2012
1 Michael Baer Atlas Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Sebastien Reichenbach Maca-Loca Zwitserland
4 Jonathan Fumeaux Atlas Zwitserland
5 Peter Erdin Atlas Zwitserland
6 Nico Bruengger VC Hittnau Zwitserland
7 Dominik Fuchs RV Zürich Zwitserland
8 Nicolas Luthi G.A.B. Zwitserland
9 Simon Zahner E.K.Z. Zwitserland
10 Colin-Chris Stussi Maca-Loca Zwitserland
11 Tino Eicher Mendrisio Zwitserland
12 Marcel Weber Rothaus Zwitserland
13 Raphael Lee Rufalex GBr
14 Lionel Wust Maca-Loca BRD
15 Adrien Chenaux Maca-Loca Zwitserland
16 Roland Thalmann Maca-Loca Zwitserland
17 Marcel Wildhaber Eschenbach Zwitserland
18 Michael Kyburz Lukas Bike Zwitserland
19 Friedrich Dahler VC Reinach Zwitserland
20 Mirco Saggiorato Ehrendingen Zwitserland

2011
1 Bernhard Oberholzer Price Bike Zwitserland
2 Dominik Fuchs E.K.Z. Zwitserland
3 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
4 Mirco Saggiorato E.K.Z. Zwitserland
5 Christian Heule E.K.Z. Zwitserland
6 Michael Baer Team NetApp Zwitserland
7 Fabio Nappa Lugano Zwitserland
8 Daniel Henggeler Price Bike Zwitserland
9 Daniel Teklehaimanot A.S.Aigle Eritrea
10 Moreno Angst E.K.Z. Zwitserland
11 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
12 Fabian Herold B.M.C. Zwitserland
13 Till Dreier Hoermann Zwitserland
14 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
15 Nikodemus Holler Arboe Oostenrijk
16 Felix Baur RMV Elgg Zwitserland
17 Lucien Besan‡on Zollinger Zwitserland
18 Elias Schmaeh Price Bike Zwitserland
19 Remo Schuler E.K.Z. Zwitserland
20 Nico Knab Waldshut Zwitserland
2010
1 Pirmin Lang Team Buergi Zwitserland
2 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
3 Christian Heule Team Buergi Zwitserland
4 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
5 Olivier Beer Team Geneve Zwitserland
6 David Bartl RSV Wolfi’s Duitsland
7 Rolf Kobel Mendrisio Zwitserland
8 Raymond Kuenzli Team Buergi Zwitserland
9 Patrick Schelling Fischingen Zwitserland
10 Roman Strecker Mendrisio Zwitserland
11 Lorenzo Rossi Mendrisio Zwitserland
12 Joel Frey Hoermann Zwitserland
13 Fabio Ursi Team Buergi Zwitserland
14 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
15 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
16 Remo Schuler Steinmaur Zwitserland
17 Till Dreier Hoermann Zwitserland
18 Luca Conrad Cycling Sp. Zwitserland
19 Adrien Chenaux Sogecoma Zwitserland
20 Romain Beney Mendrisio Zwitserland
2009
1 Stefan Trafelet Mendrisio Zwitserland
2 Pirmin Lang Atlas Zwitserland
3 Steve Bovay B.M.C. Zwitserland
4 Bruno Guggisberg Mendrisio Zwitserland
5 Sebastien Reichenbach Sogecoma Zwitserland
6 Andreas Kugler Multivan Zwitserland
7 Daniel Suter Hoermann Zwitserland
8 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
9 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
10 Guillaume Dessibourg Hadimec Zwitserland
11 Frank Scherzinger Atlas Zwitserland
12 Alex Meehorst Hadimec Zwitserland
13 Roger Beuchat Neotel-CKT Zwitserland
14 Mirco Jaisli Hoengg Zwitserland
15 Joel Frey Hoermann Zwitserland
16 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
17 Guillaume Bourgeois Atlas Zwitserland
18 Roman Stricker Mendrisio Zwitserland
19 Lionel Vare Rufalex Zwitserland
20 Janick Wisler Atlas Zwitserland
2008
1 Philippe Schnyder Hadimec Zwitserland
2 Michael Randin Hadimec Zwitserland
3 Roger De Vittori Mendrisio Zwitserland
4 Patrick Weber Buergis Zwitserland
5 Benjamin Baumgartner Atlas Zwitserland
6 Nico Keinath Team Ista BRD
7 Timo Albiez Steg Computers BRD
8 Matthias Braendle Team Ista Oostenrijk
9 Sebastian Baldauf Team Ista BRD
10 Sven Schelling Mendrisio Zwitserland
11 Roland Golderer Schwalbe BRD
