2011
1 Jaroslav Kulhavy Specialized Tsjechië
2 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
3 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
4 Julien Absalon Orbea Frankrijk
5 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
6 Geoff Kabush Maxxis Canada
7 Todd Wells Specialized VSA
8 Lukas Fluckiger Trek Zwitserland
9 Manuel Fumic Fumic Bros BRD
10 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
11 Ivan Alvarez Gutierrez Giant Spanje
12 Jan Skarnitzl Rubena Tsjechië
13 Jeremy Horgan-Kobelski Subaru VSA
14 Mathias Fluckiger Trek Zwitserland
15 Inaki Lejarreta Errasti Orbea Spanje
16 Kevin Van Hoovels Versluys België
17 Maxime Marotte B.H. Frankrijk
18 Martin Gujan Cannondale Zwitserland
19 Carlos Coloma Nicolas Wildwolf Spanje
20 Emil Lindgren Rabo-Giant Zweden

2010
1 Jaroslav Kulhavy Specialized Tsjechië
2 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
3 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
4 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
5 Julien Absalon Orbea Frankrijk
6 Geoff Kabush Maxxis Canada
7 Cedric Ravanel La Pierre Frankrijk
8 Burry Stander Specialized Zuid-Afrika
9 Carlos Coloma Nicolas M.S.C. Spanje
10 Liam Killeen Specialized Gr.Brit.
11 Martin Gujan Cannondale Zwitserland
12 Todd Wells Specialized VSA
13 Moritz Milatz Multivan BRD
14 Stephane Tempier TX-Active Frankrijk
15 Ivan Alvarez Gutierrez Giant Spanje
16 Ralph Naef Multivan Zwitserland
17 Manuel Fumic Fumic Bros BRD
18 Lukas Fluckiger Athleticum Zwitserland
19 Emil Lindgren Rabo-Giant Zweden
20 Maxime Marotte B.H. Frankrijk
2009
1 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
2 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
3 Jaroslav Kulhavy Specialized Tsjechië
4 Roel Paulissen Cannondale België
5 Nino Schurter Swisspower Zwitserland
6 Geoff Kabush Maxxis Canada
7 Julien Absalon Orbea Frankrijk
8 Todd Wells Specialized VSA
9 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
10 Cedric Ravanel La Pierre Frankrijk
11 Jean-Christophe Peraud Orbea Frankrijk
12 Martin Gujan Cannondale Zwitserland
13 Inaki Lejarreta Errasti Orbea Spanje
14 Marco Aurelio Fontana Cannondale Italië
15 Moritz Milatz Multivan BRD
16 Stephane Tempier TX-Active Frankrijk
17 Sven Nys Landbouwkrediet België
18 Chris Jongewaard Trek Australië
19 Emil Lindgren Ten Tusscher Zweden
20 Adam Craig Giant VSA
2008
1 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
2 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
3 Ralph Naef Merida Zwitserland
4 Roel Paulissen Cannondale België
5 Fredrik Kessiakoff Cannondale Zweden
6 Christoph Soukup Merida Oostenrijk
7 Liam Killeen Specialized GBr
8 Inaki Lejarreta Errasti Orbea Spanje
9 Moritz Milatz Multivan BRD
10 Oliver Beckingsale Giant GBr
11 Jaroslav Kulhavy Specialized Tsjechië
12 Rudy Van Houts Marco Polo Nederland
13 Johann Pallhuber Corratec Italië
14 Ivan Alvarez Gutierrez Giant Spanje
