Kampioenschap van Groot-Brittannië

2008
1 Daniel Lloyd An Post
2 Russell Downing Pinarello
3 Roger Hammond High Road
4 Robert Hayles Halfords
5 Peter Kennaugh 100% ME
6 Dean Downing Rapha
7 Mark Cavendish High Road
8 Andrew Tennant 100% ME
9 Daniel Fleeman An Post
10 Jonathan Tiernan-Lock Mid-Devon
11 Jonathan Bellis 100% ME
12 David Collins S.I.S.
13 Jody Crawforth Evans R.T.
14 Stuart Wearmouth Picarsso
15 Nick Craig Scott
16 Paul Oldham Hope R.T.
17 David Millar Garmin
18 Hamish Haynes Yawadoo
19 Ian Wilkinson S.I.S.
20 Stuart Bowers Hargroves

2007
1 Roger Hammond T-Mobile
2 David Collins S.I.S.
3 Jody Crawforth Evans R.T.
4 Stuart Wearmouth S.I.S.
5 Shaun Snodden Recycling
6 Nick Craig Trek
7 Paul Oldham Hope R.T.
8 David Millar Saunier Duval
9 Stuart Bowers Hargroves
10 Daniel Lloyd D.F.L.
11 Liam Killeen Specialized
12 Ian Wilkinson S.I.S.
13 Daniel Booth PedalPower
14 Chris Young M.Keynes
15 Danny Axford Parrot
16 Robert Jebb Montpelier
17 Jamie Newall Evans R.T.
18 Lewis Craven Bradford
19 Neil Swithenbank M.Keynes
20 Hamish Haynes D.F.L.
2006
1 Mark Lovatt Planet X
2 Kevin Dawson Agisko
3 Matthew Stephens Sigma Sport
4 Roger Hammond Discovery
5 Russell Downing D.F.L.
6 Hamish Haynes Jartazi
7 Geraint Thomas Recycling
8 Jeremy Hunt Unibet.com
9 Dale Appleby Recycling
10 Duncan Urquhart Agisko
11 Kristian House Recycling
12 Steven Cummings Landbouwkrediet
13 Daniel Lloyd Giant Asia
14 Ian Wilkinson S.I.S.
15 Jonathan Dayus Arctic RT
16 Martin Ford Team Lloyds
17 Matt Talbot Glendene CC
18 Johnathan Rosenbrier U.V.Aube
19 Andrew Jackson Gambetta
20 Robin Sharman Recycling
2005
1 Mark Lovatt Planet X
2 Roger Hammond Discovery
3 Chris Newton Recycling
4 Liam Killeen Specialized
5 Kieran Page V.C.Aix
6 Russell Downing Recycling
7 Malcolm Elliott Pinarello
8 Chris Young M.Keynes
9 Mark Cavendish Sparkasse
10 Nick Craig Trek
11 Jeremy Hunt Bookmaker
12 Julian Winn Pinarello
13 Matthew Ellis Saey/D.S.
14 David Collins Diamond
15 Norman Hughes Deeside
16 John Tanner Planet X
17 Paul Manning Recycling
18 Evan Oliphant Recycling
19 Martin Ford D.F.L.
20 Phil Dixon D.F.L.
2004
1 Roger Hammond Bookmaker
2 Tom Southam Amore&Vita
3 Jeremy Hunt Bookmaker
4 Jamie Burrow Amore&Vita
5 Charly Wegelius De Nardi
6 David Clarke Pedal
7 Robin Sharman Recycling
8 Anthony Malarczyk Ridley
9 Mark Lovatt Planet X
10 Jonathon Locke U.V.Aube
11 Daniel Lloyd Flanders
12 Martin Forde Race Scene
13 Alex Coutts Flanders
14 Roy Chamberlain M.Keynes
15 Shaun Snodden Recycling
16 Danny Axford Parrot
17 Andrew Jackson St.Etienne
18 James Flanagan M.Keynes
19 Kristian House Recycling
20 Evan Oliphant VC Ecosse
2003
1.George Richardson C.L.O.
2.David Baker Ciclos Uno
3.Ben Clark Camel
4.Shaun Snodden James Racing Team
5.Brendan Curry James Racing Team
6.Paul Rennie Wallace
7.Jason McIntyre Scotland
8.Matt Bottrill Race Scene
9.Matthew Melville Cambridge
10.Tony Gibb Orbea
11.Mark Lovatt Lancaster
12.Warrick Spence B.I.K.