12 Roman Andres Rufalex Zwitserland
13 Nico Bruengger Mendrisio Zwitserland
14 Janusch Laule Steg Computers Zwitserland
15 Andreas Rutishauser Hagendorn Zwitserland
16 Patrick Wettstein Rocky Mountains Zwitserland
17 Bernhard Oberholzer Hadimec Zwitserland
18 Daniel Henggeler Hadimec Zwitserland
19 Roman Stricker Hadimec Zwitserland
20 Rudi Keller Gippingen Zwitserland
2002
1 Michael Albasini Mendrisio Zwitserland
2 Rasmus Dyring Odder Denemarken
3 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
4 Gregory Rast Post Swiss Zwitserland
5 David Loosli Hadimec Zwitserland
6 Bernhard Kohl Elk Haus Oostenrijk
7 Simon Gerrans Mapei-Aqua Australië
8 Gregor Gazvoda Perutnina Slovenië
9 Kurt Buhler Hoermann Zwitserland
10 Matic Strgar Radenska Slovenië
11 Tobias Lergard Crescent Zweden
12 Fredrik Kessiakoff Crescent Zweden
13 Maxim Iglinskiy Capec Kazakstan
14 Oliver Zaugg G.S.Zalf Zwitserland
15 Florian Stalder Hadimec Zwitserland
16 Denis Lynch La Pomme Ierland
17 Braulio Juanes Hadimec Spanje
18 Brian Vandborg Odder Denemarken
19 Olivier Wirz Team Jura Zwitserland
20 Fabio Borghesi San Paolo Italië
2001
1 Jurgen Van Goolen Domo België
2 Michael Albasini Mephisto Zwitserland
3 David Ruckstuhl Mephisto Zwitserland
4 Emil Arnell Italfine Zweden
5 Yaroslav Popovych G.S.Ghia Oekraïne
6 Cristian Tosoni Pellegrino Italië
7 Pieter Weening Rabobank Nederland
8 Nicolas Portal Look Frankrijk
9 Yannick Talabardon Big Mat Frankrijk
10 Kevin De Weert Rabobank België
11 Stefan Rucker Rapsö Oostenrijk
12 Volodymyr Bileka G.S.Ghia Oekraïne
13 Santo Anza Vellutex Italië
14 Matej Mugerli Vellutex Slovenië
15 Jerome Pineau Vendée U Frankrijk
16 Sandro Guttinger Banesto Zwitserland
17 Theo Eltink Rabobank Nederland
18 Reto Kueng Hoermann Zwitserland
19 Michele Scarponi Site Frezza Italië
20 Tomasz Nose Dolenjska Slovenië
2000
1 Christophe Le Mevel Nat.selectie Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italia
3 Jurgen Van Goolen Nat.selectie Belgium
4 Nico Sijmens Nat.selectie Belgium
5 Remmert Wielinga Nat.selectie Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Matteo Carrara Nat.selectie Italia
9 Bram Tankink Nat.selectie Nederland
10 Ronald Mutsaars Nat.selectie Nederland
11 Ronny Scholz Nat.selectie B.R.D.
12 Michael Albasini Nat.selectie Zwitserland
13 Scott Davis Nat.selectie Australia
14 Oliver Zaugg Mephisto Zwitserland
15 David Ruckstuhl Hoermann Zwitserland
16 Anthony Charteau Nat.selectie Frankrijk
17 Beat Steffen Nat.selectie Zwitserland
18 Vincenz Bader Mephisto Zwitserland
19 Nicolas Inaudi Nat.selectie Frankrijk
20 Daniele Pietropolli Nat.selectie Italia
1999
1 Christophe Le Mevel Mantes Frankrijk
2 Franco Pellizotti Nat.selectie Italië
3 Jurgen Van Goolen Mapei Saeco België
4 Nico Sijmens Eddy Merckx België
5 Remmert Wielinga Rabobank Nederland
6 Sandro Guttinger Nat.selectie Zwitserland
7 Jorg Strauss Mephisto Zwitserland
8 Andrea Noe Nat.selectie Italië
9 Matteo Carrara Nat.selectie Italië
10 Bram Tankink Rabobank Nederland
11 Martin Elmiger Seat Kona Zwitserland
12 Ronald Mutsaars Rabobank Nederland
13 Gregory Rast Mendrisio Zwitserland
14 Benedikt Doerig Nat.selectie Zwitserland
15 Beat Obrist Wetzikon Zwitserland
16 Aurelien Clerc Mephisto Zwitserland
17 Patrick Calcagni Mendrisio Zwitserland
18 Sergio Barbero Nat.selectie Italië
19 Mickael Wranqvist Kvickly Zweden
20 David Loosli Seat Kona Zwitserland
1998
1.Cedric Fragniere Credit Agricole
2.Simon Zahner Wetzikon
3.Beat Zberg Rabobank
4.Oscar Camenzind Phonak
5.Michael Baumgartner Hoermann
6.Daniel Schnider Phonak
7.Roger Beuchat Phonak
8.Pierre Bourquenoud Jean Delatour
9.Niki Aebersold Phonak
10.Alexander Moos Phonak
