2014
1 Laurent Didier Trek
2 Bob Jungels Trek
3 Ben Gastauer AG2R
4 Tom Thill Leopard
5 Christian Poos Zeisseng
6 Alex Kirsch Leopard
7 Christian Helmig Differdange
8 Luc Turchi Tooltime
9 Massimo Morabito Leopard
10 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
11 Jean Vanek LC Tetange
12 Pit Schlechter Leopard
13 Claude Wolter L.C.Kayl
14 Kevin Kohlvelter Levante
15 Kevin Feiereisen Leopard
16 Mike Diener Tooltime
17 Jerome Theis Alzingen
18 Antoine Mores Alzingen
19 Alec Lang Tooltime
20 Torsten Mathias L.C.Kayl

2013
1 Laurent Didier RadioShack
2 Bob Jungels RadioShack
3 Tom Thill Leopard
4 Ben Gastauer AG2R
5 Pit Schlechter Leopard
6 Alex Kirsch Leopard
7 Pascal Triebel Tetange
8 Christian Helmig Differdange
9 Kevin Feiereisen Flanders
10 Mike Diener Luxembourg
11 Massimo Morabito Luxembourg
12 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
13 Jempy Drucker AccentJobs
14 Joel Zangerle Leopard
15 Andy Schleck RadioShack
16 Philippe Faber UC Dippach
17 Benn Wurth L.C.Kayl
18 Sven Fritsch Differdange
19 Kim Wirtz Schifflange
20 Tom Weyer L.C.Kayl
2012
1 Pascal Triebel Tetange
2 Frank Schleck RadioShack
3 Laurent Didier RadioShack
4 Tom Thill Differdange
5 Daniel Bintz Tetange
6 Ben Gastauer AG2R
7 Robert Schmitt Tetange
8 Jerome Theis Alzingen
9 Alex Kirsch Leopard
10 Gusty Bausch L.C.Kayl
11 Bob Jungels Leopard
12 Christian Helmig Elbowz
13 Claude Degano Tetange
14 Pit Schlechter Leopard
15 Nelson Luis L.C.Kayl
16 Massimo Morabito Luxembourg
17 Kevin Feiereisen Luxembourg
18 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
19 Mike Diener Luxembourg
20 Tom Flammang Bertrange
2011
1 Frank Schleck Leopard 
2 Andy Schleck Leopard 
3 Laurent Didier Saxo Bank
4 Ben Gastauer AG2R
5 Christian Poos Differdange
6 Joel Zangerle Differdange
7 Ivo Lux Bertrange 
8 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
9 Christian Helmig Elbowz 
10 Benn Wurth L.C.Kayl 
11 Cyrille Heymans Differdange
12 Pascal Triebel LC Tetange 
13 Philippe Herman LC Tetange 
14 Gusty Bausch L.C.Kayl
15 Jacques Dahm L.C.Kayl
16 Olivier Laterza Bertrange 
17 Jempy Drucker Willems 
18 Jerome Junker Tooltime 
19 Stanley Bozzetti UC Dippach 
20 Luc Huberty LC Tetange
2010
1 Frank Schleck Saxo Bank 
2 Andy Schleck Saxo Bank 
3 Laurent Didier Saxo Bank
4 Christian Poos Differdange
5 Ben Gastauer AG2R