15 Martin Gujan Athleticum Zwitserland
16 Todd Wells JellyBelly VSA
17 Geoff Kabush Symmetrics Canada
18 Marek Galinski J.B.G.2 Polen
19 Andrea Tiberi K.T.M. Italië
20 Jakob Fuglsang Cannondale Denemarken
2007
1 Haimar Zubeldia Aguirre Euskaltel Spanje
2 Roel Paulissen Cannondale België
3 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
4 Julien Absalon Orbea Frankrijk
5 Ralph Naef Merida Zwitserland
6 Florian Vogel Swisspower Zwitserland
7 Fredrik Kessiakoff Cannondale Zweden
8 Manuel Fumic Fumic Bros BRD
9 Jean-Christophe Peraud Orbea Frankrijk
10 Lukas Fluckiger Athleticum Zwitserland
11 Jose Antonio Hermida Ramos Merida Spanje
12 Jurgen Van De Walle Quickstep België
13 Christoph Soukup Merida Oostenrijk
14 Carlos Coloma Nicolas Spiuk Spanje
15 Craig Gordon Rockstar Australië
16 Filip Meirhaeghe Versluys België
17 Ivan Alvarez Gutierrez ASD-KTM Spanje
18 Lado Fumic Fumic Bros BRD
19 Peter Riis Andersen G.L.S. Denemarken
20 Milan Spesny Merida Tsjechië
2006
1 Thomas Frischknecht Swisspower Zwitserland
2 Ralph Naef Merida Zwitserland
3 Leonardo Paez Leon Lecheboy Colombia
4 Roel Paulissen Giant België
5 Bart Brentjens Giant Nederland
6 Johann Pallhuber Corratec Italië
7 Maxim Gogolev Russian MTB Rusland
8 Julien Absalon Bianchi Frankrijk
9 Alban Lakata Specialized Oostenrijk
10 Karl Platt Team Bulls BRD
11 Fredrik Kessiakoff Cannondale Zweden
12 Christophe Sauser Specialized Zwitserland
13 Marti Gispert Labarta Freebike Spanje
14 Ivan Seledkov Omnibike Rusland
15 Filip Meirhaeghe Versluys België
16 Jeremiah Bishop Trek VSA
17 Jean-Christ. Peraud Orbea Frankrijk
18 Liam Killeen Specialized GBr
19 Martino Fruet Carraro Italië
20 Andreas Kugler Athleticum Zwitserland
2005
1.Roel Paulissen België
2.Filip Meirhaeghe België
3.Ryder Hesjedal Canada
4.Bart Brentjens Nederland
5.Lado Fumic Duitsland
6.Julien Absalon Frankrijk
7.Cedric Ravanel Frankrijk
8.Christophe Sauser Zwitserland
9.José Antonio Hermida Spanje
10.Kashi Leuchs Nieuw-Zeeland
11.Roland Green Canada
12.Thomas Frischknecht Zwitserland
13.Bas Peters Nederland
14.Stefan Sahm Duitsland
15.Jean Christophe Peraud Frankrijk
16.Martino Fruet Italië
17.Liam Killeen Groot-Brittannië
18.Ralph Näf Zwitserland
19.Jeremiah Bishop V.S.A.
20.Geoff Kabush Canada
2004
1.Bas Peters Nederland
2.Bart Brentjens Nederland
3.Thomas Frischknecht Zwitserland
4.Johann Pallhuber Italia
5.Carsten Bresser Duitsland
6.Marc Golz Duitsland
7.Geoff Kabush Canada
8.Mannie Heymans Namibia
9.Sandro Spaeth Zwitserland
10.Massimo de Bertolis Italia
11.Miguel Martinez Frankrijk
12.Jeremiah Bishop V.S.A.
13.Pavel Elsnic Tsjechische Republiek
14.Thomas Dietsch Frankrijk
15.Mirko Pirazzoli Italia
16.Robin Seymour Ierland
17.James Mortenson V.S.A.
18.Filip Meirhaeghe Belgium
19.Ryder Hesjedal Canada
20.Roel Paulissen Belgium
2003
1.Kashi Leuchs Nieuw-Zeeland
2.Roland Green Canada
3.Jeremy Horgan-Kobelski V.S.A.