11.Pietro Zucconi Vini Caldirola
12.Jorg Strauss Gippingen
13.David Loosli Wetzikon
14.Stefan Trafelet Wetzikon
15.Martin Elmiger Phonak
16.Sascha Urweider Hadimec
17.Markus Zberg Gerolsteiner
18.Pascal Hungerbuhler Volksbank
19.Beat Steffen Gippingen
20.Florian Ludi Wetzikon
1997
1.Laurent Dufaux Alessio
2.Pierre Bourquenoud St.Quentin-Oktos
3.Alex Zulle Team Coast
4.Thomas Frischknecht Wetzikon-Saeco
5.Alexander Moos Phonak
6.Vincent Bader St.Quentin-Oktos
7.Christophe Sauser Volvo-Cannondale
8.Lukas Zumsteg Phonak
9.Roger Beuchat Phonak
10.Rolf Huser Team Coast
11.Thomas Hochstrasser Scheidegger-Giant
12.Cedric Sermet Etoile Cycliste de Meyrin
13.Mauro Gianetti Team Coast
14.Michael Albasini Mendrisio-Mapei
15.Niki Aebersold Team Coast
16.Balz Weber Arrow
17.Patrick Calcagni Tacconi Sport
18.Oscar Camenzind Phonak
19.Stefan Sulser Hadimec Electronics
20.Stefan Trafelet Wetzikon-Saeco
1996
1.Oscar Camenzind Lampre-Daikin
2.Markus Zberg Rabobank
3.Beat Zberg Rabobank
4.Laurent Dufaux Saeco-Cannondale
5.Mauro Gianetti Team Coast
6.Niki Aebersold Team Coast
7.Alex Zülle Team Coast
8.Alexander Moos Phonak
9.Rolf Huser Team Coast
10.Lukas Zumsteg Phonak
11.Uwe Straumann Phonak
12.René Stadelmann Phonak
13.Matthias Braun Post Swiss
14.Daniel Schnider La Française des Jeux
15.Reto Bergmann Post Swiss
16.Armin Meier Saeco-Cannondale
17.Felice Puttini Mat Ceresit
18.Martin Elmiger Post Swiss
19.Michael Baumgartner Luongo
20.Jan Ramsauer Luongo
1995
1 Roland Meier Cofidis
2 Daniel Schnider Francaise
3 Armin Meier Saeco
4 Sascha Gisler Carolillo
5 Fabian Cancellara Schaller
6 Markus Joho Sinalco
7 Markus Zberg Rabobank
8 Sven Montgomery Francaise
9 Mauro Gianetti Caldirola
10 Oscar Camenzind Lampre
11 Gregory Rast Mendrisio
12 Michael Albasini Mendrisio
13 Christian Heule Post-Swiss
14 Marcel Strauss Post-Swiss
15 Roland Muller Nurnberger
16 Roland Abächerli Carolillo
17 Christoph Jakob Meiringen
18 Niki Aebersold Rabobank
19 Alexander Moos Villiger
20 Milovan Stanic Insubrico
1994
1 Beat Zberg Rabobank
2 Markus Zberg Rabobank
3 Alex Zulle Banesto
4 Armin Meier Saeco
5 Daniel Schnider Post-Swiss
6 Mauro Gianetti Vini Caldirola
7 Laurent Dufaux Saeco
8 Pierre Bourquenoud Post-Swiss
9 Daniel Paradis Die Continentale
10 Patrick Vetsch Post-Swiss
11 Christian Heule Ericsson
12 Yvan Haymoz Post-Swiss
13 Roger Furrer Yeti
14 Christophe Sauser Volvo
15 Oscar Camenzind Lampre
16 Thomas Frischknecht Ritchey
17 Kurt Betschart Möbel Märki
18 Thomas Hochstrasser Scott
19 Beat Wabel K2
20 Bruno Risi Möbel Märki
1993
1 Markus Zberg Post-Swiss
2 Alex Zulle Festina
3 Rolf Huser Post-Swiss
4 Franz Hotz Post-Swiss
5 Laurent Dufaux Festina
6 Roland Meier Cofidis
7 Beat Zberg Rabobank
8 Bruno Risi MobelMarki
9 Kurt Betschart MobelMarki
10 Felice Puttini Ros Mary
11 Pascal Richard Casino
12 Patrick Vetsch Post-Swiss
13 Oscar Camenzind MapeiBrico
14 Niki Aebersold Post-Swiss
15 Rolf Jaermann Casino
16 Philipp Buschor Saeco
17 Armin Meier Festina
18 Beat Blum Gerber
19 Guido Wirz Post-Swiss
20 Simon Hasler Wernli
1992
1 Beat Zberg Mercatone Uno
2 Oscar Camenzind Mapei-GB
3 Roland Meier Post-Swiss
4 Mauro Gianetti La Francaise des Jeux
5 Franz Hotz Post-Swiss
6 Niki Aebersold Post-Swiss
7 Rolf Huser Post-Swiss
8 Philipp Buschor Saeco
9 Laurent Dufaux Festina
10 Markus Zberg Mercatone Uno
11 Fabian Jeker Festina
12 Pierre Bourquenoud Post-Swiss
13 Sven Montgomery Schaller
14 Armin Meier Batik
15 Beat Blum Gerber
16 Toni Rominger Cofidis
17 Rolf Furrer Lacher
18 Richard Chassot Post-Swiss
19 Oliver Penney Ipso
20 Nicolas Coudray Saxon
1991
1.Beat Zberg Carrera
2.Rolf Järmann MG-Technogym
3.Alex Zülle O.N.C.E.
