2007
1 Oliver Beckingsale Giant GBr
2 Ian Bibby Trek GBr
3 Gareth Montgomery Pipedream GBr
4 Adrian Lansley Pedal On GBr
5 Paul Oldham Hope R.T. GBr
6 William Bjergfelt Kona U.K. GBr
7 James Ouchterlony Pipedream GBr
8 James Fraser-Moodie PedalPower GBr
9 Ross Creber Trek GBr
10 Burry Stander G.T. ZAf
11 Robin Seymour Pipedream Ierland
12 Connor McConvey XMTB Ierland
13 Nick Craig Scott U.K. GBr
14 Ross Adams Red Kite GBr
15 John Paul Pearton Mazda ZAf
16 Christopher Minter Pedal On GBr
17 Richard Wood Kona GBr
18 Philip Spencer Subaru GBr
19 Peter Buggle Team Worc Ierland
20 Luke Smith Whyte Racing GBr

2006
1 Ludovic Dubau Pro Race Frankrijk
2 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
3 Jose Antonio Hermida Ramos Multivan Spanje
4 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
5 Bart Brentjens Giant Nederland
6 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
7 Moritz Milatz Multivan BRD
8 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
9 Cedric Ravanel La Pierre Frankrijk
10 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
11 Balz Weber Bikepark Zwitserland
12 Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
13 Mirko Pirazzoli Sintesi Italië
14 Martin Kraler Giant Oostenrijk
15 Alban Lakata Specialized Oostenrijk
16 Nicolas Filippi Scott Frankrijk
17 MarcoAurelio Fontana Cannondale Italië
18 Seamus McGrath Felt Canada
19 Oliver Beckingsale Giant GBr
20 Jakob Fuglsang Cannondale Denemarken
2005
1 Christophe Sauser Siemens Zwitserland
2 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
3 Ralph Naef Merida Zwitserland
4 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
5 Fredrik Kessiakoff Siemens Zweden
6 Martin St.Laurent Volkswagen Canada
7 Nelson Nuno Sequeira Vitorino L.A.Pecol Portugal
8 Oliver Beckingsale Giant GBr
9 Nick Craig Trek GBr
10 James Ouchterlony Massi GBr
11 Roel Paulissen Giant België
12 Jean-Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
13 Ziranda Madrigal Alvarez Speedbikes Mexico
14 Lado Fumic Fumic Bros BRD
15 Sid Taberlay Specialized Australië
16 Bart Brentjens Giant Nederland
17 Liam Killeen Specialized GBr
18 Manuel Fumic Fumic Bros BRD
19 Jindrich Vana Z.V.V.Z. Tsjechië
20 Rodolfo Camacho Speedbikes Colombia
2004
1.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
2.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
3.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
4.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
5.Sid Taberlay Bassa MTB Australië
6.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
7.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
8.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
9.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
10.Ralph Naf Multivan-Merida Zwitserland
11.Christoph Soukop Hi Tec Oostenrijk
12.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
13.Fredrik Kessiakoff Siemens-Cannondale Zweden
14.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
15.Bas Peters KNWU Nederland
16.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
17.Carsten Bresser Ralph Denk Duitsland
18.Jakob Fuglsang DCU Denemarken
19.Marek Galinski Orbea Polen
20.Philip Tavell Multivan-Merida Zweden
2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
4.Marek Galinski CCC Polsat Polen
5.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
6.Jean Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
7.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
8.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
9.Christoph Soukop Hi Tec Oostenrijk
10.Kashi Leuchs Maxxis-Trek Nieuw-Zeeland
11.Marcin Karczynski Lotto-PZU Polen
12.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
13.Roland Green Trek-VW Canada
14.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
15.Filip Meirhaeghe Specialized België
16.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
17.Inaki Lejarreta Orbea Spanje
18.Jose Marquez Granados BH-Sierra Nevada Spanje
19.Michael Weiss RIA Modling Oostenrijk
20.Carlos Coloma Orbea Spanje
2002
1.Geoff Kabush Kona Clarks Canada
2.Adam Craig Mongoose V.S.A.
3.Mathieu Toulouse Haro Canada
4.Liam Killeen Giant Gr.Brit.
5.Peter Wedge Kona Clarks Canada
6.Julien Absalon Bianchi Motorex Frankrijk
7.Christophe Sauser Siemens Cannondale Zwitserland
8.Roland Green Trek Volkswagen Canada
9.José Antonio Hermida Bianchi Motorex Spanje
10.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
11.Roel Paulissen Siemens Cannondale Belgium
12.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
13.Andreas Hestler Rocky Mountains Canada
14.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
15.Carsten Bresser T-Mobile Duitsland
16.Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
17.Michal Talavasek Ceska MTB Tsj.Rep.