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Filip Meirhaeghe België
6.Lado Fumic Duitsland
7.Thomas Kalberer Zwitserland
8.Roel Paulissen België
9.Hubert Pallhuber Italië
10.Seamus McGrath Canada
11.Marek Galinski Polen
12.Christophe Dupouey Frankrijk
13.Bas Van Dooren Nederland
14.José Antonio Hermida Spanje
15.Marco Bui Italië
16.Silvio Bundi Zwitserland
17.Carsten Bresser Duitsland
18.Geoff Kabush Canada
19.Antonio Ortiz Spanje
20.Torsten Marx Duitsland
2002
1 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
2 Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
3 Miguel Martinez Dynamix Frankrijk
4 Craig Gordon Yeti Australië
5 Roel Paulissen Lanabau België
6 Bas Van Dooren Batavus Nederland
7 Jose Antonio Hermida Ramos Bianchi Spanje
8 Martino Fruet Carraro Italië
9 Marco Bui Lanabau Italië
10 Roland Green Trek Canada
11 Thomas Kalberer Arrow Zwitserland
12 Balz Weber Arrow Zwitserland
13 Fredrik Kessiakoff Crescent Zweden
14 Andreas Hestler Rocky Mountain Canada
15 Todd Wells Mongoose VSA
16 Ziranda Madrigal Alvarez Turbo Mexico
17 Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
18 Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
19 Jose Adrian Bonilla Pizza Hut Costa Rica
20 Paul Redenbach Giant Australië
2001
1.Paul Redenbach Australië
2.Ryder Hesjedal Canada
3.Roberto Lezaun Spanje
4.Bart Brentjens Nederland
5.Thomas Frischknecht Zwitserland
6.Patrick Tolhoek Nederland
7.Lado Fumic Duitsland
8.Luca Bramati Italië
9.Julien Absalon Frankrijk
10.Filip Meirhaeghe België
11.Craig Gordon Australië
12.Marcel Heller Zwitserland
13.Miguel Martinez Frankrijk
14.Marti Gispert Spanje
15.José Marquez Spanje
16.Seamus McGrath Canada
17.Bart Aernouts België
18.Dario Cioni Italië
19.Oliver Beckingsale Gr.Brit.
20.Liam Killeen Gr.Brit.
2000
1.Miguel Martinez Frankrijk
2.Bas Van Dooren Nederland
3.Filip Meirhaeghe België
4.Michael Rasmussen Denemarken
5.Christophe Sauser Zwitserland
6.Roel Paulissen België
7.Cadel Evans Australië
8.Jérôme Chiotti Frankrijk
9.Thomas Hochstrasser Zwitserland
10.Jesper Agergaard Denemarken
11.Dario Acquaroli Italië
12.Marco Bui Italië
13.Bart Brentjens Nederland
14.Thomas Frischknecht Zwitserland
15.Gregory Vollet Frankrijk
16.Dominique Arnould Frankrijk
17.Patrick Tolhoek Nederland
18.Martino Fruet Italië
19.Rune Hoydahl Noorwegen
20.José Antonio Hermida Spanje
1999
1.Miguel Martinez Frankrijk
2.Thomas Frischknecht Zwitserland
3.Christophe Dupouey Frankrijk
4.Beat Wabel Zwitserland
5.Jérôme Chiotti Frankrijk
6.Cadel Evans Australië
7.Bas Van Dooren Nederland
8.Peter Van Den Abeele België
9.Rune Hoydahl Noorwegen
10.Hubert Pallhuber Italië
11.Kevin Hulsmans België
12.Christophe Sauser Zwitserland
13.Filip Meirhaeghe België
14.Henrik Djernis Denemarken
15.Dario Cioni Italië
16.Nick Craig Gr.Brit.
17.Lennie Kristensen Denemarken
18.Roel Paulissen België
19.Peter Dlask Tsjechië
20.Dominique Arnould Frankrijk
1998
1.Miguel Martinez Frankrijk
2.Hubert Pallhuber Italië
3.Roel Paulissen België
4.Diego Garavito Colombia
5.Jimi Killen V.S.A.
6.Jörg Scheiderbauer Oostenrijk
7.Eric Jones V.S.A.
8.Andreas Hestler Canada
9.Marek Galinski Polen
10.Marc Gullickson V.S.A.
11.Cédric Ravanel Frankrijk
12.Hakon Austad Noorwegen
13.Lado Fumic Duitsland
14.Marc Hanisch Duitsland
15.Thomas Frischknecht Zwitserland
16.Jean-Christophe Savignoni Frankrijk
17.Filip Meirhaege België
18.David Baker Groot-Brittannië
19.Bart Brentjens Nederland
20.Christophe Dupouey Frankrijk
1997
1.John Tomac Verenigde Staten
2.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
3.Henrik Djernis Denemarken
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Daryl Price Verenigde Staten