6 Tom Thill Differdange
7 Tom Kohn Luxembourg 
8 Joel Zangerle SCO Dijon
9 Ivo Lux Bertrange 
10 Cyrille Heymans Differdange
11 Pit Schlechter Differdange
12 Kim Kirchen Katusha 
13 Pol Zimmermann LC Tetange
14 Tom Schanen Alzingen 
15 Pit Losch Zeisseng 
16 Steve Fries UC Dippach
17 Kevin Kohlvelter Guerola 
18 Vincent Dias Dos Santos LC Tetange
19 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl
20 Pascal Triebel LC Tetange
2009
1 Laurent Didier Designa 
2 Kim Kirchen Columbia 
3 Christian Poos Differdange
4 Andy Schleck Saxo Bank 
5 Frank Schleck Saxo Bank
6 Pascal Triebel Tetange 
7 Vincenzo Centrone Lorraine 
8 Ben Wurth L.C.Kayl 
9 Olivier Laterza UC Dippach
10 Patrick Gressnich UC Dippach
11 Claude Wolter Differdange
12 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl 
13 Jerome Junker Tooltime 
14 Christian Joachim UC Dippach
15 Dirk Bockel Baden-Württemberg
16 Carlo Kirsch Differdange
17 Jacques Dahm Velo Wooltz 
18 Stanley Bozzetti UC Dippach 
19 Claude Biltgen Tooltime 
20 Paul Bentner Tetange
2008
1 Benoit Joachim Astana 
2 Christian Poos Differdange
3 Kim Kirchen High Road 
4 Laurent Didier Regiostrom 
5 Pascal Triebel Tetange 
6 Steve Fries UC Dippach
7 Olivier Laterza UC Dippach 
8 Frank Schleck C.S.C.
9 Andy Schleck C.S.C. 
10 Daniel Bintz Tetange 
11 Jerome Junker Tooltime 
12 Vincenzo Centrone Mangimi 
13 Christian Joachim UC Dippach 
14 Claude Wolter Differdange
15 Tom Steichen Tooltime 
16 Claude Biltgen Tooltime 
17 Steve Moog Alzingen 
18 Marc Bastian UC Dippach
19 Jean-Paul Welter Tooltime 
20 Attilio Porrini L.C.Kayl
2007
1 Benoit Joachim Astana
2 Andy Schleck C.S.C. 
3 Christian Poos Zeisseng 
4 Kim Kirchen T-Mobile
5 Frank Schleck C.S.C. 
6 Laurent Didier Regiostrom 
7 Vincenzo Centrone Differdange
8 Pascal Triebel Tetange 
9 Claude Wolter L.C.Kayl
10 Ben Wurth L.C.Kayl 
11 Patrick Gressnich UC Dippach 
12 Steve Fries UC Dippach 
13 Ralph Diseviscourt L.C.Kayl 
14 Olivier Laterza UC Dippach 
15 Gusty Bausch Diekirch 
16 Claude Freres Velo Wooltz
17 Stanley Bozzetti UC Dippach 
18 Tom Steichen Tooltime 
19 Gerard Wietor Schifflange
20 Paul Bentner Tetange
2006
1 Kim Kirchen T-Mobile
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Benoit Joachim Discovery
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Andy Schleck C.S.C.
