2007
1 Robert Jebb Nat.selectie Groot-Brittannië
2 Michele Scotto D’Abusco Flaminia Italië
3 Gianluca Cavalli Cinelli Italië
4 Grzegorz Kwiatkowski Nat.selectiePolen
5 Tomasz Marczynski Flaminia Polen
6 James Perry Barloworld Zuid-Afrika
7 Victor Manuel Garcia Estevez Nat.selectie Spanje
8 Tim Johnson Health Net VSA 27
9 Jose Manuel Moreno Nat.selectie Spanje
10 Rodrigo Garcia Fuerteventura Spanje
11 Michael Ford Nat.selectie Australië
12 Dennis Haueisen Milram Duitsland
13 Hans Becking Nat.selectie Nederland
14 Maciej Bielecki Nat.selectie Polen
15 Mariusz Wiesiak Nat.selectie Polen
16 Sebastian Donadio Nat.selectie Argentinië
17 Cadel Evans Lotto Australië
18 Jans Koerts Nat.selectie Nederland
19 Feng Lin Nat.selectie China
20 Borja Jelic Nat.selectie Slovenië

2006
1 Roberto Menendez Nat.selectie Cuba
2 Reldy Perez De La Rosa Nat.selectie Cuba
3 Arnold Alcolea Nat.selectie Cuba
4 Adonis Cardoso Nat.selectie Cuba
5 Ben Berden Nat.selectie België
6 Yulien Rodriguez Nat.selectie Cuba
7 Osviel Vento Nat.selectie Cuba
8 Pedro Portuondo Nat.selectie Cuba
9 Jesus Zarate Estrada Tecos Mexico
10 Fausto Esparza Tecos Mexico
11 Francisco Matamoros Tecos Mexico
12 Bernardo Colex Tepoz Tecos Mexico
13 Juan Jose De La Rosa Monsivais Chivas Mexico
14 Irving John Aguilar Robles Arenas Mexico
15 Luis Fernando Macias Hernandez Jalisco Mexico
16 Rodolfo Fernandez Tecos Mexico
17 Luis Perez Andalucia Spanje
18 Epifanio Cortez Arenas Mexico
19 Juan Carlos Hernandez Arenas Mexico
20 Marco Antonio Ortega Chivas Mexico
2005
1 Ben Berden Nat.selectie België
2 Domingo Gonzalez Ramirez Turbo Mexico
3 Armando Vigueras Turbo Mexico
4 Ricardo Tapia Rodriguez Guadalajara Mexico
5 Antonio Aldape Chavez Mexican Airways Mexico
6 Fredy Buergos Nat.selectie Cuba
7 Ziranda Madrigal Alvarez Speedbikes Mexico
8 Salvador Barriga Vidales Speedbikes Mexico
9 Miguel Alcantara Guadalajara Mexico
10 Javier Paniagua Tecos Mexico
11 Fausto Esparza Tecos Mexico
12 Irving John Aguilar Robles Tecos Mexico
13 Manuel Valencia Tecos Mexico
14 Jose Cruz Guadalupe Speedbikes Mexico
15 Joel Alamillo Tecos Mexico
16 Eduardo Graciano Macario Mexico
17 Andreas Kloeden T-Mobile BRD
18 Jonathan Miz Speedbikes Mexico
19 David Salomon Alvarez Speedbikes Mexico
20 Jesus Zarate Estrada Tecos Mexico
2004
1 Andres Contreras Superior Mexico
2 Jurgen De Winne Nat.selectie België
3 Carlos Manuel Hernandez Santana Superior Mexico
4 Rodrigo Barriga Vidales Speedbikes Mexico
5 Jesus Zarate Estrada Tecos Mexico
6 Ziranda Madrigal Alvarez Speedbikes Mexico
7 Arquimides Lam Zamora Tecos Mexico
8 Alessandro Petacchi Fassa Bortolo Italië
9 David Salomon Alvarez Speedbikes Mexico
10 Salvador Barriga Vidales Speedbikes Mexico
11 Domingo Gonzalez Ramirez Turbo Mexico
12 Florencio Ramos Torres Tecos Mexico
13 Miguel Angel Meza Flores Specific Mexico
14 Jose Manuel Garcia Tecos Mexico
15 Candido Barbosa L.A.Pecol Portugal
16 Carlos Lopez Gonzalez Turbo Mexico
17 Darius Strole Nat.selectie Litouwen
18 Andre Schulze Brugelmann BRD
19 Manuel Valencia Tecos Mexico
20 Jose Isabel Garcia Tecos Mexico
2003
1 John Gadret Nat.selectie Frankrijk
2 Klaas Van Tornout SpaarSelect België
3 Erwin Vervecken SpaarSelect België
4 Jonathan Page Prime Alliance VSA
5 Robert Slippens Axa Nederland
6 Bart Wellens SpaarSelect België
7 Erik Zabel Telekom BRD
8 Richard Groenendaal Rabobank Nederland
9 Pascal Triebel Nat.selectie Luxemburg
10 Rodrigo Gonzalez I.O.E.S.A. Mexico
11 Pascal Perrin Nat.selectie Frankrijk
12 Christian Grassmann Nat.selectie B.R.D.
13 Jonathan Vaughters Prime Alliance VSA
14 Mauro Barragan Equipo Rodriguez Mexico
15 Ricardo De La Fuente I.O.E.S.A. Mexico
16 Matt De Canio Prime Alliance VSA
17 Roberto Sgambelluri Nat.selectie Italia
18 Cesar Barragan Equipo Rodriguez Mexico
19 Danny Stam Axa Nederland
20 Rogelio De La Fuente Equipo Libre Mexico
2002
1 Cesary Zamana C.C.C. Polen
2 John Lieswyn Seven Up VSA
3 Andres Contreras Turbo Mexico
4 CarlosManuel Hernandez Santana Superior Mexico
5 Manuel Carbajal Mexico City Mexico
6 Juan Jose De La Rosa Monsivais Chivas Mexico
7 Giovanni Lombardi Aqua & Sapone Italië
8 Antonio Cruz US-Postal VSA
9 Kevin Monahan Seven Up VSA
10 David McCook Prime Alliance VSA
11 Jose Angel Robles Lopez Peugeot Colombia
12 Mark McCormack Saturn VSA
13 Chris Horner Prime Alliance VSA
14 Henk Vogels Mercury Australië
15 Nicolai Bo Larsen Tiscali Denemarken
16 Alessandro Guerra Alexia Italië
17 George Hincapie US-Postal VSA
18 Arkadiusz Wojtas Nurnberger Polen
19 Gordon Fraser Mercury Canada
20 Julian Dean Tiscali Nieuw-Zeeland
2001
1 Georg Totschnig Gerolsteiner Oostenrijk
2 Andrew Roche Ell.Vannin GBr
3 Juan Luis Gonzalez Mercurio Mexico
4 Miguel Arroyo Tlaxcala Mexico
5 Andres Contreras Turbo Mexico
6 Leonardo Piepoli Banesto Italië
7 Camil Siddharta Mercurio Mexico
8 Christian Valenzuela Superior Mexico
9 Domingo Gonzalez Ramirez Mercurio Mexico
10 LuisFernando Macias Hernandez Turbo Mexico
11 Juan Luis Contreras Reyes Superior Mexico
12 Juan Jose De La Rosa Monsivais Superior Mexico
13 Matthew Gilmore Vlaanderen 2002 België
14 Scott McGrory Mapei Quickstep Australië
15 Giovanni Lombardi Telekom Italië
16 Marco Villa Alexia Italië
17 Jimmy Hansen Glud Denemarken
18 Bobby Julich Crédit Agricole VSA
19 Alexander Aeschbach Wuthrich Zwitserland
20 Franco Marvulli Wiesenhof Zwitserland
2000
1.Graeme Miller Shaklee Nieuw-Zeeland
2.Salvatore Commesso Saeco Italië
3.Glen Mitchell Shaklee Nieuw-Zeeland
4.Vassili Davidenko Navigators Rusland
5.Eddy Gragus Jelly Belly V.S.A.