13.Richard Kennedy Chesterfield
14.Mark Wordsworth D.O.N.
15.John Tanner Lancaster
16.Dave Worthington Prestige
17.Peter Murdoch Avenir
18.Barrie Clarke Diamond Back
19.Keith Haddon A.S.H.
20.Jack Lambeth Elite z/c
2002
1.Roger Hammond Collstrop-Palmans
2.Liam Killeen Y2K
3.Kieran Page North East England
4.Julian Winn Wales
5.Chris Young Deeside
6.Alistair Kay Scotland
7.Jeremy Hunt Big Mat
8.Justin Hoy Surrey
9.Robin Sharman Bradgate
10.Peter Murdoch Scotland
11.Gethin Butler Surrey
12.Tim Buckle Travelwise
13.Steve Jolley Warrington
14.Chris Newton Wales
15.Oliver Beckingsale Scott
16.Charly Wegelius Mapei Quickstep
17.Brad Wiggins La Française des Jeux
18.Gareth Jones North West England
19.Mark Lovatt Lancastershire
20.Tim Davies Wales
2001
1 Stuart Wearmouth PedalPower
2 Maximilian Sciandri Lampre
3 Roger Hammond Collstrop
4 Mark Lovatt Pro Vision
5 Gethin Butler Surrey
6 Dean Downing John Saey
7 Rod Ellingworth U.V.Aube
8 Tim Gould R.A.T.S.
9 Roger Morgan Surrey
10 Anthony Malarczyk Team Atom
11 John Tanner Pro Vision
12 Nigel Hay DeMontfort
13 Robert Hayles Cofidis
14 Stuart Bowers Jamor R.T.
15 Russell Downing Francaise
16 Lee Davis Montpelier
17 Paul Manning Pro Vision
18 Chris Remnant VC Meudon
19 David Millar Cofidis
20 Julian Winn G.S.Strada
2000
1 Barrie Clarke Spokesman
2 Maximilian Sciandri Linda McCartney
3 Roger Hammond Collstrop
4 David Baker Ciclos Uno
5 Chris Boardman Crédit Agricole
6 Tim Gould R.A.T.S.
7 Gary Foord Y2K
8 Chris Newton Corima
9 Matthew Stephens Linda McCartney
10 Nick Craig Diamond Back
11 Oliver Beckingsale Scott
12 Malcolm Elliott Pinarello
13 Chris Young Marie Curie
14 John Tanner Planet X
15 Daniel Booth Ace R.T.
16 Mark Lovatt Pro Vision
17 Ian Alexander Cheltenham
18 Anthony Malarczyk Real Cost
19 Adrian Timmis Orange
20 Barry Kipling M.T.S.
1999
1 Bradley Wiggins Archer RC
2 Paul Abraham Icknield
3 Dave Rand Harrods
4 Clive Humphrey Team Atom
5 Richard Cartland Schwinn
6 Ray Robson Bronte Wheelers
7 David Lloyd Endura
8 Tim Buckle Men Health
9 Steven Pomfret W.C.P.P.
10 Paul Esposti Men Health
11 Duncan Urquhart Peter Read
12 Rob Reynolds-Jones Linda McCartney
13 Martin Lonie Active
14 Jeff Wright Travelwise
15 John Charlesworth Yorkshire
16 Chris Spence Active
17 Lee Davis Amore&Vita
18 Tim Allan Pro Acto
19 Dan Staite Pro Vision
20 Pete Sadler Manchester
1998
1 Barrie Clarke Raleigh
2 Maximilian Sciandri Francaise
3 Roger Hammond Palmans
4 David Baker G.T.
5 Tim Gould Schwinn
6 Gary Foord Schwinn
7 Tim Davies Harry Hall
8 Matthew Stephens Harrods
9 Nick Craig Diamond
10 Chris Lillywhite Harrods
11 Robert Hayles Brite
12 Chris Boardman Agricole
13 Oliver Beckingsale Scott
14 Malcolm Elliott Pinarello
15 Chris Young PaceRacing
16 Chris Newton Brite
17 Adrian Timmis Orange
18 Mark Lovatt Ambrosia
19 John Tanner Brite
20 Danny Axford Surrey
1997
1 Jeremy Hunt Banesto
2 Mark Walsham Controle
3 Chris Boardman Gan
