2006
1 Glen Chadwick Navigators Australië
2 Valery Kobzarenko Navigators Oekraïne
3 Cameron Jennings D.F.L. Australië
4 Sergey Lagutin Navigators Oezbekistan
5 Danny Pate TIAA-CREF VSA
6 Ciaran Power Navigators Ierland
7 Svein Tuft Symmetrics Canada
8 Stefan Parinussa Sparkasse BRD
9 Fausto Esparza Munoz Tecos Mexico
10 Christian Meier Symmetrics Canada
11 John Fredy Parra Calada Tecos Colombia
12 Gregorio Ladino Vega Tecos Colombia
13 Jairo Hernandez Montoya Pasion Colombia
14 Jarley Colorado Hernandez Pasion Colombia
15 Cameron Hughes Italpasta Australië
16 Yovanny Torres Castro Pasion Colombia
17 Trent Wilson JitteryJoe Australië
18 Brent Bookwalter Priority VSA
19 Russell Downing D.F.L. GBr
20 Francisco Matamoros Navarro Tecos Mexico

2005
1 Nathan O’Neill Navigators Australië
2 Svein Tuft Symmetrics Canada
3 Jeff Louder Navigators VSA
4 John Lieswyn Health Net VSA
5 Dawid Krupa MBK-Scout Polen
6 Glen Chadwick Cyclingnews Australië
7 Mark Walters Navigators Canada
8 Kasper Sowinski Amore&Vita Polen
9 Krzysztof Mermer MBK-Scout Polen
10 Mike Jones Health Net VSA
11 Doug Ollerenshaw Health Net VSA
12 Brandon Crichton Italpasta Canada
13 Dominique Perras Kodak Canada
14 David O’Loughlin Navigators Ierland
15 Wojciech Kalemba MBK-Scout Polen
16 Charles Dionne Webcor Canada
17 Cameron Jennings Cyclingnews Australië
18 Kimmo Kananen Amore&Vita Finland
19 Christian Meier Symmetrics Canada
20 Martin Gilbert Volkswagen Canada
2004
1 Tomasz Brozyna Action Polen
2 Nathan O’Neill Colavita Australië
3 Scott Moninger Health Net VSA
4 Radoslaw Romanik C.C.C. Polen
5 Viktor Rapinski Navigators Witrusland
6 Maxim Iglinskiy Capec Kazakstan
7 Thomas Liese Winfix BRD
8 Timo Scholz Winfix BRD
9 Mike Jones Health Net VSA
10 Ciaran Power Navigators Ierland
11 Seweryn Kohut C.C.C. Polen
12 Arkadiusz Wojtas C.C.C. Polen
13 Dominique Perras Ofoto Canada
14 Jeff Louder Navigators VSA
15 Kazimierz Stafiej Action Polen
16 Karait Baigudinov Capec Kazakstan
17 Charles Dionne Webcor Canada
18 Assan Bazayev Capec Kazakstan
19 Alexandre Nadeau Volkswagen Canada
20 Plamen Stoyanov Kolev C.C.C. Polen
2003
1.Oleg Grichkine Navigators Rusland
2.John Lieswyn Seven Up V.S.A.
3.Chris Baldwin Navigators V.S.A.
4.Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
5.Danny Pate Prime Alliance V.S.A.
6.Eric Wohlberg Saturn Canada
7.Petr Bencik Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
8.Antonio Aldape Tecos Mexico
9.Dominique Perras Flanders Canada
10.Bert Scheirlinckx Flanders Belgium
11.Mark Walters Navigators Canada
12.Allan Iacuone Flanders Australia
13.Lubor Tesar Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
14.Jeff Louder Navigators V.S.A.
15.Frantisek Trkal Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
16.Czeslaw Lukascewicz Quebec Canada
17.Michal Precechtel Z.V.V.Z. Tsj.Rep.
18.Todd Herriott Health Net V.S.A.
