2004
1.Julien Absalon Bianchi-Agos Frankrijk
2.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
3.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
4.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
5.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
6.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
7.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
8.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
9.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
10.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
11.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
12.Bas Peters KNWU Nederland
13.Yader Zoli KTM Italië
14.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
15.Marek Galinski Orbea Polen
16.Inaki Lejarreta Orbea Spanje
17.Philip Tavell Multivan-Merida Zweden
18.Florian Vogel Swisspower Zwitserland
19.Michael Weiss Ghost Racing Oostenrijk
20.Kashi Leuchs Bianchi-Agos Nieuw-Zeeland

2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
4.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
5.Filip Meirhaeghe Specialized België
6.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
7.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
8.Jean Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
9.Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
10.Kashi Leuchs Maxxis-Trek Nieuw-Zeeland
11.Ryder Hesjedal Subaru-Gary Fisher Canada
12.Ralph Näf Merida Zwitserland
13.Sergiy Rysenko UCF Oekraine
14.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
15.Bas Peters KNWU Nederland
16.Chris Sheppard Haro-Lee Dungarees Canada
17.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
18.Johann Pallhuber Siemens-Cannondale Italië
19.Nick Craig Trek UK Groot-Brittannië
20.Mathias Mende Ralph Denk Duitsland
2002
1.Mathias Mende Jeantex Duitsland
2.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
3.Jens Reuker Rothaus Duitsland
4.Maik Muller Giant Duitsland
5.Richard Groenendaal Rabobank Nederland
6.Jens Schwedler B.S.E. Duitsland
7.Sebastian Hannover T-Mobile Duitsland
8.Wim De Vos SpaarSelect Nederland
9.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
10.Christian Wasmer Denzlingen Duitsland
11.Roman Jordens Comnet Duitsland
12.Gerben De Knegt Rabobank Nederland
13.Thomas Hannover Elite z/c Duitsland
14.Marco Keller Frankfurt Duitsland
15.Andre Schrader Doetinchem Nederland
16.Torsten Struch Stuttgart Duitsland
17.Daniel Olszewski Berlin Duitsland
18.Micha De Vries Be One Nederland
19.Jochen Uhrig Espoirs Duitsland
20.Johannes Sickmuller Jeantex Duitsland
2001
1.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
2.Marc Weichert Fuji Duitsland
3.Miguel Martinez MapeiQuickstep Frankrijk
4.Jens Schwedler B.S.E. Duitsland
5.Tobias Nestle Schwalbe Duitsland
6.Carsten Bresser T-Mobile Duitsland
7.Marco Bui Marin Italië
8.Jens Reuker Rothaus Duitsland
9.Maik Muller Giant Duitsland
10.Mariusz Kowal P.Z.U. Polen
11.Markus Klausmann Elite z/c Duitsland
12.Christian Wasmer Denzlingen Duitsland
13.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
14.Marco Keller Frankfurt Duitsland
15.Timo Wolk Jeantex Duitsland
16.Thomas Hannover Elite z/c Duitsland
17.Radim Korinek Ceska MTB Tsjechië
18.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
19.Marcin Karczynski P.Z.U. Polen
20.Leo Karstens Jeantex Duitsland
2000
1.Hannes Genze Corratec Duitsland
2.Josef Soukup Budvar Tsjechië
3.Yader Zoli D.B.R. Italië
4.Tobias Nestlé Schwalbe Duitsland
5.David Krasek Hlinsko Tsjechië
6.Thomas Kalberer Wheeler Zwitserland
7.Jonathan Page Sachs V.S.A.