4 Matthew Stephens Ambrosia
5 Daniel Smith VC Roubaix
6 Brian Smith Ambrosia
7 Malcolm Elliott Comptel
8 Matthew Farmer M.S.W.
9 Alwyn McMath Manchester
10 Sammy Quinn SigmaSport
11 Nigel Perry Kingsnorth
12 Roger Hammond Vendee U
13 Barrie Clarke Raleigh
14 Peter Stevenson M.I.Racing
15 Maximilian Sciandri Francaise
16 Richard Douglas Leeds R.C.
17 Justin Clarke Wembley RC
18 Andy Naylor Ambrosia
19 Chris Walker Nutrafig
20 Charly Wegelius Vendee U
1996
1 Rod Ellingworth Ambrosia
2 Julian Ramsbottom Kodak
3 Gary Baker Olympia Sport
4 Dave Williams Ambrosia
5 Keith Reynolds C.C.Giro
6 Wayne Randle Optimum
7 Mark McKay Ambrosia
8 Chris Newton Kodak
9 Kevin Dawson Optimum
10 Andy Lyons Wembley RC
11 Mark Lovatt Optimum
12 Simon Wright Apollo RT
13 Joe Bayfield Allendale
14 Colin Langley Energy
15 Andy Hornby Brough Wheelers
16 Paul Curran Optimum
17 Ben Luckwell Global RT
18 Simon Bray Energy
19 Robert Hayles Ambrosia
20 Drew Wilson Optimum
1995
1 Malcolm Elliott Chevrolet
2 Steve Knight Halesowen
3 Matthew Postle Energy
4 Barrie Clarke Raleigh
5 Chris Walker Peugeot
6 Ian Taylor Redhill
7 Chris Boardman Gan
8 Chris Lillywhite Karrimor
9 Jonathan Clay Orange
10 Robert Millar Groupement
11 Roddy Riddle MorayFirth
12 Zak Carr Leo R.C.
13 Roger Hammond Western RC
14 Andrew McDonald G.A.Cycles
15 Mark Walsham Ulusoy
16 Rod Ellingworth Ambrosia
17 Dominic Sweeney Rockingham
18 Hugo Hocknell Swansea CC
19 Ray Eden Optimum
20 James Taylor Beeston RC
1994
1 Chris Lillywhite Foremost
2 Mark Walsham Choice
3 John Tanner Choice
4 Ronald Morris Mansfield
5 Glenn Holmes Delta R.T.
6 Andy Gates Rapide
7 Gary Foord Scott
8 Chris Newton Middridge
9 Chris Young Muddy Fox
10 Paul Curran Optimum
11 Julian Ramsbottom Dinnington
12 Barrie Clarke Raleigh
13 Neil Hoban Foremost
14 Matthew Rogers Fitness
15 Pete Longbottom Kodak
16 Mark Lovatt Optimum
17 Mark McKay Diamond
18 Stuart Dangerfield Kodak
19 Steve Douce Wembley RC
20 Daniel Webb Bradford
1993
1.Tim Davies Abergavenny C.C.
2.Joel Wainman R.C.Hull
3.Anthony Doyle Neilson
4.Simon Bray Invicta R.C.
5.Rob Holden Neilson
6.Simeon Hempsall G.S.Strada
7.Steve Wigglesworth Featherstone
8.Ian Wright V.C.Lincolnshire
9.Bob Genders V.C.Beauvale
10.Robert Hayles Haverhill Wheelers
11.Peter Stevenson Middridge C.T.
12.Keith Reed Clarence Wheelers
13.Wayne Randle Neilson
14.Brian Smith Banana
15.Pete Longbottom Kodak
16.John Charlesworth G.S.Strada
17.Lee Day Western Union
18.Steve Farrell Tunstall Wheelers
19.Richard Cosford V.C.Slough
20.Paul Curran Neilson
1992
1.Ray Eden Bank Couriers
2.Guy Cook Chesterfield Couriers
3.Ian Wright Invicta Racing Club
4.David Cook Ferryhill Wheelers
5.Kellie Sidwell Sutton Cycling Club
6.Tim Hall Ace Racing Team
7.Hilton McMurdo Individueel
8.John Tanner Ideal-Dinnington
9.Robert Hayles Taylor’s-Haverhill
10.Steve Douce Saracen
11.Simeon Hempsall G.S.Strada
12.Mark Lovatt Congleton
13.Stuart Campbell Rugby R.C.