4.Felice Puttini Refin
5.Markus Zberg Carrera
6.Mauro Gianetti Polti
7.Laurent Dufaux Festina
8.Fabian Jeker Festina
9.Pascal Richard MG-Technogym
10.Roland Meier PMU-Romand
11.Heinz Imboden Refin
12.Nicolas Coudray Saxon-Tönisteiner
13.Richard Chassot PMU-Romand
14.Sylvain Golay MG-Technogym
15.Toni Rominger Mapei-GB
16.Jacques Jolidon Glacial Selle-Italia
17.Armin Meier PMU-Romand
18.Franz Hotz PMU-Romand
19.Ralph Gartmann PMU-Romand
20.Marcel Renggli PMU-Romand
1990
1 Urs Freuler Wheeler
2 Mauro Gianetti Polti
3 Alex Zulle O.N.C.E.
4 Beat Zberg Carrera
5 Pascal Richard MG-Techno
6 Rolf Jaermann MG-Techno
7 Toni Rominger Mapei-GB
8 Arno Kuttel Bianchi
9 Heinz Imboden Refin
10 Laurent Dufaux Festina
11 Erich Maechler Inoac
12 Roland Meier T.V.M.
13 Felice Puttini Refin
14 Beat Breu Wheeler
15 Roger Honegger Scott
16 Kurt Betschart Corratec
17 Josef Christen Univag
18 Bruno Risi Wheeler
19 Hans Rey G.T.
20 Herbert Niederberger Univag
1989
1 Yogi Muller Mapei-Clas
2 Urs Freuler Wheeler
3 Erich Maechler ParkPre
4 Roland Meier T.V.M.
5 Roger Honegger Scott
6 Beat Zberg Carrera
7 Bruno Risi Corratec
8 Pascal Richard GB-MG
9 Rolf Jaermann GB-MG
10 Kurt Betschart Corratec
11 Beat Wabel Titan
12 Alex Zulle O.N.C.E.
13 Toni Rominger Mapei-Clas
14 Mauro Gianetti Mapei-Clas
15 Laurent Dufaux O.N.C.E.
16 Felice Puttini BresciaLat
17 Beat Breu Wheeler
18 Heinz Imboden BresciaLat
19 Richard Chassot Saxon
20 Jocelyn Jolidon Saxon
1988
1.Beat Zberg Carrera
2.Mauro Gianetti Festina
3.Pascal Richard Ariostea
4.Rolf Järmann Ariostea
5.Anton Ballat Saxon
6.Beat Breu Wheeler
7.Urs Lang Mendrisio
8.Richi Rossi Mendrisio
9.Andrea Stocco Mendrisio
10.Sacha Thoeni Chiasso
11.Daniele Longhi Mendrisio
12.Ralf Gartmann Gippingen
13.Gianluigi Cavadini Mendrisio
14.Beat Huber Helvetia
15.Thomas Boutellier Gansingen
16.Urs Köchli Obershofen
17.Daniel Lanz Gansingen
18.Pascal Corti Chiasso
19.Urs Güller Hirslanden
20.Roger De Vettori Mendrisio
1987
1 Daniel Wyder Z.G.
2 Werner Stutz Bleiker
3 Yogi Muller Helvetia
4 Erich Maechler Helvetia
5 Guido Winterberg Helvetia
6 Bruno Holenweger Bleiker
7 Thomas Wegmuller Festina
8 Urs Zimmermann Motorola
9 Beat Zberg Helvetia
10 Pascal Richard Festina
11 Toni Rominger Clas
12 Mauro Gianetti Festina
13 Hansruedi Marki Helvetia
14 Urs Freuler Bleiker
15 Gilbert Glaus Raider
16 Rocco Travella Mendrisio
17 Rolf Jaermann Ariostea
18 Alex Zulle O.N.C.E.
19 Heinz Imboden Subaru
20 Jens Jentner Helvetia
1986
1.Serge Demierre Helvetia
2.Gilbert Glaus individueel
3.Mauro Gianetti Helvetia
4.Alfred Achermann Weinmann
5.Laurent Dufaux Helvetia
6.Thomas Wegmüller Weinmann
7.Guido Winterberg Helvetia
8.Pascal Richard Helvetia
9.Heinz Imboden Helvetia
10.Daniel Steiger Jolly
11.Urs Freuler Telekom
12.Kurt Steinmann Weinmann
13.Toni Rominger Toshiba
14.Thomas Frischknecht Wetzikon
15.Beat Breu individueel
16.Hans-Rüdi Märki Helvetia
17.Jörg Müller T.V.M.
18.Rolf Järmann Weinmann
19.Stéphane Joho Weinmann
20.Erich Mächler Carrera
1985
1.Urs Zimmermann 7-Eleven
2.Mauro Gianetti Helvetia
3.Niki Rüttimann Helvetia
4.Thomas Wegmüller Weinmann
5.Othmar Häfliger Helvetia
6.Arno Küttel Weinmann
7.Pascal Richard Helvetia
8.Alfred Achermann Weinmann
9.Kurt Steinmann Weinmann
10.Urs Freuler Panasonic
11.Toni Rominger Château d’Ax
12.Jörg Müller T.V.M.
13.Pascal Ducrot Frank
14.Serge Demierre Helvetia
15.Beat Breu Weinmann
16.Guido Winterberg Helvetia
17.Hansrüdi Märki Helvetia
18.Herbert Niederberger Selca
19.Jürg Brügmann Frank
20.Bruno Holenweger Frank
1984
1.Stephan Joho Ariostea
2.Gilbert Glaus Pegasus
3.Uli Müller Bleiker
4.Niki Rüttiman Helvetia
5.Toni Rominger Château d’Ax
6.Rolf Järmann Frank
7.Urs Zimmermann Carrera
8.Werner Stutz Frank
9.Urs Freuler Panasonic
10.Marcel Russenberger Gonso
11.Bernard Gavillet Pegasus
12.Pascal Richard Helvetia
13.Albert Zweifel Bleiker
14.Beat Breu Domex
15.Mauro Gianetti Helvetia
16.Erich Mächler Carrera
17.Jürg Brügmann Frank
18.Leo Schönenberger Gewiss
19.Thomas Wegmüller Domex
20.Arno Küttel Domex
1983
1.Daniel Gisiger Isotonic
2.Stefan Mutter P.D.M.
3.Niki Rüttimann Weinmann
4.Urs Freuler Panasonic
5.Urs Zimmermann Carrera
6.Heinz Imboden Panasonic
7.Bernard Gavillet Panasonic
8.Beat Breu Isotonic
9.Jürg Brügmann Teka
10.Mauro Gianetti Weinmann
11.Erich Mächler Carrera
12.Edi Kägi Weinmann
13.Arno Küttel Gewiss
14.Thomas Wegmüller Kas
15.Alfred Achermann Kas
16.Leo Schönenberger Teka
17.Jorg Müller P.D.M.
18.Othmar Häfliger Weinmann
19.Toni Rominger Château d’Ax
20.Guido Winterberg Weinmann
1982
1.Marcel Russenberger Bianchi
2.Albert Iten Gerber
3.Stefan Mutter P.D.M.
4.Urs Freuler Atala
5.Christian Gerber Gerber
6.Daniel Gisiger “Z”
7.Severin Kurmann Tigra
8.Mauro Gianetti Paini
9.Urs Güller Gerber
10.Beat Wabel Gerber
11.Richard Trinkler Fibok
12.Jean-Marie Grezet Paini
13.Gilbert Glaus “Z”
14.Toni Rominger Brianzoli
15.Rolf Pletscher Tigra
16.Beat Meister Tigra
17.Hubert Seiz Brianzoli
18.Beat Breu Lotto
19.Gody Schmutz Fibok
20.Pascal Richard Toshiba
1981
1.Mauro Gianetti Cilo
2.Jean-Marie Grezet Cilo
3.Jörg Müller Kas
4.Benno Wiss La Vie Claire
5.Pascal Richard Kas
6.Toni Rominger Cilo
7.Gilbert Glaus Peugeot
8.Mike Gutmann Bleiker
9.Urs Zimmermann Carrera
10.André Massard Cilo
11.Daniel Gisiger Cilo
12.Heinz Imboden Cilo
13.Hubert Seiz Hitachi
14.Stefan Mutter P.D.M.