6.Antonio Cruz Saturn V.S.A.
7.Kevin Monahan Seven Up V.S.A.
8.David McCook Shaklee V.S.A.
9.José Robles Nat.selectie Colombia
10.Mark McCormack Saturn V.S.A.
11.Chris Horner Mercury V.S.A.
12.John Lieswyn Shaklee V.S.A.
13.Henk Vogels Mercury Australië
14.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
15.Alessandro Guerra Saeco Italië
16.George Hincapie US-Postal V.S.A.
17.Arkadiusz Wojtas Mroz Polen
18.Gordon Fraser Mercury Canada
19.Julian Dean US-Postal Nieuw-Zeeland
20.Trent Klasna Saturn V.S.A.
1999
1.Miguel Meza Nat.selectie Mexico
2.Cristian Gasperoni Cantina Tollo Italië
3.Fabio Malberti Riso Scotti Italië
4.Jacek Mickiewicz Mroz Polen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Fredy Gonzalez Aguardientes Colombia
7.José Luis Vanegas Aguardientes Colombia
8.Aldrin Salamanca Nat.selectie Venezuela
9.Oscar Pineda Seven Up Guatemala
10.Cesary Zamana Mroz Polen
11.Israel Ochoa Aguardientes Colombia
12.Zbigniew Piatek Mroz Polen
13.Martin Garrido Nat.selectie Argentinië
14.Raimundas Rumsas Mroz Litouwen
15.Claudio Chacon Nat.selectie Venezuela
16.Victor Nino Nat.selectie Colombia
17.Lisandro Cruel Nat.selectie Argentinië
18.Erwin Mendez Nat.selectie Venezuela
19.Walter Bonca Mroz Joegoslavië
20.Pedro Placanica Nat.selectie Argentinië
1998
1.Oscar Laguna Nat.selectie Spanje
2.Tomas Buchacek Nat.selectie Tsj.Rep.
3.Gianni Bugno Mapei Bricobi Italia
4.Robert Kircher Nat.selectie Oostenrijk
5.Alex Candelario Kingsnorth V.S.A.
6.Renato Silva Nat.selectie Portugal
7.Ziranda Madrigal Nat.selectie Mexico
8.Luis Sepulveda Nat.selectie Chili
9.Eddy Rombouts Nat.selectie Belgium
10.Oleg Ljadov Nat.selectie Estland
11.Margus Merisalu Nat.selectie Estland
12.Joseph Boulton Nat.selectie Belgium
13.Danny In’t Ven Nat.selectie Belgium
14.Johan Museeuw Mapei Bricobi Belgium
15.Stijn De Schoenmaecker Nat.selectie Belgium
16.Matthias Knaubert Nat.selectie Oostenrijk
17.Bert De Waele Nat.selectie Belgium
18.Jose Manuel Moreno Nat.selectie Spanje
19.Christophe Roodhooft Nat.selectie Belgium
20.Vicente Ballester Nat.selectie Spanje
1997
1.Mike McCarthy Saturn Verenigde Staten
2.Frank McCormack Saturn Verenigde Staten
3.Brett Aitken Jayco Australië
4.Graeme Miller Torelli Nieuw-Zeeland
5.Czeslaw Lukascewicz Laval Canada
6.Steve Hegg Saturn V.S.A.
7.Tim Lefevre Pasta V.S.A.
8.Yannick Cojan Laval Canada
9.John Harris Pasta V.S.A.
10.Ryan Oelkers Torelli V.S.A.
11.Jason Snow Breakaway V.S.A.
12.Alex Lavalec Laval Canada
13.Kevin Monahan Breakaway V.S.A.
14.Adam Myerson Breakaway V.S.A.
15.Dave Pro Torelli V.S.A.
16.Jacques Landry Ever Fresh Canada
17.J.D.Durso Avocet V.S.A.
18.John Walrod Pasta V.S.A.
19.Stephen Pate Jayco Australië
20.Sebastian Morrissette Ever Fresh V.S.A.
1996
1.Eddy Mazzoleni Nat.selectie Italië
2.Jaan Kirsipuu Chazal Estland
3.Daniele Sgnaolin Nat.selectie Italië
4.Angel Becerra Nat.selectie Colombia
5.Alessandro Baronti Nat.selectie Italië
6.Dimitri Konyshev Aki Rusland
7.Denis Zanette Aki Italië
8.Johan Capiot Refin België
9.Pascal Chanteur Chazal Frankrijk
10.Gianfranco Contri Nat.selectie Italië
11.Pasquale Santoro Nat.selectie Italië
12.Mirko Celestino Nat.selectie Italië
13.Julio Cesar Rangel Manzana Colombia
14.Marco Vermey Chazal Nederland
15.Luis Edgar Espinosa Manzana Colombia
16.Miguel Arroyo Chazal Mexico
17.Fausto Dotti Aki Italië
18.Manuel Carbajal Nat.selectie Mexico
19.Efrain Rico Manzana Colombia
20.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
1995
1.Viatcheslav Ekimov Word Perfect Rusland
2.Raul Alcala Motorola Mexico
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Greg Lemond Gan V.S.A.
5.Frans Maassen Word Perfect Nederland
6.Edwig Van Hooydonck Word Perfect België
7.Steve Bauer Motorola Canada
8.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
9.Andrea Peron Polti Italië
10.Benny Van Itterbeeck Collstrop België
11.Eddy Seigneur Gan Frankrijk
12.Ron Kiefel Coors V.S.A.
13.Gérard Rué Banesto Frankrijk
14.Giovanni Fidanza Polti Italië
15.Wiebren Veenstra Collstrop Nederland
16.Scott Moninger Coors V.S.A.
17.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
18.Bart Bowen Saturn V.S.A.
19.Steve Larsen Motorola V.S.A.
20.Dainis Ozols Nat.selectie Letland
1994
1.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
2.Atle Kvalsvoll Subaru Noorwegen
3.Mike Engleman Coors V.S.A.
4.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
5.Thomas Wegmüller Festina Zwitserland
6.Ron Kiefel Coors V.S.A.