6 Claude Wolter Team Konica
7 Jean-Pierre Serafini Differdange
8 Pascal Triebel Tetange
9 Tom Flammang Sparkasse
10 Daniel Bintz Tetange
11 Robert Schmitt Bertrange
12 Patrick Gressnich Dippach
13 Laurent Didier Regiostrom
14 Nick Clesen Differdange
15 Carlo Kirsch Velo Wooltz
16 Jempy Drucker Fidea
17 Cyrille Heymans Schiflange
18 Joe Kirch Davitamon
19 Claude Degano Tetange
20 Glen Leven Zeisseng
2005
1 Benoit Joachim Discovery Channel
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Kim Kirchen Fassa Bortolo
4 Andy Schleck C.S.C.
5 Patrick Gressnich Dippach
6 Laurent Didier Dippach
7 Nick Clesen Zeisseng
8 Philippe Herman Diekirch
9 Claude Wolter V.C.Kayl
10 Carlo Kirsch Velo Wooltz
11 Jempy Drucker Muhlenbach
12 Cyrille Heymans Schifflange
13 Robert Schmitt Bertrange
14 Joe Kirch Davitamon
15 Gregory Luca Zeisseng
16 Glen Leven Zeisseng
17 Daniel Bintz Tetange
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Pascal Triebel Tetange
20 Vincenzo Centrone Differdange
2004
1 Kim Kirchen Fassa Bortolo
2 Frank Schleck C.S.C.
3 Benoit Joachim US-Postal
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Gusty Bausch Dommeldange
6 Claude Degano Tetange
7 Pascal Triebel Differdange
8 Steve Fries Dippach
9 Ralph Diseviscourt V.C.Kayl
10 Mich Kohnen Velo Woolz
11 Patrick Wormeringer Diekirch
12 Pascal Ley Diekirch
13 Luc Huberty Tetange
14 Patrick Borschette Dippach
15 Patrick Guillaume Tetange
16 Gabriel Pletschette Velo Woolz
17 Robert Simon Dippach
18 Daniel Bintz Tetange
19 Jean-Pierre Serafini Differdange
20 Paul Bentner Tooltime
2003
1.Christian Poos Marlux
2.Frank Schleck C.S.C.
3.Kim Kirchen Fassa Bortolo
4.Benoist Joachim US-Postal
5.Marc Ernster V.C.Kayl
6.Gusty Bausch Dommeldange
7.Pascal Triebel Differdange
8.Ben Würth V.C.Kayl
9.Fabio Allegrini Differdange
10.Laurent Didier Dippach
11.Christian Weyland Dippach
12.Jerome Junker Tetange
13.Jean-Pierre Serafini Differdange
14.Philippe Gruber Dippach
15.Daniel Bintz Tetange
16.Steve Fogen Dippach
17.Marc Schiltz Zeisseng
18.Marc Vanacker Marlux
19.Marc Bastian Dippach
20.Vincenzo Centrone Differdange
2002
1 Marc Ernster V.C.Kayl
2 Claude Wolter Differdange
3 Christian Poos Marlux
4 Kim Kirchen Fassa Bortolo
5 Benoit Joachim US-Postal
6 Pascal Triebel Differdange
7 Frank Schleck C.S.C.
8 Steve Fogen Dippach
9 Gusty Bausch Dommeldange
10 Tom Flammang Cofidis
11 Max Becker Palmans
12 Ben Wurth V.C.Kayl
13 Vincenzo Centrone Differdange
14 Marc Van Acker Marlux
15 Mich Kohnen Velo Woolz
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Christian Treis Luxemburg
18 Fernand Blau Luxemburg
19 Claude Biltgen Luxemburg
20 Oliver Paderhuber Dippach
2001
1 Benoit Joachim US-Postal
2 Christian Poos Post-Swiss
3 Max Becker Collstrop
4 Pascal Triebel Differdange
5 Vincenzo Centrone Differdange
6 Steve Fogen Dippach
7 Kim Kirchen Fassa Bortolo
8 Gusty Bausch Dommeldange
