederland
16.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
17.Hennie Kuiper Daf Trucks Nederland
18.Franky De Gendt Vermeer-Thijs België
19.Stefan Mutter Cilo Zwitserland
20.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
1980
1.Claude Criquielion Splendor België
2.Etienne De Wilde Splendor België
3.Bernard Hinault Renault Frankrijk
4.Marc De Meyer IJsboerke België
5.Philippe Vandenbranden Safir België
6.Fritz Pirard Miko Nederland
7.Gerry Verlinden IJsboerke België
8.Rudy Pevenage IJsboerke België
9.André Dierickx IJsboerke België
10.Tommi Prim Bianchi Zweden
11.Daniel Gisiger Miko Zwitserland
12.Kim Andersen Miko Denemarken
13.Ferdi Vandenhaute La Redoute België
14.Fons De Wolf Boule d’Or België
15.Pierino Gavazzi Magniflex Italië
16.Joop Zoetemelk Raleigh Nederland
17.Joaquim Agostinho Puch Portugal
18.Jean-Luc Vandenbrouck La Redoute België
19.Giuseppe Saronni Gis Italië
20.Michel Laurent Peugeot Frankrijk
1979
1.Michel Pollentier Splendor België
2.Ludo Peeters IJsboerke België
3.André Dierickx IJsboerke België
4.Bernt Johansson Fiorella Zweden
5.Martin Havik Raleigh Nederland
6.Franky De Gendt Raleigh België
7.Eric Van de Wiele IJsboerke België
8.Mariano Martinez La Redoute Frankrijk
9.Willy Teirlinck Renault België
10.Jean-Luc Vandenbrouck Peugeot België
11.René Martens Flandria België
12.Eddy Verstraeten Miniflat België
13.Joop Zoetemelk Miko Nederland
14.Jan Raas Raleigh Nederland
15.Rudy Pevenage IJsboerke België
16.Fons Van Katwijk Marc Nederland
17.Sean Kelly Flandria Ierland
18.Leo Van Vliet Raleigh Nederland
19.Guido Van Calster Kas België
20.Johan Vandervelde Raleigh Nederland
1978
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Herman Vanderslagmolen Sanson België
3.Walter Godefroot IJsboerke België
4.Gregor Braun Peugeot B.R.D.
5.Jos Jacobs IJsboerke België
6.Jean-Luc Vandenbroucke Peugeot België
7.Herman Van Springel Marc België
8.Francesco Moser Sanson Italië
9.Freddy Maertens Flandria België
10.Walter Planckaert C & A België
11.Ferdi Vandenhaute Marc België
12.Roger De Vlaeminck Sanson België
13.Bernard Hinault Renault Frankrijk
14.Guido Van Calster C & A België
15.Joop Zoetemelk Miko Nederland
16.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
17.Yves Hézard Peugeot Frankrijk
18.Hubert Mathis Miko Frankrijk
19.Ronan De Meyer Marc België
20.Marcel Laurens C & A België
1977
1.Michel Pollentier Flandria België
2.Renato Marchetti Sanson Italië
3.Sigfrido Fontanelli Sanson Italië
4.Eric Loder Flandria Zwitserland
5.Marc De Meyer Flandria België
6.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
7.André Romero Frisol Frankrijk
8.Walter Godefroot IJsboerke België
9.Jan Raas Frisol Nederland
10.Francesco Moser Sanson Italië
11.Frans Verbeeck IJsboerke België
12.Willy Planckaert Maes Pils België
13.Dieter Thurau Raleigh B.R.D.