7.Raul Alcala W.P. Mexico
8.Jelle Nijdam W.P. Nederland
9.Frans Maassen W.P. Nederland
10.Wiebren Veenstra Subaru Nederland
11.Erik Van Lancker Festina België
12.Erik Dekker W.P. Nederland
13.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
14.Jörg Müller Clas Zwitserland
15.Bob Mionske Saturn V.S.A.
16.Miguel Arroyo Subaru Mexico
17.Davis Phinney Coors V.S.A.
18.Malcolm Elliott Chevrolet G.B.
19.Alexi Grewal Coors V.S.A.
20.Brian Walton Saturn Canada
1993
1 Miguel Arroyo Subaru Mexico
2 Raul Alcala WordPerfect Mexico
3 Laurent Fignon Gatorade Frankrijk
4 Pjotr Ugrumov Mecair Letland
5 Dimitri Konyshev Jolly Rusland
6 Paul Rowney Giant Australië
7 Maximilian Sciandri Motorola Italië
8 Finn Larsen Deportpublic Denemarken
9 Edwig Van Hooydonck WordPerfect België
10 Maurizio Fondriest Lampre Italië
11 Travis Brown Trek VSA
12 Andy Bishop Motorola VSA
13 Scott Sunderland T.V.M. Australië
14 Lance Armstrong Motorola VSA
15 Jim Van De Laer Lotto België
16 Steve Larsen Motorola VSA
17 Johan Museeuw GB-MG België
18 Viktor Klimov Deportpublic OekraÏne
19 Erik Zabel Telekom BRD
20 Johnny Weltz O.N.C.E. Denemarken
1992
1.Herbert Niederberger Spago Zwitserland
2.Scott Moninger Coors V.S.A.
3.Roberto Pelliconi Mercatone Italië
4.André-Bo Namtvedt Subaru Noorwegen
5.Mike Engleman Coors V.S.A.
6.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
7.Phil Anderson Motorola Australië
8.Nate Reiss Subaru V.S.A.
9.Heinz Imboden Subaru Zwitserland
10.Alexi Grewal Coors V.S.A.
11.Massimo Iannicello Mercatone Italië
12.Stefano Casagrande Mercatone Italië
13.Lance Armstrong Nat.selectie V.S.A.
14.Roy Knickman Coors V.S.A.
15.Greg Lemond Z-Lemond V.S.A.
16.Sandro Vitali Bleiker Italië
17.Steve Hegg Chevrolet V.S.A.
18.Bobby Julich Nat.selectie V.S.A.
19.Atle Kvalsvoll Z-Lemond Noorwegen
20.Michael Carter Subaru V.S.A.
1991
1.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
2.Steve Speaks Histor V.S.A.
3.Walter Brugna Amore & Vita Italië
4.Julio Cesar Ortegon Postobon Colombia
5.Jesper Worre Scott Denemarken
6.Federico Munoz Postobon Colombia
7.Nelson Rodriguez Pony Malta Colombia
8.Jesus Cruz Martin Wigarma Spanje
9.Miguel Arroyo Z-Lemond Mexico
10.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
11.Marcello Alexandre Amore & Vita Argentinië
12.Gerardo Moncada Postobon Colombia
13.Victor Olarte Postobon Colombia
14.Roberto Pelliconi Amore & Vita Italië
15.Fabio Rodriguez Pony Malta Colombia
16.Daniel Castro Amore & Vita Argentinië
17.Alberto Velasco Wigarma(gastrenner) Mexico
18.Gabriel Curuchet Reusch Argentinië
19.Julio Cesar Rangel Postobon Colombia
20.Domingo Gonzalez Wigarma(gastrenner) Mexico
1990
1.Erik Breukink P.D.M. Nederland
2.Raul Alcala P.D.M. Mexico
3.Robert Millar Z-Peugeot Gr.Brit.
4.Nico Verhoeven P.D.M. Nederland
5.Dirk De Wolf P.D.M. België
6.Vladislav Bobrik Lokosphinx U.S.S.R.
7.Eric Boyer Z-Peugeot Frankrijk
8.Danny Nelissen P.D.M. Nederland
9.Jos Van Aert P.D.M. Nederland
10.Miguel Arroyo Z-Peugeot Mexico
11.Dimitri Zhdanov Lokosphinx U.S.S.R.
12.Hector Patarroyo Postobon Colombia
13.Vassili Davidenko Contract U.S.S.R.
14.Sergei Savinitchkin Contract U.S.S.R.
15.Federico Munoz Postobon Colombia
16.Evgeny Berzin Lokosphinx U.S.S.R.
17.Hector Palacio Castalia Colombia
18.Evgeny Zagrebelny Contract U.S.S.R.
19.Viktor Rjaksinski Contract U.S.S.R.
20.Marco Bernal Postobon Colombia
1989
1.Vjatsjeslav Ekimov Nat.selectie U.S.S.R.
2.Eric Vanderaerden Panasonic België
3.Gert Jan Theunisse P.D.M. Nederland
4.Dag Otto Lauritzen 7-Eleven Noorwegen
5.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
6.Michel Zanoli Coors Nederland
7.Nico Verhoeven Superconfex Nederland
8.Rolf Aldag Nat.selectie B.R.D.
9.Greg Lemond Coors V.S.A.
10.Kai Hundertmark Nat.selectie B.R.D.
11.Guy Nulens Panasonic België
12.Sean Yates 7-Eleven Gr.Brit.
13.Eddy Bouwmans Nat.selectie Nederland
14.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
15.Jean-Paul Van Poppel Panasonic Nederland
16.Rudy Dhaenens P.D.M. België
17.Rolf Gölz Superconfex B.R.D.
18.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
19.Miguel Arroyo Coors Mexico
20.Raul Alcala P.D.M. Mexico
1988
1.Francesco Moser Château d’Ax Italië
2.Jelle Nijdam Superconfex Nederland
3.Jonathan Boyer Gios V.S.A.
4.Leonard Nitz Gios V.S.A.
5.Renato Ferraro Nat.selectie Brazilië
6.Patrick Van Passel Superconfex Nederland
7.Camillo Passera Ecoflam Italië
8.Jan Van Wijk Panasonic Nederland
9.Anastasio Torres Nat.selectie Venezuela
10.Rolf Sörensen Ariostea Denemarken
11.Matthew Eaton Gios V.S.A.
12.Pascal Dubois Super U Frankrijk
13.Richard Scibird Gios V.S.A.
14.Alan McCormack Gios Ierland
15.Jaïr Braga Nat.selectie Brazilië
16.Dieter Thurau Panasonic B.R.D.
17.Bert Oosterbosch T.V.M. Nederland
18.Twan Poels Superconfex Nederland
19.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
20.Chris Carmichael 7-Eleven V.S.A.
1987
1.Salvador Esquivel Nat.selectie Mexico
2.Bernardo Colex Nat.selectie Mexico
3.Malcolm Elliott A.N.C. G.B.
4.Heinz Imboden Toshiba Zwitserland
5.Steve Bauer Toshiba Canada
6.Tom Schuler American Pro V.S.A.
7.Ronan Pensec “Z” Frankrijk
8.Alex Pedersen Nat.selectie Denemarken
9.Peer Van Tilborg Nat.selectie Nederland
10.Norman Hughes Nat.selectie G.B.