9 Frank Schleck Festina
10 Tom Flammang Cofidis
11 Ben Wurth V.C.Kayl
12 Daniel Bintz Tetange
13 Jerome Junker Bertrange
14 Jean-Pierre Serafini Differdange
15 Claude Degano Tetange
16 Joel Schwinniger Differdange
17 Luc Friedrich Tetange
18 Pol Schlechter Dippach
19 Patrick Leclerc Tetange
20 Claude Biltgen Luxemburg
2000
1 Benoit Joachim US-Postal
2 Pascal Triebel Differdange
3 Tom Flammang Cofidis
4 Steve Fogen Nogent
5 Gusty Bausch Dommeldange
6 Frank Schleck Montegrappa
7 Kim Kirchen Montegrappa
8 Max Becker Lorraine
9 Serge Majerus Luxemburg
10 Jerome Junker Bertrange
11 Paul Majerus Luxemburg
12 Laurent Wack Luxemburg
13 Christian Poos Post-Swiss
14 Claude Degano Tetange
15 Marco Lux Tetange
16 Enzo Mezzapezza Differdange
17 Joel Schwinniger Differdange
18 Marc Van Acker V.C.Dinan
19 Kim Schoos Luxemburg
20 Christian Theis Differdange
1999
1 Kim Kirchen Montegrappa
2 Benoit Joachim US-Postal
3 Steve Fogen Lorraine
4 Christian Poos Lorraine
5 Max Becker Lorraine
6 Kim Schoos Luxemburg
7 Paul Majerus Luxemburg
8 Gusty Bausch Dommeldange
9 Tom Flammang Lorraine
10 Christian Theis Differdange
11 Marco Kohl Luxemburg
12 Attilio Porrini V.C.Kayl
13 Jerome Junker Bertrange
14 Daniel Bintz Lorraine
15 Laurent Wack Luxemburg
16 Michel Wolter V.C.Kayl
17 Claude Michely Tetange
18 Frank Schleck Chateauroux
19 Pascal Triebel Differdange
20 Marc Van Acker Lorraine
1998
1.Kim Kirchen De Nardi
2.Tom Flammang Dippach
3.Benoit Joachim De Nardi
4.Vincenzo Centrone Differdange
5.Enzo Mezzapezza Differdange
6.Christian Theis Differdange
7.Claude Degano Tétange
8.Ben Schaack V.C.Kayl
9.Michel Kohnen Tétange
10.Christian Poos Mantes
11.Marc Van Acker Mantes
12.Max Becker Frankfurt
13.Jérôme Junker Bertrange
14.Steve Fogen Dippach
15.Marco Lux Tétange
16.Marc Leyder Wiltz
17.Alain Penning Post-Team
18.Christian Weyland Dippach
19.Steve Schleck Cessange
20.Pascal Kess V.C.Kayl
1997
1 Christian Poos Cofidis
2 Kim Kirchen Lorraine
3 Benoit Joachim Z.V.V.Z.
4 Pascal Triebel V.C.Kayl
5 Daniel Bintz Tetange
6 Claude Michely Rudy Project
7 Steve Fogen Dippach
8 Claude Entringer Luxemburg
9 Max Becker Frankfurt
10 Claude Degano Tetange
11 Marco Lux Tetange
12 Joel Schwinniger Differdange
13 Bob Simon Luxemburg
14 Laurent Wack Luxemburg
15 Enzo Mezzapezza Differdange
16 Jean-Pierre Drucker Luxemburg
17 Jerome Junker Bertrange
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Christian Weyland Dippach
20 Ben Schaack V.C.Kayl
1996
1 Virgile Maus Luxemburg
2 Benoit Joachim Festina
3 Pascal Triebel Festina
4 Olivier Decruezet Luxemburg
5 Claude Michely Rudy Project
6 Claude Entringer Luxemburg
7 Daniel Bintz Tetange
8 Vincenzo Centrone Differdange
9 Claude Degano Tetange
10 Enzo Mezzapezza Festina
11 Christian Poos Luxemburg
12 Luc Schmitt Differdange
13 Marco Lux Tetange
14 Marc Leyder Wiltz
15 Ben Schaack V.C.Kayl
16 Joel Schwinniger Differdange
17 Bob Simon Luxemburg
