2004
1.Marcio May Memorial Santos Brasil
2.Edy Cisneros Team Monti Argentina
3.Antonio Nascimento Memorial Santos Brasil
4.Armando Camargo Sao Lucas Brasil
5.Tim Larkin Toshiba Aerospace V.S.A.
6.Breno Sidoti Scott Fadenp Brasil
7.Luis Tavares Scott Fadenp Brasil
8.Edson Corradi A.A.Guarulhos Brasil
9.Mariano Fino Nat.selectie Uruguay
10.Alejandro Borrajo Team Monti Argentina
11.José Aparecido Santos Team Caloi Brasil
12.Marcelo Moser Avai F.C. Brasil
13.Hernandes Quadri Memorial Santos Brasil
14.Fabricio Morandi Blumenau Brasil
15.Claudio Flores Team Monti Argentina
16.Douglas Moi Bueno Avai F.C. Brasil
17.Marcos Ferrari Team Monti Argentina
18.John Lieswyn Toshiba Aerospace V.S.A.
19.Valcemar Silva Scott Fadenp Brasil
20.Elivelton Pedro Sao Lucas Brasil

2003
1.Marcio May Memorial Santos
2.Hernandes Quadri Memorial Santos
3.Seolito Gohr Pedal Bike
4.Patrique Azevedo Caloi Suzano
5.Marcelo Moser Avai F.C.
6.Valcemar Silva Pedal Bike
7.Marcio Jerosch Pinto Morgenau
8.Renato Rohsler Caloi Suzano
9.Fabricio Morandi Blumenal
10.José Aparecido Dos Santos Caloi Suzano
11.Mauricio Valente Dataro
12.Jean Carlos Morowski Caloi Suzano
13.Mauricio Morandi Blumenal
14.Edson Corradi Suarez
15.Anderson Zomer Joel Bikes
16.Anderson Cordeiro Rio de Janeiro
17.José Claudio Santos Guarulhos
18.Antonio Nascimento Memorial Santos
19.Luciano Vieira da Costa Fischer
20.Jean Carlos Coloca Pedal Bike
2002
1.Andre Grisante Caloi Brasil
2.Elder Herrera Orbitel Colombia
3.Renato Rohsler Caloi Brasil
4.Herbert Gutierrez Orbitel Colombia
5.Breno Sodoti Pedal Bike Brasil
6.Jorge Martinez Orbitel Colombia
7.Richard Rodriguez Nat.selectie Chili
8.Olmedo Capacho Orbitel Colombia
9.Alejandro Cortes Orbitel Colombia
10.Marcelo Arriagada Nat.selectie Chili
11.Marcio May Memorial Santos Brasil
12.Matias Medici Nat.selectie Argentina
13.Mauricio Morandi Blumenau Brasil
14.Andre Pulini Sao Lucas Brasil
15.Marco Arriagada Nat.selectie Chili
16.Cesar Doussang Nat.selectie Chili
17.Julio Aguirre Orbitel Colombia
18.Jose Santos Caloi Brasil
19.Seolito Gohr Pedal Bike Brasil
20.Alex Arseno Dataro Brasil
2001
1.Douglas Moi Bueno Pedal Bike Brasil
2.Gonzalo Salas Lider Argentina
3.Evandro Portela Dataro Brasil
4.Marcio May Memorial Brasil
5.Cassio Freitas Caloi Brasil
6.Renato Seabra Caloi Brasil
7.Antonio Xavier A.A.Guaru Brasil
8.Jose Aparecido Caloi Brasil
9.Mauricio Morandi Pedal Bike Brasil
10.Hernandes Quadri Memorial Brasil
11.Daniel Gonçalves Avai F.C. Brasil
12.Marcelo Moser Avai F.C. Brasil
13.Valcemar Silva Pedal Bike Brasil
14.Eduardo Lucas Alfa de Ciclismo Brasil
15.Julio Cesar Claudino Palacio das Tintas Brasil
16.Fabio Silva A.A.Guaru Brasil
17.Fabricio Morandi Liga Vale Brasil
18.Joao Curado Alfa de Ciclismo Brasil
19.Renato Rohsler Caloi Brasil
20.Jose Santos A.A.Guaru Brasil
2000
1.Rolf Sorensen Landbouwkrediet Denemarken
2.Marco Serpellini Lampre Italia
3.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4.Dario Andriotto Alexia Italia
5.Maximilian Sciandri Lampre Gr.Brit.
