2006
1 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
2 Jose Antonio Hermida Ramos Multivan Spanje
3 Liam Killeen Specialized GBr
4 Ludovic Dubau Pro Race Frankrijk
5 Adam Craig Giant VSA
6 Roel Paulissen Giant België
7 Marti Gispert Labarta Freebike Spanje
8 Fredrik Kessiakoff Cannondale Zweden
9 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
10 Seamus McGrath Felt Canada
11 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
12 Balz Weber Bikepark Zwitserland
13 Bart Brentjens Giant Nederland
14 Bas Peters Merida Nederland
15 Jakob Fuglsang Cannondale Denemarken
16 Peter Riis Andersen Cannondale Denemarken
17 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
18 Michael Weiss S.R.M. Oostenrijk
19 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
20 Ricky Federau Team RACE Canada

2005
1 Christophe Sauser Siemens Zwitserland
2 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
3 Ralph Naef Merida Zwitserland
4 Liam Killeen Specialized GBr
5 Roel Paulissen Giant België
6 Lado Fumic Fumic Bros BRD
7 Ludovic Dubau Devinci Frankrijk
8 Fredrik Kessiakoff Siemens Zweden
9 Geoff Kabush Maxxis Canada
10 Adam Craig Giant VSA
11 Marti Gispert Labarta Maxxis Spanje
12 Erwin Bakker TenTusscher Nederland
13 Roland Green Kona Canada
14 Milan Spesny Merida Tsjechië
15 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
16 Ricky Federau Gears Canada
17 Peter Riis Andersen G.L.S. Denemarken
18 Stefan Sahm Giant BRD
19 Michael Broderick Mongoose VSA
20 Kris Sneddon Kona Canada
2004
1.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
2.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
3.Jean Christophe Peraud Lapierre Frankrijk
4.Jose Antonio Hermida Multivan-Merida Spanje
5.Filip Meirhaeghe Specialized België
6.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
7.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
8.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
9.Ryder Hesjedahl Subaru-Gary Fisher Canada
10.Jeremy Horgan Kobelski Rlx Ralph Lauren U.S.A.
11.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
12.Fredrik Kessiakoff Siemens-Cannondale Zweden
13.Jeremiah Bishop Trek-VW U.S.A.
14.Joshua Fleming A.C.F. Australië
15.Geoff Kabush Maxxis Canada
16.Adam Craig Giant-Pearl Izumi U.S.A.
17.Seamus McGrath F.C.C. Canada
18.Erwin Bakker K.N.W.U. Nederland
19.Stefan Sahm T-Mobile Duitsland
20.Max Plaxton Rocky Mountain U.S.A.
2003
1.Julien Absalon Motorex-Bianchi Frankrijk
2.Christophe Sauser Siemens-Cannondale Zwitserland
3.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
4.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
5.Jose Antonio Hermida Motorex-Bianchi Spanje
6.Roel Paulissen Siemens-Cannondale België
7.Roland Green Trek-VW Canada
8.Jean Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
9.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
10.Filip Meirhaeghe Specialized België
11.Marek Galinski CCC Polsat Polen
12.Carlos Coloma Orbea Spanje
13.Liam Killeen Subaru-Gary Fisher Groot-Brittannië
14.Chrsitoph Soukop Hi Tec Oostenrijk
15.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
16.Ryder Hesjedal Subaru-Gary Fisher Canada
17.Kashi Leuchs Maxxis-Trek Nieuw-Zeeland
18.Michael Weiss RIA Modling Oostenrijk
19.Carsten Bresser T-Mobile Duitsland
20.Seamus McGrath Haro-Lee Dungarees Canada
2002
1.Roberto Lezaun Orbea Spanje
2.Andreas Hestler Volvo Canada
3.Seamus McGrath Haro Canada
4.Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
5.Bas Van Dooren Be One Nederland
6.Marco Bui Dynamix Italië
7.Peter Van Den Abeele American Eagle België
8.Christophe Hérisset Sunn Nike Frankrijk
9.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
10.Bart Brentjens Mountain Dew Nederland
11.Dario Acquaroli Bianchi Italië
12.Paul Rowney Haro Australië
13.Mauro Bettin Dynamix Italië
14.Martino Fruet Bianchi Italië
15.Pavel Tsjerkassov D.B.R. Rusland
16.Patrick Tolhoek Be One Nederland
17.Gregory Vollet Bianchi Frankrijk
18.Massimo De Bertolis D.B.R. Italië
19.Christophe Dupouey Sunn Nike Frankrijk
20.Filip Meirhaeghe Mountain Dew België
2001
1.Roland Green Trek Canada
2.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
3.Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
4.Michael Rasmussen C.S.C.-Tiscali Denemarken
5.Christophe Sauser Volvo Cannondale Zwitserland
6.Peter Wedge Ford Kona Canada
7.Andreas Hestler Rocky Mountains Canada
8.Carter Hovey Volvo Cannondale Canada
9.Pavel Tsjerkassov Gary Fisher Rusland
10.Matt Decore Marin Canada
11.Geoff Kabush Ford Kona Canada
12.José Antonio Hermida Bianchi Spanje
13.Roddi Lega Green Canada
14.Julien Absalon Bianchi Frankrijk
15.Robin Baills Elite z/c Canada
16.Drew McKenzie Trek Canada
17.Mark Webster Elite z/c Canada
18.Marco Bui Marin Italië
19.Daniel McDonald Elite z/c Canada
20.Robin Seymour Down Ierland
2000
1.Peter Wedge Ford Kona Canada
2.Stuart Hughes Espoirs Canada
3.Roel Paulissen G.T. België
4.Filip Meirhaeghe Specialized België
5.Roland Green Trek Canada
6.Bas Van Dooren Specialized Nederland
7.Paul Rowney Yeti Australië
8.Peter Riis Andersen Den Blaa Denemarken
9.Carl Swenson Polo Sport V.S.A.