18 Fernand Blau Luxemburg
19 Mario Raach Luxemburg
20 Kim Kirchen Lorraine
1995
1 Pascal Triebel V.C.Kayl
2 Pascal Meyers Trek
3 Ronny Schanen Luxemburg
4 Vincenzo Centrone Differdange
5 Claude Michely Rudy Project
6 Daniel Bintz Tetange
7 Virgile Maus Luxemburg
8 Cyril Barthels Luxemburg
9 Enzo Mezzapezza Blacky
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Claude Biltgen Luxemburg
13 Fernand Blau Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Claude Degano Tetange
16 Pierre Ries Luxemburg
17 Laurent Wack Luxemburg
18 Luc Steines Luxemburg
19 Benoit Joachim Luxemburg
20 Olivier Decruezet Luxemburg
1994
1 Pascal Meyers Trek
2 Pascal Triebel V.C.Kayl
3 Claude Michely Rudy Project
4 Ronny Schanen Luxemburg
5 Pierre Ries Luxemburg
6 Mario Raach Luxemburg
7 Daniel Bintz Tetange
8 Guy Greis Luxemburg
9 Fernand Blau Luxemburg
10 Claude Degano Tetange
11 Marco Lux Tetange
12 Cyril Barthels Luxemburg
13 Claude Biltgen Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Enzo Mezzapezza Blacky
16 Steve Fries Luxemburg
17 Jean-Pierre Drucker Differdange
18 Luc Steines Luxemburg
19 Vincenzo Centrone Differdange
20 Virgile Maus Luxemburg
1993
1 Luc Nothum Rudy Project
2 Pascal Meyers Trek
3 Pascal Triebel Rudy Project
4 Fernand Sand Luxemburg
5 Claude Michely Rudy Project
6 Olivier Triebel Differdange
7 Claude Degano Tetange
8 Ronny Schanen Luxemburg
9 Luc Steines Luxemburg
10 Cyril Barthels Luxemburg
11 Theo Hutmacher Luxemburg
12 Mario Raach Luxemburg
13 Daniel Bintz Tetange
14 Marco Lux Tetange
15 Gerard Schalk Luxemburg
16 Enzo Mezzapezza Blacky
17 Pierre Ries Luxemburg
18 Conny Neiertz Luxemburg
19 Fernand Blau Luxemburg
20 Guy Greis Luxemburg
1992
1 Jean-Pierre Drucker Carrera
2 Pascal Triebel Peters
3 Claude Michely Peters
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Pascal Meyers Trek
6 Ronny Schanen Luxemburg
7 Luc Nothum Peters
8 Daniel Bintz Tetange
9 Claude Degano Tetange
10 Mario Raach Luxemburg
11 Pierre Ries Luxemburg
12 Guy Greis Luxemburg
13 Marco Lux Tetange
14 Enzo Mezzapezza Blacky
15 Cyril Barthels Luxemburg
16 Claude Biltgen Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Tom Heinen Luxemburg
19 Fernand Sand Luxemburg
20 Olivier Triebel Differdange
1991
1 Claude Michely Bleiker
2 Jean-Pierre Drucker Carrera
3 Pascal Triebel Bleiker
4 Daniel Bintz Tetange
5 Fernand Blau Luxemburg
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Claude Degano Bertrange
8 Olivier Triebel Differdange
9 Guy Greis Luxemburg
10 Mario Raach Luxemburg
11 Pierre Ries Luxemburg
12 Marco Lux Tetange
13 Enzo Mezzapezza Bleiker
14 Cyril Barthels Luxemburg
15 Charly Bourgmeyer Luxemburg
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Pascal Kohlvelter Bleiker
18 Jean-Pierre Serafini Differdange
19 Conny Neiertz Luxemburg
20 Virgile Maus Luxemburg
1990
1 Georges Richartz Dommeldange
2 Mich Kohnen Tetange