6.Tom De Smet Marlux Belgium
7.Stuart Lowe Nat.selectie Nieuw-Zeeland
8.Massimo Codol Lampre Italia
9.Thomas Hochstrasser Giant Zwitserland
10.Michel Van Haecke Landbouwkrediet Belgium
11.Heath Blackgrove Nat.selectie Nieuw-Zeeland
12.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet Belgium
13.Anthony Strong Nat.selectie Nieuw-Zeeland
14.Derek Salomon Nat.selectie Nieuw-Zeeland
15.Kashi Leuchs Nat.selectie Nieuw-Zeeland
16.Brendan O’Neill Nat.selectie Nieuw-Zeeland
17.Zbigniew Spruch Lampre Polen
18.Mario Manzoni Alexia Italia
19.Raimundas Rumsas Lampre Litouwen
20.Bart Brentjens Giant Nederland
1999
1.Jimmy Gonzalez Nat.selectie Chili
2.Nuno Marta Maia Portugal
3.Murillo Fischer Caloi Brazilië
4.Alexis Mendez Nat.selectie Venezuela
5.Emile Abraham Columbus Trinidad
6.Luis Sepulveda Nat.selectie Chili
7.André Luis Grizante Nat.selectie Brazilië
8.Victor Zenteno Nat.selectie Chili
9.Daniel Rogelin Nat.selectie Brazilië
10.José Medina Nat.selectie Chili
11.Hussein Monsalve Nat.selectie Venezuela
12.José Angel Robles Nat.selectie Colombia
13.Chris Frederick Columbus V.S.A.
14.Nelson Galvez Nat.selectie Venezuela
15.Tony Magalhaes Nat.selectie Brazilië
16.Bart Sneyers Bankunie België
17.Claudio Flores Nat.selectie Argentinië
18.Jamir Bernal Nat.selectie Colombia
19.Pedro Dos Santos Nat.selectie Brazilië
20.Martis Newton Caloi Brazilië
1998
1.Cassio Freitas Caloi Brasil
2.Duban Ramirez Orbitel Colombia
3.Hector Palacio Orbitel Colombia
4.Elder Herrera Orbitel Colombia
5.Uberlino Mesa Boyaca Loteria Colombia
6.Jair Bernal Boyaca Loteria Colombia
7.Alexis Rojas Cristal Colombia
8.Julio Aguirre Orbitel Colombia
9.Federico Munoz Jesucristo Colombia
10.German Ospina Antioqueno Colombia
11.Angel Camargo Boyaca Loteria Colombia
12.Ubaldo Mesa Boyaca Loteria Colombia
13.Raul Montana Nectar Colombia
14.Alvaro Lozano Cristal Colombia
15.Alvaro Sierra Boyaca Loteria Colombia
16.Graciano Fonseca Boyaca Loteria Colombia
17.Israel Ochoa Nectar Colombia
18.José Luis Vanegas Nectar Colombia
19.Javier Zapata Orbitel Colombia
20.Victor Hugo Gonzalez Nectar Colombia
1997
1.Daniel Rogelin Nat.selectie Brazilië
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Walter Bonca Mroz Joegoslavië
20.Pedro Placanica Nat.selectie Argentinië
1996
1.Marcio May Caloi Brazilië
2.Mario Manzoni Mobilvetta Italië
3.Marty Jemison US-Postal Verenigde Staten
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
5.Mark McCormack Saturn Verenigde Staten
6.Massimiliano Mori Saeco Italië
7.Jan Svorada Mapei Tsjechië
8.Marco Giroletti Mobilvetta Italië
9.Frank McCormack Saturn Verenigde Staten
10.Pavel Tonkov Mapei Rusland
11.Lance Armstrong US-Postal Verenigde Staten
12.Roberto Gaggioli Oilme Italië
13.William Chann McRae Saturn Verenigde Staten
14.Tayeb Braikia Accept Card Denemarken
15.Frankie Andreu US-Postal Verenigde Staten
16.Jacek Lukascewicz Mroz Canada
17.Cesary Zamana Mroz Polen
18.Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
19.Mike McCarthy Saturn Verenigde Staten
20.Salvatore Commesso Saeco Italië
1995
1.Marcio May Caloi Brazilië
2.Frank McCormack Saturn Verenigde Staten
3.Brett Aitken Jayco Australië
4.Graeme Miller Torelli Nieuw-Zeeland
5.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
6.Steve Hegg Saturn V.S.A.