11.Roberto Gaggioli Nat.selectie Italië
12.Jean-François Bernard Toshiba Frankrijk
13.Peter Schroen Nat.selectie Nederland
14.Kent Bostick American Pro V.S.A.
15.Rigobert Matt A.D.R. B.R.D.
16.Wayne Bennington Nat.selectie G.B.
17.Raul Alcala 7-Eleven Mexico
18.Mike Engleman American Pro V.S.A.
19.Sören Lilholt Système U Denemarken
20.Luis Herrera Café de Colombia Colombia
1986
1.Felipe Henriques Nat.selectie Mexico
2.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
3.Alex Stieda 7-Eleven Canada
4.Raul Alcala Nat.selectie Mexico
5.Steve Tilford Levi’s V.S.A.
6.Martin Esparza Nat.selectie Mexico
7.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
8.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
9.Manolo Lopez Nat.selectie Mexico
10.Pablo Wilches Postobon Colombia
11.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
12.Greg Oravetz Nat.selectie V.S.A.
13.Greg Saunders Motta V.S.A.
14.Marc Whitehead Schwinn V.S.A.
15.Bernardo Colex Nat.selectie Mexico
16.Rosendo Ramos Nat.selectie Mexico
17.John Cavanaugh Plymouth V.S.A.
18.Frankie Andreu 7-Eleven V.S.A.
19.Luis Gonzalez Nat.selectie Colombia
20.Jeff Pierce 7-Eleven V.S.A.
1985
1.Miguel Mejia Nat.selectie Mexico
2.Tito Lugo Nat.selectie Mexico
3.Rosendo Ramos Nat.selectie Mexico
4.Martin Esparza Denti Mexico
5.Carlos Alba Reusch Venezuela
6.Luis Herrera Varta Colombia
7.Oscar de Jesus Vargas Almacenes Colombia
8.Ismaël Corredor Varta Colombia
9.Manuel Cardenas Almacenes Colombia
10.Manuel Gutierrez Almacenes Colombia
11.Jesus Rodriguez Magro Zor Spanje
12.Alirio Chizabas Almacenes Colombia
13.Raul Alcala Denti Mexico
14.Gabriel Sabaio Nat.selectie Brazilië
15.Francisco Antequera Zor Spanje
16.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
17.Francisco Rodriguez Zor Colombia
18.Jesus Alonso Ortega Zor Spanje
19.Fabio Parra Varta Colombia
20.Alfonso Florez Varta Colombia
1984
1.Jesper Worre Sammontana Denemarken
2.Walter Delle Case Murella Italië
3.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
4.Maurizio Colombo Brianzoli Italië
5.Gregor Braun Ariostea B.R.D.
6.Fiorenzo Aliverti Atala Italië
7.Jens Veggerby Fanini Denemarken
8.Yavé Cahard Peugeot Frankrijk
9.Raniero Gradi Murella Italië
10.Tom Broznowski Schwinn V.S.A.
11.Tom Schuler 7-Eleven V.S.A.
12.Vittorio Algeri Vini Ricordi Italië
13.Ron Kiefel 7-Eleven V.S.A.
14.Davis Phinney 7-Eleven V.S.A.
15.Allan Peiper Peugeot Australië
16.Andy Hampsten Levi’s V.S.A.
17.Dante Morandi Atala Italië
18.Jeff Rutter Alfa Romeo V.S.A.
19.Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
20.Shane Sutton Falcon Australië
1983
1.Raymundo Rincon Denti Mexico
2.Danny Yepez Zulia Venezuela
3.Nelson Gelves Zulia Venezuela
4.Alirio Chizabas Zulia Colombia
5.Gabriel Sabbiao Caloi Brasil
6.Alex Stieda 7-Eleven Canada
7.Ron Hayman 7-Eleven Canada
8.Carlos Alba Lara Venezuela
9.Raul Alcala Denti Mexico
10.Alvaro Lozano Zulia Colombia
11.Israel Corredor Varta Colombia
12.Manolo Lopez Denti Mexico
13.David Dermont Evian Canada
14.Steve Bauer Mengoni Canada
15.Alfonso Florez Varta Colombia
16.Robinson Merchan Tachira Venezuela
17.Abelardo Rios Varta Colombia
18.Elio Villamizar Tachira Venezuela
19.Pablo Wilches Varta Colombia
20.Jose Roncancio Varta Colombia
1982
1.Bernardo Colex Nat.selectie Mexico
2.Bernard Hinault La Vie Claire Frankrijk
3.Doug Shapiro 7-Eleven V.S.A.
4.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
5.Jonathan Boyer 7-Eleven V.S.A.
6.Pjotr Ugrumov Nat.selectie U.S.S.R.
7.Tom Broznowski Levi’s V.S.A.
8.Alan McCormack Levi’s Ierland
9.Alf Segersall Bianchi Zweden
10.Dag Otto Lauritzen Peugeot Noorwegen
11.Charly Mottet Système U Frankrijk
12.Teun Van Vliet Panasonic Nederland
13.Alexander Zinoviev Nat.selectie U.S.S.R.
14.Jeff Pierce Schwinn V.S.A.
15.Marc Madiot Système U Frankrijk
16.Greg Lemond La Vie Claire V.S.A.
17.Assiat Saitov Nat.selectie U.S.S.R.
18.Alfonso Florez Café de Colombia Colombia
19.Sören Lilholt Système U Denemarken
20.Fabio Parra Café de Colombia Colombia
1981
1.Dale Stetina V.S.A.
2.Wayne Stetina V.S.A.
3.Gregorio Gomez Mexico
4.Bernardo Colex Mexico
5.Gilberto Mejia Colombia
6.Salvador Sanchez Mexico
7.Ronny Van Holen België
8.Laurent Fignon Frankrijk
9.Sean Yates G.B.
10.Alan Peiper Australië
11.Rudy Rogiers België
12.Herman Van Springel België
13.Bill Nickson G.B.
14.Wies Van Dongen Nederland
15.Eric Van Der Aerden België
16.Michael Lynch Australië
17.Marc Van Geel België
18.Herbert Spindler Oostenrijk
19.Claude Moreau Frankrijk
20.Michael Wilson Australië
1980
1.Andrei Vedernikov U.S.S.R.
2.Czeslaw Lang Polen
3.Régis Delepine Frankrijk
4.Rosendo Ramos Mexico
5.Ricardo Gomez Mexico
6.Herman Van Springel België
7.Joaquim Agostinho Portugal
8.Joop Zoetemelk Nederland
9.Peter Zijerveld Nederland
10.Hennie Kuiper Nederland
11.Pierre Le Bigaut Frankrijk
12.Roland Berland Frankrijk
13.Philippe Tesnière Frankrijk
14.Marc De Meyer België
15.Jean-René Bernaudeau Frankrijk
16.Jean-Luc Vandenbroucke België
17.André Chalmel Frankrijk
18.Hubert Linard Frankrijk
19.Raymond Martin Frankrijk
20.Sven Ake Nilsson Zweden
1979
1.Bernardo Colex Mexico
2.Carlos Cardet Cuba
3.Ad Wijnands Nederland
4.Jan Brzezny Polen
5.Rosendo Ramos Mexico
6.Mario Medina Venezuela
7.Aldo Arencibia Cuba
8.Robert Millar G.B.