3 Jean-Pierre Drucker Carrera
4 Pascal Triebel Sinus
5 Claude Michely Bleiker
6 Fernand Blau Luxemburg
7 Pascal Kohlvelter Mavisa
8 Claude Degano Bertrange
9 Pascal Meyers Dudelange
10 Daniel Bintz Tetange
11 Guy Greis Luxemburg
12 Pierre Ries Luxemburg
13 Marco Lux Tetange
14 Enzo Mezzapezza Blacky
15 Mario Raach Luxemburg
16 Cyril Barthels Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Gerard Schalk Luxemburg
19 Henri Schnadt Luxemburg
20 Jean-Pierre Serafini Differdange
1989
1 Jean-Pierre Drucker Differdange
2 Pascal Triebel Hitachi
3 Claude Michely Bleiker
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Pascal Kohlvelter Puertas Mavisa
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Daniel Bintz Tetange
8 Georges Richartz Dommeldange
9 Claude Degano Thionville
10 Guy Greis Luxemburg
11 Mich Kohnen Tetange
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Marco Lux Tetange
15 Enzo Mezzapezza Custodio
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Charly Bourgmeyer Luxemburg
18 Henri Schnadt Luxemburg
19 Olivier Triebel Differdange
20 Jean-Pierre Serafini Differdange
1988
1 Claude Michely Bleiker
2 Pascal Kohlvelter Tetange
3 Georges Richartz Dommeldange
4 Fernand Blau Luxemburg
5 Claude Degano Thionville
6 Pascal Meyers Dudelange
7 Guy Greis Luxemburg
8 Marco Lux Tetange
9 Olivier Triebel Differdange
10 Mich Kohnen Tetange
11 Enzo Mezzapezza Tavira
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Daniel Bertacco Luxemburg
15 Charly Bourgmeyer Luxemburg
16 Gerard Schalk Luxemburg
17 Jean-Claude Schranz Luxemburg
18 Henri Schnadt Luxemburg
19 Conny Neiertz Luxemburg
20 Jean-Pierre Drucker Differdange
1987
1 Claude Michely Blacky
2 Pascal Kohlvelter Tetange
3 Francis Hammer Bertrange
4 Georges Richartz Dommeldange
5 Claude Degano Thionville
6 Fernand Blau Luxemburg
7 Guy Greis Luxemburg
8 Marco Lux Tetange
9 Olivier Triebel Differdange
10 Mich Kohnen Tetange
11 Enzo Mezzapezza Blacky
12 Mario Raach Luxemburg
13 Pierre Ries Luxemburg
14 Charly Bourgmeyer Luxemburg
15 Pascal Triebel V.C.Kayl
16 Daniel Wirth Ettelbrück
17 Jean-Pierre Serafini Differdange
18 Marc Ludovicy Luxemburg
19 Jean-Pierre Drucker Differdange
20 Henri Schnadt Luxemburg
1986
1 Pascal Triebel V.C.Kayl
2 Claude Michely Blacky
3 Josy Allegrini Differdange
4 Francis Hammer Bertrange
5 Pascal Kohlvelter Tetange
6 Georges Richartz Dommeldange
7 Claude Degano Thionville
8 Nico Ney Bestgen
9 Guy Greis Luxemburg
10 Marco Lux Tetange
11 Olivier Triebel Differdange
12 Fernand Blau Luxemburg
13 Mich Kohnen Tetange
14 Enzo Mezzapezza Louletano
15 Mario Raach Luxemburg
16 Fernand Jucken Luxemburg
17 Henri Schnadt Luxemburg
18 Daniel Wirth Ettelbruck
19 Jean-Pierre Serafini Differdange
20 Jean-Pierre Drucker Differdange
1985
1 Claude Michely Xerox
2 Josy Allegrini Differdange
3 Pascal Triebel V.C.Kayl
4 Francis Hammer Bertrange
5 Pascal Kohlvelter Tetange