7.Tim Lefevre Pasta V.S.A.
8.Yannick Cojan Laval Canada
9.John Harris Pasta V.S.A.
10.Ryan Oelkers Torelli V.S.A.
11.Jason Snow Breakaway V.S.A.
12.Alex Lavalec Laval Canada
13.Kevin Monahan Breakaway V.S.A.
14.Adam Myerson Breakaway V.S.A.
15.Dave Pro Torelli V.S.A.
16.Jacques Landry Ever Fresh Canada
17.J.D.Durso Avocet V.S.A.
18.John Walrod Pasta V.S.A.
19.Stephen Pate Jayco Australië
20.Sebastian Morrissette Ever Fresh V.S.A.
1994
1.Daniel Rogelin Caloi Brazilië
2.Mikel Zarrabeitia O.N.C.E. Spanje
3.Aitor Garmendia O.N.C.E. Spanje
4.Duban Ramirez Medellin Colombia
5.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
6.Angel Becerra Manzana Colombia
7.Luis Alberto Gonzalez Gallego Manzana Colombia
8.Angel Miguel Sanabria Glacial Colombia
9.Santiago Botero Echeverry Kelme Colombia
10.Neil Stephens O.N.C.E. Australië
11.Hector Ivan Palacio Medellin Colombia
12.Ricardo Otxoa O.N.C.E. Spanje
13.Efrain Rico Manzana Colombia
14.José Jaime Gonzalez Pico Kelme Colombia
15.Elkin Barrera Glacial Colombia
16.Israel Ochoa Glacial Colombia
17.Alvaro Lozano Manzana Colombia
18.Celio Roncancio Glacial Colombia
19.Hernan Buenahora Kelme Colombia
20.Carlos Contreras Kelme Colombia
1993
1.Hernandes Quadri Caloi Brazilië
2.Robert Millar Le Groupement Gr-Brittannië
3.Henry Cardenas Gaseosas Colombia
4.Raul Montana Z.G.-Mobili Italië
5.Alvaro Mejia Motorola Colombia
6.Andrea Peron Motorola Italië
7.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
8.Francisco Cabello Kelme Spanje
9.Juan Ramirez Aguardientes Colombia
10.Ronan Pensec Le Groupement Frankrijk
11.Luc Leblanc Le Groupement Frankrijk
12.Stefano Colage Z.G.-Mobili Italië
13.José Gonzalez Pico Kelme Colombia
14.Elkin Barrera Gaseosas Colombia
15.Alvaro Sierra Gaseosas Colombia
16.Wiebren Veenstra Motorola Nederland
17.Augusto Triana Manzana Colombia
18.Hector Palacio Aguardientes Colombia
19.Libardo Nino Kelme Colombia
20.Celio Roncancio Gaseosas Colombia
1992
1.José Aparecido Nat.selectie Brazilië
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
5.Alessandro Baronti Nat.selectie Italië
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
1991
1.Gabriel Sabbiao Caloi Brazilië
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Mike Engleman Coors V.S.A.
4.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
5.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
6.Ron Kiefel Coors V.S.A.
7.Raul Alcala W.P. Mexico
8.Jelle Nijdam W.P. Nederland
9.Frans Maassen W.P. Nederland
10.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
11.Erik Van Lancker Festina België
12.Erik Dekker W.P. Nederland
13.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
14.Jörg Müller Clas Zwitserland
15.Bob Mionske Saturn V.S.A.
16.Miguel Arroyo Subaru Mexico
17.Davis Phinney Coors V.S.A.
18.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
19.Alexi Grewal Coors V.S.A.