6.Petr Hric Tsjechoslovakije
7.Paul Herijgers België
8.David Juarez Verenigde Staten
9.Tomas Misser Spanje
10.Rudy De Bie België
11.Ned Overend Verenigde Staten
12.Albert Iten Zwitserland
13.Tim Davies Groot-Brittannië
14.David Baker Groot-Brittannië
15.Pau Misser Spanje
16.Marcel Aerts België
17.Dariusz Kaiser Duitsland
18.Gerben Hofman Nederland
19.Jean-Christophe Savignoni Frankrijk
20.Dario Cioni Italië
1996
1 Thomas Frischknecht Zwitserland
2 Hubert Pallhuber Italië
3 Luca Bramati Italië
4 Jan Erik Ostergaard Denemarken
5 Miguel Martinez Frankrijk
6 Andres Brenes Costa Rica
7 Henrik Djernis Denemarken
8 Bart Brentjens Nederland
9 Peter Wedge Canada
10 Martino Fruet Italië
11 Cadel Evans Australië
12 Roland Green Canada
13 Craig Gordon Australië
14 Dominique Arnould Frankrijk
15 Dario Acquaroli Italië
16 Niels Van Der Steen Nederland
17 Rob Harmeling Nederland
18 Paul Rowney Australië
19 Bjorn Stenersen Noorwegen
20 Christophe Sauser Zwitserland
1995
1 Alessandro Paganessi Italië
2 Nathan Dahlberg Nieuw-Zeeland
3 Rishy Grewal V.S.A.
4 Jan Erik Ostergaard Denemarken
5 Filip Meirhaeghe België
6 Raul Alcala Mexico
7 Kris Wouters België
8 Peter Van Den Abeele België
9 Tim Gould Gr.Brit.
10 Luis Garcia Hernandez Spanje
11 Uwe Nepp B.R.D.
12 Rudy De Bie België
13 Paul Rennie Gr.Brit.
14 Robert De Poel Nederland
15 Jeremiah Bishop V.S.A.
16 Mike Kluge B.R.D.
17 Fabian Garcia Spanje
18 David Juarez V.S.A.
19 Luca Bramati Italië
20 Stefano Babini Italië
1994
1 Beat Wabel Zwitserland
2 Paul Willerton V.S.A.
3 Jan Erik Ostergaard Denemarken
4 David Juarez V.S.A.
5 Bart Brentjens Nederland
6 Henrik Djernis Denemarken
7 Daniele Bruschi Italië
8 Mike Kluge B.R.D.
9 Daniele Pontoni Italië
10 Albert Iten Zwitserland
11 Thomas Frischknecht Zwitserland
12 Lennie Kristensen Denemarken
13 Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
14 Andres Brenes Costa Rica
15 Patrick Tolhoek Nederland
16 Marcel Arntz Nederland
17 Mario Noris Italië
18 Thomas Hochstrasser Zwitserland
19 Hartmut Bölts B.R.D.
20 Jean-Christophe Savignoni Frankrijk
1993
1.Jan Erik Ostergaard Denemarken
2.Marc Gullickson V.S.A.
3.Gerhard Zadrobilek Oostenrijk
4.Pietro Castellino Italië
5.Albert Iten Zwitserland
6.Dario Acquaroli Italië
7.Marcel Arntz Nederland
8.Johan Van De Ven Nederland
9.Bernhard Käser Duitsland
10.Miloslav Kvasnicka Tsjechië
11.David Juarez V.S.A.
12.Uli Rottler Duitsland
13.Harald Maier Oostenrijk
14.Radim Korinek Tsjechië
15.Henrik Djernis Denemarken
16.Marcel Gerritsen Nederland
17.Frank Van Bakel Nederland
18.Roger Honegger Zwitserland
19.Gerben De Knegt Nederland
20.Barrie Clarke Gr.Brit.
1992
1 Filip Meirhaeghe Roland België
2 Gerhard Zadrobilek G.T. Oostenrijk
3 Jean-Pierre Drucker Carrera Luxemburg
4 Alessandro Paganessi Colnago Italië
5 Patrice Thevenard Vetta Frankrijk
6 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7 David Juarez Klein VSA
8 Don Myrah Marin VSA
9 Daryl Price Specialized VSA
10 John Tomac Raleigh VSA
11 Mike Kloser Peugeot VSA
12 Rishy Grewal G.T. VSA
13 David Wiens Diamond Back VSA
14 Ludwig Wijnants Torhout-Werchter België
15 Ned Overend Specialized VSA
16 Daniele Bruschi Marin Italië
17 Ondrej Glajza Rudy Project Tsjechoslovakije
18 Marcel Arntz Ten Tuscher Nederland
19 Petr Hric Rudy Project Tsjechoslovakije
20 Bob Roll Z-Lemond VSA
1991
1.Michael Kloser V.S.A.
2.John Tomac V.S.A.