6 Georges Richartz Dommeldange
7 Claude Degano Thionville
8 Miguel Pape Luxemburg
9 Nico Ney Verago
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Mich Kohnen Tetange
13 Enzo Mezzapezza Differdange
14 Mario Raach Luxemburg
15 Fernand Jucken Luxemburg
16 Henri Schnadt Luxemburg
17 Daniel Wirth Ettelbruck
18 Jean-Pierre Drucker Differdange
19 Georges Schranz AC Contern
20 Charly Bourgmeyer Luxemburg
1984
1 Lucien Didier Renault
2 Andre Heuertz Luxemburg
3 Claude Michely Gianni Motta
4 Eugene Urbany Gianni Motta
5 Josy Allegrini Differdange
6 Pascal Kohlvelter Tetange
7 Georges Richartz Dommeldange
8 Francis Hammer Bertrange
9 Nico Ney Eddy Merckx
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Mich Kohnen Tetange
13 Enzo Mezzapezza Differdange
14 Fernand Jucken Luxemburg
15 Henri Schnadt Luxemburg
16 Daniel Wirth Ettelbruck
17 Jean-Pierre Drucker Differdange
18 Miguel Pape Luxemburg
19 Georges Schranz AC Contern
20 Charly Bourgmeyer Luxemburg
1983
1 Lucien Didier Renault
2 Eugene Urbany Boule d’Or
3 Claude Michely Gios
4 Lucien Zeimes Gios
5 Andre Heuertz Luxemburg
6 Josy Allegrini Differdange
7 Francis Hammer Bertrange
8 Georges Richartz Dommeldange
9 Nico Ney Bestgen
10 Guy Greis Luxemburg
11 Marco Lux Tetange
12 Enzo Mezzapezza Differdange
13 Miguel Pape Luxemburg
14 Guy Bidinger Luxemburg
15 Romain Wack Luxemburg
16 Jean Becker Gios
17 Marco Miltgen Luxemburg
18 Alex Feltz Luxemburg
19 Jean-Pierre Drucker Differdange
20 Marcel Jenal Luxemburg
1982
1 Francis Hammer Bertrange
2 Lucien Zeimes Marc Zeepcentrale
3 Lucien Didier Renault
4 Josy Allegrini Differdange
5 Enzo Mezzapezza Differdange
6 Eugene Urbany Splendor
7 Claude Michely Gios
8 Nico Ney Bestgen
9 Georges Richartz Dommeldange
10 Guy Greis Luxemburg
11 Conny Neiertz Luxemburg
12 Miguel Pape Luxemburg
13 Jean Becker Gios
14 Guy Bidinger Luxemburg
15 Jean-Pierre Drucker Differdange
16 Marcel Jenal Luxemburg
17 Marco Miltgen Luxemburg
18 Charly Bourgmeyer Luxemburg
19 Marco Lux Tetange
20 Georges Schranz AC Contern
1981
1 Enzo Mezzapezza Differdange
2 Lucien Zeimes Kelme
3 Claude Michely Tetange
4 Eugene Urbany Splendor
5 Jean Becker Gios
6 Lucien Didier Renault
7 Jean-Pierre Drucker Differdange
8 Josy Allegrini Differdange
9 Roger Gilson Gipiemme
10 Conny Neiertz Luxembourg
11 Georges Richartz Dommeldange
12 Marcel Jenal Luxembourg
13 Guy Greis Luxembourg
14 Nico Ney Bestgen
15 Guy Bidinger Luxembourg
16 Francis Hammer Bertrange
17 Fernand Jucken Luxembourg
18 Marco Miltgen Luxembourg
19 Miguel Pape Luxembourg
20 Georges Schranz AC Contern
1980
1 Claude Michely Tetange
2 Eugene Urbany AC Contern
3 Lucien Didier Renault
4 Roger Gilson Gipiemme
5 Conny Neiertz Luxembourg
6 Lucien Zeimes Rauler
7 Josy Allegrini Differdange
8 Jean-Pierre Drucker Differdange
9 Marcel Jenal Luxembourg
10 Georges Richartz Dommeldange
11 Guy Greis Luxembourg
12 Francis Hammer Bertrange
