2003
1.Zbigniew Piatek Mroz
2.Kazimierz Stafiej Mroz
3.Marek Galinski CCCPolsat
4.Jacek Walczak G.S.Legia
5.Krzystof Krzywy Mroz
6.Grzegorz Rosolinski Servisco
7.Adam Wadecki Mroz
8.Tadeusz Korzeniewski Bonda
9.Arkadiusz Wojtas CCCPolsat
10.Zbigniew Spruch Lampre
11.Przemyslaw Niemiec Amore & Vita
12.Mariusz Gil Bonda
13.Jaroslaw Zarebski CCCPolsat
14.Kasper Sowinski Joko
15.Slawomir Kohut CCCPolsat
16.Tomasz Lisowicz Mikomax
17.Sebastian Jezierski G.S.Legia
18.Jacek Mickiewicz CCCPolsat
19.Bartosz Huzarski Mroz
20.Krysztof Kuzniak Trasa

2002
1.Zbigniew Piatek Mroz
2.Pjotr Wadecki Domo Farm Frites
3.Pjotr Chmielewski Mroz
4.Pawel Niedzwiecki Mroz
5.Cesary Zamana CCC-Polsat
6.Marek Blazej Legia Bazyliszek
7.Zbigniew Wyrzykowski Mroz
8.Kazimierz Stafiej Mroz
9.Mattheus Mroz Mroz
10.Krzystof Krzywy Mroz
11.Jaroslaw Welniak Legia Bazyliszek
12.Adam Wadecki Mroz
13.Hubert Nowak Legia Bazyliszek
14.Pawel Zugaj Mroz
15.Grzegorz Zoledziewski Legia Bazyliszek
16.Krzystof Szafranski CCC-Polsat
17.Marcin Sapa Ambra
18.Marek Galinski CCC-Polsat
19.Jaroslaw Zarebski CCC-Polsat
20.Pjotr Przydzial CCC-Polsat
2001
1.Marek Galinski P.Z.U.
2.Radoslaw Romanik Mat Ceresit
3.Sebastian Wolski Team Nürnberger
4.Marcin Sapa Atlas
5.Robert Radosz Atlas
6.Lukasz Bodnar Thermote
7.Sylwester Szmyd Tacconi Sport
8.Wojciech Pawlak Atlas
9.Pjotr Wadecki Domo Farm Frites
10.Tomasz Kloczko Mat Ceresit
11.Marek Maciejewski Atlas
12.Marcin Karczynski P.Z.U.
13.Marek Rutkiewicz Cofidis
14.Jaroslaw Ryszewski Atlas
15.Tadeusz Korzeniewski Ekolog
16.Seweryn Kohut Amore & Vita
17.Hubert Nowak Bazyliszek
18.Mikhael Olejnik St.Quentin
19.Jaroslaw Rebiewski Mat Ceresit
20.Marcin Lewandowski Atlas
2000
1.Pjotr Wadecki Mroz
2.Wojciech Pawlak Lukullus
3.Krzysztof Czynszak Nestlé
4.Zbigniew Wyrzykowski Servisco
5.Artur Krzescowiec Amore & Vita
6.Zbigniew Piatek Mat Ceresit
7.Slawomir Chrzanowski Mat Ceresit
8.Kasper Sowinski Laskowice
9.Pjotr Przydzial Mat Ceresit
10.Sylwester Szmyd San Paolo
11.Radoslaw Romanik Mat Ceresit
12.Marcin Sapa Lukullus
13.Przemyslaw Niemiec Penna Miche
14.Kazimierz Stafiej Mroz
15.Cesary Zamana Mat Ceresit
16.Krzystof Kuczynski Legia Bazyliszek
17.Slawomir Kohut Penna Miche
18.Robert Koj Legia Bazyliszek
19.Szymon Kurdynowski Nestlé
20.Grzegorz Rosolinski Servisco
1999
1 Piotr Przydzial Mroz
2 Cesary Zamana Mroz
3 Andrzej Sypytkowski Mroz
4 Jacek Morajko Kalisz
5 Thomas Brozyna Mroz
6 Dariusz Baranowski Banesto
7 Grzegorz Gronkiewicz Sprandi
8 Michel Bogdziewicz Elite z/c
9 Zbigniew Spruch Lampre
10 Pawel Cierpikowski Ekolog
