2003
1.Christophe Sauser Siemens Zwitserland
2.Jose Antonio Hermida Motorex Spanje
3.Julien Absalon Motorex Frankrijk
4.Roel Paulissen Siemens Belgium
5.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
6.Marek Galinski Orbea Polen
7.Kashi Leuchs Marco Polo Nieuw-Zeeland
8.Marco Bui Siemens Italia
9.Roland Green Trek Canada
10.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
11.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
12.Manuel Fumic T-Mobile Duitsland
13.Seamus McGrath Trek Canada
14.Martino Fruet Ritchey Italia
15.Silvio Bundi Wheeler Zwitserland
16.Alej.Diaz De La Pena Megamo Spanje
17.Liam Killeen Giant Gr.Brit.
18.Marcin Karczynski P.Z.U. Polen
19.Jochen Kass T-Mobile Duitsland
20.Todd Wells Trek V.S.A.

2002
1.Filip Meirhaeghe Specialized Belgium
2.Silvio Bundi Wheeler Zwitserland
3.Florian Vogel Merida Zwitserland
4.Christophe Sauser Siemens Zwitserland
5.Kristian House Orbea Gr.Brit.
6.José Antonio Hermida Motorex Spanje
7.Thijs Al Santos Nederland
8.Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
9.Ralph Naef Merida Zwitserland
10.Kashi Leuchs Cannondale Nieuw-Zeeland
11.Thomas Frischknecht Scott Zwitserland
12.Julien Absalon Motorex Frankrijk
13.Lado Fumic T-Mobile Duitsland
14.Roel Paulissen Siemens Belgium
15.Cedric Ravanel Orbea Frankrijk
16.Bart Brentjens T-Mobile Nederland
17.Jean-Christophe Peraud La Pierre Frankrijk
18.Roman Rametsteiner K.T.M. Oostenrijk
19.Inaki Lejaretta Orbea Spanje
20.Marti Gispert Megamo Spanje
2001
1.Cadel Evans Diamond Back Australië
2.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
3.Miguel Martinez Mapei Frankrijk
4.Ludovic Dubau Orbea Frankrijk
5.Michael Rasmussen CSC-Tiscali Denemarken
6.Andreas Dilger Schenker Duitsland
7.Bart Brentjens Giant Nederland
8.Carsten Bresser T-Mobile Duitsland
9.Christophe Dupouey Sunn Nike Frankrijk
10.Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
11.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
12.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
13.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
14.Filip Meirhaeghe Landbouwkrediet België
15.Bas Van Dooren Batavus Nederland
16.Dominique Arnould Giant Frankrijk
17.Gregory Vollet St.Quentin Frankrijk
18.Julien Absalon Bianchi Frankrijk
19.Luca Bramati Scott Italië
20.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
2000
1.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
2.Ryder Hesjedal Gary Fisher Canada
3.Carl Swenson Polo Sport V.S.A.
4.Andreas Dilger B.S.E. Duitsland
5.Bart Brentjens Subaru Nederland
6.Carsten Bresser B.S.E. Duitsland
7.Lado Fumic B.S.E. Duitsland
8.Cadel Evans Volvo Australië
9.Christophe Sauser Volvo Zwitserland
10.Christophe Dupouey Giant Frankrijk
11.Filip Meirhaeghe Subaru België
12.Bas Van Dooren Be One Nederland
13.Mannie Heymans B.S.E. Namibië
14.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
15.Geoff Kabush Mapei Kona Canada
16.Patrick Tolhoek Be One Nederland
17.Dominique Arnould Giant Frankrijk
18.Julien Absalon Scott Frankrijk
19.Jean-François Laroche Ford Canada
20.Luca Bramati Scott Italië
1999
1.Luca Bramati Selle Royal Italië
2.Thomas Kalberer Helvetia Zwitserland
3.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
4.Christophe Dupouey Sunn-Chippie Frankrijk
5.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
6.Dario Cioni Mapei Italië
7.Dario Acquaroli Amore & Vita Italië
8.Arne Broekmans Roland België
9.Bart Brentjens American Eagle Nederland
10.Jens Schwedler Giant Duitsland
11.Henrik Djernis B.M.W. Denemarken
12.Warren Sallenbach Ritchey Canada
13.Matthew Farmer Raleigh G.B.