8.Silvio Bundi Wheeler Zwitserland
9.Ralph Näf Wheeler Zwitserland
10.Kamil Ausbuher Budvar Tsjechië
11.Pavel Prosek Budvar Tsjechië
12.Jens Reuker Schwalbe Duitsland
13.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
14.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
15.Jan Ramsauer Luongo Zwitserland
16.Beat Morf Luongo Zwitserland
17.Thomas Spichtig Wheeler Zwitserland
18.Michael Baumgartner Luongo Zwitserland
19.Vaclav Jezek Budvar Tsjechië
20.Carsten Bresser Elite z/c Duitsland
1999
1.Jens Reuker Rothaus Duitsland
2.Jörg Arenz Focus Duitsland
3.Tobias Nestlé Focus Duitsland
4.Mark Eberhart Falke Duitsland
5.Björn Schröder Berlin Duitsland
6.Malte Urban Concorde Duitsland
7.Pascal Triebel Differdange Luxemburg
8.Tomas Cabla Hlinsko Tsjechië
9.Jens Schwedler Giant Duitsland
10.Thomas Steiger Scott Zwitserland
11.Fritz Seeberger Wangen Duitsland
12.Sven Nijs Rabobank België
13.Pavel Camrda Hlinsko Tsjechië
14.Reto Matt Natural Duitsland
15.Vaclav Metlicka Hlinsko Tsjechië
16.Torsten Wittig Hawk Duitsland
17.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
18.Urs Steinmann Centurion Duitsland
19.Mario De Clercq Palmans België
20.Marc Weichert Schwalbe Duitsland
1998
1.Carsten Bresser Wheeler Duitsland
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Thomas Hochstrasser Scott Zwitserland
4.Paul Lasenby Raleigh Gr.Brit.
5.Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
6.Oliver Beckingsale Raleigh Gr.Brit.
7.Hakon Austad Giant Noorwegen
8.Craig Gordon Norco Australië
9.Matt Wallace Norco Australië
10.Peter Wedge Mapei Kona Canada
11.Jens Schwedler Giant Duitsland
12.Andreas Hestler Volvo Canada
13.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
14.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
15.Dominique Arnould Pro Flex Frankrijk
16.José Antonio Hermida Scott Spanje
17.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
18.Dario Cioni Mapei Kona Italië
19.Markus Binkert Ritchey Zwitserland
20.Julien Absalon Scott Frankrijk
1997
1.Bart Brentjens American Eagle Nederland
2.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
3.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
4.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
5.Christophe Dupouey Sunn-Chippie Frankrijk
6.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserl.
7.Yader Zoli Diamond Back Italië
8.John Tomac Tioga V.S.A.
9.Clark Sheehan Montgomery V.S.A.
10.Warren Sallenbach Ritchey Canada
11.Jérome Chiotti Festina Frankrijk
12.Don Myrah Ritchey V.S.A.
13.Gerben De Knegt American Eagle Nederland
14.Roel Paulissen American Eagle België
15.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
16.Cyrille Bonnand Bic Frankrijk
17.Jean-Christ.Savignoni La Pierre Frankrijk
18.Giuliano Badiali Diamond Back Italië
19.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
20.Andres Brenes Ritchey Costa Rica
1996
1.Beat Wabel S.R.B. Zwitserland
2.Bart Brentjens K.N.W.U. Nederland
3.Dario Acquaroli Carrera Italië
4.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
5.Albert Iten S.R.B. Zwitserland
6.John Tomac 7-Eleven V.S.A.
7.Tim Davies B.C.F. G.B.
8.Richard Zadrobilek 7-Eleven Oostenrijk
9.Rishy Grewal Ritchey V.S.A.
10.Don Myrah Ritchey V.S.A.
11.Tim Gould B.C.F. G.B.
12.Marcel Gerritsen K.N.W.U. Nederland
13.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
14.Gary Foord B.C.F. G.B.
15.Ned Overend Specialized V.S.A.