19.Jean-Sebastien Maheu Quebec Canada
20.Yoshiyuki Abe Shimano Japan
2002
1 Christian Werner Nurnberger BRD
2 Thomas Liese Nurnberger BRD
3 Angel Luis Casero Team Coast Spanje
4 Laurent Roux Delatour Frankrijk
5 Danny Pate Alliance VSA
6 Gianluca Valoti Alexia Italië
7 Russell Stevenson Alliance VSA
8 Phil Zajicek Mercury VSA
9 Michael Rogers Mapei III Australië
10 Matt De Canio Alliance VSA
11 Lubor Tesar Nurnberger Tsjechië
12 Artur Babaitsev Nurnberger Rusland
13 Marco Serpellini Lampre Italië
14 Christian Poos Marlux Luxemburg
15 Paul Van Hyfte Tiscali België
16 Eric Wohlberg Saturn Canada
17 Soren Petersen Saturn Denemarken
18 Ubaldo Mesa Estepa Tecos Colombia
19 Tim Johnson Saturn VSA
20 Johan Coenen Marlux België
2001
1.John Lieswyn Seven Up V.S.A.
2.Roland Green Nat.selectie Canada
3.Ryder Hesjedal Nat.selectie Canada
4.Jonathan Wirsing Snow Valley V.S.A.
5.Clark Sheehan Seven Up V.S.A.
6.Geoff Kabush Nat.selectie Canada
7.Sean Nealy Kissena V.S.A.
8.Alex Gardner Boise V.S.A.
9.Scott Moninger Mercury V.S.A.
10.Heinrich Wiebe Boise V.S.A.
11.Dale Suttle Mercy V.S.A.
12.Trent Klasna Saturn V.S.A.
13.Adham Sbeih Navigators V.S.A.
14.Peter Van Petegem Mercury België
15.Doug Ziewacz Seven Up V.S.A.
16.Michael Barry Saturn Canada
17.Jon Retseck Mercury V.S.A.
18.Paul Collins Seven Up V.S.A.
19.John Kelly Kissena V.S.A.
20.Gareth Jones Ochsner V.S.A.
2000
1.Andrew Randell Jet Fuel Canada
2.Peter Wedge Shaklee Canada
3.Charles Dionne Volkswagen Canada
4.Geoff Kabush Nat.selectie Canada
5.Scott Moninger Mercury V.S.A.
6.Dirk Friel Jet Fuel V.S.A.
7.Giuseppe Giuliano Jet Fuel Canada
8.Henk Vogels Mercury Australië
9.Stefano Della Santa Alexia Italië
10.Jörgen Petersen Ville de Charleroi Denemarken
11.Jason Crookham Jet Fuel Canada
12.Mathieu Darveau Nat.selectie Canada
13.Floyd Landis Mercury V.S.A.
14.Chris Sneddon Nat.selectie Canada
15.Ricky Féderau Nat.selectie Canada
16.Steve Zampieri Mercury Zwitserland
17.Vassili Davidenko Navigators Rusland
18.Graeme Miller Shaklee Nieuw-Zeeland
19.Jaroslav Bilek Wüstenrot Tsjechië
20.Jan Bratkowski Mercury Duitsland
1999
1 Levi Leipheimer Saturn VSA
2 Andrea Noe Mapei Quickstep Italië
3 David Clinger Mercury VSA
4 Jan Hruska Z.V.V.Z. Tsjechië
5 Scott Moninger Mercury VSA
6 Jaroslav Bilek Z.V.V.Z. Tsjechië
7 Floyd Landis Mercury VSA
8 Rene Andrle Z.V.V.Z. Tsjechië
9 Brian Walton Saturn Canada
10 Michael Barry Saturn Canada
11 Vassili Davidenko Navigators Rusland
12 Lars Michaelsen Française Denemarken
13 Christophe Mengin Française Frankrijk
14 Christophe Capelle Big Mat Frankrijk
15 Julian Dean Mercury NZl
16 Bart Bowen Saturn VSA
17 Ruben Galvan Manchon Kelme Spanje
18 Axel Merckx Mapei Quickstep België
19 Antonio Aldape Chavez Tecos Mexico
20 Andrea Collinelli Pinarello Italië
1998
1 Levi Leipheimer Saturn VSA
2 Andrzej Sypytkowski Mroz Polen
3 Artur Babaitsev Z.V.V.Z. Rusland
4 Scott Moninger Navigators VSA
5 Thurlow Rogers Mercury VSA
6 Frank McCormack Saturn VSA
7 Chann McRae Saturn VSA
8 Tomas Konecny Z.V.V.Z. Tsjechië
9 Tomasz Brozyna Mroz Polen