20.Brian Walton Saturn Canada
1990
1.Hernandes Quadri Caloi Brazilië
2.Ramon Rota Kelme Spanje
3.Antonio Pinto Sicasal Portugal
4.Felice Puttini Z.G. Zwitserland
5.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
6.Gianni Faresin Z.G. Italië
7.Fabio Parra Amaya Colombia
8.Fernando Mota Sicasal Portugal
9.Oscar de Jesus Vargas Amaya Colombia
10.Gerardo Moncada Postobon Colombia
11.Augusto Triana Kelme Colombia
12.Angelo Canzonieri Mercatone Italië
13.Alberto Camargo Postobon Colombia
14.Luis Edgar Espinosa Postobon Colombia
15.Juan Carlos Martin Amaya Spanje
16.Angel Camargo Kelme Colombia
17.Fabio Bernardi Mercatone San Marino
18.Asensio Navarro Amaya Spanje
19.Greg Oravetz Coors V.S.A.
20.Segundo Gilarte Kelme Spanje
1989
1.Wanderley Magalhaes Wigarma(gastrenner) Brazilië
2.Steve Speaks Histor V.S.A.
3.Walter Brugna Amore & Vita Italië
4.Julio Cesar Ortegon Postobon Colombia
5.Jesper Worre Scott Denemarken
6.Federico Munoz Postobon Colombia
7.Nelson Rodriguez Pony Malta Colombia
8.Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
9.Miguel Arroyo Z-Lemond Mexico
10.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
11.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
12.Gerardo Moncada Postobon Colombia
13.Victor Olarte Postobon Colombia
14.Roberto Pelliconi Amore & Vita Italië
15.Fabio Rodriguez Pony Malta Colombia
16.Daniel Castro Amore & Vita Argentinië
17.Alberto Velasco Wigarma(gastrenner) Mexico
18.Gabriel Curuchet Reusch Argentinië
19.Julio Cesar Rangel Postobon Colombia
20.Domingo Gonzalez Wigarma(gastrenner) Mexico
1988
1.Cesar Daneliczen Caloi Brazilië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro amateur Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Anastasio Torres amateur Venezuela
10.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
11.Matthew Eaton Gios V.S.A.
12.Pascal Dubois Super U Frankrijk
13.Richard Scibird Gios V.S.A.
14.Alan McCormack Gios Ierland
15.Jaïr Braga amateur Brazilië
16.Dieter Thurau Panasonic B.R.D.
17.Bert Oosterbosch T.V.M. Nederland
18.Twan Poels Superconfex Nederland
19.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
20.Chris Carmichael 7-Eleven V.S.A.
1987
1.Cesar Daneliczen amateur Brazilië
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
5.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
6.Michel Zanoli Coors Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Rolf Aldag amateur B.R.D.
9.Greg Lemond Coors V.S.A.
10.Kai Hundertmark amateur B.R.D.
11.Guy Nulens Panasonic België
12.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
13.Eddy Bouwmans amateur Nederland
14.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
15.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
19.Gert Jakobs Superconfex Nederland
20.Twan Poels Superconfex Nederland
1986
1.Wanderley Magalhaes amateur Brazilië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro amateur Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Anastasio Torres amateur Venezuela
10.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
11.Matthew Eaton Gios V.S.A.
12.Pascal Dubois Super U Frankrijk
13.Richard Scibird Gios V.S.A.
14.Alan McCormack Gios Ierland
15.Jaïr Braga amateur Brazilië
16.Dieter Thurau Panasonic B.R.D.
17.Bert Oosterbosch T.V.M. Nederland
18.Twan Poels Superconfex Nederland
19.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
20.Benedicto Lang amateur Brazilië
1985
1.Cassio Freitas Nat.selectie Brasil
2.Steve Bauer Toshiba Canada
3.Tom Schuler American Pro V.S.A.
4.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
5.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
6.Pablo Wilches Postobon Colombia
7.Rigobert Matt A.D.R. B.R.D.
8.Luis Alberto Gonzalez Occidente Colombia
9.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
10.Rogelio Araujo Occidente Colombia
11.Gustavo Wilches Postobon Colombia
12.Reynel Montoya Occidente Colombia
13.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
14.Guy Gallopin A.N.C. Frankrijk
15.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
16.Alberto Camargo Postobon Colombia
17.Alexander Troubine Nat.selectie U.S.S.R.