14.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
15.Willy Teirlinck Gitane België
16.Luc Leman IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Guido Van Sweevelt IJsboerke België
19.Eric Jacques Maes Pils België
20.Piet Van Katwijk Raleigh Nederland
1976
1.Jos Jacobs IJsboerke België
2.Gerrie Knetemann Raleigh Nederland
3.Frans Verbeeck IJsboerke België
4.Lucien Didier Dommeldange Luxemburg
5.Marcel Thull Esch sur Alzette Luxemburg
6.Ludo Peeters IJsboerke België
7.Alfons De Bal IJsboerke België
8.Arie Hassink Nat.amateurploeg Nederland
9.Roger Gilson Frisol Luxemburg
10.Dirk Ongenae Flandria België
11.Willem Peeters IJsboerke België
12.Mieczyslaw Nowicki Nat.amateurploeg Polen
13.Walter Godefroot IJsboerke België
14.Roby Godart Grevenmacher Luxemburg
15.Herman Van Springel Flandria België
16.Wojtyla Matusiak Nat.amateurploeg Polen
17.Engelbert Opdebeeck IJsboerke België
18.Luciano Sacher Nat.amateurploeg Italië
19.Arthur Van De Vijver Flandria België
20.Johan Van Herwerden Nat.amateurploeg Nederland
1975
1.Freddy Maertens Flandria België
2.Frans Verbeeck IJsboerke België
3.Eddy Merckx Molteni België
4.Walter Godefroot IJsboerke België
5.Roger De Vlaeminck Brooklyn België
6.Jos Jacobs IJsboerke België
7.Johan De Muynck Brooklyn België
8.Hennie Kuiper Raleigh Nederland
9.Marc Renier IJsboerke België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1974
1.Eddy Merckx Molteni België
2.Marc De Meyer Flandria België
3.Freddy Maertens Flandria België
4.Roger De Vlaeminck Flandria België
5.Frans Verbeeck IJsboerke België
6.Willem Peeters IJsboerke België
7.Rik Van Linden Rokado België
8.Roger Rosiers Bic België
9.André Dierickx Rokado België
10.Frans Van Looy Molteni België
11.Ludo Van Stayen Maes Pils België
12.Enrico Paolini Scic Italië
13.Felice Gimondi Bianchi Italië
14.Franco Bitossi Zonca Italië
15.Tony Houbrechts Bianchi België
16.Eddy Verstraeten IJsboerke België
17.Rik Van Linden Bianchi België
18.Walter Planckaert Maes Pils België
19.Eric Leman Splendor België
20.Alfons De Bal IJsboerke België
1973
1.Hennie Kuiper Ha-Ro Nederland
2.Alain Santy Bic Frankrijk
3.Herman Van Springel Rokado België
4.Albert Van Vlierberghe Rokado België
5.Ronald De Witte Flandria België
6.Freddy Maertens Flandria België
7.Willy Planckaert IJsboerke België
8.Walter Godefroot Flandria België
9.Joop Zoetemelk Gitane Nederland
10.Georges Pintens Rokado België
11.Noël Van Clooster Flandria België
12.Staf Van Roosbroeck Rokado België
13.Roger Rosiers Bic België
14.Jean-Pierre Guitard Peugeot Frankrijk
15.Lucien Debrauwere Flandria België
16.Sylvain Vasseur Bic Frankrijk
17.Tony Houbrechts Rokado België
18.Jos Schoeters Peugeot België
19.Roger Gilson Ha-Ro Luxemburg
20.Michel Pollentier Flandria België
1972
1.Roger De Vlaeminck België
2.Eddy Merckx België
3.Joop Zoetemelk Nederland
4.Frans Verbeeck België
5.José Manuel Fuente Spanje
6.Bernard Thevenet Frankrijk
7.Erwin Thalmann Zwitserland
8.Lucien Van Impe België
9.Roger Swerts België
10.Gösta Pettersson Zweden
11.Miguel Maria Lasa Spanje
12.Herman Van Springel België
13.Marc De Meyer België
14.Johan De Muynck België
15.Leo Duyndam Nederland
16.Francisco Galdos Spanje
17.Felice Gimondi Italië
18.Walter Godefroot België
19.Cyrille Guimard Frankrijk
20.Jan Janssen Nederland
1971
1.Evert Dolman Flandria Nederland
2.Frans Kerremans Magniflex België
3.Cyrille Guimard Fagor Frankrijk
4.Georges Van Coningsloo Watney België
5.Frans Mintjens Faemino België
6.Jan Janssen Flandria Nederland
7.Jan Krekels Caballero Nederland
8.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
9.Johan De Muynck Flandria België
10.Jos Spruyt Faemino België
11.Yves Hézard Sonolor Frankrijk
12.Jo De Roo Willem II Nederland
13.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
14.Giampierro Macchi Molteni Italië
15.Giorgio Destro G.B.C. Italië
16.Franco Bodrero Molteni Italië
17.Adriano Durante Max Meyer Italië
18.Alberto Della Torre Filotex Italië
19.Pietro Campagnari Molteni Italië
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1970
1.Georges Pintens Mann België
2.Roger Gilson Frimatic Luxemburg
3.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
4.Eddy Merckx Faemino België
5.Felice Gimondi Salvarani Italië
6.Roger De Vlaeminck Flandria België
7.Herman Van Springel Mann België
8.Raymond Gay Peugeot Frankrijk
9.René Pijnen Willem II Nederland
10.Walter Godefroot Salvarani België
11.Joop Zoetemelk Flandria Nederland
12.Jan Janssen Bic Nederland
13.Leif Mortensen Bic Denemarken
14.Mogens Frey Frimatic Denemarken
15.Johnny Schleck Bic Luxemburg
16.Eric Leman Flandria België
17.Daniël Van Rijckegem Mann België
18.Michael Wright Bic Gr.Brit.