10 Dainis Ozols Mroz Letland
11 Julian Dean Mercury NZl
12 Pascal Choquette Laval Canada
13 Chris Walker Nat.selectie GBr
14 Tom Van Noppen Nat.selectie België
15 Roger Hammond Palmans GBr
16 Nigel Perry Nat.selectie GBr
17 Renaud Boxus Nat.selectie België
18 Charles Dionne Pasta Canada
19 Thierry Bricaud Vendée U Frankrijk
20 Trent Klasna Navigators VSA
1997
1 Trent Klasna Colorado VSA
2 Jonathan Vaughters Colorado VSA
3 Matthew Anand Laval Canada
4 Sergei Sinoekov Vosschemie Oekraïne
5 Chris Walker Colorado GBr
6 Scott Fortner Saturn VSA
7 Dimitri Neliubine Roslotto Rusland
8 Czeslaw Lukaszewicz Laval Canada
9 Matthew White ZVVZ-Giant Australië
10 Tom Van Noppen Nat.selectie België
11 Michael Barry Laval Canada
12 Roger Hammond Vendée U GBr
13 Jean-François Anti Mutuelle Frankrijk
14 Jacques Landry Ever Fresh Canada
15 Craig Schommer Colorado VSA
16 Raf Van Hove Nat.selectie België
17 Joost De Smeyter Nat.selectie België
18 Jean-Sebastien Béland Ever Fresh Canada
19 Malcolm Elliott Colorado GBr
20 Steven D’Hondt Nat.selectie België
1996
1 Matthew White Giant-AIS Australia
2 Igor Bonciukov Nat.selectie Moldavia
3 Matthew Anand Laval Canada
4 Steve Bauer Saturn Canada
5 Steve Rover Laval Canada
6 Jacques Landry Brault Canada
7 Eric Wohlberg Shaklee Canada
8 Chris Yenkey Shaklee VSA
9 Scott Fortner Saturn VSA
10 Fabien Bergeron Brault Canada
11 Sergei Matveev Nat.selectie Ukraine
12 Sylvain Beauchamp Brault Canada
13 Dean Rogers Giant-AIS Australia
14 Gordon Fraser Ontario Canada
15 Alexander Fedenko Nat.selectie Ukraine
16 Rouslan Ivanov Nat.selectie Moldavia
17 Jesus Zarate Estrada Nat.selectie Mexico
18 Richard Reid Nat.selectie NewZealand
19 Jean-Sebastien Beland Brault Canada
20 Czeslaw Lukaszewicz Laval Canada
1995
1 Eric Wohlberg Saturn Canada
2 Fabien Bergeron Energie Canada
3 Steve Rover Laval Canada
4 Jose Manuel Garcia Canel’s Mexico
5 Sylvain Beauchamp Energie Canada
6 Michael Barry Saturn Canada
7 Peter Wedge Laval Canada
8 John Powell New World Canada
9 Anthony Bergson Excellence Canada
10 Jason Phillips Jayco Australië
11 Chris Westwood Velo-Excel Canada
12 Colin Davidson Saturn Canada
13 Alexei Biakov Sputnik Rusland
14 Scott Hastie Saturn Canada
15 Bruce Ketchum Freewheel Canada
16 Keith Stark Moretti Canada
17 Daniel Belleville Energie Canada
18 Irving John Aguilar Robles Canel’s Mexico
19 Matt Hanson Cyclops Canada
20 Eduardo Uribe Canel’s Mexico
1994
1.Roger Hammond Nat.selectie Gr.Brit.
2.Brian Curtis Nat.selectie Gr.Brit.
3.Jeremy Hunt Nat.selectie Gr.Brit.
4.David McKenzie Nat.selectie Australië
5.Richard Allaway Nat.selectie Gr.Brit.
6.Scott McGrory Nat.selectie Australië
7.Roland Green Nat.selectie Canada
8.Jean-Pierre Lauvendon Nat.selectie Frankrijk
9.Michel Wilhelm Nat.selectie Frankrijk
10.Yves Auvrouin Nat.selectie Frankrijk
11.Christophe Mengin Nat.selectie Frankrijk
12.Mark McKay Nat.selectie Gr.Brit.
13.Chris Yenkey Nat.selectie V.S.A.
14.Karim Guibout Nat.selectie Frankrijk
15.Jean-Louis Harel Nat.selectie Frankrijk
16.Stuart Blunt Nat.selectie Gr.Brit.