16.Mike Kluge Wheeler Duitsland
17.Denis Noël Cilo Frankrijk
18.Jan Wiejak Wheeler Polen
19.Lutz Schäfer Wheeler Duitsland
20.Roger Honneger Cilo Zwitserland
1995
1.Mike Kluge Focus Duitsland
2.Volker Krukenbaum Kuwahara Duitsland
3.Christiaan Hautekeete Marcassou België
4.Radomir Simunek Saxon Tsjechië
5.Peter Hric Carrera Slovakije
6.Beat Breu Wheeler Zwitserland
7.Karel Camrda Rudy Project Tsjechië
8.Paul De Brauwer Kärcher België
9.Frank Van Bakel Wilvo Nederland
10.Hennie Stamsnijder Van Doorne Nederland
11.Ondrej Glajza Rudy Project Slovakije
12.Johannes Müller Elk-Haus Oostenrijk
13.Dietmar Stari Mondia Oostenrijk
14.Tomas Cabla Hlinsko Tsjechië
15.Ales Mudroch Hlinsko Tsjechië
16.James Taylor Birkenhead Gr.Brit.
17.Peter Presslauer Corratec Oostenrijk
18.Yader Zoli Diamond Back Italië
19.Martin Kraler Marios Oostenrijk
20.Erwin Hammerschmid Parkpre Oostenrijk
1994
1.Christophe Dupouey Sunn Chipie Frankrijk
2.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
3.Cyril Bonnand C.S.M.Persan Frankrijk
4.Jérôme Chiotti G.T. Frankrijk
5.Roger Honegger Scott Zwitserland
6.Filip Meirhaeghe Batavus België
7.Dariusz Gil Hawk-Optex Polen
8.Jean-Christophe Savignoni La Pierre Frankrijk
9.Ralph Berner Diamond Back Duitsland
10.Mirko Bruschi Marin Italië
11.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.
12.Dario Cioni Yeti Italië
13.Miguel Martinez Sunn Chipie Frankrijk
14.Barrie Clarke Raleigh Gr.Brit.
15.David Baker Raleigh Gr.Brit.
16.Gary Foord Scott Gr.Brit.
17.Jan Wiejak Haro V.S.A.
18.Lennie Kristensen Scott Denemarken
19.Beat Wabel B.M.W.-Pro Flex Zwitserland
20.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
1993
1.Beat Wabel Mongoose Zwitserland
2.Albert Iten Wheeler Zwitserland
3.Bernhard Käser Univega Duitsland
4.Pierre Lamborelle Trek België
5.John Tomac Tioga V.S.A.
6.Gary Foord Scott Gr.Brit.
7.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
8.Mannie Heymans Trek Namibië
9.Mike Kloser Schwinn V.S.A.
10.Tim Gould Schwinn Gr.Brit.
11.Jan Wiejak Scott Polen
12.Don Myrah Trek V.S.A.
13.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
14.Jean-François Blais Trek Canada
15.Adrian Timmis Raleigh Gr.Brit.
16.Ned Overend Specialized V.S.A.
17.Marcel Gerritsen Tioga Nederland
18.Tim Rutherford Ritchey V.S.A.
19.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
20.Travis Brown Trek V.S.A.
1992
1.Ralph Berner D.B.R. Duitsland
2.Mike Kluge Wheeler Duitsland
3.Uli Rottler Schwabb Duitsland
4.Arno Küttel Wheeler Zwitserland
5.Martin Raufer Bohemian Glass Tsjechië
6.Vincent Flanagan Trek Australië
7.Petr Hric Carrera Slovakije
8.Rishy Grewal G.T. V.S.A.
9.Michael Rasmussen Scott Denemarken
10.Miguel Martinez Sunn Chippie Frankrijk
11.David Juarez Volvo V.S.A.
12.John Arias Sanchez Café de Colombia Colombia
13.Cadel Evans Giant Australië
14.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
15.Jan Wiejak Scott Polen
16.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
17.Tom Larsen Scott Noorwegen
18.Heinz Hechenberger Puch Oostenrijk
19.Miroslav Kvasnicka Bohemian Glass Tsjechië
20.Tim Gould Schwinn G.B.
1991
1.John Tomac Specialized V.S.A.
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Ned Overend Specialized V.S.A.