18.Filip Meirhaeghe Specialized Belgium
19.Martino Fruet Ritchey Italia
20.Jean-Christophe Peraud Dynamix Frankrijk
2001
1.Dario Acquaroli Bianchi Italië
2.Cadel Evans D.B.R. Australië
3.Christophe Dupouey Sunn-Nike Frankrijk
4.Jérôme Chiotti G.T. Frankrijk
5.Ludovic Dubau Sunn-Nike Frankrijk
6.Kirk Molday Marin Canada
7.Dario Cioni Mapei-Kona Italië
8.David Juarez Volvo V.S.A.
9.Christophe Herisset Sunn-Nike Frankrijk
10.David Baker G.T. Groot-Brittannië
11.Luca Bramati Selle Italia Italië
12.Don Myrah Trek V.S.A.
13.David Orcel Sunn-Nike Frankrijk
14.Pavel Tsjerkassov D.B.R. Rusland
15.Andy Bishop Gary Fisher V.S.A.
16.Micheal Rasmussen Trek Denemarken
17.Mike Kluge Focus Duitsland
18.Peter Webber Gary Fisher V.S.A.
19.Michael Ronning Gary Fisher Australië
20.Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
2000
1.Gary Foord Scott G.B.
2.Tim Gould B.C.F. Groot-Brittannië
3.Rudy De Bie Roland België
4.Beat Wabel Epson Zwitserland
5.Barrie Clarke Raleigh G.B.
6.David Wiens D.B.R. V.S.A.
7.Filip Meirhaeghe Roland België
8.Mike Kluge Focus B.R.D.
9.Jan Wiejak Scott Polen
10.Daryl Price Specialized V.S.A.
11.Daniele Bruschi Marin Italië
12.David Baker Raleigh G.B.
13.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
14.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
15.Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
16.Pascal Triebel Corratec Luxemburg
17.Rune Hoydahl Scott Noorwegen
18.Roger Honegger Epson Zwitserland
19.Bart Brentjens Concorde Nederland
20.Beat Brechbühl Epson Zwitserland
1999
1 Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
2 Roel Paulissen American Eagle België
3 Cadel Evans Volvo-Cannondale Australië
4 Bas Van Dooren Be One Nederland
5 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
6 Beat Wabel K2 Zwitserland
7 Christophe Sauser Diamond Back Zwitserland
8 Pavel Tsjerkassov Diamond Back Rusland
9 Alessandro Checuz Scott Italië
10 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
11 Dominique Arnould K2 Frankrijk
12 Christophe Dupouey Sunn Nike Frankrijk
13 Gregory Vollet Giant Frankrijk
14 Filip Meirhaeghe Specialized België
15 Patrick Tolhoek Be One Nederland
16 Christophe Manin American Eagle Frankrijk
17 Ralph Berner Hawk BRD
18 Andreas Hestler Volvo-Cannondale Canada
19 David Orcel Sunn Nike Frankrijk
20 Markus Binkert Parkpre Zwitserland
1998
1.John Tomac Giant-Tioga V.S.A.
2.Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
3.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
4.Chris Young Muddy Fox Gr.Brit.
5.Don Myrah Trek V.S.A.
6.David Baker Raleigh Gr.Brit.
7.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
8.Petr Hric Diamond Back Slovakije
9.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
10.Jonathan Clay Orange Gr.Brit.
11.David Juarez Volvo V.S.A.
12.Julian Gould Ace R.T. Gr.Brit.
13.Steve Tilford Specialized V.S.A.
14.Tim Gould Schwinn Gr.Brit.
15.Gary Foord Scott Gr.Brit.
16.Max Jones Gary Fisher V.S.A.
17.Thomas Norup Marin Denemarken
18.Marc Gullickson Volvo V.S.A.
