2005
1 Uwe Peschel Gerolsteiner 
2 Erik Zabel T-Mobile
3 Gerald Ciolek Akud 
4 Dennis Kraft Action
5 Robert Forster Gerolsteiner
6 Sebastian Siedler Wiesenhof
7 Lars Teutenberg Sparkasse 
8 Stefan Heiny Comnet
9 Rene Weissinger Volksbank 
10 Mathias Belka L.K.T.
11 Rolf Aldag T-Mobile 
12 Jan Pokrandt R.S.H.
13 Marcel Sieberg Lamonta 
14 Robert Retschke Comnet
15 Stefan Parinussa Rheintreu 
16 Paul Martens KEDBianchi 
17 Andre Korff T-Mobile
18 Marcel Barth Sparta Praha
19 Marc Weisshaupt Skil-Moser
20 Andre Greipel Wiesenhof

2004
1 Erik Zabel T-Mobile
2 Rolf Aldag T-Mobile
3 Jan Ullrich T-Mobile
4 Christian Werner T-Mobile
5 Carsten Bresser T-Mobile
6 Andreas Kappes Koenig
7 Lado Fumic Fumic Bros
8 Stefan Sahm Giant
9 Torsten Hiekmann T-Mobile
10 Stephan Schreck T-Mobile
11 Steffen Wesemann T-Mobile
12 Benjamin Rudiger Kirchzarte
13 Patrick Holsche Winfix
14 Jochen Kass Hofbrau
15 Jens Heppner Wiesenhof
16 Holger Sievers Lamonta
17 Matthias Kessler T-Mobile
18 Andreas Klier T-Mobile
19 Dennis Kraft Action
20 Andre Korff T-Mobile
2003
1.Torsten Hiekmann Telekom
2.Andreas Kloden Telekom
3.Uwe Peschel Gerolsteiner
4.Thomas Nicke Focus
5.Matthias Kessler Telekom
6.Jens Voigt Credit Agricole
7.Rolf Aldag Telekom
8.Mathias Mende Jeantex
9.Erik Zabel Telekom
10.Marc Golz T-Mobile
11.Patrick Sinkewitz Quickstep-Davitamon
12.Andreas Thelen Elite z/c
13.Fabian Wegmann Gerolsteiner
14.Stephan Schreck Telekom
15.Jorg Ludewig Saeco
16.Jens Heppner Wiesenhof
17.David Kopp Telekom
18.Raphael Schweda Bianchi
19.Benjamin Jorges Schwalbe
20.Stefan Schumacher Telekom
2002
1.Steffen Wesemann Telekom
2.David Kopp Telekom
3.Sascha Henrix Team Coast
4.Steffen Lockan Cottbus
5.Enrico Poitschke Wiesenhof
6.Jens Heppner Telekom
7.Danilo Hondo Telekom
8.Uwe Peschel Gerolsteiner
9.Erik Zabel Telekom
10.Raphael Schweda Team Coast
11.Patrick Sinkewitz Mapei Quickstep
12.Christian Wegmann Saeco
13.Tobias Steinhauser Gerolsteiner
14.Timo Scholz Wiesenhof
15.Fabian Wegmann Gerolsteiner
16.Jens Voigt Credit Agricole
17.Grischa Niermann Rabobank
18.Rolf Aldag Telekom
19.Torsten Hiekmann Telekom
20.Heiko Szonn Team Cologne
2001
1.Rolf Aldag Telekom
2.Erik Zabel Telekom
3.Jens Voigt Crédit Agricole
4.Jan Ullrich Telekom
5.Udo Bölts Telekom
6.Steffen Wesemann Telekom
7.Andreas Klöden Telekom
8.Enrico Poitschke Wiesenhof
9.Torsten Hieckmann Telekom
10.Timo Scholz Wiesenhof
11.Ralph Grabsch Telekom
12.Thomas Liese Nürnberger
13.Andreas Klier Telekom
14.Bert Grabsch Phonak
15.Jens Zemke Nürnberger
16.Stephan Schreck Telekom
17.Enrico Nicolai Wiesenhof
18.Uwe Peschel Gerolsteiner
19.Björn Schröder R.S.V.Berlin
20.Matthias Kessler Telekom
2000
1 Torsten Schmidt Gerolsteiner
2 Rolf Aldag Telekom
3 Steffen Wesemann Telekom
4 Sven Teutenberg Gerolsteiner
5 Jens Reuker Rothaus
6 Jan Ullrich Telekom
7 Jan Bratkowski Mercury
8 Lars Teutenberg Batavus
9 Marcel Wust Festina
10 Uwe Ampler BunteBerte
11 Stephan Gottschling Post-Swiss
12 Andreas Kappes Agro-Adler
13 Jochen Kass Telekom
14 Daniel Masler Bornholm
15 Timo Scholz BunteBerte
16 Enrico Poitschke BunteBerte
17 Michael Giebelmann Team Coast
18 Lado Fumic T-Mobile
19 Mike Vomfell EC Bayer
20 Klaus Mutschler Team Coast
1999
1 Frank Kowatschitsch Kostritzer
2 Robert Bartko Peugeot
3 Rolf Aldag Telekom
4 Andreas Kappes Agro-Adler
5 Kai Hundertmark Telekom
6 Erik Zabel Telekom
7 Tobias Steinhauser Mapei Quickstep
8 Jorg Jaksche Telekom
9 Udo Bolts Telekom
10 Raphael Schweda Nurnberger
11 Andreas Beikirch Die Continentale
12 Ralf Liehner Vorwärts Leipzig
