2005
1 Glen Mitchell Hamilton
2 Robin Reid Cuddon Marlborough
3 Justin Kerr Hamilton
4 Aaron Strong Manakau
5 Jeremy Vennell Ramblers
6 Gordon McCauley Manakau
7 Hayden Godfrey Pegasus
8 Joseph Chapman Otago
9 Matthew Gilbert Manakau
10 Karl Murray Manakau
11 Justin Ralph Hamilton
12 Fraser McMaster Pegasus
13 Geoff Mackle New Plymouth
14 Kieran Langley Hamilton
15 Jaaron Poad Southland
16 Anthony Chapman Otago
17 Heath Turnbull Manakau
18 Eric Drower Te Awamutu
19 Michael Milner Nicholson
20 Simon Brown New Plymouth

2004
1 Peter Latham Rabobank
2 Heath Blackgrove Beveren 2000
3 Tim Gudsell Zookeepers
4 Robin Reid T.N.L.
5 Glen Mitchell Sierra Nevada
6 Justin Kerr Rabobank
7 Geoffrey Burndred Rabobank
8 Hayden Roulston Cofidis
9 Jason Allen Ascot Park
10 Aaron Strong Rabobank
11 Ben Robson Marco Polo
12 Marc Ryan Zookeepers
13 Scott Guyton Wismilak
14 Jeremy Vennell Cyclingnews
15 James Elverey S.I.T.Zero
16 Kashi Leuchs Bianchi
17 Jason Clement Avanti
18 Wayne Hiscock Bianchi
19 Tim Vincent Specialized
20 Matthew Treanor Specialized
2003
1.Robin Reid Cuddon
2.Saul Gudsell Ultimo
3.Heath Blackgrove Timaru
4.Glen Mitchell Navigators
5.Geoffrey Burndred Penne Miche
6.Marc McKay Velo Sport
7.Matthew Yates Team Down Under
8.Fraser McMaster Volksbank
9.Gordon McCauley Schroeder Iron
10.Adam Gosney Wanganui
11.Paul Bishop Rotorua
12.Aaron Strong Manukau
13.Jeremy Yates Quickstep-Davitamon
14.Peter Latham Te Awamutu
15.Tim Gudsell Te Awamutu
16.Matthew Gilbert Manukau
17.Logan Hutchings Otago
18.Scott Lyttle Masterton
19.Joe Chapman Lemond
20.Nathan Dahlberg Marco Polo
2002
1.Julian Dean CSC-Tiscali
2.Jeremy Yates Mapei-Aqua
3.Tim Vincent Sandoval
4.Kashi Leuchs Volvo-Cannondale
5.Bryce Shapley Avanti
6.Hayden Roulston Trust House
7.Stuart Houltham Johnsonville
8.Scott Guyton iteamnova
9.Fraser McMaster Volksbank
10.Mike Smith Sandoval
11.Charles Widdup Wallis
12.Jason Clement Southend
13.Stephen Elden Johnsonville
14.Alasdair Duncan Sandoval
15.Bevan Williams Johnsonville
16.Andrew East Pin’s Cycling Club
17.Matthew Randall Trust House
18.Mike Willacy Pack & Pedal
19.Steve Blair Farthing
20.Ben Robson Southend
2001
1 Brendan Vesty Navigators
2 Scott Guyton Flanders
3 Julian Dean US-Postal
4 Gordon McCauley Landbouwkrediet
5 Brendan Cameron Sympatico
6 Stuart Lowe Southland
7 John Ownsworth La Creuse
8 Karl Murray Auckland
9 Bryce Shapley Flanders
10 Karl Moore Pin’s
11 Christopher Jenner Crédit Agricole
12 Graeme Miller Net Zero
13 Jeremy Yates Avanti
14 Geoffrey Burndred Broadmark
15 Matthew Yates Net Zero
16 Glen Mitchell Navigators
17 Warren Clark Auckland
18 Anthony Peden VIC Cycles
19 Francis De Jager Kennemerland
20 Matthew Sinton Johnsonville
2000
1 Francis De Jager West Coast
2 Gary Anderson West Coast
3 Paul Odlin Otago
4 Heath Blackgrove Canterbury
5 Andrew Reid T.N.L.
6 Greg Henderson Otago
7 Tim Carswell Canterbury
8 Glen Thomson Otago
9 Jeremy Robinson Southland
10 Brendan Cameron Waikato
11 Robin Reid T.N.L.
12 Bryce Shapley Waikato
13 Danny Hillary Otago