4.Daniele Bruschi Marin Italië
5.Jan Wiejak Scott Polen
6.Ronald Rol Pro Flex Nederland
7.Roger Honegger Epson Zwitserland
8.Pascal Van Riet Carrera België
9.Gary Foord Scott G.B.
10.Petr Hric Carrera Tsjechoslovakije
11.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
12.Albert Iten Epson Zwitserland
13.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
14.Beat Wabel Epson Zwitserland
15.Jean-Pierre Drucker Carrera Luxemburg
16.Miloslav Kvasnicka Carrera Tsjechoslovakije
17.Bart Brentjens Concorde Nederland
18.David Baker Raleigh G.B.
19.Volker Krukenbaum Focus Duitsland
20.Bernt Johansson Concorde Zweden
1990
1.John Tomac Tioga V.S.A.
2.Petr Hric Carrera Tsjechosl.
3.David Juarez Volvo V.S.A.
4.Peter Lammer Scott Oostenrijk
5.Gary Coltman Raleigh G.B.
6.Martin Kavkowski Carrera Tsjechosl.
7.Gary Foord Scott G.B.
8.Filip Van Luchem Saxon België
9.Lennie Kristensen Corratec Denemarken
10.Martin Raufer Carrera Tsjechosl.
11.Pavel Sticha Carrera Tsjechosl.
12.Alessandro Paganessi Colnago Italië
13.Tim Davies Peugeot G.B.
14.Barrie Clarke Raleigh G.B.
15.Miroslav Kvasnicka Carrera Tsjechosl.
16.Rudy De Bie Roland België
17.Peter Van Brecht Saxon België
18.Michael Rasmussen Scott Denemarken
19.Filip Meirhaeghe Roland België
20.Beat Wabel Epson Zwitserland
1989
1.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
2.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
3.Lutz Schäfer Hacht Duitsland
4.Peter Stevenson Pro Flex Gr.Brit.
5.Pierre Lamborelle S.E.F.B. België
6.Johan Van De Ven Legend Nederland
7.Alberto Leon Liberto Spanje
8.Robert Mijwaart Giant Nederland
9.Markus Reichle Wheeler Duitsland
10.David Wiens Diamond Back V.S.A.
11.Albert Balcells Liberto Spanje
12.Jaap Viergever Legend Nederland
13.Frederik Heylen Smout België
14.John Van den Haterd Legend Nederland
15.Peter Van den Abeele S.E.F.B. België
16.Patrick Van Pachterbeke Smout België
17.Albert Iten Wheeler Zwitserland
18.Ronald Rol Pro Flex Nederland
19.Johan Malmsten G.T. Zweden
20.Pascal Van Riet S.E.F.B. België
1988
1.Thomas Frischknecht Zwitserland
2.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
3.Gary Foord G.B.
4.Jan Wiejak Polen
5.Michael Kloser V.S.A.
6.Beat Wabel Zwitserland
7.Filip Meirhaege België
8.Bart Brentjens Nederland
9.Henrik Djernis Denemarken
10.Daniele Bruschi Italië
11.Petr Hric Slovakije
12.John Tomac V.S.A.
13.David Wiens V.S.A.
14.Bernt Johansson Zweden
15.Tim Gould G.B.
16.Uli Rottler Duitsland
17.Albert Iten Zwitserland
18.David Juarez V.S.A.
19.Adri van der Poel Nederland
20.Marcel Arntz Nederland
1987
1.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
2.Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
3.Walter Brändli Cilo Zwitserland
4.Lennie Kristensen Corratec Denemarken
5.Albert Iten Cilo Zwitserland
6.Jürgen Sprich Muddy Fox Duitsland
7.Mike Kluge Muddy Fox Duitsland
8.Erich Uebelhardt Cilo Zwitserland
9.Lorenz Saurer Scott Zwitserland
10.Roger Honegger Cilo Zwitserland
11.Bruno Hürlimann Cilo Zwitserland
12.Gernot Landerer Heavy Tools Oostenrijk
13.Allan Möller Corratec Denemarken
14.Zbigniew Krazniak Muddy Fox Frankrijk
15.Peter Lammer Heavy Tools Oostenrijk
16.Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
17.Dario Acquaroli Bianchi Italië
18.Jürgen Beneke D.B.R. Duitsland
19.Stefano Migliorini G.T. Italië
20.Tommy Johansson Corratec Zweden
1986
1.John Tomac Raleigh V.S.A.