13 Andreas Klier T.V.M.
14 Steffen Wesemann Telekom
15 Ralph Grabsch Gerolsteiner
16 Dirk Muller Mapei Quickstep
17 Christian Henn Telekom
18 Jorg Arenz Focus
19 Uwe Nepp Leonardo
20 Jorn Reuss Peugeot
1998
1 Torsten Rund Agro-Adler
2 Sascha Henrix Team Cologne
3 Jan Ullrich Telekom
4 Karsten Wolf Velo Sport
5 Rolf Aldag Telekom
6 Andreas Kappes Team Cologne
7 Jens Voigt Crédit Agricole
8 Udo Bolts Telekom
9 Erik Zabel Telekom
10 Grischa Niermann Die Continentale
11 Jorg Jaksche Polti
12 Andreas Beikirch Die Continentale
13 Lars Teutenberg EC Bayer
14 Ronny Lauke Die Continentale
15 Jens Heppner Telekom
16 Gerd Dorich EC Bayer
17 Torsten Schmidt Chicky World
18 Guido Fulst RSV Leipzig
19 Erik Weisspfennig Faggin
20 Daniel Becke Kostritzer
1997
1 Torsten Rellensmann Faggin
2 Rolf Aldag Telekom
3 Olaf Ludwig Telekom
4 Andreas Kappes Team Cologne
5 Jan Ullrich Telekom
6 Udo Bolts Telekom
7 Jens Heppner Telekom
8 Lars Teutenberg E-Plus
9 Christian Henn Telekom
10 Erik Zabel Telekom
11 Dirk Muller EC Bayer
12 Bjorn Glasner Die Continentale
13 Jens Voigt ZVVZ-Giant
14 Guido Fulst Leipzig
15 Jens Zemke Nurnberger
16 Dirk Baldinger Polti
17 Andreas Klier Nurnberger
18 Heinrich Trumheller Oschelbronn
19 Ralph Grabsch Team Cologne
20 Steffen Blochwitz Agro-Adler
1996
1.Christian Henn Telekom
2.Udo Bölts Telekom
3.Jan Ullrich Telekom
4.Jens Heppner Telekom
5.Erik Zabel Telekom
6.Tobias Steinhauser Refin
7.Mario Kummer Telekom
8.Olaf Ludwig Telekom
9.Rolf Aldag Telekom
10.Alex Kastenhuber Die Nurnberger
11.Dirk Baldinger Polti
12.Andreas Kappes Refin
13.Steffen Wesemann Telekom
14.Thomas Fleischer Lotto
15.Sven Teutenberg US-Postal
16.Jurgen Werner Telekom
17.Gerd Audehm Telekom
18.Kai Hundertmarkt Telekom
19.Mike Weissmann Die Nurnberger
20.Bert Dietz Telekom
1995
1 Andreas Klaus Aitos
2 Thomas Fleischer Collstrop
3 Udo Bolts Telekom
4 Jens Heppner Telekom
5 Heinrich Trumheller Telekom
6 Marcel Wust Castellblanch
7 Olaf Ludwig Telekom
8 Andreas Kappes Refin
9 Lutz Lehmann Leipzig
10 Christian Henn Telekom
11 Kai Hundertmark Telekom
12 Rolf Aldag Telekom
13 Josef Holzmann Cologne
14 Mario Kummer Telekom
15 Erik Zabel Telekom
16 Bernd Grone Telekom
17 Jens Lehmann Cottbus
18 Danilo Hondo Cottbus
19 Frank Augustin Berlin
20 Uwe Raab Telekom
1994
1.Thomas Fleischer Collstrop
2.Udo Bölts Telekom
3.Jens Heppner Telekom
4.Heinrich Trumheller Castorama
5.Olaf Ludwig Telekom
6.Marcel Wüst Histor
7.Kai Hundertmarck Motorola
8.Rolf Aldag Telekom
9.Jan Schur Motorola
10.Mario Kummer Telekom
11.Andreas Kappes Trident
12.Erik Zabel Telekom
13.Christian Henn Telekom
14.Uwe Raab Telekom
15.Bernd Gröne Telekom
16.Dominik Krieger Telekom
17.Steffen Wesemann Telekom
18.Josef Holzmann Trident
19.Jürgen Werner Telekom
20.Sven Teutenberg Die Continentale
1993
1.Remig Stumpf Collstrop
2.Udo Bölts Telekom
3.Heinrich Trumheller Castorama
4.Jens Heppner Telekom
5.Roland Günther Subaru
6.Uwe Ampler Telekom
7.Marcel Wüst Histor
8.Olaf Ludwig Telekom
9.Falk Boden Festina
10.Thomas Fleischer Collstrop
11.Rolf Aldag Telekom
12.Kai Hundertmarck Motorola
13.Mario Kummer Telekom
14.Andreas Kappes Mecair
15.Jan Schur Motorola
16.Erik Zabel Telekom
17.Christian Henn Telekom
18.Bernd Gröne Telekom
19.Dominik Krieger Telekom
20.Uwe Raab Telekom
1992
1.Remig Stumpf Telekom
2.Udo Bölts Telekom
3.Jens Heppner Telekom
4.Heinrich Trumheller Helvetia
5.Peter Gänsler Telekom
6.Roland Günther Union
7.Peter Hilse Seur
8.Olaf Ludwig Panasonic
9.Uwe Ampler Telekom
10.Falk Boden P.D.M.