3.Sandro Bono Italië
4.Thomas Frischknecht Zwitserland
5.Ned Overend V.S.A.
6.Petr Hric Tsjechoslovakije
7.Don Myrah V.S.A.
8.Tim Gould Groot-Brittannië
9.David Juarez V.S.A.
10.Mike Kluge Duitsland
11.Tim Davies Groot-Brittannië
12.Mario Noris Italië
13.Walter Brändli Zwitserland
14.Volker Krukenbaum Duitsland
15.Patrice Thevenard Frankrijk
16.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
17.Uli Rottler Duitsland
18.Paolo Rosola Italië
19.Albert Iten Zwitserland
20.Daryl Price V.S.A.
1990
1 Ned Overend Specialized VSA
2 Gerhard Zadrobilek P.D.M. Oostenrijk
3 Jean-Christophe Savignoni EC Colmar Frankrijk
4 Sylvain Oskwarek Migennes Frankrijk
5 Uli Rottler Centurion BRD
6 Rishy Grewal Ritchey VSA
7 Roy Knickman 7-Eleven VSA
8 Roger Honegger Cilo Zwitserland
9 Mike Kloser Alpine VSA
10 Nathan Dahlberg 7-Eleven NZl
11 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
12 Markus Neff Bianchi Zwitserland
13 Daryl Price Specialized VSA
14 John Tomac 7-Eleven VSA
15 Tim Gould Peugeot GBr
16 Mike Kluge Specialized BRD
17 Ondrej Glajza Fuji Tsjechoslovakije
18 Franck Laurance CC Rennes Frankrijk
19 Volker Krukenbaum Rudy Project BRD
20 Rune Hoydahl Gary Fisher Noorwegen
1989
1.Mario Noris Italië
2.John Tomac V.S.A.
3.Tim Gould Groot-Brittannië
4.Mike Kloser V.S.A.
5.Albert Zweifel Zwitserland
6.David Juarez V.S.A.
7.Francisco Sala Spanje
8.Mike Kluge Duitsland
9.Michel Jean Frankrijk
10.Patrice Thevenard Frankrijk
11.Bernt Johansson Zweden
12.Ned Overend V.S.A.
13.David Wiens V.S.A.
14.Tom Rogers V.S.A.
15.Roger Honegger Zwitserland
16.Volker Krukenbaum Duitsland
17.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
18.David Baker Groot-Brittannië
19.Thomas Frischknecht Zwitserland
20.Bruno D’Arsié Zwitserland
1988
1 David Juarez Alpine VSA
2 Tim Gould Peugeot GBr
3 Albert Iten Gerber Zwitserland
4 John Tomac Mongoose VSA
5 Mike Kluge Guerciotti BRD
6 Jerry Venderink Peugeot Nederland
7 Don Myrah Ritchey VSA
8 Raymond Desonay Rider België
9 Daryl Price Specialized VSA
10 Ned Overend Specialized VSA
11 Jan Erik Ostergaard Isoglass Denemarken
12 Ralph Berner Diamond Back BRD
13 Mike Kloser G.T. VSA
14 Daniele Bruschi Atala Italië
15 Rishy Grewal Crest VSA
16 Max Jones Mongoose VSA
17 David Wiens Diamond Back VSA
18 Glenn Mitchell Percy Bilton GBr
19 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
20 Barrie Clarke Raleigh GBr
1987
1 Francis Hammer Bertrange Luxemburg
2 David Juarez Alpine Stars VSA
3 Lennie Kristensen Silkeborg Denemarken
4 John Tomac Mongoose VSA
5 Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
6 Daryl Price Specialized VSA
7 Rune Hoydahl Gary Fisher Noorwegen
8 Lutz Schaefer Wheeler BRD
9 Jean-Christophe Savignoni EC Colmar Frankrijk
10 Hans-Jurgen Greil Wheeler BRD
11 Gerhard Zadrobilek Brianzoli Oostenrijk
12 Jean-Pierre Drucker Differdange Luxemburg
13 Rishy Grewal Colorado VSA
14 Ned Overend Specialized VSA
15 Henrik Djernis Guerciotti Denemarken
16 Bernt Johansson Skoghall Zweden
17 Erich Uebelhardt Cilo Zwitserland
18 Henk Van Beusekom De Adelaar Nederland
19 Beat Wabel Wetzikon Zwitserland
20 David Wiens Diamond Back VSA

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s