17.Matthew Johnson Nat.selectie Canada
18.Tim O’Shannessy Nat.selectie Australië
19.Gianluca Gorini Jolly Italië
20.Jacques Landry Laval Canada
1993
1.Roland Green Nat.selectie Canada
2.Chris Yenkey Nat.selectie V.S.A.
3.Flavio Anastasia Amore & Vita Italië
4.Frédéric Berland Nat.selectie Frankrijk
5.Didier Martinez Nat.selectie Frankrijk
6.Denis Noël Nat.selectie Frankrijk
7.Rémy Hello Nat.selectie Frankrijk
8.Nikolai Kovsch Nat.selectie Rusland
9.Evgeny Molojine Nat.selectie Rusland
10.Thierry Casas Nat.selectie Frankrijk
11.Christophe Curritt Nat.selectie Frankrijk
12.Kurt Betschart Amore & Vita Zwitserland
13.Sergei Deda Nat.selectie Rusland
14.Billy Kostrikin Nat.selectie V.S.A.
15.Stan Korepanov Nat.selectie Rusland
16.Sergei Ivanov Nat.selectie Rusland
17.Jeff Baumberger Nat.selectie V.S.A.
18.Marty Jemison Nat.selectie V.S.A.
19.Jonathan Shell Nat.selectie V.S.A.
20.Alexander Torkatchenko Nat.selectie Rusland
1992
1.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
2.Frédéric Berland Nat.selectie Frankrijk
3.Thierry Casas Nat.selectie Frankrijk
4.Christophe Curritt Nat.selectie Frankrijk
5.Kirill Boljaev Nat.selectie G.O.S.
6.Krzystov Wiatr Bud Light Polen
7.Anthony Benbetka Nat.selectie Frankrijk
8.Greg Oravetz Coors V.S.A.
9.Cesary Zamana Bud Light Polen
10.Daniel Maquet Nat.selectie Frankrijk
11.Andrew Miller Nat.selectie V.S.A.
12.John Brady Spago Ierland
13.Roberto Gaggioli Coors Italië
14.Robert Krzyszostaniak Bud Light Polen
15.Scott McKinley Spago V.S.A.
16.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
17.Vassili Davidenko Nat.selectie G.O.S.
18.Andrzej Mierzejewski Bud Light Polen
19.Dirk Pohlmann Nat.selectie V.S.A.
20.Sergei Oetsjakov Nat.selectie G.O.S.
1991
1.Frédéric Berland Nat.selectie Frankrijk
2.Sergei Aoutko Nat.selectie U.S.S.R.
3.Mikhail Orlov Nat.selectie U.S.S.R.
4.Thierry Casas Nat.selectie Frankrijk
5.Wladimir Perelazny Nat.selectie V.S.A.
6.Christophe Curritt Nat.selectie Frankrijk
7.Krzystov Wiatr Subaru Polen
8.Anthony Benbetka Nat.selectie Frankrijk
9.Vassili Davidenko Nat.selectie U.S.S.R.
10.Andrzej Mierzejewski Subaru Polen
11.Daniel Maquet Nat.selectie Frankrijk
12.Robert Krzyszostaniak Frigidaire Polen
13.Didier Arbault Nat.selectie Frankrijk
14.Evgeny Zagrebelny Nat.selectie U.S.S.R.
15.Sergei Oetsjakov Nat.selectie U.S.S.R.
16.Sean Yates Motorola Gr.Brit.
17.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
18.Johan Lammerts Z-Peugeot Nederland
19.Luigi Furlan Helvetia Italië
20.Michael Carter Motorola V.S.A.
1990
1.Hans-Rüdi Märki Helvetia Zwitserland
2.Pascal Richard Helvetia Zwitserland
3.Danny Fox Amore&Vita-Poland V.S.A.
4.Czeslaw Lukascewicz Québec Canada
5.Pierre Harvey Nationale selectie Canada
6.Nate Reiss M.S.E. V.S.A.
7.Nathan Dahlberg 7-Eleven Nieuw-Zeeland
8.Krzystov Wiatr Subaru Polen
9.Robert Krzyzostaniak Amore&Vita-Poland Polen
10.David Spears Evian Canada
11.Luigi Furlan Helvetia Italië
12.Jamie Paolinetti M.S.E. V.S.A.
13.Michael Carter M.S.E. V.S.A.
14.Dag-Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
15.Dominik Krieger Helvetia B.R.D.