14.Pavel Tsjerkasov Basso Rusland
15.Andy Bishop Gary Fisher V.S.A.
16.Roel Paulissen American Eagle België
17.Jan Weevers Giant Nederland
18.Elliot Baxter Raleigh Groot-Brittannië
19.Andres Brenes Ritchey Costa Rica
20.Gerben De Knegt American Eagle Nederland
1998
1.Christophe Manin American Eagle Frankrijk
2.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
3.Miguel Martinez Sunn Nike Frankrijk
4.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
5.Roel Paulissen American Eagle België
6.Thomas Dietsch Be One Frankrijk
7.Christophe Dupouey Sunn Nike Frankrijk
8.David Vazquez Volvo Spanje
9.Sean McCarroll Giant Australië
10.Massimo de Bertolis Diamond Back Italië
11.Roberto Lezaun Orbea Spanje
12.Christophe Hérisset Sunn Nike Frankrijk
13.Benny Heylen Be One België
14.Yader Zoli Diamond Back Italië
15.Kashi Leuchs Volvo Nieuw-Zeeland
16.Fabrice Julien Giant Frankrijk
17.Jan Ostergaard Corratec Denemarken
18.Sebastien Warsage Sunn Nike Frankrijk
19.John Gregory Giant Australië
20.Cadel Evans Volvo Australië
1997
1.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
2.Daniele Bruschi Atala Italië
3.Bart Brentjens Concorde Nederland
4.Albert Iten Epson Zwitserland
5.Beat Wabel Epson Zwitserland
6.Lennie Kristensen G.T. Denemarken
7.Filip Meirhaeghe Roland België
8.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
9.Peter Van Den Abeele Espace Card België
10.Tim Gould B.C.F. Groot-Brittannië
11.David Baker Raleigh Groot-Brittannië
12.Richard Groenedaal Amev Nederland
13.Paul Hinton Raleigh Groot-Brittannië
14.Jan Ostergaard Specialized Denemarken
15.Miguel Martinez Bic Frankrijk
16.Jan Wiejak Wheeler Polen
17.Benny Van Itterbeek Espace Card België
18.Steve Tilford Motorola Verenigde Staten
19.Andy Busser Epson Zwitserland
20.Don Myrah Ritchey Verenigde Staten
1996
1.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
2.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
3.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
4.Lennie Kristensen Giant Denemarken
5.John Tomac Tioga V.S.A.
6.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
7.Cadel Evans Giant Australië
8.Warren Sallenbach Ritchey Canada
9.Marcel Arntz Giant Nederland
10.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
11.Jens Schwedler Giant Duitsland
12.Don Myrah Ritchey V.S.A.
13.Yader Zoli Diamond Back Italië
14.Mike Kluge Focus Duitsland
15.Jean-Christophe Savignoni La Paul Frankrijk
16.Andres Brenes Ritchey Costa Rica
17.Giuliano Badiali Diamond Back Italië
18.Peter Webber Gary Fisher V.S.A.
19.Jan Weevers Giant Nederland
20.Andy Bishop Gary Fisher V.S.A.
1995
1 Tim Gould Schwinn GBr
2 Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
4 Henrik Djernis Pro Flex Denemarken
5 Albert Iten Giant Zwitserland
6 Beat Wabel Pro Flex Zwitserland
7 Marcel Arntz Giant Nederland
8 Lennie Kristensen Giant Denemarken
9 Daniele Bruschi Marin Italië
10 Mark Howe Parkpre VSA
11 Ralph Berner D.B.R. BRD
12 John Weissenrieder Univega VSA
13 David Wiens D.B.R. VSA
14 Hubert Pallhuber D.B.R. Italië
15 Roel Paulissen Ritchey België
16 Marcel Heller Univega Zwitserland
17 Alessandro Fontana D.B.R. Italië
18 Andreas Danielsson Parkpre Zweden
19 Thomas Kalberer Ritchey Zwitserland
20 Warren Sallenbach Ritchey Canada
1994
1.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
2.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
3.Ned Overend Specialized V.S.A.