9.Stephen Jones G.B.
10.Patrick Perret Frankrijk
11.Hubert Linard Frankrijk
12.Charly Bérard Frankrijk
13.Pascal Simon Frankrijk
14.Mario Beccia Italië
15.Graham Jones G.B.
16.Franky De Gendt België
17.Ivan Guseinov U.S.S.R.
18.Marc Gomez Frankrijk
19.Moreno Argentin Italië
20.Ad Van Der Poel Nederland
1978
1.Henryk Charucki Nat.selectie Polen
2.Francisco Vasquez Nat.selectie Mexico
3.Wayne Stetina Kansas V.S.A.
4.George Mount Kansas V.S.A.
5.Mark Pringle Pescadero V.S.A.
6.Gery Verlinden Nat.selectie België
7.Noël De Jonckheere Nat.selectie België
8.Mark Jansen Pescadero V.S.A.
9.Paul Sherwen Nat.selectie Gr.Brit.
10.Glenn Mitchell Nat.selectie Gr.Brit.
11.Jim Huff Miami V.S.A.
12.John Bare Brazos V.S.A.
13.Mike Neel Pescadero V.S.A.
14.Gilbert Anderson Pescadero V.S.A.
15.Lawrence Malone Pescadero V.S.A.
16.Dave Cumming Nat.selectie Gr.Brit.
17.Jim Meyer Alabama V.S.A.
18.Curtis Mills Miami V.S.A.
19.Huey Mast Brazos V.S.A.
20.Keith Vierra Alabama V.S.A.
1977
1.Francisco Huerta Mexico
2.Luis Rosenda Ramos Mexico
3.Rodolfo Vitela Mexico
4.Saul Alcanata Uruguay
5.Julio Alberto Rubiano Colombia
6.Ronny Naets België
7.George Mount V.S.A.
8.Wayne Stetina V.S.A.
9.Mark Pringle V.S.A.
10.Bernard Hinault Frankrijk
11.Jean Chassang Frankrijk
12.Graham Jones Gr.Brit.
13.André Chalmel Frankrijk
14.Eric De Bruyne België
15.Bob Cook V.S.A.
16.Lewis Hammond Australië
17.Stephen Ashton Australië
18.Noël De Jonckheere België
19.Nicolas Xopa Mexico
20.Jorge Torrijos Mexico
1976
1.José-Luis Castaneda Mexico
2.Francisco Huerta Mexico
3.George Mount V.S.A.
4.Tadeusz Wojtas Polen
5.Marc Thompson V.S.A.
6.Dave Roll V.S.A.
7.Rodolfo Vitela Mexico
8.Efrain Pulido Colombia
9.Daniel Trybala Polen
10.Carlos Alcantara Uruguay
11.Giuseppe Rodella Italia
12.Leone Pizzini Italia
13.Phil Edwards Gr.Brit.
14.Bruno Wolfer Zwitserland
15.Gianni Motta Italia
16.Patrocinio Jimenez Colombia
17.Plinio Casas Colombia
18.Renato Laghi Italia
19.Michele Dancelli Italia
20.Norberto Caceres Colombia
1975
1.John Howard V.S.A.
2.Rodolfo Vitela Mexico
3.Giuseppe Rodella Italia
4.Tito Lugo Mexico
5.Francisco Huerta Mexico
6.Julio Rubiano Colombia
7.Juan Rivera Mexico
8.Francisco Vazquez Mexico
9.Rosendo Ramos Mexico
10.Juan Morales de Dios Colombia
11.Aad Gevers Nederland
12.Bruno Wolfer Zwitserland
13.Constantino Conti Italia
14.Gerben Karstens Nederland
15.Jean-Claude Meunier Frankrijk
16.Jan Van Katwijk Nederland
17.Rafael Nino Colombia
18.Wim Schepers Nederland
19.Alvaro Morales Colombia
20.Patrocinio Jimenez Colombia
1974
1.Brian Kent Hodgkiss Australia
2.Graham Wilson Hodgkiss Australia
3.Tim Mountford Raleigh V.S.A.
4.Luis Diaz Nat.selectie Colombia
5.Fedor den Hertog Frisol Nederland
6.Erich Spahn Möbel Märki Zwitserland
7.Alfonso Florez Nat.selectie Colombia
8.Alvaro Pachon Singer Colombia
9.Norberto Caceres Cundinamarca Colombia
10.Mike Hollingworth Hodgkiss Australia
11.Miguel Samaca Singer Colombia
12.René Savary Möbel Märki Zwitserland
13.Sid Barras Raleigh Gr.Brit.
14.Piet Van Katwijk Frisol Nederland
15.Carlos Siachoque Nat.selectie Colombia
16.Francisco Triana Cundinamarca Colombia
17.Gilbert Bischoff Möbel Märki Zwitserland
18.Louis Pfenniger Möbel Märki Zwitserland
19.Fabio Navarro Cundinamarca Colombia
20.Patrocinio Jimenez Cundinamarca Colombia
1973
1.Rodolfo Vitela Mexico
2.Fritz Werner Zwitserland
3.Agustin Alacantara Mexico
4.Carlos Cardet Cuba
5.Aldo Arencibia Cuba
6.Toni Stocker Zwitserland
7.Walter Planckaert Belgium
8.Marc Demeyer Belgium
9.Renato Marchetti Italia
10.Danny Pauwels Belgium
11.Mario Anni Italia
12.Maurice Le Guilloux Frankrijk
13.Michel Pollentier Belgium
14.Rafael Nino Colombia
15.Franco Mori Italia
16.Pierre Tosi Frankrijk
17.Francis Coquery Frankrijk
18.Miguel Samaca Colombia
19.Francis Ducreux Frankrijk
20.Alvaro Pachon Colombia
1972
1.Alvaro Pachon Colombia
2.Fabio Acevedo Colombia
3.Rodolfo Vitela Mexico
4.Manuel Ceja Mexico
5.Rafael Nino Colombia
6.Aldo Arencibia Cuba
7.Marc Demeyer Belgium
8.Franco Mori Italia
9.Philippe Bodier Frankrijk
10.Javier Elorriaga Spanje
11.Francis Coquery Frankrijk
12.Daniel Verplancke Belgium
13.José Manuel Fuente Spanje
14.Eddy Peelman Belgium
15.Miguel Samaca Colombia
16.Carlos Campana Colombia
17.Primo Mori Italia
18.Gonzalo Marin Colombia
19.Dirk Baert Belgium
20.Juan Morales Colombia
1971
1.Mario Corti Italia
2.Fedor den Hertog Nederland
3.Andrea Cone Lazaro Spanje
4.Staf Van Cauter Belgium
5.Sergio Martinez Cuba
6.Piet Van Katwijk Nederland
7.Roberto Menendez Cuba
8.Roberto Baroni Italia
9.August Herijgers Belgium
10.Arnulfo Gonzalez Mexico
11.Daniel Verplancke Belgium
12.Francis Coquery Frankrijk
13.André Peirsman Belgium
14.Tino Tabak Nederland
15.Alain Van Lancker Frankrijk
16.Alvaro Pachon Colombia
17.Ronny Van Marcke Belgium
18.Rafael Nino Colombia
19.Miguel Samaca Colombia
20.Jesus Aranzabal Spanje
1970
1.Agustin Alcantara Mexico
2.Arturo Garcia Mexico
3.Daniel Verplancke Belgium
4.José Florencio Spanje
5.Alvaro Pachon Colombia
6.Arnulfo Gonzalez Mexico
7.Fabio Acevedo Colombia
8.Enrico Paolini Italia
9.Ronny Van Marcke Belgium
10.Felix Gonzalez Spanje
11.Fabrizio Fabbri Italia
12.Hubert Hutsebaut Belgium
13.Tony Gakens Belgium
14.Peter Kisner Nederland
15.Jean Sadot Frankrijk
16.Romano Tumellero Italia
17.Engelbert Opdebeeck Belgium
18.Frans Mintjens Belgium
19.Rafael Nino Colombia
20.Gustavo Rincon Colombia
1969
1.Agustin Juarez Mexico
2.Jesus Sarabia Mexico
3.Arnulfo Gonzalez Mexico
4.Adolfo Belmonte Mexico
5.Ringold Kalnikieks Sovjetunie
6.José Luis Colex Mexico
7.Vladimir Tsjerkassov Sovjetunie
8.Sabas Cervantes Mexico
9.Jan Hoegh Denemarken
10.Victor Petrov Sovjetunie
11.Enrico Paolini Italia
12.Frans Mintjens Belgium
13.Engelbert Opdebeeck Belgium
14.Romano Tumellero Italia
15.Giancarlo Tartoni Italia
16.Roger De Vlaeminck Belgium
17.Pablo Hernandez Colombia
18.Martin Rodriguez Colombia
19.Gustavo Rincon Colombia
20.Pedro Sanchez Colombia
1968
1.Vladimir Sokolov U.S.S.R.