14 Geoffrey Burndred Waikato
15 Scott Mitchell Waikato
16 Jaaron Poad Southland
17 Lee Maxwell Vertonghen West Coast
18 James Faulding Otago
19 Nigel Godfrey Canterbury
20 Paul Bishop Waikato
1999
1 Graeme Miller Shaklee
2 Glen Mitchell Shaklee
3 David Lee Eurodrive
4 Kashi Leuchs Headshok
5 Nathan Dahlberg Concorde
6 Christopher Jenner Crédit Agricole
7 Francis De Jager Kennemerland
8 Karl Murray Auckland
9 Darren Murray Auckland
10 Brendan Vesty Navigators
11 Chris Nicholson Auckland
12 David Comerford Auckland
13 Gordon Westoby Sanitarium
14 Julian Dean Mercury
15 Heath Blackgrove Coca-Cola
16 Warren Clark Coca-Cola
17 Gary Anderson Auckland
18 Chris Barnsley Ericsson
19 Andrew Reid The Bridge
20 Scott Guyton Linda McCartney
1998
1.Chilton Clark Elite z/c
2.Glenn Mitchell Elite z/c
3.Kashi Leuchs Volvo
4.Brendan Vesty Nürnberger
5.Andrew Reid Elite z/c
6.Scott Guyton Ipso
7.Glen Horden Kingsnorth
8.Chris Barnsley Ericsson
9.Christopher Jenner Gan
10.Nathan Dahlberg Sas van Gent
11.Greg Henderson Elite z/c
12.Graeme Miller Oilme
13.Darryn Medhurst Elite z/c
14.Julian Dean Outdoor
15.Tim Carswell Elite z/c
16.Murray Spencer Elite z/c
17.David Lee Elite z/c
18.Anthony Peden Elite z/c
19.Gary Anderson Elite z/c
20.Brady Gibbons Elite z/c
1997
1.Kashi Leuchs Volvo
2.Graeme Miller Torelli
3.Nathan Dahlberg Peddler
4.Gary Anderson Elite z/c
5.Christopher Jenner Montauban
6.Hayden Godfrey Elite z/c
7.Julian Dean Shaklee
8.Fraser McMaster Halswell
9.Matthew Yates Ramblers
10.Glen Thompson Elite z/c
11.Dean Barnett Ace R.T.
12.Richard Reid Elite z/c
13.Matthew Sinton Elite z/c
14.Brendan Vesty Nürnberger
15.Darryn Medhurst Elite z/c
16.Mark Seddon Elite z/c
17.Chris Barnsley Schumacher
18.John Harris Elite z/c
19.Mike Lamb Kingsnorth
20.Gordon McCauley P.N.P.
1996
1.Kashi Leuchs Volvo
2.Graeme Miller Dupont
3.Nathan Dahlberg Tango
4.Brendan Hart Schumacher
5.Gary Anderson Elite z/c
6.Julian Dean Shaklee
7.Glen Thompson Elite z/c
8.Brian Fowler Elite z/c
9.Hayden Godfrey Elite z/c
10.Dean Barnett Ace R.T.
11.Richard Reid Elite z/c
12.Mark Rendell Elite z/c
13.Darryn Medhurst Elite z/c
14.Chris Barnsley Schumacher
15.John Harris Elite z/c
16.Christopher Jenner La Poste
17.Mike Lamb Kingsnorth
18.Gordon McCauley P.N.P.
19.Murray Spencer Auckland
20.Brendan Vesty Nürnberger
1995
1.Brett Dey Elite z/c
2.Matthew Bathgate Elite z/c
3.Stephen Swart Motorola
4.Nathan Dahlberg Tango
5.Graeme Miller Scott
6.Shane Bradley Elite z/c
7.Matthew Brick Elite z/c
8.Brendan Hart Rotan
9.Gary Anderson Auckland
10.Glen Thompson Giant
11.Brian Fowler Elite z/c
12.Dean Barnett Ace R.T.
13.Paul Hinton Yo Hint
14.Richard Reid Tarbes
15.Christopher Jenner Bobet
16.Darryn Medhurst Elite z/c
17.Mark Rendell Elite z/c
18.Chris Barnsley Giant
19.John Harris Elite z/c
20.Mike Lamb Kingsnorth
1994
1.Stephen Swart Motorola
2.Nathan Dahlberg Tango
3.Brian Fowler Elite z/c
4.Brendan Hart Schumacher
5.Jon Hume Power Post
6.Graeme Miller Scott
7.Glen McLeay Repco
8.Gary Anderson Auckland
9.Dean Barnett Ace R.T.