18.Nestor Mora Occidente Colombia
19.Alvaro Mejia Nat.selectie Colombia
20.Jairzinho Rivas Nat.selectie Colombia
1984
1.Martin Esparza Denti Mexico
2.Carlos Alba Reusch Venezuela
3.Luis Herrera Varta Colombia
4.Marcello Alexandre Reusch Argentina
5.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
6.Ismaël Corredor Varta Colombia
7.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
8.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
9.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
10.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
11.Raul Alcala Denti Mexico
12.Gabriel Sabaio amateur Brazilië
13.Francisco Antequera Zor Spanje
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Francisco Rodriguez Zor Colombia
16.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
17.Fabio Parra Varta Colombia
18.Alfonso Florez Varta Colombia
19.Cristobal Perez Occidente Colombia
20.Antonio Agudelo Varta Colombia
1983
1.Danny Yepez Zulia Venezuela
2.Nelson Gelves Zulia Venezuela
3.Alirio Chizabas Zulia Colombia
4.Gabriel Sabbiao Caloi Brasil
5.Alex Stieda 7-Eleven Canada
6.Ron Hayman 7-Eleven Canada
7.Carlos Alba Lara Venezuela
8.Raul Alcala Denti Mexico
9.Alvaro Lozano Zulia Colombia
10.Israel Corredor Varta Colombia
11.Manolo Lopez Denti Mexico
12.David Dermont Evian Canada
13.Steve Bauer Mengoni Canada
14.Alfonso Florez Varta Colombia
15.Juan Caldentey La Casera Spanje
16.Robinson Merchan Tachira Venezuela
17.Abelardo Rios Varta Colombia
18.Elio Villamizar Tachira Venezuela
19.Pablo Wilches Varta Colombia
20.Jose Roncancio Varta Colombia
1982
1.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
2.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
3.Gabriel Sabaio amateur Brazilië
4.Francisco Antequera Zor Spanje
5.Luis Herrera Varta Colombia
6.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
7.Ismaël Corredor Nat.am.pl. Colombia
8.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
9.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
10.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
11.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
12.Carlos Alba amateur Venezuela
13.Alfonso Florez Varta Colombia
14.Cristobal Perez Almacenes Colombia
15.Martin Esparza amateur Mexico
16.Francisco Rodriguez Zor Colombia
17.Fabio Parra Café de Colombia
18.Pablo Wilches Café de Colombia
19.Antonio Agudelo Varta Colombia
20.Vicente Belda Kelme Spanje
1981
1.Ronny Van Holen Safir België
2.Laurent Fignon île de France Frankrijk
3.Keith Lambert Viking G.B.
4.Sean Yates Aubervilliers G.B.
5.Alan Peiper Aubervilliers Australië
6.Rudy Rogiers amateur België
7.Herman Van Springel Safir België
8.Bill Nickson Falcon G.B.
9.Wies Van Dongen HB-Alarmsystemen Nederland
10.Eric Van Der Aerden amateur België
11.Jos Lammertink HB-Alarmsystemen Nederland
12.Michael Lynch amateur Australië
13.Marc Van Geel Safir België
14.Herbert Spindler Aubervilliers Oostenrijk
15.Sid Barras Viking G.B.
16.Peter Zijerveld HB-Alarmsystemen Nederland
17.Jos Schipper HB-Alarmsystemen Nederland
18.Claude Moreau île de France Frankrijk
19.Michael Wilson amateur Australië
20.Nico Emonds amateur België
1980
1.Gérard Trabalon Marc Zeepcentrale Frankrijk
2.Francisco Giner Kelme Spanje
3.Giuseppe Fatato Famcucine Italia
4.José Nazabal Teka Spanje
5.Ronny Van De Vijver Eurobouw Belgium
6.Marcel Tinazzi Peugeot Frankrijk
7.Rafael Nino Boyaca Colombia
8.Patrocinio Jimenez Boyaca Colombia
9.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
10.Bernard Thevenet Teka Frankrijk
11.Epifanio Arcila Antioquia Venezuela
12.Rafael Acevedo Boyaca Colombia
13.Albert Fritz Peugeot Duitsland
14.Manuel Gutierrez Cundinamerica Colombia
15.Efrain Pulido Cundinamerica Colombia
16.Ronny Naets Marc Zeepcentrale Belgium
17.Felix Perez Moreno Teka Spanje
18.Winfried Peffgen Peugeot Duitsland
19.Oliverio Cardenas Nat.selectie Colombia
20.Antonio Londono Nat.selectie Colombia
1979
1.Ronny Van De Vijver Glemp Belgium
2.Patrice Thevenard Flandria Frankrijk
3.Ron Hayman Safir Canada
4.Leonardo Mazzantini Zonca Italia
5.Roy Schuiten Scic Nederland
6.Pierino Gavazzi Zonca Italia
7.Alfonso Florez Freskola Colombia
8.Enrico Paolini Scic Italia
9.Patrocinio Jimenez Boyaca Colombia
10.Rigoberto Ramirez Nat.selectie Colombia
11.Julio Rubiano Yaneth Colombia
12.Rafael Nino Boyaca Colombia
13.Carlos Siachoque Yaneth Colombia
14.Juan Morales Nat.selectie Colombia
15.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
16.Gonzalo Marin Freskola Colombia
17.Fernando Cruz Nat.selectie Colombia
18.Alvaro Pachon Nat.selectie Colombia
19.Norberto Caceres Yaneth Colombia
20.Armando Aristizabal Boyaca Colombia
1978
1.Ronny Van De Vijver Old Lords Belgium
2.Rigoberto Ramirez Nat.selectie Colombia
3.Giordano Turrini Sanson Italia
4.Miroslav Vymazal Nat.selectie C.S.S.R.