10.José Antonio Hermida Bianchi Spanje
11.José Adrian Bonilla Pizza Hut Costa Rica
12.Thomas Bonne Den Blaa Denemarken
13.Julien Absalon Bianchi Frankrijk
14.Federico Ramirez Pizza Hut Costa Rica
15.Cody Peterson Yeti V.S.A.
16.Cadel Evans Cannondale Australië
17.Frank Mapel Yeti V.S.A.
18.Kashi Leuchs Cannondale Nieuw-Zeeland
19.David Wiens Polo Sport V.S.A.
20.Deiber Esquivel Pizza Hut Costa Rica
1999
1.Beat Wabel K2 Zwitserland
2.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
3.Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
4.Ludovic Dubau Marin Frankrijk
5.Michael Rasmussen Haro Denemarken
6.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
7.Alessandro Fontana Dynamix Italië
8.Pavel Tsjerkassov Gary Fisher Rusland
9.Kirk Molday Trek V.S.A.
10.Bart Brentjens Specialized Nederland
11.Peter Wedge Jet Fuel Canada
12.Josh Hall Jet Fuel Canada
13.Daryl Price Trek V.S.A.
14.Paul Spadaccini Ever Fresh Canada
15.Chris Westwood Elite z/c Canada
16.Peter Van den Abeele Vlaanderen 2002 België
17.Osmond Bakker Gears Canada
18.Mathieu Toulouse Ford Kona Canada
19.Gregory George Radical Canada
20.Rafel Kuncewicz Edmonton Canada
1998
1.Bill Hurley Pasta Canada
2.Josh Hall Jet Fuel Canada
3.Jef Hansen Pasta Canada
4.Peter Wedge Mapei Kona Canada
5.Brian Walton Saturn Canada
6.Paul Spadaccini Ever Fresh Canada
7.Mark McCormack Saturn V.S.A.
8.Jeff Webber Gary Fisher Canada
9.Matthew Hansen Jet Fuel Canada
10.Jonathan Sundt Redline V.S.A.
11.Marc Gullickson VooDoo V.S.A.
12.Dale Knapp Mapei Kona V.S.A.
13.Bart Bowen Saturn V.S.A.
14.Frank McCormack Saturn V.S.A.
15.Ondrej Lukes Budvar Tsjechië
16.Radek Tichy Hyundai Tsjechië
17.Matt Kings Volkswagen Canada
18.Tomas Cabla Hlinsko Tsjechië
19.Jed Fox Haro V.S.A.
20.Osmond Bakker Gears Canada
1997
1.Ludovic Dubau Bianchi Frankrijk
2.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
3.Lado Fumic Mountain Dew Duitsland
4.Chris Sheppard Haro Canada
5.Paul Rowney Haro Australië
6.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
7.Ian Wilkinson Raleigh Gr.Brit.
8.Chris Eatough Gary Fisher V.S.A.
9.Roland Stauder Corratec Italië
10.Geoff Kabush Gary Fisher Canada
11.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
12.Marcel Heller Arrow Zwitserland
13.Rob Woods G.T. Australië
14.Bart Brentjens Mountain Dew Nederland
15.Gregory Vollet Bianchi Frankrijk
16.David Juarez Volvo V.S.A.