10.Paul Hinton Raleigh
11.Jon Andrews Elite z/c
12.Richard Reid Tarbes
13.Darryn Medhurst Elite z/c
14.Christopher Jenner A.C.B.B.
15.Chris Barnsley Giant
16.John Harris Elite z/c
17.Jeff Hathaway Middridge
18.Darryl Henderson Diamond Back
19.Mike Lamb Kingsnorth
20.Gordon McCauley P.N.P.
1993
1.Nathan Dahlberg Spago
2.Stephen Swart Coors
3.Paul Leitch Elite z/c
4.Graeme Miller Duck Head
5.Brian Fowler Elite z/c
6.Brendan Hart Schumacher
7.John Mullan Itas
8.Gary Anderson Auckland
9.Jon Hume Power Post
10.Glen McLeay Repco
11.Dean Barnett Ace R.T.
12.Paul Hinton Raleigh
13.Jon Andrews Elite z/c
14.Richard Reid Tarbes
15.John Harris Elite z/c
16.Chris Barnsley Giant
17.Todd Brett Mongoose
18.Jeff Hathaway Middridge
19.Mike Lamb Kingsnorth
20.Gordon McCauley P.N.P.
1992
1.Nathan Dahlberg Spago
2.Stephen Swart Coors
3.Thomas Bamford Cambridge
4.Graeme Miller I.M.E.
5.Paul Leitch Elite z/c
6.Glen McLeay Repco
7.Gary Anderson Auckland
8.Brian Fowler Elite z/c
9.John Mullan C.B.Sport
10.Dean Barnett Ace R.T.
11.Paul Hinton Raleigh
12.Jon Andrews Elite z/c
13.Nigel Donnelly Elite z/c
14.John Harris Elite z/c
15.Grant Phillips Giramondo
16.Steven Doherty Elite z/c
17.Jeff Hathaway North Bucks
18.Anthony Hicky Elite z/c
19.Mike Lamb Kingsnorth
20.Gordon McCauley P.N.P.
1991
1.Nathan Dahlberg Motorola
2.Stephen Swart Coors
3.Thomas Bamford Cambridge
4.Graeme Miller I.M.E.
5.Paul Leitch Elite z/c
6.Glen McLeay Repco
7.Brian Fowler Elite z/c
8.Gary Anderson Auckland
9.John Mullan Mosoca
10.Wayne Morgan Elite z/c
11.Paul Hinton Raleigh
12.Jon Andrews Elite z/c
13.Bruce Storrie Dawes
14.Dean Barnett Ace R.T.
15.John Harris Elite z/c
16.Grant Phillips Dave Bruce
17.Rick Dalton Testers
18.Alan Miller Ultra Slim
19.Colin Ryan Elite z/c
20.Steven Doherty Elite z/c
1990
1.Nathan Dahlberg 7-Eleven
2.Graeme Miller I.M.E.
3.Stephen Swart Coors
4.Thomas Bamford Cambridge
5.Paul Leitch Elite z/c
6.Scott Cameron Elite z/c
7.Glen McLeay Repco
8.Brian Fowler Elite z/c
9.Gary Anderson Auckland
10.Kim Rood Elite z/c
11.Dean Yakas Elite z/c
12.Paul Hinton Raleigh
13.Wayne Morgan Elite z/c
14.John Mullan Mosoca
15.Jon Andrews Elite z/c
16.Dean Barnett Ace R.T.
17.John Harris Elite z/c
18.Alan Miller Ultra Slim
19.Rick Dalton Wembley R.C.
20.Steven Doherty Elite z/c
1989
1.Nathan Dahlberg 7-Eleven
2.Eric McKenzie Nico Lapage
3.Paul Leitch Elite z/c
4.Glen McLeay Repco
5.Stephen Swart Spago
6.Thomas Bamford Cambridge
7.Chris Nicholson Elite z/c
8.Leigh Chapman Elite z/c
9.Graeme Miller I.M.E.
10.Anthony Graham Elite z/c
11.Scott Cameron Elite z/c
12.Gavin Stevens Elite z/c
13.Brian Fowler Elite z/c
14.Gary Anderson Auckland
15.John Mullan Boccaccio
16.Philip Hodge Elite z/c
17.Jack Swart Elite z/c
18.Jon Andrews Elite z/c
19.Wayne Morgan Elite z/c
20.Blair Cox Elite z/c

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s