5.Mario Beccia Sanson Italia
6.Alan McCormack Old Lords Ierland
7.Jiri Korous Nat.selectie C.S.S.R.
8.Felix Perez Moreno Teka Spanje
9.Dave Broadbent Carlton Gr.Brit.
10.Dante Morandi Mecap Italia
11.Jurgen Kraft Teka B.R.D.
12.Vladimir Semenetz Nat.selectie U.S.S.R.
13.Rafael Nino Boyaca Colombia
14.Johnny Van Der Veken Old Lords Belgium
15.Paulinho Martinez Teka Spanje
16.Javier Elorriaga Teka Spanje
17.Francisco Fernandez Teka Spanje
18.José Martins Teka Portugal
19.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
20.Gonzalo Marin Nat.selectie Colombia
1977
1.Rigoberto Ramirez Nat.selectie Colombia
2.Giordano Turrini Brooklyn Italia
3.Alan McCormack Carlton Ierland
4.Jiri Korous Nat.selectie C.S.S.R.
5.Mario Beccia Sanson Italia
6.Vladimir Semenetz Nat.selectie U.S.S.R.
7.Jurgen Kraft Selle Royal B.R.D.
8.Francisco Fernandez Teka Spanje
9.Paulinho Martinez Teka Spanje
10.Ottavio Crepaldi Brooklyn Italia
11.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
12.Patrocinio Jimenez Nat.selectie Colombia
13.Joaquim Agostinho Teka Portugal
14.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
15.Norberto Caceres Boyaca Colombia
16.José Luis Mayoz Teka Spanje
17.Manuel Leon Boyaca Colombia
18.Alvaro Pachon Libre Plata Colombia
19.Ronald De Witte Brooklyn Belgium
20.Jaime Galeano Nat.selectie Colombia
1976
1.Robert Van Lancker Gero Belgium
2.Bartolomeo Pastors Nat.selectie Spanje
3.Danny Horton Bantel Gr.Brit.
4.Giuseppe Rodella Furzi Italia
5.Leone Pizzini G.B.C. Italia
6.Phil Edwards Sanson Gr.Brit.
7.Bruno Wolfer Zonca Zwitserland
8.Gianni Motta G.B.C. Italia
9.Patrocinio Jimenez Bancafetero Colombia
10.Plinio Casas Bancafetero Colombia
11.Renato Laghi Zonca Italia
12.Michele Dancelli G.B.C. Italia
13.Norberto Caceres Nat.selectie Colombia
14.Arturo Matamoros Libreplata Colombia
15.Alvaro Pachon Nat.selectie Colombia
16.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
17.Wilfredo Insusty Bancafetero Colombia
18.Rafael Nino Bancafetero Colombia
19.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
20.Alvaro Gomez Libreplata Colombia
1975
1.Giuseppe Rodella Furzi Italia
2.Aad Gevers Nat.selectie Nederland
3.Bruno Wolfer Nat.selectie Zwitserland
4.Constantino Conti Furzi Italia
5.Gerben Karstens Gitane Nederland
6.Jean-Claude Meunier Peugeot Frankrijk
7.Jan Van Katwijk Alsaver Nederland
8.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
9.Wim Schepers Alsaver Nederland
10.Alvaro Morales Nat.selectie Colombia
11.Patrocinio Jimenez Minobras Colombia
12.Marcel Boishardy Alsaver Frankrijk
13.Jean-Luc Molineris Peugeot Frankrijk
14.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
15.Efrain Pulido Nat.selectie Colombia
16.Regis Ovion Peugeot Frankrijk
17.Luis Diaz Minobras Colombia
18.Gonzalo Marin Nat.selectie Colombia
19.Frans Van Beeck Alsaver Belgium
20.Markus Meinen Nat.selectie Zwitserland
1974
1.Brian Kent Hodgkiss Australia
2.Graham Wilson Hodgkiss Australia
3.Tim Mountford Raleigh V.S.A.