11.Marcel Wüst R.M.O.
12.Andreas Kappes Telekom
13.Jan Schur Motorola
14.Mario Kummer P.D.M.
15.Rolf Aldag Helvetia
16.Uwe Raab P.D.M.
17.Kai Hundertmarck P.D.M.
18.Josef Holzmann Telekom
19.Christian Henn Telekom
20.Dominik Krieger Helvetia
1991
1 Remig Stumpf Histor 
2 Udo Bolts Telekom 
3 Thomas Durst P.D.M. 
4 Kai Hundertmark Histor 
5 Falk Boden P.D.M. 
6 Mario Kummer Gatorade 
7 Andreas Kappes Histor 
8 Jorg Muller Ultra Slim 
9 Dominik Krieger Helvetia 
10 Rolf Golz Ariostea 
11 Dariusz Kaiser Telekom 
12 Peter Gansler Telekom 
13 Uwe Raab P.D.M.
14 Rolf Aldag Helvetia 
15 Josef Holzmann Telekom 
16 Peter Hilse Seur 
17 Jens Heppner Panasonic 
18 Thomas Barth T.V.M.
19 Olaf Ludwig Panasonic 
20 Christian Henn Carrera
1990
1.Rolf Gölz Buckler
2.Peter Hilse Teka
3.Uwe Bolten Union
4.Raimund Dietzen Teka
5.Guido Eickelbeck Stuttgart
6.Hartmut Bölts Stuttgart
7.Hans Hindelang Union
8.Olaf Ludwig Panasonic
9.Jupp Kristen Union
10.Hans Neumayer Union
11.Peter Gänsler Buckler
12.Gunther Schumacher Union
13.Udo Bölts Stuttgart
14.Christian Henn Carrera
15.Remig Stumpf Toshiba
16.Dariusz Kajzer Stuttgart
17.Andreas Kappes Toshiba
18.Mario Kummer Château d’Ax
19.Uwe Ampler P.D.M.
20.Bernd Gröne Stuttgart
1989
1.Dariusz Kajzer Stuttgart
2.Peter Hilse Teka
3.Andreas Kappes Toshiba
4.Guido Eickelbeck Stuttgart
5.Thomas Dürst Panasonic
6.Joachim Schlaphoff Benotto
7.Udo Bölts Stuttgart
8.Werner Stauff Stuttgart
9.Peter Gänsler Superconfex
10.Hans Neumeyer Benotto
11.Remig Stumpf Toshiba
12.Markus Hess Centurion
13.Jochen Görgen Stuttgart
14.Uwe Nepp Stuttgart
15.Rolf Gölz Superconfex
16.Raimund Dietzen Teka
17.Josef Holzmann Stuttgart
18.Hartmut Bölts Stuttgart
19.Torsten Rellensman Die Continentale
20.Roland Günther Coors
1988
1 Hartmut Bölts R.M.O.
2 Hans Neumayer Dancelli
3 Andreas Kappes Toshiba
4 Dieter Giebken Krabo
5 Dieter Thurau Panasonic
6 Rolf Gölz Superconfex
7 Raimund Dietzen Teka
8 Peter Hilse Teka
9 Remig Stumpf Hercules
10 Volker Diehl Schwinn
11 Werner Betz Centurion
12 Jochen Görgen Die Continentale
13 Uwe Bolten Schwaben
14 Markus Hess Schwaben
15 Torsten Rellensmann Krabo
16 Josef Kristen Colnago
17 Roland Günther Schwinn
18 Joachim Schlaphoff Boccaccio
19 Stefan Schröpfer Kotter
20 Werner Wüller Hercules

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s