2004
1.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
2.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
3.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
4.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
5.Filip Meirhaeghe Specialized België
6.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
7.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
8.Jeremiah Bishop Trek-VW U.S.A.
9.Seamus McGrath F.C.C. Canada
10.Ludovic Dubau F.F.C. Frankrijk
11.Alejandro Diaz De La Peña Maxxis-MSC Spanje
12.Max Plaxton Rocky Mountain U.S.A.
13.Adam Craig Giant-Pearl Izumi U.S.A.
14.Inaki Lejaretta Orbea Spanje
15.Philip Tavell Multivan-Merida Zweden
16.Geoff Kabush Maxxis Canada
17.Michael Weiss Ghost Racing Oostenrijk
18.Todd Wells GT-Hyundai U.S.A.
19.Erwin Bakker K.N.W.U. Nederland
20.Balz Weber BMC Zwitserland

2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
4.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
5.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
6.Roland Green Trek-VW Canada
7.Filip Meirhaeghe Specialized België
8.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
9.Carlos Coloma Orbea Spanje
10.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
11.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
12.Geoff Kabush Kona-Clarks Canada
13.Peter Riis Andersen DCU Denemarken
14.Bas Peters KNWU Nederland
15.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
16.Todd Wells Mongoose-Hyundai U.S.A.
17.Marcin Karczynski Lotto-PZU Polen
18.Adam Craig Giant-Pearl Izumi U.S.A.
19.Jeremiah Bishop Trek-VW U.S.A.
20.Christian Poulsen DCU Denemarken
2002
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Rishy Grewal Klein VSA
3 David Juarez Volvo VSA
4 Beat Breu Wheeler Zwitserland
5 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
6 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
7 Alessandro Fontana Olimpia Italië
8 Joshua Thornton Boss-Jeep VSA
9 Marc Gullickson Mongoose VSA
10 Lennie Kristensen Fakta Denemarken
11 Ralph Berner Hawk BRD
12 Stuart Blunt Specialized GBr
13 Travis Brown Trek VSA
14 David Wiens Polo Sport VSA
15 Peter Swenson Tokyo Joes VSA
16 Gary Foord Y2K GBr
17 Roger Beuchat Phonak Zwitserland
18 Thomas Kalberer Arrow Zwitserland
19 Beat Wabel Focus Zwitserland
20 Carsten Bresser T-Mobile BRD
2001
1 Chris Wiley Ritchey VSA
2 Rishy Grewal Klein VSA
3 Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
4 Filip Meirhaeghe Specialized België
5 Luc Hamel Gary Fisher Canada
6 Oscar Camenzind Lampre Zwitserland
7 Steve Tilford Shimano VSA
8 Luc Blain Gary Fisher Canada
9 David Chassot Ficonseils Zwitserland
10 Lisle Gilbert Ritchey VSA
11 Bert Roesems Landbouwkrediet België
12 Toshiaki Matsui Testach Japan
13 Keiichi Tsujiura Testach Japan
14 Tommy Johansson ParkPre Zweden
15 Pavel Tsjerkassov Gary Fisher Rusland
16 James Coats Steelman VSA
17 Junichi Shibuya Bridgestone Japan
18 Masahiko Mifune Landbouwkrediet Japan
19 Ross Schnell Devo VSA
20 Matteo Carrara Colpack Italië
2000
1 John Tomac Tomac VSA
2 Tim Gould R.A.T.S. GBr
3 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
4 Andres Brenes Ritchey Costa Rica
5 David Wiens Polo Sport VSA
6 David Juarez Volvo VSA
7 Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
8 Cadel Evans Volvo Australië
9 Gary Foord Y2K GBr
10 Bart Brentjens Specialized Nederland
11 Jan Wiejak Haro VSA
12 David Baker Ciclos Uno GBr
13 Christophe Dupouey Giant Frankrijk
14 Daniele Bruschi Diamond Back Italië
15 Jean-Christophe Savignoni Look Frankrijk
16 Lorenz Saurer Scott Zwitserland
17 Tim Davies Adidas GBr
18 Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
19 Yader Zoli Diamond Back Italië
20 Jan Weevers Giant Nederland
1999
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Jan Erik Ostergaard Fakta Denemarken
3 Christophe Sauser Volvo Zwitserland
4 Cadel Evans Volvo Australië
5 Patrick Tolhoek Be One Nederland
6 Bas Van Dooren Be One Nederland
7 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
8 Bart Brentjens Specialized Nederland
9 Dominique Arnould Giant Frankrijk
10 Roel Paulissen American Eagle België
11 Jesper Agergaard Be One Denemarken
12 Beat Wabel K2 Zwitserland
13 Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
14 Jose Antonio Hermida Ramos Giant Spanje
15 Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
16 Kashi Leuchs Headshok NZl
17 Jimi Killen Diamond Back VSA
18 Kirk Molday Trek Canada
19 Michael Rasmussen Gary Fisher Denemarken
20 Luca Bramati Mountain Dew Italië
1998
1 Jerome Chevallier Etupes Frankrijk
2 Claudio Vandelli Mapei Kona Italië
3 Dennis Buben Rothaus BRD
4 Henrik Djernis American Eagle Denemarken
5 Gisle Vikoyr Ringerike Noorwegen
6 Christophe Mengin La Française des Jeux Frankrijk
7 Danny De Bie Rolupo België
8 Xavier Florencio Cabre Iberdrola Spanje
9 Volodymyr Polikarpenko Peperoncin Oekraïne
10 Leen Jongeling Be One Nederland
11 Vladimir Sadlo Joko Tsjechië
12 James Gilfillian Musselburgh GBr
13 Dominique Arnould K2 Frankrijk
14 Hannes Plattner Wheeler Zwitserland
15 Daniel Alexander Matlock CC GBr
16 Ruud Borst Swift Nederland
17 Daniele Bruschi Marin Italië
18 Rieks Koning Stappenbelt Nederland
19 Brian Jensen Ritchey VSA
20 Jan Mulder 4Utraining Nederland
1997
1 John Tomac Giant VSA
2 Bas Van Dooren Batavus Nederland
3 Filip Meirhaeghe Pesant België
4 Jan Erik Ostergaard Corratec Denemarken
5 Ned Overend Specialized VSA
6 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
7 Bert Vervecken Scott België
8 Claus Holm Sorensen Pesant Denemarken
9 Lennie Kristensen Giant Denemarken
10 Kirk Molday Marin Canada
11 Gary Foord Schwinn GBr
12 Pavel Sticha Ceska MTB Tsjechië
13 Cadel Evans Diamond Back Australië
14 Pavel Camrda Ceska MTB Tsjechië
15 Rishy Grewal Klein VSA
16 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
17 Michael Rasmussen Trek Denemarken
18 Jerome Chiotti G.T. Frankrijk
19 Daniele Bruschi Marin Italië
20 Pavel Tsjerkassov Diamond Back Rusland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s