16.Ed Kaczmarczyk Amore&Vita-Poland Canada
17.Roy Zuchetto Laval Canada
18.Cesary Zamana Subaru Polen
19.Sean Way Laval Canada
20.Shawn Scholl Amore&Vita-Poland V.S.A.
1989
1.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
2.Ronan Pensec Z-Peugeot Frankrijk
3.Michael Carter Coors V.S.A.
4.Atle Kvalsvoll Z-Peugeot Noorwegen
5.Brian Walton 7-Eleven Canada
6.Gilbert Duclos-Lassalle Z-Peugeot Frankrijk
7.Stephen Swart Nat.selectie Nieuw-Zeeland
8.Olaf Lurvik Z-Peugeot Noorwegen
9.Marc Van Orsouw P.D.M. Nederland
10.Nate Reiss Nat.selectie V.S.A.
11.Michel Zanoli Coors Nederland
12.Gilles Delion Helvetia Frankrijk
13.Jamie Paolinetti Nat.selectie V.S.A.
14.Joey McLoughlin Z-Peugeot Gr.Brit.
15.Peter Stevenhagen Helvetia Nederland
16.Sean Way Laval Canada
17.Guido Winterberg Helvetia Zwitserland
18.Scott Goguen Laval Canada
19.Gervais Rioux Laval Canada
20.John Baldi Helvetia V.S.A.
1988
1.Bernard Chesneau S.E.F.B. Frankrijk
2.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
3.Johan Bruyneel S.E.F.B. België
4.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
5.Steve Bauer Weinmann Canada
6.Stefan Van Leeuwe S.E.F.B. België
7.Jerry Cooman S.E.F.B. België
8.Bob Roll 7-Eleven V.S.A.
9.Pino Cerami S.E.F.B. België
10.Luc Govaerts S.E.F.B. België
11.Fons De Wolf A.D.R. België
12.Alex Stieda 7-Eleven Canada
13.Brian Walton Nat.selectie Canada
14.Nathan Dahlberg 7-Eleven Nieuw-Zeeland
15.Greg Lemond P.D.M. V.S.A.
16.Janus Kuum A.D.R. Noorwegen
17.Marc Van Orsouw P.D.M. Nederland
18.Gervais Rioux Laval Canada
19.Peter Stevenhagen P.D.M. Nederland
20.Guido Winterberg Weinmann Zwitserland
1987
1.Brian Walton Nat.selectie Canada
2.Stephen Swart Nat.selectie Nieuw-Zeeland
3.Greg Lemond Toshiba V.S.A.
4.Janus Kuum Toshiba Noorwegen
5.Eric Salomon A.D.R. Frankrijk
6.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
7.Yvan Waddell Levi’s Canada
8.Chris Koberstein Laval Canada
9.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
10.Bob Mionske Nat.selectie V.S.A.
11.John Mullan Nat.selectie Nieuw-Zeeland
12.Etienne Lemieux Laval Canada
13.Kenny Adams Nat.selectie V.S.A.
14.Gervais Rioux Laval Canada
15.Brian Fowler Nat.selectie Nieuw-Zeeland
16.Kurt Stockton Nat.selectie V.S.A.
17.Marc Beneke A.D.R. Zuid-Afrika
18.Bruno Giangioppi Laval Canada
19.Nate Reiss Gianni Motta V.S.A.
20.Francis Castaing A.D.R. Frankrijk
1986
1 Doug Shapiro 7-Eleven VSA
2 James Gillis Laval Canada
3 Jacques Guenette Laval Canada
4 Michael Belcourt Montreal Canada
5 Alex Stieda 7-Eleven Canada
6 Bruce Spicer Evian Canada
7 Ron Hayman 7-Eleven Canada
8 Marc Whitehead Schwinn VSA
9 Greg Lemond La Vie Claire VSA
10 Jeff Bradley 7-Eleven VSA
11 Leonard Nitz Mengoni VSA
12 Thurlow Rogers Levi’s VSA
13 Yvan Waddell Evian Canada
14 Davis Phinney 7-Eleven VSA
15 Alan McCormack Killian’s Ierland
16 Chris Koberstein Montreal Canada
17 Etienne Lemieux Laval Canada
18 Gervais Rioux Montreal Canada
19 Brian Fowler Nat.selectie NewZealand
20 Bruno Giangioppi Laval Canada

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s