2.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
3.Philippe Perakis Mondia Zwitserland
4.Lorenz Sauer Mondia Zwitserland
5.Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
6.Dariusz Kaizer Hacht Duitsland
7.Beat Brechbühl Mondia Zwitserland
8.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
9.Albert Iten Cilo Zwitserland
10.Mike Kloser Look V.S.A.
11.Jürgen Sprich Hacht Duitsland
12.Robert Martin Scott Duitsland
13.Bruno D’Arsié Mondia Zwitserland
14.Jens Schwedler Hacht Duitsland
15.Mike Kluge Hacht Duitsland
16.Tim Gould Look G.B.
17.Rune Hoydahl Scott Noorwegen
18.Marc Vessa Mondia Zwitserland
19.Markus Petschenig Heavy Tools Oostenrijk
20.Dirk Hofmann Hacht Duitsland
1985
1.John Tomac Raleigh V.S.A.
2.Daryl Price Specialized V.S.A.
3.Lutz Schäfer Rocky Mountain B.R.D.
4.David Juarez Klein V.S.A.
5.Jürgen Eichelmann Wheeler B.R.D.
6.Armin Müller G.T. B.R.D.
7.Tommy Johansson Barracuda Zweden
8.Jean-Pierre Drucker Barracuda Luxemburg
9.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
10.Urs Freuler Wheeler Zwitserland
11.Bernt Johansson Barracuda Zweden
12.Erich Uebelhardt Cilo Zwitserland
13.David Wiens D.B.R. V.S.A.
14.Beat Breu Wheeler Zwitserland
15.Bruno Hürlimann Cilo Zwitserland
16.Thomas Benz Wheeler B.R.D.
17.Antoine Bok Specialized Nederland
18.Peter Jacob Rocky Mountain B.R.D.
19.Albert Iten Cilo Zwitserland
20.Markus Reichle Wheeler B.R.D.
1984
1.Jan Ostergaard Denemarken
2.Matt Czarnecki Verenigde Staten
3.Barrie Clarke Groot-Brittannië
4.Bernt Johansson Zweden
5.Adrian Timmis Groot-Brittannië
6.Hartmut Bölts Duitsland
7.Martin Earley Ierland
8.Guido Eickelbeck Duitsland
9.Wim Sels België
10.Jonathan Clay Groot-Brittannië
11.Claude Michely Luxemburg
12.Niki Rüttimann Zwitserland
13.Rolf Gölz Duitsland
14.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
15.Martin Earley Ierland
16.Adri van der Poel Nederland
17.Patrice Thevenard Frankrijk
18.Wim De Vos Nederland
19.Jack Olsen Denemarken
20.Jan Wiejak Polen
1983
1.Beat Breu Zwitserland
2.Jonathan Clay Groot-Brittannië
3.Bernt Johansson Zweden
4.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
5.Matt Czarnecki Verenigde Staten
6.Wolfgang Höfer Oostenrijk
7.Adrian Timmis Groot-Brittannië
8.Adri van der Poel Nederland
9.Rolf Gölz Duitsland
10.Uli Rottler Duitsland
11.Patrice Thevenard Frankrijk
12.Rishi Grewal Verenigde Staten
13.Uwe Nepp Duitsland
14.Barrie Clarke Groot-Brittannië
15.Hermann Mandler Oostenrijk
16.Martin Earley Ierland
17.Werner Stauff Duitsland
18.Marcel Summermatter Zwitserland
19.Tommy Post Nederland
20.Mario Noris Italië

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.