19.Rini Wagtmans Willem II Nederland
20.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
1969
1.Willy Vekemans Goldor België
2.Guido Reybroeck Faema België
3.Jos Huysmans Mann België
4.Roger Cooreman Mann België
5.Eddy Merckx Faema België
6.Eric Leman Flandria België
7.Georges Pintens Mann België
8.Roger Rosiers Mann België
9.Gerard Vianen Caballero Nederland
10.Valeer Van Sweevelt Faema België
11.Jaak Frijters Mann Nederland
12.Alain Vasseur Bic Frankrijk
13.Roger Swerts Faema België
14.Harm Ottenbros Willem II Nederland
15.Jan Van Der Horst Caballero Nederland
16.Arie Den Hartog Caballero Nederland
17.Georges Vandenberghe Faema België
18.Cees Zoontjes Caballero Nederland
19.Hugo Hellemans Mann België
20.Wim Schepers Caballero Nederland
1968
1.Gregorio San Miguel Kas Spanje
2.Willy Van Neste Mann België
3.Wim Schepers Caballero Nederland
4.Eddy Schutz Molteni Luxemburg
5.Cees Haast Bic Nederland
6.Franco Bodrero Molteni Italië
7.José Samyn Pelforth Frankrijk
8.Roger Rosiers Mann België
9.Michael Wright Bic G.B.
10.Ferdinand Bracke Peugeot België
11.Roger Pingeon Peugeot Frankrijk
12.Rolf Wolfshol Bic B.R.D.
13.Gerard Vianen Caballero Nederland
14.Aurelio Gonzalez Kas Spanje
15.Jan Janssen Pelforth Nederland
16.Marino Basso Molteni Italië
17.Claude Guyot Pelforth Frankrijk
18.Lucien Aimar Bic Frankrijk
19.Felice Gimondi Salvarani Italië
20.Bernard Guyot Pelforth Frankrijk
1967
1.Lucien Aimar Bic Frankrijk
2.Jos Spruyt Mercier België
3.Roger Swerts Mercier België
4.Vittorio Adorni Salamini Italië
5.Vito Taccone Germanvox Italië
6.Anatole Novak Bic Frankrijk
7.Vic Denson Bic Gr.Brit.
8.Frans Brandts Smiths België
9.Herman Van Springel Mann België
10.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
11.Bernard Vandekerkhove Pelforth België
12.Raymond Delisle Peugeot Frankrijk
13.Eddy Schutz Smiths Luxemburg
14.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
15.Felice Gimondi Salvarani Italië
16.Franco Bitossi Filotex Italië
17.Jean Stablinski Bic Frankrijk
18.Noël De Pauw Mann België
19.André Zimmermann Peugeot Frankrijk
20.Edouard Delberghe Pelforth Frankrijk
1966
1.Felice Gimondi Salvarani Italië
2.Willy Planckaert Romeo België
3.Willy Bocklant Romeo België
4.Rik Van Looy Solo België
5.Walter Godefroot Groene Leeuw België
6.Gustaaf Desmet Groene Leeuw België
7.Wilfried David Flandria België
8.Désiré Letort Peugeot Frankrijk
9.Michele Dancelli Pepsi Cola Italië
10.Rini Wagtmans Willem II Nederland
11.Tony Houbrechts Flandria België
12.Christian Raymond Peugeot Frankrijk
13.Anatole Novak Ford Frankrijk
14.Felice Gimondi Salvarani Italië
15.Jean Jourden Frimatic Frankrijk
16.Jan Janssen Pelforth Nederland
17.Jean-Claude Annaert Ford Frankrijk
18.Francis Palaert Ford Frankrijk
19.Bas Maliepaard Televizier Nederland
20.Eddy Merckx Peugeot België
1965
1.Roberto Poggiali Salvarani Italië
2.Felice Gimondi Salvarani Italië
3.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
4.Michele Dancelli Molteni Italië
5.Lucien Aimar Ford Frankrijk
6.Rudi Altig Molteni B.R.D.