15.Daniel Wyder Hitachi
16.Erwin Lienhard Miko
17.Stephan Joho Kas
18.Alfred Achermann Kas
19.Niki Rüttimann La Vie Claire
20.Marcel Russenberger R.M.O.
1980
1.Gody Schmutz Dromedario
2.Urs Freuler Atala
3.Heinz Imboden Cilo
4.Gilbert Glaus Cilo
5.Jean-Marie Grezet Skil
6.Leo Schönenberger Dromedario
7.Urs Zimmermann Carrera
8.Erwin Lienhard Santini
9.Antonio Ferretti Brianzoli
10.Benno Wiss La Vie Claire
11.Niki Rüttimann La Vie Claire
12.Beat Breu Carrera
13.Alain von Allmen Skil
14.Serge Demierre Alpilatte
15.Jürg Brügmann Malvor
16.Daniel Gisiger Atala
17.Alfred Achermann Cilo
18.Bernard Gavillet Cilo
19.Mike Gutmann Cilo
20.Erich Mächler Carrera
1979
1.Erich Mächler Cilo
2.Hubert Seiz Cilo
3.Gilbert Glaus Cilo
4.Viktor Schraner Ariostea
5.Patrick Mörlen Skil
6.Julius Thalmann Cilo
7.Jürg Brügmann Malvor
8.Niki Rüttimann La Vie Claire
9.Urs Freuler Atala
10.Daniel Gisiger Atala
11.Gody Schmutz Dromedario
12.Jean-Marie Grezet Skil
13.Beat Breu Cilo
14.Serge Demierre Cilo
15.Antonio Ferretti Cilo
16.Bernard Gavillet Cilo
17.Siegfried Hekimi Dromedario
18.Cédric Rossier Skil
19.Stefan Mutter Cilo
20.Marcel Russenberger Cilo
1978
1.Serge Demierre Cilo
2.Bruno Wolfer Eorotex
3.Bernard Gavillet Cilo
4.Beat Breu Cilo
5.Gilbert Glaus Cilo
6.Fridolin Keller Eorotex
7.Hubert Seiz Cilo
8.Antonio Ferretti Cilo
9.Stefan Mutter Eorotex
10.Urs Zimmermann Cilo
11.Viktor Schraner Eorotex
12.Josef Wehrli Eorotex
13.Marcel Russenberger Cilo
14.Hans Känel Eorotex
15.Thierry Bolle Cilo
16.Julius Thalmann Cilo
17.Guido Frei Eorotex
18.Erich Mächler Cilo
19.Arno Küttel Möbel Märki
20.Niki Rüttimann Möbel Märki
1977
1.Daniel Gisiger Hoonved
2.Gilbert Glaus Cilo
3.Stefan Mutter Puch
4.Jean-Marie Grezet Cilo
5.Bruno Wolfer Puch
6.Godi Schmutz Cilo
7.Erwin Lienhard Puch
8.Hubert Seiz Cilo
9.Josef Wehrli Puch
10.Beat Breu Cilo
11.Urs Freuler Atala
12.Antonio Ferretti Cilo
13.Mike Gutmann Puch
14.Roberto Dill-Bundi Hoonved
15.Urs Zimmermann Cilo
16.Julius Thalmann Cilo
17.Erich Mächler Cilo
18.Serge Demierre Cilo
19.Jürg Brügmann Hoonved
20.Siegfried Hekimi Puch
1976
1.Stefan Mutter Puch
2.Daniel Gisiger Cilo
3.Erwin Lienhard Puch
4.Fridolin Keller Puch
5.Guido Frei Puch
6.Max Hurzeler Mondia
7.August Girard Cilo
8.Gérald Oberson Miko
9.Thierry Bolle Cilo
10.René Savary Mondia
11.Hans Känel Mondia
12.Bruno Wolfer Bianchi
13.Beat Breu Cilo
14.Jean-Marie Grezet Cilo
15.Patrick Mörlen Cilo
16.Roberto Dill-Bundi Hoonved
17.Uli Sutter Cilo
18.Julius Thalmann Cilo
19.Joseph Fuchs Cilo
20.Serge Demierre Cilo
1975
1.Godi Schmutz Cilo
2.Marcel Summermatter Cilo
3.August Girard Cilo
4.Uli Sutter Cilo
5.Roland Salm Zonca
6.Daniel Gisiger Miko
7.Thierry Bolle Cilo
8.Gilles Blaser Mondia
9.Serge Demierre Cilo
10.Urs Freuler Mondia
11.Stefan Mutter Cilo
12.Peter Frischknecht Mondia
13.Fridolin Keller Puch
14.Beat Breu Cilo
15.Joseph Fuchs Cilo
16.Willi Lienhard Mondia
17.Bruno Wolfer Bianchi
18.René Savary Mondia
19.Albert Zweifel Mondia
20.Erwin Lienhard Puch
1974
1.Hans Jörg Aemisseger Willora
2.Bruno Wolfer Zonca
3.Guido Amrhein Willora
4.Uli Sutter Raleigh
5.Stefan Mutter Raleigh
6.Godi Schmutz Willora
7.Marcel Summermatter Willora
8.Erwin Lienhard Willora
9.Albert Zweifel Sempione
10.Joseph Fuchs Scic
11.Fridolin Keller Willora
12.Roland Salm Jelmoli
13.Alex Frei Willora
14.Serge Demierre Zonca
15.Gilles Blaser Jelmoli
16.René Savary Schauff
17.August Girard Willora
18.Willi Lienhard Willora
19.Daniel Gisiger Miko
20.Beat Breu Willora
1973
1.Godi Schmutz Willora
2.Erwin Lienhard Willora
3.Joseph Fuchs Sanson
4.Roland Salm Zonca
5.Uli Sutter Zonca
6.Bruno Wolfer Zonca
7.René Leuenberger Teka
8.Walter Müller Willora
9.Roberto Puttini Willora
10.Erich Löder Flandria
11.Peter Wollenmann Willora