11 Marek Lesniewski Szurkowski
12 Andrzej Mierzejewski Weltour
13 Przemyslaw Baranowski Plastimet
14 Pjotr Skorbisz Elite z/c
15 Radoslav Radkiewicz Elite z/c
16 Tomasz Kiendys Gorzow
17 Sebastian Wolski Lukullus
18 Zbigniew Kazmierczak Oknoplast
19 Marcin Sapa Lukullus
20 Grzegorz Gwiazdowski Cofidis
1998
1.Sultan Sosik Belofte
2.Mattheus Mroz Belofte
3.Oleg Olejnik Belofte
4.Karoly Krupa Belofte
5.Thomas Brozyna Mroz
6.Grzegorz Gwiazdowski Cofidis
7.Cesary Zamana Mroz
8.Bernard Bocian Elite zonder contract
9.Pjotr Przydzial Belofte
10.Jacek Mickiewicz Mroz
11.Andrzej Sypytkowski Mroz
12.Pjotr Ptak Mantes
13.Grzegorz Rosolinski Mroz
14.Szezar Szmyd Belofte
15.Sandor Skoczylas Paris
16.Zenon Jaskula Ros Mary
17.Pavel Rychlicki Mroz
18.Dariusz Baranowski US-Postal
19.Grzegorz Wajs Mroz
20.Dariusz Wojciekowski Mroz
1997
1.Piotr Wadecki Mroz
2.Grzegorz Rosolinski Mroz
3.Artur Krasinski Elite zonder contract
4.Andrzej Sypytkowski Mroz
5.Dariusz Wojciekowski Mroz
6.Dariusz Baranowski US-Postal
7.Jacek Mickiewicz Mroz
8.Krzysztof Perykitko Mroz
9.Andrzej Mierzejewski Mroz
10.Zenon Jaskula Mapei-GB
11.Robert Krzystaniak Mroz
12.Dariusz Gzil Elite zonder contract
13.Pavel Rychlicki Mroz
14.Robert Duda Mroz
15.Thomas Brozyna US-Postal
16.Jan Wiejak Haro
17.Marek Lesniewski Big Mat Auberville
18.Jacek Bodyk Aulnat 63
19.Rafal Chmiel Elite zonder contract
20.Bernard Bocian Mroz
1996
1.Zbigniew Spruch Panaria
2.Dariusz Wojciechowski Mroz
3.Cesary Zamana Mroz
4.Marek Lesniewski Aubervilliers
5.Dariusz Gil elite z/c
6.Zenon Jaskula Brescia Lat
7.Jacek Mickiewicz Mroz
8.Zbigniew Piatek elite z/c
9.Andrzej Barszcz elite z/c
10.Czeslaw Rajch elite z/c
11.Andrzej Mierzejewski Mroz
12.Andrzej Mackowski elite z/c
13.Adam Wolanski elite z/c
14.Gregory Rosolinski Etupe/elite z/c
15.Robert Bondaryk elite z/c
16.Wojtech Kadrzynski elite z/c
17.Robert Duda Mroz
18.Robert Krzystaniak Mroz
19.Krzysztof Perykitko Mroz
20.Pavel Rychlicki Mroz
1995
1.Jacek Mickiewicz Mroz
2.Zbigniew Piatek elite z/c
3.Gregory Rosolinski Etupes
4.Zbigniew Spruch Panaria
5.Andrzej Sypytkowski Rotan
6.Dariusz Wojciechowski Mroz
7.Cesary Zamana Mroz
8.Marek Lesniewski Aubervilliers
9.Thomas Brozyna ZiBi
10.Dariusz Gil elite z/c
11.Zenon Jaskula Brescia Lat
12.Jerzy Wozniak Vision
13.Andrzej Mierzejewski Mroz
14.Andrzej Mackowski elite z/c
15.Piotr Korab E.B.Romar
16.Wojtech Kadrzynski elite z/c
17.Robert Duda Mroz
18.Robert Krzystaniak Mroz
19.Krzysztof Perykitko Mroz
20.Karol Rychlik Sicasal

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s