2.Jesus Sarabia Mexico
3.Jan Van Katwijk Nederland
4.Heriberto Diaz Mexico
5.Popke Oosterhof Nederland
6.Albert Van Vlierberghe Belgium
7.Eddy Peelman Belgium
8.Francis Ducreux Frankrijk
9.Manuel Martin Pinera Spanje
10.Cyrille Guimard Frankrijk
11.Leo Duyndam Nederland
12.John Atkins Gr.Brit.
13.Eigil Sörensen Denemarken
14.Wim Dubois Nederland
15.Werner Blaudzun Denemarken
16.Miguel Maria Lasa Spanje
17.Roger Kindt Belgium
18.Pedro Sanchez Colombia
19.Giovanni Jimenez Colombia
20.Javier Suarez Colombia
1967
1.Alvaro Pachon Colombia
2.Martin Rodriguez Colombia
3.Renato Laghi Italia
4.Joeri Dimitriev Sovjetunie
5.Arturo Pecchielan Italia
6.Heriberto Diaz Mexico
7.Vladimir Urbanovitsj Sovjetunie
8.Ortwin Czarnowski Duitsland
9.Jesus Sarabia Mexico
10.Sabas Cervantes Mexico
11.Pieter Nassen Belgium
12.Lucillo Lievore Italia
13.Attilio Benfatto Italia
14.Bruno Fantinato Italia
15.Roger Lancien Frankrijk
16.Jules Van Der Flaas Belgium
17.Javier Suarez Colombia
18.Carlos Montoya Colombia
19.Hernando Gomez Colombia
20.Pedro Sanchez Colombia
1966
1.Sabas Cervantes Mexico
2.Melesio Soto Mexico
3.Carlo Rancati Italië
4.Gyorgy Balasz Hongarije
5.Antal Megyerdi Hongarije
6.Bernard Vifian Zwitserland
7.Jan Juszko Hongarije
8.Bela Juhasz Hongarije
9.Heriberto Diaz Mexico
10.Gabriel Cuellar Mexico
11.Martin Rodriguez Colombia
12.Joeri Tkatsjenko Sovjet-Unie
13.Ian Alsop Groot-Brittannië
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Jozef Gawliczek Polen
16.Sergei Shepel Sovjet-Unie
17.Joeri Pominov Sovjet-Unie
18.Cees Stam Nederland
19.Cipriano Chemello Italië
20.Leslie West Groot-Brittannië
1965
1.Sabas Cervantes Mexico
2.Adolfo Belmonte Mexico
3.Albert Van Vlierberghe Belgium
4.Santiago Guadarrama Mexico
5.Melesio Soto Mexico
6.André Desvages Frankrijk
7.Albert Houben Belgium
8.Angelo Bugini Italia
9.Severino Andreoli Italia
10.François Le Bihan Frankrijk
11.Giampiero Macchi Italia
12.Mario Maino Italia
13.Angelino Soler Spanje
14.Remo Stefanoni Italia
15.Norbert Van Cauwenberghe Belgium
16.Marcel Seurin Frankrijk
17.Jacinto Urrestarazu Spanje
18.Paul Vermeulen Frankrijk
19.Willy Planckaert Belgium
20.Javier Suarez Colombia
1964
1.Porfirio Remigio Mexico
2.Martin Rodriguez Colombia
3.Ruben Dario Gomez Colombia
4.Francis Coronel Mexico
5.Ricardo Ovalle Colombia
6.Fausto Gonzalez Mexico
7.Carlos Montoya Colombia
8.Gabriel Halaixt Colombia
9.Walter Moyano Uruguay
10.Antonio Duque Mexico
11.Michele Dancelli Italia
12.Mario Maino Italia
13.Gianni Motta Italia
14.Rik Wouters Nederland
15.Cees Haast Nederland
16.Aurelio Gonzalez Spanje
17.Jef Planckaert Belgium
18.Romain Deloof Belgium
19.Guy Seyve Frankrijk
20.Aldo Pifferi Italia
1963
1.Sabas Cervantes Nat.selectie Mexico
2.Michele Dancelli Molteni Italia
3.Renzo Fontona I.B.A.C. Italia
4.Frans Verbeeck Wiel’s-Groene Leeuw Belgium
5.Alcino Rodrigo Sporting Lisboa Portugal
6.Rafaele Marcoli Legnano Italia
7.Adriano Durante Legnano Italia
8.Claude Gabard Peugeot Frankrijk
9.Paul Ehrlich Nat.selectie Frankrijk
10.Ramon Mendiburu Margnat Spanje
11.Giacomo Fornoni Molteni Italia
12.Daniel Delaporte Nat.selectie Frankrijk
13.Michel Drenne Nat.selectie Frankrijk
14.Roland Zoeffel Cynar Zwitserland
15.Daniel Popieul Nat.selectie Frankrijk
16.Jean-Louis Quesne Nat.selectie Frankrijk
17.Félicien Fraccaro Nat.selectie Frankrijk
18.Francisco Valada Sporting Lisboa Portugal
19.Martin Rodriguez Nat.selectie Colombia
20.Jean Le Priol Margnat Frankrijk
1962
1.Juan José Timon Nat.selectie Uruguay
2.Renzo Fontona Legnano Italia
3.Jan Lauwers Faema Belgium
4.Antonio Tous Faema Spanje
5.Juan Sagarduy Gorbea Spanje
6.Alain Gestraud Mercier Frankrijk
7.Abel Le Dudal St.Raphael Frankrijk
8.Ernesto Minetto Carpano Italia
9.Juan Uribezubia Funcor Spanje
10.Jacky Lépolard St.Raphael Frankrijk
11.Gabriel Mas Faema Spanje
12.Idrio Bui Ignis Italia
13.Jean Milesi Liberia Frankrijk
14.Francisco Tortella Faema Spanje
15.José Quesada Faema Spanje
16.François Le Her St.Raphael Frankrijk
17.René Abadie Mercier Frankrijk
18.Brian Robinson St.Raphael Gr.Brit.