12.Hans Jörg Aemisseger Willora
13.Guido Frei Willora
14.Fridolin Keller Willora
15.Viktor Schraner Willora
16.Meinrad Vögele Willora
17.Marcel Summermatter Willora
18.Albert Zweifel Mondia
19.René Savary Mondia
20.Daniel Gisiger Lejeune
1972
1.Daniel Gisiger Lejeune
2.René Savary Möbel Buob
3.Roland Schär Känel
4.Serge Demierre Bianchi
5.Godi Schmutz Känel
6.Roland Salm Zonca
7.Marcel Summermatter Känel
8.Bruno Wolfer Zonca
9.Peter Wollenmann Känel
10.Walter Müller Känel
11.Joseph Fuchs Sanson
12.Uli Sutter Zonca
13.René Leuenberger Känel
14.Erich Löder Flandria
15.Hans Jörg Aemisseger Diggelmann
16.Guido Frei Diggelmann
17.Fridolin Keller Diggelmann
18.Viktor Schraner Diggelmann
19.Meinrad Vögele Diggelmann
20.Roberto Puttini Känel
1971
1.Joseph Fuchs Super Ser
2.Stefan Mutter Raleigh
3.Iwan Schmidt Flandria
4.Albert Zweifel Sempione
5.Fridolin Keller Sempione
6.Bruno Wolfer Zonca
7.Roland Salm Zonca
8.Gilbert Bischoff Jobo
9.Uli Sutter Zonca
10.Roberto Puttini Elite z/c
11.Werner Schmutz Elite z/c
12.Willi Lienhard Möbel Märki
13.Ernst Nyffeler Elite z/c
14.Roland Schär Sempione
15.Peter Frischknecht Mondia
16.Karl-Heinz Helbling Elite z/c
17.Erich Löder Flandria
18.René Savary Möbel Buob
19.Hans Jörg Aemisegger Winterthur
20.Rudolf Herger Elite z/c
1970
1.Roland Schär Sempione
2.Roland Salm Zonca
3.René Savary Möbel Buob
4.Uli Sutter Zonca
5.Walter Müller Känel
6.Iwan Schmidt Flandria
7.Joseph Fuchs Super Ser
8.Erich Löder Flandria
9.Peter Wollenmann Känel
10.René Leuenberger Känel
11.Meinrad Vögeli Känel
12.Bruno Keller Sempione
13.Gilbert Bischoff Jobo
14.Willi Lienhard Möbel Märki
15.Adrian Burki Sempione
16.Louis Pfenniger Möbel Buob
17.Albert Lacher Mondia
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia
1969
1.Roland Salm Zonca
2.Hans Känel Känel
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Urs Berger Känel
5.René Savary Möbel Buob
6.Albert Lacher Känel
7.Peter Wollenmann Känel
8.Roland Schär Lejeune
9.René Leuenberger Känel
10.Walter Müller Känel
11.Joseph Fuchs Sanson
12.Uli Sutter Zonca
13.Meinrad Vögeli Känel
14.Adrian Burki Känel
15.Hubert Naef Känel
16.Bruno Keller Sempione
17.Willi Lienhard Möbel Märki
18.Bruno Wolfer Zonca
19.Albert Zweifel Sempione
20.Peter Frischknecht Mondia
1968
1.Louis Pfenniger Zonca
2.Bruno Hubschmid Sonolor
3.Erwin Thalmann Möbel Märki
4.Albert Zweifel Möbel Märki
5.Joseph Fuchs Filotex
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Gilles Blaser Möbel Märki
8.Fritz Wehrli Möbel Märki
9.Peter Frischknecht Möbel Märki
10.Gilbert Bischoff Sonolor
11.Ernst Nyffeler Allegro
12.Kurt Rub Möbel Märki
13.Urs Berger Allegro
14.Erich Spahn Möbel Märki
15.Roland Salm Zonca
16.René Savary Sonolor
17.Richard Steiner Möbel Märki
18.Robert Thalmann Allegro
19.Uli Sutter Jollyceramica
20.Roland Schär Allegro
1967
1.Roland Salm Zonca
2.Erich Spahn Möbel Märki
3.Fritz Wehrli Möbel Märki
4.Fritz Schärer Mondia
5.Louis Pfenniger Zonca
6.Xavier Kurmann Möbel Märki
7.Albert Zweifel Mondia
8.Bruno Hubschmid Möbel Märki
9.Joseph Fuchs Filotex
10.René Savary Möbel Buob
11.Peter Frischknecht Weros
12.Hermann Gretener Möbel Märki
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione
1966
1.Albert Zweifel Möbel Märki
2.Joseph Fuchs Filotex
3.Louis Pfenniger Zonca
4.Bruno Hubschmid Sonolor
5.Erich Spahn Möbel Märki
6.Fritz Wehrli Möbel Märki
7.Xavier Kurmann Möbel Märki
8.Peter Frischknecht Möbel Märki
9.René Savary Sonolor
10.Hermann Gretener Möbel Märki
11.Roland Salm Zonca
12.Fritz Schärer Mondia
13.Uli Sutter Jollyceramica
14.Albert Lacher Känel
15.Peter Wollenmann Känel
16.Roland Schär Möbel Märki
17.Walter Müller Känel
18.Adrian Burki Känel
19.Hubert Naef Känel
20.Bruno Keller Sempione
1965
1.Erwin Thalmann Möbel Märki
2.Louis Pfenniger G.B.C.