13 Marco Miltgen Luxembourg
14 Nico Ney Bestgen
15 Romain Hilger AC Contern
16 Enzo Mezzapezza Differdange
17 Jean Becker Gios
18 Guy Bidinger Luxembourg
19 Fernand Jucken Luxembourg
20 Miguel Pape Luxembourg
1979
1 Lucien Didier Renault
2 Eugene Urbany AC Contern
3 Claude Michely Tetange
4 Roger Gilson Gerber
5 Lucien Zeimes Miko
6 Conny Neiertz Luxembourg
7 Nico Ney Bestgen
8 Josy Allegrini Differdange
9 Marcel Jenal Luxembourg
10 Miguel Pape Luxembourg
11 Guy Greis Luxembourg
12 Francis Hammer Bertrange
13 Marco Miltgen Luxembourg
14 Harald Fleck Noertzange
15 Romain Hilger AC Contern
16 Johnny Michely U.C.Esch
17 Jean Becker Gios
18 Guy Bidinger Luxembourg
19 Fernand Jucken Luxembourg
20 Roby Godart Grevenmacher
1978
1 Lucien Didier Renault
2 Eugene Urbany AC Contern
3 Roger Gilson Kleber
4 Lucien Zeimes Gios
5 Claude Michely U.C.Esch
6 Marcel Jenal Luxembourg
7 Nico Bidinger Luxembourg
8 Guy Greis Luxembourg
9 Francis Hammer Bertrange
10 Marco Miltgen Luxembourg
11 Nico Ney Bestgen
12 Guy Bidinger Luxembourg
13 Romain Hilger AC Contern
14 Johnny Michely U.C.Esch
15 Miguel Pape Luxembourg
16 Jean Becker Gios
17 Fernand Jucken Luxembourg
18 Georges Schranz Gios
19 Roby Godart Grevenmacher
20 Charly Bourgmeyer Luxembourg
1977
1 Roger Gilson Gios
2 Lucien Didier IJsboerke
3 Eugene Urbany A.C.Contern
4 Lucien Zeimes Gios
5 Nico Ney Bestgen
6 Romain Hilger Metz Woippy
7 Marcel Thull Gios
8 Conny Neiertz Luxembourg
9 Marcel Jenal Luxembourg
10 Guy Greis Luxembourg
11 Charly Bourgmeyer Luxembourg
12 Francis Hammer Bertrange
13 Nico Bidinger Luxembourg
14 Guy Bidinger Luxembourg
15 Marco Miltgen Luxembourg
16 Johnny Michely U.C.Esch
17 Jean Becker Gios
18 Georges Schranz Dommeldange
19 Miguel Pape Luxembourg
20 Fernand Jucken Luxembourg
1976
1 Roger Gilson Frisol 
2 Lucien Didier U.C.Dippach 
3 Lucien Zeimes U.C.Esch
4 Marcel Thull Tétange 
5 Johnny Michely Gios 
6 Oscar Beck Luxembourg 
7 Raymond Laures Luxembourg 
8 Eugene Urbany A.C.Contern 
9 Roby Godart Grevenmacher
10 Conny Neiertz Luxembourg 
11 Marcel Jenal Luxembourg 
12 Armand Greis Luxembourg 
13 Francis Hammer Bertrange 
14 Nico Ney Bestgen 
15 Johnny Back U.C.Esch 
16 Nico Bidinger Luxembourg 
17 Guy Bidinger Luxembourg 
18 Romain Hilger Metz Woippy 
19 Jean Becker Gios 
20 Georges Schranz A.C.Contern
1975
1 Roger Gilson Rokado
2 Lucien Didier Dippach
3 Lucien Zeimes U.C.Esch
4 Johnny Michely U.C.Esch
5 Johnny Back U.C.Esch
6 Jean Becker Rokado
7 Georges Schranz AC Contern
8 Alyose Habscheid Rumelange
9 Conny Neiertz Luxembourg
10 Edy Carier Peugeot
11 Marcel Jenal Luxembourg
12 Nico Ney Bestgen
13 Marcel Thull Tetange
14 Guy Bidinger Luxembourg
15 Romain Hilger Metz Woippy
16 Nico Bidinger Luxembourg
17 Fernand Jucken Luxembourg
18 Oscar Beck Luxembourg
19 Raymond Laures Luxembourg
20 Armand Greis Luxembourg

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s