7.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
8.Jan Janssen Pelforth Nederland
9.Peter Post Mann Nederland
10.Gilbert Desmet Wiel’s België
11.André Noyelle Mann België
12.Vito Taccone Salvarani Italië
13.Freddy Nijs Libertas België
14.Bas Maliepaard Televizier Nederland
15.François Mahé Pelforth Frankrijk
16.Hans Junkermann Wiel’s B.R.D.
17.Carmine Preziosi Pelforth Italië
18.Roger Verheyden Lamot België
19.Jean-Claude Theillière Ford Frankrijk
20.Ludo Van Dromme Flandria België
1964
1.Georges Van Coningsloo Peugeot België
2.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
3.Jos Wouters Lamot België
4.Ward Sels Solo België
5.Roger Verheyden Lamot België
6.Noël Foré Flandria België
7.Tom Simpson Peugeot Gr.Brit.
8.Rik Van Looy Solo België
9.Benoni Beheyt Wiel’s-Groene Leeuw België
10.Peter Post Flandria Nederland
11.Martin Van Geneugden Carpano België
12.Jan Zagers Libertas België
13.Armand Desmet Solo België
14.Jo De Roo Televizier Nederland
15.René Van Meenen Wiel’s België
16.Jean Jourden Peugeot Frankrijk
17.Willy Bocklandt Romeo België
18.Carmine Preziosi Pelforth Italië
19.Karel Delaet Mann België
20.Robert De Middeleir Wiel’s-Groene Leeuw België
1963
1.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
2.Robert Cazala Mercier Frankrijk
3.Guy Ignolin Bertin Frankrijk
4.Rudi Altig St.Raphael B.R.D.
5.Benoni Beheyt Wiel’s België
6.Jean-Claude Lebaube St.Raphael Frankrijk
7.Rik Van Looy G.B.C. België
8.Henri Anglade Pelforth Frankrijk
9.Jo Groussard Pelforth Frankrijk
10.Seamus Elliot St.Raphael Ierland
11.Jacques Anquetil St.Raphael Frankrijk
12.Michel Mazeaud Mercier Frankrijk
13.Jean Milesi Mercier Frankrijk
14.Roger Baens G.B.C. België
15.Jean Graczyk Margnat Frankrijk
16.Jean Stablinski St.Raphael Frankrijk
17.Georges Groussard Pelforth Frankrijk
18.Frans Melckenbeeck Mercier België
19.André Darrigade Margnat Frankrijk
20.Jos Verachtert Mann België
1962
1.Piet Van Est Faema Nederland
2.Anatole Novak Alcyon Frankrijk
3.Jo Velly Mercier Frankrijk
4.Jos Wouters Solo België
5.Gilbert Desmet Carpano België
6.Raymond Impanis Faema België
7.Bas Maliepaard Locomotief Nederland
8.Ludo Janssens Solo België
9.Nino De Filippis Carpano Italië
10.Mies Stolker Helyett Nederland
11.Jo De Roo Helyett Nederland
12.Jan Janssen Locomotief Nederland
13.Marcel Janssens Mann België
14.Walter Martin Carpano Italië
15.Robert Seneca Solo België
16.Jos Verachtert Mann België
17.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
18.Frans Schoubben Peugeot België
19.Piet Damen Locomotief Nederland
20.Willy Schroeders Faema België
1961
1.Guy Thomas Bertin Frankrijk
2.Wim Van Est Liberia Nederland
3.Salvador Botella Faema Spanje
4.Dino Bruni Gazzola Italië
5.Charly Gaul Gazzola Luxemburg
6.Dirk Enthoven St.Raphael Nederland
7.Marcel Ernzer Gazzola Luxemburg
8.Joop Captein Locomotief Nederland
9.Huib Zilverberg Locomotief Nederland
10.Georges Groussard Alcyon Frankrijk
11.Ab Van Egmond Liberia Nederland