14.Matthew Postle Dynatech-Delta R.T.
15.Dave Rayner Buckler
16.Gethin Butler Norwood Paragon
17.Chris Young Elevated R.T.
18.Matthew Illingworth G.S.Strada
19.Pete Longbottom G.S.Strada
20.Richard Craven Loughborough
1991
1.Jon Walshaw A.M.S.-Nigel Dean
2.Hilton McMurdo Townsend
3.Paul Curran Manchester Wheelers
4.John Hughes Liverpool Mercury
5.Les Pick Chiltern
6.David Cook Ferryhill Wheelers
7.Chris Walker Banana-Falcon
8.Steve Douce Dawes
9.Simeon Hempsall G.S.Strada
10.Steve Farrell Tunstall Wheelers
11.Keith Reynolds Banana-Falcon
12.Andrew Perks Royal Sutton C.C.
13.Wayne Randle Dinnington-Ideal
14.Malcolm Elliott Seur
15.Pete Longbottom Manchester Wheelers
16.Adrian Timmis Townsend
17.Brian Smith Banana-Falcon
18.Chris Young Pace Racing
19.Tim Gould Peugeot
20.Simon Bray Invicta R.C.
1990
1.Harry Lodge La William
2.Tim Hall Liverpool Century
3.Wayne Randle Dinnington
4.Richard Prebble Gloucester
5.Paul Rogers St.Raphael
6.John Charlesworth Ace R.T.
7.David Cook Ferryhill Wheelers
8.Chris Allcock Mansfield
9.John Pemberton Bolsover
10.Matthew Stephens Hempstead
11.Dave Spencer Paragon
12.Paul Curran Crown Chafes
13.Cain Theakston Tulip
14.Norman Dunn Paragon
15.Walter Moore Walsall
16.Jon Walshaw Crown Chafes
17.Rob Langley Solihull Wheelers
18.Glenn Holmes Team Drill
19.Mark Walsham Crown Chafes
20.Steve Farrell Tunstall Wheelers
1989
1.Wayne Randle Chesterfield Couriers
2.Ian Browning Leo Racing Club
3.Nick Noble Saint-Raphael
4.Barrie Clarke Wembley Racing Club
5.Aaron McCaffrey North Buckingham
6.Pete Chapman Polhill Racing Club
7.Matthew Stephens Hemel Hempstead C.C.
8.Matthew Postle Coldra Racing Club
9.Robert Millar Z-Peugeot
10.Harry Lodge Chiltern
11.Ben Luckwell Manchester Wheelers
12.Pete Longbottom Manchester Wheelers
13.David Cook Ferryhill Wheelers
14.Dave Spencer Paragon-Gazelle
15.Adrian Timmis Raleigh-Banana
16.Jason Ford Coldra Racing Club
17.Kevin Dawson Southend
18.Nigel Bishop A.B.C.Centreville
19.Nigel Hay Coalville
20.Norman Hughes Coldra Racing Club
1988
1.Andrew Young Johnstone Wheelers
2.Nigel Bishop A.B.Centreville
3.Gary Baker Anglia Sport
4.Bob Downs Percy Bilton
5.Neil Hoban Vulcan R.C.
6.Brian Smith A.C.B.B.
7.John Tanner Chesterfield Coureurs
8.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
9.Chris Young Paragon Gazelle
10.Mark Walsham Percy Bilton
11.Paul Rogers St.Raphael
12.Neil Miller Dinnington
13.Nick Gardiner Oxonian C.C.
14.Paul Curran Manchester Wheelers
15.John Herety Percy Bilton
16.Steve Sefton Percy Bilton
17.Davie Gibson G.S.Modena
18.Jeremy Harrison Peterborough
19.Bernie Burns Paragon Gazelle
20.Ben Luckwell St.Raphael
1987
1.Darryl Webster Manchester Wheelers
2.Gethin Butler Norwood Paragon
3.Steve Fleetwood Raleigh
4.Deno Davie Manchester Wheelers
5.Paul Curran Manchester Wheelers
6.Pete Longbottom Manchester Wheelers
7.Anthony Stapleton Chelmer C.C.