19.Enrico Massignan Legnano Italia
20.Gabriel Borra Faema Belgium
1961
1.Jacinto Brito Nat.selectie Mexico
2.Walter Moyano Nat.selectie Uruguay
3.Renzo Fontona Legnano Italië
4.José Quesada Catigene Spanje
5.Frans Van Immerseel Libertas België
6.Corrado Consigli Ghigi Italië
7.Pierre Carton Liberia Frankrijk
8.Vic Denson Margnat Gr.Brit.
9.Marc Huiart Liberia Frankrijk
10.Marino Vigna Philco Italië
11.Jacques Simon St.Raphael Frankrijk
12.Kurt Postl Ignis Oostenrijk
13.Pierluigi Ariani Ignis Italië
14.Pierre Polo Liberia Frankrijk
15.Imerio Massignan Legnano Italië
16.Arthur Brittain Margnat Gr.Brit.
17.Giuseppe Tonucci Ignis Italië
18.Jo Velly Ignis Frankrijk
19.Jean-Claude Lebaube St.Raphael Frankrijk
20.Michel Dejouhannet St.Raphael Frankrijk
1960
1.Porfirio Remigio Nat.selectie Mexico
2.Ruben Dario Gomez Nat.selectie Colombia
3.Florent Van Pollaert Pelforth Belgium
4.Renato Longo Ignis Italia
5.Eusebio Velez Beasain Spanje
6.Marino Fontana San Pellegrino Italia
7.Julien Depré Wiel’s-Flandria Belgium
8.Guillaume Demaer Wiel’s-Flandria Belgium
9.Pietro Musone Bianchi Italia
10.Georges Van Maekelberghe Bertin Belgium
11.Bas Maliepaard St.Raphael Nederland
12.Georges Mortiers Peugeot Belgium
13.Claude Vallée Peugeot Frankrijk
14.Guy Thomas Peugeot Frankrijk
15.Marcel Blavier Wiel’s-Flandria Belgium
16.Franco Balmanion Bianchi Italia
17.Ronald Murray Wiel’s-Flandria Australia
18.Nino Catalano Bianchi Italia
19.Michel Bechet Bertin Frankrijk
20.Jo De Haan St.Raphael Nederland
1959
1.Pietro Musone Bianchi Italia
2.Bas Maliepaard Rapha Nederland
3.Georges Mortier Peugeot Belgium
4.Imerio Massignan Legnano Italia
5.François Le Her Helyett Frankrijk
6.Constant De Keyser Groene Leeuw Belgium
7.Jo De Haan Rapha Nederland
8.Jan Palmans Libertas Belgium
9.Piet Damen Locomotief Nederland
10.Giuseppe Pardini Ignis Italia
11.Graziano Battistini Legnano Italia
12.Victor Sutton Helyett Gr.Brit.
13.Frans De Mulder Groene Leeuw Belgium
14.Walter Almaviva Bianchi Italia
15.Hein Van Breenen Legnano Nederland
16.Anthony Hewson Helyett Gr.Brit.
17.René Pavard Helyett Frankrijk
18.Tom Simpson Rapha Gr.Brit.
19.Bruno Tognaccini Ignis Italia
20.Jean Simon Peugeot Belgium
1958
1.Piet Damen Faema Nederland
2.Tom Simpson Elswick Gr.Brit.
3.André Foucher Bertin Frankrijk
4.Gabriel Borra Carpano Belgium
5.René Pavard Essor Frankrijk
6.Antoine Abate Margnat Frankrijk
7.Noé Conti Bianchi Italia
8.Jos Hoevenaers Faema Belgium
9.Carlo Clerici Condor Zwitserland
10.Fernand Lamy Peugeot Frankrijk
11.Camille Le Menn Peugeot Frankrijk
12.Roger Provost Peugeot Frankrijk
13.Jean Forestier Essor Frankrijk
14.Willy Salembier Bertin Belgium
15.Agostino Coletto Carpano Italia
16.Jaime Alomar Peugeot Spanje
17.Claude Sénicourt Bertin Frankrijk
18.Henri Bertrand Peugeot Frankrijk
19.Raymond Batan Bertin Frankrijk
20.Ramon Hoyos Antioquia Colombia
1957
1.Rafael Vaca Nat.selectie Mexico
2.Maurico Mata Nat.selectie Mexico
3.Pedro Pacheco Nat.selectie Mexico
4.Marcel Senn Feru Zwitserland
5.Eddy Pauwels Libertas België
6.Lothar Friedrich Fichtel Saarland
7.Coen Niesten Libertas Nederland
8.Roger Baens Carpano België
9.André Le Dissez Alcyon Frankrijk
10.Robert Roudaut Royal Fabric Frankrijk
11.Arnaldo Pambianco Legnano Italië
12.Eugène Letendre Rochet Frankrijk
13.Pierre Rossi Royal Fabric Frankrijk
14.Robert Andry Alcyon Frankrijk
15.Jean Le Guilly Rochet Frankrijk
16.Gérard Loustalot Royal Fabric Frankrijk
17.Arturo Lopez Nat.selectie Colombia
18.Maurice Moucheraud Royal Fabric Frankrijk
19.Antonio Bertran Faema Spanje
20.Giacomo Fini Faema Italië
1956
1.Rafael Vaca Nat.selectie Mexico
2.Magdaleno Cano Nat.selectie Mexico
3.Pedro Pacheco Nat.selectie Mexico
4.Roger Baens Mercier België
5.Coen Niesten Libertas Nederland
6.Julien Schepens Mercier België
7.Pierre Beuffeuil Mercier Frankrijk
8.Roger Darrigade Helyett Frankrijk
9.Seamus Elliot Helyett Ierland
10.Jean-Claude Annaert Bertin Frankrijk
11.Pierre Gouget Mercier Frankrijk
12.Raymond Ellena Terrot Frankrijk
13.Bruno Umidio Girardengo Italië
14.André Trochut Essor Frankrijk
15.Michel Llorca Liberia Frankrijk
16.Vito Favero Bottecchia Italië
17.Pierre Brun Helyett Frankrijk
18.Maurice Laisné Helyett Frankrijk
19.André Darrigade Helyett Frankrijk
20.Ramon Hoyos Antioquia Colombia
1955
1.Jean-Claude Annaert Bertin Frankrijk
2.Jean Forestier Follis Frankrijk
3.Agostino Coletto Legnano Italië
4.Theo Brunswyck Elvé België
5.Willy Truye Mercier België
6.Jean Stablinski Gitane Frankrijk
7.Fernand Picot Arrow Frankrijk
8.Yves Corbusier Gitane Frankrijk
9.Alphonse Allanic Arrow Frankrijk
10.Gilbert Desmet Groene Leeuw België
11.Raymond Plaza Gitane Frankrijk
12.Jean-Pierre Schmitz Terrot Luxemburg
13.Raymond Poncet Follis Frankrijk
14.Daniël De Nijs Groene Leeuw België
15.François Mahé Terrot Frankrijk
16.René Van Meenen Groene Leeuw België
17.Jacques Petitjean Mercier Frankrijk
18.Marcel Guitard Terrot Frankrijk
19.Henry Perly Arrow Frankrijk
20.Ramon Hoyos Antioquia Colombia
1954
1.Angel Romero Mexico
2.Magdaleno Cano Mexico
3.Rafael Vaca Mexico
4.Jorge Surqué Guatemala
5.Felipe Linan Mexico
6.Ramon Teja Mexico
7.Nicolas Barone Frankrijk
8.Jos Hoevenaers België
9.Orphée Meneghini Frankrijk
10.Pierre Lebourg Frankrijk
11.Jean Forestier Frankrijk
12.Agostino Coletto Italië
13.Fernand Picot Frankrijk
14.Russell Mockridge Australië
15.Jean-Pierre Schmitz Luxemburg
16.Hein Van Breenen Nederland
17.Brian Robinson Gr.Brit.