3.Jürg Schneider Möbel Märki
4.Kurt Rub Möbel Märki
5.Bernard Vifian Möbel Märki
6.Albert Zweifel Möbel Märki
7.Edi Schneider Möbel Märki
8.Erich Spahn Möbel Märki
9.Xavier Kurmann Weros
10.Fritz Wehrli Möbel Märki
11.Hermann Gretener Mondia
12.Joseph Fuchs Möbel Märki
13.Peter Frischknecht Mondia
14.Richard Steiner Möbel Märki
15.Fritz Pfenniger Biofin
16.Emmanuel Plattner Möbel Märki
17.Vicente Burgal Magni
18.Max Gretener Mondia
19.August Girard Weros
20.Peter Abt Möbel Märki
1964
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Louis Pfenniger Zimba
3.Kurt Rub Zimba
4.Bernard Vifian Frimatic
5.Jürg Schneider Huser
6.Xavier Kurmann G.B.C.
7.Erich Spahn Zimba
8.Peter Abt Zimba
9.Edi Schneider Huser
10.Hermann Gretener Zimba
11.Richard Steiner Huser
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Peter Frischknecht Zimba
14.Felix Rennhard Zimba
15.Freddy Dubach Huser
16.Ernst Boller Huser
17.Fritz Pfenniger Zimba
18.Max Gretener Zimba
19.August Girard G.B.C.
20.Arthur Frischknecht Zimba
1963
1.Erwin Thalmann Zimba
2.Willy Spuhler Costa Azura
3.Bernard Vifian Frimatic
4.Kurt Rub Zimba
5.Louis Pfenniger Zimba
6.Peter Abt Zimba
7.Erich Spahn Zimba
8.Bruno Hubschmid Savro
9.Hermann Gretener Zimba
10.Richard Steiner Costa Azura
11.Felix Rennhard Zimba
12.Emil Zimmermann Frimatic
13.Karl Brand Frimatic
14.Freddy Dubach Costa Azura
15.Robert Hagmann Frimatic
16.Klaus Gyger Costa Azura
17.Rolf Maurer Zimba
18.Paul Köchli Frimatic
19.Max Gretener Zimba
20.Fernand L’Hoste Costa Azura
1962
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Willy Spühler Zimba
3.Paul Zollinger Tigra
4.Louis Pfenniger Tigra
5.René Bingelli Max Meyer
6.Rolf Maurer Filotex
7.Hermann Gretener Zimba
8.Karl Brand Tigra
9.Robert Hagmann Tigra
10.Bernard Vifian Zimba
11.Peter Abt Zimba
12.Klaus Gyger Tigra
13.Francis Blanc Tigra
14.Werner Weber Zimba
15.Rudolf Hauser Tigra
16.Richard Steiner Zimba
17.Paul Köchli Tigra
18.Freddy Dubach Tigra
19.Roland Zoeffel Zimba
20.Albert Herger Tigra
1961
1.Paul Zollinger Tigra
2.Louis Pfenniger Tigra
3.Robert Hagmann Tigra
4.Freddy Ruegg Tigra
5.Francis Blanc Salvarani
6.Karl Brand Tigra
7.Willi Henzi Filotex
8.Rolf Maurer Cynar
9.Rudolf Hauser Cynar
10.Robert Hintermuller Tigra
11.Werner Weber Cynar
12.Fritz Pfenniger Ignis
13.Emmanuel Plattner Tigra
14.Kurt Gimmi Cynar
15.Attilio Moresi Cynar
16.Roland Zoeffel Cynar
17.Freddy Dubach Zimba
18.Oscar Plattner Feru
19.Fritz Gallati Mondia
20.Arnold Hungerbühler Mondia
1960
1.Freddy Rüegg Zimba
2.Karl Brand Tigra
3.Willi Henzi Filotex
4.Rolf Maurer Cynar
5.Rudolf Hauser Cynar
6.Robert Hintermuller Tigra
7.Francis Blanc Cynar
8.Werner Weber Cynar
9.Fritz Pfenniger Ignis
10.Emmanuel Plattner Tigra
11.Kurt Gimmi Cynar
12.Attilio Moresi Cynar
13.Roland Zoeffel Cynar
14.Freddy Dubach Zimba
15.Oscar Plattner Feru
16.Fritz Gallati Mondia
17.Arnold Hungerbühler Mondia
18.Freddy Frischknecht Feru
19.Markus Moser Zimba
20.Otto Furrer Mondia
1959
1.Rolf Maurer Cynar
2.Rudolf Hauser Cynar
3.Robert Hintermuller Tigra
4.Francis Blanc Cynar
5.Werner Weber Cynar
6.Fritz Pfenniger Ignis
7.Emmanuel Plattner Tigra
8.Kurt Gimmi Cynar
9.Attilio Moresi Cynar
10.Roland Zoeffel Cynar
11.Freddy Dubach Zimba
12.Oscar Plattner Feru
13.Fritz Gallati Mondia
14.Arnold Hungerbühler Mondia
15.Freddy Frischknecht Feru
16.Markus Moser Zimba
17.Otto Furrer Mondia
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru
1958
1.Freddy Dubach Zimba
2.Oscar Plattner Feru
3.Kurt Gimmi Cynar
4.Emmanuel Plattner Feru
5.Roland Zoeffel Cynar
6.Fritz Gallati Mondia
7.Francis Blanc Cynar
8.Fritz Pfenniger Ignis
9.Werner Weber Cynar
10.Attilio Moresi Cynar
11.Arnold Hungerbühler Mondia
12.Rolf Maurer Cynar
13.Freddy Frischknecht Feru
14.Markus Moser Zimba
15.Otto Furrer Mondia
16.Rudolf Hauser Cynar
17.Robert Hintermuller Tigra
18.Ludwig Lauppi Feru
19.Leo Wickihalder Feru
20.Max Wirth Feru
1957
1.Rolf Graf Philco
2.Willy Spühler Tigra
3.Freddy Rüegg Liberia
4.René Bingelli Cynar
5.Rolf Maurer Cynar
6.Emmanuel Plattner Cynar