8.Malcolm Elliot A.N.C.
9.Andy Wilkinson Port Sunlight Wheelers
10.Phil Bateman Chesterfield Coureurs
11.Sean Yates Fagor
12.Karl Smith Paragon Gazelle
13.Mick Bradshaw G.S.Metro
14.Stuart Coles Interent
15.Jack Kershaw Rawlinson
16.Richard Hughes Rhyl R.C.
17.Martin Williamson Scotia Sport
18.Paul Sherwen Raleigh
19.Gary Adamson Kirkby C.C.
20.Neil Martin Percy Bilton
1986
1.Neil Martin Percy Bilton
2.Mark Bell Raleigh
3.Adrian Timmis A.N.C.
4.Steve Joughin Moducel
5.Phil Thomas A.N.C.
6.Sean Yates Peugeot
7.Paul Watson Raleigh
8.Mike Doyle Moducel
9.David Akam P.D.M.
10.Steve Jones A.N.C.
11.Gary Sadler Falcon
12.Mick Morrison A.N.C.
13.Tim Harris Wielersport
14.Graham Jones A.N.C.
15.Keith Lambert Falcon
16.Phil Bayton Moducel
17.Bill Nickson Falcon
18.Sid Barras Moducel
19.John Herety Percy Bilton
20.Joey McLoughlin A.N.C.
1985
1.Phil Bateman Chesterfield Coureurs
2.Robert Millar Peugeot
3.Mark Walsham Raleigh
4.Alan Gornall G.S.Strada
5.Mick Jones Birkenhead
6.Joey McLoughlin A.N.C.
7.Tim Stevens ’34 Nomads
8.Darryl Webster Manchester Wheelers
9.Malcolm Elliot Raleigh
10.Ian Foster Elizabethans
11.Derek Cottington Charlotteville
12.Andrew Hitchens Bournemouth
13.Neil Hoban G.S.Moser
14.Phil Wilkins Nottingham
15.Dudley Hayton A.N.C.
16.Gary Newbold V.C.Cesson
17.Ian Banbury Moducel
18.Glenn Longland Antelope
19.Ben Luckwell Zoyland-Specialized
20.Pete Longbottom Manchester Wheelers
1984
1 Neil Martin Anglia Sport
2 Steve Joughin Moducel
3 Bill Nickson Falcon
4 Malcolm Elliott Raleigh
5 Steve Douce Wembley RC
6 John Herety Coop
7 Joey McLoughlin Eiffel
8 Chris Young Paragon
9 Dudley Hayton Ever Ready
10 Mick Morrison A.N.C.
11 Glenn Mitchell Ever Ready
12 Nigel Bloor Raleigh
13 Phil Corley Ever Ready
14 Phil Thomas Falcon
15 Sid Barras Falcon
16 Christopher Wreghitt Bianchi
17 David Akam Gis
18 Sean Yates Peugeot
19 Phil Bayton TI Tower
20 Robert Millar Peugeot
1983
1.Sean Yates Peugeot
2.Steve Jones Lloyd
3.Keith Lambert Falcon
4.Phil Thomas Falcon
5.Mick Morrison Moducel
6.Anthony Doyle R.M.C.