4.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
5.Fedor den Hertog Frisol Nederland
6.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Alvaro Pachon Singer Colombia
9.Norberto Caceres Cundinamarca Colombia
10.Mike Hollingworth Hodgkiss Australia
11.Miguel Samaca Singer Colombia
12.René Savary Möbel Märki Zwitserland
13.Sid Barras Raleigh Gr.Brit.
14.Piet Van Katwijk Frisol Nederland
15.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
16.Francisco Triana Cundinamarca Colombia
17.Gilbert Bischoff Möbel Märki Zwitserland
18.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
19.Fabio Navarro Cundinamarca Colombia
20.Patrocinio Jimenez Cundinamarca Colombia
1973
1.Gianni Fusar Imperatore G.B.C. Italia
2.Walter Planckaert Watney Belgium
3.Marc Demeyer Flandria Belgium
4.Renato Marchetti Filotex Italia
5.Danny Pauwels Watney Belgium
6.Mario Anni G.B.C. Italia
7.Maurice Le Guilloux Gitane Frankrijk
8.Michel Pollentier Flandria Belgium
9.Rafael Nino Cundinamarca Colombia
10.Franco Mori Bianchi Italia
11.Pierre Tosi Gitane Frankrijk
12.Francis Coquery Flandria Frankrijk
13.Miguel Samaca Cundinamarca Colombia
14.Francis Ducreux Flandria Frankrijk
15.Giorgio Morbiato G.B.C. Italia
16.Alvaro Pachon Cundinamarca Colombia
17.Tony Gakens Hertekamp Belgium
18.Engelbert Opdebeeck Watney Belgium
19.Juan Morales Cundinamarca Colombia
20.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
1972
1.Marc Demeyer Flandria Belgium
2.Franco Mori Scic Italia
3.Philippe Bodier Méral Frankrijk
4.Javier Elorriaga Kas Spanje
5.Francis Coquery Gan Frankrijk
6.Daniel Verplancke Flandria Belgium
7.José Manuel Fuente Kas Spanje
8.Eddy Peelman Gan Belgium
9.Albert Van Midden Flandria Nederland
10.Miguel Samaca Singer Colombia
11.Carlos Campana Telecom Colombia
12.Isidoor Weemaes Hertekamp Belgium
13.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
14.Primo Mori Salvarani Italia
15.André Peirsman Hertekamp Belgium
16.Gonzalo Marin Telecom Colombia
17.Dirk Baert Flandria Belgium
18.Daniel Duterme Méral Frankrijk
19.Juan Morales Singer Colombia
20.Michel Coroller Méral Frankrijk
1971
1.Andrea Cone Lazaro La Casera Spanje
2.Daniel Verplancke Flandria Belgium
3.Francis Coquery Fagor Frankrijk
4.André Peirsman Hertekamp Belgium
5.Tino Tabak Flandria Nederland
6.Hans Jürgen Geschke Nat.selectie D.D.R.
7.Werner Otto Nat.selectie D.D.R.