18.Renato Ponzini Italië
19.Henri De Nijs België
20.Ramon Hoyos Colombia
1953
1.Angel Romero Mexico
2.Rafael Vaca Mexico
3.Felipe Linan Mexico
4.Francisco Lozano Mexico
5.Roman Teja Sanchez Mexico
6.Joaquin Martinez Mexico
7.Juventino Cepeda Mexico
8.Julio Cepeda Mexico
9.Pascual Camarillo Mexico
10.Salvador Pacheco Mexico
11.Magdaleno Cano Mexico
12.José Moreira Mexico
13.Manuel Simancas Mexico
14.Rafael Teja Mexico
15.Ignacio Arreola Mexico
16.Heriberto Belmonte Mexico
17.Galdino Cruz Mexico
18.Rafael Rosas Mexico
19.Felipe Espino Mexico
20.Ramon Hoyos Colombia
1952
1.Angel Romero Nat.selectie Mexico
2.Julio Cepeda Nat.selectie Mexico
3.Willy Wood Nat.selectie V.S.A.
4.Agostino Coletto Fréjus Italië
5.Hein Van Breenen Garin Nederland
6.Lothar Friedrich Colomb Saarland
7.Brian Robinson B.S.A. Gr.Brit.
8.Stanislas Bober Alcyon Frankrijk
9.Jean Bourles Arliguie Frankrijk
10.André Vlayen Alcyon België
11.Marcel Guitard Royal Fabric Frankrijk
12.Henri Perly Alcyon Frankrijk
13.Emile Guerinel Alcyon Frankrijk
14.Roger Bertaz Alcyon Frankrijk
15.Bob Maitland B.S.A. G.B.
16.José Beyaert Colomb Frankrijk
17.Jos De Feyter Colomb België
18.Efrain Forero Nat.selectie Colombia
19.Humberto Varisco Valleros Argentinië
20.Pedro Gil Antioquia Colombia
1951
1.Angel Romero Nat.selectie Mexico
2.Alfonso Diaz Nat.selectie Mexico
3.Marcello Martin Nat.selectie Mexico
4.Marcel Guitard Chaplait Frankrijk
5.Carlo Clerici Welter Zwitserland
6.François Mahé Dilecta Frankrijk
7.René De Smet Bertin België
8.Germain De Rijcke Alcyon België
9.Fiorenzo Magni Ganna Italië
10.Raymond Reisser Terrot Frankrijk
11.Tino Sabbadini Terrot Frankrijk
12.Isidoor De Rijcke Dilecta België
13.José Perez Llacer Terrot Spanje
14.Efrain Forero Soda Colombia
15.Pierre Allioux Dilecta Frankrijk
16.Roberto Cano Antioquia Colombia
17.Pedro Gil Sedeco Colombia
18.Galo Chiriboga Antioquia Ecuador
19.Carlos Orjuela Soda Colombia
20.Ramon Hoyos Antioquia Colombia
1950
1.Ricardo Garcia Nat.selectie Mexico
2.Léon Duau Nat.selectie Frankrijk
3.Julio Cepeda Nat.selectie Mexico
4.François Mahé Dilecta Frankrijk
5.René Desmet Bertin België
6.Fiorenzo Magni Wilier Italië
7.Livio Isotti Arbos Italië
8.Norbert Esnault Stella Frankrijk
9.Gerrit Schulte Garin Nederland
10.Theo Middelkamp Garin Nederland
11.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
12.Louison Bobet Stella Frankrijk
13.Rudi Valenta Garin Oostenrijk
14.Albert Ramon Bertin België
15.Josef Pohnetal Schlegel Oostenrijk
16.Heinrich Schiebl Schlegel Oostenrijk
17.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
18.Heinrich Hrabe Schlegel Oostenrijk
19.Enzo Coppini Arbos Italië
20.Egidio Feruglio Wilier Italië
1949
1.Juventino Cepeda Peugeot Mexico
2.Blaise Quaglieri Alcyon Frankrijk
3.Leon Duau Alcyon Frankrijk
4.Fiorenzo Magni Wilier Italië
5.Leon Linares Nat.selectie Mexico
6.Vusebio Velez Nat.selectie Mexico
7.Eduardo Aguilar Nat.selectie Mexico
8.Salomon Marino Nat.selectie Mexico
9.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
10.Jean Goldschmit Garin Luxemburg
11.Robert Oubron Garin Frankrijk
12.Mathias Clemens Wolf Luxemburg
13.Giulio Bresci Wilier Italië
14.Jan Lambrichs Magneet Nederland
15.Jef Janssen Amefa Nederland
16.Emilio Croci-Torti Allegro Zwitserland
17.Gottfried Weilenmann Wolf Zwitserland
18.Henri Sarrin Alcyon Frankrijk
19.Bernardo Ruiz Peugeot Spanje
20.Luis Lozano Nat.selectie Mexico
1948
1 Eduardo Aguilar Mexico
2 Salomon Marino Mexico
3 Juventino Cepeda Mexico
4.Federico Rodriguez Mexico
5.Luis Gonzalez Linares Mexico
6.Tomas Carrasco Mexico
7.Francisco Catanea Mexico
8.Jorge Gutierrez Mexico
9.Gino Bartali Italië
10.Fritz Schär Zwitserland
11.Fiorenzo Magni Italië
12.Gaston Dupuy Frankrijk
13.Andrea Carrea Italië
14.Gerrit Voorting Nederland
15.Briek Schotte België
16.Camille Cleramboscq Frankrijk
17.Bruno Pasquini Italië
18.Fernando Moreira Portugal
19.Karel Van Dormael België
20.Jean Erussard Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.