12.Peter Post Faema Nederland
13.Lambert Van De Ven Caballero Nederland
14.Aldo Bolzan Gazzola Luxemburg
15.Piet Rentmeester Locomotief Nederland
16.Roger Baens Bertin België
17.Louis Proost Faema België
18.Albert Geldermans St.Raphael Nederland
19.Jo De Haan St.Raphael Nederland
20.José Gomez Del Moral Faema Spanje
1960
1.Pierre Everaert St.Raphael Frankrijk
2.Frans Schoubben Peugeot België
3.Willy Vannitsen Carpano België
4.André Darrigade Heylett Frankrijk
5.Jean Graczyk Heylett Frankrijk
6.Miguel Poblet Ignis Spanje
7.Luis Otano St.Raphael Spanje
8.Yvo Molenaers Carpano België
9.André Noyelle Mann België
10.Ercole Baldini Ignis Italië
11.Raymond Poulidor Mercier Frankrijk
12.Rik Van Looy Faema België
13.Tuur De Cabooter Groene Leeuw België
14.Jean Forestier Alcyon Frankrijk
15.Nino De Filippis Carpano Italië
16.Noël Foré Groene Leeuw België
17.Jan Zagers Libertas België
18.Jef Planckaert Wiel’s België
19.Edgard Sorgeloos Faema België
20.Jos Vloeberghs Mann België
1959
1.Miel Van Cauter Elvé België
2.Rik Van Looy Faema België
3.Louison Bobet Bobet Frankrijk
4.Marino Morettini Bianchi Italië
5.Seamus Elliott Helyett Ierland
6.Jef Planckaert Carpano België
7.Wim Van Est Lokomotief Nederland
8.Briek Schotte Libertas België
9.Roger Walkowiak Peugeot Frankrijk
10.Gastone Nencini Leo Italië
11.Rik Van Steenbergen Elvé België
12.Guido Carlesi Leo Italië
13.Jos Hoevenaers Faema België
14.Max Schellenberg Mondia Zwitserland
15.Jacques Anquetil Helyett Frankrijk
16.Piet Haan Eroba Nederland
17.Brian Robinson Geminiani G.B.
18.Noé Conti Bianchi Italië
19.Jean-Claude Skerl Essor Frankrijk
20.Erwin Schweizer Cilo Zwitserland
1958
1. Jean-Pierre SCHMITZ (Lux) en 19h29’08”
2. Jean-Claude Annaert (Fra) à 3’01”
3. Piet De Jongh (Hol) à 4’27”
4. Jef Lahaye (Hol) à 4’49”
5. François Mahé (Fra) à 7’25”
6. Günther Debusmann (All) à 8’35”
7. Jan Zagers (Bel) à 9’23”
8. Charly Gaul (Lux) à 9’28”
9. Lothar Friedrich (All) à 10’12”
10. Aldo Bolzan (Ita) à 10’32”
11. Martin Van den Borgh (Hol) à 11’02”
12. Pierre Oellibrandt (Bel) à 11’17”
13. Brian Robinson (Gbr) à 11’36”
14. Marcel Ernzer (Lux) à 12’12”
15. Horst Tüller (All) à 13’44”
16. Joseph Van Bael (Bel) à 16’28”
17. Jules Mertens (Bel) à 16’42”
18. Giacomo Fini (Ita) à 17’29”
19. Piet Van de Brekel (Bel) à 18’21”
20. Winfried Ommer (All) à 19’38”
1957
1.Germain De Rijcke Faema België
2.Sante Ranucci Torpado Italië
3.Jef Planckaert Carpano België
4.Louison Bobet Bobet Frankrijk
5.Frans Schoubben Elvé België
6.Marcel Buys Libertas België
7.Martin Van Geneugden Elvé België
8.Jan Zagers Libertas België
9.Ernest Heyvaert Carpano België
10.Marcel Ernzer Faema Luxemburg
11.Staf Smeets Eroba Nederland
12.Gérard Saint Geminiani Frankrijk
13.Ruggiero Miserocchi Torpado Italië
14.Jean Borcy Splendor België
15.Jozef Lahaye Eroba Nederland
16.Henri Guldemont Bertin België
17.Stanislas Jonjic Torpado Joegoslavië
18.Brian Robinson Geminiani G.B.