19.Rune Hoydahl Scott Noorwegen
20.Marcel Gerritsen Amer.Eagle Nederland
1997
1 Martin Earley Raleigh Ierland
2 Declan Lonergan Giant-UK Ierland
3 Tommy Evans Giant-UK Ierland
4 Al Taylor Mongoose GBr
5 Daniele Bruschi Marin Italië
6 Peter Kench O.T.H. GBr
7 Thomas Steiger Scott-UK Zwitserland
8 Steve Larsen Scott-UK VSA
9 Vince Potter Dawes GBr
10 Jon Wilkinson Specialized GBr
11 Paul Lasenby Marin GBr
12 Andrew Orrell Stonefield GBr
13 Kevin Dawson Optimum GBr
14 Ian Mathews Giant-UK GBr
15 Barrie Clarke Raleigh GBr
16 Sam Gardner Giant-UK GBr
17 James Norfolk Specialized GBr
18 Ryan Oelkers Scott-UK VSA
19 Mark Chadborne Specialized GBr
20 Joe Harvey Scott-UK GBr
1996
1 Tim Gould Schwinn GBr
2 David Juarez Volvo VSA
3 Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
4 Mike Kloser Schwinn VSA
5 Nick Craig D.B.R. GBr
6 Filip Meirhaeghe Batavus België
7 Petr Hric D.B.R. Slovakije
8 Marc Van Orsouw Amer.Eagle Nederland
9 Pietro Castellino D.B.R. Italië
10 David Wiens D.B.R. VSA
11 Jan Wiejak Scott-Int. VSA
12 Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
13 Daniele Pontoni D.B.R. Italië
14 Michael Rasmussen Scott-Int. Denemarken
15 Cadel Evans Giant-Int. Australië
16 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
17 Joe Parkin D.B.R. VSA
18 Marcel Arntz Giant-Int. Nederland
19 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
20 Stefano Giuliani Pro Flex Italië
1995
1 Robin Seymour Kona Ierland
2 Martin Earley Raleigh Ierland
3 Patrick McIlvain ParkPre VSA
4 Chris Young Muddy Fox GBr
5 Dan Cook Orange GBr
6 Adrian Timmis Raleigh GBr
7 Paul Hinton Raleigh GBr
8 Jamie Moston Crewe Clarion GBr
9 Jake Elliott Camelbak GBr
10 Richard Thackray PaceRacing GBr
11 David Baker Raleigh GBr
12 Chris Horsfield Kona GBr
13 Pete Middleton Camelbak GBr
14 Norman Dunn Middridge GBr
15 Dan Whitehead Muddy Fox GBr
16 Kirk Molday Kona VSA
17 Glen Coltman Muddy Fox GBr
18 Ken Hargate ParkPre GBr
19 John Watchman Camelbak GBr
20 Dave Bough TeamSpirit GBr
1994
1.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
2.Rishy Grewal G.T. V.S.A.
3.John Tomac Raleigh V.S.A.
4.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
5.Alastair Martin Scott Ierland
6.Daryl Price Specialized V.S.A.
7.John Mutolo Raleigh V.S.A.
8.Ned Overend Specialized V.S.A.
9.Paul Hinton Raleigh Gr.Brit.
10.Robert Martin Scott Duitsland
11.Ondrej Glajza Rudy Project Slovakije
12.Petr Hric Rudy Project Slovakije
13.David Baker Raleigh Gr.Brit.
14.Tomas Misser Klein Spanje
15.Adrian Timmis Raleigh Gr.Brit.
16.Andi Clavadetscher Klein Lichtenstein
17.Myles Rockwell G.T. V.S.A.
18.Dariusz Kajzer Hacht Duitsland
19.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
20.Jan Wiejak Scott Polen
1993
1.John Tomac Specialized V.S.A.
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Ned Overend Specialized V.S.A.
4.Daniele Bruschi Marin Italië
5.Jan Wiejak Scott Polen
6.Ronald Rol Pro Flex Nederland
7.Roger Honegger Epson Zwitserland
8.Pascal Van Riet Carrera België
9.Gary Foord Scott G.B.
10.Petr Hric Carrera Slovakije
11.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
12.Albert Iten Epson Zwitserland
13.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
14.Beat Wabel Epson Zwitserland
15.Jean-Pierre Drucker Carrera Luxemburg
16.Miloslav Kvasnicka Carrera Tsjechië
17.Bart Brentjens Concorde Nederland
18.David Baker Raleigh G.B.
19.Volker Krukenbaum Focus Duitsland
20.Bernt Johansson Concorde Zweden
1992
1 John Tomac Raleigh VSA
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3 David Baker Raleigh GBr
4 Chris Young Elevated GBr
5 Volker Krukenbaum Kuwahara BRD
6 Mike Kloser Peugeot VSA
7 Warren Sallenbach Ritchey Canada
8 Tim Gould Blacky GBr
9 Tim Davies Alpine GBr
10 Ernst Denifl Scott Oostenrijk
11 Ned Overend Specialized VSA
12 Ronald Rol Amstel Nederland
13 Daniele Bruschi Marin Italië
14 Jan Wiejak Scott Polen
15 Roger Honegger Cilo Zwitserland
16 Pascal Van Riet Carrera België
17 Gary Foord Kona GBr
18 Petr Hric Rudy Project Slovakije
19 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
20 Albert Iten Wheeler Zwitserland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s