7.Graham Jones Wolber
8.Ian Banbury Moore’s
9.Dave Cuming Wightman
10.Steve Joughin Moducel
11.Dave Jarvis Coventry
12.Gary Dowdell Wolber
13.John Wainwright Raleigh
14.Tony James Urban City
15.Ian Binder Newsweek
16.Kelvin Jones Davies
17.Quinten Smith Lancashire
18.Pete Matthews Liverpool
19.Darryl Webster Bradgate
20.Doug Dailey Pebble Mill
1982
1 Bill Nickson Fibrax
2 Sean Yates Peugeot
3 John Herety Coop
4 Keith Lambert Falcon
5 Graham Jones Peugeot
6 Ian Hallam KP Crisps
7 Sid Barras Falcon
8 Mick Morrison Moducel
9 Phil Bayton Coventry
10 Dudley Hayton Moducel
11 Nigel Dean Falcon
12 Tony James KP Crisps
13 Anthony Doyle Viscount
14 Paul Carbutt Falcon
15 Jack Kershaw Wightman
16 Paul Sherwen La Redoute
17 Chris Wilkinson Bradford
18 Dave Lloyd Manchester
19 Steve Fleetwood Liverpool
20 Glenn Mitchell VC Londres
1981
1.Dudley Hayton Ever Ready
2.Sid Barras Falcon
3.Jim Hunt Boston
4.Graham Jones Peugeot
5.Paul Carbutt Viking
6.Keith Lambert Falcon
7.Dave Cumming Viking
8.Dave Lloyd individueel
9.Anthony Doyle Ever Ready
10.Graham Harrison Viking
11.Paul Medhurst individueel
12.Maurice Burton individueel
13.Jack Kershaw individueel
14.Steve Fleetwood Ever Ready
15.Phil Bayton Raleigh
16.Phil Corley Ever Ready
17.Robert Millar Peugeot
18.Glenn Mitchell Ever Ready
19.Bill Nickson Falcon
20.Paul Sherwen La Redoute
1980
1.Paul Carbutt Viking
2.Glenn Mitchell Ever Ready
3.Dave Cumming Viking
4.Phil Corley Ever Ready
5.Michael Wright individueel
6.Graham Harrison Viking
7.Graham Jones Peugeot
8.Sid Barras Viking
9.Robert Millar Peugeot
10.Dudley Hayton Ever Ready
11.Jack Kershaw individueel
12.Graham Bufton Falcon
13.Steve Fleetwood Ever Ready
14.Keith Lambert Viking
15.Dan Matthews Falcon
16.Alan Williams Falcon
17.Bill Nickson Falcon
18.Paul Sherwen La Redoute
19.Dave Lloyd individueel
20.Phil Bayton Raleigh
1979
1.Sid Barras Viking
2.Barry Hoban Miko
3.Bill Nickson Falcon
4.Paul Carbutt Viking
5.Phil Corley Ever Ready
6.Dave Cumming Viking
7.Phil Bayton Raleigh
8.Dudley Hayton Ever Ready
9.Michael Wright individueel
10.Graham Harrison Viking
11.Frank Lyon Falcon
12.Paul Sherwen Fiat
13.Glenn Mitchell Ever Ready
14.Jack Kershaw individueel
15.Steve Leek Falcon
16.Graham Bufton Falcon
17.Dave Lloyd individueel
18.Keith Lambert Viking
19.Dan Matthews Falcon
20.Alan Williams Falcon
1978
1.Phil Corley Holdsworth
2.Bill Nickson Falcon
3.Reg Smith Raleigh
4.Barry Hoban Miko
5.Kevin Apter Bantel
6.Sid Barras Bantel
7.Chris Dodd Bantel
8.Graham Moore Bantel
9.Hugh Porter Bantel
10.Richard Foster Holdsworth
11.Jock Kerr Holdsworth
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Leslie West Holdsworth
14.Geoff Wiles Holdsworth
15.Phil Edwards Sanson
16.Ritchie Gregson Falcon
17.Phil Bayton Raleigh
18.Dave Lloyd Raleigh
19.Jack Kershaw Raleigh
20.Michael Wright individueel
1977
1.Frank Lyon Falcon
2.Alan Matthews Falcon
3.Paul Medhurst Ebo
4.Alan Williams Falcon
5.Kevin Apter Bantel
6.Phil Corley Holdsworth
7.Chris Dodd Bantel
8.Richard Foster Holdsworth
9.Hugh Porter Bantel
10.Jock Kerr Holdsworth
11.Ritchie Gregson Falcon
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Leslie West Holdsworth
14.Sid Barras Bantel
15.Graham Bufton Falcon
16.Steve Leek Falcon
17.Barry Hoban Miko
18.Graham Moore Bantel
19.Bill Nickson Raleigh
20.Phil Edwards Sanson
1976
1.Frank Lyon Falcon
2.Alan Matthews Falcon
3.Paul Medhurst Ebo
4.Alan Williams Falcon
5.Kevin Apter Bantel
6.Phil Corley Holdsworth
7.Chris Dodd Bantel
8.Richard Foster Holdsworth
9.Hugh Porter Bantel
10.Jock Kerr Holdsworth
11.Ritchie Gregson Falcon
12.Keith Lambert Holdsworth
13.Leslie West Holdsworth
14.Sid Barras Bantel

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s