19.Eddy Pauwels Libertas België
20.Gerard Keulers Eroba Nederland
1956
1.Rik Van Steenbergen Peugeot België
2.Stan Ockers Peugeot België
3.Rik Van Looy Faema België
4.Fred De Bruyne Mercier België
5.Germain De Rijcke Faema België
6.Jean Forestier Follis Frankrijk
7.René Vlayen Elvé België
8.André Rosseel Elvé België
9.Leon Van Daele Faema België
10.Roger Verplaetse Faema België
11.Lucien Matthijs Groene Leeuw België
12.Jos Schils Faema België
13.Antonio Maspes Ignis Italië
14.Nest Sterckx Elvé België
15.Pino Cerami Peugeot Italië
16.Fiorenzo Magni Leo Italië
17.Raymond Impanis Elvé België
18.Richard Van Genechten Elve België
19.Jan Zagers Libertas België
20.Karel Clerckx Libertas België
1955
1.Louison Bobet Bobet Frankrijk
2.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
3.Stan Ockers Elvé België
4.Fausto Coppi Bianchi Italië
5.Germain De Rijcke Alcyon België
6.Raymond Impanis Elvé België
7.Rik Van Steenbergen Elvé België
8.Jean Forestier Follis Frankrijk
9.Jean Brankart Elvé België
10.Gilbert Scodeller Geminiani Frankrijk
11.René Strehler Cilo Zwitserland
12.Marcel Hendrickx Elvé België
13.Fiorenzo Magni Leo Italië
14.Karel De Baere Libertas België
15.Gastone Nencini Leo Italië
16.Nest Sterckx Elvé België
17.Pasquale Fornara Leo Italië
18.Marcel Ernzer Alcyon Luxemburg
19.Aldo Moser Leo Italië
20.Antonio Gelabert Faema Spanje
1954
1. Jean-Pierre SCHMITZ (Lux) en 25h23’19”
2. Charly Gaul (Lux) à 2’38”
3. Marcel Ernzer (Lux) à 21’07”
4. Joseph Lefèvre (Bel) à 21’38”
5. André Ruffet (Fra) à 22’04”
6. Jan Zagers (Bel) à 22’41”
7. Nello Sforacchi (Ita) à 24’51”
8. Martin Metzger (Sui) à 25’00”
9. Hans Hollenstein (Sui) à 25’30”
10. Pino Cerami (Ita) à 25’45”
11. Jean “Bim” Diederich (Lux) à 25’52”
12. Alex Close (Bel) à 26’00”
13. Roger Piel (Fra) à 27’13”
14. Pietro Polo (Ita) à 28’38”
15. Gilbert Desmet 1 (Bel) à 30’14”
16. Fred Krebs (Gbr) à 36’41”
17. Robert Vanderstockt (Bel) à 39’36”
18. Ernst Rudolf (Sui) à 43’02”
19. Willy Kemp (Lux) à 44’03”
20. Franz Reitz (All) à 45’51”
1953
1. Robert VANDERSTOCKT (Bel) en 24h50’21”
2. Alex Close (Bel) à 2’01”
3. Charly Gaul (Lux) à 2’41”
4. Jean “Bim” Diederich (Lux) à 3’44”
5. Maurice Blomme (Bel) à 5’50”
6. Marcel Ernzer (Lux) à 6’23”
7. Ferdi Kübler (Sui) à 6’31”
8. Karel Vandormael (Bel) à 10’07”
9. Antoine De Keyzer (Bel) à 11’13”
10. Jean Kirchen (Lux) à 11’33”
11. Stanislas Bober (Fra) à 12’20”
12. Vincent Vitetta (Fra) à 13’20”
13. Jef Janssen (Hol) à 14’19”
14. Jängy Schmit (Lux) à 21’01”
15. Lucien Gillen (Lux) à 24’31”
16. Willy Kemp (Lux) à 28’10”
17. Edy Hein (Lux) à 30’30”
18. Omer Vandervoorden (Bel) à 33’48”
19. Jan Lambrichs (Hol) à 38’32”
20. Marcel Rijckaert (Bel) à 40’04”

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.