4.David Juarez Specialized V.S.A.
5.Marcel Arntz Giant Nederland
6.Bart Brentjens American Eagle Nederland
7.David Baker Raleigh Groot-Brittannië
8.Don Myrah Ritchey V.S.A.
9.Albert Iten Epson Zwitserland
10.Luca Bramati Atala Italië
11.Rishy Grewal Levi’s V.S.A.
12.Beat Wabel Epson Zwitserland
13.Tim Gould B.C.F. Groot-Brittannië
14.Henrik Djernis Ritchey Denemarken
15.David Wiens Diamond Back V.S.A.
16.Jean-Chris.Savignoni Diamond Back Frankrijk
17.Dario Acquaroli Amore & Vita Italië
18.John Tomac Ritchey V.S.A.
19.Mario Noris Scott Italië
20.Gary Foord B.C.F. Groot-Brittannië
1993
1.Bart Brentjens American Eagle Nederland
2.Miguel Martinez Sunn-Chippie Frankrijk
3.Rune Hoydahl Giant Noorwegen
4.Rob Harmeling Batavus Nederland
5.Thomas Frischknecht Ritchey Zwitserland
6.Christophe Dupouey Sunn-Chippie Frankrijk
7.Lennie Kristensen Giant Denemarken
8.Ned Overend Ritchey V.S.A.
9.Marcel Arntz Giant Nederland
10.Alessandro Fontana Diamond Back Italië
11.Cadel Evans Diamond Back Australië
12.Hubert Pallhuber Diamond Back Italië
13.Jérome Chiotti Sunn-Chippie Frankrijk
14.Warren Sallenbach Ritchey V.S.A.
15.Yader Zoli Diamond Back Italië
16.Jean-Christ.Savignoni Sunn-Chippie Frankrijk
17.Jan Weevers Giant Nederland
18.Gerben De Knegt American Eagle Nederland
19.Richard Groenendaal American Eagle Nederland
20.Adri Van Der Poel American Eagle Nederland
1992
1.Mario Noris Italië
2.John Tomac Verenigde Staten
3.Tim Gould Groot-Brittannië
4.Michael Kloser Verenigde Staten
5.Albert Zweifel Zwitserland
6.David Juarez Verenigde Staten
7.Francisco Sala Spanje
8.Mike Kluge Duitsland
9.Michel Jean Frankrijk
10.Patrice Thevenard Frankrijk
11.Bernt Johansson Zweden
12.Ned Overend Verenigde Staten
13.David Wiens Verenigde Staten
14.Tom Rogers Verenigde Staten
15.Roger Honegger Zwitserland
16.Volker Krukenbaum Duitse Bondsrepubliek
17.Ondrej Glajza Tsjechoslovakije
18.David Baker Groot-Brittannië
19.Thomas Frischknecht Zwitserland
20.Bruno d’Arsié Zwitserland
1991
1.Bruno D’Arsié Zwitserland
2.Thomas Frischknecht Zwitserland
3.Pascal Müller Zwitserland
4.Martin Obrist Zwitserland
5.Danny Van Steenbergen België
6.David Baker Gr.Brit.
7.Brian Bistrup Denemarken
8.Albert Iten Zwitserland
9.Alex Moonen België
10.Andreas Büsser Zwitserland
11.Marc Janssens België
12.David Wiens V.S.A.
13.Christiaan Hautekeete België
14.Andy Hurford Gr.Brit.
15.Freddy De Muynck België
16.Johan Verstrepen België
17.Peter Meinert Denemarken
18.Mike Kloser V.S.A.
19.Volker Krukenbaum B.R.D.
20.John Weissenrieder V.S.A.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s