7.Francis Blanc Cynar
8.Kurt Gimmi Carpano
9.Robert Hintermuller Tigra
10.Fritz Gallati Cynar
11.Attilio Moresi Cynar
12.Fritz Pfenniger Gazzola
13.Oscar Plattner Mondia
14.Peter Tiefenthaler Tigra
15.Giovanni Albisetti Cynar
16.Erwin Lutz Tigra
17.Roland Zoeffel Cynar
18.Max Wirth Tigra
19.Rudolf Hauser Cynar
20.Jean Luisier Tigra
1956
1.Rolf Graf Philco
2.Freddy Rüegg Liberia
3.Rolf Maurer Cynar
4.Emmanuel Plattner Feru
5.Kurt Gimmi Carpano
6.Fritz Gallati Mondia
7.Oscar Plattner Mondia
8.Attilio Moresi Mondia
9.Peter Tiefenthaler Feru
10.Ernst Fuchs Tigra
11.Fritz Pfenniger Gazzola
12.Max Wirth Feru
13.Walter Bucher Condor
14.Erwin Lutz Tigra
15.Willi Trepp Gazzola
16.Willy Spühler Tigra
17.René Bingelli Cynar
18.Francis Blanc Cynar
19.Robert Hintermuller Tigra
20.Giovanni Albisetti Cynar
1955
1 Erwin Lutz Tigra
2 Rene Strehler Wiel’s
3 Kurt Gimmi Carpano
4 Rolf Graf Tigra
5 Rolf Maurer Tigra
6 Fritz Pfenniger Mondia
7 Emmanuel Plattner Alpa
8 Ernst Traxel Tigra
9 Fritz Gallati Mondia
10 Attilio Moresi Mondia
11 Anton Graeser Allegro
12 Freddy Ruegg Mittelholzer
13 Hans Hollenstein Mittelholzer
14 Gilbert Beuchat Mittelholzer
15 Walter Bucher Condor
16 Max Schellenberg Wiel’s
17 Jean Roth Mondia
18 Heinz Graf Mittelholzer
19 Kurt Lehmann Mittelholzer
20 Oscar Plattner Condor
1954
1 Rene Strehler Mondia
2 Rolf Graf Condor
3 Kurt Gimmi Condor
4 Fritz Pfenniger Mondia
5 Freddy Ruegg Molteni
6 Anton Graeser Condor
7 Max Schellenberg Mondia
8 Walter Bucher Condor
9 Attilio Moresi Mondia
10 Hansueli Dubach Mondia
11 Jean Roth Mondia
12 Ernst Traxel Tigra
13 Emmanuel Plattner Feru
14 Hans Hollenstein Feru
15 Oscar Plattner Condor
16 Heinz Graf Condor
17 Jean-Claude Gret Tigra
18 Armin Von Buren Feru
19 Ernest Ecuyer Tigra
20 Adriano De Gasperi Molteni
1953
1 Anton Graeser Condor
2 Ernst Traxel Tigra
3 Hansueli Dubach Cilo
4 Fritz Pfenniger Mondia
5 Kurt Gimmi Condor
6 Rolf Graf Allegro
7 Rene Strehler Molteni
8 Hans Hollenstein Allegro
9 Max Schellenberg Mondia
10 Jean Roth Mondia
11 Emmanuel Plattner Cilo
12 Jean-Claude Gret Tigra
13 Peter Eichenberger Mondia
14 Walter Favre Condor
15 Adriano De Gasperi Cilo
16 Attilio Moresi Mondia
17 Armin Von Buren Feru
18 Oscar Plattner Cilo
19 Markus Keller Tigra
20 Freddy Ruegg Allegro
1952
1 Fritz Schaer Mondia
2 Anton Graeser Condor
3 Max Schellenberg Tebag
4 Rolf Graf Tebag
5 Jean Roth Condor
6 Rene Strehler Tebag
7 Fritz Pfenniger Allegro
8 Remo Pianezzi Cilo
9 Ernst Traxel Tigra
10 Walter Bucher Condor
11 Hans Hollenstein Allegro
12 Walter Holenweger Condor
13 Emmanuel Plattner Cilo
14 Carlo Clerici Condor
15 Oscar Plattner Allegro
16 Armin Von Buren Feru
17 Freddy Ruegg Tebag
18 Attilio Moresi Mondia
19 Heinz Graf Allegro
20 Adriano De Gasperi Carpano
1951
1 Fritz Schaer Mondia
2 Hugo Koblet Cilo
3 Ferdi Kubler Tebag
4 Carlo Clerici Faema
5 Max Schellenberg Condor
6 Walter Bucher Condor
7 Jean Roth Condor
8 Rene Strehler Faema
9 Rolf Graf Tebag
10 Walter Holenweger Condor
11 Remo Pianezzi Cilo
12 Ernst Traxel Tigra
13 Armin Von Buren Cilo
14 Anton Graeser Condor
15 Hans Hollenstein Allegro
16 Attilio Moresi Mondia
17 Emmanuel Plattner Cilo
18 Martin Metzger Cilo
19 Eugen Kamber Condor
20 Oscar Plattner Raleigh
1950
1 Marcel Huber GS Geneve Zwitserland
2 Martin Metzger Thurgau Zwitserland
3 Carlo Clerici RV Zurich Zwitserland
4 Hans Born Oerlikon Zwitserland
5 Walter Bucher RV Zurich Zwitserland
6 Max Schellenberg Hittnau Zwitserland
7 Josef Wyss Aargau Zwitserland
8 Jean Brun RV Zurich Zwitserland
9 Walter Reiser Thurgau Zwitserland
10 Armin Russenberger Thurgau Zwitserland
11 Remo Pianezzi Ticino Zwitserland
12 Otto Meili RV Zurich Zwitserland
13 Francois Chevalley Fribourg Zwitserland
14 Hans Hollenstein RV Zurich Zwitserland
15 Fausto Lurati Ticino Zwitserland
16 Zoltan Tobias Nat.selectie Hongarije
17 Dominique Torelli Nat.selectie Frankrijk
18 Domenico Massa Nat.selectie Italië
19 Joseph Mage Nat.selectie Frankrijk
20 Bruno Covre Nat.selectie Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.