17.Luca Bramati Mountain Dew Italië
18.Jan Ostergaard Corratec Denemarken
19.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
20.Roel Paulissen G.T. België
1996
1 Jean-Christophe Savignoni La Pierre Frankrijk
2 Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
3 Roel Paulissen Amer.Eagle België
4 Christophe Dupouey SunnChipie Frankrijk
5 Miguel Martinez SunnChipie Frankrijk
6 Alex Moonen Schwinn België
7 Michael Rasmussen Scott Denemarken
8 Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
9 Rune Hoydahl Giant-Agu Noorwegen
10 Lennie Kristensen Giant-Agu Denemarken
11 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
12 Alessandro Fontana D.B.R. Italië
13 Olaf Candau La Pierre Frankrijk
14 Mike Kluge Focus BRD
15 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
16 Gary Foord Schwinn GBr
17 Yader Zoli D.B.R. Italië
18 Ralph Berner D.B.R. BRD
19 Jurgen Beneke Schwinn BRD
20 Markus Reichle Giant-Agu BRD
1995
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Don Myrah Trek VSA
3 Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
4 Tim Gould Schwinn GBr
5 John Tomac Giant VSA
6 Daniele Bruschi Marin Italië
7 Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
8 Hartmut Bolts Marin BRD
9 Matt Guy Pro Flex GBr
10 Albert Iten Giant Zwitserland
11 Daryl Price Marin VSA
12 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
13 David Baker G.T. GBr
14 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
15 Marcel Arntz Giant Nederland
16 Adri Van Der Poel Amer.Eagle Nederland
17 Lennie Kristensen Giant Denemarken
18 Thomas Kalberer Ritchey Zwitserland
19 Roger Honegger Scott Zwitserland
20 Andres Brenes Ritchey Costa Rica
1994
1 Danilo Gioia Yeti Italië
2 Dario Cioni Yeti Italië
3 David Juarez Volvo VSA
4 Tim Gould Schwinn GBr
5 Lennie Kristensen Giant Denemarken
6 Mike Kloser Schwinn VSA
7 Marc Gullickson Volvo VSA
8 Bart Brentjens Amer.Eagle Nederland
9 Henrik Djernis Ritchey Denemarken
10 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
11 Ranjeet Grewal Schwinn VSA
12 Ned Overend Specialize VSA
13 Adri Van Der Poel Amer.Eagle Nederland
14 Albert Iten Wheeler Zwitserland
15 Gary Foord Scott GBr
16 Marcel Arntz Giant Nederland
17 Urs Graf Scott Zwitserland
18 John Tomac Tioga VSA
19 Warren Sallenbach Ritchey Canada
20 Rune Hoydahl Scott Noorwegen
1993
1.Albert Iten Wheeler Zwitserland
2.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
3.Kris Oetter Kona Canada
4.Mike Kloser Schwinn V.S.A.
5.Daniele Bruschi Marin Italië
6.David Juarez Klein V.S.A.
7.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
8.Petr Hric Rudy Project Slovakije
9.Hartmut Bölts Marin Duitsland
10.Claude Michely Rudy Project Luxemburg
11.Rainer Beckers Wheeler Duitsland
12.Rishy Grewal G.T. V.S.A.
13.Gary Foord Scott Gr.Brit.
14.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
15.Roger Honegger Ritchey Zwitserland
16.Pascal Triebel Rudy Project Luxemburg
17.Mario Noris Scott Italië
18.Steve Tilford Scott V.S.A.
19.Ernst Denifl Scott Oostenrijk
20.David Wiens Diamond Back V.S.A.
1992
1.John Tomac Raleigh V.S.A.
2.Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
3.Daryl Price Specialized V.S.A.
4.Walter Brändli Cilo Zwitserland
5.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
6.Travis Brown Manitou V.S.A.
7.Bob Roll Look V.S.A.
8.Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
9.Greg Oravetz Coors V.S.A.
10.Patrick McIlvain Manitou V.S.A.
11.Albert Iten Cilo Zwitserland
12.Andrew Shandro K.H.S. Canada
13.Bernd Lehmann Rudy Project Duitsland
14.Mike Kloser Look V.S.A.
15.Tommy Johansson Nuke Proof Zweden
16.Tim Gould Look G.B.
17.Todd Tanner Specialized V.S.A.
18.Kurt Pospichal Heavy Tools Oostenrijk
19.Jimmy Deaton Manitou V.S.A.
20.Nick Craig Look G.B.
1991
1 John Tomac Motorola VSA
2 Gerhard Zadrobilek Red Bull Oostenrijk
3 David Wiens Diamond Back VSA
4 Daryl Price Specialized VSA
5 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
6 Rishy Grewal G.T. VSA
7 Ned Overend Specialized VSA
8 Luis Herrera Postobon Colombia
9 Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
10 Walter Brandli Mondia Zwitserland
11 Travis Brown Manitou VSA
12 Bob Roll Motorola VSA
13 Eichi Sakamoto Bud Light Japan
14 Greg Oravetz Coors VSA
15 Patrick McIlvain Manitou VSA
16 Albert Iten Wheeler Zwitserland
17 Andrew Shandro Kona Canada
18 Bernd Lehmann Longus BRD
19 Mike Kloser Alpine Stars VSA
20 Tommy Johansson G.T. Zweden

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s