8.Alain Van Lancker Fagor Frankrijk
9.Alvaro Pachon Singer Colombia
10.Ronny Van Marcke Flandria Belgium
11.Rafael Nino Singer Colombia
12.Miguel Samaca Pierce Colombia
13.Jesus Aranzabal Bic Spanje
14.Pedro Torres La Casera Spanje
15.Ludo Van Stayen Hertekamp Belgium
16.Carlos Montoya Nat.selectie Colombia
17.Carlos Campana Nat.selectie Colombia
18.Oscar Gonzalez Pilsen Colombia
19.Fabio Acevedo Pierce Colombia
20.Marc Sohet Bic Belgium
1970
1.Daniel Verplancke Flandria Belgium
2.Enrico Paolini Scic Italia
3.Ronny Van Marcke Flandria Belgium
4.Fabrizio Fabbri Filotex Italia
5.Hubert Hutsebaut Flandria Belgium
6.Tony Gakens Watney Belgium
7.Peter Kisner Goldor Nederland
8.Jean Sadot Möbel Huser Frankrijk
9.Romano Tumellero Ferretti Italia
10.Engelbert Opdebeeck Watney Belgium
11.Frans Mintjens Faemino Belgium
12.Lijn Loevesijn Flandria Nederland
13.Roger De Vlaeminck Flandria Belgium
14.Daniel Goens Goldor Belgium
15.Gosta Pettersson Ferretti Zweden
16.Albert Vanvlierberghe Ferretti Belgium
17.Rafael Nino Nat.selectie Colombia
18.Giancarlo Polidori Scic Italia
19.Gustavo Rincon Cundinamarca Colombia
20.Willy Monty Faemino Belgium
1969
1.Juan José Sagarduy La Casera Spanje
2.Ole Milsett Nat.selectie Noorwegen
3.Andreas Takacs Nat.selectie Hongarije
4.Luis Carlos Flores Nat.selectie Brazilië
5.Ramon Mendiburu Fagor Spanje
6.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
7.Daniel Proust A.C.B.B. Frankrijk
8.Leonidas Leocadio Nat.selectie Brazilië
9.Antal Megyergi Nat.selectie Hongarije
10.Peter Petermann Nat.selectie Hongarije
11.Eigil Sörensen Nat.selectie Denemarken
12.Rini Wagtmans Willem II Nederland
13.Eddy Beugels Mercier Nederland
14.Jan Van Katwijk Willem II Nederland
15.Eddy Peelman Mercier België
16.Joaquim Galera Fagor Spanje
17.Francis Ducreux Mercier Frankrijk
18.Luis Pedro Santamarina Fagor Spanje
19.Fulgencio Sanchez La Casera Spanje
20.Cyrille Guimard Mercier Frankrijk
1968
1.Juan José Sagarduy Karpy Spanje
2.Ole Milsett Nat.selectie Noorwegen
3.Luis Carlos Flores Nat.selectie Brazilië
4.Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
5.Henk Peters Caballero Nederland
6.Leonidas Leocadio Nat.selectie Brazilië
7.Arnold Berer Nat.selectie Noorwegen
8.Daniel Goens Nat.selectie België
9.Barry Waddell Nat.selectie Australië
10.Ron Grenda Nat.selectie Australië
11.André Gruchet Peugeot Frankrijk
12.Siegfried Adler Bic B.R.D.
13.Ger Harings Caballero Nederland
14.Francisco Julia La Casera Spanje
15.Fernando Manzaneque Karpy Spanje
16.Gerben Karstens Peugeot Nederland
17.Anatole Novak Bic Frankrijk
18.Ward Sels Bic België
19.Jean-Claude Theillière Bic Frankrijk
20.Lucien Aimar Bic Frankrijk
1967
1 Valdomiro Dias Boa Vista Brazilië
2 Armando Boos Boa Vista Brazilië
3 Tony Mansvelders Homburg Nederland
4 Juan Jose Sagarduy Kas Spanje
5 Tore Milsett Nat.selectie Noorwegen
6 Joaquim Leao F.C.Porto Portugal
7 Henk Peters Caballero Nederland
8 Antonio Leocadio Monark Brazilië
9 Joeri Tkatsjenko Nat.selectie U.S.S.R.
10 Arnold Berer Nat.selectie Noorwegen
11 Daniel Goens Nat.selectie België
12 Barry Waddell Nat.selectie Australië
13 Arthur Montagna Boa Vista Brazilië
14 Andre Gruchet Peugeot Frankrijk
15 Joaquim Urbano Boa Vista Brazilië
16 Siegfried Adler Bic BRD
17 Ger Harings Caballero Nederland
18 Francisco Julia Hernandez Baleares Spanje
19 Fernando Manzaneque Ferrys Spanje
20 Gerben Karstens Televizier Nederland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.